Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors próba:

ma is megyünk játszóterezni a Martinkára kb 2 óra körül, ha van valakinek kedve csatlakozni , örülnénk!!! :D


anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Végre megint enged irni :lol: :lol: :lol: !

Anett,sajnálattal vettem tudomásul,hogy 3.10-kor már nem voltatok a játszón :cry: .
A Halmi téri játszót felújitották,több a hinta, a csúszda mint a martinkán,ha van kedvetek,legközelebb ott is találkozhatunk.Egy problémája van,hogy nincs elkerítve,de nincs is akkora forgalom mint ott.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Viszajöttem,csak az elöbb elpateroltak a géptől :roll: .

Megpróbálok visszakeresni,hogy hol is hagytam abba az irást anno :lol: ,de olyan sokat irtatok /hála az égnek :lol: / , hogy már a felét el is felejtettem annak,amit irni akartam.Én is szita vagyok :lol: :lol: !
Ja,mig el nem felejtem,pénteket lezsíroztam :lol: .

Ildi,dehogy bánom,hogy még nem beszél a Geri.Tudod,van/volt egy cserfes szájú lányom,aki kicsinek annyit beszélt,hogy nem győztem csititgatni.Most is sokat beszél :lol: ,csak nem arról amiről kéne :lol: .
A Gergővel csak azért "problémáztam" mert azért már 2 éves korban "illő" beszélni egy gyereknek / a másik topicba ahova irok,ott van egy anyuka akinek 2 gyerekével is problémák vannak a beszéddel és ott mondták neki a dokik,hogy 2 évesen már tudni kéne legalább szavakat mondania a gyerköcöknek/ -de mára már rájöttem,hogy ő csak lusta beszélni,amugy mindent megért.De különben egy pár napja elkezdett szavakat utánozni,ismételni,ugyhogy gondolom csak idő kérdése és beindul nála is.
Ildi,neked miért nincs még műkörmöd?Akkor nem kéne a Szandrára irigykedni :oops: :lol: ?Nézegettem a régebbi képeket a topicban,és ha jól emlékszem neked volt régen,nem?
A 3 gyerekre meg én azt mondom,hogy minnél "több" van,annál lazább az ember.Én az Encsinél még tök görcsös voltam-követtem a "nagykönyv" utasításait,lestem a gyereket és aggódtam,ha nem "követte a nagykönyvet",állandóan sikamikáztam mindent,napi kapcsolatban voltam a porszívóval és a felmosóronggyal,a Gergővel már sokkal lazább vagyok minden téren.Az Encsivel lassan teltek a napok,a Gergővel meg száguldoznak.2 éves,de olyan mintha csak most született volna-annyira rohannak a napok,hihetetlen,hogy már ennyi ideje itthon vagyok vele :cry: .
Vedd egy kicsit lazábbra a dolgot,neked is könnyebb lesz.
De azért elég mozgalmasra sikeredett a hétvégétek :lol: ,ilyenekben is csak addig van részed amig kicsik a gyerekek.
Nálunk a nagy már megcsinálja magának az innivalót / ha kell / ,a kicsinek meg meg kellett tanulnia várni :oops: .

Wiki,üdv. közöttünk :lol: .
Én semmien más oltást nem adatok be a kötelezőkön kivül.Én ugy gondolom,hogy nem szabad nagyon agyon terhelni az immunrendszerüket,hagyni kell megerősödni,dolgozni.Mondjuk a bárányhimlőt beadatom-ha kamaszkoráig nem esik át rajta.De ha félsz a szövödményektől ,akkor inkább oltasd be a gyereket,mindhogy neked legyen lelkiismeretfurdalásod.
Bababarát szállás:mi tavaly nyáron a balatonnál voltunk /badacsonyőrs?,ha jól emlékszem / egy magánháznál,nagyon baba/gyerekbarát,bárkinek szivesen ajánlom.Ha érdekel valakit szóljatok,irok akkor róla,vagy teszek képeket is.

Kata,mászás-menés?igen durvább lesz,de majd megtanulod,hogy nem kell minden mozzanatára ugrani :oops: ,nem kell minden lépését árgus szemekkel figyelni /csak fél szemmel :lol: /,mert ha mindig a nyomában leszel,soha nem lesz időd semmire-az alvásidő meg mindig egyre kevesebb lesz :oops: .
A csúszdát a játékcity-nél rendeltem:
http://www.jatek-city.hu/product_info.p ... ts_id=3996
nézd meg,vannak itt kisebbek is.

na most lépnem kell vacsit csinálni.Nem tudom,még mit akartam irni :roll: ,majd késöbb visszaolvasok.
bibolya
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon le vagyok fáradva, anyósom, ha itt van, teljesen leszív...

Anikó,
úgy sejtem, a csévharaszti borókás Csévharasztnál lehet... :twisted: Jó volt összefutni délután is, remélem hamar hazaértetek :)

Adrienn,
kérdezted, hogy mikor vitték Anikóék a kicsit először magukkal wellnessbe :) Hát Ancsi 3 hetes volt, amikor lementünk egy hétvégére Velencére a telekre, na, mondjuk az nem wellness volt :)
5 hónaposan Görögországba repültünk vele és azóta voltunk párszor gyógyvizes helyen (Mórahalom, nagyon király :)) Persze a gyerekmedencékben nem gyógyvíz van, azt nem javasolják (túl sokáig). Ancsi pl nagyon szereti az infraszaunát.

Ildi,
szerinted mikor lesz olyan cini, hogy a gyerekeink nem a kör közepén tobzódnak, hanem az ölünkben ülve élvezik? :) Ancsi blogján linkeltem a gyerekeket, ha nem bánod :)

Remélem pénteken tudunk menni.

CSak elmesélem, mit sikerült megtudnom Ancsi leleteiről.
Még nincsenek meg a speciális vizsgálatok eredményei, sőt, még jövő hét szerdára sem lesznek meg (hormonok, meg miegymás, amiket nem is értek...). A vérképe jó, pisi negatív, kaki szintén. Két dolgot jegyzett meg a doktornő: enyhe d-vitamin hiány (de hogy mitől lehet, nem tudja - lehet, hogy a vérvétel előtt pár napig elfelejtettem adni neki :oops: ) és az immunrendszere éppen hogy csak megfelelő szinten van. Ezt mondjuk nemis tudtam, hogy meg lehet állapítani a vértől. Meg az is érdekes, hogy eddig csak kétszer volt megfázva, mindkétszer mi voltunk a ludasok (wellness). Bár most kicsit taknyos, meg du volt egy pici hőemije, remélem nem lesz semmi komoly. Szóval ez van.

Megyek regenerálódom egy kicsit...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja :oops: :oops: :oops:

Évi,megkaptam a privit köszönöm,ugy néz ki Lajos orvosolta a problémát,de ha máskor lesz valami kérdése,ugye hivhatja :oops: :lol: ?
bibolya
 
 


Ibolya,
kösszi a linket, épp nyálcsorgatok ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Képzeljétek el volt a dokinő (a Tami nem kapta meg a kullancs ellenit mert taknyos egy kicsit) de EDÓ DRÁGÁM megkapta a 15 hónaposat meg a bárányhimlő ellenit és semmi de komolyan mondom semmi nyekkenést nem adott ki, leszállt az ölemből és ment tovább játszani. Láttam a doktornőt, hogy nagyon néz valamit erre mondja, hogy ha gondolom akkor beadja Edónak a kullancsellenit és akkor a következő hónapban mehet a Taminak a 3. Edónak meg a 2., hát mondom végül is olyan jól viselte és akkor miért ne és képzeljétek a harmadiknál sem nyikkant meg egy kicsit sem csak nem tetszett neki, hogy nem mehet játszani és már mászott volna le az ölemből, megkapta útjára engedtem és ment is. Azt hittem megzabálom, nagyon ügyes volt!!!!

Olvasok mingyán vissza csak sietek mert pancsi vége van

Ja

Katus!
Jeleztem a dokinőnek, hogy majd keresni fogod annnnnyira de annnnnyira aranyos mert mondta, hogy abszolút nem tudja megérteni az Esseket, meséltem neki azt, hogy nem ad neked sem igazolást arról, hogy a gyerek egészséges és azt mondta, hogy azt egy gyerekorvosnak igenis ki kell tudni mondani, hogy egészséges. Azt is meséltem, hogy milyen kálváriád van Ancsi evésével kapcsolatban, nevetett és az mesélte, hogy miniszteri (vagy mi?!) engedély kellett ahoz, hogy 6 évesen mehessen általános iskolába mert ő 6 évesen 16!!!!! kiló volt és nem értették miért ilyen. És láss csodát az apukája 195 cm és 68 kiló volt. De mondta ő is, hogy azért minden betegséget ki kell zárni mondtam, hogy ezen vagytok de nagyon megértette a problémádat :) :wink: . Várja, hogy majd hívd de ezt most nem sürgetés képpen mondom, majd ha úgy érzed de hidd el nagyon jól jársz vele!!!!

Na lépek, de olvasok is rögtön!!


Szandra

szandrakiss
 
 


Kata és Péter!

Végre,jelentkeztél márnagyon agódtam miattatok, örülök, hogy Marci jólvan nagyon sok pozitív ++++++++++energiát küldünk és soksok angyalkát aki vigyázzon rátok!
Kép

Ildi!

Beindult a Réka? :lol: Mindenhova rács? :wink:
Hát én már nem kezdeném újra, de augusztusban megint babázhatok :lol:

Katus!

Az immunrendszerre nagyon jó az ehinacia csepp vagy golyó mindegyik homeopátiás készítmény. Lehet kúra szerűen adni és nagyon hamar feltölti a szervezeztet, nálunk anno bevált.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Micsoda forgalom? Lányok mi történt? :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Angolon voltam, így a gépem üresjáratban ment. Bocsi...

Ibolya!

Sajnálom, pár perccel előttetek jöhettünk el, mert az uram telefonált, hogy jön haza és már egy órája ott voltunk. + Szonja háttal levágódott a csúszda létrájának tetejéről, addig hülyéskedtek a Tamival. Persze ott álltam , de nem tudtam elkapni, félig-meddig ráesett egy kislányra, aki felfogta Szonjaborit és sajnos a száját is kiharapta. Majd a kocsinál is elvágodott, ott meg jól beütötte a lábát...

No ez van, ha senki nem jön velünk játszózni.... :(

De holnap is megyünk, nem adjuk fel, így ha valakinek van kedve, örülnénk. :)

anett
kállai
 
 


Katus,találtál valamit?Vagy még mindig csorgatod a nyálad :lol: ?
Holnap ha ilyen idő lesz mint ma,akkor kisétálok a piacra.Van kedved csatlakozni?Fél 10-3/4 10 között talizhatnánk a Dózsa Gy.u- Kinizsi u sarkán.

Szandra,Edó nagyon ügyi volt,Gergő már akkor ordít,ha be kell mennie az orvosi rendelőbe.

Anett,nagyon sajnálom Szonja "baleseteit".Remélem azért már kipihente a du.viszontagságait.
Nekünk a 2 óra nagyon korai,Gergő 1 körül fekszik és általában 1 1/2-2 órát alszik.De ha a Halmi téri játszóra van kedvetek eljönni ,akkor szivesen kisétálunk 3 körül.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Anett!
Semmi gond :lol: ,a csajokkal is úgy szoktuk ám,hogy akkor válaszolunk,ha ráérünk :lol:
sajnálom,hogy nem tudtunk kimenni a játszótérre,de mint mondtam nőgyógyásznál voltam,rákszűrésen ill. spirált szeretnék rakatni. Majdnem nem értünk be időbe, volt egy nagy baleset pont előttünk csapódott ba a rendőrautó és lezárták a gyorsforgalmit,szerencsére nem dugultunk be,volt egy luk és ki tudtunk bújni. Később halottuk a rádióban,hogy egy taxis meg egy szgk frontálisan ütköztek,borzasztó mi van ma. :cry:


Ti már hallottatok a negyedévente popsiba szúriról,mint védekezési forma? :oops: véleményeket akarok!!!


A holnapit még meglátom,mert Dávid gyanús :oops: :cry: sztem nem viszem oviba sem holnap. :cry: nincs hőemelkedése sem egyelőre,de olyan kis piros az orra,mintha egésznap fújta volna :cry: és elaludt az ölembe 7 kor,fürcsi előtt. Kis nyűgi volt,nyűgősebb,mint a játszótéren kedden :wink: :lol:
(Tudtam,hogy ez lesz,ha mindenki jár oviban akkor leszünk mi betegek,egész januárt megúsztuk a legnagyobb járványokat is,erre most jól bepótoljuk :cry: a doki is mondta tegnap,hogy milyen jól megúsztuk, erre tessék kellett neki mondani :oops: )

Szegény Szonjus :cry: :cry: :cry: mi van ma a levegőben? :oops:

Emlékszel Cini után a három tűzoltóautóra?
Képzeld a Zrínyi utcában égett le egy ház,de teljesen kiégett állítólag és egy öreg néni meg is halt :cry: :cry: :cry: az oviban mesélték. :cry: részleteket nem tudok.

Hogy alakul az angol? Nyelvvizsgát is szerveznek amúgy?

Kriszti!
Rá se ismernél a házra :wink: a lépcsőnél lent rács,fent rács,a konyhánál szintén. kész börtön :lol:
Mikor talizunk?

Szandra!
A ti dokinőtök tud valamit,amit a mi doki bácsink nem :wink:
És nem is beszéltünk össze már megint,és megint egyszerre kapnak oltást a gyerekeink. :lol:
Olyan ügyes Edina!!!!Kis hős! Réka azért meglepődött egy kicsit,szerencsére nála se tartott sokáig.

Sajnos a rokonait nem válogathatja meg az ember :lol: :wink: te érted miről beszélek. :lol: ha kihullik az összes hajam,az nem a gyerekeimtől lesz :evil:

Katus!
Dehogy bánom,én kérdés nélkül tettem be,juj,de bunkó vagyok,de azért utólagos engedelmeddel??? :oops: :oops: :oops: belestem,hát hajmeresztőőőőő :lol:

Én nem bánom,ha Réka körközepénállokot játszik,én már megtapasztaltam a másik verziót is,az sem volt jobb :wink:
csak ne kelljen szaladgálni utána,és ne zavarja a többieket addig nem érdekel,Ancsira nem lehet panaszod,hát nem szereti ha lefogják Istenem,majd megbékél a vonatozással is :lol:
De azért látszik,hogy élvezi :lol:

Leszívás :lol: :lol: :lol: hi de hűlyén hangzik.,inkább lekícsínyítem
Teljesen megértelek.

Ibolya!
Már nem tudtuk mi van veled,olyrég nem voltál.


Adrienn!
Mennyi hős egy napon,és még király is lesz!!!! :lol: vao
Sztem is jók az eredmények!!!Jó kipihent vagy már?

Anikó!
Tényleg csopitársad volt a Móni?
Tiszta profi a csaj,annyira csípem :lol:
Mi van az angollal? Otthon tanítgatod Maját? Nagyon ragaszkodott az angol könyvéhez. :lol: :lol:

Wiki!
Esztike gyönyörŰŰŰ!!!!
Mostmár van kinek irogatni :wink: :wink: :wink: gyere sűrűn!
Ez gyors szülés volt :wink: :lol: :lol: :lol:
jó lehet a cserjésben. Mi vasárnap szeretnénk kirándulni,de még nem tudjuk hova. Vagy Visegrád vagy Esztergom,még nem tudjuk.

Évi!
Mi volt a dokinál?

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!

Én sem viszem a héten már a Tamit mert folyik az orra és a dokinő azt mondta, hogy fújassam sokat a nóziját így inkább nem viszem hátha így tényleg hamarabb kitisztul. Bár folyik az magától is mert olyan vizes. Hát nem irigyellek de ezt már mondtam :roll: , nem semmi....

Popószuri :shock: :cry: , inkább más!!! Legalábbis én tuti nem vállalnám be!!!

Anikó!
Így lehet, hogy a pénteki sétánk elmarad mert a Tami itthon marad és bár csak vizesen folyik az orra azért zárt helyre nem vinném gyerekek közé de a játszó az lehet, hogy bejátszhat.

Tényleg, mi lenne ha inkább a zárt játszóház helyett kieresztenénk őket péntek délelőtt is a levegőre? A játszóház gondolom még lemondható.

Na megyek mert leeseget a fejem itt írás közben :)

Jó éjt mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ibolya,
sajnos nem jó a ma, mert Ancsi elaludt (fél nyolckor ébredt és már megint ágyba kéredzkedett...). Sajnos sikerült megfáznia, éjjel 2-kor muszáj volt felébresztenem és kiszívni az orrát, mert nem kapott levegőt. Ez van. :(

Ildi,
na jó, ez a leszív tényleg hülyén hangzik... De nem tudok jobb szót. Folyamatosan tesz-vesz valamit, ha elfogy véletlenül a vasalnivaló, akkor talál magának mást, amit csinálhat (na igen, aki keres, az talál, nálunk meg főleg). ÉS ez engem annyira stresszel, hogy én sem bírok leülni, ha itt van, hiába alszik a kiscsaj, vagy elvan, kényszeresen pakolászok én is...
Nem baj, hogy kitetted Ancsi blogját, csak azért újságoltam el, mert nekem most sikerült először alkotnom valamit :)
Nem zavar engem sem, hogy Ancsi a kör közepén nyomul, csak remélem másokat sem zavar. Most jó sokan voltunk... Egyébként épzeld, este apja nyakában körbelovacskázták a lakást vagy négyszer, és hangosan nevetett rajta és verte apja kopasz fejét :) Úgy látszik az én nyakamban nincs elég magasan?! :)

Szandra,
nagyon aranyos vagy, hogy szóltál a dokinéninek rólunk. Azt hiszem ma fel is hívom, főleg, hogy Ancsi takonypóc lett. Éppen ezért csatlakozom a játszós kérésedhez is :) Edó nagyon ügyes (meg a dokinéni is, újjabb jó pont ;) ).

Kriszta,
de jó, hogy jöttél és nagyon köszi a tippet :)
Lemaradtam... hol babázhatsz augusztusban? Csak nem jön a hármaska? :) :) :) :) :) :)

Anyám, nagyon álmos vagyok, nem volt nyerő ez az éjszakai menet... Pedig kell postára is mennünk. Anett, ha ma mégis a Martinkára jöttök, lehet, hogy délutánra időzítem a túrát. Csak legyen jó idő. Most kicsit lóg az eső lába...

Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan szólok: ebben a ramaty időben nem megyünk a játszóra.

Ne haragudjatok...

Most délelőtt voltam kint a Szonjusal, de fáztunk...

anett
kállai
 
 



Oké,akkor mi sem megyünk a játszóra.

Ugy gondoltam,hogy azért nem mondom vissza a holnapi játszóházat,mert elég hideg van még de.ahhoz,hogy órákat kint legyünk.Én biztos megyek,Anikó is biztosra mondta hogy jön.Adri,Andi?Ildi,ugye ti jöttök?
Szandra,Katus,ha nem folyik a gyerek taknya-nyála egybe és van kedvetek ,akkor gyertek.

Kriszta,én is ugyanazt akartam kérdezni mint a Katus,csak nem hármaska jön?

Ildi,örülök,hogy hiányoztam :lol: .Tudod,gép ujratelepítése Lajosnak meg sem kottyan,de ez a rohadt internet a rutteren /igy kell irni?/keresztül,hát mindig kiidegeli és napokat vesz el tőle :twisted: .
Meg mire mindez összejött,addig a babanet megint nem engedett irni.
Ez van,biztos igy tiltakozik a gép a ritkán irók ellen :oops: :lol: :lol: :lol: .
Dávid hogy van?
Popóba szuriról nem hallottam semmit :oops: .

na lépek-ki kéne teregetnem.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nem sokára indulok a 4d-s Uh-ra! Már nagyon kiváncsiak vagyunk Dórára! Remélem most nem akar bújocskázni velünk. Holnap majd teszek fel képet.

Egyébként 2-3 napja, mióta többet pihenek egyre fáradtabb és nyügösebb vagyok. Semmihez nincs kedvem. Aludni se tudok rendesen éjszaka, mert vagy hülyeségeket álmodok (a szülésről, a babáról,....) vagy sűrűn kell WC-re mennem. Remélem csak a meleg front miatt van, ez régebben is megviselt, és most hogy már folyamatosan szép idő lesz elmúlik ez a rossz időszak is.
Hol kemény minuszok vannak, hol pedig 12-15 fok. Szerintem ezért fáj nektek is ennyit a fejetek.

Szandra!
Posiszuri: az egyik szegedi ismerősöm benne volt ennek a kisérleti kipróbálásában. Neki bejött, és inkább vállalt 3 havonta egy szurit, mint hogy minden nap bogyót szedjen, amit általában el is felejtett. A spirált sem szerette volna, így neki ez a módszer bevált. A kisérleti időszakban rendszeresen kivizsgálták őket, és szerencsére semmi gondjuk sem volt.

Katus!

Hát nem csodálom, hogy kivagy az anyósodtól, :oops: aki különben nekem nagyon kedvesnek tünt. De azt én is nehezen bírnám, ha egésznap csak vasalna és házimunkákat végezne. Egy darabig biztos jól esne, hogy segít, de ilyen mértékben ez már valóban kellemetlen, és te sem tudod a normál életedet élni. :roll: Milyen sűrűn van nálatok?
Az apósomék szerencsére 160 km-re, Gyomaendrődön laknak, így minket ez a veszély nem fenyeget. Nálunk anyukám lesz húzósabb, mert most sem tud fél percig sem leülni a fenekére, tévézni vagy olvasgatni. Állandó pakolási, rendrakási és főzési kényszere van. Ráadásul április elejétől nyugdíjas lesz, és már felvázolta, hogy ő fog rám vigyázni, és majd mindent megcsinál! :roll: :roll: :roll:
Nem is tudom, hogy örüljek-e, bár néha biztos jól fog esni a segítsége, de mindig??? :oops: :oops: :oops:

Most lassan készülödök, mert 4-re megyünk.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gergőnek Boldog szülinapot kívánok!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!!!

Süt a nap, ébren a Sára!! Nincs kedvetek a Halmy téri játszótérhez?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gergő!

Boldog szülinapot!


Tami, Szonja, Anett
kállai
 
 


Gergő!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk:

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket :lol: .

Gyöngyi,sajna csak most olvastam az irásodat,pedig szivesen kimentünk volna :cry: .Na mindegy,majd legközelebb.

Lányok,lehet,hogy holnap kések/vagy el sem tudok menni :oops: / a játszóból-sajna közbejöttek dolgok most délután,halaszthatatlanok :cry: .De azért remélem,hogy 10-ig sikerül elintézni.
bibolya
 
 



Sziasztok!

Ibolya!
Remélem nincs baj :?

Mi tuti megyünk a játszóba. Remélem azért nem leszünk egyedül :shock:

Katus!
Jöttök? Hívlak ha indulunk. Úgy jó?

Szandra!
Hogy van Tami? Jöttök holnap? Rád csörgök holnap, hátha ráveszlek :wink: :lol:

Adri!
De még milyen jó kis ingyen kényeztetés :lol: :lol: :lol:
Mi Majával először fél évesen mentünk a Nővéremékhez Siófokra 1 hétvégére. Ez volt az 1. hosszabb kimozdulásunk. Aztán 1 évesen mentünk Vele először szállodába. A 2. gyereknél már biztosan előbb megyünk. Lazább leszek :wink: :lol:
Dóráról kérjük a sztárfotókat :lol:

Katus!
Biztos hogy a csévharaszti borókás Csévharasztinál van
:?: :D

Ildi!
Tanítóképzőre jártunk együtt a Mónival :lol:
Imádom, annyira jó fel csajszi :lol: :lol: :lol:
Ááááá, nem angolozunk itthon :oops: . Van 1 pár angol könyve, de csak a képek miatt :oops:
A ragaszkodás meg most mindenhez van, ami az övé :roll: Sírba visz vele :evil:

Anett!
Egy jó játszóban mindig benne vagyok, ill. amikor éppen nem alszik Maja. 2-kor éppen igen :cry: Viszont a Halmy téri nekem nagyon messze van, de a Martinkára szívesen kimegyünk ha mentek legközelebb :lol:

Honnan szedtek le jó kis mellékleteket? Főleg Ildi. Te olyan jókat raksz fel mindig :wink: :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Délután megpróbáltam írni, de elszállt. Amikor sikerül végigolvasnom,, amit írtatok, akkor nem tudok már írni. De most félredobtam minden házimunkát, hogy írjak, de nem jött össze. Sejthetitek hogy kellően mérges voltam. :twisted: :twisted: :twisted:

Ibolya!!

Szupi a csúzda tényleg!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Már akartam neked régen írni: képzeld már hívtam a MÁK-ot , hogy mikot utalják már a gyesemet és a családit, mert hiányolom (enyhén szólva!!) Dec 19-én voltam bent, és "csak" továbbfolyosítást kértem. Még cak most került elbírálásra, nem tudják mikor lesz belőle utalás!!! Jó mi???? Szerintük miből él az aki gyesen van?????? :twisted: :twisted:

Na, legközelebb találkozunk a játszón, itt a jó idő!!!!
Ildi!!!

Én is hallottam a hormonos injekcióról, egy barátnőm használja már pár éve. Ő is meg van vele elégedve. De szerintem elég brutál módszer, neki csak azért javasolák, mert nem akar már többet szülni. De biztos sok új is van - hiszen amig nekem sima spirálom van, addig már van hormonos spirál is.


Anett!

Ti mindig akkor mentek a játszóra, amikor senki sem ér rá???? Bezzeg most mentek volna mások, gyorsan lemondod??? :lol: :lol: :lol: Pedig olyan szép idő lett!!!


Katus!!!

Annyit tudnék még kérdezni a leletedről!!! És annyi mindent tudnék hozzátenni, hogy az ide nem fér be!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát igen, sajna ennyi, mert kész a fürcsi!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gergőnek nagyon sok boldog születésnapot kívánunk mi is!!!

Kép

Kicsit magam alatt vagyok,családi ügy :? kicsit eltűntem :cry: majd jövök. Ne hívjatok lécci,inkább írjatok(ha hívnátok). :cry:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gergőnek nagyon boldog szülinapot!

Anikó,
nem tudom még, Ancsin múlik. Ma többet aludt, mint amennyit nyűgösködött, viszont többet nyűgösködött, mint nem... Meglátom :oops:

Gyöngyi,
hát akkor találkoznunk kéne, hogy elmondd azt, ami nem fér ide (meg az idődbe)... :)

Ildi,
jajj, remélem semmi komoly.
Nem hívlak, de írok, jó? Én sem vagyo a topon, egyrészt zavar, hogy Ancsi nincs jól (keresem a hibát, hol csúszhatott a gépezetbe), másrészt Atti is kezd kidőlni. És sajnos én ezt személyes sértésnek veszem... mert mindig akkor beteg, amikor a gyerek és nekem bőven elég egy miatt aggódni. Ráadásul nem tesz ellene semmit, csak hajtogatja, hogy jól van, pedig látom, hogy szenved. Miért nem lehet bevenni valami homeós cuccot? Streptilst?
Neocitrant? Akármit? Miét nem lehet akkor sem, ha felajánlom, hoy megcsinálom, odaadom? Miért kel még jobban megbetegedni, ha nem muszáj???? ÁÁÁÁÁ. Na, remélem Neked is hasonlóan "nagy" problémád van. Bár ez most engem eléggé bánt :?

Szandra,
felhívtam a dokinénit, kedden jön. Remélem addigra rendbe jön a kiscsaj.

Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ildi!

Remélem nem nagy a baj :cry:

Lányok!
Akkor holnap csak mi megyünk a játszóházba? :shock: :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Elintéztem mindent,ugyhogy megyünk a játszóházba :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik nem csak én nem vagyok formában, de Dóra babám se. Tegnap 4-re mentünk, persze 3-tól fél négyig megállás nélkül mocorgott és hatalmasak rugott. Mire felértünk az UH-ra persze elaludt, és hiába ittam én colát, rázta a doktornő, forgatott ide-oda, meg se moccant. :cry: :cry: :cry: 30 percig próbálkoztunk. De a főgubanc az volt, hogy semmi nem látszodott belőle rendesen, mert a két keze és a két lába keresztben volt a feje előtt, és félig befordult a méhlepénybe. :evil: :evil: :evil: Annyira gáz volt, hogy nem is kellett a teljes árat kifizetnünk, mert az egyik fülcimpáján és orra csücskén kívül nem látszott belőle semmi. Egy képet azért adtak, de igazából az 5 ujján és a fülén kivül nem lehet mást felismerni. Hát ennyi, így jártunk! :oops: :oops: :oops:
De a lényeg, hogy minden oké vele. 1,127 kg, szép hosszú combú kislány. :P :P :P

Most dolgozok egy kicsit, mert a suli pedagógiai programját be kell fejeznem. Az elmúlt napokban viszont nem kedvem hozzá, mondván még úgy is ráér.

Jó játszózást mindenkinek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adrienn!
Semmi baj, Dóri nem akarja feltárni az igazi énjét, meglepit akar nektek így nem mutatkozik csak a születésénél, Tami is ilyen volt, mi még azt sem tudtuk, hogy milyen nemű lesz mert annyira titkolta, a végén meg már nem is akartuk megtudni. De szép nagy méretekkel rendelkezik és ez a lényeg.

Húúú, nem semmi milyen nagy szél van csodálom, hogy nem fáj a fejem. Ma is egyedül vagyok a csajokkal, kertészkedtünk egy sort, délután meg tortát sütök mert anyunka holnap ünnepeljük a szülinapját. Az ötlet már megvan rá, majd felteszem a képet róla ha elkészül.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Csak egy /szégyenletes/ mondat erejéig jöttem most, mert ma még szinte semmit sem csináltam :oops: : Képzeljétek tegnap volt a babónk névnapja. Ha nem mondja az egyik kolléganőm, észre sem vettem volna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Szia Szandra!

Nekem még ez sem lehet kifogás :oops: az íróasztalomon lévő naptárban benne van. (igaz, a Gerzson van elől...talán jobb lenne az a név :roll: :wink: :?: )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Hármaska?! :lol: :oops: Nem-nem négyeske,de a hugoméknál :D

Gergőnek Boldog Születésnapot!

Kép

Minden betegeskedőnek gyógy angyalka,remélem már jobban vagytok!
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Évi,ne haragudj! :cry:

még benne vagyunk a 8 napba :oops:

Zéténynek nagyon sok boldog pocakos névnapot kívánunk!!!!


Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó!

Hát van joga bárkire is haragudni egy olyan anyának (+ apának) aki saját maga is elfelejti :oops: :oops: :oops: :roll: ?

Remélem elvonulnak felőled a viharfelhők és nemsokára visszatérsz :!: Látod milyen kihalt a fórum nélküled :?:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Benettke!
Zéténynek nagyon boldog névnapot! :lol:

Adrienn!
Úgy látszik Dóra igazi kiscsajszi, már most szégyenlős :lol:
Mentek még uh-ra, vagy feladtad? Mi anno Majánál végül nem mentünk, így nincs is Róla igazi látványos pocaklakós fotóm. De azóta annál több van Róla :lol: :lol: :lol:

Ildi!
Remélem már kezdenek megoldódni a problémák. Gyere és mesélj!


Tegnap annyira szép idő volt :lol: Egész nap kint voltunk és kertészkedtünk. Tomi rendelt csináld magad öntözőrendszer azzal variáltunk. Közben átültettem a szobanövényeket, meg kigazoltam a sziklakertet. Utálok gazolni, de most annyira jó volt, totál feltöltött :lol:

További kellemes hétvégét!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!!

Mi ez a csönd? Élvezitek a jó időt, mi? Na remélem is :)

Mi tegnap egész nap a kertben voltunk, most meg alszik a kiscsaj, fél hétkor kelt, reggeli után meg visszakéredzkedett... Jobban van már egyébként, Atti vuóiszont elég ramatyul volt...

Ma jön a szobabútor, muszáj befejeznem a szobája kiürítését...

Este rakok képeket a szobáról, meg a kertitörpéről, feltéve, ha kíváncsiak vagytok rá.

Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus!
Én kiváncsi vagyok a képekre!

Anikó, Szandra!
4d-s Uh -ra már nem akarok többször menni, szerintem már nincs értelme, eddig se mutatta meg magát! :? :? :?
De a lényeg, jól van és szépen nő, nekem ez most a legfontosabb. Sztárfotókat pedig majd ha kibújt csinákunk!! :P :P :P

Tegnap tényleg gyönyörű idő volt, de sajna mi de takarítottunk, du pedig vendégségben voltunk. Így a napocskát csak belülről láttuk, de ma majd bepotolom! :lol: :lol: :lol:

Wiki!
Remélem nem ijedtél még is a sok kérdésem miatt???? :roll: :roll:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok, mivel most lett akutális, hogy babás fórumokat böngésszek :) Nagyon megörültem, hogy van vecsési fórum, próbáltam is visszaolvasni, de nagyon sokat írtatok, azért majd igyekszem.
Múlt hét csütörtökön voltam 0. ultrahangon, ahol megállapították, hogy babát várok :D és hogy mehetek a védőnőhöz a terhes könyvért. Egy Eötvös utcai és egy Dózsa György úti cím volt rajta és szeretnék tanácsot kérni, hogy melyik a normálisabb, melyikhez érdemes menni.
Lenne még egy kérdésem, hogy a Dél-pestiben Bottyány doktornál szült-e valaki és milyen tapasztala volt vele, illetve a kórházzal, mert nem a legjobb híre van a kórháznak, bár a szülészetet általában dícsérik.

Köszönöm előre is a segítséget.

További szép napot!


Erika
mazsola73
 
 


Szia Erika!

Üdv a fedélzeten! :P
Mi, a szomszédasszonyom (benettke, azaz Évi) és én, a Dózsa György útiba járunk Farkas Sándornéhoz (tel:354-787). Szerintünk ő nagyon rendes és kedves is. :lol: :lol: :lol: Nem traktál minket semmi fölösleges dologgal. Itt a másik védőnő már ránézésre sem szimpi, az Eötvös utcaikat pedig nem ismerem.
Én a II-es nőin fogok szülni, de a Dél-pesti szülészetéről, én is többnyire jót hallottam, jobbat, mint a többi osztályról. Szerintem keresd fel a Dél-pestis topikot is, biztos sok érdekes infót is találsz még ott is. De azért minket se felejts el! :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan...

Erika,
a védőnő körzet szerint van!!! Hívd fel az egyik számot és ott megmondják ki a védőnőd :) Szurkolok ;)

Szép napot, megyek etetni (próbálok... :? )

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


sziasztok,

Itt a tavasz, jól el is tűntem...

Anikó: egyelőre úgy néz ki hogy a Bakonyba megyünk és 10 napra (párom nővére is jön 2 babával Hollandiából, úgyhogy bölcsit nyitunk :D )
Csévharaszti borókás valóban Csévharasztnál van Monor után, piros túrista jelzés, tájvédelmi körzet, tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, mi véletlenül akadtunk rá.

Adrienn: először privátot akartam írni (majd írok azt is hogy miket vigyél a kórházba, stb), de látom van itt még egy-két kismama (Gratulálok Erika! én is még új vagyok itt), úgyhogy egy-két tanácsot/tapasztalatot ide is írok: én Bánhidy dokinál szültem, szülésznőt is fogadtunk, végig szülőszobában voltam a párommal, szülés után viszont csak a vajudóban volt hely, de így 2 órát együtt lehettünk hármasban+másnap délelőtt is, mielőtt felmentünk a csecsemőosztályra. (ott csak üvegfalon keresztül lehet megnézni a babákat, persze mi ezt kijátszottuk párszor). A szülésznő sokat segített a szülésre felkészülésben is, megmutatta a szülőszobát, folyamatosan figyelemmel kisérte az utolsó pár hetet, szinte végig velem volt, Ő fényképezett/videózott a szülésnél (a műtőbe a párom nem jöhetett be) én nagyon tudom ajánlani, hogy aki tud, fogadjon. A többit privátban!

Ibolya: engem érdekel a balatoni ház elérhetősége + képek is!

oltás: szerintem a pneumococcust beadatjuk. a rotán a bölcsi miatt gondolkodtam, de azt nem fogjuk. tud valaki valami infot a vecsési bölcsiről?

Katus: jó olvasni, hogy Ancsival ilyen korán utaztatok, ez egy kicsit megnyugtat. Amúgy azt gondolom, hogy szoktatás kérdése az egész.

Ildikó: hol voltatok végül hétvégén? Mi Szentendrén sétáltunk, nagyon jó kis nap volt...

Erika: én az Eötvös utcaiba "járok", a védőnő egyszer volt kint nálunk, mikor Eszter megszületett...

Szép tavaszi hetet Mindenkinek,

Wiki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Csak gyorsan!!

Ma délután fél4-től a Halmy játszót bírtokba vesszük, ha gondoljátok csatlakozzatok hozzánk!!!

Erika!
Én a Délpestiben szültem mind a két manót, tudok mesélni ha gondolod. Abban a topikban is aktív író vagyok. Bottyánról is mesélek szívesen, van egy két sztorim!! Csak annyi türelmet, hogy ki kell mennem a kertbe és élveznem kell a napot de ígérem alvás időben jövök (persze ha apát el tudom rugdosni a gép mellől). Sőt a legjobb az lenne ha te is csatlakoznál délután a Halm játszótéren hozzánk és ott el tudok mesélni mindent mert ehez egy topik kevés lenne. :) :wink: , kicsit sokat beszélek néha. :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

El kezdett folyni az orrom és prüsszögök :evil: ,ha így is mehetünk,akkor mi ott leszünk :lol: ja és ha bírjátok cérnával Dávid hisztijeit,mivel nem fog aludni.

hát visszanéztem és szerda óta nem írtam,na de ilyet???? :oops: :oops: :oops: feketepont. Igaz benne volt egy hétvége is :wink: felmentés.

Voltatok végül is játszóházba pénteken?

Katus!
Édes lehet Ancsi apa nyakában,ahogy vigyorog :lol: mégiscsak jobb magasból kémlelni a világot :lol:

Elment már anyósod? Vagy meddig marad?

Hogy van Ancsi?És a férjurad? Te bírod még a strapát?Ezek a férfiak egyformák. (Na jó, Gyöngyi férje kivétel :wink: )Az enyém sem akar sose semmit bevenni.

Látom,hogy már jobban vagytok :lol:
én is kiváncsi vagyok a bútorra,este várjuk a képeket!És persze a kis kertitörpicsekre is :wink: na de anya :shock: :?: :lol:

Ibolya!
Sajnálom ,hogy lemaradtunk a játszóházról.
Dávid szerencsére csak beijesztett,de most Réka van soron. Remélem ő is csak ijesztget,és nem lesz komoly. Folyik neki is az orra,és magához képest szokatlanul nyűg.

Anikó!
Kép szerencsére azért nem olyan komoly dolog,majd élőben bővebben. :lol:
Én már régóta gyűjtögetem ezekt a kis képecskéket,ha meglátok valahol egy jópofát,akkor gyorsan lementem a gépemre. Annyira aranyosak vannak,most élem második gyerekoromat. :lol: :lol: :lol:
Látod látod egy kis gazolás mire képes :lol: és még a kert is szép lett. Nálunk is már bújnak a játszintok,tulipánok.


Gyöngyi!

jó,hogy írtál.
Majd egybe küldik és akkor lesz egy csomó pinzed :lol: :lol: :lol:
Én is végül a spirál mellett döntöttem. 1/4 év olyan hamar van,és mindig menni szurkára,hát?????inkább félévente kontroll a spirállal.
Te jól bírod?


Adrienn!
Sajnálom,hogy Dóri ilyen szégyenlős volt,dehát kislány mit vártál??? :wink: az a lényeg,hogy minden rendben van vele.
Hogy állsz a munkáddal? Sikerült dolgozni valamit?És miből ál ez a program? Ezt ki találja ki?

Évi!
Olyan szűkszavú vagy mostanában!Remélem nincs semmi baj.


Erika!
Üdvözöllek én is a sorainkban! Jó helyen jársz, ez egy nagyon aranyos kis csapat! :lol:
mesélj még magatokról

Látom a többiek már mindent leírtak a kérdéseidre.

Wiki!
De jó!!Biztos jó lesz a kirándulás,ha több olyan család megy ahol van baba.
Szentedrére is gondoltunk különben mi is,meg Eszergomra,de végül Visegrádon kötöttünk ki,majd komppal átmentünk Vácra,onnan meg Kisecsetre.
Nagyon jó volt.Tök szupi idő volt,bizti Eszter is élvezte a napocskát.
A blogba vannak képek.

vecsési bőlcsiről nincs infom,de többen vannak itt,akiknek megvan a véleményük. :oops: Ibolya pár hónapja kifejtette,ha van időd olvass vissza,de ha ráér biztos le is írja majd Neked.

Anett!
Jöttök játszótérre?

Andi?

Na én asszem lassan indulok,mert zizi van.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szép az idő,de sajna alvásidő van,igy be kellett jönnünk :twisted: .
Ma megint 2 órát sétáltunk :lol:,de Gergő fiamnak ez meg sem kottyan,már több mit 1 órája van a kiságyban,de még mindig nem alszik :twisted: .
Katus,jó hogy összefutottunk féluton és hogy rábeszéltél :lol: ,hogy menjek veled :arrow: Lajosnak is, anyósomnak is nagyon tetszik a felső :arrow:, remélem Encsinek is ha hazajön délután :lol: .

Szia Erika,üdv.közöttünk :lol: .
A védőnőt nem lehet választani, az tényleg körzetre van osztva,ugy tudom,hogy a sorompó a "választóvonal".De szerintem tök mindegy melyikhez fogsz járni,mindnek hasonló a "tudása és a felfogása" :roll: sajnos.Inkább kérdezz minket,nekünk ugyis van egy nagyon profi saját bejártatú védőnénink Gyöngyi személyében.Aki, ha kell megnyugtat,ha kell fenékbe billeget minket :lol: .

Évi,upsz,az én naptáramban sincs benne :oops: ,de azért boldog névnapot kivánok a kisfiadnak :lol: .
Mostanában nagyon szűkszavú vagy,minden rendben?Vagy csak a helyettesed fáraszt le ennyire?Meddig dolgozol még?És hogy áll a babaszoba és a babafelszerelés vásárlása?

Adri,sajnálom,hogy igy jártatok a 4D-n,de igazad van,majd itt kint pózolhat eleget nektek :lol: .Csak az az 1 sajnálatos van ebben,hogy nem 2 forintba került :cry: .

Gyöngyi,már akartam mondani neked / csak szita az agyam :lol: /,hogy jó kis szemetek a MÁK-nál.2 hónap után még mindig nincs pénzed????De azért az én munkahelyem sem egy kutya:február 20-án /tehát 1 nappal a Gergő 2.szülinapja elött/ kiküldte a lakásomra a GYES igényléséhez a papírokat.Igaz,jobb késöbb mint soha :roll: :lol: .

Ildi,hogy vagy?Még mindig nagyon magad alatt vagy?Nem akarsz mesélni?

Szandra,hogy sikerült a torta a szülinapra?Remélem fényképeztél 8) :!: Tami meggyógyult?

Wiki,add meg az email címedet,átküldök képeket a balatoni házról.

Andi merre vagy :?: :?: :?: Nálad is viharfelhők gyülekeznek hogy ennyire ritkán irsz????????Ugye nincs semmi gond?

Játszóteret most mi kihagyjuk,vásárolni kéne a csajszinak,ugyhogy megyünk a sárkánycenterbe.
Még holnapra is hasonló időt mondanak,ujabb játszótér??????
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Hátfájósak!!!!!!!!!!!!

Találtam nektek egy üllői :lol: manuál-terapeutát (és masször és csontkovács) Üllőn rendel, de házhoz is kimegy. Árakat pontosan nem tudok, de viszonylag olcsón dolgozik. Telefon: 30/952-4875 vagy 29/ 323465 Hera László.

Erika!!

Én a Bottyánnál szültem. Sok rosszat, negatív dolgot hallani róla, de én mindet megcáfolom :lol: :lol: Szakmailag a csúcson van. Nem egy bájolgós fajta , de ha kérdezel kimerítő választ ad. Velem mindkét szülésnél végig bent volt: 16 és14 órát. Nem macerált, de a jelenléte nagyon megnyugtató volt. És amikor a Mariettát nem tudtam kitolni, akkor az ő jelenléte és határozottsága mentette meg a lányomat az oxigénhiányos állapotól. Szóval én csak hálás tudok neki lenni és csak dicsérni tudom.


Viki??

Bölcsi miatt gondolkodsz a rota oltáson??? Nem korai ez még?? :lol: :lol:

Katus!!

Remélem tudtok jönni a játszóra és akkor beszélgethetük a leletekről (elhozod??) Kíváncsi vagyok már a csajszira is!!! :oops: :lol: :lol:
És a képeket természetesen kérjük!!!!!
:wink: :wink:


Kriszti!!!

Hát olvasol még minket??? :lol: :lol: :lol: Hogy vagytok??? Vezetés? Megy már rutinból, mi???
Én emlékszem hogy ki a "hármaska"!!! :lol: :lol: :lol: Pedig a tieid már nagyok, jöhetne egy kistesó nem???? :lol: :lol:


Benettke!!!

Zéténynek boldog névnapot kívánok!!!

A lányoknak mi az első évben nem is ünnepeltük a névnapot! :lol: :oops: :oops: Nemhogy pocakban!!!!!! :wink: :wink:


Ildi!!!

Merre jársz??? Még nem oldodott meg a probléma?? Azért szólj ha segíthetünk!!!!! Hiányzol!! Legalább képeket rakj fel a gyerekekről!!! :lol: :lol:
Jöttök ügye a játszóra????!!!!!!!!

Anett!!!

Kiheverted a hétvégét???
Képzeljétek báloztunk Anettékkel (és még sokan másokkal :lol: ) Szombaton volt az ovi alapítványi bálja. Meglepően jó volt :lol: :lol: És be is csiccsentetünk (mármint én és a Sanyi) Anetten nem vettem észre semmit (lehet ennyire jól bírod a piát?? :lol: :lol: )
Csak ne keltettek volna a csajok vasárnap reggel fél nyolckor. Elég nehez tudtam az ágyból kikelni!!! :lol: :roll: :roll:

Igy mulattunk!!!!
Kép


Adrienn!!!

Bár mi nem voltunk 4 D ultrahangon, de nekünk sem mutatta magát a Marietta egész végig, igazi meglepetés baba volt. Sára viszont a 18. héten úgy szétterpesztett, hogy én kiáltotam fel meglepődve (hogy látom) ez lány!! :lol: :lol: :lol:

Kata!!!

Ha olvasol minket (tudom van jobb dolgod is :lol: ) , akkor tudd, hogy nagyon kíváncsiak vagyunk Marcira!!! És várjuk a híreket!!!


Készültek képek a (Halmy) jétszón, olyan szép idő volt vasárnap

Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ismét csak pár szó erejéig... :oops:

Erika!

Üdv. nálunk :lol: !

Ildikó!

Sztem a szűkszavúságom oka szerencsére valszeg csak a fáradtság. Mint már említettem nektek (vagy nem :roll: :?: ) olyan mértékben lefáraszt az utódom betanítása :shock: ...este már csak a menetrend szerinti hisztijeimre van erőm :oops: De azért képben vagyok, munkaidőben néha-néha bekukkantok :wink: Bár pont tegnap vettem észre, hogy van olyan "régebbi" hsz., amit eddig nem is láttam :shock: :roll: Ez hogy lehet? Már nem csak a hallásom a látásom is szelektív tán :roll: :oops: ?

Na, dógozok tovább :? :evil: (de már csak 4 nap-ezen kívül- és egy perccel sem több :) )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?