Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Úgy néz ki készen vagyok...(minden értelemben.. :? )

Mi is szeretnénk mindenkinek
nagyon békés,boldog karácsonyt és sikerekben,szeretetben és minden szépben-jóban gazdag új évet kivánni!
zsamin
 
 


Sziasztok fórumos csajok!

Holnap már szerintem én sem tudok jönni pár napig, ezért BÉKÉS BOLDOG , BEJGLIBEN gazdag KARÁCSONYT KÍVÁNUNK NEKTEK!
Bendus, Zsombi és Petra

Petra
Kép
petricsek
 
 


Sziasztok!

Még most van egy pár percem!

NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Egyetek sokat, ne rohanjatok sehova, pihenjetek sokat, és játszatok, játszatok, és játszatok!

Orsi és Kitti, és a pocaklakó Ficánka

Kép [/url]

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is békés, meghitt karácsonyt kívánok Nektek és az egész családnak!!!

Marci és Brigi

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek, mindenki egészséges, és mindenki sok-sok ajándékot kapott.

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Boldog új évet kívánunk minden babának és anyukájának!

Marci, Brigi

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok mindenki!!!


Először is boldog uj évet kivánunk mindenkinek!!!
Hogy vagytok?
Hogy teltek az ünnepek? Karácsonyfát a picurok megcsodálták? Bejgli undor mulóban ? :lol: :lol: :lol:
Szilveszter kinél, hogy telt? Petárdáktól volt alvás éjjel?

Nálunk a szokásos karácsonyi hajtás megvolt! :cry: Azt hittem idén máshogy lesz,de rákellett jönnöm ,hogy nem megy ez nekünk ,főleg egy népes családdal a háttérben ,ahol mindenkinek meg kell felelni!! Gondolok itt most a kötelező vacsorákra-ebédekre és különféle ünnepi meghivásokra...(ÁÁÁ! Ezt utálom! Miért kell mindent ebbe a pár napba süriteni??!!)
Amugy jol telt el, babusom jobban élvezte a szaloncukros papirt meg a csomi papirt,masnit ,mint a saját ajándékait!! :lol: A karácsonyfáról nem is beszélve....
Olyan aranyos volt! Mig aludt feldiszitettem a fát és mikor felkelt ,bejött a szobába és csak nézte-nézte,alig birt megszolalni! Az első 3 szo ami kijött belőle "TYŰŰŰŰ-TYŰŰŰŰ-TYŰŰŰŰ" és persze mindezt hátra tett kézzel! :lol: Majd meg zabáltam ! Anyuéknál is ugy kellett a fa alol kiszedni!
Szoval idén már élvezte a csili-vilit!

Szilvesztert meg vidéken töltöttük egy kis osztrák kirándulással vegyitve! Ma jöttünk haza!
Jó volt,csak iszonyat hideg volt! Bár ahogy hallottuk itthon sem volt kánikula... :wink:
Kiakartunk menni éjjel utcabálra,de olyan hideg volt,hogy inkább bent maradtunk a jo kis meleg lakásban! Nem akartam a babakocsiba fagyasztani Mancust!

Remélem nálatok kicsit nyugisabban telt az ünnep! Az új évre megvannak a fogadalmak? :wink: :wink: :wink:

Orsica ,hogy vagy(tok) ? Ficánka? Voltál azota dokinál?
Ha kicsit enyhül az idő (nem lesznek nagyon durva minuszok) mehetünk sétálni?
Mentünk eddig is ,csak inkább többször kis időre,bár szegénykém már nagyon unja az öltözést!! :(

Brigi, neked térded? Birta a kiképzést? :wink: Nem erőltetted meg nagyon,ugye? (nagyon jo ez a szilveszteres kép- is- Marciról!)

És te sem maradsz ki Orsi! Nálatok Emma ügyeskedik? Nem lepett meg karira egy mutatvánnyal? Meglátod egyébként hamarosan beindul ő is !!!

Minden jót mégegyszer nektek!
Várom a beszámolokat....


:lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Na, én is megérkeztem. Eddig apáztam, mint gondolom mindenki. Most meccs van, Marci meg elvan magában. :wink:

Marci imádja a karácsonyfát. Az alsó díszeket előszeretettel szedi le, ha nem figyelünk. Most napokig nem foglalkozott vele, de ma megint észrevette. Aranyos vele nagyon. Mondjuk 1.80 a fánk, szóval könnyen észrevehető :lol:

Nekem nincs bejgli-undorom. Mindenhol 1 szeletet ettem, hogy megkóstoljam, ott milyen. Én nem szeretem. Meg amúgy is... nem hiányzik az nekem...

Szilveszter itthon, hármasban. Az alvás nem volt probléma. Mármint a petárdák nem zavartak meg minket... annyiszor kelt, mint szokott. 4x :lol: na jó, nem tudom, hányszor, mostanában én aludtam, apa kelt hozzá. De ma éjjel már visszakapom a feladatot...

A térdem tökéletes. Szóval most gőzerővel ráálltam a tornára. Már kétszer voltam. És holnap megint megyek. Nekem nagyon bejött. És tök jó, hogy csak fél óra, és hogy akkor megyek, amikor ráérek, nincs időpont meg ilyenek. Ja, és holnaptól fogyókúrázom is mellette. 3 hónapom van leadni a felesleget és formába hozni magam. Így döntöttem :lol: :lol:

Na megyek, mert pelus-csere van. Majd később még jövök

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


BÚÉK Mindenkinek!

Elkezdődött az év, ismét kettecskén, ill. hármacskán vagyunk! Nagyon megszoktuk, hogy itthon van apa, de hát valakinek dolgoznia is kell.

A karácsony nagyon gyorsan eltelt, jövés-menés, a szokásos roham. De most volt az első év amikor itthon maradtunk 24-én, és hozzánk jöttek. De kész lettem időre, igaz Kittit le kellett egy kicsit passzolnom anélkül nem ment volna. A karácsonyfáról le akarta szedni az összes díszt, kellett egy fél nap mire beletömtük a kis fejébe, hogy hagyja békén, néha még ugyan próbálkozik, de már nincs veszély :D

Szilveszterkor itthon voltunk, Kitti nem volt szerencsés, mert megijedt és felkelt a petárdáktól, nála nagyon hangos minden, tetőtéri ablak és visszhangzik m inden. Úgyhogy éjfél előtt 2 perccel mentünk visszaaltatni.

Pocaklakó jól van remélem, a héten megyek szombaton dokihoz, szerdán AFP vérvétel. Már elővettem a kismama nacikat, ehhez még hozzájön a süti is ... De van mire fognom.

Zsuzsi: én is várom már, hogy tudjunk menni, de nagyon hideg van, és mire felöltözünk, aztán fél óra és be akar jönni. Úgyhogy mi általában de. megyünk ki egy kicsit és kész, de nagyon nem szeretem. Manótornára is vinném, de fel kellene kelteni hozzá, különben nem érünk oda. Na meg nekem is mennem kellene.


Hogy van a többi babó? Ki mit csinál, és mi az újdonság?

Üdv Orsi

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

BÚÉK!

A mi karácsonyunk is jól telt, Emma is a csomagolópapírért volt oda:)
ÉÉÉÉÉs...megfordult 25-én. hasról hátra, majd vissza egyből.
és tegnap kibújt az első foga is.
úgyhogy Zsamin igazadd volt, beindulnak a dolgok.
Most a fogzás miatt nyűgi, de nem vészes.
Apa megbetegedett viszont, most őt kell leginkább gondozni.

Én sajna nem tudok fogyózni, mert attól apad a tej, úgyhogy még maradok ilyen-amilyen. Végülis nem vagyok bálna, csak kicsit husi:)

Kis pocaklakó neme mikor derül ki, Orsica?

na, most nem tudok többet, jók legyetek, csajok
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi először is nagy-nagy gratula Emmának!!! :lol:
Látod mondtuk nem kell aggodni...
Viszont fogilag jobban álltok mint mi,nálunk 9 honapos mult mikor az első kettő fog kibujt ! Igaz azok egyszerre!

Orsica nálunk is az öltözködés egy kész rémálom,meg könyörgés! Mindig akkor szökik el mikor félig log rajta a kabát,pulcsi vagy cipő,ilyenkor kergetem hogy jöjjön már vissza.... :?
Amugy naponta mi ha az idő is olyan két pici sétára kimegyünk !
zsamin
 
 


Na mi van??
Nem akartam még elküldeni...azt elment magátol...pedig még nem fejeztem be! :oops: :oops: :oops:

Na mindegy ! Ujbol itt!

Szoval két séta...bár a délelötti inkább olyan 1 orás és délután van egy kis babakocsi nélküli háztömb körüli totyink!
Állitolag lassan jön a melegedés,már nagyon várom,mert már nekem is herotom van hogy nem lehet kimozdulni semerre... :?
Be kell kalkulálni,hogy nehogy elaludjon babakocsiban ,mert ha haza érünk nem hagyom kint aludni (szegénykém meg is fagyna szerintem) ,ha meg kiveszem ,abban a pillantban fel is ébred és akkor már az istennek se alszik vissza és persze egész nap csak megy a nyafi.... :cry:

Hékás,csak nem nálatok is apa nagy reál drukker? Mi is mellözve voltunk vasárnap este 5- 7ig! :lol: :lol: :lol:


Fogyira én is rááltam,nekem is nyárra kéne vmi emberi formát öltenem! Én 1 hete 90 naposozok meg torna,egyelőre csak itthon,de tervezem elmenni aquafitnessre,itt van nem messze a XVI.kerben egy uszi , oda kéne elnéznem vmikor! Csak ebben a hidegben még odáig sincs kedvem elsétálni...Meg a BBGOs pilatessel is szemezek...
Csak hát össze kell egyeztetnem,vagy anyu vagy apa vigyázzon Aminára addig!

sziasztok
zsamin
 
 


Na, csak visszakeveredtem. Nem könnyű mostanában időt szakítani az írogatásra. Marci totálisan lefoglal, de ezzel gondolom Ti is ugyanígy vagytok. Ráadásul most, hogy ácsorog, azért nagyon rajta tartom a szemem. Meg már elkezdett oldalazni is a bútorok mellett, meg a kiságyban. Hihetetlen édes, annyira imádom!!! Imádok anya lenni :wink:

Én is a 90 napost kezdtem el, de még csak ez a második napom. Akkor már túl vagy a gyümölcsnapon. Nagyon kemény volt? Találtam egy blogot, én azért onnan csipegetek majd pár ötletet [url](http://kilencvennap.freeblog.hu/[/url]) :wink: Egyenlőre jól bírom :lol: :lol: A tornát meg kifejezettem élvezem. Ez a fél órás edzést kifejezetten nekem találták ki :lol: :lol: :lol: Csupa nátha vagyok, erőm semmi, de még így is örömmel mentem tegnap edzeni.

Emma babának gratulálok!!! Most már rohamléptekben jön a többi is :wink:

A fogakkal mi is küszködünk. Pénteken észrevettem az ínyénél, hogy bár nincs kint egy darab sem, az alsó két foga egyszerre jön, ott fehérlett az ínyénél. De az egyik már áttört, pont tegnap. Na megyek, mert most meg zakózott egy nagyot. Csupa kóma, most ébredt, de persze már állnia kell :twisted: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinél minden okés,csak lefoglalnak titeket a manók ,azért nem irtok... :lol:

Hékás,és ha majd elkezd dumálni,akkor hogy oda leszel érte!!! :wink: (tapasztalat) Bár még mindig nem érteni mit mond ,de azt kitartóan! Egész nap ,be nem áll a kis szája!
És amikor rosszaságot csinál és rászólok ,akkor meg jön,bujik és puszilgat!!Nem tudom hogy lesz ebböl nevelés,kihasználja a kis "ribi" ,hogy odavagyunk érte... :lol: :lol: :lol:
Háát,amúgy halkan jegyzem meg csaltam most egy kicsit a 90 napossal(felfüggesztettem egy hétre) összejöttek a szülinapok,holnap is megyünk tesómékhoz... :oops: :oops:
De hétfőtől szigorúan betartok mindent!!!
A gyümi napokat szeretem,estére kell csak elterelnem a gondolataimat a hűtőről... :oops:

Csajok (elsősorban Orsi és Hékás) ,van egy csomó megmaradt ,de még jó bébikajánk! Amina már nem eszi őket, még a pudingot se !! :? Nagyjából amire emlékszem ,üvegesek vannak (főzelékek meg gyümik ,joghurtok- HIPP) meg van tejpép is,de ha érdekel majd írjatok és pontosan össze írom! Lassan úgyis aktuális már nálatok is...
Orsica ,ha téged is érdekel,neked is szól az üzi,nem tudom nálatok Kitti eszik-e ilyeneket még...
Dokinál mi volt? Látni már hogy fiú vagy lány?

Jó fogzós napokat mindenkinek,mi is benne vagyunk ismét...éjszakai nem alvással tarkitva... :(

Most megyek és dőlők picit én is...
Sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

A fogyósoknak kitartást, ha kell testi-lelki segítség szóljatok, (testkezelő vagyok, vagy voltam, vagy leszek, vagy mit tudom én milyen időben)

Holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok megmutatja-e magát, szerdán levették az AFP-t, de az még nincs meg.
Kitti elkezdett "beszélni" Most mindent utánoz, néha sikerül ugyanúgy kiejteni, nagyon cuki.

Emmának új produkciója? Na és Marci? És a többiek, hogy vagytok?

Zsuzsi: mi is tele vagyunk még kajával, általában már azt eszi amit mi, csak vészhelyzetre szoktam venni még üveges kaját, ( na meg amikor lusta vagyok, és nem akarok főzni.)

Üdv nektek: Orsi

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok Csajok!

Most csak egy percre jöttem, este talán még lesz időm!

MARCINAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

Orsica!
Majd mesélj, ha megtudod a nemét!
Zsamin!
Engem érdekelnének a bébiételek (természetesen pénzért), majd este még írok.

Sziasztok

Orsi
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, minden ok, nem mutatta meg magát a kis lurkó, majd a 19 heti uh-on, úgyhogy még 2 hét. Kittinél is későn tudtuk meg, de végül is mindegy.

Most ennyi, majd jövök még.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsica, milyen kis szégyenlős Ficánka :wink: :lol: De gondolom tök mindegy, örülni fogtok mindkettőnek. Biztos kérdeztük már, de kiment a fejemből, bocsi :oops: Milyen nevek a favoritok jelenleg? Marci egyébként nálunk nagyon hamar megmutatta magát, már az első genetikain lehetett látni egy kis kukacot, de még nem merte a doki kimondani, hogy kisfiú :lol:

Tudom, hogy az én tudatlanságom, de nem tudom, hogy mi az a testkezelő. Mivel is foglalkozol tulajdonképpen? :lol: :lol: :lol:

Orsi, köszönjük a köszöntést, de nem most tartjuk. Túl közel van karácsonyhoz. Mi augusztusban tartjuk :wink:

Marci új mutatványa? Elkezdett oldalazni a bútorok mellett, meg a kiságyban... A kiságyban még vagányabb, a bútorok mellett azért gyakrabban megy le négykézlábra, mint amennyit oldalazik. Ja, és megtanítottam tapsolni :lol: :lol: Imádnivaló. Még ugyan nem csattan neki, de kitartóan gyakorolunk :wink:

Egész jól bírom a fogyókúrát. Nem vagyok túl szigorú magammal, és így is az első 4 napban 1,6 kilót fogytam. Csípő -2 cm, has -1,5 cm. Szóval a kezdés jó, erőt adott a folytatáshoz. Ja, és mindezt úgy, hogy gyümölcsnapon is banánt zabálok, az a reggelim minden nap, és keményítő napon nagy adag sült krumplit ettem edébre és vacsira is :)

Bébikaja? Bár Orsi már lecsapott rá, de nekem amúgy sem nagyon kellene. Oké, van itthon, meg van, hogy azt adok neki, de csak végső esetben. Ha lehet, akkor a sajátomból adok neki, de ha netán nem, akkor sem nagy dolog összecsapni mondjuk egy spenótot krumplival :wink: A héten elkezdem neki a tejes dolgokat is már

A nappalaink most elég nehezek, elég nyűgös a drága. Semmi nem jó neki. Éjjel meg olyan sírásokat rendez... Áttörhetné már az ínyét a következő fog is, talán könnyebb lenne. Tuti, hogy attól ilyen szegénykém...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Nos, itt vagyok.
Hékás!

Ez a kis Marci nagyon ügyes! Már Emma is kezd belendülni, pörög-forog, lekúszik a szőnyegéről!
Én nem nagyon főzök itthon, mert Emmibaba eléggé leköt, ha nem lát, azonnal vinnyog.
Tényleg, a térdeddel mi van?
És ha nem vagyok indiszkrét, akkor már elkezdtétek a babaprojektet?

Én most fogytam 2 kilót, csak úgy véletlen.
most 65 vagyok és 62 voltam szülés előtt.
Felöltözve vékonynak tűnök eléggé, de a hasam az elég gáz, szerencsére kis fenekem és vékony combom volt mindig is.

De azért, ha Emma nem lesz iylen rendsezretelenül szopizó, megnézem én is azt a tornát.
Mennyit kóstál?

Orsica!
Baba neme?
AFP remélem jó lett. Mert úgy meg tudják rémíteni az embert.
Kis Kitti hogy van?
Jártok ki ebben a nagy hidegben?

Zsuzsó!
Igazad volt, beindult a lányom. Amina hogy van? A szmog miatt kimerészkedtek?Hogy alakul a diéta?


Na, megyek teregetni, puszi és szép napot mindenkinek!
Egyszer, majd tavasszal összefuthatnánk mindannyian!

Petra!
Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval ahogy írtam, majd jan 28-án talán kiderül, hogy mi lesz, mert most hason feküdt és semmi nem látszott belőle. DE! Amikor a genetikai vizsgálaton voltam, ott is csináltak uh-t és ott a doki közölte, hogy nagyon lányos kinézetű, de ez persze semmit nem jelent, ez volt a 12.héten, ebből még bármi lehet, mondta is, hogy tartsam magamban a 18 hétig.
AFP- m elvileg szerdán lesz meg, du. kell telefonálnom az eredményért. Nem izgulok, mert a genetikai vérvétel nagyon jó lett, az AFP meg nem mindig biztos, egyébként is jó lesz, fő a poz. hozzáállás :D

Nem nagyon járunk ki, max.de. egy 20 percet, több idő az öltözés, meg a vetkőzés, és Kitti jön már be 20 perc múlva. És nekem sincs nagy kedvem kitenni az orrom, de mindig van valami, vagy anyuékhoz megyünk át, vagy barátnőmhöz megyek, muszáj, mert egymás idegeire mennénk szerintem egy idő után. :D

A testkezelő másnéven testkozmetikus . Narancsbőr kezelés, fogyasztás, alakformálás, kötőszövet-erősítés gépi és kézi masszázzsal és ami ehhez tartozik. Ezt csináltam Kitti előtt 8 évig. És remélem majd valamikor ezt fogom folytatni, most csak itthon 1-2 embert, aki nagyon ragaszkodik hozzám. Meg nekem is jó, mert kicsit kikapcsolom ilyenkor magam.
Csak rajtam nem látszik ám, hogy ezzel foglalkozok, én bezzeg nem fogytam vissza, és most erre a jó kis túlsúlyra jön a következő. :(
De majd utána!!!!! :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


A térdem tökéletes. De tényleg, semmi baja már. Most a lábamon a körömágy gyulladt be, valószínűleg benőtt a körmöm. Szóval most megpróbálom lehúzni a gyulladást, aztán irány a pedikűrös, hátha meg tudja csinálni. De legalább cipőt fel tudok venni tőle :lol: :lol: :lol:

Még nem kezdtük el a babaprojektet. Majd 4 hét múlva :wink: Kíváncsi vagyok, mikorra fog összejönni. Főleg, hogy estére hulla fáradtak vagyunk. És úgy, hogy Marci meg fél 11 körül alszik csak el... De rajta leszünk a témán, az tuti :wink:

Viszont szerencsés vagy az alkatoddal. Nekem termetes fenekem és combom van :twisted:

A torna úgy van, hogy 14 körül van egy egyszeri regizstrációs díj, aztán meg havi 7000 körül a bérlet, amiért annyit mész, amennyit csak akarsz. Nem olcsó, az tény. Viszont közel van :wink:

A topic-talit támogatom. :lol: :lol: :lol:

Orsica, mennyi túlsúllyal kezdted Ficánkát? Nem lehet olyan szörnyű...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Úúúúúúúúúú,de beindult az élet!!Alig győzöm vissza olvasni... :lol:
Azt se tudom hol kezdjem...

Elöször is gratulálok az új mutatványokhoz mindenkinél!!! Olyan jó olvasni ,hogy milyen sikerélményetek van és milyen büszkék vagytok rájuk!!! Én is ugyanigy ujságoltam,ha vmi újdonság volt nálunk...
Igaz nem olyan rég volt,de már olyan távolinak tűnik...
Irjátok majd továbbra is kinél hogy telnek ,mit alakítanak a törpék!!!

A bébikaják nekünk se mindennapos menűk voltak,csak vészhelyzet esetére vettem, meg nyáron sokat jöttünk-mentünk ,strandoltunk és ugye ott nem nagyon van babakaja (kivétel ez alol az esztergomi )
Én is inkább főztem neki,de hát van-volt olyan hogy néha vagy kedvem,vagy időm (vagy helyem ) nem volt főzni!
Amugy nálunk pont a spenot volt az ,amit a kisasszony nem volt hajlando megenni ,csak a HIPPest!Pedig olyan fincsiket csináltam neki! Jol be is vásároltam belőle,erre mikor megint sorra került volna ,addigra ugy köpte ki ahogy a nagy könyvben megvan írva....
Hiába probálkoztam mindennel ,össze kevertem mással, fini husikát turmixoltam mellé...nem,az istennek se ette meg!
Aztán meg hogy kibujt az első két foga.na onnantol semmi bébi állagu kaját nem evett!!! Annyira "gizda" lett hogy neki már csak a darabos étel kellett... :lol: :lol: :lol:
Aztán vettem darabos bébikaját,azt meg azért nem ette mert tul "izetlen" volt már neki! Elég hamar elkezdtem neki (modjával,persze) adni ,azt amit mi ettünk és rákapott a magyaros íííízekre...
Szoval a megmaradt kajákat csak pakolgatom-pakolgattam,meg nem akarom kidobni,annyira azért nem olcsok! Ezért gondoltam Rátok!
Orsi akkor majd irok privit hogy mik vannak és megbeszéljük!

A fogyit ma kezdtem el (megint) de mostmár jöhet bármi , elszánt vagyok! :wink: Főleg ,hogy hétvégén taliztam unokatesommal és megjegyezte ,rég láttot már ilyen jo formában! Pedig a mult héten még csak ugy "lájtosan" csináltam a a 90 napost! Na jo tornáztam mellette itthon!
Csajok ,nem tudom ti hogy vagytok az otthoni tornával (nekem kellett egy kis idő mire rászántam magam- valahogy nem vitt rá a lélek hogy itthon ugra-bugráljak ) Inkább eljártam,de most nem nagyon tudom kire hagyni Aminát,este meg már nincs kedvem elmenni ,mikor apa tudna már vigyázni rá!
Na szoval megvettem a Béres Alexandra "Változz vissza" c. dvd-jét! KIfejezetten szülés utánra van ,3 féle programmal, (na jo az egyik az pocakostorna) és nagyon jóóóó! Most arra tornázgatok,mig alszik, és olyan izomlázam van!!!
Pedig az első,az csak 20 perces! De rendesen megmozgat mindent! És tök jo ,mert tényleg oda figyel,nem meg erőltető gyakorlatok vannak,csak hát elszoktam a mozgástol... :oops: :oops: :oops:


A taliban mi is ,benne vagyunk,igen igen igen! Pont vmelyik nap volt nekem is eszembe hogy jöhetne a jo idő már,akkor felétek is elsétálnánk!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Kicsit elkenődtem ma, de ez csak az én hülyeségem.
Telefonáltam ma az AFP eredményért a védőnőhöz, és úgy kezdte, hogy jó, DE!
Kicsit alacsony, ezért tuti, hogy a doki el fog küldeni genetikai uh-ra a Barossba. ( 0.8-2-ig norm., nekem 0.85) Minden 0.8-cal kezdődő kismamát elküld biztos ami biztos alapon. Úgyhogy pénteken kell időpontot kérnem. Még az sem számít, hogy a 12 hetes kombinált tesztem nagyon jó lett. Pedig mindenki mondja, hogy már rég nem jó ez az AFP vizsgálat, úgyhogy nem tudom mit aggódok, ráadásul norm. értékem van. Gondolom kezdek belejönni megint a kismamaságba. :D

Ennyit rólam, ti hogy vagytok ebben az isteni időben? Kezdek "megzizulni" itthon, már alig várom, hogy tavasz legyen.
És akkor mindenkivel talizunk egy jót!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Először is, NYUGI, ORSICA NEM LESZ SEMMI GOND!!! Fő a pozitív hozzáállás, nem? :wink:

Nálunk most elég nehéz időszak van. a kiságyban elvan, ha fáradt, de az nagyon ritka jelenség. Van, hogy kicsit fáradt, mint pl most is. Ilyenkor bent van ugyan a kiságyban, de meg nem moccan, csak nyöszörög. Ja, és közben teljes erőből püföli a kiságy végét. És semmi nem jó neki, sem az ennivaló, sem az innivaló. Ha kiveszem, akkor meg rohangál körbe a lakásban, egy percre sem nyugszik. Az éjszakáink normalizálódtak, mióta kint van az első foga. Csak kétszer kell felkelni hozzá... Ja, és mióta fogacska van, nem tudok úgy gyümölcsöt enni, hogy ne egyen bele. Tök mindegy, milyen gyümölcs. Ez mondjuk jó, hogy ennyire szereti, csak a gyümölcsnapjaim lettek kicsit nehezebbek...

a lábam már majdnem meggyógyult. Összeszedtem a bátorságomat, kifakasztottam. Most már csak csúnya, de nem fáj. Ma már elmegyek tornázni is :wink:

Én nem szeretem az itthoni tornát. nincs elég kitartásom. Ha elfáradok, abbahagyom. Pedig pont az a lényege, hogy olyankor még folytatni kell. Így meg, hogy tudom, hogy pontosan hány gép van még hátra, van, ami felpörget. Meg hogy figyeljem a pulzusomat, nehogy magas legyen, mert akkor ugyebár nem zsírégetés van, hanem erősítés. Szombat óta nem voltam tornázni, remélem nem lesz túl megerőltető most sem. Bár akkor majd lazítok két gép között :wink: :lol:

Úúúúú, ma szénhidrát napom van. Ebédre derelyét fogok enni, vacsira meg palacsintát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Orsica!
Nem lesz semmi baj!
Minket 4 hétig sokkoltak egy UH-felvétel miatt, ráadásul a legvégén, majd egyszer elmesélem.

naagyon féltünk és nem lett semmi baj!!!

Vigyázz magadra!

Brigi!
Emma továbbra sem nagyon van el egyedül, ráadásul napi 2szer fél órát alszik csak :shock:
éjjel is folyton megébred, hát, bízom a változásban...
futok is hozzá

zsuzsó!
vároma privid bébiétel-ügyben.

Ors
Vendég
 


Sziasztok!

Orsica :én is csak azt tudom mondani mint a többiek ,minden rendben lesz!!! Nekem anno a védőnő is mondta hogy ez az AFP igazábol magában nem ér már semmit ,nem is tudja miért kérik egyáltalán...Meg azt mondtad a multkor ,hogy a genetikán minden rendben volt,az meg azért csak egy komplexebb,profibb vizsgálat volt,nem?

Hékás :hogy birod? Hol tartasz? Nekem tegnap gyüminap volt,hát estére kicsit elgyengültem...(apa nem ért haza időben és én vacsiztattam babust.. :oops: )

Orsi:küldtem neked akkor a privit! Nem felejtettelek el,csak mikor irtam utána összejött minden ,nem volt időm....

Nálunk most nem tudom mi van...!
Már 3. napja éjszakánként kb. 2-3 óránként úgy felsír-mit felsír,felüvölt- hogy semmivel sem lehet lenyugtatni! Aztán meg ugy belelovallja magát, hogy utána jön a hiszti! Dobálja magát az ágyon, csapkod, nem kell neki se cumi,se inni,semmi... :oops: :cry:
Tegnapelött betettem a mi ágyunkba (megint :? ) ,de ott is ugyanez...és még szarabbul aludtam,mintha külön lett volna...
Tegnap meg már nem bírtam, ...zsutty, be a hideg viz alá...! (na jo csak lefröcsköltem...)
Tiszta tanácstalan vagyok,anyu se tud mondani semmit,ill.hogy szerinte most kezdi a dackorszakot! NA DE PONT ESTE???!!! :shock: :shock: :shock: mert napközben tök jol elvan,semmi hire ilyennek,még a délutáni alvás is tök zavartalan!!!
Amig nem leszek okosabb,azzal biztatom magunkat hogy kinövi...
Orsica:estleg nem ismerős a helyzet??? :( :? :oops: :cry: biztass valamivel...lécccci... :wink: :lol:
zsamin
 
 


sziasztok,

itt én még nagyon uj vagyok, 17 hetes terhes.
1 éve lakok Zuglóban és hát nem sok mindenkit ismerek, sőt inkább senkit.

Lenne egy kérdésem mivel vissza olvasgatva rájöttem hogy joval előrébb jártok, szoval: terhesen játatok kismama tornára és hova? Vagy uszni és hova?

Esetleg tud valaki többet erről a Szalai védőnőröl?

köszike a segitséget. kitartást nektek.
gijane
 
 


Zsamin: hány éves a pici?
én régen jártam életterápiára, ez ilyen önismerti cucc, ne ijedj meg tőle. ott volt néhány jó tanács a neveléssel kapcsolatosan főleg a dac korszakról. ha van kedved mesélek. vagy te magad is utánna nézhetsz néhány dolognak.
www.csendo.hu
remélem tetszeni fog. Nálam életet mentett és nagyon sok anyukának is akik akkor oda jártak. És garantálom hogy nem voltunk, ill vagyunk dilisek.

hali
gijane
 
 


Sziasztok!

Kaptam időpontot a Barossba, 29-én megyek, ott leszek egész de. Előtten lévő nap meg az Uzsokiba saját dokimhoz, ő csak akkor fogja megtudni az AFP-t, ez is vicces egy kicsit. Na mindegy!

Zsuzsi: nagyon is ismerős ami most Aminával van, kb. u.ebben az időben játszottuk ezt Kittivel, azzal a különbséggel, hogy őt meg lehetett nyugtatni, "csak" átmentem hozzá, és ott feküdtem le vele. És morzsolta és morzsolta és morzsolta a kezem, gondolom ezzel nyugtatta magát. A védőnő is rákérdezett ebben az időben, hogy mi van az éjszakákal, pedig nem meséltem még neki addig róla. Ő a fogzásra fogta, hát nekem fogalmam sincs, hogy mi lehetett, de lehet, hogy tényleg a foga, mert most a szemfogával kínlódik, és megint felébredt most 2 éjszaka is, csak rögtön vissza is alszik, ha ott vagyok. Úgyhogy más ötletem nincs, hogy áll a foga? Vagy rosszat álmodik? (Ez anyukám mániája volt mindig. )
Szóval kitartást, és mindent próbáljatok ki, ha semmi se jó, jöjjön az a víz, Kitti is kapott már. :oops:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Szia Gijane!

Üdv itt köztünk! Merre laksz itt Zuglóban? Mikorra vagy kiírva, és hol fogsz szülni? Csak úgy záporoznak a kérdések! Mivel én is 17 hetes vagyok, elég egyidősnek tűnünk.

Terhestornára én most a NagyL-ra a BBGo-ba járok, ill. járnék, ha nem lenne ilyen undotító idő, és a lányom felkelne időben, és ha nem lenne ennyi kifogásom :D
Egyébként nagyon jó, nem az a "lazsálós" típusú.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Szia Orsi!

Látom te se alszol.... :lol: :lol: :lol:
Jol van,akkor nem egyedi eset a mienk...bár nekem a hajamat csavargatja alvás elött!! Már azon gondolkodtam levágok és odaragasztok neki egy tincset "nyugi-tincsnek" :lol:
Amugy nálunk is szoba jött minden a fogzástol kezve a rosszidővan-jönafront,és még arosszatálmodikbiztos-ig ! :P :? Csak olyan rossz ,hogy olyan tehetetlennek (meg iszonyat álmosnak
:? ) érzem magam!!!
A védőnőd küldött a Barossba? Mert ha még nem tudja a Csapo,lehet,hogy ő nem is küldene el?? Hogyhogy csak akkor tudja meg? Furi,nekem mikor megjött az eredmény ,azonnal beküldték az Uszokiba is...Mire legközelebb mentem,már tudta a dokim ,mivan!

Szia Gijane! Látom az alap kérdések megvoltak... :wink: Én még annyit tennék hozzá ,hogy ahova mi járunk babauszásra ott van kismamauszás is ,nézd meg őket: www.babauszi.hu
Ja,amugy 16 honapos a kicsilány, megnéztem ,amit irtál,de nem találtam ami ránk vonatkozna...
Szalai védőnő? Nem ismerem, hol rendel?
zsamin
 
 


most csak gyors hír, aztán később visszaolvasok és reagálok.

JÓ RÁM A TERHESSÉG ELŐTTI FARMEROM!!!! ÉS 3,1 KILÓ MINUSZBAN VAGYOK!!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Zsuzsó, nagyon jól bírom kopp-kopp-kopp 3,1 kiló, no koplalás, finom kaják, szóval még élvezem is :lol: :lol: :lol: ja, és 3,1 kilóból 2,9 zsír - ha bízhatok a mérlegben :wink:

Gijane, üdv közöttünk. Mi itt vagyunk neked, ha ismerős kell :wink: :lol: Olyan izgi. Tudjátok már, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Van már név a talonban? :) A védőnőtöket nem ismerem sajnos. És látom, a többiek beelőztek, szóval több kérdésem nincs :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


[b]
Brigi!!! GRATULÁLOK!!![b] Nagyon jol haladsz...én még nem mértem magam, elem kéne a mérlegbe... :?
A terhesség elötti ruhák rám jók is voltak,nálam régebbi a ledolgozandó!
Igazábol mikor megismertem a páromat szépen ,lassan észrevétlenül csusztak fel a kilok!!! Vagyis észrevettem,csak akkor még nem foglalkoztam vele, ugy voltam vele,majd lemennek,ahogy jöttek! :wink:
De persze nem!!! Most "nyögöm" ,hogy akkor átsiklottam felette... :oops: :?


További jó hétvégét mindenkinek!
( délután lehet megyünk szánkozni...? :P )
zsamin
 
 


Brigi! Gratulálok a sikerekhez, így tovább, aztán jöhet a második :D

Zsuzsi!
A dokimhoz 28-án kell mennem, azon a héten voltam amikor levették a vért, de hát ugye addigra nem lett kész. Na most az ő "magánasszisztense" az Örsön a védőnő, ezért ő hozza el az eredményeket mindig. És tőle tudom én is, és ő küldött el, mert a doki mindig ezt csinálja. Az én védőnőm erről még semmit nem is tud, ill. megemlítettem neki, amikor vittük KIttit oltani.
Mindegy 28-án Uzsokiban kötelező 19 hetesuh, majd másnap megyek a Barossba. Szegény gyerek kap egy kis hullámot.
Nem jöttök át valamelyik nap? Most kedden nem leszek, megyek végre a fél éve nem látott barátnőmhöz. A többit meg még nem tudom, nektek van valami programotok a hétre?


Üdv mindenkinek: Orsi

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Haliho!

Ugy néz ki megvan mi okozta az éjszakai müsorokat! Legalábbis remélem hogy megtaláltuk a miértjét...
Eddig hálozsákban aludt,és lehet már nem volt elég hely neki benne mocorogni, pedig jo még rá- kicsit nagy is- de olyan kitekert pozokat tud produkálni (mint az anyja :lol: :lol: :lol: ) ,hogy ugy látszik akadályozta a zsák és akkor jött a visitás! Már 2. éjszakát simán ,takaroval aludja és "csak" kétszer sirt fől! Tegnap meg már az egyik sirásbol vissza is aludt! Szoval remélem tényleg csak ennyi volt... :wink:
Ja és mivel már külön szobában alszik ,meg kell zabálni,mikor komás fejjel hajnalban betotyog az ágyunk mellé és néz minket...(zsákban ez se ment neki :oops: )... na onnantol nincs szivem vissza vinni és reggelig velünk alszik! :wink: :)

Orsica: szivesen átmennénk,csak most a héten lehet inkább kihagyjuk,kicsit taknyos és nem szeretném átvinni a bacikat! Kikúrálom és utána megbeszélhetjük,OK? Mostmár ugyis jön a jo idő-legalábbis ugy tűnik és akkor ha Kittit rátudod venni nagyobb sétára ,átjöhettek ti is! Meg jönnek a nagy játszoterezések....jaj ugy várom már!!!
zsamin
 
 


Syasztok Zuglói kismamák!
Én is szeretnék hozzátok csatlakozni. Végigolvastam az elözö 73 oldalt és láttam már egy "kisgeneráció" kirepült inenn a témáról mentek oviba. Elöre is bocsika de szertek sokat beszélni.
Elöször egy hosszabb bemutatkozással kezdenék aztán ugyis kérdezgettek majd.
Szóval: 2004 szeptemberében 2éves együttjárás/élés után házasodtunk össze a párommal. Akkor döntöttük el hogy jöhet a baba és abbahagytam a gyógyszer szedését. 2005 márciusában már terhes lettem, akkoriban a 15.kerület rákospalota részén laktunk albérletbe.
2006 januárjában megszületett Krisztián nevü kisfiam 3350gr.-al és 56cm.-vel az Uzsoki kórházban.
Kép
2006 februárjában elköltöztünk mert penészedett a lakás. A 8.kerület Szigony utcába költöztünk egy másik albérletbe.
A fiam 9 hónapig szopott rá egy hónapra teherbe estem, jött a hugica :) , mikor is egy lakásvásárlási projekt közepén voltunk.
2007 január 16.-án költöztünk ide Zuglóba, vagyis a Szikszó parkba a Kassai térhez közel.
2007 augusztus 18.-án megszületett kislányom Kitti 3000gr.-al és 52cm.-vel szintén az Uzsoki kórházban.
Kép
Hát ugy "röviden"ennyi rólam/rólunk, ja és mi is a Kiss doktornöhöz járunk a Ráskay rendelöbe.

Kép
Kép
eryca :)
 
 


Szia Eryca!

Üdv közöttünk!
Mégegy Kitti?! :wink: Gyönyörüek a gyerekek !
Utolag boldog szülinapot Krisztiánnak!
A lányom kb egyidős Kittivel (én szept,ben szültem- szintén Uzsoki) bár ha végig olvastál minket,akkor már mindent tudsz rólunk... :wink: :lol:
Szikszo park merre van? Az M3as felé?
zsamin
 
 


Szia Eryca!

Üdv, örülök, hogy jöttél. Nagyon aranyos mindkét apróság :lol: Az meg külön jó, ha sokat beszélsz, legalább sokat olvashatunk :lol: Meg időnként lelassul a topic, ilyenkor kell valaki, aki életet lehel bele :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


sziasztok!

Zsuzsó!
Írtam pü-t végre. Örülök, hogy megvan a baj forrása. Elég rossz lhete eleve hálózsákban aludni, én megőrülök pl., ha így megbéklyóznak. Bár Emma is abban nyomja.

Erika!
Üdv itt!
Nagyon szépek a gyerekek és jó kicsi a korkülönbség. Majd mesélj orsicának, mert ő is ebben a cipőben jár és Brigiék is hamarosan kezdik a tesóprojektet.
Merre van a kassai tér?
Én is az uzsokiban szültem, 2008. júliusában, Emma 3800 gramm volt és 57 cm.

Most meg 9,2 kiló :shock: :lol: (félévesen)

Brigi!
gratulálok a leadott súlyhoz! Nagyon ügyi vagy. Én a szopi miatt nem diétázok, megkezdtem és sajna a tejcsi bánta, még várok, bár most feljött rám 3 kiló.
Remélem nem a te kilóid ugranak át ide a szomszédba!

Ikrek!
Merre vagytok? Anyukátok tanul ezerrel?

Orsica!
Mesélj, mi volt. Remélem semmi baj. Az egyes genetikán nem kerítenek nagy feneket a dolgoknak, biztos megnyugtatnak. Csak órákat kell várni, sajnos én is megtapasztaltam. Rugdo már a kis csemete?

Mi jól vagyunk, Emma szépen mozog, már kúszik is, meg kutyázik négykézláb. Egész nap be nem áll a szája, dádádádá, bábábábá...
kevesebbet szopizik már, kanalasat is alig.
Mondjuk így is szép nagy.
kérdeztem, hogy nem gond-e, hogy most 2 hónap alatt csak 1 kilót hízott. a doki csak rötyögött :D
4 hetesen 5 kiló volt, 2 hónaposan 6, 3 hónaposan 7, 4 hónaposan 8...szóval most lassítottunk.
éjjel 2-3x tankol még azért.

nekem még egy házidogát kell leadnom és megvan a félévem.
most Apával is megvagyunk, alig várom a tavaszt!!!!

puszi mindenkinek

ja és egy kép
Kép

meg még egy
Kép
Vendég
 


Orsi!

Nagyon édiiiii Emma!! Mennyit változott!
Bár én is mikor visszanézem a "kiskori" képeket, annyira más már most is...
Viszont a kajával látom nincs gond! :wink: Szépen növekszik! Nálunk Amina most volt decemberben- 15 hosan- 9,5 kilo... :oops: (és 84 cm)
A mozgolodás is ugy látom akkor beindult!!! Nálunk is ugyanilyen tempoban jött utána minden...meglátod neked is eljön az az idő,mikor csak 10 percet szeretnél ,hogy ha odateszed ott is maradjon... :lol: :lol: :lol:

Válaszoltam priviben,bár lényegében itt is megtehettem volna...annyi ,hogy a jövöhét remélem már jo lesz,mert most estére ugy bele estünk ebbe a hülye takonykórba,hogy kétszer olyan fulladás jött rá (rám meg a szivgörcs :shock: ),hogy rohantam a mosdoba vele,de semmi... pedig mondom neki hogy köpje ki ami feljön... :wink: :)
Nem tudom holnap milyen állapotban lesz,ha nem javul elmegyek vele a dr nénihez,ugyis este rendel!
De ha jobban vagyunk,mi is elsétálhatunk felétek,a trolizás már ugyis nagyon megy nekünk...

Ugyis egyzetetünk majd még elötte!

Jók legyetek!
Mindenkinek jó éjszakát! (vagy szép napot- ki mikor olvassa...)

Teszek én is ujabb képet a kiccsajról!

Kép
zsamin
 
 


Sziasztok!

Üdv eryca! Azt hiszem lesz kitől kérdeznem, hogy lehte túlélni egy ilyen korkülönbséget :D É s gratulálok, nagyon szép gyerekeid vannak!

Orsi: nem izgulok, mert Kittivel is végig csináltam a Klinikát, csak most feleslegesnek tartom az eredmények láttán. De több szem többet lát alapon...

Még nem mozog, szerintem 1-2 hét és elkezdi, Kittivel is 19 hetes voltam, most meg hájba van ágyazva :lol:

Zsuzsi: jó a jövő hét, remélem nem fog esni, a mínuszok meg csak elmentek már. Még mindig későn keltek reggel? El szeretnék már jutni megint Manótornára, mostanában 9-kor kel, úgyhogy van esélyem rá, nem akartok jönni? Tényleg, voltatok a múltkor muzsikán?


Képzeljétek csajok, tegnap barátnőztem , 1 éves fia van 12.20 kg, 82 cm, az én Kittim most másfél évesen 11.70, és 82 cm, de már fél évvel ezelőtt is ua. a méretük volt, és akkora mancsa van. :lol:
Az apja volt ekkora , aztán "kinőttte" magát. Csak győzze a barátnőm ezt kivárni. :lol:

Most egyenlőre ennyit, majd jövök még, ma remélem ráérek majd.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok lányok,

kicsit késtem az irással, de végre itt vagyok,

Orsica: Kövér Lajos téren lakom ez a Szugloval párhuzamos, te hol laksz? A bébikénket junius 24 re várjuk ha minden igaz, és a Bajcsiban fogunk szülni. Te hol fogsz szülni most? Igazán helyes a nagy tesó, biztos rengeteg dicséretet kapsz rá.
Köszönöm a tippet, a tornárol, szerintem amint betöltöttem a 20 hetet én is eljárok majd tornázni, addig még nem ajánlja a dokim.

Hékás: még sajnos nem tudjuk hogy kisfiu vagy kislány, tegnap voltunk ultrahangon és nagyon szégyenlős.
Ti jártok valamilyen közösségi foglalkozásokra vagy találkozokra, vagy tudom is én. játszoházba. Van egyáltalán ilyen zugloban, szerintem jo pofa lenne személyesen is tapasztalatot cserélni, habár nekem még nemsok van.

na puszika minden csöpségnek és gratula a mamiknak

Kép
gijane
 
 


Szia Gijane!

Én júni 22-re vagyok kiírva, és ismét az Uzsokiban fogok szülni.
Tudom hol van a Kö.L.tér, mert a K.L. u-ban van egy lakásunk, amit most akarunk kiadni.

Tényleg csajok, ha tudtok valakit aki itt Zuglóban albérletet keres, szóljatok!

Tényleg jó lenne majd összejönni egy kis csevejre, majd csak jó idő lesz, és akkor összehozzuk.

Rakok fel Kittiről képet, persze megint nem a legfrisebb , de majd igyekszek.
Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Mi már tényleg nemsokára kezdjük a projektet. Már csak 22 nap :wink: :lol:

Orsi, a Kassai tér itt van mellettünk. Ha végigmész a Róna utcán, egy játszótérre visz, meg van ott egy templom is. Na ott van a Kassai tér. Én rendszeresen oda jártam Marcival amíg jó idő volt. Vittem magammal könyvet, leültem az árnyékba, Marci meg ott aludt a babakocsiban. Most meg majd Gijane is csatlakozik hozzánk nyáron :wink: Mi homokozunk, a kis apróság meg alszik a babakocsiban :lol: :lol: :lol:

Ja, és arra vigyázok, hogy ne menjen át Hozzád a leadott kilóm. Mondtam neki, hogy nehogy megpróbálja :wink:

nagyon édi Emma, tényleg sokat változott. Már egyáltalán nem csecsemő-kinézete van, most már olyan igazi kiscsaj :D

Aminának jobbulást, remélem már túl van a nehezén, és doki sem kell hozzá

Gijane, van már név-ötletetek? Ezek szerint még kettőben kell gondolkozni :lol: Mi nem járunk még semmilyen közösségi foglalkozásra. Közösség nekünk a tesómék a 2 gyerekkel, meg néha eljön pár anyuka hozzánk a gyerkőcével. HOlnap is jönnek, még nem tudom, hogy ketten vagy hárman. Még nem voltál itt, mikor megbeszéltük, hogy jó időben összehozunk egy topic-talit. Tényleg, Te dolgozol még? Vagy már otthon vagy? Akár jöhetsz velünk sétálni, Neked is kell a mozgás. Én utáltam pocakosan egyedül sétálgatni. Orsival meg úgyis megyünk sétálni :wink: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hékás 2009.01.21 15:46-kor.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Átvészeltük valahogy az éjszakát.... :shock: :( ...nem kivánom senkinek,amit végigküzdöttünk!
Én speciel "vigyázzban" aludtam ,ha vmit hallok azonnal ugrok....hajnal 3kor feküdtem le! :? ...ahhoz képest elég jol vagyok!
Szegénykém ,annyira álmos volt,ilyen karikás szemeket még babánál nem láttam! De ahogy elaludt volna ,olyan köhögés jött rá, hogy azt hittem most fog megfulladni! Nagyon rossz volt!!! És nem tudtam segiteni rajta sehogy! Ez meg még rosszabb!!! :cry: :cry: :cry:
És csak sírt,sírt,sírt...
Probáltam mindent,altattam a mellkasomon hason, felültettem,mentolos párologtato,orrszivo szinte percenként....áááá szörnyű volt!!!
Aztán olyan1- fél2 körül sikerült elaludnia, de ott aludtam vele a 70 cm széles ágyon! :shock:
Gondolhatjátok hogy el volt gémberedve mindenem reggelre...
De ma már kicsit jobbnak hallom, eddig csak 3-szor orrszívoztunk!
Remélem ennyi volt...

Mi járnánk közösségbe,de mindig elaludjuk az indulást! Ugye Orsica? Mennék én veletek reggel is,mondjuk most a héten kilőve,de megbeszélhetjük,mert mi is olyan fél9-9 körül kelünk mostanában! Vagy a délután is ,bár az még nem állt be,mert van mikor 3kor,de van ,mikor 4-5 körül kel...Nem tudom mitől függ nála!

Brigi: a homokozásban mi is benne vagyunk!!! Csak jönne már a jo idő!!!!! És drukkolok a tesóhoz! :wink:
Kezdeném én is ,csak apa nélkül nem vágok bele... :wink: :cry: ....a háta mögött meg nem akarom!

Jaj és Orsi! Ha megvan hogy fiu vagy lány AZONNAL jelentkezni!!! :wink: :wink: :wink:
zsamin
 
 


Zsuzsó, nem próbáltad még a Luuf Baby balzsamot? Én köhögésre először azzal próbálkozom, általában meggyógyul Marci tőle, ritkán viszem csak el dokihoz.

Húúú, milyen homokvár-partykat fogunk mi tartani a homokozóban :wink: :lol: :lol:

Hát apa beleegyezése nélkül én sem vágnék bele. Bepróbálkoztam hétvégén, hogy ne halogassuk, kezdjük el, de nem engedett. Azt mondta, augusztusról így is előrehoztuk februárra, ne legyek telhetetlen :lol: De ezt a 22 napot fél lábon is kibírom már :wink: Én úgy gondolom, hogy megint 3 hónap lesz, mire sikerül, Marci is úgy sikerült. De már nem fogok sírógörcsöt kapni 2 hónap után, hogy menjünk egy meddőség-vizsgálatra :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


A du.-t én se tudom ígérni, mert általában 2-kor fekszik le, de van hogy kitolódik, és akkor vagy fél óra, vagy másfél, tehát fogalmam sincs. így meg nem tudok tervezni.

Sajnálom nagyon szegény Aminát, remélem már jobban lesz, és nem lesz még egy ilyen éjszaka.

Brigi! kitartást 22 nap az nem olyan hosszú!

Kép

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Két napja megint nem alszunk, óránként fel kell kelni hozzá :cry: Ma reggel láttam, hogy kibújt a második fogacska is, szóval szerintem az okozza a szenvedésünket. Remélem, most már visszatér a régi kerékvágásba, mert ez nagyon kimerítő :cry: Ja és holnap jönnek anyósék is... nekem meg pont gyümölcsnapom lesz... gondoltam, megfőzök ma, mégiscsak jobb szénhidrát-napon főzőcskézni, mint gyümölcsnapon. De még csak sárgarépa sincs itthon, hogy a levest felrakhatnám... na mindegy. nem az én szüleim... holnap elmegyek reggel tornázni, legfeljebb később lesz kész az ebéd :wink: úgyis Marcizni jönnek, már kijelentették, hogy mi nem létezünk számukra, csak a gyerek. Mi tudatosan háttérbe vagyunk szorítva... én még csak oké, de a saját fiuk is??? :twisted:

Na jó, nem panaszkodom tovább, inkább örülök a fogacskának!!

Ja, és tegnap Marci lehányta a telefonomat. Most úgy érzékeli, hogy fülhallgató van rádugva, és nem lehet használni :twisted:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beugrottam eldicsekedni,mit csináltam ma....és egy kis "virtuális kóstolót " küldök mindenkinek!!!

Kép

ÉLETEM ELSŐ KALÁCSA!!!
És hát az ize...hmmm....nagyon fincsi lett!!! (ahogy a nagykönyvben nagymamink irta...)

Nagyon jo hétvégét nektek!!!
remélem holnap is marad ez a szép idő!!!

Holnap vagy hétfőn bőbeszédűbb leszek... :oops: ... :wink: ...(most kidőltem...)
zsamin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: