Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol:
megyekd 4Dre mar csak apival kell egyezteteni hogy mikor.
anyu most beszelt a sonografussal,barmikor lehet menni,a hivas utan akar mar fel oraval is. :lol:
Mindenki bemehet a vizsgalatra azt mondta az ember meg a kiscicat is lehet vinni ha az ember ugy akarja hogy az is lassa a kis jovevenyt.
30-40 kep keszul a babarol amit cd en rogzitenek.
ugy orulok.
azt mondta hogy mar mindene kifejlodott es mostmar birok menni.

Kép
monyo83
 
 


Jo reggelt!Monyo orulok,hogy nem influenza.Akkor teazgass,pihengess.En mara akkora takaritast terveztem+kicsit bonyolultabb ebedet,kivancsi leszek mit hagyok holnapra.Megegyeztetek a szoba szinen?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


teazgatok.
a szoba szine meg nincs meg.eddig volt citromsarga,de az uj szin a barack,csakhat akkor tudnunk kellene hogy tenyleg Noci lapul e a pockban mert a barack nem igazan fius szin,szoval meg nem dolt el hogy milyen lessz.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Hova mesz 4d-re?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


kanizara.nem fogok 6000ezret fizetni.
ez az ember is ert az Uh hoz hisz sonografus,azok ezzel foglalkoznak.
Noci egeszseges ugyhogy ez miatt merek ide menni.
amugy ez alapitvany es tudja hogy mennyi szabadkan csak ok tamogatast kapnak es itt azert ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Jol teszed,senki se a penze ellensege.Nekem eselyem sincs most a 6000-re elmenni anyagilag kicsit kozel vagyunk a beka fenekehez.Remelem minden rendben lesz az ultrahangon,es nem lesz kotelezo elmennem.Ha mar menni kell,akkor a Badaviba ajanlottak,ott kedvesebb a kornyezet,es azt hiszem ott is van cd.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Most adott be az ismerosom egy halom babacuccot.Megfogadtam,hogy amig nincs rend,es nem fol a kaja nem nezek bele.Azert kivettem egy icipici cuki macis badyt,es sirvafakadtam.Na jo lesz ez :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Ha eddig nem volt gond az Uh an akkor eztan mar nem lessz.
Nem beteg,nincs nyitott gerince ugyhogy a te babad is tokeletes.
Kotelezni nem birnak mert nem allamilag tamogatott.
neked kaniza nem jon be?
jaj edi lehet a kis macis cucc,elhiszem hogy elerzekenyultel,en is olyan erzekeny vagyok mostanaban.

Kép
monyo83
 
 


De kanizsa is okes.Es milyen jo nekem hogy van egy uttorom,aki mindent elottem tapasztal meg,te!Laci mar mondta hogy szeretne bent lenni a 4d,mindig akkora elmennyel jovok ki a dokitol,o meg nezi a maszat kepet,es neki nem jon le az erzes.Szeretne mar latni a babat.Dokihoz valahogy egyenlore nincs kedve bejonni,meg a varoba se.Fogtam azt a pici rucit,es elkepzeltem,hogy lesz nekem valakim akire raadhatom,egy pottom valaki.Azert barmikor elmegyek a cuccok mellet belekukkantok 8)

Kép

Kép
krisztina29
 
 


erdekes hogy apukak hogy meg tudnak valtozni kis ido alatt.
enyem api hallani nem akart hogy eljojjon velem,modnjuk azt mondta a dokihoz igy se jonne be,de nem tudom miert :roll:
na mindegy,amiota erezte a picit azota belelkesult es azt mondta eljon.Most csak az idopontot kell lezsiroznom,most irt hogy neki mindegy.
az utolso Uh alakalmaval olyan ocsmany kepet kaptam hogy semmi nem latszik belole,parom is csak nezte hogy itt mi mi :roll:

na ja en vagyok az utoro,milyen jo neked :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyó Kanizsán mennyibe kerül a 4d?
Itt Ns-be 3000-6000 között van!Én Fruzsival voltam kétszer is,mert kellett,de most nem megyek,ha csak nem kérik!De nem adtak sem cd-t,sem felvételt a babárol,fukarok :? :evil:
De az akkor nem is 4d volt,hanem 3d,amin én voltam,nem olyan sárgás kép volt!Nos olyant nekem még nem csináltak!

Krisztina a fejed jobb?
Kisrucik aranyosak igaz?Én is mindég nézegettem őket,amikor még Fruzsit vártam!Ugy sürgettem volna a napokat,hogy múlljonak!
De azért egyszer csak elérkezett a nagy nap! :D
Mikorra vagy kiirva?

Puszi

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus 2000din,hat remelem hogy 4D nem en beszeltem a sonografussal,de ha 3D nekem az is jo mert eddig csak 2D ben lattam.

Kép
monyo83
 
 


Fejem jol van,megjott az eso,es elmosta.Fronthatas volt.Februar vegere vagyok kiirva,most a legutobbi uhunal febr.28 lett megallapitva,de volt mar 24 is,baba valtoztatt mindig rajta.Eppen most akarok nekiulni megnezni oket,keszitek zsepit is

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Akkor mindhároman februári kismamák vagyunk Kép

Kriszti mi Monyóval már túl leszünk rajta,amikor már
csak benned tartjuk a lelket,hogy már szeretnél túllenni mindenen! :wink: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Valahogy igy lessz :D .Kimotyoztam magam.Egyik edibb,mint a masik.Van egy ket kedvencem is.Icipici hupik,zoknik,kis mamuszkak.Szerintem meg egy parszor atfogom hajtogatni oket,mire mosasra kerulne a sor.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

Nulunk Hazibuli volt az este,Noci szervezett maganak egyet de olyat amilyet edig meg nem csinalt,ugy felporgott hogy fekve lattam a hasamon hogy mozog . Apa szerint tok jo buli,meg vicces,tegnap nem tudtam ezen nevetni mert aztan megfajdult a hasam ,meg most is olyan izomlazszeru erzesem van a lent a hasamban.

Szerintem en januarban meg fogok szulni,anyu szerint a kislanyok sietosebbek a kisfiuk meg raerosek.

Krisztina mar en is alig varom hogy hazahozzuk a cuccokat,en is ugy nezegetnem mar.

szintus,nalatok ha akislany lessz akkor gondolom nem kell neki sok holmit venni.neked van mellszivod?menyire fontos az?

eldolt,hetfon vagy kedden megyek Uh ra :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Engem az ejszaka 2x felebresztett valaki,valami.Eloszor fordultam at az egyik felemrol a masikra,es muszaj volt kinyujtozkodnom,mert az oldalfekvestol szornyen elgemberedek(hasonalvo vagyok,voltam).Mikozben nyujtozkodtam ereztem,hogy joizuen megfeszulok mindenhol,a hasam is jot huzodott,de meg is ijedtem,hogy szegeny babat felebresztem,erre valami beindult a hasamban.Kb mintha egy lufit kiengedtek volna,le-fol nagy mocorgas,par ora mulva szinten erre ebredtem.Vagy o volt,vagy a pocim??Szoval Noci bulizos csaj,azert mond meg neki,hogy maskor engedelyt kell kerni a szuloktol buli szervezesehez.Engem anyu tulhordott,de esetek valogatjak.En kapok mellszivot,nem banom eleg rendes aruk van.Esetleg ha nekem netan felajanlanak megegyet,akkor elfogadom,es neked adom.Kivancsi vagyok a 4d elmenyre

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina szerintem az mar pakito volt :D valahogy nekem is igy kezdte es kb ebben az idoben.

Kép
monyo83
 
 


Most azota lapit.Mi jot csinaltok ebben a szonytyoli idoben?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


a terv az hogy pakolok,aztan meglatjuk mi lessz belole.nem igazan jo a pocim meg mindig fajogat,bizti novekszik.
Jovo heten lessz a festes ha minden jol megy,addigra ki kell cucolnom a halot sok aprosagmeg a szekrenyekbol a ruha.
te micsi ma?

Kép
monyo83
 
 


Hello lányok!
Pálinkás jó reggelt!(mármint aki szereti/szerette)

Krisztina szerintem is a babóca volt!
Én majd folytatom a takaritást,ugyanis vasárnap családi körben megünnepeljük a párom szülinapját!Chilis babot főzünk,szeretitek?

Monyo ja van mellszivóm a korházban mondták,hogy hozzon be apuka,hogy fejjek a babámnak!Azután meg hozták még aznap szopizni,tehát felesleges volt,itthon használtam néha én nem termeltem elég tejet,de mindég csak keveset sikerült kipréselnem!
Lehet majd a ketteskével másképp lesz(remélem)!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Ja és azu este én is éreztem mocorogni,no de buli....
:lol: Későn érő tipus a drágám :wink: 8)
szintus
 
 


szintus en nem eszem babaot amiota terhes vagyok,valahogy nem kivanom.
a mellszivo erdekes kerdes,nalunk a csaladban senki nem hasznalta,venni bizti nem veszek ha nem muszaly.
nekem egy ideje megint elkezdett a mellem fajni,a mellbimbom neha oylan kemeny mint a ko es a mellbimboudvar mar kezd sotetedni.par napja vettem eszre mintha tejszeru valami raszaradt volna a bimbomra,megnyimtam es olyan feher vizes ize jott ki,gondolom a mellem keszul majd a szoptatasra.

ugy nez ki az en lanyom porgos,olyan mint az anyja,apa be fog oszulni gyorsan ha olyan termeszete lessz mint nekem :lol:

Kép
monyo83
 
 


Palinka nem,de egy finom edes vorosbor jol esne neha.Multkor a lagziba is ugy csorgattam a nyalam utanna.Porkolt utan igazan jol esett volna.Laci nem iszik semmi alkoholt,en ugye pakito miatt nem kertem,ugy hogy a pincerek messzirol elkerultek bennunket,mint a leprasokat.Szeretem nagyon a jo suru babot,de a multkor ettem,es ugy felfujt,hogy majd belepusztultam.Azota kihagyom,a rizs,es a borso is :( .Mara meg nem terveztem semmit,tegnap takaritottam,de este a Laci ricazott,ugyhogy bevan teritve,szerinte dramatizalok,itt ott van csak belole.De ha ma feltakaritok,es van meg rica,holnap is gyurhetem.Szoval majd holnap takaritok.En is neha alul erzek huzodo nyomo erzest,pl szombaton,en is ugy gondolom,hogy ahogy gyarapszik a sulya a mehem nem ugy gyozi.De azert majd elmondom doktor bacsinak,hatha legyint ra.Anyum azt mondta,hogy o se erzett velem sok mozgast,nagyon lusti voltam

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hát igen ez a mozgás babafüggő!
Az én Fruzsim 2-3 óránként bejelentkezett nappal,éjjel aludt(én is jó aludtam pár alkalom kivételével)!Ilyen is maradt!2 hetes kora óta átalussza az éjszakát,nappal pedig pörög!Vn benne valami,hogy megmarad az alaptulajdonságuk,amita pociban éreztél!
Nos a ketteskére még nem tudok véleményt mondani,majd késöbb!

Voltunk babalátogatóba,amikor én 7 hónapos voltam és mondta a csajszi,h nei csak reggel és este mozgott napközben szinte soha!Olyan baba is maradt,nyugis!Bár azthiszem annál nincs jobb,amikor átalussza az éjszakát!Én csak akkor nem aludtam éjjel,ha beteg volt néha!

Ricázott=naprafogózott?(bocsi nem értem :oops: )

Mellbimbó :roll: 8)
Pont visszahuzódott a rendes alakjába,szinébe,amikor megint bekaptam a legyet! :wink: Most kezdödött minden előröl! :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


azert neha egy kis bort szabad inni :D elazitja az izmokat,en is megittam a lagziba egy fel pohar jo kis hazibort.

anya azt mondta en sem voltam valami hiperaktiv,viszont az egyik csaj ismijenek is ilyen volt a baba,aztan mostmeg kint nem tudnak vele mit csinalni,allandoan porog.

most nyugiba van,reggel volt egy kis mozorgas es annyi.estere szokott beindulni,apaval megalapitottuk hogy vagy nagyon szereti a CSI helyszineloket vagy nagyon nem, :lol: :lol: bizti izgul hogy ki a gyilkos :lol: :lol:

olyan hulye szomorkas ido van,nincs kedvem semmit csinalni,amit birtam azt megcsinaltam.
teganp api becsinalta a reseket a nappaliba en meg a fotelbol ulve neztem :lol: olyan fura hogy nem pattoghatok(mondjuk nem is birnak)ugy mint regen.

Kép
monyo83
 
 


Monyó nekem minden ismerősöm túlhordta a lányát(én is),tehát ez a sietős dolog nem áll szerintem!
Nekem végig 2 héttel idősebb volt a baba,a doki azt mondta,h készüljek fel,h május 15.-ig megfog születni,bla-bla-bla és kérem szépen a kisasszony május 27.-én született meg!(a terminem május 24.-ke volt)

Kép
Kép
szintus
 
 


az ejjel voltam kint pisilni es fent volt Noci,csak azt nem tudom hogy en keltem fol ot ejjel vagy o kelt fel engem :roll:

szoval a babaknak mar bent kialakul a napirendjuk?mert azt megfigyeltem hogy reggel mikor felkelek akkor mozog akkor nyugszik kicsit,aztan delutan mikor apai hazaer meg este.napkozben csak neha erzek egy pici mozorgast de az nem folyamatos.

Kép
monyo83
 
 


Ez jó kérdés,hogy ki-kit kelt fel! :lol:
Inkább éjjel ő téged! :D Nappal pedig forditva!
Már amikor nagyobb terhes voltam és kloffoltam a húst,akkor Fruzsibaba mindég megijedt,v.ha apája kalapált!Mindég rándult egyet!Nekem pedig,ha már hijányzott a mozgása,akkor ledőltem az ágyra,megtapsoltam a pocimat és kicsit huzgáltam jobbra balra,vagy leguggoltam párszor!Az tuti bejött!Esős időben kevésbé volt aktív,elöbb megijedtem,késöbb már megszoktam!

Krisztina neked van testvéred?Mesélsz egy kicsit magadról?

Monyó te is?

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok lányok!Üdén,frissen nekilátok takaritani!Nem hiszem el,hogy ketten vagyunk,és ekkora rumlit tudunk csinálni.Nincs tesóm,egyke vagyok.Anyumék 8-an vannak testvérek,emiatt sokat nélkülöztek,és ő megfogadta,hogy egy gyereke lesz,és annak megad amit tud.Apukám sokáig kereskedő volt,de 5éves koromba elment kamion sofőrnek(azóta is az),és akkor végképp letettek a tesó projektről.Volt,hogy heteket nem volt itthon,azután hazajött egy hétvégére,és ment megint.Férfi hijján mi anyuval megtanultunk autót szerelni,tapasztani stb.A férjhez menést nem kapkodtam el,26éves voltam.Ez olyan villámgyors egymásratalálás volt,anyámékat locsolgatni is kellet.Augusztusban megismerkedtünk,szeptemberben megkérte a kezem,és decemberben volt az eljegyzés.Utánna elkezdtünk házat keresni,találtunk.Laci akkor kiment ausztriába dolgozni,ő szülői segitségre nem számithatott,és egy öreg házon rengeteg munka van.Az esküvőnk kb 1,5évvel az eljegyzés után volt.Egy évet anyuméknál laktunk,a ház elkészültéig.Még most se igazán kész.Augusztus 13-án esküdtünk 2005-ben,ő négy nap mulva már ausztriában volt.Örülök,hogy őt választottam férjemnek.Ha a sok jó tulajdonsága közül csak azt nézzük,hogy nagyon szeret,már az is elég.Tegnap egész nap azt lestem mikor érzem már megint ezt a kis huncutot,és semmi.Laci bütykölt valamit az autón kihivott segiteni,adjak rá kontaktot ha kéri.Ahogy beültem az autóba öcsibogyó jelet adott.Ma megyünk a cuccokért.Később még jövök,de muszáj elkezdenem a takaritást.Holnapra Szintus jó bulizást!Apának boldog szülinapot!Te is irj magatokról pár szót

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Éppen kávészünetet tartok 8) .De nehéz megindulni,hogy letettem a fenekem

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Nekem 3 testvérem van,egy idősebb nővérem és két öcsém! :D
Jól kijövünk egymással!Nővéremnek már van egy 13éves lánya!(ő sietett férjhez menni) :lol:
Én most december 24.-én leszek 26 éves!
Apukám már nyugdijas(rosszul lát,ezért elöbb elment),anyukám szakácsnő fincsiket szokott főzni(nyám-nyám) 8) :D
A párommal pedig haaa érdekes a történetünk!Én azon az estén,amikor összejöttem vele,akkor szakitottam a volt pasimmal,akivel 3.5 évet jártunk!Persze,hogy nem bántam meg,az elöző pasim enyhén alkesz volt!Ez volt 2005 áprilisában,2005 augusztusában leánykérés,decemberben eljegyzés,2006 szeptemberében pedig lakodalom!Nagyon szeretem én is a páromat(remélem ő is engem)jól elvagyunk egymással,kicsit mindketten keményfejűek,de valamelyikünk mindég enged!
Ja és slág a tortán,hogy a kedvesem a középsulis barátnőm pasija volt 4 évig! :D :lol: De persze ők már elötte szakitottak jóval,mielött mi összejöttünk!(csaj hibájából)De az osztálytalin mégsem szólt hozzám! :roll: :lol: Ne is értettem miért!Mert egy luzer....
Férjemnek sincs tesója és ő azt mondta ha csak e.ü.okokból kifolyólag nem lehet tesó,akkor nem lesz!Külömben ő mindenképpen szeretne tesót a Fruzsinak!

Puszi!Ma én is tovább takarítok....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok? Látom,ti mindhárman februárra várjátok a babát. Én májusra :) Igyhát számomra ti vagytok az úttörők,remélem kérdezhetek majd tőletek.
Kép
dixus
 
 


sziasztok.

akkor rolam.

Gabi vagyok 26eves.A parommal 2002ben egy magyar tarskereso oldalon ismerkedtunk meg ugy hogy mindeketonknek volt parja,szakitotunk talalkoztunk es azota egyutt vagyunk.
2003ban koltoztunk ossze es 2005ben volt az eskuvonk.Azota probalkoztunk a babaval.
nekem egy ocsem a paromnak egy novere van akik nagyon varjak Nocit :lol:

Dixus te is meselj magadrol.Gartulalok a babahoz.

szintus apinak utolag kivanok Sok Boldog szulinapot :)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Üdv Dixus!Kinek hogy telt a hétvégéje?Mi jóformán átcsavarogtuk a hétvégét.Szombaton voltunk a cuccokért.Nagyon aranyos a házaspár.Felajánlották,hogy ha nincs mivel átmennünk magyarba,akkor ők hoznak nekünk onnan matracot.Ők nagyon ajánlották a kókuszszálasat,hipoalergén,nem ragad meg a por benne,levegőzik stb.Brendonban 3000din,még türhető az ára is,főleg még ha jó is.A babakocsit szivem szerint hazahoztam volna,és egész nap nézegetném,de jó helyen van anyuéknál.Monyó mikor is mész 4D-re?Szintus hogyan telt a buli?Dixus ki a dokid?Hogy viseled a terhességed?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina.Mi pakoltunk a hetvegen,a heten meglessz a festes ha torik ha szakad :lol: Utanna meghivlak egy kv ra :D
varom aput hogy egyeztessuk ha neki megfelel hogy elvisz minket akkor ma delutan megyunk.

nekunk sima matracunk lessz,nekem is az volt megis felnottem.A sima matrac olyan 1500din korul van.

te neztel mar valami babaagynemut?en mostmar azt szeretnem beszerezni,meg nem tudom hol lehet venni racsvedot.

Kép
monyo83
 
 


A Sunčica butikban van minden.Az árak széles skálán mozognak.Ott láttam rácsvédőt is,az is van több anyagból,több féle áron.Ok a kávé.Nálunk rögtön Laci harapott a matracra,ha egészséges az kell,jól van.Nekem is sima matracom volt.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Majd akkor elmegyek oda es szetnezek.

ti gondoltatok venni olyan hordozot vagy hogy hivjak?

nekunk van teksztill mozesunk,abban hozzuk ki majd a korhazbol meg dokihoz is abban visszuk majd eleinte mert jo kenyelmesnek tunik meg meg jol becsomagolva pokrocba is elfer benne a gyerek.nem tudom erdemes e venni olyan hordozot :roll:

Kép
monyo83
 
 


Hordozonk semmilyen sincs,most arra vadaszunk.Eddig amilyeneket lattam azok olyan felig ulos helyzetuek voltak,olyat nem akarok egyenlore.De olyan komolyan meg nem kerestem,most kikoltekeztunk es jon egy kis szusszanas.Anyu mondta,hogy kinalt neki valaki,egy babas,alig hasznalt 800dint ker erte,de azert szeretnem jol megnezni.Sajnos a szep plussos racsvedok,agynemuk 1000felett vannak,mi akkor az agyakat neztuk,es csak rakerdeztem.Nem art szetnezni.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


mindenek megvan az ara :roll:

nalunk valoszinuleg ugy lessz hogy megnezem milyen az a babakocsi amit a soginom fent hagyott szabadkan.ha nem jo akkor olyan babakocsit veszunk amihez jar hordozo is.talatam a neten eleg olcson es meg tetszik is.

azert eleg sok mindent kell meg vasarolnunk.

Kép
monyo83
 
 


Hat igen mire mindent megveszel meg hasznaltan is egy kisebb vagyon.De nem panaszkodok,minden vasarlast elvezek,gondolom te is.Matildka felajanlotta Lunanak a hordozojat de abba mar kb 3honapos koraban lehet nyugodt szivvel beletenni.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


hallottam hogy Matildkaeknal problema van,sajnalom oket :cry:

ma megyek 4D re olyan fel 5 korul.

Kép
monyo83
 
 


Hat igen,tegnap voltunk nala kaven,most anyukajaeknal laknak,van egy kulon kis zuguk.Csak hosszu ido lesz az meg mire normalis eletet elhet.2 gyerekkel egyedul...A ferje pedig mindennemu anyagi tamogatast megtagadott,az o felfogasa szerint o odaadta a 2gyereket,es ezzel az o szamlaja rendezve.A torveny kulonben is a Matildkanak iteli majd a lanyokat,nem egy munkanelkuli link alaknak.Na nem ragozom.Majd jelentkezz,hogy mi volt

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Nehez ugy de azt nem a ferje mondja meg hogy fizet e nekik.gyerektartast kell fizetnie.

hat ez a pasi akinel bejelentkeztem egy szoszatyar.csak be akartam jelentkezni erre anyit dumalt hogy levette a telomrol az osszes lovet.
ugy nez ki ide barmikor lehet menni mert meg idopont se kell,meg a nevemet se irta fel :shock:
kivancsi leszek.
azt mondta ez babamozi,majd jol megnezzuk mindenet.mondta hogy mult heten egy baba kormeit neztek,mondjuk nem ertem azt meg minek de o tudja.

Kép
monyo83
 
 


:D .Kormeit. :shock: :D .az fontos.Az ujjacskait,laban kezen,azt meg ertem..Lebeszelte a penzt,te jo eg.Magaval a szonografussal beszeltel?Mert ha igen meddig leszel akkor bent az ultrahangon,ha ilyen nagy dumas.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


igen azzal beszeltem aki csinalja az Uht.szerintem nem fogunk unatkozni :lol: erdekes lessz a kuka dokink utan :lol:
amugy izgulok kicsit, a dokit mar ugy megszoktam ez meg csak egy vadidegen :roll:
mondta hogy megnezuk a szivet meg sorolt egy csomo dolgot.
igen mondta a kormoket en meg majd elrohogtem magam :lol: azt mondta ilyen korban mar szepen latszanak a dolgok,kivancsi leszek a kepekre.remelem Noci szepen fog viselkedni,tegnap este megint beleadott anyit apait,bepotolta a szombati lustizasat.szombaton fel napot nem mozgott,mar a frasz kerulgetett hogy mi van.erre mondja az apja bizti felpukkadt mert megszidtam hogy megfajditota a hasam.

Kép
monyo83
 
 


Hogy elvan tünve mindenki!Monyó megvolt a babamozi

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello lányok vasárnap a férjem bulija volt,ma pedig
Somborban jártunk autot átiratni(mivel a mi kocsink oda valósi vlt ás már 3 év után ideje volt,most a férjem apukája vette meg tőlünk)

A buli jól sikerült,de nagyon kifáradtam,az anyémet már az idén nem ünnepeljük meg!Akkor leszek 34 hetes,már nem vállalom be!
Ma is elültem magam az autóban,ma kicsit nyügi vagyok,bocsi!

Monyó milyen volt a babamozi?

Dixus üdv. köztünk! :wink: Grat a májushoz szép hónap! :D
Hogy vagy?Tüneteid?

Hordozónk van a barátnömtől,mi abban hoztuk haza a babát,rövid táv,utánna kb 3hónapos kortól használtuk!
:wink:

Megyek barátokat nézni!
Üdv.nektek jó éjt!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

hat itt vagyunk.
Babamozi szuper volt nagyon elveztuk,Noci hozta a formajat egesz ido alatt mozgot es ide oda maszkalt.vicces volt ahogy a doki kergette a hasamon a gyereket.Nagyon mozgekony ami a doki szerint jo,bar azt mondta szamitsunk ra hogy ilyen lessz idekint is.
Mindene megvan,az ujjacskait is lattuk,hol a fejet vakarta hogy a szajaba turkalt,de meg az orraba is beleturt.
Lattuk az arcat,az orrat a szemet nyitogatta es mosolygot is meg csucsoritett.
6 kis video keszult rola ahol mozog es abbol lettek kivagdosva a kepek,88 kepunk lett amit cd re rogzitett a bacsi.
Az Uh 40-45percig tartott kb plusz meg bent voltunk mire kinyomtatta az anyagot.
A kicsi 416gramos,21+2 napos.szivverese optimalis,az agya is szimmetrikus.
a kepek nem lettek csucsszuperek a mozgas miatt,de megprobalok feltenni egy parat ha sikerul.
hat ennyi,nagyon boldogok vagyunk es orulok hogy elmentunk erre az Uh ra.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Elhiszem Szintus,hogy kipurcantál,sajnos egyre lomhábbak,és fáradékonyabbak leszünk.Monyóka!!Mi volt?Dixus?

Kép

Kép
krisztina29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: