Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,

igen, mi a Jeszenákban lakunk, de már a patakon túl :)
Sétálhatunk majd együtt, akár a bicikli úton.

Remélem, hogy Anna nem szedett össze semmi vírust ezekben a játszóházakban, ugyanis ő még mindig mindent a szájába vesz, de ha véletlenül mégsem, akkor meg a kezét rágja :-( (rossz szokás, pedig már régóta 8 foga van).

Ma 1 órán keresztül beszélgetett mire elaludt, pedig tök fáradt volt.
Igaz most hétfőn kezdtem egy új dolgot: a délutáni alvásnál már nem szoptatom meg. Ugyanis eddig bealudt cicin és így aludt el. Most már szeretném, hogy magától aludjon el, ez viszont azzal jár, hogy megissza a kis tápszerét és utána vigyorog, majd jön a hosszú dumálás, kiabálás és 30-60 perc bealvási idő. Tudom, türelmesnek kell lennem :D :D
Marcinál igazán kovetkezetes voltam, hamar rászoktattam, hogy egyedül aldujon el, de Anna olyan rossz alvó volt, hogy örültem, ha valahogyan már elalszik

Kép

Kép
bokata
 
 


Hulla vagyok. Nem mondtátok, hogy ilyen nehéz, mikor elkezd mászkálni :? A hátam leszakad. Persze csak akkor sétál, ha csak az egyik kezét fogom, akkor a világ végéig is elmegyünk. Ha mindkét kezét, akkor térd behajlít, fej felemel, és néz rám, mint egy istenre. Én meg olvadok. De nem haladunk :lol: A mázlim az Marcival, hogy nem vagánykodik, és egyedül nem a vakvilágba indul el, csak 3-4 lépés távolságot lő be egyenlőre. De annyira édes, ahogy koncentrál, méri fel a távolságot, és egyensúlyozik :lol: :lol: :lol:

Kata! A Te Marcid Márton vagy Marcell?

Orsi, Zalacsányba megyünk 4 napra, csütörtökön jövünk haza. Tök rendesek voltak. Azt mondták, hogy megpróbálják az apartmant ideadni, bár az nagycsaládosoknak van fenntartva. Ha meg foglalt lesz, akkor is tesznek be nekünk mikrót a szobába, hogy Marci kajáját meg tudjam melegíteni bármikor. Remélem tényleg jó lesz. Filóztam, hogy szexi bikini vagy úszódressz, de az utóbbi mellett döntöttem. Mégiscsak anyuka vagyok :wink: :lol: A bikinim meg über-szexi (ezzel vettem le apát is a lábáról többek között :wink: :lol: )
Az Uzsokiban cukros löttyöt kell inni? Majd gondolok rád... Én az Istvánban szültem, ott is fogok megint, és ott zsemle-tej van, csak akkor van cukros lötty, ha rossz ennek az eredménye. Mégicsak humánusabb... Név? :wink: :lol:

Én nem tudok másik-Orsiról. Nagyon eltűnt :cry:

Kata, kitartás az altatást illetően. Néha nálunk is vannak msfél órás altatások, na az totál kikészít. Mikor már semmi nem jó neki, mindentől hisztizik, nem eszik, nem iszik, nem cumizik, áll, de felborul a fáradtságtól. Én meg tehetetlen vagyok... Pár napja normálisabb az alvásunk, és általában magától alszik el, de félek, hogy visszatér a rémálom hosszú altatás :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok-sziasztok!

Hű de beindultatok...alig győzöm vissza olvasni.... :lol: :lol: :lol:

Orsi,sajnálom,akkor ezek szerint mégsem tavaszi fáradtság volt Kittin... :( Jobbulást kivánunk neki! Remélem semmi komoly,és doki nénihez sem kell menni ! ÓÓÓ,ti szegények,akkor megint orrszivozás.... ? :cry:

A játszoházra csak feldobtam a jövöhetet,de természetesen mehetünk utána is,mikor mindenkinek jo!

Kata: Amina is folyton mindent a szájába vesz,még most is ha megtetszik neki egy-egy érdekesebb dolog, de hál istennek eddig nem nagyon volt beteg,talán 1-2 náthát kivéve...
Én mostanában attol kapok frászt,hogy olyan dolgokat talál ,az isten se tudja hol,hogy csak nézünk apával na ezt honnan vette,és persze mindent a szájábol szedünk elő...
Tegnap pl ,egy db kerámiát rágcsált,de nem tört semmi össze,nem volt semmi ,aminek hiányzott volna...mondjuk a füle...szoval érzéke van megtalálni ezeket az apro mütyüröket...! :twisted:
Az altatás az nálunk is egy külön sztori ....( volt) ! Bár már egy jo ideje megint ugy müködik a kisasszony ahogy kell ,(kopp-kopp), remélem most már marad is igy!

Brigi: biztassunk?! :wink: ... ez csak "rosszabb" lesz!!! :lol: :lol: :lol:
Na jo nem komolyan ,csak mikor elindultok balra,akkor tuti hogy a gyerek jobbra akar menni és teljes menet felszerelésben probálod gyözködni,hogy mégis erre jöjjön...persze Ő egyáltalán nem azt akarja ,amit TE , és akkor felkapod hogy mégis haladjatok,de akkor már fesziti magát, és csapkod...na nekem ettöl szokott nap végére sajogni minden porcikám!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
DE IMÁDJUK ŐKET!!!! Derékfájás,hát leszakadás ,hiszti...ide,vagy oda...!
És már nem is annyira hisztizik,könnyebben lehet a figyelmét elterelni...
Fúú ,én is jol irigyellek titeket,ránk is ránk férne egy ilyen tipusu pihi...! Érezzétek nagyon jol magatokat !!! A medencéből csak a legszükségesebbekre tessék kiszállni!!! :lol: :wink:

A másik Orsit már én is hiányoltam,jo lenne tudni mi van velük! Már lassan egy honapja nem jelentkezett... :cry:
Ha esetleg olvasol minket ,csak nincs időd irni legalább egy " itt vagyok-megvagyok--késöbb leszek..." -et kérünk szépen! :oops: :wink:
zsamin
 
 

 
 

Sziasztok!

Brigi,
az én Marcim Márton, de én is Marcusnak szoktam itthon hívni :-)
És a te fiad? Kinél szültél az Istvánban? Én is ott szültem, Ujvári Attilánál. Igaz, azóta már nincs ott. :(
És 9 hónaposan már jár a fiad?? Hát nem semmi. Anna a múlt héten kezdte el, igaz ő úgy csinálja, hogy már magától feláll a földről és akár 2 szobán is keresztül megy. Imbolyogva persze, mint egy kis részeg, de tündéri :-)
És én is irigy vagyok a pihenésetekre!! Érezzétek jól magatokat!!

Altatásra kösz a bíztatásokat, esti elalvással nincs gond, csak a nappali alvással. Ma 1 óra után aludt el és aludt majdnem 2 órát viszont. Jaj, nem könnyű velük. :-)

Zsuzsi,
Anna a legkisebb szöszt is megtalálja és mire odanézek már csak csámcsog. Tényleg hihetetlen dolgokat talál, és örülhetek, ha időben észreveszem.
Már találtam a kakijában zöld cérnát, fenyőtüskét... :D :D
Marci fiam ezeket sem csinálta, úgyhogy nekem ez is új.

Orsi,
jobbulást a lányodnak!! Lement a láza?

Jó hétvégét mindenkinek!

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


remélem én is, hogy nem kell kikötnünk a dokinál, szerdán kezdett folyni az orra, csüt. apa torokfájással jött haza, majd tegnap éjszaka már csúnyán köhögött. Ma meg.... láz, ugatás, de nagyon rondán, orrszívás, ... szeretném, ha hétvégén ki tudnám kúrálni, olyan rossz hallgatni, és bújik, és sír, és nem tudok rajta jobban segíteni. Egyszer volt félévesen egy kicsit náthás, úgyhogy nem vagyok én ehhez hozzászokva ( persze nem is kell)
Most úgy néz ki lement a láza, de csak most jön az éjszaka :(


Uzsokiban mosta cukros lötty van, de az elején a zsemlés verzió volt, már a Kittivel is ez volt a menet. Nem annyira szörnyű szerintem, mint ahogy sokan leírják, legalább is nekem semmi bajom nem volt vele, pedig még citromot sem vittem.

Név még mindig nincsen, ha lehet még több lett :lol: , nem kapkudjuk el :lol:

Hát Brigi! Nem akarlak elkeseríteni, de Zsuzsi csak a finomabb dolgokat írta le, hogy mi fog majd következni. Ezt még megtetőzi egy jó kis hisztivel ( habár lehet, hogy jófiú módjára ő nem fog)....
Ha van valakinek ötlete az akaratosság, és "akkor is kell nekem" szitura mit kell tennem, főleg, hogy tőlünk zeng minden, akkor szívesen fogadom :lol:

Briginek jó utat! A többieknek jó hétvégét, és kitartást!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Maradunk. Marci beteg :cry: Majd később még jövök...
Most látom, hogy minden mondatom M-mel kezdődik :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás?

Jelentem jobban vagyunk, még csúnyán köhög, de már szakad föl neki, láza szerencsére csak egy napig volt, orrszívás még mindig van, de majd csak kiürül egyszer. Nem vittem dokihoz, mert ő se adott volna mást.

Brigi! Marcival mi van, jobban van már, ő is náthás lett?

Közben túl vagyok a cukros löttyön, citrommal olyan mintha limonádét innék, szerintem nem vészes egyáltalán, sokan úgy odavannak tőle. Áprilisban verik szét a szülészetet, ezért én már ki tudja hol fogok szülni??? A labor már most elköltözött.

reméelm Kitti gyorsan meggyógyul, és akkor mehetnénk játszóra, főleg ,ha sütne a nap, és nem tombolna a szél.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Igen,igen! Sehol senki??

Örülök hogy javulgat Kitti!
Nem akarom a falra festeni az ördögöt,de ma olyan csunya trutyma jött ki Aminha orrából... :cry: ..remélem nem esünk bele vmi náthába megint...! Most, hogy ugy néz ki vége a télnek....!!!

Bár igen ,ez a szél azért elég durva,majd kivisz minket a kabátból,meg a babakocsiból.. :?

Marcusnak jobbulást!!!Csak meg gyógyul ő is mire mennétek,nem?

Orsi,hát akkor pont bele estél a nagy felfordulásba!? :(
Azért egyébként marha jó hogy senki nem tud(ott) semmit,vagy csak nem mondhattak,hogy mikor is várható a "bombázás"...
Irtam egyébként privit...(néztelek skypon,de nem vagy...)

sziasztok
zsamin
 
 


Vagyok én is, csak a nap nagy részében ápolónőként tevékenykedem. Marci influenzás. Nem semmi trutyi jön ki az orrából... Sajnálom szegényt, mert bömböl az orrszívótól, de tényleg muszáj.

Végülis április végén utazunk. Picit pipa is vagyok érte. Úgy volt, hogy hétfőtől csütörtökig leszünk távol, és akkor apa egész héten itthon van. Most meg péntektől vasárnapig leszünk, így csak 1 napra jön el szabira :twisted: És ez ma tudatosult bennem :twisted: Jöjjön csak haza apa....

Jobbulást az összes topic-babának, úgy látom, mindenkinél aktuális ez sajnos :cry: Most ért el Zuglóba a járvány??? Mikor már mindenhol megszűnt???

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a babáknak!

Zsuzsi,
remélem Amina nem lesz beteg, szorítok!!

Lehet, hogy tényleg most ér Zuglóba: nekem ma kezdett el fájni a torkom, remélem, hogy nem leszek nagyon beteg és a gyermekeim sem kapják el.

Képzeljétek Anna már egész stabilan jár! :D :D
A múlt héten kezdte, ma már pl. alig akart leülni. Olyan édes! :D :D

Pankaa,
milyen a bölcsi? Hogy megy a beszoktatás?
Mennyit mondanak? 2-3 hét? Marci 2 hét alatt szokott be. Emlékszem, hogy az oviban is próbálkoztak azzal, hogy beszoktatás, de mondtam, hogy max egy nap, hiszen a fiam 2 évet járt bölcsibe, ami mellesleg az ovi melett volt közvetlenül, az ovi udvarán jártunk át.

Próbálok magamhoz térni...

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a topicra. A segítségeteket szeretném kérni. Sürgősen felnőtt háziorvost kell keresnem a kerületben. A korábbi orvosomhoz ma szerettem volna menni, de "megszüntette a praxisát" felirat fogadott a rendelője ajtaján. Ő még a korábbi lakhelyem szerinti orvosom volt, itt Zuglóban viszont nem ismerek senkit. Annyit sikerült a neten kiderítenem, hogy Dr. Hrisztina Rinához tartozom lakcím szerint. Ha esetleg róla tudtok valamit, vagy mást ajánlanátok, aki még tud új beteget fogadni, nagyon megköszönném.

Bocs az offért, hogy nem babás témával zaklattalak benetteket.
Előre is köszönöm a segítséget.

Kép

Kép
szofi74
 
 


Hopp! Visszalapoztam és találtam egy ismerőst.

Szia Petra! :D :D

Kép

Kép
szofi74
 
 


Sziasztok!

Nálunk apa kezd beteg lenni, én 2 hét után még mindig fújom az orrom, szerintem egymást fertőzzük itt hárman.

Háziorvosban én nem nagyon tudok segíteni, amikor ideköltöztem átiratkoztam Dr. Simon Ildikóhoz ( Lőcsey u.) kb. 3x voltam nála, akkor is táppénzes papírok ügyében. Nekem szerencsére még csak ennyi tapasztalatom van.

Marcinak javulást, Aminának erőt, hogy ne legyen beteg!
És a többieknek is!

Kata! gratula Annához, nemsokára már futni fog, hogy nem éred utol :lol:

Zsuzsi! Írok privit!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek,aranyosak vagytok!!! És úgy látszik használt is a sok jó kivánság.... :wink: ...bár nehogy elkiabáljam, eddig semmi!
Csak az a kis (bocsika) takony volt ,de amugy semmi,csak én már előre aggódóm magam,nehogy lebetegedjünk....

Annának nagy nagy GRATULA!!! Olyan cukik,mikor igy probálgatják megtenni az első lépéseket! Na,látod tényleg bejön,amit mondtál,mire itt a jó idő szaladhatsz utána te is .... :lol:

Háziorvos: szintén Simon Ildikó,nem ismerem én sem,akit kérdezel Szofi! Még csak a nevét se halottam...Ő merre rendel,ti merre felé laktok?

Köszi Orsi,válaszoltam is!

Most lépek,megyek látogatoba egy barátnőmhöz,péntekre van kiirva és nagyon "darázik" a szüléstől...
Megyek lelket önteni belé! :lol:

szia mindenki
zsamin
 
 


Sziasztok!

Szofi,
nekünk is a Simon Ildikó a háziorvosunk és nekem ő nagyon szimpatikus, segítőkész stb.
Esetleg kérdezd meg tőle, hogy fogad-e még új pácienst.
Lőcsei u. 4/b (Egressy sarkán majdnem).
273-2485
Amúgy itt vannak orvosi infók:

http://www.zesz.hu/

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Hol vagytok? :cry:

Brigi,Marci jobban van már?

Pankaa:bölcsibe beszokott Emili? Munka milyen? Akkor te is eü-s vagy? A gyerekkórházban dolgozol? Jó ezt tudni...( bár ne legyen rá szükség :? )
Nem hiszem hogy jövök hétvégén, ezért most kivánok Emilinek
NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT!!!


Kata: Anna hogy "halad" ? Futsz már utána? :)

Remélem hétvégére már végre jó idő lesz,elmennénk kicsit kirándulni,állatkert,vagy macifarm.....Kis levegő változás ránk férne!!!

Aztán jövőhéttől már non-stop játszóterezés!!! Készüljetek!!! :wink:

Jaj nem is mondtam,képzeljétek,elvoltunk biciklizni,Amina gyerek ülésben mögöttem,mondanom se kell végig kommentálta az egész utat! :lol: Ugy járt a lába,majdnem felborultunk...
Most már mehetünk hosszabb "sétákra" is...mondjuk az öv utcai játszóra,oda jönnének velünk a nagyobb uncsitesók is...már alig várjuk!!!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!
sziasztok
zsamin
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Na ennyit a hétvégére igért jó időről... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Elvoltunk délelött a ligetben,eredetileg játszótérre meg a kacsákat etetni mentünk volna,aztán olyan szépen elkezdett esni az eső,hogy az állatkerti játszóházban kötöttünk ki!
Tényleg tök jóóó!
Még apának is tetszett!
És van egy tök nagy rész,ami ilyen kisebbeknek való,kiskonyhával,babaszobával,és millio-millio jopofa játékkal....
Mondjuk pont belefutottunk itt is egy szülinapi zsúrba,de aránylag használható volt minden játék!

Szóval,ha marad ez a csudaszép "tavaszi" idő,ami ma is van, jövöhétre nem beszélünk meg valami ilyesmit? Nincs kedvetek?

Amugy én már nagyon kezdek kész lenni ettől a semmilyen időtől...
2 naponta szobafogság,arról nem is beszélve ,ha meg jo idő van két loval nem tudom bevonszolni az udvarrol a kis asszonyt!

Orsi,akkor jövöhéten valamikor átdobom a "cuccost"...

sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

Hát igen, ez már sokakat lefáraszt, én is nagyon unom ezt az időt, és most egész hétre esőt mond :twisted:

Zsuzsi! Legalább felfedezted azt a játszóházat is! A héten megint nagyon rá fogok érni, ( apának határidős munkája van, és elúszott időben, szóval estig munka minden nap) átjöhetnétek valamelyik du. Egy kicsit köhög még Kitti, de nem vészes, és gondolom már nem fertőz.

Többiek? Mi újság Brigi? Kata? Orsi? Pankaa?
Ja! És utólag is boldog szülinapot Emilinek!!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:37-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én, csak valahogy nem volt erőm írni...néha van ilyen. Lehet, hogy az időjárás tesz ilyenné, vagy a tavaszi fáradtság, nem tudom.

Zsuzsi,
örülök, hogy tetszett a játszóház az Állatkertben, szerintem is tuti. :-)
Anna már tényleg nagyon fürge, már cipőben is tud járni, eddig az nem ment, első pár nap utálta a cipőt. Mondjuk csak akkor adaom rá, ha elmegyünk itthonról, viszont cipő nélkül itthon már nagyon megy. Ma mentünk Marciért a suliba, kicsit késett, mert focijuk volt, és amíg várakoztunk, elengedtem Annát. Úgy ment ma már cipőben, hogy alig értem utol :-) És vigyorog közben ezerrel, tündéri. Már bocs, hogy így dícsérem a lányomat :wink:

Holnap lesz 1 éves!! Hihetetlen...

Emilinek is boldog szülinapot így másnap!!

Lányok,
egyik délelőtt egy séta a környéken? Vagy hozzánk is jöhettek, ha akartok bármikor.

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Annának BOLDOG SZÜLINAPOT!

Én benne vagyok a sétában, ma de. jönnek anyuék, de du, vagy holnap de, de még csütörtökön is ráérek, egyedül a péntek nem jó, egyébként bármi jó ( még eddig :wink: )

Pankaa! Jó tudni, hogy a Madarászban is lesz egy ismerősünk, ne kelljen, de mégis.

Zsuzsó! Kutyakiállítás most szombaton! Írtam SMS-t!

Üdv csajok!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Kata: Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is a kis "futóbajnoknak"!!!
Gondolom nálatok is iszonyat gyorsan eltelt ez az egy év...
Amúgy dicsérd nyugodtan,úgyis mindenki ezt teszi :lol: :lol: :lol: ,olyan cukik tudnak lenni! Meg lehet őket zabálni!!!

A sétában mi is benne vagyunk,nekünk elvileg a ma délután nem jó,meg vmikor még csüt.vagy péntek du, de a többi oké!!!De lehet péntekre teszem a programunkat és akkor jó a csütörtök,majd megbeszéljük...

Igen,Orsi,olvastam ,köszi!
Nézem is...

Pankaa,olvastam a blogban arról a banán tortáról... :wink: ...ha lesz időd leírod a receptjét?Köszi előre is...
zsamin
 
 


Helló Lányok!

Köszönjük a jókívánságokat!!

A séta nekem inkább a jövő héten jó, ez a hét már zsúfolt. Ez is milyen furcsa: van, hogy egész héten semmi programunk, csak a Marciért menni, van, hogy minden napra van valami. :D
Mondjuk ez a jobb, szeretem, ha pörög az élet :D :D

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata!
Isten éltesse Annát nagyon sokáig, erőben, egészségben!!:)
Majd kérünk képeket is az ünnepről!;)(mondom én, de még mindig nincs kábel:()
Pedig kábelbarát vagyok :lol:

Zsamin!
Okés, lesz amjd reci is;)

Merrefelé lenne az a séta?Igazából mostmár csak du. tudunk menni ilyen programokra,de ilyen hideg szeles időben nincs kedvem kimozdulni, na meg délelőtt le is fáradok:(Most is félig csukott szemmel írok, úgyhogy jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Húú, már elég rég jártam errefelé :oops: Marci még szinte meg sem gyógyult, és már megint beteg. Még szörcsögött egy picit, mára megint folyik az orra, és lázas. Holnap fél 4-re kaptunk a dokihoz időpontot...

Emilinek és Annának nagyon boldog szülinapot kívánok, így utólag is.

Gondolom, jön Marci foga, mert éjjel megint óránként kelek hozzá. Nem eszik, csak cumi, és alszik vissza. De akkor is fel kell hozzá kelni :twisted: És én már hulla vagyok... anyósék jönnek hétvégén. Kikönyörögtem a páromtól, hogy hagy aludjanak itt, legalább lenne megint egy éjszaka, hogy aludhatunk mindketten, zárt ajtók mögött. Még sosem vártam ennyire őket :wink: Úgyhogy szombatra foglaltattunk asztalt is, megyünk vacsizni. Ha meg nagyon pocsékul van Marci, és nem merném itthagyni az ápolónő anyósomra (nagy az esély, gondolhatjátok :wink: :lol: ), akkor elmennek ők kajálni. De ÉN akarok menni :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok! Zuglóban keresek tejadó kismamat a 2 honapos babamnak! Kerlek irj: gyocus@freemail.hu Koszonom!
gyocus
 
 


Sziasztok!!!

Szegény Marci! Jobbulást kívánunk neki, remélem minden rendben volt a dr néninél és már sokkal de sokkal jobban van!!!
Lehet hogy a foga miatt volt lázas?
És hogy sikerült a hétvégétek? Volt nagy kajálás???

Pankaa.sétára uti terv még nincs,én mindenre vevő vagyok...Amugy nem csodálom ,hogy nincs kedved kimozdulni,amilyen hülye viharos szeles idő van csodálom,hogy én nem taknyosodtam be még (idáig ) !
A délután az nekünk úgy néz ki hogy olyan fél4-4ig alszik,és utána tök jók vagyunk,bár ha előre meg van vmi tervezve ,biztos hogy nem ugy alszik,nem ugy kel és borul minden.... :? ...De gondolom ez másnak is ismerős...! :wink:

Kata,akkor majd beszéljünk ,bár nekünk a 10-11es séta még kicsit korai,akkor probálok belekönyörögni néhány falatot tízorai gyanánt...de majd meglátjuk,mert van hogy 10kor már ugy fel van pörögve,hogy nem birok vele! :lol: És akkor egy jó nagy séta életmentő lehet!!! (nekem biztosan... :lol: :lol: :lol: )

Orsi,eljutottatok a kutya kiállitásra? Mi nem... :cry: annyira zsufolt volt a mai napunk igy is,hogy örülök hogy haza értünk!! Amina már kb fél órája alszik is !!! Ilyen sem volt már szerintem jo ideje....

Gyocus: remélem sikerül találnod tejadó mamát, nagyon szoritok nektek! Én is elkezdtem utána járni hogy lehetne leadni,de mire odáig jutottunk hogy na akkor oké.papirok,orvos,miegymás...,addigra álltunk be ugy hogy pont elég lett!!!

Jaj csajok nemis mondtam!!! Tök jó,itt tölünk nem messze kb 2 saroknyira VÉGRE!!! neki kezdtek felújitani a lepukkant játszóteret! Elvoltunk pénteken arra sétálni és olyan-de olyan szupi lesz!!!!!!!!! Ahogy jön a tuti idő,mi biztos ott leszünk egész álló nap... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Igazi kis törpéknek való! Van csuzdás vár,de nem az az iszonyat magas hanem olyan kb 2 méter magas csak! már amennyire meg tudtam saccolni,mert még nem lehetett odamenni!
Ennek most (szerintem jobban egy gyerek! :oops: :lol: ) annyira örülök...

Na lelövöm magam!

szép hétvégét mindenkinek!!!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Meggyógyultak a beteg babák? Remélem, hogy igen.

Utálom a szelet, nagyoooon, egyre jobban. :evil:

Zsuzsi,
hívj, ha 10-kor már pörög Amina és sétálhatunk, a héten szerda tuti nem jó, de a többi elvileg ok.
Anna leszokott a reggeli visszaalvásról, ami azt jelenti, hogy 6-6.30 körül kel fel. :(
kicsit korai...így 12 körül fektetem le, viszont úgy tűnik, hogy többet alszik (el ne kiabáljam...). Az apja most elvitte a nagyszülőkhöz, én addig teszek-veszek itthon. :-) Ma raktuk először rendes gyerekülésbe, eddig hordozóban volt az autóban, annyira édes volt és látszott rajta, hogy nagyon érdekes az új szituáció. Kilát az autóból, előre néz :-)

Amúgy hol van az új játszótér? XVI? Majd írd meg a kb. címet.

Brigi,
voltatok vacsizni? Jó volt? Remélem ;-)

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége, nekem sajnos csak 1 nap volt, apa még vasárnap is dolgozott, csütörtökig be kell fejeznie, úgyhogy aludni jár haza :cry: Majd csak vége lesz egyszer.

Voltunk kutyakiállításon szombaton. Az ismerősök 7 újfundlandival voltak kinn. Egyik szebb volt, mint a másik, Landseer nem volt, sajnáltam, viszont Leonbergiből nagyon sok volt, nem voltak sokan, még jó pár nagytestűt el tudtam volna képzelni. De azok már biztos az óriástestűek :D

Kittinek is már egész jó a köhögése, csak1-2x , na meg ha bepörög valamiért, és el kezd futkosni. Úgyhogy megmaradunk. De azért lemondom az oltását a héten, ráér, majd később is.

Marci meggyógyult már?

Anna 6 körül kel? Te Úristen, én 8-kor nem tudok kimászni az ágyból, nemhogy 6-kor! De már nekem sincs sok időm, és kezdhetem a keléseket előlről. Jó lesz szokatni magam :roll:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Ez a szél már nagyon durva, azt hiszem most tényleg kihagyjuk a sétát, erre nincs energiám. :-((

Sokáig jó dolgom volt Annával, mert 6-7 között felkelt, megetettem, aztán visszaaludt 9-fél 10-ig. Kb. 2 hete szokott le erről. Este viszont már 8-kor alszik. A fiam sem volt egy eszeveszett nagy alvó, ő is elég korán kelt. Ja, és most, hogy a suli miatt fél 7-kor kel, megszokta a szervezete és hétvégén is...
Ez van, nem lenne olyan veszélyes, ha én időben el tudnék aludni, mondjuk 10-kor, de az valahogy nem megy, inkább 11 körül..

Úgy tűnik utolért minket is a nátha, Anna éjszaka vagy 20-szor tüsszögött, most nem látszik rajta, de az apja is panaszkodott már este, hogy nincs jól... :-( Remélem, hogy én megúszom szerdán munkám van.
Kicsit letört vagyok, felröppent a hír, hogy a cégünket felvásárolja egy nagy cég, így nem tudom, hogy ősszel vissza tudok-e menni dolgozni :-(( Pedig kellene, anyagilag is és nekem lelkileg is, most sok volt a bezártságból.

Legyetek jók!

Kép

Kép
bokata
 
 


Lányok!

Van egy olyan érzésem hogy már SOSE LESZ JÓ IDŐŐŐ!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :? :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mi is mentünk volna sétálni,de apa felhivott hogy hagyjuk a fenébe,mert olyan szél van őt majdnem elfujta...Az ablakbol kinézve csodálom hogy a kis csúzda meg a hinta még meg van!!! :shock:
A tegnapi alvásnál akkor ezt érezte ,mert az istennek se akart elaludni,se délután,se este...3/4 12-kor (éjjel!) sikerült ( nagy sírások után ) elaltanom!!!

Tegnap délelött elvoltunk Veresen a macifarmon,olyan aranyosan mondta Amina ahogy meg látta a macikat hogy "blumm-blumm..."
A farkast meg le "vava"-zta... :lol: :lol:
Még sikerült a szeles idő elött ki kirándulni magunkat! :wink:

Jaj,Orsi nem is mondd...mi is láttunk kint veresen olyan szép leonbergit,pont olyan volt mint a mienk... :cry:
Nem tudom milyen lesz a következő kutyus,én mindenképp vmi nagy buflákot szeretnék...bár ugyis apuék döntenek!Én csak bugyurgatni járok át majd... :lol:
Milyen oltást kap Kitti?
Ismerős,nekem is igen ez a kelés dolog! Fél9-9 körül kel,de mindig csak mégegy percet-mégegy percet könyörgök ki tőle...de persze nem alszik vissza!
Nem tudom mi lesz velem is ha vissza kell mennem dolgozni,hogy fogok időre kelni??? ( na de remélem az még messzebb van...)

Kata, drukkolok nektek hogy ne legyen nektek se semmi bajotok,elkerüljön titeket is a baci...A múltkor a tied bejött,remélem az enyém is hatni fog... :wink:

sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

Biztos, hogy Anna is megússza a náthát! Belebeszéljük!!!!!!
Muszáj neki!

Bárányhmlő ellen kapott volna most, de így nem viszem, még mindig köhög egy kicsit, már nem vészes, de így nem jó!
Ráérünk!

Ma nem fúj a szél, viszont esik az eső, isteni :evil:
Ráadásul temetésre megyünk, úgyhogy jó lenne, ha legalább akkor nem esne. Így is elég lesz :cry: :cry:

Na megyek, mert hív a csemete GYEJEEEE!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Marci már jól van. Egy picit még folyik az orra, de a porszívó már szinte semmit nem hoz ki :lol: Dokinál végülis nem voltunk. A klinikán megbetegedett a doki, lemondták a rendelést. Elmentünk a körzetihez, aki továbbképzésen volt, más helyettesítette. És kb 16-an voltak előttünk. Anyós, aki egészségügyis, azt mondta, szerinte ne vigyem el, jó a kúra, amit elkezdtem. És meg is gyógyult tőle :lol: :lol:

A kaja isteni volt!!! Nagyon jó étterem, és tök véletlenül találtam rá. Ha el akartok menni valahova viszonylag olcsón jót kajálni, meleg szívvel ajánlom. http://www.negyorszag.hu

Kata, egy éves korában elfért a hordozóban Anna?? :shock: Jó nagy hordozótok lehet :wink: Marci is élvezte, mikor először beleült az új ülésébe. Ráadásul sötét volt már, és nagyon tetszettek neki az autók lámpái :lol: Annának jobbulást!!! A melóhelyet meg sajnálom, remélem úgy alakul, hogy jó legyen Nektek. Direkt nem írtam azt, hogy vissza tudsz menni, helyette inkább egy lottónyereményre gondoltam :wink:

Tegnap voltunk a Millenárisban Kisvakond kiállításon. Meglepődtem, hogy tetszett már Marcinak :lol: Marci is egyre többmindent kezd el mondani. Az Ajjja (anya), a gyeje (gyere), a ti (tiszta pelus . ezt persze csak ha meglátja a kezemben, magától még nem kéri :wink: ), az appppa, meg a pá már megy. Ja, meg a tea is, az még Ttteee. Imádom :)

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi és Orsi boszorkányjelöltek :-), köszönjük, ügyesek voltatok, Anna éppencsak náthás, hétfő óta 3-szor kellett csak porszívózni, remélem, hogy nem is lesz jobban beteg!! Most én jövök, rólam is küldjétek a bajt, mert iszonyúan fáj a torkom!!
:cry: :cry: :cry:
Jöhetne már a jó idő és vége lehetne már ennek a vírusos korszaknak!!

Brigi,
neked is köszi, akkor holnap veszek egy lottót is! :-)
Ilyen sokat beszél már Marci? Nem semmi, Anna nem ilyen bőbeszédű.
A hordozónk normál méretű, csak praktikusabb volt addig, amíg nem járt. Pl. amikor kiálltam a kocsival a garázsból, akkor bele tudtam rakni addig és levegőzött a bejárat előtti teraszon. Meg sok más helyzet is volt, mi sokat közlekedünk autóval, Marciért a suliba is stb.
A vacsi jó lehetett, megnéztem a weboldalt, tényleg finom ételek lehetnek ott.
Nekem most van 2 jegyem a Sugár moziba, a múltkor az Árkádban kaptam, április 15-ig lehet felhasználni, úgyhogy mi majd moziba megyünk egyszer. Kell a kimozdulás, az tuti!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Boszorkányjelöltek??! Ez jó... :lol: :lol: :lol:
Örülök hogy már kifelé jöttök akkor belőle...Kata te sem leszel beteg, biztos hideg volt a kóla... :wink: :D

Nagyon hiányzik már nekem is az az igazi tavaszi ,szép napsütéses MELEG ( nem szeles) időőőő!!!

Brigi,szerintem én is kimentem volna ahogy meglátom a dugig tömött rendelőt!!! Ha addig nem volt komoly a nátha,ott tuti elkapna valamit... :cry:
Örülök hogy ti is jobban vagytok! Aranyos lehet Marci is ahogy mondogat már ezt-azt!
Nálunk most kezd ismételni mindent! Olyan aranyos volt,ma alvás után átmentünk Orsiékhoz és mondtam neki,hogy gyere öltözni megyünk a Kittihez! Na egész úton ITI-zett... :lol:

Mi is valahogy a 8.honapban cseréltük le e hordozot,mert a drágámnak olyan hosszú volt a lába ,hogy kilógott belőle,és láttam hogy már nem kényelmes neki...De apuéknak oda adtuk és ha mentünk vhová,akkor vésztartaléknak jó volt még! Mégse kézben utazzon!
Amugy még mindig csak háttal lehetne a gyerekülésben,mert még mindig nincs 10 kiló... :wink: Hihetetlen,hogy mennyire nem akar hizni!!! Most is 3 honap alatt 300 gr-ot! A dr néninél az asszisztens olyan aranyos volt mikor lemérte ,mosolygott egyet és meg jegyezte hogy hiztunk...(végülis a 300 gr is valami...!!! )

Kata,nem akartok Marcival állatkertbe menni? Van egy pár ingyenes gyerekbelépőnk az állatkertbe és csak 14 év alatti gyerekeknek jó ( Annát azért nem mondom,mert neki amugy is ingyenes) És márc.31-ig lehet felhasználni!
A mozitokat nagyon irigylem ám!!! Én ( mi) akkor voltunk utoljára moziban mikor terhes voltam,de nagyon nem tetszett Aminának,folyton böködött belülről...

Annyira szeretnék én is kimozdulni már! Nem akarom elkiabálni,de ugy néz ki 2 hét mulva szülinapi bulira megyünk és ott alszik anyuéknál a kisasszony! Kiváncsi leszek,hogy bírják majd!! Már puhitom anyut! :wink:

Jók legyetek!
(Most látom már megint mennyi az idő... :shock: )
zsamin
 
 


Sziasztok!

Kata! Gondoltam ám rád, csak nem bírtam írni, úgyhogy szugerálva vagy, és nem lesz leszel beteg és kész :lol:

Voltam ma dokinál, itt benn minden ok, cukorterhelés is jó lett, és nem híztam egy grammot sem az utolsó 3 hétben. Ez volt a legjobb hír, igaz megszenvedek, mert só nélkül enni :?
De muszáj!

Örülök, hogy Marci is jól van már!

Most már csak a napocskának kellene jönni, és mindenki erőre kapna! Várom a hétvégét, ígérik! Dehogy mi lesz belőle a mostani 2fokokkal?

Ha tud valaki itt a környéken eladó másfél szobás lakást, vagy egy picuri kis házat picuri kis kerttel szóljon, nagynénémnak kelllene, igaz még egy kicsit odébb, de még szerinetm idén költözni szeretne.
És ha valakinek kell egy 3 ajtós fiat stilo az is szóljon!

Na most tiszta apróhirdetéses lettem, de hátha! Bocsika!

Na megyek, mert a végén itt is mindjárt fél 1 lesz :D !

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

helyesek vagytok, hogy szorítottatok, de ezt a vírust benyeltem. Mondjuk nem vagyok nagyon rosszul, úgyhogy ez biztos nektek köszönhető :wink: :wink:

Orsi,
örülök, hogy jók lettek az eredményedi, csak így tovább!! :-)
Amúgy köszi a múltkori meghívást, még jó, hogy nem mentünk, nagyon mérges lettem volna magamra, ha megfertőztelek volna titeket is!!

Zsuzsi,
köszi, nekem is van egy belépőm az állatkertbe március 31-ig. Ami azt jelenti, hogy vasárnap kellene menni, mivel szombaton iskola van. Nem tudom, majd meglátom, hogy milyen állapotban leszek!

Édesek, amikor el kezdenek beszélni, ismételni, kíváncsi leszek Annára. Marci korán beszélt és azóta sem sikerült elhallgatnia :-)
Már a bölcsiben is azt mondták, hogy nagyon helyes gyerek, csak egy picit beszélhetne kevesebbet :-D

Ja, és ma voltunk játszótéren, ma először ült hintában Anna, tetszett neki, de azért nem olyan fergetegesen. Inkább a többi gyereket figyelte. A Zoborhegy téren a templom mellett voltunk.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!


Végre úgy néz ki itt a tavasz... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(csak el ne bizzuk magunkat...! )

Orsi,be izitottál a babaturival... :wink: ..lefektettem anyunál Aminát és tesómmal,irány a Keleti!!! Nagyon nem néztünk szét mert sokan is voltak,meg hogy darabáras,annyira nem tünt olcsonak...
Tudott egy tuti hada-s turit a lehel téren,oda elmentünk ...háááát 2 és fél ora kevésnek tünt (maradtunk volna tovább is,csak már zártak-volna!! :oops: :lol: ) Akkora zsák ruhát turtam,magamnak is ,apának is ,babusnak is...
Sokkal átláthatobb volt,nem tünt annyira zsufoltnak mint itt a bosnyákon,de azért oda is elmegyünk jövöhéten vmikor! :wink:
Ja,,meg a körvasutsoron sétáltunk és van egy pár házikó eladó! Ár nincs kint,de telefon szám igen! Nézzétek meg ,hátha!

Kata,biztos ari volt Marci is amikor már nem tudtátok,(nem tudjátok) " lelőni! Nálunk tesóm kislánya (volt) ilyen!!! El vittük kirándulni,kocsival mentünk -kb 3-4 éves lehetett- annyit,de annyit beszélt ,kérdezett.hogy párommal már rászoltunk,"lécci,csak 5 percig nézelődjél..." :lol:
Szerintem a pici lányunk is ilyen lesz,néha azon csodálkozom mikor ( és hol? :oops: ) vesz levegőt!!! Csak mondja,mondja ,mondja...
Jaj még azt hagy dicsekedjem el,mentünk az utcán,meglátott egy udvarban bicikliket és tök magától (elötte nem nagyon mondtuk,hogy mondja) "BICILI"- igy,ilyen érthetően kimondta..!
Én meg ott ugráltam körülötte: mit mondtál,mondd mégegyszer... :lol: :lol: (de persze nem mondta)
Bocsi,csak ez volt a mai nap sikere!

Volt élet gondolom a templom meletti játszón!!! Mi is szeretünk oda menni,legközelebb ha gondolod szivesen csatlakozunk! Amugy Amina se nagy hintás,kb 2 percig köti le...

Brigi,és ti hogy vagytok?Remélem náthának se hire ,se hamva nálatok már...
zsamin
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Kata, hogy beteg lettél, de hátha gyorsan kijössz belőle!
Aztán majd összehozzuk a talit, ill. a többiekkel együtt is, gyerünk csajok, jön a tavasz!!!!

Zsuzsi! Melyik turiban voltatok, ami a piaccal szemben van, vagy ami mellette visszafelé a Dózsa felé? Azok is jók, ma én is voltam ( megint, ugye kiszabadultam, ilyenkor barátnő-turi-nekem végem). Szerintem árban ezek a darabárasok mindenhol u-a, kilósat kellene még valahol kifogni. Én meg a Bosnyákra indultam be, csak oda is egy fél nap kel és persze gyerek nélkül :oops:

Beszédel mi is egész jól állunk. Ma be nem állt a szája, folyamatosan mondta, nagyon cukik ilyenkor.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Kata,amig el nem felejtem a recept:

FOSZLÓS KALÁCS

Hozzávalók :

* 90 dkg (finom)liszt
* 20 dkg kristálycukor
* 1 tojás + még egy sárgája
* még egy tojás a megkenéshez
* 3 dl tej
* 5-6 dkg margarin
* 5 dkg élesztő
* csipet só
* ízlés szerint mazsola

Elkészítés:

1. Keverd össze az élesztőt fél deci langyos tejjel, és öntsd bele a cukorral, sóval elkevert lisztbe. (Hagyd állni összekeverés nélkül 10 percet)
2. Öntsd hozzá a maradék langyos tejben felolvasztott margarint, a tojást, meg a plusz sárgáját, a mazsolát.
3. Gyúrj jó nyúlós, de nem ragadós tésztát belőle. Vigyázz, hogy ne nyomkodd le a tésztát miközben gyúrod, inkább alulról emelgesd, próbáld elválasztani az edény falától. Ha nagyon ragadós, tehetsz hozzá pici lisztet, ha meg nem akar összeállni, langyos tejet.
4. Rakd letakarva langyos helyre 1 órára.
5. Ha szépen megkelt, válaszd 2felé (két kalács lesz belőle), és az elsö darabot megint 3felé. Nyújtsd ki mind a három darabot, fond össze, és csináld meg ugyanezt a másik felével is. Margarinnal kikent tepsibe rakd.
6. Megint hagyd kelni langyos helyen kb. 30 percet, kend meg egy elkevert tojással, majd rakd be a sütőbe, süsd aranybarnára 190 - 200 fokon.

Megjegyzés:
Akkor lesz finom, ha nagyon türelmesen várjuk a tésztát, hogy megkeljen, ha sietünk vele, könnyen lehet tömött, morzsálódó.

Jó étvágyat! :lol:

A képen amit feltettem,ennek a mennyiségneka a felét készítettem el,igy lett belőle az a 2 szép darab!
Megcsináltam evvel a ,majdnem 1 kilonyi liszttel is,abból 3 nagyon nagy jött ki nekem (alig fért a tepsibe,mikor sült, azt hittem betölti az egész sütőt :oops: )
Nagyon okos akartam lenni,és nem akartam két adagot sütni,de legközelebb kétszer 2-t fogok sütni,akkor szép lesz,és nem ragad majd össze!!!

Kép

Orsi:
A Dózsa felőli részen voltunk,ahol a benzin kut is van!
A db-árasra azért nem indultunk be,mert kinéztem 1 nagyon cuki kis ruhát ,(csak igy kiszurtam a fogason) 950.- volt,azért majdnem fél kilót kapok még a bosin is... Féláras napon meg többet is!
Lehet hogy a Bosnyákos turira még kevés is lenne a fél nap!!!Mi kb 2 és fél órát voltunk abban ,pedig tudod akkor hogy az mekkora...A 10-ede.vagy még kisebb..
És szigoruan csak gyerek nélkül!
Multkor én is vittem,és hát nem lehet vele rendesen " turni"...

Bocsi,hogy nem kerestelek,de apát VÉGRE rátudtam venni,hogy csináljuk meg már a kertet,és VÉGRE!!! befüvesítettünk délelött!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Kiváncs vagyok megmarad-e a fű,vagy a nyamvadt macska kikaparja ... :?
Kint volt velünk Amina is,hát ha láttatok már agyig sáros,fekete gyereket,akkor azt képzeljétek el még durvábban!!! :lol: :lol: :lol: Még a pelusa is tele volt homokkal!!! :shock:
Annyira élvezet a drágám!!! Turta ,fetrengett benne,"segített " nekünk... :lol: :wink:


Többiek,hogy vagytok?
Pankaa,bölcsiben az ott alvás hogy ment? Belerázódott már Emili a csoportba? Neked papirokat sikerült elintézni? 1-én munka...?

Amugy,igen ,ahogy Orsi is mondta,jo lenne egy tali már ....
zsamin
 
 


Zsamin!
Kalács nagyon guszta!!!
Igen, már vége abeszoktatásnak, elsőre sikerült az ottalvás, azta is eszik-alszik jól, minden rendben:)Igen, csütörtökön kezdek, még van egy kis intéznivaló.
Ma is van még a Kisvakond kiállítás a Millenárison, ingyenes;)De nem egy nagy szám,mi tegnap voltunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Most csak egy gyors félmondat, később még jövök. LÁttam, hogy a turikról beszéltetek. Most hétfőtől szerdáig féláras napok a Bosnyák téri Hádában, csütörtök zárva, péntek új kollekció. Csak ha olcsón akartok túrni :wink: Én azt hiszem, pénteken megyek, mert most nincs farmerdzseki Marcinak, és kinőtte az őszit :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Na visszatértem. Képzeljétek, milyen nagy nap van ma! Marci elindult :lol: :lol: :lol: Kb másfél métert megtett először. Azt hittük, rosszul látunk, de nem, utána egész délután ezt gyakorolta. Már szinte keresztbemegy a szobán :lol: :lol:

Teljesen meggyógyultunk, már nagyokat sétálunk. Persze csak ha nem esik ez a fránya eső...

Kata, van most egyáltalán jó film? Mi is akartunk vacsi előtt mozizni is, de nem találtunk semmi jót... Majd talán húsvétkor megint megpróbáljuk... Jobban vagy már?

A hordozót nekünk 6 hónapos korban kellett lecserélni, mert már nem fért el a lába... De szeretjük az új ülést. Ma először utaztunk úgy, hogy mi ketten elöl apával, ő meg egyedül hátul. Úgy tetszett neki, hogy sikongatott :lol:

Zsuzsi, aranyos lehetett Amina a biciklivel. Azóta sikerült már mondatni vele újra? Isteni ez a kalács!!! Mostanában nagyon beindultunk a kalács-kuglóf vacsikra, lehet, hogy megint rászánom magam valamikor. De nekünk 1 pici is elég :lol:

Pankaa, a kisvakondon mi is voltunk. Mi hétfőn voltunk, alig voltak. Olvastam a blogodban, hogy most milyen tömeg volt... 3 gyerek volt a játszó részen, és kb 3-4 ember nézelődött rajtunk kívül. Ingyenesként oké, de ha pénzt adtam volna érte, szerintem megütött oolna a guta...

Na megyek altatni...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Szerencsére megúsztam elég jól ezt a náthát, már alig fújom az orrom. A párom a legbetegebb, ő már múlt vasárnap óta, de még mindig merő takony. :-(
A gyerekek is jól vannak, Anna kb. 3 napig szörcsögött, de csak annyi.

Zsuzsi,
köszi a receptet!! Ha fél adagot csináltál, a tojás adag azért marad ugyanennyi?

Most már többször voltunk Annával gyalogosan sétálni, akkora élmény nekem is!! :-) Ahogy kacsázik a kis lábain, a kezét nem lehet megfogni, mert csak arra megy, amerre ő akar. Édespofa. És vigyorog nagyokat! :D

Én ma akartam volna kertészkedni, de ez elmaradt az eső miatt :-(

Brigi,
még nem néztem meg a moziműsort, mert április 15-ig felhasználható a kupon, de valamit csak találunk. Vinném Marcit is, de csak hétfő-szerda lehet és a gyerekfilmek hétvégén vannak.

Brigi,
gratulálok, milyen gyors a fiad!!! Ilyen pici és már jár, hihetetlen!

Most megyek, lerakom Marcit is.

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de ez az óra átállitás... :twisted: :twisted: :twisted: ...eddig is utáltam,mi értelme,de a mai napunk ugy ahogy van borult!!! A reggeli ébredés fél10 (ami ugye fél 11) ,mire megetettem dél lett,séta ,kaja sehol...délután fél4kor aludt el,fogalmam sincs mikor fogom tudni elaltatni... :?

Az időről meg nem is beszélve!!! Annyi előnye azért van,hogy a frissen vetett füvet nem kell legalább nekünk locsolni... :wink:

Brigi: gartulálunk Marcinak! Nagyon ügyik vagytok! Kétszer is megnéztem,hogy akkor ti most mennyi idősek is vagytok.... :oops: :lol: :lol: :lol: ....nem semmi! Nagyon belehuzott ! És egyből ekkora távolság! Le a kalappal!
Látjátok lányok! Husvétra kergetni fogjátok a bébiket!!! :lol: :lol: :lol: :)

Amina azota mondja amit hall!! :lol: Ma meglátta a trolit és mondta "BU" a ..sz lemaradt... :wink:
Nagyon résen kell lenni mit mondunk,mindig az Apádra ütök jut eszembe,tudjátok..."seeeeeg-lyuuuk" :oops: :lol: :lol: :lol:

Paanka,meglestelek én is és az a szupi falvédő....Vettétek vagy csinált( att)ad? Én is rávagyok izgulva vmi ari kis csajos falvédőre,de nem akarok agyig rózsaszinüt,de ez nagyon tetszik!!! :wink:

Kata,örülök hogy jobban vagy! Igen tojást annyit tettem bele amennyit ir,csak a többi hozzávalót feleztem!
Neked is gratulálok,még a multkor csak totyizott,most meg már ő is megy amerre lát.... :lol: Amugy ismerős,nekem sem engedte hogy arra menjünk amerre ÉN akarok! Cukik nagyon ilyenkor...!
zsamin
 
 


Sziasztok csajok!

Na tessék, mire itt a jó idő mindenki elindul. Nagyon ügyik!
Ezért most már jöhet a baba-mama tali. Nem lesz kifogás! :D

A napi ritmus borulása nálunk is megtörtént. Szerencsére időben kelt, mert előző este már fél 9-kor aludt, aztán uncsitesókhoz mentünk köszönteni, aztán anyuékhoz, a du-i alvása a kocsiban 15 perc, szó szerint. Gondoltam akkor este majd korán elalszik. Na perdsze! Fél9-től most fél 11-ig sikerült lefárasztania, de úgy, hogy én aludtam be helyette. :oops:

ja és persze mindezt apa nélkül, még mindig munka, munka, munka.... És még nem volt vidám a hangja úgy 5 perce. Sose lesz vége :(

Remélem holnap már nagyjából összejön a napunk.
Persze jó lenne, ha nem esne!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Hékás!
nekem nem jött be aHáda, de van egy kimondottan gyerek boltjuk, a keleti után.
nagyon üyges Marci, gratula neki!:)

zsamin!
Csináltattam:
http://patchwork-angel.gportal.hu/ginde ... id=2118173

Jó éjt, nagyon álmos vagyok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Orsi, dettó!

Most aludt el ,kb 10 perce... :?
Szegény nagyon szenvedett,pörgött- forgott,de csak nem tudott (akart) elaludni!
Én is nagyon remélem,holnap már minden vissza áll a rendes kerékvágásba!!!
Kezdtem örülni,hogy az esti altatásnál is max. 10 perc és alszik,nagyon nem örülnék ,ha megint vissza esnénk a kb 1 -2 honappal ezelötti szintre... :cry:

Szegény TI! Most már csak befejeződik az a munka lassan,nem? Kitti hogy viseli apa hiányát? És te?

Holnap megyek postára,megcsörgesselek ha arra felé vagyunk?
Persze ha nem ilyen szép idő lesz,mint ma... :twisted: :x

jó éjt,mindenkinek!!
zsamin
 
 


Persze, csörögj rám ha nem szakad ez a drága eső! :(

Kiváncsi vagyok mikor kel ma fel, remélem hagy még egy kicsit.
Apa ma ment ahhoz a céghez, nem lett kész tegnap, hazajött 11-kor, 3.30-kor csörgött az ébresztő, és ment vissza. Én csak attól félek, nehogy valami baja legyen. Remélem ma már vége :cry:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: