Új privát üzeneted érkezett!

Ani,

Húúúúúúú....ez jó felment, remélem kihasználtatok minden percet. :lol: :lol: :lol:

Ígérem legközelebb harciasabb leszek a kép miatt, de tényleg nincs még semmi babaformája, csak egy kis maszatka az egész "leány". :lol:

Jegemacika,

Én is nagyon kiváncsi vagyok már, hogy milyen nemű lurkót sikerült összehoznunk. :lol: :lol:
Mi a keresztneved???

Üdv Vikike,

Nagyon édes a kis Levy babád. Gratulálok hozzá. A volt főnökasszonyomnak is fia lesz és Levente lesz. Megfontolandó név nekünk is. :lol: :lol:

Kata,

Amugy apa nem volt, szegény mindig csak dolgozik.

Vicuska,

Remélem akció volt ezerrel, mert a hónap végén mindenkinek ++ kell tesztelni. :lol: :lol:

Lányok,

Mikor lesz tali???? Arról volt szó, hogy jövő héten valamikor. Kinek mikor lenne jó????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szilvi, köszike, rózsaszín masni van a maci nyakába, volt olyan is ami kék, de inkább ezt választottam :) Vikikém Levijének szeretnék barátnőt, mert megfogadtam ha lányunk lesz (egyszer) csak jó családból származó fiúhoz adom feleségül. Na viccet félretéve, kislányt szeretnék elösszőr, de igazándiból mindegy csak egészséges legyen és jöjjön már. :D

madiani
 
 


Judy
Alattad írták. ;)

Ani
Hát, én nem is tudom... A pici szívem mélyén elsőnek lányt szeretnék, de a párom családja annyira fiús..... :?
Majd meglátjuk, de ha a kisebb lesz a lány, úgy is jó. Vagy iszonyat buzisan fog kinézni szegény fiam.
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Végülis az egészség a fontos. :)

Nem lenne rossz a tali, benne lennék. Ilyen beosztás mellett viszont kicsit macerás. :( De hátha.... :)
A fejem elég torz, a hónap végén megyek fodrászhoz. Meg álmos is vagyok, de ez már csak ráadás. :D
Vendég
 



Szilvi,

Igen után amár láttam a nevedet.

Nekem majd mindennap megfelel 5 óra körül, ha neketek nincs kifogásotok.
Most nincsenek lurkók, szabadabb vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikike

üdv itt!!! :P

Ani

hát ez aztán a hőugrás!! :lol: izgulhatunk érted is 12 napot!!! :wink:

Judy

de jó hogy minden oké a babával,én azért a maszatról is kértem volna képet :shock: :P 8)

Jegesmaci

ha jók az eredményeid,te is mindjárt zebrás leszel ám :) :)

enyém hő nem jó,nincs pém,nem akar felmenni :?

Kép
Vendég
 


Tali?Mikor?

Jövőhét du.nekem jó,csak szóljatok előre :wink:

Csináltam új vonalzót,az elefánt nem hozott pé-t,hátha az oroszlán igen :oops: :P
Vendég
 


Vicuska
Ha nem jön a zebra, odaadod az oroszlánnak. :D
Amúgy nagyon jó. :)
Vendég
 


Vicuska,

Ne aggódj, még csak a 15. napon vagy, most van a pé-ed, pár napon belül szépen felmegy majd.

És melyik nap lenne jó neked???

Többiek???

Amugy édi az oroszlánod. :lol: :lol:

Szilvi,

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vicuska, igen szépen felugrott, de a női megérzésem azt súgja nincs most babóka. Te pedig ne aggódj, nem vagy még semmivel elkésve, sztem mostanába fog felmenni a hőd. megszoktad érezni a pé-t? Mindig 28 napos a ciklusod?
Láttad nekem is 20. napon volt pé-m bár az is igaz hogy nekem nem túl rendszeres a ciklusom. Tabletta elött (és közben természetesen) még az volt, de annak már 7 éve.

Judy, és mindenki a taliba benne vagyok, de ha szeretnénk hogy Vikie is ott legyen akkor a jövőhét nem lesz jó, ugyanis nyaralni megy. Nekem tényleg mindegy, ha már előre szoltok hogy melyik nap hány órakkor és hol. Döntesenek azok akiknek jobban be van korlátozva az idelye.

Na pusz, még felrakok egy táblát, ha valami nem stimmel írjatok!

Kép

madiani
 
 


Sziasztok! :)


Judy,
örülök, hogy rendben volt minden az uh-n. Kinél voltál?? (A Nővédelmiben??) Elvileg én is kedd 8-tól mehetek védnőhöz, én a Berényi útra megyek, oda tartozom! Te gondolom nem oda!!
Ja, fiú néven ne is gondolkozzatok, pun...s lesz nálatok!!! :lol:

Ani,
ez a legjobb!! Nekem is az volt az érzésem, hogy ez a hónap nem lesz nyerő... :lol: És mégis!! A görbéd gyönyörű!! Tökéletes!! :wink:
A terhességi tesztekből 20-30-at már biztos "elfogyasztottam". Mindig teszteltem, hátha... Úgyhogy ismerős az érzés! Én minden hónapban ezt csináltam!!

Vikike,
üdv itt is!! Láttam Ani képei között, hogy Levi ott van, de eszembe nem jutott... :oops: , hogy az a Levi az a Levi!

Vicuska,
látom azért szakmánál maradsz vonalzó terén is! :wink: Lesz itt pé, ne izgulj! Látod, ezért hagytam én abba a hőmérzést, és sikerült!!

Jeges macika,
örülök, hogy rendben vagy, most már szabad az út a bébihez!!

Nekem bármikor jó a tali, egész nap ráérek, hál istennek egész nyáron szabin vagyok!! Milyen jó most tancsinéninek lenni!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! Köszi az üdvöket, örülök, hogy jöhetek ide is. Ha jövőhéten taliztok, akkkor én kimaradok mert ahogy Anita írta megyünk nyaralni, de nyugodtan találkozzatok ha mindenkinek most jó, majd szervezünk mégegyett ha én is itthon leszek, persze ha nem vagyok tolakodó.

Drága barátnőm, köszi, hogy engem is betettél a táblázatba(ami egyébként szupi lett, ügyi vagy, de én ezt mindig is tudtam :D ). Ahogy Hoppá írta még ne írd le a baba dolgot, majd ha már megjött. De drukkolok, hogy ne jöjjön az a dög piri. Puszi

Azért is örülök, hogy Anita beírt a táblázatba, mert jövő nyáron mi is szeretnénk egy kistesót, mármint nyáron elkezdeni. Igaz, hogy még messze van, és elsősorban felétek küldöm a SOK SOK GÓLYÁT, de azért majd remélem én is beállok közétek egy poz. tesztel jövőre. Addigis csak figyellek benneteket és nagyon SZORÍTOK mindenkiért!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

puszi

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Ismét voltunk 1 kis körülnéző túrán. Pátka valahogy nem jött be. A csurgói fagyi viszont tényleg nagyon jó. Van élet a Virág után. :D Ráadásul az egyik csaj megyénkbéli. :)
Bodajkot is megnéztük. Nagyon szép, főleg, hogy félig a púpon van. :) Bajban leszünk, ha házat akarunk venni. :)
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.
Mi lent voltunk meglátogatni a lurkókat, nagyon jól érzik magukat, olyanok már mint a cigányok. Alig ismertem meg őket, tiszta barna mind a kettő. Egész nap kint vannak, meg medencéznek, és a vízben még jobban barnulnak.

Jó volt velük lenni, már nagyon kiányoztak.

Szilvi,

Csak aztán tudj majd választani a sok jó hely között. :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Küldök neked ++++++++++++++++ energiákat, hogy felmenjen a hőd, mert ugy látom, méh mindig a pincáben hüsől. Fene egye meg. :lol: :lol:

Ani,

Veled mi a helyzet???? Gondolom alig várod már hogy leteljen ez a 12 nap ami még hátra van a tesztig. :lol:

Kata,

Hol vagy????
Ha holnap kapunk egy csomó beutalót vérvételre, akkor megbeszélhetnénk egy napot a héten, és elmehetnénk együtt vérvételre. Mit gondolsz???

Lányok,

Meg kellene már szervezni a talit a hétre. Légyszi mondjátok meg, hogy melyik nap felelne meg nektek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello,

nekem a legjobb taliidőpont szerda vagy csütörtök lenne!!

Judy, holnap 9-re megyek védőnőhöz, már beszéltem vele, meglátjuk, milyen beutalókat kapok, ha gondolod, mehetnénk együtt! Egyedül úúúúúútálok várakozni!!

Vicuska, mehetne már felfelé a hőd!! De hátha holnaptól elindul a fellegekbe!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


OK Kata,

Meglátjuk én miket kapok holnap, én 9 után ellógok melóból. 10-ig van, remélem fogad és nem kell előtte bejelentkezni.

Csajok,

Szerda vagy csütörtök??? Nekem mindkét nap jó.
Ja és hol?????
Gondolom egy kis fagyi vagy süti jöhet mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok, csak gyors bekukkolok, meg dobok egy görbét.

Kata, remélem igazad lesz és ez a hónap lesz a befutó babaügyben. :) (Áprilisi baba lenne mint a nagynénje.)

Vicuska, megy az energia hogy emelkedjen a hőd.

Judy, nagyon jó lehet a fiaidnak, irigykedem kicsit, főleg ebbe a melegbe. :D

Szilvi, ugye mondtam én hogy Bodajk csodaszép kis hely. Bár Csurgónak is megvannak az előnyei.

Nekem a csütörtök 5 után megfelel, bárhol (kocsival könnyen mozgok)Csak irjátok le mibe lesztek, mert nem foglak másképp megismerni benneteket. Ja és fagyis helyre menjünk :D!!!!

Kép
Shot at 2007-07-16

madiani
 
 


Sziasztok,
szívesen csatlakoznék a "csapathoz". Mi is már jóideje próbálkozunk, nagyon-nagyon szeretnék teherbe esni. dr Bata Barnabáshoz járok, s most először szedtem Clostilt... Túl vagyok a peteérésen, várjuk az eredményt :D

Óriási gratula a kismamáknak :D és kitartás a többieknek!!!! Remélhetőleg hamarosan mi is azok leszünk :wink:

Abban segítenétek, hogy milyen kiszerelésű folsavat szedtek, a doki javasolta, vagy önszorgalomból teszitek. A ciklus melyik napján kezdtétel el szedni? Köszi a válaszokat!!!
Szuper a táblázat, nagyon tetszik!!!

Jó éjt,
Nati
Vendég
 


Vicuska
Állati ez a macska. :D
Miért cserélted Micimackóra az oroszlánod? Amúgy aranyos. :)

Judy
Jajj, vízpart.... Mit nem adnék érte.
Majd belepillantok a pénztárcánkba és megnézem mi is tetszik. :D:D:D
Tali jó lenne, szerdán "józanodok" az éjszakás után, csütörtökön délután melózok. :?

Ani
Tényleg nagyon szép hely, de elég sokért mérik a házikókat. :(:(:(

Nati
Nekem a gyógyszerész a supradint javasolta, holnap reggel megyek Gravida beszerzésre.
Addig megyek míg nincs állat meleg.
Vendég
 


Sziasztok,

Nati, üdv a csapatban! :wink:
Ha BB-hez jársz, nagyon jó kezekben vagy. Én kb. 2 évig jártam máshoz, majd hozzá, akinek 2 ciklus alatt sikerült hozzásegíteni minket a CSODÁhoz: végre babánk lesz!!

Szóval én is Clostyt szedtem, és hozzá kaptam Choragon tüszőrepeszt szurit, dupla adagban. És a második ilyen kezelés segített!! Mellette javasolta, hogy apa igyon meg minden este (a ciklusom kb 4. napjától) egy ACC200-at, ami segít a kiskatonáknak cseppfolyósodni, zselésedés helyett! És az uccsó ciklusomban kezdtem el E vitamint is szedni, 200 mg-osat, napi 1-et. Mellette folsavat is szedtem, napi egyet, (megnéztem neked): Folsav 3 mg tabletta, ami nekem van. Lila-fehér-narancssárga dobozos. AMióta kiderült, hogy babát várok, már kettőt szedek naponta.

Szóval, a lényeg: nagyon jó kezekben vagy, és (bár tudom, nekem is mindig tele volt a hócipőm, amikor meghallottam): NE GÖRCSÖLJ RÁ!!! Tudom, könnyű mondani, de én ebben a ciklusban felvettem a "letojom, ha nem jön össze, majd elmegyünk meddőségi központba" dumát, és bejött. Nem hőmérőztem, nem stresszeltem rajta, és láss csodát, valakinek a pici szíve ott dobog a pocimban!!


Nati, mesélhetnél még magadról, mivel foglalkozol, hány éves vagy, és szerintem Aninak megadhatnád a szükséges adataidat a táblához!!

Tali,akkor csütörtökön?? Hol?? Pl. Plaza parkoló?? Vagy Király cukrászda? És onnan valahová?Nekem tök mindegy, kocsivall bárhová elmegyek.
Bár azt vegyük figyelembe, hogy dög meleg lesz, és gondolom senki nem akar kint sétálni... Valami légkondis hely kéne, ahonnan nem rúgnak ki fél óra után!! Ötletek??
Remélem mindenki jön, aki tud!!!

Ani, a görbéd eddig mintaértékű, remélem így is marad!!

Vicuska, ugye feljebb ment a hőd?? :roll:

Judy, védőnő után jeletkezz!! Kíváncsi vagyok, mire kapok beutalót!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Kata,

Megjöttem, most már hivatalosan is kismama vagyok, megvan a könyvem.
Csütörtök reggel 8-ra bemegyek a Nővédelmibe, mert ott kapom meg a beutalókat, és utána rögtön mennék a kórházba vérvételre.
Mit szólsz hozzá??? Nálad hogy működik?? Neked is be kell menni, vagy te már megkaptad??
Amugy csütörtökön szabin leszek, ráérek egész nap.
Tudnánk együtt menni???

Nati,

Üdv a csapatban, és mielőbbi babásodást kívánok neked. :lol:
Én a próbálkozás alatt napi 2x1 3mg-*os sima folsavat szedtem. Szerintem az a legjobb. +500 mg-os C-vitamint és 200 mg-os E-vitamint. Ennél több én ugy érzem nem kell, aztán majd ha babás leszel kezdheted a kismama vitamint. :lol: :lol:

Ani,

Ezt nevezem pé-nek.........
Remélem eredményes volt, és hamarosan zebrás tesztet szorongathatsz. :lol: :lol:

Csütörtök 5 óra, Plaza teteje a bejáratnál megfelel mindenkinek???
Aztán kitaláljuk hovs tudnánk beülni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello Judy,

most már én is hivatalosan is kismama vagyok, megvan a könyvem!!

Mehetünk csütörtökön a nővédelmibe, de ne reggel menjünk, mert ezren vannak. A kolléganőm tegnap reggel ment, 54-en :shock: voltak előtte!!! Kb. 10 felé már nem sokan vannak!! Bár, gondolom rögtön vérvételre akarsz menni... Hát, próbáljuk meg, hátha nem lesznek sokan. Szóval, akkor talizzunk mondjuk 7.40-kor ott, oké??

Ha szabin leszel, előbb nem tudunk találkozni?? Vicuska délután ráér, én egész nap... Többiek?? Nekem tökéletes a Pláza tetejénél a bejáratnál. Iwiwről talán megismerjük egymást, nem vagyunk olyan sokan... Bár Natit még nem azonosítottuk be, és Jeges macikát sem...

Vicuska, hőd??

Ani?? Neked?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

7.40 az nekem jó. Ott a kapuba találkozzunk, akkor nem fogjuk egymást elveszíteni.

Nekem jó bármikor csütörtökön. Akkor hány órakor????
Többiek nyilatkozzatok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


oké, Judy, akkor 7.40-kor a kapuban. Szerintem megismerjük egymást!!

Te még holnap mész uh-ra???Megint??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Igen, holnap mennem kell a saját dokimhoz, mert utána elmegy 3 hétre nyaralni, és szeretne látni előtte.

Na meg megbeszéljük, hogy mikor talizunk legközelebb, mert mire hazajön már 12 hetes leszek és aktuális a genetikai uh is.

Nem lesz nehéz nem megismerni, félhosszú vörös hajú nagy darab csajt keress. Na az vagyok én. :lol: :lol: :lol:

Csajok,

Jelezettek a csütörtök napközbennel kapcsolatban.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Nati, ha szeretnél a táblicsekbe is bekerülni írd le lécci az adataidat. Köszike

Szilvi, hát a bodajki árakat sajna nem tudtam, sajnálom hogy csütörtökön nem tudsz jönni. Ja ha fenn vagy iwiw-en elküldhetnéd privibe az emilcimed hogy beazonosíthassunk, már ha nem vagy titok :)

Papírral igazolt Kismamáink, gratula nektek.

Vicuska, merre jársz? Adj életjelet magadról!

Velem minden oksi, hőm változatlanul 36.9. Csütörtökön, nekem jó a pláza tetején a bejáratnál, de csak 14 óra után, mert melózom és elöbb nem nagyon tudok szabadulni. írjátok meg hánykor, és ott leszek. Ha kések Judyt hívom (az ő számát tudom).

madiani
 
 


Sziasztok,
nagyon helyesek vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtok! Köszönöm!!! :lol:
Sajnos találkozni nem tudok veletek, én újpesten dolgozom, s csákváron lakunk, de fehérvárra járok dokihoz, persze ha ott nincs időpont, akkor siófokra :D. Szóval jó kis köröket szoktam tenni :) , de amióta elmentem Barnabáshoz, nem bánom, mert én is úgy érzem, hogy megtaláltam a dokit, aki foglalkozik is a betegeivel... Hivatalosan tavaly augusztus óta próbálkozunk, eddig sikertelenül. Szedem az elevitet és E-vitamint, (holnaptól biz Isten a folsavat is fogom :? ). A prolaktinom magasabb lett a megengedettnél, igy erre szedek Masto cseppeket és Premens tablettát. A párom pedig ezerrel eszi a cinket és a ginsenget, s issza az ACC-t. Két hónapja van ez a feltúrbózott vitaminkoncentráció, remélem hamarosan nálunk is lesz baba.
A clostilt most szedtem először, napi 1-et 5 napig, de túl sok volt, mert kb 10 érő petém lett, fájt a hasam, furán érzetem magam, aztán szerencsére csak egy nőtte ki magát a finishre, tengap volt a tüszőrepedésem (valószínűleg), s most jön a várakozás 8) .
Kata, nálad mi volt a gond? Miért volt szükség tüszőrepesztő injekcióra is?
További szép napot Nektek!
Vendég
 


Kata,Vicuska, Ani,

Csütörtök fél 3 Plaza teteje????? OK mindenkinek????
Legközelebb pedig szervezünk egy olyan talit, ahol mindenki ott tud lenni.

Nati,

Hát tényleg nem semmi, hogy mennyit autókázol, de megértem, mert ha az ember megtalálja azt az orvost akiben 100%-an megbízik, bárhova utána menne.
Remélem sikeres volt a pé-ed, drukkolok, hogy 2 hét mulva + tesztel büszkélkedhess.

Vonalzót nem akarsz csinálni?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekem megfelel a csütörtök fél 3 Plaza teteje. Ott leszek, de jól figyeljetek mert iwiw-en csak olyan fotók vannak ami elönyös oldalamat mutatja :)

madiani
 
 


Az az igazság, hogy már tegnap csináltam vonalzót, de nem tudtam beszúrni.... Hogy működik?
Köszi!
Vendég
 


Csajszikák (természetsen a kismamik nem) írjátok le mikor akartok elösször tesztelni lécci, beírom azt is a tábliba

madiani
 
 



Nati,

Felmész az oldal tetejére, Profilban az aláírás részre bemásolod a kódot amit kaptál azon az oldalon, ahol csináltad a vonalzót, majd alul "elküld" Ennyi az egész.

Ani,

Az iwiw-en nekem is olyan kép van fent ahol éppen be van lőve a frizura, és vagyok kb 68 kg, ellenben most több mint 80.
Szóval ahogy Katának már írtam félhosszú vörös hajú nagydarab csaj az vagyok én. Nem fogsz elétveszteni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello csajok, oké, akkor csütörtök fél 3 Plaza teteje bejárat!! Ott leszek!!

Nati, ha végigolvastad ezt a topicot, akkor láthattad, hogy nekem is kicsit magas (volt) a prolactinom, én is Mastodynon cseppeket szedek! Nekema 2. Clostys hónap volt sikeres. Hogy miért kellett tüszőrepi szuri?? Passz, mondta, én pedig elhittem, hogy így jó! :lol:

ANi, nem semmi ennyi utat megtenni... Én 4 évig jártam Pestre fősulira, minden nap. De újból nem lenne hozzá kedvem!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 




Hali!!

ferty szerint szombaton lehetett pém :D ,ma 36,4 :wink:

Nati

üdvözlet,gyorsan légy babás :P bár sorrend szerint én jönnék :oops:

Kismamiknak sok sikert a vérvételhez 8)

Ani

szép magas a hőd,te leszel a következő babás :P

csütörtök 1/2 3 plaza tető mozgólépcsőnél?okszi.
én jellemzőim:fekete festett félhoszú haj,teltkarcsú :oops: alkat

mehetnénk a Placc-ba a vidámparki tónál,ott ki lehet ülni árnyékba 8)
Vendég
 


Vicuska, akkor elindult a hőd felfelé?? SZuper!!

Bocs, Ani, Natit akartam írni! :oops:
Ja, és cuki a képed!!

Judy, vérvételre éhgyomorra kell menni?? Mert, ha nem, akkor tényleg mehetnénk később!!

Ne izguljatok, nekem is a jobbik arcom van az iwiwen, mint szerintem mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Vicuska,
nekem megfelel a Placc, de majd megbeszéljük. Köszi a dicséretet de most neked kell babásnak lenned, meg amúgy is az én hőm mindig ilyen és most ugy érzem ebbe a hónapba nem lesz baba. Örülök hogy emelkedik a hőd, remélem nem hagytatok ki semmilyen pillanatot apával. :)

Kata, semmi baj, nem azért irtam. :) Én is bele szoktam zavarodni a nevekbe és sztem még fogok is.

Kép

madiani
 
 



Kata,

Nem kell éhgyomorra menni, szóval ha gondolod mehetünk később is, csak akkor mondd meg hányra legyek ott. :lol: :lol:

Vicuska,

A Placc jó hely, én benne vagyok, a kaja is finom, ha valaki enni szeretne. :lol: :lol:

Bementem ma a C&A-ba, és ott hagytam 20 000 ft-ot. Vettem 4 felsőt magamnak, meg 4 pólót apának. Szívom is a fogam. Gatyát persze még nem tudtam venni, mert terhesnadrághoz még kicsi a hasam, sima gatyát meg nem kapok magamra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, szuper, hogy nem éhgyomri kell. Mi lenne, ha pl. 10-kor találkoznánk? Akkor már nincsnek annyian!! Naa??

Nekem is jó a Placc, akkor viszont ott találkozzunk, könnyebb is megállni kocsival!! Jelezzetek vissza, hogy jó-e??!!!
Én tuti kajálni fogok, mindig vevő vagyok valami fincsi kajára!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Legyen az a 10 inkább 9 óra, mert ha jól tudom a Nagy doki csak 10-ig van, én meg ismerem, és szeretnék hozzá kerülni.

Csajok, akkor legyen a Placc a találkahely, a fahídnál fél 3-kor.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Ani,

A fahídnál találkozzunk, aztán majd együtt bemegyünk, csak ne nagyon késsetek, mert hőség lesz, és nem lenne jó kint álldogálni túl sokáig.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nem, fél 3-kor a fahídnál, aztán együtt bemegyünk. De ha valaki késik, akkor ott leszünk bent.

Judy, legyen akkor 9, de tuti rengetegen lesznek még!! Tavaly nekem a fiatalabbik NL írta (kétszer is) a papíromra, hogy él terhesség, pedig már nem volt az... :cry:
Az idősebbik meg még évekkel ezelőtt volt bunkó velem, úgyhogy nekem annyira nem szimpi. Bár tök mindegy, ki adja a beutalót!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Ne hari csajok, szétszórt vagyok. Megpróbáltam drágámat rávenni hogy mossogason de nem akart, nekem meg még vasalnom is kell. Ugyhogy megyek pusz csajszik

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: