Új privát üzeneted érkezett!

Gigi, köszönöm, hogy írtál, eszembe sem jutott ilyen, hogy kinövi a lábzsákot. Akkor lehet, hogy megveszem, aztán mire tél lesz nem is fogjuk tudni használni? Ez elég rosszul hangzik.

Hétvégén már 10 fok lesz! Szuper! Bár itt ma esett a hó. Kép
szinti
 
 


Sziasztok! Bocsi, h. ritkásan jövök, de hát ez a dolgozó mamik sorsa :-(
Mi is kint vagyunk minden nap, a leghidegebben is legalább fél órácskát, kivétel pl. a mai, amikor szakad az eső. Majd tavasszal szervezhetünk csoportos sétákat is! :-)
Babakocsi: nekünk egy egyszerű kis esernyőkocsink van nyár óta, de Anna már kb. 4. hónapja nem használja: a közelbe gyalogol, messzebbre meg úgyis autózunk. Addig viszont nagyon jó volt, úgy kb. 9 hónapos kora, május óta, amikor megvettük, a 3 funkciósat elő se vettük már. Pedig ez nem is dönthető vízszintig, igaz, ő nem volt sose egy babkocsiban alvós típus :-(
Sajna ő is beteg, nálunk is apa hozta haza a torokgyuszit (kell neki mínusz 10 fokban sátorban focizni!), amiből nála mandulagyuszi lett, épp ma reggel vittük a dokinénihez, mivel reggel is 38 fölött volt a láza. Remélem, időben megfogja neki az Augmentin, és nem tüszősödik be a 7végén...! És azt is csak remélem, én se kapom el (bár mandulám nekem nincs 2 éves korom óta), bár hetek óta hülyéskedik a torkom, de Echinaceával eddig megúsztam! Tipp szoptatós torokfájósoknak: Propur cseppes toroköblítés + Bioparox spray!
gyors travaszt és még gyorsabb gyógyulást mindenkinek! D + A
delfin
 
 


Köszönöm mindenkinek a tanácsot, döntöttünk, lábzsák nélküli kocsi lesz. Ha majd mégis úgy gondolom, hogy kell lábzsák, láttam külön is, ráadásul jóval olcsóbban, mint amivel többe kerül a lábzsákos változat. Ja, és persze könnyű, esernyőkocsi, de ez alapkövetelmény volt a választásnál.
Most már csak a meglévő kocsit kellene eladni. Kép

Ugyan itt még nincs 10 fok, de ma legalább szépen süt a nap. Remélem a márciussal tényleg itt lesz a tavasz!

Delfin! Jobbulást nektek!
szinti
 
 

 
 

Sziasztok!

Élvezitek a jó időt!
Üdv:Erika
szherika
 
 


Helló!

Mi van veletek csajok?
E.
szherika
 
 


Én dögrováson - sikerült családilag elkapnunk a bacit, és teljesen letepert engem is meg anyumat is. Pedig lázam sincs, csak hőemelkedésem, mégse tudtam felkelni 2 napig, ami nagyon nem jellemző rám. Anyósék jöttek szerencsére a lányt ellátni a napokban. Õ sincs még teljesen jól: rekedt, köhög, nátháska, ha nem javul 1-2 napon belül, újra megmutatom inkább a dokinéninek. :-( Vigyázzatok magatokra!
A tavasz az idén a választási kampány javára lemondott????? Könyörgöm, döntsük meg inkább a TELET!!!!!
delfin
 
 


Sziasztok

Mi tüdőgyulladással voltunk kórházban, nekem egész héten ment a hasamKépKép Elegem van!!
Delfin én csatlakozom!! Le a téllel

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Szegénykéim Kép Nem lehet jó dolog baba mellett betegeskedni, hál'istennek, nekem csak enyhe torokfájásom volt még idén, remélem, meg is úszom ennyivel Kép

Máténak kint van a bal alsó foga Kép Nem is viselte meg nagyon, kb két napig volt nyűgi miatta. Megtanult hátról hasra forogni, meg hasról hátra is, bár utóbbi még nem megy olyan könnyen, sikít is naphosszat, hátha a hangenergia átgörgeti Kép

Ne aggódjatkok a tél miatt, ez már az utolsó rúgás, a madarak, meg a katicák már tudják a tutit! Kép

Fel a fejjel, nincs sok hátra!

Pusztok

Sisotris és Máté
19+4

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Képek a napokból:

Máté foga:
Kép

Járókás-vigyorgós:
Kép

Önarckép:
Kép

Pusztok

Sisotris

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló Csajok!

Jobbulást a betegeknek!
Mi szerencsére jól vagyunk.De a télből már nekünk is elég!!!Nekem ma egész nap rettenetesen fáj a fejem.Nem bírom,ezt a hőmérséklet változást.
Puszi:E.
szherika
 
 


SziasztokKép

Tegnap volt nálunk a dokinő és mondta, hogy bárányhimlő járvány van Harasztin. Úgyhogy csak óvatosan!!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Mi újság Veletek? Betegek, meggyógyultatok már?

Nem hiszem el! Alig hogy elolvadt a hó, tegnap már 12 fok volt, ma meg megint esik! Kép Mikor jön már a tavasz!?

Sis! Nagyon jók a képek! Nekem a kis fogacskás tetszik a legjobban.
Biztos aranyos Máté a nagy sikítás közepette! Kép Bianka is olyanokat erőlködött gyakran, mint egy kis súlyemelő, de mindig segített az átfordulásban. Kép

Nekünk mozgalmas hetünk volt. Bianka egyre inkább felfedezi honnan lehet kipakolni, szétpakolni.

Kép
Kép

Aztán a héten elkezdett próbálkozni a csajszi, mit ér el a hisztivel. Első alkalommal csak álltam értetlenül a helyzet előtt. Kitalálta, hogy neki kell a nagy olló, és ezútal az elterelés nem működött, csapott-vágott, és patakokban folyt a könnye. Kép

Tegnap óta több-kevesebb sikerrel próbálkozik felállni is, szóval zajlik nálunk az élet.
szinti
 
 


Helló lányok!

Hogy van mindenki?Szép kis hó esett megint.De minek,ha ugyis rögtön elolvad.Még egy jót sem lehet a gyerkőccel szánkózni.
Valaki mondja már el nekem,hogy lehet képet feltenni.De ha lehet,akkor lépésről lépésre.
Köszi.
Sziasztok:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Szinti,
nagyon ügyes Bianka Kép Hiszti-sztorin meg behaltam, biztos nem lehet egyszerű, de hát majd én is kapok belőle nemsoká Kép

Szherika,
a küldés gomb mellett a Melléklet feltöltése gombra kattintasz.
Felugrik egy ablak, ahol a Tallózás gomb segítségével a gépedről kiválasztod a fotót.
Ezután a Feltöltés gombra kattintasz, megvárod, míg befejezi, majd a felugró ablakban a Bezárás gombra kattintasz.

A küldeni kívánt kép nem lehet nagyobb 600x600 pixelnél, amit a következőképpen tudsz elérni:

Sima Paint progival nyisd meg a képet.
A Wiev menü Attributes pontjára duplaklikk, erre felugrik egy párbeszédpanel.
A közepe táján van két szám, Width és Height címzéssel. Ezt kell átírni, úgy hogy a nagyobbik érték legyen 600, és az alatta lévő keretben a Pixels legyen bejelölve. Ezután az OK-ra kattintasz.

Arra figyelj, hogy a fájlra ne ments rá, hanem a File menü Save As parancsával mentsd el más néven.

Remélem, érthető Kép
Sok sikert! Kép

Pusztok

Sisotris és Máté
20+5

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Köszi Sis,már irtam,a szerkesztőnek,ugyanis én hiába kattintok,a mellékletre,nekem nem ugrik fel ablak.Remélem,hamar javítják,és akkor én is teszek fel képeket.
Többiek,hogy vagytok?Nagyon eltűnt mindenki.
Sziasztok:E.
szherika
 
 


Ja,mindenkinek boldog nőnapot!!!
E.
szherika
 
 


SziasztokKép

Én már úúúúúúúúúúúgy utálom ezt az időtKép Tegnap olyan szépen sütött a nap. Ma meg szálingózott a hóKép Azt olvastam, hogy fel kell készülni arra, hogy a klímaváltozás miatt el fog tünni a tavasz. Bár az utóbbi években már nem is nagyon volt.

ErikaKép
A digitális fényképezőhöz biztosan kaptatok egy cd-t ami képkezelőt tartalmaz. Én is azzal szoktam kicsinyíteni. A menüjében keresd meg a resize-t és ott tudod módosítani a méretet.

Többiek??

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Nálunk már végkimerülés van, testileg-lelkileg. Biankának már egy hete, hogy jön a következő adag fog, egészen pontosan a felső 4 metszőfog egyszerre! Kép Szegénynek iszonyúan fáj, ráadásul két napig egyfolytában lázas volt, mára se szopni, se inni, se enni nem akar. Én meg már lassan bedilizek... Még az lesz a szép, ha kiszárad, és befektetnek minket a kórházba.

Mindezt leszámítva semmi nem sikerül, semmi nem úgy alakul, ahogy tervezzük, erről az idióta télről meg már nem is beszélek...

Úgyhogy be is fejezem a siránkozást, nem rontom mások kedvét, csak gondoltam írok, hogy nálunk mi újság.
szinti
 
 


SzintiKép
Sajnálom, hogy ilyen rosszúl mennek a dolgaitok.
Az evés miatt ne aggódj, mert attól nem lesz baja ha pár napig nem akar enni. Az ivást viszont tényleg valahogy erőltetni kéne. Nincs valami kedvence? Esetleg próbáld meg neki kanalanként adni. Más ötletem sajna nincs.
Tarts ki. A tavasz remélem hamarosan megérkezik és akkor már könnyebb lesz.!
Biankának gyors fognövesztést kívánok, neked meg sok erőt.

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Helló lányok!

Minden betegnek jobbulást kívánok!
Mi már nagyon-nagyon várjuk a jobb időt.
Mostanában,nekem sem jönnek össze a dolgaim,ahogy szertném...Talán,a tavasz majd mindent megold.Legalábbis bízom benne.
Szóval KITARTÁS mindenkinek.
Üdv:E.
szherika
 
 


Sziasztok! Látom, mindenkit megvisel ez az 5. hónapja tartó tél - engem legalábbis nagyon-nagyon! Alapon utálnék belőle 2-3 hónapot is, na de ennyit!!! Már fontolgatjuk, h. délebbre költözünk :-)))
Hálisten legalább meggyógyulni látszunk, bár rajtam csak a 2. kúra antibio segített, addigra már légcső- és hörghurutom lett.
Annám is fogat növeszt (eddig 11 van), ő több szemfogat és rágót is egyszerre, de eddig egész simán veszi (kopkopkop), 2 hét alatt 3 is kijött, csak az étvágya meg az alvókája bánja néha neki is.
Jééé, eddig én se tudtam képet feltölteni, de most sikerülni látszik!Kép
delfin
 
 


helló lányok!

Ha lassan is,de csak megjön a jó idő.Hogy vagytok?Mostanság,mindenki kicsit ritkábban ir.Jó lenne,hamarosan,valami talit összehozni,valahol.
Sziasztok:Erika
szherika
 
 


SziasztokKép

Mit szóltok, milyen isteni idő van??? Ma három órát voltunk lent a játszótéren. Esetleg ott összehozhatnánk egy találkozót?!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


isteni ez a tavasz végre! mi tegnap voltunk a baktay téren, nagyon élveztük. ha kipakol a kávézó, ott is összeülhetnénk, manók meg rohangálnak. de a szigeti játszótér is OK. épp tegnap gondoltuk párommal, h. mennyire megérné itt dh.ban egy játszóházat csinálni vállalkozásban, annyi a babás fiatal, és lehetőség semmi, csak bp.n. tavaly volt 1-2x játszóudvar ott a piacnál, de az nem állandó, és csak szabadtéri.
delfin
 
 


Sziasztok!
Én csak hébe-hóba tudok bekukkantani, rohanok, Anna már forog (5 hónapos lesz vasárnap), közben a diplomamunkámat készítettem, vizsgákra készülök...de én sem akarok senkit untatni :o) Sétálni mi csak a 2-fél 3-as etetés után szoktunk, ahogy látom, itt mindenki babája nagyobb, így nem igazán tudok senkihez sem alkalmazkodni :o(. Viszont lenne egy kérdésem: füllyukasztás előtti dilemmában vagyunk...kinek hogy sikerült, már aki megcsináltatta, mennyire fájt a kicsinek, szúrták vagy lőtték? Anna többnyire hason alszik, az a baj, hogy a hason alvó babáknak talán jobban nyomja a fülbevaló a fülét...nem? Köszönöm, Kriszta.
cskriszta
 
 


Sziasztok!

Sajna visszatért a rossz idő!De talán már tényleg jön a tavasz.Hogy van mindenki?A kávézós taliban nagyon benne lennénk.Csak az időn múlik.
Kriszta:Nekem Lili kb6 hónapos volt mikor megcsináltattam neki a lukasztást.A védőnőt hívtam ki ő lőtte be neki.Nem volt vészes,egy pillanat volt az egész.Utánna pár napi kenni kellet,és forgatnom a fülbevalót óvatosan.Lili nekem is hason alvó,de egyáltalán nem zavarta.Persze mi kis pici fülbevalót választottunk.Soha nem láttam hogy nyomta volna őt valahol.Hozzánk,bármikor csatlakozhatsz séta ügyileg,mert ha itt a jó idő,mi 3-6ig bizti kint tekergünk.Csak sétáljato erre felénk.Tudod,Golgota-Andrássy sarok.
Üdv:Erika
szherika
 
 


Köszönöm a gyors választ :o) Én is a lövés felé húzok, azt mondta a védőnő, hogy inkább a csattanástól ilyednek meg a babák, amit a gépezet kiad, így a második fül a gázosabb. Mi is pici fülit szeretnénk, de amikor nekem lőtték pár éve a második lyukat a fülembe, a picinek is nagy hátulja volt, ezért aggódom csak. Aztán ezt egy hónap múlva ki lehet venni?
Ti laktok ott az EriCopy feliratú házban? vagy szemben? Na, ha megjavul az idő és kimegyünk, arra megyek :o) Kitartás mindenkinek ebben a fránya időben :o(
cskriszta
 
 


Sziasztok!

Talitalitali miismiismiiiiiis!!! KépKépKépKép

Mikor? Hol? Hányan? Tőlem lemehetünk a Dunához a játszira is, nyáron elég szimpi volt, nem tudom, azóta mi a helyzet odalent.

Cskriszta,
nekem a bal fülemben négy lyuk volt, egy picikori, kettőt én csináltam, az utolsót lőtték. Az begyulladt... Egyébként én nem tennék ilyet a gyerekemmel, majd ha felnő, és szeretné, akkor lehet fülbevalója. De ez csak vélemény Kép

Máténak kint van két foga, és mászik ezerrel, annyira édes, megzabálom, és a talira nem marad nektek semmi KépKép

Pusztok

Sisotris és Máté
24.0

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Cskriszta,
mi is sokáig gondolkoztunk rajta lövessük, vagy szúrassuk a fülét a csajszinak. Többször elhatároztuk magunkat az egyik, majd a másik variáció mellett, majd újra és újra jött egy ellene, és mellette szóló vélemény, végül mi szúrattuk, nemrég, Bianka 9 hónapos volt. A lövés ellen nekünk is azt mondták, hogy megijedhet a hangtól, és elránthatja a fejét, a második fülre viszont már tuti rángatja. Bár utóbbi a szúratásnál is fenn áll szerintem. Mi végül azért nem lövettük, mert azt mondták, hogy a fülbevalónak, amivel lövik, csak a bevonata antiallergén, baj lehet, ha erősebb váladékozásnak indul a lyuk, és lemarja róla a bevonatot. Én 13 éves voltam, mikor anyukám lövette a fülét, és ő így járt, nagyon csúnyán elfertőződött neki. Egyébként azt nem tudom miért kell 5 hétig benne hagyni azt a fülbevalót.
Viszont szerintem nem nyomja alvás közben a kis fejét, Biankának is átdugós fülbevalója van, ő 99%-ban valamelyik oldalán alszik, de még sosem maradt ott a nyoma. De egy barátnőm kislányának is ilyen van, kisebb volt a kislánya, mikor beletették, és náluk sem volt soha semmi gond, hogy nyomta, vagy felsértette volna.

Gigi,
szerencsére a múltkor Biankánál csak egy napig tartott az ivás, evés, szopizás elleni sztrájk. Próbálkoztam aznap mindenféle eszközzel, és mindenféle finomsággal, hogy valamit belebűvészkedjek, de hiábavaló volt minden. Ja, van kedvence a szopizás. Kép Azért köszönöm a tanácsot. Viszont azóta sincs nyugta szegénynek a fogak miatt, a múlt héten kibújt három, így most már az első négy metsző kint van, de most jönnek a kettesek. Kép Annyira megviseli szegényt, láz, nyugtalanság, kedvtelenség... Kép és pesze így engem is.

Viszont a felállást már rutinszerűen űzi a kiscsaj, bármi mellett, amiben akár csak egy kicsi kapaszkodót talál, feláll, függetlenül attól, hogy az esetleg instabil, mozog, vagy el fog csúszni, el fog dőlni, úgyhogy résen kell lennem. És mióta mászik csillapíthatatlan vágyat érez, hogy felfedezze a lakás legkisebb zugait is. Van, hogy gondol egyet, és kimegy a konyhába, pakolászik egyet, majd meg tovább... Kép

Képzeljétek! Bianka él-hal a kutyusokért. Iszonyúan imádja őket, mindegyikhez külön meg kell állni az utcán, és hosszasan kell figyelni őket, miközben hevesen magyaráz is nekik. Minap nagy kutakodása közepette talált egy kutyusos képeslapot. Azóta hurcibálja magával. Ahogy nyitott ablaknál teregettük a ruhákat, ugatott lent egy kutya, erre ő felkapta imádott képeslapját, nyújtotta felém, és azt mondta: ö-ö. Ezáltal próbálta felhívni figyelmemet az utcán ugató kutyára. Nagyon aranyos volt, még sosem próbált kommunikációt kezdményezni.
Ráadásul azt veszem észre napról napra többet és többet ért. Vannak szavak, amiket ért, meg a hol van ez, hol van az, add ide kérdésre megkeresi az adott dolgot.

Annyira örülök, hogy itt a tavasz, még többet sétálunk, mint eddig, kivirult a kedvünk, és kezdenek jóra fordulni a dolgaink is. Kép
szinti
 
 


Köszönöm a fülis jótanácsokat...nem mondom, hogy eldöntöttem :o) de majd még apával is konzultálunk. A szúrásra azt mondta nekünk a védőnő, hogy sokkal nehezebben gyógyul. Nekem is 3 éves koromban szúrta ki anyukám (egészségügyis), akkor már tudtam, mi fog történni, akartam is, hogy "szép legyek", anyu azt mondta, ha fájt is, nem mutattam :o) Annának viszont mindenképp korábban szeretnék fülit, de amilyen Mézga-család vagyunk, biztosan bárhogy döntök, kiderül majd, hogy az ellenkezőjét kellett volna :o( na, mindenesetre mindenkinek köszönöm!
És egy újabb kérdés: nincs ötletetek, hogyan lehet távol tartani a macsekokat a terasztól? A szomszédnak van 2 és én alapjában véve szeretem a macskákat-kutyákat, én is velük nőttem fel, de Annát szeretném kint hagyni néha a jó időben aludni, de nem tudom, mert ezek a jószágok ott keringenek körülötte, bagzás időszak, oldalba pisilik a kocsit, stb... Még csak 5 hónapos lesz, később már nem érdekel, ha fogdossa is őket, de még nagyon pici....hátha van valami jó tippetek...Köszi ismét! Kriszta
cskriszta
 
 


SziasztokKép

Ismét napsütés!!!!Kép Olivér ahogy ébred, megyünk is a játszótérre!
Jó lenne ott találkozni, szép és rendezett. És teli van anyukákkal, gyerekekkel.

SisKép
Azért hagyjál a nagyfiúból valamit nekünk is!Kép

SzintiKép
Örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok!!Olivér is nagy kutyabuziKép

DelfinKép
Jó lenne egy színvonalas játszóház. Szerinted lenne rá igény?? A sqaus klubban van baba klubb, de volt olyan, hogy hárman lézengtünk benne. Kislányod nagyon helyes abban a szőrős sapkábanKép

Puszi mindenkinek!

Ja én kb. 8-10 éves lehettem amikor belötték a fülemet és annyira stresszeltem magam, hogy elájúltam utánaKépKépKépKép

KépKép
gigi28
 
 


Helló mindenki!

Olyan jó hogy ismét van élet itt is!!
Kriszta:Igen mi lakunk az Ericopys házban.
Na akkor rajta,szervezzünk egy nagy talit.
Ötleteket időpontokat egyeztessünk.
Puszi mindenkinek:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Nekem hirtelen csak a Duna-parti játszi jut eszembe. Tök jó idő van mostanában, és régen láttam a békákat is Kép

Pusztok

Sisotris és Máté
24+4

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


SziasztokKép

Ha nem esik az eső akkor mi minden nap -a hétvégéket kivéve - délután 4 körül megyünk le a játszótérre. De ha nektek jobb a délelött akkor jó az is. Csak délután amúgy is megyünk és akkor jó nagy ott az élet.

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Hol van ez a játszótér?
K.
cskriszta
 
 


Szia KrisztaKép

A szigeten van lent a játszó. A hévállomás alatt.

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok! Kép

Mi fél tizenegy, kettő, és négy óra körül szoktunk sétálni menni, délelőtt csak egy-egy órát, alvás céljából, de délután hosszabb távot is bevállalunk.

Sisék

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Remélem,hogy mindenki jól van.A szigeti játszótér nekünk is jó lenne.Csak az a kérdés hogy mikor?
Egyépként,hová tűnt mindenki??
Pusz:Erika
szherika
 
 


SziasztokKép

ErikaKép
Itt vagyok, csak a jó időben egész nap kint vagyunk.

Ha esetleg valakinek messze lenne a játszó akkor megbeszélhetjük a Baktay teret. Már kirakták a székeket a kávézóban. Ha süt a nap akkor nagyo kellemes ott. És ihatnánk egy jó cappucinot.

Sziasztok

KépKép
gigi28
 
 


Helló!

A capuccinóban,nagyon benne vagyok!!
Mikor?Bár holnap még jó időt mond,aztán pár nap esős-szeles.Na de majd meglátjuk.
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Cappuccínó nálam is játszik!
Most azonban egy kis reklám a Toscanának: tegnap ettem náluk csilis csokifagyit, hát valami mennyei volt! Mindenkinek kötelező kipróbálni!

Pusztok

Sis

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!
A hétvégén elmentünk megnézni a Hév-állomás alatti játszóteret családostul, de kocsival, és még így is nagyon messze van :o( mi vagyunk a város egyik széle, a játszótér meg a másik.
Viszont nagyon szép, és a férjemnek is felcsillant a szeme, hogy ott majd tud horgászni előbb-utóbb ;o)

Más kérdés: ismertek esetleg ékszerészt itt Harasztin? A Kisokosban és az interneten semmit nem találtam. Köszönöm!
Kriszta
cskriszta
 
 


SziasztokKép

KrisztaKép
Több ékszerész is van. Van a Fő út és a Dózsa Gy. út kereszteződésében (a lámpás kereszteződésnél) Van még az Anna házban és az Anna ház és a műszaki diszkont között is. (Ádám ékszerbolt)

Szia

KépKép
gigi28
 
 


Helló csajok!Kép

:D Sajna itt a rossz idő.
Várjuk a jó időt,és a Baktays talit.
E.
szherika
 
 


Sziasztok!
Gigi - köszönöm az ékszerészeket, remélem, van, ahol javítanak is, én azt szeretnék, majd megnézem!

Ez a szél nem kéne :o(((
cskriszta
 
 


Helló!

Sis:Te vagy az iwiwen?
Én kértelek,az ismerőseim közé.
Többiek veletek mi van?

Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!!
Erika.
szherika
 
 


SziasztokKép
Kép

KépKép
gigi28
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Sziasztok!

Szherika,
visszaigazoltalak wiwen!

Egyébként meg tojjon a nyuszi jóóó nagyot az orrotok alá KépKépKép

Kép


Pusztok

Sisotris és Máté,
aki szerdán múlt fél éves Kép

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


SisKép

Kép

KépKép
gigi28
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: