Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Édesek a bébik én is rakok fel képeket!
Köszönöm a segítségeteket,de már kaptam egy jó kis ajánlatot a pihentetőre. :lol:
nem engedi a képfeltöltést.Majd legközelebb.
Amúgy 8 hetesek vagyunk,szuperül fejlődik /3hét=1kg/
jó baba.Nem sírós,bár szerintem a szopis tea sokat segít ebben.
Mégegyszer köszi a segítséget
Jucy
jucy81
 
 


Sziasztok:


Köszönöm a bítataást,nagyon jól esik :D Most mindenkinek válaszolok egyben.
Ezt a diagnózist Pesten a Semelveis egyetemen mondta az ujszülött sebészeten az egyetemi tanársegéd,amúgy ő az osztály főorvosa is.Hozzá kell vinni kontrolra ,mert itt műtötték meg a Dorkát.Másik elyre nem tudom vinni,mert állítólag nincs máshol.Tatabányai dokival beszéltem telefonon,mert nem bírtam ki.Ő megnyugtatott,hogy lehet azért lett rossz az uh,mert sokat ivott.júli 19-re kaptunk időpontot,és akkor soron kívül megvizsgálják.Ebben a dokiban bízom,mert anno 20éve is ő kezelte a tesómat ugyanezzel a bajjal.Meg a doki lányát is pont ugyanezzel a bajjal műtötték.Őa vesegondozó a Tb-i kórházban.Azt mondta még,hogy lehet azért is hogy kicsit romlik a jobb veséje,mert a balt tehermentesíti.Ez egy nagyon hosszú folyamat,akár több év is lehet :( .Majd pontosan a szeptemberi izotóp fog eldönteni mindent.Szegénykém kap egy braműrt,befecskendeznek neki szinezőfolyadékot,és bebugyolálják egy felfújható "gumiba"és 1 órán át nézik,hogy mennyit pisil,és mennyi az épp kéregállomány.Nme tudom mit fogok vele annyi időn keresztül csinálni,mert viszonylag mozdulatlanúl kéne feküdnie,és a keze is le lesz kötve :cry:

Csütörtök még mindig jó,csak Cirmike légyszi írd le a pontos címet.Remélem Réka nem kapta el a bacikat.

Angika:Ha olvasod,nálam még mindig lesz hely a kocsiban,csak hívj elötte,hogy merre laksz,és mikor talizzunk.06705797995.

Most megyek,ebédel a pici,utána pihizik,és irány a pancsi :lol:

Szép hétvégét

Ági
ági01
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Gondoltam felrakok pár képet,hogy pancsizott a Dorka.
:lol:
Ági
ági01
 
 

 
 

Sziasztok!
Hazaértünk diplomaosztóról meg anyuéktól! Köszönöm tesóm nevében a gratulációkat!!! :lol: Épület gépészmérnök lett! :lol:

Ági! Hívlak holnap! És köszi,megyünk veletek kocsival :wink:

Este még vissza jövök még!
angika
 
 


Sziasztok!
Elaludt a csöppségem:)
7végénk: Szombaton reggel 5kor keltünk. Julcsi már kicsit előbb ébredt,de hagyott még pihizni. 6kor indultunk el Vértessomlóról(anyuéktól). Julcsi hamar elaludt és Dombóvárig fel sem ébredt. Kb. negyed 10re értünk tesómékhoz. Ott hamar megettetem és felöltöztettem csinibe a csajszit. 10kor kezdődött a diplomaosztó. Rohantunk,mint állat. Természetesen parkolóhely már csak a sulitól messze volt. Dög melegben futottunk babakocsistul:) Na,végülis beestünk kezdésre. Hamar leparkoltam Julcsit a z első sor mellett és lecsüccsentem mellé. 400fős előadóban volt. Tömve az egész és ott is dög meleg. Hamar elkezdték kiosztani a diplomákat. Amikor tapsolt a jónép Julcsi drágám kiabált,kurjongatott,sikítozott jó hangosan! :d :) Megvártam míg tesóm is megkapja a papírt aztán inkább kivittem a csajt. Elég nagy feltűnést keltett bent :d 1órás volt a party. Volt sapidobálás meg minden. Mentünk ebédelni aztán tesóm cuccait bepakolni,mert haza is költözött most. Fél 4 felé indultunk el haza. Julcsibaba Pécs határában elaludt és Somlón ébredt fel mikor beálltunk az udvarba. Ilyen ügyes volt. Jól kiszáradt a szája ,de nem ébredt fel inni sem. Csak cuppogott néha álmában. Ma játszottak sokat papával,mamával :) kicsit sétáltunk is ,de nem esett jól a 32fok,inkább hűsöltem a szobában. Aztán hazajöttünk és most szaunázok itthon :d ;)

Zsanett! Köszi tesóm nevében:) Épületgépész lett! :)

Erika! Köszi!Látom Viki milyen nagy segítség Neked otthon! Segít pakolni a könyveket :lol: :wink:

Szép álmokat mindenkinek! Jó éjt!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák és a képek! Irigykedem is a sok-sok pancsi miatt,de a jövő héten már mi is pancsizhatunk.

Erika!
Kempingasztal és szék ügyben nem tudok sajna segíteni,de jó nyaralást nektek!

Ági!

Ne izgulj,nem lesz semmi gond Dorkával! Azért majd számolj be,hogy mit mondott a tb-ai doki!

Hugodugo!
Virágnak jobbulást!


Mifelénk nagy hírek vannak:
Olivér kisfiam egyedül jár!!!! Már 6-8 métert megtesz anélkül,hogy elesne.Bár még kicsit bizonytalan,de ezen egy játék vagy bármilyen tárgy sokat segít: a kapaszkodás érzetét nyújtja neki.Nagyon élvezi ő is és mi is az új tudományát.
Benike és a Marci is megy,ha fogjuk a kezüket. Kinn van végre az olivér első rágófoga,ami a kilencedik fog.

Remélem,csütörtökön találkozunk!
Cirmike!Ha erre jársz,írd meg a pontos útvonalat!Kösz!
Szép estét!

Edit
edit73
 
 


sziasztok

Edit gratula az önálló menéshez.Gondolom egy fokkal könnyebb így hogy 1 gyerkőc már tud önállóan menni.Örülök hogy tudtok jönni,végre tudunk találkozni.

Ági
A Dorka is szépen ül már.Reméljük az itteni doki majd meg tud nyugtatni.Egyébként a Dorkán tök nem látszik hogy műtötték.Ja és addig örülj míg nem mászik,mert innentől kezdve már nincs megállás :D .Egyfolytában teper jobbra balra.Átmászik mindenen ha kell. :D

Zsanett
Akkor ha nem gond mennénk veletek.Ha esetleg nem felejted el nem hoznád el az a gyerek cd-t amit egyszer mondtad hogy van.Addig is köszi mindent.

Erika
Már bepakoltam a babaszakácskönyvet remélem csütörtökig nem pakolászom ki valami úton módon. :D

Angika
Julcsi nagyon édes ott a zöld közepén.Örülök hogy ti is tudtok jönni.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok,

Na, akkor az útleírás (az újonnan jövőknek) a csütörtök délelőtti babatalira.

Vértesszőlős, Kertalja utca 15.
Ha Tatabánya felől jössz, akkor a főút utolsó előtti utcáján, a Petőfi Sándoron gyere fel a dombon, egészen a Samu Mini Coop Abc-ig. Itt fordulj balra a Homok utcára, majd ezután (szelektív szemetesek mellett) rögtön megint balra a kavicsos Kertalja utcára. Itt a második ház a miénk. Barna deszka kerítés, az utcafronton még nincs elterítve a kupac termőföld.

Remélem minél többel eljöttök... várunk szeretettel.

Cirmikéék
tel számom, ha vkinek kérdése van: 30/9944-570

UI: bocsi, hogy most is rövid voltam, de remélem majd sokat tudunk dumcsizni

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Olyan jó sokat írtam és eltűnt :?

Most már kicsit rövidebbre fogom magam, későre jár.

Megfőztem holnapra az ebédet, azért vagyok még fent, kedves férjem ma is túlhajtotta magát. Paprikás krumplit csináltam, Erikáéknál múltkor annyira ízlett, hogy azóta azt akarok enni, hát most eljött az alkalom.

Voltunk ma orvosnál, kapott háromfajta gyógyszert, úgyhogy a gyógyulás útjára léptünk, nem tudom, hogy csütörtökig meggyógyul-e, nagyon szeretnénk menni, de ha nem, akkor nem akarunk senkit sem megfertőzni.

Nagyon hullámzó a kedve, enni sem akar, még a kedvenc kajáját sem, úgyhogy minden falatnak örülök. Annyira tudom őt sajnálni, de nagyon mérges leszek rá, amikor nem engedi hogy kiporszívózzam az orrát, tudom, hogy sokkal jobb lesz neki, csak ő nem hiszi el nekem, annyira sír, hogy mire befejezem, szinte kezdhetjük előről...

Képzeljétek el, a váróban udvarolt egy 5 év körüli kisfiúnak! A budapesti váróban is ugyanezt csinálta! Korán kezdi a kiscsaj :D

ÁGI:
Kitartás a vizsgálatig! Én is aggódnék, hogyan tudnám egy órán keresztül nyugalmi állapotban tartani a gyereket, nem lesz könnyű dolgot, de talán játékokkal el tudod terelni a figyelmét.
Tetszenek a fényképeket, főleg az a kép, amelyiken bebugyolálva hozzád bújik és kíváncsian néz körbe, hogy akkor most lesz hidegzuhany, vagy sem :D

EDIT:
Gratulálunk Olivérnek, hamarosan a többiek is követni fogják (gondolom én), ha rájönnek, hogy micsoda rosszaságokat lehet így csinálni. Virág mostanában a konyhaszekrény rámolja ki, főleg a salátáskanál és a kisfazék tetszik neki.

LIVIA:
Nem akarlak "elkeseríteni", de ha elkezd menni, akkor sem lesz könnyebb dolgod :D Még veszélyesebb, mintha "csak" mászna. Én általában akkor kapok f
rászt, mikor észreveszem, hogy elfelejtettem bezárni a kertbe vezető lépcsőnél lévő kiskaput, és Virág éppen kint van a ház és a kerítés között. Akkor rohanok egy sort. Ki kell nyitnom, ha Virág alszik, hogy a kutya le tudjon menni a helyére, viszont gyorsan be kell csuknom, ha felébredt.

ANGIKA:
Akkor Julcsi nagyon jól tűrte a "hercehurcát", aranyos lehetett, ahogy ott kajabál :)

Most már megyek, nem azt mondom, hogy sok a dolgom, de egy nagyon fontos (tente) van :D

Amint tudok, jövök!

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Jucy
ti merre laktok?Nem tudom,hogy írtam-e,de csütörtökön Vértesszőlősön lesz babatalink,ahova titeteket is várunk!
Hogy hívják a babádat?Kinél szültél,mennyivel?
Várjuk a képeket :lol:

Ági
nem semmi amit leírtál a vizsgálatról,szegényke 1 óráig bebugyolálva kell lennie :cry:
Nagyon édesek a képek,nekem is az a kép tetszik a legjobban amin együtt vagytok rajta.

Edit
Gratulálunk OLinak,nagyon ügyes,lehet,hogy a többiek is ellesik a járás tudományát és csütötrtökön már együtt szaladnak be hozzánk? :lol:

Cirmike
köszönjük az útleírást!
Már kikészítettem Réka 1000 éve nálunk maradt csörgőjét :lol:

Csináltam a Vikinek egy hajcsatt és hajgumi tartó dobotkát,nagy sikere volt,sokat játszik vele azóta is,persze üres állapotban:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vnora
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Szép napot mindenkinek,sziasztok:Erika és Viktória Lili Kép
cseriviola
 
 


Sziasztok!!!

Valaki használ Mildebé HA tipusu tápszert,mert nálunk csere volt és a megmaradtat szivesen odaadnánk vkinek!!!
Akit érdekel ide írjon:
blackby@msn.com


[/img]
blackby
 
 


Egy gyors köszöntés:

Nórának is és a Vikinek is (Lili nap alkalmából :lol: ) boldog névnapot kívánunk:

Kép virág

Évi, Soma
lola77
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Először is sok boldogságot kívánunk Viktória Lilinek :lol: Kép


Cirmike csütörtöki talira mit vigyünk?

Puszi!
Szép napot mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!


Erika!

Gratulálunk Viktória Lilinak!Nagyon ügyes vagy,tök szép ez a doboz! Mikor van neked erre energiád?
Még nem hiszem,hogy szaladnánk csütörtökön,mert még cipőnk sincs.Anyósom legnagyobb megrökönyödésére4 De az Oli tök élvezi a mezítlábazást az udvaron.Az utcán meg amúgy se sétálnék még vele,ott babakocsizunk. Majd talán ha lesz akcióban szandi,akkor veszünk neki valamit.De most még ráérünk ezzel,mert nem adnám rá.

Hugodugo!
A salátáskanál nálunk is nagy sláger,apa bánatára.Meg a mézes köcsöge,de azt most elpakolta,mert félti.Újabban az asztalaon szoktak tanyázni,ha fél percre félrenézek. Mindhárman megtanultak felmászni a konyhai székekre.És onnan meg az asztalra!

Cirmike!
Biztos,hogy be mersz bennünket így is vállalni? Olyanok vagyunk lassan,mint egy bölénycsorda! :lol:

Rena!
Mi is rájöttünk,hogyan lehet ki-bemászni az etetőszékbe! Hát nem mondom,hogy örülök neki!Ja és a Benike belekapszkodik a gáztűzhelyen lévő rácsba (ami a gázrózsák körül van),felhúzza magát és úgy nézi meg,mi van a tűzhelyen,ami őt érdekelné!
Hű kezdődnek a rémálmaim!!!

Ma megbugyantak a gyerekeim: délelőtt 2,5órát aludtak,most meg 1 órája alszanak.Nem tudom,mi van velük?Ennyire lehangolja őket ez a nyomott idő?

Edit
edit73
 
 


Sziasztok!

Végre be van kötve a net. Most már elég késő van, így a következő napokban bővebben írok a szülésről, és Bendiről. Addig is mellékelek róla egy képet. Kép [/img]
eagleszem
 
 


Sziaszok!


Lola,
mi benne vagyunk egy 17-i taliban!

Nagyon aranyosak a gyerkőckék!
Ági,
Dorka egyre szebb!

Erika,
nagyon jó kis dobozt kreáltál. Tényleg, hogy van erre energiád?
Jók a Vikiről a képek. Mindig valamit mahinál. Vagy pakol, vagy akkutöltővel játszik. :D

Edit,
gratula az önálló járáshoz. Nem lehet semmi, amiket azok a lurkók művelnek otthon. Majd ha a másik kettő is elindul! :D

Lívi,
akkor megyek értetek csütörtök reggel. Majd hívlak holnap, nem tudom mikor mert sűrű nap lesz.

Cirmike,
köszi az útleírást, remélem nem tévedünk el. :shock: Majd a Lívi navigál :D .

Gangiék nem jönnek? Nem szól nekik valaki, aki tudja a számát?

Eagle,
nagyon édes a kicsi! Jó hogy csatlakozol. Mesélj, mindent tudni akarunk! :lol: Nem jössz csütörtökön?

Feltöltöttük a netre a képeket még a babaúszásról az ottani ismerősöknek. Ha esetleg érdekel titeket is akkor itt találjátok:
http://kep.tar.hu/zsanka01
Babaúszás könyvtárban.

A Névnaposoknak - Viktória Lilinek (mondtam már ha lányunk lett volna, Lilinek hívják? A párom mondta ma, ha kislányunk lenne akkor ma ünnepelnénk a névnapját :D ) és holnapra Izabellának is.

Kép [b]

Akkor csütörtökön tali!
Sziasztok!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Reni most írta,hogy Gangiék hazajöttek,remélem,hogy összefutunk nemsokára,ha mégsem akkor írok neki e-mailt,nehogy lemaradjanak a holnapi taliról.

Köszönjük szépen a névnapi jókívánságokat!

Akik még nem voltak ilyen talin,azoknak üzenném,hogy mindenki azt hoz amit gondol/innivaló,rágcsálnivaló,süti/.
Egyik gyermek édesebb mint a másik!
Úgy örülök,hogy sokan leszünk holnap!
Azok pedig akik nem tudnak eljönni,hiányozni fognak,de majd csinálok egy csomó képet :lol:

Anikó
nagyon édes Bendi!
Gyertek holnap ti is a talira!!!!!!!!!!

Zsanett
édesek a képeken a gyerekek!Látszik rajtuk,hogy nagyon élvezik az úszást.

Most sietek,mert megyünk a paphoz megbeszélni a keresztelőt,remélem,hogy sikerül.
Sziasztok:Erika és Viktória Lili
cseriviola
 
 


Aranka

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk Izabellának!
Kép Kép


Erika és Viktória Lili
cseriviola
 
 


Sziasztok!

A mostani babatalira sajna nem tudok menni :( , mert családtagjaim és egyéb állatfajták beprogramozták előre a hetemet.
De remélem a következőre tudunk menni. :P
Amúgy Szőlősön a közelben laknak a nagybátyámék és a főnököm.

Anikó
eagleszem
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,hogy ki emlékszik még Blackby-re/Ritára/.
Jó pár hónapja lépett be közénk,akkor küldött egy képet magukról/férje színes bőrű,ő akkor még kismama volt/.
Írt e-mailt nekem,kisfia született,pontosan nem tudom,hogy mikor.
Arra kért,hogy segítsek neki,mert megmaradt Mildibé HA tápszere és Konakion cseppe.Ha valakinek szüksége van ezek közül valamelyikre,szívesen odaadja.

Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Holnap más is hozzon fényképezőgépet :lol:

Küldött Rita/blackby/pár képet magukról,ezeket most utólagos engedélyével megmutatom nektek,hiszen olyan édes a kisfia!
Cudjoe Kester Isaiah-nak hívják,3400 gr-mal és 51 cm-rel született.
Íme:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Sziasztok,

Gyertek csak nyugodtan ma, sokan is elférünk a kertben pokrócokon... (esetleg ezt hozzatok)

Tegnap anyuéknál voltam a lurkókkal Móváron, fél 9-re értünk haza, miután leraktuk a gyerekeket még dolgozgattunk, azért nem írtam már.

Sajnos ott vettem észre, hogy Rékának folyik az orra és miután elaludt itthon hallottam, hogy köhög. Remélem semmi komoly, ezért nem mondanám le a talit, már mindenki nagyon készül gondolom. Végül is Réka ugyse mászik rá senkire és ugyis az én ölemben lesz végig, majd az ő most használt játékait ne rágja meg senki, erre kell vigyázni.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


sziasztok

Hát elkezdtem a képek feltöltését,de annira tetű lassú,meg állandóan hibaüzeneteket ír ki a fotóalbum rész ,hogy ezidáig nem sikerült feltölteni normálisan.Elk van már kezdve babatali07.13 néven,de valamelyik kép lehet hogy duplán van,valamelyik meg még nincs fenn,de az is lehet hogy tök üres nem tom,mert nem vol türelmem várni és bezártam az egészet a fenébe. :cry:

Egyébként jól éreztük magunkat.Timi tök kidöglött van is kép róla de nem tom hogy az albumba bekerült e.
Remélem Réka nem betegedett tovább olyan kis bátyadt volt miután felkelt.
Na most nem írok többet mert kicsit kivagyok én is, mert épp csinálgatjuk a fürdőt.

Mégegyszer köszönjük Szandra a vendéglátást
Üdv és jó éjszakát Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Szandra
Köszönjük szépen mégegyszer a vendéglátást,nagyon jól éreztük magunkat!
Annyira jó volt,hogy ilyen sokan össze jöttünk,kár,hogy soha nem lesz olyan,hogy mindenki el tudjon jönni :cry:
Viki is jól elfáradt ma 2-5-ig aludt :lol:
Ne haragudjatok,de be sem mutattam a barátnőmet akivel mentem,Móninak hívják,kislánya Dóra,ő a Vikinél 4 nappal idősebb.

Megcsináltam az albumokat a mai taliról,nekem is nehezen ment,olyan lassú volt a feltöltés :cry:
Íme ők lennének azok:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10099

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10101

Ha valaki kér a képekből,az jelezze,szívesen küldök.

Angika
örülünk,hogy eljöttetek,édes a kislányod!

Amíg el nem felejtem,a joghurt torta receptje közkívánatra :lol:
26 cm átmérőjű tortaformába való adag:
2x0,5 l natur joghurt/kefír is lehet/,13-15 ek cukor,2 zacsi étkezési zselatin,ezeket összekeverem és megmelegítem/felforralni nem szabad!!!/
Ha egy kicsit kihűlt,bele a gyümölcs,majd a 6 dl habtejszín.
összekeverni és jól behűteni.
Jó étvágyat hozzá!

Sziasztok:Erika és Viktória Lili

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika!

Nagyon jók a képek a babataliról. Sajnálom, hogy nem tudtunk menni. A Móni a volt osztálytársam.

Anikó
eagleszem
 
 


Sziasztok!
Eddig még csak egyszer írtam,én volnék a baba bizományis csaj.Nagyon úgy néz ki a dolog, hogy egyenlőre ez csak egy jó ötlet marad.
Viszont találtam a neten egy oldalt, ahol a gyerekek kéz és láblenyomatát készítik el.Én a kisfiam 1 éves szülinapjára elkészítettem.Betöltöm a képeket, hátha más is jó ötletnek találja.Ez egyébként egy képkeret és arra van ráragasztva a lenyomat.3dimenziós, tehát kézzel fogható a dolog.

Nagyon jók a babatalis képek,kicsit irigykedem, mert az Erika meghívását nem kaptam meg, nem jött át az email,és már csak tegnap este találkoztunk.
Ha befogadtok, szeretnénk mi is résztvenni a következőn, sőt akár nálunk is lehet egy. Kép Kép


Szép napt mindenkinek:maguskaa (egyébként Ági, de hogy ne zavarjalak meg benneteket, ezért maradok a maguskaa-nál)
maguskaa
 
 


Teszek fel pár képet Bálintról.
Segített takarítani :lol: Kép Kép Kép

Egyébként Lola,lehet hogy veletek találkoztunk tegnap a jubi parkos játszótéren?Soma hintázott,és ti pedig átadtátok nekünk a hintát?Lehet?
maguskaa
 
 


ez csak egy próba, hogy sikerült e odavarázsolni az aláírást a végére:)

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok

Na asszem most már teljes az album.(remélem).A köv címen elérhető:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10097

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Megint alig fogytak a hozott dolgok... kivéve a gyümi tortát. Köszi érte Erika. :lol:

Sajnos Rékám nincs jobban, de legalább most nagyot alszik.
Lehet, hogy így nem lesz semmi a hétvégére tervezett strandolásból...

Szép hétvégét mindenkinek!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Maguskaa,

Nagyon tuti dolog ez a kéz, láb. Hol lehet ilyet csináltatni?
Köszi előre is.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Örülök,hogy találkoztunk Veletek!!! :lol: Most nem sorolom fel egyenként a gyerkőcöket, mindenki nagyon aranyos,tündéri babó!

Szandra! köszönjük a vendéglátás! nagyon szép a házatok(amennyit láttam belőle:)) és a kertetek különösen tetszik a szép fűvel és a mégszebb tóval! Réka babának jobbulást kívánunk.

Lívi! Ha nem haragszol átküldeném emailbe a képeket amiket én csináltam(nem lett sok) Láttam még fér az albumba :lol:

Szép Hétvégét mindenkinek! :lol:
angika
 
 


Kép

Julcsi meggyet falatozik :lol:
angika
 
 


Sziasztok!

Cirmike
Rékának jobbulást kívánunk mi is!

Lívia
megadtam Móninak az e-mail címét,mert szeretne tőled kérni pár talis képet,ha nem gond.
Kár,hogy nme volt nálam reggel a pelusból minta,remélem,hogy nem felejtem el a nyaralás alatt az ígéretemet :lol:
Timi édes ahogy beájult :lol:
Vikit is kifárasztják ezek a babás programok,jókat alszik mindig utánuk :lol:
Légyszíves küld át nekem azt a képet amin a Vikivel vagyok,köszi,hogy csináltál rólunk is,jó lett szerintem :D

Máguska
üdv köztünk,végre,hogy rászántad magadat a csatlakozáshoz :lol:
Édes a Bálint ahogy segít takarítani :D
Köszi a meghívást hozzátok, élni fogunk vele.

Angika
édes Julcsi a képen,látom ízlik a meggy neki :lol:

Jó hétvégét mindenkinek,sziasztok:ERika és Viktória Lili

cseriviola
 
 


www.babatapi.hu
itt megtaláltok mindent.Címet, árat, stb

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!


Mi is nagyon jól éreztük magunkat a babatalin, köszönjük Cirmike a lehetőséget. Rékának jobbulást kívánunk!
Jók lettek a képek is! Máté a többiekkel ellentétben nem ájult be, hazafelé aludt, aztán itthon felébredt és csak 3kor tudtam elaltatni. Én már majdnem összeestem addigra :) Majd leközelebb jobban hajtom :wink: . Ugyis olyan anyás mostanában.

Angika,
látom Julcsinak tetszett a meggy :D . Csak natúran adtad neki?
Én banánnal szoktam a Máténak nagyon szereti.

Magnuskaa,
üdv nektek. Nagyon édes a Bálint, olyan kis golyó mint az én fiam. Jó az a 3D-s lenyomat, mondjuk mikor először megláttam kirázott a hideg, annyira élethű :) . Gipszből van?

Tett fel a párom képeket a Mátéról a http://kep.tar.hu/zsanka01 helyre, ott ahol a babaúszás is van. Ha érdekel nézzétek meg!

Jó hétvégét mindenkinek!
Máté & Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Szia Zsanett!

Megkérdezhetem, hogy hol van a babaúszás? A Tűzoltóságnál?

Anikó
eagleszem
 
 


Sziasztok.

Előszőr is Boldog névnapot kívánunk Rolandnak.Rékának meg jobbulást.

Maguskaa
Miért vetetted el a bababizományi ötletét?
Kár hogy későn ért az üzenet a taliról.Jók szoktak lenni.Számíthatsz ránk a köv. taliban. :D .

Lehet hogy lesz még egy csajszi is az ilyen talikon nem biztos,mert Kömlődön laknak,csak az Anyukája itt lakik a házunkban és így szoktunk találkozni. Majd meglátjuk.

Zsanett
Nagyon jók a képek Mátéról.Bírom ahogy ilyen kameraérzékenyek a gyerkőcök.Meglátják és egyből mosoly meg ilyenek :D .

Ritának nagyon aranyos kisfia lett.Ahogy az Anyukája ölében kucorog az tök jó kép.Bár a nevét nem biztos hogy hamar meg fogom jegyezni. :D .

Angika
Lehet hogy már írtam, de nagyon aranyos a Julcsi.Szép nagy baba,meg látszik rajta hogy érdekli minden. :D .Nem fanyalgott nagyon a meggyre?Mondjuk a Timi ha gyümölcsről van szó az sem érdekli ha savanyú.Szerintem ha azt ehetne éjjel nappal azt sem bánná.Sajna,mert az ebéd meg annyira nem csúszik.Bár az is lehet hogy a meleg miatt.

Hát nem tom egyenlőre most nem írok többet.
Erika majd küldöm a képet nem felejtettem el,csak most mennem kell.Megyünk Környére kerti partizni.Talán este.

Üdv mindenkinek Jó hétvégét
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Feltöltöttem a képeket.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10117

Úgy látszik kegyes volt hozzám a babanet, mint a villám, úgy tudtam feltölteni őket. Tovább tartott lekicsinyíteni a képeket. :)

Kedvenc képeim, amikor a Lackó oroszlánt játszik, meg amikor Edit valamelyik (nem tudom melyik :? ) fiával csúzdázik.
Azon viszont meglepődtem, hogy van olyan kép, amikor a Dávid nem a füvet nyírja. :lol:

És bocsi, hogy csak most töltöttem fel a képeket, de egyszerűen azóta nem volt időm rá.

Lilla
lillaka
 
 


Sziasztok!
Hát tényleg nagyon szuperek a képek.Mardos a sárga írígység :lol:

Livi:az ötletet azért kellett elvetni, mert abból a heiségből lett volna, amiben jelenleg is dolgozunk.Csak váltani akartunk, valami könnyebbre.De aztán félünk belekezdeni másba, mert hát ebből a vállalkozásból élnek anyuék,és az én fizum is innen jön.És mindíg felvetődik a kérdés, hogy mi van ha nem jön be, van nem hoz annit, hogy az elég legyen.
Politikát nem akarok belevonni a társalgásba, de még az is elképzelhető hogy a megszorítások miatt muszály lesz valamerre lépni.Majd meglátjuk...

Cirmike:
nagyon szép a házatok,már ammennyit a képeken látok.És nagyon tetszik az a szép fű is.Bár talán ezt már pázsitnak hivják.:)

Zsanett:
Igen, valóban egy súlycsoportba tartoznak a fiúk :)
De azt hiszem ez még mindíg a jobbik eset.Azt hiszem Erika alá tudná ezt támasztani.Most voltunk az 1 éves statusz vizsgálaton, és bizony 10900 g a Bálint.Szerintem az én alkatomat örökölte :((((

A lenyomat szerintem nem gipsz, sokkal előbb kötött mint a gipsz, elég volt neki pár mp.Valami bababarát anyag, nem okoz allergiát.Vettek a lábáról és a kezéről is 2-2db-ot,hogy amelyik jobb azt készítik el.

Na én ma már nem leszek.Ma ünnepeljük a kisfiam 1. szülinapját.Valójában csak hétfőre esik a nagy nap,de ma gyerekes buli lesz, és a jövő hétvégén pedig családos.Remélem olyan jól fog sikerülni, mint amennyire várom.
Teszek majd fel pár képet, ha kiváncsiak vagytok rá.

Szép napot mindenkinek!

Kép
maguskaa
 
 



Sziasztok!

Zsanett
megnéztem az új képeket Mátéról,úgy imádom,mindig mosolyog :lol: ,tiszta anyja!
Szép a lakásotok,már amennyit a fényképeken látni!

Anikó
én úgy tudom,hogy babaúszás Móron és Székesfehérváron van,ami közelben van,de erről inkább Zsanett tudna nyilatkozni.

Cirmike
Boldog névnapot Rolandnak!
Kép

Lívia
Rita kisfiát Kesternek szólítják úgy tudom,így már nem olyan nehéz megtanulni :D

Lilla
semmi gond,hogy most tetted fel az albumot :)
Nagyon jók lettek a te képeid is!

Máguska
Boldog 1 Születésnapot Bálintnak!
Kép Kép
Naná,jöhetnek a képek,imádjuk nézegetni! :lol:

Jó hétvégét mindenkinek,holnap még benézek indulás előtt :lol:
Sziasztok:ERika és Viktória Lili Kép
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, Cirmike tök jó lett a kertetek, rá sem lehet ismerni! Gratula, büszkék lehettek rá. Roland oviban volt a tali alatt, gondolom?

Rolandnak boldog névnapot, Bálintnak boldog szülinapot!

Ja, Máguska, igen mi voltunk akkor ott a Jubi parkban, nagyon édes volt a Bálint, ahogy totyogott és tök sajnáltam, hogy Soma nem akart mindjárt elsőre kiszállni, mert mostanában ki sem lehet robbantani a hintából! :oops: Mondjuk lehetne ott több olyan jó kis hinta, nem?

Lányok, a jövő héten, ki tudna v.melyik nap de. eljönni a Csóni-tóra, mert mi most tudnánk menni babatalira.
Hétfő, kedd vagy szerda legyen? Kinek melyik jobb, talán olyan meleg sem lesz...
Renáék is val.szeg tudnának jönni!
Írjátok meg, hátha össze tudjuk hozni? Nekem bármelyik de. jó a 3 közül.
De mehetünk du. a Máltaira is, ha a dózsakertieknek az jobb!

ERika, nektek nagyon jó nyaralást, kitartást Vikinek a hosszú úthoz! 3-an mentek, vagy többen? Merre? Szerencsés utat, sok napsütést, fürödj nagyokat a tengerben, mi meg majd itthon irigykedünk! :P
lola77
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,mert megyek elkezdem a pakolást.
Jobb időben elkezdeni,mert nem tudom,hogy hogyan alakul a holnapi nap.
Szeretnék mindenkitől elbúcsúzni,jó nyaralást aki rajtunk kívűl szintén ezt teszi,aki meg beteg annak mielőbbi teljes gyógyulást kívánunk!
Hiányozni fogtok!!!!!!!!!
De ugye jó sokat írtok,legyen mit elolvasnom mikor hazajövünk :lol: ?
Mi meg csinálunk rengeteg képet,ahogy szoktam :lol:
Júl.16-28-ig leszünk távol,Horvátországban,Rab szigetén.

Vigyázzatok magatokra és a gyerekekre!
Puszilunk mindenkit:Erika és Viktória Lili Kép Kép
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika!
Szupi jó nyaralást kívánok nektek, pihenjetek sokat!
Aztán majd várjuk az élménybeszámolót és természetesen a fényképeket.

Lola!
Én szívesen benne lennék egy taliban. Részünkről mindegy, hogy hol. Délelőtt gondoltad? Így nekünk a hétfő és a kedd jó. Kedd este egy anyajegyet műtenek ki a lábamból, így a szerdát még nem merem bevállalni a friss seb miatt :cry: Ez már a negyedik, amit ki kell szedni :cry: .

Képzeljétek, pénteken ráültettem a Dávidot a bilire, és sikerült belepisilnia. És annyira megtetszett neki, hogy tegnap is belepisilt háromszor is. Persze nem ő szól, hanem én ültetem rá találomra. Nincs még korán szerintetek? Nehogy elrontsak valamit, és több kárt okozzak vele. :? Másfél éves múlt a Dávid.

(Maguskaa) Ági!
Tök édi a fiad! Dávid is imád takarítani. Néha úgy kell "kicsavarni" a kezéből a seprűt :lol:

Megyek, rendet rakok, Dávid tornádó módjára söpört végig a házon.

Lilla
lillaka
 
 


Sziasztok!

Erika!Nagyon kellemes nyaralást kívánok!Érezzétek nagyon jól magatokat!

Lola:egyáltalán nem bánom hogy Soma nem ugrott ki azonnal a hintából,hiszen Bálintnak is meg kell tanulnia hogy ha foglalt, akkor addig mással játszunk.Egyébként nagy szerencsém van vele, egyáltalán nem türelmetlen ilyen szempontból.Remélem így is marad.Sajnos mi már egyre kevesebbet járunk a jubis játszóra, mertBálint szinte semmi időt nem akar a kocsiba ülve eltölteni.És hát amíg Dózsakertből átérünk, hát addig sok idő telik el.

Lilla:köszi a dícséretet.Bárcsak ezek a férfiak ilyen takarító mániásak maradnának! :lol:
Ha van valami fontos dolgom, és azt akarom hogy Bálint ellegyen, akkor csak előveszem a porszívót, és fél óra tuti elfoglaltság neki.

Pár szó a buliról:ngyon jól sikerült!Élvezte minden gyermek, de a legjobb azt hiszem az volt hogy a sajtost a földről lehetett enni :lol: Körbeülték a lehullottmorzsákat, és onnan szemezgettek.Mág jó hogy előtte alaposan felmostam.Annyi játékot kapott Bálint, hogy ma azzal kezdtem hogy kiszanáltam a régiek közül ami már bizti nem kell, hogy legyen helye az újaknak.

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok

Nekünk is jó bármelyik nap.Szerintem a délelőtt jobb,de ahogy a többieknek is jó.A Csóni tó jó ötlet,ha esetleg meleg is lenne van ott árnyék bőven.Remélem minél többen össze tudunk megint jönni.
Nekünk ezek a talik még abból a szempontból is nagyon jók,mert a környezetünkben a Timi az egyetlen pici baba.Barátaink körében senkinek sincs még(sajna :( ),de mondjuk hamarosan a tesóméknál megszületik az unokatesó.Már tök várom.Van még két uncsitesója,de azok már jóval idősebbek,10 és 18 évesek. És imádja a Timi a gyerkőctársaságot,meg szerintem jó hatással is van rá.

Na szóval akkor nekünk jó,csak akkor egyeztessünk kinek mikor jó.

Na továbbbi jó hétvégét mindenkinek,Erikának meg nagyon jó nyaralást.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Jaj de hogy írtatok, azt hittem, hogy kevés lesz az idő megszervezni a köv. hét elejére egy másik talit.

Akkor szerintem szúrjuk ki a kedd délelőttöt a Csóni tónál, 9.30-10.00 legyen? Pokróc, inni való és nosza rajta! Várunk mindenkit, aki olvassa.
Edit, Ági, Angi, Angika, Rena, Zsanett, Cirmike, Hugi, Máguska, Anikó (meg mindenki, mert bizti kihagytam valakit) ha tudtok gyertek!
És persze a régieket is várjuk: Rita, Melinda, Anita... gyertek Ti is!

Lilla, szerintem rosszat biztos nem teszel vele, ha ráülteted, de nem erőlteted a bilit.
Én is rátettem Somát 13 hónaposan, kábé 2 hétig tetszett neki, belepisilit ugyanúgy, ahogy Te írod, aztán el is tettük több mint 1 évre... De végül is 2 éves 7 hós korára szobatiszta lett erőltetés nélkül, kábé 10 nap- 2 hét alatt! Ha ismeri a bilit, az nem baj!

Máguska, megírod, hogy mennyibe került a kéz és láb? A formát
kellett megvenni és Ti csináltátok, vagy hogy volt? Olyan sok rokon gyerkőc van a családban, hogy külön gyerekbulit csináltatok? Tök jó ötlet...

Cirmike, mára mi is strandot terveztünk, de a szél miatt nem mentünk, ma pihizünk inkább. Hova mentetek volna?
Volt valaki idén a wwf-ben már? Mi tavalyelőtt voltunk, akkor szép volt minden. Néztem a neten, csak 550 a belépő, kicsit olcsóbb, mint a Fényesen...

A Fiúk még alszanak, azért érek így rá itt dumálni...

Erika, Ti is hiányozni fogtok, de figyeldd meg, milyen hamar elszállnak a napok a tengernél.....
lola77
 
 


Sziasztok:

Először is Szandra köszönjük a meghívást.Nagyon jó volt.Mondtam anyuéknak,hogy milyen szép füvetek van.Ők is sokat locsolják,meg minden ,de mégis tele van gazzal :? Rékának jobbulást.

Képzeljétek,hogy jártunk mire hazaértünk a babataliról.Veszem ki a Dorkát a kocsiből,és hallom,hogy betőrtek az első lépcsőházba nálunk.Mi pont abban lakunk.Hamar elkapotam a nőt aki ezt beszélte,hogy mégis hova.Kiderült,hogy pont a fölöttünk lakókhoz.(Ők a bulizósok)Elvittek mindent(tv dvd számítógép...).A 4-re is be akartak törni,csak pont kijött a szomszédből a lakó,és így elszaladtak.Nem semmi mi?Kicsit kárörvendő vagyok,de a hétvégén nem volt buli fölöttünk :roll:

Livi:Tök ügyi már a Timi.A fényépeken néztem milyen jól elvolt egyedül.Csak ücsörgött,meg eszegetett.Dorka most mindig hasra fordul,még az sem zavarja,hogy pont evés után van.

Zsanett:Megnéztem Mátéról a képeket,tök édin vigyorog mindig.Szép a kakásotok,már amit láttam.Jó az ülögarnitúra.

Angi:Ha jól emlékszem tinálatok van falra szerelhető tv-állvány.Megkérdezhetem,hogy hol vettétek,és mennyiért?Ha minden igaz jövőhéten megkapjuk a kötbér felét,és szeretnénk venni ezt azt.A felét már el is költöttük gondolatban :lol:

Angika:Ahogy nézegettem a képeket Dorka eltörpül a hordozóban a Julcsi mellett.Örülök,hogy megismertelek.Mit szólnál ha holnap elmennénk sétálni a picikkel?Ha olvasod és jó akkor sms-be válaszolj,mert nem leszek gép közelébe.

Egy kérdés mindenkihez.Tegnap bátorkodtam főzni a Dorkának főzeléket.Kb olyan 20 kanállal evett,de nagyon grimaszolt hozzá.Krumpli,ságrarépát főztem neki.Vízzel felönte,és összeturmixolva.Ti miket és hogy szoktaok főzni a piciknek?A gyümit már megeszi.Lehet,hogy a főzit is megfogja enni,csak át kell állnia az új ízre?A dokinő még nem engette,hogy főzzek neki a veséje miatt,mivel csak bió kajákat ehet,de a vesegondozó jól lehurrogta,miel honna tudom,hogy az milyen biókaja.Kaphat már túrót,sajtot,meg tojássárgáját.Kisérletezek.

Szép napot,Ági
ági01
 
 


Elfelejtettem,Erika nektek nagyon jó nyaralást,és pancsizzatok helyettünk is :lol:

Ági
ági01
 
 


Sziasztok!


Most jöttünk haza, csak a talira reagálok, nekünk jó a kedd.
Gyertek minél többen. Mi is megpróbálunk korán odaérni.

Rohanunk fürödni.

Rena

KépKép
renáta29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?