Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Apjuk elment haza,egyedül vagyok,jó kis Szilveszter ez! :roll:
Gani van egy laptopom kölcsön,azon netezek!
Mi majd csak a jövő hét vége fele leszünk otthon,akkor díszitek fát is!
Ma egész jó volt Gabika cukra,12 felé nem ment,s nemrég mértem,akkor volt 10 neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

...van net...

Kép

...majd jövök :wink:

Jobbulást Gabika!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó hirekkel jöttem nektek:

Gabika cukra alakul,kezd beállni végre!

Ma már mindig jó volt,10 felé nem is ment.

Jókedvű,sokat játszik,végre olyan,mint mindig is volt!

Sokat vagyunk kint a levegőn,amikor csak tudunk.

Kia
de jó,hogy van net,várjuk a hireket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

boszi ez tök jó hír lassan akkor jöhettek is haza :):) jól kezdődik az évetek:)

kia: tök jó hogy már van net :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika kb. jövő hét végére mehetünk haza,de a másik kórházban sokkal jobb lesz majd! :wink:
Most is 6,3 volt a cukra,pihen,mert éjjel nem sokat aludt: 23-7ig.
Apjuk ma is jön ebéd után.
Rajta kivül,más nem is jön be hozzánk nagyon,de a rengeteg telefon,s sms nagyon jól esik. :wink:
Anyóséktól jól esett,hogy behoztak,de az nem,hogy csak 1x jött be,s fel se hív érdeklődni nagyon. Párom is magára főz,nemhogy mondaná neki,hogy menjen fel hozzájuk,egyen ott.
:roll:
Na mindegy nem kezdem panaszkodással az évet,de muszáj vkinek elmondanom!
Gabika nagyon hozzám nőtt,most,hogy így betegkedkedik,s együtt vagyunk. Egy ágyban alszunk,wc-re is jön velem,nem marad meg! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Ez tényleg nagyon jó hír! Hamarosan szépen beállítódik Gabika cukra és jöhettek haza! Teljesen érthető, hogy ennyire anyás lett szegénykém. :( Áron is ilyen lett az utóbbi pár hétben, mióta Ő is betegeskedik. Az antibiotikumos kúrán túl vagyunk, de még nem az igazi, elég sokat köhög még Áron.
A kórházban hogy zajlik egy napotok? Tudtok valahol játszani, vagy Nektek kellett bevinni Gabika játékait? Tudtok tv-t nézni? A sétát írtad, hogy ki tudtok menni. Te is kapsz kaját bent a kórházban?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Boszi: végre valami jó hír! :lol:

Kia: gyere, mesélj, hogy teltek az ünnepek? Milyen otthon lenni?

Thelga: Szegény Áron is már jó régóta beteg :( Nektek milyen volt a karácsony, szilveszter?

Gani, Fiora?

Nekünk nagyon jól sikerült a szilveszter. Végülis 31-én este eljutottunk az Aquaparkba, jót lubickoltam a meleg vízben :lol: Aztán nálunk volt buli, pókereztünk hajnal 4-ig. Mindenki jól érezte magát.

És Csajok, mától fogyókúrázom. A cél legalább 58 kilóig lemenni. Most 68 kiló vagyok :oops:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki fogyókúra? Ez újévi fogadalom akkor? :wink:
Hajrá neked,hogy hamar elért a kívánt súlyt.
Én tuti fogytam az idegeskedés miatt!

Helga azt hittem már helyre jötettek,de akkor jó régóta vagytok betegek! :roll:
Kórházba sok játékot hozott be apjuk,azokkal játszunk,meg mesét nézünk,zenét hallgatunk a gépen. TV nincs,kint levegőzünk!
De iszonyat hosszú 1 nap! :roll: Kaját persze én is kapok minden nap,egész ehető! :wink:

Várom már nagyon,hogy otthon legyünk. Ez a 3 hét kórház nagyon sok mindenkinek! Meg aztán utána nem is mehet közösségbe jó ideig,tehát apjuk fog vásárolni menni!

Mert,ha elkap egy vírust,s lázas lesz nagyon kórházba kell hozni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!

Nekünk is jól teltek az ünnepek. Holnap már apósom is hazajön, így már nem kell mindennap menni hozzá. Hétfőtől meg már kezdődik az ovi :cry: Annyira jó volt itthon, jöhetne júniusig mégegy szünet, utána meg a nyári :lol: :lol:

Viki!
Van valami módszer, ami szerint fogyózol?

Még novemberben elterveztük, hogy a 2 ünnep között elmegyünk Bécsbe. Végülis nem tudtunk menni, mert ugye após kórházba került. Annyira sajnálom. Már teljesen beleéltük magunkat. Legközelebb nem is tudom, mikor lesz rá időnk

Voltatok már a Velence-i karneválon? Én még nem. Lassan jön a szezonja. Oda szeretnénk elmenni majd. Apa úgysem tud menni külföldre dolgozni egy darabig (míg após fel nem épül teljesen), így valszeg itthon lesz akkor még.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani: nincs módszer... Keveset eszem, és odafigyelek, hogy mit eszem. Legfőképp a kóláról mondtam le, ásványvízet iszok helyette. Eddig napi 1 liter kólát simán megittam... És minden nap tornázom fél órát. Ma grillezett csirkét ettem zöldségkörettel.

Viszont nagyon éhes vagyok, de még kitartok :wink:

Karnevál: még nem voltunk, sokszor el akartunk menni, de nem jött össze... Idén biztos nem megyünk, inkább nyárra gyűjtjük a pénzt, tengerparti nyaralásra :)

Boszi: a másik kórházba tulajdonképpen miért kell átmennetek?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki azért is kell átmennünk,mert ott a cukrosokkal speciális tudnak foglalkozni,itt meg őszintén szólva nem értenek nagyon hozzá. Ha nem eszi meg a főzeléket,akkor tanakodnak,hogy mit kaphat helyette,ott meg speciális szakemberek vannak erre,s a doki is ott van,aki kezeli. A 2 kórház 1 cég mondjuk,de az mégiscsak 100Xjobb! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Kólafüggő vagy :D Egyik kolegina is az az oviban. Egyszerűen nem tud meglenni nélküle.

Nekünk a nyári programunk már fix. Apa tuti nem lesz itthon majd szabin annyit, hogy még nyaralni is elmenjünk. Gondolom 1 hétnél nem lesz itthon többet. Az meg nem sok mindenre elég :?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Csináltam a hercegnőnknek hercegnős vonalzót :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Remélem, a másik hely tényleg sokkal jobb lesz! És jobban is fogjátok magatokat érezni. Nem lehet könnyű inzulinozni Gabikát, meg tényleg elég hosszú lehet egy napotok.
Áron az antibiotikumos kezelés után sem gyógyult meg teljesen, köhög, kicsit taknyos, ezért vittem le az orvoshoz, nehogy valami szövődmény legyen, de hála ez már csak lerakódás. Nagyon makacs volt ez a baktérium, több hétig tart, míg kitakarodik Áronból. Sőt, anyukám is elkapta, mikor itt volt még a MÁV sztrájk előtt, és neki is el kellett menni orvoshoz, sőt Ő is kapott antibiotikumot.

Gani,
Nagyon jó a vonalzó :lol: Bár kicsit megtévesztő, azt hittem 2 hónapos a gyerkőc :)

Viki,
Nagyon jól hangzik ez az Aquapark :) Csak hát az ára :shock:
Látom, Fanni Karácsonya nagyon jól sikerült :) Nagyon csinos a ruhácskájában :) Szerintem is inkább apa.....


A Karácsony szuperül telt, anyukámék jöttek 24-én délelőtt, anyósomék délután, rengeteg ajándék.De majd folytatom, Áron már sír.....

KépKépKépKép
thelga
 
 


ganién is azt hittem hogy csöndben szültél egy babát hirtelen ahogy ránéztem a vonalzódra :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Csöndben szültem egy babát :D :D :D Ez jó! :lol: :lol: :lol:

Nemrégen értünk haza. Bogi a szüleimnél alszik,holnap így nem is jön oviba. Mi meg vettünk egy mosógépet. Nem tudtunk Fagort venni ( Auchan és Metro nem forgalmaz :cry: De Indesitből tudtunk válogatni. Így olyat vettünk. Holnap be is szereli apa. Kivi vagyok, a 2 gép mosására. Mert a régi (2000 aug.ban vettük a lagzink után) hát...nem épp a legtisztábbra mos. Pedig műszakilag semmi baja. Ezért is szültük meg ilyen nehezen, hogy veszünk egy újat.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Nem tudom még mi jön,mert semmi jó hirem nincs sajnos!
Szombat éjjel Gabika nagyon sokat hányt. Elkapott itt vmi hányos-hasmenős vírust! :roll: Hiába külön szobában vagyunk,a folyosó mégiscsak egy sajnos. Ezután rögtön infúzióra kötötték!
Tegnap már jobban volt,eszegetett,de inni nem nagyon akar,így infúzió továbbra is ment.
Tegnapra én is elkaptam ezt a vírust,szenvedtem is rendesen. Felkelni alig bírtam,meg mindig wc-re rohangálni,nem volt kellemes.
Délután bejött apjuk is pár órára,s mikor hazaért,s beszéltünk,már ő se volt jól. :roll: Ő is elkapta.
Ma már én jobban vagyok,végre tudtam enni is. Gabika is jól van,inni még mindig nem nagyon akar,enni is keveset. Infúziót még kap. Így sajnos nem tudjuk átmenni ma a Budai kórázba,csak,ha rendbe jön,remélem nemsokára. :roll: Mintha nem lett volna elég,ami eddig történt,akkor még ez is?
Apjuk ma nem dolgozik,de nem tud bejönni,mert rosszul van nagyon ő is! :roll:

Ami viszont rosszul esik,nem kicsit,hogy anyós még csak boldog új évet se kívánt,fel se hív,apjuknak még kaját se ad,leszarja,eszik,amit talál. :evil: De a sógornőm se különb,rá is kiakadtam,ő is ugyanez. Persze,mikor szarban volt,mi hányszor meghívtuk ebédre,hogy ne fogyjon a pénze kajára. De hát jót tett helyébe jót ne várj! :roll:
Páromon kivül senki nem jön be hozzánk,rokonság,anyum szokott hívni,más nem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok.
Nem hiányzott nektek még ez a vírus is :(
Gyors gyógyulást Nektek!
A rokonok.... :evil: ... sajnálom... - ilyenkor lehet megtudni (a bajban), hogy
ki milyen rokon :(

Viki
Hogy halad a fogyókúra?

Gani
Szép az új vonalzó :wink:

...nagyon fura, hogy már nem megyünk "haza"...
...ez az együttélés... egy kicsit... :roll:
Apa ma szerel fel - jó volt ez a pár nap együtt... bár egy kicsit idegeskedett...
...nem volt túl kedves (de mindenkivel)... Remélem most megnyugszik.
Manó már rengeteget beszél...
PL: ka-ka-ka=óra, nyanya, ana=anya, pusza (és közben megfogja :lol: ),
nyam-nyam=eszünk :D , szi-szi=cici (és közben keresi a póló alatt :lol: ) ...stb
Még most is van napi 3x cici... és most jön a 8. fogunk... (1 bő hónapig pihent)

Itt voltak a sógornőmék Karácsonykor (köhögős , náthás gyerekkel ) és persze megvártak minket,
csak aztán mentek haza :evil: , Így Manó is és mi is betegek vagyunk (de már lassan meggyógyulunk)...
A következő alkalommal - ha jönnek - mi megyünk Anyuékhoz :oops: :lol:

Komoly vevő még nem volt a lakásra.... így addig keresgélünk... na és persze várjuk a tavaszt
( a válság hatását), amikor kicsit lemennek a házárak ...már 1-2 házat láttunk a neten,
amit érdemes megnézni... :P
...bár Anyós nem nagyon örül, hogy itt karjuk hagyni...
Szerinte jó lenne nekünk egy kicsi lakás a városban, mint egy faluban (néhány km-re )
egy családi ház :roll: :shock:
Mondta is, hogy akkor messze leszünk... szerintem nem, mert kocsival csak 15-20 perc :wink:

Egyre többet, többször agyalok egy tesón :lol:
...már csak Apát kell rávennem - így ráérnék beadni az áthelyezésit
és nem kellene még helyet keresni itt :P

Gyerek becsomagolva:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi!
Erre a vírusfertőzésre sajnos számítani lehetett. Az a szerencse, hogy nem sokáig kínozta Gabikát és nem gyengült le mégjobban.
Sajnos igaz a mondás, hogy a baj csőstől jön :cry:

Kia!
Nem semmi milyen buták a sógornődék. Kisgyerekhez betegen menni... Nálunk is voltak itt kari után a barátnőmék és vagy 2 alkalommal elköhintette magát a nagyobbik lány és a hajam az égnek állt, attól a hurutos köhögésétől.
Szóval motoszkál a tesóbaba a fejedben?
Mi lett az 5 éves tervetekkel? :D Párod inkább várna még?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi, akkor már jobban van Gabika? Így most mikor mentek át a másik kórházba?

Kia: még kitartok, gőzerővel fogyózom... bár mindig éhes vagyok... és úgy meg tudnék enni egy tábla csokit.... Mérlegre majd pénteken állok, akkor telik el egy hét.

horvviki
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Hú, szegények :( Tényleg csőstűl jön a baj :( Nagyon sajnálom, hogy mindannyian elkaptátok a betegséget :(
Jobbulást mindannyiatoknak!
Sajnálom, hogy ne látogat Titeket senki :( Anyukádék sem tudtak jönni? :( Az anyósodon azért csodálkozom :(

Kia,
De jó, hogy jelentkeztél! Milyen volt a költözés???
Sajnálom a betegeskedést, gyógyuljatok gyorsan!

Viki,
És mozogsz is, vagy csak koplalsz????

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boszi: mizu? Hogy vagytok?

Helga: egyelőre nem tornázom, mert többen azt mondták, hogy az első hetekben ne tornázzam, mert nem fog lemenni kiló. Majd csak akkor kezdem el, ha 2-3 kiló már lement. De a koplalás szó túlzás az én esetemben... eszem, csak keveset, max. 1000 kalóriát egy nap. Most számolom a kalóriákat...

horvviki
 
 


Sziasztok!

Elvileg ma átmentünk volna a Budai kórházba,de Gabikára rájött a hasmenés megint,s rám is sajnos!
Remélem ez már a vége!
7.napja a kórházban kicsit nyomasztó tud lenni.
Fogytam sokat,veszem észre a ruhákon,bár nem ilyen áron terveztem.
Helga anyukám a mamától nem nagyon tud jönni,ha meg sikerült is neki az + 30.000Ft,hogy vki ott legyen vele hétvégre! :roll:
Nagyon rossz,hogy tényleg anyós tudja,hogy miben vagyunk,s ilyenkor nem képes hívni,hogy mi van?! Akkor mit fog elvárni öreg korára majd?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bosziék már a budaiban vannak legalábbis msn-en ez van kiírva :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Már a Budaiban vagyunk,de hogy mi történt a másik helyen azt le kell írnom:

Gabikának felment 25-re a cukra. Persze tiszta ideg voltam,mert már nagyon rég nem volt ennyi!

Gyorsan megyek a nővérhez,hogy mi a helyzet. Nem találtam,ezért a másiknak megmondtam,hogy feltétlen mondja meg neki,hogy mi a helyzet.

Rá pár percre jött is a nővér,mondja ,hogy hallja mi a helyzet,s majd szól a dokinak,ennyi!

Eközben a hasmenés,s a néha hypoglikémiába ugró helyzet miatt cukros vízet kapott. A nővér nem állította le,pedig orbitális magas volt a cukra!

Az ideg majd szét vetett,hogy miért nem tesz senki semmit,a fiam nincs jól!

Végül én zártam el az infúziót,hogy nehogy mág magasabb legyen a cukra.

Mondtam is neki,de mint aki meg se hallotta.

Közben teltek a percek,s már 30 perc eltellt,de sehol senki,senki semmit nem mond!

Nagy nehezen megjelenik a nővér,mondom neki újra,hogy elzártam az infúziót. Hát teljesen kiakadt,mert azt nem lehet!

De magas a cukra nagyon! - mondom

Azt ő is tudja,de nem ért rá eddig jönni,mert dolga volt! Szép!

Kiderült,hogy az orvos nem is tudott semmiről semmit.

Azt mondja akkor a 10-es cukros víz helyett,kap 5-öst majd infúzióba!

Mondom neki,azt ne adjon,mert ilyenkor csak sós vízet lehet!

Jó,akkor beszél a dokival!

Rá 10 percre jön,beköti az infúziót. Kérdem,hogy a doki mit mondodt?

Ja,hát kint van,s beszéljek vele!

Kimentem,hát a nem szimpi,s nem valami kedves doki volt ügyeletben,aki közölte,hogy a cukros víz emelte meg a cukrát ennyire,amin én kicsit

kételkednék,hiszen eddig nem volt ennyi az infúziók alatt!

Legkönnyebb valamit mondani,mert nem akarnak mást!

Ez egy lehetetlen kórház,beszámíthatatlan alkalmazotakkal,akik nem foglalkoznak veled nagyon!


Hozzáteszem tegnap,ha nem szólok,hogy vacsija hol van,nem kap,mondván elfelejtették!

Neki időre kell enni az inzulin után,késve is kapta,rázhattam fel az álmából,s persze,hogy nem tetszett neki.

Meg hát ki örülne a száraz,üres zsemlének?

Fogtam odaadtam neki a kiflit,amit apja hozott,s azt persze ette szépen!

Ja ezért jól lecsesztek,mert miért nem azt adom neki,amit itt kap?

Persze száraz zsemlét?

Itt nem értenek semmihez nagyon,főleg nem ilyen speciális betegekhez,mint Gabika!

Tegnap délután jöttünk át ide. Zárójelentést se adtak,mert az minek,csak lefénymásolták a papírjainkat! :evil: Itt csak néztek!
Gabika nagyon csúnyán köhög,folyik az orra egyfolytában,s sajnos éjjel már lázas is volt. Hát még ezek után jön valami akkor nem tudom mit csinálok?!
Lesz majd mellkasröntgen,vizeletvizsgálat,fül-orr gégészet,s vérkép.

Apjuk szombat délutánig nem tud bejönni,más meg nem jön ide be!
Sógornőmet kértem meg most is,hogy hozzon pelust,mert kevés már!
Gabika enni és inni még nem nagyon akar,de remélem lassan erőre kap majd!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, ez elképesztő! És most a másik kórházban jobb a helyzet?
Figyelnek Gabikára?

Előző kórházat meg nem hagynám annyiban... Vannak ilyen betegjogi képviselők, vagy mik... Esetleg kellenne beszélni velük. Persze csak ha már Gabika jól van, mert addig csak Ő számít!

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Igen ebben a kórházban minden sokkal jobb,a nővérek,mindenki 100Xkedvesebb,s készséges,mindent szó nélkül adnak,segítenek,nem kell könyörögni!
Volt itt a doki is,s ,mivel nincs ügyelet itt a hétvégén ezért hazamehetünk vasárnapig,de majd hétfőn vissza kell jönni,és szerdán lesz a végső eltávozás! :P
Végre karácsonyfát díszithetek! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:elképasztő ami a másik kórházban ment

érdemes még feldísziteni a karácsonyfát csak megzavarja Gabikát szerintem hiszenmár jócskán elmúltak az ünnepek

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Tényleg döbbenet, ami a másik kórházban volt! De az a fő, hogy a másik jobb és hogy a hétvégét már itthon tölthetitek! Jó, hogy a sarkadra álltál! Gabika egészsége a legfontosabb! Tök jó ötlet a Karácsonyfa díszítés, szerintem nem zavarja meg Gabikát, élvezni fogja!

Nika,
Mennyire jött be Gergőnek a parkolóház? Tudod, az esetleges szülinapi ajándékokon gondolkozom már :)

Viki,
Ilyet még nem hallottam, mármint, hogy az első hetekben inkább ne tornázzon az ember! Az 1000 kalória viszont baromi kevésnek tűnik :( Hogy bírod?

Kia,
Jól berendezkedtetek? Milyen a viszony anyósodékkal? Levi hogy viselte az átállást? Bár valószínűleg Őt viseli meg legkevésbé..... a gyerekek nagyon alkalmazkodóképesek!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Hello!

Nálatok is hidegek vannak? Itt még a héten minden de. -12-13 fok volt.

Én is olvastam már ilyet, hogy az első hónapban nem kell mozogni. Nem tudom mi a pontos oka.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi: mizu? otthon vagytok? hogy van Gabika?

Mozgás - nem mozgás: utána olvastam interneten, eltérő vélemények vannak. Egyelőre nem mozgok, úgyis egész nap jövök-megyek. Majd jövő hónapban elkezdek tornázni is. És Csajok, lement 2 kiló :lol: 66 kiló vagyok tegnap óta! De ma anyósnál voltunk ebédelni, és ott kajáltam egy kicsit rendesebben... :oops:

horvviki
 
 


Helga elcsomagoltuk nem neki való még :):):):):)

Viki gratula a két kilóhoz azért ebből a súlyból szerintem lassabban fog menni a fogyókúra hány cm vagy ehez a súlyhoz?

GAni itt -20 is van hajnalonta :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Boszi!
Hogy vagytok? Minden ok?

Viki!
Akkor kicsit bűnöztél ma? :lol: Szerintem néha belefér. Így nem lesz olyan kényszer íze. Magadnak főzöl vagy viteted az ételt?

Vettetek már tv-t? Mi ma a Media Marktban olyan plazmát láttunk...Fáj is a szívem, pedig a tv-nk még nincs 1 éves :oops: Úgyhogy most apapuhítás van. De nagyon elenáll :lol: :lol: :lol:
Végülis igaza van, tudom én. De az a 106 cm olyan vonzó tud lenni :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Az evés még mindig nagyon nehéz dió sajnos,eltűnt az étvágya! :roll: Nagyon neki megmagyarázni,hogy enni kell,mert leesik a cukra!
Jó,hogy kezelhető betegség,de senkinek nem kívánom ezt.
Szó szerint sokszor már sírni tudnék,mert semmit nem akar enni,de viszont kellene,s időre!
Tegnapra elment a hangom,még mindig náthás vagyok,nem kicsit,s köhögök,Gabikával együtt!
Szóval betegeskedünk,de majd helyrejövünk remélem,s minden jól müködik majd. :roll:
Ma ebédre evett húslevest,rántott húst,s krumplit! :lol: Ennek már örültem! :wink: Cukrai egész jók!
Holnap délelőtt megyünk majd vissza a kórházba!
Viki grat a fogyáshoz! :wink: Én 5-öt adtam le a kórházi idegegskedés,betegség miatt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam pár képet:


Kép
Intenzíven

Kép
Esett kis hó

Kép
Karácsony

Kép
Kép
Kép
Gyerekosztályon

Kép
Kerifiúnkkal

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Mi ez a nagy csend itt???
Mi jól vagyunk,Gabika tegnap este óta jól eszik,már nem nagyon náthás. Holnap mehetünk haza végre!
Ez tényleg nem lesz egyszerű menet,mert most nem lesz az,hogy rendelek ebédet,s eszik belőle! :roll: Főznöm kell,és mindent számolni,hogy miből mennyit ehet majd.

Írjatok,hogy kivel mi újság? És képeket is tegyen fel,aki tud! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ez tényleg nem lesz egyszerű menet,mert most nem lesz az,hogy rendelek ebédet,s eszik belőle! Rolling Eyes Főznöm kell,és mindent számolni,hogy miből mennyit ehet majd.


Hidd el,nem lesz nehéz,csak kevesebb időd marad netezni és végre olyan anya leszel,mint az összes többi!Mit gondolsz az anyukák többsége mit csinál egész nap?Na nem kaját rendel a futárral és eteti a műkaját a gyerekkel,hanem FŐZ!!!Talán ez a nagy csend oka is itt a topikban,hogy amíg te a beteg gyerek mellett netelsz a kórházból folyamatosan,a többi ANYA otthon főz és takarít!!! Gondolkozz már egy kicsit!Nem minden a te kényelmedről szól,a gyerek érdekeit nézd.Ha eddig is így tetted volna és nem tápoztad volna ilyen sokáig,hanem főztél volna neki,meg vitted volna emberek közé,akkor nem itt tartanátok.Nincs a fiadnak immunrendszere és erről nem a vírus tehet!Csak persze egyszerűbb volt a tápot bekeverni aztán nesze fiam,meg a rendelt kaját az orra elé tenni. Meg nem kellett volna tizen akárhány koráig pihenőszékbe kötni,hanem elvinni sétálni,meg gyerekek közé vinni,(még járni is előbb megtanult volna) és akkor most nem itt tartanátok,garantálom neked.
szivem=szám
 
 


Szívemszám látom megint unatkozol,hogy azon csámcsogsz,hogy miket írok!
Ennyi idő után már semmivel se tudsz felidegesíteni hidd el,mert tökéletes anya vagyok,és ezt minden barátom és a családom tudja,azt,hogy meg mi miért alakult te nem tudod,mert nem vagy orvos,ugyhogy nem kell az okos mondókád itt nekem!
Semmit nem tudsz az életemről,csak az itt beírt dolgokat veszed állandónak,és nem ismersz,és így alkotsz egy negatív képet! Legyen ugy! Te biztos mindenki szemében tökéletes vagy!
Én nem foglak bántani,nem is áll szándékomban,és megkérlek te is hagyd békén ezt a fórumot,mert az írásaim egyáltalán nem neked szólnak!
Ezek szerint te sokkal több időd töltesz a gép előtt,mint írod,mert arra vársz mikor történik valami kárörvendő velem! Ez szomorú,de tudod sok ilyen unatkozó-elhízott anyuka van,és csak sajnálni tudom őket,hogy csak ennyire tellik nekik! Helyedben én is a családoddal foglalkoznék,mert amint észrevettem más szemében még a szálkát is kiszúrós,de a sajátodban a gerendát se veszed észre!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és ételrendelés: heti 1x szoktam,s Gabika nem is evett mindig belőle! És a főzésen kivül van más dolga is a nőknek,történetesen én a géppel dolgozom,mert pénzt is keresek,mert a GYED nem valami sok,ezért vagyok többször itt is,ha már azt is szóvá teszed!
Ezzel befejeztem,mert ilyen emberekhez nem érdemes lealacsonyodni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát tévedésben vagy!Nekem még nincs gyerekem,csak tervezzük és kikérem magamnak,nem vagyok elhízott,vagy ha neked az 51 kg annak számít,hát legyen.Én is a géppel dolgozom,ráadásul a neten, és lehet,hogy több időt vagyok itt,de mondom,nekem nincs gyerekem én megtehetem!Elnéztem a fotókat,az a szegény kisgyerek,olyan beteg a kis arca,látszik,hogy nagyon beteg volt,te meg itt irogatsz? Én csak arra írtam véleményt,hogy nagyon fennakadtál rajta,hogy ezután nem csak úgy lesz,hogy gondolsz egyet és kényelmesen rendelsz kaját,hanem úr isten főznöd kell.Le ne essen a gyűrű az ujjadról!Szegénykém!Én is befejeztem,mert én meg úgy érzem,én alacsonyodom hozzád és nem te hozzám!Aki nem bírja felfogni,hogy valami nem stimmel a viselkedésével,még akkor sem,amikor ezren piszkálják érte hosszú ideje,annak sok agy lehet a fejében,erről ennyit!
szivem=szám
 
 


Sziasztok!

Boszi: örülök, hogy Gabika jobban van! Meglátod hamar belefogsz jönni, hogy mit ehet és mit nem, meg miből mennyit. :wink:

Fanni az éjjel elkezdett kicsit taknyolódni, de nem vészes, remélem nem lesz rosszabb. Egyébként semmi különös nincs velünk, dolgozom.

horvviki
 
 


szivem-szám sajnálom de most nincs igazad Boszinak igenis van szükséglete attól hogy nem 24 órát a gyerek mellett van attól még igenis jó anya és tényleg szánalmas már hogy őt b****szogatjátok már egy ideje szálljatok már le róla örülök hogy tervezitek a ygereket de szegény gyerek ilyen anyja lesz neki hogy más problémáján csámcsog foglalkozz magaddal és nem ezren piszkálják, szólják le hanem érdekes módon mindig ugyanaz a két három ember

az immunrendszer meg nem ettőlmegy tönkre és a cukorbetegség nem is immunrendszeri betegség te kis okos vagy doktorid van???? hasnyálmirigy termeli az inzulint ennek semmi köze nincs az immunrendszerhez és Boszi kisfiának ez ment tönkre és nem táplálkozástól hanem vírustól nemtudom a te szervezeted ellenállmindenféle vírusnak? mert nem hiszem a léányeg a lényeg


Hagyjátok békén Boszit

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Jobb lesz otthon :wink: Igaza van Vikinek, idő kell, de kirázod az ujjadból nemsokára a diétát! A Norbi update termékeket pedig szerintem nyugodtan eheti Gabika is. Kis könnyítés ez is!

Képzeljétek, ma jött haza az apósom a kórházból! Majd' 3 hetet volt benn.

Bogi pedig Csipkerózsika lesz a farsangon, ez már tuti :lol: Nehéz szülés volt, de meglett :lol:

Pár gyerekszáj az oviból:
Ki mi szeretne lenni majd a farsangon? Válaszok:
-lány
-csendkirály
-szerelmes
:lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Holnap ebéd után megyünk haza! :wink:
Otthon elég lesz étkezések előtt mérni a cukrát,és éjjel 1X 3-4 óra közt. Eleinte 1 hónapig hetente lesz kontroll,ami elég érdekes lesz,mert a BKV-t nem ajánlja még kis ideig a sok betegség,gyenge immurendszere miatt a doki se. Anyóséktól megkaptuk,hogy az ő kocsijuk nem TAXI,tehát nem kötelességük az unokát fuvarozni kontrollokra,oldjuk meg,ahogy tudjuk,mert felnőttek vagyunk?! :twisted: Jó mi? Kedves család?!
Taxi 1 alkalom oda-vissza 6000Ft. Ilyenkor máshol a család összefog,és segítenek,de itt?! :evil: Anyum pénzt ad majd,ugy tud segíteni.
Holnap is úgy volt,hogy anyósék visznek minket haza,erre a párom mondta,hogy mégse,mert ónos lesz,és nekik nyári gumi van a kocsin. :roll: Nem cserélik le,mert az 200.000Ft lenne!Inkább menjünk haza TAXI-val,és majd odaaadják,persze,ezt már ismerem! :roll:
Szóval ez van sajnos!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi sajnálom hogy anyósod ilyen had nemondjam milyen :(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi: én anyóssal már nem is lennék hajlandó szóba állni! :evil:
Egyébként hogy vagytok?

Fanni éjjel kicsit lázas volt, elég sokszor meg is ébredt sírva, de reggel óta nincs semmi tünete. Remélem így is marad.

Többiek? Kia, Fiora, Helga rég voltatok!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Ez az a pont, ahol az anyai és apai érzések azt diktálják, hogy penészedjen meg ott a kedves nagymama, ahol éppen van. A párod is keményítsen be és álljon két lábbal, teljes mellszélességgel mellettetek :!:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak nemigazán történik velünk semmi (szerencsére :)), a bezártságtól már kissé kezdek depis lenni. Ma voltunk játszócsoportban, nagyon élveztük, úgy látom Áronnak egyre nagyobb a mozgásigénye. Jó lesz majd, ha jön a tavasz :) :wink:

Boszi,
Anyósod: No comment! Nagyon durva, hogy ennyire nem segít :( Ugye, azért hazajutottatok!
A képek láttán összeszorult a szivem :( Annyira sajnáltam Gabikát :( és az infúzó helye se semmi :( :cry:

Viki,
Köszi a hiányolást! Aranyos vagy! Remélem, Fanninak csak a foga nő!

Gani,
Csendkirály :D Végre valami, ami megmosolyogtatott az utóbbi időben :) Annyira édesek ezek az ovisok :)

Nika,
Gegének melyik ajándék jött be akkor leginkább? Ugye jól emlékszem, hogy kapott porszívót is?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Tegnap párom kollegája hozott minket haza! :wink:
Hát a párom nem lesz anyjával haragban az tuti,pedig neki se tetszik mit csinál,de azért így fogadja el sajnos,nem tud mit tenni. :roll: Tegnap fel kellett hívnom anyóst,hogy hazaértünk! :evil: Apjuk megkért rá! Marhára örültem,mert ő míg bent voltunk 1x se hívott fel! :evil:

Helga biztos Gabikát is hiányolják már a játszócsopiból. Tavasszal majd mi is megyünk szerintem,csak menjen el az az influenza! :wink:

Gabika jól van,és éjjel a saját ágyában el is aludt,meséltem neki 2-öt is! :wink: Hajnali cukormérésnél jött csak át hozzánk.
Hétvégén végre karácsonyozunk,apjuk szombaton és hétfőn se dolgozik.
Doki nagyon rendes volt,felírt mindent receptre,és 1 fillért se fogadott el! :wink: Azt mondta neki ez a feladata,és nem pénzért teszi. :wink: Ja és biztos emlékeztek,hogy mondtam,hogy a Jánosból nem kaptunk zárójelentést,úgy jöttünk át másikba! Nem adtak,mondván minek,pedig ilyet nem lehet csinálni!Tegnap meg kiderült,hogy kapunk,csak postán! De most nem lehetett volna odaadni akkor?! Addig semmit nem tudunk intézni: közgyógy igazolvány...stb Hülye egy banda,de ezt nem teszik ki,amit kapnak tőlem,sok ismerősöm van sok helyen!

Budai kórházban
Kép

Kép

Kép

Kép

Lefogytam
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi márlátszik Gabikán hogy jobban érezte magát :):):)

anyós meg hát mégiscsak párod anyukája nem kell eltiltani az nem jó én is szívok anyóstól sokat de nem izgatom magam viszont messze nem olyan mint a te anyósod sajnálom

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: