Új privát üzeneted érkezett!

Dóri!
Sajnálom, hogy lebetegedtetek, de hát ebbe a hülye szeles, esős kánikulába nem is lehet másra számítani! Gyorsan gyógyuljatok meg!

Timi!
Szerintem ne aggódj ennyire Réka miatt! Tudom, könnyű ezt mondani, de én is átélem ugyanezt Kyrával! Mostanában nem eszik semmit! Én nem méregetem, tehát nem tudom a mennyiséget, de biztos vagyok benne, hogy az a nagy mennyiség amit 3 perc alatt szopizik az egy kisegérnek nem elég! :shock:
És ő pedig mostanában 3 perceket szopizik! A legtöbb az 5 perc! És nem hajlandó többet enni! Ha meg eröltetem, hogy de, de egyél meg, akkor meg5 perc mulva bukik tőle! Szóval amíg Réka jókedvű, mosolygós, és hízik (ha nem is sokat) addig szerintem ne aggódj ennyire! Persze, vizsgáltasd ki, csináltasd meg az allergia tesztet, de ne aggódj ennyit! Hidd el ő is megérzi ha te feszült vagy! Szóval próbálj megnyugodni :) Amíg nem kezd el fogyni, nagy baj nincsen, hidd el!

Kyrusnak viszont tegnap estére begennyesedett a szeme...vagyis nem tudom jól elmondani milyen, de olyasmi, mintha folyamatosan csipásodna, váladékozna! Most próbálom kamillával mosogatni neki! Remélem használ és nem kell gyógyszert adnom neki! :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok :lol: !

Orsi:Köszi a bíztatást.Igazából azért idegeskedek,mert van egy súlytáblázat ami szerint nemhogy súrolja,hanem a normális alá esik a mért szerint a Réka.Már 2 hónapos és 1 hetes,és még nem hízott 1 kilót.Tegnap is csak425-volt estére a vége :( .
Az allergiatesztre nem kaptam időpontot,csak ha pénteken visszatelefonálok,nekem pedig már sűrgős lenne,ezért felhívtam a Szabolcs utcai gyerekorvos ismerőst,hogy mosmár adjon egy időpontot,mert tarthatatlan a helyzet.Úgy néz ki,hogy már ma megnézi,vagy holnap.
A Kyrának nem lehet,hogy könnycsatorna elzáródása van?Mert a kollégám fiának is ez volt mesélte.De nem biztos ,csak én már mindentől parázok :? .Nem akarok rád ijeszteni :) .Elég,ha én parázok.

SZép napot mindenkinek :)

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom mi van Kyrával, most csepegtetek neki, mert végül kihívtam a dokit hozzá, mert nagyon aggódtam estére! Most jobb neki! Remélem hamar el is múlik!

Értem, szóval Réka már kórosan sovány :(
Szegénykém, nagyon sajnálom! Hát megértelek, egy ideig Kyra se hízott, én is kivoltam borulva! Szerencsére nálunk megoldódott! Remélem nálatok is megfog!
Én hetente mérem, és van ugy hogy egy héten hízik 230at,270et, de van ugy hogy csak 110et, 150et! Szóval nálunk is változó!
De mondjuk mi már 1990et híztunk születés óta! Szóval megértelek! És remélem minnél hamarabb ki tudod vizsgáltatni, és megtaláljátok a megoldást, és hamar kikerekedik :) Drukkolok nektek!

Dóri! Hogy vagytok? Jobban? Remélem! Ugy sajnálom ha valaki beteg! De hogy most mindannyiunknak van valami nyavajája! :shock:
Ti betegek, Réka nem eszik, Kyrának váladékozik a szeme... :roll:
Nem jó ez így! Miharabbi gyógyulást mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

SZiasztok :D !

Orsi:Majd írjál,hogy mit mondott a doki!
Mi holnap 9re megyünk a Szabolcs utcába.
Elég nyügi a Réka.Már komolyan nem bírom idegekkel :oops: .Remélem minnél előbb megoldódik a helyzet.
Mindenkinek gyógyulást kívánok!

Kép

Timi
tftimi
 
 


SZiasztok!

Jó hírek!!!!A Rékával nem tom mi történt,de tegnap este óta 175-öket eszik.Nem tudom mit csinált vele ez az orvos ,de imáimba foglalom a nevét :D :D :D .Soha nem evett még ennyit.
Remélem mindenki gyógyulgat.
Puszi nektek

Kép

Timi
tftimi
 
 


!!!Sziasztok!

Ki hogy van?
Mi ma reggel 5kor 190-et ettünk.Juhééééééééééé :lol: :D :) :lol: !!!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok:)

Timi! Jajj de örülök, gratula Rékának :)
Látod, minden megoldódott! Nagyon örülök, akkor már talizhatunk is! :D

Dóri! Mi ujság veletek? Meggyógyultatok? Remélem igen!

Velünk minden ok! Kyra szeme már meggyógyult, kaptunk rá egy cseppet és az egy éjszaka elmúlasztotta :) Ugyhogy minden ok velünk :)
Tegnap elött átaludta ismét az éjszakát, tegnap nem, de ma megint! Szóval minden második éjszakát átaludt! És ma este 8 tól reggel 4ig aludt!!! 8 órát egybe! Aztán hamizott, és megint aludt egyet fél 7ig! Szóval nagyon jó kislány volt! És most megint alszik! :lol:

Tali? Mondjuk holnap?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok 8) !

Örülök,hogy jól vagytok :) .Szerintem holnap átmegyünk,mert szerdán megyek szemöldöktetkó második felvonásra+gyantázásra,úgyhogy nem igen mozdulok ki pár napig :D .Jövő héten meg szemtetkó 2. felvonás :shock: :? .
Ma is 190et reggeliztünk :D .Utánna egy kicsit visszacsapant,de mindig 100 felett eszik egy picivel és az a lényeg.
Csak az a baj,hogy az a tetü babakocsi issszonyúú nehéz :? .Berakni-kivenni :shock: ....Lehet,hogy azt nem viszem,csak egy kis dumcsira megyünk.Valamikora 2. etetés után össze szedjük magunkat,kb. fél 8 körül eszik+egy kis szieszta nehogy kijöjjön a kaja a kocsiba :) és indulunk is.Oks?
Na pussz

Kép

Timi
tftimi
 
 


Oké:)

Gyere csak bármikor, mi már 9 körül túlvagyunk a sziesztánkon, kb. mint ti :)
Dórinak mindjárt irok smst, hátha ő is jön :)
A kertbe simán el tudunk lenni! Pokróc, ott meg nézelődhetnek, nem kell feltétlenül róni a köröket :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


O.K.Akkor kb. 10körül indulunk.Majd küldök egy smst mielőtt elindulunk.
Pussz

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Szokás szerint lemaradtam... Viszont úgy látom, mindenki meggyógyult!!!! SZUPER! Mi is.
Egy hétig elég ramatyul volt ő is, meg én is, aztán hétvégén jobban lettünk, ma meg már csak egyszer szippantottunk a porszívóval. (Ez azért elég szadi egy cucc...)

Holnap, sajna nem érünk rá délelőtt, de a hét másik napjain igen, ha jó.

Vigyázzatok magatokra, meg a babákra, szépüljetek, pihenjetek sokat!

puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri!
Nekem jó még a csütörtök is, ha neked jó :)
És a hármasba "randit" meg akkor összehozzuk jövőhéten :)

Timi!
Akkor jöttök ma? Annak ellenére, hogy ilyen "trutyi" idő van? :?

Megyek aztán majd még benézek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Na nemrég tettem le pihizni a Rékát(08.40).Ha magához tér akkor indulunk.

Pussz

Timi
tftimi
 
 


Ok :)

Várunk titeket!
Időm nem volt rendrakásra és takarításra, ugyhogy ezt majd nézd el nekem :oops: :lol:
Csinálunk majd cuki képeket a két kiscsajról :)
Dóri, veled meg majd csütörtökön, ha neked is jó! :)
Na megyek is mert Kyra már végzett a sziesztájával :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Tök jó volt nálatok :D .Kyra nyügi még?A Réka azóta sem evett sokat (50).szerintem elfáradt.Letettem alukálni.
Te figyi!Sikerült lekicsinyíteni a képet,csak az a baj,hogy még így is 12kbyte,nekem pedig 6kbyt-os kellene.
Azt hogy lehet megcsinálni?

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Orsi, nekünk jó a csütörtök! Hányra mehetünk? Ugye a buszról a pékségnél kell leszálni, és a pékség utáni utcán befordulni?

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri!
Igen a pékségnél! De ha mondasz nekem egy buszt, hogy melyikkel jöttök, akkor lemegyünk elétek! És ugy akkor egyszerűbb :)

Timi!
Kyra délután már egész jó kislány volt, sokat aludt, és már mosolygott is :D
A képnek a lekicsinyítését én is csak a felbontását tudom, a méretét nem! Próbáld meg mégjobban lekicsinyíteni, hisz minnél kisebb felbontású annál kisebb a kb is!
De én a telefonommalkészükt képet szoktam feltenni, oda ahol olyan kicsit kér, mert az amugy is kicsi! Szóval szerintem csak minnél kisebb felbontással próbálkozhatsz, jobb ötletem nincs... :roll:
Remélem kipihente magát Réka és ma már jobban evett!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok!

Na örülök hogy jobban lett a Kyra.A Réka ma már jobban eszik.Szerintem őt megviselik ezek a kiruccanások,vagy nem tom :shock: .
Én túlvagyok az utolsó tetkó kínzáson :D .
Jó sétát nektek.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Tudtátok,hogy a hétvégén bababörze lesz a Hungexpon?

Kimásoltam nektek:
http://www.babaruhaborze.hu/
2007 június 9 és 10. szombat és vasárnap 9 - 18 óráig
(meghosszabbított nyitva tartás !!!)

HUNGEXPO Vásárközpont "B" pavilon

Belépőjegy a helyszínen ( I.kapu) 8 órától megvásárólható.

Ára: 900.- Ft


Mi szombat reggel kb. 10re megyünk ki.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát sajna mi nem tudunk menni, mert holnap legjobb barátnőm esküvője van, oda megyünk :?
De ha legközelebb lesz, tuti megyünk :) Ugyhogy szólj legközelebb is légyszi :)

Dóri itt volt, jót beszélgettünk, kaptam tőle egy könyvet :) Olyasmit mint amit kerestem!
Ugyhogy jó volt :)

Jövőhéten szombatra szervezzük a másik topikról a talit, remélem el tudsz jönni! Mert sajnos Dóri nem tud jönni, mert vizsgázik, de remélem ti el tudtok jönni :)

Az egyébként lehet, hogy hozzá kell szokniuk az ilyen talikhoz, de én mondjuk nem bánom, ha Kyra hamar szocializálódik :) Hamar megszokja majd!

Én holnap esküvőre megyek, ugyhogy szerintem már csak hétfőn jövök! Szóval jó hétvégét nektek! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

SIKERÜLT a szigorlatom, sőt, 4-es lett!!!! Ennyi tanulással... Még van 2 vizsga, aztán kitör a vakáció!

Orsi, milyen volt a lagzi, meg az esküvő? Buliztatok egyet? :D
Timi, jól vagytok? Eszik rendesen Réka? Miket vettetek a bababörzén?

Tényleg jó volt a csütörtöki randi, a legközelebbit már hármasban (hatosban) is tarthatnánk, remélem, nem rajtunk fog múlni...

Frontmentes hétvégét!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Van egy kis időm mielött ideér öcsém, hogy tanuljak vele, ugyhogy gondoltam gyorsan írok nektek!

Dóri, gratulálok a szigorlatodhoz, és drukkolok a hátralevő két vizsgádhoz, de tudom én, hogy menni fog :wink:
Voltunk az esküvőn is meg a lagzin is, de hát ez gyerekkel már nem ugyanaz! A szertartásokból majdnem semmit nem láttunk, a lagzin meg nem sokáig maradtunk, mert hát Kyra ugye ott már nem volt ott, és hiányzott, meg fáradtak is voltunk (az utóbbi időben nem mondhatnám, hogy sokat alszunk :lol: ), meg hát nem is olyan volt mint ami nekünk igazán bejön, de egyébként, jó volt, szép volt a barátnőm nagyon, meg minden jó volt, csak hát rossz időzítés...mármint nekünk :lol:

Timi, tényleg, hogy van Réka? Jobban eszik?
Szombaton lesz tali nálunk jössz Rékával? Remélem igen! Tudom, Dóri, te vizsgázol, de Timi téged nagyon várunk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Voltunk a bababörzén.Vettünk egy csomó rucit,meg a falra vukkot+békát+napocskát+felhőt+pillangót+virágot.Ez a minta hungarocellből van,és rá van festve.Annyira cuki lett a szobája :D .
Tegnap voltunk apósoméknál,majd meg zabálták a gyereket.
Hát nem eszünk túl jól amióta ilyen melegek vannak.Pár napja ilyen 580-akat eszik.Csak ez alá ne menjen :? .
Szombaton hányan lesztek,és kik mennek?És hánykor?

Most nézem,hogy a Boldi nemsokára 1 éves lesz.Tyűűű-haa :o :D .


Kép

Timi
tftimi
 
 


Ja nem is mondtam,hagy dicsekedjek már 1 kicsit,hogy este 10-től reggel 9-ig aludtunk :D ,és csak 5-től ettünk 3/4 6-ig 1X.
Vééégre kialudtam magamat úgy igazán rendesen :D .
Kép

Timi
tftimi
 
 


Néztétek,hogy az Orsi az utsóhozzászólását,2007 Április 23 Hétfő - 19:13 -án írta.Hihihihi :lol: .Tiszta hülye ez a babanet :lol:

Kép

Timi
tftimi
 
 


Mármint,hogy a Dóri :? :lol: :lol: :lol:

Timi
tftimi
 
 


Most meg már jó a dátum :? .Na jó nem fárasztalak titeket.Bocs :? :lol:

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Igen Timi sokszor szokott hülyeséget írni a babanet :lol:

Szombaton nem igen beszéltük meg még pontosan hogy hányra, de délután, kora délután! Gondolom ebéd után mindenki felkerekedik és jön :)
Mindenki párjával együtt jön elvileg, ugyhogy te is hozdd el ha jössz :)
Eddig bbetti jelezte hogy jönnek és barbamami! A többit még nem tudom, de ha jönnek még, akkor szólok!
Téged vehetlek igennek?

Képzeljétek mi történt!
Tiszta ideg vagyok! :evil:
Multhéten szerdán visszafizettük a budapestbanknak a hitelt amit tavaly felvettünk! Az utolsó fillérig kifizettük! Erre tegnap levonták tőlünk a törlesztőrészletet!!!!!!!!!!!!????????????? :evil:
Na most akkor mi? Értitek ti ezt? :evil:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZiasztok!

Szombaton valószínű,hogy átmegyek 1-2 órára,de szerintem csak a Réka nélkül.Legalább tudok segíteni Kyrára vigyázni.Párom a hétvégén is dolgozik,mert költözik a cég,úgyhogy Ő tuti nem jön :cry: .

Ez a törlesztö részlet fasza :? .Gondolom most mászkálhttok a pénzetek után,mert ők elcseszték :evil: .

Na pussz


Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Hogyhogy Réka nélkül? Azért mert ugy gondolod megviseli a társaság? Remélem nem! Sajnálnám ha nem láthatnám Rékát, de örülök ha jössz :)
Ugy néz ki bacilivi, barbamami és bbettiék jönnek!
Elvileg 1 óra körül jönnek!

A bankba persze be kellett menni, páromnak fél nap szabijába került, és plusz a benzin, csak mert ők el...ták! Hát tisztára kivoltam! És mosolyogva megjegyzi a nő, hogy ja, igen, már észrevették és már a könyvelésre vissza is került, ugyhogy a héten megkapjuk a pénzt! :evil: Hát f...a! :twisted:
Utálom a bankokat!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!

Hogy vagytok?Mi egész tűrhetően eszünk.Nem az igazi,de ennél rosszabb sose legyen (600ml körül).
Azért nem viszem a Rékát,mert vasárnap is vinni kell anyósomékhoz,és nem akarom két nap egymás után hurcolni szegényt :roll: .
Akkor kb. 1 körül átmegyek,de ha még változik az időpont,akkor szóljál!

Szép napot mindenkinek 8) !



Kép

Timi
tftimi
 
 


Rendben, megértelek! Sajnálom nagyon, hogy ponta kedvenc csajszim nem lesz itt, de azért neked nagyon fogok örülni :)
Egy óra az szupi, nem hiszem, hogy addig változni fog, de ha igen írok ide is, meg ha látom, hogy nem írsz vissza akkor smst is írok :wink:

Addig is jók legyetek!

Dóri neked meg drukkolok a következő vizsgádhoz :)
Ügyes légy mint eddig :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Halihó!

Jó bulizást nektek holnapra! Engem várnak a könyvek, meg a tudomány. :shock:
Remélem, sikerül a vizsga, mert se kedvem, se időm nem volt a héten tanulni, de majd meglátjuk...

Orsi, ez a bankos dolog tényleg kiakasztó!!! Ezért nem adok én soha megbízást a bankoknak semmilyen rendszeres átutaláshoz, inkább megyek havonta a postára... :evil:

Legyetek jók, a babáknak sok puszi!

Kép

Kép
odod01
 
 


Hát igen Dóri, meg is értem! De sajnos ez hitel volt, és nem lehetett válogatni, hogy akarom-e vagy sem, ez kötelező jelleggel maga vonta le! Nem adtam én neki megbízást! Választani se lehetett, hogy csekken akarom-e befizetni! Szóval így jártam :evil:
De még mindig nincs rajta ám a kártyánkon a pénz! Tegnap már telefonálgattam, panaszt tettem, meg miden! Szóval ha hétfőig nem lesz rajta a pénz megyünk és ráborítjuk az asztal a BBra! :twisted:

Sok sikert neked mára! Aztán írd ám meg, hogy milyen lett! Drukkolok!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Akkor 1 körül ott leszek :D .


[/img]

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Na, milyen volt a baba-mama buli? Milyenek az új mamák?
Nekem 5 lett a vizsga, ugyan az eredményre rásegítettem egy csepp puskázással... :?
Most még az utolsó (szigorlat) lesz szombaton, aztán VÉGE!!!

Orsi, most sem megyek a nagyszüleimhez, mert elutaztak, így a DM-projekt várat még magára, de ha megyek, szólok.

puszi nektek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok :D !

Dóri:Nagy gratula a vizsgádhoz :D !Ügyi vagy!
A buli szuper volt :D .Köszönet Orsinak a lehetőgért :P !
Cukik voltak a babák.

Sziasztok :D

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Lehet még hozzátok csatlakozni?
Most költöztünk Budajenőre,senkit sem ismerek itt.Egész nap itthon vagyok a gyerekekkel,mert az oviba nem vették fel őket.Ez most nem panaszkodás,mert jól elvagyunk itthon,bár most ebben a nagy melegben csak a lakásban.Ez nem annyira jó,mert a nagyoknak azért hiányzik az ovi,a gyerekek,a játszótársak.
Rebeka lányom 7 éves,iskolában megy szeptemberben,Zsolti fiam 4.5 éves,ő lenne ovis,és Hanna a legkisebb másfél éves.Vele még gyeden vagyok.
Röviden ennyit rólunk.
Ahogy nézem hárman szoktatok itt lenni,Orsi,Timi,Dóri.Két kisbaba Kyra és Réka,és egy "nagyfiú"Boldi,aki nem sokára egy éves lesz.

Üdv.nektek

Timi(2)

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


SZiasztok!

Szia Timi2,itt Timi1 :D .Üdv közöttünk :D .
Én Budakeszin lakom,és én sem ismerek itt senkit.Szerencsére Orsi+Dóri közel lakik,úgyhogy néha össze szoktunk futni.
Most nézem a térképen,hogy meerevan Budajenő.Nem is olyan messze.Páty után.
Ha gondolod a legközelebbi találkán szivesen látunk.

Képzeljétek a Réka tegnap 670-et evett :lol: :D .Ja és este 10-től reggel negyed 7-ig aludt :D .Nagyon jókislány volt :D .

Pusz mindenkinek!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok :)

Még élünk ám :D

Timi, tegnap feltettem Réka képeit! Bocsi, hogy csak most, de rengeteg minden volt! Szuri, meg bank, meg gyerek fejreejtés, para, meg sírás, meg remegés, ugyhogy...de most már itt vagyok :)

Dóri, gratula a vizsgádhoz, és kitartás, már csak egy van, és egy ideig nem kell könyvre nézned :)
Tudsz Boldival törődni 100%osan :)

Timi, gratula Rékának a szép evéséhez, és az alváshoz :) Ügyes nagylány! Egy nagy puszit küldünk neki :)

Timi2, üdv köztünk :)
Timi1et, támogatva én is hívlak, gyere csak te is ha tudsz legközelebb ha talizunk! Jó kis bulik szoktak lenni :)
Sajnálom, hogy nem vették fel oviba, nem is értem! Hogy tehetnek ilyet? És ha vissza akartál volna menni dolgozni? Akkor mi van? Utálom, hogy nem kötelesek felvenni!
De kitartás! Ide tényleg jöhetsz, és játszhatnak együtt :)
Persze nem egy idősek, de hát legalább gyerekek :wink:

Na pusz nektek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Sajnálom ami történt :( ,de gondolom a Kyra már rég el is felejtette és vígan vigyororg :) .Puszi a bucijára.Mindig olvasom a rémtörténeteket ,és kiráz a hideg,hogy nehogy velünk is megtörténjen a baj:shock: .Mondjuk tudom,hogy elkerülhetetlen,de próbálok nagyon vigyázni :? .
Köszi a képeket :) .
Réka tegnap rekordot döntött evés ügyileg :D :D :D ,és 780-at evett.Juhéééé :D :lol: 8) .
Annyira édi,mert már van kedvenc játéka (plüsszsiráf),és tök jól elvannak.Próbálja megenni,meg magyaráz neki :lol: .Cuki :D .

Dóri:Kitarás :D .

A hét végén Budafokon leszünk Apósoméknál,úgyhogy nem tudom mikor kerülök elő,de addig is jók legyetek!Puszi

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szívélyes fogadtatást.A talira szívesen elmennék majd ha lesz.

Az ovin én is ki vagyok akadva,de ez van.Pedig mennék dolgozni,gondolom akkor felveszik.Mondtam én az ovi vezetőnek,hogy dolgozni fogok,de pontos dátumot nem tudtam mondani.
Ráadásul a fiamnak szüksége lenne a közösségre,mert megkésett beszéde van,de ez sem befolyásolta őket.

Réka babának gratulálok az evéshez.Gondok voltak eleinte a szopival?

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok! Most rohannom kell, új vagyok a topikban, én Budakeszin és félig még Pécsett élek. Volna sok kérdésem, mert annyira nem tudunk semmit a párommal, mit hogy érdemes...pl ovi, kisfiam betölti a 3-at, mennék dolgozni. Pécsre beírattam, de kizárt, hogy oda járjon :roll:
Illetve lakás....most vagyunk lakásnézőben, mert a cég nem sokáig fizeti az albit. A pécsi lakást már eladtuk, sajna itt 3szoros árak vannak majdnem :cry: Szóval hitel is lesz, de ha már majdnem 20 millába kerül egy lakás, akkor hol érdemes???? Most az Arany Jánosban vagyunk albiban. Leírom, mik jöhetnek szóba, véleményeket szeretnék:
Arany János 47 nm 14,5 mill
József Attila 56 nm 13,8 mill
Huszár utca 56 nm 15,5 mill
(mindegyik tégla, de totál lerobbant)
meg van egy tetőri a Szőlőskert utcában (-az annyira nem tecc) 100 nm 20,2 mill (de erre fel tudnám venni a félszocpolt)
Páty: lakópark 20,8 mill (teljes szocpol felvehető)

de vhogy nem jön be Páty, Budakeszi jobban tetszik.
Amúgy kistesógyártásban vagyunk, gratula a babákhoz 8)
Vendég
 


Jesszus, mekkora vihar van :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj de jó, egyre többen leszünk :)

Páty...hidd el jó hely, csak kocsi kell, hogy ki lehessen nyugodtan mozdulni a babókkal! De nagyon nyugodt, és kellemes környezet :) A Pátyi lakópark tudom hol van, itt az utcánk végébe :) Ugyhogy jó közel lennénk :lol:

Keszin...hát én az Aranyjánosba születtem, szerettem...akkor, azóta nem tudom :D
A Huszárba is laktam, az is jó volt, és közel az ovi :)

De hát ez szerintem függ a környéktől, hogy most hogy néz ki, függ a lakás állapotoktól, meg függ attól is, hogy milyen a kialakítása a lakásoknak, hogy abba az x négyzetméterbe hány szoba van, meg ilyenek :)
Szóval nehéz döntés, de jó hely Keszi is meg Páty is, ugyhogy jó lesz a döntés az tuti :wink:

Várunk majd téged is a talira :)

Ja, és isten hozott köztünk :)

Timi, igen, Kyra megnyugodott, most már én is, és nincs semmi baja hála ég :)
Rékának gratula a sok hamihoz :)
Te miket adsz már neki? Mert mondtad, hogy már hozzáeteted! Én is akarok Kyrának adni gyümit meg ilyeneket :) Te mivel kezdted?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

JM,
mi is vásárlás előtt állunk.Jelenleg mi is albérletben lakunk Budajenőn,sajnos a házunkat még nem tudtuk eladni.Mi Veszprém mellől jöttünk ide,és terveinkben egy Budakeszi-i lakás vétele szerepel.Mi is néztünk már egy párat,szerintem azokat is amiket te is,hát vannak árak az biztos.Veszprémhez képest is dupla árról beszélhetünk.A házamért itt "csak"egy 3 szobás lakást kapok.
Az ovi nagyon gáz,mert nem vették fel a fiam(itt Budajenőn)pedig Veszprémben is ovis volt,mert itthon vagyok a kicsivel,hiába mondtam a vezetőnőnek,hogy mennék dolgozni,ha a kicsit el tudom helyezni,azt mondta talán szeptembertől,de még ez sem biztos.Menj be az oviba,asszem 3 van Keszin,és mond meg,hogy dolgozni mész,mert iszonyatos helyhiány van,ahogy hallottam ott is.
Röviden ennyi.
Hogy álltok kistesó ügyben?A vonalzód szerint most kéne nem mensizned? :wink: :roll:

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok új és régi csajszik!

Mi is pátyiak vagyunk, csak mi nem a faluban, hanem előtte, egy külterületi részen, a Mézeshegyen lakunk. Nagyon szeretünk itt lenni, nyugalom és csend mindenfelé.
Most épp vizsgázom, holnap van az UTOLSÓ! Boldit egy picit ezért muszáj volt elhanyagolnom, de ő nem bánta, szerintem, mert vagy a papija, vagy a nagymami kényeztették...

Jó lenne majd egy tali valamikor, hogy megismerkedhessünk!

Timi, az elég fura, hogy nem vették fel Zsoltit az oviba! Nem kötelező az iskola előtt néhány év ovi? (Mint iskolaelőkészítő? Én úgy tudtam...)

puszi mindenkinek, Orsi, ne aggódj, mert Boldi is kiesett egyszer-kétszer a babakocsiból, meg le az ágyról, és semmi gond nem lett. Azt mondják, ez szinte mindenkivel megtörténik, és hogy edzettebbek a babák, mint gondolnánk. :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!
Mi augusztusban költözünk Pátyra, ha minden sikerül...
A kisfiam jövő héten lesz 2 éves, és szeptembertől sajnos bölcsibe kell vinnem, mert vissza kell mennem a munkahelyemre.. Budakeszire nem vették fel az állami bölcsibe, Pátyon úgy hallottuk, nincs bölcsi. Nem tudtok véletlenül Pátyon, vagy a közelben magánbölcsiről? Olyat keresek, ahova vihetem csak délelőtt is, és nem biztos, hogy a hét minden napján igénybe vennénk, mert részmunkaidős leszek. A másik kérdésem: Pátyon van-e játszótér? (A ház ahova költözünk, a pékségnél lévő buszmegállótól felfelé kb. 8 perc séta.)
Kata
chaniel
 
 


sziasztok!

Örülök, hogy megtaláltalak Benneteket és csatlakoznék Hozzátok.
Én Budakeszin lakom, de az a fórum nem nagyon megy, ott olvastam, hogy itt is vannak BKs mamik, ígyhát ide jöttem...

Az én kislányom, április 1-jén született az István kórházban.

dinyuska
KépKép
dinyuska
Vác
 
 


Kata,
én Telkiben tudok egy magán bölcsi-ovit,még most kell szólni,hogy szeptembertől vinnéd.Ott lehet fél napra is,meg nem kell minden nap,ha neked úgy jó.Sajnos nekem is csak ez marad,ha mennék dolgozni.Nekem se kéne minden nap csak amikor nappalos vagyok.Már megérdeklődtem,2200ft a fél nap,ez ebéd utánig tart,azaz fél egyig,3300ft a teljes.Az összes étkezést tartalmazza,de azt nem tudom,hogy milyen esetleges programokat foglal magába.Ha egész hónapra kell az elhelyezés az 58 ezer.Szóval van ára!De én számolgattam,ha nem adom be és már gyesen leszek,az 25 ezer,és az elég kevés,a párom keresete nem elég.Ha elmegyek melózni az kb.90 ezer nettó,plusz a gyes,és ebből levonom azokat a napokat amikor bölcsis a gyerek,kb..10-12 nap,akkor még mindig több pénzem marad,mintha 25 ezerért itthon lennék.És csak egy évről van szó,mert ha dolgozom akkor a picit is kötelesek felvenni az oviba.
Remélem a nagyobb fiamat is felveszik szeptembertől,majd kérek a leendő munkahelyemről igazolást,hogy ott fogok dolgozni.
Dóri,
sajnos az ovi csak nagycsoportban kötelező,mert az van a suli előtt.Ilyenkor nem számít,hogy dolgozol e vagy sem.Veszprémben ahova eddig jártak nem volt ilyen probléma,pedig sok gyerek van arrafelé is.De egy nagy város azért más.

További szép napot mindenkinek!

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: