Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én úgy félek a hétfőtől. nem tudom miért, de nagyon. Nem lesz könnyű nap, mire minden igazolást beszerzünk, meg a védőnő is kiadja a papírt...és hétfőn csak 1 óráig van beiratkozás, lehet, hogy a kedd is erről fog szólni. :-( Tiszta görcsben van a gyomrom emiatt. :-(

Zsuzsi,
a Dominik, aki itt lakik közel, ő a Jerney-Jeszenák sarkán lévő bölcsibe jár, az anyukája elégedett vele, kérdezd ki esetleg. A Tihany téri is jó, az Ilosvay is szimpatikusnak tűnt.
Sajnálom, hogy így alakult az életetek, de szerintem nem lesz rossz Aminának, addigra már 2 éves lesz.
Milyen munkát kerestek?

Orsi,
mi nem sarkon lakunk, hanem a második házban a saroktól,í úgyhogy hiába is nézted :) és a patak felé a Cinkotaitól.

Brigi,
már én is akartam kérdezni, hogy mi van veled, voltál dokinál??

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata,én megkérdeztem,nem hétfőn kell minden papirt leadni,hanem ho végéig!
Nekem is azt mondta a védőnő,hogy ugy hallotta hétfőn elkéred a beiratkozos pairokat-védőnő-mukahely---és vissza aznap a bölcsibe! DE NEM!!! Megkérdeztem (pont a Tihany térit) és azt mondta a vezetőnő,hogy ez butaság,hó végéig kell leadni minden papirt,és utána 1 honap az elbirálás,hogy felveszik-e vagy sem!

Ja és még azt is mondták,hogy hétfő-kedd-szerda a beiratkozás.....bár arra már nem emlékszem ezt melyik bölcsiben mondták,mert végig hivtam szinte az összeszuglói bölcsit!

Igen,tudom,hogy ök oda járnak,már kifaggattam,anno,amikor mondta hogy oda járnak,bár akkor még csak kivácsiságból,nem tudtam,hogy szükség is lehet rá!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Zsuzsi, hogy be kell adnod, és nem tudsz otthon maradni. Mi lesz Kittivel, nem lesz Ami,Ami, Ami..... eltűnik a barátnője :cry:
Ha hallok valami munkát gondolok rátok, de nehéz lesz :cry:

Brigi! Mi újság van?

Nálunk minden ok, csüt-n voltam voltam dokinál,2 hét múlva az utolsó uh, labor, és kezdődik az nst. Durva, hogy így elment az idő.

Mindenkinek jó hétvégét.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

 
 

Sziasztok!

Élek ám én is, bár nem mindig érzem úgy :? rosszullét semmi, viszont előjött az álmatlanság, ami Marcival. Minden hajnalban felébredek, és nem bírok visszaaludni. Ettől aztán giga-fáradt vagyok egész nap. A délelőtti alvás alatt házimunka, a délutáni alatt megpróbálok én is aludni egy kicsit. Most miattatok fennmaradtam egy kicsit :wink: :lol: Dokihoz csütörtök reggel megyek, kíváncsi vagyok, mit mond. Milyen dátumot... Aznap jön anyu, mert nem akarom elvinni magammal, hátha sokat kell várni. És mivel UH is lesz, apa jön velem :) De azért ha hazaértem, bejelentkezem, hogy mi volt, jó?

Orsi, van már nevetek? Vagy Ficánka marad örökre? :lol:

Milyen jól emlékszel, Zsuzsi :) Igen, Jázmin, ha kislány. Sajnálom, hogy vissza kell menned dolgozni, gondolom mindenki addig szeretne itthon maradni az aprósággal, amíg csak lehet.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Helló lányok!

Hol van mindenki??

Orsi,
minden rendben veletek? Pocaklakóval? Kittivel?

Zsuzsi,
hogy van Amina? Elmúlt a láza? Remélem!!

Brigi,
ma van csütörtök, majd írj, hogy mi volt!!!

Én túl vagyok egy klassz kis torokgyuszin :( , másot csak egy enyhe náthám van. Remélem, hogy az sem lesz durvább.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben van, pocaklakó is jól érzi magát ( remélem)
Ha minden igaz Kinga lesz, de ez nálunk még egyáltalán nem biztos :D

Kittit most nagyon élvezem, mert egyre többet beszél, és mostanában már két szót is egymás mögé rak, nagyon cuki, ahogy el tudja magyarázni mit akar. Igaz tegnap kiborított egy kicsit, mert az istennek nem akart du. aludni, én meg úgy pihentem volna egy kicsit. De este a 22.30-s elalvás helyett már 9-kor aludt, valamit valamiért :lol
Lehet, hogy lassan leszokik a du. alvásról? Azt nem szeretném, legalább akkor van egy kis nyugi.

Aminának gyógypuszik, és gyógyuljon hamar, mert itt a jó idő ( most nem úgy néz ki)

Kata! Te is gyógyulj!

Többiek? Mi újság?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Na ide értem én is....
Köszi nektek a gyógyerőt...ismét!

Hááát,úgy néz ki túl vagyunk a nehezén!
A hétfői lázból estére már hányás lett, kedden kint volt a dr néni,de ugyanugy mint a multkor ,az istennek se ment a láza nagyon 38 alá! :cry: Aztán tegnap megint hányt reggel,felhivtam a dokit,aztán irány a Bethesda!
Valami virusos bél fertőzést kapott el!Bent akarták tartani,de szerencsére (csak ugy mellékesen) megjegyeztük apával,hogy idefele megevett egy kiflit! Ennek ugy megörült a doki,hogy haza engedte! Hát még mi!!! Nagyon nem szerettem volna ,ha bent kell maradnia ,akár csak egy fél napot is!
Ma sikerült pisi mintát venni tőle,(2 nap után) el is vitte apa az örsre,ahol megjegyezték,hogy " MI AZ HOGY ENNYI IDŐSEN MÉG NEM SZOBATISZTA!!!!" :shock: merthogy keveset sikerült leadni mintának! Na ebbe nem megyek bele,szerintem ti is ugyanazt gondolnátok...bár a párom ,ahogy mondta,majdnem neki esett a nőnek!!!
Na de könyörgöm,egy alig pisilő,pelusos,beteg gyerektől,hogy a fenébe vegyek le fél litert???!!! :? :shock:
Ez a pelenkába tehető pisi gyüjtő meg egy rémálom!!!Szegény ugy szenvedett tőle,nem csodálom ,rá kellett ragasztani a kis cunijára,mert ugye nem tudtuk sehogyse rávenni,hogy pisiljen!Pedig levettem a pelust is róla,már ugy voltam ,mindegy ha összepisili nekem a lakást ,csak PISILJEN!
Ma délután lesz meg a lelet,holnap vissza a dokihoz,remélem a hétvégére minden rendben lesz!
Bár már most virgoncabb,életvidámabb Amina,mint az elmult napokban! Szegénykémet úgy lenyomta megint a láz,olyan rossz volt látni,hogy csak fekszik és pislog... :(

Orsi,én is várom már hogy mehessünk! Hétfő ota szobafogság,gondolhatod,hogy kivagyunk! Kitti cuki lehet,Amina is mondja már ugy -ahogy,de olyan cuki ahogy megérteti magát!
Kinga nekem tetszik! Jól megy a Kittihez... :wink:

Kata:jobbulást neked is! Nem kapta el senki más otthon?
Hihetetlen,hogy tényleg itt lenne a jó idő és sorban dőlünk ki... :(
Alig 2 hete hogy mi is meg gyógyultunk ...és tessék! Mindig van valami! :twisted:

Brigi:ha megjöttél a dokitól beszámolót kérünk!!! :wink: :lol:

Ja meg a bölcsi ! Voltunk beiratkozni,de nem tudom ,mikor tudok vissza menni dolgozni (ha vissza tudok!) ....na ez még egy kör lesz! :twisted:
De ez elég hosszú sztori! Ha hétvégén lesz időm,erőm géphez jönni leírom mi volt ...
Amugy szimpi volt,amit elmondott a vezetőnő,de nagyon nem szeretném beadni! Olyan rossz volt belegondolni,hogy szeptembertől élesben otthagyjuk (a beszoktatás után ,persze),de hát ha oviba megy,akkor meg az lesz rossz!
Mi ugyanugy meg szenvedjük ( vagy jobban ) mint ők!!!

Jók legyetek! Ahogy tudok,jövök!
zsamin
 
 


Sziasztok lányok!

Én új vagyok a fórumon is meg a kismamák közt is, most kedden tudtuk meg, hogy szűk egy év után összejött a baba :D , most tartunk a 7. hétnél.
Szintén Zuglóban lakunk, én viszont Szlovákiából jöttem, és hogy őszinte legyek, a magyar egészségüggyel nem igazán vagyok képben... De azért alakulok persze :wink:
A tanácsotokat szeretném kérni védőnő ügyben, ugyanis most kell keresnem egyet. Számomra nem teljesen világos, hogy lehet-e választani is, vagy a védőnői szolgálat határozza meg, hogy ki legyen az? Ha mégis lehet választani, akkor arra kérlek titeket, ha valakivel kapcsolatban van pozitív tapasztalatotok, írjátok meg nekem. Előre is köszönöm a segítséget, minden jót nektek!
bogóka
 
 


Szia Bogóka!

Én úgy tudom, hogy védőnőt nem lehet választani, az lakóhely függő.
Merre laktok?

Amúgy pedig gratulálok és üdv itt!! :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Szia Bokata!

Ez aztán a gyors válasz!
Köszönöm szépen ezt is, azt is!:D
A Pétervárad utcában lakunk. Közben azon morfondíroztam, hogy ugyebár 4 rendelője van a kerületi védőnői szolgálatnak, namármost: itt is le vannak osztva az utcák, mint a házidokinál, hogy ki hova tartozik?
Hétfőn lesz a napja, hogy bemegyek, addig gondoltam, tájékozódok kicsit :)
Ha eleve tartozom valahova, akkor holnap telefonozok nekik, hogy hova is.

Még egyszer kösziköszi :)
bogóka
 
 


Sziasztok!

Na, megvolt a doki. Szabályos, 14 mm-es petezsák, szabályos szikhúrral. Embrió még nincs, majd 3 hét múlva kell visszamennem UH-ra.

Bogóka, üdv köztünk! Milyen jó! Majdnem azonos időben fogunk szülni, és közel is lakunk egymáshoz :lol: én Marcusnál véletlenszerűen felhívtam egy védőnőt (a www.zesz.hu oldalon megtalálod a számokat), és ő megmondta, hogy kihez tartozom utca alapján. Nekem sanszos, hogy Ti a Csertő parkba fogtok tartozni.

Bocsi, de annyira pocsékul vagyok, hogy energiám nincs semmire sem reagálni... Marcival is az álmatlanság miatt voltam KO, most is. Éjjel 4 órát aludtam. Még szerencse, hogy ma jött anyu vigyázni Marcira, amíg dokihoz mentem, és napközben alhattam másfél órát. Remélem holnap jobban leszek, és akkor reagálok is

Igen, le van osztva utcára, hogy ki kihez tartozik. :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Brigi,
a Csertő parkba biztosan nem tartoznak, hiszen a Pétervárad utca a Thököly mellett van, a Csertő park meg majdnem az Ikeanál.

Bogóka,
szerintem a Tábornok utca a legesélyebb, az van talán a legközelebb, a www.zesz.hu tényleg jó oldal, ott van ez a szám is:
Tábornok u. 8.
Kerületi vezetõ védõnõ 273-2571
Tanácsadó, egészséges 273-2572
Védõnõk 273-2574

Hívd fel, max. azt mondják, hogy nem ők azok és megadják a megfelelő számot.

Háziorvost lehet választani, ha ő elfogad, de védőnő le van osztva, az tény.

Brigi,
kitartás neked!! És örülök, hogy ott a petezsák :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok lányok!

Annyira jófejek vagytok, köszi az infókat! :)
Én is ezt a zesz.hu-t találtam, úgyhogy nincs más hátra, mint előre: holnap telefonálok. A címeket megnéztem, és ami a 4 közül a legközelebb van, az a Lőcsei út, de majd kiderül.
Háziorvosom van, abban nem válogattam, mert nekem nem sokat számított, hogy az évi egy megfázásomra ki ad táppénzes papírt :lol: ,

Brigi, örülök a sok egybeesésnek (mi január 5. körül leszünk készen:) , és gratulálok a húrocskádhoz! Sajnálom, hogy álmatlansággal küzdesz, én ezt el sem tudom képzelni, én inkább álomkórral küzdök, bár nekem könnyű, mert ahogy látom, neked Marcikád is aprócska még.

Bokata, neked is naon köszi, pláne hogy még az elérhetőségeket is bemásoltad! :)

Jó éjt mindenkinek!
bogóka
 
 


Sziasztok!

Most regisztráltam, de már olvasgattam egy-két dolgot itt :) és üdv minden kismamának.
Mi úgy néz ki, a 9. héten járunk, és Zuglóban lakunk :) én az sztk-ban voltam dokinál, és beutaltak csak uh-ra a Hermina utcába. Oda viszont csak június 2-re kaptam időpontot. Nem lesz az már túl késő egy "nulladik" uh-hoz??? és június 5-n kell visszamennem a terhesgondozásra. Mi van, ha közben elmegyek egy magándokihoz? A problémám az, hogy nemsoká elköltözünk Csepelre, ilyenkor vajon másik védőnőhöz küldenek??? :( kicsit tanácstalan vagyok :wink:
etelka
 
 


Sziasztok!

Üdv itt közöttünk Bogóka! Gratulálok a pocaklakóhoz, remélem minden rendben lesz veletek végig.

Brigi! Neked is a petezsákhoz! 3 hét múlva már ott lesz a kis minimanó! Én is elég korán mentem a dokihoz, még petezsák sem volt, csak egy poz. tesztem, de én frászban voltam a spirál miatt :oops:

Mi újság van Emilivel, az ikrekkel? Megint eltűntetek!

Remélem ma már kisüt a nap, tegnap alig bírtam már mit kitalálni a kisasszonynak, hogy benn tartsam. De ma már mennünk kell úgy érzem.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Jó reggelt!

Orsica, köszi, részemről a megtiszteltetés! :), viszont minden jót nektek is! Ja és ma gyönyörű idő lesz!

Szia Etelka! Én csak magándokihoz járok, amióta csak ideköltöztem, ugyanoda. Mondjuk Újpesten van, az meg igen messze, de megéri! Persze pénzecske kérdése is, az igaz, de nála az alap, hogy ultrahangot csinál. Én most kedden mentem hozzá két pozitív teszttel, és kiderült,. hogy már a 7. hétnél tartunk, és rá kb 2 másodpercre a szívdobogását is hallottam :D , képzelheted, hogy meglepődtem, mert én azt hittem, hogy azért itt még nem tartunk (nekem kicsit bonyolult volt, gyógyszeres kúra meg zavaros ciklus, stb...).
1 szó mint 100: szerintem nem történik semmi, ha elmész egy magándokihoz, ő csinál uh-t, és még mindig eldöntheted, hogy melyik úton mész tovább.

Reggel felhívtam a védőnőket, és kiderült, hogy valóban a Lőcsei útiba tartozom, sőt szerencsére rögtön tudtam is beszélni a sajátommal! :D Jövő szerdára kaptam időpontot, de már addig is egy csomó mindent elmondott, hogy tudjak haladni.

Szóval jól indul ez a nap, remélem nálatok is! Na meek, mer a munka az munka :?

Sziasztok!
bogóka
 
 


Sziasztok!

Etelka,
biztos, hogy új védőnőd lesz, mert az lakóhelyfüggő.

Ami az uh-ot illeti, én biztosan elmennék a helyedben magándokihoz, persze ha kapsz ott hamarabb időpontot. Baja nem lesz a gyereknek 2 uh-tól sem.

Bogóka,
kihez tartozol? Én is oda járok.

Kép

Kép
bokata
 
 


Halihó!

Én Szalai Zsuzsához tartozom.

A magándokikhoz többnyire valóban időpont kell, ezzel nem számoltam, mert az enyémhez nem kell, nála aki rendelési időben érkezik, az érkezési sorrendben be is jut. Persze van, hogy sokan vannak, de inkább várjak 2 órát (ez azért ritka), mint heteket. Szóval emberi.

Sziasztok!
bogóka
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat! Ha elmegyek magándokihoz, és ott csinálnak uh-t, akkor a másikat lemondom, mert akkor már úgyis a dokinál majd megcsinálják gondolom mindet. Csak még nem találtam dokit, meg még kb félidőig Zuglóban lakunk, aztán megyünk Csepelre, közben meg Budaörsön dolgozom, és így magamban problémázok még doki-ügyben :)
Nem ismeri valamelyikőtök Pechtel doktort a Jáhn Ferencből?
etelka
 
 


Sziasztok,

Nem rég költöztünk fel Pestre (Zugló, Újváros park).

Segítségeteket szeretném kérni. Babaprojekt közepén vagyunk a párommal és egy lelkiismeretes dokira lenne szükségem.

Igazából magán dokira gondoltam.

Tudnátok nekem valakit ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat.

További szép napot mindenkinek.
barbizugló
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Etelka! Nem egyszerű így a doki kérdés- Csepel-Zugló-Budaörs- hát nem egyszerű. Én sajna nem vagyok ismerős Újpesti dokik ügyében.

Barbizugló!Üdv téged is itt. Melyik az Újváros park része Zuglónak?
Én Csapó dokihoz járok, az első lányomat is nála szültem, és most is nála fogok, nem olcsó, de jó orvos szerintem. Nézd meg róla a fórumokat, ott többet olvashatsz róla, vagy ha kérdésed lenne szívesen válaszolok.

Mindenkinek jó hétvégét, lehet, hogy még benézek, ha lesz idő rá.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Szia Orsica,

Csertő park, mellett van az Újváros park a 80-as troli végállomásánál.

Mit jelent a nem olcsó? Melyik kórházhoz tartozik a doki?

Köszönöm szépen, hogy írtál.
barbizugló
Budapest XIV. kerület
 
 


Tőlünk kb. negyed óra gyalog a Csertő park, úgyhogy közel vagyunk.

12.000.- most már a vizitdíja, Uzsokiban dolgozik, magánrendelője az Örsön van, sztk-ban nem rendel.

Szerintem jó orvos, odafigyel rád, szülésnél végig ott volt, meg voltam vele elégedve, csak állandóan emeli a díját :cry:

De én úgy vagyok vele, hogy legalább nem ülök órákat a rendelőben, igaz, így a terhesség közben elég húzós összeget kifizetek neki, de valamit valamiért.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Igen nagyon eltűntem.Köszönöm azért a hiányolást:)

Belevágtunk most ebbe a lakás témába, szinte m inden nap megyünk ki, mindig van vmi intézni való.Nem egyszerű, és még az idő is szoros, hogy beleférjünk a szocpolba. :x De ha minden jól megy 1 hónap múlva készen lesz, de majd csak szeptemberben lehet beköltözni, akkor leszátadás hivatalosan.

Emike most beteg csüt. óta, lázas volt, meg taknyos.Így nem megy bölcsibe, majd csak csüt.-ön, itthon vagyok vele.Bár szerintem már mehetne, de mind1.

Bölcsi témához:többiben nem jártam ugyan, de ezzel-Ilosvay- meg vagyok elégedve, de már megvolt a beíratás:?

Zsamin!
Durva a doki beszólása!!!
De ha ne adj' Isten szükség lesz még pisi vételre, akkor a tippem a következő(én sem szeretem ezt a zacsis témát, macerás is, meg kényelmetlen is):
fogj egy tiszta poharat, de tényleg nagyon tisztát!!!, és tartsd a nunija elé, majd erőssen fújjad a nuniját, vagy tegyél egy kis vizes vattát az alhasára egy fél percre.Általába reflexesen szoktak pisilni.
Vagy:ugyanez, csak itasd közben, csap megereszt:)
Mire gondltál mikor azt írtad, hogy Fóton fürödni, meg korizni?Hol???Van strand?Meg jégpálya??Nem tudok róla.
:roll:
Lánykádnak jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok csajok!

Pankaa! Biztos ezernyi dolgot kell intéznetek, nem egyszerű egy költözés, barátnőmék is most vannak benne, nem is tudunk találkozni, mert mindig menniük kell nézni, meg intézni valamit.

Ma beszéltem Zsuzsival, csüt. óta Bethesdában vannak, először bélfertőzést mondtak, aztán meg vesemedence gyulladást, kicsit kiakadtam, nem ugyan az a kettő :twisted: Sajnálom szegényt,mert nem engedik haza, pedig jobban van már, 3x kap naponta antib.-t, de ezt bejáróként is el lehetne intézni szerintem.
Unokaöcsémmel is ezt csinálták anno, csak ott még tetőzödött azzal, hogy anyuka a kisebbik gyereket még szoptatta, na ezt old meg, hogy benn is maradj, meg nem is :cry:

Remélem most már hamarosan kiengedik, Amina meg teljesen felépül.

Mi jól vagyunk, csöppet meleg volt ma, de egy szavam se lehet, mert ezt vártuk, úgyhogy befogom :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

VÉGRE ITTHON!!!!

Szörnyű volt ez az egy hét-minden tekintetben!
Most ott tartok,hogy gyerek urologust keresek,vagy valaki lelki ismeretes gyerek dokit,mert nem vagyok 100%osan biztos benne,hogy valóban az a baja ,amit mondanak!
A saját házi orvosunkkal,meg vagyok elégedve,csak meg szeretném még nézetni mással is,most amin ki vagyok akadva,hogy MÉG 3!!! hétig szájon át antibiotikumot kell adnom neki!
Ennek tényleg ez a menete?
Esetleg Pankaa,te mint madarászos,nem tudnál nekünk segiteni?
Azt nem értem,hogy a vizelet és a hasi UH is a vesére negativ leletet adott,akkor miért kellett bent lennünk egy hétig ,napi 3szori vénás gyogyszerezéssel?
A vérvétel alapján a CRP-je volt sok (68,9),és bent azt mondták ezért...
Örülök,hogy itthon vagyunk,de nem nyugtattak meg hogy tényleg meg gyogyult,már ha egyáltalán az volt a baja ami...

Most azt hiszem 0-24 -ben a netet fogom bujni és keresem a miérteket...

Ja és arra se tudtak felelni ,hogy ,mikor ,miért,hol kaptuk el,mire figyeljünk,elkaphatja-e bármikor máskor!
Csak tippelgettek! De mondom ,egyáltalán nem vagyok nyugodt!!!!

Bocsi,ha kicsit zagyva voltam,csaponganak nagyon még a kérdések,csak gondoltam bejelentkezem nektek,amig alszik Amina!

Jó hétvégét mindenkinek!
Ja és üdv minden új kismamának!
(késöbb reagálok mindenre...legalább is meg probálok!)
zsamin
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
sokat gondoltam rátok a múlt héten, akartalak is hívni, csak nem tudtam, hogy mikor jó, otthon vagytok-e már...
Szegény Amina, nagyon sajnálom. Tényleg őrület, ami a gyerekgyógyászatban zajlik. (bocs, Pankaa, de amiken mi és sok ismerősünk keresztül ment...).

Hogy vannak az új kismamák?
És a régiek?
Orsi, Ficánka megvan békésen odabent?

Brigi,
ez az álmatlanság hihetetlen számomra, én végig álomkórban szenvedtem, gyakrolatilag bárhol és bármikor el tudtam aludni, pedig alapjáraton rosszul alszom.

Minket utolért a válogatósság időszaka, legalábbis remélem, hogy vége lesz egyszer. Borzasztó, kiköpi azt, amit még 3 hete mondjuk boldogan megevett. Foghatnám a melegre, hogy azért nem éhes, de érdekes a Nestlé Junior igen nagy méretű bébiétel simán lecsúszik. Pedig nem szoktattam hozzá, mindig én főztem neki. Nem tudom, hogy ez mitől alakult ki, de minden ebéd és vacsora egy kínszenvedés az egész családnak. Próbáltam már, hogy hamarabb kap ebédet, hátha túl fáradt, de az sem jó... :-((

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok csajok!

Eltűntünk egy pár napra, száműzve lettünk itthonról, festés volt, próbáltam lebeszélni apát, hogy csak a hálót fesse ki, de fejébe vette, hogy akkor már a nappalit is, és ugye ami ezzel jár, mindent leszerelni.....stb. Úgyhogy csütörtöktől anyuéknál aludtunk, felborult a napirendünk, első nap 6-kor kelt Kitti, azt hittem megőrülök. Aztán persze 11-kor már aludt. Jó volt azért, de hullán jöttem haza, mégsem ugyan az, amikor itthon vagyunk.

Nálunk is elkezdődött a válogatás, semmi gyümit nem eszik meg, de még meg sem kostólja, mindenre nem,nem, nem... És az elején mindent be kell vetnem, aze lső 2 falat nagyon nehezen megy le, utána már jobb. Nem ér rá enni, vagy nem tudom mi baja. A jó kis rost nélküli kajáktól szegénynek olyan székrekedése lett, öröm volt nézni, úgyhogy tegnap adtam neki reggel tejet, aztán gyümijoghurtot, utána rostos őszilevet, estére rendbe jött szegénykém. Remélem ma már nem fogunk kínlódni.

És az akarat, te Jézusom.... Ezt hogy lehet kezelni, ha valakinek van jó ötlete várom. Kétszer hoztam el a játszóról úgy, hogy majd kiugrott a kocsiból, meg a kezemből, és közben üvöltött, mint egy sakál. MIndezt azért, mert nem akart vele senki társadalmi életet élni. Nem ment vele senki motorozni, pedig ő hívta őket gyeje,gyeje, gyeje. A másodiknál meg haza ment a kislány, akivel együtt tolták a babakocsit, és ez ugye katasztrófa....Ha nem az van amit ő akar, kitör a balhé, képtelen vagyok ezt kezelni.

Na ennyit a panaszáradatról. Egyébként jól vagyunk, még 4 hét elvileg, múlt héten voltam nagy uh-n 2300gr, kb még 1 kg, és minden ok. Rólam folyik a víz, még az a jó, hogy Kitti se nagyon bírja, bejön, ha nagy meleg van. Elkezdődtek a ctg-k, most már minden hétre van program. Remélem azért még ráér egy kicsit, mert még nincs kész a helye, még a kiságy sincs itt. Szörnyűek vagyunk, tudom.

Remélem az új kismamik is jól vannak, meg minden gyerkőc és anyuci.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Ismét ide értem én is!!! :oops:

Jaj,csajok olyan "jó" olvasni,hogy ti is kínlódtok az evéssel.... :oops: :wink: :lol: ...nálunk ez a nem -eszem-akármit (pláne nem husit!!!) már kb egy fél éve tart! Reméltem,hogy kinövi,vagy megjön a kedve hozzá,de már feladtam! Eszik,amit akar,mostmár nagyjából sikerült kitotóznom mi az ami bármikor bármennyi mehet! :wink:

Elég rövid a lista (rizs,tészta,krumpli-ezek állandó "menük" nálunk), de néha beleszoktam csempészni neki egy kis husit,zöldséget,ezt-azt...
Ne tudjátok meg mit szoktam itt szenvedni etetés elött! Pláne ha olyan tésztát csinálok neki ,aminek lukas a közepe,abba evés elött (persze ugy hogy Ő ne lássa) beleszoktam tuszkolni kis husikat,hogy legalábbb ,annyi húst egyen a drágám! Mert annyira rafinált,ha látja hogy hús is van a kanalán elforditja a fejét,vagy ügyesen csak a köritést eszi le róla! NAGY FRANC!!! :wink: :lol:

Azon viszont meglepődtem,hogy Kitti is beállt a sorba! olyan jól evett eddig! Lehet neki a meleg vette el a kedvét,meg az étvágyát?
Nekünk is elkezdődött (vagy a kórházi tartózkodás egyik "mellékhatása :? ) a nagyon hisztis korszak! De olyan szinten,hogy nagyon brutál!
Üvölt és dobál és csapkod és visit és amit még el tudtok képzelni...
A 2. nap észrevettem rajta ezt bent! Valószinű a leredukált mozgástér ,a mindenre "nem szabad", és a helyzet ,amit nem értett miért került oda! Nagyon remélem hogy hamarosan visszaáll a régi kerékvágásba a kis lelke,mert ez valami iszonyat amit müvel néha!!!
És olyan dolgokért sírva fakad... !!! Mit sírva!!! Egyből zokog!!!
És csak anya..anya...anya! Még éjjel is felsír vagy 5-6szor!
Pedig már olyan jók voltak az éjszakáink!!!

Orsi,Kata,mindenki:most egy picit náthásak vagyunk,de ha már minden oké,betámadhatunk egy játszót? Főleg a délután lenne jó,mert átállt Amina a délután 1től-3-ig való alvásra és igy a délelött elég rövid nekünk! Biztos Amina is örülne hogy végre ismerős gyerekekkel játszhat....

Orsi,neked kitartás! Olyan hamar eltelik már ez a 4 hét,hogy csak gyözzünk addig talizni!!! :wink: :lol:
A héten kikúráljuk magunkat ,aztán összefutunk? Ígérd meg hogy megvársz (vagyis megvártok)... :wink: :lol: :lol: :lol:

Brigi: veled mi újság? Hogy vagy? Picur? Doki mit mondott? Voltál azóta? Nálatok is jó kevés idő lesz a két törpe között...

Jaj viszont ,amit hallottam tegnap,hogy elfogadták a gyes-ről meg a többiről a törvényt,kivagyok!!! Ezek nem normálisak!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
MI LESZ ITT???!!!! Ezeknek semmi se számít? Jól hazavágtak szerintem nem egy- nem két családot (meg a terveiket)...

Na puszi nektek!
Jók legyetek!
zsamin
 
 


SZIASZTOK! Segítségre lenne szükségem! Zuglói kismamák körében közvélemény kutatást készítek pelenkával kapcsolatos témában. Még 4 kismamát keresek, akiknek a babájuk használ még pelust. A kutatásom leadásának határideje június 4.
Én egy 4 hónapos kisfiú anyukája vagyok, aki Tgyás mellett kénytelen dolgozni. A kapcsolatfelvétel bármely módja érdekel, ha valaki lenne olyan segítőkész, várom itt, vagy a bendur@freemail.hu címemre az elérhetőségét. Ha tudok, szívesen segítek én is...

Köszönöm: Ani
bendur
 
 


Szia Ani!

Nálunk még javában zajlik a pelenkás korszak, sőt nemsokára előlről kezdünk mindent :lol: szívesen segítek, ha tudok, ha nem kell mennem sehová, mert az már nem megy :oops:


Szeretném én is megvárni még a jövő hetet, sőt még az utánit is, úgyhogy még kijutunk játszóra :lol: Szegénynek még se ágya, se helye, megint el vagyunk maradva rendesen, de hát nálunk már csak így megy, kezdek hozzászokni :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsamin!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 14:32-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bejelentkezek, még egyben vagyok, és szeretnék is még min.3 hétig.

A hisztivel az a legnagyobb bajom, hogy más gyerek miatt csinálja, mert ha egyedül van, akkor el tudom terelni a figyelmét, vagy ott hagyom, és akkor megunja. Na de ha van társaság, és valamit kitalál, és a másik megunja és nem azt csinálja, na akkor van balhé. Tegnap unokatesóval csinálta u.ezt. Ő már nem akarta tolni a talicskát, Kitti meg vitte utna és ordított, hogy már pedig tolja. Olyan erőszakos, hogy csak na. Imádja a gyerekeket, de annak kell lennie, amit ő akar. Mit fog csinálnia húgával, már előre félek :oops:
Készülök minden félével, hogy majd együtt csinálunk mindent, de jó lenne, ha gyorsan megértené, hogy még nem tud majd menni vele játszani.

Na, ennyit rólunk, sajnálom, hogy Emili beteg, neki is mennek a gyógypuszik.

Zsuzsi! Ti hogy álltok, mi újság?

Többiek?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsica!
Emili is ilyen kis akarnok!Múltkor meg is kérdeztem tőle, hogy akarsz akarni?Mire bőszen bólogatott :twisted: :lol:
Emi is szereti a gyerekeket, de dirigálni is nagyon tud ám!Azért a bölcsi már egy kiscit hatott rá, pozitív irányban ezen a téren :wink:
Mit csinálnának ezek egymással??? :lol:
Na hogy tesóval mit fog csinálni arra én is kíváncsi vagyok!Majd úgyis elmeséled;)
Gyógypuszikat köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Pankaa.köszi szépen,írtam privit.....(ha nem gond... :oops: )

Annyira kiváncsi vagyok már a Te lányodra is!!! A képeket mikor nézem nekem az az érzésem vele kapcsolatban,hogy olyan kis loknikba bújt ördögfióka Ő is... :wink: :lol: :lol: :lol: (persze jó értelemben...)...nem egy elveszett csajszi lesz belőle sem!!!
Én már nem is merem megpendíteni,hogy tali meg ilyenek,mert eddig nem nagyon akart össze jönni!
Egyszer időben össze szedjük magunkat és kicsattogunk az Ilosvai játszótérre, persze elötte lejelentkezünk,hogy kint lesztek-e...(Orsiékat,Katáékat is "visszük" :wink: )
Vagy ha van kedvetek ti is eljöhettek errefelénk! A Vezér uti játszó,ami közel van hozzánk és akkor Katáék is ,Orsiék is tuti eltudnak jönni! :wink:

Brigi ti sem maradtok ki!!! Nektek is szól ,persze!!!

Mi jól vagyunk,a kórházból sikerült hazahoznunk egy jó kis takonykórt, nekem már kezd elmúlni,Amina még küzd vele !:cry:

Amúgy amióta hazajöttünk nincs egy nyugodt éjszakánk!!! Megint 1-2 óránként ébred és olyan zokogásban tőr ki egyből,olyan nehéz megvigasztalni... :cry: Próbáltam,hogy nem szólok hozzá,hátha abbahagyja,de csak jobban rázendít akkor és csak még nehezebben tudom vissza altatni!
Meg persze ha felsír,van hogy egyből "anyaaaa....ciciiii" így kezdi!
Apa mondta is,rosszabb,mint pár hónaposan ,mert akkor is ennyit cicizett,csak csöndben!!! :wink:
(Anyu "megnyugtatott",hogy mikor én is ennyi idősen bekerültem a kórházba,nekem egy hónap kellett,mire vissza álltam! alvás-evés-meg úgy ált. a napirendre...)
Szóval eléggé kivagyok,ha tudok vele együtt alszom délután,mert reggelente úgy érzem magam,mint a mosott sz...r (bocsika :oops: ) fáradtabban kelek,mint amikor lefeküdtem!Szerencsére 2-3 órát alszik du-n!
A lakás romokban,vasalni való hegyekben,mondtam is páromnak,bocsi,de nem tudom mikor érem magam utol! Ha vmi ruha kell azt vagy kivasalom,vagy bocsi,de gyűrötten veszed fel... :oops:


Emilinek mi is jobbulást kívánunk!
Orsi, kedden megyünk vissza a doki nénihez,utána már nagyon remélem,hogy tudunk talizni,de majd kereslek! Amúgy előre láthatólag üres a hetünk!

Kellemes hétvégét mindenkinek!
A törpéknek meg nagyon-nagyon boldog gyereknapot kívánunk!!! (remélem jobb idő lesz ,mint ma volt...)
zsamin
 
 


Zsamin!
Válaszoltam;)
Vezér úti játszó messze van azt hiszem hozzánk, és oda nem is megy bkv, ugye?:(
De Ilosvays játszi jóóó!:D
Kitartást , remélhetőleg hamar isszaáll a régi rend.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Hogy telik ez a 3 nap?
Ez az időjárás..ma még hagyján, de a tegnapi nap... :evil: :evil:
Utáltam. Alig tudtam lekötni Anna figyelmét, szerencsére legalább délután tudtunk sétálni. Meg az is jó volt, hogy most nem volt Marci, mert a 2 gyereket egyszerre lekötni...ilyen esőben... én még el is mentem volna vele sétálni, de se gumicsizmája, se esőkabátja nincs, be is szerzek ilyet a jövő héten.
A párom persze nincs itthon, küzdöttem egyedül, na jó, délután felmentem anyuhoz, hogy egy picit más környezetben legyünk.

Anna is beállt a motorbajnokok sorába :D édes, ahogy hajtja magát, és élvezi is nagyon!!! Ja, és kijött 3 foga is, eddig mindig csak az alsókat néztem, mert ugyebár azt látom jól, de tegnap egy kicsit lefogtam és megtapiztam a felső ínyét, hát kiderült, hogy már a két felső örlő is kibújt, sőt, azok már recések is. Így 11 fogú lett önagysága :)
Továbbra sem eszik rendesen és egyre hisztisebb is. Olyan akarat van benne, hogy csakna!! Rosszabb, mint a bátyja volt.


Zsuzsi,
gyógyuljatok!!! Jó lenne, ha már lehetne megint játszóterezni és találkozhatnánk is, mielőtt Orsi megszül...

Pankaa,
a Vezér úton a 82-es trolibusz jár, szóval az is jól megközelíthető!!
Nekünk meg az Ilosvay van messzi. :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Bokata!
igen, de a 82-esig is el kell jutni;)
Meg nekem nem nagyon tetszenek a pesti játszók, legalábbis amiket eddig láttam, mert szerintem nem kis gyerek barát!A városligeti nagy játszó is kézs életveszély, vagy teljesen használhatatlan!Simán kitenném rá a 12-es karikát :twisted: :lol: Csúszdák nagyon meredekek, lépcsőfokok 40 cm-enként vannak hozzá... :?
Vezér útit még nem láttam, de eddig csak Ilosvay az amelyiken tud Emili egyedül! is játszani.A városligetin a homokozón kívül csak egy kicsi mini csúszdára tudott rámenni, a többire én nem mertem felenedni, mert még én sem mernék rámenni :oops: :lol:
Úgy lárom Debrecenben el voltunk kényeztetve ilyen téren, ott volt külön részleg a kicsiknek, és használhatóak voltak a játékok!
Na nem panaszkodom tovább, nem is neked szólt, csak most kibeszéltem magamból :wink: :oops:

akkor jöjjön a nap híre:
Emili ma 4 órát aludt!-ez már önmagában is nagy szó-de bugyiban!!!!Annyira büszke voltam rá!Nagyon álmos volt már délben, és nem volt hajlandó pelust felvenni.Na gondoltam akkor jó, majd mosok. :wink:
És szárazon ébredt!!Mondtam neki, hogy ne pisiljen be, mert akkor ki kell mosni a pillangós ágyneműt :wink:
Viszont délután 2x is bepisilt :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok csajszik!

Én már az Ilosvayt nem merem megkockáztatni, innen nagyon messze van, ill. nem is messze, hanem normális bkv közlekedés nincs arra, gyalog meg már kihagynám.

Szóval nekem marad a Vezér úti, max. még ami a Zsuzsiéknál van, az tényleg jó szerintem is. Az kicsiknek is teljesen "mászható".
Csak egy a gond ott szerintem, hogy a két csúszda között van a hinta, na most az én kedves lányom előszeretettel rohangált közöttük :D Egyszer voltunk ott, de nem is akart haza jönni.

Ha nem esik már az eső, szerintem holnap kiviszem már legalább a Vezér útira, be voltunk most zárva, szörnyű volt :cry:

Ha van kedvetek gyertek, ill. tényleg jó lenne még mostanság találkozni. De utána sem akarok nagyon begubózni, tudom, hogy egy pár hétig illik a fenekemen maradni, de max. ti jöttök hozzánk, legalább a lurkók kicsit tombolhatnak. Itt van az összes uncsitesó motorja különféle méretben, jut mindenkinek. :lol:

Megint rá kellett jönnöm, hogy ezek az irdatlan nagy dühkitörések a fogfájásnak szólnak, a hátsó rágókkal szenvedünk már megint. Nála valahogy időszakosan jön, hol elindul, hol nyugiban van. De hogy mikor fog kijönni már, a jó ég tudja. Ilyenkor csapkod, dühöng, meg is értem, nagyon sz.. egy fogfájás. Már csak a hátsó 4 hiányzik, a többivel nem volt ennyi gondunk :cry:

Na üdv mindenkinek! Holnap játszó?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Jaj Kata! Ne is mondd az időt... :twisted: :twisted: :twisted:
A 3-ból kettőt szinte egész nap a lakásban töltöttünk mi is!
Tegnap kimentünk délután mi is sétálni!
Ez a gumicsizma dolog már nekem is egy ideje benne van az agyamban,de ilyen piciben eddig nem találtam! Vagyis amit találtam arra meg mondom öszintén én sajnáltam a 3000.-ft-ot... :oops: :oops: :oops:

Ez a a motorozás!!! Hogy ez honnan van meg nekik,hogy hogy kell hajtani...!!! :lol: :lol: :lol: olyan cukik,ahogy probálkoznak,aztán olyan pikk-pakk mennek már vele! Nálunk is Amina már úgy megy...
Mi most tartunk a 3 kerekü biciklinél,de még hajtani nem hajtja,csak lökdösi vele magát ,mint a motorral! Próbálkozásnak meg teszi...:wink:

Pankaa: a városligetire arra gondolsz,ami majdnem a sarokban van? A troli megállóban? Mert ott van egy nagyon jó játszótér,elkülönítve kifejezetten pici (1-3 éveseknek) gyerekeknek való játékokkal! Mi még akkor voltunk ott amikor Amina még épp hogy csak totyogott (összel valamikor), de nekünk nagyon tetszett!!! Pici csúzda,hinta,forgóbigyók,mászóka...
És be van keritve,még véletlenül se lógjanak meg a lurkók!
Meg van még egy játszó,az majdnem az állatkertnél van,a tónál,ott tényleg minden úgy "ömlesztve" van ! Mi ott eddig csak homokoztunk,meg hintáztunk!

Nagy-nagy gratula Emilinek !!!!
Várom én is már az igazi jó időt,hogy csupaszkodjon a popsija,próbálkoznánk mi is a pelus elhagyással...
Néha-néha ráültetem a bilire,de valamiért most nem akar ráülni,olyan mintha félne tőle... :roll:
zsamin
 
 


Zsuzsi,

nekünk jó ma délután a játszótér, hívj, hogy mikor, melyikre mentek!

Kép

Kép
bokata
 
 


Orsica!
Fogzásra próváltad már a Vibrocil kúpot?Nekünk hatott.

Zsamin!
Hát volt ott több játszó is, a tó melletti is elég vegyes, de mi azon voltunk, ahol 2 is van egymás mellett, mind2 körbe van kerítve, az egyik nagyobb.Az a baj, hogy Emili menne mindenre, főleg a csúszdára, de az életveszélyes, nagyon meredek, meg van döntve oldalra is, biztos ami biztos, kiessebn belőle a gyerek :twisted: , ráadásul még döcögős is, nem síma a felszíne :roll: :twisted: 1x ment le rajta Emili, majdnem otthagyta a fogát! :( De aki utána csúszott hasonló korú baba, az is ugyanígy járt, a szülők meg ott káráltak, és szidták aki kitalálta :lol: Még a nagyobb gyerekek is majdnem a homokba harapnak a végén.Annak meg nincs értelme, hogy állandóan elrángassam Emilit, hogy ezt sem szabad, meg azt sem. :?

Ma egész nap takarítottam, Emili alszik.Este megyünk az ügyvédhez végleges adás-vételit írni, aztán mennek be apíprok a bankba 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Na ez a mai játszóterezés sem jött össze, de hátha holnap...
A templom melletti játszótér kicsit dűhít, már másodszor találunk ott jó nagy adag kakit, most szerencsére nem léptünk bele... :evil: :evil:

Ma nem volt suli Marciéknál, úgyhogy együtt voltunk. Képzeljétek, mozog az egyik foga!! Ez lesz az első, úgy izgulok, hogy hogy fog kiesni. Szegénykém teljesen megrettent tőle... :-(

A Városligetben lévő játszótereket nem ismerem, alapvetően nem szeretem a Városligetet, de amúgy szerintem mi itt Zuglóban (és a környező kerületekben lévők sem) nem panaszkodhatunk, mert egy csomó új és jó játszótér volt. Sajnálom, Pankaa, hogy neked nem tetszenek, pedig van sok jó szerintem. Mi most sokat kipróbáltunk, felfedeztünk újakat is. Nekem ami nem tetszik, az az Ilosvayn az a nagy tömeg, a saját gyerekeimet alig találom meg...mindenki vadul, a nagyok nem figyelnek a kicsikre...

Lányok,
a múltkor írt egy lány, hogy kérdőívet szeretne kitöltetni pelenkákról. Én megcsináltam, kb. 6 perc volt, Orsi is bevállalta, nincs még valaki, aki megcsinálná neki? 1 db hiányzik már csak neki.

Ezt írta, ha valaki még bevállalná:
SZIASZTOK! Segítségre lenne szükségem! Zuglói kismamák körében közvélemény kutatást készítek pelenkával kapcsolatos témában. Még 4 kismamát keresek, akiknek a babájuk használ még pelust. A kutatásom leadásának határideje június 4.
Én egy 4 hónapos kisfiú anyukája vagyok, aki Tgyás mellett kénytelen dolgozni. A kapcsolatfelvétel bármely módja érdekel, ha valaki lenne olyan segítőkész, várom itt, vagy a bendur@freemail.hu címemre az elérhetőségét. Ha tudok, szívesen segítek én is...

Köszönöm: Ani

Kép

Kép
bokata
 
 


Én is bevállaltam ugyan, de nem tudta átküldeni emilben, pedig jók a fiókjaim. Azóta se kép se hang, pedig többször is néztem, de nem jött. Lehet, pont ez az egy hiányzik, én szívesen megcsinálom, ha ideér.

Holnap játszó? De. megyek ctg-re, de du. nekem jó. Most már úgy sem csavargok annyit, bármi jó nekem.

Panka! gratula a házhoz, remélhetőleg minden rendben lesz.

Mi a ligetben a tó melletti játszón voltunk, nagyon élvezte a kisasszony, de tényleg meg kell őket fogni a csúszdánál. A másikat nem tudom melyik.

Anyuéknál lévő játszón vagyok kiakadva, ott törött sörösüvegek a homokban, tele csikekkel, és egyebekkel, szörnyű állapotok vannak.

Na megyek, talán holnap....

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon nagy-nagy bocsi mindenkitől,de jól keresztbe húztuk a mai játszóterezést.... :oops: :oops: :oops:
Sajnálom,pedig jó lett volna kivinni Aminát picit tombolni!
A hétre ennyi volt a kötött program, elvileg innentől szabadok vagyunk!
Holnap délelött még főzök vmit,de délután okés!!!

Voltunk a doki néninél.hát mondott jó meg rossz hírt is... :cry: :oops:
Pankaa, kiderült időközben,hogy pont ahhoz a dr bácsihoz kell mennünk majd,akit te is ajánlottál! :wink: De csak juni végén!
Amúgy most jól kifaggattam ,hogy mi is ez az egész,és érdekes,sokkal megnyugtatóbb válaszokat kaptam ,mint attól a "nagyon szimpatikus" dokitól :? ,aki kezelte Aminát a kórházban...
Most már nem vagyok annyira betojva,le is nyugodtam valamennyire, és tudom,hogy jó kezekben lesz (van) a kis csaj!!! :wink:

Gyorsan le is kopogom (kopkopkop), de a tegnapi éjszakánk is kezdett már nyugisabb lenni...Csak 3szor ébredt!
Látom a fényt az alagút végén... :lol: :lol: :lol:

Kata:ez a kaka dolog elég gáz!!! Én még nem találtam ott -meg máshol se-semmit,hálistennek,de ez azért durva! Kinek van annyi esze hogy oda sz...ssa a kutyáját (gyerekét,MAGÁT??? ) és még csak össze sem szedi!
Mondjuk múltkor ,mikor Orsiék is kint voltak ,volt kint egy elég érdekes anyuka! Kicsi lánya elkezdte "hülyézni" a kereszt lányomat,mire ő vissza szólt,és ezt bezzeg egyből meghallotta a drága mama!!! Na és olyan stilusban kezdett a 8!!! éves gyerekhez beszélni,hogy szegény Zoé,mondta is nekem,hogy menjünk,mert itt bántják őt!
De az persze nem számitott,hogy a nagyon okos gyereke majdnem letarolta Aminát,meg Kitti!!!
Tény hogy találkozunk érdekes fazonokkal a játszótereken...(is)... :?

Pankka,nem tudom,akkor lehet,hogy 2 külön játszóról beszélünk? Nekem nem rémlik,hogy ilyen brutál csúzda lenne ott amit én mondtam,a sarokban...
De néha én is csak lesek,hogy akik ezeket a játszókat tervezik,fogalmuk sincs mit jelent kisgyerekkel kimenni!!!
Amitől én is kivagyok,hogy a hinták elé-mögé-köré,miért nem lehet valamit tenni,hogy ne rúgja fel az éppen (miért ne) pont arra totyogókat! Mert aki a hintán van az hogy álljon meg??? Főleg ha le se ér a lába... :shock:
zsamin
 
 


Zsamin!
Na ennek örülök, hogy jobban van Amina,ez a lényeg!;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Orsi, Zsuzsi,
hazajöttünk és Anna megevett egy üveg bébiételt, persze azért nem úgy, ahogy régebben, habzsolva, volt némi hacacáré körülötte, de legalább volt normál étel is a kis pocakjában. Este még ivójoghurtot is ivott, az most nagyon megy, szívószállal. Meglátjuk a mai napot. Arra is gondoltam, hogy délelőtt nem adok neki semmit, akkor hátha ebédel. Tesztelem szegénykémet...

Viszont Marci sem eszik túl sokat, ő meg a mozgó foga miatt, mert az fáj és hát így macerásabb az evés. Na nem baj, az már úgysem bírja max. pár napig és kiesik onnét :-) Már este próbálgatta mozgatni, de még nem maradt a kezében.

Játszótér ma?

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Én meg is beszéltem haza felé Zsuzsival a játszóteret, de az én rövidtávú memóriámmal elfelejtettem, hogy könyvelőhöz megyünk du. Úgyhogy mi sorry, de ma nem megy, de holnap bármi jó, eddig...

Megjött az étvágy kinn a játszón Annának, kis kunyizósok, olyan édesek, mindenki jön a "majdnem éhenhalok" szemével, és persze a másiké kell, az sokkal finomabb.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Gyorsan most csak annyi,holnap délelött nem jó nekünk,mert tesóm kislányát kell "pesztrálnom" ,hozni-vinni, iskola meg egyebek...
Délután nem tudom meddig van nálunk,de hívlak majd titeket ,max viszem őt is játszóterezni! :wink:

Brigi:már rég hallottunk Rólatok!!! Mi újság? Picur? Marcus? Hogy vagytok?
zsamin
 
 


Esik az eső, úgyhogy ugrott a játszótér... :evil: :evil:

Mit csinálok Annával, azt még nem tudom. És délután Marcival is...
Pedig olyan jól elterveztem a napot: bevásárolunk, aztán elmegyünk játszóra...

Tényleg, eszembe jutott még egy étel, amit Anna hajlandó megenni (tegnap este is azt evett): az a rántotta. Sajtos, hagymás, mindegy, azt eszi. :-)

Na megyek, mert megint valahová eltűnt a kisdrága, újabban a spájzt pakolja...

Kép

Kép
bokata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: