Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi:olyan dél körül megyünk,ha az jó....

És végre küldöm a linket... :oops:

http://www.tanodacipo.hu/hungary/magyar.htm

A képek alatt van egy szám (pl, K-01,K-03...) azt kéri majd a csaj és a méretet,meg a biztonság kedvéért azért nagyjábol ,hogy néz ki....
Picit nagyobb méretek,mint az átlag,de ha gondolod,majd megkérdezem úgy tud-e hozni ,több méretet,hogy megprobáljátok...!
Vagy majd átviszem probálni,mert van most nálam egy 22 vagy 23-as!
zsamin
 
 


Sziasztok!

na, mi apával szombaton jól összevesztünk az óraátállításon, én mondtam, hogy baromság, ő mondta, hogy dehogy. Én mondtam, hogy a gyerkeket megviseli, ő mondta, hogy nem.

Erre a tegnap elég jól alakult, Anna nagyon fáradt volt délután, lehet, hogy az idő miatt, este simán elaludt 8-kor. Apa persze erre diadalittas volt. :?
Majd 11-kor kislánykám boldog, kacarászva felébredt.... szerencsére visszaaludt 10 perc múlva, de még többször felkelt.
Nem tudom persze bizonyítani, hogy az átállás miatt volt, de szerintem igen. Én mindig is utáltam....

Cipő: Marcinak több ilyen Maus szandálja volt, nagyon bevált, ő az ovis kora végéig mindig ilyen váltócipőben volt, csak most a suliban kapott normál, nem magasszárú szandált. Amúgy lehet rendelni ilyet? Engem is érdekelne majd. (ha nem vagyok szemtelen...)

Tízórainál rosszul emeltem meg Annát és meghúztam a hátam, csillagokat látok most minden mozdulatnál...nem tudom, hogy csinálom végig a mai napot.
Remélem, hogy ma nem esik az eső!!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Igen,bocsi elfelejtettem mondani,hogy nektek is, mindenkinek szól!
Nem vagy szemtelen egyáltalán,csak reggel a nagy sietségben ennyire futotta... :oops: bocsi még egyszer!!
Ha szeretnétek ilyen cipőt,szandit a honlapon kinézitek a tipust,és annyi elég az ismerősőmnek (meg persze a méret is :wink: ...)
Én még azelőtt néztem ezeket a szandikat hogy elindult volna,mert ez volt az egyetlen márka amiből találtam ilyen picike méretet is! (16-17estől is vannak) És ami persze nem olyan elszállt árban,hogy 7-8-10ezer forintos! De nekem is nagyon jó minőségünek tünt,én nem ismertem ezt a márkát!
De ha te is dicséred a következő ilyen lesz!!!
Árat nem tudott mondani pontosan az ismerősőm,de fazontol,mérettől függöen,3-4-max5 ezer!

Nekem is volt,olyan hülyén emeltem Aminát,hogy ugy beállt a derekam,2 hétig sajgott...remélem neked Kata,nem tart ennyi ideig!
Nekem a Voltaren vagy a Fastum krém nagyon bevállt ilyen esetekben!

Amugy nálunk még mindig borult a napirend! :cry: Mostmár én is csak abban bizom,hogy az időtől... :? :oops: :roll:

Orsi: ezer millió bocsika,de a mai napunk ugy ahogy van eluszott teljesen! Átjöttek tesomék a barátnőjével,elmentünk shoppingolni,aztán átmentem hozzájuk,ott aludt Amina,aztán meg bementünk anyuhoz,megvártuk és fél8kor jöttünk haza!
Ha holnap is marad ez az idő,betámadhatjuk egy délelötti progira a játszoteret!??? :wink:
Kata ,ez a "meghivás" nektek is szól....

Reggel,délelött keressük egymást!!!
zsamin
 
 

 
 

Sziasztok!

Egész szokásos időket produkáltunk ma.

Megnéztem a cipőket, majd kinézem, és akkor szólok, de jóknak tűnnek. Köszike

Holnap nem leszek, de aztán biztos mehetünk, egyre jobb időt mondanak.

Egyébként ha meghúzzátok, vagy fáj a hátatok, gyertek át és megmasszírozom, legalább nem szenvedtek annyit.

Jó éjszakát mindenkinek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Okés,akkor holnap,bár ahogy a mai napot elnézem...nem erre számitottam.... :?

Kata,esetleg ti egy sétára? Ha olvasol...Kb egy ora mulva,mert még pizsiben vagyunk,nem is ettünk... :oops:
zsamin
 
 


Szia Kata!


Bocsika,de kicsit késve is indultunk ,meg mire oda totyiztunk dél lett...
Fel akartalak hivni,de lemerültem,a kártyám is ,és nem tudtam csörögni.. :cry: :oops:
Az sms-edet is itthon olvastam csak!

Nem jött össze eddig ez a hét nekünk... :oops: ...de holnap újra probálkozunk!

Orsi,megjöttek a napozók,átvihetek majd akkor párat,megnézed,megnézitek?

Kata,neked is,meg mindenkinek....
Nagyon cuki SCAMP napozók vannak,nagyjából minden méretben!68-tól 92-98ig.
zsamin
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
sétáltunk, vártunk, de most, hogy már 7-kor legkésőbb fent van 12-kor már nagyon nyűgös, úgyhogy bementünk ebédelni és aludni.
A cipőt köszi, még végig gondolom, hogy mi kell mostanság. Egyébként az Elefanten szandálok a Deichmannban is 5-6e körül vannak, mondjuk ez szerintem olcsóbb, legalábbis a kisebb méretek. Talán a nagy volt 5e. Én anno az Árkádban vettem, a Hopplá cipőboltban, de az megszűnt ott. Meg tudjátok hol vettem Marcinak sok cipőt? Nem tudom, hogy mennyire ismeritek a XVI. ker-t, a Veres Péter úton a Jókai utcánál van a rendőrség és a rendőrség előtti épület egy szolgáltatóház, régi, szürke kockaépület. annak az emeletén van egy cipő bolt, jó cipőkkel, szandikkal, legalábbis amikor kicsi volt Marcus mindig ott vettem. Most is megvan a bolt, csak rég nem jártam benne. A Maushoz hasonló szandik voltak, az is lehet, hogy az volt, csak még nem annak hívták akkor, mert ugyanaz a talp, struktúra, ugyanúgy magyar termék.

A hátam már alig fáj, szerencsére. Tegnap este, ezzel a fájó háttal felemeltem Annát, fürdés után, a kis puha meleg testét, hozzám bújt...és ebben az idili pillanatban akkorát harapott a vállamba...kegyetlen, én meg akkorát sikítottam, hogy a páromban megállt az ütőér, Marci nézett nagy szemekkel, Anna meg sírva fakadt. Hát így zajlik az élet.
:? :D

Az én párom is tud sokáig dolgozni, ma 7-kor telefonált, hogy bejött valami hirtelen munka, nem tudni mikor ér haza :-(

Ja, Brigi!
Megsütöttem a kakaós csigát, aminek egyszer felraktad a receptjét, nagyon jó lett! Mondjuk az 5 evőkanál kakaó-porcukor szerintem sok, nem raktam bele mindet, de még így is egy csomó kijött, amikor feltekertem. Marci imádta, vittem neki a suliba és holnap is akar magával vinni :-) Annának a végéből adtam, mert ott nem volt kakaópor, neki is ízlett. Anyukámnak is, márcsak a párom nem kóstolta.
És majd hétvégén jön a kalács, ha lesz itthon segítség, mert azt egyedül Anna mellett nem bírom megsütni. Tudjátok nálunk elég hülyén vannak a szobák, Anna szobája és a konyha között csak egy vékony eltolható ajtó van, így ha ő alszik, én nem tudok főzni, sütni :-(
Mindjárt én is küldök egy receptet :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Lekváros bukta

Hozzávalók:
25dkg liszt
2 ek cukor
1 cs vaníliás cukor
1/8 l tej (125 ml - cumisüveggel könnyű kimérni :-) )
2 dkg élesztő
5 dkg margarin
1 tojássárgája
5 dkg lekvár

A lisztet összekeverjük a cukorral, vanilíás cukorral, a közepébe mélyedést nyomunk. A langyos tej felét elkeverjük az élesztővel és a mélyedésbe öntjük. Letakarjuk, meleg helyen kb. 10 percig pihentetjük.
A margarint megolvasztjuk, összedolgozzuk a maradék tejjel, a tojássárgájával és egy csipet sóval. A liszthez adjuk, és kézi robotgép dagasztóbetétjével alaposan összedolgozzuk. Letakarjuk, meleg helyen kb. 30 percig kelesztjük.
A tésztát mégegyszer átgyúrjuk, és lisztes kézzel 12 db cipót formázunk belőle. Ellapítjuk, közepükbe teszünk 1-1 tk lekvárt és gombóccá gyúrjuk. Kivajazunk egy kör alakú kapcso tortaformát, és a gombócokat, nem túl közel egymáshoz, belerakosgatjuk.
Letakarva még 20 percig kelesztjük. A sütőt 200 fokra előmelegítjük, és a buktákat kb. 20 percig sütjük. Akkor jó, ha szépen megbarnul a teteje.

Jó étvágyat!! :-D

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Persze megnézem őket, meg szólok a barátnőmne is hátha kell nekik.

Egy sütéses kérdés! Találtam egy nagyon jópofa kalács receptet. Rendes kalács kör alakban megsütve, mint egy koszorú, és bele kell rakni tojásokat, mármint kicsit belenyomkodni az egész tojglikat, sütés után levenni onnan és ki lehet őket festeni. Majd visszarakni. Nyers tojást szúrkáljak bele, vagy főtt tojást? ezt már nem írta a recept. Ha nyers akkor megsül vagy mit csinál? És ha főtt akkor mit csinál még 30 perc sütés alatt? Lahat, hogy buta kérdés, de nem tudom. Jól néz ki a képen, majd holnap felrakom, ha tudom. És akkor lehet, hogy érthetőbb leszek. :D

Ha jó idő lesz, holnap játszótér, séta, meg egyebek?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Ismét itt az éjszakai műszak..... :wink: :lol: :lol: :lol:

Bocsi lányok,mindenkitől,szégyellem magam,nem vagytok hanyagolva ,csak nem hiszitek el,hogy összejött minden most ebben a pár napban...
Pedig ezt az időt vártuk.... :lol: ..és erre tessék,még egy sétára se tudok kimenni veletek! :oops:

Holnap megint van programunk,pénteket meg meglátjuk!
Ha minden oké,és semmi nem jön közbe,kimehetnénk a vezér uti játszóra délután...de addig ugyis keressük egymást!

Kata:köszi, ezt a receptet meg én fogom kiprobálni a napokban!Ez se tünik túl bonyolultnak... mire vissza megyek dolgozni,egész beletanulok itt a háziasszonykodásba! :wink: :lol:
A Brigi féle kakaós csigánál én meg a cukor mennyiségét keveselltem,nekem tul keserű lett elsőre,de másodjára valami isteni fincsi lett!!! Köszönjük Brigi mégegyszer ezt a receptet!!!

Amit mondasz cipő boltot,az Örsön a sugárban van egy másik boltjuk,én ott probáltam elöször cipőt nézni,tényleg nagyon jo cipőik vannak nagyon jo áron,ott láttam először a MAUSt is!
Szerintem akkor megvan még az a bolt és ugyanugy müködik!

Igy cipő témához még annyi ,én a napokban veszem rá magam,hogy elmenjünk valami tavaszi ,félig zárt cipőt nézni,ami nem szandi,de nem is bakancs!
A multkor a Deichmannban én is tök jokat láttam,csak akkor még korainak tartottam,meg nem is tudtam fog-e nöni a lába addig-és mennyit (meg amilyen idő volt,lehet egy szörmés bakanccsal jobban jártunk volna... :twisted: :twisted: :twisted: )

Orsi,én értem milyen lehet ez a kalács,de fogalmam sincs milyen állapotban kerül bele a tojás! Próbáltam utána nézni itt neten,de nem találtam semmit... :cry:
Ha nyersen teszed bele,nem robban szét sütés közben? Nem csak "mintának" van kihagyva a közepén a hely,aztán meg mikor megsült a fött ,festett tojást vissza teszed bele? Csak tippelek.... :roll:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Azt nem tudtam, hogy Hopplá cipőbolt van a Sugárban, a Pólusban is van, de a XVI. ker-i boltot is ajánlom mindnenkinek! :-)

Tegnap jött a Deichmann prosi, egész jó kiscipők vannak benne. Nekem ami most sürgős, ruhák: vékony kabát, mellény, farmer, pulóver. Olyan hirtelen jött a meleg idő! Lehet, hogy holnap elnézek a turiba, meg van még C&A ajándékutalványom (azt kaptam szülés előtt a cégtől ajándékba), oda is benézek.

Orsi,
én már láttam ilyen receptet, húsvéti receptek között, én a helyedben főtt tojást tennék bele, annak nem lehet baja, hiszen a Stefánia vagdaltba is főtt tojást teszünk, és úgy főzzük meg.
De majd még én is utánanézek.

Jó idő van!!!! Megyünk is sétálni!

Kép

Kép
bokata
 
 


Orsi,

most találtam: http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cept=13615

Kemény tojás kell bele!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget kalács-tojás ügyben, megnéztem én is a mindmegettés receptet, ez az ( majdnem). És ha logikusan gondolkoztam volna, rájöttem volna, hogy nem lesz baja a főtt tojásnak. Azt hiszem azért még húsvét előtt kipróbálom egyszer fél adagból.

A Deichmannos újságot én is láttam, meg is nézzük holnap, mert nekünk meg cipőnk nincs.

Kár, hogy nem olvastalak Kata reggel, mert mehettünk volna együtt sétálni, egész nap kinn voltunk.

Holnap nem annyira jó, jön anyukám de., du.meg APA JÖN HAZA, és megyünk nyuszinak vásárolni.

Jelentkezek még, most megyek altatni.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Na mit szoltok? Kimaradt a tavasz.... :wink:

Annyira nyomi voltam ma,nem tudom,lehet az idő,a hirtelen jött meleg miatt? Délután jöttünk haza (babanézőben voltunk az unoka tesómnál) és alig volt kedvem kimenni az udvarra,kicsit szaladgálni Aminával! :cry: Még szerencse, hogy átjött a kis unokatesó és ő lefárasztotta valamennyire...

Annyira cuki cipők vannak igen a deichman-os kat.-ban... :wink:
Hétvégén elnézünk mi is valahová,cipő ügyben...

Kata:szomb-on megyek börzézni,eladom a kinött rucikat,de ha gondolod,nagyon szivesen átviszem,nézd át,hátha van olyan ami tetszik és jó! Kabát ,pulcsi tuti van,lehet van naci is nektek való méretben...Mekkorát hordtok? Többnyire 68-74-80asak vannak!

Ja meg turiban nagyon tudom ajánlani a Mogyorodi,és Nagy L.sarkon a kinai mellett azt a pici turit! Nagyon jo ruhái vannak ! Multkor elvoltunk a HÁDÁBan is,és hááááát......nem voltam elájulva!
Nekünk való méretek: semmi, jo hogy féláras nap volt,de semmit nem találtam!!! :? Pedig én is nacit,kis vékonyabb pulcsit,polót,felsőt...kerestem volna!
Aztán átmentünk ide a picibe,és nem hiszitek el (pont bálabontás volt... :wink: ) annyi ruhát találtam,és olyanokat.... :lol: :lol: :lol:

És péntektől árat emel a HÁDA.... :? ...2500.-/kg lesz!
Jó,hogy még igy se drága,de ez ugy elvette a kedvem,hogy semmit nem találtam....egy ekkora üzletben!


Orsi,végre látjátok apát.... :lol: :wink:
Jól van ,akkor majd jövöhéten összehozzuk a talit! Sok sikert a vásárláshoz! Meg a próba kalácshoz... :wink: (vagy a kalácspróbához? :lol: )
zsamin
 
 


Jaj Kata!

Én még nem voltam,de állitolag az Aréna Plázában lévő C&A-ban sokkal nagyobb a választék,mint az Árkádban...
(bár én az árkádban is eltudok tölteni vagy egy fél napot... :oops: :) )
zsamin
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy így bejön mindenkinek a kakaós csiga. Én is imádom. Tegnap teljesen beizgultam rá, de mivel Marci olyan volt, mint a szélvész, teljesen kifáradtam, nem csináltam meg. Pedig azt akartam vacsizni egy bögre meleg tejjel... Kata, nálunk Marci simán megeszi a kakaós részét is :lol: :lol: :lol: Ha csokis pudingot ehet, ezt is odaadom neki :lol: :lol: :lol:

Az Arénás C&A tényleg sokkal nagyobb. Az Árkád azért jó, mert tömegközlekedve is könnyen megközelíthető, de a választék nem ott van. Mint ahogy a Humanic is olyan, hogy van itt is, meg ott is, de az Arénás dugig van tök jó gyerek-cipőkkel, az Árkádban meg alig van egy-két darab mutatóba

Ma délután megyünk Marcival játszótérre. Ez lesz az első. Ki akarjuk próbálni a mini-csúszdát. Remélem van a Kassai téren :lol: Vétek ilyenkor bent csücsülni, de a pasik alszanak... Legalább kipihenik magukat a nagy hancúrra a homokozóban :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Milyen jó idő van!!! Végre!! :D :D

Na elmentem pénteken a Hádába, a Bosnyákra - kiderült, hogy aznap érkezett a tavaszi kollekció, kb. 10 méteres sor a kasszáig, na azzal a lendülettel fordultam is ki. Eleve utálom a tömeget, Annával pedig pláne. Aztán átmentem a Mogyoródihoz, ott vezzem néhány kis farmert, kabátkát Annának, úgyhogy egész jól állunk. Mondjuk most már rögtön nyári ruhát kellene keresni, nem tavaszi, milyen furcsa ez az időjárás! De én nem találtam annyi ruhát, amennyit a Zsuzsi írt, de bálabontáskor biztos több van.

Brigi,
Anna is biztos megenné a kakaós részét, de én nem adok neki, semmi kakaós, csokis dolgot nem kap, ez nálam amolyan elvi kérdés :wink: :wink:
Marcinak sokáig a túró rudiról is leszedtem a csokit. Alapvetően nem támogatom az édesség fogyasztását, még Marci is csak korlátozott mennyiséget kaphat.
Amúgy tegnap megint sütöttem egy adag csigát, megint fincsi lett. :-) Nem volt könnyű Anna mellett, de ezt ti is tudjátok :-)

Amióta ilyen meleg van gyakorlatilag egész nap kint vagyunk a kertben és az utcán. Az utcánk másik részén csatornáznak, ezért június végéig zsákutca lettünk, nagy lett a nyugalom, az úttesten is lehet focizni :-)
Persze van néhány furcsa ember, nem is kevés, nem veszi figyelembe a zsákutca táblát és csak áll értetlenül, amikor nem tud tovább hajtani. Ja, és az anyukámmal el kezdtük figyelni: többségük férfi :twisted: :twisted:

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok csajok!

Megint eltelt a hétvége. Úgy rohan ilyenkor az idő!
Szerencsére apa itthon volt, tartalmas volt nagyon ez a 2 nap. És az idő! :D Erre vártunk már hónapok óta, Isteni!!!! :lol:

Sikerült vennünk 2 cipőt KIttinek a Deichmannban, 40 percet élltam sorba. Nagyon durva volt. De most látom csak, hogy az egyik a kelleténél nagyobb lett, úgyhogy lehet, hogy kell vennünk még egyet, ami most jó pont. Nagyobbat akartam, mert 2 perc alatt kinövi, de ez túl nagyra sikeredett. :(

Mi is kinn vagyunk egész nap, össze hozhatnánk valamit.
Nálunk ma kezdődik a kerítés építés, ezen a héten még csak a 2 papa szedik szét a régit, de jövő héten betonozás, és egyebek, úgyhogy el kell tűnnöm itthonról, ha nem akarok bele kis tappancsokat meg kéznyomokat :D
Úgyhogy bármilyen progi jöhet, mi megyünk! :wink:
Aztán , ha meglesz csapunk egy kis kerti partit, még amíg egyben vagyok, úgyhogy készüljetek csajok! :D

Addig mondogatjátok ezt a kakaós csigát amíg én is neki állok sütni.
Tegnap nagyon bevizesedett a lábam, úgyhogy sómentes diéta ezerrel. Undorító :evil: De muszáj.

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, senki nem beteg, és élvezitek a napsütést!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsica, nem jó ez a vizesedés, de sajna ilyenkor tényleg megszokott. Én azt hittem, nem vizesedek, legalábbis nem annyira mint mások. Aztán szülés után papucsot kellett vennem, mert úgy kitágítottam :lol: 40 perc sorbanállás???? Én tuti otthagytam volna őket, nem bírok sorban állni. Én elájulok olyankor :oops:

Kata, így megértem, miért nem kapott a kakaós csigából. Nálunk is a csoki tiltólista, de a csokis puding nem. Ne kérdezd, mi a logika benne, nem tudom megmondani :? Az édességtől nem tiltom, de nem tukmálom bele. Tegnap pl, megkóstolta a keresztfiam szülinapi tortáját, és ízlett neki. Csokitorta...

Én pénteken sütök kakaós csigát. Aznap utazunk anyósékhoz, jó lesz az útra. Nem tudom, miért, de én mindig megéhezem, ha hozzájuk utazunk :lol:

Most rohanok főzni. Marcus elaludt, ébredés után ebéd, aztán megyünk ki a játszótérre :lol: :lol: :lol: Még csak csúzdázik (persze én fogom...) meg hintázik, de legalább friss levegőn vagyunk.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsi,
én biztosan nem álltam volna sorba annyit, főleg nem terhesen. Miért nem mentetek át valamelyik másik boltba? Én alapvetően utálom a tömeget és sort.
Én benne vagyok programokban, gyertek át hozzánk, menjünk el játszótérre, Marci fiam is szívesen jön :-) Mehetünk a Vezér útra vagy kocsival messzebb is, pl. a Kassai térre, hogy a Brigit is láthassuk :-)
Tényleg, már akartam kérdezni, hogy a párod gyakran dolgozik hétvégén? Mert az enyém tavasztól télig nincs itthon szombatonként, úgyhogy ha te is egyedül vagy, csak szólj, csinálunk közös programot. Sőt, 2 hetente méginkább egyedül vagyok, mert Marci akkor az apukájánál van (azt hiszem, hogy még nem írtam, hogy a két gyermekem 2 apától van, azért is ez a nagy korkülönbség).
Ma voltunk a Fogarasin patikában, visszafelé a Kalocsai felé kanyarodtam, próbáltam kitalálni, hogy melyikben laktok (lebontott kerítést kerestem:-) ), de persze lehet, hogy balra a Fischer Istvántól...

Brigi,
akkor ti is vehettek már cipőt :-) Kint is jár már Marci?

Na megyek pihenni, sziasztok!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

A Kalocsaiban majdnem a patak parton lakunk, 4. vagy5? ház a mienk, már számolni sem tudok.
Nem szokott apa hétvégén dolgozni, ez most kivétel volt, mert határidős munkája volt, de szerencsére nagyjából meg van. Még nem teljesen, de alakul.
Még nincs lebontva a kertítés, ma még csak a lilaakác gyökereitől próbálták a papák megszabadítani a kertet. Csütörtökön arrébb rakják ideiglenesen a mostanit a szomszéd felé, aztán jövő kedden betonozás. Kitti ma már segített ásni, gereblyézni, minden szúrós, döfős, életveszélyes tárggyal kertészkedett.
Szóval holnap de. játszótér? vagy du? nekem bármi jó!

Zsuzsi! Bocs, hogy nem válaszoltam, anyu ült a gép előtt, és utólag láttam , hogy írtál. A szomszéd kutyák meg fognak hülyülni, de inkább még kutyának sem nevezném őket, azt se bírják, ha Kitti csak ráül a motorjára. Na de nem baj, ha meg lesz az új kerítés, még látni sem fognak, csak a hangokat hallják majd, amitől még hülyébbek lesznek. :D

Ma már jobb a lábam, sótlan kelkáposzta főzelék?! :cry:
Kittivel is ilyenkor kezdtem, aztán úgy megállt, hogy utolsó hónapban semmit nem híztam, jó lenne ezt így tartani, na de most jön még csak a húsvét!!!! :cry:

Reggel még leslek benneteket, ki mikor akar sétálni, játszani, egyebek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Majdnem elfelejtettem, nincs valakinek kölcsön kismama torna dvd-je? Úgy látom nem fogok eljutni tornázni, de. már nincs torna, du. meg kiszámíthatatlan nálunk. Vagy egy jó oldal, ahonnan le tudunk tölteni?
Köszike

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Háááát, én olyan pocsékul vagyok! Éjjel még kijöttem Marcit megetetni, de már leültem a kiságy mellé a földre, és a rácson benyúlva etettem. Hajnalban már kimenni sem tudtam hozzá, úgy szédültem. Küldtem is anyunak egy sms-t, hogy jöjjön már figyelni a Marcira, mert én felülni nem tudok az ágyban. Most már fel bírok kelni, de a hirtelen helyváltoztatás még nem megy :cry:

Én nem is tudom, hogy bírnám ki, ha apa hétvégén dolgozna. Nekem még a hétköznap is nehezen megy néha :lol:

Kata, édes vagy. De halasszuk jövő hétre a játszóterezést. Holnap pakolgatok, csütörtökön tesómékkal állatkert, pénteken meg utazunk anyósékhoz.

Marci már sétálgat kint is. Amin elámultam, hogy még a homokozóban is elindult a nagyvilágba :shock: :lol: Cipője van már egy csomó. Két bőrcipőt meg két sportcipőt váltogatunk most, annak függvényében, hogy mibe van felöltöztetve. De tegnap a tescoból hazafelé addig ügyeskedett, míg levette a cipőt a lábáról a kocsiban :lol: :lol:

Orsi, nekem van kismama dvd-m. Ha jól emlékszem, Rubint Réka. Szívesen odaadom, nekem még nem kell :cry: :cry: :cry: :cry:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Fúúú,most látom milyen rég nem irtam... :oops:

Annyira jó hogy itt a tavasz (vagy nyár? ) ugy élvezzük,hogy szinte egész nap kint vagyunk az udvaron!!!
Olyan apro dolgoknak is örülök most ,hogy nem a lakásban kell kerülgetni a ruhákat napokig,hanem kiteszem délelött és délután már száraz!!!! :lol: :lol: :lol:
És nem kell overáll,meg vastag pulcsi meg ilyenek....és tényleg csak enni,meg aludni megyünk be!!! :wink:

Progikban mi is benne vagyunk ,bármiben,bár az utobbi időben kis csajom jol keresztebe tudott huzni mindent,de majd ugy alakitom a dolgokat hogy minden jo legyen!!
Multhét szombaton füvesitettünk és képzeljétek már jön kifelé! Jövöhéten már lehet nyirni kell???... :wink: :lol:
Kipakoltam én is mindent az udvarra,csuzda ,kis asztal ,kis szék, "kinti baba", játszosátor...

Tényleg ,csajok! Nincs valakinek valami ötlete macska ellen? Én nagyonagyonagyon utálom őket, és a házban van egy,az még csak rátesz !
Annyira szemtelen( evvel nem is lenne baj) hanem még vad is!!! És annyira féltem Aminát,nehogy megkapja,mert ez a kis butus meg menne barátkozna vele,de ez a dög csak hanyatt vágja magát és mind a 4 lábával kap felé!
A multkor is kb 5 centire a fejétől kapott oda! (épp hogy el tudtam venni onnan :twisted: :( )
A gazdájának szoltam már,mikor sorozatosan a babakocsiban aludt,meg simán beugrott a gyerek mellé a kocsiba! :twisted: :twisted: :twisted:
Nem vagyok állat ellenes,de ebbe már rugtam bele párszor,de még mit csináljak hogy megértse ,nem vagyok rá kiváncsi???
Jó ez igy most lehet tul durvának hangzik,de már annyira tele a ...mindenem evvel a döggel.... :twisted: :twisted: :twisted:

Na de kicsit rolunk is!
Képzeljétek elvoltunk strandolni vasárnap,annyira jo idő volt hogy simán kimentünk ,még napoztunk is!
Bár kicsit felelőtlen voltam,nem kentem be Aminát,meg is kapta a nap a vállát,nem vészes,de ezentul már ha csak a kertbe is megyünk-naptej!!!
Nem gondoltam volna hogy már ennyire lesz ereje!
Jaj ,de ugy élvezte a nagy pancsit!!! Nem tudom mi lesz nyáron,mert az uszogumijában viszont nem akart meg maradni! Kézben meg azért nem az igazi ,a lába meg még nem ér le!
Na de majd meglátjuk!

Orsi,ma olvastam csak vissza,de holnap akkor,viszem én is a torna dvd-t ,nekem is van egy,kölcsön kaptam,igaz én egy percet nem tornáztam rá... :oops:
Vagyis most látom,nem is dvd,videokazi,jo ez is? Mindegy, elviszem aztán meglátod...
Hogy sikerült a csajos nap? :wink:
Nekem már fél 10 után picivel aludt! Jo volt ez a délutáni bujkálás! :wink: Haza felé már majdnem elaludt,ugy tartottam szoval,hogy kibirja hazáig...

Brigi! Marcin meg elvagyok ámulva ,teljesen! Nem semmi a kis pasid!!! :wink: Még nincs 1 éves és már a homokozoban sétálgat,meg egész cipő gyüjteménye van már...! :lol: :wink: Nagyon ügyi!!! 10 honaposan nekem Amina épp hogy kuszott....

jó éjt nektek!
Legközelebb megprobálok hamarabb jönni,nem egy hét után... :oops: :oops: :oops: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Brigi! Reméelm jól vagy már, és nincs semmi komoly.
Marci meg tényleg csúcs, hogy így robog már :D
Köszi a dvd-t, hozott a Zsuzsi is, de ha addig összehozzuk, akkor elfogadom, köszi.
Tényleg mi van a gyerekprojekttel? Még nem kezdtetek neki? Vagy még fogyókúra?

Jó volt ez a játszóterezés, én is úgy kifáradtam, hogy meg se bírok mozdulni. :lol:

Szerencsére Kitti 2 perc alatt elaludt, remélem jó sokáig.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok csajok!

Kicsit mindenki eltűnt, de gondolom ti is be vagytok havazva.
Egész nap kinn szerencsére, ráadásul még apa is itthon volt 2 napot, úgyhogy teljesen meg vagyok kavarodva a napokat illetően.

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!
Orsi, Kitti Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Hát ezt a jó időt mi is élvezzük. De nekünk sajna se kert, se terasz... Marad a séta meg a játszótér. :cry: Meg amikor csak lehet, megyünk anyuhoz, hetente legalább egyszer. Náluk van kert :lol:

Zsuzsi, fűnyírás megvolt? :wink: Én nem értek hozzá egyébként, de anyuék mintha azt mondták volna anno, hogy sokáig nem lehet füvet nyírni, mert csak kiszaggatja a gép tövestől. Hazudtak nekem, és csak lusták voltak? :lol: :lol: :lol:

Macska ellen kutya :lol: :lol: De csak ha nem együtt nőnek fel, mert akkor nagy spanok lesznek. Nálunk is összebújva aludt cica-kutya

Hát igen, Marci kicsit beelőzte a kortársait. Mozgásban ászok vagyunk, a többire még gyúrunk :wink: :lol:

Ja, és igen, már jól vagyok. 2 napig voltam pocsékul. Még mindig nem tudom, mitől. Fogyókúrának vége, babaprojekten dolgozunk. Elsőre nem sikerült, de hát még csak most hagytam abba a gyógyszert, nem is csodálkozom. De remélem hamar összejön egy kiscsaj :wink: Rajtunk nem múlik :wink: :lol: :lol: :lol:

Mi most anyóséknál vagyunk, holnap megyünk haza. Útközben még megállunk anyuéknál is, hogy holnap pihizhessünk. Jövő hétvégén meg megyünk kocsit venni, remélem anyu elvállalja Marcit. Zalaegerszegen néztünk, az nem épp itt van. És hát elég hosszú lenne Marcival együtt...

Na megyek vacsiztatni. Kellemes húsvétot Nektek!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Elöször is nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mi is mindenkinek!!! ( magunkról tettem fel egy képet,úgyis rég küldtem már... :oops: )

Kép

Én is akartam már jelentkezni egy ideje,de nem hiszitek el,annyira összefolynak most a napok ,azt se tudom hol áll a fejem... :oops:
Összejött most minden,úgy néz ki megyünk hosszabb időre,húsvétolással egybekötött családlátogatásra,de annyira zürös még minden,hogy elvileg hétfőn éjjel indulnánk,ehhez képest még ott tartunk,hogy szállásunk sincs... :x :? :(
Van még majdnem 2 napunk,hogy intézzünk (intézzenek) vmit!!!

Orsi,bocsi,nincs elfelejtve a "kölcsön zokni" :oops: ,hétfőn ha otthon vagytok lehet bedobom vmikor délután...

Brigi,még nem nyirtunk füvet,tudom,hogy még legalább egy honapig nem lehet,nehogy tényleg kitépjük,meg had erősődjön,csak azért irtam,mert amilyen iramban megindult...Olyan jó látni,hogy már zöldell...
Jót tett neki most ez a napos idő!!
Meg nekünk is!!! :wink:
Jaj a kutyát meg ne is mondd!!! Amiota ideköltöztünk rágom a párom fülét ,hogy kutyát AKAROK!!!!...de abban igaza van,hogy lakásba nem való,nálam meg a kutya minimum derékmagasságnál kezdődik... :lol: :wink:
A szomszédok,(lakók) meg nem tudom mit szolnának egy nagy macihoz itt,ha egyik nap haza állitanánk vele!!! :shock: :lol: :lol:

Na de majd ha saját kertesbe költözünk....nagyobb lesz a kutyaól,mit a kert... :lol: :lol: :lol: :lol:

Drukkolok,hogy össze jöjjön a kocsi vásárlás,mi egyszer Mosonmagyaróvárra mentünk le egy kocsit nézni, (szülés elött 2 nappal) ,de a pa....szt,mire leértünk,megnéztük,oké tetszik ,visszük:közölte,hogy ő inkább mégse adja el,ugy megszerette ezt az autot.... :twisted: :twisted: :twisted: Szerinted mennyire voltam kész??? A párom majdnem megrugdosta az öreget...
Hogy lehet vki ennyire tufa!!! ???
Na mindegy,nem lebeszélni akarlak titeket,tényleg drukkolok,hogy összejöjjön!!! :wink: :D

És szoritok nagyon a tesóért is....!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata, ne haragudj , ez a hetem is teljes káosz volt, (főleg a végefelé...) ha haza jöttünk akkora játszoterezést csapunk,hogy csak NNNAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! Bepótoljuk a kimaradt talikat,meg mindent.....

Most egy darabig nem fogok tudni jönni,de amint haza értünk,jelentkezem!

Mégegyszer,nagyon kellemes ünnepeket kivánunk nektek,sok-sok locsolót,piros tojást (kinek,mit)...


sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok csajok!

Csak egy gyors bekukk, sikerült a kalács, és még finom is lett!
A többit majd később!
Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


És még ha valaki éhes lenne :lol:

Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Fúúúú Orsi,ez nagyon tuttin néz ki!!! :wink: :wink: :wink:
Gratulálok,nagyon ügyi vagy!!!
Jövöre én is megcsinálom...

Nálunk most a nagy húsvéti kézülődés kimerült a rohangálásban,a végén maradunk,nem megyünk sehova!!! :( :( :(
Szóval storno az előző " bejelentkezésem" , a héten egyedül holnap (talán még holnapután) van progink,apa azért itthon marad és egy kicsit 3asban,jövünk-megyünk,mert ez a pár nap minden volt ,csak pihi nem! (főleg neki)

Megyek és bánatomban besonkázok....

:( :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

sziaszztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

Hát eltelt a húsvét is :-)

Nekünk sem volt túl sok pihizés az elmúlt napokban, Marci mellett főleg pörgős az élet, ha Anna alszik, akkor is tenni kell valamit :-)
Karácsonyra kapott gördeszkát, azt most próbálta ki először, voltunk játszótéren is, kerti munka stb. Volt rossz esemény is, arról most nincs erőm írni, majd szerdán (holnap még nincs suli, úgyhogy Marci még leköti a szabadidőmet).

Orsi,
nagyooooon jól néz ki a kalács, még a párom is megdícsérte, ahogy rápillantott a képernyőre. Meg a második kép is, sonkástul stb. Nyammmm. Én igazán csak holnap fogok sonkát enni.

Zsuzsi,
nagyon helyesek vagytok a képen!!

Brigi,
tudtatok pihenni?

Most megyek aludni, annyira fáradt vagyok.

Kép

Kép
bokata
 
 


Na megérkeztem szokásos időben!

Hulla fáradt vagyok én is, sajna apa megy már holnap dolgozni, de mi meg eltűnünk anyuékhoz, holnap jönnek betonozni, szerdán már itthon, úgyhogy ha van valakinek kedve játszótérhez, jöjjön, mert mi kivonulunk de, du, egész napra, csak aludni jövünk haza. Különben beépülünk mi is a kerítésbe :D

Jól telt a húsét, vasárnap de. bátyáméknál a 3 uncsitesóval, du. sógornőméknél a 2 u.tesóval, kinn egész nap, mindenhol csúzda, hinta, labda, és egyebek, mindenki hulla volt, engem is beleértve, ma meg jöttek locsolni, igaz én ilyenkor menekülni szoktam, de hát, ha az embernek lánya van, akkor muszáj tojást festeni, és a többi nyalánkságot. :D

Köszi a dícséretet, itt is sikere volt nagyon a kalácsnak, meg a reggeli asztalnak :oops: , most 2 napig olyan diétán leszek, mint a huzat, csütörtökön megyek dokihoz, nem merek rá állni a mérlegre, úgy le fog szúrni :oops: Na mindegy, majd ráfogom a nyuszira :lol:

Zsuzsi! Miért nem jött össze a pihi? De legalább még otthon van egy kicsit apa, pihenjetek! A zoknit el is felejtettem, lassan már mi sem hordjuk, mert nem is vagyunk benn :lol:

Reggel ahogy lejövünk, már megy a cipőért, és tyéta,tyéta, tyéta...
Nem tudom mit csinálok majd vele, ha esni fog az eső, kirakom, aztán csak megunja és bejön :?


Na most már abba hagyom, az előbb én is bealudtam a gyerekkel, most meg nem lehet lelőni. :oops:

Jó éjt mindenkinek!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, most jöttem rá, hogy én nem is láttam még képet rólad :lol: Nagyon helyesek vagytok, Amina is jó nagyra nőtt már! a kutya nálam is csak akkor kutya, ha nagy. Már várom a kertes házat, hogy legyen egy skót juhászunk :lol: :lol: De az még kb 20 év :? Sajnálom, hogy nem tudtatok elutazni, de legalább együtt tudtok lenni egy picit hármasban. És hidd el, mindegy, hogy hol alszotok, ez sokkal fontosabb :wink:

Orsi, nagyon ügyi vagy! Én is be vagyok zsongva a kalácsért. Jó kis vajas-lekváros kalács meleg tejjel. Hmmmmm... de leállok, most megint fogyózok. Csak 4 napot csinálok végig, mert 60 dkg-t kell leadnom, de akkor is. Bár tej nélkül lehetne szénhidrát napon :wink: :lol:

Kata, a gördeszkáról apu jut mindig eszembe. A szomszéd srác kapott anno egy gördeszkát, mikor még nem lehetett nagyon kapni nálunk (nem most volt...). És mikor ő már szinte profi volt, megfűzte aput, hogy próbálja ki. Apu meg az első lendülettel eltörte a lábát :lol: :lol: :lol: De gondolom Marci ügyesebb :wink:

Mi pihentünk, tényleg úgy éreztem indulás előtt, hogy tök kipihent vagyok. De ez a 3,5 órás út visszahúzott, és megint fáradt vagyok. Most megpróbálok napközben pihizni, bár tegnap jót tett a délutáni alvás :wink:

Ez a hetünk a kocsivásárlásról szól. Találtunk Pesten is jó ajánlatokat. Ma és holnap is pesti kereskedőhöz megyünk, ha sikerül velük megalkudni, pénteken lesz már új kocsink :lol: Ha nem, akkor szombaton megyünk, talán Miskolcra. Most ott is jót találtunk. Kevés km, és viszonylag olcsó. Azt akár alku nélkül is elhoznánk...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi!

Milyen autót akartok venni?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Egy 2-3 éves Honda Jazzt. Remélem nem kiabálom el :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáj a fejem:(Meg álmos is vagyok, így csak gyorsan kérdezném, hogy kell-e vkinek egy csomag Pempers 5 pelus?60vháyn darabos kiszerelés.DM-be 4500 ft, én 4000-ért odaadnám.
Meg van Huggies úszópelusom is, megkezdett csomag, megnéztem annak 147 ft darabja, én 120-ért odaadnám darabját.S-es méret, 12 kg-ig javasolt, bár Emike a múltkor felvette, éppen jó volt rá, és 12 kg.De legközeléebb már kicsi lesz.

Ha vkit érdekelne szóljon!

Majd próbálok jönni vmikor, de nagyon el vagyok havazva:s

Az Ilosvay téri játszóra szokott menni vki?Csak mert mi szinte minden nap megyünk.És tudtok még itt a közelben jó játszót?A Kassai téri nem szimpi, ott a forgalmas út, ez meg olyan kicsi:s

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Mi váltogatjuk a játszótereket. Persze kocsival könnyebb, a 16. kerületben van több jó is, azokat is látogatjuk.
Ma délelőtt kint voltunk a Vezér úton, de csak 10.30-ig. Alig volt ott valaki olyan hajnalban. :)
Orsi, szerintem holnap is kimegyünk, 10 és 11 között, ha van kedved.
Hogy áll a kerítés?

Délután voltunk a Kassai téren, nekem az azért tetszik, mert Marci korabeli gyereknek is izgalmas. Igaz, forgalmas helyen van, de hát ez van.
Pankaa, van egy játszótér a Kerékgyártó - Öv utca sarkán, nem tudom, hogy ti pontosan hol laktok, az is elég jó.
Amúgy mikor szoktatok kimenni? Mi is szívesen csatlakozunk.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Háát úgy néz ki benyaltunk vmit.... :?
Ma egész nap olyan kis bágyadtka volt Amina,alig evett,folyton bújt hozzám,ma 3!!!-szor aludt napközben....azt hittem a foga vagy az idő,mert én is olyan voltam mint a mosott kaka!
De most estére kb félóra alatt felment a láza 39.4re....úgy megijedtem,még sosem lázasodott be ilyen nagyon,hiába tettem be hűtőfürdőbe,nem hatott a kúp sem(mikor beadtam
a kupot akkor még "csak" 38.2 volt és nem hogy lejjebb ment volna,még jobban felszökött)
Most 3x10 perces priznicen vagyunk túl,meg egy adag nurofenen,úgy tünik picit kezd lejjebb menni....(csak el ne kiabáljam)
Most alszik,remélem holnapra semmi nem lesz,de azért reggel a dr néninél kezdünk!

Úgyhogy Orsi,bocsi,de le kell mondjam a holnapot,bár ha látom hogy már semmi nincs,akkor persze utánatok megyünk,nem akarom én szobafogságra itélni...de kereslek majd vmikor a nap folyamán,vagy telefonon,vagy skype-on!

Bocsi lányok,most csak ennyire futottam,elmesélem majd miért nem jött össze a husvéti nagy utazás,meg mindent,csak most még mindig remeg kezem-lábam......és ez csak láz volt....jó hülye parás vagyok,ugye? :oops:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan bekukk!

Zsuzsi! Nagyon sajnálom Aminát! Remélem nem lesz semmi holnap reggelre! Összeszedem minden boszi erőmet, és elűzzük a lázat, meg mindent!

Kata! Ha időben felkel Kitti, akkor lehet, hogy kimegyünk, nekem max. 11.30-ra puccba kell vágnom magam, mert 12-re az Örsre kell mennem dokihoz.

Még reggel benézek, és írom mi a helyzet!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Pankaa, az nekünk még nagy. Mi voltunk párszor az Ilosvayn, azaz akartunk menni. De hiába alvás után mentünk, mire odaértünk, elaludt Marci :lol: Szóval inkább a Kassai térre szoktunk menni. Hogy megy a meló? Nem volt nehéz visszaszokni?

Zsuzsi, nem vagy parás, én is remegtem az idegtől, mikor Marci belázasodott. Milyen volt az éjszaka? Ma már jobban van Amina?

Orsi, kár, hogy délre kell menned. Mi 2-kor indulunk az Árkádba, be kell fizetnem a nyaralást. Összefuthattunk volna :wink:

Tegnap megvettük az autót!!! Holnap hozzuk el, már úúúúgy várom :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Megpróbálom kihúzni benn az időt, apa fél12-re jön haza apa, kinn meg megy a betonkeverő, ha játszótérre megyünk, onnan meg tiszta homokkal mennék a dokihoz, semmi se jó, nagyon rossz ez a 12 óra. De csak most, eddig jó volt.

Brigi!
Gratula a kocsihoz, használjátok egészséggel, hova mentek nyaralni, valami jó kis vízpart?

Jövő héten, ha mindenki jól van, és ráértek, egy közös tali?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Arik vagytok,nagyon,de sajnos úgy tünik ez most valami komolyabb egy náthánál... :cry:
A tegnapi éjszakánk az maga volt a pokol! :twisted:
3 óránként hidegborogatás,úgy képzeljétek el,semmi ,de semmi nem vitte le a lázát,ma is csak egyszer sikerült 37,7-re levinni,amugy egész nap 38 fölött volt!
Olyan kis bágyadt,annyira látszik rajta ,hogy beteg!És úgy bújik!
Nem hajlandó semmit enni,mondta a dr néni azt adjam neki amit szeret,de még a túró rudit is csak másodjára ette meg....
Meg itassam,de az is elég nehéz! Nem nagyon iszik csak kortyolgat,de az is jobb,mint a semmi...
Volt kint délelött a dr néni,a mandulája van begyulladva,de ez a hülye láz még kb 2 napig is eltarthat! Bár azt mondta,hogy örül hogy lázas,mert dolgozik a szervezete a betegséggel!
Remélem hamar túl leszünk rajta,mert egész télen csak egy kis nátha volt,itt a jó idő..erre,tessék...most vagyunk betegek! :?

Brigi,gratulálok én is az uj autóhoz!!!

Na nálunk meg a húsvét több okból is befuccsolt (bár most már nem is bánom,mert ha kint jött volna ki a betegség,azt se tudom,hova szaladtam volna...) 10-12 órai autokázás után,biztos "örültünk" volna ha ott kell egy hétig ápolni szegénykémet!
Elöször is nem sikerült szállást találniuk tesóméknak,úgy meg még kettesben is nagy bátorság lett volna kimenni,nemhogy gyerekkel,meg itthon apának is csúsztatás volt (bejött egy meló),aztán inkább maradtunk!

Játszótérben,taliban,tudod Orsi benne vagyunk,csak sztem még a jövöhéten részünkről sztorno,de ha jobban van,úgyis jelentkezem!

Na megyek,megpróbálok legalább egy kis cicit adni neki....(azt legalább elfogadja :wink: )
zsamin
 
 


Zsamin!
Jobbulást Aminának!Neked meg kitartást az ápoláshoz!Tudom milyen rossz ha sokáig lázas a gyerek, Emilinek tavaly nyáron volt stomatitise, aftás a szája, és 10 napig!!!!tartott, minden nap lázas volt!!!!Ő is csak a tejet fogadta el, igaz cumisüvegből.;)

Hékás!
Gratula az új kocsihoz!!!Majd tegyél fel róla képet!

Bokata!
Kassai játszin voltunk már mi is,meg az ilosvayra járunk, de csak bölcsi után,mikor tömegnyomor van:sDe gondolom az ovi/bölcsi közelsége miatt főleg.

Meló jó, jó felnőttek között lenni, de mikor délutános vagyok, és csak este 7 felé érek haza, addigra már nagyon hiányzik Emikém!Itthon meg csak puszilgatom, meg az ölemben van, le se akar nagyon szállni, meg már nyűgös is addigra.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Zsuzsi,
én is gondoltam rátok sokat, olvastam ma reggel, de nem tudtam írni.
Szegényke, nagyon sajnálom. Kitartás nektek, szülőknek!!!
Sajnálom, hogy nem jött össze az utazás. :-(

Brigi,
gratula a kocsihoz!! :D
Ha legközelebb mentek az Árkádba, szólj, mi is szívesen csatlakozunk.

Orsi,
mi sem mentünk végül a Vezér útra, kicsit elcsúsztam reggel, gondoltam, hogy csak elsétálunk a templomhoz, na az meg zárva volt. Délután mentünk kullancs elleni oltásra, utána a rendelőhöz közel voltunk játszótéren, Marci találkozott egy volt ovis pajtásával, fociztak, jó volt.

A mi húsvétunk: vasárnap este apóstól jöttünk haza (M3-as mellett laknak, Zuglóban szintén), a Miskolci-Csömöri sarkán sárgán villogott a lámpa és az én párom elnézte, belehajtott. Nagyon-nagyon-nagyon nagy szerencsénk volt, "csak" egy kis balesetünk volt, nem sérült senki, de tényleg mázli volt. Marci iszonyatosan megijedt, met azért volt nagy csattanás, a másik autó csakúgy pörgött (neki sem lett semmi baja), szegénykém zokogott, alig aludt első éjszaka, magam mellé fektettem. Anna is sírt, de ő inkább Marcitól ijedt meg. Én is 2 napig nagyon kivoltam, mert tudom, hogy nem szabad rá gondolni, de mindig eszembe jut, hogy mi lett volna ha...brrrr. Marci meg olyan, ha valami stressz éri, arról beszélnie kell, tehát 2 napig csak arról beszélt, ha akartam volna sem tudtam volna nem a balesetre gondolni.

Dolgoznom kell még, alig van már erőm... :?

Sziasztok!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Nagyon sajnálom Aminát, remélem gyorsan meggyógyul, küldök neki sok-sok gyógypuszit.

Ma voltam dokinál, minden rendben van, jövő héten a köv. nagy uh az Uzsokiban, és csak 1 kg-t híztam az utóbbi 1 hónapban, igaz nem is reggeliztem, aztán haza értem és befaltam a kaját :lol:

Du. meg itthon maradt apa, és elmentünk végre az állatkertbe. aAnnyira élvezte, össze-vissza rohangált az orrszarvú házban, megetette a zsiráfot, nagyon cuki volt, és elkaptunk egy fóka-showt is, pont etetés volt, és közben műsort adtak, nagyon élvezte, és mi is. És utána még egy kis játszótér is. Szóval teljes volt a nap, és nagyon jó.
Végül is így gyorsan elment a hét, már nagyjából áll a fal, de még holnap jönnek. Viszont holnap tényleg egyedül leszek, úgyhogy ha nem esik, és ráér valaki, akkor játszótér?

És szombaton megyünk babamozira, már várom, kiváncsi vagyok a kis prüntyire! ( szegénynek még mindig nincs neve)

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsi,
most beugrunk a bölcsibe, érdeklődni, aztán DM-be vásárolni. De délután ráérünk. Megírom a számom priviben.

Kép

Kép
bokata
 
 


ok, megkaptam, köszi.

Nálatok mi a napirend, hogy szokott aludni Anna?

Remélem nem fog esni du. és ki tudunk menni.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik átért minden boszierő,meg gyógyi puszi.... :wink:
Köszönjük!!!
Ma éjjel csak egyszer kellett hütőfürdőzni,olyan 10 óra körül és azóta átaludta az éjszakát! Még most is alszik,igaz reggel 6 körül fent volt picit,de vissza is aludt! Annak meg külön örülök ,hogy 3szor kért éjjel szopizni,meg a vizet is megitta majdnem mindet a flaskájából!
Lehet kezd visszatérni az étvágya is...

Kata,a balesetetek kész csoda,tényleg nagy szerencsétek volt hogy senkinek semmi baja nem lett!
Mi kb 4-5 éve csattantunk ( nem a mi hibánk volt,belénk jött egy merci ,az álló kocsisorba 50-nel és mi voltunk az utolsó kocsi :? ...gondolhatjátok) Nekünk (nekem) nem volt ilyen szerencsém...a mentő vitt el engem! Semmi komoly nem volt velem sem végülis ,csak mivel bevoltam kötve és olyan erővel csapódott belénk ugy megfeszített az öv,hogy nem kaptam levegőt,és tiszta kék-zöld-lila lett a mellkasom !
Na de én utána ugy féltem az autóban!!! Szegény páromat már sztem az örületbe kergettem,hogy helyette is néztem honnan mi jön,mehetünk-e,állj-piros...meg ilyenek! :oops:

Nagyon sokára tudtam úgy beülni,hogy úgy "elengedtem" magam,nem figyeltem a közlekedésre...úgyhogy nagyon is megtudom érteni szegény Marcit min mehet most keresztül!
Gyerekként meg még jobban benne van ,de az jó hogy kibeszéli magából,azt mondják az sokkal rosszabb (felnöttként is) ha bent tartja és csak nyomasztja valami...

Orsi,mikor olvastam a babamozit ,egy pillanatra azt hittem Kittivel mentek valahova filmet nézni... :oops: :lol: ...aztán leesett!!!
Meglátod,neked is majd a szülőszobán jön meg az ihlet,mi legyen a neve... :wink:

Pankaa.megtudlak érteni,mikor estére már hiányzik Emili,nekem még csak egyszer volt,hogy anyuéknál maradt ,éjszakára is, de olyan üres,csöndes volt a lakás,annyira hiányzott nekem is!!!
Örülök,hogy tetszik és jól is érzed magad a munkahelyeden...bár majd én is ezt mondhatnám magamról :( De amig lehet én nem megyek (mennék) vissza,de persze tudjuk.ember tervez....
zsamin
 
 


Most olvastam vissza.....

Nekem persze nem Emili ,hanem Amina hiányzott... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jaj,meg már akartam kérdezni:nálatok sem látszódik a vonalzóm,meg a Kittié., vagy csak sikerült vmit megint elállitanom! :? :oops:
zsamin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: