Új privát üzeneted érkezett!

lady23 írta:Most megyek,mert hazajött a párom,de holnap délelőtt leszek

de jo Neked, nálunk csak fürcsire várható Apa :?
Nevek: Tamara egy könyvben volt még gimis koromban olvastam és akkor ugy döntöttem ha lányom lesz Tamara lesz :lol: Laura meg tetszett és Apának is tetszett mind2, meg barátnöim ötleteltek :lol:
azt meg imádom, h különbözö, de mégis hasonlo...3 szotag és ra végü :lol: :lol: :lol: mégiscsak ikrek :lol: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:52-kor.
szonce82
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:52-kor.
szonce82
 
 

 
 

Lady: lehet akkor érdemes megmutatni egy Dévényesnek, mondjuk több szem többet lát :wink: én is jokat hallottam akik jártak ilyenre :wink:
Szonce: ne is mondd, ilyen nálunk is elöfordul és én is úúúúútálom :evil: én is mondtam már Apának...na majd egyszer...majd elmesélem Nektek már van, hátha kedvet kap :lol: :lol: ja és jo lett? az olyan jo, h apa-fia együtt szerel :lol: én ezt picit sajnálom, mert Apa imád bütykölni...de mindig azt mondja, h a Lányokkal is lehet majd :lol:
ja nem is meséltem, tegnap kaptak rántottát meg kenyeret Csajok, hát olyan édesen köpködték ki a tojást h az csak na és adták oda nekünk és mondták közben h tessék :lol: :lol: :lol: lehet nem volt sós azért nem izlett, mondjuk én nem nagyon sozok Nekik...na majd még próbálkozunk, ma vettem tonhalat (konzerv) azt akarom kiprobálni h izlik-e majd jövöhéten az lesz uzsi vajjal összekeverve kenyérrel, én nagyon szeretem pedig nem vagyok én se nagy halas

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:52-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:53-kor.
szonce82
 
 


Szonce: na majd mesélj izlett-e a rántotta :wink: én is probálnék többmindent amit kenyérre lehet kenni vagy kenyérrel enni de még nincs nagy repertoárom sajna :oops: én nem adok virslit kenömájast meg felvágottat, sztem ráérnek, de persze semmi bajom azzal ha vki ad :lol:
Naplót nem láttam, csak az elözetest, nálunk is rács van szerencsére igy nem kell minden jöttmenthez kimenni, én azt szoktam mondani, h etetek meg nem mi vagyunk a tulaj, eddig beváltak :wink: koppkopp :wink:
Tamma kirágta a fogkeféböl a sörtét :shock: :shock: jo kis gyerekfogkefe... :evil:
na joccaka Mindenkinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Ismét koránkelök lettünk :? , lehet kellene egy sötétebb sötétitö, na de mikor menjek venni ugye...aszem Anyumra bizom majd a feladatot :wink:
Lady: Neked akartam irni...régebben Csajszikáim 5.30-6 körül keltek de akkor 2x aludtak napközben és ahogy ez kezdett változni, h csak 1x alszanak igy lett 7 körül a kelés :lol:
sztem a nozi miatt is kelnek korábban, szörcsögnek nagyon, szerencsére annyi köhögés nincs éjjel koppkopp
na majd mesélj mi volt ezen a tejakármis teszten :wink: ezt hogy csinálják? hova kell menni?
Szonce: Anyud meddig volt? vagy még itt van?
Charlott: mizujs viszketéssel? remélem még jobb már a helyzet :wink: mész ilyen dokihoz a cukor miatt?
Gombocka: gyere már és mesélj, mizuuuuuu???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:53-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:53-kor.
szonce82
 
 


Kép
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Egy kicsit teszem ki a lábam Békás cityről, már is beindul a fórumélet! Alig tudom követni.... :oops:
Rokonlátogatáson voltunk tegnap, mindenki megjegyezte, hogy mekkora a pocakom! Biztos csak egy gyerek? :roll: Csak megjegyezném, hogy ez még nőni fog! Már (édes) kellemetlenséggel is jár a nagy has, lakóval együtt - ugyanis alváskor már háton sem jó feküdni, és teljesen oldalt sem, mert akkor a nagyságosúr rögtön jelez, hogy neki nem kényelmes. Két napja féléber állapotban szunyokálok. Azt hiszem a szervezetem felkészít az első csecsemős hónapokra! :-)

Lady: nagyon szomorú, ami veletek történt és bosszantó, hogy az orvosok figyelmetlensége miatt következett be! :evil: Kicsit izgulgatok, mert én is a Margitban szeretnék szülni, de úgy látom nincsenek a helyzetük magaslatán.
Örülök, hogy Csenge lányotok meggyógyult! :D

Babusok: vakarózom, de már nem veszélyes az állapot, amióta vegyszermentes mosókenőccsel és samponnal tisztálkodom sokkal jobb lett. :wink: Kedden megyek diabetikushoz.

Szonce: nálunk is alakulnak a nevek. Táblázatban osztályoztuk a jelölteket és átlagot számoltunk! :-) Kicsit közelebb kerültün a megoldáshoz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.02.22 08:53-kor.

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:53-kor.
szonce82
 
 


Szonce: juj de irigy vagyok joalvokádra :lol: :lol: koppkopp maradjon is így :wink:
jaj nagyon sajnálom, h Apud megint cigizik :cry: de ha már 1x sikerült, talán megint... :wink:
hát segítségem Apa volt 2 hétig aztán Anyum jött 1-2x hetente (akkor még dolgozott is), sokat segített a fözésben ha meg nem tudott jönni akkor rendeltünk kaját, musz volt :lol: Anyós hétvégén jött persze Ö is kajával :lol:
az a baj, h Anyumnak sokszor fáj a lába így nehézkés az idejövetel...hiába Budapest van h 2 óra mire ideér ha nem jön pl. a busz :evil:
most már ezerszer könyebb, nekem az volt legnehezebb amig szopiztak (de imádtam :lol: ) meg a hasfájos idöszak na az brutál volt :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce:
Sajnálom apukádat, hogy nem tartott ki döntése mellett.
Én sem engedek meg idegent a lakásunkba. Hiába csenget nálunk valaki, én nem nyitok ajtót.

KépKép
charlott
 
 


Charlott: van szopipárnád? én mikor már elkezdett jobban nöni a hasam látezni se tudtam nélküle :lol: behajtogattam magam alá-köré, kitámasztottam a pocim és oldalt aludtam ugy nagyon szupi volt :lol: háton amugy nem jo aludni pocakosan mert vmi föeret nyomhatsz és az nem jo babonak (de azért nincs para, csak azt mondják ha tudod kerüld a hátonalvást :wink: )
na szupi, h jobb a viszketés :wink:
majd mesélj mi volt a cukrosdokinál :wink:
igenigen, tudhatjuk a jelölteket vagy titok? :lol:
Szonce: hu, nálunk este 8-8.30 az alvás, elöbb sztem még soha nem sikerült :lol: :oops: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: szopipárnát erre is lehet használni? :-) Akkor lehet, hogy beszerzek egyet, köszi!

No, akkor figyelm Lányok! Három variációra szűkült le a névválasztás, íme:

Gál Milán Krisztián
Gál Krisztián Nándor
Gál Krisztián Nimród

Tessék, lehet szavazni! :lol:

KépKép
charlott
 
 


Én a 3.-ra szavazok, tetszik a Krisztián is és a Nimród is :)
szonce82
 
 


Nekem is 3. tetszik :lol:
Nagyon ari Krisztiánokat ismerek :wink: Nimródot meg nem ismerek :wink: még...? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:54-kor.
szonce82
 
 


Szonce: igen, sztem még karantén picit :? régen nekünk is ez volt ám a napirend :lol: 10 kor már szunya volt és 1-2 körül séta, utána megint szunya :lol:
jó sétát :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Merre vagytok lányok?
szonce82
 
 


Szonce: én vagyok :wink: Csajok szunyálnak :lol: kivi vagyok ma mennyit :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza,tiszta hulla vagyok
Csak vért vettek tőle,de úgy néz ki,hogy nem tejallergiás,hanem lehet inkább mogyoró
Mivel a tápi amit kap,abban is vabn tejcukor,így elvileg nem lehet rá allergiás
De így legalább már kaphat joghurtot,túrót és sajtot :D


Charlott:Szerintem is 3. a legjobb,főkel mivel a Nimród annyira nem is gyakori
De a Milán is nagyon szép

Azért sem kellett menni Dévényesre,mer az jobban megterhelő lett volna neki,mint ami a Budaiban van,ráadásul most söpört rajtunk végig az első hullámos szeparációs korszak :D :D

Szonce:háát kemény dió,de én is majdnem párszor meginogtam
Én napi 2 doboz cigit szívtam el 7 évig,és borzasztó nagy akaraterő kell hozzá,és elég egy kis probléma,baj,gond,olyankor a cigi a legmegnyugtatóbb :cry:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: hu azért ha vmire allergiás az nem tul jo :cry: de ugye az meg jo ha nem a tejre :wink: mikor mondanak pontosat?
ügyi vagy h leszoktál :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:54-kor.
szonce82
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:54-kor.
szonce82
 
 


Az biztos,hogy könnyű visszaszokni rá :cry:
Nálunk rágyújtani tilos
szerencsére a férjem nem bagózik,meg háát annak idején miatta szoktam le a cigiről :D :D :)
Az a lényeg,hogy nem kaphat olyat,amiben van,részben tartalmaz mogyorót,vagy olyan futószalagról került a zacskóba,amin az előtt volt mogyoró

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: de elég sokmindenre ráirják, h nyomokban mogyorot tartalmazhat, nem? vagy az más csak rosszul emlékszem? :oops: :lol:
na közben felkeltek, ma nem volt nagy alvás csak 1.5 óra :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


--------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:54-kor.
szonce82
 
 


Mi az Altmann Annánál voltunk neurológián
A logopédus pedig Szőke Rita
Velem normálisak voltak,de ott több neurológus is van
Mi a Rehabilitációra jártunk és ott normálisak voltak végig

A védőnőnk:Bajkóné Lóhner Éva
A gyerekorvos.Schulteisz Katalin

Kép


Kép
lady23
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:55-kor.
szonce82
 
 


ha nincs torna,akkor általában 11-12 körül,de változó
Attól függ,hogy mikor eszik a pindurka
Itthon is szoktunk tornázni :D :D
Most aludt el az ölemben :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Voltunk ügyetintézni az OTP-ben, persze állva kellett megtárgyalni pénzügyi jövőnket. Az ügyintézőnő látta, hogy babás vagyok és kérdezte is: hamarosan szülök?! Mikor mondtuk a májust, csak annyit tett hozzá, akkor jó nagy gyerek lesz! :lol: Jól el is fáradtam ettől az egésztől.

Szonce: akkor holnap tali délután?? :-)
Köszi, hogy elküldted a szülésed történetét tanulságos és érdekes volt számomra. Már egyre jobban gondolok a sajátoméra, hogy milyen is lesz? De ahogy lenni szokott biztos nem olyan, mint amit elképzel az ember.

Köszi, a véleményeket a nevekről. Férjem húzta ki magát elégedetten, az ő kedvecei nyertek - eddig! :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.02.22 16:25-kor.

KépKép
charlott
 
 


Csajok teljesen kiakaszt az albérlet keresés....
Itt Békáson hol lehet keresni lakást?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: nagyon jo volt olvasni soraidat :wink: és kicsit irigy lettem az igazi szülésért ám :wink:
szerencsére én egyikbe se éltem bele magam nagyon igy nem volt nagy csalodás a császár
Charlott: na ne má, nem volt 1 szék? :shock:
elképzeli az ember: én vhogy éreztem, h nekem tuti ugy lesz h elfolyik a magzatviz :lol: :lol: és tényleg, szerencsére itthon történt éjjel hétvégén igy Apa mellettem volt :wink:
Lady: mesélj, mekkorát? csak itt Békás,? kb, ár?, szívesen segítek keresgélni a neten :lol: mikor kell kiköltöznötök a mostanibol? ezek az ingatlanosok amik itt vannak Békáson sztem ilyennel is foglalkoznak, én tuti láttam már kirakva az iroda ablakára albi hirdetést, meg szoktak kiragasztani oszlopokra...nem tom mi a nyerö...meg ugye a neten, expresszen, iwiwen??
Csajszikáim bealudtak a gyümilével szerencsére, remélem vagy fél ora lesz a szunyábol mert nyügik voltak...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:55-kor.
szonce82
 
 


ez az ingatlanos itt van, meg van még 1 a csobánka téren, de annak nem tom nevét

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:55-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:55-kor.
szonce82
 
 


hát albinál (is) a legjobb ha vkinek a vkije
na felkeltek :lol: :lol: talán megvolt a fél ora :lol:
Szonce: de akkor végül minden okés volt a lakással?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.03 20:17-kor.
szonce82
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:56-kor.
szonce82
 
 


Alszik a drágám.
szonce82
 
 


Szonce: hu, de akkor jo ha végül jo vége lett, de gondolom nem volt sima ügy :? :evil: na majd elmeséled ha van kedved egy sétán :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi Csajok arik vagytok!! :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: