Új privát üzeneted érkezett!

Hahóóóóóóóóóóóóó!

KépKép

Van itt valaki?

KépKép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Befutottam én is. Hoztam a napocskát!
Kép
Csak most már maradjon is így!

Mona, elolvastam újra amiket írtam. KépLegszívesebbena nyelvemre (izé, ujjaimra) kötnék csomót, hogy így nekiiramodtam. Elnézést kérek a stílusomért, de máshogy nem tudtam magam kifejezni írásban. KépLégyszi' írj valamit, mert most be vagyok k....va, hogy megsértettelek.

Eleni, örülök, hogy minden rendben. Várjuk a további híreket.

Györgyi, Nikike jobban érzi már magát? Hogy viselte a rossz időjárást a hétvégén? Jönnek a fogacskák?

Beatrix, Csabikával úgy látom minden O.K. Kép Foltok, jó étvágy, és szuper programdús hétvége. Ez kell neki Kép

A hétvégénk olyan semmilyen lett. Az apajelölt hozott emlékbe megfázást. A közhangulat ennek megfelelő volt. Szombaton de. takarítás, du. Mama-látogató, este Férj-ápolás. Vasárnap Férj-ápolás, főzés (fincsi lett, bár az ízeket nem érezte, de jól nézett ki Kép), séta, torna... Semmi extra.

Csak a tanulásra nem vitt rá a lélek. Most lelkiismeretfurdalásom van. Mindjárt megyek is könyvtárba.

Mensi elmúlt, folytatom a kúpot, és várom az UH-t. Ennyire még soha nem vágytam hüvelyi Uh-ra, mint most.Kép Egyrészt a gyulladás ellenőrzése, de legfőképp a tüszőcskéim miatt.

Majd este még visszanézek, hátha megélénkül a forgalom.

Legyen nagyon szép napotok! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Befutottam én is. Hoztam a napocskát!

Csak most már maradjon is így!

Mona, elolvastam újra amiket írtam. Legszívesebbena nyelvemre (izé, ujjaimra) kötnék csomót, hogy így nekiiramodtam. Elnézést kérek a stílusomért, de máshogy nem tudtam magam kifejezni írásban. Légyszi' írj valamit, mert most be vagyok k....va, hogy megsértettelek.

Eleni, örülök, hogy minden rendben. Várjuk a további híreket.

Györgyi, Nikike jobban érzi már magát? Hogy viselte a rossz időjárást a hétvégén? Jönnek a fogacskák?

Beatrix, Csabikával úgy látom minden O.K. Kép Foltok, jó étvágy, és szuper programdús hétvége. Ez kell neki Kép

A hétvégénk olyan semmilyen lett. Az apajelölt hozott emlékbe megfázást. A közhangulat ennek megfelelő volt. Szombaton de. takarítás, du. Mama-látogató, este Férj-ápolás. Vasárnap Férj-ápolás, főzés (fincsi lett, bár az ízeket nem érezte, de jól nézett ki Kép), séta, torna... Semmi extra.

Csak a tanulásra nem vitt rá a lélek. Most lelkiismeretfurdalásom van. Mindjárt megyek is könyvtárba.

Mensi elmúlt, folytatom a kúpot, és várom az UH-t. Ennyire még soha nem vágytam hüvelyi Uh-ra, mint most. Egyrészt a gyulladás ellenőrzése, de legfőképp a tüszőcskéim miatt.

Majd este még visszanézek, hátha megélénkül a forgalom.

Legyen nagyon szép napotok! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 

 
 

Hoppá!
Jobb kétszer, mint egyszer sem. Kép
vera77
 
 


Sziasztok!Vera!Gondolom azért érzel igy mert az utobbi napokon nem irtam.Egyáltalán nem sértettél meg.Eszembe sem jutott.Elfogadom a kritikákat is.Csak az a baj hogy a tanácsokat elég nehezen valositom meg.Pedig te is nagyon sok okosat irtál nekem.Szoval ezentul is nyugodtan megirhatod a véleményedet.Segit.Egyébként jol vagyunk.Ma ketten vagyunk itthon mert az oviban egy napos szünet van.Nemrég jöttünk haza.Bevásároltunk ,elmentünk az ebédért és mivel nagyon jo időnk van igy egy órát lenn maradtunk.Nagyon élvezem a jo időt.Az én hangulatomat nagymértékben befolyásolja az időjárás.Holnap valoszinűleg miután elviszem Gagát az oviba bemegyek a városba és egy nagyot csavargok.Szoval ezentul is türelmetlenül várom az üzeneteidet.Jok legyetek!Millio puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Én is befutottam.Ez a hétvége kicsit programdúsra sikeredett.
Szombaton délelőtt vásárlás.Délután vendégeskedés.Ebédre voltunk hivatalosak Apósomhoz.Elmaradt Sándor napot ünnepeltünk.Vasárnap délelőtt egy kis vásárlás,délután takarítás,majd estefelé vendégek.
Ma szintén vendégem volt.Reggel jöttek,és most mentek el.Ma baba-mama napot tartottunk.Igyekszünk havonta egyszer,de nem mindig jön össze.Egyszer nálunk,egyszer náluk.Fél óra híján egy napon születtek a lányok.Együtt voltunk szülés előtt is és után is a kórházban.Azóta is tartjuk a kapcsolatot.Jó így egy-egy napot végig dumcsizni.

Vera!Köszönjük kérdésedet,Nikike jobban van.Elmúlt a nyugtalanság,és szerintem a fogacska is lazít egy kicsit.Szerintem még csak az ínye készül a a dologra.Az kellemetlenkedik.Gondolom már feszít neki.Lehet,hogy még egy-két hónap mire kijön.Egyébként nem nagyon éreztük meg a fogzást,de most az időjárással együtt sok volt neki.Szerencsére a déli alvása is visszaállt.

Most tényleg nagyon eltűnt a társaság a hétvégén.Ahogy jön a jó idő,egyre inkább ez lesz.Mindenki megy ki a szabadba élvezni a napot.

Este még benézek!

Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Na sziasztok, én is itt vagyok.
Örülök, hogy szép lassan mindannyian előkerültünk.
Úgy látom, a hétvége most mindenkit alaposan lekötött.

Én is majd kiugrottam a bőrömből , hogy végre megint sütött a napocska ! Úgyis jó idő lesz hamarosan, aztán találkozhatunk végre.

Györgyi, most már Te sem vagy pihenésre kényszerítve... Ilyenkor az jut eszembe, hogy most van egy újabb esély, egy olyan terhességre, amelyben nem lesznek ilyen kellemetlenségek, félelmek. Akármilyen furcsán is hangzik ( bár tudom, hogy Te is így gondolod ), a lehető legjobban jártál, hogy így rendeződött. Ha néhány héttel később leszel "nem terhes", az sokkal rosszabb lett volna. Itt tkp.arról volt szó, hogy volt valami kezdeményezés-féle, egy nagyon kezdeti terhesség, de aztán nem tudott rendesen megindulni...nem tudom, jól fogalmazok-e.Biztosan érted. Most aztán előre, fel a fejjel, itt az újabb esély !!!

Mindig ezzel vigasztalom magam, valahányszor megjön. Tényleg jól éreztem, hogy hirtelen vége lett a prog.szakasznak. Csütörtökre meg is jött, tartott alig másfél napig, szóval egyáltalán nem is volt még a mensi sem normális. Azóta pedig fáj a hasam, és egyértelműen van valami gyulladásom is.
Teljesen megkavart az a 10 nappal ezelőtti trauma.
Most aztán már azt sem tudom, honnan számítsam a legújabb ciklusomat, mert ez a legutóbbi nem tudom, minek számít.

Vera, én tulajdonképpen nem is tudom, hogy Te milyen iskolába jársz, miből írsz szakdolit. Lehet, hogy kéne tudnom, de szerintem én még akkor nem olvastalak Benneteket, mikor erről lehetett szó. Egyébként milyen hatása van a Clostynak ? Remélem, minden a legnagyobb rendben lesz. A férjedet pedig gyorsan , gyorsan kikúrálni, hogy egészségesek, erősek, tettrekészek legyenek azok a kiskatonák !!!

Jajj, hogy én ma mennyit szerencsétlenkedtem ! Egész délelőtt pizzát sütöttem, de hiába a nagy buzgalmamnak, mert nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Még soha nem sikerült ilyen idétlennek. A gyerekek sem voltak elragadtatva, a kicsi azt mondta, hogy főzzek már gyorsan egy kis " piros kumilevest" ( normális paprikáskrumpli), mert neki annyira "pápog már a hasa" ( azaz rettentő éhes).Erre főztem egy paprikáskrumplit, de nem fogjátok elhinni, még azt is elrontottam, mert annyira a mosogatással voltam elfoglalva, hogy leégettem a hagymát. Kezdhettem előlről. Végülis 15 óra körül kész lett az ebéd...miután már reggel óta azzal voltam elfoglalva. A végén már semmi kedvem nem volt semmihez.Bánatomban megettem egy tábla csokit. Kell az endorfin, nem így van ???

Beatrix, mikor olvastam, hogy muffint sütöttél, teljesen elaléltam a gyönyörűségtől. De finom lehetett. Ha eygszer van időd, írd már le a receptjét. Mona, Tőled pedig egy jó pogácsarecept kellene, mert Krisztikém annál jobban nem szeret semmit. Én pedig azt is mindig elrontom valahogy. ( Lehet, hogy nem vagyok egy főzőtálentum, de azért néha nekem is sikerül eltalálnom valamit. Az a legnagyobb baj, hogy olyan szuper anyósom van, hogy kész művészet, amilyen sütiket, tortákat tud sütni. Mellette egyszerűen elsatnyult a "tudományom", teljesen leépültem "sütésileg".)

Túl sokat nem akarok kajákról beszélni, mert már híztam vagy tíz kilót, mióta itt ülök. Megyek a dolgomra.
Vera, melyik könyvtárba szoktál járni ? Tudjátok, mióta "ismerlek" Benneteket, folyton nézegetem az embereket, hogy hátha valakire ráismerek közületek. Érdekes lesz az a találkozás, amikor először látjuk egymást szemtől szembe. ( Lehet, hogy nem is először.)

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket ! Én mostanában mindig azt álmodom, hogy ott van egy kisbaba a hasamban, és érzem, ahogy mozog, rúgkapál..annyira nehezemre esik felébredni, és otthagyni az álmomat.

Puszi : EleniKép
oxay
 
 


sziasztok!

Csak egy pillanatra jövök. Muszáj Eleninek írnom valamit.
Eleni! Csak nehogy valami baj legyen!!!! NAgyon figyelj oda magadra, légyszíves, és ha bármi van, akkor irány a Doki! O.K? Most jól megijesztettél. Konkrétan mi a probéma (persze, csak, ha nem túl privát)?
Snoopy-val a lelkemet melengetted. Ő a kedvencem Kép
Kép

Jó éjt és szép álmokat Mindenkinek!
V.
vera77
 
 


Eleni!
Bár nem nekem szólt, mégis küldök Neked muffin-receptek elérhetőséget.

http://x3.hu/freeweb/frameset.x3?user=/receptek&page=/m-index.htm
Beatrix, hátha Te is találsz benne valami jót, és majd a talira kérünk szépen belőle Kép
vera77
 
 


Sziasztok!Nem tudok aludni igy benéztem hozzátok,Gaga már édesen alszik.Lenne hozzátok egy fontos kérésem.Ha valamelyikőtök tud valami eladoi állást nagyon megköszönném ha megüzenné.Konkrétan olyanra gondolok hogy délelőtti 4 orás elfoglaltságot.Tudom ez szolnokon eléggé reménytelen,de mégis hátha hall valamelyikőtök ilyet.Az az igazság hogy nem akarok 8 orában elmenni mert ez azt jelentené hogy amikor nincs itthon a férjem akkor minden nap a mamának kellene Gagáért menni az ovodába.És ezt igazság szerint nem nagyon szeretném.Persze ezt azért mondhatom ilyen könnyedén mert nem szorulnánk rá arra hogy bármilyen munkát elvállaljak.Sajnos azonban a férjem ezt másképp látja.A lényeg őszerinte hogy dolgozzak.A gyereket pedig én oldjam meg.Szoval emiatt is szoktunk veszekedni.Ugy érzem hogy nem élek vissza a helyzettel.Gondolok arra, hogy én már többször mondtam a férjemnek hogy jöjjön haza és itthon probáljon meg valamit dolgozni.Ő is tisztában van a helyzetével hogy az ő végzettségével itthon nem tudna elhelyezkedni.Summa summárom ha tudtok valamilyen 4 orás délelőtti munkát üzenjetek!!!!Jo éjszakát mindenkinek és millio puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Ismét reménytkeltő az időjárás. Ebből még bármi lehet.
Kép

Mona, most nagyon megkönnyebbültem! Köszönöm, hogy ennyire tolerálod a butaságaimat. Kép Mondtam én, hogy nagyon át tudom venni mások gondjait, és ilyenkor annyira akarok segíteni, hogy néha félek, túllövök a célon. Remélem, tényleg tudtam hasznos gondolatokat is közvetíteni. Kép
A Férjednek egyetlen egy valamiben van igaza a munkával kapcsolatban, hogy akkor legalább tényleg kimozdulnál. De ezzel Te is tisztában vagy. Majd nyitva tartom a szemem-fülem, és szólok, ha hallok valamit. Igazad van abban, hogy nehéz. Majd, ha személyesen találkozunk, akkor bővebben beszélünk arról, mi is érdekelne még. Esetleg valami önkéntes munka? Addig is töltsd el hasznosan az idődet. Kép Kép Majd meséld el merre csavarogtál ma délelőtt.
Kép

Györgyi, örülök, hogy Nikike jól van. Azzal a néhány fogacskával majdcsak megbirkózik. Ügyes kislány! Kép Akkor nálatok az eseménydús hétvége átcsúszott a hét elejére is. Ez a jó! Én is utálok punnyadni.
Majd számolj be, mi volt a Dokinál. (Úgyis tudom, hogy elmondod Kép)Nagyon jó lesz együtt csinálni a projektet! Kép Tudjátok, Lányok, hogy néhány nap eltéréssel ugyanott járunk Györgyivel?? Kép Kép Kép Lehet mindkettőnknek egyszerre drukkolni. Kép

Eleni, látom Téged is elkapott a tavasz szele! Kép MEg tudom érteni! Tegnap, ahogy sétáltam haza, már tavasz-illatot éreztem, néhány virágzó fának már igazi illata is van Kép Mennyei... hmmmm.... Még a lelkem is könnyebb tőle.
Nekem is eszembe szokott jutni, hogy vajon elmegyünk-e egymás mellett az utcán? A Férjem szerint nem kizárt, hogy "ismerjük" is egymást. Majd meglátjuk hamarosan. Kép
Melyik könyvtárba szoktam járni? Verseghy, Szolnoki Főiskola Kt-a, Ped. Kt. Általában ezekbe. A főiskoláról bővebben majd személyesen.
A kaja-ügyi szerencsétlenkedés nagyon ismerős Kép Nekem azok az ételek sikerülnek a legjobban, amiket csak úgy összedobok, nem macerálok vele. Ja, és azok, amiket legelőször csinálok. Az tuti siker! Kép Pl. vasárnap borsos-kakukkfüves gomba, hmm.., isteni volt. Erre mondtam, hogy az ízét nem érezte a Férjem, de jól nézett ki. Kép
NAgyon szép álom lehet az, hogy egy baba rugdos a pocidban . Kép Megértem, hogy nem akaródzik felkelni.
És most mégegyszer kérem, hogy ne kicsinyeld le a tested jelzéseit. Nem hiszem, hogy ez a 1,5 napos mensi normális lenne. És mi az, hogy gyulladásod is van? Ne kockáztass, Eleni! Én is majdnem megjártam.

Beatrix, várjuk a Kiscsabi történetei c. folytatásos további részeit. Kép Kép Annyira jól tudod előadni. Már én is rajongó vagyok, mint Györgyi. Kép
Hol lehet muffinsütőt venni? És igaz, hogy a szilikonból készült a jó? Nem biztos, hogy szilikon, csak úgy rémlik, ezt olvastam valahol. Ha teszel a sütőformába papírkapszlit, akkor mindegy, hogy milyen, nem?

Eleni, elfeljtettem írni a Closty hatásairól. Mellékhatások tekintetében szerencsére nem tapasztalok különösebben semmit, a hőhullámok kivételével. Estefelé, éjszaka többször melegség jön rám. Ez tudom, hogy a hormonok játéka. Reménytkeltő, hogy esetleg megindult valami bennem. Kép Holnap hívom a Dokit UH-időpont ügyben. Csak bízhatok abban, hogy nem péntekre rendel be. 11-re muszáj mennem a konzulensemhez. Leghamarabb 15 órára tudok visszaérni Szolnokra. Most ezen izgulok, mert nem akarok problémát okozni ezzel.

Tegnap jól kitoltam magammal. Este 9-kor megettem 25 dkg túrót. Kép Olyan éhes lettem, megkívántam, és elkezdtem eszegetni. Még most sem valami tökéletes a gyomrom. Nem szoktam én hozzá az ilyesmihez. Most szenvedek.

Ja, és úgy érzem, elkaptam a Férjem nyavajáját. A torkom már kapar. Eszegetek megint mézet. A múltkor is használt. NEm normális, hogy állandóan beteg. Orvoshoz nem megy, mondván, már kifelé megy belőle. Issza azt a hülye NeoCitran-t, ami tünetileg használ ugyan, de szerintem nem ott van nála a probléma. Csúnyán köhög, a hörgői nem működnek kielégítően, úgy érzem.

Most már húzok tanulni. Majd este még visszanézek.
Kép
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! Küldöm ezt a képet. A címe: Barátok. Kicsit magunkra emlékeztet. Kép
Kép
Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Tegnap csudajó napunk volt, olyan mozgalmas. Kép Délelőtt bent voltunk a városban, Csabikának vettünk kabátot, pólókat meg egy cipőt. Ne is mondjam, kész vagyon! Persze kapott játékot is. Kép Április 4-én letelik a GYES-em, így bent voltam a munkahelyemen, kiírattam a szabadságomat, így egyenlőre június 23-ig szabin vagyok, aztán kiveszem még az időarányost. Dolgozni szeptemberig semmiképpen nem tudok, hiszen Csabi akkortól megy oviba. De a régi munkámat már nem is tudnám csinálni (biztosítási üzletkötő), mert nincs aki vigyázzon Csabira, elhozza az oviból, stb. Biztosítást kötni meg nem éppen munkaidőben lehet, hiszen az emberek akkor nincsenek otthon. A munkaviszonyomat szeretném megtartani, de munka nélkül egyenlőre. Így azon gondolkodunk, hogy hogyan kellene kihúzni a terhességig. Persze, ha Isten is úgy akarja, akkor gyorsan sikerül összehozni a babát és akkor adott a táppénz. Éppen ezért arra gondoltam, hogy mégiscsak hőmérőzni fogok májustól. Abban reménykedek, hogy nem lesz semmi gond a peteéréssel és akkor hasznos infot adhat a hőmérőzés. Nagyon nem akartam, de hátha ezzel gyorsítani tudjuk a folyamatot. Ha meg mégis gond lesz, legalább a hő alapján is tudni fogjuk.

Tegnap megvettem a teraszunkra a virágládákat ( a korlát teteje lesz végigrakva virágokkal), a földet, és vettem 3 tuját a teraszra külön cserépbe. Ezzel is volt egy kis dolgunk még délután. De jól mutat, megérte. Kép

Muffinsütés: valóban nagyon jó a szilikonos forma, csak nagyon drága. Nekem teflonos van, abba sem kell papírkapszli, és nem is volt drága, 12 darabos és 1,190 Ft volt az Intersparban (most van akcióban április elejéig).
Recept a túróshoz (kb 24 darabhoz):
-15 dkg vaj
-20 dkg kristálycukor
-1 csomagvaníliás cukor
-1 citrom reszelt héja
-4 tojás
-2,5 dl tejföl
-1/2 kg rétes liszt
-1 csomag sütőpor
-20 dkg túró
-15 dkg mazsola
-pici só
-1 üvegcse rumaroma vagy 1 evőkanál rum.

Elkészítés: olvasztott vajat kikeverem a cukorral, beleteszem a vaníliás cukrot, tojást tefölt, összekeverem. Külön összekeverni a lisztet a sütőporral, pici sóval, beleteszem a masszába. Külön elkeverem a túrót a mazsolával, rumaromával, és beleteszem a masszába. Mindezt jól elkeverem, beleadagolom a sütőformába. 190 fokra előmelegített sütőben 20-30 percig sütni (sütőtől függ az idő).
Isteni lett, és csodás illat lengte be a konyhát! Kép

Vera! A " Barátok" Csabikának nagyon tetszik. Itt ült a gép előtt és nem engedett továbblépni, azt mondta, ezt a képet Ő kapta.
Férjedet pedig szépen vidd el dokihoz, ha elhúzódik a betegség, nem ártana, ha látná orvos. Lehet, hogy kapna valami gyógyszert és pár nap alatt rendbe jönne.
Remélem a Closty jótékonyan hat a hormonjaidra és hamarosan pocaklakóval szaporodunk. Kép Drukk, hogy UH-ra jó időpontot kapjál, és ott is minden rendben legyen! Kép Jó tanulást!

Eleni! Vigyázz Magadra, és látogasd meg a Dokit. Pont baba-projekt előtt/alatt nagyon fontos, hogy minden rendben legyen. Ha tényleg van valami gyulladás, gyorsan kezeltesd ki. A stressz, a trauma nagyon meg tudja kavarni a ciklust, de a gyulladásra nem ad magyarázatot.
Hogy vannak a lányok? Lassan jön a tavaszi szünet is, gondolom nagylányod nagyon várja már. Kép
Főzés ügyben nekem is vannak időnként "fekete napjaim", főleg olyankor, amikor nagyon jól akarom csinálni. De szerintem ez mindenkivel előfordul. A legnagyobb mumus nekem a gombóc, általában gumigombóc lesz belőle, ahogy én hívom. Ezért azt Anyu szokta csinálni nagyüzemben, hogy mindenkinek bőven jusson belőle. A másik a mumus a pogácsa, de azt még próbálgatom, mindig más recepttel, hátha egyszer sikerül.

Györgyi! Örülök, hogy Nikike már nyugodtabb. Nagyon klassz lehet a baba-mama nap. Nikike és a másik gyerkőc biztos élvezik! Kép A fogzást mi sem vettük észre. Csabinak még 3 foga nem jött ki, de szépen lassan majd kibújnak. Az időjárás nálunk csak engem kavar meg, én nem bírom a front ide-front oda időt. Kép De majdcsak jön már végleg a jó idő és akkor könnyebb lesz.
Most állunk oltás előtt, ha minden igaz, 6-án kapja Csabi, remélem azt is jól sikerül átvészelni.

Mona! Én is nyitva tartom a szemem és a fülem, ha tudok valamit, akkor szólok. Érdekes a Férjed gondolkodása erről a dologról. Az enyém azt szeretné, ha addig nem mennék dolgozni, amíg a második gyerek is akkora lesz, hogy elvégzi az ált. iskola 1. osztályát, amikor már tud olvasni, írni, stb. Hát nem tudom... Igazából szeretnék egy saját vállalkozást, de még nem tudom, hogy mit. Most elkezdem a sulit, és ha vége lesz, majd meglátjuk, mihez kezdek.
Amúgy biztos jót tenne Neked is egy kis munka, emberek között lehetnél, kicsit kikapcsolna az agyad is a problémákból, és még lenne egy kis plussz pénzed is. Kép Tudom, nem az anyagiak miatt keresel melót, de szerintem a pénz mindig jól jön. Remélem hamarosan találsz/találunk valamit.

Most befejezem, Csabika elég türelmetlen, játszani akar.

Ma még leszek majd!

Legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Hát én ma jobb időre számitottam.Éppen most mondják a tv ben, hogy sütni fog a nap ma és holnap is.Sajnos azonban ugy tűnik ez szolnokra nem vonatkozik.Bementem a hugommal délelőtt a városban,de ebben az időben nem nagyon volt kedvünk sétálni.Igy csak oda mentünk ahová muszáj volt.Most pedig el kellene kezdenem a portalanitást a nagyszobában,de nuncs hozzá sok kedvem.Pedig már nagyon ráférne az egész lakásra a nagytakaritás.Ilyenkor legalább gyorsabban telik az idő.Nekem elég gyorsan eltelt az 5 hét,mig a férjem távol volt tőlünk.Jövő hét szerdán jön haza.Gaga természetesen türelmetlenül várja.Nincs olyan nap amikor meg ne kérdezné hogy hányat kell még addig aludnia.Ugy vettem észre nála,hogy minél nagyobb annál nehezebben viseli el az apukája hiányát.Gondolom én,hogy ha nagyobb lesz akkor majd megérti,hogy ez mind érte történik.Igen elég furcsa a férjem felfogása a munka terén.A környezetemben nem egy család van ahol az anyuka nem tud gyes után elhelyezkedni.Az apuka nem piszkálja állandoan a feleségét sőt inkább azt mondogatják nekik hogy nem kell mindenáron elhelyezkedniük.Szerintem gyerekek mellett ez lenne a "természetes".Ez persze csak azokra a családokra vonatkozik ahol ezt a "felállást"megtehetik.Azt szoktam itthon mondani hogy azt nézze elsősorban ,hogy mi a jo Gagának.Egy 4 orás állás tényleg jo lenne nekem,mert akkor egy kis időre én is kimozdulnék,de 8 orában nem "szeretnék"dolgozni.Gaga legalább rám számitson ha már az apukája ritkán van vele.A "problémámat" persze megoldaná egy kisbaba.Én sem vagyok már olyan "fiatal" hogy éveket várjak a következő terhességre/az idén leszek 32 éves/Persze nem azért akarok kisbabát hogy 3 évig ismét ne kelljen dolgozni,de ugy érzem hogy nem tudom életemnek ezt a szakaszát ugy lezárni,hogy Gagának ne legyen kistestvére.Ezek az érzések bennem egyre jobban erősödnek.Ha az élet ugy hozta hogy elveszitettem Dominiket de remélem egyszer még kegyes lesz hozzánk a sors.
mona24
 
 


Sziasztok !

Előbb utóbb úgyis tavasz lesz, akárhogy erőlködik a hüvöskés idő. Micsoda fantasztikus érzés, mikor néha kisüt a napocska ! Tényleg úgy fel tudja dobni az embert, hogy legszívesebben azonnal rohannék ki a levegőre. Egyébként az is eszembe jutott, hogy ez a friss hűvös tavaszi levegő sokkal kellemesebb, mint a nyári fülledt kánikula. Majd visszasírjuk még ezt a "jó időt"....

Na, az időjárásjelentés után Hozzád szólnék, VERA ! Annyira jó, nekem is Snoopy a kedvencem. Már megint egy hasonlóság. Olyan kár, hogy manapság snoopytlanul kell a gyerekeknek felnőniük, mert a tévében ilyen kedves, normális történeteket nem is lehet már látni. Annak idején, még fiatal koromban minden Snoopyt felvettem videóra...de már fogalmam sincs, hol vannak azok a kazetták. Még a német adókról is Snoopyt és Charley Brown-t gyüjtögettem. Aztán a gyerekeknek is sok Snoopy-s ruhájuk volt és van, Krisztike éppen most szundikál egy ilyen pizsamában. Volt egy nagyon kedvenc dalom, amit annyiszor meghallgattam, hogy meg sem tudnám számolni. ( Nem az, hogy " Kölcsönös és érdekmentes barátság...", hanem a németen ment, onnan szereztem meg. Arról így utólag mi jutunk az eszembe. Valami olyasmi volt benne, hogy milyen szép az, mikor egy-két ember összefog, és bízik egymásban, aztán jönnek még hozzá újabbak és újabbak, és barátok lesznek....nem tudom pontosan hogy volt, de mindig úgy "elolvadtam" a szövegén, és a dallama is olyan szép szívhezszóló volt.)
Úgy látom, nagyon gyerekes hangulatban vagyok. Remélem, nem akadtatok ki, hogy ilyen sokat tudok nosztalgiázni egy Peanuts sztorin....

Komolyra fordítva a szót, a hasam fájdogál, úgy, mintha meg akarna jönni. Az is lehet, hogy az a másfél napos akármi csak előzetes volt, majd most jön az igazi. Egyszer már volt ilyen káosz bennem, mikor ősszel elveszítettük a nagybátyámat. Az is rettenetesen megrázott. Úgy látszik, nálam a lelki traumák ilyen zűrzavart okoznak.Mindenesetre azért csütörtökön elmegyek a Dokihoz, ha nem múlnak a tünetek.
Barátnőm azt mondta, hogy nem műtik meg, mert úgy még rosszabb lenne az állapota. Hát...most így meg hogy fog meggyógyulni ?!??! Olyan rossz látni, hogy szenved.

Köszi szépen a muffin oldalt, majd ránézek. Én is pont úgy vagyok, mint Te. Akkor sikerül valami, ha nem készülök rá, hanem ösztönösen jön, leginkább első alkalommal. Mikor meg akarom ismételni, mindig elszúrom.

A túró az nagggyon finom. Hmmm. És csak úgy eszed "nature" ? Holnap reggel körözött lesz, ezt elhatároztam. Megkívántam a túrót, mikor olvastalak, és vettem.

Mona, nagyon szívesen segítenék Neked munkát találni, de egyelőre nem jut eszembe ilyen lehetőség. De soha nem tudni. Hátha hallok ilysmiről. Mindenesetre kérdezősködni fogok. Örülnék nagyon, ha sikerülne helyrerázódnod !!!
A kisfiadat minden nap nézegetem, nem győzök betelni vele. Olyan szép kis fickó ! Angi is megnézte, neki is nagyon tetszett.

Vera, nehogy beteg légy ! Tessék nyomatni a C - Vitamint, Béres cseppet, Grapefruit cseppeket stb. ! Ez parancs.

Angikám megjelent nálam egy jókora adag német fordítással, hogy segítsek neki. Mennem kell. Mindenkinek nagyon szép estét, éjszakát,gyönyörű álmokat, szép napos reggelt, csodás holnapot..és így tovább. Puszi :

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Vera!Lehet,hogy beelőzöl a babával!Ugyanis a Doki 3-4 hónap kényszerpihenőt rendelt el.Nagyon nem tetszik!Igazából nem tudom,hogy mit csináljak!Mindig szót fogadok,de most nagyon nehezemre esik.Szerinte nem olyan sok idő,de csak szerinte...
Megnézett UH-vall is.Mindent rendben talált.Ő még bízott benne,hogy hátha lapul ott valaki,de nem így lett.
Három hónap múlva kell visszamenni kontrollra.
Azért kicsit elkeserít ez a kihagyás.Most újult erővel vetettük magunkat a "tervezésbe",erre várni kell.

Hogy mennyien voltak nála!!!Kettő előtt ott voltam,és sikerült a 8. helyet megcsípnem.Négy előtt végeztem.Amikor eljöttem 12-13 ember "nyomorgott" a váróban.Nagyon népszerű a Doki.Nem véletlen!


Vera! A kép nagyon aranyos!Nikike nem látta,de holnap megmutatom neki.Biztosan értékeli majd.
Természetesen beszámolok róla.
Hogy haladsz a tanulással?
Nagyon szorítok,hogy az UH-n minden rendben legyen.Nyugodtan előzz be!!!Én örülnék neki.Lehet,hogy még Beatrix is előbb pocakosodik,mint én.Sebaj!!!

Eleni!Beszéltük a Dokival is,hogy így a legjobb.Inkább most történt ez a dolog,mint később.Akkor biztosan nem úsztam volna meg a műszeres befejezést.És így még a lelki kötődés sem alakult ki.
Nagyon vígasztalt volna most is,hogy tegyem túl magamat rajta,és majd jöhet a baba.Mondtam neki,hogy ezzel nincs semmi gond.Nagyon jól vettem az akadályokat.Várom a sikeres terhességet.Amint kiderült,azt még várhatom....

Beatrix!Nem nagyon szoktam sütni,mert nem nagyon vagyunk sütisek,de ez a recept remekül hangzik.Azt hiszem kipróbálom.
Csabika,hogy viselte eddig az oltásokat?Milyen a "kapcsolta" az orvossal?Niki ha már látja rosszul van.A 15 hónapos oltásnál négyen fogtuk le.Szörnyű volt.

Jó éjszakát!

Györgyi
györgyi27
 
 


Szia Beatrix, most látom csak, hogy Te is írtál ! Nagyon köszi a muffin receptet. Remélem, hamarosan kipróbálhatom, és nem lesz utána "frusztrált" hangulatom. Óóóóó, máris hogy kívánom !
Köszi, hogy Te is aggódsz értem. Igérem, el fogok menni a Dokihoz, ha nem javul csütörtökig a helyzet. Egyébként sajnos a stressztől még gyulladása is lehet az embernek, mert az immunrendszer legyengül, és hopp, máris megvan a baj ! ( Ezt a Doki magyarázta el, pedig nem is tudta, hogy tényleg ilyen "idegbajos" vagyok.)

Látod, látod. Mégis csak jó valamire az a hőmérőzés. Én már nagyon ki nem állhatom, de néha csak megmérem a reggeli hőmet, és így tudtam meg most is, hogy tényleg volt ovuláció, de nem volt utána O.K. a progi-szint. Arra tényleg jó, hogy hébe-hóba ellenőrizzük a "megérzéseinket".

Angi küld a gyerekeknek képeket.
Rohantam aludni !
KépKépKép
oxay
 
 


Szisztok!

Györgyi, Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Ez nem jó hír. Remélem, azért ezt is sikerül hamar feldolgoznod, és lesz hozzá elég türelmed. Jön a jó idő, könnyebben le tudod kötni magad. És még azért lehet belőle valami Kép Kitartás kívánok!!!!!

Nagyon várom már az UH-t, bár tisztában vagyok vele, hogy ez a minimális adag closty inkább csak próba volt. Reagál-e egyáltalán a szervezetem. Majd ma de. hívom a Dokit, hogy mikorra menjek UH-ra. Amint megtudom, megírom Nektek, hogy tudjatok szorítani. Az nagyon rám férne.

Szóval, Györgyi, nem biztos az a beelőzés. De tudjátok mit? Nagyon-nagyon szeretnék már mindenkit beelőzni. Így is én kullogok hátul a sorban 0 babával. Kép Tudom, hogy ez nem jelent semmit, nincs is kisebbségi komplexusom v. ilyesmi Kép. Csak ezek a tények. Kép

Ne csodálkozzunk, hogy a Doki népszerű. Jól tudjuk, hogy rászolgált. Kép Kép

Kíváncsi vagyok, tetszik-e majd Nikinek a kép. Biztos így lesz.
Majd keresek még ilyen aranyosakat, és küldök a gyerekeknek, ők is élvezzék, hogy anya a gépnél ül, és rabolja az ő drága idejüket. Kép

Eleni, kicsit nyugodtabb lettem Veled kapcsolatban. Kép Azért, ha van valami, csütörtökön tényleg irány a Doki.
V.szeg lemaradtam a barátnőddel kapcsolatban. Mi a baj vele, hogy műteni kellene/nem kellene??Kép
Aranyosak Angi képei. A kis állatkák most itt szaladgálnak az orrom előtt, ahogy írom a levelet. Mindig mosolygásra késztetnek. Kép Kép Kép
Én is nagyon gyerekes vagyok ilyen szempontból. Van ám Snoopy-gyűjteményem. Nem túl nagy a kollekció, de ezt már felnőtt fejjel kezdtem el gyarapítani. Azóta mindig Snoopy-s dolgokat kapok. Így vannnak képeslapok, kinder-figurák, zoknik, persely, bögrék, zenélő Snoopy (kínai boltos, nem annyira élethű, de nagyon édi, majd elviszem talira), pénztárca. A falon vannak snoopy-képek. Az egyik nagyon Snoopy és Woodstock a Holdon heverészik, körülöttük csillagok, alattuk A HÁZ, és a sötétben a Hold és a csillagok világítanak. Biztos ismered ezt a képet. Imádom. Snoopy-s pizsire én is pályázom. Az Otto-katalógusban láttam, csak utána elfelejtettem rendelni. A következőben pedig már nem volt. A Nyugati-aluljáróban lehet kapni snoopy-s pólókat, de higiéniai okokból, ezt inkább hagyjuk, a boltit pedig drágállom a magam hülyeségére. Szerinted a gyerekem első rugiján ki fog rajta lenni? Hmmmmm... Ne nézzetek hülyének, légyszi' Kép Kép

A túrót nagyon szeretem, általában a tejtermékeket, de sajnos az utóbbi időben nehezebben megy az emésztésük, mint kellene (na persze, negyed kg túró este 9-kor kicsit durva is). Pedig a fehérje nagyon fontos lenne. Tehát túrót magában, gyümölcssalátában, krémtúrónak is el szoktam készíteni gyümölcsökkel, körözöttnek is fincsi, palacsintába, tésztára... Jöhet bárhogy. Túrógombócot nem főztem még soha (és nem is ettem), mert állítólag a Férjem nem szereti. De egyszer úgyis ki fogom próbálni, már van többféle receptem is. Van egy olyan érzésem, hogy nem is tudja milyen fincsi lehet. Sok olyan étel van, amire azt mondta, hogy nem szereti, és amikor én megfőztem, akkor csak úgy nyomta befelé, és azóta is kéri. Az az igazság, hogy anyósom nem volt a helyzet magaslatán főzésügyileg. Eléggé elrontotta a fiacskája ízlését. No comment.

Vitaminok jönnek (Béres Actival, E-vitamin, folsav, cink+C-vitamin - talán több is, mint kellene, de nem bízom a véletlenre). Vettem kanalast is. Jól tettem. Most reggel már nem olyan jó a helyzetem. A torkom eléggé ki van. A Férjembe is adagolom szorgalmasan.
Grapefruitmag-kivonatra már én is gondoltam. Olvastam, hogy gomba ellen is kiváló. Lehet, hogy még ma beszerzek egy adaggal, csak ne lenne olyan drága.

Beatrix, nagyon szép lesz már a kertetek. Amikor már tényleg kizöldült minden, és lesz kép, majd tegyél fel, mi is hagy lássuk.
Örülök, hogy tetszett Kiscsabinak a kép Kép
A muffin-recept jónak ígérkezik. Majd "át-reformosítom", és ha lesz sütőm kipróbálom. Ígérem, beszámolok.
De jó Neked, hogy szabadságon leszelKép. És akkor is a munkahelyeden maradhatsz, ha nem is dolgozol? Ez így nagyon jól hangzik.
A hőmérőzés azért jó dolog, ha van hozzá türelmed, és kitartásod. Így, hogy még csak ellenőrzésképpen csinálod, biztos menni fog. Kép Majd számolj be róla, kíváncsi vagyok.

Lenne egy kérdésem a táppénzzel kapcsolatban. Lehet, hogy tudtok segíteni. Ha már dolgoztam, de jelenleg nincs munkaviszonyom, és így leszek terhes, akkor táppénzre jogosult vagyok egyáltalán? Nem ez a leglényegesebb, de azért számít.

Mona, hát tényleg nem a tegnapi nap volt a legalkalmasabb csavargásra. Nem csodálom, hogy elment tőle a kedved. Majd most a takarítással jól elszalad az idő. Ha gondolod, jöhetsz hozzám is, ide is elkelne. Kép Kép Kép vagy inkább Kép Kép Kép
Nagyon nehéz lehet Gagának időről-időre így várni az apukáját. Tényleg csak reménykedni lehet abban, hogy majd később belátja, hogy ez érte volt, és nem fog ellenkezőjére fordulni a dolog. Sok múlik rajtatok. Hogyan is tálaljátok neki. De ezt szerintem nem kell magyaráznom.
Eldöntötted már, "hogyan" várod haza a Férjed? Egy baba szempontjából a békés megoldás lenne a jó. De itt be is fogom a kicsi számatKép

Köszönöm mindenkinek a tanulás utáni érdeklődést. Ma már bele kell húzni. Összesen 5 házidolgozatot kell elkészítenem (ehhez persze előtte irodalmat tanulmányozni), és még gyakorlati feladatok is vannak, hogy ne unatkozzon a negyedéves hallgató két héttel a szakdolgozat leadása előtt. Brrr....

Húúúúú.... Ez egy jó nagy hozzászólás lett. Remélem, el tudom küldeni. Azért képeket még küldök.

Ide fog elvinni a Férjem ( a tervek szerint) államvizsga után:
Kép Kép

Ez pedig a gyerekeknek:
Kép

Szép napot mindenkinek! Kép

Puszi: V.
vera77
 
 


További variációk muffinra. Jelzem, nem az én receptjeim, én is úgy szedtem össze valahonnan. De ígéretesen hangzik. Györgyi, szerintem ez még nálatok is bejönne.

Muffin
Pohárral kell mindent belemérni, így egyszerű, és nem kell felverni a fehérjét, csak összekeverni, így meg még egyszerűbb. Egy normál tepsi muffin jön ki belőle (12 db-os). Közepes tűz, 20p-fél ó vagy amíg a fogpiszkáló majdnem tisztán jön ki.
3 tojás
1 pohár joghurt
fél vagy 1 pohár nádcukor (én felet szoktam de 1-et ír elő) (ha csak rendes cukor van, az is megfelel, de más az íze)
1 kiskanál méz - saját toldás
1 vaníliáscukor
2-3 pohár liszt (ha van benne kb 1/3 teljes kiőrlésű, akkor csak 2) (lehet belekeverni kis rozslisztet is) (VIGYÁZZ: nekem még sose jött ki teljesen 3 pohárra)
2 kiskanál sütőpor
1 pohár olaj
és valami darabosat pl. mazsi, aszalt gyümi, diódarabkák, de leginkább a következők:
Alternatívák:
-kukoricalisztből csinálni, simán, én nem tehetek róla de belereszelek egy kis citromhéjat, pedig nem szokás.
-zabkorpát belekeverni a liszt egy része (kb fél pohár) helyett, én ilyenkor nem 1 hanem 2 kiskanál mézet keverek hozzá - hihetetlen de jó! (van 100% zabkorpás is ám)
-másfél szétnyomott banánt és félbetört diógerezd-negyedeket beletenni a végén (banana-nut muffins - ez NAGYON fincsi)
-fagyasztott áfonyát belekeverni (blueberry muffins - ISTENI de drága a f. áf. és mással nem olyan jó)
- 1 tábla körömnyi nagyságúra feldarabolt igazi étcsokit belekeverni (ez is klassz)
lehet bele 1 kis almát reszelni és fahéjat szórni bele ha szeretitek, ehhez megint a diódarabkák illenek. (saját verzió)
-ha fehér csokidarabkákat tennétek bele, akkor a tésztájába kell keverni egy kis kakaót (ez is fini)
Kép
vera77
 
 


És akkor most jöjjön a legfontosabb. Kép Kép Kép Kép

Holnap reggel 3/4 8-ra már mehetek is UH-ra. Hurrrrááááá!!!!!! (Györgyi, bejött a reggeli verzió.) Most itt örömködök. Azt hittem tovább kell várni, de a Doki már látni szeretné, hogy is állok. Ő fogja csinálni az UH-t. Külön hurrráááá... Lehet kérdezősködni, lehet kukucskálni. Kép Nagyon reménytkeltő volt a telefonban. Csak én ne lennék szkeptikus. Nem tudom elhinni, hogy ennyire kis adagban egyáltalán történt valami. Persze azért bizakodok is. Majd holnap reggel eldől, hogy mikor lesz a következő. Ha szép tücszőcskéim vannak, akkor v.szeg már pénteken Kép. Ha még nem történt semmi, akkor vasárnap újra megnézi. Szerencsére ügyeletes lesz. Ez persze csak nekem szerencse, neki nem.

Ne mondjátok, hogy nem adtam olvasnivalót. Kép

Gyönyörű az idő. Bár hűvöske. Eleni, majd nyáron az eszünkbe fog ez még jutni. A nagy örömre való tekintettel tornázok egyet, mert izgatott lettem, hogy már holnap reggel... és így nem tudok figyelni a tanulásra (jó kifogásKép).

Legyen továbbra is szép napotok! Este lehet, hogy még benézek.

Puszi Nektek!

V.
Ilyen nagy napocskát kívánok:
Kép
vera77
 
 


Vera!

Lárod-látod!Én mondtam,hogy ne aggódj!Tudtam,hogy a Doki megoldja a dolgot,hiába esik hétvégére.
És remélem az is bejön,hogy nem lesz semmi gond,és hamarosan már lesz kit nézni az UH-n.

Holnap várom a beszámolót.Minél előbb!!!!Nagyon kíváncsi vagyok/leszek!!!!

Most sietek főzni,de még benézek ma!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép volt a mai nap! Imádtam! Kép

Persze dühöngtem is ma egy sort. Kép Elromlott a februárban vásárolt 6. érzék mosógépem (benne az összes konyharuhámmal Kép), nem szivattyúzza le a vizet. Hívom a szervízt, közlik, hogy eresszem le a vizet, nézzem meg, hogy mi van a szűrőben (mert szerintük biztos van valami). Leengedtem, persze semmi nem volt benne. Hívtam újra a szervízt, kérték, indítsam el az öblítést, most már biztos jó lesz. A gép öblített, víz bent maradt Kép. Ismét! Telefon újra, és minő csoda, belátták, a gép tényleg elromlott, holnap jön a szakszervíz és megjavítja. Csak ezzel elment a fél délelőttöm, mert ugye fenti műveletek közben számolnom kellett Csabika jelenlétével is, bár nagyfiúsan segített. Kép "Tixianya ne aggódj, ha felnőtt leszek utána mosógépszejelő leszek és én megjavítom majd a mosógépedet. Van ám szejszámom is! " KépKépKép Tünemény volt. Ha kellett, a csövet fogta, hogy ne folyjon a víz, amíg én a vödörből kiöntöttem a már leengedett vizet. Szóval ügyes volt! Kép

Ebéd után kimentünk a levegőre, és elkezdtük a tereprendezést a ház előtt az előkertben, mert holnap mehetek a kertészetbe a megrendelt csodasövényemért. Amit max 2 napon belül el kell ültetni. Soha jobbkor, Nagycsabi napokig látástól vakulásig dolgozik, így megint Csabikával ügyeskedünk majd. Amúgy későbbre ígérték a sövényt, amikor már a férjem is itthon lett volna, de hamarabb érkezett. KépKép Remélem, nem lesz holnap és holnapután eső.

Györgyi! Sajnálom, hogy muszáj 3 hónapot kivárnotok, hogy tolódik minden, de ha a Doki így látja jónak, az biztos úgy a jó. Gondolj arra, hogy jön a sok napsütés, a feltöltődés ideje, mire újra belevágtok a baba-projektbe, a tested is felkészültebb lesz. Kép Amúgy nem hiszem, hogy beelőznék, az előzmények ismeretében nagy csoda lenne, ha mégis. Pihenj sokat, egyél sok-sok természetes vitamint (lassan úgyis itt a szezon Kép), sétáljatok nagyokat Nikikével, és legközelebb minden oké lesz. Kép
Csabika sem bírta eddig az oltásokat, Apával ketten fogtuk le, plusz a védőnéni, a doktornő pedig szúrta Kép. Azóta már doktorbácsink van, de szerintem most is üvöltés lesz, és közelharc, de ennek meg kell lennie Kép. Amúgy egy-egy kisebb hőemelkedés, a 15 hónapos után kevés kiütés, szóval az utóhatások gyengék voltak. Remélem most is így lesz, mert ha minden igaz 6-án (változott a prg) kapja a szurit, 10-én pedig utazunk Csabi szüleihez Mohács mellé. Reménykedem, hogy minden rendben lesz.

Amúgy mi sem vagyunk nagy sütisek (főleg a két Csabi), de próbálkozom időnként és örülök, ha elfogy Kép. Ezért jó nekem a muffin, mert 12 darab azért elfogy (igaz nem aznap), ha tepsivel sütök, akkor még a szomszédok is kapnak, mégis egy része a kukában landol Kép. Annyit megenni képtelenség!

Vera! Drukk az UH-hoz, én is nagyon várom majd a beszámolót! És tanulj sokat, sokat, sokat...
A munkahelyemen nem maradhatok csak úgy, ezért kell kitalálnom valamit. Vagy táppénz, vagy fizetésnélküli szabi, még nem tudom. Csak valahogy szeretném megtartani a munkaviszonyomat, mégis 11 éve vagyok ott állásban. Meg a szívem is a biztosítóhoz húz, szerettem azt csinálni nagyon! Más munkakörben, ha már a diplomám is meglesz majd, akkor szívesen dolgoznék ott tovább. Hogy igazából mi vonz ebben a szakmában, azt majd személyesen, mert így leírva, olyan száraz, olyan reklámszagú lenne, pedig nekem a lelkem van benne Kép.
A "barátnő-műtét"-tel kapcsolatban én is így gondoltam, hogy lemaradtam valamiről aztán jöttem rá, hogy Eleni barátnője a Doki műtétjéről beszélt, hogy őt nem műtik meg talán. Kép

Eleni! Mész holnap a Dokihoz? Jobban vagy már? Igazad van a trauma/stressz és a gyulladás összefüggésében! Jó, hogy Anginak tudsz segíteni a tanulásban, és még jobb, hogy időnként igényli is Kép. Úgy várom már azt az időszakot én is, amikor Csabika iskolás lesz. Tudom, még előbb az ovi, meg nem is akarom siettetni az időt, csak olyan aranyosak, ahogy okosodnak, ahogy büszkék magukra. Ja, ma mondta Kiscsabi: "Nem is megyek inkább oviba, mejt ott vannak kibiálós gyejekek." (kibiálós=kiabálós) Erre varrjak gombot! Kép

Most megyek altatni, de még visszanézek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Hahó! A profilomban meglepetés!

Majd keresek még képeket Csabiról, amik jobbak, de örömömben, hogy le tudtam kicsinyíteni és be tudtam rakni, már nem keresgéltem.
beatrix28
 
 


Kedves Barátnőim !

Remélem, nem érzitek túl korainak ezt a megszólítást, én egyszerűen most így találtam természetesnek. Tényleg furcsa, hogy látatlanul ilyen jól megértjük egymást, és olyan, mintha már évek óta beszélgetnénk.

Györgyi, ne szomorkodj amiatt a három hónap miatt. Az semmi, ha arra gondolsz, hogy milyen gyorsan repül az idő, főleg ha szép időnk lesz.
Hidd el, a lehető legjobban sült el a dolog ( az adott szituációhoz képest ), mert nem kellett semmiféle méhtisztítást és egyéb kínokat végigcsinálnod. Szépen természetesen lezajlott minden, de azért a 3 hónapot tartsd be, addig felkészül a szervezeted egy TÖKÉLETES terhességre ! Én nem úsztam meg a kitisztítást, és az bizony nem volt egy leányálom. Elég aggressziv dolog szerintem, még akkor is , ha altatásban csinálták. ( Az altatástól egyébként is totál rosszul voltam.) És aztán az volt a "parancs", hogy minimum FÉL ÉVIG nem szabad teherbe esni. Én is alaposan kiakadtam ettől. Gondoltam persze, hogy nekem fél év nem is sok egy teherbeeséshez...azóta több, mint egy év eltelt ...HIÁBA. De ez én vagyok, nem Te. Neked pedig sikerülni fog, meglátod.

Beatrix, rettentő élvezettel olvasom a Csabika sztorikat. Hihetetlen, milyen aranyos, eredeti dolgokat képesek csinálni a kicsik. Én pl. soha nem hittem volna, hogy a gyermekeim ilyen féltékenyek lesznek egymásra. Krisztike teljesen felháborodik, ha Angélát is ölelgetem, szeretgetem. Emiatt rengeteget harcolnak egymással, mi pedig hiába magyarázzuk neki, hogy Angi is a kislányunk, nem akarja tudomásul venni. Este kétségbeesetten kezdett ordítani apának, hogy " Apa, anya nagyon bánt !" A férjem megkérdezte, miért, erre azt mondja a kicsi : " Ölelgetni meri Angélát !!!!! " És közben szívszaggatóan sír, üvölt... Annyiszor beszélgetek vele erről, de nehéz neki megérteni, hogy nem csak ő a gyerek. Pedig annyira szeretik egymást, és nincs is semmi baj addig, amíg én nem kerülök a képbe. Annyira nehéz ezt jól csinálni, hiszen mindkettőt egyformán szeretem, és nem is kivételezek velük. Mégis előfordulnak ilyen kellemetlen incidensek.

Vera, nagyon nagyon várom az UH beszámolót. De jó Neked ! Én is olyan szívesen mennék nézegetni a tüszőcskéket ! Ehelyett azonban fogorvoshoz megyek, hogy kihúzzák azt a fogamat, amit hiába gyökérkezeltek majdnem két hónapig. Alaposan megszenvedtem vele, és sajnos mégis hiába. Most aztán egy ideig fogatlan banya leszek. ( Még jó, hogy csak akkor látszik, ha nagyon vigyorgok. Igy kénytelen leszek visszafogni magam.)
Köszi a recepteket !!!!
Tényleg félreérthető volt a műtétes dolog. A Dokit nem fogját műteni, nem a barátnőmet. Állítólag rosszabb a gerince, mint gondolták, és nem tenne jót a műtét. De kérdezd csak meg, biztosan elmeséli. Úgyis kíváncsi vagyok én is, mi van vele. Holnap nem megyek, mert úgy néz ki, rendbe kezdek jönni.
Nagyon szép helyre akartok menni. Olyan ismerősnek tűnik... Bosszant, hogy nem jövök rá, hol van, pedig már voltam ott. ( Magas Tátra, vagy Svájc ? .....????)

Most beesek az ágyba. Rémesen fáradt vagyok. Az előbb elaludtam a Kicsivel, de aztán idejöttem Angit megpuszilgatni, és itt ragadtam a gépnél.
Jó éjt Nektek !

EleniKép
oxay
 
 


Sziasztok!Vera!Először is természetesen én is nagyon drukkolok neked.Remélem minél hamarabb sikerül nektek a baba.Természetesen mindenkinek szurkolok akik most a babavárás előtt vannak.Sok kitartást a sok vizsgálathoz.Én is előtte állok de sokszor ugy érzem hogy nincs elég erőm,kitartásom az egészet végigcsinálni.Viszont ezt biztosan nem mondanám ha még nem lenne gyermekem.Egyébként is ha nagyon magam alatt vagyok akkor ugy gondolom ,hogy nekünk már nem lesz több gyermekünk.Ha viszont éppen jo napjaim vannak akkor azt mondom hogy ha kétszer sikerült akkor miért ne sikerülne harmadjára is.Ezen a "dolgon" lemérhető ,hogy milyen ingadozo a hangulatom.Olyan mint ha állandoan egy hullámvasuton üllnék.Hol nagyon rossz a hangulatom hol pedig szo szerint fel vagyok dobodva.Nem tudom ez mennyire természetes.Visszatérve a gyermekvállalásra ugy érzem azért is tartok az ujabb terhességtől mert rettegek hogy ujabb tragédia történik velünk.Sajnos mivel mi veszélyeztettek lettünk igy ennek megnőtt az esélye.Erre viszont sokan azt mondanák ,hogy igy nem szabad ujra babát vállalni hanem még várnunk kellene.Az idő nem fog segiteni.Visszatérve mégegyszer nagyon szurkolok értetek.Vera!Nagyon várom holnap az ultrahangos vizsgálat eredményét.Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Beatrix!Nagyon örültem neki,hogy betettél a profilodba egy képet Csabikáról.Nagyon aranyos!!!Az a csibészes mosoly....

Felbuzdultam,és én is tettem egy képet Nikikéről.Lehet,hogy ez sem egy tuti kép,de az egyik kedvencem.Megtalálta a tavaly nyári kalapját,és felvette.Így pontosan a hátulja van elől,de sebaj!!!

Egyébként köszönöm mindenkinek a biztatást!Mára teljesen belenyugodtam a pihenőbe,és beláttam,csak árthat,ha sietettem a dolgot.És azt sosem bocsátanám meg magamnak.
Tegnap este kapott el egy "roham",hogy nem bírom ki,de ahogy jött,úgy menet is.

Jó éjszakát!

Györgyi
györgyi27
 
 


folytatom....Ma elég jo napom volt.Miután elvittem Gagát az oviba elmentem a barátnőmhöz.Tök jot beszélgettünk.Ő még gyesen van a két és fél éves kislányával.Egyébként a férjeink révén ismerkedtünk meg több mint két éve.Ő is kijár sziriába.Ő is a saját bőrén tapasztalja hogy milyen a gyereknek mikor az apukája kimegy dolgozni.Éppen azt mesélte ma,hogy Szandra most azt mondogatja,hogy neki nincs is apukája.Ő is most van abban a korszakban amikortól egyre nehezebb.Ebéd után nekifogtan a nagytakaritásnak.Nagyon utálom,de csak addig rossz amig el nem kezdem.A nagyszobát teljesen be is fejeztem.Holnap folytatom a következő helyiséggel.Igy persze gyorsan eltelt a délután és már mehettem is az oviba.Aztán persze mivel nagyon jo idő volt még lenn maradtunk focizni.Ma biztos a jo idő miatt is elég jo kedvem volt.Most már tényleg befejezem,mert most kezdődik az élménybeszámolo az ovirol.Jo éjszakát mindenkinek
mona24
 
 


Györgyi! Nikike igazi hölgy! Kép És olyan szép, olyan babás. Ezért a tündéri tekintetért szeretnék egy kislányt is! Amúgy lehet, hogy Nikike tud valamit, új divat "elöl a hátul". Kép Ezt egyszer Kiscsabi mondta. Kép

Mona! Örülök, hogy jobb a kedved. Kép A takarítást nekem is meg kell majd csinálnom, azt hiszem jövő héten, még húsvét előtt, oltás után. Amolyan kötelező tavaszi nagytakarítás lesz. Szerencsére könyvet nem kell majd porolni (most csináltam), azt úgy úúútálom. Kép
Nem irígyellek Benneteket ezért a távollétért. Biztos meg lehet szokni, de én úgy érzem, nem bírnám könnyen, nem is csoda, hogy hullámzik a hangulatod! 5 hétig a Párod nélkül, hát nem lehet leányálom! Kép
Kívánom, hogy minden nap találj valamit, ami jó kedvre derít! Kép
Jó takarítást! Kép

Álmodjatok szépeket!

Beatrix
beatrix28
 
 


SziasztokKép
beatrix28
 
 


Remélem, hamarosan mindenkinél kopogtat! Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Lányok! Most akartátok behozni a hétvégi pangást!? Helyes-helyes! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Györgyi, Beatrix, csodálatosak a gyerekek! Én is akarok egy Nikit és egy Csabit is!!!!!!! Most azonnal!!!!! Nálunk Luca és Marcell lennének. Ez már régen eldöntetett.

Köszönöm, hogy így drukkoltok nekem! Sajnos a petefészkeim ebből mit sem vettek észre. Kép Még egy árva darabka tüsző sem látható. Kép A méhnyálkahártyám is igen-igen vékonyka. Vasárnap megyek újra. A Doki szerint addig még bármi lehet, de nem volt valami meggyőző. Az már a 13. nap lesz. Részemről letettem erről a ciklusról, bár a remény megmarad. Mindig volt olyan érzésem, hogy ha van is egyáltalán néha ovulációm, az akkor esetleg nem középidőben, hanem a ciklus második felére esik. De a clostitól csak történnie kellett volna már valaminek (a kis adag ellenére is). Gyulladásra utaló jel nem volt. Mindenesetre iszom még a 14. napig a cickafarkfű teát, napi két csészével.

Györgyi, örülök, hogy "összeszedted" magad! Te nagyon erős vagy. Hipp-hopp és elrepül az a három hónap, meglátsd! Tudod, leszünk mi még egyszerre babásak, és tologatjuk a babakocsikat. Amennyire nálam is haladnak a dolgok, mindenki be fog előzni. De csak nyugodtan! Kép Kép Kép Kép

Eleni, megkönnyebbültem, hogy már jobban érzed magad. V.szeg tényleg pszichés alapon volt nálad a kavarodás. Anyukám is mindig ilyeneket "játszott", ha valami történt. 30 év dohányzás után most már 1 hónapja, hogy nem szívja a bűzrudat, és visszatért az 1 éve elmaradt mensturációja. Szerintünk legalábbis e miatt van. Reméljük, nem valami más ok áll a háttérben.
A virtuális valóság áldásos hatása, hogy mi ennyire jól elbeszélgetünk, és megértjük egymást. Csak a lényegre koncentrálunk, az igazi emberi "érzelmek" kerülnek felszínre, ilyenkor nem számít semmi más. Rengeteg pozitív oldala van az ilyen jellegű kommunikációnak. Persze lehetne sorolni a negatívumokat is. Majd eldől minden, ha találkozunk.
Most már értem a "műtétes" problémát. Ne ijeszgess ilyenekkel, légyszíves. Ennyire rossz állapotban lenne szeretett Doktorunk? Ma reggel nagyon oda volt, azt láttam, de nem tudtam vele beszélni erről, mert sietett megbeszélésre, az asszisztensnő előtt pedig inkább nem. Vasárnap majd érdeklődöm, és beszámolok. Imádkozzunk érte! Megérdemli!
Fogorvos ügyben együttérzek. Kitartás! Lesz még gyönyörű szép mosolyod. Kép Nekem is mennem kellene. De most mindig máshová csoportosítom át az erre szánt pénzt. Csak nehogy megjárjam.
Vettem grapefruitmag-kivonatot. Már ittunk is belőle. A Férjem kijelentette, hogy soha többet, de úgyis én győzök! Kép Kép
Utazásunk célját eltaláltad: Magas Tátra (bár Svájc se lenne rossz Kép Kép). Én még soha nem voltam (csak a Balkánokat ismerem, mint magasságokat), de a Férjem gyerekkorában évente járt oda a szüleivel. Mindig tervezte, hogy elvisz egyszer engem is. Ez lesz a diploma-ajándékom. Kép Vagy, ha a sors kegyes, akkor baba-ajándékom is. Esetleg ott fogan meg a trónörökös Kép. De addig nem akarok várni. Különben sem biztos, hogy megyünk (szabadságot kell előre intézni, és a piszkos anyagiak).

Beatrix, megértelek mosógép ügyben. Kitartás! A húgomék és egy ismerősömék is épp most járnak hasonló cipőben. A húgomék mosógépe cserés lett, és nem is kaptak már olyat, amilyen eredetileg volt nekik. A tömeggyártás hátránya a nagy hibaszázalék. A lényeg, Csakika ismét megoldotta a helyzetet. Csúcs az a pasi! Kép Kép Kép
Sövényültetéshez, úgy tűnik kellemes időd lesz. Jó munkát hozzá!
Ha marad máskor süti, akkor szólj, és küldöm a Férjem. Biztos vevő lenne rá. Kép Kép

Mona, jellegzetes depressziós tünetek, amiket írsz magadról. De még nem olyan vészes, ha ez megnyugtat. Kép Kép Nagyon jól veszed az akadályokat. Azzal, hogy már beszélsz róla, és keresni kezdted a kiutat, máris tettél egy lépést a "gyógyulás" felé. Bár a lelki sebek szerintem soha nem gyógyulnak be, csak az idő múlásával beforrnak annyira, hogy már ne vérezzenek. Igaza van Beatrix-nek. Nem véletlen, hogy ez történt veled, ha ilyen sokat vagy egyedül. Persze járogatsz emberek közé, említetted a családod is, de ez mégsem ugyanaz, mintha mindig lenne melletted valaki. Nagyon drukkolok Nektek, hogy sikerüljön rendbehozni az életeteket. Nagyon akarni kell, és csinálni, és akkor sikerülni fog. Mindent bele!!! További jó takarítást!

Msot megyek dolgozatot írni. A Férjem is jönne dolgozni, már többször is kerülgetett. Még jó, hogy van másik gép, de az Internetről úgyis én szorulok ki Kép Kép Kép.

Gyönyörű szép ez a napsütés. Nekem is jobb kedvem lett! Kép Kép

Puszi Neketek! És már nagyon találkoznék veletek!

V.
vera77
 
 


Beatrix, külön útvonalon kérd meg azt a gólyát, hogy jöjjön errefelé is, légyszi'! Kép
vera77
 
 


Sziasztok !

Gyönyörűek a gyerekek !!!!! Komolyan mondom, bármelyiket elfogadnám.
Én is kedvet kaptam , és beletettem a profilba egy képet a gyerekekről. Igaz, még a nyáron készült, de most ezt találtam, amelyiken mindkettő rajta van.

Este még jelentkezem !
Puszi mindenkinek :
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Eleni!Nagyon aranyosak a lányok!!!Örülök,hogy Te is kedvet kaptál,és tettél be képet.

Vera!Nagyon sajnálom,hogy nem sok biztató volt ma,de ne add fel!!!!!Kitartás!!!!

Most csak ennyi,de később még benézek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !

Kicsit zűrzavaros itt a hangulat, mert Angikám megint a leckéjével bajlódik, és közben neki is segítgetek. Most adtam neki feladatot, addig firkantok néhány gondolatot.

Vera, sajnálom , hogy Neked sem nagyon aktivizálja magát Clostyka. Valahogy ugyanígy jártam én is, még a méhnyálkahártya sem vastagodott meg tőle...de azért ne add fel, vasárnap még lehet, hogy megmutatkoznak azok a huncut tüszőcskék !!! Igenis imádkozom Érted, hogy legyen már kisbabád, ha nem Clostyval, akkor anélkül !!!!!!!!!Minél hamarabb. Mi közel lakunk a Zagyvához, és itt rengeteg gólya sétafikál tavasszal.( Még nem érkeztek meg, de ha látok egyet, AZONNAL Hozzád küldöm ! )
Neked már annyira kell az a kisbaba, úgyhogy TE FOGOD KEZDENI, O.K.?!

Györgyi, Beatrix! Gaga után a Ti gyönyörű gyermekeiteket is elmentettem a képtáramba. Annyit tudok gyönyörködni a kisgyerekek csodálatosan tiszta tekintetében. Nincs annál szebb érzés. Mindegyik egy egyszeri, megismételhetetlen , utánozhatatlan egyéniség. Az egyik huncut,csillogó szemű, a másik ártatlan és végtelenül bájos...

Mona, nem hiszem, hogy igazuk van azoknak, akik azt tanácsolják Neked, hogy ilyen pesszimista , depresszív lelkiállapotban ne legyen még babád. ÉPPEN azért kellene az a kisbaba, mert egyedül az tudna Téged ebből a mélységes szomorúságból kirántani. Én erről meg vagyok győződve, hogy Neked minél hamarabb kell egy kis Gaga-testvérke, akivel újra átélheted, szinte visszakaphatod azt az érzést, amit elveszítettél. ( Bocsáss meg, nem tudom úgy kifejezni magam, ahogy szeretném, és esetleg szomorúvá tesznek a gondolataim.)

Hát a nagy muffin sütésem befuccsolt. Az én tepsim már teljesen tönkrement, az Intersparban pedig már nem volt egyetlen darab sem. Úgy elszontyolodtam, mert teljesen beleéltem magam, hogy végre sütök valami finomat.

Véget ért a móka mára, megyek az ágyikómba, mert nem bírom tovább nyitvatartani a szemeimet.
Jók legyetek ! Továbbra is szép álmokat, meg minden jót !

Küldök Nektek egy JÓMADARAT, akivel igen nagy lelki rokonságban vagyunk egymással, különösen csoki-ügyben. Nagyon kedvenc filmsztárom ő is.

Juj, olyan vagyok, mint egy rossz gyerek.
Puszi :

EleniKép
oxay
 
 


Sziasztok!

A mai nap nem tartozik a kedvenceim közé. Itt úgy fúj a szél, hogy majd' feldönt, Csabika nem is akar kint lenni. Csak elsétáltunk de. tojásért, kb. 100-150 m, de máris jönni akart be. Mondjuk nem csodálom, elég kellemetlen érzés, ráadásul a homokot is viszi a szél az ember arcába. Kép

A mosógépem jó, csak egy műanyag bigyó akadt el benne. Én azért nem találtam, amikor szétszedtem, mert a szűrő átengedte, és már a vízleeresztő rendszerében akadt el. Szerelőbácsi kiszedte, és mindezt garanciában, pedig ez ugyebár nem garanciás probléma. De rendes volt. Beszélgetett Csabikával is, sőt odaadta neki a műszerét, az aksis fúrót, így belopta magát a gyerek szívébe. Kép

Szegény párom, még tegnap 700 km levezetése, és a közbeni munka után, még itthon lapátolt egy sort. Előkészítette az előkertet a sövény ültetésére. Nekem nem engedte, hogy bármit is csináljak (még a méhszájfagyasztás miatt, ugye nem lehet erős fizikai munkát végezni), így maradt a nézelődés, és a játék Kiscsabival. De közben a fene evett, mert igenis szeretttem volna én is csinálni. Szeretem a kert rendezgetését Kép. De majd húsvét után jön el az én időm, akkor fogok sok-sok virágot ültetni. Van a ház előtt 2 virágoskertem, együtt kb. 6 nm, és a teraszra kb. 8 m hosszan lesznek virágládák kirakva. Remélem, csudaszép lesz!
A fű még nem nő Kép, sajna éjszakánként még elég hideg van, meg ugye a napocska sem sütött túl sokat. De tudom, türelem füvet terem Kép.

Eleni! Nagyon szépek a lányaid! Kép Írtad ugyan, hogy Angi már nagylány, de a kép láttán meglepődtem, hogy már ilyen nagylány?! Kép Biztos klassz lehet lányos anyukának lenni. A második babánál én is lányt szeretnék, de ha fiú lesz, akkor is boldog leszek! Kép
Gombóc Artúr Kép hmmm... én is szeretem a csokit, bár az én felsorolásom azért rövidebb lenne... Kép

Vera! Olvastam a Clostys topicban, hogy azért van még remény ebben a ciklusban is! Ne add fel! Kép
A gólya mindenkihez eljut majd! Kép Fogorvos ügyben én is hasonlóan vagyok, csak engem a félelem tart vissza. Annyira be tudok parázni, pedig a dokinénim egy tünemény, és még sosem fájt, amit csinált. Időnként összeszedem a bátorságom és elmegyek hozzá. Aztán mindig közbejön valami, megtörik a lendület, és újra jön a para. Kép
Az internethez vehetnétek egy olyan kütyüt, ami vezeték nélkül is lehetővé teszi, hogy mindkét gépen lehessen internetezni, azt hiszem, megosztással. Nálunk ilyen van, így a nyugisabb időszakban (amikor Csabika alszik már este) mindketten tudunk lógni a világhálón. Kép
A főzésben minden reform Nálatok? Klasszul hangzik amit írtál. Kép Ki is fogom próbálni a hétvégén, csak ugye egy csomó mindent be kell szerezni hozzá.
Jó tanulást Neked! Szorítok nagyon a vasárnapi UH-hoz! Kép Tényleg akartam kérdezni: ezeket a vizsgálatokat hüvelyi UH-gal csinálják?

Györgyi! Ma voltatok a játszócsoportban? Hogy van Nikike?
Örülök, hogy jól vagy! Kép

Mona! Hogy haladsz a takarítással? Gaga számolja a napokat? Gondolom, nagyon izgatott már. Kép Mikor műtik a férjedet?
Sajna, a gyerekek nem mindig értik meg, hogy anya vagy apa muszáj, hogy dolgozzon. Gaga jól veszi ezt az akadályt? A férjed mit dolgozik Szíriában (lehet passzolni is)? És nem is akar itthon dolgozni? Vagy csak majd évek múlva?
Bocs a sok kérdésért, nehogy azt hidd, hogy túl kíváncsi vagyok KépKépKép!

Most megyek halat sütni, de ma leszek még.

Legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Györgyi,Beatrix nagyon szépek a gyerekek.Örülök,hogy legalább képeken megmutatjuk egymásnak a gyerekeket.Remélem ,hogy csak bővül a mi kis társaságunk ami persze azt is jelentené,hogy egyre több baba születik.Beatrix!Éppen most akarok nekikezdeni a takaritásnak,de most tényleg nincs kedvem hozzá.Sétálni se lenne kedvem ebben a nagy szélben.Hiába süt a nap,hűvösnek érezzük az időt.Már alig várom a meleget.Gaga persze az apukáját várja.Éppen akkortól lesz tavaszi szünet az oviban amikor a férjem hazajön.Egy pár napig együtt leszünk aztán husvét után egy két nappal bevonul a korházba.Csak már tul lennénk az egészen.Egyébként kőolajosként dolgozik sziriában.Ez a szakma magyarországon majdnem teljesen megszűnt.Mielőtt kiment a szolnoki kőolajkutato vállalatnál dolgozott de sajnos ez a nagy cég is teljesen leépült.Ugyhogy ha ebben a szakmában szeretne érvényesülni muszáj kijárnia.Mostanában viszont már azt vettem észre rajta,hogy kezd belefásulni az egészbe.Gyerek szempontjábol viszont ez egyáltalán nem ideális megoldás.
mona24
 
 


Sziasztok!

Délutánra azért szép idő lett. Kép A szélerősséget én úgy mérem, hogy Csabi bírja vagy nem. Hát délután már bírta, igaz csak kint a napon. Jót sétéltunk, megjelöltük a sövény helyét (kikaróztuk), ez ugye könnyű "fizikai" munka. Kép

Velünk szemben az épülő házak elé ástak egy-egy gödröt, az esővíznek. Csabika meglátta: "Tökéletes csapda! Bele ne ess! Ne aggódj, én vigyázok magamja!" Kép Hogy honnan veszi ezeket a szövegeket?!

Mona! Gondoltam az olajra, de nem lehettem benne biztos, ezért kérdeztem. Elkeserítő, hogy milyen leépítések vannak, de politizálni nem akarok, így csak megjegyeztem. Kép Biztos a Férjednek is rossz ez a nagy távolság és a nélkületek töltött idő. Mert a munka nem minden! Azért biztos nehéz lenne Neki feladni ezt a munkát, és belevágni a bizonytalanba. Csak ezt meg a házasságotok bírja nehezen. Igaz?

Mennem kell, Kiscsabi: "Hagyd máj a gépet, éhes vagyok mint a csuda. Kéjek külön is pájizsit tányéjja ne csak a kenyéjje!" Ezt már vagy ötször elmondta, úgyhogy nincs pardon, mennem kell. Kép

Még jövök,
Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok !

Úgy látom "hétvégésedik" a hangulat, egyre kevesebb a hozzászólás. Nem baj, majd belódul megint a hét elejétől.

Olyan csodálatos lenne ez az idő, ha nem fújna ennyire a szél. Na, de legalább Napocskában nem volt hiányunk.

Megtörtént a foghúzás. Ezen is túl vagyok. Emlékbe eltettem ezt a komisz fogamat, hogy emlékeztessen, mennyire fontos, hogy IDŐBEN elmenjek fogorvoshoz. Mindig azzal hőzöngtem, hogy nekem bizony egyetlen fogam sem romlott el , mióta Angival terhes lettem ( jó régen !!!). Tényleg nem is romlottak a fogaim, éppen elég volt, hogy ez az egy tönkrement. Ráadásul alattomosan, úgy , hogy észre sem vettem. Pechemre még a hosszas gyökérkezelés sem segített, és most itt ülök fogatlanul. Most várhatok legalább egy hónapot, mire sikerül pótolni. Úgyhogy azt javasolnám mindenkinek, hogy -bár megértem, ha nem szerettek fogorvoshoz járni -, mégiscsak érdemes rendszeresen utánanézni, nem rendetlenkedik-e valamelyik fogatok. ( Ez úgy hangzik, mint egy fogorvosi reklám...)

Vera, nagyon eltűntél ! Mi a helyzet Veled, hogy érzed Magad "tüszőileg " ? Gondolom, Te is várod a vasárnapot. Mi is nagyon kíváncsian és BIZAKODÓN várjuk a jó hírt !!!!!!!!!!!!!!! Reméljük, a hétvége ellenére azonnal tájékoztatsz.
Egyébként nagyon tetszik, hogy a főzésben reformos vagy, vagy legalábbis annak tűnik a dolog. Lehet, hogy kiakadtok, de én már 20 éve vegetáriánus vagyok. Ez nekem nagyon jó, és egy cseppet sem hiányzik, hogy húst egyek. De tejtermékeket én is sokat eszek, főleg túrót, joghurtot, tejet nem annyira, kefírt..stb. Nagyon változatosan lehet így is főzni, csak legyen az embernek energiája és fantáziája. Na, erről majd szóban. A csokievés egyébként nem illik a képbe, néha sikerül is lemondanom róla, de sajnos csak rövid időre. Mikor Angival terhes voltam, egyáltalán nem ettem,és egyéb édességeket is csak nagyon mértékkel.Persze ezt Németországban sokkal könnyebb volt megvalósítani, mert ott olyan óriási választék van, hogy nem éreztem, hogy hiányozna valami. Lényegesen kevesebbet is híztam egyébként ( 8 kg-t, és Angi ebből 3150 gramm volt), és könnyebben viseltem a "terhet", mint Krisztikével, akivel több, mint 12 kg-t "dagadtam". Persze ez sem sok, de én még ezt a keveset is megéreztem.

Most annyira éhes vagyok, és olyan büntetés, hogy a fogam miatt nem ehetek. Legszívesebben felfalnék mindent. Na, majd holnap.

Na, sziasztok, megyek a gyerekekhez, gyönyörködöm bennük, hogy milyen jóétvággyal esznek. ( ezt nevezik mazochizmusnak..)
Puszi mindenkinek !
egy éhenkórász
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Baatrix!Ma nem voltunk bölcsiben.Kedden,csütörtökön járunk,de most csak kedden voltunk,mert tegnap nem volt játszócsoport.Kicsit hiányzott is Nikikének,de kárpótolta,hogy sokat voltunk kint.Tegnap is meg ma is.Ma délután kertészkedtünk mi is.Kis kertrendezés,és fűnyírás.Nagyon élvezte.Természetesen most sem akart bejönni.
Délelőtt voltunk vásárolni is egy kicsit.Vettünk Nikikének vékony kabátot,meg beugrottunk a bölcsibe a képekért.Lehet,hogy nem írtam,de egy hete fotózás volt a bölcsiben.Nekünk,játszócsoportosoknak is lehetett csináltatni.Mivel Nikikéről még nem volt ilyen "profi" fotónk,így csináltattam.Nem volt könnyű dolog.Ő volt a legnehezebb eset,de csak sikerült összehozni három mellképet.Szerettem volna teljes alakosat is,de az nem sikerült.
Elég jók lettek a képek.Minden beállításból hármat csináltak,így kapnak belőle a nagyszülők is,meg a keresztszülők.Biztosan örülnek majd neki.

Eleni!Hogy vagy így foghúzás után?Hogy bírtad a koplalást?Nem irigyellek.Ezek után tessék eljárni becsületesen évente ellenőrzésre!!!!!!!

Vera!Hogy sikerült a konzultáció?Haladsz a tanulással?Várom nagyon a vasárnapi beszámolót.Nagyon szorítok neked!!!!

Jó éjszakát!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Milyen szomorkás ez a mai reggel Kép

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem tegnap. A nap java része a vonatozással, sulival telt el. Amikor hazaértem: főzés, találkoztam egy ismerősömmel, majd ismét haza. Csaptunk egy görbe-szerelmes estét KépKép (Görbe azért volt, mert nem szoktunk inni alkoholt, de tegnap este 1-1 pohár vörösbort rendeltem el. Kép)

Eleni, remélem ma reggel már tudtál enni valamiféle pempős kaját! Kép Az is jobb, mint a semmi. Fizetés után én is megyek doktornénihez.

Gyönyörűszép lányaid vannak! Kép Kép Kép Kép Kép Majd csinálni kellene egy "Szolnoki babanetes gyerekek" képtárat. Azt hiszem van rá lehetőség. Ha van időm, kiderítem, és ha Ti is szeretnének, akkor megcsinálom.

Eleni, nem fogod elhinni!!! Én sem eszem húst már évek óta. (Azelőtt sem én tartottam el a henteseket.) Az utóbbi időben halat szoktam fogyasztani, a Doki "rábeszélésére". Nem mindig esik jól, de igyekszem heti egy-két alkalommal valamilyen formában rávarázsolni a tányéromra. De ha nem kell, akkor inkább kihagyom. Sajnos az utóbbi időben a tojás sem igazán megy. Pedig az is fontos lenne. Tejtermékek egyelőre jöhetnek. Ezért is írtam korábban, hogy nekem mennyire fontos a fehérje. Igazad van abban, hogy így is tökéletesen lehet étkezni, egyáltalán nem egyoldalúan, egyhangúan. Még a Férjemnek sem igen kell külön főzőcskézni, mert nagyon jól össze tudom hangolni a húsmentes és húsos fogásokat.
Tényleg reformos vagyok. Ebben még van bőven tanulnivalóm, de igyekszem. Egy biztos: tartósítószermentes táplálékot veszünk magunkhoz (persze nem kerülhető el 100%-osan, de nagyon odafigyelek; a Férjem kevésbé, de igyekszem én bevásárolni); gabonafélékben a teljeskiőrlésű liszteket használom, imádom a kölest, hajdinát, zabpelyhet... Nem eszek cukrot (ha édeset kívánok akkor méz v. barnacukor); illetve különböző tejkészítményekben is elkerülhetetlen (mazsolás krémtúró, a Kinder-tejszeletek) - ezek sajnos a gyengéim, bár mostanában már ez sem igazán kell. Húúú erről nagyon sokat lehetne írni. Inkább majd személyesen beszélgessünk erről.
Annyira drága vagy, hogy így akarod a babámat. Nagyon jól ráéreztél, hogy néha szinte szenvedek az ürességtől. Nem tudhatom, milyen az, anyának lenni, de azzzal nagyon is tisztában vagyok, milyen érzés annak hiánya. Az a legrosszabb, hogy egyáltalán nem tudhatom, valaha megismerem-e azt az érzést, amikor egy apró gyermek az én nyakamba csimpaszkodik, amikor rám függeszti ártatlan kis tekintetét, amikor nekem, és csak nekem mondja azt, hogy "ANYA"...
Holnap ilyenkor már talán az asztalon fekszem, és a Dokival együtt gyönyörködünk a tüszőcskéimben. Ha nem, akkor bőgni fogok, ebben most biztos vagyok. Azt nem kalkuláltam be, hogy egyáltalán semmi nem fog történni velem, nem számítottam arra, hogy teljesen üres lesz a pocim. Most ezen dolgozok, hogy ezt megemésszem, és ettől függetlenül bizakodva nézzek a következő ciklus elébe. Már mi is nagyon várjuk a gólyákat. Mindig figyeljük őket a Zagyva-parton (laktunk ott pár évig, és azóta visszajárunk).
Na, jól elkalandoztam ismét.
Szóval Eleni, jobbulást kívánok fog-ügyben (pontosabban: már "nem fog"-ügyben Kép). A húsmentes, reforméletről pedig majd jól el fogunk cserverészni személyesen.

Györgyi, neked is köszönöm a drukkolást! Ugye, majd tudsz feltenni képeket Nikikéről? Gyönyörű kislány. NAgyon élvezhette a tegnapi napot. A szél ellenére is kellemes idő volt. Vannak neki is kerti szerszámai?
Konzultáción sikerrel is jártam, és nem is. Annyit mondott a konzulensem, hogy jó-jó, aztán elsorolta a szerinte problémás dolgokat. O.K., mondom neki, de akkor segítsen már megoldani is, mert talán azért van így, mert nem tudom, hogyan is kellene. Természetesen nem sokat segített. Nagyon megjártam vele. Bár előtte figyelmeztettek rá, hogy nem jó konzulens, de a témát ő írta ki, így nem volt más választásom. Most itt agyalok egyelőre, és talán holnapra lesz annyi ötletem, hogy át tudom variálni. Már nagyon szorít az idő!

Beatrix, Csabika ismét hozta a formáját, úgy látom. Kép Kép Tényleg jó kis beszélőkéje van. Kíváncsi vagyok már nagyon. Talán az első talin nem is, de másodjára már esetleg velünk is ilyen kis "cserfes" lesz (ezt kislányokra szokták mondani).
Ne aggódj a Férjed miatt! Már csak ilyen a férfiak sorsa. Sokszor én is úgy sajnálom a párom, hogy munka után még ezt is meg kell neki csinálni, meg azt is. De közben látom, hogy sokszor élvezi is. És ha valamit igazán nem akar, akkor nem is fogja elvégezni. Bár nálatok most a sövényültetés nem ilyen dolog volt, ugye?
Nálunk is megoldható lenne a két gép internetesítése, de ezt én nem akarom. A Férjem így is sokat dolgozik a géppel+még az internetezés. Ha lenne a másikon is net, akkor én ott neteznék, a végén már házaséletet is ott élnénk. Na, jó ennyire nem lenne durva a helyzet, de bármi megtörténhet. Jobb a békesség.
A reformkodásról már fentebb írtam. Kép
Kérdezted, hogy hüvelyi UH van-e. Sajnos igen. Bár nem olyan vészes. Már volt ezelőtt is, lassan kezdem "megszokni". Kép

Mona, akkor szerdától már csak ritkábban tudsz jönni? Kép Kép Kép
Kívánok neked nagy-nagy kitartást és türelmet az elkövetkező hetekhez, és remélem, hogy a Férjed jól veszi majd a kórházi akadályokat. Talán megpróbálhatna egy kicsit szétnézni munka ügyben is. Valami hasonló munkaterületen, ahol esetleg az alaptudását kamatoztathatná. Kicsi fiad gyanítom, már nem fér a bőrébe.
Tudod mi lenne az igazán jó? Ha most sikerülne megfogannia egy babának. Esetleg ő "megoldaná" a problémákat.

Most megyek én is takarítani. Kicsit már süt a napocska is.

Holnap reggel 9-re megyek UH-ra. Kora délután jelentkezem, terveim szerint. Remélem, már nemcsak az üres pocit látja a Doki. Köszönöm, hogy biztattok, hogy velem vagytok.

Szép napot, kellemes hétvégét Mindenkinek. Kép Kép

Puszi: V.
vera77
 
 


Vera!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Megy a drukk!!!
KépKépKép

Puszi: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Vera!Nagyon szurkolok neked, hogy holnap csak jo hireket mondjon az orvos.Nagyon fogom várni az üzenetedet.Nem akarok nagy szavakat irni,de sokszor ugy érzem ,hogy igazságtalan az élet.Te biztosan tudod,hogy most mire gondolok.Akik mindennél jobban szeretnének kisbabát és mindent meg is tesznek érte azoknak nem vagy csak hosszu évek után "jön össze".Mások viszont eldobják maguktol/"jobbik esetben"/Ez a "megállapitás" mindkettőnkre vonatkozik/természetesen egy kicsit azért másabb,mert nekem itt van Gaga/Én is ovtam,vigyáztam,szerettem Dominikot és "igazságtalanul" elveszitettem.Ne haragudj ,hogy ilyen szomoru dolgokat irtam neked.Lehet hogy az időzités volt rossz.A világért sem szeretnélek megbántani.Sőt.Kivánok neked mégegyszer nagyon sok erőt és kitartást hogy az álmaidat megvalositsd.Az én véleményem ,hogy a mai orvostudományban sok problémán tudnak már segiteni.Viszont egyre jobban tapasztalom,hogy ha esetleg komolyabb a baj akkor tovább kell menni jobban felszerelt korházakba ahol esetleg jobban képzett orvosok dolgoznak.Nem gondoltál még erre?Pesten például elég jo meddőségi központok vannak.Ez persze csak egy tanács.Más.Nem foglak titeket elhanyagolni szerdátol.Persze ritkábban tudok majd a gép elé ülni ,de szükségem van mindannyiotokra.Csak reménykedem,hogy ha esetleg nem jelentkeznék akkor én is hiányozni fogok valakinek.Gondolok rád holnap.Jo éjszakát mindenkinek!Millio puszi
mona24
 
 


folytatom...Most lehet hogy én mondtam neked "butaságokat".Ez az egész olyan "pesszimista hangulatura" sikerült.Tegyél meg mindent,hogy sikerüljön.Muszáj sikerülnie.Te is mondogasd magadnak ezt.Puszi most már tényleg nem zavarlak.
mona24
 
 


Sziasztok!!!

Gyorsan leírom mi volt ma, de rohannom kell. Majd este még jövök!

A bal petefészekemben egy 15 mm-es domináns tüsző!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
20-22 mm-nél már reped! A méhnyálkahártya még csa 9 mm. Nem tudom mennyinek kellene lennie, de a Doki szerint ez még belefér.
Kedden kell mennem újra UH-ra, és megnézzük nőtt-e, repedt-e esetleg.
Lányok! Működik a szervezetem!!!!
Ebből még bármi lehet.

Most rohanok! Este még jövök!

Puszi Nektek! Köszönöm a drukkolást, biztos, hogy segített!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

V.
vera77
 
 


Oh! Majdnem elfelejtettem! Kaptam róla képet is! Kép Kép Kép Kép Kép Kép: ): Kép
vera77
 
 


Vera!

Nagyon örülök a jó eredményeknek! KépKépKép

Remélem, most megnyugodtál!

További drukk a sikeres akciókért!

+++++++++++++++++++++

KépKépKép

Este leszek, puszi: Beatrix
beatrix28
 
 


Vera !!!!!!
Annyira, de annyira örülök, hogy az leírhatatlan ! Ezek most nagy szavak, de tényleg így van ! Imádkoztam Érted, ez az igazság.
Juj, de szuper !!!! Úgy örülök, mint egy ovis.
De fantasztikus lehet, hogy tudjátok, OTT A LEHETŐSÉG BENNED, és egy-két napon belül VALÓSÁGGÁ VÁLHAT !
( Egyébként folyamatosan arra gondolok, hogy mennyire szeretném, ha én is így láthatnám, mikor érik meg egy tüsző, és nem csak találgatnék. Vagy ami mindig bekövetkezik, hogy utólag jövök rá, hogy történt valami. Olyan mafla vagyok, hogy ezt soha nem mondtam a Dokinak, hogy én ezt szeretném. De az is lehet, hogy két gyerek után ő sem gondol arra, hogy én mennyire szeretnék még egy harmadikat. Olyan aranyos, mert mindig azt mondja, hogy minden rendben lesz, csak ne védekezzünk...hát ezzel aztán jól ki vagyok segítve. Persze tudom, hogy a legnagyobb jóindulattal mondja, de szerintem nem sejti, mennyire "babamániában" szenvedek.)

Még annyi mindent akarok írni, de most ebéd jön. Puszi mindenkinek !

EleniKép
oxay
 
 


Sziasztok!

Annyira drágák vagytok, hogy így izgultok értem! Kép Kép Kép Kép Nagyon sokat jelent nekem. Tudjátok mi lenne a jó? Amikor megyek UH-ra, akkor jöttök Ti is, és ott izgultok az ajtóban. Kép Kép Kép Kép Kép Nem is csodálkoznának nagyot a kórház dolgozói, és a többi UH-ra várakozó. Mint egy nagy, déli család. Kép Kép Kép Kép Kép Bocsi, meglódult a fantáziám.
Ma egész nap vadalma fejjel szaladgáltam. A Férjem elnevezett "Hamupetécské"-nek. Látszik rajta, hogy mennyire örül.

Képzeljétek! Most néztem meg az UH-képeket, és látom, hogy a jobb oldali petefészekben is be van jelölve egy 8,2 mm-es tüsző. Hátha ő is behozza a lemaradást, és akkor lesz miből válogatni a kiskatonáknak. A méhnyálkahártyának kell még igencsak drukkolni, vastagodjon szépen.
Mindazonáltal nem ringatom magam hiú reményekben. Ti is tudjátok, hogy mennyire mindennek stimmelnie kell, hogy létjrejöjjön a terhesség. Számomra már az is öröm, hogy tudtam legalább érett petesejteket produkálni. Innen már, ha kis lépésekben is, de majdcsak célhoz érünk.

Mona, egyáltalán nem haragszom azért, amit írtál. Ha valami történik, elkerülhetetlen, hogy az emberben elkezdjenek motoszkálni a gondolatok, és ezeket felszínre kell hozni, ki kell mondani.
Természetesen már volt szó meddőségi centrumról. Ha nyárig, nyár közepéig nem sikerül a Dokival terhességet produkálnunk (jujj, ezt csúnyán fogalmaztam), akkor Ő nem fog tovább "kínozni" (ezek az ő szavai). Majd segít megfelelő központot találni. Amit lehet, szeretném, ha ő csinálna meg (itt gondolok a stimulált ciklusokra, a tüszőrepesztésre, a petevezeték-átjárhatósági vizsgálatra) mindent, amire neki tehetsége és lehetősége van. Ő most nagyon bízik a sikerben. Ha nem most, akkor majd legközelebb. Az ő szavaival élve: Meglesz ez!

Oh, ezt el is felejtettem mondani. Ha most azért nem sikerül, mert nem reped meg a tüsző, akkor egy ciklus kihagyás után Kép nagyobb adag Clostilbegyttel próbálkozunk, és akkor már tüszőrepesztő szurikat is fogok kapni. Ez mindenesetre biztató. Ha létrejön a terhesség, akkor egyből jön a progipótlás. Ezt is sikerült végre megbeszélnem vele. Mindennek eljön egyszer az ideje, csak türelmesnek kell lenni.

Eleni, itt máris Te jutsz az eszembe. Tudod, annyira átérzem, milyen cipőben is jársz. Én is úgy szerettem volna már az ősszel itt tartani, de beláttam, hogy nem kell elkapkodni. Semmi értelme nem lett volna a megfelelő idő eltelte előtt belefogni a gyógyszerezésbe. Sokszor kételkedtem a Dokiban, utólag mégis rájöttem - immár hideg fejjel átértékelve az eseményeket - , hogy jó döntéseket hozott. Utánaolastam a dolgoknak, és rájöttem ő nagyon jól csinálja. V.szeg igazad van abban, hogy azért nem néz nálad ilyesmit, mert már ott a két lányod, és Neked van ovulációd is a hosszú ciklus ellenére is. Hidd el, hogy nemcsak rajta múlik. Ha lenne a rendelőjében is hüvelyi Uh-, biztos meg lehetne vele egyezni, de így még velem is csak a macera van, pedig nekem a gyógyszer miatt muszáj a vizsgálat. Szerintem azért mégis megérne egy megkérdezést. Hátha! Legalább 1 ciklusban meg lehetne próbálni, biztos, ami biztos.
Nagyon tetszett a gólya! A Férjemnek is megmutattam. Tegnap mi is néztünk élő gólyákat (a Széchenyi ltp. előtt a vasút mellett is van gólyafészek, egy magas oszlopon). Kép Kép
Dokinkat tényleg nem fogják műteni. Azt mondta, hogy ebbe bele kell törődnie. Érte is elkezdhetünk imádkozni. Reméljük, sikerül valami más gyógymódot találnia, és legalább enyhülnek a kínjai. Ma sokkal jobban nézett ki, mint csütörtökön.

Beatrix, majd ugye elmeséled Kiscsabi hétvégi aranyköpéseit! Kép Kép
Györgyi, Nikike hétvégéjére is kíváncsi vagyok. És Eleni, Mona, Ti is meséljetek. Most Ti vagytok soron. Én is hozom a jó híreket, Ti is örvendeztessetek meg a kisgyerekes sztorikkal, amiket úúúúgy imádok! Kép Kép Kép Kép

Nem tudom jövök-e még. Fontos tennivalónk akadt!Kép

Szép estét!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera! Nagyon-nagyon örülök!Látod!Csak elindult valami.Bízzál a Dokiban és hamarosan "pocakosodsz".Annyira jó lenne!!! Most izgulhatunk keddig,hogy akkor mi lesz...Nem baj!Hamar eljön az is!
Tényleg annyira örülök.Jó olvasni a leveledet.Teljesen átjön rajta a Ti örömötök is.Szuper jó!
Olyan jó,hogy így összejöttünk.Együtt sírunk és nevetünk! Tudom elég giccsesen hangzik,de izgulunk egymásért,hol ezért,hol azért.Most értetek,de nagyon-nagyon!!!!!

Egyébként a mi hétvégén nem lett ilyen fantasztikusan jó,mit a Tietek. Sajnos Nikike tegnap reggelre belázasodott.Reggel hányt is,de utána semmi különös,csak a láz.A hányással egyébként a reggeli tejcsi jött ki,tehát,még gyomorrontás sem lehet.Este is lázkúppal tettem le.Reggelre semmi.Még hőemelkedés sem.Egész nap semmi láz,semmi levertség.Erre estére megint belázasodott.Most ismét lázkúppal feküdt le.Nem tudom mi lehet ez,de holnap irány a Doktor néni.Ha lesz láz,ha nem.
Egyébként egész nap semmit sem látszott rajta.Tegnap se nagyon.Délben már megevett volna egy lovat is,ha hagytam volna.Este már meg is ette!!! Amikor a láza 38 alá ment,már rohangált,huncutkodott.
Majd meglátjuk holnap,mit mond a Doktor néni.

Ja!Vera!Lecserélem a profilomban a képet.A TE kedvedért!Ma a TE napod van!!!!
Nem valami tuti jó a kép,mert a műtermi van lefényképezve (kamerával),de most csak így tudom.Egy-két nap után majd vissza is cserélem a másikra.Az élesebb,de ezen több látszik Nikikéből.Igyekszem a műtermi képeket digitalizáltatni egy ismerősömmel,de ahhoz idő kell.Egyenlőre csak így tudom betenni.Remélem így is tetszik!

Jó éjszakát mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !

Igaz, most csak "leskelődni" jöttem, mert annyira fáradt vagyok, hogy úgy gondoltam, holnap írok inkább, de mégis lenne hozzászólnivalóm.
Mindenkinek, hogy OLYAN ARANYOSAK VAGYTOK !
Úgy komplett az egész csapat.
Györgyi, most úgy együttérzek Veled. Olyan rossz az, ha a kicsik betegek. Én úgy godolom, hogy biztosan semmi komoly dolog nincs Nikikével, de tényleg el kell vinni orvoshoz. Meg fogtok nyugodni, és az is fontos. Én minden apróság miatt úgy elszomorodok, és mikor a gyerekek betegek, egy másodpercet sem tudok aludni, egész éjszaka ott fogdosom a homlokukat, hogy lázasak-e. Egyébként tényleg olyan érdekesek a gyerekek, hogy ahogy lemegy a lázuk, rögtön ugrándoznak, ficánkolnak. Ha étvágya is van, akkor semmi gond. És ha a hangulata is jó, akkor pillanatok alatt rendbe is jön.
Egyébként nagyon aranyos az új kép is !!! Legszívesebben én is állandóan gyerekek képeit nézegetném.Lehet, hogy Verának lesz igaza fényképalbum ügyben ?

Vera, hihetetlenül örülök, egész nap ezen járt az eszem. Képzeld, én komolyan gondoltam rá, hogy elmegyek ma 9-kor a Hetényibe, és oda ülök az UH elé. Aztán elképzeltem, hogy milyen jó lenne, mert rögtön látnám az arcodon a mosolyt, és akkor tudnám, hogy minden rendben. A Doki meg nézne nagyot, hogy mit keresek ott...
Igazad van, ő tényleg mindig a legtöbbet adja, amit megtehet. Nem is hibáztatom egy cseppet sem, csak úgy elábrándozgattam már arról, mennyivel jobb lenne, ha tudnám, látnám, mikor mi történik bennem. Lehet, hogy lenne már vagy 10 gyerekem, ha tudnám, mikor van a megfelelő időpont.
TUDTAM, TUDTAM !!!! Hogy Te is vegetáriánus vagy. Éreztem. Meg azt is érzem, hogy igenis lesz kisbabád. Annyira feldobódtam, hogy már megint egy hasonlóság. Hát, erről lenne mit beszélgetni. Remélem, hamarosan meg is tehetjük. Jaj, de szép lenne, ha már babával a pocidban beszélgethetnénk. Tudod, arra gondoltam, hogy én már úgyis kinövök lassan ebből a "terhes korosztályból", de sebaj. Majd izgulok Értetek, mintha a saját terhességemről lenne szó. Ezt ma nagyon így éreztem. Mintha a gyermekeim lennétek. Tegnap este azon kaptam magam, hogy itt sírdogálok a képernyő előtt, mikor olvasom a soraidat. Hogy mennyire vágyódsz egy kisbaba után. Ez csodálatos. Azonnal lefeküdtem, és kértem, hogy legyen. Majd jön az eredmény.

Alvás. Reggel soha nem bírok felkelni. Még a szememet sem bírom kinyitni, csak erőszakkal. Mennem kell.
Puszi mindenkinek !!!!



EleniKép
oxay
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: