Új privát üzeneted érkezett!

Hűvös estéket!

Kata
Fent vagyok iwiwen, de sajna melózok ezerrel. :( Annyi pozitívum van, hogy itt állandóan megy a légykondi.

Ani
Ez a név alatt megtalálható vagyok. :D

Nati
Szép kört jársz be. :) Nagy drukk megy! :)
Vendég
 


Ani
Remélem téged sikerült bejelölnöm iwiwen. :)

Állatira ráérek gondolkodni. Abban szeretnék némi segítséget kérni, hogy melyik dokinak van magánrendelése és mi pénzben mérik?
Néztem a Sziget utcai Gólyafészek Kismama Centrum honlapját, de semmi árat nem tüntettek fel. :( Valakinek van wmiféle infója?
Vendég
 


Kép

Kép

Jmaci

nem méred a hődet?görbéd van?
árakat nem tok :oops: Rubliczky-t ismerem csak,ő mikor mennyit kér-3-6000 ft között,Orvosok Házaában a rendelése péntelenként.
Vendég
 

 
 

Melyik fahíd?a gyalogos vagy a kocsis hátulról??? :oops: :lol: :shock:

nem számol jól a vonalzóm,hiába állitgatom be naponta,a 20.dpo-n vagyok ám már :P
Vendég
 


Jó reggelt!

Vicuska, én a Kodolányi felől fogok menni, ott állok meg kocsival. Én eredetileg arra gondoltam, azon a felén találkozunk! Többiek??

Vicuska, látom volt pé-d!! :lol:

Jeges macika, ha az én dokim nevét beírod a keresőbe, kidobja a saját honlapját, ott vannak az árai is, meg mindenféle info!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

Hát, én nem ígérem, hogy annyira aktív leszek itt a fórumon, mint Ti, de igyekszem felvenni a ritmust :D .

Valóban sokat autózok, de már kezdem megszokni, sőt többször már élvezem is. Döntés kérdése az egész, szeretem a munkámat, s tavaly építkeztünk, így addig én is 20 percre laktam a mhelyemtől...

Este készítettünk vonalzót a párommal, aki jól megdorgált, hogy minden adatunkat kiadom :lol: , nemhiába férfi :) bár egy kicsit nekem is furcsa, hogy ennyi mindent tudtok egymásról. De gondolom, ez egy jó kis csapat, van közös cél és megértés :D .

No, még egy kis adat, had teljen az a táblicsku:
szül.: 1977.04.08
gyerkőcök száma: még nincs :cry: de hamarosan remélem, hogy lesz. (Ha most teherbe estem, akkor a szülinapomkor kellene megszületnie :lol: Ez lenne csak igazán egy csodálatos ajándék)
Ciklus hossza: általában 26, most a clostiltól nem tudom változott-e???
Tesztelés: háááát, megmondom őszintén, leszokóban vagyok... Az elején már a mensi előtt is csináltam, aztán aznap, aztán mindig csak nagyokat csalódtam.... Most már inkább kivárok, illetve elég jól jelez a testem, megérzem a tüszőrepedést, mensis előfájásokat... De elvileg 29-én kellene megjönnie, meglátjuk....

A hőmérőzést rettenetesen utálom... Nekem nem megy fel azonnal a tüszőrepedés után, s soha nem tudom, hogy mennyire számít, hogy ha nem azonos időben mérem reggel (hétközben 5 körül kelek, hétvégén egy "kicsit" később :D ), vagy meleg van a szobában, és melegem van, mikor felébredek.... Az elején hol felmegy, hol le, nekem nem mond túl sokat. Tudtok ehhez valami frappáns magyarázatot? Én BB honlapján található táblázatot szoktam tölteni, de látom, a tietek nagyon profi :) . Szinte egy új nyelvet kell elsajátítanom, hogy megértsem a rövidítéseket, hieroglifákat :D :D .

Vicuska, Te ebben a hónapban már babás leszel, hisz én csak utánad következhetek :) s látod a szülinapi ajándék, az csak szülinapi ajándék :lol: .

Lányok van még valaki előttem?? :) Csak hogy ismerjem a protokollt :) :) Jeges Maci? Sajnos még a neveket, annyira nem ismerem és most nem látok több üzit....

Kata, lenne hozzád pár kérdésem, írhatnék az e-mail címedre?

Kitartás a kimamáknak a meleghez és extrém reménysugarak a visszaszámlálóknak :lol:
Vendég
 


ASzia Nati, persze, hogy írhatsz! Várom!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati, a hőmérőzéshez csak annyi, hogy elvileg mindig ugyanakkor kell mérni, mert ha késbb méred, magasabb hőt mutat. És mérés előtt nem lehet kimenni pisilni, szóval ágynyugalomban kell lenni legalább 5 órát!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sikerüüüüüüüüüüüüült!!!!!! Egyenlőre csak bevarázsolnom a vonalzót :lol: :lol: :lol: Remélem most már nem tűnik el, tengap este is ott volt ma reggel pedig sehol.....
Vendég
 


Nati, átjött a privid, mindjárt válaszolok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati, ment a válasz!! Fent láthatod a lap tetején, hogy '1 privát üzeneted érkezett", és ha beállítottad, akkor emilt is kapsz róla, hogy privát üzenet érkezett!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csajok,

Csak egy gyors bekukk, mert ma később jöttem, és egy kicsit meg vagyok csúszva.

Reggeli uh eredmény 19 mm kis maszatka, és február 23 a szülés ideje. Ani, majd a táblit módosítsd légyzi. A vonalzómat is módosítani fogom később.
Kaptam képet is, amit nem tudok feltenni, mert baromi nagy, majd délután próbálkozok. Akkor jobban lesz időm.

Vicuska,

A gyalogos fahídnál talizzunk, én is a Kodo oldalán fogok megállni.

Most lépek, mert meló ezerrel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Íme kis maszatka sztárfotója.

Kép

Kata,

Telszámomat elküldöm priviben a biztonság kedvéért.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, szép nagy már Maszatkád!! Gondolkoztam rajta,hogy kérjek-e holnap uh-t a nővédelmiben??? Olyan kíváncsi vagyok, hogy minden rendben van-e!? :roll:

Nati, rád találtam iwiwen, bejelöltelek!! :lol:

Most gondolkodtam, hogy elmenjek-e itthonról erre-arra, de elég volt kimennem teregetni, és rájöttem, hgy nincs az az isten, hogy ilyen dög melegben kint punnyadjak... Itt a hűs házikó helyette :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nagyon szép, és szerintem tiszta apja :lol: , úgyhogy lány lesz!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem nyugodtan kérhetsz, nem hiszem, hogy visszautasítják.

Te nem dolgozol, hogy teregettél????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, tudod, suliban tanítok, és most nyári szünet van!!!!!! :lol:

Úgyhogy én most 8) 8) 8) 8) 8) :wink: hávájozok...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

De hülye vagyok, persze tudom nyelvsuli.

Legalább amíg otthon leszek tudok veled angolul társalogni, hogy ne essek ki a formából.

De jó neked, és mit csinálsz egész nap???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ne teljesen nyelvsuli, de én angolt tanítok.

Hogy most mit csinálok?? Most utálni fogtok érte, de el akarok menni turkizni. A legtöbb ruhám onnan való, eyszerűen ez nekem kikapcsolódás. És sok jó cuccot lehet kifogni...

Főzni most nem fogok, tök nem kívánok semmit, ha éhes leszek, majd eszem valami gyümit. Apának meg a tegnap csinált milánói lesz a vacsija, az meg kész van.

Hát, el kéne mennem könyvtárba, a szakdolimhoz anyagot gyűjteni, de semmi humorom. ÚÚÚtálok szakdogát írni, pedig novemberben le kell adni, mert decemberben államvizsga! És eddig csak netről mentettem le anyagokat.

Hát ennyi, de azért van itthon mit csinálni, úgyhogy nem szoktam unatkozni. A gépem szinte egész nap be van kapcsolva, közben frissítgetek, írok, olvasok. Aztán már el is ment a nap.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

A turizást én is szeretem, nekem is kellene nadrág, tegnap vettem 4 felsőt, de gatyót nem kaptam. A kismama gatyákban meg még hülyén néznék ki. :lol: :lol:

Nekem sajna főzös napom van ma, majd ugy csinálom hogy maradjon holnapra is, hogy ne kelljen délután rohannom haza. :lol: :lol:

Különben az meg tényleg igaz, hogy otthon mindig gyorsabban megy az idő. Amikor szabin voltam szinte csak ugy repült.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én a saját dokimhoz aug 8-án megyek, ezek szerint csak akkor fogom megtudni, pontosan mikorra leszek kiírva.... ?:?

Pedig de jó lenne mér most tudni. Ami nem túl jó, hogy most a február 29 napos lesz!! Nem szeretném, ha a babámnak 4 évente lenne csak igazi szülinapja!! De elhatároztam, hogy csak márciusban szülök :wink: aztán majd beleér a kezem a bilibe, hogy ez nem kívánságműsor... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kép

Akkor a fahídnál,vettem :lol:
rajtam fehér gatya lesz+fekete-fehér felső :oops:
asszem így könnyebb megismerni :P -csak el ne felejtsem azt felvenni holnap :shock: -

Judy

hát gyönyörű ez a kis kölök a képen!!!!én is akarok ilyet most már!!! :wink:
Vendég
 


Kata,

Legközelebb nekem is aug 15-én kell mennem genetikai uh-ra a dokimhoz.

Az a nevetséges, hogy a nővédelmibe is meg fognak uh-ni a 12. héten valamikor + egy 4D-re is el szeretnék menni.

Remélem nem lesz tul sok szegény kicsikének.

Ne aggódj, meglesz az a babó február 28-a előtt. Szerintem ő sem 4 évente szeretné a szülinapját ünnepelni. :lol: :lol:


Mikor volt az utolsó menzeszed???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vicuska,

szerintem rajtam is fehér térdgatyó lesz, de szerintem megismerjük egymást.

Judy, május 21-e volt az uccsó mensi, de pé (illetve tüszőrepedés!) a 15. napon volt. Ugyanaz a kettő?? :oops: Kicsit elbiznytalanodtam. Nem hőmérőztem, de kaptam repiszurit és éreztem is aznap (mármint a tüszőrepedés napján), tök szúrt a hátsó :oops: felem...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Azt mondta a dokim ma reggel, hogy ugy kell kiszámolni a szülés idejét, hogy jelen esetben 21 + 7 - 3 hónap= február 28 húúúúúúúú... nagyon necces.. :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Ugye milyen gyönyörű, a barátnőm azt mondta az orra az apjáé, a szeme az anyjáé... :lol: :lol: :lol:

Én még nem tudom miben leszek, majd ami rámjön. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
nagyon édes a kép!!! Elképzelhető, hogy már a száját és a orrát is ki lehet venni??? Tündéri!!!

Vicuska, remélem hamarosan nekünk is ilyen lesz :lol:

Kata, Te Neked mikor lesz ilyen képed?

Én ma elkezdtem a folsavat :D , viszont folyamatosan fáj a hasam, lehet, hogy még mindig a clostiltól... Nektek nem volt ilyen tünet közbe-utána?

Már az első 3 oldalatokat végigolvastam és szinte semmit sem dolgoztam... Nem szép tőlem...

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Huh nagyon de nagyon meleg van, üzleti ebéden voltam még jó hogy klimatizált volt az étterem. :)

Szilvi, metaláltál iwiw-en :) már vissza is igazoltam de gondolom láttad. Schandl dokiról majd inkább Vikikét kérdezd ha vissza jön a nyaralásból (de jó neki), mert én még csak egyszer voltam nála amikor abbahagytam a gyógyit (sima vizsgálat 5000 Ft volt).

Nati, ari lehet a kedvesed, izgul hogy meg ne tudjuk mikor szerelmeskedtek :) A táblicsek nem kötelező, ha ugy érzed hogy nem akarod nyilvánosságra hozni, szólj nyugodtan, akár egy-egy adatot vagy az egészet is kitörölhetem. Ezekután inkább megkérdezem: megkereshetlek iwiw-en, hogy lássak egykét képet rólad? Ja és a sorrendet csak azért mondtuk, mert igy jöttünk egymás után a topicba :)

Judy, nagyon szép a babócikád (tuti kislány :))

Kata, nekem is nagyon sok cuccom van turiból, bár nem én hanem édesanyám szokott menni, nagyon rá tud nyulni a dolgokra. Nekem nincs hozzá türelmem. Ja és nálunk a főzés is az anyukáink "dolga", én csak hordom a főtételt, mint egy menzáról(csak nem kell érte fizetni :)). El vagyunk kényeztetve, de nagyon.

Csinálom a táblát...

madiani
 
 




7-10 dpo-n!érzel vmit?görbéd van?pecsételsz?
jajjjj,de izgi! :wink:
Vendég
 


Ani


eccere tesztelünk majdnem 8) mi lenne,ha eccere lenénk babásak?
mint Kata meg Judy? :wink: :P
Vendég
 


Sziasztok,
engem könnyen megtaláltok az iwiw-en :D . Natália keresztnév és Csákvár lakhely, szerintem egyedüli vagyok ebben az opcióban :lol: Én viszont keresgethetnék.... :cry: úgyhogy várom a jelöléseket :P
Kata már meg is talált, sőt, vissza is igazoltam.
:lol:
Vendég
 


Szia Vicuska!

Köszi :), éreztem valamit, akkor ez lehetett a baba is? Juj de jó volna ha együtt volnánk babásak.
Dobok görbét, meg egy elöző havit is.

Kép

Kép

madiani
 
 


Sziasztok,

Látom mindenki próbál magához térni ebben a melegben... Éjszaka végigolvastam a korábbi levélváltásokat, s olyan volt mint egy lányregény :lol: Legszívesebben már a végét is megírnám. :lol: :lol: :lol:

Judy és Kata nagyon gratulálok Nektek, azokhoz képest, amin keresztülmentetek, jól viseltétek a megrázkódtatásokat!!!!! Nagyon profik vagytok!!! Csak így tovább, gyűjtögessétek csak a képeket és a szívhangokat!!!!

Vicuska, Ani és Jegesmaci (ugye ez a sorrend 8) nektek kitartás, szerintem mi is hamarosan babások leszünk. Nektek már csak egy hét, sőt annyi se és minden kiderül :lol: Legalább most először értetek izgulhatok, ahelyett, hogy magamért paráznék :?

Kellemes és élménydús talizást kívánok nektek!
Nati
Vendég
 


Hello csajok, már csak 20 perc. és talizunk!! 8) A melegben meg fogunk dögleni, de sebaj...

Mi Judyval már túl vagyunk a nővédelmin meg egy vérvételen.

Na, megyek, öltözök és indulok.

A többieknek is kellemes napot. 8)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok Lányok,

Míg Ti nagyokat beszélgettek én behozom a tegnapi lemaradásomat, és dolgozom :lol: , visztont a tiszteletetekre ettem egy Gundel palacsintát :wink: Nagyon fincsi volt!!!!

Judy, Kata, nekem is meséljétek el, hogy mi volt ma a nővédelmibe! Ez az a hely szfváron, ahova a kismamák mennek és a védőnők foglalkoznak veletek? Kaptatok kiskönyvet?

Ani, Vicuska, Jegesmaci, hogy áltok terhességi előtünetek ügyében? :lol: :oops:

Nekem továbbra is fáj a hasam, ha BB nem válaszol az e-mailemre és holnap is fáj, akkor felhívom :cry: Félek a cisztáktól!!!!!

Szép estét!
Nati
Vendég
 


Hűvös napokat!

Vicuska
Nem méricskélem, szerintem nem is lenne értelme. 1. utálok korán kelni, 2. a 3 műszak mellett nem is lenne értelme. Szerintem.... Meg nem akarom magam feleslegesen stresszelni, a meló is elég. :D
Köszi az infót, feljegyeztem. :)

Kata
Köszi, meg fogom nézni. :)

Ani
Láttam a visszajelölést. :)
Annyit javítanál, hogy a supradin helyett a gravidát szedem.

Jó talizást, aztán tessék majd mesélni!!!! :D:D:D
Vendég
 


Vicuska
Visszajelöltelek. :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örülök hogy szerveztetek egy ilyen talit, máskor is. Jó volt személyesen is megismerni benneteket. Persze a többieket is szívesen megismerném. :D

Képzeljétek, elmentem ma még anyukámékhoz és volt otthon bref duo activ (citromsárga, fehér). Na gyors kis is próbáltam, de nem szineződött el (inkább csak büdi volt, gondolom hipo van benne), anyukám meg csak nagyon furcsán nézett rám, mi a szart csinálok azzal. :)

Kicsit kiakasztott ma a párocskám, olyan lusta mint a dög. Van klimánk és egy elég pici tartály van az erkélyen amibe a viz csöpög. A lényeg hogy kb3-4 óránként kell üriteni, hazajöttem kérdeztem hogy kiüritette-e, de nem :(. Aztán modnta hogy viszont egyszer lekapcsolta, na de attól nem ürül ki a tartáj. Férfiak.... aztán kimentem hogy kiöntsem és mondtam neki hogy jól el van kényeztetve. És még visszakérdezett hogy miért, most meg duzzog mintha én lennék a hülye. De megfogadtam most nem fogok kuncsorogni neki. Elegem van semmit nem csinál itthon, a szemetet is csak akkor viszi le haz ajtóba rakom és nem tud kimenni tőle. Áh.... na bocsika befejezem, de jó volt kiönteni

madiani
 
 




Ani és többiek!!!

én is örültem hogy összejöttünk :lol:

nem ismerem,honnan kellene?

Kép
Vendég
 


Utolsó bekukk,

örülök, hogy találkoztunk, jó volt dumcsizni! :wink:

Ani, még nem vagy a 11-12. dpo körül, még ne várd a pozitív bref-tesztet!!! :lol:
A pároddal meg nehogy összevesszél a lagzi előtt!! :roll: Egyszer kipróbálhatnád, hogy neki kéne mindent megcsinálnia, utána majd értékelné a munkádat!! De ne hagyd magad!! Ne kényelmesedjen el, mint ahogy .....khmm, khhmmm... valaki már megtette :lol: :wink:

Na jó éjt, szép, babás álmokat!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelet!

Vicuska, meséltem anyukámnak hogy állatorvos vagy és kérdezte hogy véletlenül nem ismered a barátnőjét mert ő mesélte hogy van egy barátnője ő is ott dolgozik ahol te és Évinek hívják. Hu ez kacifántos lett, de remcsi érted. Különben kéne nekünk egy állatorvos aki kijár házhoz, persze jó pénzért. Csak 1 kutyus van, nem akarsz Te lenni? Bár lehet hogy ez nem ilyen egyszerü, de gondoltam megkérdezem. :)

Kata, jól van akkor majd jövőhéten is kipróbálom a berfet. :) A háziférj tanácsot meg megfogadom egyszer kipróbálom.

Igérem nem veszek össze a kedvesemmel, ma már mosolygott rám reggel (na meg gyors le is támadtam, nagyon kívántam a frissen vasalt ingébe).

Képzeljétek, azt álmodtam hogy kisbabám van és szoptattam, eddig szép és jó, de iszonyúan fájt. Judy, fáj a szoptatás? Most beparáztam. Ja és ma 0,2 fokkal emlkedett a hőm :D 37,1.

madiani
 
 


Ani, tök jó, hogy emelkedett a hőd!! Reméljük lesz eredménye!!

Nati, ezek szerint már láttad a babám első fotóját! Igen, a Nővédelmibe kell majd menni beutalókért, de nem mindenkinek ott van a védőnője. Én pl. a Berényi útra "járok". (Már egyszer voltam :lol: ) És a védőnőtől kaptam meg a kiskönyvet!

A Nővédelmiben gyorsan végeztünk, csak beutalókat kaptunk. Amikor bementem, csak a kezembe nyomták a papírokat, és jöttem is ki. AZtán mentünk vérvételre, ott is aránylag gyorsan végeztünk. Ma kell mennünk az eredményért.

Judy, te mikor mész érte? Én amilyen betoji vagyok, már 10-re ott leszek érte... Mielőbb szeretném tudni, milyen eredményeim lettek.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Most tudtam csak jönni, mert helyettesítek ma, és elég sok a meló.

Kata,

Az a "valaki már megtette" gondolom én lennék. Hát igen elég hülye voltam, hogy ennyire elkényeztettem apát, de most már nem tudok vele mit csinálni. Iszom a levét.

Az eredményért kb 9 körül mentem ki, még a nagy meleg előtt. Így is jól leizzadtam, mire visszaértem.

Ani,

Az elején még nem fáj, de sajna egy pár nap után a mellbimbó és a környéke vörös lesz, ég, és igen akkor fájdalmas. De ez csak addig tart amíg a mellbimbó hozzászokik, utána észre sem veszed. Amugy van rá egy nagyon jó krém, azt már a kórházba is érdemes vinni, csak már elfelejtettem a nevét. de majd ugyis fogok venni, és akkor elárulom.

Én inkább nem mondanék semmit erre a "pasik" témára, mert nagyon ismerős a dolog, és szerintem az apáink közül az enyém a legroszabb ilyen téren. De azért szeretem.

Nem raktál ma görbét??? Teszteltél???? Mondtad tegnap hogy lehet fogsz ma már.

Szilvi,

Szerintem ha nem méred a hődet megspórolsz magadnak egy csomó idegeskedést. Én legalábbis tiszta idegbaj voltam ha lement a hőm, vágtam volna földhöz azt a k....a hőmérőt.
Legközelebbi talin neked is ott kell majd lenned, meg mindenkinek, majd ugy szervezzük a dolgokat.

Nati,

Igen kaptunk kiskönyvet, és tegnap már le is csapoltak minket rendesen. Amugy az én védőnőm a Széchenyi uton van, beutalókért kell a nővédelmibe menni, ahogy Kata is mondta.

Ne aggódj már annyit, nem lesz ott ciszta, ezer más oka lehet a hasfájásnak.

Vicuska,

Csak annyit akarok mondani, hogy te vagy az egyetlen személy, akinél nem azt kaptam amire számítottam.
Őszintén egy kicsit nyafira számítottam, ezzel szemben egy tök belevaló, szupi csaj vagy. Szóval nagyon kellemes csalódás ért. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem teszteltem még (9. dpo-n vagyok). Dobok egy görbét, aztán lassan megyünk Füredre. Holnap etse sztem benézek, mindenkinek kellemes hétvégét. Pusz

Kép

madiani
 
 


Szép délutánt!!!

Ani

beszélhetünk róla,majd megadom a számom priviben és felhivsz kutya ügyben :lol:
klassz a hőd.én rendeltem a babatervezöböl 15 db. :shock: terhességi tesztet,ma át is utaltam a pénzt :wink:


Judy

ezt hogy érted??????
:roll: mér gondoltad hogy nyafi vagyok??????? :? :shock:
azért örülök hogy csalódtál :P :wink:

Mindenkinek előre is kellemes hétvégét! :D
Vendég
 


Vicuska,

Nem tudom, csak ez jött le, talán a név miatt, de a lényeg, hogy klassz csaj vagy. :lol: :lol:

Ani,

Én nem látom a görbédet, lehet szarakodik a net , a légkondin is idebent kezdi felmondani a szolgálatot.

De jó neked, imádot Füredet, idén már 2x voltunk lent + 1x az ovival. Nagyon jó hely.

Amugy holnap mi is megyünk a Balcsira, Szabadi-Sóstóra, a gyerekek már alig várják.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Úgy be vagyok temetve melóval.... :shock: És még a fiúk azt mondták, hogy nyugis délutánom lesz. :?

Ani
Volt már, hogy én is azt álmodtam, hogy pocilakóm van, utána meg, hogy babázok. :)
Csak váljon valóra mindkettőnk álma. :)

Judy
Köszi a megnyugtatást, hőmérőzésügyileg. :) Azért is nem parázok, mert most kezdtük a projectet. Elsőre nem jön össze?! Oszt? Majd a másodikra. :)
A beosztásom elég van, de legközelebbi talin igyekszem ott lenni. :)

Vicuska
A megmaradt teszteken majd túladsz. :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: