Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kicsi.
Hát igen, mostanában nincs nagy forgalom itt.
Bizony lesz kis bébink. :lol: Május 25-re lettem kiírva. Jó kis tavaszi baba lesz. Ti, hogy vagytok? Kicsi fiad miket tud már? Gondolom nagyot fejlődött. :wink:
Szia!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Ibolya!

Gratulálok a Bébihez!Jól vagy hányinger hányás, fáradság,vagy még nem jelentkeztek a kellemetlenségek?
Köszönöm mi jól vagyunk.Szilárdkám nagyon édes nagyfiú 9 kiló.Csúszik mászik ,mindenhol feláll sőt most már négykézlábról terfesz állásban feláll.Kezd beszélni mondja hogy:apa ,papa, bácsira csak azt mondja hogy bá ,baba ,ajaj .Süti a kalácsot puszit ad ,puszit dob.Nem tudom hogy más kilenc hónapos miket csinál sajnos nincs az ismerőseim között ennyi idős kicsi.Jól sikerült a nyaralásotok?Jó idő volt?Mi pont akkor voltunk lennt 4 napot mikor elromlott az idő augusztus 14 -étől.Szegény kicsikémet nem lehetett levinni a partra mert nem értette hogy miért nem mehet bele a nagy vízbe,amikor elötte meg igen.
Szia!
kicsi77
 
 


Szió !
A www.babaszoba .hu van egy pár kép a Szilárdka név alatt ha gondolod nézd meg.
kicsi77
 
 

 
 

Ja és van egy fogunk nagy nehezen.
kicsi77
 
 


Szia4
Megnéztem a fotókat! Nagyon nagy már ez a fiú. Szerintem ügyes is a korához képest. Lilla sokkal később járt. Beszédben is fejlettebb lehet, pedig azt a fiúk később szokták. Látszik rajta, hogy sokat foglalkozol vele. :wink:
Nagyon megviseli a fogzás szegénykét?
Köszi a kérdésed, hát bizony nagyon fáradt vagyok. Volt egy 3 napos turnus, amikor abba fáradtam és fülladtam ki, hogy bejöttem a mosdóból. Akkor még nem tudtuk biztosra a babát, és eléggé megijedtem. Most már nem olyan vészes, de azért nem vagyok fitt és üde. :( Hányingerem nincs, csak émelygek. Főleg most, hogy a spáizba befészkelt egy egér. :cry: Komolyan mondom, sírni tudnék, hogy már szeptemberbe kezdődik. Legkevésbé ez hiányzik. A vadi új tömör fa vágódeszkámat is összeszarta. :cry: :cry: :cry: :evil: Amúgy is tisztaság mániás vagyok, de most meg pluszba.
Na nem panaszkodom tovább, majd lesz valahogy, és a Laci sokat segít nekem.
Szia!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok lányok!

Benéztem hozzátok, bár nem komáromi, de megyei vagyok én is, nevezetesen Tatai!
Magamról csak annyit, hogy van két szép fiacskám, 3,5 éves, és 9 hónapos! Most otthon vagyok velük, amúgy agrármérnök és tanár vagyok, emellé most készül (talán?) a biosztanárim! Építkezünk, csináljuk a fészket, küzdünk az ovival, bár nem is a beszoktatás a lényeg már, hanem hogy megszeresse a néptáncot, ill. hogy legyen bátorsága beállni, és csinálni valamit!
A kicsimmel nincs sok gond, jó baba, csak el ne kiabáljam, csak az éjszakák a húzósak, mert éjfél után óránként felébred!
Azt hiszem ma sem fogom már kialudni magam! :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ibolya!Az egereket én is utálom és félek tőlük pedig tudom hogy nem bántanak de borsozik a hátam tőlük.Nekünk a garázsba fészkelt tavaj kettő de sikerült megfognom őket dióval és befőttes üveggel.
Szegény Szilárdkát nagyon megviseli a fogzás előfordul hogy egész nap nyűgösködik azt sem tudom mivel kössem le a figyelmét,valamikor éjszaka is fel kel vagy ötször.Általában alszik rendesen most éjjel sem ébredt fel egyszer sem csak reggel negyed nyolckor.
Hát a Bébihez meg kitartást ,tudod mindig azt mondják csak félidőig rossz aztán mindig könnyebb (ami persze nem igaz)

Rozika!
Üdvözöllek!Mikor szültél ,nekem a Szilárdkám tavaj december 21-.én született,kb. egy idősek lehetnek a lurkóink.Biztos olvastad amiket írtam az Ibolyának ,hogy miket csinál a Szilárdka,kb. nálatok is így van?Hogy hívják a srácokat?


Egyenlőre ennyi,ja tegnap Nagyigmándi búcsúban voltunk.Kisfiamnak legjobban a lufik tetszettek de azt sem tudta merre nézzen annyi újdonság volt számára.Édes volt nagyon!!

Sziasztok
kicsi77
 
 


Szia Kics!

Örülök a kedves fogadtatásnak! Szilárdoddal majdnem egy idős a kicsim,( amúgy Ákos a kicsi és Csaba a nagy ), mert én meg dec. 23-án szültem! Sajnos nem húztuk ki a karácsonyt, a szívem majd megszakadt, mikor nem láthattam, hogy örül a nagyobbik az ajándékoknak! De másképp lesz ez már idén!
Ne haragudj, még nem futottam át annyira az írásotokat, így sajna nem emlékszem, mit is csinál Szilárdkád már, de ígérem amint lesz időm bepótolom! Mákos még egyedül nem jár, csak kapaszkodva, de a mászás a legbiztonságosabb számára még! Ánááá vagyok én, és emmme az alma, ennyi egyenlőre a szókincs! Pakol érdeklődik, de hiába próbálok vele foglalkozni, csak a tesót akarja utánnozni mindíg, ő a legjobb tanár ! Arra azért sikerült +tanítanom, hogy kidugja a nyelvét!
Enni mindent eszünk , már joghurtot is, amit imád, de foga még egy szál sincs! Emiatt egy kicsit aggódom már!
Ígérem elolvasom ti miket tudtok oké?
Amúgy hol szültél? És kinél?



Az egeres témához csak annyit , együttérző vagyok mindenkivel, aki undorodik ezektől a kis dögöktő! Nem vagyok terhes , de a gyomrom felfordul, ha látom őket rohangálni a házban! Én is épp egérvadászatot tartok minden nap, mert hát szellőztetni kell, de ők meg egyre jobban húzódnak be sajna! A legjobb látvány mikor kipurcanva lkátom az egérfogóban! :lol:

Nagyon szép napot nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Először is, bocsi, hogy rosszul írtam nevedet, másodszor elolvasgattalak, és gratula, hogy ennyi mindent csináltok már! Még tán előrébb is vagytok, mint mi, de nem összehasonlításképp mondom!
Kb. Így kell fejlődnie egy ilyenkorú picinek, de én ohatatlanúl összevetem mindíg Ákit a Csabussal, mert ő már 6 hósan felállt, 7 hósan ment kapaszkodva, 8 hósan meg teljesen egyedül! De azért Mákosom sokkal nyugisabb gyerek, betudom annak a lassúságot! :)
Azér megnyugtat, hogy nem csak én nem alszom éjszaka, mert mi is felébredünk mostmár két hónapja éjfél után óránkélnt! Ma este mondjuk, csak kétóránként volt ébresztő, egy kicsit frissebb is vagyok! Kitartás, Szépen fejlődtök, de a babaszoba.hu-n nem tudtalak megnézni benneteket, talán majd máskor!
Anyósomékhoz, mindíg megyünk Ko.-ba, merre laktok?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Szia Rozika!

Észre sem vettem hogy rosszul írtad a nevem.A Sörös Pongrác otcában lakunk.Annyira jó volt a tegnapi és a mai éjszakánk csak re

ggel fél nyolckor kelt fel ma reggeli után meg vissza aludt fél 11-ig.

Nektek is elég vacak karácsonyotok volt tavaj.Minket is csak második ünnep en engedtek haza.Most megfogadtam idén nagyon nagy karácsony lesz.Kivilágítjuk az egész házat feldíszítünk mindent .A szenteste nindíg nálunk szokott lenni ,jönnek a tesómék anyukámék mamám keresztszüleim unokatesómék elég sokan összejövünk egész nap csak főzök de nem bánom imádom a karácsonyt.

Szőnyben szültem a főorvosnál a Rókaynál.Csak nem te is itt szültél?

Ibolya hogy álltok a kis élősködökkel?Nincs szúnyoghálótok?
Nekem az volt az első mikor beköltöztünk amit megcsináltattam pont az egerek miatt.

Sziasztok
kicsi77
 
 


Sziasztok!
Szia Rozi, örülök, hogy szaporodunk! :wink:
Egér fronton eddig -2, ennyi kerűlt a fogóba. :D Az a baj, hogy a szomszéd kiírtotta a környék macskáit. Pedig addig nem volt egy se. Most persze jól elszaporodtak. :( Csak azt remélem, hogy náluk is van. :twisted:
Az Ákos név nálunk is szóba jött, még a Lillánál fiúnévnek, de aztán nem volt szükség rá. :lol:
A 6 hónapos álló baba nem semmi. Ha jól emlékszem Lilla akkoriba ült fel. :shock:
A joghurtor is irigylem, Lilla a mai napig nem eszi meg. Igaz sajtot rengeteget, és mostanába esténként tejet is kér. Azért így már nyugodtabb vagyok. Csak kimarad valami finomból. :wink:
Mennyi idős a nagyobbik fiad?

Gondolom, hogy milyen izgatott lehetett Szilárdka a búcsúba. Lilla is olyan izgatott tud lenni ilyenkor. :lol: Nálunk is a lufi a sztár. :wink:
Megyek uzsiztatni!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon örülök, hogy így befogadtatok! Legalább mostmár a levélvárás izgalmasabbá teszi a napjaimat! :D Nem mintha a két gyerek mellett nem történne mindíg valami!

Kicsi!

Nagyon irigyellek az éjszakák miatt, mi még mindíg nem alszunk, Mákos sűrűn ébreszt, és nem jövök rá az okára! De azt mondják okosok, nyugi, kamaszkoráig kinövi! :wink: NA persze!
A karácsonyra visszatérve, én is valaghogy úgy tervezem, bár ez nálunk kissebbfajta belharccal jár, mert anyós mindíg le akarja nyúlni a gyereket, még szenteste is! De nem fogja idén, az tuti! :cry:
Én egyébként nem Szőnyben szültem, hanem Tb.-án, a Benya főorvosnál mond a ketztőt, de nála aribb dokit elképzelni sem tok! :oops: Igaz, mind a kettőnél sokat segített, tágított, repesztett, és mindent bevetett, hogy haladjon, de én nem bánom, sőt jó is volt, mert türelmetlen lévén már nagyon vártam a végét! Főleg a fájdalmaknak!
Szilárdodról van valahol kép?


Szia fioona!

Nem is tudom hol kezdjem a választ, mert közben hallom, hogy apa már alig bír a kicsivel a másik szobában, úgyhogy most csak kutyafuttában fejezem be, bocsi!
Örülök, hogy tetszik még rajtunk kívűl valakinek az Ákos név, a furi az, hogy ha lány lett volna, nálunk meg a Lilla jött volna szóba!
A nagy

obbik fiam most dec.-ben lesz 4 éves, és már nagy óvodás, aki a tavalyi évet végigbőgte, idén meg minden nap visz valamit az ő ovijába a játékai közül! Persze a tesóféltékenység nálunk néha elég jól dívik, néha ki is készülök miatta, de valahogy csak megy az élet! :)
Rá vonatkozólag még nincs vonalzóm, mert kicsit analfabéta lévén a barátnőm segít ebben, és a múltkor megakadtunk a továbbképzésben! Persze nem maradhat el! Ő is a mienk!
Nem néztem utánna, hogy mennyi idős a kicsid, és te mennyi idős pocakos vagy?
Szerintem amúgy nem biztos, hogy kimarad a finikből Lilla, mert pl. én sem szeretem a joghurtot, de a sajtokat igen, és azok még tán hasznosabbak is, bár igaz nem nyomják tele őket Bifidus Essensissel :D ! Most már mennem kell fürdetni! Később folytatjuk!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

A Szilárdkárol van fennt kép a babaszoba.hu, vagy itt a babaneten is mindenhol a Szilárdka név alatt.
Van még valamelyikőtöknek fennt kép?Bár a Lillusét megtaláltam a babaszobán.
Nekem a kisfiam megeszik mindent krémtúrót,joghurtot ,danoninót,fözelékeket a levesért meg szabályosan remeg mikor meglátja hogy eszünk.Sajnos darabosat még nem eszik pedig mindenki ezzel nyaggat hogy ennyi idős gyereknek már meg kellene enni a darabosat is .Valahogy úgy vagyok vele ha kijönnek a fogai majd megeszi.Nem is lehet neki eröltetni mert bokákol a múltkor is kihányta a délelötti danoninot.
Most megyek fürdetni majd holnap jövök Sziasztok
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!

Vonalzót akartam gyártani, mikor láttam, írtál!
Csak azt akartam mondani, a nagyfiamnál engem is piszkáltak a pép miatt, de ne érdekeljen! Még mi is pürésítünk, nincs egy fogunk sem, és Áki is bokákol a darabostól, ez teljesen temészetes szerintem, akinek nem tetszik, ne nézzen oda! De a babusoknak így a jó! :D
Rólunk a www. tasine.kepeim.hu -n nézhettek képeket!Én mindjárt megkukkollak titeket!
Jó pihenést és szép napot holnapra!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát róllunk elég elég régi képek vannak fen, mert Lilla nem szereti, ha sokat gépelek, meg a feltöltés is lassú. :( Nem értem az embereket, ha nincs foga a gyereknek, vajon hogyan enne darabosat. :shock: Nálunk mostanába vadidegenek szolnak meg, hogy miért szopizza az újját, és miért pelenkás még. Egyenlőre nem tudok mit mondani nekik, mert a méregtől ilyenkor csak káronkodni tudnék, azt meg nem teszem a Lilla előtt.
Rozi érdekes, hogy ua. a nevek tetszenek nekünk. :lol:
Most már nagyban bUjjUk a neveket megint, de persze nincs még döntés.
A vonalzómon tudod követni a bébik korát. Lilla ma 2éves, 2 hónapos, és 4 napos. A kicsi baba 6 hetes, és 6 napos. Bár a doki vizsgálatkor 1 héttel idősebbnek mondta. :?

ARról, hogy mi egészséges a kicsiknek (meg nekünk) én már nem tudom mit gondoljak. Arra a következtetésre jutottam, hogy mivel nem tudni kinek hihet az ember, leginkább megpróbálok természetes dolgokat adni. Na ez a sajtnál eleve nem működik. :roll:

Kicsi hallottál valamit a kórházról, hogy mi lesz vele? Marad, megszűnik? :shock: :shock: :shock:

Hétvégén lesz pityóka fesztivál. Ti kimentek? Mi tavaly voltunk, igaz nem volt valami nagy szám, de gyerekeknek már csak a tömeg miatt is tetszhet.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziaztok Csajok!



Mióta megtudtam hogy kisbabám lesz azóta olvaslak Benneteket. Nagyon tetszik a közvetlenségetek és az is hogy mindent megbeszéltek. Ma már a csöppségem 8 hetes, a nagyobb lányaim 8 illetve 13 évesek.
Jelenleg Tárkányban lakom, de Komáromban nőttem fel ezért is kerestem fel ezt az oldalt.
Szeretnék én is tagja lenni a csapatotoknak.

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Sziasztok!
Örülök hogy egyre többen leszünk légy üdvözölve Erázs!Neked is gratulálok a Bébihez.Kicsit irigyellek benneteket hogy vállaltok második harmadik babát nekem semmi segítségem nincs annyira leköt a Szilárdka hogy estig meg sem állok.Egy héten egyszer be néz anyós negyed órára egyszer anyukámék de mindig mindenki rohan.


Rozika megnéztem a képeket aranyosak a srácok Ákos hány kiló nagy baba.Óriási a házatok klassz.Tegnap voltunk ligába mi 9kiló 15 dekák vagyunk.Annyira csodálkozott Szilárdom hogy mellettünk sírtak a kiscsajok hogy mi a fenét csinálnak ő ilyet nem szokott oltás után, megsem mukkant egész végig.

Ibolya te mit hallottál a kózházról mert én semmit.?
Mi is készülünk a pityóka fesztiválra megbeszéltük a Tesómmal ha jó idő lesz megyünk.

Rozika neked bébiételt eszik az Ákos vagy te főzöl neki?Nekem nem eszi meg a kicsi amit én csinálok csak a leveseket.

Sziasztok mert igen nyűgősek vagyunk
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm. A nagyok már suliban a kicsi pedig még alszik. Irnátok kicsit bővebben erről a pityóka fesztiválról?

A kórházról csak annyit hogy decemberig biztos utánna meg senki nem tud semmit. A nővérkék is azzal ugratták egymást, hogy lehet hogy januártól nem lesz munkahelyük.

Kicsi
Ha a Szilárdka nagyobb lesz majd Te is bevállalsz még babát :D . Mert hiányozni fog a babázás. Ez nálunk is így volt.

Na jók legyetek mennem kell főzni valamit, mert hazajönnek a csajok és éhen akarnak halni.

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Sziasztok!

Fioona!
Tudom, milyen az mikor mások fikázzák az embert, néha én is bele futok, de sajna olyan vagyok, hogy a méregtől megszólalni sincs erőm, csak hallgatok, forrok, ahelyett,. hogy jól kiosztanám, hogy ne szóljon bele a dolgainkba! :( A kicsi lányod meg, mint mondtam korábban, nem fogja tini koráig hordani a pelust! Nekem CSabust az oviba szoktattam be, mikor elhagyta a pelust! Aranyosak voltak az ovónénik, hogy megengették, hogy legyen azért a zsákjában egy a bizti kedvéért!
Lilla is elhagyja, csak hát a mai pelusok nagyopn kényelmesek, és nehezebben szokjnak le róla, mint a lábán is folyós textilpelusról! Nem ? Jó kis szószátyár a lánykád? Szólj ha van már lehetséges nevbetek, kíváncsi vagyok!
Nincs gyomorégésed? Te is szőnyben fogsz szűlni? Nem túl maradi és lehangoló az a kórház?

Kicsi!
Kösz a dícséreteket, kb. most éri el Mákos 9kg! Jó kis pajtások lennének a fiúk! Máki tul.képpen mindent eszik, és általában én főzök neki! Reggel tápszer, fél 8-kor tejpép reggelinek, aztán gyümi, dél körül ebéd, du. joghurt, gyümi, vacsinak meg pép vagy fözelék! Kezdetben én is külön főztem neki, kumpi, répa pépet, majd került bele fokozatosan más gyümi is, végül hús is! Mostanában a babos, borsós kivételével csak kikapom a mienkből és darálom neki, az előbbiekhez meg főzök krumplit még, hogy ne lpuffassza! Nem panaszkodom egyenlőre, szereti a mi ízeinket! A levest tök hígan adod neki, vagy teliupakolod zöldsivel, hússal, és ledarálod? Mert ha utóbbin megeszi, akkor már bárhogy variálhatsz vele! Vagy amúgy is, csak higítsd neki, ha úgy szereti!
Nem irigyellek, hogy nincs segítség, tom így hamar be tud fordulni az ember! Néha kell, hogy más is legyen velük!

Tegnap szülői volt az oviban, csak úgy dagadt a májam, mikor azt mondták hogy sokat fejlődött, pedig ő a legkissebb a csop.ban. Ja és persze már kezd rosszalkodni is! Szerintem nagyon jó kis ovijuk van!
Akartam neki venni tornacipőt a kínaiban, mondván azt a fél órát kibírja abban is tesin, hát ne hogy azt higgyétek kaptam! Minden van, csak az ő mérete nincs! Ma mehetek Tb.-ra! Viszont tök jó kardikat láttam és csak álltam és fájdítottam a szívemet , mert hát a gyereknek kell vásárolni! De legalább tudok mit kérni a "Jézuskától"! :oops: :wink: :oops:
Ti már kérdezgetite3k mit szeretnének karácsonyra?


Szi Erázs!
Örülök, hogy nem csak én vagyok kezdő! A kicsid is Kislány? Nagyon irigyellek, bár én 3 gyereket kértem a Jóistentől két fiút és egy lányt, amiből a két pöcsi már megvan, de a lánykára asszem még várunk! Valahogy mint Kicsi, nekem is sok még egyszerre minden, de talán belejövünk!

Lányok: nálatopk volt keresztelő?
Fioona: látszik már a pocid, sokt hízol? Meg tudsz mindent enni? Nem tudnál elaludni bárhol és bármikor, bármilyen pózban?

Nagyon szép napot nektek, most már mewnnem kell, mert feltett szándékom, hogy felrotálom a kertet parkosítás céljából!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Ahhoz képest, hogy augusztusban azt hittem kihalt a topik, egész szépen feléledt! :lol: Üdv Erázs! Még soha nem voltam Tárkányban. :wink:
Megnéztem én is a képeket Rozi! Hát azért én a 2 fiútól félnék. :oops: Nem lehet egy nyugodt életed. Engem nem zavar, hogy a Lilla még pelusozik, csak az, hogy mások bűntudatot ébresztenek e miatt a lányomban. :evil: Hát igen, én is a dühtöl nem tudok mit mondani ilyenkor. :( Én azért szűltem Szőnyben, mert gyalog 3 perc töllünk, és legalább nappalra kint lehet a baba. Most a kórház bezárásáról terlyengő hírek végett utánnanéztem Tbányának is, és láttam, hogy ott is van rooming in, de az is előfordulhat, hogy nem jut ott hely, mert csak a kórtermek fele ilyen. Győrről meg hallani elég rossz véleményeket is. :( Szóval mindent összevetve, én annak örülnék, ha megint Szőnyben szűlhetnék, sőt most még inkább, mert többet láthatnám Lillát.
Kicsi nekem sincs segítségem. Illetve csak egy nagymamink van. Én eredetileg kiskunhalasi (Bács-Kiskun Megye) vagyok, tehát ott van a rokonság, a párom putnoki (Borsod Megye), neki ott a család. :? Szóval magunk vagyunk. Igaz még Komáromban él egy kereszttesóm, de éppenséggel rájuk se számíthatok, mivel mióta megszületett Lilla, mennek a direkt hátulból megjegyzések, hogy ők már mennyire nem mtudnának elleni egy ilyen kicsi babával. Szóval inkább meg se kérem őket. :(
Anyukám meg most ment vissza dolgozni nyugdíj mellett.

Erázs a pityóka fesztivál 2. alkalommal kerűl megrendezésre, és ebből adódóan nem nagy szám. Sőrsátor, némi kirakodó vásár, meg persze krumpli, krumpli hátán. Azért jó időben séta gyanánt elmegy, és hátha kellemes meglepetés ér. 8)
Ami a várandóságom illeti, a beágyazódás körül volt 3-4 nap, amikor nagyon erőtlen voltam. Most már jobb, tulképpen csak annyit érzékelek, hogy hamarabb elfáradok. De én a Lillával is azt hittem amig meg nem mozdult, hogy tévednek a dokik, annyira tünetmentes voltam. Meg talán még az étvágyam más. Sose tudom mi esne jól. :shock:
Keresztelő nálunk nem volt, mivel nem is vagyunk összeházasodva, meg hát, én se vagyok megkeresztelve.
Kicsi később sokkal könnywbb lesz ám. Nem sokára eljön az az időszak, amikor már azon nosztalgiázól, milyen jó volt amikor még teljesen rád volt utalva. :lol: És olyankor azt gondolja az ember, hogy mi lenne, ha lenne kistesója! :wink:
Na megyek, mert rohan az idő. Bocs a helyesírásért, de nincs időm visszanézni, írás közben meg képtelen vagyok figyelni rá, ha számítógépen irok: :oops:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem akarom ám sajnáltatni magm csak egyrészt a nehéz szülésem másrész hogy a férjem mezőgazdaságban dolgozik gyakorlatilag soha nincs itthon reggel korán megy este későn 8körül vagy még később ér haza előfordul sokszor hogy a Szilárdkával sem találkozik.Na persze ha nagyon hideg van dec. jan. és februárban viszont egész nap itthon van,de jobban szeretném ha inkább minden nap egy elfogadhatóbb időben ithon lenne.
Ebben az egészben hogy állandóan csak ketten vagyunk az a rossz sokszor wc-re nem tudok elmenni mert már akkor sír ha nem lát.Úgyhogy jön velem trónolni a kicsi meg valami játék .

Mi sem házasodtunk templomban össze de a református templomban megkeresztelték .Bár én katolikus vagyok szerettem volna ha ő is az lesz de hát ezt lehetetlenség lett volna elintézni olyan kukacos ez a Pados atya.Júliusban volt a keresztelő a Tesóm kislányával együtt ő már 6 éves mindig akkor lett volna keresztelve amikor nekem megszületett volna a baba.De hát mivel kétszer elvetéltem így nekik mindig húzodott a dolog de azét csak sikerült mégis együtt lettek a szentel víz alá tartva.

Ibolya én is úgy gondolom hogyha Lillának kényes lesz a pelus hordás úgyis leszokik majd róla.Semmit sem szabad erőltetni.Sterintem álltalában a gyerekek közvetlenül ovi elött szokták csak elhagyni de lehet hogy csk oviban.

Rozika nekem a Szilárdka csak az üveges bébiételeket eszi meg amit nagyon sajnálok mert minden nap főzök és olcsóbb is lenne ha megenné amit mi.A leveseknek csak a leve kell.Próbáltam a husi levesbe a répáz krumplit de úgy már nem volt neki jó.

Erázs van egy jó ismerősöm Tárkányba lehet hogy ismered a Fülöp Piri.Ígérkeztem hogy meglátogatom őket de mindig elmarad.

Képzeljétek arany Babám fürdésnél ha mondjuk mindig megmutatja hogy hol van a kukaca.Reggel meg akkora puszikat ad hogy csuda.
Ha megkézem odahozza nekem a labdáját és a maga modján visszadobálja .
Most látom mennyi helyesírási hibám van bocsi érte.

Sziasztok megyünk ebédelni
kicsi77
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szerencsés vagy Fioona, hogy visz.lag tünetmentes vagy, nekem mind a kettőnél vissza kellett fogni magam, Mákinál mée 2 hónapot feküdnöm kellett! Azt mondta a doki ne kergessem a teheneket végre, mert előbb megszülök!
Hogy kerültél Ko.-ba?
A tb.-i szülészet nekem nagyon bejött, Mivel főorvos volt a dokim,és magán, én kértem a baba-mamás szobát, és meg is adták, mert nem volt kompl.! Szerintem nem nehéz bekerülni oda! A csecsemősök egy kivételével tünemények, a dokiknál magánvéleményem szerint válogatni kell! Nem bánnád meg!
Ahogy olvasgatlak titeket, még én vagyok a legjobb helyzetben apát és rokonokat illetően! Páom is pedagóg, így 3 után bizti itthon van, ő hozza a nagyot is haza, a hétvégén meg hol egyik , hol másik mama vigyáz a nagyra, mert imád ott lenni! Pedig így is néha úgy érzem tényleg nem könnyű, de akkor mostantól megpróbálom befogni a számat!
A két fiú meg? Hát igen, még nincs is itt a nagy veszekedések korszaka, de néha szét tudnék csapni, főleg Csabus patáliázik, mert megváltoztak a territóriumok a lakásban, játéknál!

Tudjátok, nekem csak az éjszaka rossz, ha nem tudok aludni, szörnyű nyűgös vagyok! :)

Kicsi!
Próbáltad már, hogy a bébiételhez keversz valami hazait először ici-picit, majd többet? Hátha így bejön! :wink:

Amúgy mi sem voltunk Ákos születéséig összeházasodva, csak szülés elött megkérdeztem, apasági nyilatkozatot kérjünk, vagy anyakönyvet?
Végül utóbbi lett! De csak polgári :cry: Még várom a templomit, nekem fontos lenne!
A Pados meg tényleg egy hülye! Róla csak ennyi a véleményem! :oops:

Annyira ügyes Szilárdod! :D Én ilyenkor csak nézek nagyokat, mert Áki még nem csinál ilyeneket! Mindíg azon agyalok, talán én csinálok rosszul valamit, talán többet kéne vele fogl.-ni! De hát nem szakadhatok szét! :cry:


Megyek mert nemsokára indulok tornacipő vadászatra! :D

Szép napot nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziazstok!

Köszönöm a fogadtatást nagyon jól esett.

A kórházról annyit, hogy nekem " tetszett" a csládias hangulat az hogy a szülésznők megismernek már a második nap a keresztneveden szólitanak. A győriben voltam megzatvízviszgálaton hát az egy lepukkadt nagyüzem.

Rozi!
Igen a kicsi babám is lány, és nekem nagyon könnyü ha a nagyok itthon vannak szinte közel sem engednek hozzá csak szoptatni.
Édesapa pedig estig dolgozik, de általában fürdetésre megpróbál haza érni, mert etetés után az altatás az Ő feladata.

Fiona!
Gratulálok Neked és sok kitartást. Én is nosztalgiával gondolok arra az időre mig a Dominika pocaklakó volt. Nagyon szerettem kismama lenni. Én az Ördög dokinál szültem és nagyon rendes volt.

Bocsi, megyek mert hazaért a család.

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Sziasztok!
Most csak röviden írok.A szőnyi kórházról nekem is jó tapasztalatom van bár én is protekciós voltam és a babás szobát is kifogtam úgy hogy egyedül voltam,igy a 22 órámat egyedül szenvedhettem ami jobb is volt.Aztán amikor Szilárdkám meglett akkor meg azért volt jó hogy nyugdtan lehettünk kettecskén és még apát is beengedték szenteste a szobába ami persze egy többes szobában lehetetlen kérés lett volna.Tényleg mindenki közvetlen .

Képzeljétek ma megint tanultunk újat megmutatja a plüss kutyusnak hol van a szeme!!!
Rozika krumplit próbáltam keverni a bébikajához de ami átmegy a kruplinyomon neki még az is darabos a mixer meg kiveri belőle a keményítőt igy nyulos lesz.Almát szoktam bele főzni azt szereti.

Sziasztok!
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a csapatotokhoz. Ugyan tatabányai vagyok, de Szőnyben fogok szülni. Ezt már kb 10 éve elterveztem, hogy sak itt és nem h elyben, valahogy helyben nincs bizalmam. Ezért mikor megtudtam, hogy babát várok, rögtön kerestem egy olyan dokit, aki Szőnyben van. A Rókay főorvos lett a választottam.
Most a 31 hetet töltöm, derc. 4-re vagyok kiírva. Szeretnélek megkérni titeket, hogy aki ebben a kórházban szült, írjon nekem mindenféle hasznos infót. Olyanokra gondolok, hogy mit vigyek be magammal a kórházba, magamnak, a babának, meg hogy van e itt is szülésfelkészítés, szülőszoba látogatás, és egyebek.

Várom a válaszotokat.

:P

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Na én is csak röviden.
Viki Gratula a babához!!! Majd a többiek gondolom jobban tudnak segíteni, mert ők késöbb szültek. 2004-ben volt szülöszoba látogatás, nem volt alternatív szülés.
Volt pelus a babának, de csak napi 5, ez esetleg potlásra szorúl. Kell betét neked, mert az is csak pár db adnak, az biztos nem elég. Apuka nem mehet be a szobába, babát nem viheted ki. :( (elvileg, de légy erőszakos és határozott, a te gyereked végtére is)
Nincs szülésnő választás, van labda, és maszírozó szék.
Ja és kajáról gondoskodj magadnak, mert az pocsék és kevés. Viszont csecsemősők segítenek. Hírtelen ennyi jutott eszembe, de majd a többiek kiegészítenek, mint mondtam nekik frissebbek az infóik. Jó éjszakát mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, met itt vannak anyósék, de azért hadd üdvözöljelek Viki!
Nem tudok mondani Szőnyről neked semmit, mert tb.-n szülten, de nem bántam meg! Amúgy gratulálok a babához!

Te hogy vagy fioona? Nem szúr , nem feszül a hasad?

Találtam tornacipőt, így ez is lezárúlt a héten, lehet majd tornázni!

Megyek, Áki nyűgös, tele van csipával, kötőhártyája van, meg nagyon taknyos :cry: :cry: !!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Üdv Viki!Gratulálok a babádhoz!A Szilárdkám is Szőnyben született,a Rókaynál.Nem volt vele semmi bajom nem egy bájvígyor a pasas de mindent megmond kerek perec kertelés nélkül.Nekem kicsit komplikáltabb volt a szülésem de végig nyogudt és türelmes volt bár azt senki sem szereti ha ordítozik és nyavajog az anyuka.A szülésznőt is kifogtam a Pusztainé Zizi volt ő végtelenül aranyos neked is kívánom hogy szerencséd legyen hozzá.
Az Ibolyával ellentétben nekem ízlett a kaja és elég is volt.Mindíg azért veszekedtem az Anyukámékkal hogy ne hordják már a nyakamra a sok kaját.Pelenka és betét mindenképpen kell.

Ibolya voltál már orvosnál?Kihez mész ?Nem emlékszem a Lillát kinél szülted.Tudja már a kislányod hogy lesz tesója?Nem féltékeny?

Rozika jobbulást a kisfiadnak,sajnos most már bejönnek a hülye idők egyszer hideg egyszer meleg azt sem tudja az ember mit adjon szegény gyerekekre.

Voltunk kinnt tegnap a pityóka fesztiválon azt hittem azért nagyobb valami,Szerettem volna enni krumplis lángost vagy lepényt de semmi kaja nem volt.Nagyobb gyereknek azért jó program.

Sziasztok
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Megnéztem a képeiteket, nagyon aranyos, igazi kis férfi a fiad! Olyasmi alkat mint az enyémek!
Látom van nektek is olyan nagy tigrisetek! A nagy nálunk nagyon szeretett rajta lovagolni!
És bébikompozik?

Fioona!
A Lillát nem tom hol keressem!? Meg szeretném nézni, kinek kell majd udvarolni a fiúknak!
:lol:

Erázs, Viki, benneteket is megkukkolnálak, ha lehet, és ha már így belejöttem!


Megyek a kis betegekhez!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi!
Még nincs fent képünk, de dolgozom rajta. Ha sikerül akkor szólok.

Viki!
Üdvözlet a csapatban, olyan jó hogy nem egyedül vagyok kezdő. A kórházba vinned kell: betétet mert csak pár db-ot adnak nagyon jó az első napokra a Tenna Ledy Super. Ha babás szobába szeretnél menni, akkor kell a kicsinek kistakaró, pelenka, popsitörlő. Neked jól jön a mellszívó, ja és 3db textil pelenka.

Fiona!
Hogy vagy? Minden rendben? Orvosnál voltál már?

Kicsi!
Láttam a fotokat nagyon aranyos a fiad, tényleg igazi férfi.

Egyenlőre gyorsan ennyi, mert mennem kell vasalni.

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Sziasztok?

Hová tűntél Fioona? Csak nincs valami baj?

Erázs: szólj ha kész, vevő vagyok a képekre!

Kicsi: eszik már Szilárdka mást is? Mivolna ha répát kevernél a boltihoz indulásnak?
Csinál megint valami újat a törpe?

Egész hétvégén betonozta a párom a feljárót, hogy télre kész legyünk, most aztán már ő is kész van, és még nincs vége! Persz csak kisebb vita árán tudtam rávenni, mert ő mást akart csinálni!
Mákos talán javúl, de most meg köhögni kezd? Ilyen korban hülyeség a méz? Mert én adtam!

Képzeljétek beledobálja a vödörbe a kockákat, persze csak azért, hogy kiboríthassa, és ma felültzettem a hintalóra is, háááát?,,elég furi képet vágott, de azért tgetszett neki :)

Mindjárt jön a nagy oviból, megyek gyereketganézni!
Szép napot!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat, megpróbálok majd minél többet jönni hozzátok. Akkor tehát nem kell olyan sok mindent bevinni a kórházba, mint gondoltam. Olyasmit tud valaki, hogy pl vajúdás alatt lehet-e inni, meg sétálni, meg hogy ülve, vagy fekve kell szülni? Most biztos hülyén hangzik, hogy ilyeneket kérdezek, de szeretnék minél többet tudni.

Addig is teszek fel egy képet a kisfiamról, bár ez a kép már 1 hónapja készült. Kép

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Tyűűűű! Viki!

Nagyon jó kis felvétel!
Jó kis kerek pofija van! :D
A többiek még bizti okosítanak! És nem vagy hülye!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!Kicsi Tutim alszik úgyhogy gyorsan írok mert lemaradok.

Rozika vasárnap a húsilevest répát krumplit megette talán lesz belőlünk valami.Annyi újdonságot csinál kicsim hogy vettem neki szombaton a pityókán egy aranyos plüss tekibékát azt teszi a kicsi nyakához ha mondom neki hogy szeretgesse meg és puszit ad neki.Mi csak kipakolni szeretünk minden honnan ,ha szedem össze a diót én dobélom a kosárba ő meg szedi ki és ütögeti össze őket hogy úgy kell megtörni.A mézzel meg kárt nem okozol ha nem is hasznél szerintem jobb mintha mindjárt orvosságot adnál nekik.A nagy tigrist mindig megmássza és egyfolytában puszilgatja.


Viki!Biztosan nagyon aranyos lesz a kisfiad.Nem kérdezel hülyeséget én is tanácstalan voltam mi fog történni ,de szerintem mindegyikünk így volt ezzel az első szülésnél.
Kezdem az elején hogy mindent érts.Nekem nem akart megindulni a szülés először infúzióval próbálkoztak sikertelenül.Aztán délelött 10-kor kaptam egy prosztin kúpot attól rá két órájára már megkezdödött a vajúdás délutántól nem ehettem nem ihattam beöntés és szenvedés.Annak hogy nem ihattam meg is lett a következménye mert utánna infúziót kellett kapnom mert majdnem kiszáradtam.20 órát kinlódtam 5 perces fájásokkal azt mondták éjjel aludjak nyugodtan de kérdem én hogy lehet így aludni.Úgyhogy azt csinálsz amit akarsz ülhetsz állhatsz fekhetsz.Az utolsó két órában feküdtem fenn a szülőágyon de addigra úgy kifáradtam hogy a lábaim remegtek már leszállni sem tudtam volna nem még sétálni.
Nem akarlak elijeszteni de ha már elkezdtem folytatom a sztorit.Vákummal kellett rásegíteni szegénykémre nem ment le a szülőcsatornába,rávolt tekeredve a köldökzsinór a nyakára gyorsan kikellett hogy bújjon nem hagyták hogy egyedül nyomjak mindjárt a másik doki rá a hasamra és együtt.Azután meg nem vált le a lepény altatás kaparás vérveszteség annyi hogy vénásan kaptam a vérképzőt.Három hétig nagyon rosszul voltam öt percnél tovább nem tudtam fennt lenni leülni meg nem tudtam a vákumtól annyira fájtak a csontjaim.Bocsi nem akarlak előre stresszelni .

Csináltam már én is ilyen szülinapos könyvjelzőt de nem jövök rá hogyan tegyem ide.

Na sziasztok
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Köszi az élménybeszámolót, lényeg, hogy túlélted, azért nem semmi volt a te szülésed. :roll:
Szóval akkor ha gáz van már inni sem lehet. Dem legalább mászkálni hagytak. Itt Tatabányán meg feküdni kell, nekem ez nem nagyon tetszik. Mondjuk már nagyo sok történetet hallottam, és ezért döntöttem a szőnyi kórház mellett. Majd valahogy túlélem. Neked ki volt a dokid? Nekem a Rókay lesz. A szülésznők rendesek? Egyedül szültél vagy bennt volt veled valaki?
Ha van időd írj még, mert nagyon érdekel. Ja és mikor szültél?

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


A könyvjelző ügyben talán tudok segíteni. Amelyik tetszik annak a címére rákattintasz, akkor megjelenik a honlapjuk, ott beállítod az adataidat, és itt a babaneten a profilnál az aláírásba kell bemásolni. Először én is próbálkoztam vele pár órát, de aztán sikerült. Sok sikert neked is! :P

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Kicsi! Most olvastam vissza, hogy már írtad, hogy te is a Rókaynál szültél. Bocs, de tudod a memóriám cserbenhagy, mióta terhes vagyok.

Erázs! Köszi az ötleteket. Te mikor szültél?

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Szia Viki! December 21,-én szültem . Észre fogod venni szerintem te is hogy a fődokit választottad sokkal normálisabb an viselkedik mindenki.A szülésznők egy kivételével aranyosak van egy rövid szöke hajú ő elég utálatos.Röviden ennyi mert fürdés van .Szió
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Tényleg, nem akarom bele ütni az orrom, de muszáj megvédenem Tb.-át!
Szerintem tok jó hely, és nem igaz, hogy feküdni kell, ....sőőőőt!
Mind a kétszer végig kellett járkálni! A szülésznők aranyosak, és ha van dokid akkor meg így is- úgy is kiszolgálnak....majdnem csúnya szóval mondtam!
Én a 2.-nál felfogadtam a szülésznőt is, de úgy körül voltam ugrálva, hogy a többiek csak néztek! Sőőőőt! Mikor a szívhangot nézték, kérésemre akkor sem kellett lefeküdnöm, meghallgatták állva, fájások között!

SZóval ódákat tunék zengeni, hogy milyen jó volt, bár nem akarok meggyőzni senki!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hová tűntál Fioona?

HaHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Hát a Te szülésed sem volt egy leényálom! Minden elismerésem a Tiéd!

Viki!
Látod Kicsi is tulélte és ez eredmény mindenért kárpótol!!!!
Én augusztus 13-án szültem a Domit. Nem volt könnyű, de MEGÉRTE! Egyébként nyugodtan sétélhatsz vagy a bordásfalon vagy a labdán vajúdhatsz. A szülésznők velem nagyon aranyosak voltak,kivéve egyet aki mindig magázott mindinkit. Ha már fel kell feküdnöd akkor végig ott a szülésznő. Rád van kapcsolva az NST és a szívhangmérő.

A Főorvos egy állati jó fej ha azt csinálod amit mond akkor nagyon aranyos,de lehet Vele egyezkedni. :lol: :oops:

Fioona!
Minden rendben?

Rozi!
A Tb. kórház is biztosan nagyon jó mert innen is nagyon sokan inkább már oda járnak nam pedig Győrbe. Istenitenek egy Oroszlányi doktornőt.

Bocsi Lányok de felébredt a Babucim!

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Sziasztok!

Viki ne fél, a természet tud mindent!
Első babád, ha jól értem?! :wink:
Nyugi, a lényeg, hogy nyisd ki a szád, és kérj bárhol, bármit, ami csak úgy érzed, jólesne!
Soha ne hagyd rájuk, és meglásd, csodás lesz! :D

Kicsi!
Gratula a húsleveshez! Látod, fog ez menni, lehet, kicsit ínyenc csak a fiad, vagy ragaszkodik a jól bevált dolgokhoz! Ez jó tanúlság a későbbiekre! :wink:

Képzeljétek, már nem csak az egerekkel, levelibékákkal küzdök, hanem a denevérekkel is! Tegnap bejött 2 a szobába a nyitott ablakon keresztül! Még jó hogy a párom volt ott, mert én frászt kaptam volna! Tudtok valami denevérűzőt?


[/img]

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 



Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Bocsi, csak próbáltam képet betenni, de csak a hivatkozás sikerült!

Fioona, hol vagy ?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Viki, hogy raktál fel képet?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Most értem haza Pestről. kicsit még bevásároltam egy-két akciós cuccot.

Siprozi! Képet úgy tudsz felrakni, hogy először is le kell kicsinyíteni, mert nagyot nem tudsz, aztán a melléklet feltöltésére rákattintasz, és ott kiválasztod a kicsinyített képedet, és berakod. Nem tudom elég érthető voltam-e, de szinte mindent kiír a gép, hogy mit kell csinálni. Mindjárt rakok fel magamról is egyet és átnézem,hogy csináltam. és köszi a nyugtatást, de tulajdonképpen nem vagyok annyira betojva az egésztől, mint általában mások. Ja és örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagy a Tb-i kórházról. Biztos a kevés szerencsés közé tartozol. Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy, mert ezt nem mondhatja el sokmindenki magáról. :P

Erázs! Köszi az infót. Mit értesz azon, hogy lehet a főorvossal egyezkedni. miben kell , érdemes egyezkedni? Kifejtenéd ezt nekem? :roll:

Kicsi! Nekem egy nagyon jó barátnőm szőnyben az altatóorvos, és ő mindegyik szülésznőt jól ismeri, azt mondta aranyosak. talán a gonosz szőke is megenyhül, ha van egy kis protekció.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Ja a képet elfelejtettem. Kép Ez a kép már 3 hónapja készült, azóta egy bálna lett belőlem.

Ha tudtok, rakjatok fel ti is képet magatokról, meg a gyerkőcökről.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Kép


SZiasztok, állítólag sikerült képet feltenni, ha így van, kösz Viki!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi!
A kép tényleg sikerült a fiad egy tünemény! Mi is nagyon szerettünk volna egy kisfiút de csajszik lettek! Persze ez nem baj!!!
A Viki leirása alapján talán nekem is sikerül felrakni a képeket.
Csak most olvastam az üzeneted, de este ha hazajön édesapa megkérdezem mit lehet tenni a denevérek ellen. Ő ugyanis hivatásos vadász csaktud valami jót ajánlani.

Viki!
A főorvosra visszatérve ugy értettem hogy lehet vele egyezkedni hogy ha megmondod mit szeretnél ha nincs orvosi ellnvetés akkor mindent lehet. Sétálni, feküdni, bordásfalon logni, labdán vajúdni.
Ezeket én is szerettem volna kipróbálni, csak nem úgy jött össze.
Egyébként mindenki nagyon aranyos a kórházban, a dokik is akivel
nekem gondom volt az már elment.

Képzeljétek tegnap voltunk tanácsadáson és a Babucim már 5kg 64dkg és 62 cm, és csak pénteken lesz 2 hónapos. Ja és 3kg 86dkg-val született és 55 cm-vel.

Nagyon tetszik az üzenetek végén az ábra, hogy csináljátok?

Pusz: Erázs
erázs
 
 


Szia Erázs!

Tök jó, hogy kezdők tömkelege van ebben a topikban, nem érzem magam egyedül olyan nagyon h...nek!
Nekem a barátném rakta fel a vonalzót, de állítólag fenn, ahol kiírja segédletek azt legördítve kell választani a profilt, ez a tiedet mutatja, és ott az aláírásod szövegébe kell bemásolni a vonalzó " kódját"! És hogy ez honnan jön: www.babafalva.hu, vagy www.lilypie.hu, ha tucc angolul, mert az utóbbi az!Szólj, ha nem érted!
Egyébként én két fiút, és egy lányt kértem odafönntről, az első kettő már megvan :wink: , majd meglátjuk a folytatást! :lol:

Várom, mit mond párod a denevérekre, írtózom tőlük! :x :x :x :twisted:
Szép napot!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: