Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de mindig volt valami... Pl tegnap jöttünk haza a nyaralásból :lol: :lol: :lol:

Mi remekül vagyunk, mindenki. Marci kis ügyes már, a héten volt 1 éves. És hát a héten elkezdte dobálni a puszikat. Megzabálom, olyan édes. Meg elkezdett utánozni, de gőzerővel. Szinte bármit csinálok, képes utánozni, és nagyokat nevet rajta. Én meg rajta :lol: Szóval a napjaink jókedvűen telnek mostanában

Kistesó is jól van, nő, mint a bolondgomba. Ma el kellett mennem kismama-szoknyát venni, mert lassan nem tudok mit felvenni. Azt még csak holnap töltöm a 9 hetet... Mi lesz itt a végére???? Egyébként holnap megyek UH-ra is, kíváncsi vagyok, milyen. A múltkor még csak petezsák volt, remélem most már szívhang is lesz. Persze miért ne lenne??? Fő az optimizmus :wink: Holnap megpróbálok benézni, elmesélni, mi volt a dokinál.

Engem egyébként nem visel meg a terhesség. Ha éhes vagyok, émelyegni kezdek, de igyekszem megelőzni. Eddig 40 dkg-t híztam összesen, szóval látszik, hogy nem csokival tömöm magam :lol: Persze azt is tudom, hogy ez nem épp a nagy súlygyarapodás időszaka. Két terhességi tünetem van, az egyik az álmatlanság. De kórosan. Éjjel felkelek etetni, és nem bírok visszaaludni. Kb 3-4 órát forgolódom éjszakánként. Reggel meg felkelni nem bírok a fáradtságtól. És a fáradtság miatt van szerintem a másik tünet is: a szédülés. De az komoly méretet tud ölteni, hogy vannak napok, amikor ki sem merek menni Marcival kettesben az utcára. remélem az álmatlanság is elmúlik a 12. héten :lol:

Na most megyek, mert itt vannak anyósék. Bocsánat, hogy nem reagáltam még arra, amiket írtatok, igyekszem pótolni a lemaradásomat. Sajna van mit :oops:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Szia Brigi! Örülök,hogy rólad is hallani és jól vagytok!
Marcit isten éltesse sokáig,nagyon boldog szülinapot kívánunk neki!!!


Nőnek ezek a gyerkőcök ,hogy csak na...csak mi nem öregszünk...!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Már voltatok nyaralni? Úristen tényleg,már "nyár" van...legalábbis a naptár szerint!
És hogy sikerült? Képeket kérünk (ha lehet) ! Marci hogy birta az utat? Jó időtök volt? Milyen volt a hely?

Bocsi csajok,hogy nem hívtalak titeket,de a pénteki napunk eléggé összetorlódott délutánra (is) !!!

Hogy ne legyen olyan egyszerű az életünk,Amina tegnapra belázasodott!!! :cry: Úgyhogy holnap reggel -megint- dr nénivel kezdünk!
Kész vagyok! Komolyan! Egész eddig talán csak 2-3szor volt náthás picit,most meg 3 hetente lebetegszik...
Nem tudom miért van ez!!!
Semmit nem csinálunk másként mint elötte,eszik gyümölcsöt is,sétálunk is nagyokat,még mindig szopizik ,odafigyelünk,hogy tényleg nehogy elkapjon vmit...lehet túlaggódom és ez a baj?
Nem fűzök most semmit a holnapi látogatásunkhoz,én már nem merek előre remélni semmit... :oops: :cry:
zsamin
 
 


Brigi!
Isten éltesse Marcit nagyon sokáig, egészségben, boldogságban!:)
Nyaralásról én is várom majd aképeket;)
Álmosság nekem is nagyon megvolt.Dokiról mindenféleképp számolj be!
Marci szülinapja milyen volt?Képek!!!! :lol:

Zsamin!
:(Immunerősítőt próbáltatok már?Emili szedte a Broncho-vaxomot kúraszerűen, és utána fél évig nem is volt beteg!Most gondolkodom rajta megint hogy veszek neki.
Gyógyuljatok hamar!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Marcinak boldog szülinapot kívánok én is!!!!!

Képeket mindenről szeretnénk!

Biztosan minden rendben lesz a dokinál, és pikk-pakk mindjárt nagy pocakos leszel!

Én már visszaszámolok, már elkezdtem csomagolni, de még mindig csak félig vagyok meg. :oops:
A hétre apa még kért időt, mert megint baromi sok munka van benn, mondtam neki, hogy tőlem még 2 hét is lehet, nagyon jól vagyok így köszönöm szépen. :lol:

Zsuzsi! Gyógypuszi Aminának, írd majd meg mi van vele!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
Aminának jobbulást! Majd írj, hogy mi van vele!!! Szegényke... :(

Brigi,
Marcinak boldog szülinapot! De jó nektek, hogy voltatok nyaralni!!
Én is úgy várom már!

Orsi,
hogy van a pocakód és a lakója?

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Komolyan mondom,vicc ami velünk történik...már persze kínomban mondom!!! :?

Röviden: bent kapott 8 napig vénásan AB-ot,mióta itthon vagyunk -2 és fél hete- kapja szájon át a Suprax-ot,ami elvileg felső légúti gyulladásos megbetegedések ellen van ( meg vese ill.húgyúti dolgokra is) és ennek ellenére képes egy mandula gyulladást elkapni????? :shock:
Holnap engem nem érdekel,nem várom meg a hó végét,elmegyünk ahhoz a dokihoz akit te is ajánlottál Pankaa!

Most az a felállás,hogy a mandula gyulladás ennek az egész vese dolognak a következménye!
Ti értitek? Igaz,hogy nem vagyok se orvos,se egyéb EÜ-s de nekem ez már sok!!!
Miért nem lehet egy normális nyarunk,ami nem szól semmi betegségről?

Reggel leadtunk egy pisit ,délután lesz eredmény,már most tiszta görcsben van a gyomrom,mit találnak (SEMMIT!!! fő az optimizmus...)

Le se írom mit mondott a dr nő még,nehogy bejöjjön neki...

Amúgy apa ma megjegyezte,hogy neki az az érzése ,nem teljesen van tisztában,hogy mi miért és miért azt adja rá amit...Mondjuk azt én is észrevettem,hogy folyton latinul mondja mit találtak,miből van sok és mikor megkérdeztem,hogy jó de ez mit jelent,akkor mondja csak érthetőbben (persze van olyan amit még akkor sem értek... :oops: )

Eddig nagyon meg voltam vele elégedve,de úgy látszik ha baj van akkor derül ki igazából,hogy milyen is a jó gyerekorvos!
Már ha van olyan,mert a tesóm 9!! éve szenved,nem talál egy normálisat sem... :cry:

Köszönjük nektek a jó kivánságokat!
Pankaa,az amit javasolsz nem ismerem,nekünk béres cseppet ajánlott a dr nő,de az istennek se tudom beadni neki,van egy olyan érdekes ize,egyből észre veszi mindenben és nem eszi meg... :cry:
Már több helyről halottam az ezüst kolloidról,de az a baj ,hogy jót is rosszat is!
Kicsit félek belevágni igy egyedül ilyen dolgokba,ha rólam lenne szó oké,de nem szívesen kisérleteznék ilyenekkel Aminán!
Ez is olyan mint a homeopátia...valakinek bejön valakinek nem...

Bár már attól a mennyiségű AB-tól is kivagyok,amit ezalatt a 3 hét alatt kapott,és még ki tudja meddig kapja... :(

Bocsi,hogy most csak igy ennyire és ilyenre futotta,remélem nem rontottam el azért a napotokat,menjetek sétáljatok,játszizzatok helyettünk is (nekünk szobafogság :cry: )....
zsamin
 
 


Sziasztok!

Köszi Kata a kérdésed jól vagyunk, már a fél pakkom meg van :lol: , szerdán ctg, csüt-n doki, én még nem siettetném, van még mit csinálni, de hát mi már csak ilyenek vagyunk :D
Viszont 28-án már itthon szeretnék lenni, Kitti szülinapjára.
Ma volt itt a védőnő, azt mondta, hogy mostanság 3 nap alatt kiraknak a kórházból, jó lenne, mert szerintem nekem az lesz a bajom inkább, hogy Kittiért fogok aggódni :oops:

Kiváncsi leszek nálunk is az új gyerekorvosra, róla még nem tudott sokat mondani, most kezdett júni elején, hát majd elválik, azt mondta róla aranyos, és jó lesz szerinte. Legkésőbb 2-3 hét múlva kiderül.

Kata, Panka ti mentek valamerre nyáron? Kicsit irigy leszek most mindenkire, aki utazik, na de majd jövőre mi is bepótoljuk, remélem :wink:

Zsuzsi! Kitartást, ezt én sem nagyon értem, hogy ha teletömik gyógyszerrel, akkor hogy a fenébe lesz neki mandulagyulladása. Ill. nekem inkább az lenne a logikus, hogy a mandulagyuszi következménye lenne a vesegyull. Egyébként, ha van valamilyen leleted, ami latinul van, küld át nyugodtan, hátha le tudom fordítani érthetőre, talán még megy valamicske belőle.

Nekünk meg kellene egy maszek gyerek bőrgyógyász, most már nem akarom elvinni az sztk-ba, mert lehet, hogy várakozás alatt megszülök, meg nem is észvesztően sürgős. Két dolog is zavar, az egyik, hogy pár hete kijött rajta egy pár tűszúrásnyi szemölcsszerű valami, úgy néz ki, mint ha pici vízhólyag lenne, igaz az apjának is van, de nem tudom mi az. A másik azért érdekesebb, annak hosszú története van: fél éves korában megmentettem egy ágyleeséstől, de közben megkarmoltam a karját, úgy isten igazából. Sokáig hegesedett be, ez kb. fél éve begyógyult, viszont a heg végén akkor egy nagyon pici dudor lett, na ez mára akkora lett, mint egy fejlett pattanás, és jön belőle trutyi is időközönként, akkor lelappad, és utána újra termelődik. Most persze ahogy elkezdődött a rövid ujjas idő jobban zavar, mert állandóan látom, Franyó doki azt mondta egy pár hónapja, hogy hagyjam, majd elmúlik, de ez nem úgy tűnik, mint ami fel akarna szívódni.
Szóval ez nem olyan nagy gond, csak ha tud valaki gyerek bőrgyógyot ahol nem kell sokat várni, azt megköszönném.

Aminának sok puszi, gyógyuljál csajszi, mert hiányolni fog a barátnéd :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
mi lett a pisvizsgálat eredménye??? Írjál, mert mi is görcsben vagyunk!!
Szegény Amina, sok puszi neki!!

Mi ma voltunk maszek ortopédián, hát ég és föld, itt legalább kérdezhettem, nem néztek rám úgy, mint egy felmosórongyra, met nem értek valamit elsőre. Nem kell otthon szandálban lennie, csak kint. Ja, és a Maus szandálra azt mondta, hogy tökéletes, fogja a sarkat, de rugalmas a talpa. És mindezért fizettem 6ezer forintot, tudom, nem kevés, de már tele van a hócipőm az Örs vezér teri sztkával...
:evil: :evil: :evil:

Orsi,
én nem gyerek, hanem normál bőrgyógyászhoz vittem el Marcit, a XVI. kerültben voltunk,
http://www.matyasfoldklinika.hu/
én is voltam most ott, saját problémával, nekem normálisnak tűnik a pasi.

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata! Köszi a tippet, meg is néztem a lapjukat, lehet, hogy még bele is férne szülésig. Legalább nem kell várni. Én eddig csak 2x voltam az Örsön gyerekortopédián, de az is elég volt. Nemsokára úgyis kell mennünk megint, most már a kicsivel.
Magam részéről meg amikor szóltam a nőgyógynak, hogy 2 napig szúrt az oldalam, és elküldött urológiára, és nagy lelkesen az új doki ott helyben megkatéterezett. Akkor azt hiszem 6 hónapos lehettem. Na ekkor lett elegem az sztk-ból. Tudom én, hogy ez így megy, én is rendelőben dolgoztam, lehet, hogy ezért nem tudom ezt elviselni.
Ja, és nekem is van bajom néha a kezemmel, amire még nem jöttünk rá, hogy mitől, pedig már látta doki, de valami irtó büdi kenőcsön kívül nem sok minden történt. Úgyhogy lehet, hogy azt is megnézetem majd ha megint kijön.

na jó, ma már többet nem szapulom az eü-t!

Kata, holnap játszó? Szegény Zsuzsiék megint bezárva :cry:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsi,
délután jó a játszó, 5 körül?

Zsuzsi,
mi van veletek???

Kép

Kép
bokata
 
 


Szerintem jó, kb. akkor érnénk ki, tegnap fél 5-kor kelt, remélem ma hamarabb le tudom rakni.
Kint találkozunk, ha nem tudnánk menni, küldök üzenetet.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Bocsi, tegnap nem tudtam jönni mesélni, mert itt volt anyu, aztán összezuhantam a fáradtságtól. A labor tökéletes, az UH meg szuper volt :lol: 29 mm-es a pici, és így már van dátumom is: január 4. A szülésznő ugyan azt mondta, hogy annyira ne vegyek mérget rá, hogy januári baba lesz. Mondtam neki, hogy felőlem szenteste után már bármikor jöhet majd, felkészültem :lol: :lol:

Köszönjük Marci szülinapi köszöntéseit. Ugye nem baj, ha képeket nem ide rakok fel? Raktam fel egy csomót a blogba, a www-mre kattintva meg tudjátok nézni. Nem tudnék válogatni közülük :oops:

A szülinap egyébként pont kint volt, és itthon sem tudtuk (én nem is akartam...) összehozni az egész családot ünnepelni. Anyósék ugyebár gyulaiak, nem tudnak csak úgy rohangálni, ha olyan kedvük van. Torta azért volt, akkorra rendeltem, amikor tesómék jöttek. Végülis a gyerekeknek élmény a torta, nem a felnőtteknek, nem?

Marci tökéletesen viselkedett, meg is voltam lepődve, hogy tuti ez az én fiam? :lol: De aztán rájöttem, hogy biztos érzi, hogy egy 1 éves már nem nyavalyoghat folyton :lol: :lol: :lol:

Szegény Amina, jobbulást neki! Egyszer csak kilábal már belőle...

Kata, Ti mikor és hova is mentek? Én minden szakrendelést maszekban oldok meg, azt sem tudom, hol az SZTK :? Persze kíváncsi lennék, ha ugyanehhez a dokihoz kerülnénk sztk alapon, ott milyen lenne...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Zsamin!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 14:13-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Brigi,elöször is ,amig el nem felejtem,elkérhetném annak a dokinak az elérhetőségeit akihez ti jártok maszekba? Vagy ez egy rendelő? Akár privibe is jöhet...köszönöm szépen előre is!

Örülök hogy minden rendben a pocakkal és a lakóddal! Mit érzel,mi lesz,kisfiu vagy kislány? Álmodtál már vele? Olyan gyorsan elfog telni neked is ez a pár hónap...Orsit is alig látszott a pocója mikor megismertem,aztán maholnap szül! :wink:
Megkuksiztam én is a képeket! Te jó ég mekkora már Marci!!! Kész pasi! Élvezte a tengert gondolom ő is!

Nekünk elég érdekesre sikeredett a mai napunk! Nem a Madarászba,hanem a Bethesdába mentünk,mert oda kaptunk beutalót,de ahhoz a Szabó dr-hoz,mert mindkét helyen rendel!
Megnézte Aminát,de komolyabban csak 30-án vizsgálja meg,amikorra is van a konkrét időpontunk,mert most ugye soron kivül mentünk!
A tegnapi pisink lényegében negatív lett,csak a FVS lett 25,ami vmilyen gyulladásra utal még.De mint kiderült valószinüleg rosszul vettük le és ezért lett ennyi! Nekünk ez a pisi levétel nem igazán megy,úgy látom! Vagy nem pisil mikor kéne,vagy elbénázom,vagy nem időben ér be a laborba... :(
Na szoval a Bethasdában nagyon nem lettünk okosabbak,talán csak annyival,hogy tüszüs mandula gyulladása van,amit nem igazán értett a doki sem,mert amit kap (suprax) az egy olyan AB,amit irtam is hogy felső léguti dolgokra is jó!
Most még ezt szedi szerdáig,aztán váltunk egy másikra ,azt szedi 30-áig.... :( :( :( és akkor már több mint egy hónapja szedi ezeket a sz...rokat!!!!

Nem értem miért kell egy ilyen kicsi gyereken kisérletezni? MIért kell tele tömni annyi AB-al,mikor mindenhol ezt hallom,olvasom mennyire rossz az antibiotikum,hagyni kellene a szervezetet,hogy magától leküzdje a betegségeket! Jó .vannak esetek,mikor nem lehet mást adni,de egyből és ilyen erős gyógyszerrel kezdeni....
Van egy olyan gyanum,hogy ezt a mandula gyulladást is azért szedte össze,mert már annyira levan gyengülve a sok gyógyszertől,hogy rinyálhatunk,mi lesz a következő!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Kata! Bocs a du-ért, néha megőrülök a kedves lányomtól, nem bírtam elaltatni az istennek sem, aztán persze nem akar felkelni, és ilyenkor este meg szívunk, nézd meg, megint fél 12 van, és ilyenkor jövök csak ide.
Úgyhogy én nem ígérek semmit, inkább majd előtte írok, vagy csörgök.

Pankaa! Köszi, nem is tudtam, hogy bőrgyógyon vagy, írok privit!

Zsuzsi! Kitartást! Mást már tényleg nem lehet erre írni, mert ez már vicc :cry:

Brigi! Én is megnéztem a képeket, tényleg jó lehetett, és gratula még egyszer a nagyfiúnak!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Tudjátok, azért vicc, hogy mennyi pénzt efizetünk a tb-nek és egyre többen fordulunk inkább magánrendeléshez.
Biztos vannak normális állami helyek is, de én is kezdem nagyon utálni. Csak néhány példa: ortopédiára kb. 6 hét múlvára kapsz időpontot, de akkor sem konkrét időpontot, hanem tól-ig, tehát vársz egy jó órát ott. Bőrgyógyászaton volt, hogy 7.45-kor, mikor bejelentkeztünk már a 8-ikok voltunk!! És akkor ott a hozzáállás, a lekezelő hangnem, anyuka ez egyértelmű, mit akar még tudni?? :evil: :evil: Meg nem egy eset volt, hogy 8-tól volt rendelés és az illetékes gyerekorvos 8.30-kor esett be, mosolyogva...képzelhetitek, hogy a szülők milyen hangulatban voltak. Vagy a fiam egyszer úgy elharapta a nyelvét, hogy sebészetre kellett vinni, ambuláns rendelés, odaértünk 12.30-ra, hát nem ebédidő volt? Persze, értem, hogy az orvosoknak is kell enniük, de egy sebészeten akkor legyen váltótárs, hogy a kis sebesülteket ellássa...
Pankaa, remélem, hogy nem bántalak meg ezzel, lehet, hogy nálatok nem így mennek a dolgok, de én több rosszat tapasztalok, mint jót. És hétfőn, a magán ortopéd orvosnál felmerült bennem az a kérdés, amit a Brigi is leírt: vajon ha az állami rendelésére megyünk, akkor is ilyen normális?

Zsuzsi,
kitartást és jobbulást! Ami az antibiotikumot illeti, én laikusként azt gondolom, hogy van kismillió baktérium, a Suprax hat mondjuk 20 baktérium ellen, de valószínűleg a mandulagyulladás egy 21-ik baktérium következménye. Az tuti, hogy legyengült az immunrendszere és azért kap el mindent. Tényleg érdemes megfontlni, amit a Pankaa is mondott, hogy ha meggyógyul, akkor kapjon immunerősítőt és nem Béres cseppre gondolok. Van a Broncho-Vax, meg egy másik is, Ribomunyl, Marci azt szedte. Ezek receptre mennek, főleg azért is ajánlom Aminának, mert megy bölcsibe ősszel, ha minden igaz. Kérdezd meg esetleg azt az orvost, akihez 30-án mentek.

Orsi,
semmi gond, anya tervez, gyermek végez :-)
Majd legközelebb, de így legalább már megvan a számod, én is tudok neked üzenni.

Brigi,
jók a képek!!
Mi valószínűleg Hévízre megyünk, júliusban, már várom nagyon, csak jó idő legyen!!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Zsamin!
Nem is tudtam, hogy a Bethesdaban is rendel.
Tényleg sajnálom hogy ennyire nem gyógyul Amina:(Emili most a mandulájára Ospent szedett 10 napig, és rendbe is jött.Gondolom a ti esetetekben olyat akarnak adni, ami a mandulára, és a húgyuti fertőzésre is jó, DE:ha komoly húgyuti fert.-e lenne, akkor lázas lenne, és a pisijén is látszana.Doki mit mondott??
Pisilevétel:előtte jól le kell mosni, tiszta vízzel, vattával a nunját.A többit már szerintem leírtam.
Persze, vszleg le is van már gyengülve a szervezete.
Én is a Broncho-vaxomra meg a mséáikra godnoltam, mindenképp kéne szednie!
Jól emlékjszem, hogy nektek nincs vmi jó gyerekorvosotok?Váltáson nem gondolkoztál még?

Bokata!
Sajnos a mai eü. rosszabb mint valaha:(Nálunk is van időpont is, meg lehet jnni a rendeléás első órájában időpont nélkül is, de erre az 1 órára vannak 30-an!!!!! :? :( Szóval képtelenség tartani az időpontot, és nálunk is f8kor már vagy 5-en vannak bejelentkezve agépbe :? Viszont a dokik rendesek, csak kevesen vannak.Elküldtek egy dokit tőlünk is, így 5 rendeléssel kevesebb van egy héten!Egy másikat meg áttettek a Heim Pálba egy napra, így kedden nálunk egyáltalán nincs rendelés!!
De ezt csinálták máshol is, mindent összevonnak mindennel.:(
Helyttesítés ebédidőben????Nincs kivel!!!!:(Sajnos kevés az orvos, és az akevés is belegebbed a munkába.Azért az sem normális, hogy egy rendelésen vannak 60-an, és még a 60.-nál is legyen toppon, hiszen tévedni nem lehet!!!Mindenzt mosolyogva!Hát nem könnyű...persze ez a munkájuk, hivatásuk, és csak azért csinálják, mert ennek élnek, nem a fizetés miatt!
De van olyan doki is, aki elmegy 1 hónap táppénzre, utána meg 1 hónap szabira!Az ő betegei meg jönnek hozzánk!, így nálunk ezren vannak, idejön a fél világ, mindenki türelmetlen, és még csak helyettesítési pótlékot sem kap!!Na és még folytathatnám...
Szerintem magánrendelésen minden doki kewdvesebb, és ritka az amelyik az államiban is ugyanolyan ellátást nyújt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Eü. szidás folytatva... Ma voltam ctg-n. Uzsoki teljes katasztrófa, bolondok háza, és rémálom.
9-re volt időpontom, már ott ültünk négyen, amikor 9.15-kor kiderült, hogy nincs a szobában áram ( persze egy másik szülésznőtől) Azt se mondta senki, hogy bikk-makk, még most is ott ülnénk, aztán az egyik leendő apuka jött fel, hogy még mindig a laborban van aki nekünk kell, úgyhogy levonultunk. Újabb 20 perc amíg lehozták a gépeket. 9 helyett 10 órakor be is hívtak, majd a dokit kutatni, hogy aláfirkantsa a papírt. 10.45-kor ki is jöttem onnan. 10-kor már máshol kellett volna lennem. Persze egy kismama ne legyen türelmetlen ugye, mert ő ráér.....stb, de lehet, hogy más dolgunk is van.
De utána megjutalmaztam magam, és elvonultam rendbe tetetni magam: fodrász, kozmetikus, pedikűr. Most már mehtek szülni :lol: , ill. még nem , mert még csak félig vagyok össszepakolva.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

A torka úgy néz ki rendben van ,eszik-iszik rendesen, igazából nem látom rajta hogy beteg lenne! Nem is nagyon bírok már vele itthon,tegnap lesz ami lesz,kimentem vele sétálni!
Olyan volt mint egy versenyló,akit pár napig megkötözve tartottak...csak úgy futkosott össze-vissza! :lol: :lol: :lol: Már azért aggódtam,nehogy a nagy futkosásban elessen és meg úgy megüsse magát,hogy azért kell dokihoz menni.... :oops:
Ez sok doki látogatás már belénk tette a parát rendesen! Ha már nem úgy alszik-eszik-viselkedik ,mint egyébként szokott,belül már dolgozik az ideg hogy mi a baj.... :cry: :oops:

Köszi az immunerősitős tanácsokat,rákérdeztem a doki nőnél,ő a ribomunil -t irta fel,ha vége ennek az egész antibiotikumos kezelésnek,mindenképp szedetek vele valamit! Bölcsitől függetlenül is!

Jaj viszont amin teljesen kiakadtam!!! Azt mondta a dr néni,hogy azért betegeskedik ,mert még mindig szoptatom!!! :shock: :shock: :shock: Mondtam is neki,hogy na ezt most hallom elöször! Nem forditva van? Vagy úgy lenne ész szerű? Vagy ha most hagytam volna abba a szopizást,akkor még mindig nagyobb esélyt látok,hogy igy lenne...
Hivtam is a védőnőt,hogy találkozzunk már,mert már teljesen el vagyok kenődve,bizonytalanodva,tanácstalanodva hogy akkor most ki mit mond,mire,kire hallgassak!

Én nem szállok bele most az rendszer szidásába -mert egyértelmű nem azért ilyenek a dokik,mert nekik ez igy jó- de az a szomorú,hogy a gyerek rendeléseken sincs másként,mint a felnőttön! És hogy 2-3 helyre kell elmenned,ahhoz,hogy megbízható kezelést ,ellátást kapjál.... :roll:

Pankaa: komoly húgyuti fertőzése (laikusként mondom ,persze) sztem sincs, amit még mondtak,hogy e-colit találtak (nem tudom,hogy a pisiben,vagy a vérében) na de ezt is csak kedden tudtuk meg! :cry: És hogy ez egy nagyon genyó baci,mert hogy megtapad mindenhol és jól ki kell onnan mosni! Most ugye ha kell ha nem itatjuk,mindennel,a lakás minden pontján van egy flasi,ilyen-olyan lötyökkel ! :wink:

Doki váltáson eddig még nem gondolkodtam,mert eléggé megvoltunk elégedve a dr nővel,de úgy látszik ha baj van akkor derül ki,ki jó orvos! Most hogy ugye szinte hetente találkozunk, párom is jön velünk,és ő is azt mondta,hogy olyan mintha le akarná a felelősséget háritani magáról,azért küldözget ide-oda,és hogy teljesen úgy tűnt mintha megijedt volna,mikor bementünk,hogy piros a torka! Ezen a kórházban is meglepődtek,hogy mandula gyulladással,miért küldött a nefrológushoz?! :shock:

A váltáson igy erősen gondolkozom,de nem tudom,hogy kihez! Most kérdezősködöm,hétfőn jön a védőnő,vele is megbeszélem, elsősorban vki olyat szeretnék,aki nem rögtön AB-vel kezdi el tömni a gyereket!

MÁS: Nyaralás téma :nagyon irigyelek mindenkit,aki eljut valahova! Nekünk is tervben volt egy hosszab utazás,de közbe szólt ez-az.... :cry:

Orsi,számolod már a napokat visszafelé? Nagyon jó lenne még vmikor talizni! Remélem hogy teljesen oké velünk minden és eljutunk felétek a napokban!

Jók legyetek,ahogy tudok jövök!
Jó hétvégét mindenkinek!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Eljutottam végre ide is. Kész az epres palacsinta, apa úton van hazafelé, amíg haza nem ér, írok Nektek.

Zsuzsi, nem semmi ez a kálvária! Remélem már tényleg vége lesz. Nem titok, mi a Medicoverbe járunk (http://www.medicover.com/hu) Mi tagok vagyunk, szóval a vizsgálati árakkal nem vagyok tisztában, nekünk ingyenes :lol: De telefonon készséggel adnak felvilágosítást, bármilyen témában.

Igen, álmodtam már vele, de az álmomban lévő gyerkőcnek nem emlékszem a nemére :oops: Igazság szerint mindketten be vagyunk zsongva egy kiscsajért, de nekem olyan érzésem van, hogy megint fiú lesz. Mondjuk mindegy is. A dokim azt mondta, hogy a kórházban tuti hiper-modern UH gépet vettek, így lehet, hogy 2 hét múlva meg tudják mondani a nemét. Mindenesetre a kíváncsiságunk nem nyugszik, és a 16. héten elmegyünk 4D-re, mert akkor meg tudják mondani már. :lol: Lassan összeáll a fejemben a "mit kell venni Kistesónak" lista is. Persze időnk még van bőven.

Hát egy ideje már blogolok, Panka. Egyszerűbb leírni a blogba, mi történik, mint minden egyes apró eseményt elmondani anyóséknak telefonba... Így kevesebbet kérdeznek :lol:

Kata, tuti jó lesz Hévíz. Megértem, hogy várod. Mi legközelebb anyósékhoz megyünk egy hétre, én azt annyira nem várom :wink:

Orsica, felháborító, hogy így viselkednek a kismamákkal. Oké, nem emberfeletti egy kismama, és ők rengeteggel találkoznak, de egy kis emberség és figyelem járna... A szépségnapot meg jól tetted. Pakk? Kész van már?

Ezen a szoptatás-dolgon meglepődtem. Én is úgy tudtam, hogy addig van nagyobb védettsége, amíg kap anyatejet... Akkor a jelek szerint Marci baromi egészséges lesz, mert nem sok anyatejhez jutott szegénykém az életében...

Na megyek, apa hazaért. Ha nem jönnék, jó hétvégét Nektek!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsica!
Félig összepakolva????Na tessék belehúzni :lol:
Kórház:no comment... :twisted:
Fodri-kozemetika viszont jól hangzik;)
Én megszívtam, halogattam a lábszőrtelenítést, gondoltam majd 7végén ráveszem magam, erre csütörtökön szültem szőrősen
:oops: :lol: Mondanom sem kell utána mikor lett jetitlenítve :oops: :lol:

Zsamin!
Na ezek után ÉN tuti váltanék. A Kis drnő nagyon aranyos, nem kezd egyből AB-al.De ő nem a ti körzetetek, ugye?
E.coli baci a végbélben él, ott retmészetes hogy van, de rossz popsitörléssel bevihető a hüvelybe, folyást okozva, ill.húgyuti fertőzést.Szerintem Amináénak a pisijében volt, de csak mert kívülről került bele, előtte nem lett jól lemosva a nunija :wink:

Hékás!
Hol van ez a szuper uh?
Melyik kórházba jársz?
Emili sem szopizott sokáig, és nem volt beteges!!!Szerintem a mai tápszerek nagyon korszerűek, és tele vannak nyomva minenféle vitaminnal, talán többel is mint az anyatej!!!Abban tuti benne van minden, mig az anyatejben nem biztos!DE ez nem ellenbeszélkése a szoptatásnak, én is szoptatás párti vagyok!!!!!!Az akkor is jobb mindenféle tápinál;)
Csak megynugtatásul mondom :wink:
Én többször is azt álmodtam, hogy fiú lesz, dehát...:DMondjuk én lányt szerettem volna, úgyhogy nem is értem
:lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


mmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 14:06-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok csajok!

Jelentem bepakoltam, már csak azokat kell amiket gyorsan bedobálok majd. Azért még nem mennék, de majd más lesz a véleményem a 35 fokban. Most nézem az időjárást, kedden front jön, hátha.
Dokinál csütörtökön voltam, ennek hatására kezdtem csomagolni. :lol:
Méhszáj alig egy ujjnyi, szülésznő azt mondta ezzel ne foglalkozzak, de Kittivel teljesen zárt voltam még amikor bementem akkor is. Apa már izgul, Nem enged semmit csinálni, csak azt nem látja, hogy hétköznap mit csinálok :D

13 hetesen voltam Down-kór szűrésen, és ott már megmondta a doki, hogy lány lesz, csak tartsam a számat a 18.heti uhíig, mert még nem 100%. De úgy lett. Jó lett volna még egy fiú, de harmadikat már nem vállalnék.

Zsuzsi! Igyekszem egyben maradni, nekem jó du. a játszó, most is kinn voltunk egy kicsit apával , de nem volt potenciális barát-barátnő Kittinek, úgyhogy csak lófrált össze-vissza, nem találta a helyét. Ill. 2 nagyfiú mellett kötött ki, akik nem foglalkoztak vele.
Ha nem jönnek anyuék, lehet, hogy de. is kimegyünk, nem sokáig, mert megint baromi nagy uv sugárzást mondanak. Szerencsére Kitti nem nagyon bírja a meleget, bejön, ha már megsül.

Este méég jövök.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Panka, én az Istvánban fogok szülni a reményeim szerint. De jövő héten kiderül, mennyire hiper-szuper a gép. Én túl sok reményt nem fűzök hozzá, hogy kiderül, de hátha. Végülis a rosszabb gépnél is volt már erős sejtése a dokinak a 12. heti UH-n Marcinál...

Én is szőrösen szültem :lol: Ráadásul nem is a dokik előtt volt nekem ciki, hanem utána a látogatók előtt. Merthogy nem ilyennek ismernek... De most majd ha elkezdek fájni, még szőrtelenítek, mielőtt elindulunk. Úgysem azon a 20 percen fog múlni semmi :lol:

De jóóó, hogy már így haladtok a házzal! Akkor minden akadály elhárult, és dolgoznak a festők? :lol: Mikorra tervezitek a költözést?

Orsica, kész a pakk???? Máááááár? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Van megérzésed, hogy mikor fogsz szülni? Egyik barátnőm annyit érzett, hogy pénteken, és minden pénteken azt várta, hátha. A végén múlt pénteken megszült :lol: Nekem annyi volt, hogy akkor szeretnék, amikor a dokim rendel, szóval hétfő vagy csütörtök. Végül hétfőn szültem. Késett is miattam a rendelés, de legalább nem maradt el, mint amikor az első vizsgálatra mentem volna Marcival...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsi,elvileg jövőhét hétfőn szülsz? Bár ha egy ujjnyira nyitva vagy lesz az hamarabb is... :wink: (szerintem) Én is ugy mentem be a szülőszobára,hogy semmi nem volt ,aztán pikk-pakk "kinyíltam"...:oops: :lol:
A múlthéten még nem mertem bevállalni a játszót,igazából,ha jó nektek a délután, kereslek és megbeszéljük!
Teljesen jól van Amina,nem is bírom már bent tartani,ide az udvarra szoktunk kimenni,de az már kevés neki,úgy látom...

Brigi,én is ilyet álmodtam,hogy ott van a kezemben egy baba, mindenki jött fényképezni,és kérdezgették,hogy fiu vagy lány?Én meg mondtam nem tudom...még nem néztem meg! :oops:
De én valahogy végig éreztem hogy lány lesz!
Most már én is ugy vagyok vele,mint Orsi,ha a következő fiu lesz ,az se baj! (de ha lány ,az meg pláne nem :wink: )
De még csak tervben sincs a tesó...most én nem szeretnék,jól elvagyunk Aminával! Aztán meglátjuk...csendben kivárok,amig apa kedvet nem kap újból egy babához :lol: :lol: :lol: !

Pankaa,nagyon örülök hogy ilyen jól haladtok a házzal! Jó kis hely Fót,én szeretem! Jól fogjátok magatokat ott érezni! Télen is nagyokat lehet kirándulni,sétálni,nyáron meg a tónál olyan élet van...!!!!
Amúgy ez a bürokratikus papír ,papir hátán,mindenhova mindent beadni ,leellenőrzik még a mit tudom én...mindent! Jól mondod,bekukkantanak mindenhova! :wink: :shock:
Aranyos lehetett Emili,ahogy probálta elmondani mi történt a bölcsieben! Amina is ugy mondja,de neki még nagyon baba nyelven jön minden,egy-egy szót lehet érteni,de olyan cuki ahogy lemagyrázza,mikor: "Amina bubi,bumm-bumm" (Amina beütötte a fejét) vagy " Amina ballakka apa" ( labdázik apával-a ballakka a labda :lol: )...és ilyenek!
zsamin
 
 


Szia Zsuzsi!

Nekünk jó a du., át is jöhettek, kimehetünk játszóra is, mindegy.

Kata! Veletek is, ha jó nektek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Ma délután ballagás lesz az iskolában, az elsősök búcsuztatják a 8-osokat, oda megyünk Marcival, de holnaptól nagyon ráérünk, nincs már iskola. Kicsit félek, nem lesz könnyű két gyerekkel reggeltől estig...heteken keresztül...de jó is lesz!!

Brigi,
én is az Istvánban szültem, de uh-om csak a dokim magánrendelésén volt. Ki az orvosod?

Megyek, jaj, lányok, olyan migrénem van.... :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata, jobbulást! Én Gajdos Edithez járok. Érdekes, mert én a genetikai UH-ra mindig a kórházba mentem, az időközti kukucs volt csak a doki rendelőjében.

Zsuzsi, de jó, hogy Amina meggyógyult. kopp-kopp-kopp. Annyira imádom a piciket, ahogy dumálnak! Mondjuk mire az ember kitalálja, hogy mi mit jelent, simán beleőszül :lol:

Engem anno 1 ujjnyival, rendszeres fájásokkal hazaküldtek. Azt mondták, ha akarok, maradjak, de lehet, hogy másfél óra, lehet, hogy 2 nap, mire valóban elindul. Aztán másnap már 7 centire voltam nyitva, mikor tényleg szültem :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Másnap 7 centis? Te Jézuspm, lehet, hogy nem húzom ki jövő hétig?

Pedig most akartam írni, hogy mi nagyon ráérünk, tehát mehetünk játszóra is, át is jöhettek hozzánk, persze majd küldök sms-t ha még sem :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Nyugi, én rádolgoztam. Ki tudja, meddig tartott volna homeós nélkül :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Hogy vagy Orsi? Hogy érzed? Mész a héten? :wink: :lol:

Kata,igaz azt mondtam jó a délután,de elfelejtettem,hogy még az Örsre is elkell mennünk rendelés elött! Szóval,ha jó nektek 5-fél6-ig itthon vagyunk,gyertek át nyugodtan! Amina 4 körül kel legkésöbb,utána úgy néz ki oké!

Gajdos Editnél szült a barátnőm is! Ő nagyon megvolt elégedve vele! Mondjuk ő eleve női dokit keresett,kicsit szégyenlős a drágám... :wink: :oops: ..de csupa jót mondott róla!
Marcit is ott szülted ,nála?
zsamin
 
 


Hát csajok!

De. kicsit kimentünk a játszóra, tényleg nem voltunk sokat, de azt hittem nem érek haza. Úgy vánszorogtam hazáig, mint egy beteg csiga. Folyamatosan keményedett a hasam, minden bajom volt, aztán du. kicsit aludtam Kittivel, és azóta pörgök. Még nem kiabálom el, de szerintem megúsztam a mai frontot.
Viszont most egy nagyon erős érzésem van, totál az van bennem, hogy holnap megyek.
De. biztos, mert ctg lesz, de szerintem este vonulunk.
Szép lenne egy 18-i dátum, bátyám szülinapja.

Holnap jelentkezek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsuzsó, igen, már Marcit is nála szültem. Mázlim van, hogy még akkor kezdtem el járni hozzá, amikor nem volt ennyire felkapott. Így akármennyien vannak, elvállal :lol: De ez az utsó, több nem lesz :lol: :lol: :lol:


Orsica, ez kezd izgi lenni!!! Kíváncsi vagyok, mit mondanak CTG után. Bár nekem CTG alapján szülés előtt fél órával is azt mondták, nincs méhtevékenység, felesleges volt bejönnöm :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsi, aztán jelentkezz, ha kiderül valami vagy esetleg megszülnél!!!

Zsuzsi,
nem csütörtök délelőttben maradtunk? Hogy akkor megyünk át? 10 és 12 között, kb... Én erre gondoltam. A ma délutánt még nem tudom, el szeretnék menni Rossamannba is tápszerért stb..

Brigi,
az én orvosom az Istvánban Ujvári Attila, nekem ő is nagyon szimpatikus, tavaly én voltam az utolsó, aki az Istvánban szült nála, mert közben már főállásban a Nyírőben volt. Ami nem lett volna gond, csakhogy az addigra magánklinika lett...és ott nem volt "kedvem" szülni, 200e-ért. 3 hete voltam rákszűrésen és kiderült, hogy visszament az Istvánba, hurrá! :-), ha véletelenül mégegy gyermekre beadnám a derekam :D
Ja, én is rádolgoztam szülés előtt, Marcinál lépcsőztem (az akkori dokim azt mondta, hogy 1 ujjnyira vagyok nyitva, tehát azon héten tuti nem lesz baba - 2 nap múlva megszületett :-) ), Annánál kellemesebb időtöltéssel dolgoztam (dolgoztunk) rá
:wink: :wink: :D :D

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Kata,annyi az info,hogy nem győzöm szűrni.... :oops: :oops: :oops: :lol: Igazad van, csütörtök!!! :wink: Akkor a ma délutánt meglátjuk vagy hagyjuk,mert nekem is átkéne menni anyuékhoz,és akkor nem kéne sietnünk! Bár tegnap is 8ig kint voltunk a játszón,úgy elidőztünk,teljesen belefeledkeztünk a játékba...na meg én a dumcsiba... :oops: :oops: :oops: :lol: :wink: !
De akkor legyen a holnap!

Ez a CTG dolog nekünk sem akart működni... :? ..nem egyszer sírva jöttem el,mert nem akart mocorogni és olyan jól sikerült rám hozni egyszer-kétszer a frászt az éppen ügyeletes nővérkéknek! :? :(
Pedig ettem ,ittam én is már mindent! Aztán a szülés napján is mikor rám kötötték,a gép olyan fájásokat mutatott,én meg vígan beszélgettem,elötte meg utána ,meg jöttem-mentem a folyosón!
Nekem is az egyik szülésznő mondta,hogy apával kicsit noszogassuk meg kintről a kisasszonyt! :oops: :wink: Ennél jobb módszert ő sem tud...2 nap múlva ki is bújt...magától! :wink: :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Óóóóó, én a görcsöktől nem voltam képes semmire :oops: Én a homeopátiát hívtam segítségül :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Nekem meg az a vicc,hogy semmi nem volt! Nem éreztem én semmit!
Még szülés elött,reggel sem!
12.30 kor született Amina ,11-kor még kint a folyosón beszélgettem tesómmal meg apával,úgy hívott be a szülésznő,hogy azért mégis csak szülök vagy mi...nem akarok bemenni? :lol:
Szerencsém volt ,nagyon könnyen,gyorsan szültem!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Szerintem sem ér semmit a ctg olyan szempontból, hogy vannak-e fájások vagy sem. Kittivel aznap de. még poénkodott a doki, hogy még egy pár hét... aztán 16.30-kor elment a víz, de kutya bajom nem volt, 8-ra besétáltunk, fel sem vittem a csomagomat, közöltem, hogy megyek haza House-t nézni. A szülésznő meg közölte, hogy nem vagyok normális, húzzak a csomagomért. 4 óra múlva meg volt Kitti, de úgy , hogy teljesen zártról indultunk, felrakott a doki egy tágítót. Végül is gyors volt.

Most néztem az időjárás jelentést, ha péntek éjszaka sem kell mennünk, akkor kijelenthetem, hogy nem vagyok frontérzékeny :lol:

Ma ctg után még elvonultam egy kicsit az Árkádba, olyan jó volt lézengeni, itthon meg lerágta a körmét anyukám.

Apa biztos nem lenne benne, hogy besegít, nem is tudom, hogy mikor volt már... Kittivel nem volt ilyen baja, most annál inkább. :oops:

A lépcsőzés sem segítene szerintem, mert napjában többször teszem meg le-fö-le-föl az emeletet, egész jól megy még.

Még később benézek, meghozták a bringázásból a lányom, valami vacsit kellene adnom...

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, felvették Annát a bölcsibe!! Úgyhogy az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

Ja, és este, fogmosás közben, kiesett Marci foga!!! Mondjuk nem nagy a foghiány, mert már mögötte félig kinőtt az új fog. És a mellette lévő is vadul mozog, úgyhogy kb. 2 nap, és már az sem lesz bent.

Orsi,
én már nagyon izgulok, hogy mi lesz veled....mármint, hogy mikor szülsz...de szerintem sem várod már meg a jövő hetet!! Ma hidegfront volt elvileg, akkor lehet, hogy a melegfrontot kell várnod :-)

Brigi,
én próbáltam hinni a homeopátiában, de nekem nem segített.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziaszok!!

A segítségeteket szeretném kérni gyermekorvos ügyben az enyém ma bebizonyosodott végképp hogy egy idióta.
Jó lenne ha tudnátok segíteni az sem baj ha magánpraxisa van.sőt!
és ha még a homeopátiát sem vetné el az még jobb lenne.
Zuglóban lakom,de egy igazi jó orvosért bárhova elmegyek (márha van ilyen :( )
Köszi előre is a segítségeteket

bori
fulopbori
 
 


Sziasztok!

Orsi,se skype-on,se itt.....csak nem???? :wink: :lol:

Bori: hát igen ez a gyerek doki kérdés.... :? (írtam privit)

Nálunk is ,amig csak a szurikat mentünk beadatni,meg a kötelező vizsgálatok voltak,minden oké volt a doki nénivel,ha baj van akkor derül ki ,milyen is a jó orvos! :?
zsamin
 
 


Orsica, semmi hír? Mindjárt vége a napnak, és ma van 18-a :wink: :lol:

Kata, nekem a homeopátia is csak a 40-eseknél jött be :lol: :lol: :lol: Milyen nagy pillanatok! Hulló fog, bölcsi. Gratulálok mindkettőhöz!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok csajok!

Még mindig itt, bátyám nem kapott szülinapjára unokahugit.
Ha holnap este sem kell mennem, akkor kiderül, hogy nem vagyok frontérzékeny sem. Mindenképp jelentkezek majd.

Kata! Annyira el voltam foglalva magammal, hogy nem is gratuláltam a bölcsihez, meg a foghoz én sem.
Mikortól adod be, szeptembertől? És melyikbe fog járni? Vissza tudsz menni a munkahelyedre simán?

Néha én is elgondolkodok, hogy nem ártana neki, mert sírba visz. Most az utolsó két este úgy telt, hogy földön fekve ordít, rúg, dobálja magát. Mondanom sem kell, azért mert az utcában még fél 9-kor tele van gyerkőccel, én meg nem tudom behozni őnagyságát.
De a végén már ő sem tudja mi a baja. Ma be kellett csuknom az ablakokat, mert a végén azt hiszik nyúzom a gyereket.

Muszáj leszek valamit kitalálnom, mert én már kevés vagyok neki, most meg nem is leszek annyit vele. De hogy a húgával mit fog csinálni?????

Gyerekorvos ügyben nem tudok sajnos nyilatkozni, aki eddig volt nyugdíjba ment, most fogom csak megismerni a következőt.

Elteszem magam holnapra, jó éjszakát!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsi,
mi újság???

Semmi gond, a szülés most fontosabb ügy :-)))
Amúgy a Tihany téribe vették fel, oda is akartam, szeptembertől.
Remélem, hogy sikerül visszamennem dolgozni...ez pár héten belül kiderül, ha nem, hát munkát keresek SOS.

Brigi,
biztos bennem van a hiba, de mit jelent az, hogy a 40-eseknél??
:oops:
Ja, tegnap reggel kiesett a második foga is :-), pontosabban azt már ő húzta ki magának, édes ki sfogatlan lett :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Még egyben, majd este kiderül :lol:

amina is oda jelentkezett ugye? Na , ha sikerül, akkor legalább együtt járhatnak majd!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Mi még nem tudjuk,megyünk-e bölcsibe....még nem mentem el megnézni,ki van írva-e a nevünk.... :oops:
Hétfőn már nincs mese, arra sétálunk!
Csak ez a dög meleg,mire anyuékhoz átérünk folyik mindenhonnan rólam a víz.. :? Tegnap meg jól bebuszoztunk apa elé,kicsit elnéztem az időt,nem gondoltam volna,hogy ennyire meleg van még du.5kor is! A buszmegállóban már kezdtem magam meggondolni,hogy vissza fordulunk.... :oops: :cry:
Mi amúgy a Jerney u-i bölcsibe jelentkeztünk,nekünk az esik útba,ha megyünk befelé a városba!

Orsi:bocsi,bocsi,bocsi.... :oops: ...elfelejtettem! Jobban mondva későn jutott eszembe,hogy mit beszéltünk! Itt voltak unokatesómék anyunál és elbabáztuk az időt! Apa is jó korán jött ma haza,kicsit családoztunk....Fél9re értünk haza!
Nagyon nagyon szoritok nektek.... PÉNTEK VAN!!! :wink: :lol:

Aminával nekünk is volt kb 2-3 olyan esténk a héten, hogy egy órán át üvöltött,nem tudom mi baja volt! Ha én altattam "apa-apa..." ez ment végig,ha meg apa akkor " anya-anya..."
Kicsit kiboritott már,föleg hogy 11 óra volt és még mindig nem aludt.... :?

Brigi,már akartam kérdezni,csak mindig elfelejtettem,helyileg ti hol voltatok Olaszban? (bocsi,biztos irtad régebben,de nincs erőm most vissza keresni :oops: ) Milyen szálláson? Mennyi volt az út,időben? Nézünk mi is vmi nyaralás félét,és olasz is szóba került...

Kata:tudod mi jutott eszembe? Ha van kedvetek és nincs olyan dög meleg mint ma, állatkert, vagy állatkerti játszó? Esetleg gyerek sziget? Hétvégén nyit és biztos van olyan program ,ami Marcinak is tetszene.Mi vasárnap kinézünk,aztán mehetünk hétköznap is valamikor! Orsi ,mondanám,hogy gyertek ti is,de jövöhéten ti már babáztok....:wink:

Mindenkinek nagyon jó hétvégét!
sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

Még itt, nem is maradok sokáig, most nem szeretnék menni, nagyon fáradt vagyok. Kitti kikészít, a harmadik este, hogy úgy jövünk be, hogy nincs magánál, és ez szó szerint értendő. Már lassan habzik a szája. Ma éppen apát rángatta be valahova a szomszéd utcába, ahol megismerték a játszóról. Képzelhetitek milyen kellemetlen volt neki. És persze nem akart hazajönni, úgyhogy haza cipelte az üvöltő, rúgkapáló gyereket egy motor és egy kulacs társaságában, itthon meg fél óra üvöltés, de a szemén látszik ,hogy nincs magánál. Azt hiszem kipróbálom a camomillát, vagy van esetleg jobb ötletetek?
Inkább ettől vagyok ideges, hogy el kell mennem itthonról. Na meg persze utána!

Zsuzsi! Semmi gond, egyébként se tudom mi volt vele, 3 órát aludt du. Lehet, hogy ő is érzi a frontot. Aztán ő is apázott egyet, nagyot pancsoltak kinn. Kár, hogy jövő hétre ilyen rossz időt mondanak, nehéz lesz őt lekötni.

Aztán nem eltűnni csajok, majd jöttök át hozzám, mielőtt megzizulok én is!

Na megyek, elteszem magam, hátha kihúzom még az éjszakát!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, mi Caorle-ban voltunk. Azaz annak az üdülőfalujában, Altanae-ban. És nekünk nagyon bejött, fogunk még odamenni, az tuti. Nincs nagy nyüzsi, közel a tenger, tuti a szállás (apartmantelep), gyerekbarát, van saját kert, és ha nyüzsire vágyunk, 10 perc alatt Caorle-ban vagyunk. Az út kb 8 óra volt (pihenővel együtt 9), és a nagy része autópálya. Ha érdekel, előkeresem a linket, a neckermannal voltunk.

Orsica, nehéz lehet most Kittivel. Gondolom már nagyon érzi, hogy mindjárt itt a kistesó, ők hiperérzékenyek. És szerintem így adja ki. De nem lehet könnyű. Frontok, nagy pocak, hisztis gyerek... Kitartás!

Kata, ha jól tudom, az egyik régi barátnőm a Tihany téri ovi-bölcsiben dolgozik :lol: Homeósoknál meg a szám az erősséget jelenti. A terhesség végén a 9-12-15 erősségűeket ajánlják, a szülőszobára meg a 30-40-eseket. Én meg amikor hazaküldtek, hogy még nem szülök, de akár pár órán belül lehet, hogy megyek vissza, elkezdtem azokat szedni, és minimál fájdalommal tágultam baromi sokat.

Tegnap koncerten voltunk, nagyon jó volt! Egyfolytában az járt a fejemben, hogy de jó, hogy nem érzem még, hogy rugdos kistesó. Emlékszem, Marcival mindenáron el akartam menni Yamatora. A doki azt mondta, rám bízza, ő nem igazán menne el 6 hónapos terhesen. Végül nem mentünk el. A tévében volt viszont egy elég hosszú felkonf, amolyan kedvcsináló. Persze leültünk nézni, és Marci olyan jelenetet rendezett a pocakomban, hogy szó szerint rosszul lettem, el kellett kapcsolni :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Mi lehet Orsival?? Izgulok.... :-)

Zsuzsi,
jövő héten nincs Marci, táborba megy kedden, de persze benne vagyunk ilyen programokban. Jövő héten egyedül a csütörtök jó, de hát hosszú még a nyár!!
Brigi, esetleg ti is? Az állatkerti játszóházban nagyon régen voltunk, szívesen megyek.

Orsi,
persze megyünk babázni hozzátok meg játszani Kittivel!! Nem hagyunk magadra, csak semmi pánik!! :D :D

Brigi,
hogy hívják a barátnődet? Hátha ismerem, végülis 5 évet jártam oda Marcival, 2 év bölcsi, 3 év óvoda.
Aha, nem tudtam, hogy 40-es higítás is van. Nekem mondjuk nem segített a tágulásban, de gondolom, hogy ez egyénfüggő is.
Van egy bogyó, ami viszont sokat segít, Cyclamen Europaeum 15, azt menstruáció előtt kell szednem és alatta is, és valóban csökkennek tőle a tüneteim, pl. minimális a migrén azóta. Pontosabban most nem szedem, mert a fogamzásgátló miatt még nem lettem megint "nagylány" :D :D

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata, köszi, de a hetem elég zsúfolt. Hétfő háziorvos+anyuék, kedd melóhelyre bevinni a táppénzes papírt, szerda védőnő, csütörtök genetikai UH+vérvétel+anyu. Szóval pihenni csak pénteken fogok. De legközelebb szerintem csatlakozunk mi is. A barátnőm nevét átküldöm priviben.

Orsi nekem is eszembe jutott, de nem akartam azzal stresszelni, hogy akárhányszor belép, mindig azt lássa, hogy na mi újság? :lol: Ha valaki megtud valamit, írja be nekem azonnal, többször jövök majd mostanában a hírek miatt :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: