Új privát üzeneted érkezett!

A legtalálóbb apa szakmája miatt,s nagy kedvenc :lol:





Hentes bácsi
Szomszédban a hentes bácsi
Így szokta a húst levágni
Vágja-vágja jó apróra
Közbe-közbe meg is sózza
Szalonnát is vág közéje
Csitteg-csattog éles kése
Hentes bácsi szépen kérem
Én nekem is így készítsen.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a pangás lányok?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gani
Gyors gyógyulást kívánok!!

20 centi hó??? :shock: az szép!

Fiora
1-2 kép a nagylányról?

Viki?

Nika
Tényleg jöhetsz gyakrabban :wink:

Boszi
Mi nem mondókázunk, pedig már keresgéltem Manónak..
De őt még nem köti le.

Inkább pakol, járkál.. :lol:

Az Elmű-ról volt szó tegnap a híradóban...
Mi nem kaptunk semmit még.

A készház vásáron volt sok cég, de mi csak ahhoz a kettőhöz mentünk oda,
akik Szabolcsban is építenek. Beszélgettünk a telkekről, a házakról...
Azt mondták, hogy ott pont jó építeni, ahová mi terveztük :lol:
Az értékesítő szerint (az egyik cégnél pont ott volt a Nyíregyházi) van 2 M-ért is telek :shock:
...majd visszatérünk rá, ha hazaköltöztünk.
Árakról csak annyi, hogy a nm ár 100-350 eFT-ig változik...
...még az is lehet, hogy sikerül (Anyósék nélkül) építeni :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.11.25 18:05-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...ez a gép....
2x küldte el....

...tényleg nagy a csend ma...
Csak Boszi aktív....

...azt nem írtam, hogy Nagyon édesek a fiúk! (Gabika és Gergő)

..és Csinos Gabika Anyukája! :wink: :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Ez szuper! Hátha sikerül mindent az eredeti tervben megvalósítani úgy, hogy anyóséknak sem kell "kalapolni" érte!
Miért jobb arrafelé építkezni? A kedvezőbb telekárak tekintetében? Nagyon jól hangzik a 2m.ft-os telek.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Bogi mai beszólása:
Nézzük a született feleségeket és Mike Delfinora ezt mondja Bogi:
-Ha nekem az a férfi lenne a fiúm, levágnám a haját kopaszra.
-Igen? Miért?
Mert nekem a kopasz férfiak tettszenek.
:lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Szombat este jól sikerült. végül vacsizni voltunk, meg moziban. Az új James Bond filmet néztük meg, egész jó volt.

A havat Fanni is csodálja. Állandóan az ablakban kell állnunk és nézni :lol: Ráadásul az ablakunk egy dombra néz, és a szánkózó gyerekekért is oda van :lol: De a havat nem fogja meg. biztos hideg neki :)
Én annyira nem szeretem a havat, mert ugyebár én kocsival közlekedem, ami most nem egyszerű. Félek is a csúszos utakon vezetni.
De úgy hallom hétvégére jó idő lesz, jön a tavasz :lol:

Az elmüs levelet mi megkaptuk, de nem foglalkoztam vele :roll:

Holnap nem dolgozom :lol:

Gani: Bogi kicsit korán kezdi a fiúzást :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!
Viki!
Akkor holnap kicsit lazítani fogsz! :wink:
Igen, ezek a szerelmes beszólásai mindenkit padlóra küldenek. Mi még nem voltunk ilyen korunkban ezekkel a témákkal elfoglalva. Szüleim és anyósomék is mindig elmondják, mennyire másak az új generáció gyermekei.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani
A telekár is jó, de ott a föld is jó..
Van néhány olyan rész még Nyíregyházán is, ami nedvesebb (lápos), mint ahol az egyik
kolléganőnk (barátnőmék) is laknak. Nekik az alapozás egy "kicsit" drágább volt. :?

Boginak a kopasz pasik jönnek be :P :lol:
Édesek ezek a beszólások... Már nagyon várom, hogy Levi miket fog mondani. :lol:

Viki
Jó pihit, Fannizást mára! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Ez szuper! Mármint, hogy ahol eredetileg is szerettetek volna lakni, a lehető legjobb választás! A talajminség nagyon fontos! Lápos talajon nagyon hamar elkezd süllyedni a ház. Gondolom ez érvényes a k.sz. házra is. Bár jóval kisebb súllyal rendelkezik, biztos van jelentősége.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kia: szuper hogy megoldódni látszik a problémátok :):):)

2m meg nem is sok egy telekért amilyen árakat én hallok :)

Mi jól vagyunk Gergő imádta a havat :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Voltunk lent a hóban, hóembert akartunk építeni, de már nem jó a hó :( Sok helyen már elolvadt, ahol meg még van, ott meg jeges.

De azért pár képet csináltunk
Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Viki!
Nagyon jók a képek! Fanni pedig nagyon kis csini :D

Bogi is volt kinn ma is az apukájával, de mondták, hogy már jeges a hó, nem lehetett építeni belőle semmit. Csak mentek 2 kört a hóban szánkóval, inkább taposták a havat utána.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki Fanni nagyon csini! :lol: Ti már kocsi nélkül mentek le mindig? Mi még babakocsizunk,főleg,ha vásárolni is megyünk! :lol:

Helga láttam a képeken,hogy még te sem vágtad le Áron haját! Növesztitek vagy csak később vágatjátok le ti is? :wink:


Nem tudom kinek mennyire eleven a kisfia/kislánya,de én már sokszor nem bírom cérnával. :roll: Nem hittem,hogy ilyen hisztis lesz. Ha vmit nem kap meg rögtön vísít,s üt,de olyan szinten,hogy fáj,ha meg rászólunk,vagy a kezére ütünk az sem tetszik neki.

Remélem ki tudjuk nevelni belőle...
:roll:

S akkor pár kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hali,

ritkán jövök de cserébe hoztam képeket.
Tegnap kilövettük a fülét, úgyhogy most már lánca és fülbevalója is van. Igazi nagylány :-).

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
fiora
 
 


Fiora!
Nálam a 2. kép a favorit. Épp kicsúszik alóla a láb?
:lol: :lol:
Majd tegyél fel fülbevalós képet is jó?

Boszi!
Ez természetes! Első dackorszak! Méregeti a határait! Most kell különösen figyelni a következetességre! Könnyebb lesz a 2. dackorszak, ha ezen is úgy estek át, hogy következetesek maradtok végig!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Édesek a lányok és a nagyfiú!

Fanninak nagyon jól áll a rózsaszín :P
Gabikának már nagyon nagy a haja :D
Látom Zsófinak ízlett a kajcsi :lol:
...a zokni neki is lejön...
Levi percenként 3x veszi le :?
...így inkább nem is adok rá - harisnyát kap :lol:

...eldöntöttem végre, hogy hogyan lesz a szülinapi "buli".
Készítek egy egyszerű tortácskát Levinek ( már vettem hozzá Csokis tejpépet -
pár napja kóstolta meg Manó a vaníliásat - nagyon ízlett neki ), s Apa vesz egy másikat is :lol:

Ma kellemes idő volt kint...
Sétáltunk egy jót :lol:

Ma volt a védőnő... azt mondta irigyel minket (ő is vidéki ) mert hazaköltözünk :lol:

A hiszti
Már Levi is balhézik, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné. :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszi:
Gabikának tényleg jó hosszú már a haja! Fanninak fele ekkora...
Én általában kocsi nélkül megyek már le Fannival, sétálunk... :lol: De anyu mindig kocsival viszi, főleg akkor ha vásárolnak. Persze úgy még egyszerűbb.
Hiszti nálunk is van... sőt egyre többször és egyre tovább tart...

Fiora: nagyon édes Zsófi. Rég láttunk róla képeket :lol: Kis mosolygós :lol:

Kia! Hú, tényleg Levi mindjárt egy éves. Milyen gyorsan eltelt ez az egy év :roll:

Szombaton 10 éves érettségi találkozom lesz a Koko éttermében. Azt sem tudom mit vegyek fel... Érettségi óta jó 15 kilót híztam, majd hallgathatom mindenkitől, hogy meghíztam... :oops: Fannira addig apa fog vigyázni. Kiváncsi vagyok hány perc múlva telefonál majd utánam, hogy menjek haza, nem bírja tovább... :?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek a gyerkőcükről! Rengeteget változott mindenki!

Gani,
Ne csigázz! Mi az a Disney on ice??? :)
Boginak tényleg csúcs a beszélőkéje! :)
Egyébként én is örökké szerelmes voltam ilyesmi koromban, szerintem nem meglepő a dolog :)

Boszi,
Áronnak már rövidebb a haja, anyukám levágta neki, majd rakok föl képet, de mostanában nemigazán készít apa.
Áron is borzasztó hisztis, Ő ráadásul fetreng is, mikor hisztizik... szörnyű! Remélem gyorsan kinövi!
Holnap megyünk játszócsoportba!
Nálunk én szinte mindig viszem a babakocsit, anélkül nem lehet vásárolni, boltba menni, de ha apa is jön, akkor Ő ragaszkodik ahhoz, hogy ne vigyünk babakocsit.

Viki,
Jó szórakozást hétvégére! Szerintem senki sem fog megjegyzéseket tenni az alakodra, nyugi!
Fanni hihetetlenül nagylányos már!

Kia,
Már csak 6 nap és szülinap! :)

Fióra,
Nagyon édi a picilány! Szépen ül! Látom, szereti a céklát! :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Zsófi leginkább állni szeret már. Az ücsörgést unalmasnak tartja. :) . Szerencsére már megtanult leülni, igy már nem koppan a feje a játszószőnyegén :lol: . Igazi rosszcsont, tudja mit nem szabad de csakazértis azt csinálja.

Kép
fiora
 
 


...mostanában Manó nem akar az ágyában aludni.
1-2 óra alvás után felébred.
Ha mellettem alszik, akkor akát 8-9 órát is alszik (ébredés nélkül)
...hogy ez mitől van.... :roll: :?:
Szerintetek?

...megyek és költözök a szobájába... mert most is itt van az ölemben..
...aludt 2 órácskát egyedül.... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam tegnap hozzászólni, mert ezen a részen, ahol írni kellene, mindig a topikfelsorolás jött be :?

Boszi!
Gabi cumizik? Mindig is cumizott? Lehet, hogy az agyam a régi és már volt róla szó :oops:

Viki!
Biztos nem lesznek beszólások! Meglátod majd, hogy nem csak Te változtál!
Apa meg jól elszórakozik majd Fannival. Mikor kell menned? Ebéd vagy vacsora lesz?

Helga!
Te emlékszel ilyenekre? Nekem nem nagyon vannak emlékeim ebből a korból :oops: De akkor megnyugodtam, ha nem arról van szó, hogy korán érő típus Bogi :lol:
Disney on Ice: www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=70013

Fiora!
Esetleg egy fülbevalós kép?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kia!
Sokan lesztek a bulin? Mikor tartjátok? A napján vagy hétvégén?
Milyen tortát készítessz tejpépből?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


...bizony, már csak 5 nap és 1 éves nagyfiú lesz.... pedig most született :roll: :lol:

Helga
Mi - ha Apával megyünk valahová - csak ő tolhatja a babakocsit :lol:

Viki
Jó szórakozást szombatra!
...már én is szívesen mannék egy talira, de nekünk csak az 5 éves volt - amire nem tudtam menni.
A 10 éves elmaradt... :?

Gani
A "bulira" 4 nagyi, a sógornőmék 3-an és talán az öcsém is jön.
Nem leszünk sokan szerencsére ( kicsi a lakás... már ennyi embernek is :lol: )
Majd 6-án tartjuk.

A torta - ami igazából nem is torta:
Csokitorta (babára hangolva) (9 hónapos kortól)
Hozzávalók:
5 púpos evőkanál Milupa Csokis tejpép
4 db Milupa Biskotti keksz
2 banán
150 ml ivóvíz (felforralt és 40°C-ra lehűtött ivóvíz)

Elkészítés:
Egy kistálba kimérünk 1 evőkanálnyi Milupa Csokis tejpépet és hozzáadunk 50 ml ivóvizet,
majd alaposan összekeverjük. A híg tejpépbe beáztatjuk a Biskotti kekszeket kb. 10 percre,
arra ügyeljünk, hogy a kekszek megpuhuljanak, de még ne essenek szét!
Amíg puhul a keksz, elkészítjük a többi hozzávalót. A puha banánt nagyon vékony szeletekre felvágjuk
és egy kistányérra tesszük. Elkészítünk egy sűrűbb tejpépet is a következőképpen:
egy kistálba kimérünk 4 evőkanálnyi Milupa Csokis tejpépet és hozzáadunk 100 ml ivóvizet,
majd csomómenetesre keverjük. Egy üvegtál aljára elhelyezzük a megpuhult kekszeket,
rárétegezzük a szeletelt banánt, majd a sűrűbb tejpéppet. 5 percig állni hagyjuk,
és már kész is a finom, laktató gyümölcsös csokitorta.

Szerintem még egy kicsit dúsítom... pl. több keksszel... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani: még nincs :(

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az érettségi találkáról. Nagyon jól éreztem magam :) Érdekes, hogy szinte senki sem változott semmit sem... Mindenki úgy nézett ki, mint 10 évvel ezelőtt :lol: Bár mondjuk sok emberrel tartom a kapcsolatot, de voltak jó páran akikkel az érettségi óta nem találkoztam. Apa is nagyon jól bírt Fannival, semmi gond nem volt.

Kia: alvás nálunk is így megy. Saját ágyában csak pár órát alszik, viszont ha mellettem van, akkor átalussza az egész éjszakát. Bevallom, én nem kísérletezgetek, és mellettem alszik Fanni :oops: Munka mellett csak így tudom kipihenni magam.

Jövő hét vasárnap Mikulás ünnepség lesz bent a cégnél. Már alig várom :lol: Nagyon kiváncsi vagyok, mit fog szólni Fanni a télapóhoz :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Én is itt vagyok ám! :lol:

Viki örülök,hogy jól sikerült az érettségi találka! :P Nekünk jövőre lesz a 10 éves,de,ha megint ősszel akkor már nem megyek,mert akkor szülni szeretnék! :)

Gani Gabika igen cumizik,általábban,ha álmos,vagy felébred,akkor kel neki,s elalváshoz. Most kapta fel,régebben nem nagyon kellett neki. S azt se mindegy sokszor melyiket adom! :lol:

Kia
nem semmi,hogy Levi 1 éves lesz,el se hiszem! :lol: Miket fog kapni? Majd csinálj képeket,mert a tortára is nagyon kíváncsi vagyok! :wink:

Helga milyen volt a játszóházban? :P
Tegnap én se vittem le kocsit,mikor mentünk apa elé,de a kis ravasz cipeltette magát,lusta volt menni! :lol:

Fiora nagyon jók a képek,hihetetlen,hogy mekkora már Zsófi,s miket tud! :P

Tegnap csináltam fincsi sütit,majd rakok fel képet és receptet!


Anyu ma is nekem panaszkodott,már sokszor rossz hallgatnom.:roll:

Mert én miért nem megyek le 1 hétre,vagy hétvégére úgy,hogy ő elmenne vhova,csak ne otthon legyen?!De hova menne könyörgöm?! Azt se tudja,meg én Gabika mellett hogy tudnék mindent ellátni?:roll:

Megértem őt is.de nem tud mit tenni a munkát nem csinálja meg más helyette,hiába okolja nekem a mamát mindenért.

Amíg a mama jól volt sok mindent megcsinált,nem kellett neki 7végén 5kor kelni,hogy minden kész legyen!

Nagyon ki van,mert neki milyen sors jutott,még 7végén se tud semmit pihenni!

Nem irigylem az tény,de hát tényleg nem tud mit tenni.

Hiába szeretné a mamát otthonba tenni,de erőszakkal nem lehet,meg ott is le kell tenni 1 millát kb,amit nem tudom honnan szedne elő?!

Na mindegy elég a panaszból!



Hallottátok,hogy azt tervezik,hogy már az újszülötteknek is lenne személyi igazolványuk,2 évente kellene újítani. Mert,hogy az a baja a kormánynak,hogy a 14 év alattiak nem tudják igazolni magukat még...



S még egy kérdés:



Nálatok apjuk mennyire veszi ki a részét a babázásból?

Én tegnap nagyon mérges lettem apjukra. Oké,hogy egész héten melozik,s fáradt,megértem. Én meg itthon melozom minden nap,s én is elfáradok.

Erre hazajön,s leül az XBOX elé,s játszik.:twisted: Én meg csinálom a sütit,gyerek játszana vele,de nem ér most rá azt mondja!

Hát nem örültem neki,mert nem tudok egyszerre sütni,s gyerekezni is! Játsszon,pihenje ki magát,de tessék foglalkozni is vele rendesen amikor csak tud,mert szegénykém alig várja minden nap,hogy hazaérjen,s imádom mikor ezt csinálja!

Mondanom se kell több,mint 2 órát ott ült a gép előtt,utána meg jött a számítógép. :twisted: Jó hintáztak meg mesét néztek,meg énekeltek,de nem igaz,hogy neki nem sok annyi játék??? Nem lehet megunni? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Na, látod, apa is megoldotta a közös estét Fannival. Máskor nem kell aggódnod emiatt :)

Nekem is most a nyáron volt o.találkozóm, de nálunk mindenki sokat változott. Volt, akit meg sem ismertem, csak hosszas nézegetés után :D

Boszi!
Náluk nem így működnek a dolgok. Biztosan beállítottság kérdése ez az apa-gyermek viszony. Van egy haverja apának, akinek már 2 lánya is van (20 hó különbséggel születtek). Ő is így gondolja, mint apátok, hogy nem kikapcsolódás gyerekezni. Mi apánk mindig azt mondja, hogy neki az a kikapcsolódás ha velünk/Bogival van. Mikor hétvégente járt haza, ahogy hazaért, nem érdekelte sok minden rajtunk kívül. Mostanában, hogy minden este itthon van, esténként leül a net elé 1-1 órácskára naponta, de ha a gyerek játékba hívja, feláll és megy játszani.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


na lányk én is vagyok bár velünk semmi kül nem történik mostanság

apa nálunk sem veszi ki nagyon a részét a gyereknevelésből :) de nem gond Boszi még sosem vágtátok gabioka haját? mi már vagy 4x biztosan :)

boszi igen kezdődik a dackorszak és ez eltart egy darabig készülj fel rá én erről az ütögetésről ugyanígy nem tudom leszoktatni bár nem viszi túlzásba de ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor Gege is csapkod :) én ilyenkor rászólok vagy nem veszek tudomást róla általában a második ami beválik de ha amiatt hisztizik hogy valamit nem kap meg akkor megpróbálom elterelni a gondolatát és akkor szokott működni a dolog.

Ngyon jók a képek

istenem fióra tényleg most született Zsófi és már lassan szaladhatsz utána :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Receptem:



http://data.hu/get/906281/VENDEGVARO_SZELET.docx.html



Nem is mondtam a sógornőm is sütött muffint s még melegen hozta.

A sütihez még annyit,hogy a BARNA LAP-ból én 2 adagot gyúrtam be,mert 1 adagból 2 lap nem jött ki,vagy nagyon pici lett volna.

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani apának is az a kikapcsolódás,ha velünk van,de,mivel nincs neki egy barátja/haverja se,ezért a PC és az XBOX köti le.
Ma már nagyon odaadó volt,tudta,hogy tegnap rosszul esett a dolog.
Így is kell! :wink: Ő mindig is család centrikus volt! :P
Jó volt a délután nagyon,hogy itt voltak a sógornőmék,csak hamar eltellt. Holnap már december,én ki is tettem az ajtóra a díszt! :wink:

Nika még nem vágtuk,majd a 2. szülinapjára! :lol: Szerintem ez nem gond! :wink: Sok ismerösöm nem vágta vagy 3 éves korig majdnem a gyerek haját! :wink:

S akkor pár kép:
Kép

Kép

Kép
Sógornőmékkel

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Nálunk a haverozás úgy zajlik, hogy elmegyünk családostól egymáshoz. Tartjuk egymás közt az ünnepeket, meg nyáron sütünk főzünk valamelyikőnk udvarán.
Látod, lehet, hogy akkor éppen egy kis "nyugira" vágyott apátok. :wink:

Én ma már megyek dolgozni. Holnap pedig megyünk Mikulásvonatozni :D Pénteken meg jön az édességdömping.
Már Én is kitettem az ajtóra a díszt. Meg ma este megcsináljuk Boginak is a szokásos adventi naptárát az ablakába.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi: Gabika egyre jobban hasonlit az apjára! :) Én mit nem adnék, ha Fanninak már ekkora haja lenne! Úgy fésülgetném már :)

Nálunk is sokat számítógépezik apa, de azért segít. Ha segítség kell, akkor elvárom, hogy felálljon a géptől, akkor is ha éppen nagy játék közben van...

Múlt péntektől sajnos minden nap éjfélig vagyunk nyitva, és tegnap én zártam, ezért éjfélig dolgoztam. Hát 9-től éjfélig össz-vissz 130.000 Ft forgalmunk volt.... Marhára megéri... Viszont én tök nyugiban körbe tudtam nézni, és kinéztem mit kap Fanni télapóra. Ma fogom megvenni. Kap egy hatalmas mesekönyvet, télapósat, nagyon jól néz ki. Meg még egyet a Piroska és a farkast, mert ezt az egy mesét hajlandó meghallgatni :) Ja, és egy mászó télapót :) A csizmáját majd kirakom az ablakba, és mire felkel megjön a télapó :) Az ablakra rakok majd télapós képeket, meg karácsonyi fűzért, és van mikulásos zoknink is, amit ki tudok rakni. Én már izgulok, de szerintem ő még egyáltalán nem fogja értékelni a fáradozásaimat.

Tegnap anyuék elvitték Fannit egy bevásárlóközpontba, ahol volt télapó, és hát félt tőle Fanni... Nem volt hajlandó a közelébe se menni...

horvviki
 
 


Boszi :D nem is azért mondtam hogy gond :D:D:D mi azért vágtuk hiogy icsit erősödjön a haja de nem gond hogy ti nem vágtátok :):):)

a süti nagyon jól néz ki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Viki
Örülök, hogy jól sikerült a szombat :P

Boszi
Amilyen csokitortát csinálok majd neki... az - szerintem - nem is torta..
(tejpép, banán, biskotti és víz ) ...nagyon pici lesz, de ez legalább csak az övé :)
..na és pár perc alatt kész. :lol:

...hogy mit kap Manó?
Most kapott hétvégén labdát, ruhát... előtte is 1-2 dolgot - így a szülinapra
szerintem csak a nagyiktól és a sógornőméktől kap ezt-azt.
(most még úgysem érti, hogy mit jelent)

Jól néz ki a süti :P

Levi már bejárja az egész lakást - már nem huppan olyan gyakran :P

Ma voltunk az 1 éves vizsgálaton.
75 cm és 10 kiló :roll:
...és megkaptuk a Pneumo-t, elbúcsúztunk a dokinénitől is.

Aztán találkoztunk Áronnal (jó nagyfiú :wink: ) és Helgával :P
Sikerült ruhát benni?

Néha nálunk is a gép előtt ül babázás helyett Apa :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:



Hát én teljesen meg vagyok keveredve,s tegnap este kapcsoltam csak,hogy bizony tegnap volt már ADVENT első vasárnapja! Mivel még november volt,nem is gondoltam,mert idén jó korán kezdődik az Advent.

Még az ADVENTI KOSZORÚM-hoz is kellenek gyertyák!

Apjuk megígérte,hogy mától nem cigizik,de még ma is ....Ha itthon nem is fog,bent tuti,s annak nem örülök,mert az egészsége...:roll:

Amikor beszélünk róla mindig tereli a témát,így sajnos nem tudok mit tenni,csak bízni,hogy majd egyszer tényleg abbahagyja.:roll:

Nincs valami jó idő,igaz nincs hideg,de az eső szakad. Éppen hogy hazaértünk a boltból, a DM-be el se jutottunk már.


Gabika reggelije egyik nap:

kakaós tejbepapi+anyától elcsent párizsis zsemle+túrórudi

Ma májkrémes szendot csináltam neki,hát volt minden baja,mert ha hozzáért a kezéhez az is krémes lett!Mit kényeskedett,s hisztizett.
:lol:

Kia szép méreteitek vannak! :P Még 2 nap! :wink:


Viki
köszike a bókot,megmondom apjuknak,aztán majd dagad a mája! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Igazad van! Tök jó idő lenne, ha nem esne az eső. Így meg, tiszta hányinger az időjárás. Annyira utálom az esőt. Mi bicajjal járunk oviba, aztán ha esik, tekerek 100-al, hogy ne ázzunk el.
Ma tök jó volt, mert apa még ovizárás előtt ért haza és bejött Bogiért, ne ázzon el. Én meg tekertem haza 160-al :lol:

Viki!
Biztos fog csodálkozni Fanni, hogy mit keres a csizmije az ablakban, meg benne ajándékok.

Reggel 9-től? Hú, az nagyon gyenge bevétel :shock: Nudli.

Kia!
Mikor költöztök? Bútorozva adjátok el a lakást vagy azokat is költöztetitek?Vannak vevők?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja Kia! Végül anyósékhoz mentek lakni vagy albérletbe?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ezt a költözést már én is akartam kérdezni Kia?! Megvan már a dátum? Nem lesz rossz itt hagyni Pestet? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyu 1 hónapja odaígérte apjuknak az egyik teloját,mert neki 2 egyforma nem kell! Tök megörültünk,hogy nem kell venni,erre ma felhív,hogy sehol nem találja :twisted: !Megértem,hogy a sok munka mellett eddig nem nagyon volt ideje keresni,de ha már tudta,hogy odaadja nekünk,s feladja majd Gabika Mikulásával akkor egy helyre rakom nem,s megvan! Hiába mondja nekem,hogy elküldi a töltöt és minden alkatrészt! Azzal mire megyünk a telo nélkül? :twisted:

Nem várom el,hogy órákig ezt keresse,de azt hittem,hogy nem kell keresni,hiszen már elkészítette.:roll:

Páromnak rosszul esett,s azt mondta nem is kell már neki....:roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
A párodnak drukk, hogy le tudja rakni a cigit!
..hogy nem lesz rossz itthagyni?
DEE - már most hiányzik Bp.
Ott minden más lesz.
Bár már van sokminden ott is...nem lesz semmi olyan közel, mint itt... :?

A dátum? -dec 29. - úgy néz ki.

A szekrényeket itt akarjuk / akartuk hagyni.
A lakás árát csökkentettünk, így azt mondtam nem kap a vevő szekrényt is.
Most volt itt egy csaj - megvették a régi reluxát (nem használtuk sokáig) -
azt mondta kellene neki a szekrény (még az is lehet, hogy mind3) :roll:

Gani
Anyósékhoz megyünk...
Ha nem bírjuk együtt - csak akkor lesz albérlet - így olcsóbb, főleg, ha a lakást sem
veszi meg senki idén...
Vevő még nem jött. :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!



Kia,
Örülök, hogy találkoztunk! Bocsi, hogy először elég furin reagáltam, de hirtelen nem ismertelek fel Benneteket! Levi pont olyan aranyos volt, mint a képeken.
Vettem 2 nadrágot meg egy felsőt Áronnak :)
Remélem gyorsan sikerül eladni a lakást! Szurkolok!

Boszi,
Ha apa otthon van, akkor mást nem tud csinálni, csak Áronozni. Szeretne Ő számítógépezni is (munkamániás és imádja a fényképezéssel kapcsolatos dolgokat), de Áron azon nyomban elhúzza onnan, hogy csak vele foglalkozzon.
Nagyon szuperül néz ki a süti, anyu szokott ilyesmit sütni, nagyon finom :) Én nem igazán tudok sütni, ahogy eltűnök a konyhában, megjelenik Áron, hogy vele foglalkozzam. Még nem tudom belevenni a buliba, de azért reménykedem, hogy idővel talán.

Gani,
Megnéztem, mi is az a Disney on the ice, hát én sem mennék.... Ki tudja, mennyire fárasztó ez egy ilyesmi korú kislánynak, mint Bogi.

Épp kérdezni akartam, ki mit ad Mikulásra a gyerkőcöknek! Viki már írta a könyveket, a mászó télapót meg a díszítést :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


hali,

nem sok újdonság van nálunk. Szombaton megyünk ismerősökhöz Mikulásozni. Remélem Zsófi nem fog félni tőle, bár nem egy félős gyerek, inkább ismerkedős.
Jövő héten pedig keresztelője lesz Zsófinak. Remélem nem lesz nyűgös a templomban.
Tudtok esetleg egy jó éttermet a közelben ahol van nemdohányzó rész is. Lehet akár Budakalász vagy Csillaghegy is.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Fiora: sajnos én nem tudok Neked segíteni étterem ügyben. Mi nyáron általában a Római-partra járunk kajálni. Ha meg nagy ritkán étterembe megyünk, akkor mi a Trófea éttermekbe szoktunk járni. (Margit-hídnál is van egy.) Ott korlátlan étel-ital fogyasztás van, nagyon jó a kínálatuk, de 3000-4000 Ft/fő (attól függ mikor megy az ember)

Ma itthon vagyok, de Fanni negyed 6-kor kelt :? Már hónapok óta nem kelt ilyen korán. Most bezzeg ő már alszik, szerintem én is ledőlök egy kicsit, mert mindjárt elalszok...

Délután meg elmegyünk apával kicsit körülnézni, Mikulásra megvenni a cuccokat. Meg hát nem hagyj békén azzal, hogy karácsonyra vegyünk egy plazma vagy LCD tv-t.... pedig nekem tökéletesen megfelel a két régi tévénk...

Kia! Szerintem most elég nehéz lesz eladni a lakást. Főleg, hogy a média is azt sugallja az embereknek, hogy ne vegyenek fel hitelt, meg hogy a bankok szigorították a feltételeket. Egyébként mennyiért áruljátok (ha lehet tudni)? És ti áruljátok, vagy ingatlanoson keresztül megy? Azért drukkolok, hogy jöjjön vevő!
Én abszolút Budapest párti vagyok, nem tudnám megszokni a vidéket. Dehát én itt születtem, itt nőttem fel. De biztos furcsa lesz nektek is, úgy hogy évek óta itt éltek.
Kia, neked lesz majd lent munkád? Ha esetleg vissza szeretnél menni dolgozni...

horvviki
 
 


Sziasztok!

Helga
Én is örültem :P

...már csak Fioráékkal kell egyszer összefutni valahol :P
...na és Ganiék... Majd Nyh-n az állatkertben (oda elmentek néha - alogy írtad :P )

1 nap és szülés :shock: :D

Viki
Mi is áruljuk - felraktam 8 helyre és ma jön 3. ingatlanos :?
Az ár már csak 10.7 - az alja 10.5.
10.6 - ért láttam már a neten ilyen lakást, de abban nincs klíma, biztonsági
bej. ajtó, műanyag nyílászárók, nem ilyen a konyha.
Ezzel csak az a gond (az ingatlanosok szerint, hogy 15. emelet)
...de pl. mi kifejezetten szeretjük.
Felettünk nincs senki - nincs zaj , de van egy szerelőszint - így nem hideg.
A kilátás pedig... gyönyörű :lol:

...a munka Nyh-n...
Apa addigra szerez valami irodait :P
Esetleg nyomozni fogok, vagy valami hasonló... és persze már csak 8 órában.

Délután megyünk venni cipőt (Zetpol) Levinek és aztán egy babatalira :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Apa ma 10-re ment melozni,s 7-ig el is lustizott! :lol:
Viki hát igen ismerem ezt,mikor a gyerek korán kel. Azért ilyen korán Gabika nem szokott,legelőbb 7-7:30kor. Ma én keltettem 9:15kor! :lol: Reggelire már mosolyogtam ahogy a párizsit nyomta befele,persze zsemle az maradt,de a szalámi elfogyott! :lol:

Én a héten ablakokat szeretnék mosni és függönyöket,aztán fel szeretném díszíteni majd a lakást.
Érdekes lesz majd most,remélem a fa egyben marad,s Gabika nem rántja el! :lol:

Viki látod a te párod is plazma mániás! :lol: Én pasim is régóta nyavalygott,aztán végül beadtam a derekam,de nem bántam meg,olyan jó nézni,s nem beszélve arról,hogy nem bántja a szemet! :wink:

Kia remélem sikerült majd eladnotok a lakást nemsokára,bár igaz ami igaz itt a válság,s most az ingatlanpiac is áll. Tényleg nem drágán áruljátok. A mienk 3 éve anno 10,5ről indult,s végül 8,9ért megvettük! :lol:

Nézzétek meg Gabika táncát:

http://elfyourself.jibjab.com/view/5BLSuW8rBY5dmAedJtkM

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én inkább az lcd-re szavazok láttam két tvt egymás mellett plazmárt és lcd és szerintem az lcd-nek jobb szebb a képe mint a plazmának :) de hát emberek mindannyian mások vagyunk amúgy apa is szemez egy ldc tv-vel addig nézi amíg meg is veszzük :):):)

ma beszéltem apukámmal 99% hogy jön karácsonykor :) jó lesz nem lesz egyedűl ja és benyögte hogy mivel kapott 13. havi nyugdíjat ezért vett részletre egy lg lcd tvt :):):)

nálunk mikire kap egy párnát a gyerek meg egy mágneses rajztáblát meg hát csoki gyümi stb

nika70
Salgótarján
 
 


Kia: én is mindig nézem hátha látom valamelyikőtöket. De eddig sajna nem jött össze :cry: . Mi általában kb. 12-15 óra között vagyunk sétálni és a Csobánka tér, Plus, Erika Gyógyszertár, Posta környékén mászkálunk. Mostanában két másik babás csajjal együtt.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Mi ma nem is tudtunk lemenni,mert délelőtt takarítottam meg főztem,délután meg Gabika 16ig aludt,akkor meg mér sötét van,nem megyünk le.
Holnap kapja az influenza elleni szurit majd,9-re viszem!

Mikulásajándék? :P Hát mi csak pár dolgot,apróságot vettünk,majd Karácsonyra kap sok mindent. Kap: Mikuláscsomag,többféle édesség,húzható pók,keresztfiaméktól csomag,anyuéktól egy halom ajándékot,ami a héten ér ide! :lol: A sógornőm is a héten hozza fel Gabika Mikulás ajándékát. Aztán anyóstól,hogy kapunk-e valamit az jó kérdés! Tavaly is egy mini Mikulást kapott Gabika! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: