Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Fiora,
A Kőbarlang éttermet tudom ajánlani. Közel van Hozzátok, nem is túl drága, az ételek finomak. Mi 2004-ben ott tartottuk az eljegyzésünket, nem csalódtunk. Úgy emlékszem, nem olyan kicsit hely, szóval lehet, hogy elég jól el van szeparálva a dohányzó és nem dohányzó rész. Szerintem nézzetek el arra....

Köszi a Mikulásos válaszokat!

Boszi,
Gabikát beoltatod influenza ellen???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: köszi, majd megnézem

Kép
fiora
 
 


Levi! Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Sziasztok!

Levi!
Nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk Neked!


Kia!
Benne vagyok a majdani taliban :D
Remélem, hogy sikerül eladni a lakást!

Azért visszás nekem egy kicsit ez a nagy válság dolog. Állítom, itt nálunk közel nincs ekkora gáz, csak rájátszanak a bankok, cégek. :evil:

Megjártuk tegnap a Mikulást. Fényképezőt persze itthon hagytam. Az ovis fényképezőt is az oviban felejtettük, szerencse, hogy az egyik dadusunknál volt gép. Így amint megkapom őket, teszek ide is fel egyet.

Mi nem vettünk csomagot Boginak mikulásra. Rengeteg csomagot szokott ilyenkor kapni és Ő nem annyira édesszájú, úgyhogy a sok csoki csak egy pár darab erejéig érdekli.
Viszont odáig van a hercegnős mesékért és nem mindegyiket tudtam letölteni Neki, így azokból kapja meg:
-Szépség és a szörnyeteg 2.
-Hamupipőke

Helga!
Igen, pontosan azért nem megyünk, amit írtál is! Várunk kb.2 évet. Addigra meg lesz tesóbabánk, de majd Ő itthon marad a mamájával addig:lol:

Annyit beszéltek már az lcd-tvkről, hogy lassan elhiszem, hogy nekünk is kellene egy :lol: Pedig nem kellene, de már teljesen ott forog az agyam :evil:

Nika!
Ti, mikor költöztök?
Ha házat akartok venni, szólj Nekem, mert van pár elraktározva a kedvenceim közé :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boldog születésnapot Levi Manó![size=7][/size]

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi
Jó a tánc - videó :lol:

Köszönjük a köszöntéseket!!
Sajna ma egyedül vagyunk.
Apa lassan jön haza, de 18-ra megy is vissza :(

Tegnap óta Apu is kórházban van (asztmás - rosszul volt éjjel, be kellett feküdnie) :(
nem tudom mi lesz így szombaton (a szülinappal is...)

Manó megvizsgálja az új cipőket:
Kép
Kép
Tegnap:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Levinek Nagyon Boldog ELSŐ Születésnapot kívánok! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Levinek Boldog Szülinapot!

Kép
fiora
 
 


Köszönjük!

Most kapott tejcsit az újszülött és lassan elalszik a karomban :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


gani köszike szólok de egyenlőre nem veszünk csak bérelünk :)

Levike Boldog első szülinapot

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Mikor költöztök?

Kia!
Apukád, hogy van?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszi Nika!

Gani - Köszi már jobban...
Ott 1 hét alatt helyre szokott jönni.
Neki az a legnagyobb baja, hogy nem tud pihenni :?
Azt hiszem kicsit komolyabban kell majd elbeszélgetni vele :roll:
...mert hiába mondjuk neki.

Szombaton csak a sógornőmék jönnek :(

Holnap délután Mikulás :P
Kiváncsi leszek Levire :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


gani úgy néz ki február közepén

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
..február... akkor még Nektek van idő :wink:

..és remélem akkor már 4-en költöztök :lol:

Még jó, hogy délelőtt voltunk lent Manóval.. esik az eső ismét :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap voltunk tanácsadáson: 11.58kg és 88cm

Múltkor vagy rosszul mérték le a súlyát vagy fogyott,amit kizártnak tartok,mert sokat eszik!

Hát mikor bementünk a doktornénihez már minden baja volt,ahogy meglátta,pedig még semmit nem csinált.

Ebben a korban már nagyon jól emlékeznek mindenre.

Már a méréshez is alig tudtuk lefogni,nagyon sírt szegénykém!hát akkor mikor megszúrták!


Majd jan.12én viszem legközelebb,akkor kapja a prevenar és az influenza elleni 2.felét. Na akkor mit fog majd csinálni?

Holnap este jön a Mikulás,apjuk megy a szomszédokba is,ill.csak egybe,mert a másik szomszéd tegnap jött szólni,hogy nekik mégse jó,mert alszik már akkor a gyerek,meg mostanában mindenkitől fél.

A Mikulás 20:30kor érkezik majd,apjuk előbb nem ér haza!


Ja és tegnap kisfiam csak úgy átrohant a szomszéd kislányhoz(4éves),míg mi beszélgettünk,aztán ott is ragadt! :lol: Hagytuk ott,hadd játszanak. 30 perc múlva átmentem,hát akkor is még jól viselkedett,szépen játszott,s 30 percet még maradnom kellett,s még akkor is alig tudtam elhozni. :lol: Majd máskor is mehet,ha jó fiú lesz!

Kia sajnálom apukád,s jobbulást kívánok neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek anyu mesélte,hogy eltűnt 2 üveg üdítője és a sajt,amiből nem is evett,meg van kezdve! :twisted: A mama nem tud egyedül kimenni a konyhába,tehát csak az lehetett,aki vele van.
Most nem az van,aki eddig volt,mert műtötték sérvvel. A férje van most.
Anyu nem akar gyanúsítgatni,de ilyen eddig nem fordult elő,s ki más lehetett volna? :twisted:
Most amit vesz majd karácsonyra el fogja zárni a lakásba! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi Boszi!

Gabika szép nagyfiú már...

:shock: még jó, hogy nem értékesebb dolog tűnt el....
...de aki ilyet lop, az bármit elvisz :evil:

Anyukád nem kérdezett rá, hogy nem látta véletlenül az üdítőt, mert úgy emléxik rá, hogy ott volt?
Remélem más nem tűnik el.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


http://www.zoobudapest.com/berletkampany

Érdemes rajta elgondolkozni, és jó ha tudjátok, hogy ezzel a bérlettel az állatkert játszóházba féláron lehet bemenni! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia 6 üveg volt egy fóliában,s fel van bontva! :shock:
Nem kérdezett rá,szerintem figyeli most,hogy nem-e tűnik el más... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap Apa hozott Manónak csomagot, amit a PoliceMiku küldött :P

Levi most tanulta meg, hogy hogyan tud lemászni az ágyról - tolatva ...és éjjel nem evett
1 után nagyon mocorgott - bekentem az ínyét és aludtunk tovább, 8 előtt kelt :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hoztam egy viccet



14. születésnapja alkalmából az apa elviszi magával a fiát vadászni.

- A vadászatnál a legfontosabb, hogy képes legyél síri csöndben maradni.

Várj meg itt, ne moccanj, ne szólj.

Az apa elindul, majd kevés idő múlva vérfagyasztó sikítást hall.

Visszarohan

a fiához.

- Mi a baj? Nem megmondtam, hogy maradj csendben?! - förmed rá.

- Apa, én csendben voltam, mikor a kígyó átkúszott a lábamon, visszatartottam a lélegzetem, mikor a medve belelihegett a fülembe,fel sem szisszentem, mikor megcsípett a darázs, becsuktam a szemem és némán tűrtem, hogy a bűzös borz átmásszon a vállamon. Még akkor sem köhögtem, mikor lenyeltem a szúnyogot. De mikor a két mókus felkúszott a nadrágom szárán és azt kérdezte az egyikük, hogy "Megegyük most a mogyorókat, vagy vigyük be az odúba télire?", na akkor tényleg megijedtem. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nem érdekel valakit? Van 2 jegyem rá, betegség miatt szívesen átadom:
"Hová tűnt az aranyalma a puttonyból?"
december 6., szombat 18 óra, Békásmegyeri Közösségi Ház
az Alma együttes műsora, amely végén megérkezik a Mikulás.


Ha érdekel írj privit!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok! :wink:



Járt már valakinél a Mikulás?Mi várjuk még,de már érzi,hogy lesz vmi!Apa 20:30kor ér haza,akkor lesz Mikulásozás!

Bent a munkahelyén is Mikulásként árulja ma a húst,s abban a ruhában jön is haza,hogy ne keljen átöltözni!:lol: Úgy megnézném az embereket a HÉV-en és a villamoson,no meg a gyerekeket!:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Mi most a hétvégén Szegedre megyünk, talán találkozunk a Mikulással, de ha ott nem jön össze, akkor hétfőn a játszócsoportban :)
Mi is kaptunk már csomagot a MeteoMikulástól, tele van édességgel... ami ugye inkább a mienk lesz :)

Boszi,
Jó bátor a párod, én biztos nem mernék Mikulásként végigutazni a városon :wink:
Anyukádnak szólni kellene szerintem... inkább nem támadólag, de mégiscsak szólnia kellene ..... jobb, ha gyorsan lefektetik a szabályokat, hogy ezt mégsem kellene....

Kia,
Én is végigéltem Áron születésnapján a születését, a szülést :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Szép estét!



Volt a Mikulást,de Gabika nagyon félt tőle,sírt nagyon!Ahogy meglátta,elbújt,s míg el nem ment fel se nézett.

Így nem készült Mikulásos kép apjukkal....

Végül nem utazott végig a városon Mikulás ruhában,itt öltözött át gyorsban.

A sok ajándéktól teljesen felpörgött,s még nem alszik,apjuk mesél neki!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást Babák, Mamák és Papák!

A vendégek elmentek...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia hogy sikerült az ünneplés? Gondolom sok mindent kapott a manó!
Raksz majd fel képeket? :wink:

Többiek hogy sikerült a tegnap este,s mit csináltok?

Én ma vásárolni voltam az Auchanban karira még! Hát nem semmi mennyien voltak! :shock: Én is több,mint 2 órát el voltam ott,de végre megvan az ajándékok 95%-a! :P

A lakás díszitést is elkezdtük,szép már most! :P Most függönyöket mos a gép,aztán hétfőn ablak és ajtó mosás,s akkor kész lesz minden végre! :wink: Apjuk is itthon lesz,így lesz segítségem.

Csütörtökön voltam fogdokinál,de mivel nem a sajátomnál voltam,mert szabin volt,csak ideiglenes tömést kaptam,s hétfőn megyek a sajátomhoz,lehet gyökérkezelés lesz,amit nem szeretnék,inkább akkor húzzák ki!

Anyu felkeltette délután Gabikát,s még ő van megsértődve! :twisted: Tudja,hogy minden nap 15-16 óráig alszik,de pont akkor telefonál,független attól,hogy előtte 20 perccel beszéltünk,s mondtam,hogy a gyerek alszik,meg majd visszahívom.
Ma lett volna 1 óránk egymásra,míg a gyerek alszik,de így nem volt,de azért a DVD-t meg tudtuk nézni.
Nem értem miért van ő megsértődve?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor pár kép tegnap estéről

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Az ajándékok 80%át anyuéktól kapta! :lol:
A többit tőlünk,sógornőméktől és a kerifiaméktól.
Anyóséktól még semmit. :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Karácsonyi hangulatban :P

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: nagyon jó a mikulásos kép Gabikáról! :) Jó sok mindent kapott!

Kia! Kérünk majd szülinapos képeket! :wink:

Nálunk is megjött a télapó. Kapott könyveket, bevásárlókocsit, csokikat stb. Legjobban a csokitélapók érdeklik... Holnap délelőtt megyünk az Auchanos mikulás ünnepségre. Kiváncsi vagyok, hogy lesz a üvőltés a télapótól... Aztán ebédre anyóshoz megyünk, ott holnap jön a télapó.

Hétfőn pedig megkapja a 15 hós oltást. Na ott tuti lesz üvőltés.

Boszi: jó a díszités! Én is díszitgettem már :lol:

horvviki
 
 


Csak egyvalaki kap idén ajándékot a Mikulástól::lol:



http://TRL2.TV/View/?v=72d85a6eb63044e6 9808414488b8dc98

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnap ugye anyu felkeltette Gabikát a délutáni szunyából,s megkértem,hogy ilyenkor ne telefonáljon,ha lehet,csak,ha nagyon fontos,meg ott a mobilom,az halk.

Hát ma mikor hív,persze,hogy 14 előtt,s a gyerek meg aludt. :twisted: Szerencsére nem kelt fel. Apjuk vette fel,mert pont dolgom volt,s ő is megkérte,hogy később telefonáljon,meg majd hívjuk,de hát felkapta a vízet!Mert,hogy milyen jogon oktatja ki őt a párom? :twisted:

Mert nem hiszi el,hogy tegnap is ő keltette fel a gyereket... :twisted:

Csak mondom a vezetékes telo ott van Gabika szobájától 1 köpésre,s hiába halkabbra vesszük,de sokszor felkelt már rá,ha aludt...

Ezért sem értem anyut,miért kell rögtön mindent így felfújni,hiszen mi csak megkértük....

Többiek mi ez a csend?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend lányok???:roll:

Helga voltatok a Játszoban ma?
Milyen volt a Mikulásünnepség?

14re megyek fogdokihoz. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Drukk a fogdokihoz!! :o
Gabika nagyon sok szép ajándékot kapott!
A lakásdíszítés..
Nekünk csak néhány pici dísz van (pl. mikulások) :roll:

Viki
Majd 1-2 kép?
..Helga - Áronról is!
Milyen volt vidéken?

Gani?
Fiora?

Manó nagyon örült a tortáknak, ajándékoknak...
Apa beöltözött Mikulásnak, de Levi csak annyit mondott neki : Apa :lol:

A képek:
Torták:
Kép
Kép
Kép
Az ajándékok:
Keriéktől:
Kép
Tőlünk:
Kép
Kép
Mikulás:
Kép

Vásárlás közben egy kis játék:
Kép
Kép

Bocsi ha sok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hali,

voltunk Mikulásozni. Kár volt izgulni, mert Zsófi nem ijedt meg, sőt. A többi gyerek inkább tőle félt, mert akkora hangja van :oops: . Nagyon próbált barátkozni a "nagy" (15 hós) fiúkkal, de ők menekültek előle :lol: . Mindenki meg volt lepődve, hogy szeptember óta mennyit fejlődött.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!



Voltunk a játszócsoportos Mikuláson, nagyon nagyon sokan voltak, 34 gyerkőc plussz a szülők..... szóval nagyon zsúfolt volt az egész, emiatt eléggé fárasztó is. Hála, Áron elég jól viselte az egészet, nem félt a Mikulástól, bár eléggé bátorítani kellett, hogy a csomagját átvegye.

Kia,
Szupik voltak a torták! Látom, Levi szépen meggyümiszkölte a sajátját! Ízlett neki? :) És milyen ajándékokat kapott? Gondolom, nem quadot :)

Boszi,
Jó sok ajándékot kapott Gabika! Olyan pókunk nekünk is van :wink:

Viki,
Látom, Fanni is sok mindet kapott Mikulásra :)

Áron csokikat (aminek nagy részét mi esszük meg), és egy kasztanyettát, mert a játszócsoportban nagyon megszerette.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!
Mi már (apa+Én) hercegnő mérgezést kaptunk, azért nem írtam :lol:
A jó öreg Mikulás azt hozta, amit a legjobban várt Bogi és annyira elalálta, hogy péntek óta felváltva nézzük a Hamupipőkét meg a Belle-t. Álmomból felébresztenek, fújom a meséket :lol:
Ezeken kívül kapott rengeteg csomagot (amiből akkor este és másnap evett 1 db. Balaton szeletet meg 1 cs. gumicukrot) szerencsére sok gyümölcsöt is kapott, rongybabát, én kicsi pónimat.
Összeszedtem az édességeket, kicsi lett neki az Auchanos szatyi :shock:
Karikor a táblás csokikat felolvasztom és abból lesz a csokimáz vagy ráreszelem a krémes tetejű sütik tetejére. Így fogy a legjobban :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki jól viselte a Mikulást! :lol:

Mi is voltunk a Mikulás bulin. Fanni tátott szájjal nézte a Télapót, annyira megható volt :) Volt egy fél órás műsor is, manók meg a télapó táncolt, énekelt, azt is egy hang nélkül végig nézte. Nem is gondoltam volna, hogy így leköti a figyelmét már. A végén persze, amikor a Mikulás átadta az ajándékokat, akkor már nem volt olyan bátor, de nem sírt. Az ölébe viszont nem akart beleülni, így nem tudtam közös képet készíteni róluk :(

Kép

Tegnap oltást kapott, volt ám üvőltés... De 2 perc múlva már el is felejtette. 9100 gramm volt Fanni, egész szépen hízott, meg lett dícsérve, hogy jól néz ki :lol:

Mindjárt megyek dolgozni, de előtte beugrok a bécsi úti Tescoba. Apa mondta, hogy már sok játék le van értékelve, megnézem őket. Meg kapott ruha utalványt a cégtől (tescosat), megyek megnézem van-e Fanninak valami jó ruci.

Kia: hallottam a híradóban, hogy lejárt csoki volt a rendőrség télapó csomagjában. Ti is így jártatok?
Nagyon szép volt Levi tortája! És jó sok mindent kapott!

Gani: én már várom, hogy Fannit mikor tudom leültetni egy kicsit mesét nézni. Néha jó lenne, pár óra szabadidő :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia nagyon jók a torták,s látom sikerük is volt! :lol:
Gabikának is ilyen mesetévéje van,s imádja még mindig! :P

Helga akkor jó sokan voltatok,nem semmi! :shock: Képet nem csináltál?

Mi tegnap nagytakarítottunk,tehát semmiképpen se tudtam volna elmenni. Apjuk lemosta az összes ablakot,kimostuk a függönyöket,s felraktuk őket,majd még lakást díszítettük.

Tegnap voltam fogdokinál,s végre nem fáj a fogam! :lol: Végre az én dokim volt,olyan nyugodt,s elmagyaráz mindent. Végül gyökérkezelésem volt,pénteken vissza kell mennem még sima tömésre,mert most gyógyszeres van bent. Remélem sikerült is,mert lehet apjukat nem engedi el a fönőke,hogy el tudjak menni. :twisted:

Erről jut eszember ma nem tudott dolgozni menni,mert alig bír menni! :( 14 éve volt motorbalesete,s akkor volt nyílt törése,s az a lába fáj nagyon neki. Ilyen még nem volt. 16 órától van a dokija,majd megy hozzá.

Tegnap voltak anyósék is délután. Gabikának hoztak kis apróságot Mikulásra.
Nika? Viki? Többiek? Mit csináltok?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Helga
Ízlett Levinek a torta, csak a képen az látszik, amikor épp egy fél banánt kapott be.
Kicsit nagy volt neki :lol:
Szerencsére lenyelte. (néha még most is öklendezik, hány a darabos ételektől) :(

Az ajándékok a képeken vannak / mi csak egy könyvet és egy labdát vettünk neki -
ami kimondottan játék... Úgyis mindenkitől szinte csak játékokat kap.
A nagyik ajándéka késik néhány napot, hetet... :roll:

A csokikat mi is esszük Levi helyett - ő csak megnyalja őket 1-2x.

Fiora
...szóval Zsófi fiúkkal ismerkedik :lol:
Nagyon édes lehetett :P

Gani
Lesz majd ilyen nekünk is biztos, hogy 1-2 mesét kívülről fogunk fújni :lol:
A keresztlányunknak is van 1 mese, amit mindig néz :P és nem unja meg :shock: :lol:

Viki
A lejárt csoki...
Volt a csomagokban (kettőt kaptunk 1-et én, 1-et Levi :lol: a cégtől ) tojás...
Ezeken nem volt cimke, így kivettem belőle az összerakható játékok ( volt benne,
mint a kinderben)és ment a szemétbe .....mert nem lehetett tudni, hogy ezek meddig voltak jók.
Tényleg durva, hogy ilyet megtesznek...
A többi csoki, mikulás, ... jók.

Boszi
Drukk, hogy el tudj majd menni.
Apának is volt balesete (talán ezt már írtam is) neki szerencsére nem szokott fájni.
...pedig az sem volt gyenge :?

Tegnap belegondoltam, hogy 3 hét múlva már nem ülök itt :shock:
Nagyon közeledik a költözés :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


vagyok csak most kicsit jobban kell gegére figyelni mert tegnap elesett és úgy beverte a fejét hogy a homloka szétnyílt de hála istennek nincs komolyabb baj hamar elállt a vérzés csak nekem remegett a gyomrom még órákon árt :)

nika70
Salgótarján
 
 


...szegény Gege :cry: Nagyon sajnálom!
Jobbulást Neki!!!

Halad a tesóproject?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia! 3 hét és költöztök? Hú, az már nagyon közel van...

Nika: jaj szegény Gege! Elhiszem, hogy remegett a gyomrod.
Fanni vasárnap verte be a fejét az asztal szélébe. Illetve először azt hittem, hogy a fejét, de másnapra kiderült, hogy a fülét verte be. Tiszta lila lett neki :(

Boszi: hogy van apa lába?

Én ma jól bevásároltam a Tescoban. Vettem Fanninak egy csomó rucit. Gyönyörű hófehér pulcsit, kardigánt, bodykat, melegítő nadrágokat itthonra... A Kenguruban is akció van, 2-t fizet 3 kap akció van a bodykból! Ha valakit érdekelne.

horvviki
 
 


Kia 3 hét? Nem semmi! :shock:

Nika
elhiszem,hogy megijedtél nagyon! S dokinál is voltál vele? :roll:

Apának csonthártygyulladása van! :( Kapott antibiotikumot rá,napi 3X1! Szegény sántikálva megy,de dolgoznia muszáj sajnos! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


hé tegnap írtam és most nem látom vagy nem küldtem el???? na akkor elég szenilis lettem :):):)

nem vittem dokihoz mert hamar elállta vérzés meg hát eüs végzettségem által be is tudtam neki kötözni így csak akkor vittem volna dokihoz ha nem áll el hamar a vérzés :)

Gábornak jobbulást és szerintem nem kéne dolgoznia a csonthártyagyulladás eléggé fájdalmas betegség nem kéne terhelnie a lábát hiszen egész nap áll nem ér ennyit a munka hogy a saját egészsége tönkre menjen

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika nem is tudtam,hogy ilyen végzettséged is van! Örülök,hogy minden ok lett Gegével!

Én ma már a dokit is megjártam Gabikával,mert tegnap reggelre nagyon piros lett a kukija,2x-sére dagadt,s körülötte is nagyon piros. Be van neki gyulladva,vmi gombás fertőzés. Kapott 2 kenőcsöt,azt kell használni,hétfőn viszem vissza majd,hogy mennyit javult.
Ha rosszabodna,akkor bőrdokihoz kell vinnem.
Szegénykém úgy sajnálom! :(

Apjuk elment ma dolgozni,14ig van csak. Hát én is mondtam neki,ha nem muszáj ne menjen,irassa ki magát,de ő menni akart,mert,ha táppénzre kerül akkor alig kap vmit,s az hogy lesz elég mindenre---ezen aggódik. A másik meg,hogy náluk karácsonykor elég nagy a hajtás,ilyenkor nem lehetsz beteg se,s fél szerintem,hogy kirúgnák,ha eljönne táppénzre. :roll:
Remélem javul majd....

Én meg lehet akkor péntek helyett ma keresem fel a fogdokit,mert kiesett a gyógyszeres tömésem,meg apjuk előbb végez! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: