Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

BerkiAndi,GViki,Sidney köszi szépen.
Szeptembertől szeretném beíratni a Fiúnkat bölcsibe, akkora már 2,5éves lesz.
Bár kitudja mi lesz még addig, de úgy gondolom, hogy jót fog tenni neki a társaság.
Nekem is csak MSN-m van.
Darhayet:Gratulálok Én is nagyon sok boldogságot kívánok!

Most mennem kell! Sziasztok
aurora28
 
 


Sziasztok!



Anyusz3:Csak most olvasom amit írtál, és én teljesen felháborítonak tartom az ilyen védőnöket, bár lehet hogy csak általánosítok, mert a miénk össze-vissza talán ha 4xvolt nálunk.
Mi is késve kaptuk meg a 15hós oltást 3-4 héttel, de mondta a Dokinénink, hogy nem baj.
Már új védőnőnk van kb.1,5éve, de még nem találkoztunk vele. Hogy mit írogathat így látatlanban nem tudom. Bár hozzánk kéthavonta jár a Doktor néni.

Kb.2-3hónap múlva költözünk a kerületbe és nagyon sajnálom, hogy orvost kell váltanunk, mert Õt nehezen találtuk.
Akihez elvileg tartozunk, nem foglalkozott Pindurc korában a Nándussal/így hívják a Fiúnkat) és orvost kellett váltani, mert voltak vele próblémák.
Iszonyú hasfájós volt, nem akart szopizni és volt hogy úgy ordított, hogy nem vett egy ideig levegőt, így kórházban is voltunk teljes kivizsgáláson, meg meg a szívéhez vezető ér sem záródott időben vissza, így kontrollra is kellett menni. Szerencsére most már jól vagyunk, mindent kinött, bár a hisztijei megilyesztenek.
Nem tudom mért vágja földhöz magát, mért üti sokszor a fejecskéjét, ha nem tetszik neki vmi, bár ezeket a dolgokat még tudom kontrolálni, de karácsony elött voltunk vásárolni, mikor indultunk volna hazafele egyszerűen nem tudtunk beletenni az ülésbe, mert úgy hiztizett, teljesen befeszítette magát és bármit csináltunk semmi nem hatott rá.
Megütni soha nem szoktuk, mindig csak szép szóval próbálkozunk és néha muszáj a hideg víz is, de akkor úgy éreztem hogy végem. Ez kb. fél órán át tartott és úgy gondoltam, pszihológushoz megyünk.
Nem tudom volt-e így más is.

Most már tényleg mennem kell! Sziasztok Hajni
aurora28
 
 


Sidney!
A CBA-nál? Vagy van máshol is játszótér? Én majd vinném ki a kicsit ha jobb idő lesz mégis csak kell a társaság neki is. Kép
A bölcsis foglalkozásokra is azért szeretném vinni. A baba-mama klub nem tudod milyen a közösségiben?

Köszi a dicséretet, de tegyetek fel képet legalább 1-et na.

Sikerült a vizsgám most fellélegezhetek 3 hétig.Kép
gviki
 
 

 
 

Sziasztok!

Aurora! Nálunk szerencsére az ilyen fokú hiszti elmaradt. Lehet hogy pont azért csinálja mert érzi tudja hogy ezzel tud titeket a legjobban megijeszteni. De nyugodj meg mert sajnos van ilyen korszak 1 éves kor körül és 2 éves kor körül is. Egyszer csak elhagyják. A kerültben is van nagyon sok jó gyerekorvos. Hova költöztök helyileg? Mi is csak 6 éve lakunk itt.

Viki! Sajna csak 1 játszótér van és az sem olyan régóta. Műv.házban jó a baba klub. Össze tudsz ismerkedni sok anyukával. Szoktak hívni mindenféle szakértőket is. Van Mikulás és Anyák napi ünnepség is. Mi ritkán jártunk a kislányommal mert nálunk elég nagy volt a vendég forgalom. A kicsivel meg még egyeltalán nem voltunk. Szerintem próbáljátok ki tetszeni fog. Mindig ott van valamelyik védőnéni lehet kérdezni beszélgetni. Üdv.Sidney

Kép
Kép
sidney
 
 


Sidney!
A művházban (rákoshegyi) kéthetente péntekenként 10-12-ig lesz újra baba-mama klub most pénteken 27-én kezdődik. Jöttök?

Túl vagyunk a szurin. Egész jól ment kint már visítozott a kiassszony.
gviki
 
 


Sziasztok!


Viki! Szerintem mi nem megyünk mert a lányom is itthon van és mire összekaparjuk magunkat és odasétálunk szerintem vége a talinak.
Idejártok a Kép u-ba orvoshoz? Drnéni vagy drbácsi?
Ügyes a csajszi. Johanna ezután az oltás után jegyezte meg magának a doktor bácsit és 3 éves koráig mindig sírt ha megvizsgálta.
Bulcsú abszolút nem fél tőle pedig ő lényegesen többet betegeskedik.
Üdv S.

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Sidney: A Pestvidéki utcába költözünk. Ti merre laktok?
Köszi a tanácsot, majd csak túl leszünk rajta.


Hajni
aurora28
 
 


Sidney!
A dokink ua mint a tiétek (Kép u. dr. Bényi Zsolt).
A dokit nagyon szereti mindíg vigyorog neki -leglábbis eddig-tegnap az ujját is meg akarta enni, meg bemutatót tartott, hogy tud hasra fordulni (amikor meghallgatta a hátát már emelte a fejét) Kép.
Remélem marad is ez a helyzet az orvossal.
Sajnálom hogy nem jöttökKép.

Viki
gviki
 
 


Sziasztok!

Auróra! Mi Rákoshegyen lakunk. Vörösmarty u.
Sajnálak mert a hisztit nagyon nehéz tolerálni. Én legalábbis nehezen viselem amikor előjön. Ki kell tapasztalni hogy mivel lehet hatni rá. Nálunk mikor a kistesó megszületett akkor gyakoribb volt a hiszti. Ezt egész jól viseltem idővel. Szegénynek nagy változás volt az életében. Megkérdeztem tőle hogy most miért hisztizel azt mondta hogy sírni akarok. Mondtam neki ha kisírtad magad akkor gyere. Régen nálunk is volt olyan hogy sírás közben nem vett levegőt az tényleg elég ijesztő. Sőt olyan is előfordult ha nagyon sírt hogy elhányta magát./elég gyakori volt/.
Szerencsére a hiszti jelenetek itthon zajlanak és ritkán.

Kép
Kép
sidney
 
 


Szia mindenki! Öröm látni, hogy beindult az élet. Jelentem Ákos meggyógyult rosszcsont mint mindig.
Auróra! Látom ti is bölcsi előtt áltok. Áki őssszel csak kettő lesz, de a piszkos anyagiak miatt vissza kell mennem dolgozni. Szerencsére ígéretem van rá, hogy mehetek 4 órában dolgozni. Így a gyerekekre is jut idő, pénz is több, bölcsi se egész nap kell.
Hiszti? Az néha nálunk is van. Földön fetrengés, vagy ha be akarjuk kötni kocsiba, etetőszékbe. De fifikás a fiú, figyel, hogy foglalkozunk-e vele. Ha nem törődök a hisztivel, abbahagyja. Megtörtént, otthagytam a aszobában a földön. Felállt, szépen kijött a konyhába, földre feküdt óvatosan, nehogy megüsse magát és kezdte újból az üvöltést. Aztán jól meglepődött, hogy kinevettem. A nagyfiamnál anno rendszeresen hidegvizes mosdatásra volt szükség. Úgy belelovallta magát, hogy nem is tudott magáról. Megmosdattam és csak nézett, mi van, hol van. Szerintem türelem, jó szó és elmúlik. Ja és következetesség. Ha azt látja, engedsz ha balhézik, vagy csak jobban figyelsz rá, nem fogja abbahagyni. Én ha látom kitörőben a balhé, inkább megpróbálom gyorsan másfelé terelni a figyelmét.
Doki néni/bácsi. Nekem 14 éve ugyanaz, bent a XVII-ben. Bármerre költöztünk is, mindig visszajártunk hozzá. Most is inkább vállalom az autókázást, de azt gondolom egy jó doki ennyitmegér. Egyébként az első fél évben kijárt hozzánk Gyömrőre, és még nagyon elfogadni se akart érte semmit. Szerencsére ritkán ad antibiotikumot, inkább a természetes gyógymódokat szereti. A fiaim imádják és sose féltek tőle. Nem is adott rá soha okot. Egyetlen hátránya van: annyian járnak hozzá, hogy mindig tele a váró. De szerintem minden jó dokinál ez a helyzet. Babókról egy két fotót feltehetnétek. Én megkezdem a sort.
Majd jövök, de most ragad a szemem, megyek aludni. KépKép
anyuszi3
 
 


A harmadikat valamiért nem sikerül feltenni, majd holnap újra megpróbálom.
anyuszi3
 
 


Anyuszi!

A nagyobbik a Kiss Lenke kosársuliba jár? Csak onnan ismerem, hogy nálunk ahol dolgozom (egy szakközép VII.ker-ben) bérlik a tornatermet.
gviki
 
 


Tiszta hülye vagyok már azt sem tudom hanyadik kerben dolgozom VIII. nem VII. :P
gviki
 
 


Gviki: igen, oda jár. Csak neki Budán vannak az edzései. Pedig menyivel jobb lenne a belváros, mert oda jár suliba. Így elmegy reggel, bent tanul és 8 után ér haza hetente négyszer. Ákos bocs lassan csak képről ismeri a bátyust.
anyuszi3
 
 


Anyuszi!

Hát igen asszem nálunk csak csajoknak van ott edzés (egyébként ez a keleti pu-nál van) kicsit közelebb lenne az biztos.

Olvastam van aquafittness az Újlak u-i usziba nem tudjátok milyen? Ár? Hétfőn megkérdezem.
gviki
 
 


Sziasztok,
Mücc vagyok, eddig csak a cseten voltam fellelhető, de most benéztem ide, ugyanis bölcsit keresek a kislányomnak.
Két gyermekem van: Juli 19 hónapos és Vince 4 hónapos. Az a helyzet, hogy Juli eléggé unatkozik itthon napközben, és kipróbálnánk a bölcsit, először csak pár órára...Valójában én is csak azt a kettőt ismerem amit tiemlítettetek, plusz a Nápoly utcában van egy magán..
Egyébként mi az Akadémia Újtelepen lakunk.

Gviki: Vasárnap voltam vizitornán az Újlaki usziban, kicsit sokan voltak, de nagyon jó volt. Szerintem viszont nagyon drága: 800 + 700 FT uszibelépő. Szóval akkor éri meg igazán, ha tudsz kedvezményes uszibérletet szerezni (diák, stb)

Chris: itt kell, hogy újra lássalak !!!! :-) hová tűntél a csetről???
müccmüc
 
 


Sziasztok!

Müccmüc! Nagyon dícsérik aZ EGIS bölcsit a Keresztúri úton van. Külsősöknek fizetős, de nem olyan eszeveszett drága/10 e körül/

Kép
Kép
sidney
 
 


Mücc!

Köszi az infót nekem van diákom Kép. Nekem hétköznap jobb. Néztem a neten és 2 is van az Újlak-ban melyik a jobb szerinted? Vagy már nincs csak 1?
gviki
 
 


Sziasztok!!

Hu ,de feléledt itt az élet.Amiota utoljára itt jártam szinte csak ketten irogattunk.
Rolunk.Nekem egy 6 éves lányom és egy 7 honapos fiam van.Mi Rákoscsabán lakunk.A lányom a Kucorgo téri Piroska oviba jár.

Müccmüc:Az én lányom járt az Egis oviba ,mint külsős gyerkőc,mert csak a nagyija dolgozik ott.Nagyon szuper szerintem ,nincsennek sokan és a külsős dij is 10000 ft körüli.Én nagyon meg voltam elégedve vele.Utána az ovit is ott kezdte,de mivel ide költöztünk igy átirattam a közelebbi oviba.

sZIASZTOK EDINA
edu
 
 


http://vizigimnasztika.hu/index.php

Gviki, én ezen voltam!

Sidney: köszi az infót :-)
müccmüc
 
 


Szia Mindenki!
Egy-két héten belül költözünk Rákoshegyre (kislányom akkor lesz hét hónapos),s gondoltam, körülnézek, van-e a környéken kisbabás anyuka. Nagyon örülök, hogy ilyen sok aktív netező Kép lakik a környéken, a mostani lakhelyemnél nem találtam senkit!
Jázmin lányom - egyelőre - egyedüli gyerek, így szívesen találkoznánk más kisbabás anyukákkal. Ti szoktatok járni a Műv.Házba? Mikor lesz a következő baba-mama találkozó?
Eddig szinte egyáltalán nem tudtunk kimozdulni: Jázmin ugyan anyatajes, de sajnos cumisüvegből eszik. Három nappal ezelőttig napi 6 órát fejtem neki, most, hogy már szilárdat is eszik, lecsökkent a tejszükséglete, így csak napi 4 órát fejek. Irány a nagyvilág! Kép
Üdv: Mary
mbrego
 
 


A RÁKOSMENTI WALDORF ÓVODA
TÁJÉKOZTATÓ ELÕADÁS-SOROZATA
ÉRDEKLÕDÕ SZÜLÕK SZÁMÁRA

1.
evaanya
 
 


Sziasztok Csajok!

Edu! Üdv köztünk: Druszák vagyunk/lehet hogy nem jól írtam/

Mary! Mis is Rhegyen lakunk. Ti merre fogtok lakni? Most hol laktok?

Nekem két gyerkőcöm van 4éves és 1 éves. Jó időben sokat vagyunk a játszón, bár a nagyobbik már ovis. Sétálni keveset szoktunk. Persze azért járunk ki a levegőre, de szeretem összekötni valalmi elintézni valóval. Nem szeretek céltalanul. Jó éjt mindenkinek. Örülök hogy egyre többen vagyunk.

Kép
Kép
sidney
 
 


Szia Mindenki!

Sidney! A Sóska utcába - ez a Baross utcáról nyílik, a templomhoz közel. És ti?

Olvastam valami játszótérről. Ez hol van? Érdemes oda vinni a gyerekeket?

Üdv:Mary
mbrego
 
 


Edu:

tudnál vmi telefonszámot adni az Egis bölcsihez, én csak olyat találtam, ami már nrm aktuális.
Előre is köszi!
müccmüc
 
 


Sziasztok!

Mary! A játszó a CBA mögött van. JÓ most újították fel. Mi a Vörösmarty u-ban lakunk.
Szerintem nézzétek meg a játszót. Tavasszal délelőtti programnak nem rossz.

Kép
Kép
sidney
 
 


sziasztok !

Nagyon fel lendült a topik meg próbálok néha én is írni.
Nekem két lánykám van Dorka 4 éves volt a nyárom a Kép utcai oviban középsős,Emese 15 hónapos pici lány.Járogatunk baba klubba itt Hegyen lassan már 4 éve,mert mentem a naggyal is és most a picivel.

Mbrego !

Mi is a Sóska utcában lakunk csak nem a Templom oldalán hanem a Baross másik felén. Új házba költöztök vagy építkeztetek ? A játszó mint már a többiek is írták tavasszal és nyárom nagyon jó móka a srácoknak. Mostanában mi sem sétálunk túl sokat , mert nagyon hideg van ép elég a nagyot oviba hordani.Nagyon várjuk már a tavaszt ,hogy nagyokat csavarogjunk.

Most hírtelen ennyi ,próbálók máskor is jönni Szisztok Erika
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Szia Erika!

Ezer éve nem láttalak Titeket. Mi van veletek? Hogy vagytok? Emese miket csinál már?
Két gyermek Johanna és Bulcsú. Bulcsú pont ma 1 éves.
Johanna a Bulyoba jár.
Ágiékkal mi van? Azt hittem hogy az nlc-n vele topicolok, de nem. Van ott egy csajszi kerületi Ági és Levi és Gergő fiai vannak. Érdekes nem?
Remélem tudod ki vagyok.
Helló Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok !

Sidney / jó kis neved van /

Egyből be ugrott,hogy ki vagy . Nem sok Johanna nevű lánykát ismerek. Köszi mi jól vagyunk Dorka nagyon szereti az ovit . Idén már nem betegeskedik annyit,mert tavaly nem túl sokat jártunk.Emese nagy csibész,már 3 hónapja szépen járogat .Csak elég keveset eszik Doki bácsink piszkál is miatta,mivel a nagy jó husika ő meg még nincs 9 kg pedig 15 hónapos. Nagyon jól meg vannak a lányok.Szerencsére nagyon szeretik egymást és ritkán veszekednek.
Tényleg milyen a Bulyó ovi? Ha jól halottam a Pannával van együtt a zsákotok .Kicsit te is írj magatokról.
Boldog Szülinapot a kis legénynek ! Biztos volt tortába mászás.
Ágiék jól vannak szoktunk találkozni .A nagyok egy csoportba járnak és néha Gergövel át jönnek játszani.

jó éjt Erika és a csajok
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Andi vagyok 2006.01.01-én született a kislányunk, Anna.
1985-től 2003-ig a kerületben laktam, először Rákosligeten, majd Rákoskeresztúron. Nagymamámék és a szüleim még most is ott élnek, így elég sokat járok vissza.:-)Elképzelhető, hogy a közeljövőben a férjemmel és kislányunkkal visszaköltözünk Keresztúrra.
Örülök, hogy van ilyen topic, és hogy zajlik az élet.Eddig csak chateltem, de mostmár, hogy ide eltaláltam, veletek is megismerkedhetek.

Üdvözlök mindenkit.:-)

Andi
andi79
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Szia Andi! Gratulálok Annához. A kis1 hónapos.

Szia Erika! Jó az ovi. Bár most nem igen járunk dec.óta.
Emese miatt ne aggódj. JOhanna pont ilyen volt. 1 évesen alig 8 kg. Most kb 17 kg. Elég magas, de azért a csoportból nem lóg ki.
Igen csop.társak Pannával, de a zsák hely nem közös.
Majd febr.vége márc.elején újra kezdjük. Bulcsú elég hamar benyeli a betegségeket.
Ikrek járnak oviba? Belerázódtak már? Ha járok felétek mindig nézlek hátha találkozunk. Nem baj majd ha jön a jó idő akkor gyertek játszózni.
Dorka bent alszik az oviba?
Velünk szerencsére nem történik semmi különös. Várjuk a jó időt.
Gyerekek szeretik egymást szerencsére még nincs gyilok rmélem nem is lesz. Bulcsú elég erőszakos, akaratos. Éjszaka még fent van szopizni.
Most a nyűglődéös korszakát éli. Már várom hogy túl legyünk rajta. Jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Bocs a hosszas "kimaradásért", de vidéki barátnőim látogattak meg két turnusban mielőtt költözünk, s ilyenkor nincs idő netezni.

Mancsimanó / Erika!
Mi sem a templom oldalán fogunk lakni, azt csak támpontnak adtam meg. (Ezek szerint félreérthető voltKép Bocsánat!)Nem építkezünk, egy régebben épült házba költözünk. Már jártunk arra, lehet, hogy látásból ismerjük is egymást. A Sóska utcában a Baross utca felőli részen, vagy a Ferihegyi úthoz közelebb laktok?

Sidney!
Mindenképpen megnézzük a játszóteret!

Mindenkinek:
Annyira jó, hogy a XVII. kerületi anyukák így összetartanak! Büszkék lehettek erre! Örülök, hogy csatlakozhatok hozzátok. Mindenképpen szeretnénk Jázmin lányommal részt venni a programokon, Műv.Házi rendezvényeken, s a játszótérre is biztosan sokat fogunk járni, ha kitavaszodik. A fejés miatt sajnos eddig nem tudtunk kimozdulni, ameddig szopizott, túl kicsi volt még, nem igazán lehetett közösségbe vinni. Egyébként nagyon élénk kislány, szereti a társaságot, így hát van mit pótolni!
Keveset alszik, állandóan foglalkozni kell vele, ezért is jutok ilyen ritkán a gép közelébe. És persze a fejés... Ti mit csináltok a babákkal, hogy van időtök a mindennapi teendők elvégzésére(és estleg hobbira)? Lehet hogy naiv a kérdés, én első gyerekes anyuka vagyok, s minden jót szeretnék megadni a lánykámnak. De ki nem?! (És eddig nem volt segítségem, csak a dolgozó apuka.)

Ha minden igaz, a hét végén már Rákoshegyen leszünk!

Üdv: Mary
mbrego
 
 


Sidney!
Most olvastam át alaposabban a leveleket (a gyerek hosszabban alszik a szokottnál Kép): Tudom, hogy fárasztó dolog felkelni, de sokkal nagyobb boldogság, hogy szopizik a babád! Légy erre nagyon büszke, s őrizzétek meg, ameddig lehet! Én is szoptattam, amíg megadatott nekünk, így tudom a különbséget! Mind a mai napig könnyes szemmel gondolok arra az időszakra, szerencsére Jázmin már elfelejtette, így nem fáj neki, hogy nem kaphat cicit. (Kezdetben nagyon sírt miatta.)
Mary
mbrego
 
 


Sziasztok!!

Müccmücc:Csak az egis ovinak találtam meg a telcsiszámát,de ott biztos meg tudják adni a bölcsiét is.Vagy ha esetleg megkeresed a központi számot ott kapcsolják neked az ovit.
Szoval az ovi szám:265-5573, 265-5800
Remélem még jo ez a szám.
Itt Rákoscsabán nincs egy normális ( jobban mondva egyetlen egy sincs) játszotér.Jo-jo van kertünk és azért a szomszédok is és az utca is csupa gyerekes szűlőkből áll,de azért hiányzik egy játszotér nem csak a gyerekeknek,de az anyukáknak is akik közben jokat dumcsiznak.
Mbrego:Az én fiam se alszik sokat napközben és ráadásul én hordom-viszem a lányomat oviba is ,mert a párom egésznap dolgozik sőt sokszor én is.Ugyhogy nincs tul sok időm ,az itthoni meloval mindig csuszásban vagyok,de ez kit érdekel ilyenkor.Ez a pár év annyira hamar elrepül és hipp-hopp már kiskamasz akinek már a haverok -barátnők fontosabbak mint a szűlei.

Andi:Gratula az 1 honapos nagylányhoz!!Most hol laktok??

Edina
edu
 
 


Sziasztok!

Régen én is írogattam ide a topicba, de nagyon leszűkült a kör és csak ketten maradtunk.Örülök neki, hogy ilyen mozgalmas lett itt az "élet"!Kép
Mi a Szigetcsép utcában lakunk. Hogy ez Rákosilag hova tartozik azt nem tudom.Kép Azt hiszem Rákoskert.
Tavaly ősszel költöztünk ide.
Van egy 4 éves és egy 15 hónapos kisfiam. Bence és Zsombor. Bence a Piroska óvodába jár, de sajnos csak fél napra vették fel, mivel itthon vagyok GYED-en.
Eduval már sikerült találkozni, remélem a többiekkel is sikerül majd összehozni egy-két találkát.Kép
A baba-mama klubb által emlegetett művelődési ház az amelyik előtt a 297-es és a 97-es busz megáll? Elnézést hogy ilyen tudatlan vagyok itt a környékkel kapcsolatban, de nagyon ismeretlen nekem itt minden.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Mary! Örülök, hogy Bubu még szopizik. Sajnos Johanna nem szopizott ilyen sokáig. Az erőszakosságot nem arra értettem. Õ is igényli hogy foglalkozzunk vele. A telefont és számítógépet nem szereti. Én ilyenkor este szoktam leülni a gép elé ahelyett hogy elmennék aludni. Drága férjem mérges is emiatt.

Szia Kati! Remélem most már sűrűbben jössz. Ilyen sok gyerek van az oviba? Nálunk/Eszterlánc ovi/ a tesóval otthonlevő anyukák gyerkőcei is bent aludhatnak du-án. Mondjuk mi nem élünk ezzel a lehtőséggel. Sőt mostanában oviba se nagyon jár a lányom. Majd márciusba.
Gondolom te sem unatkozol a két fiú mellett?

Melyik kórházba szültetek? Milyen élményekkel gazdagodtatok?

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok !!!

Milyen sokan lettünk ez nagyon szupi.
Nagyon rossz hétvégénk volt benyaltunk egy hányós,hasmenéses vírust szép sorban mindenkin átment.
Szerencsére mára mindenki meg gyógyult és mehet dolgára.

Szia Edina !

Bocsi,hogy csak most sikerül válaszolni.
Nem aggódom Mese súlya
miatt csak fura,mert Dorka iszonyú sokat eszik figyelni kell rá .Néha képes lenne 3 * is vacsizni és egyátalán nem válogatós mindent meg eszik.
A törpe viszont alig valamit , főzeléket alig levest is csak nagy ritkán .Miért márc.ba mentek csak oviba ? Tavaly mi se sokat jártunk állandóan folyt az orra,végül ki vették az orr manduláját hál isten azóta nem nagyon volt náthás.
Az ikrek Bálintjával is ez volt,amúgy ők is jól vannak szeretik az ovit.Idén már sokkal jobb .Nagyon sokat mennek bábszínházba,ősszel állatkertbe,közösségi házba .


Mbrego !!

Bocsi rosszul írtam azt akartam kérdezni,hogy régi vagy új ház.Mi a Sóskában a Baross utcához lakunk közel.Nem bizti,hogy láttuk már egymást nem túl sokat mozgunk ebben a hidegben.Max.a nagyot visszem oviba és kész.A házunkat biztos láttad elöl 2 nagy erkély ajtó van az emeleten /remélem érthetően írtam le/.Ha beköltöztetek szívesen megismernénk titeket. Szegények nem lesz semmi pici babával költözködni mi egy 2 évessel cseréltünk tetőt az is nagy móka volt.

Kfk!

Te is szia ! Pont ennyi idősek az én gyerkőceim is csak ők csajok.Sajnálom,hogy nem aludhat ott a legény.Szerencsére nálunk nem számit ,hogy én itthon vagyok .Sokkal jobb neki is,mert bent mindenki alszik itthon meg csak könyörögni kell neki,hogy pihenjen egy kicsit.
Itt hegyen a 80-as és a 98-as busz jár .Most pénteken lesz is baba-klubb.

Bocsika ,ha valamire nem reagáltam .Mese fél 6-kor kelt megyek és alszunk egy kicsit .
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Hol van a rákoshegyi baba-mama klub (Műv. Ház.)?
Megpróbálunk elmenni, bár nem ígérem, hogy sikerül, egyelőre a dolgainkat fogjuk rendezgetni a költözés után.

Erika!
A korábban barna vakolatú, vadszőlővel teljesen befuttatott házra építettetek emeletet?

Sidney!
Jó hallani, hogy másodszorra (jobban) sikerülhet a szopi! Kép Még mindig nagyon bánt, hogy nem szoptatok. Bár az is igaz, hogy nehéz addig túllépni a dolgon, amíg naponta fejek és cumiztatok.

Üdv mindenkinek!
Mary
mbrego
 
 


Haliho

Jó ideg vagyok. Anyósék / ők laknak lent/ be áztak tőlünk, a konyhánk alatti szoba plafonja vizes.Remélem nem lesz nagy baj és nem kell szétverni a konyhánkat .

Szia Mary !
A baba klub a Podmaniczky Zs. u.-ba van , nem mesze az állomástól.Ha minden jól megy mi megyünk .Ha úgy álltok a pakolással találkozhatunk és mehetünk együtt legalább személyesen is találkozunk.
Igen abban a házban lakunk.Jó régen volt már vadszőlő a házon akkor ti jártatok erre 2-3 éve is.Tényleg ti melyik házba költöztök ? Ott is lesz net ?
Minden tisztelem a tied,hogy képes van órákig fejni.Nekem ez nem ment.A nagyot 6 a.kicsit 8hónapig szoptattam.Fejni már nem volt erőm.Egy éves korukig kaptak tápot aztán már rendes tejet ittak.
Sok sikert és erőt a dobozoláshoz.

Megyek a nagy csajért az oviba Sziasztok Erika
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Erika!
Veletek szembe fogunk költözni. Ha személyesen nem is, de a családaink ismerik egymást. Amikor még vadszőlő volt a házatokon, átlósan szemben lakott egy zsemle színű, nagyfülű, roppant csúnya, de annál kedvesebb Linda névre hallgató tacsikeverék kiskutya. Nos, abban a házban vagyok én meny, oda költözünk.
Ha összeszedem magunkat, szívesen megyünk Veletek pénteken.
A fejésnél nem volt választásom: 7 hetes korában egy ideig nem szoptathattam a babámat, a fejéstől lecsökkent a tejem, elindult az ördögi kör a tápszerrel...később már nem tudtam visszaszoktatni. Öt hónapos kora óta elég neki a tejem, amióta pépeset is eszik. De ez egy hosszú történet, majd személyesen. Kép
Net biztosan lesz, egyelőre Voda-ról megy. Rákoshegyen milyen szolgáltatók vannak? A Voda lassú és nem korlátlan.

Üdv mindenkinek!
Mary
mbrego
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen, Anna nevében is a gratulációkat.:-)
Edu, most a IX. kerületben lakunk, majdnem a Duna partján, a Csrnoktól nem messze. Jó itt élni, csak pont most kezdtek el egy hatalmas építkezést a szomszédban (Corvinus Egyetem egyik épületét húzzák 2007 decemberéig), és a nagy gépektől remeg a lakás egész nap, a porról és a koszról nem is beszélve. Úgyhogy erősen fontolgatjuk, hogy anyuék közelébe költözünk, a Pesti útra.
andi79
Budapest IX. kerület
 
 


Mindenkinek csodálatos napot kívánok!

Andi
andi79
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok !

El vagyok havazva ,mint a kinti idő.Úgy látom ezzel ti is így vagytok .Nem volt mostanában nagy forgalom.

Mbrego !!

Szomszédok lettünk .Ez nem semmi. Örülök nektek.
Jó lenne,ha holnap személyesen is találkoznánk. Remélem a nagyot le tudom passzolni.Itthon van,kicsit náthás.Neki a baba-klub már nagyon uncsi ,ja és betegen nem is vinném.Nem tudom milyen net szolgáltatok vannak .Ezt a párom intézi,majd megkérdezem.

Andi78 !!
Régen a Baross u.-ban /VIII.ker/ laktam át érzem mit éltek át.Jó volt ott lakni , de mindig volt valami építkezés,felújítás a környéken ami zavart minket. Ez egy pici babával nagyon rossz lehet , jövő december pedig jó sokára lesz.

Most ennyire futotta megyek gyereket szórakoztatni.
Csináltunk egy jó nagy hóembert,de mire fel keltünk az alvásból eldőlt szegény .

Sziasztok Erika
mancsimanó
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el csak anyósnál voltunk vidéken, ott nincs net.

Mary, Erika!
Baba-mama klub megyünk holnap remélem találkozunk Kép.
gviki
 
 


Sziasztok!

Én írtam csak kidobott kétszer is de nem hagyom magam.

Jó Nektek hogy ilyen közel lesztek egymáshoz.

Gviki már hiányoltalak.

Erika és Mary! Nektek pl.tök sokat írtam a kérdéseitekre és elszállt.
Mary téged dicsértelek hogy milyen ügyi vagy mert fejsz és nem adod fel. remélem nagyon büszke vagy magadra. Hidd el Nekem a szoptatás nem jár ekkora áldozattal. Sokkal nagyobb dolog az amit Te csinálsz. Az Biztos nem az egyszerűbb utat választottad. Ügyes vagy. Jázmin örülhet hog yilyen Édesanyja van.

Kép
Kép
sidney
 
 


Sajna nem tudtunk elmenni tegnap de legközelebb remélem nem jön közbe semmi.

Sid! Kép

megjegyzés: A babanet már sokszor engem is visszadobott.
gviki
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől elnézést kérek, de a baba-mama klubba nem tudtunk elmenni. Még nem sikerült berendezkedni, s a holmink egy része a régi lakásban van, a babakocsi is csak ma érkezik.
Viszont két hét múlva mindenképpen szeretnénk ott lenni, s személyesen is megismerni Titeket! Kép
Ki volt ott végül?

Erika!
Én is örülök, hogy szomszédok lettünk! Ha van kedved és időd (és nekünk sikerül befejezni a költözködést) találkozhatunk valamelyik nap.

Sidney!
Köszönöm a soraidat! Tényleg nem könnyű. Még most is rövid a nap, így, 4 óra fejéssel, de már sokkal jobb! Az az igazság, hogy a család nélkül nem sikerülhetett volna: anyósomék minden nap átjöttek 14-16 között vigyázni a gyerekre, mert ő természetesen nem aludt; reggel és este 2-2 órában a férjem szórakoztatta (és etette-fürdette), és szórakoztatja most is. Szegény Jázmin, már tudja, hogy ha mellszívó van a kezemben, akkor anya nem játszik, de azért reggel mindig odajön, s rángatja a melltartómat vagy magát a mellszívót, amíg apa le nem szereli rólam félálomban. (A gyerek persze mindig frissebb mint mi! Kép )

Gviki!
Ugye Te írtad, hogy tanulsz? Addig vigyáz valaki a picire, amíg a sulival foglalkozol? Hogy oldod meg? Én szeptemberben szerettem volna elkezdeni tanulni, de halasztottam egy évet (a fejés miatt), s már egy éve vár a szakdolgozatom is. A nyáron mindenképpen meg kell írjam, ez az utolsó utáni határidő!

Üdv mindenkinek!
Mary
mbrego
 
 


Sziasztok !!

Mi voltunk tegnap Mesivel. A Bulyobol volt egy ovo néni,aki mesélt az oviról. (Sid azt hiszem a ti ovo nénitek volt,szőke rövid hajú.Nagyon szimpi )

Gviki !
Gyanús volt,hogy nem jöttetek.Néztem az új Anyukákat ,hogy melyik lehetsz.Majd 2 hét múlva találkozunk.

Mbergo !

Holnap d.u.elutazunk a lányokkal csüt. jövünk haza .Addigra biztos sikerül kipakolni. Péntek d.e.ha van kedvetek találkozhatnánk és dumcsizhatnánk egy kicsit.
Mesi ált.9-10 között alszik utána ráérünk ebédig.

Sidney !
Voltatok azért az oviban farsangolni ? Ha jól tudom ma volt.
Minek öltözött a nagy lány ? Enyém gyerek pillangó lesz.
Nálunk jövő pénteken lesz.Azért jövünk csüt. haza nehogy kimaradjon Dorka a buliból. Tavaly persze betegek voltunk.

Mint már írtam nem leszünk csütörtökig ,Veresegyházán leszünk a barátainknál 2 felnőtt 4 gyerek arányban . Férfi mentessen , vagyis lesz egy 3 éves tökös. Addig is mindenki vigyázón magára és a törpökre .

Sziasztok Erika és a csipetcsapat
mancsimanó
 
 


Mary!
Igen tanulok most pénteken kezdődk az új szemeszter. A mi házunk 3 szintes lent anyuék, mi felettük felettünk meg az öcsémék laknak ráadásul anyu és a párom 3 műszakban dolgozik így a felügyelet megoldott. Szopi már alig van csak reggel max esete kicsi de nem elég Zsaninak így tápi van 4 hós kora óta. Addig fejtem előre ill. a fagyasztóból "gazdálkodtak".
Most már könnyebb hogy mást is eszik, de egész gördülékenyen ment a dolog (2 hetente van suli pénteken du, ill. szombat egész nap). Tanulni akkor tanultam amikor aludt vagy eljátszott magában ill apával.

Erika!
Sajnálom, hogy nem tudtunk most sem elmenni Kép.
gviki
 
 


Sziasztok Lányok!

Erika! Nem voltunk a farsangon, mert JOhanna nem szereti a beöltözösdit. Nem tudom miért, de még tart tőle. Egyébként amennyire hallottam a kiscsoportosok közül sokan vannak így. Én meg nem is erőltettem neki annyira. Pont aznap volt a szülinapja. Este meg mi voltunk hivatalosak egy szülinapi buliba. Johanna ment anyósomékhoz aludni. Bulcsú meg a szüleimhez. Úgyhogy egyébként is elég zsúfolt volt a szombatunk. És még persze fel is köszöntöttük a kis 4 évesünket. Hihetetlen hogy rohan az idő. Most jártunk velük babamasszázsra és tessék már ovisok.
Nekünk Mariann néni és Éva néni az óvónénik.

Ki merre csatangol?

Mary! kipakoltál, elrendeztél mindent? Milyen Rákoshegyen lakni? Remélem szeretni fogod!! Mi 6 éve költöztünk ide, de nem szívesen mennék el innen. Olyan jó nyugis.

És többiek hol vagytok?
Nehogy itt hagyjatok minket!!!

Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
sidney
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: