Új privát üzeneted érkezett!

Fiora
...én elvinném a dokihoz.
Jobbulást Neki!!!
http://www.borostyanlanc.hu/index.php

Megyek amíg alszik Levi takarítok.... :wink:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Fiora voltatok dokinál? :roll:
Elég pocsék ma az idő sajnos! :roll:

A hét is elég kemény apjuknál. Főleg a péntek lesz nagyon durva! 5-re megy dolgozni,s 21-ig bent kell lenniük sajnos! Az ünnep miatt tovább tartanak nyitva sajnos! Apjuk is majd örül,ha 22 órára itthon lesz!

Tegnap nagyon aranyos volt. Hazaállított egy csokor vörös rózsával,mondván a születésnapomra nem tudott még venni! Olyan jól esett,aranyos volt!
Ma megrendeltem a telefonom a Webshop-ból ,remélhetőleg hamarosan itt is lesz! Ez az én születésnapi ajándékom apjuktól! Ő is telefont kap majd tőlem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fiora: hogy van Zsófi?

Boszi: már akartam kérdezni, hogy hogy minden sztár a párodnál vásárol? Ők nem a lakóhelyüknél vásárolnak? Vagy mindenki arrafelé lakik, vagy mindegyik meg van rendezve :roll:

horvviki
 
 

 
 

Viki ezt nem tudom én se,mert csak előtte nap szólnak,hogy mennek forgatni,s kész! :wink: Apjuknak viszont jó,mert mindig ő van a Tvben! :lol:
Nagyon jó az auchan Karácsonyi Akciós katalógusa! Azt hiszem ki is megyek a jövő héten,s megveszem a keresztfiamnak a bébitaxit! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki!
Ezen már Én is gondolkoztam. Apa szerint Boszi párjának a főnökének lehet valami ismerőse jó helyen :lol:

Tényleg sehol sem járnak még a miskolci Auchan épületével. Bár 1 hét alatt elég sokmindent össze lehet vágni készre.
Minden esetre jövőhéten megnézzük majd az áruházat.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Megjött az új telefonom! :lol:

Kép
Nagyon tuti! Van rajta rádió,meg minden! :P

Nem semmi ez a meleg,s nyakunkon a november,de egyáltalán nem bánom!

Gabika 13 óta durmol,így én is kicsit lazítok! :wink:

Holnap mi nem megyünk a temetőkbe,amikor anyuéknál voltunk már kimentünk! :wink: De azért nem csak e napon jutnak eszembe a szereteim,akik már nem élnek sajnos! :(
Anyóséknál se lesz születésnapozás a hétvégén! Ők is mennek a temetőkbe sokfele!

Hát ma nagyon hosszú lesz a napom. Nem tudom mit csinálok 22 óráig egyedül! :roll:

Remélem viszont,hogy Gabika jól fog viselkedni,s alszik majd rendesen,mert tegnap is csak 22:30 után aludt el. Apjuk már rég aludt akkor! :wink:

Vki adott már kakaót a gyerekének? Én ma vettem Nyuszis kakaót! :lol: Most a 800gros csak 649Ft a Matchban! Nagyon megéri,mert a 400gros szokott ennyi lenni! :wink:
Remélem majd ízlik neki!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kihivtam a dokit inkább Zsófihoz, mert én is lázas vagyok. :(
Kapott C-vitamin cseppet, meg köhögésre cseppet. Sajnos elég rosszul eszik, de legalább ma éjszaka kicsit jobban aludt. Bár nekem úgy tünik, hogy ma náthásabb mint tegnap volt.

Kép
fiora
 
 


Boszi: én is örülök a melegnek! Ma is olyan jó idő volt :)
Fanni szokott kakaót inni, szereti :)

Fiora: hogy vagytok?
Remélem mielőbb meggyógyultok!

Nézitek este a Szombat esti lázat? Én úgy szeretem Csányit, kiváncsi vagyok rá nagyon, hogy táncol :)

Pár kép máról:

horvviki
 
 


Kép Kép

horvviki
 
 


Viki: Zsófi jobban van, kevesebbet köhög. Az éjszaka is jobban alakult. Szerencsére az étvágya is javul. Tegnap és ma reggel is megitta a tápot, pedig már vagy 2 hete nem volt hajlandó. Én még mindig szarul vagyok, elkezdtem köhögni is :( .
Fanni nagyon édes :) . Már nem is baba, hanem kis hölgy.

Kép
fiora
 
 


Fiora: örülök, hogy jobban van Zsófi! Neked is jobbulást!

Apa éjszakás volt, egész nap alszik, így Fannival kettesben sétáltunk lent. Annyira meleg van lent, hogy ez már hihetetlen. Remélem jó sokáig ilyen idő marad még, és nem fogja ezt még az időjárás megbosszulni...

Pár kép máról:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Eléggé pang a Fórum lányok! :roll: Ki mit csinál?
Nika rég voltál? Mi újság veletek?!

Viki jók nagyon a képek! Mi is voltunk lent tegnap sétálni 16 után! :P Nagyon jó idő van,csak az a baj,hogy hamar sötétedik!

Én is hoztam képeket:
Kép
Gabika téli cipője

Kép
egy lavor gyerek

Kép
Sütöttem! :lol: Ha kell a reci szóljatok,s felrakom!(gesztenyés-almás amúgy)

Kép
Szép fiú

Kép

Kép

Kép

Kép
Reggel pizsiben! Ez is az enyém volt még anno! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Mi ez a csend itt? :roll:

Viki tudsz nekem segíteni Auchan-es akcióval kapcsolatban? Az a helyzet,hogy a játékos akciós katalógusban a Micimackós Babataxi 4490Ft,a sima katalógusban pedig 7990Ft. Akkor most melyik a jó ára? A 2 akció egy időben van,csak a játékos hosszabb ideig úgy tudom! A keresztfiúnknak szeretnénk karácsonyra venni! :P

Pénteken azt hittem az automata szórakozik velem,s ezért nem tudtam telefont tölteni. Tegnap viszont rájöttem,hogy nem,ugyanis lejárt a kártyám,s erről csak most értesítettek! :shock: Szeptemberben lejárt,nem igazán használom,a számlánkról hitel megy,nem szoktunk levenni manit.
S akkor a szép dolog,hogy a Bank egy belvárosban lévő fiókot jelölt ki,hogy csak ott vehettem át a kártyám,s persze csak én,hiába társtulaj apa! :roll: Na jó mérges lettem,hogy miért nem a lakóhelyhez legközelebb esőt jelölik ki! :evil: Én nem tudok a belvárosba bemenni. Apa is dolgozik minden nap szinte,s nem ér úgy haza,hogy én el tudjak menni,szabadnap meg most nincs,sok a meló.
Ma fogtam magam bementem az itteni fiókba,s elintéztem,hogy minden esetben ide küldjék a kártyám. Csütörtökön már mehetek is érte! :wink:

Helga milyen volt lent?
Kia ti is jól éreztétek magatokat?
Gani? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek mi történt :lol:

Ugye meséltem,hogy Gabika nem igazán szereti a tésztákat.
Ma ebédre krumplis tésztát készítettem. Gondoltam megint teszek egy próbát,s megkóstoltatom vele,s hát lássatok csodát! :lol: Befalt egy nagy adagot! :lol:

Még ezt se meséltem:

Tegnap délután bementünk még pár apróságért a DM-be,s képzeljétek a pénztáros csajtól kaptunk ajándékba 1 MILUPA Fruchtamora-t! Nagyon örültem! :lol: Semmi ilyen akció nincs,de ez a csaj mindig nagyon kedves velem,meg lehet én voltam a 10. vásárló abban az órában! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


olvaslak benneteket de most kicsit depis vagyok :( annyira szeretnék már babás lenni hogy nincs kedvem semmihez sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Mi is vagyunk mostmár, szombaton jöttünk vissza Bp-re, de eddig nem tudtam jönni, vagy a férjem foglalta a gépet, vagy Áronommal kellett foglalkozni.
Áronon Szegeden kijött egy hányásos-fosos vírus, nem volt túl jól szegénykém. Sokat hányt, aztán lázas volt végül ment a hasa, de hála már túl van rajta. Nagyon el volt anyátlanodva szegénykém, gyakorlatilag rajtam lógott.

na egyenlőre ennyi, mennem kell

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boszi: a Micimackós bébitaxinak utána járok, de legközelebb csütörtökön megyek, addig ráér? De ha tényleg így van, hogy két katalógusban szerepel, és az egyikben olcsóbb, akkor természetesen olcsóbban kell odaadnunk. De erről a tévedésről eddig még nem hallottam :roll:

Bocsi csajok, de most rohanok, holnap jövök :wink:

horvviki
 
 


Helga jobbulást nektek,remélem már jól vagytok! S ti nem kaptátok el tőle? :roll:
Ma a boltban mikor vásároltam volt egy kisfiú,aki öklendezett! :shock: Ilyenkor leszek én is rosszul. Végül hogy hányt-e nem tudom,mert teljesen másfele mentem,még ne is lássam,ne is érintkezzek vele. :roll:

Viki persze ráér addig! :wink:

Én kivasaltam egy halom ruhát,most kis pihi,már amennyire Gabika engedi! :lol:

Holnap 8:40re viszem oltásra! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Boszi,
Nagyon úgy néz ki, hogy Áron az apukájától kapta el, egy picit én is elkaptam, és most úgy tűnik, hogy a nagyapja is...de Ő sajnos eléggé.
Prenevar???
Melyik játszótérre jártok? A máltaira? És mikor? Csak mert mi is szeretnénk elnézni valamikor oda, és jó lenne akkor menni, mikor ismerős is van ott.

Nika,
Hú, Te szegény! Ne keseredj el! Hátha összejött ez a hónap!

Kia,
Boldog hófordulót a nagyfiúnak! Nemsokára itt az első szülinap!

Viki,
Tök jók lettek a képek! Látom, fokozatosan vetkőztettétek Fannit a séta alatt:)

Fiora,
Jobbulást Nektek! Remélem, már jobban vagytok!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Megvolt az oltás,volt ám sírás,még könnyek is,de túlélte! :wink: Majd jövőre kapja a 2. felét!
Influenza ellenit is felírattam,de nincs forgalomban azt mondták. Álíltólag az orvosoknak kellett volna ígényelni! :roll: A felnőtt oltás felét kellene neki adni,ugy lehetne megoldani.
Ma az én házidokim is felhívom,hogy hétfőn be tud-e oltani engem is,mert azelőtt kell,hogy kismama leszek! :wink:

Helga mi a Máltaira járunk,de a mi oldalunkon. Délután nem nagyon,akkor csak boltba,mert 15-16ig alszik! :wink:
Egyszer majd összehozhatjuk,ha gondolod!

:P

Képzeljétek a múltkor jött az APEH-tól papír,hogy a páromnak tartozása van. Már volt ilyen,s egyből arra gondoltunk,hogy a cége miatt lehet valami,ezért ma fel is hívtam őket!
Hát nem az miatt,hanem anyós miatt! :twisted: Az a helyzet ugyanis,hogy anyósék régi boltja a párom nevén futott,mint vállalkozó. 2005ben,mikor vettük a lakást több,mint 100.000et kellett anyósnak befizetni,mert nem vehettünk volna lakást a tartozás miatt. S ugye nem rendezte el időben,csak akkor,mert muszáj volt,s ezért szép kis kamatot számoltak fel. :roll:
Na nekünk erre nincs manink,párom nem akar anyjának szólni,mert fél tőle,pedig az ő fizetnivalója ez! :evil:
Kíváncsian várom ti véleményeteket!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma apa is itthon van :) Most alszik Fanni, de ebéd után megyünk a Tropicáriumba! :lol: Kiváncsi vagyok, hogy tetszeni fog-e Fanninak :roll: Aztán még késő délután anyuval megyünk vásárolni Fanninak: csizmát, meg egy-két nadrágot, mert olyan gyorsan nő, hogy már boka fölé érnek a nadrágjai... Bár a csizmán is elgondolkoztam, mert ha még sokáig ilyen jó idő lesz, akkor kinővi azt amit most megveszek neki :roll:

Boszi:
Apeh: én szólnék anyósnak... Dehogy fizetnék helyette!!! :twisted:
Influenza elleni oltás: mi nem oltatjuk be magunkat. Még soha nem kértem, és azt hiszem ezután sem fogom..

Nika: én nagyon drukkolok Nektek! :wink:

horvviki
 
 


Viki apa viszont nem fog,így fizethetünk mi! :evil:
Szerinte anyós úgyis sokat adott,nem kellene ezzel terhelni! :twisted: Jó mi? De,ha nem a mi sarunk akkor?

Influenza ellen én se oltattam még sose be magam! Most is csak a baba miatt fogom! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt el is felejtettem írni,hogy Gabika 11,77kg! :lol:

Ja és én mégsem oltatom be magam influenza ellen! A doki és az asszintensel beszéltem,azt mondták sok értelme nincs,mivel egészséges vagyok,nem ajánlják akkor se,ha kismama leszek. Más egy kisbaba vagy idős beoltása! :wink: Na akkor ezt is megúsztam!
Végülis Gabikával is nagy hassal voltam az influenza kelős közepén,s szerencsére nem lett semmi! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki!
Nyitás időpontja maradt a régi?

Boszi!
Szerintem természetes, hogy anyósodéknak kell fizetni! Ezt Neki is így kellene gondolni! Na és egyáltalán nem biztos, hogy mi a pontos mondanivalója a témával kapcsolatban! Lehet, hogy feléri ésszel, hogy ez az Ő tartozása!
A párodat viszont egyáltalán nem értem. Szerinte anyósod eddigi segítségeiért cserébe Nektek is adnotok kell valamit, hogy egyenlítsetek????

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Megrendeltem ma egy pár mesét ( Hamupipőke 1. és 2.,Csipkerózsika, Szépség és a szörnyeteg 2.) Boginak - ha már Princess mánia uralkodik a lelkén :lol:
Képzeljétek, a Szépség és a szörnyeteg 1-hez nem lehet hozzájutni! Nincs meg véletlenül valakinek? Letölteni sem tudom, mert ott nincs, ahonnan Mi szoktunk :cry:

Helga!
Nekünk is volt ilyen anno 2006-ban. Bogi akkor szokott le atejcsiről, 18 hónaposan. Pedig tejem volt még fél év múlva is :roll:

Nika!
Van valami módszer, ami szerint próbálkoztok, vagy eszköz, ami segítségetekre volna a tesóbaba ügyében?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani,
Nem is tudtam hogy a Szépség és a Szörnyeteg két részes :oops: Ebből látod, hogy tudok segíteni .... :)

Boszi,
Szerintem is mondjátok el anyósnak, hátha jól fogadja.

Influenza elleni oltás: nem tervezem beoltatni magunkat, bár a média elég rendesen ijesztgeti az embereket.... Ilyen picik is mint Áron kaphatnak oltást???? Egy ismerősöm pont az ellenkezőjét állította.

Képzeljétek, szegény tesóm is elkapta ezt a fránya vírust, lement a háziorvosához. (Ő is itt lakik Békáson) És képzeljétek, az orvosa elküldte, hogy nem tudja fogadni, mert az összes időpont betelt arra a napra. :evil: Az eszem megáll! Ilyet még nem hallottam... Valaki odaállít az orvoshoz betegen, lázasan, és nem látja el, sőt elküldi az ügyeletre a Flórián térre......
Szerintem nem szabadna annyiban hagyni a dolgot, és jelenteni kellene valahol, csak azt nem tudom, hol. Tudtok esetleg segíteni???

KépKépKépKép
thelga
 
 


gani: semmilyen módszer nincs egyszerűen csak szeretjük egymást :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Hát tegnap apjuk beszélt anyóssal,de az APEH-os dolgot egy szóval nem mondta! :evil: S nem is fogja szerintem,én már beletőrödtem. Jó nem 100.000ről van szó,de akkor is! Az a baj,hogy fél az anyjától,mert szerinte azt hinné,hogy pénzt akar kunyerálni. :twisted:

Hallottáttok,hogy a Csillagvárban nyílt tegnap egy új műszaki áruház?
Apa ma megy megnézni apóssal,mert egész jó áron vannak az LCD Tv-k. Igaz fél éve spórol pc felújításra,de most inkább új Tv-t veszünk azt mondta! :wink: A másik már közel 8 éves,mondjuk semmi baja,sose volt javítva. Azt megkapják a sógornőmék,mert nekik úgyis most romlott el a Tv-jük.

Helga a tesód is a túloldalon lakik? Ki a dokija,csak mert nekem és apjuknak is ott a dokink!
Ez tényleg nem volt szép,amit csinált a doki,s szerintem is jelenteni kellene.
Én is nagyon soktól hallom ezt a járványt,s azon gondolkozom,hogy lehet nem is viszem akkor egy ideig játszóházba Gabikát,nem tudom. De viszont imád ott lenni,én meg nem szeretném,ha lebetegedne!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Helga: én sem hallottam még ilyenről, hogy elküldik a beteg embert... Én is voltam már lent úgy, hogy millióan voltak, és a doki plusz egy órával többet rendelt!

Gani: holnap nyit az Auchan, ez már tuti! :lol: Én nov. 18-án megyek le megnézni.
Szépség és a szörnyetegnek utána járok, megkérdem a családban.

Boszi: ma megkérdem a bébitaxit és írok még délután. 12-re megyek dolgozni.
Anyósék: hát én tuti szóltam volna. Én nem bírok magamban tartani ilyesmiket...

Tegnap nagyon jól éreztük magunkat a Tropicáriumban. Fanni ide-oda szaladgált, mindent megnézett. És alig voltak, nem kellett tömegben nézelődni.
Vettünk neki egy csizmát is. Először Siestát próbáltunk, de nem tetszett nekem. Olyan nehezek voltak és alig bírtam Fanni lábára ráadni. És nem mellesleg 15.000 Ft-ba kerültek. Aztán a Deichmannban egy Elefanten csizma mellett döntöttünk. Ez 9000 Ft volt, de van az oldalán cipzár, így nagyon könnyen fel tudom rá adni, és nem olyan nehéz. A siestában nagyon bénán ment Fanni, ebben meg tud rendesen menni.
Na akkor pár kép a tegnapról:
Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


nagyon jók a képek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi: 4490 Ft a bébitaxi, de megnéztem, ez nagyon kicsi! Szerintem Fanninak már kicsi lenne....

horvviki
 
 


Helga
:lol: :lol: :lol: Mármint a mese témekör! A tesód ügyében nem tudom, hová lehetne fordulni. Ha nem saját a rendelés (bt vagy más cégforma) akkor mivel állami üzemeltetés, talán a polg.mesteri hivatal. Amennyiben saját cége a dokinak a praxis, akkor szerintem a sóhivatal :evil:

Nika!
Miért nem próbáltok valailyen módszert? Szerintem úgy "átláthatóbb", mikorra várható egyáltalán a teherbeesés!

Viki!
Basszus! 18.án tuti, hogy nem tudunk elmenni. A héttől du.os vagyok, így meg későn vézek :(
Jól néz ki Fanni csizmije!
A rájasimiző lyukból ki tudtátok húzni Fannit? Bogi ott jelentette ki, hogy Ő ott alszik a rájácskáival :lol:

Boszi!
Azt mondod, nincs a büntetésre való pénzetek. Akkor a párod, miből akarja kifizetni?

Mi meg elterveztük, hogy megnézzük hétvégén Bogival a Madagaszkár 2-t a moziban. Mától vetítik.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kibír -e a leányzónk ennyi időt 1 ültő helyében :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


gani: elég biztos jele van nálam a peteérésnek :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Értem! Ez esetben csak az idő lehet gyógyír a bánatodra :wink:
Meglátod, hamarosan ketten leszel :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki köszike az infot! :wink: Apával megbeszéltük,hogy akkor nem érdemes azt venni,most ilyen beltéri hintát keresünk neki,ami 25kg ig jó. Egy ami tetszett persze nincs! :( De nem adom fel! :wink:

Képzeljétek tegnap előkarácsony volt nálunk! :lol:
Megvettünk álmaink TV-jét,végre sikerült! 82cm-es gyönyörűség. Eszméletlen szép színek,s minden rajta! Most még egy fali polcot szeretnénk alá,amin a videó és társai elférnek,mert így még nem olyan szép az összkép a zsínórok miatt!
Anyu is nagyon boldog,nagyon tetszett neki,ellentétben a mamával,aki szerint nagyon pazarlok vagyunk,mert a 7-8 éves Tv-t felesleges volt lecserélni!:twisted:
Gabika is jött velünk tegnap megvenni,s hát nem unatkoztunk! :lol: Beszaladt egy könyvesboltba,s pakolt le mindent. Mesekönyvektől meg alig tudtam elrángatni! :lol:

Gani fogalmam sincs miből fizetjük ki,de végülis ez nem büntetés,hanem késedelmi kamat. Csekket nem kaptunk,akármikor be lehet fizetni,nincs határidő! :roll:

S akkor íme a gyönyörűség:
Kép


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Rég voltam...

Boszi
Jó az új telcsi és a TV.
Mi is nézegettük... mi majd jövőre veszünk - ha lesz hová. :lol:
Az APEH-es dolog - én is szólnék... Fizesse az anyós, ha neki kell fizetnie.

Gabika és Fanni (már szép nagy haja van...) nagyon édes a képeken.

A Tropicarium-os képek is nagyon jók...
Én is el akarok menni valamikor :P
Levi is szereti nézni a halakat a bev.központokban :lol: biztos élvezné.

Helga
Jobbulást Áronnak... a családnak!
Köszi a köszöntést.

Nika
Nem szabad ennyire akarni...
Drukk, hogy öszejöjjön.
Kérlek 1-2 hónapig ne gondolj arra, hogy terhes akarsz lenni... és sikerülni fog.
Levi is csak így sikerült :wink:

Most, hogy otthon voltunk beszélgettünk Anyósékkal.
Ők is al akarják adni a házat...
A héten feladjuk a hírdetéseket (csak legyen aki megveszi)..
Veszünk egy nagyobb telket, elfelezzük és lesz mindenkinek új háza :lol:
Így nekünk alig kell majd hitelt felvenni :P

Tegnap tudtuk meg, hogy jan. 1-től biztosan Nyíregyházán fog dolgozni Apa.
Dec. végén költözés.... :D

Mi dec. 1-én megyünk szurira.

Levi néha ilyen dolgokat művel - s nekem kell megmentenem :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Viki!
Voltunk az áruházban :D Képzeld! Ma reggel 8-tól van nyitva!
Egyébként Mi meg voltunk mindennel elégedve!
Egy dolog kicsit rossz érzésünket keltette. Az alkalmazottak kb. 70 %-a kisebbséghez tartozik. De gondolom megtaláltuk rá a magyarázatot, amikor arra tippeltünk, hogy kiemelt támogatás jár így 1 alkalmazottra.

Boszi!
Láttam a tv-teket is ma :D Megkérdezhetem, hogy Ti mennyiért vettétek?
Amúgy pedig szuperül néz ki! Nem furcsa nézni a képet rajta, a másik tv-hez képest?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani - én pedig a családi képet láttam az iwiw-en :P
Jóóóó :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani:
nem jár támogatás! És hidd el próbáltunk másokat felvenni, de nem ment.... Pedig eléggé válogattak a felvételin! :roll:
Én majd 18-án megyek le, majd körbenézek.

horvviki
 
 


Kia!
Köszönjük a bókot :lol:

Viki!
Na, most esett le az állunk! :shock:

Boszi nem jött ma még, biztos annyira nézik a tv-t :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát igen nem tudunk betelni a Tv-vel,olyan,mintha moziban lennénk! :lol: Nagyon jó nézni,s persze Gabikának is tökéletes,mert nem bántja a szemét!

Gani mi 95.000-ért vettük akcióban a Csillagvárban! :P Néztem én is az Auchanban,ott 129.000Ft volt ugyanez! :) Tehát nagyon jól jártunk! Ráadásul a legújabb kiadás,7500:1-eh kontraszt,10Hz-es hangszórók,82 cm-es! :lol:

Ma anyóséknál voltunk ebédre!Ma volt az elmaradt szülinapi köszöntés. Volt finom ünnepi ebéd,torta most nem!
Én sütöttem tegnap mennyei lekváros piskótatekercset,azt vittem 1 rúdat,s az lett felszelve! :wink: Ilyen jól még sosem sikerült mint most! Apjuk még holnap is itthon,csak kedden megy dolgozni!

Én tegnap vásárolgattam már karácsonyra! :P Gabikának megvettem már mindent ás Mikulásra is,bár ahogy ismerem magam képes vagyok még vmit venni,ha megtetszik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Áron a hétvégén újra beteg lett, sajnos benáthásodott, torokgyuszija lett :( Péntek éjszaka és szombaton nagyon szenvedett szegénykém, iszonyatosan fájt a torka. Vasárnapra hála jobban lett, az orra nagyon folyik, így az orrszívó porszívó rendesen be van fogva.
Játszócsoportba a héten szerettünk volna menni, de valószínűleg inkább még kihagyjuk.

Tesóm orvosa Selmec Judit, de állítólag több orvos csinálja itt ezt, nem csak Ő. Állítólag szeptember óta megy ez így :( Én még mindig nem tudok napirendre térni a dolog felett......

Eléggé döbbenet, amit a miskolci Auchanről írsz Viki! Ezek szerint arrafelé viszonylag könnyebben találnak az emberek munkát????

Boszi szuper a tv! Jól látom, hogy a falra lett felszerelve???

Nekünk is kb 8 éves a tv-nk, de én nagyon sajnálnám kicserélni, mikor nincs is gond vele, és persze a pénzt is sajnálnám.....

Kia gratula apának a sikeres váltáshoz! Remélem, sikerül jó telket találnotok!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga sajnálom,hogy Áron megint beteg lett,jobbulást nektek! :wink: A Tv-nk igen a falra került,nagyon szuper így nézni! :lol:

Én nem viszem mostanában Gabikát Játszóházba a sok vírus miatt. :roll:

Nem is mondtam,hogy mondja,hogy: kacsa és kés :lol:

Ma reggel nagyon apás volt. Apa hasán pihengetett,apa adta neki a reggelit,s még a boltba is lement vele,s persze cipeltette magát! :lol:

Kia én is gratulálok apjuknak az új helyhez,s remélhetőleg hamar meglesz álmaitok otthona is! :P

Anyósnak mindig van vmi jó kis beszólása,ami tegnap se maradt el :twisted:
Ugye van ez az üzlet(webáruház),amit apával együtt csinálunk. Aki ezzel foglalkozik vannak előadások. Én Gabika miatt sajnos még nem tudtam elmenni,apjuk már volt! Egerben van havonta 2 napos képzés! Erre anyós azt mondta,hogy már jó lenne,ha komolyan vennénk ezt az üzletet,a gyerek is nagy,s nem hiszi el,hogy nincs egy barátnőm aki ne vigyázni rá! :evil: Vagy fogadjak fel babysittert,mert sokan csinálják! :evil: Na persze! Az én fiamra nem fog más vigyázni,s majd ha tudok elmegyek előadásra akkor,ha apa itthon lesz,s nem lesz már dolgom! :roll: Azt hiszem megérthetné már,hogy kisgyerekem van! :twisted:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki, Helga és Kia részt vesztek a KÖNYVKUKAC játékban akkor,mert nem jeleztetek?!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Ugyanilyen tv-t, csak épp LG márkában láttam 89000-ért.

Gondolom azt szeretné, hogy a lehetőség, ahonnan pénz folyik be, teljesen ki legyen aknázva. Van egy modora, az tagadhatatlan. Ilyenkor nem kellene nagyokat hallgatni! Hiszem, hogy a sorozatos visszaszólások előbb-utóbb nyomot hagynának benne!

Nekem apósom egy rendkívül nyers, olykor nagyon is mogorva és durva ember(mind emellett rendkívül önzetlen is!!!) Bizony sokszor beszél csúnyán is. Általában nem szólt rá senki, mert kimondatlanul is nagy tisztelet övezi! Mikor összeházasodtunk, előttem is kezdte a modorát elővenni. Minduntalan visszaszóltam neki, hogy legyen kedves ne beszéljen így a jelenlétemben, mert Én ehhez nem szoktam hozzá és még az ő kedvéért sem szeretnék. Itthon egymás között sem beszélünk így, úgyhogy fogjon vissza.
Ma úgy zajlik ez, ha véletlenül elejt egy szitokszót, hirtelen a szájához kap és BOCSÁNATOT KÉR! Ő, aki egyébként elég gyakran érzi magát minden és mindenki felett állónak!

Helga!
Mi idén februárban vettünk egy tv-t. Semmi különleges, 72 cm, sík képernyős, a legolcsóbbik fajta. Azóta már ennek az árából sokkal hiper-szuperebb készüléket lehetne venni (vagy legalábbis kicsivel kellene megpótolni), de úgy vagyunk vele, mint Te.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani igen van modora,de neki nem lehet szólni semmiért,a párom meg nem is mer,ugyhogy marad a semmilyen helyzet! :roll:

Most már 100%,hogy nem jutok el fogászatra a fogamzásig sajnos! :roll: Páromnak még mindig nincs kész a foga! :twisted: S persze mindig olyan napokon megy/rendeli vissza a doki/ mikor én is tudnék az enyémhez menni. Erre csak azt mondta apjuk,hogy miért nem hagyom anyjára a gyereket,s menjek el egy délelőtti rendelésre! :shock: Hát azt nem! A sógornőm már hagyta rá 2x,s akkor is baj lett belőle,mert nem figyelt a gyerekre! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi - Jó a TV!
Anyós - én ráhagynám....
Már megtanultam "szűrni a beszólásokat".
Ha hülyeség nem foglakozok vele :P ráhagyom....

Helga
Jobbulást Áronnak!
Remélem hamarosan meggyógyul.

Levi szerencsére jól van...
Már szépen kint van az 5. foga :lol:
...és már szépen eszi a darabos ételeket.

Nika - hogy vagy???

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Apjuk ma egész napos,így nagyon hosszú lesz nekem ez a nap sajnos! :roll: Gabika meg alszik már jó ideje,így majd délután biztos nem fog,de ez van!

Tegnap nem kellett főznöm,s ma se kell. Apjuk készített egy nagy adag lasagne-t! :P Gabikának is nagyon ízlett! :lol:

Többiek?

Hoztam nektek pár képet:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki ,Kia ti játszatok a Könyvkukac játékban???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: