Új privát üzeneted érkezett!

Jaj de szupi lehetett!Biztos edes volt.Mindegy milyen lesz idekint,csak erkezzen meg jo egeszsegben,ez a fontos.Porgos csajszi :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


a kepek.

Kép
Itt bekat jatszik,rafekudt a lepenyre.

Kép
Huncutkodik

Kép
profilkep

Kép
szajaban turizik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.27 07:35-kor.

Kép
monyo83
 
 


Azta,mennyire kiveheto minden.Cuki az a vigyorgos,es a szopizos.Milyen erzes volt igy latni?Tenyleg,es apuka???

Kép

Kép
krisztina29
 
 

 
 

Az egesz Uh nak mas hangulata volt mint a dokinal.Jo volt a hangulat,a doki megtalata a picurt mondja hogy itt van,majd mindjart ranagyitunk megnyom es gombot es Noci mar nincs is ott.nevettem volna de azt nem szabad mert szetesik a kep.
Apuka mogottem allt egy kis szamitogep monitoron figyeltuk az esemenyeket.vegig kuncogot a parom hogy a lanya kicselezi a dokit. :lol:
nagyon mas volt az egesz,foleg a mozgo kepek jok ahol latni hogy miket muvel,meg engem is megkaparaszott a pici,mondta is a doki hogy most anyat vakaarassza :lol:
Mostmar van elkepzelesunk hogy amikor mozog akkor valojaban mit csinalhat.
Kerdeztem a dokitol hogy mas baba is ilyen hogy enyit mozog,azt mondta ez valtozo,volt olyan hogy elkuldte az anyukat setalni mert a gyerek egyhelyben volt befele fordulva es semmit nem lehetett belole latni.Aztan 5mpre megmutatta magat es annyi volt ,ez valtozo hogy kinek milyen az Uh.
Ha tehetnem viszamennek a 28ik heten,akkor mar sokkal szebb kepek keszulnek a babarol,dehat a penz nagy ur.

Kép
monyo83
 
 


neked mikor kell vissza mened a dokihoz?
nekem oktober 10-e korul.

Kép
monyo83
 
 


Monyo nagyon szépek a képek!Igazi kis emberke! :D
És te azt komolyan,hogy mindezt 2000-din-be került? 8)

Én is kb.oktober elején megyek az újvidéki szülészetre
ultrahangra!Már várom!Akkor leszek a 23.-dik hétben!
Akkor a baba szivét nézik majd!Nem kellett volna menni,de én kértem a dokinénit,hogy irjon be!Több szem többet lát!Meg ott van az a csajszi ismerősöm és ő berendez,külömben elég nehéz bejutni,sajna :?

Az én babócám is ugy be-be jelez,de Fruzsi nekem is olyan aktiv volt,mint Monyó babája és olan is maradt!Egy perc nyugta sincs neki!Csak addig van nyugi,mig alszik!Hát gondolom nem lesz könnyű kettő csemetével! 8) :lol: Majd lemennek a kg-mok nehézségek nélkül is... :roll: :lol:

Krisztina te is már a 18.-dik hétbe léptél,gratulálok!!!
Poci van már?Egy képet?

Dixus jelentkezz!Jól vagy? :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Pocim alakul,de rendesen.Akikkel nem találkoztam 2hete,azok kerek szemekkel nézik a méretbeli változást.Most ugy érzem csipőre nem rakodik,csak pocira,olyan kis hegyeske.Majd megpróbálok később képet felrakni.Én még nem igazán érzem egyértelműen a mozgásokat.Még bizonytalan vagyok ő volt e.Tegnap néztem a 3-ik műszakot,tele volt izgalommal,és egy jelenetre teljesen ráfeszültem,erre beindult öcsibogyó,a kis betoji.Október elején kell mennem dokihoz,e hónapban 4-én voltam,és azt mondta egy hónap mulva menjek.Gondolom Szintus,lesz lóti-futi.De ha jó tesók lesznek,az mindjárt kevesebb gond lesz számodra,mert ha nyüstölik egymást,akkor fél szem rajtuk

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Szintus igen 2000dint fizettem.
ebben benne van maga az Uh ami most nem tudom konkretan mennyi ideig tart,kint ultunk es hallotuk hogy a teloba 20percet mond.
nekunk 40perc volt,de lehet hogy Noci porgosege miatt nem tudom.
benne van egy papir amin az adatai szerepelnek,meretek stb meg 5 kinyomtatott kep a papirra.Cd amire felveszi a cucot.
Azert ennyi mert alapitvanyon keresztul mukodik a dolog,normal esetben 6000lenne,azt mondta a pasi.

neked kell fizetned ha vizsgalatra megy vagy minden ingyenes?
nekem egy dokilatogatas ami kb 15perc 2600din ebben benne van a mehszajvizsgalat is,ehhez kepest a 4D olcso.

Kép
monyo83
 
 


Igen,Monyo, ez a 4d tényleg olcsó!
Hol is van ez pontosan? :D Ha rábeszélném apát,lehet benne is lenne!De majd csak ugy a 26.-dik hét körül szeretnék én elmenni!
Nekem nem kell fizetnem a vizsgálatokért semmit!Sem az uhu-ért,sem a vérvételért nem fizettem!Ezért jó a korházban az ismerős! :wink: Velem kb.egyidős kismama eddig 9ezerdint fizetett a vérvételekért!Mindketten az államiba járunk,neki másik a dokija!Őt nem is utalta be a korházba,mindent az a doki néz!Nos most hogy az mennyire jó nem tom!És még egyszerű v.v.-re el sem küldte a 18.-dik hétig!Kicsit fura a munkája...sztem!

Doki 2600-ért nem semmi! :? Akkor a szülés 26000 lesz?

Krisztina Fruzsinak már most sincs 1 perc nyugta sem(most épp a cipősszekrényt rámolja)félek,hogy majd a kistesóra azt hiszi,hogy játékbaba! :roll: Mert ugye van neki 2 olyan nagyságu babája,mint amilyen a kistesó lesz!Nos de addig van még 4.5 hónap,biztos a kiscsaj is komolyodik még! :wink:
Poci :D Én olyan büszkén feszitettem az első terheségemmel,ez a másodok már nem olyan,hidjétek el! 8) :o

Szombaton voltunk a zurammal bevásárolni,erre odajön hozzám egy csaj és megtapogassa a hasamat és kérdi baba lesz? :shock: :shock: :shock: kb.igy lestem rá és mondom igen!
(ja nem is vagyunk jóban és 17 éves koromban megakart verni egy pasiért,mert az engem választott és nem őt!!!) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus kanizsan van.
az eleje bizti nagyon nehez lessz,de aztan majd jokat jatszanak egyutt a gyerkocok.
Jo hogy neked nem kell fizetned,nekem sajnos kell dehat ez van.

fuuu hozzaertek a hasadhoz?nekem szerencsere eddig senki nem ert hozza kiveve a parom,nem is szeretnem ha piszkalnak,nekem az nem tetszik.

krisztina varjuk azt a pocifotot :wink: bizti szepen not a tied is.

Kép
monyo83
 
 


Szisztok!
Örülök,hogy itt vagytok :)
Most jövök a kórházból,ki is akadtam,a dokit,Radulovic elég nehéz utolérni. Aztán meg 2 perc alatt lerendezi a dolgot,én meg csak állok ott,lenne egy halom kérdésem,de ő már rohan... nyilván privát fogok járni kizárólag. Ma csak a vérvételre irta ki a beutalót. más nem történt. Elpanaszoltam,hogy be szokott görcsölni a hasam, erre kaptam egy progeszteron szurit,és kész. Jövő pénteken megyek ultrahangra.
Monyo,ezek a képek isteniek, annyira jó ezt látni :) Nálunk még a szivhang sem észlelhető,most léptünk a 7. hétbe.
dixus
 
 


Mostantól dixus80 :)

Kép
dixus80
 
 


Mi Monyoval is a Radulovichoz jarunk.Hat o ilyen.En is mindig gyujtom ossze a fejemben a kerdeseket,amikor meg ott vagyok ugy porognek a dolgok,hogy mindig valaszok nelkul maradok.Most egy ideig nem is lesz mas,csak a ver,es vizelet minta kell,utanna a vercsoport,azutan egy picit semmi,majd a genetikai.Ha nincs semmi baj,havonta egyszer kell hozza menni.Te hallotal esetleg arrol valami kis infot,mennyi nala egy szules??Utrogestant gyogyszer formajaban nem kell szedned?Igyal magnezium pezsgotablettat ha gorcsolgetsz,nekem parszor bevalt.Az elobb lefenykepezett a Laci,de ha nem tudom lekicsinyiteni a formatumat a kepnek,nem tudom feltenni.Bocsi bendzsa vagyok.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Dixus,hat igen kerdezni tole csak privatul lehet szinte.
vervetelnel kerd a laborba hogy vegyek le a vercsoporthoz is a vert,aztan azt csak atviszed a masik epuletbe,nem kell hogy ketszer szurjanak,csak mutasd meg a laborosnak a transfuziologiai beutalot.
utrot nem kapsz?
igyal magneziumot ahogy kriszta irja,en is azt iszom es akkor nem gorcsol a hasam,de az elejen ez tok normalis,ne ijedj meg ha menzihez hasonloan kicsit gorcsolgetsz tagul a mehed.

Krisztina kuld at emil-en a fotot es felteszem neked. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Szedem az Utrogesztant,naponta 3-at. Oké,veszek majd magnéziumot. A vércsoportom már megvan, a decemberi műtétem óta. Mert hogy akkor volt laparoscopiám, endometriosis :( Mikor kiderült,azt hittem elbőgöm magam,de utána végül is örültem neki,mármint olyan értelemben,hogy meglett a baj,az ok,amiért addig nem jött össze a kis utód. Most meg már minden oké :lol: REMÉLEM!!!
Kicsit izgulok,mert elég erős dohányos vagyok,és igen csak cigiztem mikor még nem tudtam,hogy terhes vagyok. Aztán a pozitiv teszt után sem tudtam megállni,3-4 szálat akkor is elszivtam. Az első ultrahang óta próbálom tartani magam,mit mondjak,nehéz. Ti hogy álltok ezzel a témával?

Kép
dixus80
 
 


Alig jutok kompihoz,mert ilyenkor az ember uralja.En dohanyos voltam,de 3eve amikor elhataroztuk,hogy babat szeretnenk,egyik naprol a masikra letette,es azota is fustmentes eletet elek.Amikor nem akart osszejonni a baba,kacerkodtam vele,hogy nyugodtan ragyujthatnek,de inkabb nem!!Terhesen allitolag nem ajaljak a hirtelen leallast,szepen lassan fokozatosan kell elhagyni a cigarettat.Koszi Monyo,hogy felteszed a kepet

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Nalunk nem volt aram,reggeltol 12-ig.De ugyesek voltak,idoben visszaadtak.Dixus meselj magadrol par szot,csak hogy jobban megismerjunk.Ha az a 80-az a szuletesi evszamod,akkor 1evvel vagyok idosebb tolled,es hurra mindenkitol idosebb vagyok itt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kép
krisztina pocifoto.

Kép
monyo83
 
 


most csak ennyi.
kidoltem most ertem haza a varosbol lejartam a labam.

en is teszek fel majd pocifotot,olyan osszehasonlitosat.

szintus te is tegyel fel.

dixus a tied meg nem latszik gondolom,de ha akarsz te is tegyel fel kepet magadrol.

Kép
monyo83
 
 


Koszi Monyo!Csak azert fordultam el,mert nem szeretek fenykepeszkedni,foleg az ilyen beallitottakat nem szetetem.Nekem majd hetfon kell mennem a sizbe.Meg mar fogytan van a mamavitem :evil: .meg kellene valami bogyo fejfajasra,ma is arra ebredtem,de szerencsere nem kinzott sokaig.Monyo nezted az agynemuket,racsvedot?Pihenj,valahova polcolg fel a labad

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Dixus en is nagy dohanyos voltam,mostmar csak nagyon ritkan gyujtok ra.
Mikor megy dokihoz?

krisztina,fejfajasra paracetamolt vegyel azt szabad nekunk is inni.
En nem iszoma vitamint minden nap.Noci igy is eleg jol fejlodik nem akarom hogy oriasbebi legyen belole,igy ket -harom naponta iszom meg egy vitamint.

szintus.hogy vagy?

amit neztem a tejpiacon,dusek 1700 din,pelenkazolap amit az agyra lehet tenni az 2000din,szopisparna 750din.

ime egy kep rolam.21+0
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monyo83 2010.07.27 07:38-kor.

Kép
monyo83
 
 


Monyo és Krisztina szép pocakok! :D :wink:

Az enyém is kb.akkora,mint Monyoé!Majd teszek képet! :wink:

Milyenek az éjszakáitok?Tudtok aludni?

Szopispárna 750-ért sztem nem sok,de mondjátok meg ha tévedek,én Temerinben még nem is láttam sehol szopis párnát! :roll: :shock: Lehet csak rossz helyen nézelődtem!
Majd szétnézek a Bebaba és Dugaba,hogy mennyibe kerülnek az ágyneműk,azt szeretnék venni majd egy sárga szinűt!A múltkor volt komlett a Dugaba 750-ért lökött voltam,hogy nem vettem!
De amikor mindég másra is kell a pénz :roll: 8)

Monyo végére neked is nagy pocód lesz,majd kapni fogsz debil kérdéseket,hogy bizti csak egy baba lesz???
Vagy a hány hetes is vagy?Te mondod h xy,akkr ők Uristen és ekkora már a hasad? :roll: Nem majd kitömtem párnával! :twisted:
Valakitől megkérdeztem,h megmutassam,hogy igazi?És hogy ilyen nagy?Éssss?Mit tehetek róla?Genetika---anyumnak,tesómnak nagy pocija volt!
:roll: 8) :D

Krisztina nagyon helyes ott a háttérbe az a tv állvány!

Cigi---én sport cigis voltam a terhességem elött(Fruzsi elött)ugy hetente kb 1 doboz fogyott el,de amikor megtudtam,hogy babát várok,akkor teljesen abbahagytam és azóta sem gyujtottam rá és nem is szándékozom többet!
Férjem azonban füstöl
:evil: sajna........

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Már megint volt egy kis áramszünetünk,igy 9után kezdtem neki a nagytakaritásnak,és még nincs kész!!És most még le is kellet ülnöm,mert már majd szét estem.Valamikor önmagamnak 1órába tellet a nagytakaritás,max1,5.Tegnap este Pakito megrugdosot,mekkora öröm az,ha a gyerek megrudossa az annyját :D .Először szinte megijedtem,fura érzés volt,utánna már élveztem.Én még hűségesen naponta szedem a vitamint,de majd ha uhun nagy lesz a baba,visszaveszek belőle.Nekem se hiányzik egy óriásbébi.Szintus azt a tv-s állványt a párom álmodta meg,és ő is csinálta,afféle ezermester,de néha mekkmester.Na neki gyürekszek,és felmosok-felporszivózok,és finish.Én tegnap a brendon oldalán találtam az akcióknál egy tökszuper babahordozót,fekvős ujszülötteknek,lehet állitani féligülősre,ezer variáció van vele,autós ülésnek is lehet használni.2,50kg tól-16kg ig,6000ft-ért.Elég jó ár érte,férjem megjegyezte,hogy de jó hogy nem magyaro-n lakunk,csak vásárolnék.Nem is!!De ott milyen jó akciók vannak

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jó reggelt mindenkinek!Hogy aludtatok?Tegnap elkapott az ihlet,és hát időm,mint a tenger,ugy varrnék valamit a babának.Ki is találtam mit,de semmi szép anyagom nincs.Majd szétnézek anyuéknál.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sehol senki :(

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Lányok ,jányok így eltüntetek?
Mi zujs?Azthiszem Monyóéknál a párja bitorolja hétvégén a gépet,de akkor is egy-két szóra azért jöhetne! :wink: :D

Hogy vagytok?Hogyan telt a hétvégétek?

Mi okésak vagyunk,az após ma ment el M.o-ra reggel 9-kor és még nem jelentkezett,hogy jól van ti hülyék,ideértem!
:roll: :x :| Szegény párom meg idegeskedik,hogy oda -e ért szerencsésen.... :? feltud b..... az ilyesmi....a mai modern világba,amikor csak egy sms és kedélyek megnyugodnak,áhhhhhh..... :twisted:

A baba minnél többet mocorog,sokszor bejelentkezik napközben is és ma már éreztem kivűröl is....gyerekek nekem ez olyan fura,nemrégiben még Fruzsi rugdosott.......
:D :shock: :lol:

Puszillak benneteket,jelentkezzetek!

Dixusról valami hír?Minden rendben veletek? Kép
Hát nem édi? :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

na kesz a meszeles most jon majd a takaritas,ami ilyen tempoban eltart egy ket napig.olyan vagyok mint egy tehen :)

szintus tudom hogy nagy pocim lessz,anyunak is az volt olyan volt mint egy hordo.20kg ot hizott.a beszolasok igazabol nem erdekelnek,mondjon ki mit akar.
apostol tenyleg nem szep hogy nem szolt haza,apu is csinalt regen ilyeneket de le lett cseszve azota szepen jelentkezik ha kulfoldon van.
Juj de jo hogy te is erzed :) te mikor megy kovetkezo vizsgalatra?

Krisztina,nalatok mizujs?pakito mozgolodik?szep a pocid,szepen megnott a tied is.Amint rendbeszedem a kerot johetsz kv ra,jo reg dumcsiztunk mar.

Dixus helyzet?voltal dokinal?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok lányok!Pakito olyan kampányszerűen szokott jelentkezni.Van,hogy egész délelőtt nem érzek semmit,utánna délután pördül párat,megbökdös,és anya érd be ennyivel.Szombaton felébresztett a delelésből,arra riadtam fel,hogy valami feszit,de majd szét nyom,hát ő szépen fészkelődött,egészen kitapintható volt a kis dudor.Egyenlőre nem aktivkodik,de hát annyit változnak,néha egyik napról a másikra.Ami a poci dolgot illeti,nekem tegnap is ayt mondta valaki,hogy nem is látszik :evil: .Én ezen szoktam kiakadni,azt azért ne mondja,hogy nem látszik.Persze,csak megcsipett a méhecske.Ok Monyó,majd jelentkezz,és elcsörtögök.Néha jókat mosolygok,és dünnyögök magamon,a cipő,vagy patika felhúzása(főleg ha fűzős),a lábköröm levágása,ezek egyre nehezebb műveletek.Szintus,az én őseimnek mind a kettőnek van mobilja,de néha ugy lemennek a térképről,és egyik se viszi magával.Dixus jelentkezz!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina térkép :lol: :lol: :roll:
Az este jelentkezett az öreg,mondtam is neki,hogy legközelebb ne
csináljon ilyent 8) De én gondoltam,hogy minden okés vele....
Birom ezeket a beszólásokat,h nem is látszik a poci meg a többit....
No meg a hasmegsimogatás----nos az vót a csúúúcsss :lol: :o
Persze lesz még olyan buli odabent,hogy csak nooo.Néha Fruzsi ugy kinyomta a kicsi fenekét,hogy az bizony már fájt is!Egyébként nekem személyszerint a többi mozgása nem fájt,a bordák rugdosása meg ilyesmi!Ha elmegyek a váróba és hallgatom a többi kismamát,hogy úúúúgy fáj ha megrúg,jaaaj.... :? :roll:

Ja Monyó hordó :lol: én is olyan voltam :roll:
De sebaj,lényeg,hogy átélhetjük ezt az érzést és hordók lehetünk,majd késöbb leadjuk a feles kilókat.... :wink:
Most irtam a csajszinak(aki a korházban melózik),hogy okt.1-8.-ka között irjon be valamikor vizsgálatra!Akkor kell mennem!Pár nap múlva :wink: Már várom! :D

Ti mikor mentek következő vizsgálatra?
Puszi neketek és jó caffézást! :wink: :)

Kép
Kép
szintus
 
 


Rugdosást inkább olyan érdekes dolognak irnám le,nem fáj,de amikor befeszit...Nekem általában egészen lejön,és ott akarja szétrugni a ház oldalát,na az nagyon kellemetlen,fájó érzés.Tegnap is mondom a Lacinak,hogy én most már megbökdösöm,hogy húzódjon fejjebb,de apa nem engedte.Ne emeljek kezet a gyerekre :) ,nem tudom forditott helyzetben ő mit tenne.Egyetértek veled Szintus,az a lényeg,hogy megadatott ez az állapot.Fruzsinak mutadtad már tesót amikor tevékenykedik?Szerintem jó lesz,hogy nem lesz köztük nagy korkülömbség.Szeptember 4-én voltam dokinál,akkor azt mondta,hogy 1hónap mulva jelentkezzek.A héten még nem megyek,majd a jövő héten valamikor.Multkor egy banya(ki nem birom álni)kérdezte töllem,hogy milyen kellemetlenségeket érzek.mondtam,hogy jól vagyok,csak fáradékonyabb lettem.Erre ő,már,hát mi lesz még később??Azután,én hülye mondom,hogy ügyetlen vagyok mostanában,feledékeny.Erre ő már,hát mi lesz még később.Hogy mit csináltam volna az asszonnyal szivem szerint azt inkább nem irom le.Vannak olyan emberek akik élvezik,ha beszólhatnak,mi lelkivilágunk pedig most egy kicsit törékenyebb,és könyebben begurulunk

Kép

Kép
krisztina29
 
 


akkor kb majdnem egyidoben megyunk vizsgalatokra.
en 10e korul gondoltam menni,majd megnezem milyen napon lenne jo.

nekem mikor befeszit a gyerek az nagyon rossz,ugy erzem szetszakad olyankor a hasam na meg kokemeny.akkor ha nagyon rossz felallok es arreb tessekelem,de van hogy apa odateszi a kezet es arrebkuszik,az apai szigor :lol: :lol:
Noci nem igazan szereti ha feszszem vagy ulok,jobban szereti ha jovok megyek,tegnapelott este 11kor olyan bulit csapott megint,az apjanak kellet lenyugtatni
:lol: olyan erdekes ha api odateszi a kezet akkor lecsendesedik es bealszik.
az ocsem latta hogy mozog a kicsi,leultunk pihenni en megfeszitettem a hasamon a polot es latszott hogy mozog,aztan persze akarhanyszor leultunk pihenni mutogatnom kellet a hasamat de akkor mar nem akarta :lol: igy anyu kimaradt a jobol.

Kép
monyo83
 
 


Nos megkaptam az időpontot a korházba október 20.-án reggel 8 órára várnak sok szeretettel! :D :wink:
Akkora volt időpont és akkor csinálnak eho-t is a babócnak!
Fruzsival is csináltak nekem privátul,örülök,hogy sikerül ezt is a korházba megcsináltatni!
:wink:

Monyó,édes Noémi! :D Apának megnyugszik! :D
Fruzsi is apájának lenyugodott,sőt,ha a párom odatette a kezét,akkor meg sem moccant 8) :wink: :lol: Kis nyugis lett.....
De Monyó egy biztos!Ha bent kis virgonc,akkor kint is az lesz!
Fruzsinak lányok egy nyugis perce sincs,csak még alszik!Az egyik csintalanságból megy bele a másikba! :roll: Állandóan a nyomába vagyok,külömben nem lehet vele bírni... :lol:

Krisztina Fruzsi le sem pipálja a tesót!
Néha megtapsikolja a hasamat és odabujik,hogy baba és máe megy is tovább!
Gondolom neki majd akkor lesz érdekes,ha itt lesz már velünk!
Banya pedig mondjon le!!!!

Mi most nekiállunk csinálni a központi fűtést a párommal!
Szóval a csőveket kell felfurkálni,meg ilyesmi!
A nehezit ő csinálja én csak aszisztálok neki.....
Pusszancs.......

Kép
Kép
szintus
 
 


Hello!Teljesen kiakadtam!Reggel mennem kellet a sizbe jelentkezni,es amikor kerik az igazolvanyom,hoppa!!Nincs meg!!Es a legszebb itthon se talalom,de nem is szokasom ide oda pakolaszni.Meg csak ez hianyzott a boldogsagomhoz

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina na neeeeeeeee,nemond hogy elveszteted :roll:

en meg bementem a sisbe es ki kellet toltenem valami papairt amihez kellet a parom munkakonyvenek a fenymasolata,na az nem volt bent su-n igy haza majd rogton vissza,irto szar napom volt.

es mikor jar le a betegkonyved?

en elozo nap vettem eszre hogy masnap lejar,rogton kivert a viz,utalok a sisbe menni. :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Megegyszer felturtam mindent de semmi.Utoljara ha jol emlekszek akkor kellet amikor mentem reklamalni a betegkonyv miatt,mert elirtak a lakcimet.Utanna,hogy hova tehettem??Homaly.Nekem nem a betegkonyv miatt kellet mennem,a Lacin keresztul van a betegbiztositasom,csak jelentkeznem kell 3havonta.Azt se tudom mennyi idot vesz majd igenybe az hogy legyen egy masik igazolvanyom,de anyagilag se hianyzik.A masik pedig fel eve az orokbefogadas miatt mar annyi papirt osszeszedtem,es most elorol :evil:

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szerintem most ne keresd es probald meg higgadt fejjel.en ha ideges vagyok semmit nem talalok meg.

nem tudom az igazolvanyt is meg kell hirdetni az ujsagban hogy elveszett? :roll: azt tudom hogy a munkakonyvet meg ilyesmit az meg kell.

Gondolkozz hogy melyik taskaval voltal amikor intezted a lakcimatirast?esetleg kiskabat aminek a zsebeben lehet?
vagy szekrenymoge becsuszott,iratok kozt ilyen helyeken.

Kép
monyo83
 
 


Krisztina ott van az valahol,csak elkallódot....
Báris nálam ugy van,ebböl a szempontból elég hanyag vagyok,
de a végére azért mindég megvan....épp egy üvegtálban,vagy a táskám alján,vagy egy becipzárolt részben,amit ki sem szoktam nyítni.....

A sizbe én is járok 3 havonta!D e terhességem alatt és az utánna lévő 11 hónapban havonta kellett! :roll: :?

Monyo neked a férjed nincs bejelentve?
Csak azért kérdem,mert én is a páromon keresztül kapom a könyvecskét!

Kép
Kép
szintus
 
 


Nem, a parom nincs bejelentve es meg betegkonyve sincs,ez egy bonyolult story.

En munkanelkulin vagyok es evente egyszer kell mennem,hala az egnek.

nalunk az iratok egy helyen vannak egy fiokban,amugy en is nagyon hanyag vagyok de erre az egyre nagyon odafigyelek.

Kép
monyo83
 
 


eppen az a baj hogy nem vagyok hanyag.Minden papirra vigyazok,kulon iktatokban vannak a kulonbozo papirok,mindnek rairtam a tetejere,hogy milyen papirok vannak benne.Ezert felek,hogy elvesztettem.Mar atneztem a taskakat,nyar volt kabat nem volt rajtam,farmerzsebeket,ami csak eszembe jutott de semmi.Felesleges lenne meghirdetni,mert ha elveszett akkor mar tobb mint 1honapja lehetett,de en is halottam errol a procedurarol.Nem akarok nagyon ideges lenni,mar a baba miatt se,de folyton ez jar a fejemben

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina ugyis kell nemsokára mindenkinek új igazolványt
csinátatni,hát akkor neked most jött el az idő! 8)
Olyan 2000-2500-din kerül iratokkal együtt! :wink:
Nem egy olcsó mulatság!Utlevéllel együtt megt olyan 5 piros!
:roll: :?

Monyó mi szívesen hallgatunk bonyolúlt sztorikat is!
Nekünk is mindidáig még én dolgoztam,az én munkahelyemről volt a könyvecske!A férjuram odahaza dolgozott autóbádogosként!
No de most kénytelen volt elmemmi melózni is,mert kell a könyvecske!
Ja ő pékként dolgozik!Nem egy álom melóhely,kevés pénzzel sajnos :(

Kép
Kép
szintus
 
 


Riado lefujva,a parom penztarcajaban volt

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Szintus,milyen a munkaideje a férjednek?Ugy tudom a pékeknek elég korán kezdődik a munkaideje.Gondolom fáradt szokott lenni,de legalább nem fázik!Monyó hogy haladt a pakolászás?Nekem holnap szabadnapos a férjem,ami azt jelenti,hogy még kevesebbet látom egész nap.Még be se lépett de már sorolta,hogy miket fog csinálni.Szegényem néha elfelejti hány órából áll egy nap.Szép estét nektek!Holnap nem tudom mikor jövök,délelőtt anyuéknál leszünk,László hasogassa majd a fát.Jó éjt

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szuper hogy meglett a licnad,latod kar volt izgulni.
ha holnap raersz eljohetnel.

szintus a parod vegzetsege pek?vagy csak ebben a szakmaban melozik?

Kép
monyo83
 
 


Krisztina de jó hogy meglett a személyid Kép

A kedvesemnek este 9-kor kezdődik a meló és reggel
5-kor ér haza!A 7 napból 6-ot magam alszok,mivel heti csak egy szabadnapja van! :( De remélem,hogy nem innen szándékozik nyugdijba menni! :? D.e.alszik,de.u.meg csináljuk a fűtést,közben anyukámék is meszelnek,laminátoznak és oda is elmegy segíteni!
Pihenni bizony nem igen szokott! :roll:
Ne tudjátok meg nálunk minden csupa por,ahogy csinálják ezt a fűtést! No de majd csak egyszer meglesz és újra rend lesz :wink: :roll:

Béci végzettsége géplakatos!A pékségben ahol melózik vannak 10-en de ebböl csak egy idős embernek van pék végzettsége!A többi mind betanult munkás!

Monyó a te férjurad mit dolgozik?

Krisztina és a tiédé???

Mit tudtok meddig lesz még ilyen szép idő?Én ugy cejetem......

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus enyem parom Tv szerelo,de nem ezt tanulta valami villamosagi izet de hosszu neve van sosem jegyzem meg.

Hu eleg gaz a ferjed muinkaideje,de sajnos a vendeglato ipar ilyen.
en cukrasz vagyok az egy fokkal jobb nem kell ejjel dolgozni de minden unnepnek annyi.

nem tudom medig lesz ilyen szep ido,de mar latom hogy tiszta depi leszek ha elkezdodik a hideg,utalom es meg a fa sem erkezett meg :evil:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Megkerültem.Én is örültem a személyimnek,mint a kismajom.Multkor mentünk valahova,és nem volt zsebem,nem akartam vinni a pénztárcám,és megkértem a férjem,hogy tegye el ő,majd vissza adja.Persze elfelejtettük.Az én férjem piktor,és a szakmájában dolgozik.Nem lehet könnyű a párodnak Szintus,de gondolom felétek se bombázzák az embereket jobbnál jobb munkaajánlattal.Tegnap voltunk egy ismerős házaspárnál,és spontán meghivtak bennünket szombatra a kisebbik lányuk szülinapjára.Szivem szerint el se fogadtam volna,csak olyan birka vagyok,hogy sose akarok megbántani senkit.Még jó,hogy az őseim ma délután mentek a városba,és velük tudtam menni,és venni ajándékot.Aminek örültem nagyon,hogy felajánlották a babahordozót,olyan,mint az új,nemrég vették a második csaj születésekkor.Az ő idősebb lányuk is Fruzsi.Mig kisebb volt(most 6),Laci mindig azzal cukkolta,hogy megkérdezte tölle hogy hivják,és ő mondta,hogy Fuzi.Erre a Laci rákérdezett,hogy Fuzi?Erre őrjöngött a kiscsaj,hogy nem Fuzi,hanem Fuzi.Ő több,mint valószinű zs betűnek érezte a z betűjét. :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok lanyok hogy vagytok?

krisztina jo volt tegnap dumalni,mikor jelentkezel be a sentehez?

szintus nalad mizujs?

dixus???????

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Eppen az elobb probaltam hivni,de foglalt volt.Ugy gondoltam kedd delutanra kerek idopontot,a pentek olyan messze van!Tegnap egesz keson kezdett mar el pakito mozogni,mar majd meg orultem.Akkor is mar le fol raztam hasam,hogy hello!!Hu,de lusta!Szabadkan a gyogyszertarban kertem gyogyszert,es febricetet kaptam.Az nem lazcsillapito?Ma olyan jot szunyaltam...Dixus nagyon elveszett,remelem nincs semmi baj.Tegnap ahogy tolled hazaertem monyo motoszkaltam egy kicsit,es jott vendegem,fullos napom volt.Neha meg napokat egyedul vagyok :evil: .Unokatesom(ovono)meselte,hogy az oviba volt egy kis depis kislany,mindig kulon ult a tobbiektol,es azt hajtogatta,hogy engem mindigcsak senki se szeret.En is szoktam igy erezni,bolond hormonok :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


kristina szerintem en nem megyek a jovo heten,10en voltam utoljara majd megyek jovohet utani heten.
foggalmam sincs mi az a febricet,nekem paracetamol500 om van.

edi lehetett a kicsilany,tagnap estere en is bedepiztem minden bajom volt.

Noci valszeg csuklott delutan,olyan volt mint ahogy mondtad,utemesen mozgott a hasam.

Kép
monyo83
 
 


Alig tudtam megkapni oket,allandoan foglalt volt.Vegul is fel5-re kaptam idopontot.Egyszer megvoltam fazva(persze tobbszor is :D ),es akkor lazcsillapitonak ezt irta ki a doki.Most megint ott vagyok,hogy sehol,ha nem fajdalom csillapito,minek vegyem be,minek adta ezt?Olyan szontyi kedvem van ettol az idotol,nektek?Ovis sztorit ezret tudok,mindig mesel roluk.Amikor terhes volt a Tunde,es lattak a gyerkocok hogyan nol a hasa,persze,hogy erdekelte oket,mi zajlik ott.Akkor o elmagyarazta nekik,hogy ott egy kisbaba van,novekszik.Akkor most mit csinal??Hat,tobb,mint valoszinu,hogy alszik.Vann bent neki kisagya is :shock: ?Na meg az hianyozna minden kismamanak,kisagyat is cipelni

Kép

Kép
krisztina29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: