Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi most keltunk fel, m sajnos sz@r ejszakank volt, Lilka megfazott, tobbszor is nyafizott :(
Meg 1-ig meglatjuk h alakul, mennyire "beteg".

zsanett
 
 


Pfff lapteteje, raadasul deli kelesunkkel :lol:

13:30 Timcsi?
Olgiek?

zsanett
 
 


Olgi ma nem ér rá.Tegnasp beszéltem vele.
Vendég
 

 
 

Jah mivel megint vacakol a babanet, most nekem +2-re kell allitani.
De a 13:30-at rendes ido szerint gtam.

zsanett
 
 


Ok!

Hol találkozzunk?
Vendég
 




Nekem jó!!
Vendég
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek utólag is minden jót kívánunk!!!!!!!!!!
(Beszúrnék valami szép képet, de nem megy...)

Még nem teljes a gyógyulás, de a folyadék már bent marad...
Tejem van, de Huncutka csipeget....igen jól hasznosíthat a gyerek...

Itt van Olaszországból a húgom, segít intézni a gyest, adóbevallást, stb....szűz az aszcendense, ez vele flottul megy!

Merre jártatok? Jó volt?

Holnap leszünk PONT 4 hónaposak, kici lány kici ünnep lesz.
Üdv.mindenkinek: Olgi és Laura
3sütike
 
 


Szia!

Hajógyári szigeten voltunk.Nagyon jó volt.Hazafelé Márk bealudt a a 2 kislány jól birta. Utána mi még mentünk egyet sétálni ill. buszoztunk.A végére már én is kifáradtam.

Gratu a 4 hónaphoz :) Márk pénteken lesz 11 hós. Hihetetlen gyorsan elment az idő.

Holnap esetleg egy séta? Nekem inkább a délelőtt lenne jó.

Megyek pihizni jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, a kislanyom tejet kert a reggelihez...Kitoltottem Neki kb 1/2 decit es szivoszallal nyakalta. Megkerdeztem, h fini-e es bologatott...Ennyire durvan meg sosem ivott tejet. Persze mindig 3,5%-es van itthon, hatha megkivanna, de most, h ez bekovetkezett tok meglepodtem...

zsanett
 
 


Sziasztok!

Szilvi: most "keltünk"... az éjszakánk sűrű volt.
Úgy látom az idő sem emelkedett, úgyhogy ébredezés közben elintézem a háztartást, aztán majd várjuk a látogatókat délután.
Szerintem erkélyes alvás lesz, mint levegőzés...
Holnap ha jó idő lesz sétafika?

Zsanett: édes lehetett a lány! szívószállal? csak stílusosan!

Üdv.mindenkinek: Olgi és Laura
3sütike
 
 


Sziasztok!

Olgi: holnap vszinű délután lesz jó, mert úgy néz ki,hogy megyünk jáétszócsoportba.

Zsanett: eddig nem is ivott tejet? Nagyon ügyi kiscsaj :) Holnap játszócsoport? Van kedvetek jönni?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma mondtam a lányomnak na ez az eső, és ilyen az ember ha elázik-főleg én, neki az arcára estek vízpöttyök.
Ti megúsztátok?

Holnap délután ha jó idő lesz, menjünk. Hívjuk egymást!

Jó éjszakát mindenkinek!
3sütike
 
 


Mi eláztunk,pont egy bnőmet kisértem el .Márk nagyon kóma de nem akart aludni igy egyfolytában le akarta szedni az esővédőt.
Végül bealudt utána már csak én áztam.

Zsanett: játszócsoport?
Vendég
 


Sissy!
Tok faradt vok, kisse sok volt hirtelen ez a 2 ora torna :(
Nemtom h birunk felkelni...

zsanett
 
 


Hú ma voltál tornázni?
Gratula neked, én tuti nem mennék, igaz nem is lehet a derekam miatt.
Vendég
 


Holnap elvisszuk maganborgyogyaszhoz Lilkat, m egyre csunyabb az ujja :(
Inkabb csuton lenne jo nekunk.

zsanett
 
 


Sziasztok!

nem voltam egy darabig, mert kórházban voltam a csajszikkal. :cry:
Vírusos hörghurutos izét kaptak el, és megfigyelésre befektették őket, és én is ott alhattam.

Lenne egy kérdésem. Mikor szoktátok kapni a családi pótlékot? Én még februárben intéztem személyesen az Államkincstárnál, és azóta se semmi. Pedig marhára jól jönne!

Kép
Kép
labasv
 
 


Labasv!
Nekem az mindig pontosan jon, a honap masodik munkanapjan.

zsanett
 
 


Voltunk játszócsoportban most elég sokan voltak 13an.Jó volt Márk sokat játszott.11 körül már nagyon fáradt volt,mert ma 7 előtt kelt.

Zsanett: mi volt a dokinál mit mondott? Márknak 1-2 helyen ki van száradva a bőre olyan érdes.Mitől lehet? Vigyem el dokihoz?Mivel kenjem?

Ilba: kisfiad meggyógyult már?

Labasv: nekem is pontosan jön a családi. Lányaid már jól vannak?
Vendég
 


Sissy!
Holnap delelott visszuk, negyed 10-re.
En Hydrocortisonnal kenem Lilkanak.

zsanett
 
 


Lányok!

Babakocsit szeretnék-kell vásárolnom, segítsetek!
Laura most 4 hónapos ugye, és úgy 7 kiló felé...
Mennyi idős korig kell egy babakocsi? sportos könnyűt nem merek venni, mert esetleg nem elég védett télre, vegyek egy masszívnak tűnőt amit 3 éves korig használhatok?van egy ami tetszik:Bergon XSPR bolygókerekes.

Mi a véleményetek?

Üdvözlettel: Olgi
3sütike
 
 


Sziasztok!

Csajszik jobban vannak sokkal. Én nem :?
Maszban vagyok, ha velük csinálok valamit, amitől majd megfullad az ember. De nem akarom, hogy visszakapják tőlem.

Asszem felhívom az államkincstárat. Ha a visszamenő 2 hóra, plusz az esedékest is elküldik, az már több mint 100. Hát marhára nem mindegy!!! :!: :!: :!:

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!
Szilvi: kicsit érdesebb bőr sok babánál előfordul, karon, térden, lábszáron. Korinak is volt tavaly decemberben. Látni nem lehetett semmit, inkább amikor megsimitottam akkor éreztem érdesnek a bőrét. Pont jött a védőnőnk, s tőle kértem tanácsot. Ő a körömvirágkrémet ajánlotta nekünk. A nagydobozos, sárga szinűt. Csak azért írom így mert van gyengébb, szinte hófehér változat is, kevésbé hatásos. Nekünk bejött. Esténként fürdés után, illetve a reggeli öltöztetéskor kentem be Kori lábszárát. Pár hét alatt elmúlt. A kenőcs patikában, gyógynövényboltban kapható, lehet ismered is, narancssárga teteje van.
Labasv: nálunk a családi pótlékot a férjem fizetéséhez dobják hozzá. De emlékszem a szülés utáni anyasági támogatás (szintén államkincstáros) háát az sem jött túl gyorsan... Az államkincstár malmai lassan őrölnek, de azért már ideje lenne, kérdezz rá.
Babakocsiügy: nekünk még az eredeti kocsink van. 3 funkciósnak vettük, már akkor is használtam mikor Kori pár hetes volt, s még mindig ezt használjuk. Bár gondolkodtunk mostanában egy könnyű esernyőkocsin, majd meglátjuk. A célnak nekünk ez is megfelel. Kori is sokat jön-megy már egyedül, van amikor nem is visszük magunkkal. Máshova (lásd. Hajógyári sziget) meg talán jobb is ez a kicsit masszivabb kocsi.
Budakeszi képekről nem feledkeztem meg, össze is válogattam őket, aztán mikor töltöttem volna fel, ezekről meg kiderült, hogy a képfelbontás túl nagy.... Kivagyok én ezeketől a képeketől... :?

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Labasv!
En februar vegen szultem anno es juniusban kaptam eloszor ilyeneket.
Olgi!
Nekunk ez a 2. kocsink, ezt vettuk kicsi, konnyu kocsinak. Mivel teli gyerek, az elso kocsija egy, Anyukam szavaival elve "hajo" kocsi volt(Brendon):) Tenyleg nagy volt, de massziv, igazi meleg teli kocsi. Ezt a mostanit (Pierre Cardin) tavaly nyar elejen vettuk. Nem akartam azt a legkisebb, tenyleg esernyore csukhato es kb olyan sulyut is, m nem tul kenyelmes, nincs rajta meg egy "teto" sem, nem tartja rendesen a gyerek hatat, nem lehet lefektetni. Ezert valasztottam ezt. Eleg massziv, megis esernyore csukhato, igaz nehezebb. De tartja a gyerek hatat es ha elalszik le is tudom fektetni. Jah es durvan tele lehet pakolni :lol:
Timi!
Te nem hallgatsz ram kepkicsinyites ugyben igy lemaradunk Korirol folyton.

Tobbiek is pakolhatnanak kepeket!

Ma voltunk borgyogyinal. Ez sem igazan tudta mi lehet ez, kaptunk egy uj sprayt es meg egy kencet. Kb a 4.-et...Szerdan vesznek tenyeszetet.

Megyunk ma Anyosekhoz...

zsanett
 
 


Sziasztok!
Zsanett: dehogynem hallgatok, csak az előbb nem részleteztem. szétválogattam a képeket, külön mappa... Aztán nekiálltam átállítani a beállításokat, mindegyiknél, a végén meg maradt minden ugyanúgy..... Hát én okoska nem mentettem az új beállításokat... No comment. ma pótolom. :D

Kép
timcsi73
 
 



zsanett: Az nagggyon durva!!! Próbálnék én érdeklődni, de a telefont nem veszik fel. Újra 4 órát meg nem tudok ott ülni a MÁK-nál. Na mindegy.

Kép
Kép
labasv
 
 


Kép

Kép
Kép
labasv
 
 


Most fog eldurranni az aagyam!!

Jó hír, megjött a pénz. :) Rossz hír, a postást nyakon fogom vágni!!! Már megint csak a francos értesítőt dobta be, de nem hozta fel a pénzt! Nem először játsza el ezt!!! :x Most mehetek a Kiscellibe, és ott állhatok 1 órát sorban, szervezhetem meg a gyerekek felügyeletét mert betegek, de ha nem lennének azok, akkor sem férnék be a postára ikerkocsival. :x Mellesleg én is beteg vok. Nektek is ezt csinálja itt a postás? :evil:

bocsi a nyavajgásért, de betegen kicsit alacsonyabb az ingerküszöböm :oops: :oops:

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!
labasv: nálunk is előfordult az elején, hogy a postás "elfelejtett" feljönni, aztán 1x összefutottam vele, és szépen (tényleg szépen) elmondtam neki, hogy itthon vagyok a kisbabánkkal, tehát ha valami érkezik ne automatice dobja az értesítőt, jöjjön fel, de legalább csengessen fel, hogy itthon vagyunk-e? Ez mostmár inkább az ajánlott levelekre vonatkozik, mert mi mindent a bankszámlára kérünk, gyorsabb, közvetlenebb, s a hasonló helyzetek kikerülhetőek. Neked a bankszámlára utalás nem lenne jobb megoldás?

Kép
timcsi73
 
 


Na akkor egy pár kép a budakeszi kirándulásról..... Kép Budakeszi

Kép
timcsi73
 
 


Akkor egyenként.... Kép [/img]

Kép
timcsi73
 
 


Hát most már tényleg nem tudom mi a gond, méret, felbontás jó. Aztán egyiket csatolja, másikat nem. Ha nem kiírja: hiba, ennyi. Majd próbálom még.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: Igazad van. Nem tudom, az elején milrt nem úgy kértem, utóbb, meg nem akartam bonyolítani, hátha az mégjobban megzavarja a dolgokat.

Ti hogy kicsinyítetek? Nekem mindent elsőre felrak. Talán más módon csináljuk...

Kép
Kép
labasv
 
 


Labasv!
Nekunk anno Palotan csinalta ezt. Egy idosebb (alkesz) no volt, negyedik, regi teglahazban, siman felert egy panel 5-6-tal, lift nuku. Allandoan csak ertesitot dobalt. Aztan Parom veletlenul osszefutott vele. Tudni kell h ritka turelmes ember az en eletem parja (kivetel az orakig tarto vasarlas:) ), nah itt nem tette zsebre a postasno amit kapott:) Ezutan mindig csengetett es szaguldott felfele :D
De nekem is utaljak, kenyelmesebb igy es gyorsabb is.
Aranyosak a lanyok nagyon. Ok egypetejuek?
Nem nezted meg akiket multkor "csatoltam"?

Timcsi!
Legalabb haladunk ;)
Nagyon cuki kis noszemelyed van :D
Pakolok hetvegere. Erezz egyutt :D

zsanett
 
 


nemtom, hogy egypetéjűek e. A doki azt mo9ndta, hogyha hasonlítani fognak, akor igen... :?
Pedig neki látnia kellett szüléskor. Lehet, hogy nem fizettem neki eleget... :roll:

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!

Timi: köszi a tippet kipróbálom.Remélem beválik.

Zsanett: hány napra mentek? Holnap indultok?

Nagyon jók a képek :) Megpróbálok én is feltölteni
Vendég
 


Kép

Végre most sikerült! (a testvéremnek...)
Itt van az én kis napsugaram az ő kis sapkásmaci haverjával!

Gratulálunk a babákhoz, végre mi is megmutathattuk magunkat!

lábasv. :jó hogy megvagytok, jól vagytok.
Valószínű hétvégére elutazunk, jó pihit mindenkinek!
Köszi a babakocsis jó kívánságokat, üdv.:

Olgi
3sütike
 
 


Timi: meg tudnád nekem irni,hogy milyen márkájú a körömvirág krém.Most vettem naturlandosat,de nem vagyok benne biztos ,hogy erre gondoltál. Köszi

Mindenkienk jó 7végét.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi is próbálkoztunk egy sétával ma délután, de....Bár szépen sütött a nap pont, de olyan szél volt...Hát én nem vagyok egy vékonyka :D , de majd elvitt...
Szilvi: amit mi vettünk az a FÁMA körömvirágkrém, narancssárga fedelű. De lehet, hogy a tied is jó, azt nem ismerem. Ennek olyan jó sárga színe van. Csak azért írtam, mert a védőnőnk mondta, hogy vannak nagyon gyenge változatok is. Anyukám múltkor vett egy másik fajtát (nem tudom a nevét annak, bocs), na az szinte tiszta fehér volt. A lényeg persze a hatás, próbáldd ki amit vettél szerintem.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, pedig nem is, lementünk a Balatonra, ezt tavasztól őszig szerencsére elég sűrűn tesszük. :)

A képek nagyon jók, gyönyörűek a gyerekek!

Majd még jövök!

:arrow:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek!
Zsanett: hétvége hogy sikerült? Remélem azért kibírható volt....
Mi vasárnap átsétáltunk a Margitszigetre. Hú nagyon jó volt. Gyönyörű volt az idő, rengetegen voltak megint. S ebéd előtt direkt jól esett egy kis mozgás. Kori visszafelé ült be a babakocsiba, ott el is csucsukált, egy félórára... S ennyi volt egész napra. De egész jól bírta.
Mi jövő héten készülünk a 4 napos hosszú hétvégén, Bujákra, a honvédüdülőbe. Hú már nagyon várjuk, jó lesz egy kis pihi. Állítólag egy gyönyörű park veszi körül az üdülőt, ott Kori is kedvére gyalogolhat majd.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Márknak egy picit folyik az orra igy ma nem mentünk a tücsök zenére :( helyette azért sokat sétáltunk.
Tegnap nagymamámnak ünnepeltük a szülinapját,most hétvégén meg nálunk lesz banzáj Márk névnapja miatt. Már pár napja azon gondolkodok,hogy mit főzzek. De amit kitalálok vki mindig elveti.

Olgi: hazajöttél? Milyen volt Hszoboszlón?
Mi jövő héten a nagybátyámékhoz megyünk pünköskor pedig a bnőmékhez.
Vendég
 


Sziasztok!

Vasarnap este 11-kor ertunk haza, hulla voltam. Gyonyoru ido volt, egesz nap a kertben voltunk, meg a kerteszkedesre is raszantam magam :) Meg is lett az eredmenye : vizholyagos a tenyerem. Hiaba nah, nem szokta a paraszt a szantast :D
Szerencsre most egesz jo volt, nem ereztem a szokasos "kirekesztett" erzest.

Timcsi!
Merre van Bujak? Mi is tervezzuk, mi Aroktore, a Tisza-tohoz. De egyelore csak terv.
En is hasznalom azt a koromviragkremet. Asszem 800 Ft korul volt es jo nagy tegely.

Szilvi!
Mi is jol megfaztunk, ma ejjel sem sokat aludtam a torkom miatt, Lilka tegnap lazas is volt picit. A legidegesitobb, h mar egy hete szenvedunk.
De azert holnap jatszohazazhatunk egyet, ha benne vagytok (es persze Mark is jobban van).
Mikor van Punkosd?
Mi van Mark borevel? Megoldotta a koromviragkrem? Szivesen adok a mienkbol (joforman tele van), de Hidrocortisonom is van. Nekunk azzal eleg 1x-2x bekenni es kis idore helyre teszi.

Ilba!
Hol van a nyaralotok?
Jottel am Te, ugy latom azota is :D


Vmi kis eletet lehelhetnenk ebbe a topikba :lol:

zsanett
 
 


Zsanett: én benne vagyok a játszóházban Márk már jobban és magamat is sikerült kikezelnem. :) Márknak a lábán és a kezén( könyöknél) ki van szátradva a bőre.Úgy néz,ki hogy a krém használ.Kop-kop-kop

Pünkösd máj 11-12
Vendég
 



ok nekem jó
Vendég
 


Nem igaz...
Írtam egy jó hosszú levelet, közben pelenkáztam is, és már el is szállt a levél...

Na mindegy...
Jó volt Szoboszlón, valószínű nyáron többet megyünk.

Szilvi: főzz túrosgombócot!

Megyek holnap reggel 10re sminktanfolyamra, remélem fel tudunk kelni, igen fáradtnak érzem magam...
Ha az idő jó lesz, délután sétafikálni mennénk.

www.pelenkadiszkont.hu
Nézzétek meg, nekem bevállt a midi, 31 ft/db...ebből sose csorgott ki, a dm-esből gyakran...kihozzák házhoz 5000 felül.

puszi!!!!!!!!!!
3sütike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: