Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenki!!!

Hát igen! Tény ,hogy nagy segítség ez így nekünk! Szeretek én is főzőcskézni,de azért jó ez így.....még egy darabig! Csak nehogy nagyon megszokjam!!! :oops: :oops: :oops:

Gyulán mi egyszer voltunk,nekem is nagyon tetszett, főleg a vár környéke,a szökőkút, a fürdő....
Várom már nagyon a jó időt,hogy ismét mehessünk ide-oda!!
Furi ez az anyós hozzá állás,de az a lényeg hogy el vannak,ha otthagyod velük! :lol: Ők nem szoktak hozzátok jönni?

Orsi:az tisztán látszik hogy Kitti is gyerekmániás... :lol: :lol: :lol:
Már annyira várom ,hogy mehessünk játszóra,nagy nyüzsgés,gyereksereg, miegymás...tuti nem lesz gond az esti alvással!
Mondjuk nálunk is az unokatesó ,mikor megszületett Amina,úgy bánt vele az első időkben mint egy "susu" babával! Résen kellett lenni,nehogy csupa szeretgetésből valami baj legyen! De hál istennek hamar megértette hogy Ő nem baba! Vagyis nem OLYAN baba...
Jaj megkérdeztem anyut az ovi dologról! Minden oké! :wink: Mehetnek egy csoportba...ha oda kerülünk! :lol: :lol: :lol: És nem kell aggódnod,felveszik Kittit,azért ,mert te otthon vagy!
(és asszem tudom ki lesz az ovónénijük... :wink: )

Pankaa,lelkiekben segítek neked a pakolásban!! Aztán ha már belaktátok a helyet, összejövünk egy "welcome-in-zugló" talira??? :lol:
zsamin
 
 


Hékás!
Gyula tényleg szép, mi is szeretjük, szoktunk is nyáron átjárni csavarogni, meg persze fürdeni. :wink:
Akkor látom neked is "jó" anyósod van :twisted: Én is tudnék regényt írni az enyémről. :? :(
Náluk is kényelmetlen az ágy :lol: , sőt nekem minden ágy kényelmetlen, ami nem a sajátunk :lol: Pár éve vettünk matracokat, na azóta nem fáj semmim alvás után!!!Mndom is mindig, hogy bárhová költözhetünk, de a matracok nélkül nem megyek egy centit sem! :lol:
Igen, a Ráksayban keresek,első körbe, mert az van a legközelebb, és Pesten nekem ez az elsődleges szempont :wink:
Költözés:én szeretek költözködni, helyet változtatni, jönni-menni.Szeretem a változatosságot, és ez már a sokadik költözésünk lesz, szóval van rutin.Pakolni is majd csak csüt-péntek fogok :wink: Agyban már megvan hogy mit hogyan, hová, így "csak" csinálni kell. :wink:
Debrecenhez nem köt semmi, Szoboszlón lakik rokon, de évente csak 1x találkozunk, így nem fognak hiányozni.Itt "csak" a helyi fórumos ismerősök fognak hiányozni, velük már többször is taliztunk.
Tényleg, ti szoktatok talikat szervezni??
Na meg innen amúgy is el akartunk már költözni a hülye szomszédok miatt.Szóval már várom 8)

Zsamin!
Bocsi, de az ovis téma is aktuális, ui. már idén be kell iratnom, hogy jövőre járhasson.Ha esetleg tudsz ajánlani...köszi 8)
Játszóterezést én is várom, nyáron Emilinek sem volt gond az alvással! :wink:
Köszi a "lelki segítséget" 8) Persze, taliban benne vagyok!!Amint nem lesz 3 méter hó, na meg belejövök a gyerekkel való BKV-zésbe. :roll: :oops: Ettől vmiért nagyon parázok, olyannyira, hogy már rémálmaim is vannak.(elhagyom, ellopják, ilyesmik :oops: :( :roll: )Azon is agyalok, hogy fogunk bölcsibe járni-már ha felveszik egyáltalán-, ha esik az eső???Mert eddig ha esett, vagy nagyon esőre állt, akkor bent kuksoltunk. :oops: Babakocsira esővédő:Emili sírna alatta, meg én sem tudok egy kézzel babakocsit tolni, másikban ernyőt tartani. :oops: Biztos én vagyok a béna, de ez van.Amúgy is utálom az esőt. :evil: Az meg hogy mindkettőnkre esőkabát...hááát...szintén nagyon gázosan hangzik. :?
Ja, kocsit nem vezetek, mert nem tudok-bár van jogsim, de minek??? :roll: Szóval reménytelen eset vagyok :oops: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Dehogy vagy reménytelen eset!!!

Amig én is csak "külsősként" láttam milyen is babakocsival közlekedni,nekem is nagyon idegenül,körülményesnek,abszolut nem mama-baba-barátnak tünt....
Aztán ugye jöttek azok az idők amikor már nem tudtunk ( és nem is akartunk) apára várni ,hogy ide-oda elvigyen minket, kénytelen voltam buszra szállni...
Mondhatom most már egész "rutinosan" közlekedünk... :lol:

Ahhoz -sajnos- viszont jó lesz hozzá szoknod,hogy nemigazán segítőkészek az emberek ,ha meglátják ,hogy babakocsival akarsz felszállni ! :twisted:
Inkább kikerülnek,elfordítják a fejüket,vagy egyszerűen csak végig nézik,hogy szenvedsz a kocsival ,a táskáddal....(tisztelet a kivételnek ,persze!)
Ami nagyon durva volt ,mikor egy néni a cekkereit tette le ,hogy segitsen nekünk,( naná,hogy tömve volt a busz!!! :twisted: ) na akkor nem tudtam szó nélkül hagyni....mármint a többiek hozzá állását!

Ha szerencsénk (szerencsétek) van akkor kifogjuk néha-néha az alacsony padlós buszokat,azzal szeretek utazni!

Amúgy nem kell aggódni,bele lehet jönni,addig meg úgyis itt vagyunk,kérdezz nyugodtan,segítünk!!!

Nálunk Amina csak addig visit az eső védő alatt,amig nem zötyög a feneke alatt a "gép"...!!! :lol:

Bölcsi téma:hááát nem tudom mennyire igaz,mi még nem néztünk utána,(nagyon nem aktuális-amig lehet húzom-halasztom a dolgot :wink: ) de annyira teltházasak a bölcsik,nem csak itt zuglóban ,szinte az egész környéken,városban,hogy már mikor megszületnek a babák, nem árt bejelentkezni....
És még akkor is úgy utána néznek,hogy jogosan veszed e igénybe.(pl,igazolni kell a m.helyet)
zsamin
 
 

 
 

Sziasztok!

Pankkaa! Ezzel az utazós témával nem vagy egyedül, nálam detto u.ez a helyzet, jogsi van, de minek? Így ebben a pocsék időben mi sem tudunk menni sehova, csak a gyalog elérhető helyekre. Igaz, én is megtanultam buszozni, trolizni, de most meg már nem bírom felcipelni. Hogy kettővel hogy fogok közlekedni azt nem tudom.

Remélem már tavasszal össze tudunk hozni talit, mert aztán kimaradok nyáron a jóból. Nem baj, majd jöttök hozzánk, kerti partit csapunk. :D

Zsuzsó! Nagyon örülök ennek az ovis témának, szerieted már nyáron be kell íratni őket? Tök jó lenne, ha összejönne.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsamin!
Igen, tudom hogy nem vagyunk időben bölcsivel, de hát most ezt dobta ki a gép :lol:
Ovit is azért akarom már most, hogy időben legyünk :wink:
Hát én itt el voltam kényeztetve, mindenhol alacsony padlós buszok, az emberek egymással versengve akarnak segíteni, néha már terhes is,a mikor az alacsony padlósra a nénike bottal segíteni akar :roll: Na persze inkább így mint sehiogy :wink: Tudom milyen a pesti ember, eénézést a kivételtől!10 év elég volt a pesti fajta kiismeréséhez! :twisted: Itt meg is lepődtem mikor leköltöztünk, hogy jéé, itt EMBEREK laknak!!! :shock: Segítőkészek, emberségesek, lazábbak.Pl. pesten a boltokban mindiug magázódnak, a velem idős lányok is, és ha sziát köszönök, akkor fitymálva lenéznek, hogy ki vagyok én??? :twisted: Itt meg fordítva, akkor néznek rám furcsán, ha magázva köszönök az anyám korúnak is :roll: Ki érti ezt? :lol:

Tényleg a kerületi villamosok alacsonypadlósak?62?69?Na meg az is számít, hogy a korlát ki van-e véve!

Orsica!
Eeze szerint ti kertes házban laktok?
Ne is mond, 2 vagy több ygerekkel egyáltalán nem tudom elképzelni a közlekedést.De nem is értem magam, hisz 10 év pest után... :? de a babakocsi az máááás... :lol:
De majd csak belejövök, talán ha éles helyzetben leszek, jobban feltalálom magam :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Na mit szóltok megint ehhez a nagy hóhoz???
És még mindig csak esik,csak esik,csak esik...
Szégyenszemre ma még nem voltunk kint ..:oops: .. de tervben van a szánkózás ma is!!!

Nem hiszem hogy idén bekéne már iratni,úgyis a körzetesek az elsők,mikor felvétel van... :lol: ...Úgyhogy ráérünk,szerintem! Na meg szép lenne,ha nekünk nem lenne hely... :wink:

Kerti parti? okéééééééé................. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pankaa,a 62. 69es villamos az a fajta,aminek "behajlik " a lépcsője...
Azon még nem utaztunk babakocsival,de úgy emlékszem nincs korlátja...
Majd sztem Hékás pontosabb infot tud erről adni. :wink:
Amúgy jó lazán nyomod,hogy csak csüt-péntek fogsz pakolni :lol: :lol: :lol: Neked már akkor tényleg csukott szemmel is megy a költözés! Emilit ki ne felejtsd!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


zsamin!
Hát azért én utána járok az ovinak, biztos ami biztos :wink:
Hát igen, költözés nagyon megy, dobozok glédában állnak az ajtó előtt.Szívem szerint csak pénteken pakolnék, de Em,ili mellett ennyi idő nem elég :lol:
Eilire majd teszünk egy csipogót, hogy megtaláljuk a nagy kupiban :lol:
Csak semmi szégyenkezés, én nagy hógyűlölő vagyok, úh. megértzem hogy nincs kedved kimenni :wink:
Inkább a kerti party 8)

Tudtok vmi jó kis turit a környéken??Itt sok jó van, meg bababizoményi is, ezeket sajnálom is itthagyni:(Debrecen egyébként a turik városa, minden sarkon van egy :lol: Rá is kaptam rendesen :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Igen, kertes házban lakunk, szerencsére bármikor ki tudom rakni a kedvenc lányomat :D
Ez néha akkor jön jól amikor oltári nagy hiszti van, és már hozza is a gönceit.
Most hétvégén úgy lefejelte a terasz vaskorlátját, hogy jegeltük szegény fejét, de szerencsére mára már alig látszik.

Úgyhogy majd nyáron jöttök hozzánk, itt helyben lesz konyha, ágy , meg amit akartok. Bár csak már ott tartanánk. Nem mintha nagyon kedvem lenne most rögtön szülni, csak az időre mondom 8)

Holnap egy kis szánkózás?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

De nagy a csend.....
Csajok!!! Hol vagytok???

Pankaa pakol,oké....Orsi madártejet csinál :lol: ........
Brigi,neked még mindig nincs kedved irni? :wink:
Orsoanya....Petra.....Erika.....???


Pankka,amúgy van egy nagyon jó turi a Nagy L. -on....a Bosnyákhoz közel! Ne is mondd.....olyan cuccokat szoktam kifogni,hogy csak NA!!!
Bár persze inkább gyerekruhákat nézek,magamnak már nem is tudom mikor vettem valamit..... :oops: :? ...nem hogy turiból,de még rendes üzletből sem!

Kittinek,múlik a pukli a fejéről? Nálunk is most jönnek ezek az időszakok....Esténként látom csak hogy na ezt honnan szedte...kék-zöld a homloka,a keze-lába tiszta bibis...pedig esküszöm velem van egész nap!!! :oops: Csak olyan pillanat alatt lefejel,leránt ezt-azt, és az egészet egy hang nélkül,azért nem tudom hova tenni ,mikor ütötte be magát!
A lakás pedig gyerekbiztos-szerintem- de ugye egy mesekönyvvel is akkora dudort képes magára tenni.... :?
zsamin
 
 


Sziasztok!

Madártej kész, sőt megcsináltam életem első kalácsát én is, a lányom már rá is ugrott, még jó, hogy kettő lett, legalább egyet lásson az apja egyben.
Így könnyebb, hogy közben vigyáznak rá :D

Tényleg mindenki eltűnt!! Hol vagytok?

A pukli elmúlt, már színe sincs a homlokának :lol:

Zsuzsi! nem akarok semmit elkiabálni, de ha ilyen szépen süt a nap holnap, délelőtt egy manótorna? Persze, majd inkább reggel kérdezlek meg :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Nagy-nagy gratula a kalácshoz!!! :lol: :lol: :lol:
Apa biztos fog örülni neki...

Okés,reggel akkor beszéljünk,hogy mi a helyzet...vagy egy torna vagy egy séta?
zsamin
 
 


Syasztok!
Bocsika mindenkitöl hogy eltüntem, de kaptunk egy vírust a gépre.
Mult hét kedden rákattintottam egy csokor "trojára" ami MSN-en jött és továbbitotta magát automatikusan másnak is. Tényleg Hékás neked nem ment át? Ha igen bocsika :oops:
Magunkról: A leányzóm kedden kapta a 18 hós oltást és belázasodott töle. Nekem fáj a torkom és folyik az orrom. A fiam? Hát Ő egy külön fejezet :?
Kezdem az elején mult hét szerdán hajnalban átjött az ágyunkba és hajnali 5-kor elkezdett hányni, bármit kapott pici vízet, teát, kekszet mindent kihányt semmi se maradt meg benne. Mentünk az orvoshoz ott kapott egy hányás csillapitó inyekciót, és küldtek a Bethesdába hogy befektetik nehogy kiszáradjon. Az inyekció után hála égnek már nem hányt. A kórházban felírtak egy hányáscsillapitó kúpot és közös megegyezésre hazamentünk mert nem akartuk bent hagyni a gyereket . / látogatási tilalom miatt/.
Ez történt szerdán aznap már nem hányt, másnap reggel vissza vitte az apja a kórházba kontrollra=> tünetmentes volt.
A kontroll napján csüt.-ön este megint hányt :( .
Másnap péntek reggel máe hasmenése is volt de semmi egyéb láz vagy valami. Pénteken nem hányt :? . Szombaton már úgy tünt hogy túl vagyunk rajta mikor is este megint sugárba széthányta a konyhát, hála égnek ez volt az uccsó azota nem hányt. Viszont hétfő éjszaka hasmenése volt a drágámnak, utána semmi se volt.
Másnap kedden voltunk mint már ítam tanácsadáson ahol megkapta Kikki a oltást. Mikor hazajöttünk akkor lázasodott be a fiam kiütött rajta valami nátha :cry: folyik az orra és köhög. Hát így vagyunk.
De valami jót is meséljek képzeljétek a sogornöm 3 év próbálkozás után végre teherbe esett, 8 hetes apicivel.

Adri84:Én Hajdú dokinál szültem mindkét gyermekem nála jobbat nemtudok ajálani szerintem nagyon jó orvos kiváncsi lennék mi rosszat hallotál róla. Magánrendelöjét már más ia kérdezte itt nem tudom hol van pontosan , de ha egyszer elmész hozzá kérdezd meg, mondom az én véleményem hogy egy nagyon kiváló orvos.

Pankaa: Sya én is üdvözöllek a csapatban. Mi közel fogunk lakni akkor egymáshoz remélem majd összefutunk 1x-1x, mi a Kassai térhez lakunk közel a Szikszó parkban. Erre felénk is van egy nagyon jó játszótér és ez még közelebb is van hozzátok mint az Ilosvai. Mi is a Kiss doktornöhöz járunk a Ráskayba.
Ovoda, bölcsi kérdés? Majd én segitek ha gondolod, idén szeptemberbe megy a fiam ovodába az Ungvár utcai Örökzöld ovodába. A lányom meg szintén szeptemberbe megy bölcsibe Ő aug.-ban lesz 2 éves, a Róna park bölcsibe fog menni.
Majd május elsö hetében lesznek a beiratkozások, ha gondolod majd szólok.Pankaa a gyerekeimröl képet pár oldalall elörébb találsz én is nemrég csatlakoztam, vagy ha a hozzászolásaim végén a weboldalam ikonra kattintasz ott pedig a legfrisebbeket találod.


Na sziasztok.

Kép
Kép
eryca :)
 
 


Halihó!
Most van pár percem. Sajnos már napközben nem igazán marad időm netezni, csak ha apa itthon van. De akkor meg inkább apázni szoktam. :wink: Most leültem 2 percre, mert gyümi-napom van, és elég ingerlékeny lettem miatta. Szóval lepasszoltam Marcit az apjának...

Nem tudom miért, de most jutottam el a fogyókúra legnehezebb pontjához. Állandóan zabálnék :oops: Lehet, több nem is lemenni már, mert annyit eszem a többi napon? :wink: :lol:

Hát anyósékat túléltük. most nem volt nagy kivonulás, ha bementem Marcizni. Voltak nagyon furi dolgai, de már hozzászoktam. A furcsa az, hogy egyébként kedvelem, de néha az idegeimre megy. Főleg, ha elkezd gügyögni a gyereknek... de havonta egyszer túléljük

Pankaa, hogy állsz a pakolással? Elvileg a ma este az utolsó, amikor rend van otthon :wink: Én tudok neked segíteni a villamosokban, ugyanis pont a 62, 69 villamos megállójában lakunk :lol: Sajna nem szedték ki a rudakat, nem is tudom, hogy lehet felszállni rá babakocsival... Viszont az Erzsébet királyné útján jár az 5-s busz, ami alacsonypadlós.

Abban a turiban én is jártam párszor, tényleg vannak jó cuccok. Én pl farmert csak ott veszek Marcinak :oops: Meg ha vége a fogyókúrámnak, akkor magamnak is ott fogok sétálós farmert venni. Mást még nem néztem, de ezek tényleg jók..

Eryca, jött hozzám is Tőled msn-en keresztül, de én nem kattintottam rá, így megúsztam... Ilyenkor le szoktam tiltani azt, akitől jön :) most feloldottalak, majd szólok, ha megint kapok :wink: Jobbulást a gyerekeknek, nem semmi időszak van mögöttetek... A sógornődre meg irigykedek :wink: :lol: :lol: Na jó, nem komolyan, viszont drukkolok neki, hogy ha már ennyit szenvedtek a babával, komplikáció-mentes legyen a terhessége.

Most lépek, mert ezt is kb 1 óra alatt hoztam össze... Folyamatosan rohangálni kellett hozzá, meg etetni meg ilyenek... És csupa nyűg, megyek besegítek az apjának. Kibújhatna már a fránya fogacska...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Lányok! Nincs köztetek olyan, aki szeretne AVON tanácsadónő lenni? Csak mert a házból elköltözik a tanácsadó, és szívesen átadná a meglévő ügyfeleit a környékről. Ha érdekel valakit, írjon egy privit nekem, és összehozom a lánnyal...

Képzeljétek, 6,8 kg :lol: :lol: :lol: úgy, hogy mostanában rámtör, hogy belehalok, ha valamit nem ehetek meg, szóval olyankor azt megeszem :) Már látom a végét :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Pankaa! Kitartást a pakoláshoz és a költözéshez!

Brigi! Ne add fel a fogyit, már nincs sok, és tök ügyi vagy!
Avon ügyben írtam privit.

Egyébként ha valakit érdekel még hasonló katalógus mint az Avon, de ez egy új dolog itt Mo-on akkor szóljon, én is még csak most tesztelem a cuccokat,de eddig jó.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Zsamin!
Köszi a turis infót:)Van pontos címe, neve?Apropó Bosnyák piac...infó???Jó?Drága?

Eryca!
Szia neked is:D
Nagyon sajnálom a kisfiadat, Emili nyáron nyalt be hasonló vírust, mi is a kórházban kötöttünk:(Szóval átérzem a helyzetet.De a lényeg, hogy jobban van!:)
Sógornődnek graula a babához!Spontán?
Köszi a dokis meg a bölcsis-ovis infókat is!
Kis doktornő milyen?Hány éves?Sokat kell nála várni? :lol:
Képeket megnéztem, nagyon cukik a gyereke, csak nem tudom ki kicsoda :lol: :roll: De gondolom a nyitóképen a te kislányod van :wink: , és te a szőke rövid hajú vagy 8)
Hol van ez a játszóház?Jól néz ki.

Hékás!
Anyós ma nálunk is hozta a formáját.Néha olyan baromságokat tud mondani, hogy szó szerint égnek áll a hajam tőle. :twisted: Mai aranyköpése:"akkor most egy hétig hol fogtok lakni???Mert a pakoláshoz kell egy hét!" :lol: :x :twisted: :twisted: Pedig tudja, hogy szombaton jönnek ők is Pestre apóssal, segíteni!!!De akkor miért mond ilyen hülyeségeket??????Egyáltalán hogy jut eszébe???És miért kell kimondania???? :x :x Annyira fel tud idegelni az ilyenekkel!Múltkor meg nézzük a tv-t , nagy csend, erre egszólal:"akkor a mosógépet ott hagyjátok?" :x :x :x 2 éve vettük, de ha 100 éves lenne is, miérzt hagynánk már itt????
Áhhhhhhhhhhh, teljesen kész vagyok tőle, ilyenkor le tudnék keverni neki egy nagy taslit! :twisted: :lol:
Villamos infót köszi, én is úgy láttam múltkor, hogy minden ajtó "rudas" :evil: Az 5ös busz nem a Moszkvára is megy? :roll:
Húú, jó sokat fogytál!!!Gratula!Nekem sem ártana egy tizest ledobni, de lusta vagyok, és nem bírom a fogyókúrákat sem :D

pakolás:ma sikerült 3 doboznyit összepakolnom, hogy tudja takarítani.Egfész nap vixoltam a lakást, Emili délelőtt is meg du. is játszóházban volt az apjával :wink: Holnap is oda lesznek, nekem meg marad a sok meló!Még vasalni, meg mosni is kell közben, na meg MINDENT összpakolni, szombat reggel 7re jön a fuvaros!
Netünk hétfő este lesz, szerintem majd csak kedden jövök, ha lesz időm, meg energiám :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Én is zuglói vagyok. Csatlakozhatok hozzátok?

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!

Hű de kihalt mostanában erre minden...
Én is csak beköszönök gyorsan,eléggé kivagyok dőlve...

Poci: Üdv köztünk!Persze hogy csatlakozhatsz! :lol: Te merre felé laksz? Képet teszel fel a lánykádról? Milyen szép neve van...

Pankaa: turi pontos cimet nem tudok,de a fenomén helyén van,HADA!Bosnyákról,mint piac nem tudok nyilatkozni.... :oops: ...néha-néha arra veszem az utamat szombatonként,de már ezer éve nem voltam kint....Mint piac ,sztem jó,de hogy mik az árak...passzolok,valaki biztos informáltabb nálam! :oops:
Amúgy anyós témához én is tudnék "aranyköpéseket" irni... :lol: :twisted: ...ha lesz annyi lelkierőm,meg energiám (a mai napunk nagyon pörgös volt-azt se tudom hol a fejem... :? ) beszámolok egy-két beszólásáról!

Puszi, jó hétvégét mindenkinek,hétfőn jövök...
zsamin
 
 


Sziasztok!

Zsamin: a Fisher István végefelé lakok, majdnem a Paskál strandnál. Megpróbálok felrakni....
Köszönjük a dícséretet! :)
Most látom...Amina? Hűűű, nagyon szép név!!!!! én eredetileg mindenáron Alinát akartam, de lebeszéltek, h ne legyen már ilyen idétlen neve, ezért Emma lett....

Kép

Kép

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!

Tényleg kihalt most minden, na de hétvége van, és jó idő ( az eddigihez képest)

Pocimaci! Üdv itt közöttünk, nagyon közel laksz hozzánk, kb. 5 perc, én a Kalocsaiban, és a Fischeren szoktam a közértbe járni. Már amikor megyek. Akkor veled is mehetünk majd sétálni, ill. veletek. Hol szültél? Nagyon kis huncut szeme van már most!

Pankaa! Remélem mostanra már túl vagytok a nehezén, nem könnyű hétvégéd van, az biztos, nem irigyellek.

Nálunk minden ok, apa szülinapját tartottuk, dugig ettük magunkat, jövő héten kontroll doki, úgyhogy egy csöppet vissza kell fognom magam, mert le fog szúrni. :(

Most mennem kell, további jó hétvégét, már ami még maradt.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


sziasztok lányok!

zsamin finoman az orromra koppintott, hogy hova tűntem! :lol: :lol: tulajdonképpen sehova, csak szülöm a szakdolim, közben áruljuk a garzont, mert költözünk dunaharasztira. juhééé! szóval intézünk ezerrel, azt sem tudjuk hol áll a fejünk!

remélem Ti jól vagytok, betegek meggyógyultak!

hékás, -6,8kiló :shock: ? azta, de ügyi vagy, minden elismerésem! én egy normál étrendet sem tudok követni, nemhogy fogyózni ... na majd később! :lol:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok!

Mi is Zuglóban lakunk, van egy 11 hónapos lányom és egy 7 éves fiam.
Csatlakozhatom?

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Ez a vonalzó dolog nem megy... :(

Kép

Kép
bokata
 
 


Talán most

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Petricsek! Jó hallani felőled, kicsit akkor be lehetsz havazva, de azért remélem az ikrek jól vannak.

Kata! Üdv itt közöttünk, merre felé laksz? Általában ez szokott lenni az első kérdés, aztán majd záporoznak a többiek :D

Örülök, hogy gyűlünk itt szépen, legalább nagy baba-mama tali lesz majd, és már nem kell sokat várni, mindjárt jó idő lesz!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Szia Kata, akkor megtaláltál minket... :wink: :lol:
A vonalzoval én is szenvedtem egy keveset,nekem se akart müködni... :oops:

Petra, jaj ne haragudj ,nem akartalak számon kérni,csak mikor láttam ,azt hittem ide irtál és akkor láttam csak hogy költözködtök...Bocsi,ha ugy sült el.... :oops: ...csak eléggé kimaradoztak a hsz-ek és megörültem neked! Nincs harag,ugye? :wink: :lol:

Poci,tényleg ,akkor mi is közel vagyunk egymáshoz!!! Mi a Mogyorodi végén lakunk! Na akkor bövül a játszóteres csapat,jól van!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon cuki a kis Emma (még egy Emma-bár a másik Emmáék egy kicsit eltüntek ...) Az a hasalós kép....nagy csibész lesz a te lányod is!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
Alina nevet még nem hallottam,de tetszik ! Én .illetve mi apával,nem engedtünk az Aminából,szerencsére nem nagyon probáltak győzködni minket...a családnak tetszik, csak még szokniuk kell! Főleg a dédiknek... :wink:

Orsi ,utolag boldog szülinapot apának! Mikor mész dokihoz? Ha jó idő lesz ,nincs kedvetek egyik délelött a vezér uti játszóra kimenni?
Tudod,nekünk kb 1ig jó...

Pankaa,Akkor mégegyszer ÜDV ZUGLÓBAN!!! :lol: :lol: :lol:
Hogy álltok? Még dobozból éltek? Na ha túl vagytok a nehezén ,akkor hozzunk össze egy topik talit...lassan ugyis kitavaszodik...Mehetünk akár játszóra is ,de maradhat az ikea is!

Persze ez NEKTEK is szól,csajok.... :wink: !!!
zsamin
 
 


Szio Orsi!

Alvásidőben hogy gyülünk.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Kata!
Na sikerült! Jó lett a vonalzód! :wink:
zsamin
 
 


Szia Zsuzsi!

most kelt fel, na ne... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fél óra, mwegyek, hátha vissza alszik

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sikerült!!! :D :D
Méghozzá mindkettő

:D :D

A Jeszenák - Cinkotai sarkán lakunk.
Én is várom a jóidőt, addigra már Anna is járni fog, talán :-)

Kép

Kép
bokata
 
 


Kata!

Megnéztem a tesódat iwiw-en ...
Hát hogy én milyen hülye vagyok,basszus!
Hát persze hogy ismerős volt a neve...MERT VELEM ( is) KOSARAZOTT!!! :oops: :lol: :lol: :lol:
Amugy nagyon hasonlitotok egymásra és a Zsofi semmit nem változott....
Na gyorsan irok is neki...
(amugy voltam is nálatok jo párszor...még kis csajként...)
zsamin
 
 


Zsuzsi,

kicsi a világ :-) :D
Én a húgomnak csak 2 barátnőjét ismertem név szerint, de volt szülinapi bulija, amikor sokan voltak. Te is így jártál nálunk?

Kép

Kép
bokata
 
 


Szerintem akkor is,meg emlékszem mikor vmi kutyára kellett vigyázni...mikor épitkeztek mellettetek és mindig elszökött,azt hiszem...
Irtam most iwiwen neki,és beugrott hogy ott ittam nálatok orosz teát,cukor -citrom nélkül és nagyon nem izlett.... :oops: ...meg olyan nagyon csipős volt a mustárotok is...! :oops: :lol:
De hogy milyen apropóbol kostoltam végig nálatok ezeket... :oops: ...arra nem emlékszem!
Meg még majd megkérdezem anyut,mert ő is biztos emlékszik rátok!
Olyan a memoriája..... :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Pankaa, a Turi a Nagy Lajos király útja és a Gyarmat utca sarkán van. Ha jössz a 62-s villamossal, kikanyarodik a Nagy Lajosra (itt lakunk mi :wink: ), a következő megálló a posta, utána a Bosnyák tér. A posta és a Bosnyák között van. 2000 Ft egy kiló ruha, de minden hónapban van akció, és akkor 1000 Ft egy kiló. Most épp akció van szerdáig, pénteken jön az új kollekció. Néha ki lehet fogni jó gyerekcuccokat, mást nem néztem. GYerekcuccban is csak a farmereket böngészem, azok jók

Piac. Én rendszeresen járok, állítólag olcsó. Én nem tudom az árakat, és hát nem is azt nézem, hogy olcsó, hanem hogy szép legyen. Lehet, hogy a piac legdrágább kofáinál vásárolok :oops: Ha nem esik az eső, szerdán vagy pénteken tervezek megint egy bevásárlást :lol:

Túléltétek a költözést? Hány doboz van még hátra? "Szuper" anyósod van... Az enyémnek is volt beszólása. Elmondta, hogy amikor nem vagyunk ott, neki egyáltalán nem hiányzik az unokája, mert nem is szoktak még össze... :twisted: Szerinted??? aztán finomította még, hogy persze mikor elmegyünk, sír utána. áááááááááááááááááá

Igen, az ötös busz a Moszkva térre is megy, elég hosszú az útvonala. Nekem mázli, mert ott van a dokim, és ha netán Marcit nem tudnám kire bízni, akár babakocsival is mehetek...

Szia Pocimaci! Örülök, hogy jöttél. Nagyon kis huncut Emma :) Milyen baba? Fájdítsd egy kicsit a szívemet. Jól alszik? :?

Petra! De jó, hogy jöttél. De költözés után sem eltűnni ám!!! Mennyi van még a szakdoliból hátra?

Szia Bokata! Neked is örülök :) Képek vannak a gyerkőcökről?

Én várom már a talit!!! Már egész jó idő van, bár még tényleg nem játszóteres idő....

Zsuzsó! Milyen emlékeid vannak :lol: :lol: :lol: Rossz tea, csípős mustár :lol: :lol: Úgy látom, megvisel ez a fogyókúra, ha egyből ilyenek jutnak eszedbe :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi remekül vagyunk. Gyakoroljuk a bébitaxizást. Egyenlőre még csak én rohangálok körbe-körbe a lakásban, tolva a gyereket, aki gőzerővel csapkodja a dudát :lol: :lol: Testmozgásnak jó nekem :wink:

Hétfőn elutazunk pár napra, Zalacsányba megyünk wellness-hétvégére. Még el kell mennem úszó-pelusért a MiniManóba. Tényleg, lányok, mikor jártok oda? Hátha tudjuk úgy ütemezni Marci alvását, hogy összefuthassunk :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


zsamin, én egyáltalán nem haragszom, sőt! :lol:
hékás, márc. végéig kell leadni :shock: :roll:

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok!

Küldenék én fotót, de egyelőre nincs annyira kicsi képem, amit ez a rendszer elfogad. :(

Kép

Kép
bokata
 
 


Talán ez jó lesz Kép

Kép

Kép
bokata
 
 


És Marci

Kép

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!!:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:33-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Pankaa! Gratula a gyors költözéshez!

Kata! Neked meg a helyes gyerkőcökhöz!

Zsuzsi! És a többiek! Ma esetleg valami "gyerekkifárasztós" program? Valahol? Valamit?

Zsuzsó! Írok privit!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Nem írok, rájöttem, csak kicsit fáradt vagyok, bocsi :oops: :oops: :oops:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Pankaa,
melyik bölcsiben jártatok? És most már szeretnéd beadni vagy csak ősztől?
A fiam a Tihany térre járt, oviba is, oda szeretném vinni a lányomat is.
Én is hallottam, hogy túlzsúfoltak a bölcsik, ezért már születsée után 2 héttel bementem, a fiam még akkor ott volt ovis.
Jól megmosolyogtak, és azt mondták, hogy most májusban lesz a jelentkezés.
Gondoltam, hogy azért szokják az arcomat, elmentem most február legelején is, már Annával együtt.Most is azt mondták, hogy május és nincs előjegyzési lista.
Így várom a májust, megpróbálok első nap első órában odamenni :-))

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz,és a skacok is úgy akarják ,délután ,5 körül elmegyünk a játszóházba a XVI.ker-be! Nincs kedvetek csatlakozni?
Orsival megyünk,meg a törpékkel... :wink:

Tegnap megvolt az első ( és remélem az utolsó is) nagyobb "balesetünk"... :? A drágám ,majdnem csinált mégegy lukat a fülébe...de fölülre. Üvöltés,vér,ijedtség...volt minden!
Azt hiszem hozzá kell szoknom hogy ilyen is elő fog fordulni,bár nagyon remélem,minél kevesebbszer... :oops: :(

Hát,viszont úgy látszik,betalálták az Ikeában a "tuti" helyet a zsebesek... :twisted: ...annyira áááá,nem is tudom! Kifigyelték,hogy sokan ugyis a gyereket hajkurásszák,addig meg ...hopsz egy táska...hopsz egy telefon...hopsz egy .......!
Mostmár akkor oda se megyünk! Szupi! Köszi NEKIK!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Sajnálom,Pankaa ,hogy az első élményetek Zuglórol pont ez volt... :?
Amúgy nagyon ügyi vagy,látszik,hogy rutinos költözködők vagytok... :lol: ...Nálunk még kb fél év után is kerültek elő a dobozból kincsek... :wink:

Csajok! Kifutó modell (tavalyi) SCAMP bodikat tudok nagyon olcsón, akit érdekel,irjon privit! Minden méret,minden szin, fiu-lány,hosszu ujju ,rövid ujju...Ha tudtok,a napokban jelezzétek ,mert elviszik a szépeket,jókat...
Köszi!
zsamin
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:34-kor.
pankaa
 
 


Sziasztok!

Pankaa,nagyon szerencsétek van a bölcsivel!!! Ügyi vagy hogy nem hagytad magad "lerázni"...A te lányod se egy elveszett csajszi,akkor ha már egyből....durr bele...ment a motorokért!!! :lol: :lol: :lol:
Úgy látszik a járgányok mindenhol vita tárgyai... :wink:
De neked már volt munka helyed,vagy a régi helyedre vettek vissza? Vagy most találtad-kerested? Bocsi,de ezt nem értem.....
:oops: :oops: :oops: ...nem akarok nagyon kiváncsi lenni,bocsika! :wink: :oops:


Kata! Annának hogy tetszett a délelötti program? Szerintem kiprobálni jo volt,hogy tul.képpen mi is ez...Épp hogy haza értünk,ebéd és akkorát aludt Amina,kb 5 percet se kellett altatni... :wink: :lol:
Amugy ezzel az állatkerti játszoházzal bele ültetted a bogarat a fülembe... :lol: ....meg néztem neten,ha van kedvetek össze hozhatjuk valamikor, esetleg a jövöhéten?

Többiek? Titeket nem érdekelne? Nem csatlakoztok hozzánk?
Én még nem voltam,de állitolag nagyon sok féle játék van ( Orsi, ABBÓL az autobol is több db van -állitolag :wink: :lol: ) és jó nagy a hely....
És akkor összehozhatjuk azt a topik talit...vagy valami olyasmit! :wink:

Jó éjt mindenkinek!
Sziasztok
zsamin
 
 


Zsamin!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pankaa 2009.07.20 13:36-kor.
pankaa
 
 


SZiasztok!

Zsuzsó, nekünk nem jó a jövő hét. Elutazunk wellnesselni :lol: :lol: :lol: :lol: De szerintem Marcus még pici is az ilyenhez, nem?

Pankaa, nagyon ügyi vagy, hogy ennyire pillanatok alatt mindent lerendeztél. Képzeld, én meg a Madarász mellett dolgoztam közvetlenül :lol: :lol: :lol:

Felébredt, majd még jövök. Mert szinte semmire nem tudtam reagálni, bocsi :oops:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
Annának tetszett a zene foglalkozás, el is fáradt jól :D , könnyebb volt az altatás.
Ma hirtelen felindulásból elmentünk a bbgo-ba Manó Muzsikára, az is tetszett neki, sokat ment az oktatóhoz, beült az ölébe. Azt hittem ma is jól kifárad, de úgy tűnik nem eléggé, mert nem aludt el könnyen, még dumál a szobában.

Pankaa,
tényleg nagyon mázlista vagy, kívánom, hogy maradjon melletted ez a jó szerencse! :wink:
Most néze, hogy Emilinek 2 nappal van hamarabb a szülinapja, mint Annának (na jó, van még közöttük 1 év is :-) ).

Ez az állatkerti játszóház linkje:
http://www.jatek-mester.hu/
Én már régen voltam ott, de Marci mindig nagyon szerette.

Brigi,
szerintem is kicsi még a fiad, még az én lányom is határeset. De majd ha nagyobb lesz! :-) Emlékszem, hogy én vártam, hogy mikor lesz 3 éves, hogy bevegyék bizonyos játszóhazakba. És tessék, már iskolás lett! :)

Sziasztok!

Kata

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Látom voltatok muzskálni! Én most régen voltam vele, de akkor még nem jött be, mert nem tudom a fenekére leültetni 2 percre sem. Pedig szereti a zenét.
én benne leszek az állatkerti játszó látogatásba, de szerintem mi sem a jövő héten.
Megfázott a Kitti, ma már láza is volt :cry:
úgyhogy most kúrálom ezerrel, pedig azt hittem megússzuk, de hát nem... :cry:

Brigi!Merre mentek wellnesselni, hadd irigykedjek egy kicsit?

Kata! Akkor mi is elég közel lakunk egymáshoz!

Pankaa! Tényleg mázlid volt mindennel, csak így tovább!

Orsi hova tűnt csajok, nem tud valaki róla valamit?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Ja, és tegnap voltam dokinál, minden rendben van, még mindig lány :D , jövőhéten hétfőn megyek cukros löttyöt inni. :?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: