Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen jártam itt Kép
Tényleg nem lakik senki hozzánk közel?Ma is voltunk sétálni,de egyedül olyan uncsi,meg amúgy is,nem ismerek itt senkit Kép

pussz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


kihalt ez a topik? Kép

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Christinbaba!

Merre laktok? Mi most költöztünk ide a kerületbe és én is szívesen megismerkednék gyerekes anyukákkal akikkel el tudnánk menni sétálni.
berkiadri
 
 

 
 

Szióóó Berkiadri!

Asszem kihalt ez a topik...vagy legalábbis elég ritkán írnak már ide az anyukák Kép
Mi a Cinkotai útnál lakunk,a Vasút soron.
Ti hol laktok?
Hány gyereked van?Mennyi idős(ek)?

pusszz:
Krisztina

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Chistinbaba!

Mi Keresztúr központjában lakunk az Egészségház utcában. A Cinkotai út tudom melyik, de hol van a Vasút sor?
Nekem egy kisfiam van Martin 4 hónapos. És neked?
Ha gondolod a profilomban van az e-mail címem oda is írhatsz, mert ez a topik tényleg kihalt.
berkiadri
 
 


Szió!

Most még ide írok Kép
A Vasút sor az ott van ahol megy a vonat...a sorompó elötti oldalon vagyunk.
Nem is vagytok olyan messze,múltkor sétáltunk már akkorát Kép S ma is megyünk.Ti mentek?
Nekem is 1 kisfiam van,Krisztián,s 8án volt 3hónapos Kép
Nem sok eltérés van közöttünk Kép
Hol szültél? Kép

pussz

KépKép
christinbaba
 
 


Megnéztem a honlapod Kép
Tök jó Kép
S tényleg babaruhákat készítesz? Kép
pussz

KépKép
christinbaba
 
 


Szia!

Mi eddig a Kis utcai lakótelepig voltunk sétálni ill. a Cinkotai úti üzletsoron.
Ma nem megyünk sétálni, mert kedden kapott Martin 3 oltást és ma jött ki rajta. Tiszta nyűgös, hőemelkedése van. Most alszik.
Valamelyik nap összefuthatunk egy sétára.
A honlapom nagyon el van hanyagolva.Kép Mostanában nem volt időm rá, hogy felrakjak rá dolgokat, pedig most is szép plüss rugikat varrtunk.
Tök jó, hogy nincs sok korkülönbség a két fiú között így jó játszópajtások lehetnek.
Õt hol tudnám megnézni?
berkiadri
 
 


Szió!

Oda szoktunk mi is kimenni sétálni,meg már voltunk bent a lakótelepen is Kép
Manó(így hívom) tegnap kapott oltást,elég jól bírja,bár lila a lába,meg csomós lett Kép
Oks én benne vagyok a sétában Kép
Akkor én biztosan fogok tőled venni rugikat Kép
Fent a babaneten van pár kép.Itt a link:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6959
Hatalmas baba,nem olyan mint egy 3hónapos...8kiló :D

KépKép
christinbaba
 
 


na milyen értelmes szöveget írtam,most olvasom...siettem,mert ébredezik. Kép

KépKép
christinbaba
 
 


Szia!

Nagyon aranyos a kisfiad! Már 8 kiló??? Martint kedden mérték akkor volt 6180 gramm. Mit adsz neki enni? Martin szopizik. Nagyon sok tejem van és visznek el egy 5 hónapos kislánynak is belőle.
Ha akzuális a séta akkor írj e-mailt és egyeztetünk.
berkiadri
 
 


Köszönöm Kép
Igen,annyi van már....nekem sajna már abszolúte nincsen tejem Kép pedig az elején annyi volt.Egyik napról a másikra eltünt..költözés,no kaja,no pihenés Kép
Hány óránként eszik Martin?
Csak tápit kap..meg néha egy kis almát(doktornéni engedélyével)
Nincs msn-ed? ott könnyebben tudnánk beszélni!
Nekem a séta szinte bármelyik nap jó ha az idő is engedi Kép

pusszz

KépKép
christinbaba
 
 


Szia!

Van MSN-em és az e-mail címemmel vagyok regisztrálva. Most is azon lógok amíg Martin alszik.
Általában 3-4 óránként eszik, este lefekvés előtt eszik utána csak hajnali 4 körül. Mi is eszünk almalevet, sütőtököt és baracklevet.
berkiadri
 
 


Sziasztok Christinbaba és Berkiadri!

Tényleg kihalt ez a topik, csak ti dumáltok Kép.Sajna én is rég jártam erre, bár az ikreseknél is . Nekem 8 hónapos ikreim vannak és mi a Mátka utcában lakunk. Bárkivel szívesen sétálnék én is, akár hármasban is összejöhetnénk.
Nekem is van MSN-em és az emil címemen vagyok regisztrálva, ha gondoljátok partnerkedhetnénk Kép.Ja az emil címem:csikosancsa@freemail.hu

Na sziasztok, további kellemes ünnepeket mindenkinek!

Ancsa

Kép
vancsa
 
 


Úgy látom ez a topik teljesen kihalt!Hol vagytooook?????

Kép
vancsa
 
 


Szia Vancsa!

Gondoltam benézek hátha mégsem halt ki a topik, de csak te írtál. Én ennek is örülök!
Felvettelek a messengeren a partnerek közé, ha gondolod írj!

Adrienn
berkiadri
 
 


Sziasztok!
Nemsokára Rákoscsabára költözünk,és én gyáltalán nem ismerem a környéket,a babás anyukákat... :-))
Jó lenne ismerkedni,infokat szerezni a kerületben lévő lehetőségekről. (gondolok pl. baba-mama tornára,esetleg babás klubokra.)
Elég kihalt ez a topik, de remélem azért sokan vagyunk kis gyermekes anyukák!!! :-)))
darhayet
 
 


Sziasztok!

De jó,azért már vagyunk egy páran Kép
Vancsa én is felveszlek!remélem nem baj!?

Darhayet!
Mi sem olyan régen költöztünk ide,szóval én is ismeretlen vagyok még itt Kép
Majd együtt rájövünk a dolgokra Kép

pussz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
muscacece
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék ha lehet hozzátok 2002 nyarán költöztünk Rákoshegyre, a kisányunk 19-én lesz 5 hónapos. A XII.ker-ből költöztünk ide nagyon megszerettem a környéket. Én is keresek baba-mama tornát a közelben tudtok ilyet?
Van itt aki Rákoshegyi?
gviki
 
 


Chrisinbaba! Nagyon édes a kisfiad! :-) Nincs is sok korkülönbség a babáink között.Marci október 31-én született. Jó érzés,hogy nem leszek egyedül.:-)) Még a Home Center előtt laktok valamerre? Igazából nem nagyon tudom beazonosítani a vasut sort... Mi még a Home Center után lakunk majd. (Balra kell kanyarodni)Nagyon nem ismerem azt a környéket... Zuglóból fogunk kiköltözni Rcsabára. Már alig várom!
darhayet
 
 


GViki szió Kép
baba-mama tornát én az Örsön tudok,de biztosan itt is van valahol...nem tudom Kép

Darhayet!
Mi sokkal elörébb lakunk.A Cinkotai útnál.azt tudod,hogy hol van?

pusszz

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

BUÉK Mindenkinek, bár megkésve.
Mostanában nem volt túl sok időm, olyan eleven a fiam, hogy húhúhúhú.
Már majdnem 100%, hogy áprilisban költözünk.
Olvasgatom, hogy ti merre laktok, de még nem ismerem az ottani utcákat. Mi a Pestvidékibe fogunk.
Az Én fiam 20hónapos. Van valakinek hasonló korú csöppsége?
Tudnátok esetleg bölcsit ajánlani?
Van a közelben baba-mama klub?

Előre is köszi Hajni
aurora28
 
 


Darhayet, Aurora, Gviki
mi is nemrég költöztünk ide Rákoskeresztúr központjába. Az én kisfiam Martin 5 hónapos. Baba-mama klubot nem tudok itt a kerületben, bár a védőő múltkor valamit említett. Bölcsi kérdésben sem tudok sajnos segíteni. Mi csak babaúszásra járunk, de nem ide hanem Monorra.
berkiadri
 
 


Berkiadri, Hajni!

Rákoshegyi Közösségi Házban 2 hetente csütörtökön van baba-mama klub. Angol nyelvű tanfolyam gyermekmegőrzéssel a Dózsában időpontot nem tudok árat sem de oda asszem már meglévő nyelvtudással lehet menni (ez nem biztos).
gviki
 
 


Kedves Kismamák!

CINI-CINI MUZSIKA néven zenés, játékos, mondókás foglalkozást indítottam januártól az ecseri Rábai Miklós Művelődési Házban. A foglalkozások minden csütörtökön 10 órától kezdődnek. A helyszíntől ne riadjatok vissza, mert a művelődési ház a Kucorgó tértől autóval mindössze 3,5 percre van (lemértem Kép ) Az út sem bonyolult, addig kell egyenesen menni, míg jobb oldalt meg nem látjátok a művházat.
Szeretettel várok minden 3 év alatti babát és anyukáját/apukáját/mamáját/papáját.

Bartuschek Mónika
20/361-2929
bamo
 
 


Berkiadri, Aurora, Gviki, Christinbaba!
Örülök, hogy sikerül életet lehelni ebbe a topikba. :-)
Ma lesz az esküvőm, épp a búra alatt száradok... :-)) (családi körben, nem nagy felhajtással)Remélem Marci baba nem fog sírni közben. Kicsit izgulok...
Épp csak benéztem, pussz mindenkinek
darhayet
 
 


Darhayet!
Nagyon sok boldogságot kívánunk!

Nem a felhajtás a lényeg nekünk is ilyen volt és mindenki jól érezte magát (nekünk nyáron volt utána nem étterembe mentünk, hanem kerti parti nálunk).

Marci hogy viselte? Majd írj mi volt ha lesznek képek teszel fel?
gviki
 
 


Darhayet gratulálok az esküvőhöz Kép és sok boldogságot kívánok nektek Kép
Milyen volt?

pussz

KépKép
christinbaba
 
 


Darhayet! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Mesélj milyen volt, mert nekünk májusban lesz, de az egy kicsit nagyobb létszámmal.

Gviki! Épp olyan helyet kerestem ,ahol gyerekmegőrzéssel lehet nyelveket tanulni. Én is angoloznék, de az ikrektől igen nehéz itthon. Drágák lehetnek ezek a tanfolyamok?

Christinbaba! Melyik az a vasút sor? Ahol a sok ház van, vagy ahol a kevesebb? Én a sok házas utcát Liget sornak ismerem, de lehet azt is Vasút sorozzák. Milyen volt a keresztelő?

Na legyetek jók!

Ancsa

Kép
vancsa
 
 


Vancsa!

Utánanéztem pont most indul 19-én tanfolyam


Gviki<!--attachment: D_zsa-335295.html*mime_html.gif*text/html*0.6**D%f3zsa%2ehtm --><center><pre>
Kép
Dózsa.htm (0.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
gviki
 
 


Bocsi ez nem jött be.

Na még egyszer

"Kismamák angol nyelvklubja
kezdőknek és középhaladóknak
Klubunk különböző szintű angol nyelvtudással rendelkező kismamák számára indul, anyanyelvi klubvezetőkkel.
A foglalkozások ideje alatt gyermekfelügyeletet biztosítunk!
A klubtagsági díjon felül havonta felmerülő összeg:
2500 Ft (fénymásolás, gyermekfelügyelet)
Klubvezetők: Jill Szabady és Leslie Szabady
Ideje: szerda 10-11.30 (kezdő csoport),
csütörtök 11-12.30 (középhaladó csoport)
Klubtagsági: 500 Ft/hónap
A II. szemeszter kezdőknek január 18-án,
haladóknak január 19-én kezdődik!"

Most nézem kezdő is vanKép. Bár tanultam angolt szinte semmit nem tudok. Én lehet, hogy megyek alapfokú nyelvvizsga úgyis kell a diplomához.
Jön valaki a kezdőbe? :p

Gviki
gviki
 
 


Mindenkinek MSN-je van nincs SKYPE-os? Kép akkor így jártam.

Na jó befejezem a monológot holnap hátha jön valaki.
gviki
 
 


Vancsa!
A Vasút sor az pont a másik oldalon van.Föld út van elöttünk.Van a sarkon egy ház,a miénk egy kicsit beljebb van...
A keresztelő tuti volt,Chris babának nem volt egy hangja sem.Még a pap is megkérdezte,hogy ő ilyen jó baba?! Kép

Gviki nekem van Skypom,csak nem tom hol a mikrofonunk Kép
Angolra én biztos nem megyek.inkább németes vagyok Kép

pussz

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm a jókívánságokat!!!!! :-)
Az esküvő klassz volt, az esti vacsi is jó hangulatban telt. Marci a szertartás alatt meg sem mukkant, nézelődött a barátnőm ölében. Bár a délutáni alvás kimaradt (kb.30-40percet sikerült szundizni), nem volt különösebben nyűgös.
Igaz az esti fürdetés és szopi után úgy aludt másnap reggel 8ig, mint akit leütöttek. Már ott toporogtam a kiságy melett, hogy mikor ébred. :-)

GViki!
Nekem is kéne nyelvizsgáznom hogy megkapjam a diplomámat, de szerintem csak tavasszal állok neki tanulni.

Pussz
darhayet
 
 


Darhayet!
Hova jársz? ha már írtad bocsi nem olvastam vissza mindent. Már az államvizsgád megvan vagy még jársz suliba? Kép

Nekem még 2 évem van (keresztféléves).
gviki
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy kezd feléledni a topik. Kép

Darhayet,
utólag is gratulálok az esküvőtökhöz és sok boldogságot kívánok! A mi esküvőnkön sem volt nagy felhajtás. Olyan mintha most lett volna, pedig már 6 éves házasok vagyunk. Kép

Gviki,
nekem is van Skype-m.
Ez az angol nem hangzik rosszul, de egyedül nem akarok menni. Én kezdőre mennék ha mennék.
berkiadri
 
 


Sziasztok!
Engem Adri csábított ide. Igaz már nem a XVII-ben lakunk, hanem Gyömrőn, de szinte mindent bent intézünk, még a gyerkőc is rákosligetre jár suliba. Mármint 1 a háromból. Sorban Tomi 14 éves, Robi 12 éves, Ákos 16 hónapos. Korban ő van közel a ti babáitokhoz.
Baba-mama torna szokott lenni a Dózsában,vagyis régebben ott volt. Meg volt ott klubb is, de hogy mostanában van-e, nem tudom. Az angol viszont jól hangzik. Meg Ecseren a cini-cini muzsika. Hasonló foglalkozásra járunk itt helyben, de ha angol, akkor a kettő üti egymást. Csütörtökön elmegyünk megnézzük, aztán beszámolok nektek. Majd még jövök!
anyuszi3
 
 


GViki!
Gödöllőre járok(tam) suliba, HEM szakra. Már csak az államvizsga van vissza,illetve a diploma munkám leadása(Még kb. 10-20 oldal van vissza- Marci előbb született 6nappal, pedig pont befejeztem volna :-)))

Berkiadri!
Nagyon köszönöm a jókívánságokat! :-)
darhayet
 
 


&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Darhayet!

Én is HEM-es vagyok, de még csak másodéves a SZIE-VTI-be keresztféléves levelező szak. Kép
Hú bocsi, de tudnál nekem átküldeni anyagokat? Még van egy vizsgám munkapszichológia (a munkamániáról írtam). Más anyagot is elfogadnék ha volna el is mennék érte ha nem gond persze.
gviki
 
 


Darhayet!

Magánba írhatok? gondolom ez nem igazán érdekli a többieket. A profilomban lévő mailcím-et javítottam mostmár jó.
A vizsga hétfőn lesz, aztán február 19-én kezdődik az új szemeszter addig pihi.

Sok sikert a diplomamunkádhoz miből írsz?

Na a többit majd mailben.
gviki
 
 


Gviki!
Küldtem mailt!
darhayet
 
 


Köszi! válaszoltam.
gviki
 
 


Anyuszi!
Voltál az angolon? Milyen volt?
gviki
 
 


Gviki! nem voltam se angolon, se Ecseren, mert Ákos bocsom orra úgy folyt, hogy mindenki csúnyán nézett volna, hogy beteg gyreket viszek. Jövő héten újra megpróbáljuk! Szegény gyerkőc már elmúlt 16 hónapos is, de a 15 hós oltását még nem kapta meg. Doki néni szerint van idő bőven. Közben meg a védőnő piszkálgat, hogy neki jelentéseket kell irogatnija, miért nem vagyunk még beoltva. És a gáz, hogy a védőnő itt van, a doki nénim meg maradt a régi bent a XVII-ben, így még csak nem is beszélnek egymással.
Na mindegy, nem dühöngök, eddig nekem mindig olyan védőnő jutott, akit túl kellett élni.
Kicsit pangós a topic, toborozzatok már ide egy két embert!!!
anyuszi3
 
 


Sziasztok! Örülök hogy kezd éledezni a topic.Már egyszer beleolvastam, de akkor nagyon úgy nézett ki hogy mindenki elpályázott innen.
MI is Rákoshegyen lakunk. Én 2 bölcsit tudok a Kaszáló u-it és az Újlak u-it. az első az Elágnál van a másik a keresztúri ltp-en. Melyik milyen azt nem tudom.
Nekem egyébként van egy lányom 4 éves és egy fiam 1 éves.
Akkor itt találkozunk mindennap. Sziasztok S.

Kép
Kép
sidney
 
 


Sidney!
Rákoshegyen merre laktok? Mi a Jósika u-ban. Bölcsit én is csak ezt a kettőt találtam majd szeretném elvinni Zsanit ha nagyobb (most 5 hós) lesz foglalkozásra, hogy szokja a többi gyereket. Melyik dokihoz jártok? A mi védőnőnk Törzsök Gabi, a doki Bényi Zsolt.


Anyuszi3!
Jobbulást Ákosnak. Mi szerencsések vagyunk mind doki mind védőnő szempontjából mindkettő ari Kép.

Majd még benézek később most elvonulok tanulniKép nincs nagy kedvem.

GViki
gviki
 
 


Nem akartok feltenni képet?
Itt vagyunk mi indulásképp
Kép
gviki
 
 


Sziasztok!


G.Viki! Mi játszótérnél lakunk. A Hanacsek Emi a védőnénink és Bényi Zsol a dr.bácsink. Én is mindkettőt szeretm. A Gabi is nagyon aranyos. Nekem van egy 4éves lányom és 1 éves fiam. Lányommal a bölcsit kihagytuk. Ovit most kezdte szeptemberben de azt sem visszük túlzásba.
Nagyon szépek vagytok. Igazi csajszika.
Üdv.Sidney

Kép
Kép
sidney
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: