Új privát üzeneted érkezett!

ennn,

én úgy tudom aki épp ott van szülésznő az foglalkozik veled.Általában az ügyeletes orvos vizsgál meg,hogy mennyire vagy ki tágulva de volt rá példa amikor én voltam fent a szülőszobán,hogy a szülésznő is megnézi mennyire vagy ki tágulva.Mert ennek fügvényében szólnak az orvosnak.Mondjuk én este 10-kor kerültem be a korházaba és akkor pont a Pusztai volt az ügyeletes és ő vizsgált meg.Utána telefonálnak a dokidnak,hogy jöjjön be.Ha nappal kerülsz be a korházba akkor nem tudom,hogy mennek a dolgok!
janka 2006
 
 


Remélem engem nem fog nőci vizsgálni. Elég érdekes lesz, h hogyan alakul majd ez a szülés és orvos téma, amikor nekem kell majd szülnöm. elvileg akkor már csak az ügyeletesnél lehet, vagy ha nappal, hátköznap "jön rád" akkor mázli, mert a doki dolgozik ( de ami baromság, h ha lejár a munkaideje, elvileg elmegy, vagy fizetned kell). még mindig jobb ha hajnalban kezdi az ember. De ezt úgysem lehet így belőni előre. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


belinkelem megint amit tegnap, mert az a link hibás
http://www.babakozelben.hu/cikkek/babap ... elkul1.htm a lap alján lehet tovább haladni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Szirka baba blogján találkoztam ezzel először. http://szirkababa.blogspot.com a havi bontásban elejétől elkezdhetitek olvasni apránként a blogot, ha ráértek. Érdemes, mert nem csak a pelenkanélküliségről, de akori fejlesztésről és más hasznos dolgokról sok infót találhattok. Érdemes rászánni az időt. ÉS megfontolandó, h egy Down-os kislány mindezeknek köszönhetően sok dologban előrébb jár már mint egészséges kortársai. :) Szóval olvassátok el!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi- nem,nem dolgozok,sajnos,hiszen még a letelepedésim sincs meg,majd a papirokat a baba születése után fogjuk elintézni.De nagyon remélem,h.majd kialakul valami és lesz melóm is,mert ez igy nem állapot,h.egy fizuból éljünk. :cry:

Ma nem tudtam elmenni uh-ra,majd csütörtökön,meg persze a kardiológushoz is.Remélem minden rendben lesz.




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manófalvi!

Köszi a dícséretet! :)

Ennn!

Megértem a tiltakozásod,én sem csíptem,ha a szülésznő vizsgál,meg az ügy.doki,meg aki épp ott van,talán a viilanyszerelő is,ha kékbe van öltözve :lol: :lol: :lol: De muszály megvizsgálniuk,mert annak alapján referálnak a dokival,vagy hívják be a dokidat.Ha kifogsz tanuló szülésznőket,még a gyakorlaton lévő is megvizsgál(gyakorlat neki is kell)persze azt gondolod,miért rajtam,gyakoroljon máson :lol:
De ott a fájások közt ez már úgysem fog érdekelni,csak,hogy érjen véget,s karodban lehessen a kisbabád.Legalábbis velem így volt mindháromnál.

B.Lin!

Te már nagyon közel vagy Gréta babád ölelgetéséhez,nagyon gyors,könnyű szülést kívánok Nektek!

S amiről nem volt szó eddig!

Melyőtöknél lesz apás szülés?
Vendég
 


donoé: én szívem szerint az apás szülést választanám, de a párom nagyon nem bírja a vért és a látványt, szóval egyelőre nem akar bejönni. Mondjuk nekem az is jó, ha a vajúdás alatt velem lehet, és a kitolási szakasznál kimegy, ha akar. No, de szeptemberig még változhat a véleménye. :D Mindenesetre erőltetni nem akarom.
Egyébként a terhestanfolyamra, meg UH-ra akar jönni, szóval teljesen nem zárkózik el, de még hagyok időt neki, had gondolkozzon rajta.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Tényleg, ti jártatok már a http://www.anyatanya.hu/index.php weboldalon? Szerintem tök jó és sokkal több mindent lehet csinálni, mint egy sima fórumon: pl. recepteket gyűjteni, találkát szervezni , saját profilnál fotóalbumot, babanaplót szerkeszteni stb.

Itt is elindítottam egy csapatot (nevezhetjük fórum topicnak is, de több annál): Kecskeméti babavárók 2007 címmel. Akit érdekel nézzen át oda is. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Természetesen ezt a fórumot sem fogom "elhagyni", továbbra is aktív tagja leszek a babanetnek. :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


ezeket akár a csaladineten is meg lehet csinálni.
De majd átnézek!! :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn,
ahogy Janka is írta. Bemész a kórházba, az ügyeletes fog megvizsgálni, és utána ő dönt arról, hogy mikor szól a saját dokidnak. Amikor én "kezdtem" du. 3 volt, szabadságon volt a dokim aznap (karácsonyi ajándékokkal eléggé le volt maradva állítólag :D ), kiderült, hogy színeződik a magzatvíz. Felhívták a dokimat, hogy mi legyen. Ő mondta meg, hogy mit csináljanak, de ugye egy két perces műveletért nem jött be, ami után 6 órát csak várni kell, hanem jött a hat óra végére. Vagyis olyan 2 óra után beköszönt, hogy jön ám, ahogy ígérte, már minden ajándék megvan :D Mire kellett, ott volt. Szülésznőt nem tudsz választani, aki éppen szolgálatban van, ő lesz veled.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


köszi linácska neked is. A pü-t is.
Remélem a dokim nem csak a végére jön majd be. Ő tudja a gondjaimat, de hát ez ugye hiú ábránd a részemről. Majd lesz, ami lesz.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn,
hidd el, mire kell, ott lesz. Tényleg az elején nem sokat tud tenni. Én két óráig nem kelhettem fel az ágyról. Most őrzött volna ott. Utána meg sétálgattam a folyosón még négyet, amikor még szintén nem történt semmi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Beszéltem ma a dokimmal, mivel múltkor alaposan rám ijesztett azzal, hogy 1 héttel korábban be kell feküdnöm. Szerencsére azt mondta, hogy inkább megvárja, míg magától beindul a szülés, és majd akkor bemegyek, és megcsászároz.

Ma voltam az utolsó "hivatalos" UH-n. Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de katasztrófa, ami a terhesgondozóban van. Én csupán 40 percet vártam a 38 hetes uh beutalóra. Közben soron kívül páran belógtak, stb.
De nemcsak panaszkodni akarok. Leírom az uh-s adatokat, hátha v.kit érdekel:
38 hét 0. nap:
Bpd: 95 mm, AC: 347 mm, FL: 70 mm, OFD: 116 mm, és a súlybecslés: 3562 g.
Szerintetek óriás babám lesz? Milyen pontos a kórházi UH?
mandula82
 
 


Falevél2!

Donátnál apa is nagyon lelkes volt először,majd mikor a végénél jártunk,elbizonytalanodott,hogy mi lesz vele,ha elájul,vagy valami,de csak bejött,doki is mondta neki,két fájás közt majd felmossák a padlóról.De derekasan ott volt végig,ideje sem volt gondolkozni.Noéminél aztán ki sem lehetett volna zavarni a szülőszobáról. :lol: :lol: :lol: Mindenkinek meséli(ha erről van szó),hogy ki ne hagyják ezt az élményt,mert ezt le írni sem lehet,milyen szép. :D
Meg persze nekem is nagyon jó volt,hogy velem volt.
Vendég
 


Sziasztok,

Donoé,

Szépek a gyerkőcök, és Donát valóban nagy fiú már. nagyon édes, ahogy apát utánozza, na, de a csajok meg csajok. Büszke lehetsz rájuk, még a Malomban lakó hölgyeményre is. :lol: :lol: :lol:
Nagyon csini.

Rozmaring,

Örülök, hogy jól vagy.


Timci,

Veled örülök a sok szép cuccnak, és bízom benne, hogy ha már ennyira pasira készülsz, Atticy nem gondolja meg magát és marad "féfi", ahogy Gergő mondaná.
Pihenj sokat, nekem is szurkált néha a szívem a terhességem legelején. Szerencsére semmit sem találtak.


Enn,

Gratula a kiskönyvhöz. :)
Megkérdezhetem mi az a TORCH vizsgálat és miért kell, a magas vérnyomásod miatt?

Szülésznő, én nagyon mákos voltam, mert aznap az én dokim volt ügyeletes, így rajta és az ügyeletes szülésznőn kívül engem senki nem vizsgált. Egyébként vajúdás közben, ha fájásnál nézik meg mennyire tágultál, mindegy bárki csinálja, mert nem kellemes élmény. Én reggel mentem be és késő du. született meg Gergő. Elméletileg munkaidő után is szülhetsz a dokidnál, csak f :lol: zetni kell érte. De hogy ez tényleg, hogyan fog működni, azt majd csak jún/júl. után tudjuk meg. Én szeretnék majd a sajátomnál annak idején is. Ahogy írtad, ő követi nyomon a terhességed.
A többi pü-ben.


Szép napot!

geli08
 
 


Jó reggelt!!!!

A TORCH egy vv. Toxoplazma-Rubeola-Cytomegalovírus az utolsót nem tudom, de azért kell, mert nem lehet tudni, h milyen gyermekbetegségeim voltak. Ez kimutatja, és mellesleg a toxoplazmát is, amit rendes esetben később néznek. Nekem így 2x fogják, ha minden jól megy. A cukrot is.
Engem múltkor a becsekkolós szoba dolgozói akasztottak ki. Ott volt a kezemben a papír arról h terhes vagyok, erre nem megfizettettek??? Akkor még nem nézték, h van e az embernek kiskönyve. Itt pesten csak azoknak a kismamáknak nem kell vizitdíjat fizetni, akiknek van kiskönyve. Ja és baromi alpárian viselkedtek. A végén már a sírás környékezett. Volt beutalóm, de ott aláztak, h ez magénrendelésből van, és az h nekem ennyi pénzem van, h odajárok ehelyett stb..... Apa nagyon bepipult. Mi a f.sz közük van hozzá, h én mit és hogyan csinálok. Na de jött a dokim és megoldott mindent, aztán meg bevitt az uh-ra. Akkor már lenyugodtam. Ráadásul akkor volt h igen sz-r idegállapotban voltunk, mert azért mentünk, h megnézzék valóban méhenkívüli. Ennyi küzdés után készen voltunk , h összejön, de méhen kívüli. De az uh megmutatta, h nem az, csak a méhem kripli. :?

Bocs a hosszú offért.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mandula,
kórházi UH: Nekem dec. 19-én du. 3-kor Lili 3600 g volt UH szerint, majd 20-án hajnal 1-kor 10 óra múlva 3950-nel született. Szóval ha 38. héten ekkora már, akkor készülhetsz :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm Linacska, akkor számítok egy óriás babára! Te hány hétre szülted Lilit?

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


A kórházban van koraszülött részleg???????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn,
persze, hogy van koraszülött részleg. Egy különálló épületben, ott ahol a gyermekosztály is van, a fül-orr-gége fölött.
balim
 
 


értem, akkor ok. :) Csak elgondolkoztam. Mert még nem hallottam.
Igaz anno amikor pici voltam (4-5) feküdtem bent a gyerek fül-orr-gégén. Egy rémálom volt. 1 hétig a műtét előtt nem jöhettek be a szülők, utána is csak látogatni. Mennyivel egyszerűbb manapság.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Most nincs is külön gyerek fül-orr-gége. Együtt vannak kicsik-nagyok. Nyolcágyas szobák... De szerencsére már bent lehetnek a szülők a fül-orr-gégén és a gyerekosztályon is, de ha egy mód van rá, erre a gyerekosztályra soha ne hozd be a gyereked! Inkább Pest vagy Szeged. A korára pedig ne is gondolj, biztos nem lesz rá szükségetek!
balim
 
 


Mandula,
én pont 40. hétre, vagy 40+2. Attól függ, hogy számoljuk. Ahogy az orvosok, úgy dec. 20-ra voltam kiírva (ekkor született Lili), mensi alapján a betöltött 40. hét dec. 18 volt, ez volt mindig az UH papírokon. Amúgy indították a szülést, mert szineződött a magzatvizem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mandula:
nálam pont fordítva volt a kisebbik fiamnál. Hétfőn nézték uh-on, 4250 g-ra becsülték, másnap megszületett 3800-zal. Szóval +/- fél kilót, de van, hogy egy kilót is csalhat a gép.
balim
 
 


geli08- Ma voltam reggel fél 9 től egész délután 2-iig a korházba.Minden féle vizsgálatot megcsináltak,amit csak kell,és hála a Jó Istennek,nem találtak semmit.Ugyhogy szerencsére nincs baj a szivemmel.Vak lárma volt ezekszerint. :wink:
Én is nagyon remélem,h.Atticy Atticy marad :lol: ,de holnap megyek UH-ra,és akkor már biztosab lesz.
Jolesik,h.valaki tud velem együtt örvendeni. :wink: Ne aggodj,vigyázok magamra. :wink:

Puszi minden kismamának!




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Balim!

Nagyon egyet értek Veled,az osztállyal kapcsolatban!!!
Soha többet nem vinném be ide egyiket sem!!!Lelkileg teljesen összetörtünk,mire kikerültünk.De ezt láttad is rajtam szerintem.Ez több,mint gáz,ami ott folyik. :(

Ennn!

Erre ne is gondolj,nem lesz rá szükségetek! :)
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Ma voltam Uh-n.Hála Istennek ép és egészséges a kisfiam.És szerencsére az EU-s kártyám nagyon hasznos,nem fiztettem semmit. 8)

Az Uh-eredményeim: ha valaki ért ebből valamit forditsa már el nekem ,mert én nem értem ezeket a röviditéseket.Meg azt sem tudom,h.megfelelőek-e az adatok vagy sem.Előre is köszönöm!

Harántfekvésben van a pici
AC-267mm
FL-55MM
HC-29OMM
OFD-1O2MM
Súlya: 1633g
Hum-48mm

Röviden s velősen ennyi lenne. :roll:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike örülök, h minden rendben.
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm ezen az oldalon megnézheted, h melyik uh-jelölés mit is jelent. Másoknak is ajánlom. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timcike,
Nézd meg ezt az oldalt, le van írva minden. Sőt a kiszámoló részébe be is írhatod az adataid, és megmutatja, hogy az átlaghoz képest hol tart Atticy :D
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


http://www.origo.hu/itthon/20070322marad.html :D :D
bár kecsón így is szinte mindenki a megyeibe megy.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


linacska ez szinte egyszerre sikerült :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszönöm szépen a segitséget.Nagyon hamar reagáltatok. :wink: Jol esik,h.törödtök az emberrel és segitetek.Nagyon hálás vagyok. :wink:

Az ugye nem baj,hogy az Fl-az kevesebbnek jött ki,mint amennyi kéne legyen? Ez a combcsont hossza.A többi az még jobb,mint kellene.Mármint a többi rész fejlettebb a korához képest.Csak ez a kis combocsont rész aggaszt,de az hamar utánanő,nem?Az nem gond,h.kissebb a kelletnél? :oops: :roll:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jaj meg a BPD-je is csak 77 és amit azon az oldalon ir,az 8o-nak kellene lennie... :roll:
Gondolom ezekre a kérdésekre inkáb borsika tudna válaszolni.tényleg mi van veled Borsika?Hova vagy úgy eltünve?Meggyógyult már a lányod,nem?
Lenne hozzád még egy kérdésem.Mennyi ideje van a picinek,h.fejvégű fekvésbe be tudjon fordulni?Még 9 hónaposan is megtörténhet?Mert én arra gondolok,h.kevés helye lesz neki mozogni,ahoz,hogy 9 hónaposan a pontos testhejzetett fölvegye...Aggodom,nem szeretnék császárral szülni... :oops: szoval,meddig muszáj neki fejvégűbe átfordulni,ahoz,h.normálisan megszülhessem?
Előre is köszi a választ!




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike egyél kalciumot, meg sok tejterméket. kefírt, joghurtot, túrót. és D3 vitamint hozzá, mert az segít a felszívódásban. Ezt még simán behozhatja. Nem lesz gond. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timci,
nehogy ilyeneken aggódj, Lili végig mindenből kisebb volt, aztán 4 kilós baba lett belőle. Van baba aki 48 centivel születik, van aki 56-tal,és biztosan nem egyforma a combcsontjuk. Ez csak az átlag.
Amúgy a barátnőm 38. hetes terhesen befeküdt a kórházba, hogy mivel farfekvéses a baba, másnap megcsászározzák. Másnap a műtét előtt szólt a dokinak, hogy nézzék már meg a picilányt, mert éjszaka nagyon sokat mozgott. Na kiderült, hogy megfordult, úgyhogy velem egy napon, 40. héten símán megszülte.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és az a lány most 155 cm és 44 kiló, tehát helye neki sem nagyon volt!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timci,

Ádám és Petrus is valamikor a 34-35. héten fordult meg. Van még időd! :) Ádámnál én is aggódtam, de Petrusnál már nem, tudtam, hogy ő is megoldja :)

Kép

Kép
nyhk
 
 


minden kedves pocakostársam figyelmébe!!!!!!!!!!(főleg aki már tudja, h kis kukacosa lesz) http://www.eletforma.hu/?r=4286

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

Az egyik az, hogy igaz, hogy még a terhesség alatt ki kell választani a gyermekorvost és beszélni vele? Én nem ismerek senkit, ezért, ha tudtok valakit ajánlani, azt megköszönném. Ja, és azt is írjátok meg, hogy hol rendel, mert olyat szeretnék, aki itt van a közelben (belváros és környéke).

A másik: már sokat gondolkodtam azon, hogy nagy pocakkal tuti nem fogom tudni a gyantázást megoldani, viszont itt Kméten nem ismerek kozmetikusokat. Légyszi adjatok tippeket, hogy hol, ki kb.mennyiért dolgozik? Köszi!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kozmetikust én csak régi emléleimből tudok neked ajanlani, de az nem épp a belvárosban van. Hanem a tesco felé a penní marketnél a bor szaküzlet mellett. Elég jó kis kozmetika, nagyon igényes, nincs tömeg, csak te vagy stb. Bár kb 4 éve voltam ott utoljára.

Tea téma, ha vkit érdekel: http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=619 mit lehet, és mit nem, mit hogyan kell megcsinálni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


bocsesaz pennymarket :lol: aza punyimarket ( egyszer 2 öregasszony így mondta)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Falevél2!

Te is a belvárosban laksz?Mi is,a Szabadság téren.Állítólag velünk szemben a Luther udvarban ngyon jó kozmetika van,de azt nem tudom mennyiért csinálják kb.-ra sem.Én egyszer próbáltam a gyantáztatást,vagy 15 éve,akkor mondtm,soha többet!maradok a jó öreg borotvánál :lol:
Vendég
 


a terhesség alatti gyantázásról megoszlanak a vélemények. Én is utánanéztam. Nem kifejezetten ajanlják. De a steril gyantával lehet egyedül. a melegítőssel nem. A fertőzésveszély miatt. Sok orvos azért sem javasolja, mert ilyenkor a viszerek kialakulásának nagy a veszélye, és ez rásegít, illetve a hajszálerek kitágulhatnak.
Nem beszélve a bőr változásáról. Terhesség esetén sok olyan dolgot produkálhat a bőrünk, amit elötte soha. Akár allergiás reakciókat is. Érdemes kis területen kipróbálni, és ha semmi, akkor lehet. Bár egy részét állva kell, vagy kutyapózban megcsinálni. Mivel ugye hasra nem tud az ember feküdni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Uhhh...Imént félreirtam az üzit... :oops: Ide kellett volna,hogy köszönöm a sok vigaszt!Igazán kedvesek vagytok.Kicsit sikerült megnyugodnom,nagyon remélem,h.idejében vissza fog fordulni a kismanó. :roll:
Én ismerem az egyszervolt.hu-oldalt,nagyon tetszik. :wink:
Anyum is vigasztalt,azt mondta fölösleges még aggódni,meg ne gondoljak hülyeségekre. :oops: Kellemes hétvégét nektek!


Sikerült lekicsinyiteni egy képet!Föl is teszem. :oops:



Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


És itt a babakocsi... :oops:


Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Falevél,
anno mikor terhes voltam, nekem profi kozmetikusom volt, igaz Pesten, ő azt mondta, hogy azért nem szabad terhesség alatt, vagyis inkább a végefele 8-9 hónaposan gyantáztatni, és ő nem is vállalná, mert olyan stresszreakciókat indíthat el az a pillanatnyi fájdalom, hogy akár a szülés is képes akkor már megindulni tőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Geli - Aranyos vagy, olvastam, hogy hiányolsz, ez igazán jólesik. Minden rendben van velünk, már nagyon mocorog a Pocakmanó, és imádom amikor csiklandozza a hasam! Olyan tündér!!!
Sokat dolgoztam, nem volt sem időm sem energiám netezni épp csak az emailjeimet néztem meg. Amikor szabadnapom volt akkor vásárolni mentünk a picurkának. Már sok mindent beszereztünk! :lol:

Mától hivatalosan is táppénzen vagyok!!! :lol: Igyekszem sűrűbben időt szakítani és eljutni ide is!

Timcike - igazán szép a pocakod! És a babakocsi is!

Ennn - örülök, hogy Veletek is minden rendben! Olvastam milyen ramaty napot fogtál ki a korházban. Sajnálom, hát néha tényleg kell türelem elviselni a torturákat. Amióta az az új betegkapus rendszer van, én még nem is voltam!

Falevél - két kozmetikust is tudok Neked ajánlani ha még nem találtál. Egy olcsóbbat és egy drágábbat, ha szükséged van még rá akkor elküldöm priviben az elérhetőségüket és megírom mindkettő előnyeit, hátrányait!

Most megyek, mert hulla vagyok. Jó éjt Mindenkinek!

Kép
potykamanó
 
 


Köszike potykamanó a bókot! :oops: Igazán jolesik.Kellemes hétvégét minden kismamának! :wink:




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Teszek föl egy képet még ahol 21 hetes voltam,összehasonlitás képpen... :lol: Meg egy normálisab képet a kocsiról is.Meg még 2 3o hetes képet... 8) :wink:


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: