Új privát üzeneted érkezett!

Gani
...hogy győzött meg?
Mivel?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A masszivitását vonjuk kétségbe és az élettartamát.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Ikreket váró barátnőm ma este 9-kor ment be a kórházba. Elfolyt a magzatvíze. Most van 36+4 hétben. Úgy izgulok :) Párjával beszéltem, doki szerint reggelig el fog tartani :roll:

Kia! Fanni még el sem érte a 9 kilót...

És nem nagyon beszél még :? Három-négy szót mond: mama, nem, vau, baba...

Fáj a torkom két napja, alig bírok nyelni, tök szar...

horvviki
 
 

 
 

pedig én olvastam hogy masszívabbak a kszerkezetes házak és hosszabb ideigtartanak meg nekem egy negatív volt benne hogy drága

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga mi újság veletek? Jöttök a héten játszóba?
Nika én is csak ezt a jót tudom mondani a könnyűszerkezetes házakról! Mi nagyon beleszerettük,csak mani kellene... :wink: Keresztfiamékkal szemben lévő telek eladó! :lol: 12 millláért 100nm2es házat tudsz építetni! :P
Viki ikrek általábban előbb szoktak jönni! Tudsz valami hírt a barátnődről? Jobbulást neked,látom téges is elért a nátha!
Én már kijöttem belőle! :wink:
Gani a fényképezkedés tök jó lehet! :lol:Emlékszem gyerekkoromban mikor hozzánk is jött mindig! :P Mi is szeretnénk igazi művészi képeket majd! :wink:
Nemsokára indul nekünk is a babaprojekt,de addig nagyon szeretnénk eljutni a fogdokihoz,de nem tudom ez mikor jön össze sajnos,mert apjuk is jár most oda,s a többi napon meg este ér haza! Ha anyúék itt laknának legalább vki vigyázna a gyerekre addig,de így? Nagyon rossz! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Beszéltem a védőnővel:



A jövő héten már lesz oltóanyag!2 hónap különbséggel kell beadatni majd!

Én most az influenza ellenin is nagyon gondolkozom,mert ajánlotta most nagyon!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Barátnőmnek ma hajnalban 3:19-kor és 3:20- perckor megszülettek az ikrei császárral (nem volt jól befordulva az első baba, arccal előre fele volt.) Koraszülött osztályon vannak a babák, barátnőm még nem is látta őket, mert másik épületben vannak, ő meg még nem kelhetett fel :( De mindannyian jól vannak, 2100 és 2600 grammal születtek. Majd délután megyünk meglátogatni őket.

Boszi: érdekes... nekünk még 3 hete nem ajánlotta az influenza elleni oltást (igaz az maga a dokinéni volt) :roll: Szerinte annyi fajtája van az influenzának, hogy ugysem ad 100%-os védettséget...
Melyik oltóanyag lesz jövő héten????

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ma volt a védőnő - hallotta, hogy mennyit (szinte egyfolytában) és miket beszél -
azt mondta sokkal fejlettebb, mint a korabeliek :lol: akiket ismer..

Tegnap kapott (a Csalogányban vette Apa) bébitaxit, amit tud tolni...
Nagyon szépen lépeget mögötte :wink:

Viki
Gratulálok a barátnődéknek!! Sok Boldogságot Nekik!
Neked pedig JOBBULÁST!!

Boszi
Az oltás a pneumo?
Ma azt mondat a védőnőnk, hogy megérkeztek a vakcinák -
a Csobánka téren lévő dokikhoz biztos....

Nika
DRUKK holnap utánra!!

A könnyűszerkezetesek masszívak , főleg, ha nem a tiszta fa, hanem az acélvázas :P
...az élettartam pedig hosszabb, mint bármelyiké...
Én biztos nem építenék sima pl. tégla házat.
Sok -sok hónap, sok-sok idegeskedés.. minden munkát más csinál...
Ez ha kész (3 hónap tervezéssel, mindennel együtt) - beköltözhető.
Az árban - van olyan cég amelyiknek - benne van pl. a padlófűtés - amit akarunk...
de a kád, wc, minden ilyen dologra nem kell külön költeni, mert beszerelik.


Néhány kép: (ha nem gond)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki biztos majd megerősödtek a babák! :wink: Erőt,egészséget a barátnődnek! :P Fiúk,lányok,nem is kérdeztem?
Ilyen hamar lehet menni látógatni?
Én mikor szültem(ugye simán) szombaton,vasárnap még mondták,hogy a férjemen kivűl vagy szűk család más menjen később!
Viki a Pneumo vakcinák lesznek már a jövő héten!
Az influenza ellenit azért ajánlotta a védőnő,mert vmi új törzs is keletekezett,s kimondottan ajánlja!
:wink:
Kia Levi baba jó nagy már! :lol: Látom mindent tudományosan megvizsgál ő is! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bizony... szeret vizsgálódni! :lol:

Pakol és jár:
Kép
Kép
...na és csokit enne :)
Kép

Bocsi a képekért... :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nagyon jó a bébitaxitok! :lol: Gabika a mai napig imádja! :P Levi nagyon szépen lépeget! Mi ennyi idősen még csak másztunk! :lol:


Képzeljétek apjuk ma fogászaton volt ugye,már egy ideje jár!

Végre ma már gyökérkezelés került sorra! Hetek óta fáj a foga,de eddig mindig mást csinált a doki! :?

Aztán jön haza,hogy nem szedte ki az összes gyökeret,mert nincs arra idő,de,ha fáj,akkor menjen vissza és ír receptet!Megáll az eszem!:evil:

Hétfőig nem tud menni,s addig gyógyszerrel tömje magát,hogy jól legyen?Hát nem semmi,ami az egészségügyben folyik!

Szegénykém most kénytelen volt visszamenni,mert iszonyatosan fáj a foga!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki gratula neki:):):) 2kg felett ha nincs gond a korábban született babákat már haza szokták engedni :):):)

kia: a padlófűtést jól gondoljátok meg mert felveri a port a padlóról párom mondta

annó hozzám is beengedtek mindenkit

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kia! Nagyon jók a képek :lol: Főleg a csokievős :lol:
Miket mond már Levi?

Boszi: a János kórházba lehet menni bármikor látogatni és már akár első naptól kezdve.
Jó, hogy mondtad az oltást én is rákérdezek a védőnőnél. De azt hiszem az influenza ellenit nem adatom be :roll:
Hogy van a párod?
Ja, tegnap este pont arra gondoltam, hogy amíg a Márk 3 hétig az RTL klubbon szerepel a Celeb vagyokban, addig gondolom nem lesz a TV2-ön, pont az a rész, amiben ő is szerepel :roll:

Voltunk bent tegnap a barátnőmnél, de sajna a babákat nem nézhettük meg. Csak az apuka mehet be hozzájuk. Na meg az anyuka mehetne, de barátnőm tegnap még nem tudott felkelni. Ma reggel már felkelt, de még nem tud átmenni a másik épületbe. Most vessetek meg, de kicsit mérges vagyok rá :twisted: 2 napja van két gyereke és még nem is látta őket. Nem tudom milyen szar császár után, de én bizti nem bírnám ki, hogy ne lássam a babákat. Főleg, hogy még inkubátorban is vannak. Úgy sajnálom szegényeket. És hát barátnőm egyelőre csak a saját fájdalmával van elfoglalva... :twisted: De holnapig kap tőlem haladékot, aztán megmondom neki, hogy tessék erőt venni magán és átfáradni a gyerköcökhöz.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki nem irigylem a barátnődet,szegény! :( Ebből a szempontból a Shöpf Méreiben sokkal jobb volt a helyzet,mert azok a babák akik inkubártorban voltak nem messze voltak a szobáktól,sőt volt egy szobatársam aki vele is lehetett elején speciális szobában!
Hát én is biztos ki lennék,mert a császár után állítólag sokkal nagyobb fájdalmak vannak,de az ilyen helyzetekre kellene biztosítani az anyukáknak egy olyan lehetőséget,hogy együtt lehessen a babával. Neki is biztos nagyon rossz lehet! :roll:

Apa köszi jól van,szedi az antibiotikumot+fájdalomcsillapítót,mert anélkül nem bírná szerintem! :roll:

Helga
rég voltál? Minden rendben? :roll:

Fiora
?

Én holnap már pakolok,mert hétvégén utazunk! :lol: 2 hét Balaton,2 hét apa nélkül... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én császárral szültem de másnap mikor felkelhettem én már sétálgattam :):):)és nem biztos hogy nagyobb a fájdalom attól függ mondjuk kinek mekkorra a fájdalomküszöbje:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Tegnap dél óta nem volt telefon vonalunk, így ugye net sem. Csinálják az utat és hát a markolós bácsi felnyitott markolóval átrongyolt a két telefon pózna között. Persze, hogy leszakadt.
Na de ez a függőség, ami nálam van... Tiszta ideg voltam net nélkül :oops:

Úgyis mindenki olyanban lakik, ami szerinte a legjobb :lol:

Én is császárral szültem, este 20.27-kor, de másnap de. meg KELLETT próbálni felállni! Mondjuk akkor nekem nem sikerült, mert nagyon szédültem meg ilyenek. De idegesített, hogy ilyen béna vagyok, úgyhogy pontban délben összeszorítottam a fogam és felkeltem tusolni meg fogat mosni. Onnantól már nem voltam hajlandó állandóan feküdni. 2 napos volt Bogi, mikor bejött a dokim de pont nem látott, mert a táskámban voltam nyakig behajolva :lol:
Én nem mondom, hogy nem fájt semmim, de nem volt olyan fájdalom, hogy az ágyhoz kössön!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja, Boszi!
Nem az otthonunkban lesz a fotózás, hanem az oviban.
Itthon is volt már fényképeszkedés, de azok az 1 éves albumba készültek. Tavaly is volt az oviban fotózás, akkor karácsonyi háttérrel jött a szaki, most Télapóssal fog jönni.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Hát barátnőm még mindig nem nézte meg a babákat. Elmondása alapján nem tud átmenni :roll: :evil: Még abban sem bíztos, hogy holnap át tud menni...
Párja volt megnézni őket. Az egyik baba valami fertőzést kapott, a másik elvileg rendben van. Két hétig ott kell maradniuk a koraszülőtt osztályon...
Én is azon a véleményem vagyok, hogy nincs az a fájdalom ami megakadályozná, hogy lássam a gyereke(i)met!

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Viki most már én is csodálkozom a barátnődön! :shock: Én reggel szültem igaz simán,de több,mint 10 órát vajúdtam,s ebéd után kis pihi után már fel is keltem egyedül! :wink: Nem bírtam volna ki,ha nem látom! :roll:
Ha aznap nem tud felkelni ok,de másnap,harmadnap??? És,ha a férje segítene neki,vagy vki? Vagy fel se akar? Nem lehet akkora fájdalma szerintem! S nem hiányoznak neki? :roll:

Helga merre vagy? :roll:

Én ma pakoltam,de persze Gabika is segített. Délután nagy csend volt,ami gyanűs is volt,s mikor bementem a szobájába minden ruhát kipakolt a fiókjából! Ott ült a kupac tetején és röhögött! :lol: Na nekem nem volt vicces,s le is szidtam,s nézett komolyan,hogy pakolok vissza!

Sajnos mégsem adja le a Tv2 azt a HAL A TORTÁN-t,amiben apjuk szerepelt volna! :( Márk elszerződött az RTL-hez,az új valóságshowba,s a TV2 nagyon megharagudott rá,ezért nem adják le a felvett adást sajnos... :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én 24 órát feküdtem nem kelhettem fel de nekem mondjuk odahozták csak első éjszaka nem hagyták ott hogy tudjask pihenni másnaptól már végig velem volt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


En is vagyok vegre! Apa kulfoldon volt, es magaval vitte a laptopot, igy nem johettem :( Nagyon rossz volt net nelkul, es Ti is hianyoztatok! :)

Majd reagalok a tobbire is, csak a csaszaros dolog nagyon megragadta a figyelmemet! Az en esetemben 18:46-kor szuletett meg Aron (csaszarral), es ejszaka 1-2 ora korul fel kellett kelnem, ki kellett menni zuhanyozni, az apolono segitett, de sajat labon mentem ki. Borzaszto volt, de utana jobb lett sokkal. Aztan masnap reggel 8 ora korul elmentem Aronert, es utana a nap 24 orajaban velem volt. Ez egy kicsit azert sok volt, mert holtfaradt voltam, mire kijottem a korhazbol, de az Istvan ilyen korhaz.... Azt mondjak, hogy ha a kismama elhagyja magat mar az elejen, akkor sokkal nehezebb a felepules. Valoszinuleg igy volt ez a baratnod eseteben is! Hagytak, hogy hagy fekudjon, es el is hagyta magat! Remelem, azota latta mar a babait! En biztos nem birtam volna ki nelkule!

Majd kesobb irok meg....

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Már egy jó ideje fent vagyok,Gabika még durmol! Ma megyük a játszóházba,s ilyenkor mindig időben kelek! :P
Helga örülök,hogy újra itt vagy! Hiányoztál ám a csapatból! :lol:
Na majd még később írok! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


itt az a protokoll hogy 24 órát nem engedik gerincérzéstelenítő után felkelteni a császárosokat a fejfájás miatt legalábbis ezt mondták nekem és utána ők segítenek lefürödni megmutatták hogy kell hogy a seb ne legyen vízes meg hogy nehogy elájuljunk stb

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Nika,
Ugy latszik, mindenhol mas a szokas! Az Istvanban a csaszar utan 6 oraval kotelezo mindenkinek felkelni! Hala, nem volt fejfajasom, spinalis erzestelenitest kaptam. A seb siman vizes lett, de utana egybol ujrakotottek.

Boszi,
Nagyon orulok, hogy hianyoltatok! :) Olyan jo erzes igy visszaterni :) A jatszocsoportba mostanaban nem voltunk, megvarjuk, mig ismet bekoszont a rosszido.

Jovo heten hetfon megyunk pneumo elleni oltasra, remelhetoleg lesz oltoanyag.
Az influenza ellenit eredetileg nem terveztem, de mostanaban annyira nyomja a media az ijeszgetest, hogy mostmar elgondolkoztam rajta en is.

Ma voltunk az uj Tesco-ban, hat sajnos, nekem is csalodas :( Nem volt hosszuujju body, sot szinte semmi ruhadarab, pedig szerettem volna venni Aronnak valami jo meleg felsot, mert csak vekonyabbak vannak.....
Tenyleg kisebb az arukeszletuk, azt hiszem, nem leszek naluk torzsvasarlo.

Mi a hetvegen megyunk Szegedre, szulinapom lesz :oops:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Jó volt ma is a játszóházban! :lol: Gabika nagyon élvezte,4-en voltak most! Ebédet most is elhoztam,de még nem evett,mert nagyon elfáradt,most alszik,majd,ha felkel kap enni! :wink:

Helga nem is tudtam,hogy császárral szültél,vagy elfelejtem?! :oops:

Nika sajnálom,hogy nem jött össze most se,látom a vonalzót! Szerintem,ha már az új helyen lesztek,stresszmentesen,simán megfogan a bébi majd! :wink:

Találkoztunk Kia-val és Levi-vel,mikor jöttünk hazafele! :lol: Nagyon nagy lett már Levi,nagyon aranyos! :P

Anyuéknál is van egy kis TESCO,ami szerintem a Bécsi útinál is kisebb,akkora mint egy INTERSPAR! De nagyon jó anyu szereti! :wink: Apjuk is nagyon megvolt elégedve a Bécsi úti TESCO-val! Egyszer majd kimegyünk hármasban! :lol:
Szerencsére nekem nem kell ruhát vennem nagyon Gabikának,mert anyu ellát minket nagyon! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Na barátnőm ma már kétszer is volt a babáknál. Minden rendben van velük, ha így haladnak, akkor szerda körül jöhetnek haza. :)

Helga: nálunk itt a solymári auchanban nagyon jó kisfiú cuccok vannak. Legalábbis nekem nagyon tetszenek. Nekem meg az a bajom, hogy idén kevés a lány választék és a fiús meg tök jó. Hosszú újjú body nekünk se sok van sajna, de a fiú kötött áru nekem tetszik. A bécsi úti tesco baba ruha választéka nagyon kevés! A váci útiban viszont vettem múltkor nagyon aranyos 3 darabos hosszú újjú bodyt 2200 Ft-ért.

horvviki
 
 


Viki,
Meg nem is gratulaltam a babakhoz! :oops: Bocsanat! Szoval gratula a baratnodeknek! Es orulok, hogy volt bent naluk!

Koszi szepen az infot a ruhacskakrol!

Boszi,
Faros volt Aron, ezert volt csaszar.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Nika
Sajnálom, hogy nem jött össze a baba...
DRUKK a következő hónapra!!!!

Boszi
Köszi! :lol: Gabika is nagyon aranyos nagyfiú... kár, hogy nem volt túl jó a kedve..
Apának jobbulást, Nektek pedig JÓ UTAT!
2 hét nagyon hosszú...

Viki
Hogy miket mond?
Pl: Apa = papa, abé (ha hazaér mindig így kiabál neki)
én mamama vagyok :lol:

A 3 db-os body... Mi a Bécsi útiban vettünk 3 db-os rudgalózót 2200-ért.
...ott vettük a cipőt neki és egy kapátot is.

Örülök, hogy a barátnőd látta a kicsiket. Jobbulást Nekik!

Szülés - Levi fél 7-kor (19 óra) született.. Sajna a vérnyomásom nagyon lent volt,
így letolt a szülésznő kocsival, de lent - a szobában - már pakolásztam és
22 után megnéztük Apával Manót :P Márnap pedig törökülésben ültem az ágyon..
pedig nagyot vágott a szülésznő :?

Helga
Nekem tetszett a Tesco... szép nagy!
Jó utat Nektek! Jó hétvégét!
Ha nem jössz fel, akkor holnaputánra
Kép

2 napja csirkepörit csináltam...
Vacsiztunk, Levi kint volt a konyhában velünk és kért...
Olyan szépen ette a húst... :P :shock: nem fulladozott :lol:
Csaodálkoztunk Apával.
Már nagyobb darabolat is le tud nyelni - ennek nagyon örülök :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Áronnak és Gabikának BOLDOG HÓFORDULÓT!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Miért is fulladozott volna :?: Amúgy még nem eszik húsféléket?

Boszi!
Jó utat nektek!

Viki!
Biztos kellett ennyi idő a barátnődnek, hogy magához térjen! Most már minden rendben lesz, reméljük!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát most már a cucc 90%a el van pakolva, a játékok csak holnap! :lol: 12:55kor indul a vonat majd!
Szerintem ma még készítek vmi finom sütit majd! :P
Kia Gabika már nagyon fáradt volt,azért is volt szótlan,meg tudod ilyen,ha új arcot lát! :lol: Játsza a jó fiút! :lol:
Viki örülök,hogy a barátnőd látta a babákat! :lol:
Helga neked nagyon boldog szülinapot! :)

Anyukám beszólása nem tetszett ma:


Van már egy ideje barátja,csak vele szokott MSN-ezni! Na ma közölte velem,hogy minden nap este 20:30-22ig övé a gép! :twisted:
Hát de mondom,a Gabi is 20 után ér haza,s szívesen beszélnék én is vele MSN,mert kamerán keresztül akkor láthatom is! Hát nem,érjem be a telefonnal azt mondta,vagy akkor beszéljek,ha ő már nem lesz ott! :evil: Ez rosszul esett,mert ok,hogy amikor dolgozik akkor leszek ott mikor akarok,de a párommal csak este tudnék dumálni,meg általábban akkor is szoktam ott lenni!
Amikor itt volt nálunk Gábor inkább nem gépezett,hagyta anyut!
Akkor neki nem kellene engem is odaengedni néha este?
Nem tudom mit lehet minden nap órákat csacsogni?! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani
Levi eszik húst, de csak turmixolva...
Már egy kicsi darab gyümölcstől, vagy bármitől meg tud fulladni :lol:
...de akkor nem zavarta, hogy mekkora darabok.
Tudod - még csak 3x eszik 1 nap olyat, ami nem anyatej. :P

Boszi
...akkor ez azt jelenti, hogy többször kell találkozni (ne legyen új az arc :lol: ).
Remélem megoldódik a net-ügy.
Nagyon kemény anyukád... Minden nap beszélgetni tényleg sok... de emléxem...
Amikor Apával még az kapcsolat elején jártunk mi is sok-sok órát tudtunk beszélni
egymással / 260 km-re egymástól....

Levetted a képet, ami a vonalzó alatt van... megnéztem, hogy mi az a meez.hu......

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hát Kia ők már 7 éve együtt vannak,hol jóban hol rosszban! :roll:
Én nem is idegeskedek rajta,akkor majd nézek Tv-t,mindegy! :roll:
Képzeljétek a párom fönőke a hétre 10.000Ftot adott neki! :twisted: Mondván neki nincs most több manija!
Persze csak új BMW-t és egyebet vett! :evil:
Tudja,hogy utazunk,de nem érdekli! Majd kedden odaadja a többit Gabinak! Kérdés,hogy majd abból is mi lesz?! Még jó,hogy én is kapok manit,meg,hogy itthon is van mani! :wink:
Nem tudom mi lenne??? :roll:

Ha holnap már nem írnék,akkor mindenkinek nagyon kellemes 7végét,s majd írok amikor tudok! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
A párod hetente kap fizut?
Tiszta Amerika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga
Ma tényleg BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Viki
Ma láttuk a Tescoban a párodat :P

Boszi
Milyen "otthon"?

Hogy vagytok mamik - babák?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boszi tegnap láttam reklámozzák a márkos hal a tortánt jövő hétre :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Helga!
Boldog születésnapot!

Mit kaptál apától?

Kia! Ja, sajnos dolgozott ma is apa :( Pedig olyan szép idő volt ma, úgy elmentem volna valahova. Most már itthon van, de Fannival alszik :)

Két hév múlva megint szabin leszek 4 napig, már úgy várom. De addig kedden megint mehetek Miskolcra :? Hajnalban kell kelnem, pedig úgy nem bírok korán kelni :evil: Viszont az új hídon át 5 perc alatt a Dunakeszi Auchannál vagyok, és onnan már busszal visznek. Eddig fél óra volt nekem oda az út. Örülök ennek a hídnak :lol:

Boszi, mi újság Balatonon? :)

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Jól vagyunk,apa már elment! :cry:
Gabika hihetetlenül élvezi a nagy tereket,szaladgál és pakol egész nap! :lol:
Gani igen apjuk hetente kap fizut,mindig amennyit órát melozik,attól függően!
Nika nekem is mondta anyu,hogy reklámozták a Markos Hal a tortánt! Akkor úgy látszik még is leadják! :P
Helga hogy sikerült a szülinap? Miket kaptál? :wink:
Fiora?Kia?

Annyira jó,hogy ilyen szép idő van,sokat vagyunk kint! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helgának! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na ezt olvasva kiakadtam!
Ezt a rongyrázást! :twisted:

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=14391

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


"Harmickétéves lettem én ..."

Mindenkinek koszonom a koszontest! Nagyon kedvesek vagytok!

Szuper volt a hetvege Szegeden! Eljott ket baratnom is, egyikojuknek 15 honapos a kisfia, Ot is hoztak magukkal termeszetesen. A masik baratnom januarra varja a babat :) Aron es Robcsi nem igazan jatszottak egyutt, Robi jol fejbe vagta Aront az ajtoval, mig Aron orokke buksin csapta szegeny Robit :roll: Hiaba, Ok meg nem jatszanak egymassal!

Apatol egy Jean-Michel Jarre koncertjegyet kaptam! Mar nagyon varom :)

Mi is kiprobaltuk a Megyeri hidat, tenyleg tok jo!
Ja, es ma egy csomot vezettem az autopalyan! Kezdek szep lassan belejonni!

Boszi,
Orulok, hogy jol elvagytok Siofokon! Majd nezzuk a Hal a tortan-t!

Viki,
Jo surun utazol Miskolcra!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga nem Siófokon,hanem Lellén vagyok! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

látom boszi,nika,kia ide irogattok.szólhattatok volna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: én meg Apát bafogatom.....(mármint a babanetes apát)

ha nem gond jönnék én is.vagy direkt nem szóltatok?????ugye nem??

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike már 1000 éve itt is írogatunk! :wink: Nem direkt nem szóltunk! Várom apa válaszát én is a másik fórummal kapcsolatban!

Mi jól vagyunk.
Párom ma ment fogászatra,de már a tökünk teli a dokijával: :evil:
1 hónapja jár oda,de még semmit nem haladtak,s naponta szedi a fájdalom csillapítokat! Most is ment időpontra,de a doki nem volt bent,mert dolga volt,s vissza se jött! :evil: Időpont csak jövő hétre volt! Nem semmi mit megengednek azért maguknak! :twisted:

Mamám nagyon félti(már túlságosan is)Gabikát!
Ha felveszi a telefont,ha Tv-t bekapcsolja,ha villanyt felkapcsol,ha jön megy,ideges nagyon,meg mindig utána kell mennem! :roll: Ennyire azért nem kellene félteni,gyerek nem tudja még mit tesz,meg hozzám se lehet hasonlítani!

Ja és a mama ápolóját mégse mütik! Anyu lazán közölte! :evil: Így aztán mégis 2 hétig leszek,mert apa máskor nem tud lejönni!

Anyut se értem,mert 2 napja nem jött fel a barátja MSNre,de ő éjfélig is ott ül,mert hátha feljön,s írogat addig is neki! Szerintem meg hülyeség! Aztán csoda,ha reggel fáradt,az7tán meg a mamára fogja! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A Tv2 mégis úgy döntött,hogy leadja a Márkkal készült Hal a tortánt,amit ma este 20:15kor láthattuk! NÉZZÉTEK! A párom is benne lesz! Pusszi

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ma elromlott anyu telojának a kijelzője,elmentünk a barátjával a boltba!

Ott mondták,hogy ott nincs szervíz,csak messzebb,s oda kell elvinni,mert nem küldik el! A telo garanciális még,mert nem régi.

Erre mit csinált?Hát kiakadtam,de nem az én pénzem!:evil:

Vett egy ugyanolyan telot,mert a régit nem akarja használni,míg ezt javítják!:twisted: Hát nem mondok semmit,mert hiába mondtam is,nem hallhatott meg! Csak akkor nekem ne sírjon,hogy mennyi a kiadása,ha 30.000ért vesz telot!:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike ide már régóta írogatunk mert boszi békáson lakik én meg ott laktam :):):) de gyere nyugodtan szívesen látunk itt :) apa azt mondta nekem telefonon hogy beszél a zaklatókkal és ha továbbra sem hagynak békén minket akkor lehet szó a zárt topikról :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nem kellett ma Miskolcra mennem :lol: Így itthon maradtam. Viszont délután el kell mennem tüdőszűrésre, mert lejárt az orvosi alkalmasságim a cégnél.

Sajnos rossz hírek is vannak, bár nem velünk kapcsolatosan. Barátnőm ikrei közül az egyik babát tegnap meg kellett műteni :( Bélelzáródása lett, azonnal műteni kellett és a beleit kivezették kivülre :( 2-3 hónap múlva lesz egy másik műtét, amikor majd visszarakják neki. Addig elég nehéz lesz a barátnőmnek. Ráadásul ez a baba átkerült másik kórházba, az I. sz. GYerekklinikára. Barátnőm és a másik kisfiú még a János kórházban vannak. A másik baba jól van, viszont barátnőm csalánkiütéses lett, elkapott valami fertőzést, ami nem javul neki :( Szóval rá jár a rúd rendesen.
És nagyon nagyon sajnálom a beteg kis babát! :(

Boszi, sajnos tegnap nem láttam a Hal a tortánt :( Én a másik műsort nézem a Celeb vagyokosat, utána meg fürdetés van. De párod benne volt tényleg? Sokat lehetett látni?

Többiek? Fiorával mi lehet? Már nagyon rég volt.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki :(
Jobbulást a bnődéknek!
Nagyon nehéz lehet most nekik! :(

Az új híd
Még nem próbáltuk ki :? Lehet, hogy csak akkor fogjuk, ha megyünk (költözünk) haza :?
Mostanában biztos nem tudunk hazalátogatni :(

A Dunakeszin lévő Auchan milyen? Jobb, mint az Óbudai?
Apa hozott fel pár napja újságot - és azt mondta el akar menni :shock:
Ő, aki nem szeret vásárolni :? :P

Ettike
Üdv itt!!!! :P

Boszi
Láttam a Hal a tortán-t.
...és benne a párodat :lol:

Blelle - tavaly ott voltunk és jövőre is oda akarunk menni :lol:

A mai éjszakánk nagyon jó volt....
Bár későn aludt el Manó (22 után), de 8-kor kelt :lol:
Olyan jó volt, hogy hajnalban nem ébredt fel :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: a dunakeszi auchan a legnagyobb ahogy én tudom sokkal jobb apa mindennepa ott vásárolt annó de mostanában is sokat járnak oda nagyon nagy áruház vagy 4x5x nagyobb az óbudainál:)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: