Új privát üzeneted érkezett!

Boszibaba: én meg mindenhol azt hallom hogy a lakásban igenis csak mezitláb max zokniban járjon a gyerek.csak akkor adjunk rá cipőt hamár kint az utcán megy.Ezt neked a gyerekdoki mondta vagy egy ortopédus mert nézz utána a neten mert minden ortopédus pont azt mondja hogy a lakásban ne adjunk rá cipőt mert pont a acipőben nem fog egészségesen fejlődni a lába. amúgy a siesta cipők jók csak baromi drágák de tégy a belátásod szerint mi nem hordunk cipőt itthon ppedig már megy és már majd 11 és fél kg szóval szerintem nézz utána:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika a dokinéni mondta,hogy kell neki itthon cipő a láb fejlődése miatt. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Fanni nagyon aranyos :wink:
Apa már azt várja, hogy Levi mikor fog ilyeneket csinálni :lol:

A hasfájás már csak ritkán jön elő..
Éjjel alszik 3-4 órákat.. végre.


Nika
..akkor hatalmas fiú volt a születésekor Gege.
Itt is jó idő volt délután..
Sajna csak az erkélyen nézelődtünk, de ott is jó volt :wink:

Boszi
Sajnálom, hogy rosszabbul van a nagyid.
Jobbulást neki!

Tanácsadás + szuri... majd csak febr. 11-én megyünk (előtte szabin lesz a gyerekdoki) ma kértem időpontot :P

Már tudja az Ó betűt :lol:
A fényeket nézve:
Kép
..és a legjobb a napban (a számára):
Kép
Pocakos fiú! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Jó reggelt!

Mi már ébren :? Éjszaka aludt, de ma ilyen korán kelő volt. Nem baj, mert 8 körül visszaalszik, és akkor én is megyek :)

Kia! Nagyon szép Levi baba! És látom teli a pocakja :D Régebben Fanninak is ilyen volt, most már nem. 3-4 órákat alszik éjszaka? Lehet nálatok forditva lesz, és később átfogja aludni az éjszakákat. Mert ugye mi azzal inditottunk, és most tartunk ott, hogy 3-4 órákat alszik, aztán enni kell...

Boszibaba? Mamád? Enyémet ma műtik... :(
Nagyon ügyesen áll már Gabika. Én mindig aggódnék ,hogy beveri a fejecskéjét a rácsba... Fanni most újabban kidugja a rácsok között a lábait... már ettől is a frász jön rám....

Cipőkérdéshez nem tudok hozzászólni, mert még nem tartunk ott :D De addig ti tapasztaljátok ki, hogy hogy jobb, aztán mire mi oda jutunk, tudtok nekem tanácsokat adni :D

horvviki
 
 


Sziasztok!

Mamám állapota változatlan sajnos. Ha vmi érhalás elkezdődik a lábait le fogják vágni! :cry: :cry: :cry:
Viki mivel mütik a mamád? Mielőbbi jobbulást neki!

Hát nem semmi,hogy ma milyen köd van. Mi le sem megyünk szerintem,pihi lesz itthon és játék! :wink:

Megjött ma az overáll is anyumtól,majd lefozom benne Gabikát és teszek fel képet! :wink: A cipőt is megrendeltem tegnap neki,a héten az is megjön elvileg!

Kia nagyon szép a kisfiad,a pocis kép cuki! :)
Nika nemsokára 1 éves lesz a nagylegény! Repül az idő! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


A mamámat hasfalsérvvel műtik. Apukám fél órája telefonált a kórháznak, és azt mondták, hogy elő van készitve műtétre, de még nem került sorra... lehet ma nem is fog, mert sok a műtét... Jó mi? Szegény mama egész nap nem ehetett és akkor majd délután közlik, hogy bocsi, de csak holnap lesz a műtét...???

Mi sem megyünk le sétálni, csak majd át anyuékhoz kocsival. Előbb le kell kaparnom a jégréteget a kocsiról :? Remélem nem tart sokáig, apa mondta, hogy már olvad, nem lesz nehéz... Apa meg ma délutános, ő már elment dolgozni.

Nekünk is el kell menni Fanninak 74-es rucikat venni, mert már szinte mindenét kinőtte, vagy épp hogy jók rá. Hallottam, hogy a Corában 50%-os leértékelés van, és 600-800 Ft-ok a rugik. Holnap megyünk megnézzük őket.

Képzeljétek a barátnőm terhes :D 6 hetes, és augusztus végén fog szülni. Egy év lesz a babáink között. Tavaly ilyenkor én is még az elején jártam... milyen jó is volt... :D Most meg már lassan féléves Fanni. Tényleg nagyon megy az idő.

horvviki
 
 


Viki mi mégis lementünk sétálni,met olyan szépen kisütött a napocska,de esküszöm gumicsizma kellene a Pesti járdákra! :twisted: Olyan szépen megáll mindenhol a víz,hogy aztán közlekedj úgy ahogy tudsz! :evil:

Nekem is egyik barátnőm kismama,25 hetes. A mi babáink közt is 1 év lesz! :lol: És neki is kisfia lesz! Alig várom,hogy újra áéljem ezt a csodát! Én esküszöm 3-4et is szülnék,de ahhoz olyan agyagi háttér és nagy lakás is kellene!

A párom már itthon,és hozott nekem fincsi töltött fánkocskákat! :lol: Na ezért nem fogok lefogyni sose! :wink: Én meg sajtos rolókat vettem,mert vagy 1 éve nem ettem.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Új overállban
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és az egészségügyre no komment! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jó az overáll:) mamátokat sajnálom :(

viki: nem semmi milyenhelyzetben van a mamád

nika70
Salgótarján
 
 


Tényleg jó az overáll. Gabika is jól be van öltöztetve... Fanni mindig morog mostanában, ha ráadom az overállját. Gondolom utál beöltözve lenni...

Mama műtétje holnap lesz, ma már nem jutott rá idő... Holnap ő a 2. állitólag.

Kia?Hogy vagytok?

horvviki
 
 


Mai kép Fanniról Kép

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki Gabika se mindig szeret öltözni,de most nagyon örült,mikor rákerült az új overáll! :lol:

Mamamnál tegnap volt anyukám. Jobb volt a közérzete,és kicsit jobban volt. Nem tudni meddig kell bent lennie. :roll: Ma megy hozzá a testvére.

Kia?

Képzeljétek tegnap este mikor fürdetni készültünk szól a kaputelefon. 8 előtt már senkire nem számítunk sosem. Egy pasi volt,hogy mi rovarírtást kértünk :roll: (mondta a pontos emelet ajtót). Hát mondom én senkivel nem beszéltem, és pláne nem késő estére kérném! :twisted: Nekem nagyon gyanús volt,lehet nem is írtó volt. Nagyon kell vigyázni ma már...
:?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnapi köd délelőtt
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: Gabika nagyon édesen táncizik Gege is szokott ülve rángatózni zenére:):):):)

Viki: nagyon helyes Fanni baba:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: szerintem Fanni kinézte magának Gabikát. Együtt néztük a videót, ahogy táncizik és Fanni tátott szájjal nézte :D és közben vigyorgott. :D
Nálunk is voltak pár napja rovarirtók :shock: Tőlünk csak megkérdezték, hogy kérünk-e... de nálunk is későn jártak, olyan 7-8 között. :shock:

Kia! Megint rég voltál :) Hogy van Levi baba?

Most döbbentem rá, hogy 3 fiús anyuka van itt, én vagyok az egyedüli lányos :shock: :)

horvviki
 
 


Na akkor meglesz a szerelmespár Viki? :lol:

Megérkezett Gabika szandija! :wink:
Lépeget is benne néha a kis drága!:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

http://www.youtube.com/watch?v=t87l8Q3sICU

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na mi ez a csend? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Mi megvagyunk, csak ebben a borús időben semmihez sincs kedvem...
Párom dolgozik, csak 6 körül ér haza, és olyan szar egész nap egyedül lenni. Most kicsit kijött belőlem... Főleg, hogy a hideg miatt vagy le sem megyünk, vagy max. fél órát sétálunk (ráadásul azt is egyedül, illetve kettesben Fannival...)

Nagyon ügyes Gabika! És hogy tetszik neki az új cipő? Nem akarja levenni a lábáról?

Tegnap voltunk a Corában, tényleg nagyon sok minden le van értékelve. Vettünk is Fanninak egy pár dolgot. Kapott kantáros nadrágot, pulóvert, bodykat. De még tudtam volna egy csomó mindent választani, de apával nem lehet vásárolni. Már unta a válogatást, nézelődést. Majd valamelyik nap visszamegyek egyedül, és akkor nyugodtan tudok nézelődni.

Nika? Hogy vagytok?

Kia! továbbra is hiányolunk :)

horvviki
 
 


Hát igen elég pocsék idő van,elveszi az ember kedvét mindentől. Mi is mindig egyedül sétálunk,már szinte természetes! :wink: Minden nap leviszem,mert boltba kell menni ugye,és akkor kis levegőn is van.
Párom dolgozik,de lehet már ma is 16 előtt itthon is lesz,és akkor csinál nekem cappuccinot! :lol: Csak ő tudja olyan szuperül! :wink: Tegnap meg megfőzött nekem,így ma nem kell! Milánói lasagne-t csinált!
Apósom volt tegnap,felszerelte a hintát Gabikának,aki nagyon élvezi,ha benne van! :lol: Ha megáll még folytatni kell,annyira szereti! :)
Kép

http://www.youtube.com/watch?v=Td5UGMU2NdQ

Mamám állapota változatlan. Anyukám ma is megy hozzá. Nagyon ki van,reméli,hogy javulni is fog,csak hát az is baj,hogy a mama nem nagyon akar semmit enni,pedig kellene erősödnie neki nagyon is . A lábai nagyon hidegek még mindig! Remélem nagyon is,ha még pár hónap kell is,de rendbe kell jönnie! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja a kép nem látszik!
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jövök, ha Manó alszik még egy kicsit...

Boldog 10 hónapot Gabika!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Fent van, most épp eszeget :lol: (bal kézzel írni nem könnyű)

Most találtam ezt a képet - Apa a telefonjával csinálta.
Még a szülőágyon:
Kép

Viki
Remélem a műtét jól sikerült.
A Cora.. de rég voltam :?
Apa megy hétvégén.
Fanni aranyos. Milyen pici haja van...

Nika
Ti hogy vagytok?

Boszi
Remélem a mamád hamarosan megy haza, mert jobban lesz..
A videók nagyon jók :lol:
De jó is lesz majd látni Levit is, ahogy táncol. :wink:

Mi most jól aludtunk kettesben...
Apa minden nap melózik :? , sokat alszunk kettesben.. ma is 11 után keltem fel.
Levi jó fiú - tényleg keveset sír..
Evett 23 után, 3 előtt, 6 után és 10 előtt.. :P

Tegnap nem hagyott főzni, ezért ma fejtem le tejet - miután evett - levegőztünk az erkélyen (itt készülődünk- telefonnal csináltam - nem túl jó)
Kép
, aztán megitta a 60 ml-t - és aludt bő 2 órát :P így volt egy kis időm.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mamám műtétje sikerült, már jól érzi magát, de még nem tudni mikor jön haza.

Kia! Aranyos vagy, hogy kicsi hajat irsz... Inkább azt mondanám, egyáltalán nincs haja :D
Nagyon jó az a szülőágyas kép. Olyan megható...
Örülök, hogy jól vagytok és hogy sokat tudtok aludni. Később már többet lesz fent Levi, akkor aztán ugysem fog hagyni... Az elején még mi is 10-11-ig aludtunk reggel. Most már legkésőbb 8-kor fel kel kelnem az ágyból :?

Boszi: Boldog hófordulót Gabikának! :D

Nika! Most Te tüntél el... :)

horvviki
 
 


nem tüntem el itt vagyok :) Gabikának Boldog hófordulót:) mindjárt egy éves ihaj csuhaj hogy megy az idő:):):):)

Kia szépek vagytok:)

Viki az jó hogy jól sikerült a mütét :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia nagyon megható és nagyon szép a szülőágyas kép! :)

Viki örülök,hogy sikerült a mütét! :wink:

Képzeljétek Gabika tegnap játszott a járókában,és egyszer csak látom,hogy egyik oldala nyitva és szökik ki! :lol: Hát adddig ügyeskedett,míg csak sikerült neki! Úgy látom neki nincs lehetetlen!

Ma megjött,tehát ilyen szédelgős napom lesz,de legalább a hasam nem fáj,mint szülés előtt anno szokott! :)

Tegnap 20:15-09:10ig aludt ma :shock: Már azt hittem keltenem kell! :lol: Hát nem semmi alvókája van az biztos!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


az igen Gabikának tényleg jó alvókája van :):):) Gege ma egy ébredéssel aludt este fél nyolctól reggel 7-ig :):):) ez azért már haladás

nika70
Salgótarján
 
 


De jó nektek csajok, hogy ennyit alszanak. Mondjuk mostanában nekem is alszik Fanni, csak kisebb megszakitásokkal. Fél 9-től aludt negyed 8-ig, de éjjel 3-szor kelt fel pár perces cicizésekre. szerintem szomjas... nagyon meleg van nálunk. De a teát, vizet csak kanállal fogadja el, cumisüvegből nem akar inni. Az éjszaka közepén meg kanállal adogatni neki a teát, hát elég macerás... akkor már inkább cicire rakom pár percre... Most délelőtt is elővettem egy itató cumisüveget, hogy kipróbáljuk, hátha (mert ennek más a cumis része...) Hát még a szája közelébe sem rakhatom az üveget. Kézzel-lábbal hadakozik ellene. Nincs valami ötletetek, hogy szoktassam rá? Vagy mindent kanállal fog enni-inni? Esetleg próbáljam a poharat?

Képzeljétek ma apa vesz nekem Leg Shapert! Azt a comb-fenék formálót. Van valamelyikőtöknek? A tescoban most akciós 10ezer Ft, gondolom a minősége is olyan. De apa haza hoz egyet, kipróbálom, ha nem tetszik visszaviszi. (ő ott dolgozik, és vissza tudja vetetni, ha nem kell). Hát kiváncsi leszek rá. Na meg magamra is, hányszor fogom használni...

Gabika tényleg csalafinta :D Fanni is olyanokat szokott művelni, amikre álmomban sem gondolnék. Tegnap a karácsonyfa alól húztam ki, mert begurult alá (Addig kb. 7-8-szor kellett átfordulnia, de kitartó volt...)

Nekem szülés óta egyszer megjött (kb. 3 hónapja), de azóta hál Istennek nem.

horvviki
 
 


Viki nem is tudom mit mondjak a cumisüveg dolgora,nekünk ilyen nem volt. Védönőnek nem említed esetleg? Hátha tudna vmi jó ötletet!

Alvás dolog pedig biztos helyreáll nálatok is nemsokára!
Én még szülés előtt reménykedtem,hogy majd tudok aludni is vmennyit,és bejött! :lol: A kis tündéri kisfiam hagy pihenni! Mondjuk én és a párom is ilyen babák voltunk...

Na de 2 egyforma baba ugyebár nincs,tehát majd a másodiknál biztos nekem is lesznek álmatlan éjszakák! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és nekem Gabika 4 hónapos korában jött meg először,és azóta rendszeresen 28 naponta! :wink: És minden sokkal jobb így fájdalmak nélkül! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki mi csak az elmúlt két napban alszunk igy és szerintem lesz ez még igy sem :):):):):) és mindjárt egy éves lesz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi: védőnő azt mondta, hogy az anyatejes babák nehezebben fogadják el a cumisüveget, többször kell próbálkozni.... még nem adtam fel :D

Nika: tényleg most látom mindjárt egy éves Gege! Lesz szülinapi party? Milyen ajándékot kap szülinapjára?

(Csak zárójelben jegyzem meg, mert már számomra is uncsi, Fanni már megint nem kakilt 7 napja... Múltkor is a 11. nap volt, lassan kezdek beletörödni... Ha hétvégén sem lesz, akkor hétfőn megint le kell vinnem a dokinénihez, hogy megtapogassa a hasát...)

horvviki
 
 


Viki nem semmi ez a kakidolog,de majd megoldódik egyszer csak! :wink:

Nemrég értünk haza a postáról és a boltból. Gabika be is dobta a szunyát! Hát a postán nem semmi mennyien voltak a csekkesnél! És persze csak 1 ablak volt nyitva:twisted: és álltak vagy 30an sorba! Még jó,a levesnél voltam csak! :wink: És volt egy pár,aki bejött és kint hagyták a kocsiban a kisbabájukat! :shock: Na ez az amit sosem tennék meg! És nem kevés ideig voltak bent,mert mikor eljöttem még bent voltam a baba meg kint! Ha mi megyünk együtt,akkor vagy bemegyünk mind,vagy egyikünk kint marad a babával.

Viki ezt a fenékformálót nem ismerem. Kíváncsi leszek a hatására! :) Én Rubint Rékát szedtem le,arra fogok tornázni. Nekem nem sok kell,csak kis izom. Monduk eleve sosem eszem sokat,és nem si nagyon fog rajtam semmi!

Még anno a Norbis DuciTréningel is lement rólam 6kg 3-4 hét alatt,és nem ettem kevesebbet! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Alvás...
Ma is jó volt :)
Remélem így marad! :wink:

Viki
Ha iszik tényleg jobb a pohár!
Levi elfogadja a cumisüveget is.. - most néha kap egy kis tejet (benne az Espumisannal), főleg, ha nagyon nem akar enni - néha bealszik, aztán 1 óra múlva ismét éhes :?

Sajnálom a kaki dolgot...
Nem lehet könnyű.

Milyen a comb-fenék formáló?

Megjött?
Nekem szülés után úgy másfél hétig volt, aztán a 26. napon ismét 4 napig... hogy ez mi volt?

Boszi - neked is mindig fájt?
Nekem is. Remélem már nem fog.
Na és nekem néha 4 hónapig nem jött (PCO-s vagyok - voltam? )
Kiváncsi leszek...

Réka... Nekem megvan a "terhestorna" is, de nem csináltam :P
Az elején féltem csinálni, amikor már akartam, akkor volt a lakásfelújítás - ami sajna nem csak pár nap volt - a végén pedig inkább pihiztem.
Na majd év végén :lol:

Nika
Már csak pár nap és szülinap :)
Már szép nagy fiú Gege.

Mai kép :
egy majdnem mosoly
Kép

Ma volt a védőnő...
Azt tárgyaltuk ki, hogy a jobbosban (mell) van egy kis csomócska...
2 napja masszírozom, stb - de ott van. Szegény Manó is érdekes pózokban szopik, de az sem segít.
Azt mondta jó rá a káposzta levél... aztán masszázs és kijön a tej.
Volt ilyen valakinek?

Ma kaja után tiszta pelussal ráraktam a mérlegre és kerek 5 kilót mutatott :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia nekem nem csomósodott a cicim:) és a cumit is elfogadta eleitől fogva igaz kb két hét volt amig tiszta anyatejes volt és utána is meg azóta is csak este van tápi éás még cicizünk:)

Szülinap nem tudom mi lesz az aji mert anyagilag nem állunk úgy de párom tuti csinál neki valami formatortát van egy oroszlános receptünk :):):) az már tuti aztán meg majd még meglátjuk:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Voltam megint a Corában, még lejjebb vitték az árakat!!! 1500 Ft-ért van egy csomó 3 részes együttes. Pár száz forintért pulcsik, nadrágok! Ha van időtök szerintem érdemes kinézni.

Leg shapert még nem hozta apa, még nem ért haza. kb. egy óra mulva jön, de már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Boszi: a békási postát én már egyenesen utálom. Szerintem felháboritó, hogy egy ekkora lakótelepen egy posta van, ami egy ablakkal működik!!!

Kia! 5 kg??? Nem semmi. Fanni most 6200 gramm 5 hónaposan. Védőnő mit mond rá? Bár ha elkezd többet mozogni, biztos nem fog ennyit hizni, de szerintem azért vigyázz vele.
Csomó: nekem csak az első két nap volt, amig Fanni nem szopizott rendesen. Én forró vizet engedtem rá a zuhannyal jó sokáig és közben massziroztam. De a legjobb megoldás, ha Levi szopizik belőle.

Nika! Nem is az ajándék fontos... Én úgy képzelem Fanni első szülinapját, hogy egy csomó lufit felfújunk neki a szobájába :D És a tortát kézzel eheti :D

horvviki
 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki kösszi a tippet,de nem hiszem,hogy ki tudunk menni a Corába,mert nincs oda egy normális közlekedés sajna! De az Auchanban is vannak vmi akciók! Mondjuk nekünk most van ruha sok nagyon,majd bodyk kellenek később,mert lassan ki fogja őket nőni! :wink:

Kia nem semmi,hogy 5 kg Levi! :lol: Szépen gyarapszik!
A cicim nekem se csomosodott. Gabika is elejétől kapott cumisüveget,mert nem volt sok tejem sajnos! :(

Gabika 1 hónaposan 4390gr volt! :lol: Ő mondjuk 2970grel született!

Ma le is szedtem a karácsonyfát. Kellene porszívozni,de Gabika meg alszik. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


10 hónapos nagylegényem! :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: nagyon jók a képek, főleg az első! Nekünk is van ilyen könyvünk :) 10 hónaposan is még mindent a szájukba vesznek? :shock:
Én még nem vettem rá magam, hogy leszedjem a fát. Igaz, csak apával tudnám, mert olyan nagy. Még nem is tudom, hogy fogjuk levinni. Minden tiszta tűlevél lesz... :?

Tegnap este kipróbáltam a kondigépet... Hát nem semmi... Alig birom csinálni. Apa halálra röhögte magát, hogy ilyen gyenge vagyok. Neki bezzeg simán megy... De muszáj lesz csinálnom, ha nyáron strandra szeretnék menni. Jelen állapotomban, inkább nem vetkőznék le idegenek előtt :oops:

Képzeljétek, ma mi történt. Apa reggel elment dolgozni, én meg Fannival lustálkodtam még a nagyágyban. Kicsit el is bóbiskoltam, és arra nyitom ki a szemem, hogy Fanni ÜL!!! Már napok óta próbálkozott négykézlábra állva, hogy a seggét oldalra kirakja, de mindig elborult. Most valahogy sikerült neki, persze a kezén támaszkodott közben. De pont lemaradtam róla, ahogy valahogy ülésbe rakta magát. Persze azóta sem csinálta. De nem is akarom erőltetni, mert még nagyon kis bénácskán ült, aztán el is borult.

horvviki
 
 


Viki ha mindent nem is de azért még elég sok mindent a szájukba vesznek még 10 hónaposan is :):):) Gratula neki a magától ülésnek :):): gege ha ültettük nagyon szépen ült de kb 9 hónapos volt mikor magától felült mindent egyszerre kezdett el csinálni ülni mászni felállni stb

Boszi: Gabika szerintem még mindig rád hasonlít a legjobban :):) jók a képek nekünk is van ilyen könyvünk még barinőimtől kapta Gege mikor megszületett a sípja azóta már nem müködik :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Viki nem semmi a kislányod! :lol: Gratula neki! Gabika 9 hónaposan ült fel először.
Hát igen ennyi idősen is mindent a szájába vesz sajnos! És milyen sírást tud nekem rendezni,ha vmit nem engedek! :twisted:
A fa leszedve,és elrakva,mert ugye nekünk műfenyőnk volt! Ki is van takarítva,most vasalok,Gabika alszik! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika sokan mondják,hogy Gabika tiszta anyja,kivéve az orra! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Végre volt az előbb kaki. Ez volt a 9. nap. Viszont most nagyon erőlködött kakilás közben, és a kaki állaga pedig elég sűrű volt, egyáltalán nem volt híg. Bocs, hogy ilyeneket kérdezek, de eddig Fanninak mindig folyós volt. Ez normális ilyen korban már? Hogy nem híg?

horvviki
 
 


Hát Viki nem tudok a kakihoz szólni nagyon,mert ugye mi elejétől tápszeresek vagyunk,és attól szerintem kötöttebb a kaki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Hát tegnap este nem volt vmi jó,szegénykém EXTRA-n fogzott,de még mindig nem látok semmit! :roll:

19:15kor fürdött,vacsizott,majd játszott,és 20-22ig sírás vette át a szerepet. Először azt hittük,hogy azért,hogy legyünk ott,és hagytuk,már nekem nagyon nehezen ment,ilyenkor mindig rossz anyának érzem magam,mert hagyom sírni a gyerekem. Mikor még 30 perc után sem hagyta abba,akkor már bementünk,és felvettem,apja megitatta teával,mesét mesélt neki! :wink:

Aztán végül velünk aludt a nagy ágyban,kettőnk közt,ölelte a kezem,olyan édes volt! :) Reggel 3:20kor tettem át az ágyába,és 8ig aludt is!
Apjuk elment anyosékhoz vmit segíteni apukájának,én készítem az ebédet,Gabika játszik.
:P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Boszi: sajnálom az éjszakátokat :( A miénk sem volt jó. Nagyon fájt a fejem éjjel, hányingerem volt, ráadásul Fanni is felkelt 3-kor és nem volt türelmem altatni. Ezt ő is észrevette, és nem aludt vissza, csak fél 5-kor. De addigra nekem kiállt a fejfájásom, és utána már jól aludtunk 9-ig.

Apa elment dolgozni, ma pihi van.

Kaki kérdésben mások megnyugtattak, hogy ez normális, de azért köszike.

horvviki
 
 


Viki remélem már jobban vagy!

Hogy telt a 7vége lányok? :wink: :)

Anyukám ma volt a mamámnál. El van keseredve, mert holnap dőle el,hogy mi lesz a lábával! :? Ha meg a kórház kiadja,kell mellét valakit majd fogadni,mert még a WC-re se tud sajnos kimenni! :cry:

Én ma főztem ebédet,délután pihentünk! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: