Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Túl a második érettségi naponKép.
látszatra minden rendben zajlott,és a törit sem találtuk meg a netenKépKép!

Móranya

Hát ez elég borzasztóan hangzottKép.Hát igen, a szoptatás nem garancia semmireKép.Az egyik kolléganőm gyerekei között alig van egy év,mert anyukája azt mondta anno,hogy amíg szoptat,nem eshet teherbe...hááát,meglepődöttKép!
remélem,már jobban vagy,minden rendben,mert elég ijesztőnek tűnt a dolog...néha én is aggódok,ha hirtelen rámjön vmi,mit is csinálok...még jó,hogy azért vkit sikerült kerítened...
Otthoni úszás,aranyosKép.Aztán majd 1 évesen meg a Balcsiban lubickol a lurkó,az enyémet ki se lehetett hozni tavalyKép.
Ablak?Nálunk is van pár..Kép

Kriszta

Akkor remélem,sikerül feldobni az új képetKép!
Botrány....hát,mindig vanKép.Éppen most ne lett volna..?KépÉn csak azokon az embereken csodálkozom,akiktől kikerült...Szörnyű,hogy ilyen megbízhatatlanok.De hát sajnos jó pénzért mindentKépKépÉs ez nagyon elszomorít.Úgy tudom,nem kell újrairatni egynelőre,arra volt jó,hogy szegény érettségizőket idegesítik az elkövetkezendő pár napig mégKép.Mintha nem lenne elég bajukKép.
BölcsiKép.Na igen,én is így gondolom,hogy még nem kéne,amelyik csinálja,annak örüljünk.Ha gyötröm,attól csak rosszabb lesz,de ez nem számít.A Hóvirágba járunk az Ördögárok utcában,egyébként jó a böli,mindenben nem egyezhetünk meg.Legmérgesebb azért vagyok,mert az én kontómra akarnak spórolniKép.Na meg hogy a kicsikkel hasonlítjákKép.Azt miért nem veszik észre,hogy sok olyat is tud,amit a nála nagyobbak meg nem?!!!Mi értelme van az összehasonlításnak?Kép
Szóval lánykád pofija ennyire speckó?KépÉs Pestre kellett mennetek?Vagy már írtad,Mert az tudom,hogy voltatok már dokinál...És mennyiért csinálták?Gondolom,ezt is meg kell fizetni,de legalább nem lesz baja:9.Egyáltalán lehetne baj belőle,vagy ez egyébként ártalmatlan....?

Csirkesz


Ááááááá,nem ér kajáról beszélni!!!Olyan éhes vagyok,hogy a képernyőt is felfaltam volna,amikor olvastam,mit főzölKép!de hamarosan hozzák a Gyrosomat(ma dőzs vanKép),úgyhogy megbékéltemKép!
Technika érettségiKép!Ez muris...na,ez lesz nálunk tesiből detto,majd meglátod!Más güzül vmi komoly tárggyal,ezek meg hédereznekKép!Amíg ki nem találnak vmit...
Botrány:állítólag vki már reggel 7-kor megmutatta a feladatokat a tv-nek,aztán vmi ügyvédnél letétbe helyezte...aztán vitték ügyvédestülKép!Vmi iylet magyarázott a kollégám,mert én nem nagyon nézek tv-tKép!
Mr HisztiKép.Gratulálok a felálláshoz!Lehet,hogy ez volt a baja?KépLátod,máris elfoglalta magát vmi jobbal...csak győzzél figyelniKép!

Orsi????Kép
Bringa,néha azért jelentkezz beKép
Rupetra?Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Patri
Ha jól értem, rám célzol, hogy nem vettem fel a telcsit.
Bocs, de nem vagyok folyton-folyvást tel.közelben.
Sajnálom ami történt veled.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


AnyapocKép
Mi is vagyunk, csak a jó idő kicsalogat minket gyakran a szabadba.
Ma megbeszéltem apával a talit, hogy akkor legyen nálunk, örült neki, remélem majd sokat segítKép

MamikKép
Körkérdés: apukák is jöjjenek? Mert úgy lenne az igazi, amíg MI trécselünk ,hadd legyen már valaki, aki felügyel a lurkókraKépKép
Vagy?

pusz
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 

 
 

Bocs az off-ért...

MóranyaKép
Akkor szerencsémKép
Azt hittem, nekem szól "burkoltan".
Egyébként
mapett ez az Enikő, hogy elhintette a városban, ez annyira magánügy és nem bulvár-hír értékű, nem?

Kérdés ismét:
ha Ausztriába akarom a kicsit vinni, milyen papírok kellenek neki?Útlevél????vagy?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


KirriKép
Bezony, a gyerekeknek is kell útlevél. Két évre lehet igényelni, 1500 ft rá az illeték, és mindkét szülőnek jelen kell lenni az okmányirodában az útlevél igénylésekor. Kell vinni a gyerkőc összes létező iratát. nekünk 1 hét alatt meglett. Bár mág soha, egyetlen határon sem ellenőrizte senki, de enélkül elvileg nem hagyhatja el az országot a baba.

Hogy az apukák jöjjenek-e? Nem tudom. Én inkább megkérdezem az enyém apáját, nem szeretnék helyette nyilatkozni. Ha jönnek, én csak örülök neki, ha nem, akkor is megoldjuk valahogy a beszélgetést.

KrisztaKép
Jaaa, hogy már ennyire előre haladott az ügyKép Akkor bocs, tényleg nem akartam belekontárkodni a dolgaitokba mindenféle okoskodással. Szimpi a prof? Drága a kezelés?

AnyapocKép
Remélem a gyros jól esett. A neten olvasom, hogy csak tovább bonyolódik az érettségi körüli botrány. Most akkor mi az igaz? Tényleg 5 tárgy tételei fent vannak a neten?

RupetraKép
Boti ivókája nagymértékben megjavult, mióta a Hohes C 100%-os szűretlen almalevét kapja. Folyamatossá vált a kortyolása, alig akarja elengedni a poharat, és még üvegből is hajlandó inniKép
Üresen meg ez a flakon avanzsált elő kedvenc játékká.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


KirriKép
Bezony, a gyerekeknek is kell útlevél. Két évre lehet igényelni, 1500 ft rá az illeték, és mindkét szülőnek jelen kell lenni az okmányirodában az útlevél igénylésekor. Kell vinni a gyerkőc összes létező iratát. nekünk 1 hét alatt meglett. Bár mág soha, egyetlen határon sem ellenőrizte senki, de enélkül elvileg nem hagyhatja el az országot a baba.

Hogy az apukák jöjjenek-e? Nem tudom. Én inkább megkérdezem az enyém apáját, nem szeretnék helyette nyilatkozni. Ha jönnek, én csak örülök neki, ha nem, akkor is megoldjuk valahogy a beszélgetést.

KrisztaKép
Jaaa, hogy már ennyire előre haladott az ügyKép Akkor bocs, tényleg nem akartam belekontárkodni a dolgaitokba mindenféle okoskodással. Szimpi a prof? Drága a kezelés?

AnyapocKép
Remélem a gyros jól esett. A neten olvasom, hogy csak tovább bonyolódik az érettségi körüli botrány. Most akkor mi az igaz? Tényleg 5 tárgy tételei fent vannak a neten?

RupetraKép
Boti ivókája nagymértékben megjavult, mióta a Hohes C 100%-os szűretlen almalevét kapja. Folyamatossá vált a kortyolása, alig akarja elengedni a poharat, és még üvegből is hajlandó inniKép
Üresen meg ez a flakon avanzsált elő kedvenc játékká.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


HiábaKépKép Párosan szép az élet. Duplán ment a hsz-om. Mindenkitől botschKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok pár sort.

Orsika
nem is e lennél, ha nem veszed Magadra burkoltan, amit írok Kép
Az Enikő tényleg mapett, de mindegy, nem volt jobb ötletem hirtelen, úgy féltettem Mórickát, mi lesz vele, ha elvérzekKép
Kell útlevél Jocinak, de már Csirkesz leírta. 1 hét alatt nekünk is megjött.

MINDENKI
Köszi, jól vagyok testileg is lelkileg is. Jól átgondolva, azért még korai lett volna a kistesó, főleg olyan áron, hogy pl. Mórt nem tudtam volna sokáig szoptatni. Okozhat panaszokat a szoptatás. Majd 1 év múlva gyúrunk az ügyreKép

Puszi
móranya
 
 


MóranyaKép
Igen, én sajnos semmit nem változtam, olyan vagyok mint régen-mindent magamra veszekKép
Hú, legközelebb a kezem ügyében lesz a telefon, nem is gondolná az ember, hogy valaki segítséget kér épp rajta..szerencse, hogy nagy(obb) baj nem lett.Egyébként a szopi is bejátszik a vetélésbe ilyenkor, mert méh-összehúzódásokat produkál.

Köszönöm a hozzászólásokat útlevél-ügyben.
Nem tudom, mikor jutunk el mi együtt okmányirodábaKép

pusz mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Szia Mindenkinek!

Csirkesz! Aranyos vagy, hogy megpróbáltál segíteni, abszolút nem veszem "belekontárkodásnak"!!!!!!

Kirri!
Ez az "együtt az okmányirodába" dolog engem is kiakasztott. Miért nem elég egy szülő?! Tán félnek, hogy anyuci/apuci külföldre menekül gyerkőccel apuci/anyuci elől? Mindenesetre nem egyszerű egy ügyintézés az oi-ban (legalábbis itt Vp-ben), ahhoz 1 nap szabit kell kivenni párodnak is... (Ja, azt nem is tudom, hogy dolgozik-e....hol...milyen munkaidőben...csak jár a szám, illetve a kezem Kép)

Anyapoc!
Új képet már "dobtam fel" a profilomba az új programmal. Majd ide a szövegbe is kipróbálom, hogy megy-e. Kép
A pofikezelést Encinek Bp-en csinálják (jó pénzért Kép). Teljesen ártalmatlan dologról van szó, jóindulatú elváltozás, 96%-ban múlandó 4-5 éven belül. Csupán szépséghiba. A kezelésre azért van szükség, mert rövid időn belül hatalmasra megnőhet. A fagyasztással ezt meg lehet akadályozni, ami nálunk sikeres is volt. A doki asszisztensnője mutatott olyan fotókat, ahol a gyerekek fél vagy teljes arca ilyen piros volt Kép, látva ezeket azért örültem, hogy rátaláltunk időben a kezelési módszerre. De én azt mondom, hogy ennél nagyobb bajunk soha az életben ne legyen!!!!!!

Holnap is érettségis nap lesz?????

Üdv:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Meggyüttünk PestrőKép!Jól elfáradtunk,egész nap mentünk,mint az ördög,hogy vásároljunk,úgyhogy hulla vagyok.Viszont szert tettem egy-két jó darabra és mondanom sem kell,hogy nem ksimamaboltban sikerült vennemKép.

3D-n is voltunk,tk tuti a kislányKép,de azért én várok,amíg kibújikKép.Korának megfelelő,már több,mint 600grKép.Majd dobok fel képet,bár asszem ezek közül egyik olyan,mint a másikKép.

Orsi

Apa-ügyben én könnyen nyilatkozokKép!Hát nálunk tuti nem jönKép!De engem nem zavarnak a pasikKép.

Csirkesz

Állítólag a magyar,matek,töri fent volt,ezért a törit megváltoztatták,így később kezdődött.És így fognak teni a többivel,ami még nem volt.De már hallottam délben,hogy a matekot újra kell írni,28-án.Hát nem lennék a gyerekek helyébenKép.Ez nagyon csúnya dolog voltKép.
Gyros tuti voltKép.Meg is enném megintKép!

Kriszta

Nagyon édi a képKép!
Igen,már láttam én is olyat,amikor szinte az egész arca olyan volt a babának,de azért jó tudni,hogy ez elmúlik...de addig is elég sok kellemetlen kérdést,sajnálkozást okoz,gondolom...és azért bizti idegesítő egy idő utánKép.
Bezony,ma is érettségi volt,mert már ugye töriből is van írásbeli.És egész jövő hét végéig különböző tárgyakból lesznek írásbelik,van,hogy délután isKép.Aztán jönnek a szóbelik...jaj...

Na,megyek,mert hulla vagyokKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


SziasztokKép
Én is csak két sor erejéig igrok be, mert szupi pekkkes napom volt. Kétszer rúgtam bele az ágy lábába, egyszer egy üvegbe, kétszer öltöztem át, mert olyan balfékül mosogattam, hogy az összes víz kicsapott rám, majd úgy bevágtam a könyököm, hogy már lila is. Ezt megtetézve Mr. Hyperhiszti ma délután levágott nekem egy fekete öves hiszti-nagymesteritKépKép De már ágyban a drága, Apája céges vacsorázik, én meg végre elnyúlok a tv előtt és csak bambulok ki a fejemből.

AnyapocKép
Miket vettél, hol és mennyiért?

KirriKép
Enyém Apája jön, de csak akkor, ha nem ő lesz az egyetlen apa. A második esetben inkább távol maradna - a gyáva nyusziKépKép

MóranyaKép
Jó olvasni, hogy rendben vagyKép

KrisztaKép
Akkor további szépüléstKép, és örülök, hogy nem haragszol. Mivel sokan kényes témának érzik a gyereküket, vagy a hasonló problémákat, könnyen megsértődnek. Nagyon erős lehetsz, hogy ilyen frappánsan és harag nélkül tudsz reagálni a kislányod piros foltjával felmerülő kérdésekre. Le a kalappal előttedKép

Csirkesz
(aki ma este csak magának punnyadKép)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Mi ma egy oltásos napon (5 hós) vagyunk túl, ami ehhez képest egész jóra sikeredett. A két szúrás nagy-nagy ordítással járt, de a nap hátralévő része nyugis volt. Se láz, se kúp, se nyügi, nem is értem... Kép Csak nehogy vihar előtti csend legyen!!!!

Enikő pofijával kapcsolatos megjegyzéseket, idétlen kérdéseket (pl. "Mit csinált vele a kislány?") már megszoktam, egy idő után már nem lesz olyan ember a környéken, akinek ne magyaráztam volna el, hogy mi a helyzet, és akkor nyugi lesz... Kép Kép

FÚÚ, a töri írásbeli nekem a matek és a magyar mellé valahogy annak idején nem hiányzott volna!!!! Szegény fiatalok!!! Kép

Puszi nektek!!!!

KépKrisztaKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Mindjárt kezdődik az angolKép!És rendőri kísérettel jöttek a feladatlapokKép!

Túl a tegnapi megerőltetésen azért még nem vagyok frissKép!

CsirkeszKép

Első ránézésre csak annyit olvastam,hogy "berúgtál"KépKép...Na mondom,szépKép!De aztán továbbolvastam,látom tényleg nem kímélt a balszerencseKép!De remélem,már jobban vagyKép!
Hisztigép jobban van?Mi lesz később???KépKép
Vásárlás:Elmentem a 2in1-ba,de nem voltam elájulva.A nadrágok egyáltalán nem tetszettek,nagyon egyszerűek voltak,úgymond semmilyenek.És mindenz 10ezer Ft-értKép.Ehhez képesta Mammystic-es nacim 6000-ért nem volt pénzKép.De azért két felsőt vettem,amik oldalt ráncoltak ill. húzottak,na a kettő együtt volt 13000Kép.Aztán a Jazz-ben (Mammut-ban van) vettem két felsőt,darabja 2600 FtKép,ez már jobban hangzikKép.Két nadrágot a s.Oliver-ben,darabja 8000,de ezeket később is tudom használni.Pamut betétesek,csípőszabás,így simán tudom most is hordani,meg később is.Meg a körúton egy Manu Art nevezetű boltban,ami pamut ill. természetes dolgokkal foglalkozik,ott vettem két felsőt darabját 3000 Ft-ért.Dobjak fel képeket?
Szóval így meg voltam elégedve,de a kismam boltokkal egyáltalán nem.Ha van ideje az embernek,érdemesebb máshol nézelődni,mert szörnyű,miket vetetnének meg veledKép.

Kriszta

OltásKép.Ügyik vagytok!Remélem,azóta sincs gondKép.
Idétlen kérdésekKép.Szt írd ki vhova és akkor nem kell mindig elmondaniKép!
TöriKép.Hát nekem sem...Kép!

Na,megyek,mert mindjárt ügyelekKép!

Pusz,Anypaoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Innen kezdve láthatók Pici Lányunk fényképeiKép.

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Végignéztem az albumot, irtó édes kisfiú Bulcsú!!!! Pocilakódról meg egyértelműen látszik, hogy csajszli! És hogy szopizza az ujját!!!! Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


AnypocKép
Csajszid ariKép

Most csak beugrok elköszönni pár napra, mert ma jönnek a sógornőmék látogatóba, Apájának ma van a 30.szülinapja, és tennivalóm még rengeteg. A vendégség eltűnte után, vasárnap du. jövök.
Gyümitortát sütöttem, felmosás kész, de a halom vasalatlannal még kezdenem kéne valamit, de azt hiszem, csak eldugom a szekrénybeKép

Kívánok mindenkinek nagyon kellemes, szép pünkösdi napokat a családokkal együtt! Kiránduljatok nagyokat és lvezzétek az együttlétetKép

pusszantás: Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk ám már szerdán, de mostanáig tartott mire 5 részletben elolvastam a történteket! Volt ám pörgés nem mondom!
Mi jól éreztük magunkat a ballagáson, az esküvőn és a fürdőben is. 5 napig mást se csináltunk csak svédasztalról kajáltunk, hagytuk magunkat kiszolgálni és hotelekben aludtunk. Persze Nóra mellett pihizni ugyanúgy nem lehetett mint itthon, pedig magyaráztuk neki, hogy ez az az alkalom amikor reggel 10-ig kell aludni, meg még du. is de hát....Kép Na mindegy azért jó volt. Belefért egy kis szauna, szolárium, vizi torna, meditáció zenére, pezsgőfürdő. Szóval nem volt rossz. A fürdő maga is érdekes volt, mert az építésze F. Hundertwasser. Na ennyit rólunk!

Anyapoc
Szupi lett a tábla! Ez az érettségi mizéria nem semmi. A te tantárgyadból sokan vizsgáznak?
Szép a lányod!Kép

Móranya
Nem semmi, min mentél keresztül.Kép Egyébként én úgy tudom, hogy a nőknél a második terhesség leggyakrabban vetéléssel végződik. Hát, a természet tudja mit akar. Reméljük, nem!? Egyébként én már nagyon szeretnék második babát, de nekem meg még peteérésem sem volt. 9 hónapja! Már kezdek szomorú lenni. Pedig aztán utálom a nehéz napokat! Remélem, nálam is tudja a természet, hogy mit akar!

Kirri
Látom, jól halad a találka szervezés! Most az eldőlt már, hogy hol lesz? Én jobban örülnék Veszprémnek, de végülis mindegy. Párom nem az a baba-mama találkozós tipus, de lehet, hogy rá tudom beszélni. Még az időponttól is függ. Várjuk a javaslataidat helyszín és időpont ügyben!

Csirkesz
De ügyes ez a Boti!Kép Nóra még messze van az egyedül felállástól! Mondjuk a vízben már sikerült leállnia. Hisztiben is utoléri a fiad! Mondjuk ma már jobb a helyzet. Mászás megy ezerrel és az ivásban is sokat ügyesedett. Ausztriában Hipp almalevet (szőlővel, ribizlivel) kapott minden nap és igen ügyesen nyelte. Sokkal finomabb, mint a víz.
Boldog szülinapot apájádnak! Az enyém novemberben tölti a 30-at. Van jó meglepi ötleted? Hogy ünnepeltétek?

puszi mindenkinek
jó hosszú 7végét
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi,köszi,de azért még nem élem bele magam a lánykába,nehogy megkukacosodjonKép!

Ma voltam vizsgálaton,zárt a méhszájam,pedig nem lepődtem volna meg semmin,annyit jöttünk mentünk és cipeltem Bulcsút egy csomót,de azért megnyugtató,hogy Pocakbaba így bírjaKép!

KrisztaKép

Köszi a dícséreteket mindkét poronty nevébenKép.Nekem is az ujjszopis tetszik a legjobbanKép.De azért néha el kell gondolkodnom,melyik képen hogyan is vagyunkKép!

CsirkeszKép

Akkor Apátoknak sok boldogságotKép.Nincs nagyon elkenődve a 3. X-től?Az enyém nagyon elvoltKép!Azóta is azzal ugratom,hogy lám,én még ideén sem leszek 30Kép!
GyümitortaKép.Ha marad,akkor vevő vagyok ráKépKépKép!

RupetraKép

jaj,de jó nektek,szuper lehetett mindenKépKép!
Jól hangzik az a sokminden,amit csináltatok,majd címeket adhatsz,mert télen mi is tervezünk egy ilyen túrát,ha már nagyobbacskák leszünkKép.
HundertwasserKép.Szép lehetett,múltkor Bécsben meg akartuk nézni a szülőházát,de nem jutott rá időKép.
Nekem a nappalin kb.8 érettségizőm lesz csak,mert a gimiből nem sokan szoktak lenni, a környezetes osztály meg nem az egyém.Az estin viszont lesz vagy 20..Kép.Szóval nem fogok unatkozni.Kép...

Na,megyek,mert Õurasága rajzolni szeretne a gépenKép!

Pusszantás,jó hétvégét mindenkienk,aki nem jár erre!

Anyapoc

anyapoc
 
 


RupetraKép
TALI: Veszprém mellett az szól(na), hogy a csapat nagyrésze odavalósi.Viszont nem tudok ott helyszínt javasolni.Júniusban szeretnénk, így napot még előre nem tudok, Csirkesznek a hétvége jó.
Pogácsa az már tuti lesz, ma gyakoroltam rá-alig hagyott apja pár szemetKép(ezek szerint ehetőre sikeredett)
Peteérés:az nekem már van, sőt visszaállt a ciklusom ismét 28 naposra, mint anno a babvárás előtt volt..már csak egy recept kellene a kislánykához!!Kép
Megnéztem Nórát a profilodban-gyönyörű!Hát a szemecskéi meg aztán...húhaKép

AnyapocKép
Kis Pocak-lányod irtó édes, nekem is kell ilyen!!!
CsirkeszKép
Ismerős az ötlet a vasalatlan ruhákkal kapcs-banKépKép
MóranyaKép gyere mááááááááááá!!

pusz mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


RupetraKép
TALI: Veszprém mellett az szól(na), hogy a csapat nagyrésze odavalósi.Viszont nem tudok ott helyszínt javasolni.Júniusban szeretnénk, így napot még előre nem tudok, Csirkesznek a hétvége jó.
Pogácsa az már tuti lesz, ma gyakoroltam rá-alig hagyott apja pár szemetKép(ezek szerint ehetőre sikeredett)
Peteérés:az nekem már van, sőt visszaállt a ciklusom ismét 28 naposra, mint anno a babvárás előtt volt..már csak egy recept kellene a kislánykához!!Kép
Megnéztem Nórát a profilodban-gyönyörű!Hát a szemecskéi meg aztán...húhaKép

AnyapocKép
Kis Pocak-lányod irtó édes, nekem is kell ilyen!!!
CsirkeszKép
Ismerős az ötlet a vasalatlan ruhákkal kapcs-banKépKép
MóranyaKép gyere mááááááááááá!!

pusz mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok

Apájám bulizik (már megint), így ráérek veletek traccsolni.Kép

Anyapoc
Tök örülök neked, hogy ilyen ügyes pocaklakód van. Stramm kiscsaj lesz!Kép Biztos élvezni fogja majd a téli fürdőzést!Kép Egyébként ezt a hundertwasseros fürdőt gyerek szempontból tudom javasolni. Van minden mi baba szem - szájnak ingere: bio kaják, homokozó, gyerekmedence pancsolóval, játszószoba, pelenkázó a víz mellett stb. De az ára horror! Ha gondolod nézz utána: www.blumau.com
Ez az érettségiző mennyiség tényleg nem olyan vészes. Csak tanuljanak a siserék, mi?!Kép Szóbelinél is több az adminisztráció, mint régen?
Hordod az új rucikat?
Én ma próbáltam magamnak nadrágot venni, most hogy már egyel kisebb méret kell! Kép Gondoltam, szuper. Biztos kapok gyorsan. Aha. Azt hitted!? Most persze csak a régi méretemet találtam, egyel kisebbet (42) hord úgy látszik a legtöbb nő, mert az nem volt egyik fazonból sem.Kép Na mindegy. Megyek én is Pestre!

Kirri
Pogácsa: nyami-nyami Kép Milyen fajta?
Én vállalom a muffint, ha ilyen batyus-bulit csinálunk. Állítólag abban jó vagyok.
Tali helyszínen még gondolkodom. Nálunk kicsi a hely. Kávézó? Még várjunk javaslatokat!
Az utód neméhez meg annyit, hogy a szerelemgyerekek lányok, az összeillő pároknak meg fiuk lesz. Kép Ezt hallottam. Egyébként rengeteg "tuti" módszer van! Nincs még ilyen témában topic? Ha indítasz egyet, én is benézek, mert engem a tuti fiú módszer érdekel. Kép

Na, ennyit mára!
puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Orsi

KösziKép.majd adok tuti receptet,hogyan kell csinálniKép!Na de azért ne kiabáljuk el..Kép
Mikor indul a projekt?Kép
Egyébként nálunk is lehet a tali,mert elég nagy a lakás és egyenlőre csak ketten vagyunk.Hátránya,hogy emeletet kell mászni,ha nem is sokatKép.De ha jó idő van,akkor itt a játszótér- homokozó...

Rupetra

Köszi Neked isKép.
Megnéztem az oldalt,nagyon tuti,már Apának is írtam,hogy nézze meg.Az árak tényleg magasan repkednek,de úgy döntöttem,hogy megérdemeljükKép!Legfőképpen azért,mert nem voltunk még sehol nyaralni sem,de még nászúton semKép.
Érettségi:mivel jegyző is lezsek(aki mindent dokumentál),elég húzós lesz,mert nem csak a nappalin,de az estin is leszek.Ráadásul állítólag midenn dolgozatot alá kellírnunk és lesz egy csomó záradék a megismételt matek miatt.Egyébként szg-n lesz nagyjából minden,szóval ez könnyebbség,de a bizi kicsit bonyolultabb lesz,mert nem elég beírni egy jegyet,hanem százalékokat,meg minden kutyafülét be kell írni....Szóval még én sem tudom,de ha majd benne leszek,akkor nyilatkozokKép!
Rucik:naná,hogy hordomKép.Végre megint nőnek érzem magam,sikerült jókat venniKép!
érdekes,hogy az ember soha azt a méretet nem kapja,amit éppen hordKép!Én is így szoktam lenni,főleg cipővel.jaj,hát 36-os nincs,abból csak 1 párat rendelünk és elviszik stb..KépKismamaruhánál meg úgy járok mindig,hogy szinte csak xl-s méretek vannak itt Vp-ben,néha kifogom,hogy van S-s is...Szóval elhiszem,hogy nem könnyű neked sem!
Egyébként a West End-ben vannak jó butikok,csak most nem volt olyan ruci,ami nekem jó lett volna...bezzeg,ha nem lennék pocakosKép!
Azért majd kiváncsi vagyok,milyen eredményre jutszKép.
Itt Vp-ben egyébként ami nekem szimpi butik,az a Fortuna udvarban a Judit-butik.Elég jó ruhák vannak és mindig van nagyobb méret is.Én is sokmindent vettem ott előtte,főleg magyar termékek.Majd nézd meg!
Szerelemgyerek:nálunk fiú lettKép..Ilyenkor mi van?KépKépKépNa jó, a második kisllány...KépIgaz,lehet,mi nem csak szerelmesek,de összelillők is vagyunk????KépKép
Fiúra jó recept,hogy a peteérés napján kell akciózni.Oka:a fiú spermiumok gyorsabbak,így előbb odaérnek ,mint a lányok.Ha peteérés előtt 1-2 nappal van akció,akkor van ideje a lányoknak is odaérniKép.Mi is így csináltuk,barátnőmék is,sőt,én is így készültemKép!Na jó,mi kétnaponta akcióztunk,de pont úgy jött ki,hogy a tuti az a peteérés előtt 2 nappal volt....
Szóval hajrá!!!!Mikor is?KépKépHAdd drukkoljak!


Talihoz:írtam,hogy lehetne nálunk is,de ha mégis Orsiékat szavazzuk meg,akkor nálunk van 2 hely,úgyis kocsival mennénkKép!

Na pussz,mert még takarítani is kéne....

Anyapoc

anyapoc
 
 


MamikKép
Tali: Ti döntsetek, nálunk lehet, mondtam.
Az ikres topikban szoktak talit rendezni játszótéren, ill. valamelyik maminál összejönnek.
Anyapoc: leszavazlakKép, Te kismama vagy, ne fáradj miattunk.
Még várunk a kislány-project-tel, hisz Jocink fél éves sincs, de ha mégis lesz második gyerek, az minél hamarabb jöjjön!Már vén szatyor leszek(30 júlis 30-ánKépKép
Én is úgy hallottam, hogy az ivarsejtek(fiú-lány) különböző sebességűekKép
pusz
Jociról 1 kép a paciján:Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Ja, és kiegészítésképp: + apa szexi fuszeklis lábaKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Szia mindenkinek! Bambika vagyok. Anyapoc javaslatára tértem be hozzátok. Anyapoc! A kérdéseidre válaszolnék. Bagarus Sándor a fogadott orvosom. A férjem bejön velem /ha szabad lesz az egyetlen apás szülőszoba/. Az elsőnél is benn volt /nem is bírtam volna nélküle/.17 óra vajúdás, végül vacuum. Alapból nehezen bízom meg bárkiben is,talán azért félek ennyire. Bár lehet, hogy ott már nem fog érdekelni ki az orvos. Bambika.

KépKépKép
bambika
 
 


Szia BambikaKép!

Örülök,hogy csatlakoztálKép!
Majd írj még magatokról bővebben,ha gondolod,akkor beraklak a táblába isKép!
bagarust annyira nem ismerem,bár egyszer az SZTK-ban voltam nála táppénzes papírért...
Viszont jó,ha férjed be tud menni és persze reméljük,hogy szabad lesz a szülőszoba!Az utolsó pillanatig akármi is lehetKép.Anno nálunk csak a kitolásra tudott bejönni a férjem,mert addig foglalt volt,nem is kecsegtettek sok reménnyel,aztán egyszer csak...Kép.
17 óra,hűűű!Vákuum miért kellett?Ilyen nagy lett a fiad???Kép
Nekem valójában csak 4 óra volt,bár hajnal óta folyt a magzatvizem,de olyan gyenge fájásaim voltak,hogy azt nem is nevezném annak....Ha igen,akkor 14 óra voltKép.
Szt azért megnyugtató,hogy legalább tudod,mi fog veled történni,nem?Kép
Egyébként tudjátok,hogy Pocakbaba kisfiú vagy kislány?
anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól telt a 7vége! Nekünk szuper volt: kirándulás, fagyi, rokonok, stb. Kép
Ti miket csináltatok?

Csirkesz
Hogy sikerült a szülinapi buli?

Kirri
Szuper a kép Jociról!Kép

Bambika
Üdv nálunk! Kép Honnan ismered Anyapoc-t? Mikor érkezik a baba?

Anyapoc
Szuper lett a tábla! Majd szólok Bringának, hogy tegyen fel olyan képet, amin Hanna is rajta van! Õ se maradjon már le, szegény!
Köszi a sok tippet ruhákról, kisfiúról. Amúgy miattam akár már jöhetne is a második, de amíg nincs peteérésem, addíg...Kép Félek, hogy olyan alkat vagyok, hogy amíg szoptatok nem is lesz.Kép Mindegy. Legfeljebb kicsit nagyobb lesz a korkülönbség!
Amúgy Blumauhoz jó szervezést! Ha kell még infó, szólj!

puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


SziasztokKép
Látom nem állt meg az életKép Megint jó sokat termeltetek a hosszú hétvégén.

BambikaKép
Üdv nálunkKép Mesélhetnél kicsit magadról, gyerkőc(ök)ről...

RupetraKép
Kicsit ideirigykedtem magam a gép eléKépKép Szoli, pezsgőfürdő, kényeztetés, hmmmm én is el bírnám viselni. Viszont eskembeskemben nekem is lesz részem, hazaérkezés után rögtön kettőben isKép remélem hagy majd a "Nagyfőnök" partizni, és szépen szunyókál majd.Ügyik vagytok az ivással akkor ti is, de a gyerkőceink nagyon egyformák, enyém csimota sem hajlandó megérteni, hogy hétvégén sokáig kell aludni. Sőt! Fordítva értelmezi, és korábban kelKép
Ha otthon lettünk volna, akkor XXX bulit tartottam volna neki úgy, hogy a barátokkal közösen (és hétpecsétes titokban) kibéreltünk volna egy hétvégi házat, és csaptunk volnA egy partit gyerekekkel, anyukákkal, apukákkal és a szinglikkel, bográcsozással, napozással, pihivel. De majd egy másik évben "önmegvalósítok", idén ez ittkint nehezen ment volnaKép

AnyapocKép
Apája nincs elkenődve a 3 X-től, de szerintem csak azért, mert még nem esett le nekiKép Kérdeztem, hogy milyen érzés, erre a kis galád aszonta, olyan, mint nekem a 29KépKép

KirriKép
Ha nektek tényleg van keretetek, akkor szerintem nagyon jó lenne nálatok, enni-inni meg viszunk magunkkal. Esetleg csinálok egy gyümitortát, abban most nagy gyakorlatra tettem szert. Mivel kocsival megyek majd, hozzám is be tud ülni valaki.

A hétvégénk nagyon jól sikerült hangulat szempontjából, bár az idő borzadályos volt, ömlött az eső, mintha maga a monszun csapott volna le ránk.
Tegnap volt Botesz névnapja, és önzetlen módon neki is csináltam gyümitortát egy nagy B betűvel a közepén. Amikor megkapta, engedtük neki jól megfogdozni - felavatni, aztán mi ettük meg ApájávalKép

puszi:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jól telt a hétvége,bár nem volt túl eseménydúsKép.
Annyiban viszont örömteli,hogy lassan 1 hete egész jó úton haladunk pelusmentesség ügybenKép.
Szombaton Anyuéknál voltunk,vasárnap egész nap takarítottam(komolyan jól esettKép),aztán dekupázsoltam textilre,mert falvédőt akarok csináln9i Bulcsúnak,hétfőn meg kirámoltam a szobájából a rácsos ágyat,mert másként nem tudtam rávenni,hogy a nagy ágyában aludjon.Nem volt egyszerű meló,mert tömör fa,de azért sikerültKép.
Erre ma reggel negyed 6!kor keltKépKép...Na,ez nem esett jóKép!

Rupetra

Talán addig jobb is,amíg szoptatsz,hogy nincs kistesó,még így sem lesz olyan nagy a korkülönbség,mert amint nem fog Nóri már gyakran szopni,simán beindulhat...KépMert akkor már nem lesz olyan magas a hormonszinted...
De azért a kis korkülönbséget jól gondold megKép!
Vagy már meggondoltad?Kép
Köszi a tippet egyébként Bulmau-ügyben,ma értekezek Apával,de azért körülnéztem a neten és már anniyra váromKép.Pedig addig még mi minden van előttem...KépKép

Csirkesz

Botinak boldog névnapot!Látod,csak felrakom a táblát,aztán meg nem nézemKép!
Kép
3XKépAzért én még nem érzem magam 30-nakKépKép!Nálunk nagyon brutál volt,de Apa amúgy is nagyon hiúKép.Rosszabb,mint egy nő....

Orsi

Te vén szatyorKép!Ugyammá!!!
Nagyon édi a kép JocirólKép!Nem a Plusszban vettétek ezt a lovacskát?
Bulcsú is megnézte a képet és megkérdezte,hogy ő van-e rajtaKép!
Tali nekem tényleg mindegy,bár annyiban jó lenne nálunk,hogy akkor nem kell cuccolnomKép!
Projekthez hajrá,amikor itt az idő,bár szt még úgyis élvezitek Jocival a midnennapokatKép!

Na megyek kajálni,mert éhen halunkKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok. Anyapoc azért kellett a vákum, mert már nem volt erőm a végére és elakadt a válla. 3350g volt. Örülnék a táblának. 2003. 06. 29. Bence névnap aug.23. lakh. herend. Pocakbaba Lilla ha minden igaz,de csütörtökön megyek uh-ra még rákérdezek újra. juli 7-re vagyunk kiirva. Ruperta. Anyapoct csak innenn a babanetről ismerem.Kérdeztem milyen a szülészet választott orvos nélkül, és ő válaszolt. Mennem kell Bence felébredt.Tettem fel képet ha sikerült. Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


AnyapocKép

pelusmentesség - hipp-hipp-hurrááááááKépKép Éjszakára is hanyagoljátok, vagy a száraz és biztonságos éjszakákra való tekintettel még használjátok a pelust?

Egyre inkább összeáll bennem a kép Rólad meg apájáról, és baromira becsüllek. Hétközben ha jól értem egyedül vagy Bulcsúval, és nem emlékszem olyanra, hogy panaszkodtál volna arra, hogy nem bírod egyedül, fárasztó, stb... Szóval le a kalappal előtted. Főleg, hogy még varrni, dekupázsolni és ágyat szobából kiráncigálni is van erőd. Ez utóbbiért persze érezd lecseszve magad, egyébként sem nőnek való feladat, nemhogy várandósnak!!!! Irgumburgum!
Hogy is van ez? Te vagy a tábal-kezelőnk, és pont Bulcsúról nincsen kép?? Ez képtelenség!

RuperaKép
Babát mi is tervezünk idén nyárvégi összehozással apájával, de a fránya nehéz napoktól eltekintenék. Így mindig baromira örülök, ha késikKépKép Mint ahogy most is, és egyelőre feldob. Remélem még nem baba, mert ugye előbb versenyformába akartam volna hozni magam - és ez még egy úszogumival, és két megvastagodott combbal odébb vanKépKép

KirriKép
A múltkor elfelejtettem írni, hogy nagyon tetszik a kép cowboy JocirólKép Azért néha hagyja, hogy levegyétek, vagy a paci hátán tölti mostanában a napjait?

BambikaKép
Huhhh, akkor Lilla baba hamarosan születikKép Bence várja már, vagy ennyi idősen még nem értik a gyerekek a tesó-fogalmat? Bencének eltörött a válla születéskor, vagy megúszta?
Boti válla is beszorult, de neki el is törött, mire kipréseltem szegényt. Persze nem vettem észre, és csak távozáskor mondta meg a gyerekdoki, hogy ez van. Mivel azonban a csontok nem mozdultak el, nem kellett vele semmit sem csinálni. Egy darabig azért óvatosabban mozgatta a bal kacsóját.
Hova tettél fel képet? A profilodban nem találtam. Persze lehet, hogy én bénáztamKép

Botinak ma adtam fokhagymás zöldbabfőzit pulykahusival. Szerényen bevallhatom, hogy BAZI nagy sikert arattam veleKépKép

pusszantás:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


BambikaKép
Isten hozott a topikban, gyere ám gyakran!
CsirkeszKép
Olyan aranyosan írsz a felesleges kg-idról...annyit nevettem most..csatlakozhatok?Az úszógumim nekem is nagy, de sajnos az esti nassolások miatt egyenlőre nem sok esélyt látok a karcsú formákra.
De a képeiden Te nem is vagy +kg-ós!
Már babaproject?Ez igen!
Mi még azért várunk, míg Jocika nagyobb lesz.Pedig de jó volna egy kis copfos-cserfes!!!
Ja és külön gratula, hogy a receptklubbos Lázár babérjaira törsz a főzelék költeményeiddel!
AnyapocKép
megnéztem az új képeiteket-nagyon csini vagy, Bulcsú is édes!Hiába no!A veszprém megyei babáknak-gyerekeknek nincsen párjukKép

Bringa+Kfk+Katianyu!
Igencsak ritkán jöttök--írhatnátok!
pussz mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok
Ilyen pehhes is csak én lehetek! Május közepén megfáztam, de úgy hogy legszívesebben két napja mást se csinálnék csak az ágyat nyomnám!Kép

Csirkesz
Közeli hozzátarozónak lesz esküvője? No, csak azért mert ha igen, mire az összes rokon, haver végigdajkálja a gyerkőcöt, úgy ki fárad, hogy tuti jól fog aludni. E miatt ne aggódj! Felügyeletet hogy oldjátok meg? Nekünk a bébicsősz jól bevált, mivel a hotelban volt a buli meg a szobánk is. Ti hol ünnepeltek majd?
Utód-téma: csináltál tesztet? Poén lenne, ha a kistesóink között is kis korkülönbség lenne! Kép
Foghagyma-téma: nálunk a spenót jött be ilyen ízesítéssel, ami nagy szó, mert azt még én is utáltam gyerekkoromban. Terhesség alatt kívántam és szerettem meg. Jó ötlet a zöldbab! Köszi.

Anyapoc
Éljen a szobatiszta kisbaba!Kép
A kis korkülönbség részemről tudatos. Én mindíg azt mondom, hogy Nóra nekem egy laza bemelegítés, mert elég jó kislány. Mondjuk akarata az VAN, de kezelhető. Tudom, hogy az első év marha nehéz lesz, de utána meg megéri! Kép (szerintem)
Mit szólt apájád Blumauhoz? Belement?

MINDENKIKép
Hamarosan veszünk etetőszéket! Mire figyeljek? Nektek mi vált be?

Ha még ráértek képeket nézegetni! A tesóm esküvőjéről, ahol 2 hete voltunk, remek képek vannak: www.Szonjaespeter.com

Sziasztok
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Végre tudtam jönni hozzátok, hurrá!!! Már kezdtek elvonási tünetek jelentkezni Kép...
Történt ugyanis, hogy kedves párom és unokatesóm a múlt héten elkutyulták az internetet miközben két gépet próbáltak összekapcsolni, programokat telepíteni stb. A két szg-es zseni!!! Tegnap sikerült a visszavarázsolás, erre ma egész nap áramszünet volt Kép. Hál' Isten most már minden sínen van... Visszaolvastalak benneteket, hát "termés" volt bőven, dicséret érte Kép. Bocsi előre, ha netán ezer éve feltett kérdésekre, gondolatokra reagálok!

Rupetra!
Én is megfáztam valahogy a hétvégén, de homeós bogyókkal két nap alatt formába hoztam magam, ma már alig kellett pzs.

Megnéztem a lagzis képeket, igazán jól sikerültek. És biztosan jól sikerült a "buli", mert ez egyértelműen látszik. A vőlegény vagy a menyasszony a tesód?

A blumaui fürdőt megnéztük férjemmel a neten, teljesen belelkesültünk (ő az épületért, mert építész), aztán az árakat látva Kép egy kicsit alábbhagyott ez a lelkesedés... Főleg így építkezés után...

Szopi-peteérés terén én is hasonlókat tapasztaltam, mint te, Ákos már 10 hónapos volt, amikor újra megjött. Bár azt is hallottam, hogy akkor is teherbe lehet esni, amikor nincs ciklus szopi miatt.

Etetőszék: Ákosnál tapasztaltakból kiindulva szerintem fontos a nagy tálca és az, hogy levehető legyen, mikor már nagyobb lesz a babó és az étkezőasztalnál fog enni. Az állítható magasság is pont emiatt praktikus. Ha parkettás helyiségben használjátok, akkor jó, ha gurul, mert nem karcolja fel a fát. Ja, és lehessen belekötni a kis izgő-mozgót! Ezeken kívül a többi már csak extra, és szerintem a legnagyobb baromság a fekvősre állítható és ringatható etetőszék 60 ezerért. Miért az etetőszékben aludjon a gyerek???? Kép

Kirri!
"Kislányrecept"-ről annyit, hogy létezik egy kínai fogamzásnaptár, ami 60-80%-os esélyű... Itt megnézheted: http://www.bebilap.hu/terhesseg/knaptar.htm Én utólag néztem meg a gyerkőceimet, és nálunk bejött.

A tali helyszíne nekem mindegy, van kocsim, esetleg fuvart is vállalok szívesen. Nálunk is tarthatnánk, de mivel még kerítés csinálásban és tereprendezésben vagyunk, nem egy biztonságos helyszín a tipegők számára. A következő talit viszont szívesen bevállalom! Kép

Bambika!
Üdv közöttünk, biztos jól fogod érezni magad. Én is nem régen jöttem, és nagyon szimpi a társaság! Kép

Az ügyeletes szülésről írtam pár mondatot az általad indított topicba.

Anyapoc!
Gratula a szobatisztasághoz! Ügyesek vagytok! Viszont nem dicsérlek meg az ágycibálásért... Ákossal mi is ennyi idősen költöztünk ki a kiságyból, és az első 4-5 éjszaka nem volt túl nyugis. A rácsos ágyból ritkán mászott ki, de a nagyágyból jött át hozzánk elég sűrűn. Aztán megszokta, és rendben is volt minden.
Jó is, hogy nem közvetlenül a kistesó érkezése előtt "vettétek el" tőle az ágyikóját! Nem tett volna jót a kialakuló testvéri énjének!

Most már befejezem. Ennyi idő után újra jövök és nem bírom abbahagyni Kép...

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Csikesz. Bence érti a testvér fogalmát. Puszilgatja a hasamat,mondja a nevét,sőt azt is mondja ha megszületik akkor ő is szopizni fog. Bence még nem hagyta abba a szopit.A kép amit feltettem nagy lett,még nem jöttem rá hogy kell kicsinyiteni.Bencének szerencsére nem tört el a válla,de a feje csúcsos lett nagyon.DE pár nap alatt elmúlt. Hardik. Köszi az üdvözlést és a hozzászólást. Most megyek készülődni. 4-kor jelenésem van az ultrahangnál. Sziasztok.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!Kép

Mit szóltok ehhez a fránya időhözKépKépKép????

Megjártuk tegnap Pestet megint,annyit ettünk nem egészen másfél nap alatt,hogy kezdett bűntudatom lenniKép!De olyan isteni görög étterem van a hajó mellett,hogy vétek lett volna kihagyniKép!Azt már nemn is ecsetelem,mit ettünk..Kép
Az idő pocsék volt,de azért szerda du kimentünk és pont arra a 2 órára sütött ki a napocskaKép!
A nap híre:láttam a Novák Pétert,majdnem átesett a babakocsinkonKép!Meg is dorgáltam volna érteKép!Jót röhögtünk Apával,hogy itt aztán midenkivel "összefut" az ember...Kép

Hazafelé rémálom volt,olyan jégesőben jöttünk,hogy az autópályán is csak 50-nel lehetett menni...már ugye a bátrak,aztán már majdnem kiálltam én is,mint sokan,de addigra pillanatok alatt vége lett...Kép


Bambika

Te kis szófukarKép!
Akkor következő táblába beraklak BenneteketKép!
Mennyit vajúdtál Bencével?Sokat?Kíváncsi vagyok,hogy most milyen lesz...Édes lehet Bence,ahogy simiz téged,nálunk is ez van.Meg a tv-ben puszilgatja Bulcsú az UH-os felvételtKép
Mi volt az UH-on?KépKépKépMarad a csajszi?Kép

Csirkesz

Na ez a pelusmentesség még nem az igazi,de azért bőszen gyakoroljukKép!éjjel van rajta,meg nappali alvásnál is,mert a bölcsiben automatikusan adnak rá.Én nappali alvásnál nem szoktam,ha éppen nincs rajta.Éjjel is csak óvatosságból,mert igazság szt száraz pelussal kel,de soha nem lehet tudniKépKép!És most nagyon nincs kedvem ágyat takarítaniKép!
Hűű,köszönöm az elismeréstKép,nem is tudom,mit mondjak ráKép!Tk 7 hónapig egyedül vagyunk,idén kedd este érkezik a hajó Pestre és szerdán itt áll végig,akkor tudunk felmenni.Na meg azért a Nagyszülőket sem hagyom ki,mert ha éppen dolgozok délután,akkor ők vannak ügyeletben.Most jobbára anyukám,mert nem dolgozik már,anyósom szerencsére nemrég talált állás,mert ő fiatalabb.
Ha belegondolok,annyira nem is nehézKép!Szerencsém van,mert Bulcsú alapjában nagyon jó gyerek,leszámítva egy-két korosztályos hisztitKép.
Amiért nem olyan vészes....,mert tudod,hogy semmit nem csinál meg helyetted másKép!de azért várom,hogy leteljes...Kép
Lecseszést megkaptam márKép!de muszáj volt,mert tesóm elvileg jött volna én meg beígértem,hogy attól a naptól nincs kiságy és nem akartam a szából s---get csinálniKép.Tesómnak viszont közbejött vmi,így jó kis du-i elfoglaltság lettKép!
Kép:akartam rakni,de vmiért nem engedi beilleszteni és nem volt kedvem az okát kutatni...majd a legközelebbinél lesz,ígéremKép!
Tesóprojekt:akkor hamarosan lehet drukkolni?KépKépKépVersenyforma---ááá,felejtsd el...úgyis visszamegy mindenKép!Most magamból indultam ki.Én halál vékony voltam(majdnem szó szt) és már most összeér a combom,pedig "csak" 8 kiló van rajtam..Akkor eg minek kínlódni?Majd utánaKép!Vagy?
Fokhagymás főzi---hmmmmilyeneket nem ér ám írni!KépMég jó,hogy a pasik szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az útKép!
Azt olvastam,viszonylag gyakori a válltörés szülésnél,sőt van olyan,hogy el KELL törni,persze csak szakszerűen...de azért előbb is közölhették volna,nem?
Jaj,annyira akartam Botinak küldeni vmit nevenapjára,de annyira rohantam már akkor,hogy nem sikerült..Kép
Majd most:
Kép

Rupetra

Kis korkülönbség:Hja kérem,aki direkt erre gyúrKépKép!Én bizti nem bírtam volna,bár nem volt gázos Bulcsú tipegőnek,de nagyon élveztem minden percet,amit vele tölthettem.Na meg vissza akartam menni (és mentem isKép) dolgozni,így feltöltődtem...Olyannyira,hogy alig várom a végét!És most tuti,egy jódarabig nem nézek a suli feléKép!
Teszt????hogy is van ez kérem?KépVan?Kép
Blumau:tetszett neki,közben rájött,hogy ismeri a hotelt,tudja,hogy drága.Közben én néztem,hogy ott a környéken van egy csomó kisebb hotel és sokkal jobb árfekvésben és nagyon szépek.Onnan meg át lehet járni fürdőzni stb...Nem mintha sajnálnánk a pénzt,de....DEKép!Szóval amit ott megspróolunk,azt elköltjük majd szépészetre.Valszeg az lesz,hogy több helyre megyünk,ne poshadjunk uott egyfolytában.Először megyünk Kőszeg mellé, Sonnentherme a neve,oz kifejezetten bababarát,bébiúszással,meg sokmindennel.Aztán hogy neünk is jó legyen,irány Blumau...hogy hol fejezzük be,még nem tudomKép.Azt még ki kell ötölnünk...De ha van jó tipped,hova érdemes még menni,akkor váromKép!
Fokhagymás spenót:hmhmhmhmhmhm...Lehet,hogy nem volt elég az ebéd?Kép
Én is megnéztema képeket,nagyon szép volt a menyasszonyKép!Na meg mindenki!Csak azt nem tudom,Ti hol voltatokKépKép!Lehetséges,hogy Apája látszik egyik képen a háttérben?
Etetőszék:nekünk nem volt,mert a szobai asztalunk(mert az akkori konyhánkban nem voltKép) alacsony volt,így kisszékből evett Bulcsú.Amíg meg kisebb volt,addig a bébirokkerben etettem.Amit én fontosnak tartanék,hogy ne legyen borulékony és könnyen tisztítható legyen.Esetleg a nagy tálca sem árt.A dönthetőség nekem sem szempont,ahogy Kriszta írta,mert ha eszik benne,akkor minek dönetniKép!Mintha emlékeznék,hogy van erről egy topik,de nem tuti....Majd a tapasztalatot megoszthatod velem,mert lehet,hogy már nekem is szükségem lesz ráKép!
Apropó:meggyógyultál már?Kép

Kriszta

Akkor a szgzsenik megúszták ennyivel?KépKép
Blumau:http://www.bad-blumau.com/ Itt találsz itt levő,de jóval olcsóbb szállodákat,itt már 18Euro/nap/fő-től lehet tök szép helyen lakniKép.
Etetőszékben aludniKép.Na ja,mindent el akarnak adni..Kép!Hihetetlen!
Ágy.tudom,tudom,de muszáj voltKép.És Bulcsú is segített,nem volt vészesKép!Õ ugyan ki nem jön a szobából,csak ott tekergett,még játszani akart első éjjel.Másodiknál már nem.Igazság szt már aludt benne párszor,csak miután ott volt a másik ágy,mindig visszakéretőzött.És amikor beteg volt,nem volt kedvem veszekedni vele,örültem,hogy tud aludniKép.Ezért vettem most rá magam ilyen radikális tettreKép!Mert eddig mindig azt mondogatta,hogy majd együtt alszik a KistesóvalKép!
Hát ez a kínai módszer nekem is bejöttKép.Szóval bmit csinálhattam volna...KépCsak várjam ki a végét,mi?Kép

Na,megyek én is ,mert szómenésem volt és nem győzitek olvasniKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Megjöttünk az ultrahangról,még mindig kislány! Viszont a méhszáj 2110-es sokat kellene pihenni. Kb. 2300g.Megvan az apásszüléshez is a papír. Lehet, hogy lassan összekészíthetném a kórházi csomagot? Etetőszék. Mi kaptunk egy sima egyszerűt,de csak pár hónapot bírt ki benne a kicsi ördög fiucskánk. Ivott valaki közületek málnalevél teát? Tapasztalat?
Ez az idő kikészít Bence egész nap hisztikézik mert ki akar menni.
Most kicsit visszaolvaslak benneteket,hogy többet tudjak meg rólatok.
Puszi, Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


BambikaKép

Gratulálok a mégmindig KislányhozKép!
A méhszáj nem túl boldogító,elég nehéz másik gyerek mellett pihenni..KépDe azért csak pihenj,majd Apa csinálja helyettedKép!
Hááát,lassan készülődhetsz ténylegKép!
Málnalevélteát ugyan még nem ittam,de tervezem én is,mert sok jót hallottam róla.Meg szeretném megcsinálni az intimtorna tanfolyamot,azt mondják,az is sokat segít....
Nálunk is hiszti van,hogy menjünk homokozniKép!...Ezek a fiúk már csak ilyenek...

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát, úgy tűnik visszatért a szép idő, mehetnek a fiúk homokozni, hintázni...

Bambika!
Remélhetőleg kislány pocaklakó kukac nélkül is bújik elő Kép! Mindenesetre pihenj sokat, nehogy idő előtt megtudjuk, hogy tényleg csajszli-e.
Málnalevél teát még soha nem ittam, annak idején a szülőszoba látogatáson ajánlotta a szülésznő. Állítólag a 36. héttől érdemes elkezdeni inni. Nekem ez kimaradt (mint sok más egyéb dolog is), mert utolsó pillanatig dolgoztam + költözködés + Ákos, nem volt időm magammal foglalkozni... Egyedül az intimtornát csináltam, de azt is csak videókazettáról.

Anyapoc!
Bennem is összeállt a kép Kép! Párod hajón dolgozik, és igen ritkán vagytok együtt Kép. De még mindig jobb, mintha katonatiszt lenne, és mondjuk Irakból telefonálna haza néha.
Nem irigyellek, de látom könnyen veszed az akadályokat. Minden tiszteletem a tiéd!

Megnéztem a blumaui honlapot, tényleg vannak jóval olcsóbb helyek! Bár az is jó megoldás lehet, hogy Magyarországon szállunk meg, és onnan megyünk ide-oda, többek közt Blumauba is.

Tényleg, nem hallottatok az osztrák-magyar határ mellett dinoszaurusz parkról? Ákos mindenei a dinók, és egyszer fél füllel hallottam, hogy létezik egy ilyen itt a közelben.

Puszi, megyek szopiztatni Enikőt.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


KirriKép
Aranyos, vagy nem aranyos, a cupákok, meg a gummedli ott van, ahol nem kellene lennieKépKép A plusz kilókról meg csak annyit, hogy a ruha az ugye ápol és eltakarKép Na jó, nem vészes a helyzet, de önmagamhoz mérten lassan kritikán aluli leszek, de szerencsére Apa kritikájába még beleférekKép Õ így is szeret, és folyton tapogatKépKép
Ja igen, Lázárnak üzenem, ha hazamentem kihívom egy baba-kaja főző versenyre egyik vasárnap! Ma sütőben-alufóliában sült cukkini, brokkoli, sárgarépa volt spárgás krumplival.

Szerintem tegnap is tök jó kajcit rittyentettem, de B baromira nem értett velem egyet, csak résnyire nyitotta a száját, és néha-néha leszívott a kanálról pár főzi-molekulát. De furcsa mód a gyümi sem kellett neki. Délután pedig amikor ugye gyümi evés van, hihhhhetetlen, megdöbbentő, oltári és fületszaggató 45 perces visítást rendezett kaja helyett. Szerencsére apa közben hazaért, és átvette a szigorú szülő szerepet, és újabb fél óra ráfordítással zöld ágra vergődtek a konyhában. Ilyenkor aztán az a legjobb, amikor Boti a hiszti után úgy vigyorog, úgy játszik, és úgy hízeleg meg bújik, mintha mi sem történt volna. Lehet, hogy így kér bocsánatot??KépKép

RupetraKép
Bízom benne, hogy mára már sokkal jobban vagy. Öléggé csalóka az időjárás, így aztán pikk-pakk megfázhat az ember.
FokhagymaKép Nálam mindig is bejött, szerencsére Apát nem zavarja a szaga - egy darabig, aztán szegény csak tűrKép
A férjem unokatesójának lesz az esküvője, de a templomi szertartás és a buller majd csak júniusban lesz. Elvileg minden május 28-án lett volna, de a menyasszony tesója (aki persze tanu lesz majd) Kanadában phd-zik, és valami rettentő fontos konferenciára kell mennie pont azon a hétvégén. Így az ifjú pár mindent eltolt júni 18-ra, csak a polgárit nem tudták. Az eskembeskemet követő lagzi a Glas hotelben lesz, mert nagyon tetszett nekik a mi bulink, amit mi is ott tartottunk. Így mindenki ott alszik a parti helyszínén. Bébicsősz nem hiszem, hogy kell, mert B ha egyszer elalszik, akkor szunya van hajnalig. Majd fél óránként azért benézek, de szerintem nem lesz gond.
Tesztet még nem csináltam, de itt egy falu mellékfalujában lekunk, se bolt, se drogéria nincs. Jövő szerdán úgyis megyünk haza, ha addig nem jön meg, majd otthon veszek egyet. De nem érzem, hogy baba lenne a pocakban, nem vagyok hisztis, és a cickóim sem akarnak szétrobbanni, mint anno Botival. Persze ez nem garanciaKép De ebben a hónapban szerintem felfázhattam, mert egy darabig fájdogált a hasam, úgyhogy a tippem szerint emiatt késik. Miért, Te csináltál már tesztet????

KrisztaKép
Az etetőszékes kritériumokat tök jól összefoglaltad, így ha majd vennünk kell, már van támpontom mira figyeljek. Mi egyelőre vagy a babakocsiban nagyjából ülő helyzetben (fülig bekötve), vagy a babahordozóban etetjük. Nálunk persze az előke kb semmit sem ér, így én mindig egy textilpelust kötök a ded nyakába (így bokáig védeve van a ruházata), és arra jön az ikeás zöld műanyag béka-előke. Így csak a textilpelus szenvedi meg az étkezéseket, de az nagyonKépKép

BambikaKép
Édes lehet Bence, amint a pocakodat puszilgatja. Mind a két gyerkőcöt fogo szoptatni? Le a kalappal. Már én is gondoltam erre többször is, csak még nem jöttem rá a titok nyitjára. Ha mindkét gyerekét szoptatja egy anya, akkor 1, hogyan lesz neki előteje a bébi számára, 2, melyik gyerek igényeihez igazodik majd a tejtermelés?????????? Majd írd meg a tapasztalatokat, léccccccci!Kép
Málnalevél teát nem ittam, de sokan esküsznek rá. Ártani biztosan nem árt, de lassan már el kellene kezdened, mert kb 6 héttel a szülés előtt szokás ezt a teázást elkezdeni.
A méhszáj nyitottsága nem túl jó. Ellenben hamarabb fog eltűnni szüléskorKépKép

AnyapocKép
Görög étterem, nyami-nyamiKép Én is szeretem a görög kajcit, főleg ha a tengerparton lehet megenniKépKép Novák Péterbe meg mindenhol bele lehet szaladni. Egyszer betoppant Vp-ben a szilveszteri bulinkra. Egy évfolyamtársam szedte össze egy éjszakára. Csak jöttek és mentek, de közben Kimnovák (a fiúk legnagyobb bánatára) talált egy egész üveg Unicumot, kiakasztotta a gégéjét, és vagy a felét leeresztette a gyomrába sec perc alatt. Azóta a srácok allergiásak ráKépKép

Mikor jár le a 7 hónap? milyen hajón dolgozik Apája? Csak nem ő a kapitány?? EnyémApája éppen tegnap ígérte meg Botinak, hogy a nyáron elvisszük hajókázni (de értelemszerűen a Balcsira). Nem tudom persze, hogy ő is élvezni fogja-e, vagy csak miKépKép

Boti nevében is köszi a lufitKép
A válltörésről én is hallottam, hogy gyakori. Engem akkor csak az bosszantott, hogy nem mondták meg azonnal, hanem csak akkor, amikor az osztályos gyerekorvos hazamenetel előtti napon közölte, hogy másnap mehetünk haza. A gyerekkel a következők vannak:.... Azt már nem is mesélem el, hogy kétszer kellett megcsinálni a vércsoport tesztjét, mert elsőre AB Rh+ lett, holott tudtam, hogy az bizony kizárt, mert apája is, meg én is 0 Rh- vagyunk, így a gyerkőcnek nem sok választása marad, mint ugyanennek lenniKépKép Alig akarták levenni másodszor is a vért, és nagyon hamar jött is vissza az ápolónő, hogy "anyuka, igaza van, ez a gyerek 0 Rh-". Amikor elpanaszoltam még bent a kórházban a nőgyógyászomnak, ő azt mondta, hogy nagyon sokszor nem a megfelelő eredményt kapni a köldökvérből csinált vércsoport analízisnél.

puszi: Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


OrsiKépKép

Kimaradtál a repertoárombólKép!
Köszi a dicséretet,de a valóság mindig megrázóbbKépKépKép!
Mi újság tali ügyben?
Már megint kint lófráltok?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kriszta

Ti már homokoztok?KépÉn ma még nem engedem Bulcsút,mert tiszta víz ,meg nedves minden...lesz is hiszti tuti,mert teganp is volt belőle...Semmi pénzért meg nem értette volna,hogy zuhogó esőben igen nehéz homokozniKép!
IrakKép.Na igen,oda azért nem engedtem volna.eztt is úgy vállalta,hogy tuti a Dunára kerül,így pont jó volt,hogy akkor már volt Pocaklakó,így volt mire duplán hivatkozniKép.Persze gond nélkül erre a vonalra kerültKép.Arról nem is beszélve,hogy a főnökével igen jóban vannakKép.
Erreől a dinóparkról rémlik vmi,ha nem tudsz meg semmit,majd szólok uramnak,hogy kérdezzen rá az osztrákoknálKép!Nem is rossz ötelt egy hétvégi kirándulásnak..Kép
Enikő jól szopizik egyébként?Mert sokszor hallani,hogy a lányok lustábbak és ezért egy kicsit most parázok,de majd megoldjuk vhogy,ha gond lenne...de hol van az mégKép!

Csirkesz


Nagyon belejöttél a főzöcskézésbe!!!KépKépMajd jöhetsz hozzánk isKép!
Hiszti nem lehetett semmiKép!Na meg az utózengés...Azért nem semmi kis dögök tudnak lenni,hogy már ilyenkor is az ujjuk köré csavarják a szülőket!Elég egy kis mosoly,aztán mindenki olvad és el van felejtve..KépKépKép
Érdekes,amit a szoptatásról kérdeztél,erre még nem is gondoltam,hogy mi van az előtejjel.De szt az ilyenkor nem lényeg,mert az "csak" azért van,hogy amíg nem indul be a tejtermelés,addig is legyen vmi...Egyik kolléganőmnek már aznap megindult a teje,tehát majdnem olyan,mintha nem is lett volna előtej...
Éppen most olvasom a szórólapot,Béres Alexandra wellnes menü,akciósan 1492Ft/napKép.Jól hangzik....Ha ügyi vagy,Te meg majd főzöl babáknakKép!

NovákKép!Hát ezt az Unicum dolgot el tudom róla képzelni...Egyébként az ilyen nagyon híres(hirhedt) emberektől a hideg szokott kirázni..Kép..pont ezért...Olyan kiábrándító...
A 7 hónap november elején jár le,szóval márciustól őszig megy a szezon.Szülés után azért hazajön Apa egy hétre,hogy megcsodálja az Újszülöttet,aztán megy is vissza...Aztán majd meglátom,hogyan épülök fel,milyenek lesznek a napjaink,hogy tudunk-e majd felmenni hozzá,míg haza nem jön.
Egyébként hotelhajón dolgozik(nem tudok jobb kifejezést ráKép),vagyis ez a hajó Passau-Budapest-Passau utat csinálja, a nyanyák és taták befizetnek rá jó kis összegeket(alap út fél milla),és mehetnek kirándulni és halálra ehetik magukatKép.Erről szól.Apája nem kapitány,hanem hotelmanager,vagyis amolyan hoteligazgató.Õ viszi a hotel részét a hajónak.
Nálunk Bulcsú 1,5 éves múlt,amikor először vittük,mert akkor már Apja kint dolgozott,akkor már élvzete.Hogy Boti most fogja-e...KépDe egy szuper program a családnak,az tutiKép!
Ez a vércsoport mizéria nem lehetett semmi!Azért nekem senki ne mondja,hogy 2 0 Rh- embertől született gyermek vérében AB Rh + -at találnak,mert megeszem a kalapom!!!!!Mert ha még egyikőtök más lett volna és jön ki vmi fals eredmény,de ennek a valószínűsége nulla!!!Ha köldökvér,ha nem...Akkor most csináltassak én is Bulcsúnak egyet?KépKépBár nálunk lehetséges az ő vércsoportja...
Jól összejöttetek vércsoportilag egyébként,de legalább nem kell félned az Rh összeférhetetlenségtől...Ja,nem akartak adni antiD-t?????Mert ha a magzat Rh +,akkor kellett volna szorgoskodniuk ezügyben....

Na,megyek,mert sok voltam megintKép!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kriszta!

Most olvastam a Veszprémi 7 Napban,hirdetik a vp-i babaúszást,igaz csak telszám van,szt érdeklődj ott is.Ha nem jár a lap nektek,akkor megírom a számot!

Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
AntiD-t én akartam mindenképpen kapni, biztos ami fix alapon. Aztán amikor szülés közben mondtam, hogy apa is, meg én is 0 Rh- vagyunk, aszonták, hogy akkor antid nukuKép Tuti védve vagyok. Csak amikor kijött az AB Rh+ akkor jöttek oda, hogy mégiscsak lesz böki, tudni illik a gyerek nem az akinek vallja magátKépKép
Persze szegény apát felhívtam, hogy gáz van, nem tudom hogy csináltuk, de mégsem lett 0 Rh-. Hosszasan hallgatott, majd megkérdezte: azért az enyém ugye, lehetnek még csodák az orvostudományban?! De azért hallottam azokat a szikladarabokat lezúgni a szívéről, amikor pár órával később újra hívtam, hogy vissza az egész, mégiscsak 0 Rh-.
Véradásnál majd sorosan lehet minket kötniKép Nálam tehát a félrelépés kizárva, és tuti lebukást jelentene egy nem ilyen vércsoportú gyerekKépKép

Az előtej nem csak azért fontos (szerintem), hogy az igazi tejig is legyen valami, hanem abban van egy csomó olyan bakter, ami kell az emésztéshez, immunrendszer szempontjából meg szinte elengedhetetlenül fontos. de ki vagyok én a kevéske tudásommal az orvosokhoz képest???

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


CsirkeszKép

Na ezt nem akartam feszegetni,hogy akkor most kié a gyerek...?KépKépAzért csúnya lett volna...Nem néztek rád furcsán,hogy hogyan lett ebből a gyerekből AB Rh+?KépKépKép
Még jó,hogy ezek után tuti nem kell Anit DKép.Én kiváncsi vagyok,nálunk mi lesz a helyzet,mert szerencsére Bulcsú Rh - lett,de hát kicsi az esély,hogy a következő bébi is az legyen...Na de akkor má úgyis mindegy...Na meg most isKép.
Azért szegény Apája,hogy a torkán forrhatott a szó...KépNem lettem volna a Te helyedben sem..Egy aprócska orvosi hiba és tessék..lehet magyarázkodni...KépKépKépAzért elég durva...
Egyébként Te hol szültél?

Az előtejben inkább immunanyagok vannak,amik védik a babácskát születés után,de az a rendes anyatejben is van szt...Persze én sem vagyok midentudóKép,de ha abból indulok ki,hogy régen is egymás után jöttek a babák,és nem néztek ferdén arra az anyára,aki még terhesen szoptatta a nagyobbat,akkor csak nem lehet nagy baj belőle...Kép
Csak hát maga a kérdés elgondolkoztató...ha nincs szopi,akkor van előtej...ha van szopi...akkor mi is van?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Az előbb azt hittem,nem tudtam elküldeni,de ezek szt igenKép!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csirkesz!
Jópofa lehet Boti a védőfelszerelésében, amikor eszik! Bár gondolom nem sok megy mellé! Ezt a következtetést abból vontam le, amilyen fincsiségekről itt szólnak a beszámolóid... Különben Anyapoc babáknak főzés ötlete nem is hülyeség! Én biztos vevőd lennék, mert nem szeretek főzni (és nem is tudok Kép).

A vércsoport kavarc nem semmi! Azért durva, hogy min múlhatnak dolgok! És mi van, ha vért kell adni a babának? Elintézik annyival, hogy bocs, de a köldökzsinór vérből nehéz megállapítani a vércsoportot????
Ha a két szülőnek egyforma a vére (esetünkben 0 RH+), akkor mennyire biztos, hogy a gyerkőcöké is olyan? Biológus kismamák előnyben a kérdés megválaszolásakor Kép Kép.

Anyapoc!
Mi a homokozót befedjük (főként a macsekok miatt), így már ma is használható volt. Viszont drága, egyetlen kisfiam tett róla, hogy ne száraz homokban játsszon, ugyanis hordott vizet a vár vizesárkába, amitől tiszta sár lett az egész Kép.

Enikő szopizás terén a "ritkán sokat" híve (Ákos pont az ellenkezője volt, ő sokszor keveset evett). Két hónapos kora óta beállt nála egy rendszer, amiből nem is nagyon zökken ki. Négy óriásit szopizik (ilyenkor hordó lesz a hasa Kép), reggel, dél körül, délután és este fürdés után. A lányos lustaság, amit említettél, inkább a szopi tempóján mutatkozik meg, mert szép lassan, komótosan eszik (Ákos nagyon mohó volt, csak nyelt, meg prüszkölt nagyokat, amikor félrement).

Veszprémi7 nekünk is jár, majd utánanézek az úszásnak. Kösz, hogy szóltál!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Csirkesz A tej a kicsi babóhoz fog igazodni. Előtej is lesz. Alaposan utánajártam a dolgoknak,mert a doki is és a védőnő is az azonnali elválasztást követelte!KépKép Hetekig probálkoztam, mert jól beijesztettek.Nem ment csak órákig tartó sírás lett belőle. Ekkor hívtam fel a LLL-t. Nagyon kedves segítőkész anyukával sikerült beszélnem. Õ azt mondta este még szoptatta a nagyobb bébit,éjjel megszült és utána újra előteje lett. Na a beszélgetés óta nyugodtan szoptattam ismét. Kép Anyapoc Nem tudom hogy bírod a férjed távollétét. Én nehezen viselem ,hogy az enyém csak sötétedés után ér haza. Egész nap dolgozik.Kerteket épít. Még álmában is.Kép Megyek alszom egy kicsit. Ma alig lehetett Bencét felhozni az udvarról. Egész nap kint voltunk. Fárasztó ez már nekem ekkora hassal. Jó éjt mindenkinek! Bambika

KépKépKép
bambika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: