Új privát üzeneted érkezett!

vagyok olvaslak benneteket

én nekem vasárnap volt peteérésem ahoz képest hogy csütörtökön meg kellett volna jönnie :):):) mindegy beleadtunk apait anyait és bízom benne hogy már alakulgat a babóca majd két hét múlva kiderűl :):):)

Betegeknek jobbulást mi is elkezdtünk köhögni ma de semmi más tünet nincs reméálem nem is lesz :)

Boszia : anyóson lépj túl nem tudod úgysem megválzotatni az viszont furi hogy a párod nem akar nekik szólni semmiért sem miért van ez? nálunk Gabi mindig mellém áll ha nekem van igazam

nika70
Salgótarján
 
 


Nika apjuk mellém is mindig mellém áll,de az anyjától mindig is tartott a saját gazával szemben is! Még a saját férje is fél neki mondani vmit,mert lehet,hogy viccnek szánja,s mindenki nevet,ő meg vérig sértődik! :twisted:

Gabika elaludt nemrég,mielőtt adhattam volna neki uszit! Mindegy megvárom,míg felkel! :lol:

Nika
nektek megy a drukk nagyon!

Apa azt mondta vegyek már kismamavitamint,s szedjem! :lol: Elevitet szedtem Gabikával is,szerinte ez bevált,maradjunk ennél. Egy ismerősöm viszont az Eurovitet ajánlja,mert abban van már halolaj is. Hát csak annyira nem ismerem,s nem nagyon hallani erről! :roll:
Gabikával akkor kezdtem el szedni,mikor már 2 hónapos voltam,előre nem. Nika te szedsz vmit? Vagy többiek szedtetek előre kismamavitamint? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!
Ma reggel el kellett mennünk a Dr.Néninkhez, mert este elkezdett Bogi köhécselni. Nem kapott antibiotikumot, köhögéscsillapítót és köptetőt kapott. Lesz egy éjszakánk, az tuti :cry: Ugyanis a köhögés Bogit mindig meghányatja. Apukájára hasonlít ebben sajnos.

Boszi!
Én nem szedtem semmit, s nem is áll szándékomban, a tesóbabánál sem majd. Átláthatóbbnak és megbízhatóbbnak tartom a sokoldalú táplálkozást.
Unitesóm pl. a Béres Gravidát szedte. Azt hiszem, ha valamit muszáj volna szednem, Én is egy Béres terméket választanék.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 

Gani jobbulást nektek,remélem nem lesz azért olyan rossz éjszakátok! :roll: Egy ismerősöm kisfia hányt mindig a köhögéstől,meg az erős sírástól is! Hát nem irigyeltem! :roll:

Én amellett vagyok,hogy terhesség alatt kell a sok vitamin,annyit nem tudunk gyümölcsökkel és zöldséggel bevinni,ezért kell + vitamin! :wink: Még Magne B6-ot szedtem az Elevit mellett. Emlékszem volt egy időszak,mikor kisebbnek látták a babát,s napi 3 elevitet kellett szednem 2-3 hétig,s nem lett nagy babám mégse! :wink: Szerintem hülyeség,hogy attól nő meg óriásira! :roll: Az anya születési súlyából lehet következtetni a baba súlyára általábban. Én 2950gr-el születtem,Gabika pedig 2970gr-al. :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: bevallom őszintén, hogy láttam az e-mailedet, de nem veszek részt a játékban, mert időhiányban szenvedek, és örülök, hogy ide a babanetre feljutok és végig tudom olvasni amit irtatok. Szóval bocsi Boszi, de töröltem az e-mailt és csak futólag olvastam :oops: :oops: :oops:

Terhesvitamin: nem szedtem és nem is fogok. Régen nem volt ilyen és mégis elvoltak a kismamák. Mostanában divat lett terhes vitamint szedni, és valakik ebből jól megélnek/meggazdagodnak... De ez csak az én véleményem... :wink: (Mellesleg az én orvosom nem ajánlotta, azt mondta, ha rendesen táplálkozom, akkor nem kell.)

Gani, Helga: hogy vagytok? Gyerekek? Áron és Bogi?

Nika: én továbbra is drukkolok nektek, és szívből kívánom, hogy karácsonyra kistesót hozzon a Jézuska nektek! :wink:

És képzeljétek a miskolci Auchanban ember hiány van, hatalmas forgalmuk van, nem számítottak ennyire! Szóval Gani, ha van ismerős, aki esetleg állást keres, annak szólj! :wink:

horvviki
 
 


Ja, és elfelejtettem írni, hogy gazdagodott Fanni szókincse :lol:
Már mondja: papa, mama, baba, kaka, kakaó, vau-vau, nem, sihuhu (ez a vonat :lol: ) Nekem is mond valamit, de inkább a nyanyához hasonlít és nem az anyához :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Jobbulást a betegeknek!


Boszi
Hová küldtél e-mail?
A t-online-os e-mail címet már nem nagyon hazsnálom...
A manóét nézem mindig... :P
Uolyan kabátkája van Levinek is, mint amiben Gabika van :lol:

Vitamin
Én szedtem az Elevitet egy ideig (terhesség előtt és a terhesség elején) -
de aztán áttértem az Eurovitre.
A következőnél is szedek majd valamit... mert a táplálkozásom... :?
Van olyan, hogy pl. pár napig nem eszek gyümit, mert nem esik jól...

Nika DRUKKK!!!!!!!!!!!!!!! :P :wink:

Viki
Fanni már szépen beszélget :lol:

Ki sütött tortát a bébinek ( Boszi Te igen - milyet is?) az első szülinapra? ...milyet?
Találtam már néhány receptet a neten.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia Levi címére átküldtem! :wink:

Én sütöttem tortát Gabikának igen. Piskóta volt, 3 lapos,s gesztenyés-tejszínes krémje volt! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megpróbáltam Gabikára az overállt,amit tavaly kapott anyuéktól,s még jó! :lol: Nem kell venni szerencsére!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Áron jobban van szerencsére, bár elég csúnyán köhög mostmár, és sajnos Őt is meghányatja a dolog :( Mi nem voltunk dokinál, szerintem csak 2-3 nap múlva kerülnénk be hozzá, és remélhetőleg addigra meggyógyul Áron.

Nika megy a drukk!

Én szedtem Elevitet meg New Life-ot (amerikai tabletta), és szerintem a következő babánál is szedni fogom. Szerintem nemsokára én is elkezdem szedni még a következő baba fogamzása előtt :) Nekem jó nagy baba lett Áron (4070g), míg én 2900g-mal születtem, szerintem nincs összefüggés.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja igen! Nekünk is volt saját készítésű tortánk, túrókrémes torta (piskóta lapok között volt a krém)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika még durmol. :lol:
Helga nem semmi ami az egészségügyben folyik. Hogy napokkal később tudna csak fogadni a doki?
:evil:
Ez durva!
Arra nem gondoltál,hogy esetleg ilyen esetben kihívd? Vagy nem is megy ki?

Kia a Könyvkukacos játék tárgytalan,amit küldtem,egy ismerősöm most írt,hogy nagy átverés!

Jó hűvős lett. 7 fok van kint,aztán bent is csak 20 fok. Egyszerűen nevetséges,hogy a lakókat nem érdekli a panelprogram,inkább rongyozzam körbe az erkélyajtóm,mert a szigetelés se ér semmit. Csak hát a rongyozás se a legjobb,mert ahányszor ki akarok vmiért menni,azokat kivenni,s mindig visszatenni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mást is 1 nap 100x hív fel az anyja?Nekem ez néha sok kicsit,de,ha megmondom neki,akkor megbántom,mert már egyszer volt erről szó,s persze én voltam a rossz,akinek átmosta a férje az agyát,hogy ilyen hülyeséget beszélek.

De könyörgöm ma is már 3x hívott. Felhív reggel,aztán elköszönök tőle,majd 5 perc múlva újra hív,aztán mondom neki,hogy le kell tennem,mert jön az ebédem,s ki kell nyitnom az ajtót. 5 perc múlva újra hívott,hogy megérdeklődje megjött-e az ebéd,s mi újság?!

Nekem ez sok néha! S akkor még estig sokszor fog hívni.

Nekem napi 1-2 elég.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Éreztem én, hogy átverés az egész :(
Mivel Áron nem lázas beteg, ezért nem fogadnak azonnal az orvosnál, és ahogy a múltkor is volt, egyből betelik az összes időpont a mai napra, tehát max holnap fogadna. És szerintem nem jönne ki, mivel hála, annyira nem beteg a fiacskám.
Anyukámmal napi 1x vagy max 2x beszélek. Max 20 perc/nap. Áron sem tolerálja a hosszú beszélgetéseket :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Boszi
Olvastam...
Az ilyen "játékok"-ban nem nagyon hiszek. :oops:

Telefon - Én Anyuval heti kb. 2-3x beszélek. (Szerintem elég...)
Levi mellett sem lehet telefonálni :?

Helga
Az orvos és a lázas betegség.
Szept-ben Levi több napig volt lázas és akkor is időpontot kaptunk..
Csak akkor mehettünk :?
Remélem ez Szabolcsban nem így van.. , mert nagyon nem tetszik :evil:

Tényleg nagyon hideg van kint.
Ma menni akartam sétálni... ha sütött volna a nap :?
...így csak a fsz-re mentünk le... ott is látott kutyát Manó (nagyon szereti őket) :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi,
Szerintem hívd föl a távfűtőműveket, hogy tekerjék magasabbra a ház közös fűtésrendszerét. Én simán felhívtam őket, mikor a meleg víz nem volt elég meleg. (előtte felhívtam a gondnokot, de ő semmit sem csinált, mondta, ha akarok valamit, intézkedjem magam :twisted: )

Kia,
Lázas betegség esetén sem fogadtak azonnal???? Non sense! :evil:

KépKépKépKép
thelga
 
 


köszi a drukkokat :):)

gege meg lebetegedett mandullagyulladása van kaportt gyógyit de semmit nem látszik rajta hogy beteg tegnap folyt az orra meg köhögött de hála istennek nem lázas kicsit nehezen viseli az orrszívást de jobban van már :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Húha!:oops:
Én minden nap kb.1 órát beszélek a szüleimmel. Ebből 10 perc a Bogié. Fogja a telefont és sétál a szobák között, közben erősen gesztikulál :lol: Látnotok kellene. Mint a brazil sorozatokban.Annyira magyaráz :lol:
Mi mindent átbeszélünk anyával. Ha valakit ér bármilyen hatás, azonnal megosztjuk a másikkal. Nekem Ő a legjobb barátnőm. Engem így neveltek. Ma már persze, apa van az abszolút első helyen, de ettől ugyanúgy megosztom az érzéseimet és a tapasztalataimat anyával is!
De!
Anyósommal is minden nap beszélek. Jó, Ő itt lakik 1 házzal odébb. De minden nap találkozunk. Hamondjuk Ovizunk mindketten Bogival, akkor este már nem megyünk át, max.szerdán átjön Ő, hogy megkérdezze, jól vagyunk -e :lol: Anyósommal is BÁRMIT meg tudok beszélni!
Nekem ez nem terhes.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani én is így szeretném nevelni Levit és a tesóját is :wink:
Szeretném, ha a barátja is lehetnék :P

Nika Jobbulást Gegének!!!!!
Kép

Helga
Pl. Hétfőn tel-am, hétvégén is lázas volt és keddre adtak időpontot :evil:
Azt mondták csillapítsam a lázát és ha rosszul van éjjel - ügyelet :evil:
Na ez Bp.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ajánlom nektek,jó kis meglepi a gyerekeknek:

http://www.barkacskucko.hu/article.php?article_id=123

Helga ez nagyon jó ötlet,nem is gondoltam rá! :wink: Holnap fel is hívom őket,mert 19-20 fokért nem fogok majd télen 24.000-et fizetni! :twisted:

Gani nekem se terhes a telefonálás,de napi 6x 30 perc az már nem kevés! :roll: A napi 2 nekem elég! :wink:
Anyóssal én emailben szoktam beszélni,ha van valami!

Nika nektek is jobbulást,fránya idő hozza a bacikat! :wink:

Hát ma nem semmi hideg volt,s még hol vannak a mínuszok?! :roll:

Kia
az nagyon durva,ha lázas betegséggel nem fogadott az orvos! :twisted: Én mikor Gabika náthás volt nagyon,akkor is dokit hívtam,s jött is! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én hála csak akkor beszélek anyóssal ha személyesen talizunk amúgy nem hívogat :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Na anyós ma azért beszélt velem neten,hogy elmondja,hogy a fiam eltörte a legkisebb sógorom méregdrága napszemüvegét! :roll: Mert nem volt olcsó,mert mindent szűr,de nem baj!
Hát ahol minden ki van b..........a az asztalra s nincs rend,nem tehetek róla,hogy elvette,s eltörte,bár szerintem lehet már meg is volt lazulva! :roll:
Örültem volna,hogy ha azt mondja fizessük ki,mert tőle ez is kitelik! :twisted:

Helga felhívtam a Főtávot,s most várom meleget! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem tudom Helga nálad hogy volt:
Ez a Főtáv nem is megy olyan simán,mint hittem!Visszahívtak,s közölték,hogy addig nem tudnak semmit tenni,amíg a közös képviselő nem jelzi a problémát nekik. S kérdezzem meg a szomszédokat náluk hány fok van!

Lehet egyedi a probléma és ki kell vizsgálni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap Levi egyedül lépett 4-5 lépést.. jött hozzám :lol:

Boszi
Az a Mikuláslevél jó kis üzlet :shock:

Remélem megy a meleg...
Nálunk most is 24 fok van...

Az anyós.. most kezd egy kicsit furcsa lenni...
Eddig mindig mondogatta, hogy de jó lesz, ha megyünk, de most...
Már azon gondolkoztam, hogy inkább albérletbe kellene menni, amíg nem lesz lakás vagy ház.
Már azt mondja, hogy nem adja el a házat (valaki nagyon telebeszélhette a fejét),
pedig pl. a fűtésük iszonyat sok és csak 18 fok van... mi lesz jan-tól? Nekünk kell a meleg.
...nem bírják már a füvet sem nyírni... de mégsem változtatnak. :?
Na és tegnap azt mondta Apának ( volt otthon - az új (régi)munkahelyére kellett mennie),
hogy nem fog elférni a bútor, a ruha... Lehet, hogy mi sem :roll: :evil:
...és a szekrényeket vigyük haza - ha nem kell nekünk jó lesz neki :shock:
Mi itt akarjuk hagyni, hogy ne kelljen szétszedni - ha kell az új lakónak.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mi végre meggyógyultunk. Minden kis beteg gyógyuljon meg gyorsan.
Megkapta Zsófi ma a pneumo... oltást. NAgyon hősiesen viselte. Öltözésnél már egy sirós kislányt akart vigasztalni :) . Megdicsérte a doki, mert 2 hónap alatt majdnem 1,5 kilót hizott, ami nála nagy szám. Viszont azon nagyon meglepődőtt, hogy a gyerek kószik, mászik, áll és kanapé mellett lépeget kapaszkodva. Mondta, hogy ne sietessük, de ezt magától csinálja.

Kép
fiora
 
 


Boszi!
Te nem vetted észre, hogy eltörte Gabi a szemcsit?

Körbekérdezted már a szomszédokat? Náluk is annyi a hő, mint Nálatok?

Ilyen Mikucsomagot már akartam Én is Boginak. Tavaly képeslapot kapott Nagykarácsonyból és Mikukor elmentünk a Mikulásvonattal
( www.mikulasvonat.pipelinedesign.hu/galeria.html)egy körre.

Most fog kapni ilyen csomit, amit belinkeltél Boszi! Köszönjük :D Már át is lett utalva a pénz.

Kia!
A Te szüleid nem jöhetnek számításba addig, amíg nem költöztök a sajátotokba?

Fiora!
Nagyon kis ügyes Zsófi! :wink:
A 2 hónap alatti 1,5 kg hízás szerintem ilyen idős babánál nagy szó :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia akkor nem semmi az anyós nálad se! :twisted: Remélem minden zökkenő mentesen lezajlik majd! :wink:

Fiora örülök,hogy jól vagytok. Zsófi szépen hízik! :wink: S nagyon ügyes,ha már ilyeneket csinál,GRATULA! :lol:

Mikuláslevelet majd én is rendelek Gabikának,apa meg idén is Mikulás lesz majd! :lol:

Gani nem vettem észre,hogy Gabika eltörte a szemüveget. Én akkor se értem minek ennyire felfújni,hisz kisgyerek,s ilyenek előfordulnak. Anyuéknál meg eltört egy nagyobb vázát,s nem lett semmi,nem mondógalódott nekem senki!

Szomszédokat még nem tudtam megkérdezni. A mi folyósonkon 5 lakás van,közvetlen szomszéd nincs,mert önkormányzati lakás,az egyiknél tudom,hogy mindig oltári a meleg,már csak a másik kettő van vissza! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma úgy főztem,hogy holnap ne keljen,s akkor tudok majd készíteni Somlóit! :P Rég csináltam,s apa nagyon szereti! :wink:

Olvastam neten,hogy jövő hét végén már hózápor is lehet,s megjön az igazi tél! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: anyuméknál is volt olyan tavaly, hogy csak náluk nem volt meleg! Kijöttek, és valamit csináltak a radiátorokkal (szelepet kellett állítani, azt hiszem...)

Fiora: én már nem foglalkozom azzal, hogy Fanni mennyit hízik... régen halálra idegesítettem magam a hízás témával (dokinéni hatására). Most már nem idegeskedem, Fanni szépen eszik, alszik, nyugodt baba. Ez a fő! :lol:
Nagyon ügyes Zsófi baba! Fanni is már mászott, felállt 6 hónaposan! Szóval nyugodtan hagyjad. Ha magától csinálja, akkor nem gond.

Igazi télre én még nem vágyom...

Mikulás: jó kis üzlet ez valakinek. De ha kicsit nagyobb lenne Fanni, én is megrendelném, de szerintem idén még nem fogná fel :roll:

Kia! Mikor is költöznétek? Biztos más lesz, mint itt hármasban...

horvviki
 
 


Sziasztok!


Tegnap voltam Jean Michel Jarre koncerten, de csalódtam, nem volt olyan jó, mint amire számítottam. Egyedül mentem, a jegyet apától kaptam szülinapomra. Ő itt maradt Áronnal. Hát nem volt egyszerű..... az altatásig minden rendben ment, de utána kitört a balhé. Kellett volna szegénykémnek anya meg a szopi. Oda állt az ajtóban és engem hívott. :( Csak nehezen tudta az apukája megvigasztalni....

Kia,
Hát a Te anyósod sem egy egyszerű eset! Szerintem gondoljátok meg 2x is mielőtt közös házépítésbe fogtok...
Hatalmas gratula Levinek! Hihetetlen, hogy milyen korán elkezdett járni!

És persze Zsófinak is nagy gratula! Ő is nagyon ügyi! Azt hiszem, Fanni is lépkedett oldalazgatott, mikor ilyen idősen náluk jártunk :wink:

Gani,
Nekem is pont ilyen a kapcsolatom anyuval, Ő a legjobb barátnőm, és mindent megbeszélünk, nincsenek titkaink egymás előtt. És én is pont ilyen kapcsolatot szeretnék majd a gyerekeimmel, mint ami vele is van.

Boszi,
Furi, hogy a távhő így kekeckedik Veled, nem értem, hogy az én meleg vizes kérésem miben más, mint a Tied, hiszen az én kérésem is érintette a többi lakót. Az viszont döbbenet, hogy másnál dög meleg van, míg Ti majd megfagytok..... ez nagyon furi! Ki kellene deríteni, hogy mi is a nagy különbség oka. Emeletek között szokott nagy különbség is lenni, de emeleten belül is??? Hát erről még nem hallottam.
A jövőheti prognózist azért fenntartásokkal kezeld!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Na látom, Viki már válaszolt is a kérdesemre :D

Ja Mikulás.... mi is inkább jövőre.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma eljutok a fogdokihoz úgy néz ki talán,s még a jövő héten is remélhetőleg. Már nagyon várom,kezd érzékeny lenni a fogam.

Helga én sem értem ezeket a nagy hőmérséklet különbségeket. Nálunk 19-20, az egyik szomszédnál meg 30 fok van! :shock: Amilyen idióta közös képviselőnk van szerintem nem is nagyon fog vele foglalkozni,de akkor odacsapok én az asztalra! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Tegnap Bogi levelet írt a Jézuskának. Kérdezem Tőle:
-Mit kértél a levélben?
-Egy herceget.
-De már van 2 herceg babád is! Miért nem másféle játékot kértél?
-Anyaaa!Nem játékot! Igazi herceget kérek!Feküdjön le a kisszobába, hogy Én minden este szerelmes csókot tudjak Neki adni.
:lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok lányok!



Én ma egyedül vagyok,apa dolgozik,majd 16 óra fele ér haza csak. Nálam takarítás és sütés a program ma,holnap meg családias nap lesz,pihenünk.

Tegnap annyira készültem elmenni fogdokihoz,de sajnos nem jött össze,mert 14 óráig rendelt csak,apjuk meg 15 órára ér haza!Abban voltunk,hogy 14től rendel. Na talán a jövő héten eljutok,mert már nagyon érzékeny az egyik fogam,nem kellemes.



Mondtam már,hogy utálom a BKV-t?!Rajtam nem gazdagszanak meg az 100%!

Tegnap jött egy levél apjuknak. 4 éve megbüntették a 2-es metron.(hozzáteszem nem fordult ilyen elő még vele,hiszen mindig van nála jegy)Sietségében itthon maradt a jegye. Helyszínit nem fizetett,de csekkek se jöttek a lakcimre,erre tegnap egy ügyvédi irodától jön egy 12.000Ft-oscsekk!

Hát ezt nem hiszem el! 4 éve volt,eddig semmi nem jött,csak most,s akkor mi fizessük meg a 4 évi kamatokat is?

Fel is hívtuk az irodát,s kiderült,hogy a párom 1000 éves cimére ment mindig a csekk,s csak most tudták meg,hogy nem ott lakik! Na elmehetnek!

Most lekértünk minden adatot,3 hét és küldik,s utána meg majd részletfizetést kérünk,bár szívünk szerint ki se fizetnénk!



http://bkvfigyelo.blog.hu/



Érdemes itt olvasgatni,hogy mik vannak!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani ez nagyon aranyos! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fiora
Gratula a lépegetéshez!! :P

Helga
Közös házépítés nem lesz.... ez már biztos.
Valaki (sejtem, hogy ki) nagyon lebeszélte őket a ház eladásáról.

Most abban bízunk, hogy tavasszal sok eladó ház lesz olcsón - a válság miatt...
és főleg új, hogy a szocpol ne ússzon el :P

Gani
Az én szüleim 60 km-re laknak a leendő munkahelytől... egy kicsit messze van,
hogy Apa minden nap onnan járjon be.

Bogi nagyon édes... ilyet mondani :lol: A herceg :P

Boszi
A szomszédnál 30 fok? ...remélem a k.képviselő csinál valamit és megoldódik...

Viki
...hogy mikor költözünk?
Apa már Kari előtt akart, de csak a két ünnep között fogunk :lol:
A Kari 3-asban lesz :P

Aztán nem lesz net... egy ideig :? ...csak akkor, ha az öcsém gépe elé ülök...

Levi már 5-6 lépésnél tart :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Azt hittem mindkettőtök szülei Nyíregyházán élnek.
Így akkor év végén a 2 ünnep között albérletbe mentek? Már megvan? Vagy az albérlés, hogy működik egyáltalán?

A házépíttetésről már teljesen lemondtatok? Miért? Annyira akartátok.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani...
A házépítés nem menne - nekünk nincs 20 milliónk..
Telek 4-5, a ház 15 körül... :?
Akkor lett volna könnyebb, ha Anyósék eladják a házat, mert akkor a telket ők vették volna...

Várunk tavaszig - talán a válság miatt többen fogják árulni (nekik rossz, de nekünk jó :oops: )
és olcsóbban is...
Jó lenne egy kb 90 - 100 %-ban kész házat kifogni, amiben még nem laktak...
De használtak is vannak jó áron Nyíregyháza mellett egy községben - ahová a munkahely közel van :wink:
...és nem mellékes, hogy Anyósék épp az ellenkező irányban laknak :lol:

Az albérlet..
Megbeszéltük Apával, hogy ha nem megy az együttélés, akkor megyünk...

Többiek?
Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Akkor a könnyűszerkezetes házépítés is anyósékkal a képben volt tervben? Ezt nem tudtam.
Új házat kb. mennyiért akartok nézni? Az olcsóbb szerinted, mint 20 millió? Melyik településben gondolkodtok?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Holnap írok....

Egy kérdés:
Volt már valamelyik babának Zetpol cipője?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Sok a dolgom sajna, holnap meg megint megyek Miskolcra.

Kia! Nem volt még olyan cipőnk.
Reméljük azért majd kijöttök anyósékkal. Bár hosszú távon biztos előjönnek problémák...


Boszi? Mizu? Nem voltál két napja :roll:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Mi is megvagyunk, Áronom már meggyógyult.

Kia,
Nekünk sem volt ilyen cipőnk.
Hát én meggondolnám az együttélést anyósékkal ezek után... Vagy tényleg csak rövid ideig.
Mennyire drágák arra az ingatlanok?

Boszi????

KépKépKépKép
thelga
 
 


...ezt kihagytam:
:oops: Gegének itt is
Kép
:P :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok! :wink:

Itt vagyok ám,nem vesztem el,csak nem sok időm van netezni Gabika mellett. Délelőtt visszarakom a kiságyba,míg én fözök,vasalok,s délután alszik úgy 3 órát,addig én is pihenek,olvasok! :wink:

Kia talán jobb is,hogy kiderült most,hogy nem is lenne olyan jó anyósékkal együtt! :roll: Drukkolok,hogy minden jól alakuljon majd! :wink:

Nekünk van ZETPOL cipőnk,s nagyon szeretjük! :lol: Benti kis csatos mamusz! :wink:

Képzeljétek most megint többet vontak le a hitelre 4000 Ft-al! :twisted: Most már 74.000Ftnál tartunk. Remélem jövő hónapban nem lesz 80.000! :shock:


Helga örülök,hogy már jól vagytok! :wink:
Mi Játszóházba szerintem majd csak jövőra megyünk,ha már nem lesz semmi náthás hülye járvány,inkább itthon játszunk! :wink:

Nika,ha most tartotáttok akkor Gegének nagyon boldog névnapot! :P

Ettike tessék ide is írni! Mi van veletek? Pocis kép?

Apjukhoz vettek fel egy új hentes tegnap. Már örültem,hogy végre majd akkor el tud jönni,amikor szükség van rá,mert több a hentes. A pasi ma már nem megy,mert fázott! :lol: Melegkonyhán melozott,Gáboréknál meg nyitva van az ajtó!

Képzeljétek tegnap Gabika belerakott egy műanyag flakont a mosógépbe és elindította! :lol: Még jó,hogy észrevettem,s gyors átprogramoztam a szivattyúzásra,az is 30 perc volt!

Tegnap mikor vásárolni voltunk délután,elhaladtuk a pékárus résznél .Mondanom se kell Gabika elkezdett mammazni,hogy neki kell vmi! Mindig viszek magammal kekszet és teát,hogy ne legyen gond,de egyik se kellett neki. Mivel a kifli már kemény volt,egy nagy bagettet kapott,amit azonnal elkezdett majszolni! :lol: Sokan megmosolyogták,mert nagyobb volt a kifli,mint ő! :wink:

Hoztam pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

S 2 videó:

http://www.youtube.com/watch?v=LfPM9mTtUXY

http://www.youtube.com/watch?v=m1mQLBo2Ojs

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gani
Először mi akartunk építettni... aztán jött az, hogy azt mondták - al akarják adni a házat.
Tavaszig csak lesz valami.... :?
Egyben biztos vagyok, hogy ezek után fel sem hozom előttük ezt a témát..
Nem akarok mellettük élni.

A település?
Nyírszőlős,Sóstó, Kótaj esetleg Nyírpazony, Nyírtelek....
Néha van egy-egy jó hírdetés...
Pl. ez: http://www.onlineapro.hu/aprohirdetes-n ... e6352.html
De Apának ez is bejön (csak ez régi...):
http://www.onlineapro.hu/aprohirdetes-k ... d665e.html

Helga
Sajna a telkek is nagyon drágák...
Ami már jobb helyen van az 5-10 millió :?
Egy kész ház pedig 20 felett van....

Boszi
Gabika nagyon aranyos... Látom szeret porszívózni ő is :P

Az új hentes.. akkor segítene a párodnak?...ha nem lenne beteg... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen,mert most csak 2 hentes van, s a közelgő ünnepek miatt akart a főnök még egyet felvenni!De hát kevés volt neki a hőmérséklet,s az első munkanapja így egyben az utolsó is volt!

Gabika kb 1 órát,vagy annyit se aludt délután. Felébresztette a kapucsengő. :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Nem lesznek kicsik ezek a házak? Nem sok a 60 és 70 nm.
Szerintem nagyon jó árban vannak arrafelé a házak! Kevés helyen lehetne 12,5 millióból ilyen házakat venni, mint amik a hirdetésekben szerepeltek.

Mi is nézegetjük a hasonló hirdetéseket, igaz nekünk nem a közeljövőben lesz erre szükségünk. Mégis olyan jó nézegetni és keresni a megfelelőt.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani akkor én mit szóljak,mi 50nm2-en lakunk! Én örülnék 60-70nm2-es háznak/lakásnak,habár az se túl nagy,de már kényelmesebb lenne! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


100nm meg még kényelmesebb lenne, nem? :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Köszike a köszöntéseket igen tegnap volt a névnapja mert ő nem gergely hanem GERGŐ és ez nov 17-én van :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: