Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szilvi,

Nekem a legegyszerűbb, én helyben vagyokKép Viszont hétközben dolgozom, így 17 óra előtt nem tudok játszaniKép A hétvégémet meg épp próbálják bekavarni, de egy játszóterezés beleférKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy a csend errefelé!

Szilvi!
Milyen volt a Balaton?
Játszóterezést akkor tegyük hétvégére,ha Neked is jó.Kép
Kisfiad hogy van?
Suli?

Mica!
Milyen volt ma az oviban?
Raul reggel eljátszotta a magánszámát,mielőtt bement a csoportba.Addig nyafog,amíg látom,aztán minntha elvágták volna.Kicsit még köhécsel,de amúgy már jól van.
Leírnád annak a gyógyszernek a nevét amiről beszéltünk?Tudod,az immunerősítő.
Keményedsz még?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Balcsi jó volt még fürödni is tudtunk, mondjuk túl sokan nem voltak rajtunk kívül Kép Kép de nem is baj, etettünk kacsákat annyira közel jöttek, Jonathán nagyon élvezte, volt jó kis játszótér, kürtöskali...Kép
Jó a hétvége, elvileg jönnek hozzánk valamikor, csak nem tudom még szombat vagy vasárnap. Délelött?
Suliba pénteken megyek már szorul a gyomrom az utazás miatt, jaj nagyon utálom... iszonyat messze van és a közlekedés meg iszonyat szar 4:50 kor indul az első vonatom...
ÉS veletek mizus?

Kata!
Milyen az ovi? Melyik csoportba jártok? Van valami "fakultáció"?
Játszóterezni hogy menjünk (mivel, kocsival)?

Mica!
És nektek, hogy ment a beilleszkedés?


Üdv

Szilvi
sylva
 
 

 
 

Szilvi!

Jonathán is pancsolt?Gondolom,hogy Ő is nagyon élvezte!Kép
Akkor a pénteked nem lesz semmi!Mikorra szoktál hazaérni?Addig a férjed vigyáz a gyerkőcre?
Köszi,mi is megvagyunk,csak Raul csinálja a fesztivált,így ovikezdés elején,de semmi komoly.
A Vasúti oviba járunk,Tarka lepke csoportba.Kép
30 gyerekre két óvónő+1 dadus jut,ez mindegyik csoportban így van.
Fakultáció nincs,tudod:lehet,hogy erre sem lenne igény.Kép

Szerintem vonattal mehetnénk,Jonathán szeret vonatozni?
Most már csak Micával kellene egyeztetni,mi utána hamar összehozhatjuk a dolgot.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Játszótér: egyezzetek meg, hogy nektek mikor jó, mi ki tudunk menni vonathoz, és megoldjuk. A szombat délelőtt azért nehezebb, mert nem tudom, hogy mikor jönnek bátyámék látogatóba, ha délelőtt, akkor főzés és vendéglátás a programKép
Vasárnap talán jobb lenne.

Óvoda: fiam haza is alig akart jönni, annyira játszott az udvaron délután. Semmiféle gond nem volt vele, jól viselkedett, ügyes volt, nagyot aludt, szóval meglepődtek rajtaKép Mondták, hogy bár minden bölcsis így szokna át, mint ő. Az otthonról beadott gyerkőcökről nem is beszélve...

Kata,
a gyógyszer neve: Broncho-Vaxom OM kapszula gyerekeknek (30 db-os), azért tudom ilyen jól leírni, mert most Gyuszkónak ismét felírták, hogy szedje, 1 hónapig tart a kóra, aztán novemberben megint szednie kell majd, de akkor már nem naponta (valami ilyen rémlik..)
Keményedés nagyritkán ha előfordul, szokásom túleröltetni magam. Tegnap is párom szólt rám, hogy üljek már le, mert látta, hogy már nehezen birom magam.. mondta, hogy "na igen, nem vagy egy fekvős típus.." Kép
Azért ha gond lenne, én is feküdnék, az tuti.
Így is jön a tető befejezési munka, pihenjek persze...Kép

Szilvi,
Jármű ügyben egyeztessetek Katával, mi autómentesek vagyunk jővőhét keddig kb, mert karosszériásnál van nagygenerálon. Maradt a bicajozásKép

Most ennyi, megyek már melózom isKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Szilvi!
Nekem is a vasárnap lenne jobb.Mi a véleményed:?

Mica!
Légyszi most ne Te mássz a tetőre!!!KépKépKép
Gyuszkó tényleg nagyon-nagyon ügyes!
Raulnál az első két hét tök jól ment,mintha mindig ovis lett volna.Aztán megkérdezte egy szép napon:"Anya,akkor is kell az oviba mennem,ha nincs kedvem hozzá?"
Mondtam,hogy igen.Na,ekkor kezdődtek a gondok.
De mostanra kezd belerázódni.Azt mondja,hogy az ovi jó,de az rossz,hogy engem nem lát és érsem meg,hogy neki igenis kell néha sírni.
Most erre mit is mondhatnék?!Kép
Köszi a gyógyszernevet,én is rákérdezek.
Amúgy minden rendben?Olyan ritkán és keveset írsz mostanában...

Momo,Heppi!
Hogy vagytok?

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Naaa, pedig utánozni akartalak, hogy a tetőről vigyorgok nagy pocakkalKépKép Szerintem a családom idegbajt kapna, viszont az is igaz, hogy kinézik belőlem, hogy felmennék..Kép
Gyuszkó talán már megszokta, hogy nincs olyan igazán, hogy most csak azért nem megyek, mert nincs kedve.. de majd ha táppénzen leszek, akkor figyelni kell rá, hogy mit mondok, mert ha megtudja, hogy napközben otthon vagyok, akkor ő is maradna.. viszont akkor lőttek a pihenésnekKép

Köszi, amúgy rendben vagyok, csak zűrösek a napok, sok a tennivaló, otthon már a feje tetején áll a lakás, és így nehezen vagyok gépközelben. Nameg a fiúk is kisajátítják a gépet, és igy pláne nehéz írniKép Idebent szoktam bepótolniKépKép
Tényleg, tegnap voltál UH-n?

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak az olvasgatásban is kimerülök újabbanKép Tegnap voltam ctg-n+ vizsgálat (saját kérésre, mert rosszat sejtettemKép), és kiderült, hogy a bivalyerős jóslóim megtették a magukét (vagy csak a lányokkal súlyzózás?), mert 3 centire nyitva a méhszáj, doki szerint max 1 hétKép De azt is mondta, ha én a hétfő reggelt néztem ki, akkor tuti úgy lesz, nekem elhisziKépKépKép
Persze, hazafelé az autóban szabályosan fájtam, be is tojtam rendesen, mert a gyerekek csomagja még mindíg nincs összerakva, amivel majd anyámékhoz be kell őket batyúzni. Na talán majd ma...
Most éppen konyhabútort szerelünk, ja és tegnap kaptam egy szopis hintafotelt, nagyon tecc, csak sajna állandóan a lányok ülnek benne és Timi már közölte is velem, hogy ez a TimiéKép Ennyit anya kényelmérőlKép

Ha vasárnap még én is egyben leszek, szívesen találkoznék veletek a játszótéren, úgyhogy a részleteket se titkoljátok ámKép Különben is, a szülésznőmnek vasárnap van a szülinapi partija, így kikötötte, aznap foglaljam el magam valami mással, nehogy eszembe jusson szülniKép

rohanok...

Momo


Momo
momo
 
 


Szia Momo!

Woww, meg neked is tenyleg bejon a 13-a, mint nekem anno a holdtolte (en is azt mondtam egesz ido alatt, hogy holdtoltekor fogok szulni, es lon Kép). A jatszoterezesbol dehogyis hagyunk ki, remeltem, hogy olvasol minketKép Masnem szombaton ugyis felhivtalak volnaKép
most kiderult, hogy a hetvegen megszallas alatt leszunk, de legalabb vegre kesz lesz a tetonk. A vasarnap delelottot azert megoldom, ne aggodjatok, a kismamanak kell a pihenesKép

Na, mara puszi mindenkinek, pakolas hegyek jonnek, mert nagy a kupi idehaza.Kép

Holnap reggel ujra ittKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Jó a vasárnap (délelött, inkább).

Momo! igen te is gyere, neked van egy hasonló korú kislányod mint a fiam ugye? (16 hó). Szóval vasárnapra lestoppoltunk, mondd meg a bentlakónak, hogy tilos a kimenet, még egy nap szobafogság minimum Kép

Húha elég kisebbségi érzésem lesz, mindenki pocakos, persze én is csak nekem nincs a hasamba senki Kép Kép

Kata!
Na nem már, hogy ez legyen Pilis szlogenje: Nincs rá igény !!! Kép Kép Dagadhat a büszkeségtől az önkormányzat, azt már tudjuk, hogy nem csak igény nincs, de pénz se,Kép meg akarat se?? Igazán szimpi Kép hozzáállás. Na most már tényleg kíváncsi vagyok a reakcióra és hogy mennyire segítőkészek.
Szerintem a játszótér kérdéssel együtt csinálhatnánk egy felmérés bölcsi ügyben. Kép nekem talán szükségem lenne rá, bár lehet ez azt jelenti, nem vagyok eléggé helyi??? Kép Kép
(nagyon megnyugtatna, ha tudnám, hogy ha úgy alakul, tudom hova vinni a srácot, bár valszeg Jonathán lemarad, mert jobb esetbe mire csinálnának valamit, addigra talán már rég túljutunk a bölcsis koron... Kép )
Akkor te vissza se mentél már dolgozni Raul után? Gondolom ha dolgozol neked is elég körülmény lehet megoldani az oviba járást, hogy közbe még be is érj a munkahelyedre.
Amíg suliba vagyok szerencsére eddig gond nélkül meg tudtuk oldani a gyerekvigyázást, vagy a tesóim vállalják be vagy valaki szabira megy (anyu, párom). Egyébként ő meg már 3 műszakba dolgozik és így legalább kis cserékkel, azért meg tudja oldani, hogy mondjuk délelött legyen vele, délután meg anyuéknál is hazaér valaki aki átveszi. Szóval kooprodukció Kép
Mica!
Iszonyú, jó hogy ilyen srácod van. Jól szocializáltad Kép Kép én is ezt szeretném. Bár ez adottság is, én sose voltam sajna jól beilleszkedő, közvetlen, és barátságos, és már látom a nyomaimat az utódomban Kép Ő kis megfontolt, nagyon megfigyelni az embereket és nehezen oldódik fel, próbálom minél többet közösségbe vinni, de hát jaj hol van közösség??? Szóval játszótérre jönni ám!! Kép
sylva
 
 


Sziasztok!

Momo!
Jajj,de izgulok!Ugye Te is tudsz valahogy értesíteni minket és nem kell tipródnunk?Talán Mica száma megvan,ugye?

Mica!
Megnyugodtam,kezdtem azt hinni,hogy valami gond van.KépMég a végén kitör rajtam a terhességi paranoia.Kép
Látom időzavar elért Irsára:UH-ra majd szerdán kell mennem.Kép
Nagyon várom,remélem rendben van a heg és nem fogok szétrepedni,mint egy túlérett dinnye.KépKépKép
Takarítanani ide is jöhetsz.Kép

Szilvi!
Majd felrázzuk ezt a mi Pilisünket!Kép
Aztán jól megmondjuk,hogy mire van igény és mire nincs!Látod,még nekem sem sikerült adaptálódnom...
Raul másfél éves korában mentem vissza dolgozni egy "nővér BT"-t sikerült találnom,nagyon rugalmas beosztással.
De vissza kellett mennem a munkahelyemre,mert szerződés köt.Rault csak felváltva tudjuk megoldani a párommal,ezért nekem maradt a részmunkaidő állandó éjszakában.Kép
Egy jó kis családi koprodukció nem jönne rosszul.

Jó éjt.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
A fiam szociális beállítottsága adottság és megszokás kérdése is, kicsi korában nagyon sokat utaztam vele anyukámékhoz és anyósomékhoz, így elég sok emberrel volt kapcsolatban az élete során, nem egy otthonülős anyuka vagyokKép Most lehet, hogy ennek köszönhető a pozitív hozzáállása a közösségi dolgokhoz.Kép

Kata,
Paranoia? Az egész terhesség alatt végigkísérKép Pedig pont az jutott eszembe, hogy az első terhesség alatt eszembe nem jutott ilyen dolgokon aggódni, hogy pl. baj lehet, vagy hogy vmi nem lesz oké.. ezt hozta a vetélés..Kép Nade mostmár azért én is megnyugszom, talán ha eddig eljutottunk, akkor már nem lehet olyan sok baj. Tudom, hogy lehetne, de én bízom magamban, meg a picurbanKép
Az UH-t azért kérdeztem, mert kedden voltál dokinál, és azt hittem, hogy már másnap mész is UHra.. tudom, hinni a kispapodnál kellKépKép
A szétrepedéstől ne tarts nagyon, nem megy az olyan könnyenKép Én is aggódtam az előző terhességnél a vakbélműtéti hegem miatt, mert ez nem egy egyszerű eset volt. 1 vakbélműtét, és utána még 4 felnyitás (kimetszés, mert már nagyon heges volt az a rész) varratbetokozódás miatt.. hát az oldalam úgy néz ki, mint ahonnan hiányzik egy kis rész.. szóval a kevesebb bőr miatt én is paráztam, de nem volt semmi gondKép
A takarítást hagyjuk, tegnap pakoltam, mosogattam, a nagyja megvan, a többi meg nem érdekelKép sógornőm azt mondta, hogy nem baj, legfejebb jót alszanak a puha ruhakupacokonKépKép
Most épp a kaja miatt törtem a fejem, mert leszünk összesen 6 felnőtt és 2 gyerek, szóval nagyüzemi konyha, de anyukám megnyugtatott, hogy otthon fő a töltöttkáposzta, meg csinál fasírtot, meg lesz birkapörkölt a fagyasztóból.. jajj, imádom őketKép Na nem mintha nem oldottam volna meg, de tavasszal is úgy ellátott a család kajával, mintha én éheztetni készültem volna a bandátKép Még nagyszülőm is jönni akart, de megköszöntem és nemet mondtam, mert őt már max. a nyulak közé tudnám éjszakára elhelyezni, mert dugig lesz a lakásKép Mondtam, hogy ő később jöhet bármikor, amikor már nehezen tudok annyi mindent megcsinálniKép Osszák beKép

Nah, gyors novella után kis pihi, vagyis melóKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Megint én, most épp van egy kis időm, kaja utáni szieszta, csak nem alvással, hanem fórumozással töltveKép
Tegnap este olyan jót szórakoztunk párommal, amikor este 9kor kapcsoltunk, hogy milyen nap is van aznapKép "Csupán" a házassági évfordulonkKépKépKép
Reggel meg a gyerek beszólása miatt fulladt bele párom majdnem a kakaójábaKép Mondtuk, hogy jön a Papa és majd csinálja a tetőt. Gyerkőc erre: Melyiket? Mondom én: hát amit félbehagyott, tudod, ott a terasz fölött.. Gyerkőc: tényleg, az ki is ment a fejemből..KépKépKép

Nah, pihenés ennyiKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Mica!

Gyorsan írok,aztán rohanok tovább.
Gratulálok a házassági évfordulóhoz!!!Kép
Tényleg nagyon rendes kis családod van.Kép
Holnapra jó munkát,remélem Te csak nézni fogod és a földről dirigálod!Kép
Vasárnap el tudsz kicsit szabadulni,nem haragudnak meg?
Nekem is a kora de. lenne jó,Anyós bejelentkezett,és nem mondta,hogy hoz töltött kápit.Kép
Majd szombaton főzök vasárnapra,délre meg hazamegyünk.
Gyuszkó Kép

Momo!
Jöttök a játszóra vasárnap de.?Kép

Szilvi!
Nektek is jó az időpont?

Lehet,hogy ma már nem jövök,de holnap mindenképpen,hogy tudjam lesz-e valami vasárnap.Jó lenne egy kicsit találkozni!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Okés a vasárnap délelött 10 óra körül?
sylva
 
 


Nekem jó a vasárnap 10 óra...egyelőreKép

Mica,
Ugye, a központi játszóról van szó, ami a gyerekorvosi rendelőnél van?

megyek, mert vár a vendégsereg

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Nah, egy pillanatra idejutottam a gephez, megy a melo ezerrel..
Kata, nem hagynak a tetore menni, mit csinaljak? Kép Mar a terasz parkanyara feljutottam, de tovabb nem engednekKép Hogy leszek igy tetonlevo-pocaklakohordozo?Kép
Holnap jatszoterezhetunk, nekunk jo a delelott is, delutan is, egyeztessetekKép
Kata, ha nem lennek estig neten, hivj mar fel, hogy mikori idopontra jutottatok, ok?Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!

Jót aludtak a lányok ebéd után?Az én fiam rendesen elfáradt,már este 8-kor aludt,amire ezer éve nem volt példa!
Drukkolok!!!KépKépKép

Mica!
Elkészült az ebéd?Tető alá hoztátok a dolgokat?
Remélem a következő heted jobb lesz!
Raulnak még a gatyájában is volt homok.Kép

Szilvi!
Örülök,hogy végre megismerkedtünk!Jonathán nagyon aranyos.Kép
Közel lakunk,most már tudod,hogy melyik az utcánk,számom is megvan...Kép

Heppi!
Nálatok minden ok.?Orsi is jól van?Bettiékről tudsz valamit?

Puszi mindenkinek.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Olyan remekül aludtunk Emesével együtt az éjjel, hogy a mai program érdeklődés hiányában elmaradKépKépKép Na nem baj, van még hétfő a naptárbanKép
Azért megyek délben Pestre a szokásos ctg-re, este még bekukkantok, ha nem merülök le teljesenKép

Lányok,
nagyon örülök, hogy sikerült megismerkednünk, még ha nem is beszélgethettünk nyugisan a skacoktólKép De majd még szervezünk talikat, ha egyenesbe jövök a három kölökkel, akár nálunk is...mit számít még pár gyerek az én fergetegeim melléKépKépKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Jó volt összehozni ezt a játszóterezést, még ha nekem így, kutyafuttában is sikerült. A kajával nem késtem igazán, kicsit forrón tálaltam, de legalább volt mitKép
A tető viszont olyan prímán haladt, hogy tegnap délután mehetett mindenki haza, kész az egészKép Így ma már én melóban vagyok, párom kihasználja, hogy hétfőre szabit kért, és megpróbál egy kis rendet tenni az udvaron a csatatérbenKép

Kata,
Jajj, a homok mindenhol effektusKép Nagyon ismerős, a fiam zsebéből és cipőjéből összegyűjtött homokot lassan visszaszolgáltathatom a játszótérnek, mert hazahordjuk a fél csuszdateretKép Viszont jól kijátszotta Raul magát, ha hamar elaludt. Mondjuk Gyuszkóval se volt gond délután, jót ebédelt és utána 5 perc alatt elaludtKép

Szilvi,
Örülök, hogy végre veled is és jonatánnal is találkozhattunkKép Tündéri a csemeteKép És köszi a fuvart is, keresztányom sokat emlegetett utána benneteketKép
Kocsiban mennyi homok lett?KépKép

Momo,
hajrá, lassan 10 óra, mi újság?Kép
Ha mégis egyben vagy még, akkor majd látlak, mert visszaviszem a kölcsönkért fúrószárakatKép
Amúgy nem kell sietned, hadd növekedjen lánykád még odabentKép Nah, mondom ezt én, aki alig várom, hogy a kezembe fogható legyen a mocorgó, és még hol tartok?! KépKép

Heppi,
Nagy a csend, jól vagytok? Fiúk? Orsi?

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
Gondoltam Rád korán reggel,Raul is emlegetett,hogy"Láttad Anya,annak a néminek is baba van a pocijában,akinek engedtünk vizet a Krisztivel."Kép
Mondam,hogy bizony az a baba hamarosan kibújik.Tiszta lázba jött,érzi,hogy hamarosan mi is babázunk.Kép
Nagyon elfogadnék egy ilyen gyönyörű szöszke hercegnőt,mint a lánykáid.Pontosan ilyen kislányt álmodtam meg magamnak.Majd legközelebb.Kép
Várjuk a híreket.

Mica!
Nagyon ügyesek voltak az ácsok!!!
Raul szíve a múlt heti ceglédi játszóterezés óta foglalt volt,míg én Habonynál voltam,Ő tök jót játszott egy kislánnyal...
De tegnap óta csak a Kriszti van!KépKépKép

Tényleg jó volt találkozni Veletek,remélem máskor is össze tudjuk hozni!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia KataKép

Nah, elég csapodár a fiú, bár lehet is, lányból több van, mint fiúbólKépKép
Játszóterezés jöhet bármikor, bár most 2 hétvégénk is foglalt.. de majd megoldjukKép Van ám másik játszótér is, azt is meg kell nézniKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Csak pár mondat erejéig zavarkodnék Kép Szal mi jól vagyunk, fiúk is rendben vannak - érzéseim szerint. Szombaton fent voltunk Pesten, megvettük az új ágyakat és matracokat, átrendeztük a lakást is. Orsi egész nap a nagyinál volt, hogy ne lábatlankodjon, és már a kész varázslásra volt csak itthon. Csodák csodájára nem hatotta meg túlságosan, egyből letesztelte az új ágya rugózását, de este szépen csendben aludt benne, egy hangja nem volt. Pedig a régi ágyát direkt úgy raktuk össze, hogy ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor még néhány éjszakát tölthet abban. Tehát jól elfáradtunk, estére már olyan kemény volt a pocim, és úgy húzott lefelé, hogy komolyan aggódni kezdtem. De aztán az aromaterápiás masszázsom megtette a hatását, és már minden rendben. Persze azért tegyük hozzá, hogy a frissen vásárolt ikerszopipárna is nagyon jót tett, pont ott tart, ahol kell és nem is melegszik mint a hagyományos párna. Igaz, hogy egy vagyon volt, de nekem már most megérte az árát, hogy két éjszakát is tök végigaludtam (leszámítva a pisiléseket és ivásokat).

Bettiről annyit tudok, hogy nagyon fáradt. Mendi nagyon szeretné közelebbről is megismerni Kevint, aki amiatt nem nagyon tud aludni és csak cicin nyugszik meg. Persze Betti meg alig tud pihenni. Szegénykémet sajnálom, még mondta is, hogy nem akar elszomorítani, de két ilyen picivel nagyon nehéz. Kép
Az is igaz, hogy én ezt nem fogom megtapasztalni, mert nekem rögtön 3 lesz Kép

Ja, és ráadásul Orsi összeszedett valami vírusos kórságot is, szóval ő most az átlagnál bújósabb, nyávogósabb, nagyon taknyos, de ezen túlmenően jó a kedve meg minden. És úgy tűnik kezdetét veszi a dackorszak. Egyre többször nem csinálja, amit kérek tőle (nem jön pelenkázni, nem jön velem a lépcsőn stb), pedig előtt mindig nagyon ügyesen megcsinálta, és most muszáj emelgetnem néha, ha haladni akarok. Ennek persze senki nem örül, de nincs más választásom, ő is az én gyerekem, nem adhatom zaciba, amíg meg nem szülök Kép

hú mennem kell

heppi

Kép

Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Jó,hogy írtál!KépKépKép
Nagyon aranyos Orsi a képeken,gondolom "élőben"még inkább az.Kép
Nem csodálom,hogy keményedtél,jó kis időtöltés a lakás átrendezés.De biztos megérte.
Bettinek sok puszit kükdök.Az első időszak biztos nagyon nehéz.Van segítsége?
Orsinak pedig elküldöm a híresen hatásos gyógypuszijaim egyikét .KépRemélem Neki is beváliik.
Akkor nálatok nagyjából már helyén vannak a dolgok?Sokmindent kell még venned?

Mica!
Momo említette,hogy van olyan játszó,ami a kisebbeknek is érdekesebb,egyszer szívesen megnézném azt is.Hát,igen ahol van játszótér,ráadásul több is...

Puszi.
Kata
30+2

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sült el a játszóteres találka, és hogy még a kölkök is jól érezték magukat... Kép
Szerinetem aranyos kis banda vagyunk, és jó fej srácaink vannak, jó volt titeket megismerni, remélem majd még többször is sikerül ez az összejárogatás.


Mica!
Hát dicséret minden tetőépítőnek, és tiszteletbeli tetőépítönek (neked + Gyuszkónak) tényleg szupergyorsan dolgoztatok ezt szerintem még szakemberek se csinálták volna gyorsabban (tapasztalatom szerint sajnos).


Kata!
Mikor indítjuk a játszóteres projectünket? (vasárnap óta sárga vagyok ám az irígységtől Kép Kép Kép Kép Kép és hogy még kettő is van nekik? Kép Kép hát )
Elöbb menjünk be az önkorányzathoz közöljük velük terveinket vagy csak úgy kezdjünk aláírásokat gyűjteni? Írhatnánk valami jó kis szöveget, hogy Kedves Anyukák, apukák.....
legyen játszóterünk.....(persze normálisan megfogalmazva a lényeg) és kirakhatnánk minden oviba a hírdetőfalra, meg a gyerekdokik rendelőjébe, és beszélnénk a védőnökkel meg az óvónénikkel és hagynánk mindenhol jó sok aláíróívet. Vagy valami ilyesmi nem? Hogy kezdjün neki?


Momo!
Jó hogy veled is talizhattam, annak meg külön örülök, hogy van egyidős gyerekünk Kép. Adrien az első egykorú lányismerősünk Kép beírom Jonathán naplójába Kép

Szia Heppi!
Én kezdtetben ikreket szerettem volna,(most már azért meggondolnám Kép kicsit benőtt a fejem lágya) a kezdtetek biztos iszonyat rázósak de utánna azért egyenesbejönnek a dolgok és tök jó lesz. Egypetéjü ikrek? (Vagy hülyeséget kérdezek és ezt még nem lehet tudni?).

Pusz mindenkinek
Szilvi
sylva
 
 


Szilvi!

Megpróbálom a napokban kifaggatni az önkormányzaton dolgozó ismerősömet,biztos ad pár jótanácsot.Ő a mi téglánk lesz.Kép
Először is megtudom,hogy kit kell megkörnyékeznünk és adatokat gyűjtök róla,hogy majd tudjuk zsarolni.Kép
Amint tudok valamit,rögtön szólok Neked is.
Válassz álnevet.

Üdv.
Mata Hari

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Nah, az irsai játszóterek forgalma beindultKép A másik játszótér a központban van, 2 csuszdával (egyik meredekebb, a fiamat is csak nemrég engedtem rá, mert nem egyszerű a beleülés), több hintával és homokozóval. Mérleghinta nincs, de nem is bántam, mert már elég nagy a bicepszem, amikor Gyuszkót kell egyedül hintáztatnom a másikonKép

Kata,
majd elmesélem Krisztinek, hogy maradandó élményt jelentett a fiadnakKép Kíváncsi vagyok, hogy ő mesélt-e otthon a családnak a játszótérrőlKép
Ma megyek dokibácsihoz, remélem a nagyon beszélgetős mamák csak utánam érkeznek..Kép

Szilvi,
Nah igen, ez a jó a családi dolgozókkal, hogy ők nem az órabérre pályáznakKép Őket a lelkesedés hajtja, hogy segíthetnekKép

Jah, azt nem is meséltem, hogy annó, minden tiltakozásom ellenére (na azért ezt már mégse én csináljam felkiáltással - jelek szerint nem sok eredménnyel) én számoltam ki, hogy mennyi új cserép kell a tetőkre. Az akkori számításokba a terasztetőt nem nagyon vettem bele, és ez csak a hétvégén tudatosult bennem, amikor számolgattam, hogy ugyan elég lesz-e a cserép. Az eredmény: kimaradt 4, azaz négy db cserépKépKépKép 5 maradt volna, ha az én édesem alatt nem törik el 1, amikor Pókembert játszott Kép

Délben rohanok vonattal Ceglédre, hátha korán tudok végezni Habonynál. Este meg már talán már láthatom az új festékkel pompázó autónkatKép Mennyi öröm egy napraKépKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Látom kényeztet a sors mostanság!KépÖrülök,hogy jobb kedved van!Kép
Nagyon ügyesen számoltad a cserepet,lassan profi leszel!
Kérek este beszámolót Habonyról és autóról is!Persze,csak ha nem leszel túl fáradt!
Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Hát az elmúlt időszak rohanásait nem kívánom senkinek sem, abban bizom, hogy a pocaklakó is jól tűrte, nameg a "csomagolása" isKép Majd dokibácsi elmeséliKép
Esti beszámolót terveztem, hacsak a párom és a fiam ki nem sajátítják a gépetKép Akkor kapsz sms-tKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Gyorsan csak par szoban: minden oke, szuper eros mehszajam van a doki szerint, a meh fundusa 1/KKép Miutan kikerdezett, hogy az elozo baba nem-e magas cukorertek miatt lett nagy, es nemleges valaszt kapott, igy megjegyezte, hogy most se varhato kisebb dedKépKép
Kerdezgetett a melorol, hogy jol birom-e, nagyobbik lurkomrol, ovodai beszokatasrolKép Megkert, hogy hasonlitsam ossze, hogy melyik terhessegem a nehezebb v. rosszabb, erre mondtam neki, hogy a terhesseggel semmi gond, nagyon jol erzem magam, csak most ugye van mar egy kulso "nyaggato" is, es igy masabbKép
Szoval jo fej volt vegig, legkozelebb majd oktober 14-en kell mennem, mozizni okt 13-ra hivott, hogy megnezzuk mekkora is lesz ez a pocaklakoKép Addig meg lesz egy teljes labor es vercukor szept. vegen. Irt fel meg vasat (Maltofer-Fol), mert mondtam, hogy azt szedek.

Nah, gyors beszamolo ennyi, mert fiam mar ragja a fulem, hogy "anya, megcsinaltad mar a dolgodat", mert jonne meset nezniKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Örülök,hogy minden rendben!Kép
Habony nagyon közvetlen tud lenni,mégsem tolakodó,ezt nagyon bírom benne!
Mondtam neki múltkor,hogy 1 kivétellel mindenkinek ő az orvosa egy internetes fórumon.Kép
Sokat kellet várnod,voltak előtted?
Hány órára érkezett meg?
Holnap megyek UH-ra,már nagyon várom.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


iraH ataK! Kép
vret a óJ.
takotada stjűyG.
telej a moráV

anyozssa tezgév A. Kép Kép

Mica!
Gratula a cserepekhez Kép tényleg jobb vagy mint egy szaki. Ő lehet ráhúzott volna még egy raklappal Kép
Kocsitok fényezni volt? Csini lett? Babód neve mi is lesz?
sylva
 
 


Sziasztok,

Kata, hajrá az UHnál, remélem szólsz az eredményről. Amúgy 2en voltak előttem, egy hölgy csak vmi papírért jött, gyorsan végzett, de a másikkal se volt sok várakozás, így elég hamar végeztem. A doki fél3 körül jött meg, 3 után pár perccel már sétálhattam a vasútállomáshozKép

Szilvi,
Pedig kikértem magamnak, hogy a cserép- és anyagszámlálást én végezzem. Hát nem úsztam megKép Nade már megszokta a környezetem, hogy lassan mindent elintézek, kezdve az alap kerti munkától a gyalulásig, autószerelés és egyéb ilyen munkákKép Most épp a kocsi is az én vállaimon nyugszik, remélem jól jön össze.. bár húzós lesz, mert nem olcsó a dologKép Amúgy teljes karosszériázás és ujrafestés volt, kb. 110e Ft.. ez a hónap csőd, az előzőben is volt hasonló összegű kiadasunk, ugyhogy megyünk hitelbe sajnosKép A számlák nem várnak..
De legalább az autó jól néz ki, nekem tetszett, igaz csak az alapot láttam, ma délután látom teljesen összerakva.

Babóm neve még nem fixált, párom egyenlőre a Zoltánt javasolta, a második neve vszínű István lesz apukám utánKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Kata!

Semmi beszamolo, mi itt izgulunk, te meg hawaii-ozol a hazatok elott keksegben? Kép Legalabbis a vonatrol mintha igy lattam volnaKép

Mica
mica
 
 


Mica!
Látom te is univerzális vagy Kép sose fogyjon el az energiád ! én sajna kicsit belefáradtam a saját építkezésünkbe most már a
kiheverés??? fázisába vagyok, de nem csinálnám újra az tuti, csak ha nagyon nagyon nagyon sok pénzünk lenne Kép de majd begyógyulnak a sebeim és akkor majd biztos vidámabban látom.
És hát a végeredény a lényeg meg a mi csináltuk érzés nem? Kép Ennek is van egy feelingje. Kép
Milyen autótok van? Még mindíg nem írtad az új szinét Kép
Gyuszkónak is van 2. neve?

Sylva
sylva
 
 


Szilvi,

Hat teljesen univerzalis, ami neha jo dolog, neha meg azert faraszto. Bar az univerzalisbol a noi resz az, ami nalam a gyengebb, nem vagyok igazan haztartasbeliKépKép
Naja, a vegerdemeny a lenyeg mindenben, vegulis tenyleg nem nezi utolag az ember, hogy mennyi mindent vett ki belolunk, mind anyagilag, mind barhogy maskepp. Nade ezert is orexunk, nem?Kép

Az autonk egy Fiat Uno, ami ezustszurke (metal) volt es az is maradtKép (a fenenek van 10e Ft plusz penze, hogy szint atjelentsen az okmanyirodabanKép)
Meg amugy is szimpatikus ez a szin nekem, es most, hogy itt van az auto az udvaron, ujra beleszeretemKép A hetvegen vezettem apukamek Samarajat, de valahogy nem ment olyan jol, hozzaszoktam a mi autonkozKép Mondjuk ez diesel, igy teljesen mas a dinamikaKép

Gyuszkonak nincs masodik neve, apuka nem kedveli a dupla neveket, most is csak nagy nehezen fogadta el a dolgotKép Ha en valamit a fejembe veszek...Kép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Bocsi,hogy csak most,de du.már ülve elaludtam,most kezdek magamhoz térni,húzós volt a nap.
Szóval minden ok,Patrik még mindig fiú Kép és még mindig a fejecskéje van alul.
Úgy tűnik,hogy a csaszi hege is bírni fogja a strapát.
Ja,és már közel van a 2 kilóhoz a súlya.Kép
Ztána a Tescoban voltunk,Momoékkal is összefutottam,jól vannak,még egyben.Kép
A nagylánynak de.felrepedt a szája,volt nagy sírás-rívás,remélem már nem fáj neki.
Ja,kombik (hosszú ujjú),rugik vannak 200-300Ftra leárazva,jó minőségűek,igaz nem túl vastagok,de ennyi pénzért?!Vettem is.
Autó Kép.Hitel Kép.Ismerős a dolog errefelé is.

Végzet Asszonya!Kép
Akció a mai napon felfüggesztve a körülménak miatt.
Holnap újra dolgozom az ügyön.
Kódolás nagyon jó!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hahó,merre vagytok?
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

KatanyoKép
Hat erre, csak hullafaradtan. Ma nem meloztam, hanem meg rohangasztam nehany alkatresz utan, hogy teljesen szuper legyen az autonkKép Ez jelentett egy pestre autozast, visszafele egy vecsesi beterovel. Auto es alkatreszek delutan leadva, utana 16 oratol szuloi az oviban, utana rohanas haza, mert vartam a hutoszerelot, aki vegulis este 7kor kerult elo es nemi meregetes utan kozolte, hogy a kompresszor es a tobbi jo, "csak" a panelja ment ki (modern huto, mar vezerlopanelos), igy holnap az utan is rohangaszhatokKép
Szoval kicsit kikeszultem mara, es a holnapi na se nez ki egyszerunek. Csupan a melo mellett var ram a hutogep-panel beszerzes, meg az autoba egy vilagitaskapcsolo beszerzes, tesom altal megrendelt dvd-lejatszo beszerzese.. es meg delutan haza is kene menni anyukamekhoz, mert szombaton lesz az unokatesom lagzija, es var a csalad.. eljenKép Nah, ne legyek mar ennyire pozitiv..KépKépKép

Orulok, hogy minden rendben nalad, foleg annak, hogy Patrik is "iranyban" allKép Remelem, hogy lesz lehetoseged megtapasztalni a huvelyi szules szepsegeitKép Remeljuk, hogy a fiatalember nem novi ki az anyuka mereteitKép Bar erre egyenlore jo esellyel palyazhat, ha igy folytatjaKép
Mennyi volt a fejecskeje?

Nah, gyorsan ennyit, hogy legyen mit olvasniKép Ma mar lehet, hogy nem vetodok erre (inkabb az a'gyba..Kép), de holnap leszekKép
(Jah, regel felebredtem 3/4 6 korul, neztem, hogy jee, milyen vilagos van.. erre a kovetkezo pillanatban jo sotet lett. Ja, hogy lekapcsoltak az utcai vilagitast?Kép Utana meg mar nem is aludtam vissza, igy kezdem erteni a leragado szempillaimatKép)

Puszi, Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Kipihented a tegnapi napot?Ahogy látom ma sem fogsz unatkozni.Remélem sikerül elintézned a dolgokat.
Csak halkan kérdezem,hogy mindig,mindent Te intézel?
Na,akkor buli hétvégén,de nehogy rongyosra táncold a cipődet!Kép
Nagy lakodalom lesz?

Tök jó,hogy Raul örömmel megy oviba és még akkor is jó a kedve,mikor megyek érte.
Irtózatos volt,hogy sokszor kellet úgy otthagynom,hogy zokogott és az óvónő egyenként fejtegette le az ujjait rólam.
Gyuszkó?Aranyosak az óvónénik?

Hamarosan kész a teraszom,legalábbis a beton,a vasalás kicsit később lesz,ha Apu tud jönni.
Ruszlán megcsinálta a mennyezetet a szobákban,szóval haladgatunk lassacskán,de nem leszünk kész teljesen.
Mindegy,így legalább jövőre sem unatkozunk és a pénzt is tudjuk mire költeni.Kép

Valamit kellene itthon csinálnom,de úúúúgy nincs kedvem...

Puszi.

Kata
30+6

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Köszi, valamennyit pihentem, este nem kellett altatót énekelni nekemKép
Halkan válaszolok: igenKép Nálam a nadrág és a családi kasszaKép
A hétvégi lagzi elég nagy lesz, a táncolástól nem tartok, mert nem vagyok most vmi bulizós hangulatban, lurkót is felügyelni kell, nameg ő is aludni tér vmikor és én követni fogomKép Anyukáméknak ki kell tartaniuk, mert ők a keresztszülőkKép

Jó hír, hogy Raul jókeddvel ját ovibaKép Gyuszkóval nem volt ilyen gond, remélem nem is lesz. Az óvónők jó fejek, van egy idősebb, meg egy fiatal csajszi, nagyon jól bánnak a gyerekekkel. Gyuszkót eddig csak dicsértékKép
A munkák miatt ne aggódj, egy családi házon sosincs olyan állapot, hogy minden kész és nincs mit csinálniKép Nekem is most a befedett terasz ad majd munkát, be kellene üvegeztetni, ajtót szerezni 2 helyre és az álmennyezetet is be kell szerezni... kalkuláció már van, pénz nincs, így csak tervezekKép
Jah, a hűtőbe való panel potom 36e Ft, de a központi szervíz szerint lehet, hogy nem is ott van a gond, így nem javasolják a beszerzést. Most le kéne vinnem Szolnokra a hűtőt, mert ott van szakszervízük és az megnézné.. Hát lehet, hogy az jön, hogy hitelkártya elő és keres egy új kombi hűtő..
Ma is autóztam, beszereztem a hiányzó alkatrészt, talán most már minden kész lesz azon is. Ha minden igaz, akkor ma este lemegyünk vidékre, bár lehet, hogy csak holnap reggel indulunk neki, ez még eldöntendő dolog. Ha nem lennék, akkor mentünkKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat, és a szurkolást is, aranyosak vagytok!
Sajna nem nagyon van időm jönni, ahogy drága Heppim írta, elég nehezen bírom a két bébit, még nem lendültem bele igazán. Ráadásul Ati már csak két napot van itthon, aztán teljesen magamra maradok.. hát mit ne mondjak tele a gatyám.. szinte szó szerint, mert négy napja megy a hasam, minden kijön belőlem amit nagy nehezen magamba erőltetek. Izgulok, nehogy elmenjen a tejem.
Egyébként minden OK. Kevin ügyesen szopizik, bár a "hülye alakú" mellbimbómat szegény nehezen tudja bekapni, de azért igyekszik. Általában 100-akat eszik, igaz nem mérem csak néha-néha. Mendi is kezdi megszokni a tesót, de szakadatlanul ő akarja fogni, úgyhogy szegény Kevin nem sokat tud nappal aludni, csak ha Mendit likvidáljuk itthonról.
Tegnap már kimerészkedtünk néhány percre babakocsistól, de csak cumival maradt csendben a legény, én meg félek hogy hozzászokik.. Bár azt nem bánnám, csak a szopizásról ne szokjon le.
Asszem túlvagyok a szülés utáni depi első fázisán is. Majd elmesélem ha lesz kicsivel több időm.
Atiék most elmentek egy barátjához, KEvin épp egy órája alszik, remélem még húzza egy ideig, de nem akarok kockáztatni. Meg aztán kihasználom az időt, és gyorsan lezuhanyozom.
Ne haragudjatok lányok, de most nem válaszolok senkinek, nincs időm mindent visszaolvasniKép. Remélem minden rendben van veletek, és a babucikkal!
Jajj, még annyi hogy varratszedésnél kérdezte a doki hogy hol netezünk, mert hogy valamelyikőtök volt nála és mindent tudott a szülésemrőlKép.
Az a fura érzésem van, hogy hiányzik a dokim.. kicsit letargikus vagyok, lehet a szülés miatt.
no, végezetül egy kép és egy link, ahol találtok többet is Kevinről és néhány részletet a ceglédi szülészetről.
sok sok puszika nektek, és igyeksze mihamarabb jönni hozzátok!
BEtti
És íme a fiam:
Kép

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=283&post=353810#POST353810

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok lányok!

Mica!
Akkor te se álsz közel, a békés, nyugis "gondmentes" (a körülményekre gondolok) terhességtől, bár kezdem azt hinni, hogy ilyen tényleg csak a mesébe van...Kép
Remélem megoldódik a hűtőprobléma pénzárcakímélő módon. Kép
Jó lagzizást!! Kapcsolódj ki picit Kép

Kata!
Örülök, hogy ovodaügybe változás lett, történt valami konkrét dolog? Szokott mesélni az oviról? Én csak arra emlékszem, hogy engem mindíg kérdezgettek, de hogy mit válaszoltam azt már nem tom...Kép bár az mesélte anyu, hogy amikor már harmadik nap is azt modtam hogy borsófőzelék volt ebédre akkor már kezdett gyanakodni...Kép
Gratula Patriknak Képa súlyához, jól ellehet odabben, látom nem veti meg az élvezeteket Kép

Nem tudsz valakit Pilisen akinek van rotakapája? Csak egy napra szeretnénk kikölcsönözni (pénzért)

Üdv:

Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Betti!
Örülök,hogy írtál!!!Kép
Micsoda nagylegény,nem semmi!
Biztos nehéz az első időszak,főleg,ha férjed már nem lesz otthon,én is előre félek,mit hogyan fogok megoldani.
Habonynak pontosan elmondtad,hol is levelezgetünk-időnként Róla?Én említettem Neki egyébként futólag a fórumot.KépAz,hogy mindent tudtam kis túlzás,hiszen Kevin méretein kívül mást nem is tudtam,viszont ennyiből is Rátok ismert.Kép
Remélem jobban leszel,testileg és lelkileg egyaránt!Kép
Nagyon sok boldogságot kívánok mégegyszer!

Szilvi!
Talán Raul ráébredt,hogy ovi van hétköznap és kész!Ha engedek,szerintem az iskolában is gond lett volna.
Én nagyon szerettem oviba járni.Kép
Tudok kisgépkölcsönzőt,a Dánosi utcában van,megadom a telefonszámot és a pontos címet holnap reggel sms-ben,mert párom tudja,és ő most nincs itthon.
Jonathán hogy van?

Mica!
Nem tudom eldönteni,hogy áldás,vagy átok-e a "nadrágot viselni"egy asszonyszemélynek.Kép
Akkor ezek szerint már nem garanciális a hűtő?
Remélem megoldódik,nagyon bosszantó lehet.Kép
Jó hétvégét,várlak vissza!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok (ahogy a kémek is jelentettékKép), még egyben, de már kezd uncsi lenni a dolog. Az az igazság, hogy nincs semmi különös problémám, csak baromi nehéz a két gyerek után szaladgálni, amikor annyira húz a hasam lefelé és inkább feküdnék álló napKép A párom is ideges, hogy állandó készenlétben kell állnia, így az elmúlt héten sikerült is összekapnunk nem is egyszerKép
Na panaszból ennyi...

Betti,
óóóóriási a kislegényKép A két gyereknek meg kell egy kis idő, amíg a napirendjük összerázódik, addig kitartásKép És természetesen sok-sok tejcsit kívánok, ne idegeskedj feleslegesenKép

Mica,
hát te is 100%-on tudsz pörögniKép Én azért nem bánom, hogy Zsebi születése után a párom szép lassan átvette a férfira tartozó intéznivalókatKép Én már csak a telefonon érdeklődésben szoktam közreműködni, a többit már ő intézi.
Jó lagzizást a hétvégéreKép

Szilvi,
én bele se fogtam volna egy házépítésbe, ha az alapoktól kellett volna kezdenünk, de ebben szerencsére megegyezett a véleményünk a párommalKép Így is voltak nehéz szakaszok a tetőtérbeépítés és a hozzáépítés alatt az életünkbenKép Tényleg csak akkor háváj az építkezés, ha nem kell közben számolgatni a pénzt.

Kata,
nagyon klassz, hogy minden rendben Patrikkal és a hegeddel is. Tényleg szurkolok, hogy most kipróbálhasd a normál szüléstKép

Holnap reggel megyek a kh-ba ctg-re és most vizslatás is lesz. Szerintem marhára kapaszkodik ez a gyerek, mert biztos megint nyílt valamit a méhszájKép Majd meglátjuk...

üdv
Momo
38+6


Momo
momo
 
 


Momo!

Gondolom,hogy az idegek már pattanásig feszültek Nálatok.
Nagyon megértem,hogy pihennél sokszor,Raul mellett sem igen lehet heverészni,de Neked két pici után kell szaladgálni és van mit emelgetned is.
Remélem Emese hamarosan kibújik,nagyon jól érzi odabent magát a kis hölgy.KépVégül is a kiírás szerint még van egy kis idő.
Ha lesz időd írd meg légyszives,hogy mit mondtak a kórházban.Az is előfordulhat,hogy már haza sem engednek.Kép
Szorítok Nektek!!!Kép

Puszi.
Kata
32+0!

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Nagy izgalmamban 1 héttel öregítettem Patrikot,szóval 31+0.Kép

Marica!
Te már biztos ropod!Kép
Remélem jól érzitek magatokat!

Szilvi!
Sikerült kapát szerezni?

Kép
Kép
ruszlána
 
 


De még hazaengedtekKép Fájások módjával, méhszáj továbbra is tartja a 3 centit, de gyerek egy tapodtat seKép És már a vérnyomásom is kezd magas lenni, bár ez lehet, hogy csak a hajnali kelésnek (gyerekfelcuccolással tarkítva) tudható be.
Doki viszont azt mondta, azért az már nem lehet, hogy pont a harmadikat hordjam túl, szóval csütörtök reggelig kap haladékot a csaj, aztán programszülés lesz. Igazából én nem szeretném a megindítást, de azt se tudom a két kicsi mellett felvállalni, hogy 26.-a után kétnaponta járjak Pestre ctg-re...evvanKép

Na pá, ma nem vagyok túl nagy kedvembenKép

Momo
39+0 (ki hitte volna?Kép)


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Betti!
köszönjük a képet Kevinről, már nagyon vártuk Kép Az első időszak nehéz de aztán te is belerázódsz meg kialakul egy napi ritmus és utánna azért sokkal sokkal könnyebb lesz. Kép

Momo!
Kitartás már nincs sok hátra Kép, Emese tényleg nagyon bírja a strapát, hogy nem igyekszik megszületni, úgylátszik csöppet sem féltékeny a tesóira, hogy utánnuk rohangálsz Kép Csak kivárja az időpontját Kép . Közbe most olvastam, hogy mi újság. Szorítok, hogy magától induljon. (melegvizes fürdők?, valakitől hallottam a lépcsőzést is bár gondolom te így is mászikálsz eleget Kép, ja és hallottam még a szexet is Kép )
Öszintén remélem, hogy csak észbekap a leányzó Kép
hogy itt az idő Kép

Az építkezésről: Sajnos nem volt nagyon más lehetőségünk azért ugrottunk bele, akkortájt még 10% különbség volt az új és hasznlált lakásra hitelügylieg, ezért kezdünk az építkezésbe gondolkodni. Itt tudtunk "olcsón" telket venni, azért kötöttünk ki itt. Aztán végülis szinte sikerült szó szerint építkeznünk, tehát a szerkezeten és a közműveken kívül mindent mi csináltunk. A hitel meg eliente nagyon kedvező volt, aztán a szerződésnél már legörbült a szád kicsit, most hogy a havai törlesztőnket megemelték (13%-kal a nagy állami támogatás dacára?? Kép ?? csak erről azért nagy csönd van, ezt nem reklámozzák óriásplakáton) hát...
Kép Kép Kép azért ez így most húzos lesz. De legalább van otthonunk és igazából befoghatom a szám mert tényleg van és szép és 1000X jobban jártunk így mint alébreltből albérletbe, vagy egy 1,5 szobás pesti lakásba valahol a büdösbe....ugyanennyiért.

Nagyon ügyes gyors és könnyű szülést Kép


Kata!
Köszi a számot, bár szerencsére tudtunk szerezni, de jó tudni, hogy Pilisről is lehet kölcsönözni, biztos jól fog jönni még. Úgyhogy hétvégén dolgoztunk Kép.
Arra is gondoltam, hogy ha majd beindul a projectünk megvárjuk a reakciót és ha az lesz hogy jó de nincs pénz szerintem önkéntesen is be lehetne indítani. Lehet túl lelkes vagyok, de szerintem önerősen is lehetnek kezdeni valamit meghirdetni, hogy mindenki jöjjön segíteni, és önkormányzat meg csak tud adni valamennyit lét festékre, fára, homokra, stb és akkor ügyes apukák meg ügyes anyukák felújítják meg kipofozzák kicsit, vagy nagyon beleélem magam és elrugaszkodok a valóságtól??? Lehet csak mi lennék meg az apjukék ketten?


Pusz
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Momo!
Sajnálom,hogy rossz a kedved.Apával rendeződött a helyzet?
Timi szája rendbejött?
Csütörtök?Az már tényleg nagyon közel van és addig még bármi lehet...Kép

Szilvi!
Akkor jó kis hétvégétek volt!Kép
Én semmilyen megoldás elől nem zárkózok el,csak legyen játszótér Pilisen!!!Kép
Az emberek(tisztelet a kivételnek)nem túl lelkesek errefelé....KépBárcsak kellemes meglepetésben lenne részem!
Amióta mondtam,hogy kikérdezem az önkormányzatos ismerőst azóta mintha a föld nyelte volna el,de a férjét remélem el tudom csípni.Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: