Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Összes Tamaránknak BOLDOG NÉVNAPOT, egyetlen Lőrincünknek pedig nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!!

Létezem még én is, csak iszonyúan lefárasztanak a vendégségek, alig vagyunk itthon, de akkor viszont még kevésbé unatkozom ;)

Ancsi nagyon örült az ajándékainak, Atti pedig még a hatodik puóverhez is jó képet tudott vágni... Többek köött ezért is imádom.

Csajok, szuperek a képek, nekünk valahogy nem sikerült jó képeket csinálni, anniyra el voltunk ájulva a törpördögtől. Azért töltök fel kettőt, a két fő ajándékról:


Mégsem töltök fel, nem engedi valami miatt ez az átok... :?
Ünnepek után annyit jövök, hogy elegetek lesz belőlem, de addig is puszilunk mindenkit! (csak halkan jegyzem meg, a gyerekem még mindig taknyos egy picit, de rossz, mint a hétördög - a gyógyulás útjára lépett volna?)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ildi!!

Mivel holnap nem lesz gép itthon, már most szeretnék:
[size=18]Dávinak[/size] boldog névnapot kívánni!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a Tamara napi jó kívánságokat!

Drága Lőrinc!

Isten éltessen!


a.[/i]
kállai
 
 

 
 


Köszönjük a köszöntést és minden Tamarának nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Andi
idna
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:58-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:58-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok! Elöször is Dávidnak kivánunk nagyon boldog névnapot! Épp most megyünk Szoboszlóra,az autóból irok :-) Laci mobilján van net,és most nem én vezetek,igy kihasználom a lehetöséget,bár kicsit szokatlan igy irni. Majd jelentkezek még! Puszi!

Andi
idna
 
 



Sziasztok!

Itthon vagyunk ismét. Mármint anyukáméknál... bocs, de nekem ez is itthon, meg Vecsés is. :D
Délután itt is volt szülinapozás, Lőrincnek ismét ajándék halom, na meg torta! :D

Ildi, bocs, de a mobilról nem tudtam színt választani meg betűméretet, stb, így még egyszer nagyon boldog névnapot kívánunk Dávidnak!

Csajok, ki hol szilveszterezik?

Andi
idna
 
 


Dávidnak nagyon boldog névnapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Az ünnepek nekünk nagyon vegyesen telnek...

Tami nagyon beteg lett karácsony előtt és az végig kitartott az ünnepek alatt, tegnap lehetett fellélegezni egy kicsit. Szonja sincs teljesen jól, én pedig kipurcantam.

A mai nap mérlege: kazánszereltetés + kiderült a holnapi szilveszteri bulink is ugrott!!!!!

azért teszek fel egy pár képet:

Kép ez egy megnyitón volt... :-)

Kép

Kép :o

Kép

Ennek a képnek meg az a története, hogy lefekvés után erre mentünk be: Szonja a hintaszékben feküdt, amit a Tami vetett meg neki, mivel félt a saját ágyában (álítólag::) :

Kép

anett
kállai
 
 


állítólag :oops:
kállai
 
 


Anett!!

Imádom, ha színes van rajtad!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok mindenkinek név szerint írni,mert megint haldoklik a monornet,de amint tudok mindent bepótolok :wink:

köszönjük a köszöntéseket Kép

Anett!
nagyon ari képek! :lol:
a családi a kedvencem :wink: különben Szonja tiszta anyja ezen a képen :lol:
szörnyű már ez a tél a sok vírus :cry: nekünk tegnap előtt volt egy kicsit rosszabb nap,Dávid egész éjjel hányt,másnap apa egésznap wc-n :oops: szerencsére 1 nap volt az egész. Én csak émelyegtem :x

Dávid is nagyon fél mostanában a szőrnyektől :oops: állítólag :o

Andi!
Nagyon édi vagy köszi! :lol:
A mobilnettel vigyázz! :oops:
Megvolt a szülinap? Milyen volt a torta? te sütötted?
képeket!

Gyöngyi!
El vagy tűnve.Gyere mesélj!

Szandra!
Imádlak!

Ibolya!
Sajnálom,hogy nem jött össze a tali,de majd januárban bepótolunk mindent!

Katus!
Hogy van Ancsi?

MézesAndi!
Hogy teltek az ünnepek?

Jutka!
És nálatok?

Kismamák?
Ti legalább tudjátok mire fogni a plusz kilókat,na de én?

Kriszti!
jövőre bepótoljuk!

Na ahhoz képest,hogy nem akartam ennyit írni...majd jövök még...ha enged ez a vacak

puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


B ékés álmainkba ne csalódjunk soha
O ltalmazzon minket angyalok mosolya
L elkünkben béke és szeretet virítson
D üh és gaz álnokság meg ne szomorítson
O stoba szólamra ne hajoljon szívünk
G azdagság kísérje minden vidám léptünk

Ú tjaink vigyenek igaz célunk felé
J övendőnk munkája ne váljon kereszté

É jszaka pompásan ragyogjon csillagunk
V ilágítsa be fényével otthonunk
E gymásra találjon most minden kereső
T ársával éljen minden egymást szerető

K özösen tegyük szebbé ezt a világot
Í zleljünk már most mennyei boldogságot
V áljon minden titkos, szép álmunk valóra
Á ldott legyen minden együtt töltött óra
N evetni tudjunk és őszintén örülni
O dvas idő fogát messze elkerülni
K eveset mondok végül, de szépet:
Kívánok Nektek Békés Boldog Új Évet!

Kép

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Na, van egy kis időm leülni!! :roll: :roll: :roll:
Délelőtt voltunk a sárkány centerbe, mert a Marietta kinőtte az összes pizsijét, venni kellett!!! És hát nekem is kellett egy vastag nadrág, hiszen megyek dolgozni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Aztán ebéd, aztán Sára altatás, aztán pogi sütés, aztán hólapátolás, aztán szánkózás...... :lol: :lol: :lol:

Ibolya!!

Nem találom a játszóház telefonszámát :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: de rendületlenül keresem!!!!!

Remélem minden betegeskedő jobban lesz mire ránk virrad az új év (köztük én is :oops: )

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:00-kor.
bibolya
 
 



Szandra!!

Miért voltál Te ébren ilyen későn?? Ja, csak nem a szilveszter miatt?? :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉN is kívánok minden szépet és jót nektek az új évben! Kívánom, hogy a másnaposságot minnél hamarabb kifeküdjétek, és együttérezzetek velem, mert holnap megyek dolgozni :cry: :cry: :cry: :cry:

Hogy telt a szilveszter csajok????
Nálunk a Marietta megnézte az Irigy mirigy műsort :lol: , aztán elaludt és nem kelt fel a hangzavarra!!! Szegény Sára viszont megijedt, mert nagyon hangos volt. Mellettünk is aludt :roll: :lol:

Anett akkor nektek nem volt buli????

Azért írjatok!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:01-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon szép esztendőt kívánunk mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

puszi:

Szonja, Tami, Anett
kállai
 
 


Kép Örömöd sok legyen,
Bánatod semmi,
Segítsen a Sors boldognak lenni!
Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,
Én így kívánok nektek Boldog Új Évet!



Ui: Most csak ezért ugrottam be, majd jövök bővebben is. Utólag is köszönöm a névnapi köszöntéseket, aránylag jól vagyunk, pihengetünk...

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Húúú, Anett gyönyörűek a csajok!

Gyöngyi,
jó munkát holnapra, nagyon szorítok, hogy jól érezd majd magad!
Nagyon drága vagy, köszönöm az sms-t, nem tudtam válaszolni, mert nincs pénz a kártyámon :? . Bocs. DE NAGYON JÓL ESETT!

Ildi,
Dávidnak így utólag is nagyon boldog névnapot. Hogy sikerült a buli??? Mesélj és tegyél fel rengeteg képet!!!! :) Ja, és szerintem nagyon szép lett a fenyőtök ;)

Ibolya,
nekünk jó a péntek, ha tudsz valami pontos infót, szólj. Mi újság HP téren? Tetszik a csajszinak? :lol:

Szandra,
remélem Szilveszterkor is fényképezted a két gyönyörűséget! Kérjük a képeket! :mrgreen:

Andi,
jó volt Szoboszlón? Nem hozott nektek a Jézuska fényképezőt? lyan rég láttuk a gyerekeket ;)

Kriszti,
Hogy ez a Ketrin milyen nőcis! Nagyon helyesek, jók lettek a képek! Remélem Te is olyan ajándékot kaptál, amit szerettél volna!

Kismamik,
beszámolókat kérünk az ünnepekről.

Mézes Andi,
a fenti kérés Rád is vonatkozik!!! :P

Jutka,
meggyógyultatok?????

No, azt hiszem mindenkitől megreklamáltam a képeket, de galád módon most sem kaptok tőlem. Egyszerűen nem sikerül, nem hagyja a rendszer. Valami van ezzel a laptoppal szerintem, majd jól rászabadítom a páromat. Addig is, ha Ancsi hiányotok lenne, csináltunk egy blogot: annamri.freeblog.hu :)

Most alszik a lelkem, gyorsan mesélek Nektek.

Szenteste anyukáméknál voltunk a 3 dédive és a hugommal együtt, jó volt, de elhatároztam, hogy soha többet. Mondjuk jövőre ezt biztos felülvizsgálom,mert, ha még élnek a nagyszüleim, nem szívesen hagynám őket egyedül. Rajonganak Ancsiért :)

25-én kirándultunk, megkerestük a geocachingesek karácsonyfáját Solymár felett, meg elsétáltunk a közeli Szarkavárba, sikerült egy 6 km-es könnyed túrát tenni. Anyósom is velünk volt.

26-án az üllői rokonokat látogattuk, előtte anyósomékkal karácsonyoztunk itthon.

27-én 29-én is kirándultunk, 30-án meg geocachinges szilveszteren voltunk ;)

28-án vendégségbe jöttek anyukámék és a kerszetszüleim (maaarha finit főztem ;) )

Tegnap itthon maradtunk, havat lapátolt Atti Ancsival, este meg boroztunk, amíg Ancsi aludt. 11 körül felébredt a kiscsaj, koccintottunk kölyökpezsivel, táncolt apjával egy pár Beatles számra, majd lefeküdtünk, a szomszéd tüzijátékja alatt már aludt, mi meg számoltuk a durranásokat. Több, mint fél órás volt a műsor, már nagyon untam.

Ma reggel anyukámékhoz készültünk, amikor hívott, hogy a nagymamám nem veszi fel a telefont már fél órája. Mondtam neki, biztos havat lapátol (mondjuk éppen beteg, lázas volt tegnap, szal fura volt, de simán kinézem belőle). De csak beleültette a fülembe a bogarat, én is elkezdtem hívogatni, nekem se vette fel, gyorsan megbeszéltük, hogy apukám is odajön, és mi is útba ejtjük. Kicsit gáz volt a szakadó hóban, tisztára kikészültem mire odaértünk. Képzeljétek, elesett a kádban reggel és nem bírt kijönni. Anyu fél tízkor hívta először, és akkor már vagy fél órája kucorgott a kádban, az egyik lába alatta, a másik az ülőkád ülőkéjére felcsúszva. Nagyon gáz volt. 3/4 12 körül szabadítottuk ki, rá kellett töni a bejárati ajtót, és még a kádból is ki kellett valahogy szedni, nem bírt a lábaira álni, apu meg Atti alig bírták bevinni a szobába. Nagyon aggódom, anyu most meg holnap vele lesz, de ha nem erősödik meg, idehozzuk hozzánk.
Szegénykém, az a legnagyobb bánata, hogy pucéran látták a fiúk. Pedig Atti direkt levette a szemüvegét, apué meg bepárásodott, én meg hamar felöltöztettem... Bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha véletlenül nem hívja anyu...

Jajj, nagyon sz@rul indult ez az év, remélem Nektek sokkal jobban, bocs, hogy elpanaszoltam, de most kinek mondjam???

Azért van jó hír is, Ancsi imádja a főztömet (kaptam egy szupi kis babaszakácskönyvet, igaz eszerint még csak napjában egyszer kaphatna pürét, de hát ha nem elég neki a szopi mit csináljak? ;) )!

No, BOLDOG ÚJ ÉVET MINDNYÁJATOKNAK!!!!!

bocs, hogy ilyen borzasztó hosszú lettem.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:02-kor.
bibolya
 
 


hello Lányok,

BÚÉK mindenkinek!!!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de az utolsó hét a cégnél hajmeresztő volt, azóta pedig folyamatosan jöttünk- mentünk, hogy minden rokont végig tudjunk látogatni karácsonykor és sehol ne legyen sértődés, úgyhogy végig kellett turnézni az országot Győrtől Soltvadkertig... Szilveszterkor végre itthon voltunk, két baráti páros volt nálunk vendégségben, ahol a lányok szintén pocakosok, úgyhogy nem volt nagy dáridózás... Én először 11 körül bóbiskoltam el, aztán 2 körül végleg fellőtték a pizsamámat :roll:
Komolyan mondom, el sem hiszem, hogy ma munkanap van és én itthon láblógatok, oltári jó érzés... Ki is akarom használni most ezt a pár hónapot a szülésig, egész nap olvasni és puzzle-zni fogok :)
A gyerekek a pocakomban egyre nagyobb trógerek, egész nap bokszolnak, a felső kismanó szeret mostanában bebújni a bordáim alá, az alsó pedig a szeméremcsontomat szokta feszíteni, dehát ez most a dolguk :) Aranyosak nagyon, amikor időnként 1-1 testrészüket kidugják és feszítik, de egy kis simogatás után mindig eltűnnek. Mostanában már éjszaka is felébredek arra, hogy rugdosnak, mert nem szeretik, ha álmomban véletlenül a hátamra fekszem... Egyébként egyre jobban be vagyok tojva attól, hogy csak most derült ki, hogy terhes vagyok, és már a 24. héten járok, hihetetlen... :shock:

Anett. nagyon szépek a csajok!!! :)
Gyöngyi, milyen az új meló???
Kata, nagyon szomorú, ami történt, de még szerencse, hogy időben érkeztetek... Most otthon Anyuéknál is "szociális otthon" van, mert ott lakik a nagyapám, és karácsony előtt Anyu új párjának anyukája is összetörte magát, úgyhogy ő is ott van és ápolásra szorul - nem túl vidám dolog....


Hú, többet most tudok írni, mert össze kell dobnom vmit ebédre. Képzeljétek, az Uram felmondott még karácsony előtt a munkahelyén, és most az új meló előtt itthon lesz két hétig, úgyhogy ki kell használni ezt is, próbálom kényeztetni minden földi jóval... Most első lépésben vmi kajával :)

Csók mindenkinek,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem,hogy van netem....próbálok visszaolvasni amíg szét nem kapcsol ez a vacak. :x
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Most csak olvastam de később talán lesz időm írni is, örülök, hogy kezd mindenki visszatérni.

Mi ma voltunk oviba, reggel sírással indult itthon, de az oviban nem volt gond. Délben viszont nem értem oda arra a pillanatra mikor kijöttek így eltört a mécses, igaz egy kis direkt dolog is volt benne mert pont azt mondtam apának, hogy nem akarok mindig ott lenni mikor kijön mert ha van valami ami miatt kések egy kicsit akkor se legyen gond, elkezdtem a szoktatást :wink: :lol: .

A héten már nem is megyünk többet, mert az egyik óvónéni beteg így csak egy tartja a frontot és rákérdeztem, hogy jobb lenne e ha nem hoznám:"hát nagyon megköszönnénk, mert nagy segítség lenne" volt a válasz így majd csak kedden megyünk, mert hétfőtől uszi van.

Na tényleg megyek de később jövök.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Én még Boldog újévet sem tudtam Mindenkinek kívánni,csak akinek tudtam az sms számát. :oops: Sőt a Szandráét Jutka férjének küldtem :oops: ,és a Gyöngyi számát se biztos,hogy jól írtam be. (Gyöngyi! Lécci küld el priviben a számod!köszi)
Szóval először is:
Kép



Szandra!
Nagyon szép ez a versike!Köszönjük szépen.
A B.Ú.É.K-os sms-t is Robinak küldtem helyetted és tegnapi üzit is. :oops: bocsi Vagyis azt írtam,hogy a noteszomban is 2-a van beírva ovikezdésnek,így holnap talizunk. :lol:

Gyöngyi!
Te dolgozó nő! gyere mesélj milyen az új munkahelyed.Tetszik? Sára hogy bírja nélküled?

Ibolya!
Itt már el is olvadt. :?
Teljesen el vagyok tájolva,azt hittem a múlt hét pénteket írtad a játszóházra,de tényleg valamit jól benéztem. Bocsika.
Mi sajnos ismét pénteken megyünk angolra a Dáviddal,de esetleg 10:45-ig beugorhatunk. :lol:
te is küld már el a számod lécci.

Anett!
Olyan jó nézni a képeidet! :lol:

Katus!
Hát feketepont :? na jó a laptopnak! :wink: :lol:
Meglestem a blogot. Én is itt kezdtem anno,de állandóan szívozott a képfeltöltésnél így átpártoltam a b13-ra.

Olyan édes az etetőszékben,ahogy alszik. :lol: jó,hogy meggyógyultatok.
Látom azért ti sem unatkoztatok az ünnepek alatt.
Geofa :lol:

Buli jól sikerült. Képek a sógórnőm gépével készültek,majd valamikor ha megkapom teszek fel.
addig kaptok karácsonyit egy párat,a többi Dávid oldalán!igaz gyorsba töltöttem és össze vissza rakta be :oops:

http://www.gportal.hu/portal/davidbaba/


Nálunk is pizsis buli volt,csak ráadtam gyorsan egy felsőt,lent hidegebb van. :?
Kép
Kép
Kép
Kép
ez már anyóséknál volt délután: két kiskutya:
Kép
majd sógórnőmék is jöttek:
Kép
Kép
Kép
Kép

Beszámoló később...Réka blogjában:

http://pocakbaba.b13.hu/ így is kicsit sok lettem :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!

Ildi!!!

De jó ez a kép rólatok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szuperül megcsináltad, tök ügyes vagy!!
Én megkaptam az sms-edet, köszi.
Ma még nem dolgoztam (iskola még zárva volt) , csak a papírokat intéztük el!!
De holnap kezdek 8-kor!! :cry: :cry: :cry: :cry:


Szandra!!

Hát, nálunk csak 7-én kezdődik az ovi!!Mi ovinénieink már rutinosan előre megkértek minket, hogy az első héten aki tudja ne vigye a gyereket :roll:
Hétfőn uszi????? Ez hogy lehet? És mikorra mentek??

Kata!!

Ketten rugdosnak!! JAJ!!! A Mariettával én rendesen tudtam aludni minden éjjel, csak a szülési fájdalmak keltettek fel :lol: :lol: :lol: Bezzeg a Sára!!!! Addigra már a Marieta hellyel-közzel végigaludta az éjszakákat, de mégsem tudtam aludni, mert a kis piszok mindig akkor kezdett tornázni :lol: :lol: :lol: És mindez duplán!!! Hát?............
Lógasd csak a lábad és kényeztesd az urad, mert ezt nem csinálod majd jóideig!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Urad (is) munkahelyet vált?? Remélem önszántából!!!!!!

Katus!!!

Nagyid hogy van??? Nem lehetett könnyű így látni. Nekem nincs ilyen élményem, mert nem is voltak nagyszüleim. Sajnos? Szerencsére??
De Ancsi kajálásának örülök :lol: :lol: Nincs is annál jobb érzés, mint amikor a kölök megeszi, amit főztem :lol: :lol:
Húúúúú, milyen "pihenős" ünnepek vannak mögöttetek!!!! :roll: :roll:


Ibolya!!!

Hát, nem lesznek körülötem felnőttek!!! Gyerekekkel leszek körülvéve :lol: :lol: :lol:
Akkor jó volt a szilveszter????


Tényleg csajok!!!! Nektek meddig voltak fenn a gyerekek??? És hogy viselték a durrogásokat???

Benettke!!!!

Gyere kicsit jobban!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Andi!!!

Vége van az ünnepeknek!!! Tessék visszatérni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anett!!

De édesek vagytok álarcban!!!! Nekem eszembe sem jutott ilyesmi :oops: :oops: Tudod én meg a kreativitás!! :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


ismét én...

a Katának szánt üzimet már nem sikerült elküldenem :oops: mert szétkapcsolt megint,remélem most több sikerrel járok.

És mostanáig nem is engedett be....

szóval akkor gyorsban csak annyi,hogy tök jó,hogy jelentkeztetek és hogy tényleg nagyon gyorsan megy az idő,lassan a szülésbeszámolót kérjük tőletek :wink: :lol:
ja és még a nagyszülőket nagyon sajnálom :cry:

Katus! A nagymamád remélem már jobban van :?

Gyöngyi!
köszi.
akkor jó munkát neked holnapra és ne feledkezz meg rólunk holnap se. :wink:

én ezt tök szemétségnek tartom,hogy direkt megkérik a szülőket,hogy ne vigyék a gyereket,ez bunkóság. Azért van az ovi,hogy járjanak,ez teljesen úgy hangzik,mintha nyűg lenne nekik ezt csinálni. Én elhiszem,hogy sok a gyerek és kevés a pénz,de ha valaki ezt választja hivatásának,akkor ez neki örömöt kell,hogy okozzon és nem minden egyes szünet előtt és után és hétévge előtt meg csak amúgy is megkérni a szülőt,hogy ne vigye ha tudja,akkor ne vegyék fel a gyerekeket és zárják be az összes ovodát. EZ KIAKASZTÓ!

Szandra!
Mostanában olyan keveset írsz :cry:

Na elküldöm amíg meg nem szakad ez a vacak,fújjjjj.

ildikó
ilgya1
 
 


na elküldte...

akkor még írok...

Nálunk vendégek voltak szilveszterkor a hugomék és a sógórnőmék,majd a hugomék leléptek bulizni 11 körül és itt hagyták a Balázst,aki Dáviddal egy idős.(unokatesók és a keresztfiunk) Éjfél után feküdtek le mind a ketten,de Réka is 10-ig bírta. Soha nem voltak még fent ennyi ideig. :D élvezték a nyüzsit,majd nézték a tűzijátékokat az ablakból pizsiben:
Kép
ilgya1
 
 


Akkor mégegyszer megpróbálom mert reggel amit írtam elszállt :x

Ildi!
Nincs időm semmire, egyedül tartom mostanában a frontot és sajnos az én büdös kölykeim :wink: főleg Edó nem játszik el olyan édesen mint a Réka :) add meg a receptet!!!!! Ti mentek oviba holnap? Jöhetnétek játszóházba inkább!!

Ja igen mert mi megyünk holnap, ha semmi nem jön közbe.

Gyöngyi!
Sajnál, sajnál :wink: :cry: !!!! Persze, hogy gondoltam rád. Milyen volt a napod? Hiányoztak a csajok? És mi?

Andi!
Akkor holnap?!

Ibolya!
Szerintem mi is megyünk holnap a játszóházba!

Nóra!
Játszóház?

Láblógató kismamik!
Gyertek ti is ha van időtök, jó lenne ha megismerhetnélek benneteket.

Anett!
Játszóház holnap?

Katus!
Sajnálom a nagyidat, Ancsi hogy van? Gyertek ti is holnap.

Megyek mert lázadnak a törpék

SZandra

szandrakiss
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:04-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!
Csak a Rékából indultam ki, mert mikor ott voltam náluk a Réka úgy elvolt mint az én gyerekeim még soha. Fél év múlva sem várok nagy csodát mert a Tami elmúlt 3 de a mai napig képes 12 órát foglalkoztatni egy nap, csak, hogy ne unatkozzak :wink: , a másik 12 órában alszik csak azért van nyugton. :lol:

Akkor holnap!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Aranyos vagy Ibolya tényleg :) de nem azért dobok ki kemény pénzeket,hogy ellébecoljuk a dolgot :? :o

megyünk azért holnap....csak előbb eljövünk,vagy ha 10 kor kezd z angol(délután megtudom),akkor később érünk oda. :lol:

ma nem mentük végül oviba,így már olyan vontatott lett volna :x :x :x ezt utálom.

holnap sem megyünk a játszóház miatt,szóval örülhetnek. :evil:

Szandra!Könnyű a gyerekekre fogni :wink: :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérző szavakat a nagyim miatt, már a lelke jobban van, menni is tud, de nehezen áll a lábára. Szóval felállni nem tud. Anyu vele van, de ha hétfőre sem tud felállni, muszáj lesz neki idejönnie. Én örülnék neki, TV-t nézni itt is tudna. De nem akar (inkább nem mer) hozzánk jönni, mert fél tőlem. Naná, nálam nem lehetne olyat, hogy nem kíván enni, aztán egész nap csak három darab kekszet eszik! Anyu nagyon „puha”. Mondtam neki, hogyha nem erőlteti kicsit, nem fog megerősödni. Na erre ma már reggelizett egy szelet kenyeret.

Ibolya,
Mit sikerült intézni játszóházilag???? Ja, most látom: MEGYÜNK!!!!

Kata,
De jó Neked! Ezek lesznek a legszebb hónapok ;) Szerintem most kell tartalékolni egy kis gyengédséget a férjednek, mert a manók érkezése után nehezebb lesz őt is ugyanannyira kényeztetni, mint előtte. Mondjuk szerencsére Neki is ott lesznek a törpék!

Ildi,
Szuperek a képek! Tündériek a gyerekek. Ancsi is kapott Fischer price-os gömböket! Egyelőre én még jobban élvezem őket, de haladunk!
És IGEN, gyertek angol előtt! ¾ óra az rengeteg!
Szerintem is gáz, hogy az ovónők kérik, hogy ne vigyétek a gyerekeket… De azért szeretik őket ugye???? Ja, és nagyon aranyos vagy a kommenteddel! Neked is olyanokat csinált annó a freeblog, hogy egyszercsak eltűntek a képek a bejegyzésből???

Gyöngyi,
Én imádom, hogy vannak nagyijaim, bár az biztos, hogy egyre több velük a gond. De amíg kicsik voltunk rengeteg élményben volt részünk általuk. Most meg már sajnos mi vagyunk az erősebbek. Fordult a kocka.
Milyen volt az első munkanap? Mit is kell csinálnod pontosan?
Ja igen. Nagyon imádom hogy így flamózza a kajámat! Ma a tegnapi maradéka volt egy kis kefírrel megbolondítva. Szuper az a könyv, tudok egyszerre főzni neki is, meg magunknak.

Szandra,
Akkor holnap megosztjuk a tapasztalatainkat (illetve Te velem a tieidet), hogy hogy lehet lekötni egy kilenc hónapost. Ancsi újabban azt játsza, hogy belekapaszkodik a gatyámba és nem tágít. Szuper így mondjuk kidobni a kukába a szemetet! ;)

Egyébként ma egész nap porszívózunk együtt a kiscsajjal. Ehhez a művelethez reggeli után összepakoltuk a földön levő játékokat. Majd Ancsi aludt egy órát. Felkelt, játszott egy kicsit, szétpakolta a játékokat. Ebédeltünk. Megint összepakoltuk a játékokat, szétszedtük a habtapit. Most alszik. HA felébred végre kipórszívózunk.
:P

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus! Csak keményen a nagyival! :wink: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánunk!
Köszönjük nagyon jól teltek az ünnepek!A család mindig nálunk gyűlik össze az ünnepek alatt, úgyhogy elég sok dolgom volt.Dani meg szinte az egész decembert végigbetegeskedte.Vagy 2 hétig köhögött, meg betaknyosodott.Volt egy pár álmatlan éjszakánk a köhögés miatt.De már jól vagyunk már csak egy picit köhögünk.De holnap még kihagyjuk a játszóházat,de jövőhéttől szívesen mennénk.

puszi mindenkinek
Andi
mézesandi
 
 


Sziasztok!!!

Andi!!

Gondolom nem nyugtat meg, de a Sára is náthás már vagy egy hónapja!! :roll: :roll: :roll: És én is!!!! :roll: :roll:
Akkor Te sem pihentél, igaz??!! Olyan jók ezek a pihentető ünnepek :wink: :wink:

Katus!!

Biztos én is máshogy állnék az idős emberekhez, ha lenne gyerekkori "nagyis" élményem. De a gond az, hogy a gyerekeimnek sem lesz jobb. Anyám szót sem érdemel. Anyósom szereti a gyerekeket, de......... Karácsonykor csomagolt nekem bolti bejglit
:roll: :roll: :roll: Amikor én sütöttem. És valahogy úgy van vele, hogy ha visszük a gyerekeket, akkor játszik velük, élvezi a társaságukat, de kettőt nem lép értük.Nekem más elképzeléseim vannak a nagyszülőkről. Pl. az olyan ismerősök elmeséléseiből, mint Te is vagy. Akiknek csudanagyijuk van/volt.

Ovival azért nincs nagy gáz, nagyon szeretik a gyerekeket, csak....... Ilyenkor összevonják a két csoportot, ez az enyémnek sem feltétlenül jó. Igaz lesz olyan amikor nem lesz más választásom, de most van, és mi szeretünk együtt lenni a csajokkal, nem bánjuk, hogy még itthon van a Marietta :wink: :lol:
És ne gondoljátok hogy máshol jobb a helyzet. Szentendrén a barátnőm a 4 évesét csak hazugság árán tudta oviba íratni.


Hát megvolt az első konkrét munkás napom.
Takarítottam és pakoltam :roll: :roll: :roll: Azért volt szakirányú munkavégzésem is: egy osztályt leszürtem fejtetűre :lol: :lol: :lol:
Hát, áldatlan állaptok vannak még ebben az iskolában az orvosi szobát tekintve. Semmijük nincs, ezt így értsétek, ahogy mondom. Még mérleg sem,,hogy súlyt mérjek :roll: :roll: :roll:
Nem lesz egyszerű feladat mindent beszerezni és végre dolgozni.
De aranyosak és kedvesek voltak, erre nem lehet panasz!!!!
Nagyon furcsa volt reggel felkelni és összekészülni miközben a gyerekek aludtak :cry: :cry: :cry: És nagyon hiányoztak :cry: :cry:
ez van , meg kell szokni. Csak nagyon furcsa, hogy már eljött ez az idő!!! :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Ez valahol jó, hogy most kell kialakítani mindent ott az iskolában, így a saját szád íze szerint tudsz mindent csinálni, úúúú én nagyon szeretem ezeket a semmiből kihozni mindent. Tetüszűrés :lol: :lol: , ez aztán az első munkanapos álma mi?! :lol:
Igaz ez is benne van a pakilban és ahogy ismerlek neked ez nem nagyon jelentett problémát, sőt ....

Szandra

szandrakiss
 
 


Előre is bocsi mindenkitől, de azt hiszem nem viszem el a csajokat mégsem holnap, mert kegyetlen hideg van és nincs autóm, és a játszóház pedig nagyon messze van babakocsival meg egy mellettem sétáló gyerekkel. Ne hari, jó!!!!? Csak ma is sétáltun egyet és mikor már jöttünk haza a Tami már nagyon kivolt mert fázott (szerintem elfagyott a pofija, na meg persze vagány módon a kesztyűjét is levetette aztán már a dupla kesztyű (övé+enyém) sem volt elég) és ott meg aztán elég necces lenne ha félúton beközli, hogy haza akar menni mert minimum fél óra az út gyalog még akkor is ha nagyon szedjük a lábunkat.
Tényleg ne haragúdjatok.


Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szuper volt a játszóházban,kár,hogy olyan keveset tudtunk maradni... :? és sajnos a jövőhéten is úgy néz ki,hogy hasonló lesz a szitu,de Mindenkinek szól,hogy le van foglalva a hely, 10-től és lehet csatlakozni.


Ibolya,tök jó,hogy megvártál,köszi. :wink:

majd jövök még,de most felébredt a Réka :D és éhes :D


i.
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:05-kor.
bibolya
 
 


hello Lányok, sajnálom, hogy ma nem tudtam csatlakozni, de jövő héten szerintem már el tudok menni, ha lesz autóm :)
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok csajok!

Hát, nem is tudom hol és hogyan kezdjem a mondandómat... :roll:

Az előzetes terveimmel ellentétben úgy döntöttem/alakult, hogy dolgozok még pár hetet :oops: :shock: ...

Ezen a héten még nem voltam, mert engem is meglátogatott Mr. influenza, -s bár máskor mártír módon ilyenkor is dolgoztam,- most a baba miatt maradok itthon a fenekemen a teljes gyógyulásig. Ezért is nem jelentkeztem ma a babaházas talira, pedig most itthon van a Zuram is, így még gyalogolnom sem kellett volna. A jövő hetet sem ígérem, ha beteg leszek akkor azért, ha nem, akkor meg már a munka miatt.

Ettől /és a rakoncátlankodó/ "fogaimtól" eltekintve /amik koronák/ jól vagyunk, babónk némely napokon nagyon aktív /pl. karácsony, szilveszter/, néha pedig kimondottan lusta /pl. ma/. Tegnap voltam a dokimnál, azt mondta eddig minden O.K. /bevallom kicsit féltem, hogy majd leszúr mert picivel több mint 5 kg-t híztam az előírt diétáim mellett :lol: , de nem szólt egy rossz szót sem :D / Viszont most következik a cukorterheléses vérvételem :shock: :shock: :shock: csak még azt nem tudom hogyan fogom azt a töményen édes löttyöt lenyomni a torkomon :roll: :roll: :roll:

Most mennem kell, mert -szénhidrátszegény diétám közepette- terveztem egy kis szilvásgombóc főzést, :oops: de ma még jövök! (és ezt vegyétek fenyegetésnek)

Ja, és egy gyors körkérdés: TI MIKET FŐZTÖK ÍGY AZ ÜNNEPEK UTÁN??? Annyi félét ettünk mostanában, hogy ötleteim sincsenek arra, hogy mit is kellene kreálnom pl. a hétvégén, úgy érzem már minden lehetőséget "végigettünk" az elmúlt 1,5-2 hétben... :roll: :shock: :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 22:06-kor.
bibolya
 
 


Vettünk túlélő overált a Taminak. Remélem most már nem fog megfagyni, szerintem az oviba is jobb lesz ez mert akkor ki tud menni ott is nyugodtan szánkózni.

Benettke!
Jobbulást kívánok, a munkával meg csak nagyon mértékkel, még a végén kitalálják, hogy nélkülözhetetlen vagy és nem engednek el. :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra! Lapteteje :!: :?: :lol: :lol: :lol: Kép
bibolya
 
 


Bocsi, hogy ígéretem ellenére nem jöttem, de ezek a gombócok rém sokáig főnek :wink: :oops: :lol:

Most csak rövid leszek, mert (gondolom ettől a hülye influenzától) mindkét karom naon fáj :evil: :(

Ibolya!

Köszi a tippet, holnap szerintem én is valamilyen szószos tésztát csinálok majd, talán az lecsúszik mindkettőnknek (mindhármónknak :D )

Szandra!


Nem hiszem, hogy bármivel is rá tudnának venni, hogy február után dolgozzak :wink: Az a maximum, amit bevállalok!

Puszi mindenkinek, de most többet tényleg nem bírok írni, mert -mint fentebb említettem- nem vagyok egészen jól :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?