Új privát üzeneted érkezett!

Gani
A mi lakásunk is 52 nm.
Én is szeretek keresgélni... :lol:

Kicsi a 60-70 nm, de most nagyobb nem megy.
Nem akarunk sok hitelt.

Eredetileg 100-120 nm-eset akartunk építtetni (garázzsal)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.11.19 14:57-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Igen, megértelek Titeket! A hitel nagy mumus lehet 20-30 évig.
Mi nem is nézegetünk új házakat, mert elérhetetlen (nekünk). Csak sajnos azon a környéken ahová mi mennénk (Sopron és környéke), kicsit magasabbak az árak.
Ahol a szüleim élnek (Nyékládházán). Ott is olyan árak vannak, hogy az agyam eldobom. Pl. anyukámék mögött 6millióért vettek meg egy csupasz telket. Az összközművesítés még 3 millió. Az már 9 és még a háznak se híre, se hamva...

Sok hitel van még a lakásotokon?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


...majdnem 4 :?
...azt vissza kell fizetni... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Kia hát igen semmi sem olcsó! :roll:
Mi 3 éve vettünk fel 8 millát,s ugye 16-ot fizetsz vissza! :twisted: SZÉP! :evil:
Én is mindig álmodozom nagy kertes házról,de még egy kocsi se jöhet szoba sajnos! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Az azért nem olyan vészes. Még így is, a legjobb esetben 7 millió kp-val indultok házat venni. Ez nem hangzik így túl rosszul, nem?

Mi pl. ha odakerül a sor, ezt a házunkat nem biztos, hogy eladjuk. Annyi önerőnk lesz, amennyit addig össze tudunk rakni. Jó esetben sem lesz több 3 milliónál :?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi
Az rengeteg...
Mi csak 5-öt vettünk fel anno.

Na igen, a 7 millió már kellemes + a szocpol. :P (ezt ki kell használnunk) - amíg van

Nika
Milyen volt a névnapi "buli"? ...volt?

Nekünk már csak két hét...és... :shock: :lol:
Úgy rohan az idő...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát igen nem kevés Kia,de sajnos muszáj volt,mert önerőnk nem volt! :roll: Nem is tudom ma hogy lehet félretenni ez mellett a rengeteg kiadás mellett? :roll:

Megjött a tél sajna,kint csak 3 fok van! :shock: Tegnap már elővettem a csizmámat,s Gabika is overállban,téli cipőben volt már! :wink:

Délelőtt lemegyünk a dokinénihez az influenza elleni oltás receptjéért,mert múltkor amit felírt az nincs forgalom,aztán még vásárlás,s sietünk haza!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Mennyi most a szocpol és hány éves korig jár? A 40 évet még nem módosították ugye? Valamikor 35 év alatt járt csak. Az én párom meg 2010-ben lesz 35. A 40-be még mi is beleférnénk.
1 gyerekre, új ingatlanra tudom, hogy 900000ft. Használtra ez feleződik, tehát 450000. 2 gyereknél ez a 900000 duplázódik? Vagy mennyi?

Nektek rendőröknek jár kedvezményes hitel, nem? Vagy az csak az első tulajdonig jár?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Nemrég értünk haza!
A dokinál csak 1 órát vártunk egy rohadt receptért! :twisted: Miért van az,hogy 10ig van tanácsadás,s 10:30kor kapom meg a receptet csak? :evil: Nem tudom minek annyi várni?

Félszocpol! Bárcsak nekünk is járt volna... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek a 7 hónapos keresztfiam már ül,15-20 percig simán úgy marad! :wink: S az ágyban is már feláll,s sétál! :shock: Anyja szerint 1 hónap,s menni fog,mert apuka is 8 hósan kezdte ezeket.

Hát nem semmi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Gratula a keresztfiadéknak! :P

Valóban hideg van... holnap megyünk Levivel 1-2 helyre... :shock: ...ha még esni is fog :roll:

Gani
Apa is közeledik a 40-hez, ezért is kell most a szocpol.
40 év lett a korhatár.
Anyós rémisztgetett minket, hogy nem kapunk, mert 35 év :evil:
...nem hitt nekem :?

Mi a teljes szocpolt vesszük fel.
A lényeg, hogy amikor igényled - ne legyen a neveden ingatlan. :P
...na nekünk nem lesz :lol:
1 gyerekre 900eft, 2 gyerekre 2.4 millió.

Ma felhívtuk az Otthon Centrum irodáját... el is jöttek.
Kell segítség, hogy biztosan legyen vevő :? mert eddig csak közvetítők hívtak.
Megdícsért, hogy jó képeket csináltam... küldjem el neki - ezeket rakja fel :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Kia,
Épp kérdezni szerettem volna, hogy van-e már vevő? Hát szerintem nem lesz egyszerű menet eladni :( Most szerintem csak a készpénzes vevőkre számíthattok.
Nagyon jól nézett ki a ház, amiről a hirdetést tetted fel. Kicsit irigykedem, nekünk esélyünk sincs családi házra :(


Mi jól vagyunk, sajnálom,hogy alig tudunk csak lemenni, annyira hideg van :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kia!
Ez a házunk a férjemé. Ezek szerint, nem vagyunk jogosultak a szocpolra, ha azt egy másik ingatlanba szeretnénk befektetni?
Csak új háznál vehettek fel teljes szocpolt, nem? Használtnál feleződik. Ezek szerint használtra 2 gyereknél 1.2millió. Nálunk szerintem ez fog játszani. Új házakat 20 millió alatt nem nagyon láttam :evil:

Boszi!
Miért nem járt nektek????

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani
http://www.cegexpo.hu/index.php?page=71

Bővitésre, stb-re csak fél szocpol jár....

Helga
Sajnos még nincs.... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Vidéken max. 8 millió? Abból sem lehet házat venni...
Ezek szerint vagy átíratjuk másra a házat, vagy nem kapjuk meg a szocpolt.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani mert a Fészekrakóval nem kompatibilis sajnos!
:( Most meg hiába hívtam fel őket,hogy beépítenénk az erkélyt,arra nem jár,s utólag se! :twisted: Frankón ki van ez találva,de persze az illetéket a használt lakásnál is ki kell fizetni! :twisted:
Apa most 32 éves,hát nem tudom,hogy 8 éven belül tudnánk-e venni újat vagy használtat?! Esélyt nem nagyon látok rá! :roll:

Barátnőm most küldött MMS-t: kerifiam már jár,ha fogják a kezét!
:lol: Nem semmi! Nekem ez újdonság,hiszen Gabika 9 hósan ült fel,s állt fel,s 16 hónapos volt,mikor elindult,de akinek apukája már 8 hósan is ezt csinálta?! :lol:

Büszke vagyok rá,s a hétvégén jönnek hozzánk,már alig várom! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Én is azt látom, hogy jól ki van ez találva. Nekem gyanús, hogy Mi sem fogjuk tudni kihasználni
Azt nem értem, hogy miért ne lehetne a nevünkön másik ház. Nem csak az az egy eset fordulhat elő, hogy azért vesz valaki másik házat mert annyira jó módban él. Sajnos előfordulhat az is, hogy hiába akarja eladni valaki a már meglévőt, nem tudja, mert olyan helyen van, hogy nincs rá vevő. :evil:
Ez az értékhatár meg nevetséges. Megyei jogú városban sem lehet 12 millióért házat venni és vidéken sem 8-ért.

Kia!
Ti sem megyei jogú városba mennétek. 8milliónál drágább házat vesztek.Hogy van ez az értékhatárral? Lehet, hogy csak Én értettem valamit durván félre? :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Voltunk játszócsoportban, Áron nagyon jól érezte magát, mint mindig, nemrég evett kicsit, mostmár szunyál. :) Gizike hiányolt Benneteket, Boszi. Dec 8-án Mikulás ünnepség lesz a játszócsopiba :) Mi szeretnénk majd menni.

Gani,
Igen, félreértetted! Amiről Te beszélsz, az a fiatalok otthonteremtési támogatása, míg Kiáék a lakásvásárlási támogatást szeretnék igénybe venni. Ott nincs ilyen drasztikus értékhatár. (egyszer Nika már feltett ezzel kapcsolatban néhány honlapcímet, ezért vagyok így képben :wink: )

Kia,
Pár napja jártunk a lépcsőházatokban. Jól láttam a postaládátokat, a 15-en laktok???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Ma találkoztunk a Rossmann-ban Boszival és Gabikával :lol:

Gergő nagyon ügyes - Boszi!

Gani
Van a szocpol, félszocpol (itt nem tudok korlátozást, 40 év a korhatár) és
van a fiatalok otthonteremtési támogatása (itt van a 8 és 12 millió - és 35 év)...

De ezt már leírta Helga is :wink:

Helga
Igen, a 15. emeleten :lol:

Íme:
Kép
Kép

Ma voltunk érte: (a dátum nincs jól beállítva)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Már teljesen össze vagyok zavarodva! Ma du. volt benn a kolléganőm sógornője, aki hiteleket intéz, ezzel foglalkozik. Hitelügyben járt erre és bejött meglátogatni a kolléganőmet. Rákérdeztem nála s zocpolra és azt mondta, hogy vidéken csak 8millióig vehető igénybe. Most már teljes a zűrzavar a fejembe. Különben mindegy, mert mire Mi odajutunk, megszüntetik az tuti :evil:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:


Helga
örülök,hogy jól éreztétek magatokat a Játszócsopiban! :P Mi szerintem nem megyünk a mikulás ünnepségre,de addig még gondolkozom. Igazság szerint ebben a csúnya időben sok baci terjed,s nem szívesen vinném.... :roll:

Igen találkoztunk tegnap Kia-val és Levivel,de Gabika megint játszotta a szégyenlős fiút. :lol:

Viki? Fiora? Nika? Ettike?

Elég csúnya idő van ma sajnos,remélem azért le tudunk majd menni.
Apjuknak végre hosszú hétvégéje lesz,csak kedden megy majd dolgozni. Aztán decembertől no szabadnap,s no hétvége,csak a vasárnap!

:roll:

Anyunak meg nagyon magas a vérnyomás: 170! :shock: Tegnap volt náluk üzemorvosi vizsgálat. Mamával sokat vitatkoznak,kibontja a leveleit,meg nem mindegy mit hogy főz,amíg él oda pasit nem vihet(van neki barátja,de a mama utálja),s soha nem egy el otthonba,mert neki van lakása. Anyu meg nekem panaszkodott tegnap is,hogy hosszú távon nem bírja,s összeroppan az tuti! :( Hát nem könnyű,nagyon nem... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja nem is mondtam,hogy fel vagyok iratkozva az egyszervolt.hu oldalra,s kaptam 1000Ftos kupont a Tulli Babaáruházba! :lol:
Eddig csak 4-5féle játékot kap Gabika karácsonyra,így még ezt is levásároltam.

Ez lesz a + ajándék még:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Újra szedek Elevitet! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Drukk, hogy az Elevit segítsen :lol:

Az "babarádió" a képen?

Anyukádnak Jobbulást!

Mikulás ünnepség:
Mi a munkahelyre megyünk majd... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen az babarádió! :lol:

Gabika 3 órát aludt délután!:lol:

A szomszédomra most mérges vagyok!Délelőtt megkért,hogy ha tudok adjak majd neki MÁK telefonszámokat a Családi Pótlék miatt.

Nemrégen gondoltam akkor át is viszem neki Gabikával.

Ajtót nyit,s közli,hogy Gabika ne menjen nagyon be,mert ő beteg! :twisted: S ma kelt fel először!Jó,hogy Gabika beszaladt,s alig bírtam kihozni. Most meg izgulhatok,hogy ne kapjon el semmit! :twisted:

Azért legalább mondhatta volna,hogy beteg vagyok,s hétfőig ráér a teloszám. :twisted: Szép?! Tudja,hogy kisgyerekem van,de hát.....
:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Na a 1,5 hete náthának induló bajom annyira haladt, hogy tegnap nem tudtam a jobb oldalamon rágni, feküdni...annyira fájt az arcom. Most jövök a dokitól, táppénzre akart venni, mert arcüreggyuszim van :evil: De nem maradok itthon, megyek hétfőn dolgozni. Kaptam 3 féle gyógyszert, jóllakom vele reggelire :D

Megkaptuk ma a barkácskuckós levelet! Totál sikert aratott. Nem is annyira a tartalma (az nulla), mint maga a történés, hogy a Mikulás személyesen Boginak írt levelet. Odáig van meg vissza :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi!
Csak 4-5 félét? Ezt hogy érted? Tőletek vagy összesen a családtól?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Csak??? :roll: Tölünk csak ennyit kap,s már közel 20.000nél tartok. Ti többet szoktatok venni? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani s mi volt az ajándék hozzá?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak sokat dolgoztam. Nincs semmi különös.

Én még nem kezdtem el karácsonyra vásárolgatni... Lassan neki kell állnom :roll:

Gani: jobbulást!
Képzelem, hogy örülhetett Bogi a levélnek! :lol: Jövőre majd én is nézek valami ilyesmit.

Szoc. pol. kérdéshez nem tudok hozzászólni, mostanában nem nézegettem kinek jár és kinek nem. Mi még pár évig úgysem veszünk másik lakást.

Holnap este apával elmegyünk bulizni. Szülinapja lesz vasárnap. Fanni anyuéknál alszik és hosszú idő után lesz egy esténk kettesben :)

horvviki
 
 


Boszi!
Te írtad, hogy eddig csak 4-5 félét kap ajiba Gabi! Én csak visszakérdeztem!!!!
Nem veszünk neki többet! Sőt! Ennyit sem! Szerintem túlzás volna.

Többiek!
Ti kb. mennyiért vásároltok a gyermekeiteknek karira?

Szóval a Miku levél.
Van benne pár feladatlap (ovisoknak való), szinező, Mikus mese, plüssmacis kulcstartó, hóemberes pici csipesz. Szóval egy nagy nulla! De az élmény, amit ezzel szerzett Bogi, minden pénzt megér!

Viki!
Szuper jó estét kívánok Nektek!
Hová mentek?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

A 4-5 stb fajta ajándék tényleg sok...
...vagy nem?

A kerilányunk szokott ennyi mindent kapni a szüleitől..
De ők úgy adják elő, hogy pl. "előszülinap", szülinapkor is és még később is 1-2 apróság :shock:
...ez már egy kicsit sok...
Annyi mindene van a kiscsajnak, hogy....
...de ha lát valami - csak sírnia kell és...
Én nem szeretném elkövetni ezt a hibát.
...így nem fog értékelni a gyerek később semmit :roll: :oops:

Gani
Sajnálom, hogy ilyen komoly lett a betegséged...
Arcüreggyuszi... az már komoly.
JOBBULÁST!

Hull a hó :lol:

Viki
Kellemes estét és éjszakát :wink:

Nika
Eredmény?
...melyik nap nézed?

Fiora
Holnapra Boldog Hófordulót Zsófi babának!

..ha nem jövök...
Most van a 8. készház vásár... s holnap informálódunk egy kicsit. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Mit takar ez a készház vásár? Ha megtudsz valami fontosat, megosztod velünk, ugye? :lol:

Előszülinap, utószülinap... Veled vagyok egy véleményen Kia!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


A vásáron 20 cég (könnyűszerkezetes házakat építenek) lesz,
lehet kérdezni bármit... stb.

Szellőztetünk, Levi sétál...
Kép
Ma este:
Kép
A budai hó:
Kép
Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nem semmi ez a havazás és szél! Örület! Még jó, hogy tegnap Hevesn vettünk Áronnak egy csizmát, ma fel is avathattuk..... Már voltunk kint kb fél órát, hogy megnézzük a havat, de délután megint kimegyünk kicsit..... Kell a friss levegő.

Ajándék: én abszolút megértem Boszit, iszonyat nehéz megállni, hogy az ember ne vegyen egy csomó ajándékot, ebben a nagy játékdömpingben. Szerintem is bőven elég egy-két ajándék összesen - tehát a nagyszülöktől sem kell feltétlen játék. Csak hát iszonyatosan nyomatják a reklámokat, hogy vegyünk-vegyünk.... Boszi! Miket vettél Gabikának a rádión kívűl??
Én Áronnak valamilyen duplot veszek. Az egyik nagyszülőtől favonatot fog kapni. Anyukám kijelentette, hogy Ő nem vesz játékot, annyi van Áronnak :) Szerintem, nem tudja majd megállni....

Nagyon jók a képek a gyerkőcökről, a videó is Gabikáról, látom nagy segítség :wink:
Levi pedig nagyon szépen járhat már.

Kia,
Várjuk az infókat a vásárról.
Jó a kilátás Tőletek, a baratnőmék lakása is abba az irányba néz, mint a Tiétek, Ők a 12-en laknak. Sőt tesóm albérlete is arra felé nézett, Ő már elköltözött a Lukács u-ba.

Gani,
Szerintem inkább pihend ki a betegséget! A gyerkőcök nem kaphatják el???
Örülök, hogy bejött a Mikulás levél :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Hello!
De nagy a pangás :shock:

Kia!
Világi a szakálkás Levi :D

Megtudtatok valami újat? Lehet, hogy mégis építtettek?
Milyen telekárak vannak arrafelé?

Itt nem esett a hó. Jeges szél fúj egész nap. Csak hallom, máris fázom.

Helga!
Az arcüreg- és orrmelléküreg gyulladás, nem fertőző! Elvileg minden nátha átalakulhat valamely üreg gyulladásába! Most én így jártam. Benne vagyok az 5%-ba.
De tuti, hogy nem megyek holnap dolgozni. Reggel elfogy a gyógyszerem és semmit nem javultam. Sőt! A homloküregemre is átterjedt szerintem, mert iszonyt, hogy fáj ott is. Már nyugalmi állapotban is lüktet a jobb agyféltekém.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kia: köszi, úgy megy az idő, hogy el se hiszem

Kép
fiora
 
 


sziasztok tesóka nem jön még mert megjött de nem adjuk fel :):))

betegeknek jobbulást

képek nagyon jók

ajándék: én még nem tudom mit veszünk neki de 4-5 ajándék .......... hm ha úgy állnánk anyagilag miért ne de tök felesleges alig játszik a saját játékaival

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Viki!
Várjuk a tegnap estéről a beszámolót! :D

Nika!
1000 éve nem jöttél ide! Szégyelld magad! :twisted:
Még karácsonyra jöhet tesóbaba :D Ha akkorra nem, akkor valentin vagy nőnapra, vagy húsvétra, vagy anyák napjára... :lol: :lol:

Itt ma is nagyon hideg, jeges, csípős szél fúj ezerrel. Ma nincs mese, ki kell dugnom az orrom. Megyek du. a dokihoz. De csak a kocsiig megyek gyalog :D Úgy csak nem fázok meg még jobban.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


gani bocsika szégyellem is magamatv :oops: :oops: :lol: :lol:
előbb utóbb biztosan lesz most nem görcsölök rá mert nagyon sokat foglalkoztam vele lehet ez a baj :):):)

itt hó nincs csak hideg de nekem is mennem kell a postára meg vásárolni

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nagyon mozgalmas napjaink voltak,azért sem jelentkeztem eddig.
Hát én nagyon szeretek Gabikának ajándékot venni,s úgy vagyok vele,hogy amíg meg is tehetjük anyagilag,addig miért is ne! :wink:
Mi készségfejlesztő játékokat vettünk neki! Anyóséktól és anyuéktól is kap sok mindent! Nem tudnék csak 1 játékot venni neki! :lol: Attól nem lesz elkényesztetett szerintem! :wink:

Mi magunknak hogy mit veszünk nem tudjuk,de lehet csak vmi apróságot,mert ugye a Tv is arra lett vásárolva végül! :P

Viki hogy sikerült a vacsi? :wink:

Kia
jók a képek Leviről! :lol:

Ettike? :roll:

Fiora hogy vagytok?

Nem semmi,hogy milyen hamar itt a havazás! Gabikának nagyon tetszik! :lol: Nektek elviselik a manók a kesztyűt,mert Gabika nem! :twisted: Ha ráadom leveszi,vagy rá se lehet adni!
Most már a téi cipőt hordja,de lehet kellene neki egy csizma is majd!

Szombaton itt voltak a keresztfiamék látogatóban,s a héten is lehet jönnek,mert nem tudtak sokáig maradni a rossz idő miatt!

S akkor pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Az én kis fiam nagyon élelmes! :lol: Tegnap és ma is mikor kérdeztem tőle mit kérsz ebédre azt mondta : HUS :lol:
Tegnap délután is kellett neki rántott húst adni,mert annyira szereti! :wink:

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt nem is meséltem,hogy milyen peches vagyok/voltam:

Ma végre el tudtam menni fogdokihoz,mert apjuk szabadnapos volt,erre szabadságon van a dokim,nem tudni meddig! :twisted: Nyáron is pont így jártam,de akkor elmentem máshoz,de most nem mentem,mert ugyanaz a bunkó doki rendelt. Decemberben egyáltalán nem tudok elmenni,mert apjuknál hajtás lesz,így talán év elején,bár nem így terveztem a kismamaságot!

Ti is megkaptátok a villanyelszámolást? :roll:

Nekünk 6800Ft lett,tavaly 18.000 volt!

Képzeljétek anyunak 42.000 Ft! :shock: S ami ennél is rosszabb,hogy nem kap részletfizetést,mert 1x az OTP később vonta le a számlájáról! :evil: Én ilyet még nem hallottam! Ha vki mindent mindig befizet,s egyszer nem az ő hibájából történik vmi,akkor miért ő szív? Fogalma sincs honnan vesz elő manit így karácsony előtt a sok kiadás mellett?Ha január elejéig nem fizet kikapcsolják! :( Szép mi? :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Én is szeretek Boginak vásárolni! Sőt! Szinte csak neki vásárolok. Magamnak csak minden szökőévben. Szerintem minden normális értékrendű anyuka szeret a babájának vásárolni!
Ne hidd, hogy egyes gyerekek azért kapnak kevesebb játékot, mint Gabi, mert nem tehetik meg! Máskülönben (már bocsi, semmi bántó szándék nincs bennem!) Te hozod föl mindig az anyagi problémáitokat!

Én meg voltam a dokinál és kaptam még plusz gyógyszert. Szerdáig múlni a kell a panaszaimnak, ellenkező esetben el kell mennem röntgenre :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi!
Egyszerre írtunk :lol:

Csekkes részletfizetést sem fogadnak el? Én szinte minden hónaban késve adom föl a csekkeket :oops: Mindegyik más időben jár le, így mindegyiket egy napon adom föl.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


itt ma akkorra hó esett le délután reggelre tök jól megmarad szerintem lemegyünk majd hógolyózni:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Nálunk is esett kb. 20 cm hó az éjjel. Sőt! Még most is esik :D
Felhúztuk a redőnyt és Bogi majdnem elájult. Már hetek óta (mióta hallotta az időjárásban, hogy hóesés várható) azt várja, hogy hógolyózhasson.
Sajnos max. apával mehet ki, mert Én nem mehetek hidegre pár napig :cry:

Lányok!
Hallottatok már a Disney on ice -ról? Mit tudtok róla? Mindjárt utánanézek itt a neten.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Itt is esett a hó,de nem sok,még szánkózni nem lehet!
Amíg dolgozni jártam akkor nem szerettem a közlekedés miatt,most meg alig vártam már Gabika miatt.

Gani sajnos semmilyen részletfizetést nem kaphat anyukám! :twisted: Szerintem ez akkor se igazságos!!!

Képzeljétek 24-25 fok van nálunk már,s ezt mind csak magunknak köszönhetjük! :P Ezek a régi panelok ugye már nem olyan jól szigetelnek. Hát mi már 1000x szigeteltünk mindent,de úgy is mindig valahol jött be a levegő,ha nem lehetett érezni. Aztán tegnap apjuk az erkélyajtót becsinálta ruhákkal,ahol rések vannak! :wink: A bökkenő csak az,ha kimegyünk erkélyre valamiért újra meg kell csinálni,de nem baj! Szóval nevetséges,hogy ezt kell csinálni,mert a kedves lakótársak nem írták alá a panelprogramot! :twisted:

Többiek?

Ki mit csinál?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt pont jó méretű a hó. Bogi hógolyózik az udvaron az apjával. Nem mehetek ki velük, de szigorúan nézem Őket az ablakból :lol:

Anyósomnak ma névnapja van, du. megyünk felköszönteni. Sütött vagy 4 fajta sütit és mindegyik nagyon finom, már alig várom, hogy menjünk :lol:

Szóval ez a Disney on ice... Nem is tudom, szerintem nem vágunk bele. 2,5-3 órás, ennyit sikerült kinyomoznom. Még ha szünet is van benne, akkor is sok. Majd pár év múlva.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ti szoktatok énekelni-mondókázni a gyerköcöknek?

Én és apa is szokott,s imádja!



Ezek a kedvencei:





Nyuszi fülét hegyezi,

(nyuszifül mutatása)

nagy bajuszát pödöri

(bajuszpödrés utánzása)

Répát eszik: rop, rop, rop,

(összezárt ököllel répaevés utánzása)

Nagyon ugrik: hop, hop, hop.

(ugrálás)









Fújja a szél a fákat,

(törzshajlítás nyújtott karral oldalra)

Letöri az áhat, reccs!

(guggolás)







Itt a szemem, itt a szám

Ez meg itt az orrocskám.

(mutatás szemre, szájra, orra)

Jobbra, balra két karom,

Forgatom, ha akarom.

(jobb és bal kéz emelgetése, forgatása)

Két lábamon megállok,

Ha akarok, ugrálok.

(lábak ütögetése, ugrálás)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: