Új privát üzeneted érkezett!

Cirmike, nem ám ide is átkülditek a hányós-fosóst neten keresztül Kép. Én nagyon félek az ilyenektől Kép. Egyszer mi karácsonykor kaptuk el a sógornőmtől. Ez olyan karácsony környéki megbetegedés Kép.
Szóval nem semmi napok állnak mögötted Kép. Nem irigyellek érte.

Lola, tényleg nőtt a házikó. Szerintem az egyik legmagasabb az új házak közül, bár az hozzá tartozik, hogy szinte egyik alatt sincs pince, és a tetőteret sem építették be. Szóval így könnyű. Kép
Látom azért mindenki élvezte ezt a csúszós utat. Engem meg bezártak ide a házba, elvitték az összes kulcsot. Szóval csak az ablakból látom, hogy jó nagy hó kezd lenni, és mi még megyünk környére is Kép.

Izguljatok értünk Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

BOCSIIIIIIIII!!! Mindenkitől bocsi. Csak viccesen akartalak letolni titeket, de lehet, hogy nektek nem esett jól. Sajnálom! Kép


Most nem sokat leszek, mert mamámnál voltam ablakot pucolni, addig anyu vigyázott a gyerekre és most jöttem érte.

Délután jön Dávid, holnap meg az egész rokonság Emesét köszönteni. Addig még vasalnom kell, takarítanom, elmenni a tortáért holnap és valamikor meg kéne látogatni barinőmet a kórházban. Úgy mennék már most, de annyi dolgom van. Meg most úgyis fekszik még.

Hétfőn orvos, kedden orvos meg süti sütés. Szerda mamámnak takarítás. Készen vagyok. ELEGEM VAN A KARÁCSONYBÓL! Na jó, nem, de minek előtte ennyi előkészület??? És a bevásárlásról még nem is beszéltem.

Cirmike: hú, nagyon sajna a sok beteget. Jobbulást! Hát ez az, ezt nem lehet elkerülni ilyenkor. Puszi mindenkinek.

Lola: Emese is jól érezte magát a buliban, most még sütit is evett. Január 4-én kezdünk megint, harmadikán nem lesznek a mi nénijeink és ezért megyünk csak kedden.

Hajni: hasfájás még van, és érzem, hogy ez nem normális dolog, de elegem van. Hétfő, kedd fele, ha még tudok, elmegyek dokihoz, ha nem, akkor január elején. Akkor úgy is meg kéne jönnie és akkor tudok már biztosat.
Remélem te jól vagy és a kedved is jó. Pihenjetek együtt sokat, amennyit csak lehet. A házatok tényleg nagyon szép. Irigyek vagyunk ám!!!

Puszi, most mennem kell. Ha most van még valaki, annak válaszolok, mert még vagyok úgy tíz percig.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Végre végeztem az ablakpucolással, meg a csempemosással. Lassan már kajálni is kellene. Kép
A párom kint van kocson, csinálja az Opelt, hétfőn megy műszakira. Izguljatok léccci érte, mert ha nem sikerül nem tudom mi lesz velünk Kép.

Most egy pici pihe, aztán hajrá, még vannak a szekrények, meg a porszívózás. Gyorsan meg akarom csinálni, amíg nincs itthon a párom, mert idén már nem dolgozik, és mindig kitalál valami izgit Kép.

Szilvi, ahogy látom te is dolgozol eleget. Nekem szerencsére elmúlt mára a hasfájásom, úgyhogy most elég jól érzem magam. A kedvem is jobb, mert végre süt a napocs.

Nagyon édesek vagytok, hogy megnéztétek a házikónkat Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok,

Roli a dédimamánél aludt, mert céges vacsin voltunk. Nem volt nagy szám, csak azokkal beszélgettem akikkel egyébként is tartom a kapcsolatot. Volt jó műsor, megasztáros Gáspár Laci, finom svédasztalos vacsora...
Most megyek Roliért dédihez és ott ebédelünk.

Ha András megjön melóból (szerencsére jól összejöttek a munkák 23-ig végig dolgozni fog) megyünk anyósomhoz mert szülinapja van.
Holnap a sógornőmnek lesz szülinapja, fiának kedden névnapja, szerdán meg anyumnak szülinapja és karácsonykor névnapja. A nők virágot kapnak szülinapra...

Várom már a karácsonyt. Én nem dolgozom halálra magam előtte csak a szokásos heti takarítást csinálom meg csütörtökön miután megvesszük a kajákat. Aztán elmegyek majd a fodrászhoz is.
Szerencsére anyuék 24-én de. jönnek és hoznak kész kaját is és bepanírozva a halat is, én csinálom a köretet és a salátát. Dédimama hozza a süteményeket.

Hajni, én is megnéztem a házikót! Klassz!
Sikrült felhívnotok a szerelőt?

Pusz
Cirmike

UI: Tegnap du. megjött (pont a 28.napon, csoda) és a PG53 még reggel fullra kristályos volt (bár hormonkezeléskor nem alkalmazható ugyan) de ma nem. Hétfőn szeretnék elmenni a dokimhoz, remélem rendel még.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Cirmike, még nem hívtuk fel, mert tegnaptól nincs autónk, és nem biztos hogy átmegy a vizsgán és akkor nem tudom mikor lesz. Ha sikerül neki, akkor mindenképpen hívjuk.
Nektek is jól összejött a december Kép.

Mi ma egész nap dolgozunk. Már nagyon unom. Reggel nekiláttunk a számítógépek környékének, háááát mit ne mondjak iszonyatos volt. Mindent szépen letörölgettem, még a billentyűzetet is Kép. Aztán ebéd után kimentünk autót rendbeszedni. A párom kicserélte a kipufogót, én meg rendet raktam benne. Szerintem nem is fér annyi minden egy autóba mint ebbe volt Kép. Kétszer ürítettem a porzsákot mire sikerült kiporszívózni Kép. Tele volt az egész kutyaszőrrel. Meg különben is mióta építkezünk nem is takarítottunk, mert mindig ezzel szállítottuk a munkásokat, és gondoltuk úgyis koszos lesz Kép. Hát ma jól megdolgoztunk vele. Kb 3 órát szenvedtünk.

De végre itt az esti pihi Kép.

Ti is jól haladtok a takarítással?

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló-belló!

Na ma megvolt a nagy szülinapozás. Elment 7-kor az utolsó vendég is.
Nagyon jól sikerült, hiába már "tapasztaltak" vagyunk, ez már a 2. volt.
A gyümölcssalit még tegnap megcsináltam, ma de. meg a kaját (római tálban babos oldalas-isteni volt), meg elmentem a tortáért + anyuékhoz ajándékot becsomizni.
Miután felébredt délben a Somi, szépen felöltöztettem behoztuk a tortáját, meggyújtottuk a gyertát, megkapta az ajándékot: szerelőpad-fúróval, kalapáccsal, csavarok mindenféle.
Nagyon tetszett neki, jól eltaláltuk, mert már napok óta az építőkockáiból csinált magának fúrót, azzal fúrta a polcát, kisseprűjével meg kalapált hozzá.
Utána érkeztek sorban a vendégek, unakahúgok. Kapott nyakbaakaszthatós dobot, autót, kisszéket, gyúrmát... Úgyhogy pont jó lesz itthon a téli szünetre lesz mit játszani. Mindennek nagyon örült.
A tortától (vagy inkább a gyertyától) eleinte félt, még mondta is, hogy "nem akarom", aztán mikor rájött, hogy el tudja fújni a gyertyát, és mindenki megtapsolta, nagyon örült.
2 tortája is volt, anyukáméktól autót kapott, tőlünk micimackósat.
Ha sikerül, teszek fel képet!

Cirmike, mi az a PG53, meg kristályos, meg hormonkezelés? Bocs, de fogalmam sincs, vagy már írtál róla, csak ilyen lüke vagyok, hogy elfelejtettem?

Hajni, őszinte együttérzés, kocsitakarítani én nem nagyon szeretek, de utána olyan jó érzés a tisztába beleülni.

Szióka mindenkinek!

lola77
 
 


Szia!

Nagyon sok minden történt veletek ma. Gondolom jól elfáradtatok. Ha az én gyerekem lett volna, asszem a dobnak örültem volna a legjobban Kép. Én mondtam már a páromnak,hogy a mi gyerekünk csak hangtalan játékokkal fog játszani Kép. Tényleg jó sok mindent kapott. Olyan édes lehetett. Gondolom azt sem tudja mihez kapjon Kép.

Köszi az együttérzést, szerintem már meg se ismerném ha velem jönne szembe Kép. Főleg hogy már van megint egy új szín rajta, és a párom lefestette a kerekeket is.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


De még a mosogatás fele hátravan, csak a Zotyó most altatja Somit, úgyhogy nem zöröghetek.
Majd ha elaludt, addig netezek.

Ide a hozzászólásokhoz hogy tudok képet betenni, nem tudod? Próbálkozok, de még nem jöttem rá.

lola77
 
 


Ide úgy tudsz, hogy melléklet feltőltése. Ha túl nagy nem fog feljönni, asszem 300kb a határ, ha jól emlékeszem. Én már várom. Remélem sikerül.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kép
Kép

lola77
 
 


Köszi Hajni, közbe rájöttem, csak elszaladtam elmosogatni.

Ja és képzeljétek még a férjem, meg a sógornőm pertut is ittak anyuval, meg apuval, vagyis az anyósukkal + apósukkal.
Eddig is jóban voltak, de v.hogy nem került rá sor.
Tök örülök, hogy pont nálunk!

A 2. képen kicsit furcsán néz, szerintem pont pislant, de nem baj.

lola77
 
 


Nagyon édes a pici fiad Kép. És gyönyörűek a torták is. Az én páromról is mindig ilyen képek készülnek. Úgy néz ki rajtuk mintha be lenne rugva Kép. Mennyit adtatok inni annak a szegény gyereknek Kép.

Jó buli lehetett. Elég gyorsan el is aludt. Vagy csak nekem tűnt rövid időnek?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát, igen ilyenkor azért kifárad. Már fél 5 körül kérte a pelusát (tetilpelussal alszik), ilyenkor azt rágja, néha lefekszik a földre. De aztán túljut a holtponton, fél 7-kor még itt táncolt az unokahúgával.

Ja, maradt a tortákból bőven, dobjak át 1-1 szeletet? Kép
Nyisdd a szád!!!!.....
Finom volt? Az egyik gesztenyés, a másik csokis volt.

Emeseanyu, majd várjuk a Te beszámolódat is!

lola77
 
 


Köszi, nagyon fincsi volt Kép

Bár most semmi kaja nem jó, mert ahogy leér egyből hányingerem lesz. Kicsit kezdem unni. Először valami vírusra gyanakodtam, de már nem tudom mi lehet, mert 1 hete tart. Most is kicsit éhes voltam, mondom lemegyek vacsizok. Mire elpakoltam evés után, már éreztem is hogy a torkomon van az egész. Egy hangyakukinyit úúúútálom. Kép
Nem baj, reggelre elmúlik, amíg nem reggelizek Kép.

Ja, el ne felejtségek, holnap közös drukkot rendeltem tőletek, reggel 5-től az autónkért Kép. Mindenkinek tessék felkelni, és csak rám gondolni Kép.

Na jó, ez vicc volt, olyan korán még én sem kelek, elég ha az autó megy,de tényleg izguljatok. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na végezetül még 2 kép (ha sikerül), bocs de nem bírom megállni!
Kép
Kép

lola77
 
 


Na én megyek tus-tus, aztán úgy csinálok mint a pici fiad Kép

Jó éjszakát!

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nagyon tetszik hogy ilyen kis lovagként fel van öltözve Kép. Olyan édes. Nem adod kölcsön egy hétre nekem? Kép Különben szemüveges. Vagy ikrek? Mert mindig a felső képen van szemüveg, az alsón meg eltűnik Kép.

Na tényleg jó éjt,

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ne ijesztgess, hogy ikrek. Ilyen mint ő nincs mégegy. Csak egy kis kancsalság, + 1,5 kezdtük 9 hónaposan, mostmár csak + 1 van.
Az még csak véletlen, hogy pont olyat tettem be, ahol van is rajta meg nincs is. Az elején még volt, aztán a sokadalomban levette, vagy összekente, nem tudom.
1 hétre?
Ma azt mondom, hogy NEM! De mikor felbosszant, biztos mondanám, hogy PERSZE! Aztán 2 óra múlva rohannék érte ám! Hát nem sokáig bírnám nélküle, az biztos. De ma olyan édes és jófiú volt. IMÁDOM!
Jó éjt tényleg!

lola77
 
 


Sziasztok!

Most hozta vissza a szerelő az autót. Minden ok vele KépKépKépKép

Lola, elhiszem hogy nem adnád oda egy percre sem Kép.

Legyetek jók, és köszi az izgulást Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Lola,
Nagyon-nagyon aranyos képek készültek!
Iszonyat aranyos a kis szerkója és a torta is jól néz ki. Megérte.

Hajni,
Gratulálok az autótoknak!

Szilvi,
Gondolom te jól el vagy havazva a sok takarítással. Remélem egyébként jól vagy.
Márti már sose szervezi meg a következő babás összejövetelt? Ígérte még kari előttre.

Holnap mi a gyerkőccel utazunk anyukámhoz szülinapot köszönteni, csak este jövünk haza.
Párom sajnos dolgozni fog, így nem tud velünk jönni, anyu már most dünnyög, hogy minden másra persze tud időt szakítani.

Ja, tegnap voltam a dokimnál, ma bent voltam nála a kórházban. Csináltatott vérvételt hormonvizsgálat végett. 30-án kell megint mennem hozzá a kórházba UH-ra a 13.cnapon. pont aznap lesz meg a vérvétel eredménye is. Továbbra is szedem a tűszőnövesztő Clostilbegyt hormont.

Jók legyetek!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Hajni, akkor ez azt jelenti, hogy átment a vizsgán a járgány, ugye? Gratula!!!!! Kép Tudom, hogy nagyon izgultál.

Szilvi, még mindig várjuk a szülinapis beszámolódat, még nem értél ide vele. Hogy sikerült, Emese élvezte?

Holnaptól már nem megyek dolgozni, úgyhogy újra együtt leszünk egész nap a kisfiammal.
De. megyünk a védőnénihez méreckedni, súlyt mérni a 2 éves kor miatt. Remélem eleget hízott, ezen mindig aggódok. Pedig tudom, hogy nem sovány.

Cirmike, ez a hormonbogyó rásegítés, hogy előbb legyél terhes, vagy v.mi komolyabb gond? Remélem nem lesz semmi baj a vérvétel eredményével.

Na puszi mindenkinek!

lola77
 
 


Helló!

Lola, igen azt jelenti. Annyira örültem.
Jajj, azt nem is meséltem nektek, hogy kint voltunk tegnap a telken. Végre ott töltöttünk fél órát Kép. Azért mióta tetőnk van sem szoktunk le a beázásról. Egy hatalmas tócsa volt a hálóban Kép. Hiába nyomoztunk nem tudtuk kideríteni honnan jött Kép. Úgyhogy ezen túl ha esik az eső, mi a tetőtérben fogunk ülni, és lessük honnan csöpög be Kép. Ez főleg akkor lesz jó, ha szenteste, vagy éjszaka esik Kép.

Biztos minden rendben lesz a fiad súlyával Kép. Nem látszik sovány gyereknek Kép.

Emeseanyu, tényleg jöhetnél, mert már kíváncsiak vagyunk mi van veled Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, akkor mégiscsak kell karácsonyfa a telekre is. Kép
Miközben szenteste ültök (min?) a hálóban, azért legyen v.mi ünnepi hangulat.
A végére meg kénytelenek lesztek megszeretni a mirelit szaloncukit. Kép

lola77
 
 


Hogy te milyen szemtelen vagy Kép. Majd szerzünk valahonnan fenyőágat, betekerjük égővel. Kép Aztán meg szépeket mondunk egymásnapak, és arra gondolunk, hogy anyuék itthon milyen fincsi meleg vacsit esznek. Különben sem lehet a fáról szenteste szaloncukrot enni Kép.

Különben vannak ám kint jó kis padok, meg asztal is, volt hogy 20 embert ebédeltettem ott. Az marha kényelmes lesz, bár a mostani beázásban egy picikét elázott, de majd veszek fel gumibugyit és nem lesz vizes a popóm Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát a házért mindent meg kell tenni!

De legalább igazán felejthetetlen lenne így az idei karácsonyotok. Kép


A 20 emberes etetésért minden elismerésem... főleg az utánakövetkező mosogatáshoz!

Na megyek csicsizni, jó éjt, csapadékmentes időjárást kívánok!
(Látod, milyen rendes vagyok, hogy azt kívánom Ti is ehessétek otthon a meleg vacsit!)

Szia!

lola77
 
 


Na jó, megbocsátva eddigi bűnöd Kép.

A mosogatást élveztem, rég nem mosogattam nem folyóvíz alatt Kép. Meg ugye kiraktam a napra megszáradt hamar, nem baj ha kilötyög a víz. Sőt még jól is esett ha rámcsorgott. De jó meleg volt még akkor... Kép.

Biztos nem felejtenénk el. Bár így is ez már remélhetőleg tényleg az utolsó karáncsonyom itthon. KépKép

Jó éjszakát nektek is

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Cirmike, képzeld most kaptam meg a 19-én feladott leveledet Kép. Különben ma felhívtuk és holnap délelőtt valamikor valahol talizunk vele Kép.

Na már tényleg alszom

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok!

Végre vagyok én is. Ma taliztam Lolával a tescoban.

Szóval: nagyon kész vagyok. Szombaton ablakot pucoltam mamámnál és hétvégén itt volt a Dávid.
Vasárnap szülinapozás: elég jól sikerült, majd próbálok képeket feltenni. Kapott babákat, babaházat, plüsst stb. Fél órát pakoltam az új játékokat utána, hogy találjak helyet. Anyum eléggé rátelepült Emesére, így kevés embernek jutott belőle. SajnosKép Anyósomon is éreztem, hogy többet játszana vele. De hát ez van... végül is Emese akart anyuval játszani, erről nem tehetek.
Majd megpróbálok fotót feltenni.

Hétfőn vittem haza a Dávidot délelőtt, előtte elmentem a két gyerekkel a vérvétel eredményemért. Kiderült hogy a túlsúly valószínű anyagcserezavarból adódik. Már elkezdtem halolaj kapszulát szedni rá, de majd megyek a körzetihez is ünnepek után.
Utána még bementem Csilla barinőmhöz a kórházba. Tök fura érzés volt, mert majdnem pont napra pontosan három éve én is ott feküdtem. Mondtam is neki, hogy egy év múlva én akarok fürdőköpenyben ott ülni és ő látogasson. A kisfiát, Petit nem tudtuk megnézni, pedig Mesi követelte, de majd valószínű holnap felugrom hozzájuk és akkor megnézem. Biztos édes....

Kedden: vásárlás hármasban a tescoban. Katasztrófa.

Szerda délelőtt (ma): mamámnál takarítás, utána tesco bevásárlás. És most végre itt, legalább pihenek is.

A kórházban taliztam bent a Lollok dokival, megbeszéltük, hogy január elején megyek hozzá és ezerrel ráállunk a baba témára. Ha más nem, inszeminációval.
Tök jó, hogy biztatott. Tudom, hogy ez a dolga, de valahogy bízakodó vagyok.

Cirmi: állítólag holnap lesz tali, de én nem tudok jönni, mert délelőtt sütök, délután takarítás. Lehet, hogy tesóm majd áthozza Emesét ide nektek.

Hajni: szerintem most már ez a hányinger dolog baba lehet.... legalábbis remélem. Adja isten, hogy most még sok hónapig ne legyen mensid. Úgy kívánom!!! Kép

Lola: töltsetek sok szép családi percet ebben a pár napban. Nagyon szép Somi a fotókon. Olyan kis vegyes gyerek. Mindkettőtökre nagyon hasonlít.


Még kb. vagyok most egy fél órát, írjatok!!!

Puszi

emeseanyu
 
 


Hát csajok... mellékletként nem sikerült képeket betenni, mert mind túl nagy. De egy tök arit sikerült a profilomba betenni.

Olyan gyönyörű ez a lány....

emeseanyu
 
 


Szenteste mindkét családhoz elmegyünk ajándékozni, este otthon eszünk: rántott hal, csirkekrém leves, krumpli sali (ecetes), rízs, bejgli. Első nap anyuéknál eszünk, második nap anyóséknál.

Ja,

Kép

Kellemes karácsonyi ünnepeket nektek és mindenkinek teljesüljön a vágya a következő évre!!!

Puszi

emeseanyu
 
 


Helló!

Asszem már lemaradtam rólad, háááát így jártam.

Nem kellene már ennyire bíztatni engem, mert tényleg kezdem beképzelni magamnak a babát Kép.

Iszonyítosan sokat dolgoztál az utóbbi pár napban. Remélem lesz időd pihizni lassan. Nem irigyellek a két gyerekkel mászkálásért, de úgyis gyakorolnod kell Kép. Nemsokára már nem tudsz nem kettővel menni Kép.

Nem is írtad, hogy hogy áll a menzid, meg a hasfájásod? Miből derült ki hogy anyagcserezavar? A halolaj csak gyógyszer rá, vagy csak segít?

Na már megint jó sokat írokmég a végén Kép.

Kellemes ünnepeket neked is.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, persze hogy mindig elfelejtek dolgokat Kép.
Cirmike, neked akartam még írni, hogy taliztunk a sráccal a telken, nagyon aranyos volt, és ő végre meghallgattam, hogy mi hogy képzeltük el a dolgokat. Már csak az ajánlatot várjuk Kép.
Köszi mégegyszer a számát Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Dehogy bebeszélés.... tök fiatal vagy, egészséges, miért ne lenne babád? És miért ne most?

Mensi: január 2-re várom. Hasfájás már nincs annyira.

emeseanyu
 
 


De miért éppen most, ha eddig nem akkor most mitől? Főleg hogy mostanában nem igazán van minden rendben bennem. Különben mióta mondtad,hogy ha van baba akkor ki lehetne tapintani a méhemet, azóta megpróbáltam és éreztem Kép. Mondtam is a páromnak, de ő természetesen nem érzett semmit. Na mindegy, nemsokára itt a hónap vége, és jön életem elő tesztje. Persze ha addig nem jön meg Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, még valamit kihagytam Kép. Akartam írni, hogy megnéztem a pici lányodat, és tényleg gyönyörű Kép. Ha kisfiú lennék biztos beleszeretnék Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi. Tényleg nagyon szép. Naaaaaaaaaa, el a kezekkel. Sanyi (apuja) mondta, hogy húsz éves koráig nem pasizhat.

Most már kibírod azt a tíz napot. Én nagyon szurkolok Neked.

Most mennem kell, megyünk haza. Szombat fele írok legközelebb.

Addig Neked és a többieknek is minden jót! Kellemes ünnepeket Nektek csajok! Puszi a családotoknak is.

Sziasztok

Szilvia

emeseanyu
 
 


Viszont kívánom nektek is. Remélem akkor teljesen felvidulva és kipihenve jössz.

Azért az a 20 éves kor, kicsit túlzás Kép.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


SZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIJAAAAAAAAAAA!

emeseanyu
 
 


Azt hittem már rég elmentél Kép.

Sőt először azt hogy itt sem vagy már Kép

Szia

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok csajok? Ilyen sok az utolsó simítás? Mi a párommal befejeztük a sütést, kétféle linzert csináltunk, az egyik már le van csokizva, (most várjuk hogy száradjon) a másikat meg még lekvározni is kell. Aztán összedobok még egy keksztekercset és kész is. Anyunak van még hátra a bejgli Kép. Mondtam neki tegnap, hogy bejglit csak a nagymamák sütnek, erre ő közölte, hogy sosem lehet tudni, különben is gyakorolnia kell addig Kép.

Na puszi mindenkinek
Boldog karácsonyt is kívánok, mert nem tudom holnap leszek e.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hellóka!

Mi tegnap de. meg ma de. még jártuk a várost. Tegnap fát vettünk (ezüstöt 2000-ért a Tesconál, kb. 1,75 cm-set), ma meg néhány apróságot még.

Azért tegnap elolvastam amit írtatok, nehogy lemaradjak.
Ma de. már néhány ajándékot becsomagoltam.
Holnap húzós napunk lesz: még porszívózok, sütök muffint, rántok halat, sütök sajttal-sonkával töltött pulykát. A levest ma megcsináltam (kelbimbó krém leves). Ha belefér még mákos gubát is csinálok, de lehet, hogy azt csak szombat de. A faállítás-diszítés a férjuram dolga!
Ja én anyósomtól kaptam meg ma az 1-1 rúd mákos és diós beiglit. A kóstoláson már túl is vagyunk. Kép Fini!
Kari első napján anyósomékhoz megyünk ebédre, 26-án pedig anyuékhoz.

Mindenkinek nagyon kellemes-békés karácsonyt, sok finom falatot és ajándékot.
Kép

Sziasztok!

lola77
 
 


Sziasztok,

Nagy rohanás volt a mai nap...
Holnap de. még takarítás egy kicsit aztán jönnek anyuék. Amíg alaudni fog a Roli addig feldíszítjük a fát és alárakjuk az ajándékokat.

NAGYON KELLEMES KARÁCSONYT MINDENKINEK!

sziasztok

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Na sziasztok csajok!

Most csak röviden. Szóval 23-án egész délelőtt sütöttem (sajtos figurák, gyümölcskenyerek stb), délután takarítottam, este 9 kor álltam neki vasalni. Tegnap délelőtt már megfőztem a vacsorát, mert délután mentünk mindkét családhoz ajándékozni. Temérdek ajándékkal mentünk haza, de tök jó érzés volt a kész vacsorához hazamenni. Csak melegíteni kellett. Csirkekrémlevest csináltam, rántott hal, krumpli sali, kukorica sali, rízs. De fullon vagyunk. Ma anyuéknál ebédeltünk, azért tudok írni. Délután sietünk haza, mert jönnek anyósék egy kis vendégségre.

Tegnap anyósomékkal pertut ittunk. Sanyi már régóta tegezte az én szüleimet, de 6 év után végre eljutottunk oda, hogy anyósékat is tegezhetem. Azért fura. Nem tudom, hogy szólítsam őket. Ők a párjuk szüleit anyunak és apunak szólítják.... hát nem tudom. Ez olyan fura. Anyukám is anyukának szólítja a mamámat....

Hát ennyi. Tök fáradt vagyok. Állandóan pakolás, rohanás, főzés... szilveszterkor jön a Dávid és sógornőm,Marianna is. Hát.... pedig úgy pihentem volna.

Amúgy semmi zújság. Mensi nincs. Két napja néha mensiszerűen enyhén fáj, de nem vészes. Elvileg január 2-án kéne megjönnie.

Január elején megyek a dokihoz.

Na sziasztok csajok, mindenkinek a legjobbakat. Pihenjetek sokat, azért a két ünnep között én is többet jövök.

Puszi nektek:

Szilvia

emeseanyu
 
 


Helló!

Emeseanyu, én sem szólitanám anyukának/apukának az anyósoméket, mert nekem csak egy anyukám, és egy apukám van Kép. Lehet hogy máshol más a szokás, de én nem tudnám megtenni. Azért furi, hogy miért pont hat év után jutott az eszükbe Kép. Tényleg eléggé kilehetsz, mostmár kellene egy picikét pihizni nem? Kép.

Nálunk eléggé nyugisan telt a tegnap. Csak nem annyira szeretem ezt a muszáj jókedvűnek és boldognak lenni egész nap, még az öcsikémmel sem veszekedhettem, de túléltem Kép. Ma meg csak keresztanyuéknál, meg a mamáéknál voltunk. Ja, kifelejtettem a sógornőmet. Ott is voltunk ám Kép. Szóval elég nagy volt a rohangálás, és még a házikót sem láttuk csak kívülről, pedig annyira fújt a szél, remélem nem szakította ki a szél az ablakokat Kép.

Na puszi mindenkinek

További jó pihizést Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Azt el is felejtettem írni tegnap mennyire hányingerem volt. Majdnem belehaltam. Vagy egy órán keresztűl tartott. Csak feküdtem az ágyikóba és meg sem mertem moccanni. Szegény párom hozott nekem inni, mikor már azt hittem elmúlt belekortyoltam és megint előjött. Már mondtam, hogy kivetetem a gyomromat Kép. Ma is kezdődik de remélem nem lesz olyan súlyos Kép.

Mielőtt gyanakodnátok, nem hiszem hogy igazatok van, mert még mindig görcsölget a hasim, bár már a 22 napon vagyok és nem jött meg. Szóval ez a hónap is jobb lesz mint az előző Kép. Előző két ciklusom ugye úgy volt, hogy 19, 22. Szóval ennek minimum 25-ösnek kell lennie Kép. Már lassan a régi formámat hozom. De mi van akkor ha a baba miatt szórakozik. Akkor már lassan a 8. hétben járnék. Most számoltattam ki. 26-án alakultak ki a fontosabb szervei Kép.

Na jó,nem zaklatlak benneteket hülyeségekkel, csak hangosan gondolkodtam.

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Nagyszerűen telik a karácsony nálunk, csak 24-én őrültem meg egy kicsit a főzésben.
Anyu azt mondta én csak a köretet csináljam majd hoz mindent. Hát hozott is de csak a friss alapanyagokat.
Amit kitalált menüt azt persze meg kellett csinálni, így déltól fél ötig a konyhában voltunk. Még jó hogy együtt van a nappali ebédlővel. Így legalább fél szemmel láttam, amint Roli kibontja alvás után az ajándékokat.
A menü volt:
- előételnek tenger gyümölcsei saláta (imádjuk, szinte teljesen jóllaktunk vele)
- rántott hal (afrikai törpeharcsa), rántott pulykaszelet, rántott gomba
- grillezett lazac
- grillezett cukkini, padlizsán, gomba, karfiol, brokkoli, mártás hozzá
- majonézes krumpli, tepsis krumpli
Voltak vacsora utánra a sütiken kívül gyümölcsök is, de azt már mindenki kihagyta.
Roli fél tízig fent volt, szuper volt minden. Anyuék ittaludtak és a dédi is.
Apósék végül mégsem jöttek át, mert sajnos az ő párjának a fiánál balhék voltak így oda mentek Pest mellé békíteni a szülőket (4 gyerek van, de szerintem el kellene válniuk)
Szombaton apuéknál és a szüleinél voltunk ebédre, vacsorára anyósomékhoz mentünk.
Ma ebédre apósoméknál és a sógornőméknél voltunk (ők pont most váltak, 3 gyerek van, így most András nővére apósnál lakik, ahol mi is laktunk amíg építkeztünk)
Ma este még felmegyünk a dédihez is mert ő is akart főzni nekünk vmi finomat. Utána pedig a volt sógoromhoz, a kisfiú most ott van nála.
Hát nem egyszerű a családunk...
Rajtam kívül már mindenki elvált (még a férjem és a dédike is egyszer, sógornőm kétszer, apósom háromszor is)
Remélem mi sose fogunk, én leszek a kivétel aki erősíti a szabályt.

Puszilok mindenkit, várom majd mindenki élménybeszámolóját és képeket is.
Majd én is teszek fel ha tudok.

Cirmike

UI: Hajni, tök jó lenne ha nem jönne meg szilveszterig és akkor tudnál majd tesztelni. Megvetted már?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szióka!

Nálunk is nagyon jól sikerült mindennap! Szenteste itthon voltunk 3-an, már az ebéd ünnepi volt: töltött káposzta, utána desszert: bejgli.
Az altatáskor mi nem tudtuk a fát feldiszíteni, mert felébredne rá, meg kevés ideig alszik, úgyhogy miután felkelt én levittem, sétáltunk 1 nagyot, addig apa befaragta, feldiszítette. Mire felértünk, már állt. Mondta a Soma: Hozta a Jézuska! Nagyon tetszett neki, jobban értékelte mint tavaly. Utána ajándékosztás, majd sütöttem a vacsit: rántott hal (lazac szelet), sajttal töltött pulyka saslik, krumplipüré.
Tegnap anyóséknál voltunk, 2 unokahúga is ott volt. Élvezte, de nagyon nagy zavarodás volt az ajándékok körül. Azt se tudta, mit kapott ő, persze a másikakkal játszott. Mi is ott adtuk oda az ajándékot mindenkinek.
Ma anyukáméknál a harmadik unakúgával, szintén ajándék-hegyek, nem igazán értékelte. De este itthon már jobban, holnap + később még inkább. Van olyan, amit meg se nézett!

Örülök, hogy mindenkinek jól sikerült, az eddig leírtakból. Képeket én is várok, tegyetek, ha tudtok.
Hajni, a kötelező örömködést én sem szeretem, néha rajtam is eluralkodik az érzés. Sz.tem a lényeg, hogy együtt vagyunk, nincs nagy baj (betegség, baleset, veszekedés), akkor szinte ugyanolyan a szenteste is mint a többi nap. Így a jó, ha nem olyan, akkor már rég rossz.

Nagyon örül a lámpájának:
Kép

Megkóstolta a díszt:
Kép

Anyukáméktól zsúrkocsit kapott:
Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

De örülök, hogy mindenki ilyen boldog Kép. Mi már voltunk a pesti mamáéknál is, úgyhogy már vége a rohangálásnak. Még két ünnep között vendégeskedünk egy picit, különben pihi, pihi. Ja, meg persze telek. De ennyi kajálás után felüdítő lesz egy picikét dolgozni Kép.

Még nem vettem meg a tesztet, csak jövő héten fogom. Nem nagyon van nyitva bolt karácsonykor szerintem. Majd elmegyünk valamelyik DM-be azt mondják ott lehet kapni. Remélem én is hogy addig nem jön meg. Azért kíváncsi vagyok már hogy hogy néz ki egy teszt élőben Kép.

Édesek lehettek a picik Kép. Azért elég nehéz lehet nekik feldolgozni elsőre azt a sok játékot amit kaptak Kép.

Lola, nagyon szép a karácsonyfátok Kép

Majd én is csinálok róla. Nálunk mindenki az ajándékokkal volt elfoglalva senki nem fotózott Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Most csak egy rövidet, mert szomszédlánynál vagyok. Nálunk is meg volt minden. Emese rengeteg ajándékot kapott: Barbie videókazi, kirakó, babák, kastély, plüssök stb. 24-én este a gyerek még megnézte a barbies mesét, addig mi az apjával a kisszobát rendeztük. Azokat, amivel nem játszik, elrámoltuk és kiraktuk az újakat. Dávid 25-én jött, még most is itt van. Ma este kellett volna hazamennie, de nem akaródzott neki. Majd holnap. Aztán szilveszterre is jön.

Én a férjuramtól egy kinyithatós, kamerás mobilt kaptam, álmaim telefonját. Tök ari... én foci cipőt vettem neki, meg joyctikot a géphez.

Amúgy minden ok. Csak sok volt ez a vendégeskedés, mászkálás, főzés, evés, takarítás. Jó lenne kicsit csak túnyulni.

Majd én is teszek fel fotókat.

Amúgy minden ok. Elkezdtem szedni egy irdatlan büdi halolaj kapszulát, mert magas a koleszterinszintem, meg a kisebb anyagcserezavaromra is jó. Szar izű, hasmenésem van tőle, de ha jó, mit bánom én...

Hajni: vegyél tesztet!!!! Mert ha nem baba, akkor mi baj van? Csak nem valami vírus?

Képzeljétek: csütörtökön megnéztem Csilla barinőm akkor 6 napos babáját, Petit. Hát... tündéri volt. Nagyon fura érzés volt, hogy 3 éve Emesém is ilyen pinduri volt. Eléggé meg is rettentem amikor fürdésnél oda adta fél percre a kezembe.... hát újra szokni kell. De mikor??? Már úgy szoknám....

Na jó, csajok megyek, mert szomszédlány (aki 7 hónapos terhes) párja fürdeni készül és nem akarok zavarni.

Puszi mindenkinek, majd én is rakok képet.

Holnap vagy holnapután jövök!

Puszi

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, édes lehetett a baba. Szerintem én meg sem mertem volna fogni. Félek nehogy elrontsam Kép.

Én is a vírusra gyanakodtam, de azért már lassan három hete tart ez a hányingeres izé, és ennyi idő alatt vagy súlyosbodnia kellett volna, vagy elmúlnia. Szerintem Kép. Majd kiderül. Különben menzinek még nyoma sincs, bár a görcsölgetések megvannak, de semmi komoly. Szilveszterkor mindenképpen teszt, valamikor mostanában megyünk venni, csak még gyűjtöm az infókat, hogy melyik mutatja ki a leghamarabb, vagyis a megjövés napján. Remélem van olyan, nem túl drágán.

Na puszi mindenkinek.

Hajni

Ui: ha benéz valaki, én még itt vagyok sokáig

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: