Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi,jövőhét eleje lenne nekem jó,mert hétvégén (pénteken ) elutazunk és még kéne vásárolni is,meg mosni,vasalni,lakást kicsit összekapni.... :?
De utána elvileg akármikor szabadok vagyunk! :wink:
És élünk is a meghívással!!! :wink: :wink: :wink:
Volt eszembe nekem is ,hogy ha már nincs otthon veletek apa,felhívlak,hogy nem-e kell Kittit kicsit "lefárasztani" ,de akkor megbeszéljük,hogy van a picurnak evés-alvás és akkor átsétálunk mi is!

Nem is mondtam nektek,pénteken bepróbálkoztunk egy kis társasági élettel,de a kicsi drágám keresztbe húzta rendesen! :cry:
Úgy volt,hogy átviszem anyuhoz,ott fürdik,meg alszik,mi meg elmegyünk vacsorázni meg bulizni valahová,mert haza jött az egyik barátnőm 8 év után olaszból,és gondoltuk,kirúgunk kicsit a hámból! Na most ez már a fürdetésnél borult :? ,alig félóra múlva hívott anyu,hogy ezt bebuktuk,mert semmivel nem tudja megvigasztalni csak sír , hogy "anya, anya" és szerinte meg se próbálkozik az altatással,mert már remeg a sírástól! Hallottam a telefonban azt a nagyon keserves,igazi szívszaggató gyereksírást...
Na apa tűz vissza érte,úgy pizsiben,ahogy volt hazahozta,de itthon már ugye ment a nagy előkészület,átjöttek a régi haverok ,ismerősök,mindenki készült már az este további részére!
Mondtam neki,hogy apa meg anya szeretne egy kicsit "mulatni" és ha már keresztbe húzta nekünk az estét,legalább ügyesen aludjon a kis szobájában !
És lehet megértette,de kb 10 perc alatt elaludt és mehettem vissza a többiekhez!
Aztán olyan 2 körül tovább mentek ,bele az éjszakába,( apa is) ,én meg maradtam itthon! :cry: :cry: :cry:

Na szóval az egészből annyi lett volna a lényeg,hogy Brigi: nagyon nagyon irigyellek ám,hogy ti ki tudtok mozdulni!!!!
Nem tudom mit csináltam rosszul vagy most ez ilyen korszak nála,mert egyébként teljesen jól elvan bárkivel napközben is,csak valamiért az altatás az csak velem- még az apjával sem alszik el!
De ez csak olyan 1-2 hónapja van így!
Nem tudom mi lesz így a bölcsivel,addig próbálkozunk,hátha kinövi ,vagy megérti,hogy attól ha nem velem alszik el,attól én még nem mentem el!

Pankaa,nálatok,hogy volt? Nem emlékszem pontosan,de nekem úgy rémlik elég hamar beszokott Emili,nem? Az alvással nálatok is voltak gondok?
Komolyan,nekem tetszik az a bölcsi,meg amiket mondtak (gondolom az oviban is hasonló lesz majd) ,de ez az alvás dolog kicsit meg nehezíti majd a dolgot!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Először is a legfontosabb: KATA, BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED :wink: :lol:

Mincsi. Hát a név előbb megvolt már, mint ahogy elkezdtünk volna próbálkozni :lol: Teljesen véletlenül jött ez a Mincsi. Épp beszélgettünk apával, hogy mennyire utáljuk, ahogy a mai fiatalok mindent rövidítenek, meg habos-babosan beszélgetnek. És akkor megnéztem, hogy milyen becézése van a Jázminnak, és ott láttam a Mincsit. Poénból mondtam apának, hogy akkor mi Mincsinek fogjuk hívni, aztán rajta maradt :lol:

UH-n a dokim magánrendelésén voltam. Elég stresszes voltam, hogy gond van VELE, ezért kértem egy soron kívüli UH-t, és akkor mondta. De azért jövő héten megyünk 4D-re a Medicoverbe is, hogy megerősítsék a tényt (remélem nem cáfolni fogják :? )

Panka, tök jó, hogy megkaptátok a hitelt, a bankok meg sajna... De én ne panaszkodjak rájuk, ugye? :lol:

Örülök, hogy első napok ennyire jól telnek négyesben. És jövő hétre már úgy belejössz majd, hogy nem lesz probléma, hogy hármasban vagytok.

Tényleg, jut eszembe. Amikor Marci megszületett, kijelentettem, hogy amikor hazajövünk a kórházból SENKI nem jöhet egy hétig, szeretnénk kiélvezni, hogy hármasban vagyunk. Most is így tervezem. Anyós meg húzza a száját, hogy hát én tudom... De nincs igazam szerintetek? Az egy hét letelte után bárki jöhet, bármikor, akkor miért kell kötözködni, hogy szeretnénk kiélvezni az első napokat????

Zsuzsi, végülis hova mentek? Nem sokáig filóztatok, ha már indultok is :lol:

Sajnálom ezt a buli-dolgot. Nekünk tényleg mázli, hogy alszik. Mondjuk egész éjjelre nem merném itthagyni a nagyszülőkre, de egy-egy mozi, vacsi, színház simán belefér. Most is elmentünk moziba szombaton, és mire hazaértünk, a gyerek mélyen aludt. Pedig fél 8-ra itthon voltunk, direkt siettünk, hogy jó éjt puszit tudjunk adni. Éjjel anyósék keltek volna fel hozzá, de egyszerűen nem lehetett megvigasztalni, az apjának át kellett menni visszaaltatni. Egyébként szerintem Amina pont a nagyon anyás korszakában van. Próbáljatok meg nem esti, hanem délutáni programot szervezni. Mi pl vasárnap délután járunk színházba sokszor :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Kata!
Isten éltessen sokáig!:)

Zsamin!
Szerintem:minden gyereknek van anyás korszaka, persze egyébként is általában nagyon anyásak, de van amikor ez felerősödik.Főleg ha nyűgös ,álmos, és porgramod van :twisted: :lol:
Meg habitus függő is, van aki elvan anya nélkül egy darabig, van aki nem.Emili is anyás,de volt már vagy 2x, hogy apa altatta el, de csak akkor, ha én tényleg nem voltam a lakásban, és ezt Emili is leellenőrízte! :lol: Meg mi már 3 hetes kora óta járkálunk a nagyszülőkhoz, mind a 2 másik megyében lakik, így az utazás, meg sok ember meg van neki szokva.Míg kicsi volt csak pár órára hagytuk ott, napközben.Főleg alvásidőben, miután én elaltattam!Most is így van az esti altatással, ha menni akarunk vhová.De mostanában jobban elvan, ha látja, hogy én nem vagyok a laksában .Neki ez a lényeg, hogy meggyőződhessen róla!És a bölcsiben is így volt, adig sírt, amig egyszer meg nem látta az ablakból, hogy én tényleg elmegyek, nem csak mondják neki!Alvással a bölcsiben sosem volt gond, már az első nap ott akart aludni.Délután amúgy is egy pillanat alatt elalszik :roll: De a bölcsi az mindig más tészta, ott látja a többi gyereket, van neki saját ágya, elfárad napközben rendese, stb.Én egyébként pont az alvástól nem féltem :roll:
Utólag jön rá csak az ember, hogy sokmindentől fölöslegesen parázott :wink:
Sajnálom azért, hogy kimaradtál a buliból, de hátha sikerül bepótolni.Az nem megoldás, hogy a nagyi alszik nlatok?

Brigi!
Ja, már értem.Akkor sima uh-val látta.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi, megelőztél :) :)

BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED IS, BRIGI!!!


Majd este jövök.

Kép

Kép
bokata
 
 


Brigi!
Te is ünnepelsz?Akkor kívánok neked is sok boldog szülinapot!:)

Esetleg még vki? :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a köszöntéseket!!
Igen, Brigi egy évvel utánam született :-)

Zsuzsi,
találtam ezt:
http://www.kismamablog.hu/csalad/bolcsode
Vannak benne érdekes dolgok a beszoktatásról, ha van időd, olvasd át.
Marci fiam könnyen beszokott, még az alvással sem volt gond nála, pedig amúgy ha nyaralni mentünk pl., mindig nehezebben aludt el.
Tényleg kifáradnak ott, rengeteg új élmény, gyerekek, játék, mozgás stb. Hogy mi lesz Annával, nem tudom, mert ő még rosszabbul alszik el idegen helyen, de majd biztos ő is beszokik. Anna sokkal önállóbb, mint Marci volt, bátor is, csibész is, második gyerek is, de ugyanakkor mégis anyásabb, bújósabb. Érdekes, hogy nekünk olyan segítségünk van, amit kevesen mondhatnak el, anyukám felettünk lakik, ha elmennénk, a baba a saját ágyában aludna és anyu bébiőrrel figyelné, de mégsem megyünk. Nekem hiányzik, de úgy tűnik, hogy a páromnak nem :-( Hát ez viszont párkapcsolati probléma, sajnos. Persze hozzá kell tenni azt is, hogy fél 7 előtt ritkán ér haza, hétvégén meg elmegy, mert a szüleinek házat épít már vagy ezer éve (sosem fog elkészülni vele...), de ha akarna, tudnánk azért hétköznap este kimozdulni. Idén kétszer voltunk el kettesben: egyszer moziban, egyszer egy bulin. De Anan születése előtt sem volt ez jobb.
Furcsa az élet: a volt férjem mindig akart menni, viszont akkor meg én nem akartam (most már tudom, hogy nem akartam vele kettesben lenni, azért volt). Hogy visszakapja az ember a sorstól.
Tényleg, tavayl szülinapomon a párom elvitt vacsorázni, kíváncsi vagyok, hogy idén eszébe jut-e. Majd megírom holnap.
Bocs, hogy így kitörtem, tudom, ez nem pont babás téma.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Akkor én is kívánok minden szülinaposnak nagyon boldog szülinapot!!!!

Pankaa,mintha az én lányomról irtad volna!!! :wink:
Nálunk dettó ugyanez a helyzet! Ha itt vagyok a másik szobában,addig üvölt ,amig velem nem aludhat el! Próbáltuk,hogy hagyjuk had sírjon,de több mint 1 óra elteltével is csak sírt! Apa is kikészült addigra már,meg azért nekem se volt jó itt hallgatni,hogy a kis szobában micsoda műsor van! :? Bementem ,és 5 perc se kellett,aludt is!
A jó múltkor viszont amikor már délután elmentem itthonról oszt.talira,akkor teljesen nyugiba lement a fürdés,vacsi,alvás az apjával! Nagy francok ám,olyan érzékük van a dolgokhoz,hihetetlen!
Már most úgy manipulálják az embert,hogy csak győzzünk észnél lenni,mikor mit szabad,mivel nem rontjuk tovább a helyzetet!
Nekem anno a védőnő már megmondta,hogy nagyon jól kitudják használni az "adottságaikat", de akkor még úgy voltam vele,hogy ááá,majd kezelem,az én lányom biztos nem lesz ilyen! Hát dehogynem!!!!
A hiszti volt az első,amivel meglepett! Ilyet én csak hallottam,hogy csak verik magukat a földhöz,dobálnak mindent ,csapkodnak,aztán amikor hazamertem volna vinni a Westendből,csak lestünk apával,mikor lenyomott egy ilyet! :shock:

Amúgy ő is nagyon jól elvan tényleg bárkivel! SŐT! Néha már túl jól,vadidegenekkel is! :? :roll:
Egész pici korától ő is benne volt a nyüzsiben,nem voltam,vagyok az az itthon ülös,hogy nem mentünk volna sehova!
Jártunk babauszira is,ott is barátkozott,meg hogy mivel anyu oviban dolgozik, ha olyan volt bevittem a csoportba a gyerekekhez,meg itthon a két uncsitesó nyúzta azért! :wink:

Remélem,hogy nála is csoport szellem fog azért működni,ha látja hogy a többi kis gyerek mit csinál,ő sem tesz másként! Mondjuk azt észre vettem,hogy ezzel lehet rá hatni! Ha mondom hogy nézd milyen ügyi ez vagy az,meg ha megdícsérem olyan büszke magára,és akkor mindig próbál még egy lapáttal rátenni,hogy még egy puszit kapjon és megint megdicsérjem! :lol:
Biztos igazad lesz és tényleg utolag csak legyintek,hogy miken izgultam,de hát az első mindenből,mindig parásabb! :?

Ja meg anyu nem tud itt aludni,mert a kis szobában nincs elég hely,ha meg haza jövünk vmikor (éjjel? ) akkor nem hiszem hogy örülne neki anyu ha akkor cuccoltatnánk haza!
Addig marad a felváltva bulizás,vagy megvárjuk,amig kinővi! :cry:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam, de boldog szülinapot az ünnepelteknek!

Jövő héttől várjuk a játszótársakat! Egyedül a szerda de. nem jó, mvisszük bőrgyógyra Kittit, ugyan még nem tudom mit csinálok a kicsivel, de majd lesz valahogy.

Kittinek most mindenre a szava: NEM, NEM, NEM
és már az utca végéről hallom, hogy hozza haza apa
Tegnap kivittem a játszóra, mind addig jó volt, amíg el nem kellett indulni, aztán tőlünk zengett minden, majd lenyugodott.
De amint azt mondjuk valamire, hogy nem , min. fél óra üvöltés, dobálás, és a többi....

Mi sem voltunk azóta sehol, de valahogy nem vágyok rá. Meg elég körülményes nálunk is az elalvás.

Megyek, mert még köntösben vagyok, és mindjárt hozza vissza a hisztipankát apa.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsamin!
Sajnos(vagy szerencsére? :roll: ) nálunk csak a határozott hangnem válik be hisztinál, amikro pl. eréjesen kijelentem, hogy mostmár ELÉG!!! :x MOST fejezd be!Amig szép szóval próbáltam, csak jobban csinálta.Ha kívülről nézném ilyenkor magam, akkor egy szívtelen matrónának látnám magam, viszont működik a dolog :lol: Meg lehet hogy "jó" neki is, hogy tudja, hogy hol a határ. :roll: Szeerncsére mostanában kezd rájönni, hogy ha úgy mondom, akkor az úgy is van.És már kevesebb ideig ordít :D

Orsi!
Hová mentek bőrgyógyihoz?Majd mesélj mit mondott!
Hát a nemet nálunk sem lehet kimondani, ilyenkor mindig terelek, hogy jó, rendben, majd legközelebb, vagy később, vagy igen, úgy lesz, csak nem most, kicsit várni kell, meg ilyesmik :wink: Utána gyorsan felkínálok neki vmi más lehetőséget, vagy játékot, stb.
De lehet, hogy ez a dacosság a tesó miatt van? :roll:

Voltunk ma fodrinál, Emili nagyon ügyes volt, szépen türte, a végén kapott a fodrásztól egy picicsokit:D(persze én vittem:))
Majd teszek föl képet is, csak most alszik.
Én meg megyek 3ra a kozemtikába 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Olvasom már egy ideje a topikot és látom hogy egy jó kis csapat alakult ki. Szeretnék csatlakozni ha nem bánjátok.
Kisfiam Patrik január 5-én született .

sahli
 
 


Tudna valaki ajánlani babauszis helyet a kerületben?

sahli
 
 


Sziasztok!

Szia Sahli!!! Persze hogy csatlakozhatsz! Üdv közöttünk! :lol:
Mesélj kicsit magatokról,ha nem vagyok túl indiszkrét... :oops:
Hol szültél? Merre felé laksz? Ki a védőnőd/ gyerekorvostok?... és a többi szokásos kérdés... :wink:
Mi babauszira nem a kerületbe ,hanem a XVI.ba jártunk,nagyon szerettük www.babauszi.hu ,ha gondolod nézd meg ,most nem rég újitották fel,szuper a hely!
Mi nem járunk már kb egy jó fél éve ,sajnos több okból is kifolyólag,pedig imádtuk!!! Én csak ajánlani tudom! :wink: :lol:

Orsi,akkor valamikor hétfő vagy kedden felhivlak és du-n meglepünk titeket! :wink:

Pankaa,nálunk is ez a "menetrend" ! :lol: Ugyanezekkel,-ELÉG!,-BEFEJEZTED?...Aminánál is mükődik! :wink:
Hálistennek az a a nagyon durva,brutál hiszti már egy jó ideje nem volt! Próbálkozik,de a terelés ilyenkor is beválik! Megtanultuk kezelni,és ami a legfontosabb apa is partner ebben! Nem az van mint tesóméknál,hogy ketten 3 félét mondanak... :?

Nekem ez a fodrász dolog még nem volt tervben,de múltkor Katával beszéltük,hogy ő is elviszi Annát,én nem tudom,hogy ülné végig Amina,mert már párszor levágtam a frufruját (olyan is... :oops: :cry: ) de a következő már biztos a fodrász lesz!
Amúgy nem tudom,hogy csinálja,de neki csak elől nő a haja! :roll: Vagy hátul a loknik miatt nem látom?! De az nem is baj! :wink:
Pankaa,neked már nagyon ügyi nagylányod van!!!
Tényleg ,sikerült ott Fóton már ovit találnod? Szétnéztetek a környéken,mi merre van nagyjából? Hova költöztök,az új részre?
zsamin
 
 


Sahli!
Üdv itt!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:52-kor.
pankaa
 
 


Mutatok pár hajat:
Ez egy téli kép:
Kép
És ilyen volt 5 naposan(most nem találok jobbat, de látszik vmennyire, hogy a feje tetején alig volt haj-hátul meg hosszú volt
:lol: )
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Helló lányok!

Orsi,
ma láttam Kittit és apukáját az új játszótéren, de mivel a párodat nem ismerem (meg már fáradt is voltam), nem kezdtem el negki magyarázni, hogy én ismerem át őket :D :D

Sahli,
üdv itt! Tényleg mesélj többet magatokról!

Képzeljetek, volt tegnap este meglepetés program, mondjuk nem éppen az, amire számítottam (vacsora kettesben), hanem hármasban elmentünk megnézni a Jégkorszak 3-t. De ez is jó volt, Marci is örült, szerintem ilyen későn (11 óra) még sosem feküdt le... Szóval nem panaszkodom :-)

Pankaa,
hihetetlen mennyi haja van Emilinek!! Édes :-)
Én azért vágatnám le Anna haját, hogy erősödjön.
Marcinál könnyebb volt: fogtam a gépet és végigmentem a fején, már 7 hónapos korában először. De egy lány mégiscsak lány...

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Pankaa! PONT ILYEN HAJAT SZERETNÉK ÉN IS !!! :wink:
Csodaszép! És van aki pénzt ,időt nem kimélve elmegy a fodrászhoz és még csak meg sem közelíti ezt a hajzuhatagot! Gyönyörű!!!
És a szine....Annyira csajszis! :wink: :lol:

Na jó,mi sem panaszkodunk ,de Aminának ilyen kis gyürükben van a haja! Bele tudom dugni az ujjamat! :lol:
Majd lefotozom én is,mert konkrétan hajas képünk még nincs....:oops:

Mennyit változnak ezek a kisbabák! A te lányodra sem igazán lehet ráismerni pár naposan!

Kata, milyen volt a film? Én imádom a meséket :oops: ,a Jégkorszak meg a Shrek az abszolút kedvenc! :lol: :lol: :lol:
Láttam már vagy 25-ször mindkettőt! És most Amina miatt is meg fogom nézni legalább ennyiszer,de egyszerüen még nem sikerült megunnom! :lol:
Nekem a fodrász azt mondta,hogy azért nem fog megerősödni vkinek a haja ,ha vágják! Én is kérdeztem,hogy lenyirná-e ,az akkor még baba haját,,de azt mondta felesleges,ugyis adottság kérdése milyen lesz vkinek a haja!

Igy is képzeljétek,majdnem annyi ideig kell szárítani az ő haját,mint az enyémet! :roll:

És egy kicsit,hagy dühöngjek nektek is! Felhívott ma este a (úgynéz ki VOLT ) fönököm és közölte,hogy igazából ő nem sürgetné azt a találkozást,hogy megbeszéljük a dolgainkat! Meg hogy nem érti hogy miért volt akkor májusban annyira sürgős,most meg hogy el vagyok tünve! ÉN!!! Mikor kb hetente hivom,hogy mikor van bent,mikor tudunk beszélni,és mondtam azt is hogy ilyen-olyan dolgok miatt most azt sem tudom hol áll a fejem,de hívom!
Mikor mondtam neki,hogy nem értem,miért ilyen,akkor azt mondta,hogy ha gondolom hivjam fel (megint ÉN ! ) ,mert ugyis nekem fontosabb!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
SZERINTETEK???!!!
Jó hangulatot adott nekem igy estére! :x
Miért nem jelenti ki kerek-perec ha nem akar vissza venni,mit ködösít? Megtehetnek bármit? És én mit csináljak? Alázkodjak be neki? Sose voltam az a nyalizós fajta,ezután sem leszek!
Gyanítom a 3 év letelte után is ,úgy alakítaná a dolgokat,hogy ne ő rugjon ki ,hanem én menjek el magamtól! :?

Szóval most igy állunk!
Felvették a bölcsibe,de lehet tárgytalan,hacsak nem találok mást... :( :?

Bocsi csajok,nem akartam ennyire negatív lenni... :oops: :cry:
zsamin
 
 


Jaj akartam én is egy képet mutatni....

Kép

Ez nem annyira régi,mint "hajas" kép!

Jó éjt mindenkinek!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Sahli! Üdv itt közöttünk! Várjuk ám a válaszokat amik záporoztak itt az elején :wink:

Kata! Igen, kinn voltak tegnap, rákötötte a motorját a bicajra, és elkerekeztek, én is nagyon mennék már, azért is voltam én is tegnap előtt. Na meg remélem tudok majd fejni, és akkor én is tudok menni bicajjal, mert nagyon hiányzik.
Persze ők voltak az utolsók akik eljöttek, így nem volt hiszti.
Kinézett magának két kb 6 éves fiút és utánuk mototrozott ezerrel.

Pankaa! A Mátyásföld Klinikára megyünk, amit Kata is ajánlott, és kiderült, hogy a sógornőmék is ott voltak a gyerekkel. Nekem most nagyon fontos, hogy ne kelljen órákat várnom, így se tudom még, hogy oldom meg a kicsit. De muszáj elvinnem Kittit, mielőtt még több lesz rajta.
Emili haja valami gyönyörű, igazi kisasszony. Én kétszer vágtam a fru-fruját - hát olyan is lett, most növesztjük, csak reggelente már nem lát a szemére, pulikutya lett :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem jövök, és hogy pörögtök :lol: Köszönöm mindenkinek a köszöntést!

Sahli, üdv köztünk. Én már nem kérdezek semmit, mert a csajok annyira beelőztek :lol:

Olvasom ezeket a hisztiket, nálunk még csak most kezdődik. Csak az elterelés használ, semmi más. Se a kedves beszéd, se a kiabálás, semmi. De az sem jó, ha mindig rohanok oda valamivel, hogy elvonjam a figyelmét a hisztiről :? Meg hát én is ingerlékenyebb vagyok most a kelleténél :cry:

De gyönyörű haja van Eminek! Mint egy hercegnőnek!! És milyen ügyes volt a fodrásznál. Hova jártok fodrászhoz, hogy ennyire odafigyelnek a gyerekre? Mert ahol mi voltunk most, oda SOHA TÖBBET! Szegény gyerek úúúúgy sírt. És akkor a félkész hajnál azt mondja, jöjjünk vissza másnap, akkor befejezi. És még ő volt megsértődve, mikor mondtam, hogy fejezze be a haját, nem jövünk vissza másnap...

Kata, úgy látszik, ezek a vacsik nem jöttek be. Nálunk is a szülinapi esti program a tescos bevásárlás volt :twisted: Cserébe viszont kétszer is elvisz kajálni, egyik most vasárnap hármasban- ha jó idő lesz, mert kerthelység -, a másik meg 2 hét múlva Gyulán kettesben. De a szülinapomon pocsékul esett, hogy nem vitt el...

Zsuzsi, a főnöködnek kötelessége visszavenni, ha vissza akarsz menni, és azt hiszem 30 napig nem küldhet el (ha jól emlékszem, 30...). Védettséget élvezel. Persze tudom, hogy ha a főnök ennyire ellenáll, elég nehéz érvényesíteni a jogaidat. A másik, hogy egyáltalán érdemes-e. Ki tudja, milyen környezet vár rád, ha visszamész. Most elkezdesz mást keresni, vagy kivársz?

Aminának is gyönyörű loknijai vannak. Nekem sosem volt ilyen :cry: Félek, hogy Mincsinek is szögegyenes dróthaja lesz, mint nekem :cry:

Szerdán megyünk 4D-re, drukkoljatok majd, hogy továbbra is kislány legyen :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Emili köszöni a hajdicsiket:)

Zsamin!
Emilinek is alul begyűrűsödik a haja, bár most egész másképp néz ki, csak még mindig nem fotóztam :oops: Na majd du.
Mikor megláttam Amina képét, hirtelen azt hittem Emili az:DHasonlítanak egymásra egy kicsit, a hajuk, meg a nagy kék szemük;)
Eminek is sokáig kell szárítani, szerencsére sok van neki is.
Talán erősít vmit a hajvágás, de 1:tényleg adottság/genetika kérdése, hogy milyen minőségű a hajunk, 2:ahoz sokszor kell vágni, gyakran, hogy erősödjön, úgy mint a borotválkozáskor is, aki sokat csinálja, annak erősődik.Na most egy lánynál ez nem megoldás!Meg még tényleg fog is változni ajauk, ez még mindig olyan baba haj.:)
Főnök: :evil: ki nem rúghat!!!!gyed6gyes alatt sem!Köteles oda visszavenni, ahonnan eljöttél!Esetleg menj be vmikro személyesen.Egyébként milyen területen dolgozol?

Brigi!
Fodrász: :twisted: noooormális?????Akkor te nem egy gyerekbarát figarónál jártál!Egyébként mi itt volt anyáéknál , Pesten nem ismerek fodrit. :roll:
4d-hez drukkolok!;)

Mi ma bográcsozni, meg grillezni fogunk, jönnek a barátaink is:)Apa pacalt fog főzni, Tomi meg süti a husikat,gombát, krumplit, meg a kukoricát faszénen.nyami-nyami... :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Brigi,
megértelek, én is csalódott lettem volna. Én most nem panaszkodom, mert gondolkodott rajta, meglepetés volt nekem is, Marcinak is, ha nem is vacsora volt.

Fodrász: tudom, hogy adottság kérdése is, de azért a gyakori hajvágás is erősít, nekem legalábbis eddig minden fodrász azt mondta. Nekem sok és igen erős hajam van, biztos számít az is , hogy kiskoromban sokszor vágták le rövidre. Mondjuk én nem fogom ezt csinálni, mert gyűlöltem, hogy mindig fiúnak néztek!! :evil: :evil: :evil:

Pankaa,
jó bográcsozást!! :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Brigi:neked (nektek) megy a drukk ezerrel!!! :wink:

Pankaa,hogy sikerült a grill parti?

Köszi csajok a biztatást meló ügyben!
Tudom,hogy vissza kell vennie,de akkor is hogy lehet ilyen? Igazából ezen akadtam ki,hogy (mondjuk nem tudom mire számitottam,ismerve a hozzáállását... :? ) mit "hülyit! Még hányszor hivjam fel,hogy közölje most nem ér rá(m) !?
Na mindegy,most nem is ezzel akarom magam bosszantani ,ha van valami fejlemény úgyis tudni fogtok róla... :wink:
Amúgy tudom,hogy nem egy családbarát munkám van....(kereskedelem)...csak jó lenne ha legalább a (volt) mhelyén úgy állnának az emberhez ,ahogy szeretné!
De hát ez csak álom! Főleg a mostani,szűkös időkben! Örüljön az ember ha munkája van! :cry:

Orsi,a mai nap sztem sztorno,olyan hiszti ment le alvás időben,hogy most aludt el,nem tudom mikor kel fel...Meg még elakartam menni a Sparba,és az már nagyon sok lenne időben!
De ha van kedvetek,és már mehetsz ekkora sétákra-délután talán már nincs olyan meleg- megyünk a patakparton és akkor legalább azon a szakaszon "tombolhatnak " egyet a csajok!
De majd kereslek ,ha felébredt!
zsamin
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:47-kor.
pankaa
 
 


mmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:46-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend... mindenki szenved a melegtől??
Pankaa, ez mókás, hogy zuglói szomszédotok lesz :-)
Szépen alakul a ház!

Orsi,
kicsit zsúfolt ez a hetünk, utána nyaralás, de majd az azt követő héten szívesen átmegyünk. Hogy vagytok amúgy?

Brigi,
mi volt az ultrahangon?

Zsuzsi,
veletek mi van? Nyaralás? Hülye főnök?

Kép

Kép
bokata
 
 


Megjöttünk. Kukac továbbra sincs, sőt semmilyen fiúra utaló nyom (pl here) :lol: :lol: :lol: :lol: Ez a doki teljesen tutira mondta már a kislányt. Nem lesz olyan hiperaktív, mint Marci (ennek mondjuk örülök), és a lábujjai olyanok, hogy az első lábujj a legnagyobb, nem a második :lol: Virul, nagyon egészségesnek néz ki, szabályos kerek feje van, szíve tökéletes, 150-t ver, és VÉGRE LÁTTAM MOZOGNI! Nem mondtam Nektek, de kicsit paráztam már, mert már ez a 4. UH volt (a korait nem számítva), és még sosem mozgott. De most megmutatta magát végre :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok lányok!

Na tegnap megvolt a nagy találkozás végre!!!!
Röviden,tömören : nem megyek vissza -oda legalábbis MÉG nem -dolgozni! :?
Ezt azért nem bánom,mert olyanokat mondott,hogy csak lestem.... :shock:
Nem konkrétan a munkával,hanem inkább velem,velünk kapcsolatban!
Egyáltalán nem tolerálja ,semmilyen formában ,hogy bölcsi,ovi,beszoktatás alatt ,meg közben bármi betegség közbe jöhet! Oldjam meg!!!
Ha zárva a bölcsi: Oldjam meg! Ha telefonálnak,hogy lázas,leesett,beverte,eltört...Oldjam meg!!!
Ő nem enged el ,a munka idő 9-től-9ig tart,elötte ,utána lehet magán életem!

Gondoltam,hogy nem fog velem kivételezni, neki a saját érdekeit kell nézni,de nem ezt vártam tőle ennyi év után!
Amig ott voltam is voltak elvárásai,de voltak kis gyerekes munka társaink és mindenki tök nyugodtan betudta vállalni ezt a melot mellette!
Nem tudom miért lett ilyen! :roll: :?

Anyu és a párom is közölte hogy jó,akkor felejtsük el egymást,mert ez nem megoldás,hogy mindig mást kell ugrasztani (ha tudunk) !
Mondjuk úgy váltunk el,hogy szeptemberig ráérek "gondolkodni",de sztem kivárom a 3 évet aztán meglátjuk mi lesz utána! Addig meg csak kihúzzuk vhogy!
Vagy kiváltom azt kártyát és elmegyek máshová dolgozni...
Vagy bevállaljuk tesó babát és megoldva a dolog ujabb 2-3 évre! :wink: :lol: :lol: :lol:

Ja meg ilyet szól,hogy ha belegondolunk azért fizettek nekem (nekünk!!! ) hogy 2-3 évig kismamákkal csacsogjunk,játszótérre járjunk,otthon tegyünk-vegyünk... :shock:
Erre csak kiröhögtem,fogalma van egyáltalán arról mit beszél???
(pedig van 3 gyereke...)

Szóval teljesen más világ!!! :roll: :cry: :?

Nem leszek pár napig ,elutazunk hétvégén,de ahogy tudok és gép elött leszek ,bejelentkezem,IGÉREM!!! :wink: :lol:
Kocsival megyünk Görögországba,remélem jól viseli majd Amina,készülök neki minden félével az útra! :wink:

Pankaa,hogy vagytok? Nem adtál Emilinek normaflort? nekünk az szokott használni,azt mondta a doki is meg a védőnő is,hogy ne fogjam meg ,ha megy a hasa,jöjjön ki aminek ki kell! Persze ha nem virusos vmi...
Minden esetre jobbulást mindkettőtöknek!

Brigi.örülök hogy Mincsi Mincsi.... :lol: :lol: :lol:
Akkor ugy látszik neked is ilyen kis kényelmes lánykád van,Amina se rúgta szét a pocakom,főleg ha figyelték!!! :wink:

És hagy dicsekedjek picit! :oops: :lol:
Voltunk Orsiéknál és valami nagyon édes a kis Blanka! A szája,ahogy tartja ,tiszta Kitti,olyan cuki,olyan pici,annyira sok haja van...NAGYON TÜNDÉRI!!!
Nem rég volt Amina is ekkora,mégis annyira picike !
zsamin
 
 


Brigi!
jajj, de jó, hogy nem növesztett kukacot :lol: (mit írtál a zárójlbe olyan picivel?-túl pici lett :wink: )

Zsamin!
Főnök:pasas???Mindenestre nagyon bunkó, és primitív!!!!!! :twisted: :x Nekem nem is lenne kedvem ilyen mellett dolgozni!Bár nem tudom pontosan mi a beosztásod ő hozzá képest, mennyire vagytok együtt napi szinten, de akkor is...!Ilyet ne mondjon senki!Vállalkozó?Saját cége van?Persze annyiban igaza lehet, hogy ha vállalkozó, hogy akkor ő fizeti a tb-t, gyed-et, stb., de akkor egyáltalán ne alkamazzon nőket, vagy csak nyugdíjasokat!Ezzel mindenkinek számolnia kell, hogy egy nő bizony elmegy majd szülni, utána meg beteg lesz a gyerek!Ez van.
Szerintem is jegeld atémát.Vagy keress másik melót :wink: -na persze, ha ez olyan könnyű lenne, mi? :?
Azért amikor ilyen főnökökről hallok,mindig megynugszok, hogy nekem milyen jó helyem van most :wink: Nálunk mindenkinek van gyereke, és soha,senki nem mondta, hogy ne maradjunk otthon ha beteg, sőt...De sajnos az ilyenből van a kevesebb :(
Nme is tudtam, hogy Görögbe mentek!
:roll: Vhol lemaradtam...Pontosan hová?Kocsival?Hú, az kemény lesz!Jó utat nektek, imádom Görögországot, és most én lenni nagyon irígy! :D Majd kérünk élménybeszámolót, és sok-sok képet!!! :wink:
De, adom a Normaflort, az az alap.;)De ha bacis, vagy vírusos akkor kell vmi ami megfogja őket, erre való a szén tbl. :wink:
Ahoz tapadnak a bacik, és kiürülnek.Nem marad bent, csak mert megfogja a hasát :wink:

Viszont most rajtam a sor... :( Szerencsére nem vészes, most én is szénen élek :? :lol: :oops:

Kis Blankáról kép??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Brigi! Tényleg tök jó, hogy minden rendben és igazából kiscsajszi!!!

Voltunk tegnap a Mátyásföld Klinikán bőrgyógyn a Kittivel. Hát sajna uszodaszemölcs, amit a házidoki néni is mondott, hogy szerinte az. Megmutatta, hogy kell kezelni, egyszerűen ki kell nyomni, csak a végét ki kell tépni. Szegénykém visított mint egy sakál, a hasán volt 3, a kezén kettő, és a tokáján sok van( 4-5), de ezeket nekünk kell megcsinálno. Ma meg volt a procedúra, remélem sikerült tövestül, annyira sajnálom. Ráadásul addig nem mehet vízbe, és itt a 40 fok, és nem medencézhet, megyszakad aszívem érte. Remélem hamar begyógyulnak, habár a tokájához még hozzá se kezdtünk, de ott inkább megpróbálom ecsetelni, hátha.
Pankka! Nálatok hogy kezelik? Jegelés, kanalazás?

Kata! Tényleg jó ötlet volt ez a hely, kb 15 perc alatt végeztünk, nem kellett egy fél napot az sztk-ban töltenem. Szerinetm ide megyünk majd csípőszűrésre is Blankával.

Igyekszem majd friss fotókat hozni, de ahhoz idő kell, ami mostanság nem sok van.
Egyébként nagyon rendes eszik-alszik. Egy baj van, olyan zabagép, nem bírom követni, utána meg fáj a hasa. Álmában nyög össze-vissza, én meg mindenre felébredek, és azt hiszem itt az idő a kajának, pedig csak nem jön ki az előző. Úgyhogy ma elkezdtük az Infacolt, remélem segít neki. Kitti is jól tűri, szegénykém nem tudom délelőttönként kivinni, úgyhogy marad a mese, próbálom mással is lekötni, de egy játék kb 3 perc, szóval a végén mindig a tv előtt kötünk ki. :(

Zsuzsi! ha ilyen paraszt a főnököd, tényleg jobb ha nem mész oda vissza, könnyű ezt mondani tudom... És ennek van 3 gyereke?
Nagyon jó pihit nektek, vigyázzatok magatokra!

tesókról egy kép:

Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Pankaa,

már napok óta akarom írni, hogy jobbulást nektek, de mindig kikapcsolom a gépet, mire eszembe jut, hogy nem írtam :oops: :oops: :oops:
Szóval JOBBULÁST!!! :D :D

Kép

Kép
bokata
 
 


emili az ölemben, bal kézzel, 1 ujal írok, bocsi...

kata!
köszi, ideért!!!!!:)

orsi
köszi a képet, nagyon édesek!!!!!!!!!
emili is nagyon szeret mesét nézni, most is megy a kisvakond=jácuc:)
,az a kedvenc.de ha vígasztal,mások is így csinálják, ha kicsi a korkülönbség;)
szemölcs:ha nem mondták volna, fertőző!!!de kell hozzá hajlam is, és ők még nem fürdenek együtt.víz közvetíti főleg, innen a neve is.
levétel után 3 napig nem lehet fürdeni, vagyis a sebeket ne érje víz, és kell sebhintőporozni, de gondolom ezt mondták.
gyökere nincs a szemölcsnek, egy vírus okozza, ami a bőr felszínén egy olyan kis göböt hoz létre,amiben egy kásás anyag van.olyasmi mint egy pattanás.elmúlni csak héha szokott, megfelelő kezeléssel:minden este fürdéskor egy dörzsis szivaccsal-pl.luffa szivacs, ha ismered-kell erősen megdörzsölni, hogy megnyiljon a teteje.és utána eecsetelőzni azzal amit a doki felír.nem tudom ezt mondta e a doki.mi ezt a 2 féle módszert szoktuk.a levétel helyi fagyasztásos érzést.,majd lekaparás.de ez nyomot hagyhat.megkérdezhetem menyit kellett fizetni?lehet priviben is.Sajnos bármikor újra kijöhet:(viszont ami a dörzsöléses módszerrel elmúlik, az már nem jön vissza többet.
Remélem nem lesz több Kittinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


[quote="pankaa"]Zsamin!
Megnéztem a honlapot, jól hangzik ez a Dmannoz!Egy próbát megér;)

Brigi!
Gratula, ezt a mázlit! :lol: Szép neve lesz.Mincsi-nek fogjátok szólítani?
hamar dűlőre jutottatok névügyileg, agy már régóta kiszemelt név volt?
Hol voltál uh-on?
Remélhetőleg Mincsi nem fog olyan sűrűn kelni éjjel! :wink:
Gyula:szuperjó!Szerintem ez a legjobb strand az országban, legalábbis amiben eddig jártam :lol: Belépő tényleg húzós,2000 ft!De Pesten is hasonló árban van szerintem.Persze gyulai lakosoknak csak 700 ft! :twisted: Jó strandolást nektek!
pankaa
 
 


Sziasztok!

Igen, tudom sajnos, hogy fertőző ez a vacak, fogalmam sincs, honnan a fenéből szedte ezt össze. De még az a nagy dög a kezén, ami akkor jött ki amikor majdnem fejreesett, ill. onnan indult az egész, még az is az volt.
8000.-t fizettünk a dokinak. Amiket ő kinyomott azok már nagyon szépen gyógyulnak, viszont mi nem jól szedtük ki, most próbálkozunk a vérehulló fecskefűvel, védőnő mondta, hogy az jó szokott lenni. Remélem, mert azért szeretném még idén nyáron vízbe vinni szegényt.

na majd jövök, persze felkelt a kicsi

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsi, de édes mindkét gyerkőc! hogy bírod a kétgyermekes anya életét? Összeszoktak már a gyerekek?

Pankaa, tudtam, hogy ennyi a jegy a strandra, a neten már utánanéztünk. :twisted: De azért megyünk, amikor csak tudunk. Akár apával kettesben, akár nagyikkal felszerelkezve :wink:

UH-n a Medicoverben voltam, az ilyen magán-akciókat ott bonyolítom mindig. És igen, Mincsinek fogjuk szólítani. Először poénból mondtuk így, aztán rajta maradt. Remélem nem valami tenyeres-talpas csaj lesz, akire nem passzol, hanem egy kis törékeny csupa bűbáj :wink: A név korán megvolt, még karácsony környékén találtuk ki. Igazság szerint a fiú-névvel voltak problémáink, de egyenlőre úgy néz ki, nem lesz rá szükség :lol: Zárójelben meg az van, hogy örülök, hogy nem lesz örökmozgó, mint Marci :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata, meggyógyultál már teljesen?

Zsuzsi, felháborító, amit a főnököd művel. Ez egy paraszt, de tényleg. Szerintem jobban járnál, ha sikerülne valahova máshova menned dolgozni, nem? Ki tudja, mi várna rád, ha sikerülne is oda visszamenni? És akkor most a bölcsi sztornó vagy attól elviszed őt?

Képzeljétek, nekünk meg megvan az esküvő időpontja.

:lol: :lol: :lol: 2011. július 30 :lol: :lol: :lol: Nem itt van, de legalább már valami. Azon a nyáron akartuk, és egyik este mondta apa, hgoy mi lenne, ha akkor lenne. Én meg persze azonnal igent mondtam :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Alakul az összeszokás. De a neheze majd csak most jön szerintem ezek után. Amikor majd mindig akkor kell neki valami amikor éppen etetek, stb. Meg volt az első elkenődés is Kittinek. Én zuhanyoztam a kicsi nyűglődött, és Kitti az apja ölében sírt, hogy menjen vele mesét olvasni. Erre mentem fel.
Érdekesek az estéink, egyikünk itt dől ki, másikunk a ott, kezdek fáradni, ma meg is jegyezte a védőnő, hogy egyre kisebbek a szemeim. Remélem hamar átalussza majd az éjszakát, legalább akkor majd könnyebb lesz, viszont többet lesz fönn, vele is foglalkozni.... Hogy csinálják ezt mások?

Brigi! Miért pont ez a dátum? Valamihez kötődik? Nincs ez túl messze egy kicsit?

Most sikerült mind a kettőt elaltatni, úgyhogy gyorsan megyek magamat is, az biztos nem lesz gond! :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Hát messze van, de szándékosan. Pocakosan nem akarok esküvőt, meg ici-pici gyerekkel sem. ÍYgy megegyeztünk a 2011-ben. SZeptember 10-én lett volna, de terveim szerint akkor már egyik bölcsis, másik ovis. És tuti, hogy rögtön lebetegszenek... Így raktuk át nyárra.

Biztos nagyon nehéz lehet egy pici meg egy még kisebb gyerekkel. Viszont annyira egykorúak lesznek, hogy ha az első nehézségen átjuttok, szinte észre sem veszed majd hogy vannak, és eljátszanak kettesben :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Most egy kis kép zavar van:
1:az uszoda szemölcs van szerintem a nyakán-a te elmondás szerint, annak nincs gyökere, lehet ecsetelni is, de NEM a vérrehullóval, mert az a sima szemölcsre való, ami meg akkor a kezén van??? :roll:
Na de mind1 is, láttatlanban nem lehet diagnosztizálni, azt meg amúgy sem tehetem, jobb lenne látni :wink:
Gyerekekhez meg kitartást, ha nagyobbak lesznek-tudom nem most lesz:)-, akkor úgy összenőnek,mintha ikrek lennének:)

Brigi!
Gratula a lagzihoz!És biztos lesz hely arra a napra? :wink: Pesten lesz?Ruha meg van már?És a zenészek?Na mesélj, milyen bulit szeretnétek 8) Mi most leszünk pénteken 5 éves házasok :wink: És naggyon szuper volt a lagzink, még most is van hogy szóba jön a bulikon. :wink:
Lesz egyházi esküvő is?
pankaa
 
 


Ami a kezén volt arra is azt mondta a doki, hogy uszodaszemölcs, az már begyógyult neki, mert azt kinyomta, meg ami a hasán volt azt is, csak a tokáján maradt egy pár darab, viszont ott aki ki tudja nyomni, hát annak elismerésem. Ezért gondoltam, hogy hátha így sikerül :cry:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Panka, hát én is félek tőle, hogy nem lesz hely :wink: :lol:

nem akarunk nagy lagzit, a szűk család lesz ott, 30-40 fő. A szertartást Pesten szeretnénk (azaz lehet, hogy Budán). Egyenlőre az V. és XII. kerületi házasságkötő jön számításba. Ott azért többen leszünk, mert az ismerősöket, barátokat ott szívesen látjuk. A vacsi meg ha minden jól megy, Etyeken lesz. Ruha még nincs, nem is kezdtem el gondolkozni. A hajam viszont már megvan :lol: :lol: :lol: Majd ahhoz keresek ruhát. :wink: Meg megvan már a két gyűrűvivő is :wink: Azaz az egyik még csak félkész állapotban van :lol: :lol: :lol:

Egyházi esküvő nem lesz, egyikünk sem hisz az egyház intézményében. (bocs, ha ezzel valakit megsértek, nem áll szándékomban!) Zenészek sem lesznek, nem igazán táncos familiából származunk. Halk zene lesz vacsora közben, egyenlőre Norah Jones a legesélyesebb aláfestő zene :lol: 5-6 körülre tervezzük a szertartást, aztán vonulunk ki Etyekre, vacsora, és szerintem éjfél körül talán vége is lesz. Csak egy hangulatos beszélgetés a medence partján :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi!
Köszi:)Akármilyen is lesz, a Ti napotok lesz, élvezzétek ki teljesen!:)
pankaa
 
 


Sziasztok, bocsi, hogy csak így rátok rontok, de én is itt lakom Zuglóban, sőt szerintem zsamin Anyukáját ismerem is - már ha ő a Hétszínvirág Oviban dolgozik - , és egy kis szellemi segítségeteket kérném:
egy másik topikban, ahová írni szoktam, egy kisfiú, Roli vasárnap balesetete szenvedett, azóta kómában van, nem sok jót jósolnak neki. ezzel szemben mi hiszünk a csodákban, és a közös imádság erejében, ezért sokan, minden este 10-kor Őrá gondolva fohászkodunk, szorítunk, küldjük a pozitív energiát a gyógyuláshoz.

Ha nem esik nehezetekre , Ti is vegyetek részt a rákoncentrálásban, hátha segítünk neki vele.

Előre is köszi!

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Zuglói vagyok (Kacsóh P.út), 10 hónapos a babám. Le szeretnénk cserélni a gyerekorvosunkat! Tudtok ajánlani esetleg kedves, megbízható doktornőt (vagy doktorbácsit), aki halad a korral, de pontos és figyelmes?
Jöhet priviben is, de itt is elolvasom szívesen, köszi előre is!!!!

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sajnos, hiába volt a sok ima, Isten úgy gondolta, jobb helye lesz nála Rolinak.....

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Nusildi, nekem egy 17. kerületi dokinénim van, de a Lőcsei úton vannak jó gyerekorvosok, érdeklődj a Rózsavölgyi Rendelőnél.

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de időm sincs sok, meg nem sok minden történt velünk, azon kívül, hogy etetek-altatok-etetek-alataok-pakolok.

Rolit nagyon sajnálom, szörnyű amikor egy gyerekkel történik ilyen.

Doki néniben én nem tudok segíteni, nekünk is most lett új, fogalmam sincs milyen lesz.

De úgy hallom mennem kell, majd jövök.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan lejelentkezem,megjöttünk,minden oké volt,csak sajnos rövid.... :cry:
Képek,élménybeszámoló nincs elfelejtve csak még kikéne pakolnom,mosni,kicsit összepakolni! Ja és a képeket feltölteni!
Ahogy lesz időm vissza is olvaslak titeket!
Remélem mindenkinél minden rendben, hamarosan utolérem magamat és alvás időben tudok jönni - újból!
zsamin
 
 


Nem mondod Zsuzsi, hogy már itthon vagytok?
Most mentetek!!!!!
Követni nem tudom már a napokat!

Többiek! Mi újság van? Kata? Panka? Brigi és Pocaklakó?
Na és az újak?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Mi szombaton jöttünk vissza a nyaralásból, jó volt nagyon!! Csak elfáradtam, 2 gyerekkel nyaralni....

Nagyon sajnálom, ami a kisfiúval történt....

Orsi,
otthon vagytok csütörtökön? Akkor esetleg át tudnánk menni. Vagy pénteken.

Hogy kell képet feltölteni? Nekem nem sikerül, mert mindig baja van a mérettel...ti hogy kicsinyítitek le?

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata! Gyertek nyugodtan, mi még nem voltunk sehol, úgyhogy minden látogatónak örülök, mert kezdek megzizulni :oops:
Bármi jó, a csüt. is , péntek is.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?