Új privát üzeneted érkezett!

Gani: igen megeszi, csak attól tartok, hogy igy kevés folyadékot fog fogyasztani. Ugyanis mi még nem ittunk :oops: . Cicire szoktam tenni, ha úgy látom esetleg szomjas. De már nem nagyon van benne :cry: . Aventes varázsitatóból próbáltam neki vizet adni, de nem tud vele mit kezdeni, csak játszik vele. Próbáljam cumisüvegből inkább?

Kép
fiora
 
 


Fiora!
Igen, mindenképpen! Próbálj cumisüveget kínálni neki! Lehet többféle cumit venni ( cseresznye formájú, ami a mellbimbóra emlékeztet, fogszabályzós kialakítású), valamelyik biztos fog tetszeni neki!

Nincs abban semmi rossz hogy most kezdi Zsófi az ivást! Bogi sem ivott, csak olyan 6-7 hónapos kora körül. Utána cumisüveg, mert a csőrös poharat inkább rágta, mint szívta, utána meg pohárból.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Csak most tudtam jönni,mert Gabika mellett nem igazán van időm! :lol: Most is itt ül az ölemben és figyel,mit írok! :lol:

Szülinapomra most csak virágot kaptam anyuéktól. Az ünneplés majd 25-én lesz apjuk szülinapján közösen! :P

Jól vagyunk! Tegnap lementünk a Balatonra sétálni! Ez anyuéktól 1 km.tehát 2km-et sétáltunk,de nem fáradtam el!

Helga akkor meg voltunk emlegetve! :lol: Janza Kata hogyhogy volt a játszóházban? :)

Itt ma nagyon hűvős és ködös idő van!

Viki? Kia? Nika? Ettike? Gani?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Gabika tegnap eltört egy vázát!Szerencsére régi volt már,s meg volt repedve a széle!

Egyszerűen hozta a kezében s a járólapon földhöz vágta!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fiora
Levi sem ivott néhány napis a csőrösből, csak nyalogatta, rágta..
De aztán rájött, hogy szívni kell.
5 hónaposan ismerkedett vele...
Azóta csak abból ivott.

Kár volt megvenni a cumisüvegeket :lol:

Boszi
Örülök, hogy jól vagytok.

Nika
Boldog Hófordulót Gegének - holnapra!

Sajna Levi beteg...
Éjjel lázas volt, délután is :(
Levegővételnél olyan, mintha horkolna.
Váladék nincs - tippem orrmandula :?
Holnap 16-ra kaptunk időpontot a dokinőtől :roll:

Dec. 1-re pedig szuri-időpontunk van :lol: (pneumococcus)
Ma kértem.

Gani
A szülinap...
Tényleg nagyon közeledik...
Ajándékok?
Nem tudom... Mindig kap valamit (ha épp kitalálom, hogy ez vagy az jó lenne neki) :lol:
A tortán én akarom sütni - az biztos.

Szép - szinte rikít - az új vonalzód :wink:
A képet nem lehet rá feltölteni.
Írni kell az info@nagyonbaba.hu -ra egy e-mailt (képpel és szöveggel)
és elkészítik neked.

Spenót
Kép
Elfelejtett kapaszkodni :lol: ...na és a mamusz :wink: (kicsit lányos - örököltük)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia!
Spenót :? Én nagyon nem szeretem. De mintha Levinek izlene :)
Hogy van Levi?

Fiora! Fanni is kb. 6,5 kiló volt 6-7 hónaposan. Mi folyamatosan csesztetve vagyunk, hogy vékony... Most 9 kiló.
Fanni cumisüvegből iszik, csőrös pohárral nem tud mit kezdeni :?

Boszi, kérünk majd Balcsis képeket! Most jó nagy nyugalom lehet lent :wink:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia jók a képek! :lol: A spenótot én és apa szeretjük,no meg a sóskát is,de Gabika nem! :P
Meg vagyok vele elégedve,mert pár napja rendesen eszik főtt ételt! :wink:
Mit szóltok,hogy nem lesz CSALÁDI PÓTLÉK emelés? :twisted: Így is baromi sok nem?

Lesznek persze képek majd mindenképpen ígérem! :wink:
Hát igen elég kihalt a Balaton,de nem baj,olyan szép ilyenkor is!
:)

Többiek mi újság?

Képzeljétek Gabika kapott egy téli dzsekit anyutól,amit a TESCO-ban vett,s nem vették le róla a lopásgátlót!
:twisted: A blokk nincs már meg,szerintetik leveszik majd anélkül is? Ajándékba kaptuk,s most vettük csak észre,mert az ujjában volt bent!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hallottátok külföldön már terjed az inluenza?! :roll:
A mamám múlt héten már megkapta az oltást!
Nekem azt mondta a védönő,hogy nincs vakcina! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és nagyon szépen köszönöm mindenkinek a születésnapi köszöntéseket! Aranyosak vagytok! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Szuper! Fogok írni nekik Én is! Köszönöm a segítséget!
Rikít? Mert rikítóan angyal a lányom :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogy van Levi?

Boszi!
Nem ez az egyetlen, amit érintetlenül hagynak a következő évre! Várható, hogy ilyen helyzetben nem lesznek emelések! Sőt! Nuku adócsökkentés, plusz adónemen agyalnak! Ismét az aktívak szívnak :evil:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Hát ma volt nagy sírás:

Gabika megfogta a kályhaajtót! :roll: Szerencsére még nem volt meleg nagyon,nem lett holyagos a keze,de nagyon sokáig sírt! :(

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Mi újság veletek?
Nagy a csend! :roll:

Ettike
nagyon szép a pocid már! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

A spenót ízlett neki.. nekem is (most ettem életemben először - amire emléxem) :lol:

Köszi, már jobban van Manó.
Tegnap már nem volt lázas.
A dokinő azt mondta, hogy vírusos torokgyuszi :?
(de kitől kaphatta el :roll: )
A "horkolás" pedig azért van, mert az orrmandulája is... :(

Boszi
A családi pótlék... :evil:
Sajna sokminden nem úgy alakul, ahogy kellene :?
Most a hitel, lakáseladás javulásáért szorítunk..

A kályhaajtó :cry:
Remélem már el is felejtette Gabika.

A dzsekit visszavittétek?

Boginak és Zsófinak holnapra - BOLDOG HÓFORDULÓT!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia akkor továbbra is jobbulást Levinek,remélem hamar rendbejön! :wink:
Dzsekit végül nem vittük vissza mert anyu kollegája le tudta szedni róla a lopásgátlót! :P

Hát engem(minket) ez a pénzügyi válság foglalkoztat mindig,mert a Gabi egyik jó ismerőse aki bankos szerint lesz még a törlesztőnk 80-85.000Ft,ha így emelkedik az Euro és a Frank! :shock:
Hát nem tudom akkor mi lesz?!
S aki nem tud fizetni? :roll:
Azért ez nagyon nem semmi helyzet!
S persze a kisember érzi ezt is meg,mert ott fent az OKOSOK nem! :twisted:

Mi Gabikának találtunk sok ruhát,ami az enyém volt még,köztük egy bundás téli kabátot is,ami sokáig jó lesz neki! :lol:
S még mennyi ruhám van itthon! :) Sokáig nem kell ruha neki nagyon!
Ja és nagyon édes kislányruhák is vannak,ezért is lenne jó másodikra majd egy kislány! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó, hogy le tudtátok szedni a l.gátlót.
Ki tudja mit mondtak volna a Tesco-ban.

Még jó állapotban vannak a ruhák?
Otthon van nekünk is - Anyu elrakta az én ruháimat és az öcsém ruháit is...
Bár a padláson vannak - ott nyáron :shock:
Még nem néztük meg, hogy milyen állapotban vannak.... mivel sok ruhát kaptunk :)

Ha lassan felkel Manó el kellen menni a Rossmann-ba, pékségbe...
Az előbb sütött a nap :roll:

Boszi ott milyen az idő?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Tényleg jó, hogy nem égette meg a kezét Gabika!

Képzeld el, hogy vannak rengetegen, akiknél plusszban a lakáshitel mellett az autóhitel is szárnyalni kezd! Nagyon - nagyon nem irigylem őket!

És igen még az a réteg is nehéz helyzetben van, amit Kia képvisel! Hitelt szeretnének felvenni, lakást eladni...
Nehéz ez mindenfelől!

Nekem egyébként erről a válságról mindig a Csengetett Mylord c. sorozat jut eszembe!Biztos ismeritek?!

Nekem is vannak eltéve ruháim, de mi nem hordtuk őket. Megnézegetjük mindig amikor a szüleimnél vagyunk, s visszarakjuk a szekrénybe :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


KIa: köszi. Amúgy nem értem, hogy miért nem találkoztunk még soha, mi is a pékség, meg a Rossman, Csobánka, Plusz környékén szoktunk sétálni.

Kép
fiora
 
 


Fiora
Minden nap sétáltok?
Majd egyeztetünk :lol:

Gani
...na igen....
Most mondták a Híradóban, hogy a forint alapú is emelkedik egy kicsit :?
(ez a lakás)
A kocsi már biztos sok lesz....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia igen nagyon jó állapotban vannak,vmelyiken nem is látszik,hogy volt használva! :P Anyuéknál is a padláson,kamrában vannak tárolva dobozokban! :wink:

Itt szuper idő volt egész nap! :lol: Sokat voltunk kint! :wink:

Gani igen sok mindenki került most ezzel a válsággal elég nehéz helyzetbe! Remélem nemsokára jobb lesz a helyzet majd! :roll:
Ilyenkor örülök,hogy kocsit még nem vettünk,pedig jó lenne!

Ma kimentünk anyuval a temetőbe a papámhoz,mert nem leszek itthon Halottak Napján,s vittünk koszorút,meg gyertyát!
:wink:
Hazafele meg beugrottunk a cukiba,s megrendeltünk a szülinapi tortánkat szombat estére! :P

Éjjel ámomban a legjobb barátnőmmel egy napon szültünk!
Neki kislány és nekem újra fiam lett!

Viki?Nika?Ettike? Helga?Többiek? :lol: :lol:

Mamám nagyon ideges,ha Gabika egy zsinórt megfog! Már kiabál,hogy miért engedem neki,pedig én nem is... :roll:
Nem lehet mindenért rászólni,mindent meg ugyse engedek meg neki! :P

A másik amitől mindig rosszul van,hogy milyen fehérneműt hordok(tanga,franciabugyi). Mert ez nem is bugyi,semmit nem takar! :lol: Na meg a TV-ben is,ha van egy fehérneműs nő,akkor rögtön kapcsol el,s már rögtön szidja őket,hogy hülye KURVÁK! :lol: Pedig lehet az egy szépségverseny is!

Hát igen a mai öregek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Ki mit csinál ma?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!

Én nagytakarítok. Ma kezdtem el, s valszeg mire minden helységet kivixolok, eljön e hétvége. No meg nem is szakítom meg magam tempó ügyileg :lol: Mától őszi szüneten vagyunk, úgyhogy ráérek.
Apa burkolja a teraszt, Bogi meg a szüleimnél "nyaral".

Ti Boszi, mit terveztek a hosszú hétvégére? Többiek :!: Hozzátok is aktuális a kérdésem :!: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani akkor nem unatkozol! :wink:
Mi pihenünk ebben a hosszú 7végében,szombat este ugye szülinapozunk,aztán vasárnap ebéd után meg már vissza utazunk Pestre! :wink:
Szóval nekünk ez a 7vége most csak a pihenésé! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Óraátállítás!!!
Idén október 26-án, a szombatról vasárnapra virradó éjszaka lesz az óraátállítás, megkezdődik a téli időszámítás. Vasárnap hajnali három órakor kettő órára kell egy órával visszaállítani a mutatókat.

Októberi népi megfigyelés:
Dömötör napja (október 26.): Ha hideg szél fúj, igen hideg lészen a tél is.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi sem terveztünk semmit sem, majd ahogy alakul. Egyelőre pihenünk és Fannizom egész nap :lol: Hétfőig nem dolgozom :lol:

Takarítás: nekem is kellenne de most nincs kedvem hozzá. Sztrájkolok a hosszú hétvégén :lol:

horvviki
 
 


Kia: igen, hacsak nem megyünk valahova vagy nem nagyon sz@r az idő akkor kb. 12-15 óra körül vagyunk sétálni, attól függően, hogy reggel mikor kel Manci.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Képzeljétek ma 9-ig aludtam! :lol: Gabika is addig szunyált! :P
Ilyen otthon nem fordul elő,legkésőbb 8-kor felkelek!

Tegnap elmentünk megnézni egy új cukrászdát! :lol: Tegnap nyitott!
Hát de nem semmi hideg lett tegnapra,szabályosan fázott a kezem a babakocsit tolva! :roll:

Úgy látszik lassan megjön a hideg,elő kell venni a csiszmákat! :)

Viki pont rád gondoltam,hogy dolgozol-e a hétvégén! :P Apjuk ma és holnap is 14-ig dolgozik!

Hát a mama már nem bírja idegekkel Gabikát! :lol: Akkor nyugodt mikor alszik! :lol:
Pedig nem lehet mindent megtiltani neki! Egy csokit ha kivesz a szatyorból az miért baj? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Végre jó a fényképezőnk :lol:
Már rég csináltam képeket. Ezek ma készültek:
Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Tünemény ez a kislány! Jó sok játékotok lett, mióta nem találkoztunk :) És milyen ügyesen eteti a babát. Áron abszolút nem érti ezeket a szerepjátékokat még, a múltkor nem értette, hogy miért üres játék-pohárból iszok :)

Boszi,
Jó sokáig aludtatok! Biztos a jó levegő!
Sajnálom, hogy a mamád nem igazán tűri Gabikát :(
Én már rettegek az óraátállítástól, Áron biztos 5 körül fog ébredni ennek örömére.....

Fiora,
Biztos ezért nem találkoztunk mi eddig még! Áron pont 12-14 óra között alszik, mikor Ti éppen lent vagytok.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Viki!
Olyan sokat változott Fanni! Már egyáltalán nem babás az arca!
Szerintem egyre jobban hasonlít az apukájára.

Boszi!
Akkor már megérte elmenni anyukádhoz :D
Nehéz lehet a mamával! Főleg anyukádnak. Nem irigylem. Óriási, tiszteletre méltó ez az áldozat, amit az édesanyjáért hozott.

Helga!
De régen írtál! Jól vagytok?

Nálunk megint felütötte a fejét egy kis nátha. Tegnap du. Bogi hazajött a "nyaralásból", a szüleimtől. Be van dugulva az orra, folyik bőségesen s így nem volt kedve "nyaralni".

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Megérjük, hogy eltörlik a gyed-et is! Csoda, hogy a családi pótlék jövőre nem vész el. Lehet, hogy majd egyszerre tűnik el mindkettő...


www.origo.hu/itthon/20081025-elvitte-a- ... tasat.html

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Apa ma este érkezik végre! :lol: Hosszú volt nagyon ez a 2 hét mind a kettőnknek!

Nemsokára sütöm a fasírtot,az lesz vacsira. Délután meg megyünk majd a tortáért! :P

Gani
igen nagy áldozatot hozott,sokat is vitatkoznak. Nekem a legrosszabb,mert mindegyik nekem mondja a magáét! :roll: Anyu otthonba szeretné tenni,de a mama hajhatalan sajnos! Ő meg ki fog készülni azt mondja,meg 120.000Ft + kiadás se kevés! :roll:

Hiradóban volt,hogy a devizahiteleseknek 30%al nő a törlesztője! :twisted: De a Ft alapúak is emelkednek majd!

Viki Fanni kész hülgy már,nem babás egyáltalán! Nagyon sokat változott már! :P

Helga Gabika még mindig 8-9ig alszik,otthon is,nem csak itt szerencsére! És én se szoktam 7:40-8 előtt kikelni az ágyból! Jól esik,meg ki is használom,mert,ha már 2 baba lesz nem így mükszik majd tuti!

Párom s ikeröccse ma 32 évesek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Boldog Szülinapot a Párodnak!!

(azt írtam, hogy Zsófinak Boldog Hófordulót?)
Fiora - Mancinak is hívod?
...néha én is Manót :lol: (Manóci, Manci)

Viki
Fanni tényleg nagyon sokat változott.
Hasonlít Apára.
Édes, ahogy a batát eteti.
Tegnap láttuk a párod :P

Gani
Jobbulást a nagylánynak!

Levi már elég jól van... alig horkol....

A hétvége..
Apa melózott 23-án -éjjel jött haza, s ma is meló :(

Hetente lehet szavazni:

http://www.gportal.hu/picview.php?prt=5 ... &index=270
és
http://www.szemem-fenye.gportal.hu/picv ... 0&index=56

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!


Gani,
Köszönjük szépen az érdeklődésedet, jól vagyunk, Áronom szókincse rohamosan bővül, minden nagyon érdekli, kedvencei az autók és a meséskönyvek. Egyre több autófajtát felismer, sőt mondja pl kuka (kukásautó), tűzoltó, kami (kamion) Annyira jó korszak is ez.
Sajnálom, hogy Bogi megbetegedett a nyaralásán :( Gyógyuljon meg gyorsan!

Nekünk forint alapú hitelünk van (mikor mi felvettük, még nem voltak deviza alapú hitelek), remélem, nem fogunk nagyot szívni :(

Jobbulást Levinek is!

Zsófi eszegeti a tápszert???

Boszi! Remélem, jól sikerült a szülinapi buli!

Mi holnap Áronommal Szegedre utazunk, jövőhét végéig maradunk, apa Londonba utazik konferenciára.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap este mi is hazaérkeztünk! :P Jó újra itthon!
Az óraátállítást jól viselte Gabika,8-kor kelt velünk együtt(akkor meg már 9 lett volna ugye).

Jól sikerült a szülinap is! :lol: Anyuéktól kaptam egy ujjatlan pufi kabátot,s felsőket,párom meg új webkamerát és pc-s játékot! :P
Volt torta is,méghozzá gesztenyés! :lol:

Megjött végre a Mák-tól az igazolás,amit vártunk már mióta,hogy Lakásfentartásit adjunk be,de persze nem jól készítették el! :twisted: Január hónapban 15.000es családit írtak be,holott ennyit csak az kap,aki egyedül neveli a gyerekét,s pont emiatt nem tudták ugye anno folyósítani! Marha jó,most megint telefonálgathatok! :twisted:

A Banktól is kaptunk levelet. A lakáshitel mostantól 75.000/hó lesz sajnos! :roll:

Helga remélem jól utaztatok,s jót pihentek majd lent! :wink:

Nemsokára lesznek majd képek is,csak fel kell töltenem a gépre! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Meg is jöttem a képekkel! :lol: Lehet kicsit sok lesz! :lol:

Kép

Kép

Kép
Kutyus nagy haver lett

Kép

Kép
Balcsi parton

Kép

Kép
Ez még az én kabátom volt! Most már Gabikáé! :lol:

Kép
Szundi

Kép
Szeretlek Anya! :lol:

Kép
Dédivel

Kép
Torta


Kép
Biztos nem látszik,hogy barna a hajam,mert nagyon sötétbarna,s majd fokozatosan nyeri vissza eredeti színét! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Mi ez a csend??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!
Boszi!
Jók a képek! Abban a kabiban Gabi olyan, mint egy Mikulás :lol:
Tiszta retrolegény :wink:
Azt nem lehet tudni, hogy kb. meddig lesz ez a magasabb törlesztő életben? Vagy már végig így lesz? Milyen a szerződésetek?

Nálunk már zajlik a karácsonyi "készülődés" :oops:
Már vannak ajándékok, amik megvannak, de a többieknek is ki van már találva minden.
Nálunk a Bogi ajiját, amit a nagyszülők vesznek, Mi találjuk ki s meg is vesszük, csak épp Ők adják át.
Úgyhogy nekem most Bora triplán kell gondolnom. 2 már megvan, de még azt kell kiagyalnom, hogy Mi mit vegyünk neki.

Nálatok hogyan szokott zajlani ez az (szerintem a legszebb) ünnep :?:
Pl. az ajándékok. Sokat költötök ajikra?

Megyek porszívózni. Tegnap egész nap áramszünet volt s nem tudtam megtenni. Pedig még kedvem is lett volna hozzá :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani igen kis Mikulás benne Gabika,s még sapink is van! :lol: Menő lesz majd benne télen! :lol:

Hát amíg ez a válság van biztos ennyit kell majd fizetnünk sajnos. Svájci Frankos deviza hitelünk van még 17 évig. Ahogy váltakozik a Frank úgy kell mindig fizetni! :roll:

Karácsonyi készülődés? :shock: Én nekem még eszembe sincs nagyon! Egyrészt pénzem nincs most rá még,meg most volt a sok szülinap is!
Anyósnak is amit szerettem volna venni,csak a jövő héten lesz,s hátha a hétvégén lesz a szülinapozás az úgy nem jó! :roll: Nekünk is ugye új telok lesznek. A héten megrendelem az egyiket majd! :P
Karácsony az nekünk nem olcsó múlatság,sokan vagyunk. 14-16 embernek kell ajándékot venni! :oops: Ez a szűk család! 1 emberre 6-8000 Ft el is megy! :roll:
Én is szeretném időben beszerezni őket,mert ugye én vagyok a bevásárló,s csak akkor tudom megoldani,ha apa itthon vagy,hétvégenként! :wink:
Szerintem is ez a legszebb ünnep,Jézis születése! Jó régen voltam már éjféli misén ekkor,pedig olyan gyönyörű! :)

Akik panelban laknak nálatok mennyi fok van?
Nálunk nincs vmi meleg? :roll: Hajnalban mikor Gábor megy melozni 19 fok van! 2 takaróval takarozunk! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akit érdekel:

Ma este megint apjuk lesz a TV-ben! :lol:
Hal a Tortán: Fresh Viki vásárolt nála! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Már több,mint 2 hete nem cigizem,apjuk még igen,s néha el fog a kísértés,s 1 szál elmegy esténként,de ugyis megszűnik. Apjuk is 1 hónapbon belül leteszi! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
6-8000 ft / fő??? :shock: Jókora összegre rúg akkor az ajándékozás.

Nem sok az a 19 fok :(

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Karácsony: még nem gondolok rá... De csak a szűk családnak veszünk ajándékot. Fanninak biztos sok mindent veszünk majd, de rajta kivül szüleink, és tesómék kapnak. Így is sokba kerül. Na és mire kitalálom, hogy kinek mit vegyünk... :roll:

Ajándékozásról jut eszembe, hogy van egy barátnőm, akinél az a szokás a családban, hogy mindenki húz egy nevet és csak annak vesz ajándékot. (mint régen az iskolában :lol: ) Így mindenki egy ajándékot kap valamelyik családtagtól. Ja és összegben is megegyeznek, hogy az ajándék max. 5000 Ft lehet. Igy lehet olcsón megúszni a karácsonyt. (Persze nincsenek kisgyerekek a családban még...)

Fűtés: Boszi, nálunk meleg van! Éjszaka sokszor melegem is van.

Gani: Miskolci Auchan nyitás már 6.-rá van halasztva, de lehet még tovább csúszik... Még sehol nem tartanak.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Mindkét pasim alszik :lol:

Boszi
Nagyon jók a képek!!
Gabika nagyon édes a dédivel..., jó a családi kép is.

A törlesztő... Mi még nem tudjuk, hogy mennyivel fog emelkedni..

Apával eldöntöttük, hogy nem veszünk fel hitelt ebben a válságban....
Tegnapig régi házakat és lakásokat keresgéltünk a neten, de tegnap
találtunk új lakásokat (most épül a leendő munkahelytől sétálva 15 percre)...
Ma kiderült, hogy ami(ke)t kinéztünk - arra már megvan a vevő :(
ÁÁÁÁ

Viki
Az Auchan építésében rész vesz Apa egyik haverja is :lol:
Ma mondta.

Gani - én is akartam ma porszívózni, de elmaradt. :?

Nálunk 24- 25 fok van - a Manó szobájában 1-2 fokkal van kevesebb.

Ma a Máltai j.tér felé sétáltunk... Egy 2 év körüli gyerek volt a bejáratnál (anyuci sehol)..
elkezdett szaladni a babakocsi felé... meg akarta ütni Levit... :shock:
Aztán a Plusban a pénztáros beszélt rengetget - azt hitte nem veszem észre -
1000-rel kevesebbet adott vissza.
Ez a mai napom :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Képek:
Kép
Mai:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Manci (alias Zsófi) még mindig nagyon változóan eszik. Van olyan nap, hogy egész l, aztán következő nap alig tudok valamit beleerőltetni. Vasárnap éjjel ráadásul lázas is volt és azóta is este kicsi hőemelkedése van. Lehet, hogy a foga miatt? És azért nem eszik? Nyűgös is, többet mint volt. Az éjszakák változóak, de rosszabbul alszik mint mondjuk 3-4 hónaposan. :?

Kép
fiora
 
 


Kia: a második képen milyen nagyfiú már Levi!

Fiora: ne aggódj, Fanni is ezt csinálta az evéssel. Ugyanez volt, egyik nap szépen evett, másnap már nem kellett neki semmi sem...Mostanában viszont már jól eszik.
És ő is volt lázas a foga miatt.
És nem akarlak elkeseríteni de Fanni is az első hónapokban végig aludta az éjszakákat, mostanában meg többször felébred. Bár a fogára fogom, mert hátul is jön neki rágófoga, és az biztos fáj neki.
De azért kitartás! :)

horvviki
 
 


Boszi láttam a párod :wink:

Mi megyünk haza - Apát is elengedték a hétre.
Anyunak gond van a lábával - szinte semmit nem bír csinálni, így én fogok főzni,...stb

Majd jövök....
Sziasztok!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Na, mára Zsófi lebetegedett megint. Délelőtt alig evett. Köhög és tüsszög folyamatosan. Elvigyem a dokihoz??? Nincs hőemelkedése. Adom neki a Strodal szirupot köhögésre.

Kia: hol vetted Levi láncát? MI is kaptunk egyet. Gondoltam ráadom hátha használ. De előtte kipróbáltam milyen erős. Hát egy kicsit meghúztam és már el is szakadt. :cry:

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia jó pihenést nektek! :P Aztán várjuk majd a sok sok képet! :wink:

Mi ma elmentünk a játszóházba! Nagyon élvezte Gabika,s voltunk is elegen,vagy 9 kisgyerek volt,többségben persze most is a fiúk voltak!
Volt egy 15 hónapos kislány képzeljétek,s vagy 10,de lehet több cm-el nagyobb volt Gabikánál! :shock: Szinte óriási volt a többi baba közt!
Ma gulyásleves és süti volt a menü. Gabika be is termelte jó gyorsan,mikor hazaértünk!
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: