Új privát üzeneted érkezett!

Twist! Kitartás, biztos megint a fogacska...
Köszi az infót, végül is nem mentünk, csak felhívtam a dokinénit. Azt mondta, ha semmi nincs a viselkedésében, nem volt eszméletvesztés, hányás, akkor felesleges. A púp meg majd lelohad.

Első napi bölcsi: Nem akart hazajönni. Persze ez még semmit nem jelent, mert ott voltam vele. Holnap 2 óra anya nélkül, szerdán 4. Kíváncsi leszek...

panna1
 
 


Panna, nagyon jó, hogy tetszik a bölcsi Rékának!:) És egy anyukának mit kell csinálnia beszoktatáskor? Ez nagyon érdekelne!
Leülsz játszani vele, bemutatod őt a gyerekeknek? Kimehetsz azért enni és mosdóba és telefonálni stb.?
Segítesz neki enni, inni? Átöltöztetni? Alvás mikor van délelőtt?

Tegnap délután végre volt egy kellemes időszakunk:) Dorka mosolygott, dumált, együtt rágcsáltak kekszet apával és nagyon jókedvű volt. De éjjel 23 órakor megint kelt szegényke, nagyon sírt. Remélem, hogy hamarosan meglátjuk a kis fogacskáját felül is:)
Vendég
 


Csak gyorsban (meeert közben még egy ovis virussal is gazdagabbak lettünk mindhárman) :

Gab:

Naaaagyon Nagyon Boldog 2. Születésnapot Andornak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz buli? :)

Kép
Vendég
 

 
 

Hi!

Andornak mi is sok sok boldog szülinapot kívánunk! Puszik!!!!

Twist! Jól haladunk tejcsi ügyben, de még messze nem elég... :? Most az urtica-t szedem, remélem használ.
Az a motherlove more milk jó drága. :oops:

Rékának jobbulást, és könnyű beszokást a bölcsibe! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Csatlakozom: Andorkának boldogságos másodikat kívánok!

Kép

Nagyon izgatott vagyok a hétvége miatt, most lesz Dorka keresztelője:) Már van szép fehér fodros ruhácskája, kardigánja és gyönyörű hajpántja is:) Most takarítok minden nap, amennyit csak tudok. Szombaton pedig jön a nagy bevásárlás és készülődés. Tényleg alig vártam már:))))
Vendég
 


Andornak boldog szülinapot kívánunk mi is!

Anna! ezek szerint csak van némi mennyiségnövekedés! Kezdetnek jó jel! A more milk-nek tényleg durva az ára. De hátha más is segít!

Twist! Jó készülődést a keresztelőhöz! Akkor az elkövetkezendő pár napban nem nagyon lesz időd semmi egyébre.

Mai bölcsis napunk rosszabb volt. Vagyis nem volt semmi gond az elején, elbúcsúztunk, játszott ügyesen meg minden, aztán 10 körül mikor mentek ki az udvarra, kicsit el volt szontyolodva, de én még ott megkuksiztam, és motorozott meg minden. Akkor tört el a mécses, amikor bevitték pisilni, mert hogy odanyúlkált. Ő meg nem akart ráülni a wc-re. Végül is a bilibe belepisilt, de üvöltött torkaszakadtából. A szerencse az volt, hogy már addigra 11 lett, úgyhogy bemehettem megnyugtatni a kis Drágámat.
Nem tudom, mi lehetett a baj, Rékánál simán van olyan, hogy kell pisilnie, de még vissza bírja tartani, mert egyéb elfoglaltsága van. Ilyenkor mi is hiába akarjuk ráültetni a bilire, hevesen tiltakozik ellene. És elég jól vissza tudja tartani a pisit. Hát lehet hogy itt is ez volt... Nem tudom. Az is lehet, hogy csak az volt a baj, hogy a kevésbé szimpi dadus vitte pisilni... Remélem holnap nem lesz nagy gond. Reggel 8-ra megyünk (remélem fel bírunk kelni időben), és csak 12-re kell érte mennem. (Legfeljebb addig piacozok egy kicsit, hogy eltereljem a figyelmemet....)
Mondjuk az se segíti a helyzetünket, hogy a másik kisfiú, aki szintén beszokik, reggelente 1 órát ordít az anyukája után....

panna1
 
 


Ja, Twist még annyit, hogy első nap azalatt a 2 óra alatt szinte mindent én csináltam vele. Játék, öltöztetés, stb. Bár ő már ügyesen eljátszik egyedül, azért csak oda-oda rohant valamivel. Elvileg ilyenkor a dadus csak megfigyel. Ami nem tudom, hogy mennyire jó, mert szerintem kevésbé lenne idegen neki 2. nap, ha már első nap is picit foglalkozna vele a dadus úgy, hogy még én is ott vagyok. Ma meg már ugye annyi volt, hogy megérkeztünk, átöltöztettem, puszi, és bekísértem az ajtón. Következő talink a WC-ben az ordítós szituban volt.... :cry:

panna1
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!! Aranyosak vagytok!

Buli? Hát, most nagyszülők nem tudtak jönni, pontosabban apósék ugye vasárnap mentek haza 1 heti segétkezésből itt nekem, szóval ők már megköszöntötték Andort korábban.
Itthon 3asban ünnepeltünk, volt torta, azon tüzijáték, zene-bona, ajándék...jót mulattunk. Majd szombatra hívogattunk 1-2 haverkát Andornak, ugyanis nagyon csúnyán köhög, szóval ezért sem akartunk mást idehívni. Addigra talán rendben lesz.
Nekem is fáj a torkom, meg picit náthás vagyok. Ez van. Remélem lázunk nem lesz.

Pénteken megyünk genetikai uh-ra, már nagyon várom.

Anna,
Nem felejtettem el a gyógytea recit, de egyszerűen nem találom :( Azért még reménykedem, hátha meglelem valahol. Lehet megnézem mindjárt a neten is, hátha találok valamit.

Most nem tudtam még visszaolvasni, majd igyekszem.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


ahh, elrontottam a vonalzót....

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


sosem tudom mit kell innen rendesen bemásolni

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


ahh, ez sem jóóó. Bocsesz csajok, ezzel most itt el leszek egy darabig :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


juhiiiiiiiij sikerült! :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino: majd a babucinak is tegyél fel vonalzót légyszi.
Panna te is:)

Milyen tortája volt Andorkának? Mármint autós, kutyás, milyen?
Klassz lehetett hármasban ünnepelni, olyan harmonikus, kellemes lehetett:) Andorkának már vannak haverjai? De aranyosak lehetnek:)))

Panna: köszi, hogy leírtad, mi hogy van a bölcsiben. A pisis sztorit sajnálom, azért a megnyugtatás után már jó kedve volt Rékának, ugye?
Azt akartam még kérdezni, hogy ott nincsen bili, ugye? És magától kell ennie a picinek? Milyen ételek vannak, csak főzelékek?
Vendég
 


Sziasztok!

Nahát újra itt! A múltkor egy napig sem működött a gépünk, teljesen behalt, az lett a vége, hogy újat kellett venni (nem hiányzott ez most, mert egy csomó minden elromlott és meg kellett javíttatni). Na de most már ennek jónak kell lennie egy ideig! :)

Remélem már mindenki javul aki betegeskedett.
Andornak mi is boldog kettőt kívánunk!!

Twist ha újra a foga meg nyugtalanul alszik a babó akkor lehet mégis gondolkodhatnál a láncon... Nem? (Persze akárhonnan venni)

Ez a beszoktatás olyan szörnyű! Bölcsibe anno Levi 4 napig bírta aztán beteg lett szinte non-stopban. Egyébként van a bölcsiben is bili, de jobban szeretik ha a wc-re megy (legalábbis ahol Manó volt.
Panna egész hetes lesz Réka? Melyik részen vagytok?
Levi hétfőn kezdi a beszokást az oviba... remélem most nem lesz mindig beteg. Ismeritek a nano kid-et? Tényleg nagyon jó? Hány éves kórtól van?

Levinél volt visszaesés szobatisztaságban amint megtudta, hogy ovis lesz... :? Most 2 napja megint okés, de sokkal ritkábban pisil és nem 1x fenyegetőzni kell, hogy elmenjen. Tiszta gáz.

Holnap megyek ha minden igaz a leendő munkahelyemre elbeszélgetésre...

Anna hogy állsz a tejcsivel? (nekem vmi homeós bogyót írt fel a dokinő, de nem emlékszem mik voltak azok :oops: :oops: ) Na nem mintha sok lett volna utánna...

Ildi remélem már a múlté a mellgyuszi!!!

Ennyi voltam, mert rám vár a család!

KépKép
kora
 
 


Twist,
Holnap megyünk genetikai uh-ra, és csak utána szeretnék vonalzót tenni :) OKés? ;)
Andornak vakondos tortát csináltam, vagyis vakondtúrás tortát és a Drágám hozott a tetejére egy marcipán vakondot (amit úgy kellett csináltatni egy cukrászdában és sajna nem egészen olyan lett, mint amire számítottam, de azért Andor felismerte :D)
Gondoltam, mivel nem egy édesség evő Andor, így akkor legalább látványban tetszen neki a torta - mert most megint rákattant a kisvakond mesékre.

Haverok? VAnnak, vannak, persze :) Nagyon édesek együtt. Itt 2 kisfiú van,akik 4 hónappal fiatalabbak nála, szóval velük tökre jó haverok, van egy 3 éves kislány pajti, meg van az "új generáció", 4 kb 8 hós kiscsajszi, akik majd jövőre már szintén bandázhatnak velük :D Van még pár kölök, de ők nem nagyon járnak ki. Meg vann ak iskolások is. MOndjuk ők is szeretik Andort. Meg kell,hogy mondjam, hogy elég nagy a kölköm népszerűsége, őt tényleg mindenki ismeri itt, mer baromira haverkodós, mindenkihez be akar menni. Győzök loholni utána ebben a mi kis utcánkban :) De örülök neki, hogy ilyen kis közvetlen. Édes.

Kora,
Köszi a köszöntést! :)
Sajnálom a gépet. De most akkor van egy szupi végre, nem igaz? :)
Drukkolok a meló ügyben. Izgis. :)

Én egész erőre kaptam már. Kibírom alvás nélkül is napközben, bár akkor 4-5 körül elég kóma vagyok. De ha le tudok ülni, becsukni a szememet 10 percre akkor egész jó utána. Szóval tényleg jobb most már a 2. trimeszterben. Hihetetlen szalad az idő!!!
Úgy gondoltuk, hogy ezennel majd csak a szülőszobán szeretnénk megtudni a babuka nemét (Andornál is így terveztük), és hát ha így szalad az idő, akkor nem is lesz olyan vészes kibírni :)

Ildi, Anna, hogy vagytok?

Panna?Tehogy vagy? Tünetek?

Most megyek, mer van mit tenni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok,

kisebb regényt írtam, majd mikor küldtem volna kikapcsolt a gépem...wááááááá kezdem elölről...
:evil:

szóval szoktam olvasni mindig, csak már irni nem tudok, mert Álmos nem hagyja.

Gabi,
Boldog szülinapot Andornak :) Tök jó, hogy ilyen közvetlen srác :)
Milyen a kecó? képet muti :)
Megy a drukk holnapra, úgyis minden rendben lesz! Aztán majd gyere a hírekkel. Nem semmi hogy a születésig kibirjátok hogy nem tudjátok a nemét :)

Anna,
Gyönyörűk a csajok!!! hogy bírod? Milyen baba Maja? Emma hogy fogadta?

Ildi,
Gábor eszmélet édes a vigyorgos képen :) Mellgyuszi jobb már? nekem is volt elég sokáig, 40 fokos lázzal és a társaival...rosszabb volt mint a császár. jobbulást!
Fanni?

Panna,
Remélem Réka jól veszi továbbra is az akadályokat!
Sztem Titeket láttalak vmelyik nap a cba-ban, de itthon jutott eszembe, hogy honnan vagy ismerős :)

Twist,
Nem válaszoltam a multkori kérdésedre, bocsi. Nem a transzpl. miatt volt apa kórházban megint hanem mert ismét leállt a mája :(
Borostyán lánca van Álminak de nem tudom használ e mert már kb 3 hóanpos kora ota rajta van és nem tudom milyen lenne nélküle :)

Kora
De jó hogy jöttél :)
Milyen az új melo? persze csak ha publikus.
én is most nagy állás keresésben vagyok.


Mi jól vagyunk. Álmost a héten vérvételre kellett vinni, mert még mindig sokat alszik. Nem vérszegény, úgyhogy most figyelnem kell, mennyire aktiv. sztem az, csak ő hamar elfárad :)
Egyébként úgy nő, hogy nem igaz. Dumál halandzsául, de azért egy két szót már próbál normálisan is mondani. Anyát azt rendkivül szépen mondja, és mostmár apát is :)
Én holnap megyek interjúra, úgyhogy kéretik drukkolni :)

Többiek?

na remélem ez nem fog elveszni az éterben...
szép napot mindenkinek!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gab:Drukk holnapra,irj majd!!!Na akkor olyan kis baris mint Fanni :)
Eszter:Sajnálom a vérvételt:( Megvagyunk, mellgyulladás felér 100 szüléssel,én is azt mondom :(

Gábor baba teljesen jófej (azt irtam,h van foga hátul,fent,úgy született?Gyerekdoki beájult tőle hétfőn :D) este alszik,azaz egyszer eszik és alszik tovább,délután meg Fannival együtt alszanak 3-4 órát.
Néha elkurjantja magát,az nekem dumálásnak minösül,imádom :)
Már 3 hetes !

Növekedési ugrálása van,igy én mától eszek pár napig urtica urenst (tejhomeós) ,remélem nem lesz csak annyi ami kell,nem több és akkor újabb gyulladás ,vagy keltenem kell a jó kis 5 órás szunyáiból,h egyen,mivel fejni biz én nem tudok ,akármivel is csak 5 mlt.

Kismamaövterelőt keresem.................................................................................
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :)

Ildi,
Van Gábolrnak fogaaaa????? De tök jóóó! Eggyel már akkor bejebb vagytok :D Sajnálom a mellgyuszit.

És akkor az uh hírek. Minden rendben!!! És képzeljétek, a kórházban ingyenessé tették a kombinált tesztet, így rögten vért is vettek, hogy az a szűrés is meglegyen. Viszont a mostani uh alapján ismét korábbra hozták a szülés napját, márc. 15-re. Szóval most ez alapján már 13+3 napos vagyok.
Ééééééééés nem akartuk tudni a nemét, de a doki elszólta magát. Persze ez még nem 100%, de azt mondta, hogy úgy néz ki,hogy kislány! :D Csíííípnék egy hugicát! De a lényeg,hogy egészségben legyünk.
Andor is velem volt ( Szabolcsom nagy bánatomra nem tudott eljönni, de végülis jövő héten meg a dokinőmhöz kell mennem kontrollra, szóval lehet ott is majd láthatja a babát) és nagyon ügyesen viselkedett. Pedig 1 órát vérni kellett annak ellenére ,hogy időpontom volt. Majd egy picit be is jött az uh-ra, mutattam neki a tv-n a babát, erre ő megjegyezte, hogy "ott is baba" és mutatta a doki monitorát. Meg is jegyezte a doki,hogy milyen szépen beszél, ahhoz képest,hogy 2 éves. :) Édes volt.

Nah, mindjárt próbálok kreálni vonalzót :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok,

Gabi ez szuper, gratulálok :)
Nőtt már a pocakod?

Ildi,
nem semmi, hogy van foga Gabinak :) táltos lesz :)

akartam tenni képet Álmiról, de vhogy nem akarja behozni az ablakot...na mindegy majd legközelebb.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Az utolsó képeken Bálinttal az unokatesójával van :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gabolino, szuper hírek, gratula, hogy minden rendben! A március idusán lévő születés nagyon szép dátum lenne! A kislányka jó lesz, én is majd másodikra a lány mellé kisfiút szeretnék:) Persze, ez nem kívánságműsor:)

Esztó: Andorkád és az uncsitesója is nagyon helyesek!!!!

Friss (másodszorra) anyuciknak ölelést küldök.
Sajnos rohannom kell, de üdvözlök mindenkit!!!
Vendég
 


Gab:Nagyon örülööööööööööööök!!!!Ügyesek vagytok!!!

Eszter: Nem igaz,h itt a babák ilyen hamar lesznek pasisak!Nagyon szép és nagyfiús Álmi!!!Táltos beza :)

Twist:Köszi az ölelést,rám fér,épp pánikolok,h nehogy újra legyen valaha mellgyull mert nem tudom kibirom e meg akarok e megint gyógyszerezni csóri gyerek etetése mellett.Még van pár pici csomó,meg iszonyatosan fáj még ahogy elkezd szopizni, de találtam LLL csoportot itt közel,kedden lesznek,megyek,hátha 60 dolgot rosszul csinálok és megelőzhető az egész!!!

Gáborral nagyon lehet shoppolni-mig Fanni ma oviban volt (mert ma szinház ment ki játszani és persze Ő a szinpadon volt, mint mindig) addig vettünk zoknikat az Evidence-be- (imádom,fele annyi mint boltban,nézzétek meg a weboldalát) meg a Mikkában http://www.mikkagyerekruha.hu/index.php?oldal=tartalom&mid=17 kapott egy plüss szabadidőegyüttest,egy pufi kapucnis mellényt meg még 2 nacit.

Sose volt ilyen rucija, de jó,kényelmes szabású,remélem az anyaga is birja.

Jövőhéten állatkertbe mennek aztán vasútmúzeum aztán Margit-sziget,muszáj volt pár normális ruhát neki mert mindent kinőtt.

Nekem sincs rucim,de szó szerint 1 nacim van,nem is akarok nagyot venni max turizni Hádában de oda eljutni...[url][/url]
Vendég
 


Ildi: és milyen ruhákat vettetek? Overáll, kabát, csizma, bélelt nadrág stb? Én is gondolkozom már, hogy télre milyen szerkó kell majd Dorkának. És elvileg most már csizma is kell neki, vagy cipő.

Az bizti, hogy mellgyulladásnál amikor elkezd szopizni a baba, az nagyon fáj, csillagokat lát az ember. De olyan jó, amikor megissza a tejcit és végre puha a mell!

Remélem, hogy ma lesz piac, bár nagyon árvíz van most a folyamatos esőzések miatt... Kell vennem még fehér harisnyát és fehér dzsekit a keresztelőre. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hideg lesz szeptemberben:(
Vendég
 


Sziasztok! Hogy vagytok?
Ma volt a keresztelő, gyönyörű volt, nagyon megható.
Kép
Vendég
 


Twist: ÉÉÉÉÉDEEEEEEES Dorka nagyon!!!
Fanninak is ilyen korában volt!
Örülök,h jól sikerült majd még tegyél képeket!

Ruhák:Plüss szabadidőd együttes, kapucnis kabáthelyettesitő pufi mellény,2 szabadidőnaci, 6000 pár zokni :)

Még nacik,szoknyák kellenek meg mégtöbb harisnya.

Vaterán pedig egy columbia sioverál együttes télre.
Vendég
 


Sziasztok,

Dorka nagyon cuki :) és milyen ügyesen áll már :)
Milyen volt a keresztelő, mesélj? hogy bírta?

Ildi,
szólj ha Hádába akarsz menni, veled tartok .... :) de tényleg!

Többiek merre vagytoK????

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi lányok:)))
Hát először is majdnem elkéstünk:) Úgy leizzadtunk a rohanásban, hogy légkondizni kellett a kocsiban, hogy megszáradjunk:) A rokonok már telefonáltak, hogy hol vagyunk, ők már rég ottvoltak. De aztán odaértünk szerencsére időben. A szertartás nagyon tetszett, nemcsak nekünk, de a szüleinknek is:) A pap szép, személyre szóló beszédet mondott, nagyon-nagyon tetszett és meghatódtam. Dorkának tetszett az egész, énekelt, amikor a többiek is, ezen aztán mindenki mosolygott:) Az Istentiszteleten nem tudtunk már maradni, mert nyűgös lett Dorka és kivittem (sok kisbabát vittek ki szépen sorban hiszti miatt). Nagyon szép időnk volt, ami kész csoda a múlt heti esőzések után. És jót kajáltunk és buliztunk utána, majd kipukkadtunk. Dorci totál kifáradt, hatalmasakat alszik azóta:)
Jól sikerült az egész és boldog vagyok, hogy végre sikerült!

Ildi: jó kis rucikat vettél akkor! Milyen színű ruhákat szeretsz venni? Én nagyon szeretem a rózsaszín cuccokat a babának:)
LLL csoport foglalkozás mikor lesz?

Esztó, apud jobban van már? Drukkolok neki és jobbulást kívánok!
Vendég
 


Esztó: Ma ér rá Zoli elvinni engem egy órára hádába délelött (de ez este lett konkrét),addig a babával kint ül a kocsiban,Fanni oviban van.Szerdán már pl.megint éjfélre érnek haza vidékről és most hétvégén is dolgoznak pakson az erőműben.

De legközelebb együtt megyünk,amint Gábor belenől a kenguruba már tudok menni vele jobban.

Twist:Nálunk már nekem nem sok beleszólásom van Fanni ruháiba-lila,rózsaszin és csillogjon, valamint nadrágot csak ha nagyon muszáj amugy ruha-szoknya :) LLL ma 10-12-ig van.

Igy fonta be Fanni haját tegnap alvás után az ovónő :

Kép

Kép
Vendég
 


Húúú, nagyon szép lett Fanni haja! Az óvónéni ügyes!
Csillogós cuccok jók!:-)

Mérnökasszony: Boldog 8. hónapot kívánunk Esztikének!
Dorkán észrevettem, hogy nagyon szereti a zenét és az éneklést. Együtt szoktunk kornyikálni:) Ezért ma elvittem ringatóra. Iszonyúan jól érezte magát Dorka, teljesen neki való az egész:))) Tetszett nagyon, de nagyon!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Fanni olyan kis szép. nagyon helyes pofija van. A haja meg szuper!!!
én imádom ha igy van befonva a hajam, csak magamnak nem tudom :(

Twist, én is úgy vinném Álmit ringatóra, de ő akkor (is) alszik :)))
Egyébként ő is nagyon muzikális. állandóan dudol, vannak kedvenc számai, pl Rihanna összes, és eszeveszettül tud táncolni :)

Köszi a kérdést. Most otthon van, de gyengusz :( várjuk mi lesz a vizsgálatok eredménye, lehet e májátültetés vagy sem...

felkelt Álmi ... :arrow:

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: nekem most szerencsém volt, mert Dorka pont ilyenkor van ébren:) Utána viszont nagyon álmos volt, már ott is aludni akart a végén. Hazaérve bekajált nagyon és elaludt és csak most ébredt fel.... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.15 06:04-kor.
Vendég
 


Helló Lányok!

Igyekeztem visszaolvasni, de nem nagyon van időm...

Maja nagyon jó baba, Emma nagyon szereti, de kicsit vigyázni kell, mert azért hebrencs. :)
Amúgy utolért bennünket a féltékenység sajnos. Nem majával kapcsolatban nyilvánul meg, hanem velem és az apjával gőzöl be Emma. :( Sajnos rengeteget visít, sikít, és csakazért is ellentmond, dafke folytat, zörög, visszaszól stb... Nehéz.
Kíváncsi leszek mikorra normalizálódik a helyzet.

Gabi! Kár hogy a múltkor mikor összefutottunk nem volt idő beszélgetni... Andorod csuda helyes, és milyen nagy már...
Te pedig írtó csini kismami vagy!
Gratulálok a kiscsajhoz! :wink: Örülök hogy minden rendben van!

Esztó! Álmos is nagyon kispasis lett. Nagyon helyes! Apudnak minden jót!!!

Ildi! Nagyon szép Fannid! És klassz lett a haja nagyon!
Na, mellgyuszi... nekem csak kezdődött, de majd betojtam. Szerencsére elcsíptem, két nap alatt rendbejött.
Az urtica nekem nem segített sajnos.

Twist! Nagyon csini volt Dorka a keresztelőn. :)
Örülök hogy minden jól sikerült.

Kora! Milyen az ovi? És a meló?

Na, mennem kell...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Eszter,Twist,Anna :Köszönjük :)

Ma 1 hónapos Gabó,tegnap voltunk védőnőnél: 480 grammot hizott 3 hét alatt :) Orra még folyik azóta is. Ma mi megyünk Fanniért az oviba (ma mennek állatkertbe de már ottalvós hétfő óta,Ő akarta )

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi,
Gyönyörű Fanni+a haja ls Gábor megirtő helyes kisbabuka. Szépek vagytok! Gratula az első hónaphoz. Hihetetlen szalad az idő!!!

Twist,
NAgyon szép Dorka a keresztelős ruciban! Milyen nagy már ő is.
Elhiszem, hogy csípte a ringatót. Nekem igencsak hiányzik az ottani kis csapat, de Andor már túl eleven oda. Imádja a zenét, de mikor jártunk ő akkor sem maradt meg az ölemben, hanem jött-ment. Miután ideköltöztünk 1x voltam vele valamikor májusban, de akkor a végén már mondta,hogy menjünk,szóval ebből is gondoltam,hogy most már neki más elfoglaltság kell.
Egyelőre marad az itteni társaság, meg majd ha rossz idő lesz, akkor elnézünk pár játszóházba szerintem.

Most meg szurkoljatok, hogy összejöjjön a hétvégén a Tropikárium. Már olyan rég szeretnék elmenni, szerintem Andornak nagyon tetszene (remélem). És mivel most car időt mond, mondtam Szabolcsomnak, hogy menjünk el. :) Jó lenne. Meg Andornak nagyon kell a program.

Anna,
Nagyon örültem, hogy összefutottunk. Gyönyörűek vagytok! Nagyon szép kis család vagytok! :) Igen, sajna mi is rohanásban voltunk.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Nagyon kéne frissítenem már a videókat, mert jó sok összegyűlt már, de estére nincs kedvem már ideülni, korábban meg nincs nagyon időm. Talán ha Szabolcsom hazajön és lekapcslja rólam Andort.... :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Ildi: Gáborod hihetetlen aranyos, legszívesebben egy nagy puszit adnék neki, ahogy csodálkozik a nagy szemeivel:)))))

Gabolino: drukk a Tropikáriumhoz! Igen, pocsék idő lesz hétvégén. Mi most megyünk Dorka fotózására, amit nyert egy versenyen. Már jó rég nyerte, de csak mostanra tudtak időpontot adni. Amikor még nyerte, akkor még csak hason feküdni és átfordulni tudott. És ki volt kopva hátul még a haja. AZóta már szépen ücsörög, ha van mibe kapaszkodni, már állós fotókat is csinálhatnak és a hajacskája is kinőtt. Tehát nem is baj, hogy ilyen sokára fogadják csak:)

A ringatón sok Dorcival egykorú babuci volt, bizti ezt a korosztályt érdekli a legjobban:) Azóta itthon is játszottunk ilyesmiket, amiket ott tanultunk, hát imádja, úgy kacag, hogy megzabálom.))))

Gabolino: most ti tényleg DUnakeszin vagytok? Ott is sok játszóház van? Bizti, ott sokan laknak. Mi is laktunk ott lakótelepen. Ott aztán volt élet.
Vendég
 


A kis Gábornak boldog első hófordulót kívánunk!
Tényleg nagyon szalad az idő...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Gyorsban mert itt van a karomban-képek máról,igy tatrja magát 1 hetes korától csak egyre hosszabban meg magasabban.

Köszönjük a dicsiket!

Kép Kép Kép
Vendég
 


Szasztok!

Na végre van egy kis időm....

Ildi! Gáborka milyen ügyes! A kis táltos legény! És nagyon kis helyes pofija van! Jó lett Fanni haja ! Neki hogy tetszett? Fonhatod mostmár ilyenre minden nap?
Mellgyuszi nagyon vad, hogy így elhúzódik, vagyis ilyen sorozatos. Melegvíz, káposztalevél? Bár gondolom mindent kipróbáltál már, hogy vége legyen...

Gabo! Tök jó ,hogy kishugi lesz! A margitban is ingyenessé tették a kombinált tesztet. Ez nagy előrelépés, én is örülök neki. 26-án cspolnak belőlem is majd megint rendesen...

Esztó! Micsoda helyes kispasid van! Édes nagyon!

Twist! Jó, hogy ilyen jól sikerült a keresztelő! Csodaszép DOrka fotón! Ha a ringató tetszik neki, akkor menjetek rendszeresen ha tudtok. Nekünk változó volt, hol szerette RÉka, hol nem...

Anna! Csak elmúlik a féltékenység lassan. Biztos élvezni fogja Emma, hogy segíthet a baba körül... Legalábbis remélem... Tejcsi?

Kora! Remélem Levinek simán megy az ovi, és a pisihez sem kell noszogatni... Réka a Meseligetben van, a családi napközis részen. Heti két napot megy, kedden, és csütörtökön...

panna1
 
 


Na akkor rólunk:

Bölcsi 3.napja: Réka lecövekelt az ajtóban, úgy kellett betuszkolni. Negyed óra bömbölés után megnyugodott, de csak ült egy kisszéken, és ha be akarták vonni valamibe, csak csukott szemmel rázta a fejét, és mondta, hogy nem, nem akajok.... kicsit későb már hajlandó volt babázni. Pisilésnél megint bömbi volt. Mikor megérkeztem úgy szorított, mint még soha...

4. nap. Reggel nem bírtunk felkelni, így csak f9-re vittem, reggeli után. Beengedtek még 10 prcre vele, úgyhogy kicsit oldódott a dolog, épp belemerült a játékba, mikor eljöttem. Kb fél percet sírt. Délután kakit elsunnyogta, úgyhogy kaptam szép ajándékcsomagot (kakis bugyi, nadrág, zokni...). De ebéd után amikor mutatták, hogy melyik az ő ágya, egyből lefeküdt rá. Mondjuk azt mondták, hogy 1 órát forgolódott, de aztán elaludt.

5. nap.: Reggel időben keltünk, bementem még vele 5 percre. Mikor eljötem kicsi pityergés, aztán egész nap elvolt. .. Hurrá.

Hétvégén vendégeink voltak péntektől vasárnapig. Ugyanebben az időben apum meg az egyik melósa burkoltak a pincében. Anyósomék bejelentkeztek ittalvósra hétfőre, kedden mentek el... Jól kihajtottam magam, baromira elfáradtam...

Keddi bölcsi: Reggel a bölcsi kapujában már csak ölbe volt hajlandó bejönni. Beadásnál: ölben, szorít, hogy alig kapok levegőt, úgy kell lehámozni rólam. De már nem pityergett, és semmi gond nem volt vele....
Ma: 7-f8-ig próbáltam ébreszteni, nagy nehezen sikerült rávennem hogy kinyissa a szemét. Közölte, hogy nem megy sehova, még álmos és alszik.... GOndolhatjátok hogy telt a reggel: sírás sírás hátán, menekülés az öltözés elől, stb... Épp beestünk a bölcsibe még a rggeli előtt. PErsze az autótól bömbi a beadásig. Utána elvileg megint nem volt vele semmi baj. Játszott meg minden...

Ma meg váratlanul beállítottak anyumék, mert itt voltak BP-en. Megvárták, hogy Réka végezzen, aztán megbszéltü, hogy ha RÉka is akar, akkor elmehet velük Nyíregyre. Holnap mi is megyünk úgyis. RÉka akart menni, úgyhog yösszesezdtem a cuccait, és most Réka-mentesek vagyunk. Legalább tudunk ünnepelni apával (4. házassági évforduló)... Egyedül az a rossz, hogy Réka elkezdett szörcsizni, csorog a nózi, úgy tűnik megfázott... Remélem anyum bírja a strapát....
Na mentem, mert mindjárt hazaér apa...

panna1
 
 


Mellgyuszira egy másik fórumon azt írták, hogy "Garmastan krém az egész mellre rákenve". Próbáld ki, hátha frankó!

Panna: azt szerettem volna kérdezni, hogy a fodrászt hol találtad meg végül is, akit ajánlottam? Hol dolgozik most? Mert sosem látom a kocsiját a bolt előtt... Lehet, hogy máshova ment?

A bölcsibe szoktatásban látom a fejlődést azért, de neked is nehéz lehet. A szipogást sajnálom, valami van a levegőben, szerintem nemcsak meghűlés, valami járvány lehet. Torokgyulladás és láz. Nem?

Jaj, ma az én jó, vidám kiscsajom egész nap bőgött és matrica üzemmódban volt, már teljesen kiborított. Amikor bekopogott a szomszéd, akkor leüvöltöttem a szomszéd fejét, hogy most hagyjon, mert etetem a gyereket. Jó bunkó tudok lenni....
Vendég
 


Twist! Remélem, hogy csak megfázás, mert nem lázas a törpi, meg a torkával sincs most gond szerintem. Legalábbis tegnap még nem volt. Majd estére megvizslatom...

Fodrász Andi kicsi beljebb költözött a struccoktól, de nem sokkal. :lol: . Ahogy van a nagy kanyar a főúton, ott a kanyarban van valami autós bolt (régebben egy amolyan madárijesztő-szerű figurát állítottak ki a kapu elé), meg ki van írva a fodrász is. Na ott van Andi, a kisebbik épületben. Szóval kb 500m a régi helyétől. Remélem érthető voltam, ha nem, szólj, még próbálkozok majd.... :D

panna1
 
 


Lányok: Mellgyuszim már nincs szerencsére, és épp ezekkel sikerült az elsőt kikezelni anno amit irtatok most: káposztalevél meg garmastan -többek között! A másodikat meg semicillin..

Esztó: Irtam privit!
Vendég
 


Haho. csak gyorsan, késöbb probálok irni.

Ildi, Gabó csudapofa :) istenem de kis pötty :)
válaszoltam :arrow: :arrow:

szép estét.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Rékának jobbulást, és zökkenőmentes beszokást (már amennyira lehet) továbbra is!

Alvó kisangyalom...
Kép

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna:Gyönyörűűűű Maja :)
Vendég
 


Anna! Csodaszép az alvó lánykád!!!

Réka javulgat, de nem tudom, keddre rendbe jön-e. Pedig jó lenne, mert már ezer dolgom van keddre, ha nem tud bölcsibe menni, szervezhetek át mindent.... :evil:

panna1
 
 


Na holnapi bölcsink ugrott, mert lánykám még szipog, meg szippantani is kell a nóziját sokat. Még jó, hogy elintézi magának :lol: Átszervezés megvan, azért van amit holnap kell intéznem, Rékával együtt...
Jaj, olyan jó cuccokat vateráztam meg Teszveszeztem, és most érkeznek a csomagok. Csodaszép minden! Boldog vagyok :D

panna1
 
 


Panna, köszi szépen a fodrász új helyéről a leírást, teljesen világos, tudom hol van most már:)))
Miket lőttél a neten?
Én most egy állványos hintát. Pont ilyen van a CBA feletti játszóházban, ma kipróbáltuk, nagyon tetszett Dorkának:) Csak éppen nem hajlandó kapaszkodni. Mindegy, mert biztonsági öves.

Szipogás most nagyon gyakori, remélem, hogy nem kell majd antibiotikum. Amúgy olvastam a helyi lapban, hogy néhány gyerekorvos is új helyre költözött a Misszió mellé, ha jól olvastam.

Na és szüreti felvonulás lesz Veresen 26-án vasárnap 13 órától. Mi azt hittük, hogy most volt, bejöttünk Veresre és nagyon kihalt volt a város:))) Tökre félrehallottuk a dolgokat:))
Vendég
 


Panna:Rékának jobbulást! Mi most a homeós immunnerősitést meg a Cebion 2*Multit adjuk meg néha normafloret az is immunos.

Fürdős és mosolygós kép:

Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: