Új privát üzeneted érkezett!

proba

Kép
Kép
moncsi76
 
 


proba

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jól sikerült a mai anyatejes világnapi rendezvény,kár,hogy a topikunkból a többiek nem tudtak eljönni :cry:
De a szokásomhoz híven csináltam pár képet,íme:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10262

Remélem,hogy mindenki le tudja játszani a babazenéket és hogy a lurkóknak is fog tetszeni.

Csajok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Akinek 2005.09-2006.03.között született a babája és pampers pelenkát használ,az kérem jelentkezzen,mert egy barátnőm is játszik a játékban,de mivel az ő lánya 2005.08-ban született nem játszhat,pedig megvannak a vonalkódok a játékhoz.
Szeretne a lányának játékot,de ehhez olyan szül.dátumú babára van szükség amit előbb írtam.
Köszönöm előre is!
Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 

 
 

Sziasztok!
Sajnos nem tudtunk menni az rendezvényre,de néztem a képeket. Bizti jó volt.
Julcsi már nem lázas:) DE modt tele van pöttyökkel. Azt mondta adokinéni,hogy 3napos láza volt és a pötyik is azért vannak. Szegénynek újra fogják oltani a BCG.t jövő 7 pénteken :cry:
8070gramm és 72 cm.

ERika! Én tudok segíteni a barátnődnek. Julcsi is játszik. :lol:
angika
 
 


Sziasztok:

most csak egy gyors bejelentkezés.Ma itthon alszunk anyuéknál,mert a férjemnek Horvátországba kelett mennie autót menteni.Egy fiatal család törte totálkárra.Erika egyből te jutottál az eszembe.180000-t hozza haza őket,ennyit kér a cége.Jó mi nem elég,hogy ez történik szegényekkel,még a mentő is így legombolja őket.
Reni:Hát nem mondhatni a férjemet túl romantikus alkatnak.Kb 1-2 évente csinál ilyenelket :cry: Januárban lesz 8 éve,hogy együtt vagyunk.

Képzeljétek ma megint kelett vinnem Dorkát kórházba,mert rossz letta pisimintája.2 féle baci is volt benn.Ujabb mintát kelett vinem,és ha abban is lesz baci,akkor gyógyszert kap.Azt mondták,hogy valószínű,hogy a kinti pancsizás alatt kapott el valamit.És a legrosszebb,hogy valószínű lesz neki mégegy műtét :cry: .Sajna a jobb veséjét is meg kell műteni.Tök kivagyok.Szegénykém még csak 9 hónapos lesz és ez lesz a 3. műtétje.Na megyek fürdetni,nem panaszkodom tovább.

Szép álmokat.

Ági
ági01
 
 


Most tűnt el minden amit írtam, áááááááááááááááááá! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
lola77
 
 


Ági!
Tényleg én is irigykedtem, mikor írtad, hogy mik voltak a ház. évfordulón, szerintem is romantikus a férjed. Nekünk is lesz nemsokára, már tök várom. Kíváncsi vagyok, mivel lep meg a Zuram... :lol:
A műtétet sajnálom, hogy így alakult, sok erőt kívánok hozzá. És mikor lesz, mostanában, vagy ráér még?

ERika!
Már akartam kérdezni, te hogy csinálsz ennyi albumot itt a babaneten, hisz mindenkinek csak 4 jár? Áruldd el a titkot! :wink:
Jó lett az ajtó, vidám, nem olyan uncsi! Öntapira rajzoltad ki a virágokat. Te tök kreatív vagy, nekem az ilyesmi sosem volt a világom, technikából is mindig 3-as voltam. A múltkori dobozt meg sem mertem kérdezni, hogy csináltad, biztos tök bonyolult... :oops:

Hugi!
Édes ez a Virág, látom Vikivel jól elvoltak!

Angika!
Hallottam már ilyen 3 napos lázról, minket még elkerült... ez is olyan egyszer megkapom, többet nem-betegség (mint a bárányhimlő)?

Cirmike!
Milyen volt a motoros-túrátok?

Moncsi!
Tök tetszett a lányod mini farmerruhája, nagyon jó, hogy tényleg olyan mini! :lol:

Rena!
Apósodnak mondd meg nyugodtan a fogyással kapcsolatban, hogy igenis látszik! Megint megdöbbentem azon az Anyatejes képen, tök jól nézel ki. Ha nem ismernélek, azt mondanám, hogy kábé 2-3 kiló plusz van rajtad csak! Büszke lehetsz! Ne hallgass apósodra!

Nekem megkezdődött a meló (szerencsére csak a héten), de érzem is, mert olyan holdkóros vagyok, már este 6-kor el tudnék aludni reggelig... :D Megszoktam a szabadság alatt a sok alvást... :oops:

Megyek is, mert korán lesz reggel...
lola77
 
 


Ja, Ganginak akartam még írni. Ügyi a fiad, hogy járogat. Neked meg őszinte részvétem... :wink: Nem sok "pihenni való" időt hagyott ő sem, most aztán rohangálhatsz... :roll: :shock: :D
lola77
 
 


Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat az Anyatejes Világnapon, jó sokan voltunk, bár még lehettünk volna többen is!

LOLA:
Igen, Virág alapjáratban elég barátkozó természetű, legalábbis úgy vettem észre, ott is többször elcsatangolt pl. nem nagyon hiányolt, csak amikor elesett :)
Bár szegénykémet így is fél 10-kor keltettem fel, 9-kor aludt el, nem hagytam sokat aludni, hogy el tudjunk menni.

ERIKA:
Köszönöm szépen én is a DVD-t, bár még csak belehallgatni volt időm, a napokban meghallgatjuk az egészet :)

Szegény Virág annyi baleset érte még délután, hogy jó lett, hogy vége lett már a napnak. Amikor hazajöttünk, a Patrik kis barátnője rácsukta a kezére az autó ajtaját, délután elbotlott a szőnyegben és beütötte a homlokát a kanapé éles peremének, jó nagy először horpadás, aztán dudi lett belőle, estefele meg a Patrik kissé popónbillentette (tiszta szeretetből és segítő szándékkal) és szegénykém orra esett. Úgyhogy volt ma bőgés rendesen.

MONCSI:
Tesódékkal mi van? Hol laknak most? Ő nem tud netezni? Mondd meg légyszi neki, hogy üdvözlöm, ha legközelebb találkoztok.

ANGIKA:
Nekünk egyszer egynapos lázunk volt, semmi más tünet nem jött elő, én is csodálkoztam rajta, hogy létezik ilyen is.

Most mennem kell, már késő van, jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Angika
köszönjük szépen a segítségedet Pampers ügyben,íme a barátnőm/Horváth Anita/e-mail címe,ezen meg tudjátok beszélni a részleteket:horvath.anita4@chello.hu
Mi a honlapjának a neve ahol meg lehet nézni a nyeremény játékot?
Jobbulást Julcsinak!

Ági
szegény házaspár :cry: nem irigylem őket :cry:
Sajnálom,hogy szegény Dorkának lesz mégegy műtétje,de utána biztos sokkal jobban lesz,meglátod.
Mikor lesz a műtét?Mi is sok erőt kívánunk hozzá!!!!!!!!!!!

Lola
mindig más névvel készítem az albumokat,valamikor csak kitalálok valamit :lol:
Légyszíves add meg mégegyszer az e-mail címedet,mert a címjegyzékemből a citromailből valahogy eltűnt :cry:
Köszi!
A Viki ajtajára a virágok színes papírból készültek,majd felragasztottam őket.
A múltkori katicás doboz dekopague/szalvéta/technikával készült.
Nem nehéz,ha gondolod egyszer eljöttök és megtanítalak :D

Hugi

szegény Virág!Akkor most tele van szegényke foltokkal? :cry:


Szeretném figyelmetekbe ajánlani a következő két oldalt,hátha valakit érdekel.
Az egyik portré rajzolás:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=122873

A másik pedig balatoni nyaralás:

http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... &x=21&y=11


Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Ha van egy kis időtök,légyszíves szavazzatok Vikire az alábbi oldalon lévő fotópályázaton:

http://www.tgv.hu/index.php?foto=0&k=2&pg=8

képek címei:
-első strandolásom
-Viktória Lili strandol
-sehol egy hal?:)
-mama kérek dinnyét!!!!!!!

Köszönjük szépen mindenki szavazatát!
Sziasztok:ERika és Viktória Lili
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó volt az Anyatejes világnapon, pedig mi csak beszaladtunk fél órára, de jó volt pár szót váltani mindenkivel.

Erika:
Mi is nagyon köszönjük a babazene cd-ket, aranyos vagy, hogy még a borítót is megcsináltad. Ma felébredt Benedek bekapcsoltam, és a többiek is átjöttek, hogy mi ez. (1-es lemez, 6-os szám)
Igyekszem megvenni én is helyette a dvd-ket.


Lola:
Köszi szépen, de ez a fénykép csal. Meg a farmer, tudod.... Azért jól esik, meg erőt is ad, ha valaki ezt mondja (Angi is mondta a talin), hát, igyekszem. Nem vagyok olyan, hogy ha sikerül lefogynom, akkor még többet, és többet akarok, a célom 3 kilóval több, mint ami terhességek előtt voltam, és ahhoz még 5 kiló van. De az biztos, hogy már sokkal-sokkal jobban érzem magam.


Gyerekek megjöttek, a kicsik nagyon örültek tegnap, nem volt semmi gond, hárman el is aludtak 10-re, csak Benedek nem, ő nevetett, párnákkal dobálta őket. Hármat meséltem, mindenki egyet választhatott, nagyon jól elvagyunk. Csak ez az esős idő nem kellett volna, kicsit gondban leszek, hogy így mi legyen a program.
Ha van valami ötletetek, akkor szívesen veszem.

Megyünk reggelizni.

KépKép
renáta29
 
 


Még valami:
Már annyiszor mondtuk, de Erikának szerintem van érzéke a fotózáshoz, szerintem pályát tévesztett. :)

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok,

Olyan jó sokat írtatok mióta nem voltam, hogy csak nagy vonalakban olvastam vissza. Főként a képeket néztem.

Nagyon jó volt a túra, majd teszek fel képeket. Most rossz újra itthon, bele kell rázódni.

Edit,
Kérdeztem mi volt a szálláson, babaágy igen, de mást mi nem is igányeltünk, telefonon meg kell kérdezni, de szerintem túl nagy felszereltség nincs.

A gyerekek jól vannak. Volt a Tiszánál egy csaj, Dévény-féle gyógytornász, szerinte Rékának már több mindent kellene csinálni és le vannak tapadva az izmai, de nincs nagy gond, 1 hónap torna elég lenne neki. (ő szekszárdi) Helyben nincs ilyen torna, de egy pátyi nőhöz megyünk holnap délután, akit a Dévény központ ajánlott mint legközelebbit.
Azért Rékát elvittem gyógytornászhoz (tatára), aki a hagyományos módszerekkel (Katona-féle) dolgozik, szerinte csak kevesebbet legyen ölben és ülésben és 1 hónapon belül megindul, ha nem majd akkor mutat gyakorlatokat.
Azért több szem többet lát...
Kíváncsi leszek mi lesz az 1 éves szülinapra mindebből.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Csak gyors reagálás,mert már a Marci itt van velem,felébredt. Csak olvasni akartam!

CIRMIKE!
Az Ágihoz mentek?(Kővágóné) Mi is hozzá jártunk! Tök aranyos,kedves és nagyon érti a dolgát!Tatán melyik gyógytornásznál voltatok? Mert itt nekünk is azt mondta az illető hölgy,hogy minden rendben,aztán az Áginál kiderült,hogy az Olivérrel gondok vannak. Ma már minden rendben,szépen jár,de ehhez kellett az Ági! Még augusztus végén megyünk egy utolsó kontrollra és ha az Ágimindent rendben talál,akkor vége.
Majd meséld el a tapasztalataidat!

Erika!
Szavaztam! De ha nem gond,én is benevezem a lurkókat,csak legyen időm feltenni a képeket!

Most mennem kell,mert a Marci leszedi a függönykarnist!

Szép napot mindenkinek!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!
most olvasgattam a régebbi üzeneteket!
Ágika!
Én pesten a Heim Pál Gyermekkórházban dolgoztam a RTG/ UH osztályon! Ha valaki sokat iszik okozhat vesenagyobbodást, de az ahogy kipisili, visszaáll! Ott ahol dolgozok van gyermek urulogiai és külön nephrologiai osztály! Szerintem nagyon jó orvosok dolgoznak! Rengetteg helyről küldtek gyerekeket hozzánk! Külföldről is jöttek!
Röngenvizsgálatot is csináltak a Dorkának? Arra gondoltam amikor vénásan kap kontraszanyagot. Ilyenkor a veseműködést nézik. Eddig mivel műtötték a picurt? Ha gondolod megbeszélhetjük, hogy ott is megnézze valamelyik orvos! ( több szem többet lát!!) Ne izgulj biztos meggyogyul a veséje!!

Gangi!!
Szeretném megkérdezni az e-mail cimed, mert hibát ir ki amikor küldök neked képeket! Azt irja nincs ilyen e-mail cim!? Nem értem??!!

Reni!
Nagyon bátor vagy, hogy bevállaltad a tesód gyerekeit! Nekem a Dóri után is elég futkosni! Bár a Bálint nagyon szofogadó! Nagyon ügyes volt a játszó előtti uttestnél! Remélem a Dóri is ilyen ügyes lesz!!

Sziasztok! Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Erika! Sikerült egyeztetni a barátnőddel. Köszi,hogy szóltál. Julcsi is örül ,mert kapunk 8 pontot és így összejön a kiszemelt játékra.

itt van róla tájékoztató:
http://www.pampers.hu/hu_HU/news.php

Szavaztam Vikire:)

Cirmike! Rékának jó tornázgatást! Biztos sokat javul majd én is olvastam róla.

Lola! Igen! Egyszer kapják el a babák (a szerencsésebbek nem) Valami vírus okozza. Julcsin a pöttyök is elmúltak már:) és kutya baja!:) ( köszönjük a jókívánságokat mindenkinek!:))


képzeljétek!: Este megszületett JUlcsi legifjabb Uncsitesója!!! Bemjámin 3400gramm és 55cm. Más reszletet még nem tudok!

strandon:
Kép

pancsi apával:

Kép

pancsi után:):

Kép

Szép napot mindenkinek!!! :lol:
angika
 
 


Sziasztok!


Hogy beindult itt az élet, de ez a jó!

Ági:
Reméljük, hogy minden rendben lesz a kislányotokkal! Milyen jó, hogy MOncsi pont ezen az osztályon dolgozott, meg tudod vele beszélni.

Hugi:
Szegény Virág, szerencsére nekik hamar begyógyulnak a sebek.
Jó volt a hajad a talin, levágattad?

Moncsi:
Nem kell azért akkora bátorság ehhez, nővérem gyerekei is szót fogadnak. Csak Bálint féltékenykedett tegnap kicsit, hisztis volt, kérdezgette, hgoy most anya 4 gyerekünk van? Meg a nagyok már önállóak, és nem minden úgy van, ahogy a Bálint irányítaná.

De jó volt, tegnap voltunk a Máltain, kézművesboltban bevásároltunk- az eső miatt, hallgattak régi Diótörő lemezt. Aztán este még lementünk rolizni, Bálint motorral, Benedek meg babakocsival. Sokat futottunk, találtak egy pályát, ott volt néhány pocsolya, hát, nagyon boldogok voltak, Bálint se mehetett még bele, most meg átroliztak-motoroztak a pocsolyákon, Benedek is beletapicskolt. Annyit nevettek, utána mesélték a nővéremnek a telefonban. Kicsit sárosak lettek, majd ma kimosom.
Jól elvannak, játszanak, szépen aludtak, Bálint most nem kel fel, hogy adjunk neki zsepit, meg vizet, meg pisilni, Benedek is velük aludt 2-ig, (máskor is akkor szokott kelni, onnantól a nappaliban velem).
Csináltam kakaós muffint, mind elfogyott, az ebéd is.
Megyek is, remélem ma nem fog esni az eső.

Sziasztok
Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az oltáson, Virág csak egy kicsit sírt, kapott cserébe egy halacskás matricát :) Na meg tőlem sok-sok puszit, ölelgetést. :D

ANGIKA:
Aranyosak a képek Julcsiról, nekem az első kettő tetszik nagyon.

ÁGI:
Én is szorítok nektek, hogy minden rendben menjen Dorkával. Szerintem is fogadd el Moncsi segítségét, hátha ott okosabbak. Én is nagyon féltem, mikor kiderült, hogy Virág csípőficamos, de hál istennek már túl vagyunk rajta, Pesten szépen meggyógyították.

RENA:
A hajamat nem most, még régebben vágattam le, már kezd nőcsörögni. Mostanában szinte minden nap mosok hajat, (futás, kondizás miatt) így aztán szárítani nem mindig szoktam, azért áll néha így, néha úgy :)
Látom mozgalmas volt a tegnapi napotok :)
Ma lehet hogy mi is elmegyünk valamelyik játszóra, holnapra olyan rossz időt mondd. Ez a felsőgallai játszótér elég korán bezár, egyik nap olyan mérges is voltam, mert 5 után akartunk menni játszani és be volt zárva (a művelődési házhoz tartozik és egy nagy kapuval bezárták), mert akkor már nem tűzött a nap, nem volt nagyon meleg, erre pont akkor zárják be! Mehetek le a városba, ha játszótérre akarom vinni a gyereket!

Tegnap nálunk is egy kicsit nagy volt a zsivaly, jött hozzám a barátnőm, akinek van egy 8 éveslánya, Patrik (5 éves) pedig egész végig produkálta magát, nem győztem rászólni, de aztán rájöttem, hogy nem rosszasságból csinálja ezeket, hanem mert ennyire örül. Alapjáratban én azt mondanám rá, hogy jó gyerek, bár mostanában kezd csúnyán beszélni, meg visszafeleselni, de tud ő nagyon ügyes, és okos is lenni, szokott segíteni Virág körül is (pl. a tegnap esti fürdetésnél is). Ha viszont jön be hozzánk valaki játszani, akár a szomszéd kislány, akkor időnként mintha kicserélték volna. Sokan mondják, hogy most kell megfogni, mert aztán később már nem lehet.

Most már megyek, főznöm kell még valamit az aprótalpúmnak :)

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Moncsi!
A címem gangi28@t-email.hu, remélem el tudod küldeni a képet aztán lekicsinyítve vissza :)

Annyira örülök én is hogy így alakul az élet itt a topikban. Ma lepasszoltam anyóséknak lackót mert vannak itt vendégek náluk és mentek Esztergomba csavizni aztán mondtam, hogy vigyék el addig én legalább nyugiba ki tudok takarítani. szóval rövidre fogom a mondanivalómat itt is :)

Reni!
Látod nem csak én látom úgy hogy jól nézel ki és nem kell már fogynod :) de tudom neked kell jól érezned magad, bárcsak én is így néznék ki, vagy csak 10kgval kevesebb lennék jaaaaaaaaaaaajjjj de szép álom is az :)

Cirmike!
Rékának jó tornázgatást aztán írjál ám hogy mit mondtak!!!

Ági!
Olyan jó hogy van ez a topik Ti vagytok rá az élő példa, Moncsival nem is találkoztál volna és nem lenne kis protekció Pesten :) és fel a fejjel hidd el csak jobb lesz :) az egyik osztálytársam nővére lyukas szívvel született Őt is kiskorában többször műtötték semmi nem látszik rajta, Dorkán én pl most se veszem észre hogy bármi gondot okozna a műtét neki igazi kis hős! :)

Angika!
Örülünk hogy Julcsi már jobban van puszmák neki :)

Hugi!
Nagyon rossz lehet hoyg nncs a környéken nálatok normális játszótér, én nagyon örülök ennek a Máltainak ami itt van nálunk egy igazi kincs!

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok

Hát mostanság úgy veszem észre eléggé hanyagollak benneteket.Bocsi,de kicsit beteg voltam meg a Timi is nyügi a foga miatt.Már nagyon fehérlik neki de még nem tört át.Bármi történik vele egyből eszébe jut hogy fáj neki és akkor duplán sír egy sort.Meg néha olyan nyomi.És ez még csak az első kettő.

Ági
Szerintem is beszélj a Moncsival.Több szem többet lát.Főleg meg azért mert múltkor milyenek voltak fenn.Egyébként tényleg jól viseli a Dorka,nem is látszik rajta semmi.Kitartást.

Angika
Julcsi nagyon aranyos kiscsaj.Meg jó nagy baba.Hogy áll mostanság a rendes kajához?

Erika
Köszi a dvd-t.Nekem a dvd lejátszó az asztali csak egy számot olvas be,de gépen megnéztem jó minden vele.Valszínű a dvd-nk nem tudja így olvasni.Átírjuk cd-re úgy majd jó lesz.
És nektek megy a zeneovi?Minden ok vele?

Reni
Én is akartam már írni hogy szerintem is fogytál.De tényleg úgy van ahogy az Angi írja hogy neked kell jól érezned magad a bőrödben.Én is így vagyok vele.Még vagy5 kilótól meg kéne szabadulni,mert még én sem érzem magam jól a bőrömbe.

Hugi
Köszi hogy elhoztad a ruhákat.Tényleg nem lehetett így nagyon nézegelődni. Bocsi hogy elcipeltettem veled.Remélem nem haragszol :oops: . Virág nagyon ügyi volt hogy ilyen jól viselte az oltást.Tényleg tök rossz lehet hogy nincs a környéken egy normális játszó.Nincs több anyuka akivel össze lehetne fogni játszó ügyben?

Hát most abba kell hagynom mert a Timi hőzöng.
Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Edit
köszönöm a szavazást,persze semmi gond,hogy benevezed a fiúkat,remélem,hogy valamelyikünk fog nyerni valamit :lol:
Majd én is szavazok rátok,csak szólj,hogy mikor és milyen képpel vesztek részt benne.


Angika
köszi szépen a segítségedet,legalább így mindketen jól jártok,melyik ajándékra gyűjtöttél?
Édes Julcsi a képeken,nekem a törülközős tetszik a legjobban :lol:
Gratulálunk az uncsitesóhoz!


Lívia
igen,sikerült meghallgatni a számokat a zeneoviból,csak a számok megnevezéseit nem tudom :( ha megvan neked,légyszíves küldd el nekem e-mailben,köszi :lol:
cseriviola@citromail.hu
Már majdnem készen vannak a portrék,elvileg holnap küldik el e-mailben,majd ide is felteszem őket.

Hugi
ügyes volt Virág,hogy szinte nem sírt az oltásnál.
Teljesen elfelejtettem,hogy az anyatejes világnapra hoztál ruhákat,bocs :oops:

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika, Moncsi, Aranka!

Tegnap együtt csaviztatok? Csak mert láttam a férjeiteket a 3 kislánnyal a kezükben sétálni Dózsakertben. Jól néztek ki. :lol:
Irigykedtem nagyon! Erre a férjem azt mondta, hogy nekik csak 1 van, nekünk meg 4!!!

Hazamentek a "nagyok".
Tegnap, mikor aludtak az enyémek, szalvétatechnikával készítettünk az apukájuknak egy poháralátét-készletet. (Lola! így készült Erika kis dobozkája is, szalvétából kivágtunk kis mintákat, beragasztóztuk a felületet, száradás után vasalóval rásimítottuk, aztán még egy régteg ragasztó-lakk. Nagyjából. Én se vagyok profi.)
Alvás után átmentünk a Csónakázó tóhoz gyalog, gyerekek rolival, Bálint motorral. Onnan az út melletti játszóra, aztán a Gelato fagyizóba, és Újváros felé a hídon haza. Jó kis séta volt. Nagyon jó az a játszó, főleg nagyoknak.
Jó volt ez a 2.5 nap, enni nem sok időm volt, (de jó!), meg sokat futottam utánuk, ezt kellene 3 hétig. Augusztusban még elhozzuk őket egy hétvégére.

Lívi:
Reméljük nemsokára kibújik az a fogacska. Használtok rá valamit?

Hugi:
Patrik gyakran van nálatok? Ő a testvéred kisfia? (bocs, már biztos írtad) Még jó, hogy autóval tudsz mozogni, le tudtok jönni játszóra. Meg azért a kertes ház sokmindent pótol.

Angika:
Jól áll a fülbevaló Julcsinak!

Angi:
A mérleg azt mutatja, hogy lement most két kiló, de a digitális tönkrement, a másik meg nem annyira pontos. Te is leszel 10 kilóval is kevesebb.

Mindenkinek jó hétvégét!

KépKép
renáta29
 
 


Ilyen volt a játszón:
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1154670837.86.jp
g[/img] Kép Kép

KépKép
renáta29
 
 


Kép

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok:

Tök aranyosak vagytok,hogy bíztattok minket.Amúgy tényleg nem látszik Dorkán szerencsére semmi.Talán annyi,hogy ő lassabban fog ülni,állni stb,mert elvágták a hasizmát.(szerencsére neki szebba sebe mint nekem).Tényleg vlot közületek valaki császáros?
Ha igen akkor lenne egy olyan kérdésem,hogy (neked) milyen maradt a vágásod?És a vágás alatt érzed az érintést?Mert nekem olyan csúnya maradt,mint műtét után 1 héttel,és sajna a vágás alatt nem érzek semmit.Olyan mintha béna lenne ergy vonalban.Voltam nődokinál,hát azt mondta ennek nem ilyennek kéne lenni,de már nem lehet vele mit tenni.Nem tett jót,hogy műtét utáni héten már Pesten mászkáltam,meg egész nap egy stokin ültem a Dorka mellett a kórházban.De ki ne tenne így?Na mindegy.

Moncsi :Nagyon aranyos vagy ,hogy segítesz nekünk.Dorkát a Semmelweisben az újszülött sebészeten feküdt.Születése után a 3. nap vitték fel.1 hetesen műtötték először,akkor egy katétert vezettek ki neki,hogy tehermentesítsék a bal vseéjét,amíg nem műtik,mert még túl pici volt hozzá.Másfél hónaposan műtötték újra,akkor pyelon plastikája volt.Műtét előtt volt izótopos vizsgáalta,amit kérdeztél.Most szeptemberben lesz neki mégegy izotóp,és az dönti el,hogy lesz e mégegy műtét.A baj az,hogy mindkét veséjénél szűkület van,és nem tud a pisi átfolyni a hugyholyagba ahogyan kéne,és pang a vesében a pisi,és ezért tágult ki mind a két veséje.Az első műtétnél 70ml vizeletet szívtak le.Ez rengeteg,azt mondták örülhetek,hogy nem durrant szét a veséje.Egy kérdésem lenne.Dorka jövő héten lesz 9 hónapos,Ha műteni kell mégis akkor is a Semmelweis kórházban lenne,vagy átviszik a Heim Pálba?Mert a Semmelweisben olyan bunkó a főnövér,hogy lépni nem mertem 2 perc után.Ha lesz a picinek az izotóp,akkor elaltatják,vagy mit csinálnak vele,hogy 1 órági nyugott maradjon.Mert ugye be lesz bugyolálva,és csak a feje fog kilátszani?Előre is köszi a válaszokat,és a segítséget.

Ági
ági01
 
 


Sziasztok!
Eddig a nagy hőség miatt szenvedtünk, most meg ez a hirtelen "hideg"!!! Elő kellett vennünk a melegebb ruhákat! Most láttom mennyit nőtt a Dóri tavasz óta!! A nadrágok bokacsörgetők!! Remélem azért még lesz meleg, mert még csak augusztus eleje van!!! Nem tudom Ti hogy birjátok, de ha nyár van legyen meleg! Nem kell kánikula de azért a 30 fokkal liegyeznék!!

Ági!
Bocs, de csak ma tudtam a géphez jönni! Kicsit utána nézegettem a dolgoknak. Hát nem semmi amin eddig átestettek!
A Heim Pálban van külön urulógiai-sebészeti osztály! Ott csak a vese és vizeletkiválasztószervi műtéteket végeznek. Sajnos nálunk nincs izotóp vizsgálat ezért nem tudom pontosan mi történik a vizsgálaton ( altatás szempontjából). A lényegét tudom: vénásan kap olyan anyagot amit a vese kiválaszt, ez minimális "sugarat" bocsájt ki. Ennek intenzitását méri a gép. Amit Én kérdeztem és nálunk csinálnak, az nem jár annyi röntgensugárzással, viszont nem annyira pontos! Az izotópnál meg tudják határozni, hogy a vese hány %-ban működőképes! A röntgenvizsgálatnál vénásan kap kontrasztanyagot éhgyomorra, utána ihat és meghatározott időre készitenek rtg. felvételeket! Itt nincs altatás! Csak pár másodpercig kell nyugodtan feküdnie. Azt, hogy hol van a szükület lehet látni, és azt is, hogy mennyire választja ki a vizeletet! Ha úgy gondoljátok, felhivom a kórházat, megkérdezem, hogy megnéznék-e a Dorkát. Elvinnétek az össze leletet, eredményeket és megkérdeznétek az ottani dokitól mi a véleménye!Kell műtét vagy nem? Ha a Heim Pálban műtik akkor ott is marad a műtét után, nem viszik át a Sem.-be! Forditva is igaz!
Megadom az e-mail cimem: hegmoni@freemail.hu

Reni!
Az Aranka férje meg az Én férjem szeretnek a játszóra járni a gyerekekkel! Csütörtökön még az Erika férje is csatlakozott hozzájuk! Igy 3 apuka szaladt a 3 lány után! Mi is gondoltunk rá milyen jó lenne egy ilyen délutánon elmenni egyet kávézni, vagy teázni! Egy kis kikapcsolodás jól esne! Ha valakinek lenne kedve hozzá megbeszélhetnénk és talcsizhatnánk is! Mondjuk ez csak 1-1,5 óra lehetne! Utána már nagyon hiányoznának a gyerekek!

Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Szaisztok!


Csajok!
Megtennétek,hogy ránk is szavaztok a tgv.hu weboldalon/ fotópályázat:
2kép van: Balaton-parton és egy rakás gyerek a Balatonnál címmel

Jelenleg a 13. oldalon vagyunk!

Előre is kösz mindenkinek!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors körbenézésre jöttem, vár rám a fincsi dinnye még :)

Gyorsan elmondom az örömhírt is, végre van digitális fényképezőgépünk, úgyhogy állandóan a kezemben lesz :D

Tegnap Budapesten voltunk csavagorni, voltunk libegőzni (nagyon féltem az elején, főleg attól, hogy Virág kiugrik a kezemből), meg a Mamutban a Kölyökpark nevű játszóházban (inkább 4-12 éves gyerekeknek tervezték) és a Millenáris Parkben egy szép játszótéren.

RENA:
Jó, hogy ti is ilyen kreatívak vagytok, csodaszép dolgokat lehet alkotni. Én eddig csak az üvegmatrica-festéssel próbálkoztam, Virágnak nagyon tetszenek a figurák. Húsvétkor is csináltam egy kis díszt, még a keresztszemes tetszik, meg ez a szalvétatechnika, majd egyszer én is megtanulnom.
Igen, hál istennek, hogy kertes házban lakunk, ki lehet állandóan menni, ma délután is egész nap kint voltunk a ház előtt, és hátul a kertbe. Virág be is tudja vágni a durcit, ha valamiért be kell jönni (evészet, pelenkacsere, alvás).
A Patrik a sógornőm kisfia, aki most 5 éves, mi sokan lakunk együtt ebben a nagy házban. Sógornőm, a kisfia, férjem, én, Virág és férjem szülei. Jól megvagyunk, de most vágyódunk külön :) Mivel már van fényképezőnk, lehet hogy holnap csinálok is képet a kis házunkról és végre meg tudom mutatni!

LIVIA:
Remélem meggyógyultatok már! Sajnos a hirtelen időjárásváltozás miatt most jobban oda kell figyelni az öltözködésre, bár pl. szerintem Virág éjjel nem fázik, mivel két oldalról mi melegítjük :D

EDIT:
Én biztos fogok rátok is szavazni, Erikáékra is szavaztam, majd drukkolok mindenkinek!

Mennem kell, már késő van!

Sziasztok

hugodugo
 
 


EDIT:
az egyik képpel már a 9. oldalon vagytok, 5 db szavazattal, remélem a másik kép az, amelyikre gondoltam, a Balaton-parton, 12 oldal, most már 4 db szavazattal!

hugodugo
 
 


sziasztok!

végre a telefonomról át tudom ide tölteni a képeket asszem ezután a fényképezőgép helyett ez lesz nálam a nyerő sokkal egyszerűbb (nekem)
Ígérem a kocsiról holnap készítek képeket, de most a Lackóról egy jó kis képet. Ma lenn voltunk egy kicsit a játszón:
Kép

Nyugodalmas jó éjszakát!!!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok

Végre van foga a Timinek.Igaz csak 1 mert a párja szerintem pár nap múlva érkezik.Látni még nem llátni de kocog a kanál rendesen.Gondolom a másik miatt még gyulladt az ínye és azért nem tűnik még ki. De azt vettem észre hogy mikor a csúcspontján volt a fájásnak adtam neki paradicsomot rágcsálni, és az jót tett neki.

Hugi
Mi is tervezzük a Mamutba való kirándulást,bár mi most nem visszük a Timit.Kiváncsi leszek hogy fogja bírni.Vagy inkább mi hogy fogjuk bírni :D . De még nem tudom melyik hétvégén.Az igazság az hogy valami őszi cipőt kéne beszereznem,de még mindenhol nyári van.Úgyhogy lehet tolódik egy két hetet.Majd meglátjuk.

Moncsi
Ez az összejövetel gyerkőcök nélkül nem rossz ötlet.TEgnap én is voltam így el ,csak éppen este fürdetés után.Dumáltunk meg kicsit koktélozgattunk,de jó volt.Csak kár hogy ilyenkor nem alhat az ember mondjuk 10-ig :D .A délutáni összejövetle za jó lötlet lenne szerintem is.

Edit
Szavazunk rátok is. :P

Na msot mentem legyetek jók
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Ígéretemhez híven mellékelem a kocsiról a képeket :)

mindig ilyen mérges :)
Kép

formás kis popója van
Kép

és persze oldalról is csodaszép :)
Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!
Végre sikerült feltenem a Dóriról egy képet! Nem volt egyszerű!
Nem elég, hogy nem lehet több mint 6 kbyte, még 80x80 pixel a max. Ezért kicsit homályos!
Angi!
Köszi a segítségedet! Sajna nem tette fel a gép a képeket, így most, hogy alszik a Dóri kicsit ismerkedtem a géppel! Bár sokszor feladtam, de a végén SIKERÜLT!!!!! Ha arra sétálünk megnézzük az autótokat és "irigykedünk"! Nekünk is opel vectrank van, de a Ti autótok üknagypapája lehet! Nagyon szép az autótok!!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!


Újra itthon! Nagyon jól éreztük magunkat nyaraláskor. Igaz már szerdán este hazajöttünk Fonyódról, mert a Máténak erős hasmenése volt, és elfogyott a meleg ruhánk :). Voltunk doki néninél, aki szerint elvittünk magunkat egy vírust, illetve a foga összesen okozta az eszméletlen mennyiségű kakát. Most kezd már neki normalizálódni. Amúgy nagyon-nagyon jól éreztük magunkat, a Máté végig vigyorgott, beszélt és nagyon élvezte az egészet. Egy másik családdal voltunk lent, akiknél van egy 5 éves fiú ikerpár és egy 1,5éves kisfiú. Jó volt, hogy a Máténak is volt társasága. Ment is a duma rendesen. Nem is jöttünk volna haza előbb, mert az erős hasmenés ellenére nem érezte rosszul magát, nem volt rossz közérzete, nem volt lázas, csak a buta anyukája nem gondolta, hogy rosszra fordul az idő, és csak 4db melegebb ruhát vitt neki, amik hamar elfogytak... :? Sajnáltuk nagyon, hogy hamarabb véget ért a nyaralás, azért még belefért strandolás (nagyon tetszett neki a Balcsi, jó meleg volt!) kisvasútozás stb. Szóval a tanulságunk: Máté imád nyaralni, anyuka pedig készüljön fel jobban. :)

Látom mindenki jól van, Moncsiék is megérkeztek, jönnek a fogacskák (nekünk is megjelent a jobb felső), és az anyatejes nap is jól sikerült. Láttam a képeket, jó kis buli lehetett. Majd jövőre mi is megyünk. Próbáltam visszaolvasgatni az elmúlt napok történéseit, de elég sokat írtatok.

GAngi,
nagyon jól néz ki az autótok. Gyönyörűszép. És nagy is, ami nem hátrány a kisgyerekeseknél :). Nálunk most teli volt teljesen, pedig kombink van.

Ági,
nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen a Dorkával! Nagyon ügyesen ül már a képeken!

Angika,
gratulálunk Benjámin születéséhez! Nagyon jók a Julcsis képek, nekem az első tetszik nagyon!

Mellékelek 1-2 fotót a nyaralásunkról.

Pancsi
Kép

Pihi Apával
Kép

Itt már hűvősebb volt...
Kép

Fenyvesi kisvasúton
Kép
Kép

Gyorsan ennyit.

Jó éjt mindenkinek!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Kösz mindenkinek a szavazatot!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok !

A kiscsajomnak kötőhártya gyulladása van :( Ki hogy szokott cseppenteni? Én egyedül alig bírok, tombol. :twisted: Segítség! Ötleteket kérek :shock:
A törölközőbe csavarást már próbáltam, az csak az orrszívásnál jön be :(
Akartam képet feltenni, meg mércét csinálni, de naon béna vagyok, nem sikerül.
Máguska!
Még ma megpróbálom elküldeni a képeket :)

sziasztok
smariza
 
 


Az előzőből lemaradt :oops:
Angi!

AZ AUTÓ GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!Tegnap délután séta közben ráismertünk, úgyhogy élőben, suhanása közben is volt szerencsénk látni :D
smariza
 
 


Az előzőből lemaradt :oops:
Angi!

AZ AUTÓ GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!Tegnap délután séta közben ráismertünk, úgyhogy élőben, suhanása közben is volt szerencsénk látni :D
smariza
 
 


Sziasztok!
Nézzétek meg feltétlenül a www.tatabanya.hu-n az aktuális cim alatt az anyatejes nap összefoglalását! A kép is nagyon jó!!!!!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Edit,

Igen, Kővágőnéhez járunk, ugyanis szükséges, hogy járjunk, mert le vannak tapadva az izmai, ezért utál hason és ezért is nem mászik mert nem tud.
Viszont az igényei megvannak, így mindenhova cipelteti magát. (ezt nagyon meg tudja értetni...)
Most sajnos elutaznak, így várat magára a kezelések folytatása...

Tatán Rochlitz Ildikónál voltunk, ő is kedves volt, de szerinte még várjunk, hátha megindul a mászással, mert szépen forog, és ugye ezt is késve kezdte...

Nehéz a döntés, de úgy gondolom a Dévény módszer mindenképpen jó, és csak egy pici fájdalom és sírás a hátránya, viszont mi van ha nem viszem és csak akkor mikor már késő. 1 éves kor utána már nehezebb a fejlesztés.
Ugye Réka azért volt császáros a 37. héten mert rossz volt a szívhangja...!

Cirmike

UI: Tündéri képek kerültek fel és szép az autó is!
Még adós vagyok a motoros képekkel, de nem felejtettem el!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szlovák motoros túra gyerekek nélkül

Kép

Én és a motorunk

Kép

Cirmike
cirmike77
 
 


Sziasztok!
Kicsit rég voltam,és hát nem is tudok mást ígérni.Ma elkezdődött a munka, igaz, csak 3 napot megyek 1 héten, de a többi időt szeretném maximálisan Bálinttal tölteni.Ő nagyon jól viselte, örült mikor hazajöttem.Anyuci kevésbé viselte jól.Hát egyrészt ki az aki szeret dolgozni, másrészt főleg ha otthon várja egy pici manó,Na de majd belejövünk.

Megnéztem a tatabányai lapot!Ott ülök az első sorban.Láttam hogy a bácsi gépez, de nem gondoltam volna hogy pont ezt a képet teszi be.Na de így HÍRESEK LETTÜNK! :P :P :P

Lola,hol vagy?Te is a munkába temetkezel Mi?!

És Erika?!Te hol csatangolsz?

Zsanett:Ki gondolta volna hogy ilyen kánikula után egyszerre ilyen hüvi lesz.Ha meg telepakolsz meleg ruhával, tuti hőguta van, és csak cipelitek a rengeteg pakkot.Azért örülök, hogy jól sikerült így is, és nem vette el a kedveteket a rossz idő.

Gangi:Olyan, de olyan aranyos Lackó azon a kukucskálos képen!Érdemes lenne előhívatni, és keretbe rakni :)

Cirmike:A gyerekek hogy viselték a távolléteteket?Te mennyire tudtál koncentrálni a pihenésre, vagy otthon járt az agyad folyton?
Szerintem jó egy kis kikapcsolődás az embernek aprótalpú nélkül.Már én is petzegettem anyunak, hogy a Bálint barátja akivel egyidős a hétvégén a nagyijánál aludt.ÁH, csak enyhe célzás volt :wink:

Livi:Az első két fogat mi is rettenetesen megszenvedtük.Adjon erőt hogy valószínű a többi könyebb lesz.Nem biztos, de a remény hal meg utoljára.Nálunk összejött.A 6.úgy jött hogy észre sem vettem rajta semmit.Nekem, ami egyedül bevált az a dentinox gél.Sok mindent próbáltam, de ez hatott.Egyébként gratula a foghoz!

Megyek, kicsit kipihenem munkás napomat,és reménykedem a holnapi szebb időben, hogy ne legyünk bezárva.

Szép estét mindenkinek!

Kép
maguskaa
 
 


Cirmike!

Tatán mi is az Ildikónál voltunk!
Azért majd 11 hónaposan már illenék mászni.Másnak ilyenkor már jár a gyereke!Az meg nem érv,hogy későn kezdett forogni! Merthogy egyrészt miért kezdett el későn forogni,másrészt meg miért nem hozza be a lemaradását?!Szóval szerintem is szükségetek van arra a tornára! A dévény-módszert hallgatni sokszor nagyon rossz,de amit abbahagyja az Ági azonnal el szoktak a babák hallgatni. Nálunk az Olivér a tornát követő napon teljesen másképp mozgott.Ebből is látszott,hogy milyen jól fellazultak a letapadt izmai. Most meg ügyesebben jár (sőt ma már fut),mint a többiek.
Szóval hajrá! Most kell neki segíteni és egy fél év múlva olyan lesz,mint a vele egykorúak! Futhatsz utána,csak győzzed!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Szerettem volna képet feltenni a házról is, meg a kisasszonykáról is, de sajnos nem ment, még egy kicsit gyakorolnom kell, de már nagyon késő van, majd valamelyik este visszajövök megint.

Addig is jók legyetek, sziasztok!

hugodugo
 
 


Sziasztok!


Aranka:
Jobbulást kívánok!
Brutálisnak tűnhet, de ha muszáj, úgy tudod lefogni, hogy a kezed szabadon maradjon, hogy a ráülsz, persze finoman, a felsőtestére, és úgy csöppentesz. Pár másodperc az egész. Határozottan kell, gyorsan. Ha utána megszeretgeted, akkor nem marad benne rossz élmény.


Hugi:
Várjuk a képeket, ha van türelmed. A babaszoba.hu-n tudsz készíteni albumot, 20-at, azt hiszem, és ott kicsinyíteni sem kell.

Angi:
Tényleg nagyon jó az a kép, Te is jól fotózol. Egyébként a mobilommal én is jobbakat csinálok. Szép az autó is, majd én is meglesem élőben is.

Máguska:
Sajnálom, hogy már dolgozol. Hágy órában? sajnos nemsokára nekem is eljön. El is kezdtem tanulgatni.

Zsanett:
Én se raktam volna kánikulában több meleg ruhát. A fenyvesi kisvasút nagyon jó, még a gyerekek előtt voltam, velük is készülünk.



Mi jól vagyunk, Benedek most egész nap gyakorloja a menést, ügyesen, biztosan. (volt idő bebiztosítani magát :) ) Sokat beszél. Szombaton voltunk Budakeszin a Vadasparkban, jó volt, fél órán keresztül néztük a szarvasokat, ahogy esznek. Csak a Magyarországon őshonos állatok vannak ott, jó kis erdei séta. Én egy kicsit drágállottam a belépőt, ugyanaz, mint a győri állatkert, 500 a felnőtt, 300 a gyerek, 2 évestől. És a győrinek azért több fenntartási költsége van.
De ha valakinek ez nem számít, akkor tényleg jó, egészen közelről látni a vaddisznót, a nagy szarvasokat, a sünit, mókust, rókát, gólyát stb....
Teszek majd fel képet.

R.

KépKép
renáta29
 
 


Kép Kép Kép Itt finomabb a csirkecomb!

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Az előbb már írtam egy regényt,de elszállt
:evil:

Pár mondat röviden rólunk:
anyukáméknál voltunk szinte egész hétvégén,mert 2-vel felettünk fürdőfelújítás volt,ma meg ablakcsere :evil:
Nem tudom,hogy miért nem tudják legalább kiírni,hogy mire számítsanak a lakók,főleg a kisgyerekesek.
Viki nagyon megijedt a hiltizéstől,sokszor a fenekemben van és alig tudok tőle bármit is csinálni :(
Éjjelente pedig már 4.napja vele alszok,mert sokszor és nagyon sír,valószínű,hogy jönnek a szemfogai :cry:
Nekem pedig tegnap óta eléggé fáj a torkom :cry:


Edit
szavaztam rátok,nem is tudtam,hogy voltatok nyaralni :cry:
mikor és hol voltatok?

Gangi
szép az autótok és édes a Lackóról is a kép.
Szép képeket csinál a telefonod,milyen fajtájú?
Babazene hogy tetszik?Sikerült meghallgatni őket?

Lívia
Gratulálunk Timi 1.fogacskájához!!!!!!!
Vikinek is ilyen korban jött ki az első,mi homeós bogyót használunk fogzásra,szerencsére hatásosan.
Timi nagyon megszenvedett vele?

Zsanett
jók a képk,kár,hogy nem volt végig jó időtök :cry:

Cirmike
elhiszem,hogy nehéz viszarázódni a hétköznapokba,sajnos a jó hamar eltelik :cry:
Mentek majd máskor is ilyen túrára?

Közkívánatra felteszem a rendelt portékat amit készítettem:

Kép Kép Kép Kép


Itt találtam ezt a lehetőséget:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=122873

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Erika
Nagyon jók lettek szerintem a képek.Amit az oldalon láttam az annyira nem tetszett de amiket nektek csináltak az szerintem nagyon jó.Asszem megvan a karácsonyi ajándék. :P .
Timi eléggé szenved a fogaival,bár az éjszakákat elég jól bírja.Egyszer ébred fel akkor bekenem az ínyét és jó.Napközben viszont sokkal nyűgösebb.De úgy veszem észre hogy mintha felül is jönne.De az nem bizti.

Na most sajna be kell fejeznem majd megpróbálok holnap kicsit többet írni.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok, én meg olyan régen nem írtam lusta disznó módjára, hogy nem győztem visszaolvasni.

Végül is tegnap voltunk varratszedésen. Másfél hete a doki ránézett, és azt mondta, hogy benne hagyja még, mert combon van. Tegnap kiszedte, meg se éreztem szinte. Még két nap kötés, és utána vége ennek az egésznek - szerencsére. Megérkezett a szövettan is. Nem értek hozzá, nem bánnám, ha találnék valakit, aki "lefordítja". A lényege az volt, hogy ebben is elindult már valami olyasmi pigmentáció, amiből rosszindulatú lehetett volna, szóval azt mondták, hogy ezt tényleg ki kellett venni. Megdöbbentem, hogy miután láttam rajta ezt az elváltozást, két hétre rá a bőrgyógyásznál voltam, és még két hétre rá ki is vették. És ennyi idő alatt elindult benne ez a valami.

Dáviddal némileg gondban vagyok, legalábbis az alvással. Számtalanszor nem hajlandó aludni ebéd után. Elbeszélget egyedül a kiságyban, nagyon nem is sír, de aludni nem hajlandó. Pedig ehhez még pici. Vagy ha alszik délután, akkor este nem tud egyedül elaludni. Két napja mellettem alszik el, pedig erre nem szívesen szoktatnám vissza, ha már végre megtanult egyedül aludni.

Én is megyek vissza dolgozni, elvileg ha okt közepén kezdem el a szabikat kivenni, jan 10-én megyek először. Dáviddal november fele kezdjük el szoktatni a bölcsit. Volt egy szülői már a bölcsiben, lemaradtam róla. :evil:
Persze nem várom el, hogy szóljanak, de sokat voltunk klubozni júliusban, azért megemlíthették volna. Állítólag már kiderült a csoportbeosztás is, hogy kik lesznek a gondozónők, mi lesz a jelük, mi mennyibe kerül majd. És most zárva vannak, megkérdezni sem tudom. Na majd szeptemberben bemegyek, és megkérdezem.

Majd igyekszem kicsit többet jönni, és akkor egy kicsit jobban képben leszek, hogy kivel mi van :)

Sziasztok:
Lilla
lillaka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?