Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!

Írok majd SMS-t ha megszületik a csajszim, és örülök, hogy szívesen leszel a hírhozó! :) Köszi! :)

A fáradtság meg szerintem javul majd, hullámzik ez végig, kitartás!
A Szabolcséknál meg csak sikerül helyreállítani a rendet.... :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Hozok pár elmaradt nyaralós képet :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino, szuperek a képek! LÁtom, megy a sárdagasztás ezerrel:) Jó az a kapucnis poncsó!
Nemsokára látom, hogy Andor 2. szülinapja következik:) Hol tervezitek? Nagymamánál, nálatok, hol gyűlik össze a család?
De rossz, hogy pont most van a párodéknál ilyen vészhelyzet:-(
(Én is úgy szoktam várni, hogy a párom hazajöjjön és játszon Dorkával és legyen már egy kis szabadidőm. Párom mindig röhög, hogy ki vagyok nyúlva délutánra:)))
Émelygés nekem már a 6. héten kezdődött, szóval így is megúsztál pár hetet:)) Kitartás, minden szenvedés megéri a kistesóért!
Andor milyen állatot fog meg az egyik képen? Teknősbékát, varangyot?

Mérnökasszony: szerdán talizhatunk, ha nektek is jó, úgyis szeretnék Veresre menni a piacra, mert kell pelenka (szombaton nem volt kint a pelenka árus).

Anna, de jó, akkor hozza valaki a híreket! Már becsomagoltál?
Vendég
 

 
 

Twist,
köszi a bókot!Igen,egy pici tekit fog Andor.Nagyon tetszett neki.
Émelygésem sajna volt az elejétől,de az utóbbi 1 hétben szünetelt.Hát most visszatért.
De persze,h a babuka mindent megér.
Szülinap?Még nem tudjuk merre lesz,lehet,h most nálunk.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


SZiasztok!

Twist! Persze becsomagoltam már, persze van néhány cucc amit induláskor kell betennem, de azok fel vannak írva a hűtőre... :wink:

És igen, Gabolino hozza majd a nagy hírt. :wink:

Gabi! Nagyon klasszak a képek! Csuda helyes kispasi Andorod! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Gabi! Nagyon jók az ANdor-fotók! Milyen szép szeme van a kis legénykédnek!!
HÁnyinger meg csak elmúlik neked lassan! Lehet, hogy fáradtabb vagy, azért hányingerezel,nem?
RÁm még sajna eléggé rendszeresen rámtör, de az is haladás, hogy eddig nem hánytam. Tegnap mondjuk nagyon vacakul voltam délután. MOndjuk nem is voltam túl kipihent a lagzi miatt, úgyhogy szerintem ezért is.
Párodnak remélem vége a hajrás meló. Úgy utálom én is, amikor eltervezem, hogy végre együtt csinálunk valamit, és lesz idő mindenre, aztán munka miatt apa mégsem ér rá. :cry:

Anna! Kitartást még ehhez a pár naphoz! Mindjárt ölelgetheted a picurkát!

Ildi! Nagyon szép baba GÁbor! És tök jó, hogy jól eszik-alszik. Ezek szerint nem lesz hasfájós sem... Fanni haragudott rád a távollét miatt? (írtad, hogy kezd veled is kibékülni) Vagy miért?


Mi szombaton esküvőn voltunk, RÉka kitáncolt magát kedvére, este f11-kor dőlt ki, de akkor nagyon. Addig ugrált, táncolt, pörgött "pöjgős jujában", és nagyon élvezte... Csak én voltam tegnap nagyon ramaty a kevés alvás miatt. De mára pótoltam...

Twist! Még neked elfelejetttem múltkor írni, hogy hülyeséget kérdeztem a darabos kajával kapcsolatban, mert azért fogacskák nélkül még azért nem lenne egyszerű a helyzet. Darabosat mi akkor kezdtük, mikor az első 4 foga kint volt Rékának. Mondjuk összetört főtt burgonyát pl már kaptt előtte is, mert a kis ínyével meg a nyelvével szét tudta nyomni még jobban. Amikor az első 4 foga kint volt evett úgy, hogy bevette a falatot, csócsálta egy picit, aztán kiköpte, és betolás közben még elharapta, mint egy hörcsög :lol:

panna1
 
 


Gab:Gyönyörü Andor !!!Nagyon jó képek :)

Anna: Kitartás...!

Panna: Gondolom a távollét miatt volt de tesóval nagyon aranyos, most már mi is kezdünk újra összeszokni Fannival.

Tegnap megvolt az első séta ,azaz autózás dédihez (a szomszéd kerületbe) és ott másfél óra lazulás (Gábor aludt a hordozóban végig) :)

Jövőhéten séta a védőnőhöz, de elöbb az oviba Fannival mert most péntektől beszoktatás van délelött 9-10-ig egy óra 3* (péntek,hétfő,kedd és szerdán már ovi).

Egy kép,h miiilyen erős pasi vagyok ééén ám 1 hetesen :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon cuki Gábor! :)

Én ma megyek életem első szülőiére.... Olyan fura...

Holnap meg ugye bevonulok a kórházba, hihetetlen hogy onnan már kétgyerekesként jövök haza. Sztem még mindíg nem fogtam fel igazán...

Emma meg csúúúcs, elkezdte hogy mégse Maja legyen, hanem Bianka... (ez volt a másik lehetséges név) :roll: Apa meg tiltakozik ezerrel.... :roll: Apa szerint ne variáljunk, hanem Emma hívja úgy ha annyira akarja... :lol: :shock:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Ildi, nagyon édes Gáborka, ahogy mutatja, mennyire erős!!! Még a szájával is keménykedik:)) Nagyon cuki!!!

Anna. és ha két keresztneve lenne? Maja Bianka? Amúgy a Maja nagyon dögös név, csakis szép kislányé lehet, persze a Bianka is.)
Holnap befekszel? És akkor holnapután jön is Maja? Lehet, hogy még aznap este, nem? Ha nyomatnak egy kis Oxitocint, akkor hamar jön a baba. Neked is olyan könnyű szülést kívánok, mint Ildinek volt.
Vendég
 


Szia Twist!

Neeem, nem lesz oxitocin, császár után nem szabad... Veszélyes a heg miatt.... Ha megindul, akkor meglehet hamarabb, de őszintén szólva nem nagyon hiszem hogy bármi lesz. :roll: Szerintem csütörtök reggel érkezik a kiscsaj....

Apa is ezt mondta, hogy akkor legyen két neve. Nekem kettő van, úúúútálom nagyon,és mióta férjhez mentem, sosem fér ki sehol az egész....
Ráadásul akkor az hogy néz ki hogy mi Majázzuk, Emma meg Biankázza????? Nem jó ez így.... :roll:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna: nem tudtam, hogy császár után nem szabad oxitocint adni, jó tudni, mert nekem is császár volt! Nekem is két keresztnevem van ám, de a másodikat csak nagyon hivatalos levélben használják.
Hát majd akkor eldöntitek apával, mi legyen a kiscsaj neve. Még van időtök. De csüt. reggelig muszáj lesz dönteni:)

Tényleg, egy barátnőm is most fekszik be kórházba szülni és kérdezte, hogy így nyáron milyen ruhákat érdemes összecsomagolnia a kicsinek a hazahozatalhoz. Te miket készítettél össze? Body, rugdalózó és sapka elég?
Vendég
 


Anna: Kitartás és nagyon várjuk az smst!!! :)
Vendég
 


Anna: drukk neked!++++++ Várjuk a jó híreket!:)
Vendég
 


Anna! Megy a drukk holnapra! Egyszerű gyors szülést neked, és szép egészséges babócát, akár Maja, akár Bianka lesz :D
Azt még akartam kérdezni, hogy milyen volt a szülői, meg hogy hova fog járni Emma? Persze ha most egy ideig nem tudsz rá vaálszolni majd, megértem, fontosabb dolgod is van ennél.

Én is voltam ma szülőin, RÉka 6-án kezdi a beszoktatást a bölcsibe, 1 teljes hét, hiába van úgy, hogy utána csak heti 2 napot fog járni. A jele a csiga lesz :lol: ... A csoport felügyelője nagyon szimpi nő, vele még nem találkoztam, meg az egyik dadus is. A másik nem annyira. REmélem nem őt kapja Réka, de ha igen, akkor meg kellemesen csalódok majd. Na majd kiderül...
Durvul a hányinger, de még eddig megúsztam Róka komát. Remélem így is marad.
Jövő hét csütörtökön megyek dokimhoz, akkor már papírt is kapok elvileg a pocakosságomról... :D

panna1
 
 


Sziasztok Lánykák!

Íme a mai nap csodálatos örömhíre:

"Megérkezett Roszler Maja, 2010.08.26.-án, reggel 9 óra 2 perckor. 3350g, 53cm. Mindketten jól vagyunk!"


Itt is hatalas gratuláció nektek Anna! Nagyon örülök Nektek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Micsoda örömhír! Gratulálunk Anna, jó egészséget kívánunk nektek:)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is gratulálok itt is Annáéknak! Remélem majd hamar tudsz képet tenni amikor hazaértetek!

A kis Gábor nagyon jól néz ki és nem újszülöttnek! :D Cuki!

Andor is csudaszép még mindig, fantasztikus szemei vannak!!!

Twist, megkaptad a privimet? Még múlthét közepén küldtem benne a nyakláncos csajszi számával? (Igen, 3e alatt van az ár)

Közben bedöglött a gépünk, ide már nem tudtam írni, hogy küldtem privit. A tápegység halt meg, most van egy kölcsönben, de ez rosszabb, mint ami benne volt, kicsit vacakolós.

Közben voltak nálunk családlátogatáson és kiderült, hogy 13.-án kezd Levi az oviban (zöld ovi) és ha minden igaz okt. elsejétől vonatozhatok melózni részidőben Újpestre. A kis drágám írtó idióta jelet választott magának nagy megilletődöttségében: kifli. 8) Bár a többi sem volt olyan jó (ébresztőóra, kulcs, zászló, ilyesmi) gondolom a jókat már kiválasztották. Végülis mindegy.

Mennem kell, bocs, hogy nem reagáltam mindenre!

KépKép
kora
 
 


Kora. Köszi szépen, megkaptam a privit, csak aztán végül is nem kell a nyaklánc. De nagyon jó az ár és köszi szépen a tippet, puszi érte!

A kiflit is kicsit nehezebb lesz ráhímezni a ruhákra, de még mindig jobb, mint az ébresztőóra, azt csak mesterek tudnák ráhímezni:)))

Van valakinek elektromos mellszívója közületek? Most kaptam egyet és nem érzem, hogy szívna. Nem is jön tej tőle semennyi. Biztosan rosszul használom. Van valakinek ötlete?
Vendég
 


Anna!!!

GRATULÁLOK!!!

Gab:De jó dolgod van,ilyen jó hireket hozol mindig :D
Vendég
 


Anna! Mi is gratulálunk és jó egészséget, sok tejcsit kívánunk Majácskának! (RÉka is 3350gr-mal született :) )

Panna

panna1
 
 


Csajok! Nincs valakinek kölcsönbe esetleg övterelője? (terhességi övlehúzó autóba)

Twist! Neked meg válaszoltam privit, de sehol sem találom :shock: . Na majd mindjárt mégegyszer....

panna1
 
 


Panna:Nekünk van,előásom és Zoli hétvégén kiviszi,ha az jó!

Meg vannak maradék terhesség alatt szednivaló (van ilyen mondat? ) :D homeósok ,kismama naci (ami szerintem rád nagy lenne mondjuk) meg gondolkozz,mi kell kölcsön, igazából sokminden van amit nem adtunk el még.
Vendég
 


Panna, megkaptam a privit, köszi szépen.) Majd akkor mesélj légyszi részletesen, ha majd itt lesz az ideje :wink:
Vendég
 


Anna: Majd kérünk szépen Maja fotókat!:)

Itt egy nagyon jó kis akció:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.27 11:48-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Hatalmas gratula Majához :) jó egészséget kívánunk!
képet képet :)

Gabi, Andor csudapofa, nagyon édes!
Ildi, Gábor és nagyon cuki, és milyen picinek tűnik :) hogy vagytok? Fanni hogy viseli?

Megjöttünk a nyaralásból már egy hete, de rohangálok mint pók a falon...apu megint kórházban...

Most hirtelen ennyire futotta, ne haragudjatok, hogy nem reagáltam sok mindenre :(

Képet én is rakok Álmiról, már olyan nagy fiú...
Kép Kép Kép Kép Kép

puszi
sz.eszter
 
 


Eszti: nagyon édes Álmos baba és már milyen sok szép fogacskája van!:)
Sajnálom, ami szegény apukáddal történt! Lesz most már májtranszplantáció, azért van bent? Nem kell elmondanod, ha nem akarod és bocsánat, hogy kíváncsiskodom.
A lényeg az, hogy jobbulást kívánok neki!

Kismamiknak róka-mentes hétvégét kívánok!:)
Vendég
 


Ildi! Ezer hála és köszönet az övterelőért előre is. A kismamanacik most még lehet ,hogy nagyok, de aztán kéésőbb lehet, hogy még belenövök :lol: Mondjuk az tuti, hogy téli, vastagabb terhes cuccaim nem nagyon vannak, mert ugye RÉkával tavasz-nyáron volt nagy pocakom. Ha esteleg vannak ilyen cuccaid, akkor azokat szívesen fogadom. Szerintem homeos bofyik még nekem is vannak első körből... :D Nagyon aranyos vagy, ha sikerül el juttatnod hozzámaz övterelőt, ezek szerint Zoli úgyis jön Kertesre... Azért csörögön rám, nehogy valmerre csavarogjunk. (Holnap délelőtt lehet, hogy piacozunk meg RÉkának be kell menni cipőt venni, de délután tuti itthon leszünk) Számom: 06302390037 ha esetleg nem lenne már meg.
Gáborral hogy telnek a napjaitok? Ügyesen eszik a kislegény? Fanni mit szólt az ovihoz?

Twist! De jó, hogy mégis átment vhogy az üzi. Akkor nem kell újra írnom...

Eszti! Apudnak jobbulást! Nagyon helyes kispasi lett Álmosból! Zabálnivaló! Tényleg nagyfiú már ő is!

panna1
 
 


Eszter: Álmos aaaanyira nagyfiú már és nagyon szép!!!!!!!!!!!!

Panna: TUDOM,h meg tudom találni...Képes vagyok rá!Mindezt úgy,h holnap át is tudjuk vinni. Azért drukkolj de valahol itt van a szekrényben...:D

Éss egy tele pocakos mosoly:

Kép

Azt mondtam már,h mellgyulám van?De megoldjuk okosba, lázas már nem vagyok, éljen a tuti szivóerő (Gábor) a homeós golyók (belladonna) a hónaljtartás féle szoptatás és a kiklopfolt káposztalevél valamint a garmastan helyileg éjjelre.

(Amúgy ha nem lezdett volna lemenni akkor antibiotikum lett volna mert elég csúnya)
Vendég
 


Ildi: szegényke, rossz lehet a mellgyulladás. De a kórházban is csak jól nekiesnének és kifejnék, hogy a könnyed potyogna (ezzel ijesztgettek engem annak idején). Tehát a tuti szívóerő a legjobb:) És még esetleg fejd ki, hogy kiürüljenek a mellek. És meleg borogatás is jó rájuk. Melegvizes törülköző. Melegítés + baba:)
Gyönyörű a boldog jóllakott kisfiad!:))) Puszi neki!

Képzeljétek, Dorka feláll, ücsörög egyenes háttal, letámasztás nélkül és mászik, mint a csík:) Mindenhol felkapaszkodik, állandóan mögötte kell állni, hogy elkapjam, mert néha úgy elenged mindent, hogy hátravágódik. Mindig figyelni kell rá, rohangálok utána. Amikor feláll, akkor egy idő után elengedi az egyik kezét, aztán már csak a másik kezének pár ujjával kapaszkodik, végül mindkét kezét elengedi. Állandóan ezt gyakorolja és aztán néha egy idő után esés lesz. Néha pedig már le szépen visszaereszkedik térdre és aztán négykézláb elmegy onnan.
Ügyi és aranyos, csak kicsit fárasztó:)
Vendég
 


Ildi! Megy a drukk a keresésért! Kicsi fiad meg elmondhatatlanul aranyos a fotón! Boldog babamosoly :D
Mellgyuszit jó, hogy időben elcsíptétek. Réka is kb 2hetes volt, amikor nekem mellgyulladásom lett. a kismanó kihagyott egy éjszakai szopit, én meg persze nem ébredtem fel magamtól. Reggelre viszont bedurrant az egyik mellem, és lázas voltam. Nekem kellett már antibio is. Aztán később asszem 5 hónap körül amikor szopisztrájkolt egy kicsit, megint majdnem begyulladt, de időben elcsíptem még. Masszírozás, melegvizes borogatás, fejés, szopi...
Mindegy, az a lényeg, hogy ügyesen kikezeltétek!

Twist! Na most jön egy kb 1 éves időszak, hogy folyamatosan résen kell majd lenned. Esések, kipakolások, stb... Dorka mindent fel akar majd fedezni, és ugye egyre gyorsabb, ügyesebb lesz. A kíváncsiság pedig hajtja.... De nagyon jó ez az időszak is, csak fárasztó. De az is tény, hogy egyre értelmesebb ,és sok mindent meg lehet már beszélni vele.... Tök jó így látni, ahogy egyre ügyesebbek, értelmesebbek... Szóval hajrá!

panna1
 
 


Twist:Gratula a mutatványokhoz!!!!!!!!!!!! Áhh,tudom,ne is mond,Fanninál nekiestek-nem is tudtam szoptatni őt aztán (legújabb eredmény,h nem szabad erősen masszirozni egyáltalán,most nem is tettem+melegvizes rongyi vagy forrózuhi és jéé mik vannak igy is megoldható)

Érdekes mik változnak 4 év alatt...

Panna:Megyek is keresni újra!
Vendég
 


Ildi: na, akkor sokkal jobb ez az újfajta szelíd módszer. De jó, hogy már nincs gyulladásod:)

Panna, alig vártuk, hogy már itt tartson Dorka:) És most rohangálhatunk utána, de nem baj, fejlődjön csak:)
Lehet már játszótérre vinni, a homokozóba? Az olyan klassz lehet!:)

Olvastam a csecsemők szakácskönyvében, hogy már túrót, tojássárgáját és sajtot is kéne adnom a kiscsajomnak. Tegnap este próbáltam a túrót gyümölcsbe keverve, hát kifújta a szájából, még a plafon is olyan lett:) Ma túrórudit próbáltunk a csokis részét leszedve, szintén kiperregte a szájából. Hát így nehéz lesz :?
Joghurtot is adhatok már neki, ugye? Majd veszünk is kipróbáljuk. Azt mondták a Babavilág műsorban, hogy 8 hónapos kortól lehet már darabosabb ételeket is adni, erre kíváncsi leszek, mert Dorci minden ilyet kinyom a szájából. Elég messze vagyunk még a sültcsirke és sültkrumpli párosítástól:)
Vendég
 


Ildi! Azért a keresés helyett inkább Gáborra szánd az időt. Ha nincs meg, majd megoldom másképp!

Twist! Persze, tök jó látni ahpgy fejlődik. De nagyon ügyike, hogy már mászik is! Szerintem játszóterezni, homokozózni is lehet. Csak résen kell lenni... Otthonra nem akartok majd homokozót neki?
Túróval, joghurttal lehet próbálkozni, aztán ha nem ízlik neki nem kell erőltetni. De érdemes hétről hétre újra megpróbálni, mert gyorsan változik ám a babák ízlése ilyenkor. A joghurtba is keverhetsz gyümit. Szerintem RÉka hamarabb evett joghurtot, mint túrót. És ne aggódj, gyorsan eljön a sültcsirke-sültkrumpli is :lol: tényleg olyan gyorsan nőnek, hogy hihetetlen!

panna1
 
 


Ja, és még annyi, hogy úgy tűnik tényleg szobatiszta lett végre a kiscsajom, mert most már a kakit is rendszeresen bilibe vagy WC-ba nyomja a bugyi helyett :lol:

panna1
 
 


Panna, de jóóó!:) Ügyik vagytok a bilizéssel, wc-zéssel!!!:)
Hogy áll az építkezés, felújítás? Munkásokat terelgeted még?

Köszi a tippeket, megyek joghurtot venni majd. Melyik márkát érdemes? Csak biojoghurtot, vagy Danone is jó esetleg? (az utóbbit könnyebb beszerezni).
Dorka a zöld ételeket sem szereti, most fújta az arcomba a zöldbabpűrét is. Jó lenne, ha már a zöldborsót, zöldbabot (+sóska, spenót, salátafőzelék) is szeretné. Talán majd ahhoz is almát keverek, hogy édes legyen :wink:
Vendég
 


Twist!
Én nem csak bio-joghurtot adtam Rékának, hanem épp amilyet sikerült venni. Volt, hogy néha bio-t is kapott.... De ez a te döntésed, van aki sokáig csak bio kajákat ad a gyerkőnek...
Réka a spenótra elég hamar rákattant, de azt hiszem azt talán 8 hónapos kortól lehet (bár te most szerintem jobban képben vagy, hogy mikor). Eleinte úgy csináltam neki, hogy anytejjel és burgonyával kevertem, később anyatej-zsemle turmixolásával, 1év körül meg már úgy ette, ahogy mi (tejes-zsömlés verzió). Ja, és persze a fokhagyma nem maradhatott ki belőle sose... Spenótból az üvegesnek szerintem elég hervasztó íze van. De a zöldborsónak is. Azokat nem ette meg RÉka sem.
Amúgy egy ismerősöm kislánya meg a banánért volt oda, és ha vmiben banán volt, azt tuti megette, amúgy meg alig valamit. Így volt, hogy ő az elején még a húslevesbe is kapott banánt :lol:

panna1
 
 


Ja, és munkások hétvégén most nincsenek, majd kedden jönnek legközelebb. De azért ma előkészítettünk a férjemmel, szinteztünk meg ilyenek. Kerttervet is rajzolgatunk, persze ez közel sem olyan, mint egy kerttervező csinál, de kiindulásnak talán elég.

panna1
 
 


Panna: köszi. Végül is Danon joghurtot kapott, és nagy örömmel bepuszilta. Szerettem volna fokozatosan bevezetni, de sírt, ha elvettem előle, így benyomott egy teljes dobozzal. Semmi baja nem lett tőle, hurrá:) Ezek szerint a savanyú íz is bejön neki.
Ez a húslevesbe is banán dolog ismerős:)))))

Milyen lett a kertterv? Jaj, olyan jó lehet, ha van az embernek szép kertje fákkal, kis utakkal, virágokkal!:) Nálunk csak gaz van. De régi vágyam, hogy majd igazi szép kert is legyen. Ez nehéz a kutyusok miatt, kiásnak és "eláztatnak" mindent. Volt már néhány orgonabokor és cseresznyefa is, de a kankutyánk "kiégette" mindet.

Kedden tudtatok dolgozni? Egyfolytában esett, így a falazás állt nálunk sajnos:(

Majácskáról mikor láthatunk fotókat? HOgy van a kiscsaj?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a gratukat! :D Nincs időm olvasgatni, csak két képpel ugrottam be...

Kép

Kép

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna: köszi a képeket! Gyönyörűek vagytok együtt:) Nagyon szép lett Maja baba:))))
Vendég
 


Anna:Gyönyörüek vagytok tényleg mindannyian!!!Hatalmas GRATULA!!!

Panna: Nem fogod elhinni de nincs meg...Közben az is hátráltatta a dolgokat,h tegnap megint mellgyulladást szereztem magamnak,csak most kétoldalit,épp várom,h lemenjen a lázam és megyek Fanniért az oviba ebéd után.Végülis csak az fáj,ha hozzáér a ruha.Vagy a levegő...


DE keressük!!!!!!!!Szerintem a kocsi csomagtartójában van,amit Zoli mindig elfelejt megnézni én meg nem járok le a néphez napokig mikor itt van a kocsi is.

DE a kölkök jól vannak,ez a lényeg!:)

És keressük tényleg,nagyon ciki,h nincs meg :?
Vendég
 


Ildi! Ne problémázz rajta, de tényleg! Remélem mellgyulladásod lemegy gyorsan, kezelgesd, az a legfontosabb! JObbulást neked.

Anna! Szépek a kiscsajaid! Hogy tetszik Emmának MAja?

panna1
 
 


Sziasztok!

Lányok, tud valaki valami tuti receptet tejszaporításra??? Laktoherbet iszom, meg vettem most mecsek teát is... Segítsetek!!!!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna! Ezeket szerintem te is tudod, de biztos ami biztos:
Egyél rendszeresen (lehetőleg napi egyszer főtt kaját), és igyál sok-sok vizet. Ha van rá mód, aludj néha napközben Majával, sokat számít ha tud pihenni a szervezeted. És persze gyakori mellretétel.
Ezen kívül lehet kapni a Brendonban (lehet, hogy máshol is) tejtermelést serkentő tablettát (kapszula). Azt hiszem More Milk a neve. . Nekem mondjuk Réka fél éves korában nem nagyon segített, de néhány ismerősöm nagyon dícsérte. Egy próbát esetleg megér.

panna1
 
 


Anna,
Hatalmas Gratuláció ismét!Gyönyörűek vagytok.
Ismered a Karamalz nevű alk.mentes sört?Állítólag az is jó,én is ittam. Próbálj levest enni,az is csodát tesz+a gy
ümölcslé. Meg valahol van vmi gyógytea receptem,ami nagyban megtalálható a More Milkben is és sokan esküdnek rá. Megkeresem a receptet és leírom.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Nekem is a More Milk segített, 48 óra mire beindítja a tejet, de akkor nagyon:) Mostanában pedig a LaktoHerb jön be, nagyon jó, komolyan mondom.
Priviben megírom a tejszaporító tea receptjét, én is kaptam valakitől.
Vendég
 


Anna:Nekem a urtica urens nevű homeós golyók csináltak tejet-mint látjuk,eleget :)
Pár száz ft.
És ennienni meg főleg inni inni de mint egy éhenkórász!!!
Vendég
 


Köszi lányok! Próbálkozunk... aztán majd jelentkezem.

Kép
Kép
annaemma
 
 


Hajrá Anna tejcsiügyben!

RÉkával holnap kezdjük a bölcsit. Kíváncsi leszek. egyenlőre 2 óra délelőt velem együtt. Utána meg bemegyünk sztem a misszióba, megnézetem RÉka fejét, mert ma reggel anyósoméknál dobott egy hátast a fotelból és ugyan vérzés nem volt, viszont egy piros csík van a fején hátul, meg egy nagy púp. És fáj is neki rendesen. Remélem semmi komoly... Mondjk nem tudom, hogy ilyenre kell-e beutaló, majd regge felhívom a dokinénit...

panna1
 
 


Panna: szegény Réka baba!
Szerintem nem kell beutaló, ez sürgősségi dolog. Úgy volt egy másik sérült gyereknél (neki áramütése volt), hogy odatelefonált a gyerekdokinak, az asszisztens már kint várta őket a folyosón és soron kívül fogadta őket a doki. És ő küldi tovább, ha kell, kórházba, röntgenre stb.

Anna: tejcsi van?

Nálunk keserves éjszakák vannak, Dorka kel minden éjjel mostanában. Ma csak egyszer kelt és szopizott, ez már jónak számít. Előtte kétszer kelt, mint újszülött korában. Már napközben is alszom, olyan fáradt vagyok.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: