Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövõ héttel kapcsolatban. Ami biztos hogy nem lesz jó, az péntek, szombat, vasárnap a vacsi szempontjából. A többi este egyenlõre még szabad.

Ma voltunk a sport-szigeten a Népstadionnál. Nagyon klassz volt, a lányok roppantul élvezték, csak az volt a rossz hogy mindenre rengeteget kellett sorbanállni. Naná, hiszen minden ingyen volt. Még, most. Jövõre szerintem már nem is lesz, mivel ezt az ISM fedezte, ami ezután már egyáltalán nem biztos hogy a mostani kormány alatt is fedezni fogja. Bánkóca apáján lógott egy snugliban, és nagyon élvezte, gyakorlatilag végig aludt. Nagyon édes volt. Lányok kimerültek, aztán még anyósomékhoz is mentünk, és csak este 8 után keveredtünk haza.
Úgyhogy kicsit ki vagyunk mint a liba, megyek is pihenni.

Pussssz, remélem holnap is klassz idõ lesz, mert ma az volt.

Norcsiék.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kati!
Köszi rá fogok kérdezni. A babát oktober 4. napjára várom, de több orvos szerint is idõsebb 1-2 héttel, tehát akár szeptember is lehet bekõleKép Abban a kinaiban én is néztem ruhákat. Az XL-es kicsi, a ruha hülyén áll. Az Ady-Hunyadi sarkán van egy méteréru bolt és van kismamaruha szabásminta 500 forintért. Veszek anyagot és elmegyek egy varrónõhöz.Kép
De köszönöm szépen a lehetõségetKép

Képzeljétek, kispapa csinált nekem ágyba internetet, úgyhogy most fekve netezhetekKép Persze zhétfõn nem mentem sehová, meg amugy is esett. Engem nem zavart volna, de a barátnõm olyankor nem szivesen mozdulki.Kép

Mindenkinek a legjobbakatKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


namostnemmenekültök!!!!!!!!!!!!!!!

Itt vagyok! Este fél kilenc felé állítottuk be újra a gépet, a legfontosabb (babanet) már mûködik is! Az Office-t majd holnap fölnyomom, az ráér Kép

Sasha: gondolom, T. doktor írta föl a magnéziumot. Azért adja ilyen formában, mert így a legolcsóbb, lehet Magne B6 vagy pezsgõtabletta formában is szedni, csak úgy drágább. (Én is megkérdeztem tõle annakidején, mert a gyomrom nagyon kivolt a portól, pedig általában bekevertem mézzel limonádénak.) Nem átlagos, hogy ilyen hamar megrövidültél, de nézd meg Kata007et, nála nyitva is volt a méhszáj a huszonikszedik héttõl! Aztán vigyázz magatokra!!!

Mindenki: igyekszem holnap-holnapután lejutni a kedvenc terünkre, ha máskor nem, a jövõ héten biztos leszek vmelyik nap, addig is csóóóók:

ildikó
ld
 

 
 

Ildi!

Jól láttam Te a Kútvölgyiben szültél? Kinél és hogy és milyen volt és mindenKép (Ha nem igy lenne akkor elnézést) Láttam a Kútvögyis topikban, de már nem volt erõm végigbogarászni... Lehet hogy oda mennék, de ... hát igenKép

Magnézium dolog. Nekem nem birizgálja a gyomromat, csak az izlelõbimbóimatKép Én 1 dl vizben felodom és egy nyelésre lehuzom, igy elviselhetõ. Viszont úgy néz ki hogy használ. Tegnap óta nem keményedtem, vagyis ma este 22 óra után 1x. De ma nem is pihentem sokat.
Egyébként most azért jöttem hogy hiányoljalak és nem csak téged! Norcsi merre jársz és Tikk? Kati?

Na mentem
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Lányok!
Megérkeztem ide is, üdv Norcsi és Tikk! Kép És a többieknek is, akiket még nem "ismerek"! Kép Mi Lõrincen lakunk, úgy keveredtem ebbe a topikba. Két kisfiam van, Peti 4 éves lesz, most megy majd oviba, Andris pedig 10 hónapos.
Úgy néz ki, most javul az idõ, lehet, hogy megkísérlünk majd elvillamosozni felétek! Mindennap lent vagytok? Hány órakor? Pénteken pl?
Kedves Sasha! Nem kéne neked ilyenkor már aludni? Vigyázz ám magatokra! Kép (Bocs, hogy ezzel kezdem az ismerkedést, hogy beledumálok!...)
Na jó, mi is megyünk. (Andris közben cicizikKép)
Jóccakát.
goanna
goanna
 


Sziasztok lányok!

Goanna üdv közöttünk!

Sasha, képzeld, Anyukámnak is október 4-én van a szülinapja, az egy szép nap szokott lenni a mi családunk életében.
Az ágybavitt internetért irigyellek, azért így mégiscsak kényelmesebb. Emlékszem még amikor szülés elõtt néhány órával még a gép fölött görnyedtem (akkoriban még aktívan, és minden este chat-eltem), és bizony a hátam, derekam majd leszakadt ilyenkor. Lehet hogy emiatt is akart kijönni 16 nappal elõbb Bánk?KépKépKép

ld. Na végre elõkerültél. Szóval annyi leveled volt? Akkor nem is csoda hogy megtelt a postafiókod, de akkor azért a lényeg is benne van amit el akartam én is küldeni. Húúúú, ennyire a végén vagy már? De jó neked! Nálunk mostanában már egyre jobban körvonalazódik hogy lesz itt még negyedik baba, persze azért nem mostanában!Kép De Bánk már olyan nagy, 9020 gramm volt hétfõn, 80-as ruhákat hord, és már elmúlt 7 hónapos. Szóval nagyon nagyfiú, már nem az a pici csecsemõ.

Mi a térre általában minden nap lemegyünk, azért mondom hogy általában, mert ez attól függ hogy itthon vannak-e a nagyok. Most még ezen a héten itthon vannak, és Annus oviban van, ami azt jelenti, hogy 9-ig oviba kell érni vele, és utána vásárlunk, és úgy megyünk a térre. Nagyjából 11-ig vagyunk lent mert akkor már fõzõcskéznem kell. Holnap jó nekünk. A jövõ hetet viszont elõre még nem tudom, mert lehet hogy kölcsönadom a két lányt pár napra, majd meglátjuk. Akkor viszont a Bánkkal nem a játszótéren fogunk ücsörögni, hanem inkább sétálunk majd, azt is inkább Wekerle felé. Szóval ha valaki csatlakozni akar, akkor csak annyit kérnék, hogy egyeztessünk elõtte, ok.?

Na megyek, Julcsi kakilt, a Bánkot ébreszteni kell, na meg az összeset felöltöztetni, legalábbis kitalálni hogy ki mit vegyen fel.

Puszi, jelentkezzetek ám!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Szia GoannaKép

De szép is lenne ha tudnék aludni, pedig reggel már 8-kor mindig fent vagyokKép

NorcsiKép

Nem olyan kényelmes az ágyban gépelni...nincs ami tartsa a karom, úgyhogy a levegõben "lóg" miközben gépelek. Igy elég hamar elfárad. Hát ami az októbert illeti, nem hiszem hogy kihúzzuk addig. Ugyanis mint emlitettem már nem tudom mikor volt meg utoljára, csak a hasamra csaptam. Viszont mostanában úgy rémlik, mintha elöbb lett volna 1-2 héttel... Egyébként már 3 doki monta, hogy nagyobbnak tûnik 1-2 héttel. Az egyik ráadásul nem is UH alapján csak a méh nagyságából állapitotta meg. Már jóval fentebb jár a köldökömnél.

Puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Goanna üdv közöttünk.
Sasha! Nekem végig nagyobbnak látták Hannát 1-2 héttel. Aztán már annyira elhittem, hogy közben én is úgy számoltam. Szóval berendezkedtem, hogy a nov.14-et nem várja meg, már lehet október végén meglesz, és túlhordtam 1 héttel.Kép Szóval lehet, hogy egyszerüen csak szép nagy méretei lesznek.Kép
Tikk
tikk
 
 


Hahó!
Sasha: most járok a Kútvölgyibe (Dr. Vida Gáborhoz), Krisztit az Istvánban szültem annál, akihez most is jársz, de õt nem ajánlom. Bár azt is megteheted, amit Zsunya, hogy szülsz az ügyeleten,lehet, hogy nem nagyobb zsákbamacska, mint a fogadott orvos. Az utolsó hónapban meg CTG-re kell járni, arra pedig kényelmesen elsétálhatsz az SZTK-ba, ha itt maradsz. A Kútvölgyibe 1 órát utazol oda, egyet vissza, ha nincs kocsitok, vagy nem ér rá a Párod, hogy elvigyen, akkor elég strapás! Azt is mérlegeld, hogy lehet odajutni, mert pont a végére sûrûsödnek a vizsgálatok és ilyentájt már az ember lánya egy komplett hordót cipel, feltöltve. Kép

Tikk: ma összefutottunk Norcsiékkal, ha a Hannus is akkorát nõtt, mint a Bánk, akkor már Õt sem fogom megismerni! Amikor már ilyen nagy (2 és fél éves) "lovam" van, akkor képes vagyok elfelejteni, hogy milyen iszonyú gyors tempóban nõnek a kisebbek. Na de majd nemsokára újra megtapasztalhatom!

sziasztok:
ildikó
ld
 


Sziasztok!
Sajnos, tegnap este úgy elaludtam a fotelban ülve, hogy aztán be se kapcsoltam a gépet... Szóval, nem mentünk ma Kispestre. De ami késik, nem múlik!
Kismamák! Hogy bírjátok ezt a nagy meleget nagy pocakkal? Kívánok nektek minden jót!
majd még jövökkk...
sziasztok, goanna
goanna
 


Sziasztok!

Mi voltunk ma is a téren, de most már egyre jobban bejön hogy korábban megyünk, korábban jövünk, mert ilyen melegben, késõbb már nem is lehet kibírni. Mondjuk itt szerencsére van árnyék, így jobban kibírható!

Jövõ héttel egyenlõre még nem tudom hogy állunk majd, lányok majd mennek anyósozni is, akkor csak egyszem kisfiam lesz itthon, meg a nagylányom már megszervezte hogy ovin kívül az ovistársakkal fognak összejönni, úgyhogy azért nem úgy van ám az hogy én eltervezek valamit és az úgy is lesz!Kép

Sok bosszúság ért tegnap, aztán ma is, de aztán meg jöttek a jó dolgok is, úgyhogy most megint egy kicsit happy vagyok!Kép

Tikk jó nyaralást kívánok nektek itt is, meglesz a jó idõ, csak gyõzzetek a nap elõl elbújni!

Pocisok pihengessetek, ld. varrással hogy állsz?

Goanna akkor szerintem mielõtt jönnétek akkor jelezzétek már hogy össze is fussunk valóban.

Pussssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Norcsi: röviden: SEHOGY! Ha csak szabni-varrni kellett volna, akkor leugrottam volna délelõtt a térre, de ma én is kint voltam a telken. Málna-ribizli-egres-hõguta.
Ez utóbbival egyben válaszoltam is a "hogy bírják a nagyhasúak a meleget" kérdést! Kép És nekem már csak pár hét, de Sasha még egész nyáron sz*vni fog. (bocs!) Hát, az esõnek sem örültem, de ez...
A Kriszti úgy néz ki, mintha bevertek volna neki egyet, mert pont a szeme alatt csípte meg egy szúnyog. Két napja kapja az allergiagyógyszert, hogy ne ödémásodjon jobban, legalább lásson szegénykém. Még szerencse, hogy szívesen beveszi, nem kell erõltetni. A doki nénink meg most este felírt egy kenõcsöt, bekentem vele és fél óra alatt szemmel látható a változás! Úgy örülök, mert rettenetesen nézett ki a kis drága.
Most pedig megyünk és végre hanyattdöntöm!

ildikó
ld
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól vanKép
Hát igen ezt hivják úgy hogy semmi sem jóKép Nekem se az esõvel, se ezzel a meleggel sincs semmi bajomKép Ma a két nagymamival elmentem de. ide a rutibutikba az Üllõi útra és a két nõszemény kiturkált nekem egy-két ruhát. Az egyik egy hosszú, igen Id hosszú ruhaKép Olyan mintha kétrészbõl állna. Van fennt a mellnél pamutból spagettipántos egyszinû "felseje" a többi meg barna és világos pasztell mintás. Felpróbáltam és meglepõdve tapasztaltam, hogy olyan mint egy kismamaruhaKép Rakott a has felett ezáltal van neki pocak része. És látszik is benne a pocakom, ez azért nem utolsó szempont voltKép Életem legeslegelsõ ruhája!Kép
Lányzók holnap megyek balcsira és csak hétfõn jövök. Rájöttem tök mindegy hol fekszem, a 4 fal között vagy a balcsi partjánKép (dehogy tök mindegy a balcsi partján 1000x szivesebben) Szóval a hétfõi viszontlátásraKép

IdKép

Köszönöm a válaszod a KútvölgyirõlKép Megfontolom a dolgotKép Ma született meg a barátnõm általi ismerõsömnek a kisfia a Bajcsiban. Fizetni idáig egy fillért sem fizetett, holott volt fogadott orvosa, de nem magánrendelõbe járt. Nagyon jól bánt vele mindenki és egyágyas vajúdók vannak. A szülésznõk is kedvesek. Bár ez olyan dolog, hogy nem biztos hogy szimpatikus lennék nekik én isKép

NorcsiKép További happy hétvégétKép

cuppp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!
Télleg, most olvastam vhol errõl a kórházról, hogy teljesen felújították a szülészetet, fénykép is volt róla, megpróbálom majd elõkeresni a cikket. És közel is van lóbányán, hátha ide könnyebben eljutsz. Próba, cseresznye!
Jó hétvégét nektek!

ld
ld
 


Hali!

Jó hétvégét mindenkinek!

Sasha nagyon nagyon irigyellek a Balcsiért! De azért fürödni nem fogsz, igaz? Én is két nyarat bekkeltem ki, forró volt, borzasztó hosszú de a babák érdekében nem mentem a vízbe csak derékig, inkább zuhanyoztam. Annával meg szültem nyáron, az más volt, a másik kettõvel viszont az egyiknek az elejét, a másiknak a közepét csináltam végig nyáron. Borzasztó volt!
Gratula a turis elsõ kismamaruhához! Jók ezek a turik, csak gyerekkel leállni képtelenség, nem bírják kivárni sajnos.Kép
Nem azért mondom de én errõl a kórházról csak rosszakat hallottam, bár az is igaz hogy az "élménybeszámolókat" nem a napokban ott szültek adták.

Na megyek, most jöttünk meg a piacolásból, és borrrrrzasztó meleg van. ld. holnap azt hiszem magunkat is sütögetni fogjuk ilyen marha melegben. Remélem lesz árnyék!!! Mikor jöttök végülis?

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kata26,

off
Udv a babaneten is Kép
Itt "kamelia " Helszinkibol ... ugye tudod ki vagyok ;) ?

Jo olvasgatni rolatok ! En a frissben szoktam idonkent felbukkanni, sajnos ritkan mert sok a melo !
Szerencsesen tul vagyok a vizsgakon es mar ujra itt Finnben.
Hatalmasat nott a pocakom az elmult ket hetben , mostmar biztos egyertelmuen latszik Kép Kép Kép
A hetvegen eloszor vegre ereztem is kukackat mozogni !!!
Hihetetlen jo erzes ! Azota is ereztem nehanyszor es mindig vigyorgok mint a vadalma Kép

Benezek majd ide , de nem igerem, hogy gyakran, mert nincs idom melohelyrol nagyon netezni :-/

Zsuzsit nem talaltam meg ... tudod mi a nick-je ?

puszi Petinek es Csabinak is ! Vigyazzatok magatokra !
"kamelia"

u.i.a munkahelyi cimem tudod arra tudsz valaszolni...

bocs az OFF-ert lanyok ! Mindenkinek boldog gömbölyödest illetve babazast !
kamelia
 


Sziasztok!

Kamélia semmi gond, köszi, és neked is jó pocakosodást!

Szóval a tegnapi nap kicsit fárasztó volt nekem, a lányok viszont nagyon élvezték. Bánk is, bár õ nem evett úgy mint szokott, meg nem is szopizott, azértis igyekeztünk haza hogy azt is pótoljuk. Aztán még mielõtt a kocsihoz értem volna, sikerült úgy elesnem, hogy kificamodott a bokám, és egy baromi nagy dagadt bokával értem csak utól kis családomat a kocsinál. A férjem rosszullett, hogy úristen, ez hogy néz ki, irány az ügyelet. Mondtam neki hogy nyugi, volt nekem már régebben sokkal rondább is, de baromira fájt, és valóban nagyon rondán bedagadt. Aztán itthon ólomecetes borogatás, homeopata bogyók, na szóval úgy jobb lett, nem volt már estére sem annyira dagadt mint elõtte. A férjem elvitte anyósékhoz a lányokat, így azért tegnap meg ma is tudtam a lábam pihentetni. Bicegek igen erõsen, így ma ki sem mentünk. Viszont ma találtam magamban egy kullancsot, tegnap valahogy a lábam annyira fájt, hogy azzal voltam elfoglalva nem vettem észre. Remélem nem volt fertõzött! ld. ti nem kullancsosodtatok be? Szerencsére másban nem volt, állítólag a lányokban sem, bár õket anyós nézte át. A plédünk enyhénszólva ragadt a gyantától, ma kimostam, és egész szép lett.

Szóval ez van velünk, baromi meleg van, Bánk iszonyú nyûgös egész nap, szerintem hiányoznak neki a lányok is, mivel ma aztán csak úgy hajlandó megmaradni ha ott vagyok mellette. Ilyenkor viszont fülig ér a szája, de csak merjek kimenni, akkor aztán üvölt!

Mi van veletek? Tikk jársz azért erre, vagy most nem tudsz onnan a messzi távolból?

Legyetek jók, és jelentkezzetek!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Én itt vagyok! Sasha még biztos a Balcsit piheni ki!
Kullancsunk szerencsére nem volt, nem mert szembenézni velem 1 se! Két éve én is késõn vettem észre, csak bõ egy nappal a csípés után, frászban is voltam, nehogy bajt vigyek át a szopós bébibe. Persze egyikünknek sem lett semmi baja Kép , csak majd' 10 rugót otthagytam az utólagos védõoltásra Kép .
A plédet meg majd kimosom, addig is a kocsit illatosítja Kép
ld
 


Ildi! Milyen az az utólagos védõoltás? Légyszi írd már meg!

Pusssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, az istennek sem jut eszébe a neve, de a Péterffy doktornõ tudja, Neked is õ a körzetid, ugye? 48 (mások szerint 96) órán belül beadható, az agyhártyagyuszi ellen véd és sajnos féláron volt ennyi az ára. A péceli doki lehülyézett miatta, mondván, teljesen felesleges, de én félõs vagyok ilyen szempontból Kép Azt mondják, ha nem piros és gyulladt a helye, szinte biztos, hogy nem volt fertõzött. A Nagyvárad téri patikában szokott lenni oltóanyag, itt a környéken sehol nem tartanak belõle - ott viszont nagyon kedves nõk dolgoznak, hívd föl esetleg õket.

sajnálom,hogy nem tudok többet segíteni

ildikó
ld
 


Köszi, de nekem nem itt van a körzeti dokim, hanem a régi lakóhelyünkön. Szóval õt kellene felhívnom. Bár ahogy mondod a Nagyvárad téri patikát lehet hogy felhívom!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


ld. Na ne tudd meg milyen körtelefont bonyolítottam. Szóval elsõ kör: megkíséreltem az itteni felnõtt körzeti orvosi rendelõt felhívni hátha valaki felírja. De ezt már azután hogy körbetelefonáltam négy nagy patikát van-e ilyen oltóanyag. Volt ahol azt sem tudták hogy létezik ilyen, a lényeg hogy nem volt sehol holnapra tudták volna megrendelni, de akkor már dupla adag kellett volna, mivel túlléptük a 48 órát. És az már rohadt drága lett volna, 17.000.- körül. Na mindegy, a lényeg hogy ezután jött volna egy doki felhajtása aki ma felírja, holnap meg beadja. Ekkor jött a helyi körzeti orvosi rendelõ ahol nem vették fel. Aztán az én körzeti orvosom (város másik vége), õ szabin volt. Aztán a nõgyógyászom, hátha felírhatja, hát sajnos nem. Õ ajánlotta a bõrgyógyászatot, ahol a nõ tökre nem volt képben, nagy nehezen esett le neki hogy én az utólagos szérumról beszélek. Akkor problémázott hogy nem találja hogy szoptatás alatt adható-e. Kérdezzem meg a gyógyszertárban. Mondom neki hogy nincs szerencséje, már megkérdeztem és adható. Erre õ: tudom-e milyen méregdrága? Mondom hogy tudom. Erre mondja hogy jó, akkor jöjjek oda, bár rengetegen vannak, de majdcsak sorra kerülök. Közben hallottam hogy beszélgettek egymás között hogy 80 fok van legalább a folyosón és tele van. Ezek után csoda ha nem lett volna kedvem órákat ott tölteni? Szóval ezután felhívtam a homeopata dokimat (Érden, mert õt azért választottuk anno onnan, mert tudtuk hogy oda akarunk majd költözni) és õ mondta hogy õ természetgyógyász, így ilyet nem írhat fel, de van a Lyme kór és az agyhártyagyulladás ellen is homeopata szer, menjünk ki érte, õ ad. És lõn, 500.- Ft-ból megúsztam, és most ajánlva van hogy túllegyek ezen a mizérián. Ja, utána még megnéztük a telkünket, aztán mentünk a TESCO-ba, jó rohangálós napunk volt.
Hát ennyi. Veletek minden oké? CTG mit mutatott?

Sasha te merre vagy?

És a többiek?

Pussssssz, most már tényleg fáradt vagyok, úgyhogy jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Norcsi, ez az oltás neked kellett vagy valamelyik gyereknek? (Bocs, újraolvastam: neked...) Én is kicsit izgulok a kullancsok miatt. Peti már be van oltva ellene, Andrist még nem lehetett, asszem, másfél éves kor alatt nem adják be. És én se vagyok beoltva. Anyatejjel átmehet, lehetséges? Mármint a fertõzés. Hogy védekezzünk? És mi ez a homeopata szer? Csak fölírva lehet? Mert arra már nem lesz idõnk. Jókor jut eszembe. Csütörtökön utazunk.
Megírnád a szer nevét? Hátha be tudjuk még szerezni. Juj, nagyon megköszönném!
Holnap még benézek. Vigyázzatok magatokra! Jobbulást a lábadnak is!
Sziasztok, jóccakát!
goanna
goanna
 


Sziasztok!

Szia Kamelia!Kép

Lányok!

A Balcsi szuper volt. De már fel sem tudom idézni, olyan mintha nem is lettem volna ott. A mai meleg... inkább nem mondok semmit. A vizbe bementem, nem birtam megállni, most már hiába is bánkódnék miatta. Iszonyúan jól esett és a 3 nap alattt elfelejtett keményedni a pocakom, pedig hétfõre elfogyott a magnézium. Tegnap este 11 körül érkeztünk meg és azóta csak aludtam és pihentemKép Persze még aznap éjjel elolvatam minen történést, csak nem jelentekzetem.

Ez a kullancs dolog!Kép Pont ma szedtem ki a kutyábol 1-et. És két toklászt az elsõ mancsa egyikébõl. már csak 2 mm látszott ki belõle. Észre se vettem volna, ha nem nyalogatja annyira... szegénynek nagyon gennyes, biztos fáj neki. Lekezeltem oxigénes vizzel, de nem hiszem hogy fog használni. (elnézést, de a kis Kevin egyenlõre az egyetlen "gyerek"Kép) Isonyuan élvezte õ is a balatont, fõleg hogy a déli parton nagyon sokáig csak bokáig ért a viz. Mintha 5 évvel ezelõtt mélyebb lett volna...Kép

Id!

téged nem visel meg ez a meleg? Én nagyon nem birom, egész nap olyan voltam mint akit agyoncsaptak. Most birtam csak rávenni magam hogy irjak is ne csak olvassak, mert már úgy-ahogy lehült a levegõ. Ill. csak frissült.
Képzeld most este a kicsi babó úgy ficánkolt hogy csak na. Gyorsan szóltam a kispapának, hogy most azonnal jöjjön és rakja a pocimra a kezét. Azt a fejetKépKépKép Meglepõdés és utána buta vigyorKép végre érezte. Idáig mindig abbahagyta amikor odarakta a kezét, de most nagyon gyorsak voltunk, nem maradt rá idejeKép

Norcsi!

Remélem a gyrkõcök jól vannak és birják a meleget. És persze te is birod gõzzelKép

Mindenkinek további kellemes napot azaz szép álmokatKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Goanna. Tehát a kétféle szer neve: Borrelia C30-as (ez a Lyme-kór elleni szer) a másikra azt írta a dokinõ hogy "kullancs harapási láz" D30-as potenciál (ez utóbbi van az agyhártyagyulladás ellen). Felváltva egyszer-egyszer kell szedni 5 golyót két napig, legalábbis nekem így kell. Ezek a szerek jó esetben a Gazdagréti gyógyszertárban beszerezhetõk de nekem a dokinéni adta, mert így egy fokkal egyszerûbb volt. Õ a saját gyerekeinek is ezt adja kullancs-csípés után. Gondolom megelõzésre meg a polivitablex meg a kenõcködés a legjobb megoldás az oltáson kívül. Nálunk senki sincs beoltva sajnos, de majd legközelebb már csak jövõre ajánlatos. Állítólag a tejbe a kórokozó ha be is jutott nem megy át, de ki tudja... Köszi, már javulgat a bokám! Jó nyaralást nektek!

Sasha, de jó hogy ilyen klasszul sikerült a hosszú hétvége! Érthetõ hogy egyenlõre még Kevin kutya az akirõl írni tudsz mindenfélét. De majd néhány hét múlva... Gratulálok hozzá hogy most már a kispapátok is érezte a kis izgõ-mozgó babátokat!

Lányaimért majd ma megyünk, sokat fürödtek a medencében, és azért mégiscsak jobb ilyenkor mindenhol mert ez a panell egy randa találmány. Fõleg melegben. Na õk meg egy postagalambot fogadtak be anyóséknál (jujjjj, én nagyon rühellem a galambokat, kullancs, tetü, stb. lehet bennükKép), mert szegény galambot valami macska kicsit megtépázta. Szóval jól elvannak. Bánkom meg most alszik, szegénykét megviselte a melegben autózás, a szív-uh. kontrollon voltunk, még az elején azt hiszem hogy írtam hogy miért került sok az uh.-ra. Minden rendben van, a doktornõ egy tünemény, nagyon kevés ilyen orvost láttam eddig. És pénzt el sem fogad! Szóval ha szükséges valakinek valami miatt, akkor nagyon tudom ajánlani!

Most megyek, mert még olvasgatok, aztán ha felébred egyszem kisfiam akkor evés következik!

És a többieket még mindig hiányolom!!!

Pusssssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


fok vanSziasztok Lányok !

Na, csak elõkerültem ! Anyuéknál vagyok, azért tudok írni, mert otthon nem nagyon mûködik a freestart, az "említett szolgáltató" 1 hónapra ígérte a bekötést.-én rendeltem meg, felhívtam õket, válasz: Jaaa...nincs modem...

Úgyhogy nem tudom, mikor tudok netezniKép((

Mi nagyon jól vagyunk, csak annyira nagyon meleg van !!! A lakásban 29 fok van..Kép

Azért jöttünk ma el Rákoskeresztúrra Anyuékhoz, mert ugyan ez is emeletes ház. de 6x3 méteres a terasz, vettünk a Törpének medencét, abban pancsiztunkKép

Nagyon nagyot fejlõdött megint, egyedül felül, feláll, mászik hétfõ óta mint a veszedelem "klasszikusan". De tegnap óta úgy próbálkozik, hogy kinyújtott kézzel, lábbal próbál haladni, a feje meg lóg lefelé..Kép Persze, így haladni sem halad, meg nagyokat koppan, de hát ez így érdekesebb. Vettünk neki egy beülõs úszógumit, elég nagy a kádunk (sarokkád), este "bébikompozik" a kádban. Nagyon élvezi. Ja, és minden ami vezeték, zsinór, az nagyon érdekes.Kép

Megyek, mert Anyuéknál még nincs "bababiztosítva" a lakás, és hallom, hogy anyu sikongat, hogy megy a gyerek palacsintát sütniKép Puszi, megpróbálok jelentkezni, nem tudom mikor, mert a kölök 11-ig dorbézol, utánna meg örülök, ha ágyat látok. Ja, és megint felkel éjjelKép

Lányok ! Kamelia a barátnõm, most Finnországban laknak,én mondtam neki ezt a topicot, mert csak ezt olvasom, és itt biztos megtalál. Remélem jövõre hazajönnek már babástól, és akkor talán el is jön majd néha, akkor majd megismeritekKép Az Õ babája novemberben fog születniKép.

Ami érdekesség, hogy 3-an vagyunk "párban " barátok,(Kamelia + a férje, Zsuzsi + András, meg mi ketten a Csabival. A fiúk voltak osztálytársak), régen sokat voltunk együtt, nagyon jókat buliztunk. Na, aztán megszületett a Peti, persze nekünk más lett az életritmusunk, na erre mindkét helyre bekopogott a gólya, úgyhogy jöhetnek az újabb "bulik".
Bár mondtam a Csabinak, hogy mi leszünk mindkét csládnál az "utált" családKép mert amikor ott pici lesz, csöndben kell lenni ,mert végre elaludt a csöpp. akkor a Peti lesz a rohangálos, pakolós visitozós korszakbanKép Ismerem az ilyet. Most én se rajongok az egyik ismerõsünk fiáért, akit nagyon bírtam tavaly, most meg nagyon-nagyon idegesít. Úgyhogy nem gyerekestül megyünk majd eleinteKép))

Puszi, majd jelentkezem: Kata
Kati26
 


Szia Kamelia !

Nagyjából már le is írtam mindent ami mostanában velünk történt,lsd fennKép

De jó Neked, ott nincs ez a dög meleg, mi majd megpusztulunk itt. Mocorog már a Törp??? De jó !! Tudod már a nemét ? A Zsuzsiéknak kislánya lesz, Kittinek fogják hívniKép) Én megmondtam ! Szerintem nektek fiatok lesz. De ezt nem érzem olyan biztosan, mint a Zsuzsiékét. Nem tudom a Zsuzsi hol szokott lenni, nem találkoztunk, iga nem is nagyon kerestem, mert nagyon nehezen tudok feljönni.

Bocsi, de megyek, mert Apu Edda-koncertet ordítatt a PetinekKép


Puszi, majd küldük e-mailt, meg fényképet.

Kata
Kati26
 


Szasztok!
Most én is inkább Finnországban lennék! Itt már rá sem merek nézni a hõmérõre. Kamelia, küldj egy kis szellõt legalább! Kép
Kati, anyukád is mazochista, hogy ilyen idõben palacsintát süt? Apósom tegnap lángost készített a Lányommal. Nem mondom, ilyen idõben! Biztos nem volt elég melegük!
Norcsi, hát ezért nem evett már a Bánka a kiránduláson sem (vagy mert nem kínáltad gulyással Kép)! Amúgy se lehet ilyenkor levegõt venni a panelban, hát még ha náthás is szegényke.
Sasha, ugye lent kellett volna maradni a Balcsin? Nem bíííírom ezt a meleget! Pedig még alig múlt öt, mi lesz itt délre? A babák meg már csak olyanok, hogy amikor büszkén mutogatnád Apucinak, hogy ficánkolnak, hát rögtön abbahagyják. Szokd meg a helyzetet, ilyenek a gyerekek is: a legszemléletesebb példa, hogy 2 évig tanítod, hogy végre beszéljen, aztán 20 évig mondogatod neki, hogy fogja be végre a száját. Ha azt mondod neki, áram van benne, nem nyúlhatsz hozzá, akkor fél perc múlva utánad sétál a konyhába és megkérdi: "Örülsz, hogy felkapcsoltam a lámpád?"
Ez van, ezt kell szeretni! Kép Kép Kép

ildikó
ld
 


Id!

Egy kis Finn szellõt én is kérnék ide a szobábaKép Hát nem mondom a Balcsiban kicsit elviselhetõbb volt. Amikor meleg volt csak berongyoltam lemostam magam bevizeztem a fejem felefeküdtem és mindjárt jobban éreztem magam!!! Utána kitartott egy fél óráig, de nem bántam, mert a viz nem volt messzeKép Most meg? Itt ülök egy szál ádámkosztümbe és szakad rólam a viz és levegõt sem kapok igazándiból. Neked nincs olyan hogy nyomja a fejed a meleg? Ez igy hülyén hangozhat, de tegnap igy éreztem.
Hol van már a balaton? Mintha ott sem lettem volnaKép

Kitartás Id, más választásunk úgysincs, sajnaKép
pzsui
sasha0

Kép
sasha
 
 


ld, Sasha kitartás!

HÁt nálunk este a lakásban volt 29 fok, nem tudom nálatok hogy van. Csináljuk a huzatot, meg csak nagyon csínján, de megy a ventillátor is, viszont ezeket a Bánk miatt nem lehet nagyon kihasználni.Kép

És ez lesz az egész héten!Kép

Remélem ilyen idõ lesz majd akkor is ha nyaralni megyünk!!!

Puszi, legyetek jók!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lanyok Kép

Megint itt garazdalkodnek ...Kuldom en azt a finn szellot , cserebe viszont kerek egy kis meleget !
A vicc az, hogy pont ket hete voltam otthon vizsgazni stb .. elore orultem milyen szepen felmelegedek ,lebarnulhatok stb. Erre azon a ket heten vegig esett az eso :-/ Nem vagyok kicsit sem pecches. Most meg 40 fok ...
De azert ide is elert vegre a nyar , most 25 fok van ami nagyon baratsagos Kép))

Tudom nem segit sokat, de gondoljatok arra, hogy itt tavalyelott pl. egyszeruen kimaradt a nyar. Egesz nyaron nem volt egy nap sem amikor 20 fok folott volt a homerseklet es sutott is volna a nap. Ugyhogy ha lehet en meg mindig inkabb a 40 fokra szavazok minthogy egesz nyaron hosszunadrag es farmerkabat legyen a munkaruha :-/

Ja es ma ugyan jo ido van, de sosem tudhatom meddig tart. Lehet,hogy jovoheten vege es ennyi volt a nyar ...
szoval ez sem sokkal jobb !

Puszi nektek , kitartas !
kamelia


Kata26,

Ha feljutsz a netre irj egy levelet a mailcimemre es akkor rogton jovok ide chatelni , jo ?

palacsinta ... nyam nyam ...ez egyenesen merenylet volt egy kivanos kismama ellen : Palacsintaaaat akarooooook !!! KépKépKép
kamelia
 


Kamélia!

De jóóóóóóóó nekeeeeeeed! Itt a lakásban már 30 fok van, borzasztó, és még egy jó kis huzatot sem igazán csinálhatunk a baba miatt. Na mindegy, legalább mi is szaunázunk!Kép És talán fogyunk is tõle egy kicsit, bár ez utóbbi meg azért nem valószínû mert ugyanakkor annyit iszom pl. én személy szerint mint egy ló!

Palacsinta nekem is jöhetne (fogyókúraKép), csak ne nekem kelljen megcsinálnom!

Sziasztok!

Norcsi

u.i.: Tikkék jól vannak és élvezik a nyaralást. Irigykedem rájuk hogy nem itt a panelben senyvednek!!!
norcsi
Lenti
 
 


panelban akart lenni (asszem úgy a helyes!)

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi: most csak annyira telik tõlem, hogy a "panel" vegyes hangrendû szóként mély-, ill. magas ragot is kaphat, tehát magyarán tökmindegy! (Persze, azért szép az anyanyelvünk, hogy itt is legyenek kivételek, de ez nem az Kép Kép Kép)
ld
 


ld. Köszi!Kép Olvastalak a másikban hogy már jobban vagy! Csak így tovább! Mondta a párod a múltkor mikor összefutottunk hogy elsejéig még mindenféleképpen bent-tartjátok a babát!KépKépKép Hát a kézenállás lenne talán a legmegfelelõbb!Kép

Mindenkinek kevésbbé meleg napot mint amilyen tegnap volt!

Norcsi

u.i.: Éjjel meg lehetett halni ettõl a fülledt levegõtõl, és még egy kis huzatocska sem volt.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Id!

Valami baj volt, hogy már jobban vagy? Már bocsi hogy igy beleütöm a nozimat a dologbaKép Elseje meg már nincs messze, az októberhez képest persze. Ebben a melegben gondolom milyen fantasztikus lehet 9 hónapos pocakkal. (Gyogyulgass megKép)

Norcsi!

Ma hajnal 5-kor ébredtem és a lakásban meg lehetett fulladni. Kimentem az erkélyre és megdöbbenten tapasztaltam, hogy borzongatóan hüsi van!!!!!!! Kár hogy csak háromnegyed 6-ig tartott!Kép Tudod olyan idõ volt amikor elég egy laza ruha, de meg kell dörzsölgetni a karodat, mert kicsit libabõrösKép Hát majd holnap korábban kelek, 4-korKép

Lányok most hallottam a rádióban, hogy nagyon haladunk afelé, hogy megdöntödjön az évszázados melegrekord!!!!!!!!!!
A hétvégére iszonyat meleget josoltak....
Mindenkinek kellemes napot és huzatot kivánokKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Köszi Sasha!

Nektek is hasonló jókat, és valóban a hétfõ lesz a legkritikusabb állítólag, mert akkor már 37-38 fok a jóslat. Jujjjjjj!
Ildinek valamilyen vese-problémája volt szegénynek de ugye már javulgat?
Hát az október az még valóban elég messze van! Így voltam én tavaly a november 16-val amikorra ki voltam írva. Persze mindenkinek mondtam hogy kizárt hogy addig kibírjuk egyben, persze senki nem hitte, aztán mégiscsak kibújt a kis minimanó november 1-jén!
Csak hogy még fokozzam a jókedvet, állítólag az augusztus is pont ilyen meleg lesz! Mondjuk nekünk a Velencei tónál már azért jobb lesz, de azért nem vagyok oda a nagy melegekért. Szerintem a lányok amúgy kicsit napszúrást kaptak nagymamázás közben, de már túl vannak rajta. Hiába mondom hogy mindig kell hogy legyen valami a fejükön!!! Pici fiam pedig nagyon taknyos szegényke még mindig, az orrszi-porszi naponta sokszor dolgozik, õ meg üvölt tõle.Kép

Jó hétvégét ha addig nem jönnétek!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi: DÖG VAGY!!! ("Mondjuk nekünk a Velencei tónál már azért jobb lesz") Kép Kép Kép Nekem is jó lenne, ha lenne!
Sajnálom, hogy Picurid még náthás, az ilyen nagy melegben sokkal rosszabb, mint télen! Még jó, hogy a bokád rendbejövögetett, mire hazahoztátok a kiscsajokat, mert különben hogy kergetnéd õket körbe a fakanállal? (az enyém teljesen be van hülyülve a nagy kánikulától, hogy csak este tudom levinni, napközben nem merek elindulni vele sehova) Tegnap kivételesen nem a vesém fájt, csak nem maradt meg bennem semmi folyadék (finoman írtam körül?), így mára szükségszerûen görcsöl megint. Megpróbálok majd többet inni, hátha ma már nem h*nyom ki. (bocsánat) Muris volt tegnap, mert azt hittem Anyu már szabin van, reggel az elsõ nagy rohamnál felhívtam, hogy segítsen kicsit gyerekezni, mert nem tudok igazán odafigyelni a Lánykára, közben jött belõlem egy újabb adag, apám látta, hogy én hívom, kérdi: mi baj van, én meg megszólalni sem tudok, csak öklendezek a telefonba, õ már üvölt, atyaisten, mi baj van, én meg nem tudok válaszolni Kép Azt hitte, már szülök Kép Aztán kinyögtem, hogy nincs semmi baj, de nem nagyon akarta elhinni valamiért! Anyumat meg fölhívtam a melóhelyén, 5 percen belül itt volt a drága és elvitte Tinkát, hogy pihenhessek.
No, most megyek, mert felébredtek az enyémek Kép
sziasztok

ildikó
ld
 


Helló mindenkinek!

Ne is mondd Ildi, bárcsak már ott lennénk, kert, tó,a lányokat is alig látom egész nap, olyan jól elvannak kint.

Na ma sík ideg voltam, mert már tegnap észrevettem hogy Bánkócám alig pisilt, ez volt reggelre is. Reggel mikor levettem a pelust akkor mondjuk pisilt kettõt is, de akkoris. Szóval a mai napom azzal telt hogy szegénybe félóránként próbáltam beleerõltetni valami innit, nehogy valami vese-problémája legyen a kevés ivás miatt! A szopi sem megy úgy ahogy kellene a takonykór miatt, szóval nehéz így nagyon. Ma egy szál pelusban volt, így is iszonyú melege volt, ezért vizes textil-pelussal le-letörölgettük, amit jó néven vett. Mit itassak szegénykémmel? Már mindent kipróbáltam, baba-italok, tea, buborékmentes ásványvíz, felforralt és lehûtött víz, szóval van valami tuti ötlet amit meg is iszik? Help!!!
Na megyek, mert nemrég értünk haza egy már régen lefixált vendégségbõl, így még csak most megyünk fürödni.

Puszi, és éljétek túl ezt a dögmeleget!!!

Norcsi(ék)

u.i.: Ezt muszáj leírnom. Most jött a férjem, hogy mondta a Julcsinak hogy vigyázzon a Bánkra nehogy leessen amíg a vizét csinálja. Kijött, és hallja hogy mondja a Julcsi a Bánknak, Bánk vigyázz magadra amíg kimegyek!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi: a Túl az elsõ...-be írtam az ivásról, de nem fog kiszáradni, nagyon tudják a kicsik, mi kell nekik. Fõleg, amelyik olyan ügyes, hogy már vigyázni is tud magára! Kép (Julcsi ránézésre is nagy kópé ám!)
Tikknek most nagyon jó lehet!!!!
Már csak 2 nap a hõség, állítólag! Jobban örülnék mondjuk, ha nem egy nap alatt esne 10 fokot, hanem lassabban, mert nem akarok egy hidegfront miatt elõbb szülni.

Sasha: végülis van már kórházad/orvosod? Vagy majd kiderül október elején?

ildikó
ld
 


Szia Ildi!

Én is oda válaszoltam, de köszi itt is! Leírtam ott a "klassz" éjszakánkat is!Kép Hát már vége lehetne a melegnek meg ennek a náthás izének is!!!
Holnaptól meg nem lesz melegvíz, klassz lesz a melegítés miatti még melegebb lakás!Kép

Julcsi nagy kópé, az már igaz! Most megint anyósnál vannak, addig sem itthon senyvednek, medencéznek, és remélem nem kapnak napszúrást sem!

Sziasztok, és kicsit hûvösebb idõt mindannyiunknak, és Ildi a babával meg beszéld meg hogy tartson ki legalább elsejéig!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

elõkerültünk végre. Tényleg jobb volt vidéken, de ha azt mondom, hogy a vastag téglafalak is bemelegettek rendesen, el se hiszitek. persze azért nem volt 30 fok. Hanna minden délután extra pancsizott a kiskádban a teraszon és ha a cica arrajárt akkor visitva felugrott, ha nem kapom el kiesik, ha elkaptam, akkor meg felállt és toporzékolt, hogy menni akar. Ha leteszem hasra fordul és ott dühöng, hogy nem halad semerre.Kép Szóval nem sok változás van mozgásügyileg. Most már ülve játszik elöre már megtámaszkodik de ha hátranéz, akkor eldöl és kacag. Már van 2 fogcsücsök fent is, várom, hogy mikor lesz vége az éjszakázásnak miatta, kibújhatnának már.
Hogy vannak a Pocakok?
ld! Jól vagy? Kitartás és beszéld meg a lurkóval, hogy jó ott még neki, itt is meleg van meg ott is.Kép
Norcsi! Tegnap amikor sétáltunk valaki pont olyan hangon kiabált, hogy Mami mint Julcsi szokott jól szétnéztem, de aztán rájöttem, hogy nincsenek is itthon a lányok.
Sasha! Remélem Te is jól vagy. Kipihented a múltkori dolgot?

Mindnekinek további kellemes napot

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Mindenki jól van?
Ildi! Mi van veletek?
Sasha! Nálatok is rendben mennek a dolgok? Cak nem nyaralsz valahol?Kép
Norcsi! Holnapra toltam az okmányirodásdit, valahogy nem tudom rávenni magamKép

puszi mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Tikk! Meg tudlak érteni, ilyen kutya-melegben!
ld. még egyben volt tegnap (ha pletykálhatok kicsit), csak a gépük vacakolt. ld. azóta mi a helyzet?
Sasha a másik topicban látom hogy jelen van úgyhogy gondolom hogy itthon lehet, helyes a meglátásom?

Nálunk kis vásárlás után játszóterezés volt, azátn most meg megy a harakiri alvás téren, mert nem tudom hogy hajlandók lesznek-e a lányok elaludni. Lefeküdtem, de még nem alszanak. Bánkóca a séta alatt aludt, így most éppen kompozik. De nagyon édes, ma már egyre ügyesebben ment neki a felülés. Olyan aranyos, mikor nagy büszkén felül miközben mindenki itt szurkol neki! A piacon nagyon megdícsérték a Julcsit a szemüvegében, hogy mennyire aranyos, és milyen jóláll neki. Hát most már nagyon jól megszokta (hál Istennek), sõt mondja hogy így lát jobban, úgyhogy valószínûleg így is lehet. De hol van még a kontroll. Viszont a nyaralás idõpontja közeledik, csak elõtte még lesz kettõ szülinapi party a most már nemsokára 6 éves Annának. Az egyik gyerek-buli, és a McDonald's-ban lesz, na ez lesz a kevésbbé cicós, mármint a készülõdés szempontjából nekem. A másik a rokonos, az most lesz vasárnap, így ha van valakinek jól bevált hidegkonyhás ötlete, receptje nagyons szívesen venném!

Na megyek, puszi, és bírjuk ki valahogy ezt a meleget!

Norcsi.

u.i.: Többiek merre vagytok?
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi, akkor full-house van nálatok.Kép
Annának mikor is van a szülinapja? 6-án? vagy összekeverem valakivel? Szerintem zöld saláták, gyümölcsök és szendvicsek tutik ebben a melegben.
Bánkóca nagyon ügyes, de képzeld Hanna is beindult. Ma négykézlábra állt, igaz 1-2 másodpercig csak.Kép Most már ülve játszik egyedül és nem borul el csak ha fáradt. És ülésböl elöre döl és úgy akar mászni, de orraesés a végeKépA foga tisztán látszik már, de még bent van.Kép

ld, Sasha, tessék jelentkezni hogy vagytok.Kép

Tikk
tikk
 
 


Tikk!

Köszi, de azért még ha konkrét ötlet van, akkor jöhet! 10-én született, akkor lesz 6 éves nagylány! Köszönjük Bánk nevében is a gratulát, és viszont is nagy gratula a nagyon ügyes Hannának! Már csak egy-két nap és lehet hogy beelõztök és elõbb fogtok mászni? Nekünk még nem is látszik a felsõ fog, de szenved vele piszkosul. Az elõbb is elkapta az ujjamat és olyan erõsen rágcsálta, bezzeg a rágókákat nem annyira szereti rágicsálni. Viszont már taktikázik, mert a négykézlábazás alatt elõre-hátra riszálja magát és ezáltal már haladt is pár centit!Kép

Igen, tessék jelentkezni!!! (Az elõbb nekünk sem volt kapcsolat, de már megjavult!)

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Délután irtam olyan 4 óra körül és most nézem hogy valami miatt nem ment elKép
A fene a nemtomkibe!

A lényeg a lényeg hogy "jelentést irtam"Kép És gratuláltam, hogy a babák milyen ügyikKép A nagylányzónak meg boldog szülinapot kivántamKép
Ezek szerint õsztõl iskola!!!!

Akkor még egyszer rólunk! Mi azaz én jól vagyok! Keményedések elkerülnek és a méhszáj teljesen jól van, nem rövidül tovább, hat a magnézium. Egyetlen problémám van ami miatt keveset netezek mert meleg van és még a gépek is fütenek, ráadásul apocakom mindig beizzad ahogy ülök. A másik igazi probláéma az azé hogy zsibbadnak az ujjaim, de bazira. A középsõ ujjperctõl. Ti sem tudjátok mitõl lehet. A dokit majd kifaggatom... 2hét múlvaKép
Pocilakó ficereg, ebbõl gondolom hogy õ is jól vanKép Ma játszottunk is, le tudja e rugni a hasamról a távirányitótKép Még nem megy neki, de nagyon próbálkozikKép

Na megyek nézem a filmet
puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, ilyen kis "meglepetése" a mi gépünknek is volt, hogy nem küldte el amit írtam. Aztán vagy megírtam mégegyszer, vagy nem!

Köszi a gratulát minden téren! Nem, nem megyünk még iskolába, évvesztesek vagyunk, és amúgysem akartam volna már most bekényszeríteni szegényt a zord valóságba. Hadd játsszon még egy évet, semmit sem veszít vele, sõt...

Örülök hogy a keményedéseid már kímélnek, meg hogy a méhszájad is rendben! Zsibbadás kellemetlen lehet, sajna nem tudom mi lehet az ok, szerencsére ilyenem nem volt, de nem lehet hogy valami olyasmit nyom a baba ami miatt lehet ez a kellemetlen következmény?
Pocilakóhoz nagy gratula, mármint hogy jól érzi magát. Mi is játszottunk ilyen Annával, pont a távirányítóval, de õ már a könyveket is szerette lerugdosni a hasamról, én félidõs voltam mikor szakvizsgáztam, és a könyveket nagyon nem tûrte... A távirányító már a következõ lépés volt.

Jó éjszakát, és holnap azért remélem elõkerülnek a többiek is!

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


No, én még ma elõkerültem!
Holnap reggel megint CTG-re megyünk, múltkor is olyan dugóba keveredtünk visszafelé, hogy plusz egy órán át fõttünk a kocsiban. Szóval a térre megencsak nem jutok le, de lehet, hogy Anyu majd odaviszi a Krisztát. Különben a kiscsajnak is most jön egy foga, a 17. Csak Bálint-fognak hívjuk, mert akkorra bújik ki, amikor a Bálint is Kép Meg amúgy sem árt, ha nõ új foga, mert lehet, hogy egyet-kettõt kiver addig valamelyik rugós állaton. Tegnap az orra vérzett, mert túl hevesen lovagolt (bárányogolt?). Ja, és még az is eszembe jutott a mászkálós kicsikrõl, hogy Kri sosem ment négykézláb, maximum csak hátra egy keveset, be a járóka alá, ahonnan ugye felemelt popsival már nem tudott kijönni, ki kellett húzni, hogy aztán újra bekúszhasson. Kép Mostanság bezzeg! Jön a kistesó, fejlõdjünk vissza! Képes a járdán 50 métereket mászva megtenni én meg röhögök kínomban, mert szót azt nem fogad, és az istennek sem állna föl, míg meg nem unja.
Jó lenne már látni Titeket, de õszintén nem tudom, mikor fog ez nekem sikerülni! Kép Kép Kép
Ha nem írok, az azért van, mert a gépet sem nagyon kapcsolom be, de ha meglesz a Pincurim, akkor Norcsi kapja az sms-t, majd õ megírja mindõtöknek (ugye? Kép)
Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, kicsikre-nagyokra-pocaklakóra!

ildikó
ld
 


Szijasztok!

Norcsi!

Ebben az üzenetküldésben még az is "szokott" néha furi lenni, hogy kiirja nem küldte el, aztán mikor újra elküldöm akkor látom, hogy becsapott és igy két egyforma üzim van...Kép Vicces-nagyon viccesKép

Ma reggel is ujjzsibi, lábzsibivel ébredtemKép Azt nem tudom mitõl keményedik, de az biztos hogy a méhszáj rövidülését az okozza, ergo lehetett fájás is. Lehet ha akkor CTG-n lettem volna fájásnak mondta volna a gép és ahogy itt informálódom a neten volt is már egy jóslófájásom! Megmozdulni nem birtam és kb 1 percig tartott. De ez még a magnézium szedése elõtt történt.

Akkor a lányzó még nem kerül a zord isibeKép SzerencsésKépKépKép Én akkora melák gyerek voltam mindig is hogy a 6. osztályig bukkottnak néztem ki az osztálytársaim közöttKép Nálam ez az évvesztes dolog nem vált volna a hasznomraKép

Id!

Húha! Ezek a rugós állatkák akkor elég veszélyesek:/ Na nem azt akarom mondani hogy én majd az enyimet nem engedem fel rá, mert azt úgysem lehet megállniKép Mikorra vagy kiirva? Lehet hogy már kérdeztem, de...Kép az eszem az állandó szabadságra mentKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: