Új privát üzeneted érkezett!

Kati,
jó, jó, nem hogy zseni, de olyan aranyos, hogy így beszél! Kép
Anyapoc,
honnan veszed, hogy rosszak a Suzukik? Olyan sok fut belőlük, és nem biztonságosak? Ez ciki...Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Ja, Kati,
szerintem tényleg szebb a pesti, de lehet, hogy egy bécsi meg pont az ellenkezőjét mondaná. Akkor maradjunk annyiban, hogy egyaránt szép mindkettő. De a játszótér bizonyosan jobb az otthoniban! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kati

3-4 hónap?KépKépAz elég hosszú..de alényeg,hogy nem az,amire először gondoltak...
Több ismerősünknek is Skoda van és nagyon meg vannak vele elégedve.Nem tudom,hogy apósodéknak régi vagy új van-e,mert ugye ami már VW-motoros,az már nagyon jó.

Kíváncsi

Nem mondtam,hogy rossz,hanem csak hogy nem biztonságosKép.Azért fut belőle sok,mert nagyon olcsó és a kispénzű emberek is megt udják venni.Illetve tudták a Swifteket,mert ugye már nem gyártják.Az újak(Ignis és wagonR) már drágább.
Azok az emberek,akik a régi trabit,wartburgot stb akarták lecserélni,erre le tudták és hát azért mégis csak egy jobb autóba ültek át...(arról meg ne is beszéljünk,hogy ez mit okozott az utakonKép).
Hogy miért nem biztonságos?Mert a karosszéria nagyon vékony.Ami nem is lenne gond,hiszen ezeket városi autóknak tervezték(főleg a swiftről beszélek),ahol ez nem okoz gondot.Viszont a könnyű karosszériához viszonylag erős motor járul,így megy,mint a szél...De ha így mész és ütközöl vmivel vagy vkivel,kevés az esélye,hogy túléled.És ezt autószerelők,karosszérialakatosok mondják.Guruló koporsónak hívják..KépKép
Egy ismerősünk ment Pestre az autópályán,teljesen normálisan,120 km/h-val.Előzött egy buszt,amikor a kis swift egyszer csak úgy döntött,hogy akkor ő most felborul...a rendőrök nem találtak semmit,ami okozhatta,de eléggé labilisak egy biz. sebességen túl ezek az autók.A srác néhány karcolással megúszta...a mentősök azt mondták neki,hogy nem gondolták,hogy élő embert szednek ki a kocsiból.Egyetlen szerencséje az volt,hogy be volt kötve...azt mondták neki,bki,aki máshol ült volna a kocsiban,biztosan meghal.Kép
A másik dolog,hogy szoktam figyleni az újságokat,tv-t,amikor ilyenről tudósítanak és amikor suzuki karambolozik,szinte mindig meghalnak.
Még egy dolog.Amikor audink volt,hátulról belénkjöttek kb 60-nal,amikor be akartuink fordulni.A kocsi úgy tört össze,hogy a hátulja a hátsó keréknél végződött.Nekünk nem lett nagy bajunk(pedig be sem voltunk kötve,azóta ilyet nem csinálunkKép),de a klakatos azt mondta,ha suzukiban ülünk pl.nem úsztúk volna meg..KépNekem ez is elég volt.
Ettől függetlenül városi autók között jónak tartom,mert kicsi,sok helyen elfér.De városon kívül veszélyes.
Na meg a múltkor a suliban meghúztam egy kolléga suzukiját...észre sem vettem,hogy nekimentem.A lökhárítója sérült,illetve a mi kocsink rugós tükre annyira megnyomta az oldalát,meg az üveget,hogy 175ezer Ft-os kár keletkezett.A mienken meg semmi nem látszik.A tulaj csak annyitmondott:papírautó..KépKép

Na,jól elmondtam mindent.Ettől függetlenül nem akarok senkit megbántani,csak ezek a tények és én nem bízom benne.És féltek minden ismerőst,aki ilyenre adja a fejét...de sajnos sokszor szólnak közbe az anyagiakKépKépKép

Na,kielégítő voltamKépKépKép?

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc,
mit mondjak, moccanni alig bírok...Kép
A minap mi is meghúztunk egy kis Suzukit, kb. tízcentis karcolás keletkezett rajta, erre mit mondtak a szervízben? (Történetesen a veszprémi Suzuki szervízben volt.) 78 ezer forint a javítási költség!!! Azért ez is eszement, nem?
Tényleg, nem tudtok valami jó, de nem túl drága fényezőt Veszprémben? A nő, akinek a kárt okoztuk, odavalósi, és beleegyezett, hogy a biztosítót kikerülve, magunk rendezzük a kárt, csak egy jó fényező kellene. Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi

Nnna,akkor Ti is benne vagytok a lecsóban...De tényleg eszement dolog.Én is kiakadtam azon a 175ezren,gondolhatod.De nekünk "csak" az önrészt kellett kifizetnünk,a többit a casco állta.Mármint a suzukisé.
Tudok Fűzfőn egyet,nagyon szépen dolgozik.Ha az embernek megfelel,nem gond,hogy nem Vp-ben van,akkor megadom a számát szívesen majd.Kérdezd meg tőle.AMi itt van hivatalos,az elég drága(Bocskay -Fodor kft).
Tényleg,nálatok lett baja a kocsinak?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
ha megtennéd, hogy elküldöd mélben!
Köszi! Kép

A mi kocsinkon is látszik a húzás nyoma, igaz, kisebb. Dehát mi Góliátok vagyunk az ő kis Igniséhez vagy mijéhez képest. Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi

Mail ment!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Ma esett a hó!!!!!!Kép A havat imádom de a hideget nagyon nem szeretem!KépKép Voltunk usziba. Nem nagyon produkált a fiatal Úr mert jött velünk Béci is így inkább az apukája érdekelte Bencét!Kép

Anyapoc: Sajna nekünk is az anyagiak szóltak bele az autóvásárlásba.KépKép Elég sokat kell havonta fizetnünk viszont a jelenlegi autónkat meg el kell adni mert jövőre már nem adnának érte egy fityinget sem. Reméljük, hogy hamarosan össze fog jönni minden és akkor le tudjuk cserélni valami jobbra. Elhiszem hogy aggódsz értünk és féltésből írtad!!Kép
Nem irigyellek a másik kocsi miatt!!!Kép
Apósoméknak a VW-motoros Felíciájuk van már.
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egy olyan felszereltségű skoda mint amilyen a Wagon lesz az már 3 millió felett van bőven.

Kíváncsi: Sajnos én nem tudok segíteni a fényezős témában.
Sajnállak benneteket is a Suzuki miatt.
Még jó hogy senkinek semmi baja nem lett.
Hát sikerült a Suzukisokról felállítanotok egy nem túl pozitív képet!!!KépKép Bár szerintem is ez lehet a baj amit Anyapoc is írt hogy a jó kis Wartburgokat és Trabikat erre cserélték le és úgy nyomják a gázpedált mint bolond a csengőt, csak éppen ezek nem olyan lomha autók.
Na most már megyek mert fürdetni kell.
Legyetek jók!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kati

Azt hiszem,fején találtad a szöget!Mármint a Wartburgosok,Trabantosok terén...csak nem akartam kifejteni,mert nem akarok senkit megbántani vele.De valóban így van és elég félelmetes.
Egyszer,még pocakosan vezettem a (az akkor még...) tarbinkat és egy Suzuki olyan módon előzött,olyan helyen,hogy a vér is megállt bennem...De persze voltak olyanok is,akik nem ilyen kocsiban ültek,még is elég vad dolgokat műveltek velünk,amikor még tarbiztunk.Vhgy mindenkinek az a kényszer,hogy a tarbit le kell előzni...még akkor is,ha éppen nem jók a körülmények,vagy megyünk mi is,mint az állatKép.Egyébként elég sokat vezetek,vezetünk,így sok jó élményben volt részünk már...egyszer írok róla egy könyvet...
Na igen,a Sokdának is megvan az ára,de vannak nagyon jó akciók,így sokszor nagyon jó áron lehet hozzájutni.Na meg ha az ember inkább egy 4-5 évesre pályázik,sokkal jobb az ár.Ami miatt mi is használt kocsit vettünk,az az,hogy az újnak nagyon nagyot esik az ára,amikor elhozod és így elég nagy a bukás.De hát nem mindenki szereti a használt autót,az biztos.Pedig olyan jókat lehet kifogni!
De a lényeg,hogy a régit akkor beszámítják,így nem veszítetek olyan nagyot.

Itt is esett a hó,de a nyugatabbra élőket nem irigylem...Ott azért már elég durva a helyzet..
Du mi is sétáltunk és olyan hideg lett 1 órán belül,hogy vmiszörnyű!!!rendesen,téli ruhába kellett öltözni!!!!

Itt meg állítólag van babaúszás a mellettünk levő suliban...most indulhatott nem régen,mert most olvastam a rendelőben...errenemsokára elköltözünkKépKép.De azért majd felhívpom őket!
Ti is még a babaúszásra jártok?Vagy már csak magatok szórakoztatására?

Na pussz,mert Anyátok közt... megy!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok
Vagyunk ám mi is, csak nagyon ritkán jut időm írni. Hanna már tudja mondani, hogy (ha)nnnnna, apa, anya, ta (=hinta és tik-tak). Na aztán ennyi. Ezt is csak, ha kedve van. Kép
Történik sokminden, de apróságok csak. Pl. volt két nap, hogy Hanna egyetlen percecskét sem aludt nappal. No hát ez felettébb bosszantotta az anyukáját Kép
A fogaink csak nagyon lassan gyarapodnak, most lett 7.
Amúgy minden oké, csak az ekcémája megint előjött, főként az arcán, kezén. Csak elműlik egyszer!


Anyapoc
Az úszás a Báthoryban nekem is tervben van!
Már költöztök is? Na akkor még ennyit sem fogunk talizni Kép Gyertek el egyszer, ha ráértek!

Kíváncsi
Pont Veszprémben jártatok? Milyen véletlen! Azért amikor legközelebb jöttök, szóljál ide ám! Kép

Kati
Örülök, hogy javulgatsz!

Na mára is csak ennyi, de mindenkit puszilunk (azokat is, akik csak olvasgatnak, s nem írnak Kép

bringáék
bringa
 
 


Szia Bringáék!

Hogymenjek,amikor soha nem vagytok itthon???KépKép
Annyira messzire még nem költözünk,csak először albérletbe itt Veszprémben...
Ügyi Hanna,delátom,olyankonok,mint Bulcsú!KépŐ is csak akkor mond értelmeset(perszecsak japánul,kínaiul),ha kedve van.Ja,éspesze pedzi az angolt is,mert amikor tetszik neki vmi,akkor olyan édin tudja mondani,hogy:wáááooooKépKépKép.
Tanulássalhogy állsz?
Az úszásról tudsz vmit?Mert akkornem telefonálok feleslegesen.Vagy majd amit én elmonodk?KépKép

Na pussz

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc
Kép
Úszásról: kell orvosi igazolás a babának, biciklisgatyó (ami ott is beszerezhető), s fokozatos 30-32 fokos vízhez szoktatás. Egyébként telőn kell bejelentkezni, folyamatosan indulnak kezdő csoportok.
Pussz,
bringáék (azért néha itthon vagyunk ám Kép)
bringa
 
 


Bringa

Akkor még árat mondj!

Na meg ez is Vizipók lehet?

És akkor mikor menjünk?Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Ma végre megkötöttük a szerződést az új autónkra. Úgy néz ki a dolog, hogy szerdán átvehetjük. Nagyon örülök neki!!Kép Meg is nézhettük. Szép és elegáns!! Na jó elég az ömlengésemből!KépKép

Anyapoc: Menjetek babaúszásra szerintem. Főleg, hogy ott van a szomszédban. Nálatok hétvégén van, vagy hétközben?
Mi még járunk babaúszásra, bár most elég sokat gondolkodtam így a nyári szünet után hogy menjünk-e? Egy picit belefáradtam, hiszen ez lesz a 3. év hogy járunk de úgy érzem hogy Bence miatt nem szabad kihagynom. Úgy gondolom hogy sokkal ellenállóbb a betegségekkel szemben. Itt 7000,- Ft 1 hónapban tehát 4 alkalom.
Hova költöztök egyébként??????

Bringa: Olyan jó hogy Te is jelentkezel néha!!Kép
Hanna már milyen ügyes lehet!Kép Suli hogy megy? Bírod még?

Gitike hol vagy? Már olyan régen jelentkeztél! Minden okés?

Na most megyek mert a párom is szeretne valamit itt a gépen.
Legyetek nagyon jók, sziasztok!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Bringa,
a surci nem Veszprémben, hanem Akaliban történt. Vesztére lejött a partra szegény veszprémi néni...Kép
Az ekcéma az arcon hogy néz ki? A két legkisebbnek van erős, érdes piros folt az arcán, gyerekkoromban azt pörsenésnek neveztük. Ugye az nem az???
Kati,
nem volt semmi komoly, csak a férjem kitolatott a parkolóból...Kép Meg se akart állni, én szóltam rá, hogy azért ez a hang csúnya volt, csak meg kéne nézni Kép C'est la vie.. Bence már úszik egyedül ezek szerint? Klassz lehet!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Úgy fáj a fejem,hogy majd szét robban...már megint a munka-munka...Kép

Kati

Menni akarunk úszásra,de olyan sok pénzt nem akarok adni érte.Nálunk Fűzfőn 5500 Volt a bérlet egy hónapra.Akkor nálatok többKép.Nem semmi.
Miért nem viszed Bencét már csak úgy,magadtól?Lehet,hogy olcsóbb lenne,nem?Azt meg tudod,hogy mit kell vele csinálni,nem?

Kíváncsi

Majd írok mailt ám,csak ki vagyok csúszva az időből!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy ilyen hosszú ideig nem irtam. Olvasgattalak Titeket, de irni nemigen volt időm, igy most igyekszem pótolni.
Sok volt a munka is mostanában és a börzére is fel kellett készülnöm.

Anyapoc! Küldtem neked mailben listát azokról a rucikról amik a méretetekben maradtak.
Most inkább kisméretű rugikat, overállokat vittek tőlem a börzén és nagyobb méretű polár dolgokat+sok-sok használt ruhácskát.

Kata! Szerintem se hagyd abba az úszást Bencével, főleg igy,hogy régóta jártok és szereti is.
Mi erről lemaradtunk, pedig Gergő élvezi a vizet, igazi vizipók és a kádból is alig lehet kiráncigálni.
A barátnőmmel (egyidősek a lurkók) épp azon törjük a fejünket,hogy érdemes-e vmilyen sportra iratni őket. Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy idén még biztos nem iratom be sehova sportolni, jövőre viszont szeretném karatéra vagy valamilyen hasonlóra (kung-fu stb) iratni és meglájuk hogy tetszik neki. Ha nem, akkor nem erőltetjük,hanem nézünk valami mást.

Kata! Gratula a Suzukihoz. Bár olvastam amit irtatok az autókról. Nekünk is Suzukink volt, a férjem szerette. Soha semmi gond nem volt vele műszakilag, tehát megbizható volt olyan szempontból de az is igaz,ha koccanás, vagy baleset van,akkor nem sokat véd az autó, tehát nem a legbiztonságosabb ilyen szempontból. De még két évig jártunk vele, sok-sok kilómétert tett bele a férj-uram és soha gondunk nem volt,úgyhogy végülis szerettük.

Giti
Giti
 


Sziasztok!Kép
Tegnap vissza kellett mennem kontrollra a szemészetre és mindent rendben talált!!!!!!KépKép Nagyon sokat javult. Majd még 3 hét múlva megint mennem kell.

Kíváncsi: Még nem úszik Bence egyedül ez még csak olyan pancsi keverve játékkal. Majd 4 éves korától lehet beíratni úszni. Gyerekek hogy vannak? Nem betegekednek?

Anyapoc: Biztosan olcsóbb lenne ha nem babaúszásra járnánk hanem csak úgy elmennénk egy usziba, de itt nagyon sok gyerek van akiket már 2 éve ismer és szeret velük nagyon játszani. Most szakítsam ki ebből a körből. Tudom hogy nem olcsó mert ezt már sokan mondták, de ameddig bírjuk addig fizetjük. Ha már nem akkor marad a kötetlen uszi. Bulcsú ügyeskedik? Tanult valami újat?

Giti: Örülök hogy végre jelentkeztél!KépKép Tényleg nagyon eltüntél mostanában.
Köszi a gratulációt a kocsihoz. Igazából nekünk se volt vele soha semmi gondunk. Biztonságilag biztos hagy valami kívánni valót de most erre van pénzünk sajnos!
Sokat gondolkodok én is azon hogy mit kéne majd spórtolni Bencének. Szeretném ha úszna, jégkorongozna és vizilabdázna. De úgy is azt fogja csinálni ami neki tetszik!Kép Na meg még van rá időnk hogy ezt kitaláljuk.
Gergő jól van?

Na befejezem, legyetek nagyon jók!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Egy gyors jelentkezés.
Megvagyunk, sok a meló, időm alig.
Mindenkit üdvözlök, majd, ha lesz egy kis szusznyi időm még írok.

Kíváncsi: Almádiban tudok. Olcsó, s jól dolgozik. Ha még aktuális, írjál,s küldöm az adatokat.

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Bár nem írtam túl sokszor és még nem váltam igazán a csapat tagjává, most írok egy "ki tudja mennyi időre búcsút", mert Veszprémben nem sikerült állást kapnom és holnaptól táppénzen leszek, otthon pedig nincs internet úgyhogy még ilyen gyakorisággal sem fogok tudni jelentkezni. Remélem egyszer majd nálunk is lesz otthon net és akkor majd újra tudok írni és olvasni is.
Mi egyébként jól vagyunk, bár a rosszulléteim még mindig nem múltak el, de már megtanultam velük együttélni.

pusz
Zsófi
Zsófi
 


Sziasztok!Kép
Nagyon eltüntetek!!!!!!Kép Napok óta semmi mozgás!Kép Ugye csak temetőztök én nincs időtök írogatni?Kép
Hírek: Csütörtökön átvettük az új autónkat!Kép Nagyon szép és tetszetős. Azóta egyfolytában próbálgatjuk és teszteljük. Bécinek nagyon tetszik és mi tagadás nekem is.
Pénteken usziban voltunk Bencével. Busszal mentünk és annyian voltak (gondolom a mindenszentek miatt) hogy a lépcsőn álltunk.
Szegény gyereket nagyon sajnáltam!!Kép Aztán a buszról leszállva az uszi felé vettük az irányt de az a virágosok és a temető előtt megy el. Azt a tömeget, lökdősődést ami ott volt!!Kép
Bencét majdnem összetaposták, nem foglalkoztak azzal hogy szólok, szinte nem is hallották!Kép Nagyon dühös lettem. Felháborított a dolog nagyon!Kép
Sajnálattal látom hogy Zsófi megválik tőlünk!!Kép
Na persze nem önszántából. Attól függetlenűl hogy nem írt sokat, hiányozni fog.
Gyere vissza mihamarabb!!!!!!Kép
Szilvinek sincs sok ideje sajna, de majd egyszer csak jobb lesz.
Többiek hol vagytok???????
Elutaztatok? Ki mit csinált a hétvégén? Jól vagytok?
Puszi mindenkinek!!!
Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Nekünk kicsit húzós volt a hétvége,temetőzés,lakástervezés ,vendégség...Kép

De a lényeg,hogy úgy tűnik,meglesz az a félkészház,amin dolgozunk,már a belseje is át van tervezve tök jól,már csak a szerződést kell aláírniKép!

Kati

Gratulálok a kocsihoz,de azért majd nagyon vigyázzatok magatokra!Arra azért kíváncsi vagyok,hogy mit mondtok,milyen kanyarban?Mert az egyik ismerősöm,akinek ilyenje van,azt mondta,hogy elég labilisnak érezni kanyarban,nagy sebességnél.Gondolom azért,mert viszonylag magas.
UsziKép.Az emberek már csak ilyenek.Egyszerűen nem foglalkoznak azzal,ami nem a fejük magasságában van.Pláne tömegben!De remélem,legalább jót úsztatok!!!
Nálunk minden rendben egyébként,készülök érdeklődni az úszás után,mert kell egy kis kimozdulás hétvégére és hát ez ugye messze sincs,így az alvást sem borítja.
Bulcsú a régiKép,nem beszél(magyarul),nem megyKép.Olyan kis megfontolt,mint az apja volt.De legalább addig nincs vele gond.KépLegalább is azt mondják.
A héten akarom visszavinni a bőrgyógyászhoz a fejével,bár semmi javulást nem látok rajta.Megpróbálok utánajárni,hogy egy CT-t vagy röntgent csináljanak.Aztán mindjárt itt a 15 hós oltás.Nálatok az milyen volt?Mert ismerősök attól rettegnek,hogymilyen beteg lesz tőle a gyerke.Erre védőnéni azt mondta,hogy ettől aztán ugyan nem.Bár az actHIB-re is azt mondták,attól tök lázasak lettünk.A DIPERTE-tőlóvtak,erre attól semmi baja nem lett BulcsúnakKép.De mi már csak ilyenek vagyunk,eddig MINDENT fordítva csináltunk!De komolyan!KépKép

Na megyek,mert van egy csomó doga,amit ki kell javítanom holnapraKép!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Szia Anyapoc!Kép
Hol vesztek házat? Felsőörsön? Mi is most szeretnénk lecserélni a lakást egy nagyobbra. Nem tudom mikor jön össze. Mikor akartok költözni?
A kocsi kanyarban nem labilis. Az ismerősöd valóban jól érzi, de ez csak a magasságától érzi így. Vigyázunk magunkra persze!!Kép
Miért kell Bulcsút CT-re vinni?
Majd megered a nyelve ne féljél. Van aki másfél évesen se beszél. Utána meg alíg éri utól magát!!!Kép
A 15 hónapos oltás bennünket megviselt. Nem a szuri után lázasodott be, hanem a doktornő szerint 7-21 nap a labilis. Nekünk a 10. napon jött a láz. Lázas lehet, kis piros kiütései jöhetnek elő. Ne ijedj meg ha ilyen lesz, nem beteg hanem az oltástól van.
Na mára én is befejezem, legyetek jók!!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Szia Kati!

Igen,Felsőörsre.Egy félkész ház,kb 130 nm a hasznos alapterülete és éppen kijön benne az,amit szeretnénk...a vicc az,hogy eredetileg(ha építkeztünk volna),kb 100 nm-re terveztük,de most ez sem elégKépKép!Hát elvileg jövő nyár végére készen is lenne,ha most tudunk szerződni,bár most ez sem biztos,mert nem tudom,a szocpolt mikortól emelik és nekünk az nagyon jól jönne,így azt meg akarjuk várni.Anyukám most azt hallotta,hogy csak áprilistól,de ha visszamenőleg is megadják,akkor mehet már most a dolog,illetve januártól,mert ez volt eredetileg az emelés időpontja.Majd meglátjuk.Tehát ahogy aláírtuk,onnantól kezdve 1 év alatt kell befejeznünk a hitel miatt.Addigra kell kapnunk rá lakhatási engedélyt.De még nem költöznénk be,mert a párom kint fog dolgozni még egy évet egy kis tartalékgyűjtés céljából,én meg egyedül a gyerkekkel nem akarok kimenni,mert nagyon félnék akkora házban idegen helyen.

CT:van a fején egy folt,ahol körben nem nőtt ki a haja rendesen,csk a köröcske közepén.Vittem bőrgyógyászhoz,első kőrben ezt ajánlotta a gyerekorvos.A bgy azt mondta,hogy kicsit gyulladt ott a fejbőr,de nem vészesés hogy nem kóros ,az biztos.Adott rá vitaminosolajos rázókeveréekt és most kell visszavinnem.Ami engem jobban aggaszt,hogy ott,ahol van ez a folt,dudor is van a fején,éppen olyan vonalban,mint ez a foltocska(kb 20Ft-os nagyságú).A drnőnk szerint a másik oldalon is van,szerintem nem.Azért szeretném,ha megnéznék belülről is,biztos,ami biztos.Azért kicsit rossz,hogy látszik,ahol nem nőtt ki a haja.Delehet,hogy elnövi,bárén nem hiszem..KépKép

Beszédtől nem is félek,mert egyre több olyat hallok,akörnyezetemben,akinek a gyerek vagy ő maga 3 éves koráig sem szólalt meg.Az egyik bnőm is ilyen volt,most meg lyukat tudna beszélni az meber hasábaKépKép!

Az oltás kicsit gázos lesz,biztosan,mert Bulcsú az actHib-re érzékeny volt és most azt is kap.A pöttyök gondolom a rózsahimlő elleni oltóanyag miatt vannak.Láz meg tk bmelyik miatt lehetne.Hát,ez van,majd kiveszem az anyanapot legfeljebb,ha nagyon betegecske lesz.Azt nem tudom,ha más van vele Gyesen,akkor én mehet-evele táppénzre...Még ezt kell kiderítenem.
Azt hallottam,hogy 1 hét múlva jön elő,gondolom ennyi ezeknek a betegségeknek a lappangási ideje..Kép

Ti merre akartok költözni?És mekkorába?Ugyemilyen kicsi tud lenni egy lakás?És akkor belegondolok,hogy a háznak a nappalija akkora lesz,mint amekkora lakásban néhány ember él(33 nm)Kép.Mit fogunk mi ott csinálni????
És mikor szánjátok rá magatokat?Tényleg ,mennyiért mennek Pesten a lakások?

na ,eldugulok,mert maradt egy csomó dolgozatom,még a du-i sulisok is holnapra!!!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Szia Anyapoc!Kép

Ne haragudjatok, hogy mostanában nem jelentkeztem de balesetek áldozata lettem folyamatosan!Kép
Csütörtökön elvágtam a kisújjam a bal kezemen. Úgy vérzett hogy megijedtem attól, nem fog elállni. Persze egyedül voltam itthon (mármint a Bencével) úgyhogy nem volt egyszerű ellátni magamKép
Este átmentünk egy barátnőmhöz és amikor hazajöttünk a gyerek lecövekelt a konyha elé és nem mzdult. Át akartam lépni de mire felemeltem a lábam addigra természetesen elmozdúlt pont arra amerre én akartam. Nem akartam összetaposni ezért nekiestem az ajtónak de olyan szerencsétlenűl, hogy a jobb kezem hüvelykújja teljesen hátranyeklett.
Másnap mentünk a sebészetre ahol megröntgenezték de hála az égnek nincsen eltörve, viszont fáslizni kell szüntelenül. Nem tudok vele semmit se csinálni!Kép A bal kezemmel meg ugye nem tudok vízbe nyúlni. Megörjít ez a tehetetlenség!!!!!!!!!KépKépKép
Gratulálok Anyapoc a házatokhoz!!!!!!!!!!!!!KépKép
A saját magad megnyugtatására tényleg csináltass CT vizsgálatot Bulcsún, de biztosan nem lesz semmi gond. Majd írd meg az eredményt!!!!!!!
Mi itt Pesten szeretnénk lakni továbbra is. Most egy másfél szobás lakásban lakunk ami szép helyen van, úgyhogy kb. 10-11 millióért tudjuk eladni.
Káposztásmegyeren (IV. kerületben)vannak megfizethető lakások. 2+2-es étkezős kb. 80-90 nm2-es lakást szeretnénk venni. A jövő évre tervezzük a lakásvásárlást addig meg csak nézegetünk.
Hát ennyi mára belőlem, jók legyetek és nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Tök jól elvan itt a Kati-Anyapoc topik! Kép
Költözés: nahát nem irigyellek bennünket! Nekünk is költöznünk kell jövőre, ami üdvözlendő és örvendetes, de nagggyon nehéz lesz!
Anyapoc,
azért a 130 m2 nem hangzik rosszul! És még vannak további területek a tető alatt is? Hogy mit fogtok egy olyan nagy házban csinálni? Gyereke(ke)t! Kép
Bulcsú vizsgálatára én is nagyon kíváncsi vagyok! Feltétlenül járj utána! Arra készülj fel, hogy altatásban fogják nagy valószínűséggel végezni, s akkor pedig min. 6, de inkább 8 órával előtte ehet-ihat utoljára. Utána még további két óra koplalás. Kép Sajna Kelemen már kétszer is kiállta.
Kati,
jól rád jár a rúd! Kép Előbb a szemed, most meg ezek az "ujjgyakorlatok"! Kép
Autóhoz garatulálok! Milyen színű? Extrák vannak benne?
Képzeljétek, a mi autónkat olyan CD lejátszóval adták el gyári újan, amelyik időnként - úgy negyedóránként - átvált rádióra, majd egyik csatornáról a másikra, kihagy egy-két másodpercet, ilyesmik. Kép Vicces, nem? Aztán meg a férjem olvasta valamelyik újságban, hogy az a széria, amelyikbe mi is beleestünk, valamiért szerkezeti hibás, és minden akkoriban eladott autót át kell vizsgálni, hogy megbizonyosodjanak, a kérdéses alkatrész kifogástalan. Erre fölhívta a szervízt, ahol persze semmiről se tudtak, mindenesetre adtak időpontot november végére. Tehát 6 héttel későbbre! Addig meg próba-szerencse!
Puszi nektek, és Anyapoc, ha arra jársz, küldj egy csókot a nevemben a Balatonnak is! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!Szerintem ma meg fog érkezni a csomag hozzátok. Remélem jók lesznek a rucik! Kép
A CT vizsgálatot tényleg nem árt elvégeztetni, már csak azért is, hogy megnyugodjatok ill. utánajárni, hogy mi lehet ez.
Annakidején mivel Gergő elég vékonyka, minket is beutaltak kórházb kivizsgálásra, hogy nincs-e valami rendellenesség. Sok vizsgálat után, ami persze mind jó lett, azt mondta a gasztroenterológus, hogy mivel anya, apa is vékonyka, igy a gyerek is örökölte. Ami az egészben megnyugtató volt,hogy igy legalább kizártuk az egyéb nyavalyákat,amit pedig a doki mondott, azt sejtettük magunktól is.
Szóval ártani nem árt a CT. Éhezni csak akkor kell, ha kontrasztanyagot is kap.
Grautal az új házhoz! Nagyon irigyellek ám benneteket, annyira vágyunk mi is egy kertes házba! Egyelőre csak álmodozunk róla sajna, mert itt egy valamirevaló házacska is elég rázós áron van! Kép

Kata! Te kis balesetes! Kép Vigyázz magadra nem megsérülni többet!

A többiek merre járnak? Sajnálom, hogy Zsófitól meg kellett válnunk egy időre, remélem mihamarabb lesz netes elérhetősége és újra visszajön!

Lányok! NEm tudtok véletlenül fincsi és bevált sütirecepteket? Úgy szeretnék valami fincsikét sütni, de nincs tippem mit. Hozzáteszem sütésben elég kezdő vagyok (sőt nagyon is!) De azért hátha.....
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Giti
Giti
 


Sziasztok!Kép
Jelentem semmi nem történt velem az elmúlt 1 napban!!!Kép A családom is nagyon jól van, csak ez a fránya idő nem kéne.

Kíváncsi: Grafit szürke az autónk. Nagyon tetszik nekem ez a színKép Légkondi és ABS van benne. Riasztót is akartak bele tenni de a férjem azzal foglalkozik, úgyhogy nem kérte na meg a magnót sem mert van egy nagyon jó autómagnónk.
Ez jó hogy a forgalmazó nem tud ezekről a szerkezeti hibákról!Kép Jó sokára vállalták az átvizsgálását. Reméljük hogy a CD lesz a legnagyobb probléma és amúgy szerkezetileg okés az autó. Egyébként milyen kocsitok van?
Kelemennek miért volt CT vizsgálata?
Jövőre már haza költöztök? Ide Pestre?

Giti: De jó, hogy néha Te is hallatsz magadról!KépKép
Van egy-pár receptem de azokat majd magánban elküldöm. Erről a címről szoktam még próbálkozni, elég jól sikerülnek http://www.webcuki.startolj.hu/ na meg a www.mindmegette.hu oldalról sokat főzök, sütök.
Remélem találsz valami jót!!Kép
Egyébként jól vagytok?
Na mára befejezem és jó hétvégét nektek!!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Kati,
Hyundai Trajet, hétszemélyes, olyan a színe, mint a nyári égbolt eső előtt. Szép, és nagyon jó is, sztem semmi műszaki hibája nincs.
Kelemen és én az előző autónkkal szépen fejreálltunk az M7-en, kocsi totálkáros lett, mi megúsztuk karcolásokkal, nagyon odafigyelt ránk az Úr. Kép Utána a kórházban számtalan vizsgálat következett (Kelemen csak 3 hónapos volt), ennek során kiderült, hogy van a fejében egy kis vérömleny. Még kétszer ellenőrizték, hogy felszívódik-e vagy sem, mert nem tudták eldönteni, hogy a baleset vagy a szülés következtében alakult ki. Meg volt egy kis hypotóniája is, de nem gáz, mert minden gyerekemnek volt, ez alkati. Nahát ezért. Mostmár semmi baja, nyilván szülési sérülés volt az a kis vérömleny a koponyaív alatt.
Giti,
nekünk nem volt kontrasztanyag, mégis altatás és koplaltatás volt.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Hát,egyenlőre mi is csak álmodozunk a házról..Kép.Már megint előbb járt a szám..Na de nem is az a gond,hogy elkiabáltam,hanem hogy kiderült, a telekszomszéd,akinek a mindene a mi nappalinkra és konyhánkra nézett volna,egy hatalmas asztalosműhelyz húzott fel.Éppen időben vettük észre,teljesen véletlenül.Ugyanis úgy néz ki,mint egy lakóház,de ha jobban megnézed,akkor lehet látni,hogy mi is valójában.Na meg ott a hatalmas teherautóbejárat és a cégér a másik oldalon(amit tőlünk nem látni),hogy asztalosKépKép.
Vagyis lemondtunk a házról,mert ha nem is kap engedélyt azonnal(mertmég nincs neki),rossz szomszéddal együtt élniiszonyat.Na meg előbb utóbb,ha leget fizet,úgyis megkapja az engedélyt.
Ezért most ismét felvettük a kapcsolatot azzal a sráccal,akitől egy kicsit (jóvalKép) arréb telket vettünk volna.Elvileg jövő hétel leelőlegezzük,aztán majd meglátjuk.Mivel sok a melós a családban,elvileg a 13 millából teljesen felhúzzuk(megvesszük a telket) a házat...

A másik rossz hír,hogy Apa jövő héten megy ki 6 hétre dolgozni...így egydül maradunk egy időre.KépDe a pénz sajnos nagy úr,így hamarabb jutunk előre és nem kell később nélkülöznünk és nagyobb eséllyel indulunk a háznak.

Bulcsú ismét újabb dolgokat produkál,de természetesen egyik sem teljesen normális..KépKép
Az egyik,hogy elkezdett hátrafelé mászni és menni.Legújabb fogalalatossága,hogy előremászik(szalad) és elkezd csúszkorűlni hátrafelé,amíg csak lehet,Ha meh menés közben vagyunk--természetsen kézenfogva---gondolo egyet és megindul hátrefelé..aztán egy kicsit oldalra és megint hátrafelé lépeget..mint aki táncol..KépKép.Na meg egy újabb félutata talált ki az egydül járás felé,elkezdett térden menni!De szó szerint!!!!!képes az egész szobán keresztülaraszolni térden és nem esik el!Annyit mondom neki,hogy talpon egyszerűbb volna,de már csak azért sem!!KépKép

Azért tett már 4-5 lépést egyedül és önszántából,még meg is lepődtem!Az ágytól a bébitaxiig ,aztán tottyKép!

Jövőhéten kedden megyünk vissza a bőrgyógyászhoz,utána intézem a röntgent vagy a CT-t.Aztán majd beszámolok!

Kati

Jobbulást...és hány ujjad van még meg?KépKép
Szegény Te.látod,szegény embert még az ág is húzza!Egyébként hasonlóan szoktunk mi is járni a Bulcsúval,mert tuti,hogy akkor és arra indul,amikor és amerre mi.Mindig láb alattKép.
Most már tényleg írok mélt!Kép

Kíváncsi

Ha néha gyakrabban jönnél erre,akkor nem csak Katival tartanánk életben a topikotKép!!!
Tök jó az a kocsi!Biztos nem únsz meg benne semmitKép!Se egy rádióadót,se egy kazettát!KépDe remélem,ez más konstrukciós hibában nem nyilvánul meg!
A házat nem is tragalaom tovább a feniek miatt,de a javaslatod megfontolandóKép!Azt azért nem ígérem,hgy meg sem állunk 5 gyerekeigKépKép!

Giti

Nem jött meg a csomagKép,de azért vhogy a hétvégét még kibírjuk.Hát nem tudom ,hogy ez a CT dolog hogy lesz,mert valszeg én maradhatok vele itthon,akkor még nem vállajuk be,majd vmelyik szünetben.Aztán lehet,hogy egy röntgen is elég lesz.
Én is inkább azért szeretném megejteni,hogy ne aggódjak folyton.De élehet,hogy csak így született és ilyen is marad...ez lenne a legjobb,mert legalább tudnám,hogy semmi baja.
Hát ház témában is sokféle helyzet van.Ezért az árért itt VP-ben csak telket lehet kapni egy lerobbant házzal,amit el kell bontaniKép.De kicsit feljebb a Bakonyban már 4-5 milláért kész családi házat kapsz..De a kert már nagyon kéne..meg hogy ne kelljen sok igénytelen emberrel együtt lakni!Kép

Na pusszantás,jók legyetek és jó hétvégét!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
mér, kovácsműhely jobb lenne? Kép
Sztem a faforgácsnak remek illata van, a gépek kattogása meg legalább elnyomná a madárcsicsergés elviselhetetlen zaját. Kép
Azért remélem, hamarosan találtok mást! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!Kép
Nem voltunk sehol hétvégén csak pihi volt.
Képzeljétek januárban megyünk zenebölcsibe. Hallott róla már valamelyikőtök? Nagyon kíváncsi vagyok rá! Énekelnek,játszanak, verselnek, mesélnek, zenélnek. Majd beszámolok, hogy milyenKép

Kíváncsi: Nagyon szép lehet az az autó!!!Kép Ekkora családnak kell is egy ekkora kocsi!!Kép
Hát tényleg van egy védőangyalotok!!!!!!!!Kép
Még jó, hogy így megúsztátok!!
Egyébként jól vagytok? Gyerekek nem betegeskednek? Várják már a költözést?

Anyapoc: Ház!KépKépKép A bátyámék egy sorházban laknak és a szomszédjuk maszek lakatos. Van elképzelésed hogy mi megy ott nap mint nap? Nincs este, nincs hétvége!!Kép
Az jó ha így összefog a család és mindent meg tud csinálni!!Kép Így legalább olyanra tervezitek és építitek a házat amilyenre akarjátok. Látod minden rosszban van valami jó!!!Kép
Szegény most 6 hétig egyedül leszel? Nem irigyellek, de biztosan meg lesz az eredménye és ennyi kellemetlenséget el lehet viselni talán érte!!Kép Karácsony, szilveszter? Addigra azért hazajön?
Bulcsú még mindig tündéri lehet, egyszer majd össze kéne ereszteni Bencével!!Kép
Mindenképpen írd meg hogy mit mondott a doki és mikor lesz CT!!!!
Na legyetek jók!!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kata! Nagyon szépen köszönöm a recepteket és az oldal cimét is. Már szedegettem le róla néhány szimpatikkus receptet és majd meg is sütögetem őket. De bármikor szivesen veszek olyan receptet is, amit már csináltatok, amit szerettek és ami bevált.

Mostanában olvasgatni időnként átolvasom a topicot, de nem mindig jut időm irni, de azért igyekszem rendszeresen bejelentkezni hozzátok! Kép

Anyapoc!
Remélem megérkezett a csomag, mert már múlt hét szerdáján v. csütörtökön elküldtem, de nem kaptam még tőled sem visszajelzést és az utánvétes összeg sem érkezett meg. A Veszprémi cimedre küldtem, mint a múltkor is. Remélem azóta már megkaptad ! Kép

Mi jól vagyunk, Gerikét is elkerülték eddig a betegségek. Igaz most kicsit köhécsel, de elvittem doktor nénihez és azt mondta, semmit nem lát a torkában, nem piros és meg is hallgatta ,ott sem talált semmit. Most Mucoprontot adok neki a köhögésre. Szal nem virus eredetű.

Na egyelőre ennyit!

PUszi mindenkinek, kellemetes hétvégét!
Giti
Giti
 


Giti

Megjött a csomag,csak nem hozták fel,hanem bedobták a postaládába az értesítőtKép.Pedig itthon voltunk..

Nagyon édik a ruhák!

Majd még írok!

Puszi mindenkinek!

Anypaoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát,feltettem Apát a repcsire reggel és itt hagyott minket 6 hétre..KépKépMost kicsit szomorkás vagyok,nagyon furcsa,hogy nincs itthon.

Azért vannak jó dolgok is.Pl hogy Bulcsú végre hajlandó használni a lábacskáit!!!!Kb 3 napja indult el magától,teljes meglepetésemre.És akkora távokat tesz meg,hogy nem győzöm csodálni.Egyik este barátnőméknél voltunk,ahol hasonló korú a kislányés már futkározik.Na,ott volt a nagy áttörés,mert egyszer csak az én bennem kapaszkodó gyermekem gondolt egyet és elengedte a pulcsimat és tett kétlépést.Aztán totty.
Este gyakoroltunk kicsit és már egész hosszan ment.Másnap mondja anyós,hogy elment a lakás egyik végéből a másikba,teljesen önszántából,majd visszafordult és visszament a szobába.Azóta is nagyon sokat megy egyszerre.Egyre többet indul el csak úgy,még csak noszogatni sem kell.Eddig mindig leült és mászott.Most meg jön,olyan édi!!!

A gondom csak az,hogy elvileg akkor kell ortopédiára visszavinnem,haönállóan jár.Akkor ez már az?Vagy várjak,amíg kicsit biztosabban megy...

Voltunk bőrgyógyásznál is,és javulást vélt felfedezni,ugyanis kis pelyhek vannak már a foltos területen.Monsdtam neki,hogy aggaszt a púp.Megnézte és azt mondta,hogy nem változott semmit.Mondtam a CT-t és a röntgent és azt mondta,ő nem tenné ki a gyereket ennek.Mert ugye a röntgen sugarak összeadódnak az életünk során és feleslegesenminek.Mert higgyem el,hgy semmit nem muatna.Hiszek neki...Nagyon jó orvos.

Kati

Atelek is úszott.Itró sokat akar kérni az ember érte,pedig amikor először beszéltünk vele,akkor normális árat mondott.Gondolom,vérszemet kapott.De nekünk meg nem kell az minden áron.Talán jobb is.Most sorházban gondolkozunk,de meg kell várnunk,amíg Zsolti legalább1 szezont lehúz kint,akkor lesz elég pénzünk.
Sajna karácsony és szilveszter ugrott(ez utóbbit annyira nem sajnálom),de a házassági évfordulónk is.Jan 4-én jön haza,addig egyedül nyomulunk.Ha jöttök le vmikor,akkor egy összeeresztést rendezhetünk!!!Most már tényleg írok,csak megint bekakált a freemailem!

Ja,zenebölcsis toik van,ott érdeklődj!A fejleményekről meg itt írjKép!Csak nem ám aztán 1 évmúlva lemezt ad ki a gyerek!
Veled mi a helyzet?Javulgatsz?

Giti

Megérkezett a lóvé?vagy majd holnap kérdezzem?Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Csütörtök óta lent voltunk Almádiban, tegnap jöttünk haza. A páromnak Balatonszemesen volt melója, úgyhogy mi addig lementünk Anyuékhoz. Nagyon hamar eltelt ez a pár nap!Kép Ha minden igaz akkor nemsokára vissza kell menniük 3 napra és akkor megint Balcsizunk.

Giti: Örülök hogy megkaptad a recepteket majd még küldök. Nagyon szeretem azt az oldalt, mert rengeteg recept található ott. Már sok kaját megcsináltam onnan és nagyon meg voltam mindegyikkel elégedve.
Geri remélem már jobban van és elmúlt a köhögése.
Bence betaknyosodott, nagyon folyik az orra. Vasárnapra be is lázasodott, de hála az égnek csak egy kúpot kellett neki adni. A láza lement de azóta is nagyon náthásKépKép

Anyapoc: Sajnálom, hogy a telek is elúszott!!KépKép Biztosan jönni fog valami hihetetlenűl kihagyhatatlan alkalmi vétel és ezért történnek ezek a most negatívnak vélt dolgok. Tudod én hiszek benne, hogy semmi nem történik véletlenűl.
Nagyon várom, hogy megírd a telcsiszámod mert látod most is tudtunk volna találkozni.
Sajnálom hogy 6 hétre el kellett válnod a férjedtől de hidd el meg lesz ennek a gyümölcse. Neki is biztosan borzasztó érzés volt, hiszen nem láthatja Bulcsút!!!!!!Kép
Nagyon ügyes már a fiad!!!!KépKép Szerintem vidd el ortopédiára most. Vagy hívd fel Őket és kérdezd meg hogy ne feleslegesen vidd oda ha nem muszáj.
Az nagyon jó hír hogy jön rendbe a kis buksija.
Szerintem ez nagyon pozitív gondolat hogy hiszel és bízol abban az orvosban ahova a voksodat leadtad. Tudod mi is nagyon meg vagyunk elégedve a gyerekorvossal (még a háziorvosunk unokái is hozzá járnak elvégre nekünk is Ők ajánlották). Nagyon sokan megbotránkoznak bizonyos dolgain, de én úgy vagyok vele hogy ha egyszer Őt választottuk akkor fogadjuk is meg a tanácsait és ne azzal törődjünk hogy mások mit mondanak.
Egy zenebölcsis topikról tudok ahol jelentkezni kellett. Azt olvasgattam.
Nem tudom hogy mekkora érzéke lesz a zenei dolgokhoz de majd most kiderül.
A szemem javúl, majd jövő héten kell megint kontrollra mennem.
A kezem is javúlgat de még nem az igazi, fogni nem nagyon tudok vele!Kép
Na befejezem mert biztosan nagyon hosszúra nyúltam.
Puszi nektek!!!!!!!!Kép

Kati
kfk
 
 


Kati

Próbáltam többször is küldeni Neked emilt,de visszadobja a freemail...nem lehet,hogy tele van a postafiókod?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc

Tele volt de most már kiürítettem. Remélem most már sikerül.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!Kép
Hol vagytok??????KépKép Olyan régen nem jelentkezett senki!Kép
Mindenhol minden rendben van?
Anyapoc hol vagy? Ketten vittük a prímet néha de most még Te sem vagy itt. Sok dolgod van? Hogy bírod a férjtelenséget? Munkád?
Bringa Te sem jelentkeztél mostanság. Jól vagytok? Állandóan tanulsz és utazgattok?
Gitike Ti hogy vagytok? Sok a munka? Készültök az ünnepekre?
Kíváncsi, rólad se hallani semmit!Kép Minden rendben? Hazajöttök az ünnepekre? Gyerekek hogy vannak?
Na ennyi a kérdéseimből mert hátha nem jelentkezik senki és nem kapok rájuk választ!!Kép Ne hagyjátok hogy kihaljon ez a topic!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Itt vagyunk mindenfelé Kép
Anyapoc örül a váratlan férjezettségnek, mivel a férjeura postafordultával hazament. Bringáról és Gitikéről nem tudok semmit, én meg magamon kívül vagyok, tessék máshol keresni! Kép
Úgy képzeld el, hogy tegnap Bence, miután gyakorlatilag végigordította az egész napot, éjjel fél tizenkettőkor, amikor bementem leoltani a lámpát náluk, hát mit látok? Ül az ágyán, és egy mályvaszínű filctollal gondosan összefirkál mindent, ami a keze ügyébe kerül!!! Ezek után másnap (ma) reggel 6-kor elsőként ébresztett bájos hajókürtjével, viszont nemcsak a kakaóját kérte, hanem egyből be is feküdt az ágyamba, nekem a reggel így kedződött. Na persze erre Kelemen is hamarabb ébredt, a többiek morogva, rosszkedvűen keltek, és ez eddig ma végig így ment! Az apjuk meg dögrováson van, haldoklik (tudjátok, náthás férfi Kép), amikor hazavergődik, egyből ágynak dől és még őt is ki kell szolgálni. Hurrá.
De amúgy jól vagyok! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy kicsit eltűntem, egyrészt sok munka volt, estére már hullafáradt voltam és nem ültem a gép elé + lakásfelújitás, tapétázás volt nálunk, igy egy ideig nem is üzemelt a gépünk.

Mi jól vagyunk, igaz én egy kicsit náthásan, de túlélem a dolgot!

TEgnap itt a munkahelyemen volt Mikulás ünnepség és behoztam Gergőt is. Tetszett neki a dolog,és én is örültem,hogy végre várja a Télapót és érdekli is, mert eddig nemigen foglalkozott vele. Ma este pedig otthon is meglátogatja a Mikulás !

Kata! Ti jól vagytok?
Anyapoc! Veletek mi van?

Puszilok mindenkit, kellemes hétvégét! Ahogy tudok jövök! :-)

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,csak kicsit ritkábbanKép.

Túl vagyunk a 15 hónapos oltáson,és talán már a mellékhatásain is.Tegnap lázasodott be Bulcsú tőle,kb 9 nappal az oltás után.Nagyobb baja nem volt, a 38 fok ellenére is egész jól elvolt,bár kicsit nyűgösebben.Delegalább sokat aludt.

Már gyalogol egyfolytában.Kb 3-4 nap kellett neki.Egyszer csak elkezdte,azóta meg sem áll.KépKép

Beszélni nem hajlandó,csak néhány dolgot akar kimondani.Ezek persze nem a legegyszerűbbek,ezért nem megy.Pl. zokni-->gaga, kagyló-->kaggka dinnye-->döddö

A cici persze megyKépKépKép!

Szóval Apjuk megjött tényleg postafordulátval,mert lemondták az utakat...a fenébe,nem sikerült megszabadulnom tőleKépKépKép!

Ma voltunk a Facentrumban és volt ott egy Télapó.Bulcsú nem is ejdet meg tőle és a csengője nagyon érdekelte.A Télepónak is nagyon tetszett,többször odajött hozzánk.És még ajándékot is kaptunk.Én nagy dolgot most nem művelek,mert úgysem érti,de azért telerajzoltam az ablakot neki hósprévelKép!

Na,meséljetek,mi a hyelzet!!!

Kati:szemed hgy van?????

Giti:leaglább szép lett a lakásKép:???

Kíváncsi

Ez nem lehetett semmi!!!Mi volt vele?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Siasztok!Kép

De örülök, hogy újra feléledt ez a topic! Már kezdtem kétségbeesni!Kép Mi megint lent voltunk Almádiban a múlt héten. Nagyon jó volt, Bence nagyon élvezte a szabadságot. Hétfőn este jöttünk haza. Hála az égnek az időjárás kegyes volt hozzánk mert azóta szinte folyamatosan le tudtunk menni az udvarra olyan gyönyörű napsütés volt.

Kíváncsi: Hát akkor szegény Bence kitett magáért!!KépKép Ilyen hajcihő után nem csodánlom hogy az egész napotokra rányomta a bélyegét. A lényeg hogy jól vagytok, kivéve a férje de azóta remélem már Ő is meggyógyult. Jobbulást neki!!

Gitike: De jó hogy Te is itt vagy!Kép Biztos nagyon szép lett a lakásotok! Sok melótok van még? Tök jó hogy Gergőnek tetszett a mikulásKépKép
Mi jól vagyunk, Bence egy kicsit taknyos és köhécsel de remélem nem lesz belőle semmi komoly. Te jobban vagy már? Neked is jobbulást.

Anyapoc: Végre jelentkeztél!!!!!!!KépKép Nem tudtam elképzelni hogy merre vagy. Kíváncsi tájékoztatott a dolgokról, látod lehet hogy körül kellett volna néznem itt a babaneten és rád akadtam volna.
Hogy-hogy hazajött a férjed? Csak idén nem jött össze a munka? Gondolom azért titkon örülsz neki!!Kép Így azért mégis együtt lehettek az ünnepekkor. Munkahelyeddel mi van?
Bulcsú nagyon aranyos lehet!!!!!Kép Látod hogy egyszer csak fogta magát és elindult. A beszéd meg ráér!Kép Bence is nem olyan régen tanult meg beszélni. Azért a "lényeget" Ő is tudja!Kép Jó hogy így megúszta az oltást.
Szemem már jobban van, köszönöm kérdésedet. Teljesen még nem jött rendbe de már nagyon sokat javult. Majd 2 hét múlva kell megint kontrollra mennem.
Gyerkőcök mit kapnak karácsonyra, várják már?

Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Szia Kati!

Na,akkor megint lemaradtunk a közös buliról!!Tényleg,Szilviékkel mi a helyzet?Elég régen jelentkezett.
Úgy volt,hogy a párom 6 hetes útra megy,ez szezonon kívüli,karácsony-szilveszteri út lett volna.De mivel az utazási iroda,ami lefoglalta az utakat,a megadott időpontig nem jelentkezett,ezért lemondták,és mindenkit hazaküldtek.Azért kapott 3 napra fizetést,pedig kb 6 órát dolgozott.Jobba,hogy itthon van az ünnepekre,de azért a lóvé jóljött volna.Na de majd juövőre.Szezonra biztosan kimegy,báralig akar megjönni a szerződése.Márkétszer elküldték,ésegyszer sem érkezett meg...

(mostlátom,hogy megkaptad a levelemKép)

Elég sűrű lett az élet,kicsitfárasztó a tanítás-dolgozatjavítás.Sokszorolyan fáradt vagyok estére,hogyképtelen vagyok ideülni.Na meg közben ügyködöm ezen-azon...pl. mobilt csinálok a gyerekszobába,meg ajándékokat gyártok,amikeókel nagyon le vagyunk maradva,még szülinapra lettek volna,de sajna nem készültek el.Ha kész lesz,akkor feletszek néhányképet ide róla...
Most ugye volt egy kis nyügi,de nem veszélyes,ma már semmi baja a gyermeknek,egészen vidám volt reggel...na de utána...hogy tudjas követeleni a reggelit!!!!
Ami megdöbbent,hogy amióta megindultak a hátsó fogak,nem hajlandó csak úgy mindent megenni.Pl a főzelékek csillaga most nagyon leáldozott,de a pörkölt nokedlivel,vagy a sült szalonna jöhet miden mennyiségben!!!!(na,most majd jól kikapokKép).Ez van,már nem eszik meg mident,amit eléteszünk,tükröződik a saját ízlése...KépKépKép

Munkahelyemen minden rendben nagyjából.Szeretem csinálni,hiányozna,ha nem lehetnék ott.Nem olyan hosszú egy nap,nem érzem,hogy sokat vennék el Bulcsútól.Ésígy már nem vagyokolyan megubózott semKép.Most ugyan jön a hajtás,mert nemsokára félév,és mindenkimost akarjavítani,delegalább előtte itt lesz egy kis szünet!!!

Na,kocsihogy szuperál???
Nálatok mi a nagy helyzet.Költözni nem akartokmég,Én már nagyon vágyommáshová.Most éppen abban állapodtunk meg,hogy vagy társasház,vagy sorház.Majd meglátjuk,mire marad lóvé.Szeretnénk megtartani ezt a laksát is,hogy hozzon egy kis pénzt.

Na megyek,mert fél2-koresküvőre megyünk!!!!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép
Télapó itt van....
 


Sziasztok!

Anyapoc! Ahogy irtad a Fccentrumos Mikulást, eszembe jutott Gergő első Mikulása a Cora áruházban. Akkor még 2 hónapos sem volt és ott is volt egy Miku és lefotózkodtunk vele. Azóta is olyan kedves az a kép,ahogy a Mikulás odahajtja a fejét az én alvó manócskámhoz.
Nálunk eddig sosem aratott sikert a Télapó, mindig sirva fakadt, ha meglátta.
Na idén ez teljesen megváltozott. Az oviba is volt Mikulás, +a melóhelyemen és otthonra is volt egy maszek Mikulás, akit nagyon várt és csomó puszit adott neki és még verset ismondott+énekelt is. TEljesen meg voltunk hatódva :-))

Mi karácsonyra már nagyjából megvettük GErgőnek az ajándékokat. Persze mire kitaláltuk és nemcsak a magunk ajándékát, de a nagyszülők is minket kérnek meg, hogy "adunk pénzt és vegyétek meg.." igy azt is ki kellett ötleni, de már az is megvan. Remélem örülni fog mindegyik ajándéknak.

A lakás alakul. Mióta beköltöztünk (két éve ) folyamatosan valamit csinálunk rajta (először fürdőszoba szétverés volt, parkettázás, gardróbszekrény szétverése, új csináltatása stb.) A nagyszobát már kb. 5x festetük át az elmúlt években. De valahogy sosem tetszett.És most vettünk szép tapétát és nagyon jó lett.
Még az ünnepek előtt a konyhát verik szét és csinálják meg. Aztán tavassszal az erkélyt bontjuk szét és csináljuk meg. egyelőre ennyi :-)

Anyapoc!
Édes lehet Bulcsú, ahogy a tárgyakat, dolgokat a maga babanyelvén mondja. Jókat mosolyogtam a példákon :-) Nálunk Gergő két éves koráig szinte semmit nem beszélt, talán egy-két szót. És utána egyszer csak elkezdte és azóta is állandóan dumál. BE nem áll a szája egy percre sem.
Az meg azért csak jobb, hogy Apa otthon lesz ünnepekkor,nem? Jó, jó a pénz is jól jön, de apát az a karácsonyfa alatt nem helyettesitheti! :-)

Kata!
Örülök,hogy a szemed már ennyire javul. REmélem jó hireket kapsz a kontrollokon. Oda a Dél-Pesti Kh-ba már voltál? Vagy nehéz bejutni?
Bence találkozott Mikulással ? Mesélj te is!

Ezer puszi mindenkinek ! Én is örülök, hogy újra belendültünk!
Giti
Giti
 


Hello Csajok!

Van egy kis időm megint...Kép

Bulcsúnak elég rossz korszakavan,bár napjában többször is változik.Újabban elég nyafka,és egyszerűen nem tudom,hogy van-e szervi oka,vagy csak jönnek a hisztikKép.

Újabban alig akar elaludni egyedül,pedig nagyon álmos sokszor.Így újra bevetettük a módszerünk,ma már elég hatásos volt,bár tegnap annyira kiborított,hogy le kellett mennem este 10 percre megnyugodni,szellőzni.Egyfolytában rajtam lógott,Apja nem felelt meg neki,és akkor még este is üvöltés...mire hazamentem,már Apa elrendezte,aludtKép.Hhuu...Mamár nagy gond nem volt,kétszer 2 órát aludt megint nap közben...

Újabban az evés is akadozik,az eddigi kajákat nem nagyon fogadja el.Legfeljebb az üveges bébiételtKép.Bár én ki vagyok békülve velük,de csak jobb lenne,ha az én főzelékeimet is megenné...rosszul főzökKépKép?Persze a prökölt nokedlivel és a szalonna még mindig csúszik...ma meg a lecsóKépKépKép!
Tegnap vettem észre tök véletlenül,hogy az alsóhátsó foga kint van.Csak lestem,mert én a felsőkre számítottam,de azok meg sehol,már amennyire láttam,mert nem engedi megnézniKép.

Giti

Na igen,mi nemis vittük túlzásba a Mikulás dolgot,mert úgysem érti.Szt a Facentrumban sem igazán értette,ki az a nagy szakállasbácsi,de a csengője tetszett nekiKép.
Úgy látom,ezek a fiúk tényleg későn beindulósakKépKépKép.Persze nem is aggódok,csak olyan jó lenne már hallani,ahogydumálgat édesen.Bár ez is tetszik...
Nálatok sem lehet semmi az állandó tesz-vesz a lakásban!Én is ettől félek,ha költözünk,mire minden normális állapotban lesz,megőrülökKépKép.De azért csak megéri.
Te,kívántam én Gergőnek BOLDOG SZÜLINAPOT?????!!!!Mert ha nem,akkor sürgősem pótolom!!!!Igaz,már volt,de azért ami késik...Kép
Na igen,azért a pénz sem jött volna rosszul,de azért a karácsony csak így igazi,ha mindenki itthon van.Nálunk is nagy dilemma a karácsonyi ajándék dolga,ne aggódjKép.Bár a nagyszülőknek már kitaláltuk,de még a többi hátra van.Pl gőzöm sincs,Bulcsúnak mit vegyünk.Annyira nem látok jójátékokat sem,de az sem biztos,hogy nagyon játékot akarok,mert annyi van neki így is,hogy szinte felesleges.Legfeljebb vmi logikait.Majdmég meglátom.És akkormég ott van Tesóm,és Zsolti tesójáék...Jajajajaj...

Namegyek,mert követelvevagyon a du-i sétaKép

Anypaoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Képzeljétek december 7-én elmentünk egy zenés mesejátékra amit csodák csodájára végig ült Bence!!KépKép Nagyon büszke voltam rá!!! Egy órás előadás volt. Utána elmentünk az IKEÁBA hogy majd a játszóházban ott marad amíg mi vásárolunk, de nagy bánatunkra csak 3 éves kortól lehet beadni!Kép Úgyhogy együtt nézegelődtünk.

Anyapoc: Szilvi nagyon elfoglalt. Taliztam velük de csak egy röpke órácskát voltunk együtt mert hétvégén is dolgozott és nagyon fáradt volt. Most valami határidős melójuk van és a cég jövője függ tőle, úgyhogy idő hiányában nem tudja látogatni a topicot.
Képzeld nekiálltam most én is kreatívkodni!Kép Gipszet öntöttem amit majd le akarok festeni és szalvétával beborítani. Ha minden igaz akkor kép lesz belőle. Olvastam hogy Te nagyon profi vagy már ezekben a dolgokban majd írhatok magánban ha lesz valami kérdésem?
Örülök hogy a melóhelyen minden rendben van!Kép
Sajnos Bence is ki tud így akasztani, ráadásul én még itt sem tudom hagyni mert nincs kire!KépKép Béci most már ott tart hogy reggel 7-kor elmegy és este 9-re ér haza vagy még később. Egyedűl nagyon embert próbáló egy dolog!!!Kép
Ne izgasd magad amiatt hogy csak üveges tápot eszik. Nem főzöl rosszúl biztosan!Kép Bence mindig is csak azt volt hajlandó megenni amíg darabos kaját nem kaphatott. Azóta meg "zabálja" a főztömet!KépKép Bulcsú is ilyen lesz szerintem!
Jövögetnek sorban a fogacskák?Kép
A kocsi nagyon jól szuperál, nagyon élvezi Béci. Én már kevésbé mert nagyon ritkán ülök bele!Kép
Lakáseladás most megint virágzik. Nézelődöm, nézelődöm és egyszer talán a páromnak is meg tudom mutatni hogy miket választottam ki.
Egy sorház nekem is nagyon tetszene, de tényleg pénz kérdése az egész és szerintem mostanában nem lesz annyi!Kép
Milyen volt az esküvő? Lagzin is voltatok?

Gitike: Nagyon aranyos lehetett Gergő a Mikulással!!!!!KépKép Eddig Bencét se nagyon érdekelte de idén Ő ment oda hozzá.
Jövőre már szerintem mond neki verset is!Kép
Nagyon szép lesz a lakásotok!!!!!Kép Mekkora? Hány szobája van? Ez már olyan véglegesnek tekinthető?
A szemem most már sokkal jobb!Kép Még ugyan ha nagyon felhúzom magam érzem hogy elhomályosúl a látásom de egyébként jó. Most kellett volna kontrollra mennem, de majd jövő héten jutok csak el oda. A dél-pesti kórházat megmondom őszíntén még meg sem próbáltam. Majd jövőre.
Na elég belőlem!Kép Legyetek jók!!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de annyira pörgős volt a november, hogy alig tudtam netezni. Most is csak bejelentkezem:-)
Archivumot nem tudok böngészni, ezért, ha valami fontosra nem reagálok bocsánat érte!

Autó: a skoda felicia nem igazán jó, a fabia már igen. Árban nem sok különbség van, de azok már jól összerakott autók. A suzukiról nekem is az a véleményem, hogy a teljesítményéhez képest gyenge a karosszéria. A kanyarban sem fekszik fel annyira az útra. Bár, ha hozzám vágnának egyet, nem tiltakoznék :-)
A mostani suzukikat nem ismerem. WagonR,Ignis.

Babamama: Almádiban elindult a klub. Igaz, hogy 1 volt még, s eddig úgy van, hogy havonta egy van, ami változhat. A kérésem az, hogy írjatok (magánban, ha lehet fksz@freemail.hu ), hogy ti miket szoktatok csinálni, kiket hívtok, havonta mennyi van stb… Minden 5letet szívesen veszek. Jó lenne egy jó ’csapatot’ összehozni.

Bölcsi: Veszprémben milyen bölcsik vannak? Melyik jó? Van olyan, ahol nem kell állandóan, hanem, (mint játszóház szerű) hetente csak párszor ’beadni’ a babát? Eddig úgy van, hogy áprilisban jövök vissza dolgozni.

Remélem mindenki jól van, s megúsztátok a náthát.

Tettem fel a profilomba Katáról egy új képet. Nem ilyen angyal. Ő a ’nöstény-ördög’ 
Be nem áll a szája, mászik mindenre, pakol, rosszalkodik :-) Igazi gyerek :-)

Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok!

Szomorúan látom, hogy megint haldoklik ez a topic!Kép Remélem hogy csak az ünnepeknek köszönhető!!!KépSütögettek, főzőgettek? Mi lesz (vagy volt) a karácsonyi menű? Rokonlátogatás?

Szilvi: Kata nem rossz, hanem eleven!Kép Aranyos nagyon!!Kép
Babaklubbhoz gratulálok!!!!! Én már megírtam amit mi szoktunk csinálni, de ha még eszembejut valami akkor jelzem.
Mi maj január 8-án megyünk zenebölcsibe. Hetente 1-szer kell menni, kíváncsi leszek majd Bence reakciójára!Kép
Na búcsúzom, puszi nektek és kellemes karácsonyi ünnepeket, sikerekben gazdag boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!!

Kati
kfk
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: