Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy izgultok. Itt vagyok. Úgy látszik vagy gyenge front volt, vagy nem vagyok frontérzékeny :lol:
Habár 35 fokról 17-re lehűlni, azért azt nem mondanám gyengének! :wink:

Én Kittivel 8 hónapos terhesen voltam 2 éve George Michael koncerten. Szerencsére minden rendben volt, és ahogy elnéztem nem én voltam az egyetlen nagypocakos :D
Csak egy bajom volt, hogy nem enegedtek be vizet bevinni, mert ugye ott kellett megvenni. De nem is nagyon ittam, a végére az elefánt lába hozzám képest kisrigó volt. De megérte!
Most Madonnára akartam volna menni, persze aug-ban már cs a"tej" problémám lenne, de nincs már rá jegy csak vip belépő 110.000-ért, azt meg kihagyom.

Brigi! Remélem te is jól vagy, és nincs semmilyen rosszul lét! Van ám program rendesen!

Jelentkezek még mindenképp! Jó éjszakát!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsi, köszi a kérdésedet, remekül vagyok. Holnap betöltöm a 12-t is, szóval tényleg oké minden :lol: Veletek? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kata, tudod mit vettem észre? Ugyanazon a napon születtünk :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Brigi,
tényleg, csak te egy évvel később :-)
Amúgy a volt férjem is aznap született, csak ő meg 1966-ban. :-)
Ok, gyere te is legközelebb, de az is könnyen lehet, hogy a jövő héten nem is megyünk sehová, mivel az én hetem is elég zsúfolt, kivételesen.

Orsinak ma írtam sms-t, azt válaszolta, hogy még egyben van...na meglátjuk, a 22-e valós dátum lesz-e? mondjuk nem csodálom, hogy a kisbaba ebbe a szutyok időbe nem akar megszületni :-)

Kép

Kép
bokata
 
 

 
 

Sziasztok!

A nap híre,muszáj megosztanom Veletek!!!
Amina ma odabújt hozzám és azt mondta "celetek"...... :lol: :lol: :lol: Hát nem édes?!!! IMÁDOM!!!!!

A gyereksziget elmaradt (részünkről) ,ilyen szotyvadék időben nem mentünk sehova! Pláne nem szabadtéri progira! Aztán mint kiderült ez hétvégi program,úgyhogy hétköznap mást kell kiötlenünk...
A jövöhét nekünk is elég zsúfolt lett igy hirtelen,délelöttönként vigyázok egy kisfiúra, szerdán Aminával doki, (semmi extra,csak kontroll) csüt-ön meg lehet lemegyünk balatonra (vas.-ig) a barátnőmhöz....bár ha ilyen szupi "októberi" marad az idő,lehet maradunk,mert mit lehet ott csinálni szakadó esőben 2 pici csajjal? Még itthon sem tudom lekötni egész napra a lakásban,nem hogy idegen helyen!!!

Jaj,Kata! Emlegetlek is titeket,vagyis szegény Marcit! Jól kifogták a jó időt ők is!!! :cry: Ez milyen kitolás...pont jövöhétre mondanak végig ilyen dzsuva időt... :twisted: Csak kitalálnak nekik vmi szuper programokat!

Brigi, én meg úgy szégyellem magam... :oops: milyen vagyok!!! Persze nektek is szól az invitálás,bárhova ahova megyünk,gyertek ti is !!!
Milyen koncerten voltál?
Úgy elmennék én is valami esti kikapcsolódásra apával!!! Nem hiszitek el,de én mióta megszületett Amina még egy moziba sem jutottam el! :cry: Voltunk egyszer egy szülinapi bulin,tesómnál aludt ,de olyan hiszti volt! De kb fél1-re otthon (ill tesómnál ) voltam!
Ma elvoltunk vásárolni ,ott hagytuk anyunál és ő altatta délután! De megint csak sirt hogy "anya-apa" ,úgyhogy úgy néz ki még egy jó darabig nem lesz szabad kimenőm éjszakára!
De most tényleg úgy vettem észre,annyira anyás lett! Kicsinek nem volt ennyire,ott hagyhattam simán anyunál,meg etette,altatta...semmi! Biztos ez is valamilyen fokú érettség,de mi lesz így a bölcsiben? :roll:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan, még itt vagyok, holnap 10-kor ctg, majd jelentkezek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Jaj meg még Orsi!

Ha ez az idő sem hoz babát,akkor te is ugyanúgy nem vagy front érzékeny, mint én! Nekem is jött hideg-melegfront,vihar,szél....semmi!Jól érezte magát a drágám odabent!
Nagyon-nagyon szoritok nektek! És úgy izgulok már én is!!!
Minden este úgy kapcsolom ki (meg reggel be ) a telefonomat,hogy várom AZ üzit!!! :wink:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Egyelőre csak gyorsan ,ha cipőt szeretnétek venni,nagyon jók vannak a Deichmann-ban , -50% kedvezménnyel is!

Meg a sugáron belül a skálában,vannak nagyon édes gyerekszandik,cipők! Nem tudtam választani....3 párat kapott Amina! :oops: :wink: :lol: (apa elől jól eldugom,kihullik a haja,ha megtudja :? )
zsamin
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, én is pont ezt akartam mondani, vettem Annának 2 pár kiscipőt (egyformák, csak más-más méret), piros, virágos, zárt, magasszárú, 2995 Ft-ért (bőr!!). A Deichmann-ban.
Ott voltunk mi is délután.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Ctg-n semmi, de Kittinel sem mutatott sokat.
Én teljesen jól vagyok, azon kívül, hogy ráköltözött a hólyagomra, és 5 percenként pisilni járok.
Előbb - utóbb akkorát fog rúgni, hogy indulhatok.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Észrevettétek,hogy vki hozzá nyúlt a tickerekhez? :roll: :?
Most állitottam vissza,vmiért nekem sárkány volt a katicabogár helyett,és úgy rémlik Orsinak sem malacka volt a vonalzóján....
(bocsi,csak észre vettem...)

Szegény Orsi,én már nem mondok semmit ,minden esetre nagyon szoritok,hogy azért (ha már a péntek nem jött össze :cry: ) Kitti szülinapján otthon legyetek!!!
Teljesen átérzem most mit érzel! Én 8 nappal túlhordtam,de az a 8 nap felért vagy 2 hónappal (legalábbis nekem annak tűnt...)
Téged nem rendel be a doki minden nap 2szer ctg-re? Nekem ,ahogy betöltöttem a 40. hetet, reggel-este kellett mennem, persze semmit nem mutatott a gép,és még a frászt is rám hozták néha-néha! Ettől is kezdtem már kikészülni! És már annyira vártam,mikor történik már valami!
Ez a legrosszabb,szerintem,tudod,hogy mire vársz,csak azt nem hogy pontosan mikor is! És pláne ha másodszorra vagy a "finisben" ! Még jobban tudsz mindent!
Lehet,hogy ha még adnák a House-t,minden el lenne döntve... :wink: :lol:

Olyan rég irtam rólunk,Amina kész dumagép! Eddig sem volt gond a beszélőkéjével,de egyre többször ismétli amit hall,és már 2-3 szót is mond egymás után!
Van már mondókákból a "csicsicsóka-vakkacsuk" (vakvarjúcska :lol: ) és ma kezdte el a "csiabiga- gyele ki"...
A tv-ből- szinte- mindent utánoz,ma nagy örömünkre PÁKÓ-t ismételgette..... :oops: :?
Mondtam is apának,most aztán tényleg tegyen lakatot a szájára,ha olyat akar mondani,amit nem biztos ,hogy kéne.... :wink: :oops: :lol: ...a kis szivacs ,mindent magába szív,amit lát,hall!!!!

Teszek fel képet,olyan rég raktam és ez most az egyik kedvenc képem,a kis zöldséges....

Kép

és ez a másik "legkedvencebb " .... :oops:

Kép

Az evéssel ugyanúgy hadilábon állunk,nem egyszerűen válogat,de próbálom kitalálni mi az amit megenne! De hálistennek a gyümölcsöket nagyon szereti! (na meg a "dudi"-t -túró rudi :wink: )


Bocsika ha nagyon rámenős lettem,csak gondoltam írok picit másról is,mint betegség,doki,nem alvás!
Történnek velünk azért jó dolgok is!!! S.Ő.T !!! :wink: :lol: :lol: :lol:

na megyek,el teszem magam holnapra! sziasztok
zsamin
 
 


Jó reggelt!

Úgy látom, kimaradt Orsica késő esti bejelentkezése. Csak nem??? :lol:

De édes Amina! Tényleg nagyon jó képek, de hát milyen is lenne, ha ilyen a modell, nem? :wink: Imádom, ahogy dumálnak, de komolyan. Néha nehéz rájönni, mit is jelent egy-egy szó, de hát istenem. Nálunk pont tegnap volt, hogy odaadtam a teáját Marcinak, rámnézett, és halál komolyan, tisztán azt mondta, köszi :lol: Nálunk még csak a TES(...sék), az AN(y)A, a HADDÁL (hagyjál :twisted: ) meg újonnan a KÖSZ megy. De van is jópár hónap hátrányunk :lol:

Miller Zoltán nagykoncerten voltunk egyébként. Én azt hiszem, bekattannék, ha nem mennénk el néha a gyerek nélkül valahova. Jövő hétvégén jönnek anyósék, elmegyünk apával moziba. Júli végén Gyulán végvári esték, koncertek stb, aug elején megnézzük a Neoton-musicalt, aug végén Gyulán valami nyárzáró napok megint. Aztán már lightosabban, mert nem tudom, mennyire bírja majd a pocakom a rugdosást :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok csajok!

Még mindig itt, csak eset már hulla voltam írni.

Tényleg nem Malacka volt a vonalzón, hanem kacsa.

Naponta csak egyszer kell mennem ctg-re, de elég szörnyű így is, mert az időponttól számítva kb. 45 perc csúszás van, úgyhogy ücsörgök ott órákat.

Ha nem történik semmi csütörtökig, akkor kell visszamennem a dokihoz, és megbeszélünk valamit. Remélem nem akar befektetni, mert én nem megyek, arra nem érek rá :lol:

Az egyik lánnyal ( aki múlt hét szombatra volt kiírva) együtt járunk most ctg-re, ő mesélte, hogy az első gyerekénél befektette pénteken, hogy majd hétfőn beindítja. Szerencséjére szombaton megszült. Most attól retteg, hogy megint befekteti, már 2 gyerek várja otthon.

Ha ma sem történik velem semmi, akkor már vasárnapra nem leszek itthon, akkor inkább várjuk meg a vasárnapot, és egy napon lesz a csajok szülinapja. :lol:

Kívánságaim vannak azt tudom!

Tényleg ezek a beszédek annyira édesek, majd meg tudom őket zabálni olyankor.

Nálunk most az a legcukibb amikor délután már álmos, odaáll elém, és közli, hogy tutyi ( nálunk az a cumi), és pána ( párna) és felvonulunk és bealszik 5 perc alatt. Mondjuk ez tegnap előtt nem sikerült, és semmit nem aludt, nem fáradt ki eléggé.

De van egy újabb hisztiforrásunk is. Tegnap kapott egy papucsot, egész nap abban járkált, és az istennek se akarta levenni, úgyhogy du-i alvás is abban, este meg ezért tört ki a hiszti, mert nem akarta levenni fürdéshez, na és persze utána a bodyt sem, és már megint semmi sem volt jó neki.

Zsuzsi! A Ági barátnőm szeretne bodykat, majd megmondom neki, hogy nézze ki melyiket, most nem tudom hogy állnak, mert most költöznek, szerintem már netük sincs most.
Csak szólok, mert elfelejtem.

Na ennyit most, majd jövök!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Még mindig....
Ha nem történik semmi, kedden reggel befektet a doki, szerdán beindítja.
de szerintem addig kijön
Most olyan hancúr van a hasamban, mint a csuda, ha ettől sem indul be, nem tudom mitől.

Addig én is küldök egy mostani kedvenc képet:

Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

De nagy a csend....hol vagytok?

Nagyon édes ez a kép Kittiről!!!! Tiszta apa itt! :wink:
Ha beszélsz a barátnőddel mondd neki,hogy nem tudom mikor de zárva lesznek,mennek szabira,de megpróbálom megtudni mikor ,hátha,még elcsípjük őket...

Brigi:nagyon irigyellek ám,hogy milyen jó sok programotok van! Tudom,csak szervezés kérdése,de most Amina olyan szinten anyás,hogy nem is tudom mikor "növi" ki! (persze,azért örülök,hogy egész nap vele vagyok és mégis én kellek neki,csak most már tényleg jó lenne egy kis kikapcs.)
És hogy vagy? Múlik az álmatlanság? Olyan gyorsan telik az idő,hogy valami félelmetes! Te is most irtad hogy jön a tesó,és tessék,már be is töltötted a 12. hetet!

Aminát felvették a bölcsibe! Nem tudom,hogy örüljek-e... :cry: :) :?
Csütörtökön szülői,meglátjuk miket mondanak,mert ugye mi a nyilt napokról szépen lemaradtunk... :cry:

Kata:veletek mi újság? Sikerült beszélned a melóhelyeddel? Vissza vesznek?
Marcinak milyen volt a tábor? Szegények nem fagytak meg? Maradt száraz holmija?
Kész vagyok ettől az időtől.... :twisted:
SOSEM LESZ MÁR NYÁÁÁÁR?????????????????? :x :x :x :x :x

Nem tudom hétvégén hol leszünk,ha nem érnék gép elé:

KITTINEK mégegyszer NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!!!

Orsi,ti meg gyúrjatok a dupla szülinapra,ha már eddig bent maradt a picur...birjatok ki még 2 napot! :wink: :lol: :lol: :lol:

Jó pihenést,kellemes hétvégét Mindenkinek!


Jaj,és a legfontosabbat majd elfelejtettem: Voltunk a héten dokinál,minden leletünk negatív ,kedden kell visszamennünk a kórházba,remélem ott is mindent rendben találnak!
Most már csak a nyaralást kéne meg ejteni valamikor,valahova....

sziasztok
zsamin
 
 


Kittinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!

És mennek a drukkok, hogy közös szülinap legyen :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Boldog szülinapot Kittinek!!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Csak gyors HELYZET jelentés! :lol:
Orsi 3kor dobott rám egy üzit,hogy mennek a kórházba! :lol: :lol: :lol:
Valószinű dupla szülinap lesz! :wink:

Nagyon drukkolok én is nekik!

Ha jön a következő sms,mindenképp szólok itt is!

sziasztok
zsamin
 
 


Lányok,

MEGSZÜLETETT BLANKA!!

19:40-kor, 3250 g, 53 cm és mindketten jól vannak!!

Dupla szülinap lett!

Kép

Kép
bokata
 
 


Megelőztél Kata!

Pont most irtam én is,erre látom már megírtad!

Ez tök jó!

Tervezni sem lehetett volna jobban!...... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
De legalább bejött nekik! (szegény,ráhúztak ők is rendesen...)
zsamin
 
 


Orsi!
Gratulálok Nektek!!!Erre várt Blanka! :wink: Dupla szülinap, nagyon jóóó!!! 8) Nem fogod keverni az biztos :lol:
Kívánok Nektek jó egészséget, hasfájás mentes napokat, sok tejcsit, mielőbbi hazajutást! :D
Kittinek is kívánok sok boldog szülinapot!!!Nagyon szép ajándékot kapott, igazi babát. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jaj de jóóóó :lol: :lol: :lol:

Gratulálok Nektek!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Hogy kihalt minden... Orsiékról van valami hír? Mikor jöhetnek haza? Ma? Holnap? Kíváncsi vagyok, Kitti mit szól hozzá, ha már otthon lesz hugica is :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok,csak most nem voltunk itthon napközben és általában akkor szoktam bejelentkezni,mikor alszik Amina!
Olyan zsúfolt lett hirtelen a hetünk,hogy fel kell irnom mindent,nehogy kimaradjon valami... :oops:

Tegnap voltunk a kórházban ,kontrollon,holnap lesz meg egy eredmény,attól függ hogyan tovább! Nagyon remélem,hogy minden rendben és csak szept-ben kell legközelebb vissza mennünk! Múlthéten már minden negativ volt, bízunk benne,hogy azóta is csak javul a kiscsajom! :wink:

Amúgy az egész nyárra kilőve a strandolás,természetes vizek oké,csak a tömeges medencés fürdéseket kerüljük-mondjuk egyébként sem mentem volna vele egy darabig ilyen helyekre!
Szóval most nyaralást nézünk,mert akkor most olyan helyet keresünk,ami tenger vagy legalább tó mellett van és fürödhető!
Brigi ha nem gond elkérhetem pontosan ti hol is voltatok? Apa is már nagyon be van zsongva egy kis pihenésre...
Régebben évente min.2-szer mentünk nyaralni,most meg tavaly nyár óta sehol!

Orsiról nem tudok semmit,nem akarom zavarni,sztem hétvége felé engedik haza őket! Mondtam hogy jelentkezzen ha van egy kis ideje! :wink:
Beszéltük mi is hogy valószinű Brigi neked van igazad és megérezte Kitti hogy valami "készül" azért volt ilyen kis hisztizsák, kapott szülinapjára egy játék babát,hogy azon babázhat ha itthon lesz a hugi,ne őt nyúzza! :lol:
Kiváncsi leszek én is hogy mit szól majd hozzá!
Amina olyan kis anyáskodó a pici babákkal,de persze ha egész nap itt lenne velünk egy pici,nem tudom ,akkor mit csinálna vele,milyen lenne!

Holnap megyek szülőire a bölcsibe,Kata nektek nem lesz? Apa volt megnézni és azt persze nem nézte meg mit kell vinni! Neked nem mondták véletlenül? (próbáltam hivni ,de nem vették fel )
zsamin
 
 


Persze, Zsuzsi. Mi itt voltunk:
[url]
http://www.neckermann.hu/topmenu/egyeni ... Ibe%2Fview[/url]

Most megetetem mindkét gyereket, aztán jövök írni is :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
nem kell vinni semmit, papírt és ceruzát, nekünk majd aug. 3-án lesz, mert a Tihany téri most van zárva.

Most rohanok, mert egy barátnőmmel randizom ma este.

Holnap írok!

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Időm megint nincs sok, de holnap ígérem jövök :oops: Most csak gyorsan megosztom Veletek a nagy hírt. KISTESÓ MEGMOZDULT!!! :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok csajok!

Itthon vagyunk, végre! Elvileg csak holnap engedtek volna haza, de kibuliztuk, hogy engedjenek el. De inkább kezdem az elejéről.

Köszönöm szépen a szülinapi kívánságokat, hát bejött!

Szóval 28-án úgy terveztük, hogy délelőtt szülinapozunk, mert kitudja, hátha ebéd után menni kell. Mivel most a nagy családi banzáj elmaradt, csak a nagyik jöttek és csak a fél ajándékokat kapta meg. De volt torta, gyertyfújás, meg ami kell.
Aztán 2-kor leültünk ebédelni...
2.15-kor még persze a kaját sem tudtam megenni, pisilnem kellett, és csak nem tudtam abba hagyni... Egy perc alatt felfordult a vasárnap du. Anyuéknak telefon , lehet visszajönni. Kitti még nem aludt, próbálta az apja letenni, de tuti megérzett valamit, mert egész nap nem aludt semmit.
3.30 körül beértünk a kórházba, papírmunka, ügyeletes doki kb 16.30-kor vizsgált meg, 2 ujjnyi, fájások nélkül, ctg-re felkötnek, mire megint jön a doki, már beszélt az enyémmel, hogy raknak fel zselét. Ezt bejelntve megint eltűnik. Én még mindig a gépen, fájások meg elindultak, először 10 perc, aztán 6, aztán rögtön 3, és ezek már eléggé intenzívek voltak. Mire megint jött az ügyeletes, addigra már nagyon fájt, közölte, hogy még sem raknak fel így zselét.

Innen folytatom, mennem kell, én vagyok a kaja :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


De ezt már nem közölte az én dokimmal. Majd megvizsgál egy óra múlva. Aztán szokásos rituálék, szenvedtem a zuhany alatt. majd kb fél óra múlva újra megvizsgált, és akkor közölte, hogy lehet hívni az orvosomat. arról az ágyról már nem tudtam leszállni, 2 fájás után közöltem, hogy jön a gyerek, a szülésznő meg hogy lélegezzek, ne nyomjak. Szerintetek? ő sem szült még...
a dokimra megint rászóltak, már futva közelített, és beesett arra, hogy megfogta a gyerek fejét.
így végül mondhatni 2 óra alatt megvolt.de hogy nem szülök többet, az is biztos.
A lényeg egy nap, két csajszi, ráadásul az orvosomnak is aznap, és hab a tortán, hogy a méretek és kinézet alapján Kitti klónja.
én voltam a kórház csodamamija.

majd még folytatom...

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Szia Orsi!
Csak gyorsan ,nem vagy skype.on?
leslek... :wink:
zsamin
 
 


Szia Orsi!
Csak gyorsan ,nem vagy skype.on?
leslek... :wink:
zsamin
 
 


Brigi!
De jóóóó 8)

Orsi!
Leírtak alapján "könnyen megúsztad" :wink: Gátmetszás is volt?
Miért nem szülsz többet?Képek???Vagy ennyi mindent már ne akarjak, igaz? :wink: :oops:
Kitti hogy fogadta?
Még egyszer szívből gratulálok, jó egészséget Nektek! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Gátmetszés is volt, de most megúsztam 10 perces varrással, a múltkor 45 percig varrt, most is baromi fájt, nem tudom ezt hogy nem lehet érezni. De sokkal jobban tudtam menni, és most már alig érzem.
Egyenlőre bőven elég lesz 2 gyerkőc, na meg ez a fájdalom, még annyira bennem van, hogy most ezt mondeom, aztán ki tudja....
A dokim nagyon rá akar beszélni a harmadikra az új szülészetet ki kell próbálni címen. Eredetileg így terveztem, na de az élet...


Kitti eddig nagyon jól fogadta, simogatja, az ölébe tudtam adni, be lehet hívni őt, hogy menjünk a hugihoz, az első szava felkelés után a hugi, és megy hozzá, szóval édes, eddig... remélem így marad, most igyekszem nagyon sokat vele lenni, szegény kicsi meg csak az ágyában... most még jó, majd ha többet lesz fönn!

Megpróbálok este még képet hozni. Ha nem alszok be!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsi!
Érdekes ám ez a szülés utáni érzelmi, memóriás dolog:van aki alig emlékszik a poklok poklára, és már a 4. napon "újra szülne", és van akiben évek múlva is elég élesen él az "élmény", hogy ne akarjon újra szülni :roll: Én spec. az előbbi kategóriába tartozom, csodálkoztam is rajta, hogy milyen gyorsan "elfelejtettem" a fájdalmat, de nem tudtam felidézni, csak tudatosan tudtam, hogy fájt, de hogy hogyan, mennyire... :roll: :? Vszleg a hormonok :roll: Vagy ki tudja.
Én most tartok ott, hogy nemsokára újra babáznék :wink: De ez jövő őszig váratni fog magára.
Képeket nagyon várom, de jó lesz holnap is, inkább pihenj :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ari lehet Kitti nagyon a hugival!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor mostantól mindig van egy saját "babája"... :wink:

Hát igen,ez a szülés utáni "nem emlékszel-nem érzed úgysem" dolog... :roll:
Nekem is azt mondták,olvastam,hogy mikor már ott van a baba a kezedben ,hasadon,úgysem érzel semmit,mert annyira vele vagy elfoglalva!
Na most nekem konkrétan maga a varrás (meg a a varrat szedés) jobban fájt ,mint maga a szülés-vagy legalábbis azt nagyon éreztem,míg ,ha meg kérdezik,ugyanúgy vagyok vele ,mint te Pankaa,hogy nem igazán tudnám megfogalmazni mennyire is fájt!
A gát metszés szörnyen fájt napokig is nekem,de nem tudtam a popimon maradni,már szülés után pár órával kint voltam a folyosón,fél fenékkel ültem a padon,de feküdni azt nem bírtam (nem akartam) :lol:
Amúgy én is az a a kategória vagyok,aki még ott a szűlőágyon kijelentettem,hogy akár 3-at is,ha ez ilyen! :wink:
Bár ha oda kerülnék valószinüleg én is befejezném 2-nél... :oops: :roll:

És tényleg,hogy érezted,könnyebb,gyorsabb "jobb" szülés volt mint az első? Vagy hogy már tapasztalt anyukaként tudtad mikor mi jön, tudtad hol tartotok? Vagy teljesen más volt mint Kittivel?
Pihizzetek sokat,ha alszik Amina és gép közelben vagyok ,nézlek,telefonálni még nem akarok,nem tudom,hogy alszotok,meg esztek,meg ilyenek...
zsamin
 
 


Orsi, örülök, hogy ennyire simán ment minden. 45 percig varrtak Kittivel? Az rengeteg :? Nekem kb 10 perc volt, de nekem nem igazán fájt. Pedig fájdalomcsillapító nélkül szültem. Én is az vagyok, aki amint felszívódtak a varratok, azonnal bevállaltam volna a másodikat. A fájdalomra nem emlékszem, csak arra, hogy 2x mondtam Sanyinak, hogy ez irtóra fáj. Aztán már jött is Marci :lol:

Szuper, hogy ennyire jól fogadta Kitti a hugit, bár a neheze még csak most jön. Állítólag kb másfél-2 hét otthon, mire felfogják, hogy a tesó örökre ott marad, és akkor kezdődik a féltékenységi jelenet. Persze én is csak hallottam ezeket, és gondolom mindenkinél másképp jön ki.

Pankaa, hogy álltok a költözéssel?

Zsuzsi, ugye minden lelet negatív lett?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Na a varrás az nekem is nagyon fájt, szüléskor csak nyafogtam,de varrásnál már ordítottam :oops: :twisted: Mondtam is a dokinak, hogy most már ordítok, nem baj? :lol: És még ő kért elnézést, hogy fájdalmat okoz!Rendi volt, bár ketten is varrtak, rajtam gyakorolták az összes hímzás fajtát :twisted: Bár nagyon szépen megcsinálták, nem is fájt utána, rá is tudtam egyből ülni! :shock: Ma már olyan mint újkorában :oops: :lol:
Ja, és engem is kb. 1 óráig varrtak, de addig ott volt mellettem Tomi Emilivel a kezében, így azért jobb volt egy kicsit.
Egyébként csak megjegyzem, hogy nekem a szoptatás annyira fájt, hogy azt mondtam inkább szülök óránként,mint hogy szoptassak
:cry:
Na befejeztem a témát, elvégre nem én szültem most :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Orsi,
örülök, hogy jól vagytok!!

Én szültem gátmetszéssel és gátvédelemmel is, úgyhogy tudom, hogy mi a különbség. A gátmetszésnél is csak néhány öltéssel varrtak, de a gátvédelemmel azért nagy szó volt így másodikra. Ja, és szültem epidurálissal és anélkül is, úgyhogy én mindent kipróbáltam :D

Én nem a szülés után mondtam, hogy többet sosem, hanem az első pár kialvatlan, sírással teli hónap után. Nálam az veri ki a biztosítékot. :( :( Én benne lennék még egy babában, ha azt a pár hónapot át lehetne ugrani :) :) Tudom, minden korszaknak megvan a szépsége, de azért örülök, hogy Anna már jól alszik (kopp-kopp, lekopogom, nehogy....)

Rólunk: a hét elején vad migrénem volt, torokfájással, most viszont alig állok a lábamon a nátha miatt, benyeltem valami helyes kis bacit :evil: :evil: Ezért nem is volt erőm írni.
Ez a meleg is nagyon kitikkaszt minket, öröm bejönni a lakásba, mert itt jó idő van!

Jó hétvégét mindenkinek

Kép

Kép
bokata
 
 


Az elsőnél 1 hét múlva azt mondtam, hogy jöhet a következő, bár a varrást nem felejtettem el, inkább megszültem volna még 5x Kittit, csak ne varrjanak. Most annyira egybe folytak a fájások, semmi szünet nem volt, és annyira erősek voltak, hogy egyenlőre köszönöm szépen elég volt, a varrás most is katasztrófa, de csak pár öltés volt, és most már egész jó a helyzet. Most még nagyon nyugi minden, eszik-alszik, apa meg vigyáz Kittire, most őt készíti ki, de egy fokkal jobb a helyzet, biztos, hogy érezte a feszültséget az utolsó időben, azért is volt ennyi hiszti.

Kép Kép Kép Kép

Majd még jövök később!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsi!
Jaj de édes ez a lányka!!!!!:D
Kittike is nagyon kis szépséges!:DKöszi a képeket!

Brigi!
Nem válaszoltam neked, bár már írtam szerintem, hogy csak szeptemberben költözünk.

Kata!
Na igen, azok az éjszakák... :? én is nehezen viselem a kialvatlanságot:(Régebben azt mondtam, hogy csak akkor lesz tesó baba, ha Emili már stabilan átalussza az éjszakákat :wink: Mondjuk már csak ritkán ébred éjjel, vagyis az utóbbi hetekben azért előfordult, hogy hajnalban átcsoszogott :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Orsi! Gratulálok mégegyszer!
Nagyon cuki baba !!!! Olyan édesen alszik,nagyon szépséges kis csajszika!
Nem láttam Kittinek a pici kori képeit,de a 2.képen le se tagadhatnák,hogy tesók!!! :wink:

Karta: jobbulást,remélem hamar kigyógyulsz belőle és nem kapják el a gyerekek!

Igen ,ismerős a kialvatlan ,sírós időszak! Én is mondtam párszor,mikor Amina a szobában sírt,én meg a fürdőben ,apa kettőnket felváltva vigasztalva jött-ment,hogy komolyan gondoltam én ezt a baba dolgot... :oops: :shock: :?
Azt hittem én már sosem alszom egybe 2-3 óránál többet,aztán olyan hamar elmúlt ez az időszak és bármikor újra kezdeném,ha úgy adódik,de most jól vagyunk így 3-asban... :oops: :wink: :lol:
Pedig nekünk aránylag könnyen ,hamar beletanult ,hogy éjszaka hogy "illik" aludni, de az a fránya hasfájósság megnehezítette az első heteket,hónapokat! :?

Brigi,igen jól van Amina,köszi! Annyira a kis Blankára koncentráltunk,hogy nem is írtam mi van,mi volt a kórházban!
Múlt héten már sikerült egy teljesen negatív pisit leadnunk,kedden kellett vissza menni a nefrológiára, oda is vittem egyet és az is negatív lett és csak szept elején kell vissza menni kontrollra,illetve ez még egy éven keresztül igy fog zajlani,hogy kiszűrjék,leellenőrizzék,hogy tényleg teljesen minden rendben!
Közben egy ismerősőm ajánlotta a d mannóz nevű szert,ami pont ennek az e-colinak a természetes ellensége és megköti és kipisili ha baj van! De ez megelőzésként is jó,most ezt fogom megtudakolni,hogy mi is ez,illetve ennek járok utána!
És még nem is reagáltam a tesó,milyen hamar megmozdult! Nekem elég sokára,vagyis nem tudtam hogy mit kellene érezni,de olyan 18 hetesen mocorgott egyet! Pont húsvét reggel! :lol:
Azóta beindult már? Vagy még kis nyugis baba? Voltatok azon a szupi ultrahangon? Tudni már a tesó nemét?

Voltam a szülőin a böcsiben,cseresznye lesz a jele, nekem tetszett maga az egész bölcsi,meg amiket mondtak,remélem a kis csaj is élvezni fogja és jó csoportba kerül !
A főnökömmel még mindig nem sikerült zöld ágra vergődni,hihetetlen,hogy mennyire tudnak az ember idegeivel játszani!
Most abban maradtunk hogy jövöhéten kell hivnom,hogy TALÁN tudunk találkozni és akkor már majd látom,hogyan,merre tovább.... :roll:
zsamin
 
 


Zsamin!
Emilinek is cserkó a jele 8)
Nem hallottam még erről a szerről, majd írd meg hogy mit derítettél ki róla!Vmi antibiotikum?Vagy immunerősítő?

Kata!
Tegnap lemeradt, de én is gyors gyógyulást kívánok!
Szörnyű ez a nyári nátha, én is picit göthőzök:(, de nem vészes.

Ma du. végre megyünk a gyulai strandra, remélem Emi nem szed össze semmit! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat, még egyelőre elég sz@arul vagyok...mindegy. Ma sárgabaracklekvárt fűztünk, egy porcikám sem kívánta, de ez van.

Orsi,
nagyon édes a baba!!!! Tündérke!!!

Marcinak is cseresznye volt a jele az oviban, a bölcsiben viszont locsolókanna, na az szőrnyű volt, azt nem tudtam lerajzolni :-)

Zsuzsi,
örülök, hogy jól van Amina! Voltunk tegnap is az új játszótéren, csak nem akartalak hétvégén zavarni.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Na nem is sejtettem,hogy a cseresznyének ekkora sikere van!!! :wink: :lol:
Még a perecet lehetett volna választani,de nekem valahogy a cseri jobban tetszett,meg se vártam mi a többi jel,egyből lőttem... :oops: :lol:

Ez a D- mannóz nevű "csodaszer" itthon nem kapható (még) Ausztriából vagy az USA-ból lehet megrendelni! :? 6-7ezer körül van egy dobozzal ,az igy megelőzésként nekünk kb 2-3 hónapig lesz jó!
Ez a glükoznak egy természetes változata,a cukornak vmi más előfordulási nem tudom mije...(kémiából mindig hülye voltam... :oops: :cry: ) De itt okosabban leírják mi is ez,mit tud: http://www.dmannoz.hu/

Még az ezüst kolloidot ajánlották nekünk,mint virus-baktérium-és gombaőlő, csakhogy ellentmondásba keveredett magával az illető,miszerint 3 éves kor alatt akkor most lehet szedni vagy sem....
Meg nekem kicsit rossz érzésem van vele , lehet azért mert mint ékszerész én csak ékszerként tudom elképzelni... :roll: ...lehet hogy tényleg hat,de az egyik ismerősőm már úgy van vele,mint a bazi nagy görög lagziban a windex-el az öreg...mindenre ezt használja ,ha kell ha nem...! És anyukám is kezd errefelé hajlani,ő is nagyon "tukmálná" rám.... :cry:
Tudom,hogy segíteni akar,meg minden ,de azért ez mégis csak vmi kémiai lötyi,nem??? Nem szeretném evvel itatni -etetni Aminát!

Kata:zavarhattál volna nyugodtan,bár nem voltunk itthon,szombaton az udvart csináltuk ,meg anyuéknál voltunk,vasárnap meg elmentünk fürödni! (jól le is égtem,annyira arra figyeltem,hogy Amina mindig be legyen kenve ,magamat meg elfelejtettem... :oops:, vagyis kenegettem,csak úgy látszik nem eleget! )
Jaj neked nem is mondtam még,hogy a templom melletti játszót úgy néz ki felujitják! Aláirást gyüjtenek (meg azt hiszem pénzt is), jó lenne,mert itt a közelben semmi normális játszó nincs,mindegyik szét van barmolva,lopva....
Ha valami konkrétat tudok,szólok!
zsamin
 
 


Csak beugrottam, most reagálni nincs időm, majd jövök amiatt is. Csak elmondok Nektek valamit: KISLÁNY!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Na, akkor hosszabban is. A legfontosabb:

Orsica, annyira szépek a gyerkőcök! Mindkettő!

Kata, hogy vagy? Gyógyulgatsz már?

Panka, ne haragudj, úgy látszik, szita az agyam, elfelejtettem a szeptembert :oops: Milyen a gyulai strand? Mi 23-án utazunk, remélem jó időnk lesz. Annyit néztem, hogy elég húzós a belépő ára...

Hát ez a kialvatlan időszak engem is kikészített. Amikor éjjel 9-10x keltem, és mellette napközben is csupa nyűg volt. És enni nem tudtam, mert ha leraktam magamról, zokogott. És este 6-kor reggeliztem... De már jobb a helyzet, egyre többször átalussza az éjszakát.

De jó, hogy ennyire jól van Amina, ennek nagyon örülök. Már épp itt volt az ideje, hogy fellélegezzetek.

Kistesó (azaz már hívhatjuk a nevén, Mincsi :lol: :lol: ) időnként rugdos, de elég nyugodt baba. Ma annyira aludt, hogy nem lehetett felébreszteni sem, pedig elég sokáig próbálgattuk. Remélem megtartja ezt a szokását :wink:

Nekem alma volt a jelem. Azt könnyű volt rajzolni :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi! Akkor most nagy a boldogság nálatok! Gratula!
Olyan gyorsan el fog telni nálad is a terhesség, hogy csak azt vesszük észre, hogy érted lehet majd izgulni. :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Brigi!
Nagyon gratulálok! De jóóóó!!!!!! :lol: :lol: :lol: Minden kívánságotok így teljesüljön! :wink:
Akkor nálatok a neve már megvan ....( bocsi,Orsi.. :oops: :wink: :lol: )

Orsi,és ti hogy vagytok? " Kicsi csomag" eszik,alszik rendesen? (nagyon cuki ez a ticker,tényleg ilyenkor még olyan kis csomagok...)
Kittinél a lelkesedés még tart? Apa,hogy viseli a nőuralmat?
:wink: :lol:
Ha már összerázódtatok és kijöttök sétálni, megkuksizhatom majd a bébi bogyit? Persze csak ha nem gond!
zsamin
 
 


mmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:56-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Szép neve lesz Mincsinek. És milyen gyorsak voltatok! Igaz nálam nem szenved jobban senki névválasztásnál :oops:

Egész jó a helyzet, Blani csak eszik-alszik... Eddig jó, de félek ez nem mindig lesz így...
Kitti egész jól viseli, nagyon ügyesen és okosan viselkedik, ma volt az első reggel amikor nem azzal kelt, hogy hugi. Úgyhogy lehet lassan megszokja, és már fel sem tűnik majd neki. Egyébként együtt fürdetjük, együtt öltöztetjük, pelenkázzuk, próbálom bevonni mindenbe. Most még jó, mert apa itthon van, de jövő héttől nehezebbb lesz.

Zsuzsi, Kata! Szóval jövő héttől szabadok vagyunk, már ki is lehet vinni, úgyhogy jöhet mindenki aki akar. Gyertek át játszani, fürdeni, meg babázni! az nekem is jó, mert legalább Kitti is le lesz foglalva. Úgyhogy jöhettek!

Pankaa! Nem egyszerű ez a bürokrácia, gondolom most még jobban megnehezítik az emberek dolgát! A lényeg, hogy meg van a hitel!

Lassan mennem kell, kaja idő :lol:
Majd jövök!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!


Brigi,
gratulálok a kislányhoz!! Az nagyon jó, egy fiú, egy lány, én már csak tudom :-)

Pankaa,
örülök, hogy már majdnem egyenesben vagytok. De jó!!

Orsi,
persze, megyünk, nekem is jó a jövő hét, akár délelőtt is átsétálunk valamikor.

Én még mindig náthás vagyok, de már azért jobb valamivel.

Kép

Kép
bokata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: