Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anikó!

Annyit nevetek a sztoridon, nagyon tetszik :lol: :lol: :lol: Ma is elolvastam már kétszer, tök jó :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nemt tudsz pocilakódról uh képet feltenni?
Amúgy publikus hogy mi lesz a neve?????????


Gabó!

A két hónap múlva nem jó?

Sajnos ezeknek a csodabogyóknak rengeteg mellékhatásuk van és piszok drágák :cry: Tapasztalatból tudom, mikor anno jó pár évvel ezelőtt elkezdtem szedni a fogamzásgátlót akkor még csak kombináltak voltak és mivel tartalmaztak férfihormont is jól kiszőrösödött a kezem, azóta olyan mint a jetié. Na jó azért nem annyira vészes de ahhoz képest hogy alig volt egy pár pihe most dzsumbujos :cry: , na meg a jobb petefészkemet is helyre tette :cry: Általában ha elolvasom hogy mi a mellékhatás, na akkor tuti hogy produkálok belőlük egy párat :oops: , biztos bebeszélem magamnak és lelki úton jönnek ki.
Jajj, már megint rizsázok és csak azt nem írom amit akartam: reklámoznak olyan fogamzásgátlót amitől állítólag nem lehet hízni mert annyira kicsi a hormontartalma (csak akkor mi véd meg a babától :shock: ).

Érezzétek jól magatokat a hétvégén! Pihenj sokat!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Asszem velem is az baj, hogy elolvastam a mellékhatásokat és talán belebeszéltem a lelkembe!
Tudunk mi!
Egyébként én is azt szedem azt a nagyon alacsony hormontartalmút!Azt hogy véd-e? Majd kiderül! :shock:

Anikó!
Jelentkezz, mert attól félek azért nem írsz, mert befogtál egy krokodilt!

Niki!
Nyugodtan írj az érzéseidről, hisz tudom ilyenkor már izgul az ember és mindenféle hülye gondolatai vannak!
Noel sokat mocorog?
Szokott csuklani?

Csilla!
Jelentkezz, hogy mi van a munkahelyeden és éltessen az, hogy mindjárt nyári szünet és jön a jól megérdemelt pihi!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

A munkahelyemmen még mindíg megy a cirkusz, hiszen a főnökömmel nem igazán ugyanarról beszélgetünk családtervezés témában! Még mindig ott tartunk, hogy szeptembertől vagy babázok, vagy dolgozok, de ha dolgozok, akkor nem eshetek teherbe, mert - mint mondta - ebben az esetben bebiztosítja magát. Valami hülye nyilatkpozatról rizsált, amit állítólag már máshol is alkalmaztak, hogy vállalom a következő tanévet, és biztosítom az önkorányzatot, hogy nem fogok elmenni év közben szülni! :evil: :evil: Hogy lehet ilyen dologgal fenyegetőzni???
Egyébként tegnap ismét voltam az orvosnál, mert vérvételre csak 29-én kell mennem, de a Bromocriptin gyógyszerem már a jövő hétem elfogy! Fel akartam vele írattatni, hogy majd bemegyek érte, erre közölte, hogy menjek csak be még aznap, legalább megnéz! Én rákészültem a dologra, erre vártam rá 1/2 órát, hogy sorra kerüljek, aztán bementem a vizsgálóba és 5 perc alatt végeztünk, mert csak beszélgetet velem, és közölte, hogy a laboreredménnyel jelentkezzek majd! ... mondjuk rendes volt, mert fel voltam készülve, hogy az alapdíjat elkéri, de ingyen megúsztam!

Most lépek gyorsan, összeütök valami vacsorát, mert a férjem hamarosan hazaér üres hassal!
:D

rnecsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Gondoltam indulás előtt bejelentkezem.
Csilla!

Ilyen nincs papoljon csak és mi a sz@rt csinál a főnököd, ha aláírod és mégis terhes leszel, a természetre nem lehet nyilatkozatot írni!
Ha gondolod felhívom az ismerősömet aki a pedagógusok érdekképviseleténél dolgozok!

Csak egy kérdés!
Kinevezéssel vagy ott, vagy szerződéssel?
Segítek neked szívesen hiszen én is voltam ilyen cipőben!

Lányok elegem van a szélből, az időjárásból, remélem változni fog!

Kép
gabriel79
 
 


Ja és ma féléves a Flóra manónk! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Nincs meg a nagy fogás, és nagyobb hálót is kell szereznem! :lol:

A nevét még nem akarom elmondani, majd ha megvan a baba. Mert lehet, hogy ha meglátom akkor mást adok neki!
a képet meg először be kellene szkennelni, de nincs szkennelünk!

A mellékhatásokat meg ne olvassgassátok! Miért keresítek a bajt? Aki elolvassa az mind pródukálja azokat szerintem!

Gabó!
Két hónap múlva nem jó az apácásdi? Hol vannak ezek?
A Niki azt írta, hogy megy pestre és már nem jelentkezik itt!
23.-án szül!

Csilla!
Te tanár vagy?
Hova jársz orvoshoz?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Ha nem gond, akkor egyenlőre nem válaszolnék a kérdésre csak annyit, hogy pedagógus vagyok. Sosem lehet tudni, ki jár erre felé a munkahelyemről, és egyenlőre nagyon rezeg a léc, hogy hogyan fog alakulni a sorson, nem szeretném magam alatt vágni a fát! Remélem nem baj!
Egyébként én Érdre járok orvoshoz. Itt adta meg valaki a nevét (bocsika, de már nem emlékszem ki volt az :? , de köszönöm neki, mert eddig a két találkozás alapján jó választás volt!) :)!

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Kedves Flóra!

Nagyon sok féléves évfordulót kívánunk neked! Gratulálunk e jeles nap alkalmából!
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Még 1* sziasztok!

Kész vagyok ettől az időtől, nagyon fáj a fejem :cry: és nem tudom hogy milyen gyógyszert vehetnék be szopi mellett. :cry: :cry: :cry: :cry:

szopi: annyi tejem van hogy ma már kénytelen voltam csapba önteni 300 ml-t. A fagyóban van 20*200 ml lefagyasztva de ha még teszek el már nem férne el a kajánk :oops: :evil:

Megvan az új babakocsink!!!! Ma délelőtt kaptuk, egy kicsit koszos meg megfakította a nap mert eddig egy erkélyen állt de tök jó. Az a 3 kerekű sport kocsi. Már szétszereltük és kimostan a mosható részét de nem jött ki minden kosz belőle így lehet hogy kimosom megint. Kiváncsi vagyok fog-e tetszeni a Ricsinek.

Voltunk ma vásárolni a Metróban és nagyon ment a légkondi, mondhatni téli hideg volt, félek hogy megártott a Ricsinek. Már rettegek a betegségektől :oops:

oh mennem kel kel a Ricsi, majd még jövök....

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Na szép, Gabó elment 4 napra és ti sem vagytok :cry:

Volt valaki a babaruhabörzén?
Hát nekünk nagy csalódás volt, nagyon gatyi (szerintem). A pelenkákat néztük, hát egyáltalán nem voltak olcsók, sőt drágább volt mint egyes áruházakban. Na meg szinte csak lány ruhák voltak, minden rózsaszín volt. Alig találtunk fiú rucit, csak azok meg vagy kicsit voltak vagy már nagyon nagyok. És eléggé drágák voltak az újjak, használtat meg nem is láttunk olyat ami jó lett volna. Mindenhol 68-ig voltak rucik :cry: Viszont összeismerkedtünk egy Ing-s csajjal, alig bírtuk lerázni mikor megtudta hogy kolégák vagyunk csak én a konkurenstől :lol: . Kaptunk is egy csomó repis cuccot. :lol: Már éppen mentünk kifelé mikor észrevettük egy pasit aki asztalra tehető etetőszéket árult 500 ft-ért, amire persze lecsaptunk. Így végül is nem mi voltunk azok az egyetlen "vásárlók" akik nem vettek semmit egy ekkora börzén. :lol: Ja és fél óra parkoló hely keresgélés után sikerült a hátsó bejárattól kb. 50 méterre leparkolnunk :lol:
500 ft-ért :lol:

Ricsinél eltörött a bili füle........

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


jav.: gagyi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Még mindig senki????? :cry:

Olyan mérges vagyok! Ma van a határideje az szja feladásához, és még csak multhét pénteken postázta ki nekem az Aegon. Jó fej cég, hogy küldjem nekik vissza ma délelöttig :roll: így most mehetünk fel délelőtt bevinni az adóbevallásomat, ráadásul itthon meg a tetőn dolgoznak a tetősök (beázunk :cry: ). :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

És ráadásul a Kálvin térren van a munkahelyem (ill. a központja) és persze hogy ott építik a 4-es metrót így minden le van zárva ott. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Uh de mérges vagyok....

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!

Most olvastam hogy mit is kívántam pici lánykádnak : féléves évforduló :oops: az jó :oops: :oops: :oops: szóval legyetek boldogok mindketten és sok fordulót kívánok mindkettőből :lol:
Pusz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Nem akartam, pontosan tudni ki vagy, csak én arról lemaradtam valahol, hogy te pedagógus vagy! Hát én ajánlgattam érdi orvost, akitől és futva távoztam, sajnos nekem nem jött be, de mindenki más, örülök, hogy neked segítehettem és bejött! Velem valószínő azért volt genyó mert 24 hetes terhes voltam, és nem akart bajt magának!
Mi a fejlemény az állapotodban?

Móni!
Szerintem valami teát kéne innod, ami nem zavar be a tejbe! ? Majd írj milyen a babakocsi (vettétek?), és mitől múlik a fejfájás! Te szegény, minden összejött most! Jó fej az aegon!
A bőrzékről csak annyit - mindenki más, de én csak egyen voltam, de az borzalmas volt! Tömeg, semmi jó cucc, olyan ami nekem kéne! Én inkább elmegyek a turiba, találtam egy marha jót - angol használt ruhák, minden szépen fel van egyesével akasztva, nincs tömeg - mark & spencer, springfild, benetton cuccok vannak - és ott veszek dolgokat!
A tejet egyből a hűtős tárolóba fejed, mivel fejed, mennyire hűtöd le? Mivel melegíted fel ha kell a tejci? - Engem az ilyenek nagyon érdekelnek! (köszi)

Gabó!
Mesélj mi volt!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Szia Anikó!

De jó hogy itt vagy!!!! :lol:

Közben kiderült hogy a bevallásomat elektronikus úton elküldték már, amit kiküldtek az csak a cég és az én példányom, így egyet kell csak visszaküldenem de azt már nem küldik tovább. :lol:

Fejfájásra maradt a terhesség alatt is szedhető algopyrin. Már nem bírtam annyira fájt a fejem és felhívtam a körzetit és ő mondta hogy nyugodtan vehetek be belőle.

Örülök hogy nem csak nekem nem jött be a börzésdi, általában pedig mindenki hogy odavan érte. Nem is értem :?

Nem vettük a babakocsit hanem kaptuk, csak az a baj vele hogy mivel erkélyen állt hónapokig, megpenészesedett a huzata egy két helyen. Már próbáltam kimosni de nem jött ki. Szerinted mivel lehet a penészt kiszedni???????

Ma pakolgattam és ráleltem a börzés zacsiban egy kissapkára, teljesen megfeletkeztem róla, azt is vettünk 600 ft-ért. El is felejtettem :oops:

Fejés: aventos mellszívóval fejek éjjel minimum egyszer de van hogy kétszer is, nappal meg ahogy megy. De hogy ennyi tejcsim legyen megdolgoztam keményen. Egy hétig folyamatosan cicin volta Ricsi, éjjel-nappal. Megvontam a cumit, cumisüveget és a tápot is. Minimum 4 liter folyadék és sokat eszek (úgy látszik ez is számít) És úgy néz ki hogy sikerült :lol: :lol: :lol: A lefejt tejet aventos poharakba tettem egyből a fagyóba. Ott eláll 6 hónapig amúgy a hűtőben én max. 2 napig tartottam. Utána már én romlottnak itéltem. Elég gáz volt már az íze, amúgy fogalmam sincs hogy a hűtőben meddig lehet ténylegesen mert volt oldal ahol azt olvastam hogy 1 nap, volt ahol 3 napot is írtak. A simán hűtőben lévőt forró víz alá tartottam és megmelegedett, a fagyasztottal is így fogok csinálni ha majd kell. CSak az a gáz hogy a melegítettet nem lehet újramelegíteni ki kell önteni. Hát én nem öntöttem ki hanem felhasználtam a kövi etetésnél és semmi probléma nem volt vele. Most hogy a Ricsi egyáltalán nem fogadja el a cumisüveget így a lefejt tejnek nincs helye, a fagyóban már nincs hely így öntöm ki. Majd ha jön a védőnő megkérdezem tőle hogy mit csináljak vele. Illetve tudom hogy mit akarok, eladni. Literjéért adnak 1800 ft.-ot csak kell az ő segítsége is ennek a beindításához.


Nem is tudom hogy mondtam e hogy sikerült túlhúznom a zenélős forgóját a Ricsinek és nem lehetett felhúzni. Persze madárkák nélkül megáll nálunk az élet így sos elkellett mennünk venni egy másikat. Ez most máshogy zenél de nagyon bejön a Ricsinek, azért két madárkát ráakasztottunk erre :lol:


Anikó! Nyugodtan kérdezz bármit a tejcsivel kapcsolatban, segítek ha tudok....

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Az előbb jött vissza az áram, hirtelen elment :cry:

Na még annyit az előbbihez hogy lehet hogy szerencsém volt abban hogy pont beteg lett a ricsi és bujt meg állandóan cicizni akart.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Móni!

Nállunk is elment az áram! Érdekes? !
Miért tartották a napon azt a szép babakocsit?
A szomszéd anyuka ecetbe áztatta a penészes gyerek játékot, mert egyszer a vízben maradtak és nem szárította meg őket így penészesek lettek. Hát nem tudom, ő ezt csinálta!
Mivel mostad ki?
A tejet meg add el (ne önts ki) , épp ezt akartam javasolni.
Köszi a tejes történetet.
Az algopyrin segít a torokfájáson? Mert nekem fáj!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziastok csajok!

Hazaértünk, már manó is alszik.
Jól éreztük magunkat, sokat nevettünk és ma meztelenkedett Flóra :roll: és fürcsizett kint!
Nem győztem kenni napvédőkrémmel nehogy valami baja legyen!

Ja és képzeljétek ül a lányom egyedül csak ha elfárad, akkor dől el! :lol:

Végül nem mentünk ki a börzére, de látom jobban is jártam!

Móni!
Köszönjük a jókívánságokat! :D
Szupi, hogy ennyi tejed van, mindíg erre vágytam, bár mostanra már nem rágódom rajta!
Szerintem is add le!

Anikó!
Már neked is nagyon közeleg a cél, hogy meglásd a babódat és annyira izgulok miattatok!

Persze Csilla miatt is ,mert neki meg oltárira szurkolok, hogy jövő ősszel ne kelljen dolgoznia!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Hazafelé a munkahelyemről az jutott eszembe, hogy vajon mi lehet Nikiékkel? A kis Noelnek lassan itt az idő, hogy szemtől szembe kerüljön a külvilággal! :D

Egyébként nem is tudom már, hogy mi lesz szeptembertől! Lehet, hogy fel kellene adnom a macska-egér harcot és keresni egy másik munkahelyet, ahol nem szeretnék meghatározni, hogy mikor legyek terhes! :? ... de mi van, ha találok egy másik helyet, itt felmondok, ott pedig mire szeptember jön nem tudok kezdeni egy esetleges terhesség miatt? Ez a két szék közül a padlóra tipikus esete lenne! ... ha pedig mégiscsak maradok, akkor az állandó szekálás miatt nem fogok tudni koncentrálni az álmomra, akkor biztos hogy nem leszek terhes a stressz miatt! Nem tudom mi lenne a jó! :roll: :roll: :roll:
... és most ismét megyek vissza a melóhelyre, hisz program van ezerrel!

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy mi lehet velem, mert ilyet még nem éreztem soha!
Délelőtt elmentem wc-re és azóta feszítő érzésem van az alhasamban. Lehet ennek valami köze a PÉ-hez? Április 23 óta szedem a Bromocriptint, és május 11-15-ig szedtem Clostyt. Lehet, hogy ez annak a hatása, és a következő napokban akciózni kellene apával??? :)
Köszi a gyors válaszokat!

rnecsi
 
 


Csilla!
Igen ez valószínűleg peteérés.
Mivel én mindíg éreztem, számomra olyan volt, mintha kicsit felfáztam volna. Innem tudtam, hogy peteérésem van.

Akciózzatok....!!!!

Móni!

Meg van a napvédőkrém (ki is váltottuk)! :lol:
Időben!!! :lol:
Hívj amikor tudunk talizni, vagy leszaladsz és én átviszem neked!

Anikó!
Hogy érzed magad?
Tegyél fel egy képet a pocidról!

Kép
gabriel79
 
 


Ja és még annyit.
Ma mérték Flórát 8190gramm és 70cm!
Azt mondta a doktornéni, hogy olyan szép és formás a Flóra, mint a libero reklámokban a gyerekek!
Persze dagadt a mellem a büszkeséktől! :oops: :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, visszaolvasni nics is most időm :cry:

Ezerrel megy nálunk a pörgés, csinálják a tetőt, kirándulunk ide-oda.....

Képzeljétek ma kétszer is hasra fordult a Ricsi!!!!!!!!!! És az ölembe öltetve, olyan félig ülő pozícióból felhúzza saját magát és egyedül ül 2-3 mp-ig aztán eldől :lol:

Olyan boldog vagyok!

Megyek is, igérem nemsoká jövök és aktív leszek.....

Vigyázzatok magatokra, puszi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Flórának gratulálok az üléshez! Igaza van a védőnőnek a szépsége terén!

Csilla!
Mindent bele! Menjetek el valahova kirándulni, romantikázni az biztos segít!

Móni!
A Ricsi baba meg milyen mutatványokra képes már ? !

Én voltam epret szedni, igaz én csak mutattam mit szedjen le a barátnő, de így is 4,5kg szedtünk 1,5 óra alatt - 320 ft/kg - a hatos mellett. Most eperturmixot iszok és epres gyümölcstortát csinálok! Fáj a hátam, szúr elől hátul nagyon, már sehogy sem jó, és az alvás sem megy könnyen! Szóval már biztos nincs sok hátra! Csináljuk a kertet! Nagyon izgi, milyen szépek leszünk!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Kellemes gyermeknapot mindenkinek! :D
Remélem szép napot tudhat a háta mögött minden kisgyermek, és Niki és túl van már a szülésen, hisz ha jól emlékszem mostanában kellett megszületni a kis Noelnek!

rnecsi
 
 


Sziasztok lányok!

Végre itt a nyár!
Mi nagyon sokat vagyunk a kertben, még kismedencét is felfújtunk Flórának és nagyon élvezi!
Képzeljétek gyógyszerszedés kellős közepén vérzek!
Remélem be áll rendesen, mert ha így vérezgetek tőle tuti, hogy nem szedem be!

Móni!
Nagyon ügyes Ricsifiú!
Boldog is lehetsz, hogy ilyen fantasztikus babád van!

Anikó!
Mostantól még gyorsabb ütemben nő a babód, ezért még jobban nyúlnak az izom szalagok.Ezért érzed a szúrást, na meg a súlytól.
Amikor csak teheted polcold fel a lábad és úgy pihizz!

Csilla! Érzed még azt a fájdalmat, vagy elmúlt?
Milyen a közérzeted?

teszek fel néhány képet Flóráról. [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 497.66.jpg
[/img]

Esti lubickolás Kép

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Az a feszítő érzés csak azon a napon volt, következő reggelre eltűnt, mint akiről levették! Remélem, hogy csak a PÉ-sel volt kapcsolatos és semmi komoly bajom nincs!
Most készülök a laborba, mert a ciklusom 22. napjához értem! Részt fogok venni elvileg női hormon II + pajzsmirígy hormon vizsgálaton (FSH, LH, Prolactin, F-T4 HTSH). Nem tudom ezek mit takarnak, de leírva nem túl bíztató a helyzet! Remélem nem egy hónap kell az eredményekhez, mert akkor biztos bekattanok!
Most lépek a laborba, mert sajnos még mindíg mennem kell dolgozni! :?

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Tök büszke vagyok magamra! :D Kb. 15 éve nem tudtam úgy elmenni vérvételre, hogy ne legyek rosszul! Ma ismét sikerült! A mintát elküldik Pestre, aztán kb. 1 hét múlva lesz meg az ablaknál ülő hölgy szerint, a mintavevő hölgy viszont 3 napot mondott! Most nem igazán tudom, hogy be merjek-e jelentkezni az orvoshoz jövő szerdára, vagy csak utána (bár akkor elvileg mikis hét lesz)!? Fontos lenne, hisz nem tudom, hogy a Clostyt szedjem-e továbbra is ugyanúgy, vagy változtatni kell rajta!
Érdekes volt a helyzet mikor bementem a laborba, mert megkérdezték mihez kell a vér, mondtam, hogy női hormon + pajzsmirígy vizsgálat, mire megkérdezte a hölgy, hogy terhes vagyok-e! Mondtam neki, hogy tudtommal nem... lehet, hogy az orvos is reménykedik a bogyóban? ... vagy csak bemesélem magamnak, mert bízni akarok benne? :oops:
Remélem gyorsan eltelik ez az egy hét, és okosabb leszek babaügyben! :?

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis szabadidőm :lol:

Párom másfél hét szabi után dolgozik megint :cry: , Ricsit sikerült nagy nehezen elaltatnom, kiteregettem...


Gabó!

Tényleg gyönyörű Flóra :lol: !!!! Milyen hurkás ő is :lol: Nagyon szépen ül, gratulálok!!! Egyedül is ül föl vagy abban még segíteni kell neki?

Köszönjük szépen a krémet, szerintem holnap délelőtt rádcsörgök és átugrunk érte. Persze ha a Ricsi nem húzza keresztül a számításaimat! :lol:

Szerintem még azért szedd a gyógyit, bár mondta a dokim hogy volt már olyan hogy valakinek állandóan pecsételő vérzése volt és emiatt kellett gyógyszert váltania. Nekem az első héten volt, és a másodikra el is tűnt, vagy a harmadikra? 8) Nem nagyon emlékszem pontosan de legalább egy hónapot szedj szerintem végig.

Képzeld letiltott a dokim a kistesó projektről. Azt mondta hogy az idén ne hozzuk össze semmi esetre sem :cry: A belső varratok miatt, mert azt akarja hogy ha lehet akkor természetes úton szüljem a kövit. Már most parázok tőle, de jó lenne már ott tartani és átélni... :lol: És kint volta Ricsi képe a magánrendelőben a többi baba között, adtunk neki egy képet "köszönöm hogy megszülethettem" felirattal amikor a pénzt is kapta, de azt úgy zsebre vágta hogy azt hittük a kép a kukában landolt mert összegyűrődött. hát szamárfüles volt egy kicsit :lol:

Hogy vészeltétek át az éjszakai vihart? Mi lámpa fénynél mert folyamtosan felriadta Ricsi :cry:

Tényleg a fogacskával hogy áltok, ki bujt már?


Anikó!

Jujj, már tényleg nagyon a végén jársz! Én a 38. héten szültem :lol: Kitartás, már ha még egyben vagy :lol: Nagyon várom a kiskrapek nevét, nagyon titkolod :lol:
Sikerült már lelkiekben felkészülnöd a szülésre?

Aranyos barátnőd van, hogy segített neked! Murisak lehettetek! :lol:

Csilla!

Itt voltál a battai sztk-ban? Hát azok tök hülyék, tőlem a szülés előtt egy héttel az utcsó vérvételnél is megkérdezték hogy terhes vagyok e! Azt hitték hogy ilyen dagadt vagyok ? :shock:

Felkelt a Ricsi madj folyt.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Újra itt! :lol:

Gabó!

Csak még annyit hogy természetesen csak akkor megyünk holnap ha neked is jó!?


Csilla!

Folytatom, bár már fogalmam sincs hogy mit is akartam írni :oops:

Ja, igen a peteérés: én is úgy vagyok vele minta GAbó, ráadásul én még azt is érzem hogy éppen melyik petefészkemből szabadul a peteselyt. Piszkosul szokott fájni (köszönhető a csodálatos fogamzásgátónak :evil: ). Akcióztatok ezerrel ugye? :lol:

Kitartás, mindjárt itt a nyáriszünet és lazsázhatsz!

Gratulálok a reggeli mutatványodhoz! Ügyi vagy hogy nem lettél rosszul! Hát mit meg nem tesz az ember hogy legyen gyereke, leküzd minden félelmét... Szegénykém, jó sokat kell járnod a nőgyogyihoz. Persze terhesen is rengeteget kell járkálni, orvosról orvosra. Néha már úgy érehtem hogy beteg vagyok nem is terhes. Napokat töltöttem az sztk-ban. :evil:

Anikó!

mármint az eperszedésben :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Olyan mozgalmas volt a múlt hetünk! Hétfőn jöttek a tetősök fél7-re de párom délben abbahagyatta velük a munkát! Kiderült hogy após rossz anyagot vett, lapostetőre valót és + rossz minőségűt is. Így bukva 60e ft-ot visszavittük a megmaradt gagyi cuccot. És ezért jöttek vissza aztán megint pénteken. De most már ők hoztak hozzá anyagot (3szor annyiért) de legalább már nem ázunk be.

Aztán itt volt az a nagy meleg. Ti hogy viseltétek? Mi nagyon rosszul, Ricsi meg volt kergülve. Ahogy elérte a hőmérő a 26 fokot veszettül sírt, és izzadt is szegénykém. Alig volt rajta ruha és tiszta melegkiütés volt szegénykém. Na gondoltuk akkor itt az ideje klímát venni, mert a szobánkban volt 30 fok is amit már nem viselt el a Ricsi. Két napig rohangáltunk split klímáért, mire találtunk megfelelőt, úgy döntöttünk inkább legyen mobil klíma. Akkor azt kerestünk két napig, majd vettünk is egyet. Csakhogy a klímát nem bírja a Ricsi :evil: egyből benáthásodott. Szóval este fürdés után kiköltözünk addig a szobából amig lehűtjük a klímával és utána vissza. Persze hamar visszamelegszik a szoba..... :twisted:


Na és a legjobb: sikerült annyira leszoktatni a Ricsit a cumisüvegről hogy a plusz folyadékot sem fogadja el, ami ilyen melegben azért kéne neki. Így volt hogy kimentünk és két perc után sírva jöttem be vele a lakásba hogy szoptassam, szegénykém szomjas volt de ugye a c.üveg nem kellett neki. Aztán szopi közben azon akadt ki hogy összeizzadunk a nagy melegtől. Üvöltést követett üvöltés.


Na nem untatlak tovább titeket, asszem sikerült bepótolnom a kimaradt napokat :oops: Azért lehet hogy teszek még fel én is képeket.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép Így hánytatom magam

Kép az új kocsim amit szeretek is

Kép elkezdtem kopaszodni és égnek áll a hajam ettől a melegtől

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja azt el is felejtettem mesélni hogy a drága pici fiam hánytatja magát: ledugja a mutatóújját a torkába és sugárban hányja ki a cuccot. Jó mi?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


CSak nem bírok magammal, még valamit szerettem volna kérdezni:

GAbó! Nővéred hogy van, mekkora lett a babája?

Na tényleg vége.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!

Végre itt vagy!!!!!!!!

Szóval kezdem a válaszadással!
Nyugodtan gyertek délelőtt, mi itthon vagyunk!
Sajna még nemtud egyedül felülni, de ha ül is inog még, de szerintem pár hét és ez is megoldóddik!
Nővérem kislánya is pontosan akkora méretekkel született, mint Flóra, de súlyban már most több, mint amennyi Flóra volt ennyi idősen, hiszen Kíra szopizik ezerrel és 100-akat is megeszik!

Mi úgy bírtuk a meleget, hogy vettünk a tescoban 1300-ért kismedencét, apa felfújta és egésznap lentvoltunk az árnyékban és pancsiztunk, csak enni és aludni jöttünk fel!
Sajna két napja az éjszakáink megint gyötrelmesek, mert rengeteget felsír, nehezen alszik vissza, így megint oltári fáradt vagyok, lassan vége lehetne ennek az éccakázásnak!!!

Anikó!
Tényleg nem is soká a kezedben tarthatod a kincsedet! :wink:

Jaj a Niki túl van-e a szülésen? Olyan jó lenne tudni!

Csilla!
Gratulálok a hősies vérvételhez!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyok és szerintem maradok is egy darabig. Voltam ctg-n és nagylaborban - minden ok volt! Jövőhéten megyek uh-ra! Sajnos a szúrás még tart (elől - hátul), de ki kell bírni! Sokat mozgok, sétálok mindennap az nagyon sokat segít! Úgyhogy megyek is!

Gabó! Móni!
Nagyon szépek a babák! Gratulálok nektek!

Csilla!
Kiváncsian várom az eredményeket!

Niki már biztos babázik!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok lányok!

Én ma totál kikészültem, ugyanis én főztem anyósom szülinapjára-gondolhatjátok, hogy nem egyszerű egy baba mellett készülni, de úgy gondoltam összehozom a családot és egy kellemes ebéd mellett jól érezzük magunkat (megjegyzem: még a tortát is én sütöttem), de abotrány ma sem maradt el! :twisted:

Bővebben majd beszámolok csak annyit, hogy nagyon álmos és fáradt vagyok, ráadásul a fejem nagyon fáj és sírhatnékom van! :cry:

Móni!
sajnálom, hogy csak ennyi időre futottunk össze, ha tudom, hogy ilyen lesz az egész akkor inkább veszünk valami ajándékot és kész.
Legalább sétálhattam volna Flórával, veled meg dum,csizhattam volna! :cry:

Anikó!
Köszönjük a bókokat!
Igen sétálj, de azért pihizz is sokat!

Csilla!
Jól vagy???

Niki!
Olyan jó lenne tudni, hogy mi van veled, veletek?

Kép
gabriel79
 
 


Kicsit nosztalgiázok és felteszek pár képet.

Amikor még Flóra a pocakomban volt! Kép

Amikor kibújt!(bocsi a véres jelenetért!!!) Kép

Otthon pár naposan... Kép

És a napokban! Kép

Remélem nem gond, hogy ennyi képet feltettem!!! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Szomorúan olvastam hogy nem sikerült a buli, nagyon lelkes voltál pedig. Sajnálom. Remélem sikerült kipihenned magad és elmúlt a fejfájásod is!

Ha még mindig panaszkodnál, nyugodtan írdd ki magadból!!!!!

Milyen tortát csináltál? Imádok sütni, főzni sajna nem tudok (vagy inkább úgy fogalmaznék hogy lusta vagyok, hisz párom szakácsként is dolizott így bármit megfőz nagyon finoman). Van egy tuti feketeerdő torta recim. Ha kell leírom, nagyon fini és könnyű megcsinálni.

Amúgy meg bármikor összefuthatunk ha van kedved/kedvetek alánykáddal velünk sétálni :lol: Mondjuk a 30 fokban nem mentünk ki (reggel sétáltunk 8-10 között, hisz 4-kor kelünk és a 8 már délelőtnek számít nekünk :cry: ) de majd összehozzuk!!!!

Képek: gyönyörű kismama voltál!!!!!!!!!! Irigykedve néztelek, milyen csini vagy azon a képen, aztán ott a szülés, nem is olyan véres. :lol:


Én is nosztalgiázom ezerrel, tavaly ilyenkor izgultam nehogy megjöjjön és 11-én reggel csináltam a tesztet!!!! :lol: Most meg itt durmol a kisördögöm :lol:

Szóval ha esetleg sétálni indultok és ránk vágytok akkor hívj, és majd én is hívlak ha nem baj??????????????????? Persze nem kora reggel csörgök, tudom hogy ti még akkor édesen szuszókáztok :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Anikó!

Kitartás, pihizz sokat pár hét múlva nagy esély van rá hogy nem tudsz majd pihizni :lol:

Hú séta, csak szép lassan!!! Bár már máshogy nem is megy :lol: Utcsó előtti nap még a Mammutban sétáltam/dölöngéltem jobbra-balra mint a pingvin és a mamik ezerrel lehagytak (semmi jele nem volt hogy szülök másnap, csak a jóslófájások), persze tudtam hogy másnap szülök, hisz programozott császi lett volna. Szóval kitartás és ne nagyon csavarogj el otthonról!!!! Vigyázz magadra :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki!

Na milyen babázni???????????????????

Ha olvasnál minket, akkor nagy gratula!!! Bizti csodás volt a szülésed, hamar írj és mesélj!!!!!!!!!!!!

Jó babázásd kívánok neked!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Csilla!

Gratulálok a hófordulótokhoz :lol:

Anyósék mennek vidékre, majd mondom nekik hogy küldjenek felétek egy gólyát! :lol: Tavaly előtt nekünk is küldtek, egy év késéssel ide is ért (addig hol járt :shock: ) :lol:

Szurkolok hogy jók legyenek az eredményeid!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Bocsi hogy külön-külön írtam mindenkinek, de hol van netünk hol nincs. Utálom ezt a Fibernetet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Ma reggel beszéltem az SZTK-val, és megérkeztek a vérvizsgálat leletei, csak el kell érte menni! Tökre izgulok, hogy mit fog mutatni, de sajnos csak szerdán este derül ki, mert akkorra van időpontom az orvosnál! :( Gondolkodom rajta, hogy elmenjek érte most meló előtt, vagy csak hétfőn délután meló után, mivel úgysem értek belőle semmit! Sajnos!
Egyébként jól vagyok, ezerrel készülök a nyárra! Megyünk július 2-3 hetében a szüleimhez Borsodba, majd ott is kergetem a gólyákat!
Tegnap este a párom látott errefelé szállni két gólyát, és mint a gyerekek kiállt a teraszra és énekelt nekik: "Gólya, gólya, vaslapát! Hozzál nekem kisbabát!" Tök megható volt!
Egyébként normális az, hogy meseolvasás közben elbőgöm magam? Mert velem tegnapelőtt megtörtént!

rnecsi
 
 


Szia Csilla!

Tök normális szerintem! Én is sírtam minden babás dolgon mikor még nem jött össze a Ricsi, utána meg aztán állandóan bőgtem mindenem. Emlékszem mikor még csak pár hetes terhes voltam és a munkahelyemen közölték hogy túlórázni kell én sírva fakadtam :lol: . Alig bírtam leplezni hogy mi is van :lol:

Szerintem ne aggódj, biztos más is így volt ezzel. Mármint a sírással. Volt olyan hogy hazafelé a volánbuszon láttam egy kismamát és szinte hazáig bámultam sóvárogva a nagy pociját. Aztán volt hogy a kisgyerekeket nézegettem és majd megszakadt a szívem hogy nekem nem jön össze, csak hamar észbekaptam és nem nézegettem őket mert ki tudja hogy mire gondoltak a szüleik. Nem akartam hogy valami pedofilnak nézzenek. 8) Na meg volt olyan időszakom is amikor állandóan terhes nőkbe botlottam, mindenhol pocakosok voltak. Ja, és nagyon sokszor álmodtam hogy terhes vagyok meg szülök is....... sok mindenen rágódtam akkor tájt, nagyon szerettem volna babát de csak nem jött. Aztán beletörődtem, majd jön ha jönnie kell én hiába akarom görcsösen ha ő nem akar jönni. Majd egy szép napon nem jött meg és utána pozitív lett a t.tesz...... :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Elindultam ma a Ricsivel sétálni de kb.10 perc lett az egészből. Ahogy kifordultunk a kapun, rázendített a Ricsi és torkaszakadtából üvöltött. Elmentem vele a Tescoig majd megkerülve hazajöttünk, ő meg ezerrel visított. Többen beszoltak hogy éhes a gyerek. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Bírom az okoskodó vénasszonyokat, honnan veszik hogy éhes, más baja már nem is lehet????? Minek szólnak be???? :evil: :evil: :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Nagyon szépek a képek!
Milyen botrány volt? Hát te a maximutot hoztad! Én bizti nem sütnék neki tortát, inkább elmegyek és veszek valamit. Mindig így viselkedik, vagy fronthatás érte a fejét?

Móni!
Ricsike mit csinál, miért sírt, kiderült? Idegenek szóltak be? Nagyon okosak lehettek!

Csilla!
Bizti nagyon jó lesz a kikapcsolódás, majd ott minden rendbe jön és már hármasban jöttök haza!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Szerintem minél hamarabb hozod el a leletedet annál jobb!
Szerintem helyreáll a szervezetedben minden és azonnal pocakos leszel.
Valahogy biztosra veszem, hogy karácsonykor már pocaklakóval ünnepelsz és azért jársz ide, hogy tanácsot kérj a hátfájásodra! :wink: :wink: :wink:

Móni!
Igen olyan kis sovány Ricsi!!!
Tutti éhezteted! :lol: :wink:
Lehet azoknak az öreglányoknak nincs is gyerekük!

Már nagyon unom ezt a hülye időt!
Majd még jövök!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Megvannak a leletek, bár egy kukkot sem értek belőle, hogy jók vagy rosszak, de a kezembe vannak!

TSH 2,940 mIU/L
Szabad T4 19,3 pmol/L
LH 6,3 U/L
FSH 2,3 U/L
Prolaktin 154 mIU/L
Progeszteron > 127 nmol/L

Ha valaki tudja ez mit takar szóljon!
Köszike! :D

rnecsi
 
 


Lányok!

Képzeljétek: odanézek a kiságyba, Ricsi éppen fordul hasra majd kiszenvedi magaalól a beragadt kezét és kinyomja magát!!!!!! És utána majdnem vissza is fordult csak elfáradt :lol: Most repkedek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: