Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

De örülök, látom,hogy egyre többen töltitek ki a kérdőivet Kép

Niki!
Szoritok nektek, hogy végre elkészüljön a fűtés. nálunk már fűtenek a panelban, de igy sincs túlságosan meleg (néha még a gázt is rányomagtjuk egy kicsit)
Elkutyultam a leveled, amiben a táncházról irsz és a dátum benne van. Az októberiről lemaradtunk mert akkor pont munkanap volt. De novemberben már szeretném elvinni! Kép

Sok-sok puszi, remélem belendül a topik!
Giti
Giti
 


Szia Niki!

Tegnap voltam a Babaváró csoport első találkáján a Rákóczi-kertben. Hát...volt egy másik kismama +én. Mondjuk jól eldumcsiztunk több mint két órát,hasznos is volt,de jó lenne többen lenni.

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!
En is csepeli vagyok!
Ket kerdesem lenne:-Giti!Milyen ruhakat arulsz? Hany evesekre valok?
-növeremnek harom lany van 12,11,7evesek!Neki is vannak mindig elado ruhai!Ha netan valakit erdekel tudok segiteni!
-nalatok nincsen meg ovi problemak?
Nagyon örülök,hogy ratalaltam erre a Topikra!
Sziasztok!!
csuszi
csuszi
 

 
 

Szia Csuszi!

Örülök, hogy itt vagy és remélem gyakran jössz ide! Kép
Én új ruhákat árulok, nagyker. ár alatti áron, 56-104-110-s méretig vannak a ruhák, tehát kb. 0-3-4 éves korig. Mindig szezonális, most téliek vannak. Melegitők, pulcsik, sál, sapka stb.

Nálunk eddig semmi gond nincs az ovival. Eddig még sikerült megúszni betegség nélkül, ill. egyszer hiányzott Gerike egy hetet, mert náthás volt. (valamennyi immunitást biztosan szerzett már a bölcsibe)
Tegnap voltak kirándulni a Mezőgazdagási Múzeumba (fél napos kirándulás) és az elmondása alapján nagyon tetszett neki minden, amit ott láttak.

Mesélj te is magadról /magatokról!

KisBuksi!
Ha erre jársz... Milyen volt a börze? Voltatok? Sikerült vásárolni a pocaklakóknak valamit?

Niki!
Ti hogy vagytok? Pocaklakód? Hogy megy a tanitás?

Sok puszi mindenkinek: Giti
Giti
 


Szia Giti!


Igen,voltunk a börzén,kár ,hogy nem találkoztunk,d eigazad volt,ami a tömeget és a nagy kavalkádot illeti. Nagyon élveztem, sok hasznos infóhoz is jutottam /la Leche Liga, babamasszázs,stb./,vettünk két Brevi babahordozót /egy ikerpáré volt/,nagyon szépek és újszerűek,néhány ruhát,plédeket. Nagyon élveztük,szerintem tényleg nagyon jó hangulata volt az egésznek. Neked beváltotta hozzá fűzött reményeket? Ma megyün 3D-re,szorítsatok,már olyan rég láttuk a Buksikat!

Puszi:

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


De jó! Az utóbbi levél alapján olyan,mintha magammal társalognék! Sebaj. Nagyon jó volt a 3D, a fiúk a 26. hétnek megfelelően növekszenek. Íme egy-egy kép róluk.

Regő profilból:

Kép

Vencel szemből:

Kép


Legboldogabb Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Giti a valaszodat!
En sajnos nem otthon elek mar öt eve!de sürün jarok haza!A növerem nagy ruhas!Ö is volt a baba börzen!En most 7.-en megyek haza es otthon leszek 11.-ig!Ha valahogy meg lehetne oldani akkor megneznem a rucikat!Jönn a karacsony es 10gyereknek kell vasarolnom!Ebbe van 1.5honapos kislany,egy egy eves kislany,egy harom eves kisfiu es egy negy eves kislany!!
A sogornömnek van problemajuk az ovival!amiota ovi van azota beteg a Bencus!A Rakoczi kertnel a Szivarvany oviba jar!
Allitolag sok gyerek van!En nem tudom de itt (nemeto.)Alig vesznek fel egy par gyereket egy csoportba!
Tudnal adni valami cimet vagy telefont vagy e-mailt ahol el erhetlek a rucik vegett?
köszike!
Az en e-mail cimem:e19750702@freemail.hu
Szioka!!
Kis Buksi!!Gratulalok a picikhez!!
Csodalatos lehet ket piciket a szived alatt erezni!!Gratulalok!
Elhiszem ,hogy te vagy a legboldogabb!!En is az lennek!!!!!
Sziasztok!!
csuszi
 


Kisbuksi!

Köszi a fantörpikus képeket, a legjobbakat a két kis pocaklakóhoz!!! Köszi az infot is, jövő hétfőn már én is megyek, és viszem Gerust is, amolyan "szemléltetésnek", hogy a frissen szülővé válók lássák, mi vár rájuk...

IGEN!!!!
MA van az az ünnepnap, mintegy négy hónap után, amikor végre teljesen beköltözhettünk a lakásunkba, mivel tegnap beszerelték a gázórát és elindították a fűtést! Már legfőbb ideje volt, bár úgy látszik, Geruskám már kezdett hozzászokni a vándorélethez, mert mikor mondtam, hogy hazamegyünk, ő a másik nagyihoz akart menni. Azért nem bánta, hogy mégsem oda mentünk, délután alaposan kiélvezte a szabad levegőt+ a szabad akaratot (hagytam egész délután csúszdázni+hintázni).

Giti!
Köszönöm kérdésed, pocaklakó jól van, egyre jobban gömbölyödöm tőle, Gerusom néha gyengéden megsimizi. A várandósság sokkal nagyobb élmény a tanításnál, a jelenlegi diákjaim ugyanis nemcsak készülni nem szoktak az órákra, de néha meg se jelennek.

Zöldalma népi játszó és táncház legközelebb:
NOVEMBER 15. délután 5-1/2 7-ig A zenén és táncon kívül lehet kötélverést és rongybabakészítést tanulni. Helyszín: Rákóczi kert. Családos belépő: 500 Ft. Bővebb info: www.extra.hu/zoldalma

CSuszi, üdv a társaságban!
Kisfiad van vagy kislányod? Esetleg mindkettő? MEnnyi idős(ek)? Gyere gyakran!

Mindenkin boldogan üdvözöl: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!

Kisbuksi!
Milyen jól sikerült ez a 3D-s UH a buksikról Kép Vencelnek milyen komoly arcocskája van!
Jól vagytok?
Akartam kérdezni, hogy a börzén kaptál Kismama újságot? Az elején osztogatták az árusoknak, igy én is kaptam két nyári számot. Az egyikben rengeteg minden van ikrekről, mert abban a hónapban ez volt a fő téma. Ha nincs meg neked ez a szám, szivesen odaadom!
A börze nekem jó volt, új ruhát is+használtat is adtam el, kb. ugyanolyan volt a forgalmam mint minden évben,úgyhogy elégedett voltam.

Niki! De jó, örülök, hogy végre rendben van a lakásotok és meleg is van. Ideje volt már!
Örülök, hogy jól vagytok!

Csuszi!
A telcsiszámom:06-20/35-038-35, az emil cimem: gitike@freemail.hu
Várom a jelentkezésedet, hogy mikor jönnél, a hétvége most nem jó,de egyébként bármelyik nap, csak egyeztessünk.

Egyelőre ennyi! Puszi és sziasztok: Giti
Giti
 


Giti!
Irtam neked!
Majd jelentkezem!
puszi mindenkinek!!
csuszi
 


Sziasztok!

Ma délután voltunk a Giti ajánlotta cukiban, a sportpályával szemben. Tényleg fincsi a sütijük, nagy a választék, és hihetetlenül kedves, udvarias a kiszolgálás!

Bocs hogy off vagyok.

Puszi mindenkinek: Niki
KranzNiki
 


Niki!

Örülök, hogy kipróbáltátok. És még egy cukiról hallottam, ahol áll. fincsik a sütik és barátiak az árak, bár ezt még nem próbáltuk. Szóval a 159-s busz vonalán van, a sétányok elején kell leszállni és a lakótelepnél vannak üzletsorok. Ott van eza cuki is, de a nevét nem tudom sajna és ennél pontosabb cimet sem.

Giti
Giti
 


Hahóóóó! Sehol senki??
Niki és a többiek hol vagytok?

Csuszi!Vártam,hogy jelzel akár mailben,hogy meddig vagy és mikor tudnál jönni, de semmi hirt nem kaptam felőled. Viszamentél már Németbe? Azt sajnálnám Kép Én is kiváncsi lettem volna a fiurucikra.
Na majd irj.

Gitike
Giti
 


Szia Giti!
Olvastam hogy árulsz ruhákat,engem is érdekelnének lány ruhák,de leginkább most egy bélelt (meleg)nadrág lenne fontos.Van olyan?Hol tudnám megnézni a rucikat?
Köszi Zsuzsa
zsuzsa76
 


Zsuzsa!
Lányruhából már elég kevés darabom van. Melegebb, bélelt naci ha overállra gondolsz? -az nincs
De szerintem ezt beszéljük meg priviben ha lehet.
Ird meg mekkora méret kellene és esetleg tudok képet küldni, hogy mi van ebben a méretben.
Termo nadrágom van, az is melegebb.
Na várom a leveled, köszi: Giti
Elérhetőségem: gitike@freemail.hu
Giti
 


Sziasztok!

Bocs, mostanában el vagyok havazva, a fél-munkahelyemen ugyanis sikerült bekerülnöm egy kis szakmai fejtágításra. Emiatt megint lemaradtunk a szombati táncházról...Kép(( LEgközelebb Luca napján, december 13-án lesz, remélem, arra már eljutunk! Ezen a hétvégén volt valaki?

Mindenkit melegen üdvözöl ebben a gunnyadt hidegben: Niki
KranzNiki
 


Lányok!

HA érdekelnek Titeket márkás kozmetikumok (csomagban összeállítva is) extra kedvezményes árakon, írjatok a kranzniki@hotmail.com címre, illetve SMS-ezzetek vagy hívjatok a 06-30-314-9676 telefonszámon!

Niki
KranzNiki
 


HAHÓ!!!!

Sziasztok!

Tud valaki valami konkrétat a királyerdei Mikulás-műsorról? Azt hallottam, vasárnap délután a Szent Imre házba is ellátogat az ajándékosztó (Kiss János altb. u. 43.). Erről hallott még valaki?

Szóljatok!!!

Üdv: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!

Úgy ellaposodott ez a topic, senki sem irogatott bele :-((

Niki!
Sajnos nem tudok Csepelen Mikulás műsorról, igaz nem is érdeklődtem ill. néztem körbe, mert nálunk a munkahelyen is volt Mikulás, az oviban is és még jön otthon is, igy máshová már nem viszem Gergőt!
Hogy vagytok? Mi van veletek? Kis pocaklakód?

A többiekkel mi van?
Örülnék, ha hallanék a többi anyukáról és babácskáról is!
Kisbuksival mi lehet??

Sziasztok!
Giti
Giti
 


Szia Giti!

De jó végre hallani Rólatok! Ugye Gergő nemcsak virgácsot kapott? Hogy tetszett neki a Mikulás? Na igen, kár, hogy még nem járunk oviba... A Csepel újságban olvastam, hogy lesz valami bábjáték a királyerdei művházban, talán elmegyünk, de lehet, hogy inkább a belvárosban vadászunk ajándékokra. Gerus egyébként nagyon lelkesen takrított, és még a csizmáját is kipucolta (a segítségemmel). Nagyon tetszik neki az általam kreált adventi naptár is, kis batyukba csomagoltam neki mazsolát, mogyorót, egy-egy minicsokit, amiből minden nap egyet kibonthat. Elég nehéz megállni egynél!

Pocaklakó köszönjük, jól van. Minden jel arra vall, hogy egészséges. Elég sokat mocorog, de csöppet sem olyan erőteljesen, mint Gerus ugyanekkora korában. Lehet, hogy lány lesz?

Mindenkinek ajándékkal teli hócipőt kívánok: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!
Kisbuksiéknak megszületett 12. 03-án mindkét gyermekük.
1400gr Vencel
1500gr-mmal.Regő
Remélem jól írtam de sajna pár napra rá az egyik baba meghalt.
Most Vencelnek szurkol mindenki és persze kis Buksinak!
Tegyétek ti is azt hisz szükségük van rá.
Bea
 


Bea, köszi a híreket! Add ád üdvözletem Kisbuksinak és Vencelnek, sok szeretettel gondolok Rájuk, hogy túltegyék magukat a veszteségen, és tudjanak szívből örülni a család legifjabb tagjának! Ha újat tudsz róluk, írj!

Nekem vidámabb Luca-napi hírem van: végre eljutottunk a Zöldalma egyesület által a Rákócz-kertbe szervezett táncházra. Gergus nagyon élvezte nemcsak a táncot és a kergetős játékot, hanem a gyertyamártogatást és a csuhémasni-készítést is, és persze lelkesen ültette el a Luca-búzáját. Jövőre folytatódik a rendezvénysorozat:
Január 17: dobok, csörgők sajátkezűleg
Február 14: farsangi álarc és jelmezkészítés
Március 13: huszárcsákó és lovacskakészítés
Ezekre a családos belépő 750 Ft-ba fog kerülni.

Remélem, ott találkozunk!

Kellemes karácsonyi készülődést mindenkinek: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!
Én nem ismerem személyesen kis buksit csak a netről.
A schöpfis topicot olvasgattam mindig aztán egyszercsak jött a rossz hír valakitől aki valószínű szintén a kórházba volt és ő írt ill ha tud akkor ír róluk.
Azt tudom hogy kis buksi be feküdt elöbb a kórházba de sajna nem tudták marasztalni még a gyerköcöket.
Így megszülettek ha jól tudom 7 hónapra mindenki gratulált azthittük nem lesz semmi baj hisz a schöpfi a legfelszereltebb koraszülött babák esetén.
Arról nem beszélve,hogy ennél sokkal kisebb súlyú babák életben maradnak.
Persze azt nem tudom,hogy miért halt meg.
szóval az intenzivre kerültek és mindenki drukkolt értük.
Most persze Vencelnek drukkolunk,hogy minden rendben legyen.
azt tudom hogy pár napja kisbuksi megfoghatta fél órára Vencelt,
és kapott pár mili tejcit is.
Remélem azóta csak javult a helyzet.
Szerintem vagy a schöpfis topicba vagy a friss kismamákba jön a hír róluk.
Sziasztok
Bea
 


kisbuksi helyett
Nem regisztrált felhasználó
Elküldve 2003 December 13 szombat - 22h 33:

--------------------------------------------------------------------------------
Kedves Mindenki!

Ma éreztem először erőt,hogy benézzek hozzátok,valamint az ikres topikra. Nem kínozni akartam magam,de végigolvastam minden hozzászólást a velünk történtekkel kapcsolatban. Hálás köszönet mindenkinek minden drukkért,mindegyikre nagy szükségünk van mostanában! És akkor belevágok a beszámolómban az elmúlt 10 napról. Biztos,hogy nagyon hosszú leszek, csak próbálok minden kérdésre választ adni /már amelyikre van.../ és nekem is használ minden leírt szó. Szóval 3-án hajnalban elfolyt a magzatvíz,bár ennek a szokásos keményedésen túl semmi előjele nem volt. A dokim külföldön, rohantam a folyosón és teljesen bepánikoltam. Az éjszakát a szülőszobán töltöttem, görcsoldó infúzióval,hogy teljen az idő és hasson a tüdőérlelő,de hamar kiderült,hogy nem várunk túl sokáig,a fájások is gyorsan erősödtek. Erről az éjszakáról képtelen vagyok többet írni, pánikkal,reménykedéssel,bizonytalansággal telt. Reggel megszülettek a fiúk,csodás volt,ahogy szépen felsírtak. Aztán az első nap nagy boldogságban telt. Az intenzívről feljött a főorvos és gratulált egyrészt a fiúkhoz,másrészt ahhoz,hogy mennyire életrevalóak, s látszik,hogy a 30 hét alatt maximálisan megkaptak mindent. Hozzátette,hogy sokkal óvatosabban fogalmazna,ha indokolt lenne, de tényleg nagyon optimisták lehetünk. Másnap délután történt a tragédia. Egyik szobatársam jött fel az intenzívről,hogy nemlehet bemenni,mert az egyik babával van valami. A férjem akkor érkezett egy virágcsokorral,gyorsan leküldtem, nézze meg,hogy ne idegeskedjünk feleslegesen. Néhány perc elteltével jött egy nővér ,hogy az orvos beszélni akar velem. Még alig bírtam járni, de tolókocsival kitolattam magam a nővérszobához,ahol megtudtam,mi történt. A férjem zokogva érkezett,és minden egy pillanat alatt összeomlott... Az orvos értetlenül áll az események előtt,még az egy órával ezelőtti eredmények is teljesen kielégítőek voltak. Nyugtatóhegyek és felköltöztünk egy egyágyasba. Inkább csak rémlik az az éjszaka, de nem szívesen idézném fel. Teljes kábulatban csörögtünk le óránként az osztályra,hogy Vencel jól van-e. Másnap egyre abban reménykedtem,hogy felébredek ebből a rémálomból,de nem... Válasz azóta sincs a történtekre. regőnek légembóliája lett, ennyit tudunk,de hogy mi okozta és hogy történt pontosan,azt nem tudjuk. Igazából nem tudom eldönteni, szeretnék-e egyáltalán többet tudni. Az ikres topikon valaki felvetette az emberi mulasztás lehetőségét... nem tudom. Benne van a pakliban, de könyörgöm,a másik fiam most is ott van,ugynazon emberek kezében, nem hagyhatom,hogy felemésszen a kétely,jó kezekben van-e Vencel. Sajnos Regő ügyében sok adminisztrációs teendő is van, hát ez nem könnyíti meg a helyzetem. De vissza a történésekhez. Másnap már gyönyörködhettem egy keveset Vencelben és hihetetlen erő szállt meg. Elhatároztam,hogy nincs több nyugtató,mert szükség van a tejemre, és egyáltalán...itt a pici, de gyönyörű kisfiam,akinek teljes anyukára van szüksége. És tudatosan elkezdtem normálisan enni-inni,és Vencel közelében tényleg soha nincs egy negatív gondolatom sem, és ez nem is esik nehezemre. Vencel amúgy 1560 grammról lefogyott 1290-re majd szélsebesen javulásnak indult. Néhány napja még 3ml tejcsinél jár,ez ma már 13ml,ami ugye 3 óránként összesen napi 104ml. Ezek hatalmas lépések az ő pöttöm kis szervezetének. Egyenlőre még szondán kapja,egyszer próbálták cumiztatni,de még ügyetlen volt. Napi 20-30 percre kivehetjük,és akkor egyfolytában jár a szája,szopizna,de az még kicsit odébb van. A mai nap nagy eseménye egy újabb nagy lépés:kenguruztunk! Én egy kerti ágyon feküdtem ,és a meztelen felsőtestemre ráfektették Vencelt szintén csupaszon /pelenkában/ és egy negyedórán keresztül érezhettük egymást. Eddigi anyaságom legcsodálatosabb percei voltak. Még soha nem volt ilyen békés,boldog a kisfiam,mint most. Remélem sikerül majd kárpótolnom mindazért,amit most itt elszenved. Szörnyű,hogy ő zeneszó helyett gépek sípolását hallgatja, anyukája cicije helyett a szonda táplálja,és a kis teste tele van szúrásokkal,infúzióval. de olyan szépen halad! Közben néhány napja hazaengedtek,de gyakorlatilag csak aludni járunk haza,mert este 7-kor jövünk el a kórházból,de már reggel 8-kor megyek a fejőbe. A tejem jól beindult,remélem,sikerül is addig szorgalmas fejéssel megtartani, amíg Vencelke végre szopizhat. Hát nagyjából itt járunk most. A lelkünk napról napra gyógyul, bár egy rész örökre Regőé marad, azért egyre inkább Vencel tölti be gondolatainkat,és néha már egy-egy könnycsepp az örömtől folyik arcunkon. Majd igyekszem néha benézni, remélhetőleg mindig jóhírekkel. valaki legyen kedve ezt a levelet átmásolni az ikres topikba,bár már csak tiszteletbeli tag lehetek ott,nagyon sokat aggódtak értünk. Még egyszer köszönöm mindenkinek és azért még drukkoljatok...!

Puszi: Kisbuksi
Bea
 


Sziasztok!

Sajnos már én is hallottam, hogy mi történt, ill. olvastam a Friss mamik topikban.
Én már irtam Kisbuksinak priviben, úgyhogy ide már nem irom le. Nagyon sajnálom ami történt! Nagyon ledöbbentem.
Én személyesen ismerem Kisbuksit és igy még inkább átérzem a helyzetet! EGyszerűen érthetetlen.

Most nem is tudok másról irni!
REmélem Vencellel kapcsolatban már csupa jó hireket hallhatunk.
Sziasztok,m ajd jelentkezem.
Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon-nagyon boldog karácsonyi ünnepket kivánok igy előre is, mert a nagy loti-futiban nem tudom hogy lesz időm benézni! :-)

...már ha valaki olvassa még a topikot. Panna, Zsuzsi és a többiek hol vagytok??

Giti
Giti
 


Sziasztok!
Én néha-néha beleolvasok az itt irtakba.Szörnyű ami Kisbuksiékkal történt.
Mi most egy igen kellemetlen megfázással kinlódunk,40 fokos láz...stb.Majdnem tragédiává fajult a dolog,ugyanis nem volt hajlandó az ügyelet kijönni,a területileg illetékes orvos pedig elhajtott.(A mi orvosunk nem Csepelen van,épp szabadságon volt és azt tanácsolta hivjam ki az itteni gyerekdokit).
Most már megemésztettem a dolgokat,és reménykedem hogy karácsonyra teljesen meggyógyulunk.
zsuzsa76
 


Kisbuksi!
Nagyonsok hitet és lelkierőt kívánok!!! És a legjobb egészséget Vencelnek!!!

Zsuzsi!
Hogy érted, hogy nem volt hajlandó kijönni az ügyelet? Egész elrémisztettél, még szerencse, hogy mi egyelőre csak egyszerűen náthásak vagyunk, az egész család.

Giti - csatlakozom: mindenkinek áldott Karácsonyt és békés, boldog újesztendőt kívánok, és remélem, sok rovatlakóval fogunk találkozni újra az új évben!!!

Sok szeretettel: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Megdöbbenve olvastam amit irtál! Hogy lehet az,hogy az ügyelet nem akar kijönni, mikor az a dolguk?
Remélem azóta már jobban vagytok! Kép
GErgő sajnos most lett beteg, be van gyulladva a mandulája,úgyhogy szedi az antibiotikumot. Most már kicsivel jobb, de elég csúnyán köhög! Kép

Remélem mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek!
Nálunk minden nagyon szép volt. Sikerült egy plafonig érő fát vennünk, finom volt az ünnepi vacsi (a sok sütitől,szaloncukortól már kicsit be is sokalltam), Gergőnek nagyon tetszett a csillagszóró (legalább tizet kellett egymás után meggyújtani) és az ajándékbontogatás. Kép

Remélem Kisbuksiékkal is minden rendben van és Vencelke is erősödik már! Én nagyon drukkolok nekik és a legjobbakat kivánom!

Irjatok!
Giti
Giti
 


Sziasztok!Boldog Új Évet mindenkinek!
Igen sajnos tényleg nem jött ki az ügyelet,láz esetén nem jönnek.Tanácsot adnak mit csináljak és ennyi.De más ismerőseim is panaszkodtak hsonló esetekre.Ami a legszomorúbb hogy a területileg illetékes gyerekorvos se jött ki,mert nem ott adtuk le a gyerek TAJ kártyáját.Finoman elküldött a ...-ba.
De most már túl tettem magam,szerencsére meggyógyult a lányzó,végülis a szabadságon levő doktornénink látta el.
Remélem az idei év mindenkinek egészségben és boldogságban gazdag lesz!
Zsuzsa
zsuzsa76
 


Sziasztok és BÚÉK!

A csillagszóró nálunk is nagy sláger volt, a karácsonyfát pedig még nem tudom, hogy fogjuk lebontani, mert Gerus nagyon ragaszkodik hozzá... Ige, nálunk is rengeteg édesség volt, ami csak nekem tűnt soknak, Gergő bírta volna még. Számomra az ünnep varázsát két dolog jelentette: Gergő öröme (gyertyagyújtás, ajándékbontás, azóta is egyfolytában az ajándékba kapott meséket olvastatja), és az egyszerű, de nagyszerű menü, ami miatt nem kellett egész nap robotolnom, végre önfeledten élvezhettem a karácsonyt!

Zsuzsa, azért ez hallatlan, hiszen a magas láz veszélyes is lehet a kicsire!Azt hittem, ilyesmit csak vidéken engednek meg maguknak a dokik.

Mindenkinek a legszebbeket kívánom 2004-ben, főleg Kisbuksiéknak, akikre nagyon ráfér az öröm!

Sok puszit küld: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Képzeljétek Gabi tegnap óta bilibe,ill. wc-be pisil.Amikor jelzi hogy kell valami gyors rohanásba kezdünk.Igaz hogy előfordul kisebb "baleset",de már ez is haladás.
Puszi mindenkinek!Zsuzsa
zsuzsa76
 


Sziasztok!

Mi jól agyunk, az ünnepek alatt Gergőnek mandulagyuszija volt és én is jól meg voltam fázva, de most már mindenki helyrerázódott.
Hétfő óta újra oviba jár és nagyon imádja. Most, hogy esett a hó, mindig kint voltak az udvaron, hógolyóztak, szánkóztak stb.
Annyira örülök, hogy szeret oviba járni és jól érzi ott magát, van egy nagyon jó barátja, akivel sülve-főve együtt vannak.... Szóval minden okés ovi téren.

Niki! Te még dolgozol? Hogy birod a pocakosságot? Jól vagytok? A babuska fiú lesz vagy lány? Tudjátok már?

Zsuzsi!
Gratula Gabi teljesitményéhez. Mennyi idős?

Kisbuksiékról sajna nem tudok semmit. Néha a Friss kismamik topikjába belesek és ott olvasok egy-egy infót.
Nagyon szoritok Nekik, remélem Vencelkével mihmarabb hazamehetnek és egyszer talán ellátogat Kisbuksi ide közénk!

Giti
Giti
 


Szia Giti!
20 hónapos a lányzó,úgyhogy épp ideje volt hogy elkezdje.Az egészben az az érdekes,hogy eddig csak ráült a wc-re de sohase sikerült bele semmi,és nem is erőltettem a dolgot.Aztán csütörtökön kaptunk beutalót vizeletvizsgálatra(mert már megint beteg a lány),és rá kellett kényszeritenem hogy üljön a bilire és produkáljon is bele valamit.Hát mindketten sirtunk,ő azért mert nem tetszett neki a dolog(4 órás próbálkozás),én azért mert sajnáltam.Végül nem birta tovább és sikerült,és ez nagyon tetszett neki.Azóta se ment el a kedve,pedig tartottam tőle.Ugyhogy remélem hétfőn már sikeresen tudunk mintát vinni,és jó is lesz az eredmény.
Örülök hogy Gergő meggyógyult és szeret is oviba járni.
Zsuzsa
zsuzsa76
 


Sziasztok Mindenkinek!

Gabi teljesítményéhez szívből gratulálok és csatlakozunk a klubhoz: pár napja Gergus is WCbe végzi a dolgait, bár a kaki kissé nehezebb - nincs ugyanis türelme, hogy kivárja azt a néhány percet, míg távozik belőle... De Gabi érdemeit ez csöppet sem kissebíti, mivel Gergus már benne van a korban: már 30 hónapos.

Mivel szeptembertől belép az ovis korba, elkezdtünk keresgélni egy jó ovit. Eddig kettőt láttunk, a második, ami a Munkásotthonnal szemben van, szimpinek tűnik: kellemes a hely, kedvesen álltak rendelkezésünkre minden kérdésünkkel, és ráadásul valami egészséges életmódra nevelés afő profiljuk, középső csoporttól mindenféle testmozgással, ami pont jól jönne Gergusnak levezetni azt a rengeteg túltengő energiáját. Csak még azt nem tudom, hogy vegyem rá a délutáni szunyára, mert a kicsivel bizony nem lesz kedvem ebéd után útrakelni, hogy Gerust idő előtt hazahozzam, aztán én birkózzam vele végig a déltánt. Mindenesetre a nagyfiú irigykedve nézte a sok együtt játszó gyerkőcöt, azt hiszem, vágyik már az önállósodásra és a közösségre.

Giti, köszi kérdésed, a munkával felhagytam. Nem érte meg Gergő elhelyezésének megszervezése+birkózás párommal ("már megint én vigyázzak rá")+készülés az órákra. Nemcsak a fizu miatt, ami nem volt egetverően nagy, hanem még sikerélményem se volt: a diákok sokszor el se jöttek az órákra, mondván, a munkájuk most fontosabb. Én meg ezért nem kelek korán, meg nem botorkálok haza este (a tömegközlekedés kellemetlenségeit nem is említve).

Köszönjük, jól vagyunk, a Pocaklakó nemét nem is kérdezzük, csak reméljük, hogy lány lesz. Fiú névben még mindig nem sikerült megegyeznünk, és ránkfér a nyugalom is a sajtkukac fiunk mellett.

Jan 12-től újra Mondókásklub a Rákóczi kertben!!! 17-én, szombaton délután öttől pedig táncház hangszerkészítéssel. GYertek!!! A családos belépő a teljes, 17-19.30-ig tartó mulatságra 750 Ft.

Remélem, találkozunk! Puszi: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!

Niki! Ti szoktatok járni a Rákóczi kertbe ezekre a programokra amikről irni szoktál?
Mindig eltervezem,ogy elviszem Gerit, de mindig lemaradok, valami közbejön. Kép Jó lenne tudni, ha volt már valaki,hogy milyen? És milyen korosztály jár oda kb?
Februárban mikor lesz és mi? Talán oda már elmegyünk!

Ovi! Mi a Viztoronynál lévő kék keritéses oviba járunk (Kossuth Lajos utcai) és nagyon jó ovi.Geri nagyon szeret oda járni és imádja az ovónénijét, aki tényleg tündéri Kép
5 csoport van, vegyesek a csoportok és beiratkozás előtt van nyilt nap, akkor megnézheted az ovit,a csoportokat és kérheted is,hogy melyik csoportba kerüljön,melyik ovónénihez. Lehetőség szerint oda teszik be ahová kéred Kép
Persze nézd végig az ovikat és úgy dönts,hogy neked melyik szimpatikus.

Zsuzsi! Gyere te is gyakran Kép

Lányok! Február közepe felé meghozom a tavaszi új cuccmucokat, ha valakit érdekelnek majd a rucik meg lehet nézni,vagy mailben tudok fotót küldeni Kép

Na megyek, irjatok!
Puszi:Gitike
Giti
 


Sziasztok!
Utolag is mindenkinek Boldog Uj evet!
Sajnos sokaig nem tudtam jelentkezni mert el kellett utaznom egy kis idöre!
Giti!bocsanat,hogy nem jelentkeztem!Jött egy varatlan telefon es mar utaznom is kellett!
kisbuksi! Nagyon-nagyon sajnalom a törtenetket!Kivanok a kis Vencelnek es nektek is sok boldogsagot es egeszseget!
puszi!csuszi
csuszi
 


Sziasztok!

Igen, szoktunk a Rákóczi kertes programokra járni, bár most sajna ki kellett hagynunk, mert aznap délelőtt akadtegy kis munkám, délutánra meg Gerus teljesen kiborult a fáradtságtól, mivel egész héten nem aludt délutánonként. Lehetetlen napközbeni alvásra rábírni, nincs erre valami tippetek?

Szóval a legutóbb a Luca-napi mulattságon voltunk. Először egy kis zene, aztán népszokások felelevenítése (búzaültetés, sós hagymahéjak időjóslásra), aztán tánc és fogócska-szerű játék volt a program. Közben lehetett darabolt almát, illetve mézeskalácsot meg ropit rágcsálni, illetve kipróbálni a gyertyamártogatást és a csuhémasni-készítést. Minden gyerek és felnőtt nagyon élvezte az egész délutánt, apukák és anyukák is szívesen játszottak meg táncoltak. A legkisebbek szórakoztatására azért egy szőnyeget is leterítettek, ahol autópályát és vasutat lehetett építeni, illetve fajátékokkal játszani. Ezenkívül egy pulton megvásárolható, szép, színvonalas fajátékok is be voltak mutatva. Hét óra körül, mikor már kezdtek elfáradni a résztvevők, körbeültük a zenekart, akik megmutatták a hangszereket, és tanultunk egy nótát is.

Februárban mindenképp megismételjük ezt a klassz élményt. 14-én ugyancsak délután öttől lesz a program, a táncon és zenén kívül (amit egyébként egy népzenekar élőben szolgáltat) farsangi álarc- és jelmezkészítés lesz.

Giti
Nagyon tetszik, amit az oviról írsz, kár, hogy nekünk messze van.

Tud valaki más oviban is nyílt napról, vagy pl olían farsangi mulattságról, ahova leendő ovisok is elmehetnek???
KranzNiki
 


Bocs, olyanhosszúra sikerült, hogy elfelejtettem köszönni...

Mindenkinek vidám farsangot kíván: Niki
KranzNiki
 


Most láttam a Frisskismamák topicban, hogy Kisbuksiék már otthon vannak!!!

A legjobbakat Nektek, remélem, Kisbuksi, hamarosan tudsz jelentkezni és szebbnél szebb babás élményekről beszámolni!

Mindenkinek puszi: Niki
KranzNiki
 


Sziasztok!

Niki!

Igen-igen én is örömmel olvastam, hogy Kisbuksiék már hazamehettek Vencelkével. Ez nagyon-nagyon jó hir!
Én is remélem, hogy egyszer Kisbuksi benéz hozzánk és mesél Vencelkéről Kép

Igyexem úgy intézni, hogy februárbn mi is elmenjünk arra a progira. Mehetnénk együtt is, ha ti is jönnétek! Hm??

Csuszi!
Semmi gond ! Talán legközelebb, ha erre jársz, majd összejön.
Gyere gyakrabban!

Olyan kevesen irogatunk be. Hol vannak a Csepeli anyukák???????
Zsuzsi, merre vagy?

Mindenkinek kellemes hétvégét kivánok:
Giti
Giti
 


Sziasztok!
Remek hi,hogy kisbuksiek mar otthon vannak1Nagyon izgultam ertük!
Remeljük hamarosan kapunk aranyos,szep törteneteket kis Vencelröl!
Git! ha otthon leszek hivlak1 Megadhatom a sogornömnek a te.szamodat?
mindenkinek kellemes hetveget! Sziasztok csuszi
ancsurka
 


Ja! Elfelejtettem egy jo hirt is! a nyar elejen ferjhez megyek!es aztan jöhet a bab gyartas!
mar nagyon varom!
csuszi
ancsurka
 


Sziasztok!
Hát elég nehezen,de sikerült egy kis segitséggel(szerkesztői)ismét bejelentkeznem.
Szóval eddig ezért sem jelentkeztünk,elötte pedig sikerült egy kis influenzát összeszednünk.
Már nagyon várom a tavaszt,hogy ezek a fránya betegségek eltünjenek.
Remélem mindenki jól van!
Ancsurka gratulálok a jó hirhez!
zsuzsa76
 
 


Ancsurka!

Gratulálok a férjhezmenetelhez! Kép Persze, bármikor hivhatsz, és a telcsiszámom nyugodtan megadhatod.

Zsuzsi!
Megkaptam a mailedet, bocs, hogy nem válaszoltam priviben. Terveztem, csak nem jutottam el oda, ill. ide hamarabb jutottam most. Kép
Örülök, hogy sikerült újra ide irnod!
Én anno egyszer regisztráltattam magam, de valami miatt nem enged újra és az akkori jelszót meg ilyeneket elfelejtettem.

Kisbuksi remélem jön majd ide is és mesél nekünk! Én láttam Vencelke fotóit a Galérián, hát egy tündérke kisfiú ! Egy kis manócska !

Na most ennyi!
Puszi mindenkinek ! Giti
Giti
 


Na sziasztok!

Drága Giti! Hát tényleg nem szép tőlem,hogy ide be sem jelentkeztem! A hír,mint már tudjátok igaz: ITTHON VAGYUNK! Vencelke ezerrel beindult, 2660g a súlya, napi olyan 500-akat eszik. Szerencsére nagyon sok tejem van, és Vencelkének sem vette el a kórházi cumi a kedvét a szopitól. Nagyon jó kisfiú, nagyokat alszik és három óránként jelez, hogy ne koplaltassuk. Sajnos néha fáj a pocija, ilyenkor nagyon szenved,mi meg vele sírunk. Aki még nem látta,íme néhány kép!

Puszi nektek,most már gyakran jönni fogok!http://babanet.hu/album/main.php?album=1582


Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Giti
Oké, majd mailben meg telefonon megtárgyaljuk, remélem, tényleg eljutunk a februári táncházba. Szép Bálint.napi ajándék lenne egy kellemes családi délután!

Ancsurka
Sok boldogságot és szép, egészséges babókat Nektek!

Kisbuksi
Vencelke csodálatos, látszik, hogy boldog, hiszen határtalan szeretet veszi őt körül. A hasfájás miatt szerintem ne aggódj, nekünk mindenféle teákat adtak, amit Gergőnek esze ágában sem volt meginni semmilyen formában, inkább többet kért cicizni. Ez meg is tette a hatását, egyrészt megnyugtatta, másrészt beindította a bélmozgásait, így minden gyógyizé nélkül túljutottunk a hasfájáson.

Mindenkinek sok szép családi hóemberépítést!: Niki
KranzNiki
 


Kisbuksi!

De örülök, hogy irtál :-)) Én már megnéztem Vencelke fotóalbumát és nagyon édes, gyönyörű kis manócska!
Szépen gyarapodik a súlya és klassz, hogy szopizik! Csak így tovább!
Annak meg külön örülök, ha újabb hireket kapunk Rólatok! Kép
Anno a mailemet megkaptad?

Niki!
Oké, értekezünk addig még. Szólok apának, hogy akkor ne tervezzen be mást remélhetőleg. Jó lenne, ha összejönne.

Nálunk pénteken farsang az oviban.GErgőkém varázsló lesz, már készül a ruhája. Felpróbálta, hát nagyon cuki benne.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Giti
Giti
 


Hahó Mindenkinek!

Hát mi történik? Senki nem ir semmit? Kép
Ez elszomorit! A Csepeli Anyócákkal és Babócákkal semmi nem történik????

Niki!
Még úgy néz ki tudunk menni jövő héten, de elég labilis a program. Szombat délelőttre már van fix progi és lehet, hogy délután is lesz, de még eldől és addig jelzek!

Buksi! A további fotókat is megnéztem Vencelkéről és a legjobban az tetszett, aminek a repülök cimet adtad. Hát az nagyon-nagyon édes Kép Amúgy is, de az egy nagyon jól elkapott pillanat volt. Kép

Zsuzsi és akit még érdekelhet ! Ruhákat jövő hét végén hozok el ha minden jól megy! Utána akit érdekel jöhet válogatni!

Gitike
Giti
 


Sziasztok!

Gitike!

Én mindig megnézem,mi a helyzet errefelé,de mindig azt látom,hogy semmi Kép Köszi a bókot Vencelke nevében is! remélem jól van a kisfiad,élvezi az ovit és nem szed össze semmi nyavalyát! Ha majd már vége lesz ennek a betegeskedős időszaknak és jön a tavasz,és Vencelke kicsit nagyobb lesz,igazán összefuthatnánk!

Amúgy elkezdtünk sétálgatni délutánonként,de egyenlőre semmi jófej babakocsit tologató kismamába nem botlottunk, akivel kicsit dumcsizhatnánk Kép Ha tudtok ilyet,szóljatok!

Amúgy ha valakit még érdekel,íme tüneményes kisfiam,aki most már kéthónapos és 3 kiló Kép Ez nem rossz ugye,hiszen még most kellene megszületnie Kép


http://babanet.hu/album/main.php?album=1582


Kisbuksi
kisbuksi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: