Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát jót derültem Kíváncsi és Anonymus párbeszédén.KépKépErre aztán írjon vmit!!!!!KépKépKép

Mindenki betegecske?Akkor általános jobbulást!!!!

Kíváncsi

Nagy voltál!KépKépTalán szegény nem látta,hogy a táblázatban is benne vagy...Kép

Kati

Volt egy csoport társam az egyetemen és ő is SM-s,és tk semmi baja.Nagyon jól lehet kezelni gyógyszeresen(persze ha elég pénzed van,mert nem támogatjákKép).Ez egyébként egy autoimmun betegség,amikor a szervezeted az izomsejtjeidet idegennek ismeri fel és elkezdi pusztítani őket.Ezért jár izomsorvadással.Én legalább is így tanultam.Ezt a folyamatot tudják elég jól kezelni és lassítani.
Viszont a tervek nagyon fontosak,csak előre nézz és bízz magatokban!!!!A férjednek pedig láttatlanban is kitartást kívánok!Biztosan előbb-utóbb megemészti és újra a régi leszKép!
Bencének jobbulást!A képek nagyon jók!!!!És milyen legényes Bence a farmerszerkóban!!!KépKépKépJó sok mindent kapott ő is!

Szilvi

Igen,igen én is élvezem ezt a fejlődést,ami most egyre gyorsabb!!!KépDe vmi isteni!Akkor üzenem Katának,hogy még egy picit többet és gyorsabban fusson,hátha akkor menni fog az a fránya fogyózás!
Egyszer ugyan fussunk már össze Almádiban!Mi szinte minden hétvégén megyünk Tobrukba,igazán nem lenne gond egy du-i séta vagy játszótér,nem?

Bringa

Na,voltam a klubbanKépKép!De TI isKép!
Jelentem 8 számolható fogunk van,a többiről nem tudok,mert Poc nem hajlandó megmutatni!De sokat turkál,nyálzik,aztán ki tudja....És rág is símán...
Tejet ittunk már,de nem minden napos.Van,hogy elfogadja,van hogy nem.A kakaó nem nyerte el a tetszését.De nem erőltetem.Igazán csak a vizet szereti,aminek azért kicsit örülök is.Ti hogy álltok ezekkel a dolgokkal?
Szerintem abszolút jóllátod a bölcsi dolgot.Illetve részben.De abban lehet vmi,hogy ha egy gyereket nehéz beszoktatni,akkor bhová nehéz lehet.Bár ez meg életkortól függ.Szerintem.Én annyiban tartom jónak,amit Giti pl. csinált,hogy talán ha előbb viszed a Manót,akkor abban az életkorban könnyebben beszokik egy közösségben(és most ne a nagyon anyás gyerekeket veygük figyelembe).Mert 1 év múlva is már akkorát változnak,hogy akkor már nem sikerülthet olyan eredményesen.És talán ez attól is függ,hogy eleve mennyit viszed közösségbe.Ha ismer sok gyereket,sokat viszed ide-oda és nem csak a szoknyádon ül,akkor semmi új nem lesz neki se itt,se ott és megy minden,mint a karika csapás.Legalább is ismeretségi körből ezt szűrtem le.
De mondok egy jobbat.Most olvastam vagy hallottam(fogalmam sincs hol),hogy egy gyereket akkor lehet közösségbe vinni és eredményesen beszoktatni,ha megérett rá.És akkor semmi gond nem lesz.A többiben egyet értünk,nem tartom jónak,ha vki elzárkózik a bölcsitől.Hiszen látjuk,milyen jól érzik magukat a gyerekek egymást közt,miért lenne az rossz nekik?
De azt még mondd már meg,hogy ugyan hogy éreznéd Te otthon jól magad,ha !!!KépKépKép
Ja,és ez a topik úgysem a vitáról szólKép!


ZsófiKép

Örülök,hogy jól érzed magad köztünk,gyere csak sűrűn!Majdírok emilt,de nem ígérem,hogy most,mert már így is nagyon késő vanKép.
Megértem,hogy nem bírod egyedül,mert hát amúgy sem jó ez,pláne ha babát is vártok!!!KépKéphiszen ilyenkor az ember annyi mindenre gondol és szeretné megosztani a párjával!Egy csomó gondolat merül fel benne,amit később már nem lehet elmondani...Jaj de nagyon irigyellek!!!!Annyira szerettem babás lenni,hogy nagyon!!!Anya is imádok lenni,devágyom már a pocakra.Kép
És hogy ne érezd magad egyedül,nekem majdnem a 6. hónapig volt hányingeremKép!Úgyhogy fel a fejjel,lesz ez még így se!KépKépKépNa de annyira csinálnám újra!És hipp-hopp elrepül ám,majd meglátod!

Na pusszantás mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Anyapoc!

Igen igazad van abban amit a barátnődről írtál, de attól is függ a betegség lefolyása hogy hol helyezkedik el az a sérült idegszál, tehát hol van a góc. Van hogy olyan "jó" helyen van, hogy szinte soha nem okoz gondot de van hogy nagyon rossz helyen van. Szerintem minden esetben az egyén tudja ezt befolyásolni. Mármint a lefolyását. Minden ezzel foglalkozó cikk azt írja, hogy mozogni kell, vitamínokkal bombázni a testet, óvakodni a betegségektől ami az immunrendszert legyengíti, de ugyanakkor lelkileg is kiegyensúlyozottnak kell lenni.
Fel vagyok erre is készülve de azért én még bíznék abban a 20%-ban.
A férjemre majd vigyázok!!!!!!Kép
Köszi Bence dícséretét!Kép Nem elfogultságból mondom (bár lehetKép)) de tényleg szép kisgyerek!
De szerintem minden anyukának a sajátja a leggyönyörűbb!
Már hála az égnek Bence sokkal jobban érzi magát. A közérzete is jobb, na meg kap rendesen levegőt és kevés a váladék az orrában is.
Bulcsú jól van? Gratula a fogacskákhoz!!!!!!!
Mi újság a suliban? Fiad hogy viseli a távollétedet?
Na puszi, most befejezem: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Először is köszi mindenkinek a jókívánságokat, mi a kicsi fiammal már kilábaltunk ebből a nyavalyából, ami nagyon jó Kép , de szegény férjem most került bele Kép Gondolom, Ti is tudjátok, milyen az, ha egy férfiember beteg!
Két napja itthon ápolgatom, remélem, hamarosan meggyógyul.

Giti - Mi is a Pesztonkát használjuk, valóban sokkal kellemesebb a hangja, mint a porszívósnak. Persze Andris egyformán rosszul viseli mindkettőt.
Biztosan jó volt a macifarm. Képek nincsenek?

Zsófi - Csatlakozom Anyapochoz, tényleg nagyon szép időszak a pocakosság és én is irigykedem kicsit. Nekünk hosszú évek után jött a mi kis Manócskánk, ezért nem bízom a csodában, de azért remélem, lesz egy kistestvére valamikor.
Az orvosválasztásban sajnos nem tudok Neked segíteni, mert az én orvosom már nincs itt a kórházban, de a többiek biztos írnak Neked ajánlásokat.
Addig is élvezd ki a pocakosság minden percét - persze a hányinger nem túl élvezetes - és örülj. Aztán hamarosan már érezni fogod, ahogy mocorog az a kis élet és azt fogod várni, hogy végre megpillanthasd.

Anyapoc - Andris még egyedül csak a bútorok mellett közlekedik, csak néha engedi el a kapszkodót, de talán egyre sűrűbben. Menni azt imád, de természetesen csak arra, amerre ő szeretne.
Elkezdett pakolni a szekrényekből, főleg a konyhai műanyag edények érdeklik nagyon. Persze néha a fémedény is koppan a kövön. Kép
Mi ez a baba-mama klub? Hol van?

Bringa - Még nem próbáltam a homeopátiás orrcseppet, de szívesen kipróbálnám. Mi a neve?

Kati - Bencének jobbulást, a házassági évfordulóhoz pedig gratulálok. Persze könnyű ezt mondani, de próbálj a jó dolgokra koncentrálni.
Szorítok a 29-i vizsgálathoz! Vigyázz Magatokra!

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok, remélem hamar meggyógyul mindenki!

Puszi!
Éva
déenes
 
 

 
 

Sziasztok!

Kati! Én az Amerikai úton dolgozom az idegsebészeten. Megérdeklődtem a doktornőtől, amit csak tudtam, hátha valami hasznos lesz Neked belőle. azt mondta, ha kész az MR, annak birtokában többet tud segiteni, de az sokmindent kimutat. Viszont ami vizsgálatot még érdemes elvégeztetni és az biztosan kimutatja, ha SM a betegséged, az a liquor"csapolás". Mostmár nyakból csinálják. Nálunk nem, de azt mondta, bármely neurologián pl. BM kórház, Uzsoki Kh. Tehát érdemes lenne esetleg még ezt is elvégeztetni, főleg,hogy évekkel ezelőtt a gerincből a mintavétel negativ lett. És a szemészet mit mutatott? Mert azért egy szemvizsgálatból azt nem lehet megmondani,hogy ez SM vagy sem.
Szóval amig nem bizonyosodik be semmi sem,addig semmiféle infusios kezelésbe ne menj bele!
Én egyelőre ennyit tudtam meg, remélem ez is segitett, bár lehet újat nem mondtam.
Bármikor és bármit szivesen megérdeklődök, sőt te is bejöhetsz az MR-rel és segitünk neked. Itt jó szakemberek dolgoznak. Kép
És és és ami nagoyn fontos, megnéztem a szülinapi fotókat, hát tényleg nagyon édes Bence Kép Igazi komoly nagyfiú. Jól állt rajta a farmer szerkó, kis vagesz volt benne Kép


A macifarmról készült fotó, de most fogom bevinni a filmet előhivatni, amint kész van, teszek fel egyet.
A macikat lehet etetni, de csak úgy,hogy bedobjuk a keritésen keresztül és akkor (de amúgy is) egész közel jönnek és olyan jóizűen eszik az almát Kép
Ez Veresegyház és Iváncs között van, kb. 2-3 km, de már van az a kisvonat, ami 100 Ft/felnőtt pénzért kivisz. Kép Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom. Nekünk nagyon bejött ez a program!

Bringa! Az orrcsepp neve engem is érdekel.
Sajna mi sem kerültük el a náthát, éjszaka GErgő belázasodott,úgyhogy ma délután rendel a doktor néni, megyünk hozzá. Kép

Évi és Anyapoc!
Andris és Bulcsú baba is nagyon ügyesek. Olyan jó olvasni, mikor irjátok, hogy miket csinálnak és hogyan haladnak a fejlődésben, ilyenkor én is nosztalgiázok egy kicst Kép Olyan gyorsan elszállt, sőt elrepült ez a 4 év. Gergő is már 4 éves lesz októberben.

Bringa!
A bölcsihez hozzáfűzve!
Bár 3 évesen GErgő is mehetett volna oviba, szobatiszta volt, tudott egyedül pisilni, kezet mosni stb. tehát megfelelt volna a követelményeknek, de hosszas rágódás, töprengés és sok-sok tanácskérés után úgy döntöttünk bölcsi. Én személy szerint nem bántam meg, hogy nem rögtön oviba ment. Ott még kevesebb a létszám és a dadusok jobban odafigyelnek rájuk. Itt az oviban, kicsit nagyüzemesebben műxik minden, mert itt már a duplája a gyermeklétszám és nem tudnak mindenkire olyan aprólékosan odafigyelni, ahogy esetleg optimális lenne.
Mi akkor úgy gondoltuk,hogy kicsi Gergőnek még kell az a plusz odafigyelés, hogy itt jobban belerázódik abba,hogy napirend van, hogy társai vannak, hogy jobban kell alkalmazkodni stb.
És bizony, akik bölcsiből mennek át oviba, ők már könnyen átszoknak általában. Igen, a bölcsikezdésnél is volt beszoktatás, csak akkor 3 hét állt rendelkezésre és nagyon fokozatos volt. Az oviba viszont sajna csak 1 hét ez az idő. Tehát nekem még ez is a bölcsi felé billentette a mérleget. Kép
Persze ez csak az én tapasztalatom, és nekünk ez igy tökéletesen jó volt és bevált Kép Kép

Szia mindenkinek: Giti
Giti
 


Sziasztok!

Mostanában sajnos nagy a rohanás úgyhogy most nem tudok sokat írni, csak gondoltam jelentkezem, hogy nem tűntem ám el, olvaslak benneteket, gyűjtöm a tapasztalatokat, bölcsi, orrszívózás stb.
Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!

puszi
Zsófi
Zsófi
 


Sziasztok lányok!Kép

Annyira meg vagyok fázva hogy csak na! Hála az égnek lázam nincsen csak a közérzetem rossz nagyon. De azért kitakarítottam, megfőztem, most mosok és vasalni is fogok! Mert hát ugye nem csinálja meg helyettem senkiKép
Estére meg még össze is kellene szednem magam mert itt az udvaron lesz egy évadzáró bográcsolás.

Éva: Jobbulást a férjednek és kitartást Neked is hozzá!Kép Nagyon ügyi Andris!!Kép Bence is imádta a konyhaszekrény kipakolását ő is a műanyag edényekre volt specializálva!Kép
Bencus már jól van, nála hála az égnek csak egy napig tartott ez a takonykór.
Köszi a drukkot!!

Giti: Az Amerikai úti Idegsebészetre kaptam MR vizsgálatra beutalót október 2-ra, de lemondta a dokinő és előrehozták 29-re, a Hűvösvölgyi útra kell mennem. Kedden megyek be a BM Kórházba egy adjunktusnőhöz. Az Ő véleményét is kikérem. A hangja alapján nagyon szimpatikus.
MR vizsgálatot is csináltak 6 évvel ezelőtt tehát nagyjából van mihez hasonlítani. Természetesen ha agyvízet kell venni akkor azt vetetek, csak járjunk már a végére.
Egy szemészeti vizsgálatot csináltak és egy EEG laborban végzett VEP vizsgálatot. A szemészeti vizsgálat jó volt a VEP-en találtak valami eltérést de csak úgy írták hogy kóros "is" lehet.
Majd hétfőn és kedden már többet tudunk!!
Egyébként köszi a segítséget előre is!!!
Köszi Bence dícséretét!!!!!Kép
Gergőnek jobbulást!!!!!! Várjuk a képet!!!!!!

Zsófi: Neked is és mindenkinek kellemes hétvégét kívánok én is!

Jók legyetek, puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Nnna,Bulcsú elkezdte a hisztériát...Nem tudom,honnan sikerült összeszednie,de egyik napról a másikra nagyon belejött.Ha vmi nem tetszik neki,akkor sikítozik szinte ,csapkod és majdnem sírKépKépKép.Teljesen kétségbe vagyok esve.Félek,azért van,mert nem én vagyok vele egész nap.Mert ugye anyós akarva-akaratlanul nem úgy csinál mindent,ahogy mi szeretnénk.De majd meglátom,hogy most hétvégén mennyire sikerül leszoktatnom.Ha kicsit erősebben rászólok,akkor abbahagyja.Nem tudom eldönteni,hogy túl fáradt-e vagy tényleg hisztizik.SzörnyűKép.

A nátha még mindig tart,nem sok javulás,az orrszívózást nem lehet kivitelezni.Múltkor még vérzett is az orra,annyira kapálózott,hogy felsértette a PesztonkaKép.

De nagyon ügyesen megyeget,már tett felém 4 lépést is mindenféle dülöngélés nélkülKépKép!

És ma nagyon édi volt,végre először lehajolt megszagolni egy virágot,amit mutattam neki!De vagy 3szor egymás után!!!KépKépKép

Viszont megvettük az első igazi cipőcskét őszre!KépKépNem Siesta,de nagyon jó,magyar termék és spanyol talpa van(lényeges).Nagyon jónak találom egyenlőre,csak nehogy hamar szétjöjjön.Iagzság szerint nem vagyok hajlandó 9ezer Ft-ot kiadni egy gyerekcipőért,amit csak néhány hétig hord!

Kati

Ezek szerint még semmi nem biztos?Nagyon kíváncsi vagyok a vizsgálatok ereedményére.
Jobbulást a megfázáshoz is!Én ugyan nem csinálnék semmitKépKép!Na jó,csak egy egészen kicsit.De ebből is látszik,hogy mi,nők milyen jól bírjuk a megpróbáltatásokat!KépKépEgy kis nátha ide vagy oda!Ugyan már!Meg sem kottyan,mi?Kép
De Bencus tényleg szép gyerkőc!És sajna tudok példát arra,amikor egy anyának nem a gyereke a legszebb a világon....KépA barátnőm volt férjeKép.Meg is látszik szegényen,hogy 14-15 évesen közölte vele az anyja,hogy milyen csúnya.képtelen érzésekre,kimutatni,szeretni.Ez van.De mi nem vagyunk ilyenek,és imádjuk a gyerekeinket!KépKép

Giti

Most is nosztalgiázol?Kép?ármint a hiszti miatt?Mert akkor adhatsz néhány jótanácsot,mit csináljak!KépKépTe!nem lenne itt az ideje a tesónak???KépKépKép

Éva

Jajajaj,nálunk is a konyhaszekrény a kedvenc!KépKépImád minden ajtót nyitogatni,becsukni és persze közben pakol.A legújabb meg az,hogy a szobája üveges ajtaján keresztül "kukucskál".Ez azt jelenti,hogy pl. a maciját az ajtó mögé teszi és a másik oldalról meg nézni,hogy átlátzsik.KépAligbírja odatartani,de azért küzdKép.Bulcsú szerencsére nem nagyon ment sokat úgy,hogy két kézzel kellett vezetni.Talán 1 hétig.Most már ő engedi el az egyik kezemet,hogy csak 1 kézzel menjünk.Nagyon gyorsan belejött.Kép
Férjedhez részvétemKép,ismerem a dörgést,bár az enyém nem olyan veszélyes ilyenkor...Kép

Na pusszantás

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy régen nem írtam, reagáltam, de mostanában sokat dolgozom, s otthon nem igazán tudok netezni. Visszaadtam, s a telefon éjjel olcsóbb, de nem bíííírok fent maradni:-)
Most is csak bejelentkezem.

Anyapoc: jó 5let, hogy egyszer összefussunk. Akkor kellene szervezni egy találkát, mikor Katiék is itt vannak. Akár Almádiban, akár Tobruk. Mind1.
Szilvi
fksz
 
 


Sziasztok Kép

Anyapoc!
Három évig a hisztit csak hirből ismertem. 3 éves kora körül Gergő is elkezdte bevetni a hisztit.
Az a legjobb, ha "süketté" válunk a hisztivel szemben. Ha engedsz, akkor bizony kihasználják a dolgokat és annál jobban hisztiznek. Kép
Én ebben a kérdésben igyekszem következetes lenni igy kicsit könnyebben kezelhető a dolog. Kép

A cipővel kapcsolatban. Ha lehet, én inkább lebeszélnélek a használt cipőről és szivem szerint rábeszélnélek az új cipőre. Mi eldöntöttük, hogy az első években Siestát veszünk neki, hiszen akkor formálódik még a kis lábacskája és ezen az egy dolgon nem spórolunk. Kép
A mai napig csak új cipőt veszek neki és sosem veszek kinait. Ebben a kérdésben igen rigolyás vagyok!
Egyik ismerősünk az élő példa rá, hogy mennyire fontos a cipő. Csájniz cipőtől lúdtalpas lett a gyerkőc. Egyidős Gerivel.
Nekem ciőkérdésben ez a véleményem. Igaz, nagyon megfizettetik, megkérik az árát, de az egészséges lábikó mindennél többet ér! Kép

Kati!
Mi van veled? Már megtörtént az MR vizsgálat. Nagyon kiváncsi vagyok és mindenekelőtt nagyon-nagyon szurkolok Neked!

Lányok! Hétvégén hozom el a ruhákat, az okt. 6-i héten igyexem mindenkinek elküldeni a fotós listát.

Puszi: Giti
Giti
 


Sziasztok!
Hát leírom az eddigi fejleményeket. Tegnap voltunk MR vizsgálaton és ma mentünk az eredményért. Délután mentünk a BM Kórházba egy új doktornőhöz. A végkifejlet az lett hogy még mindig nem tiszta a kép. A panaszom, na és persze hogy már 6 évvel ezelőtt ez a dolog felmerült beteg is lehetek, de az eddig elvégzett vizsgálatok viszont nem ezt mutatják.
Az lett a végeredmény hogy jövő héten be kell feküdnöm gerincvíz vételre és abból 100 %-ban meg tudják állapítani a valós bajt.
Hát egyenlőre ennyi.

Anyapoc: Ne aggódj, Bencénél is áll a hiszti dolog!Kép Szerintem mindenkinél kitapasztalja a gyerek hogy meddig mehet el és ezt meg is teszi.
Bulcsú nagyon aranyos lehet hogy így tipeg-topog!Kép
A cipő dologgal tökéletesen egyetértek Gitivel.
Szerintem is evvel az egy dologgal ne spóroljatok.
Sajna nálam még mindig tart a nátha, de hála az égnek se a fiamnál, se a férjemnél nincs semmi baj.
Igaza van Szilvinek tényleg akkor kéne összejönni amikor mi is lent vagyunk!!!!

Giti: Köszi a drukkolást. Már leírtam hogy mik a fejlemények. Ha ezen múlik ám legyen, bár nem örülök neki mert 6 éve is vettek gerincvízet és 2 hétig utána alig tudtam felkelni olyan szarul voltam. Remélem ez most happy and-el fog végződni.
Várom a listát!!
Na most többet nem írok, mert elfáradtam.
Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Jajj,dehogy veszek kínait!!!Ezt írtam volna?Nem hiszem!
Amit vettem használtan,egy Siesta kisszandi.Azt is csak azért,mert még jött egy kis meleg és kellett.Aztán megint jött egy kis meleg és már tipegni is kezdett Bulcsú,így akár vehettem volna újat is.Azt hittem,hogy csak 1 hétre fog kelleniKép
Amit most vettünk,nem kínai,csak egy másik magyar márka.Ugyanolyan a talp és sarok kiképzése mint egy Siestáé,azt direkt megnéztem.Volt az előző havi kismamában egy jó kis téjélkoztató,milyen a jó cípő.Na,ez mindennek megfelelt.Most ugyan kaptam egy kis sportcipőt,de abban semmi talpkiképzés sincs,így nem is adom rá.
Sprórolni meg úgy tudtam,hogy ez kb 1000-1500 Ft-tal olcsóbb voltKépKépJó sokat megspróroltam,mi?
Dehogy vennék kínait!!!Hát ilyennek ismertek?????Ez most szíven ütöttKép!

Szilvi,Kati

Akkor szervezzünk egyet,csak majd szóljatok jó előre,hogymikorKépKépKép

Kati

Kíváncsi vagyoka vizsg.eredményere.Szóval Bence is??KépKépÉncsak azért vagyokbajban,mert nem értem,hogy mit akarKép.nálatokhogyan zajlik?

Giti

A használt cipőnél úgy gondoltam,hogy normális,nem gagyi.Olyat semmi pénzért nem vennék.Egyébként azóta gondolkodtam a dolgon és nem is azért nem veszek használtat( a szandin kívül),mert hogygagyi lehet,anem mert mindenkinek a lába más és máskénttapossa ki.Így nem biztos,hogykényelmes lenne.Most vesezk leértékelt Siesta szandit a jövő nyárra.Remélem,eltalálom a méretet.Ennek a márkája ASSO és ahogy nézem,német liszensz alapján csinálják.De nagyon jó idáig.Ja,kínai fantasztikumnál totál-->olcsó húsnak...
Neked könnyű Gerivel,mert legalább megmondja,hogy mi bajaKép.De Bulcsú még semmit.Kép

Szilvi

Kata miket monddmár?Mesélj!!!KépKép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Katikám!
Hogy milyen rossz lehet ez a bizonytalanság! De ugyanakkor mégis reménykedik az ember! Figyellek, hogyan alakulnak a dolgok!
A gerincvelő vizsgálat tényleg iszonyú. Nekem gyerekkoromban volt, hát máig emlékszem rá, pedig csak ötéves voltam. Kép
Puszi a hisztis Bencének! Nekem is van (mármint hisztis Bencém), szerintem túl is tesz a tiéden hisztiben! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Most csak egy gyors bejelentkezésre van időm.
Szerencsésen túlvagyunk a betegségeken, férjecske kikezelve. Helyreállt a rend. Ez persze a lakásra nem mondható el, ugyanis ha leveszem a szemem a konyhaszekrényről és a gyerkőcről egyszerre, akkor edények csörömpölése jelzi, hogy Manócska merre jár. Viszi a műanyagokat, csapkodja a járólaphoz, rakosgatja őket. Nagyon édi, csak néha sok a jóból. Azt hiszem, kénytelen leszek biztonsági zárat felszerelni. Van tapasztalatotok ilyen téren?

Kati - Nagyon remélem, hogy a gerincvízből végzett vizsgálat megnyugtató eredményt hoz. Mindenesetre az bíztató, hogy a többi vizsgálat nem igazolta a gyanút. Nagyon drukkolok Neked!

Megpróbálok ma még benézni, de most sietnem kell. Vigyázzatok Magatokra!

Éva
déenes
 
 


Sziasztok lányok!Kép
Holnap fekszem be a BM Kórházba egy gerincvízvételre. Abból állítólag 100%-os eredményt tudnak mondani. Ma reggel telefonált a dokinő hogy ez a terv, úgyhogy most kapkodok fűhöz-fához hogy elhelyezzem a Bencét, rendet is hagyjak itthon és kaja is legyen a családnak. De legalább már túl leszek rajta és vége lesz!!!!!!!

Anyapoc: Dehogy feltételeztük rólad hogy kínai cípőt veszel. Csak szerintem Giti is azt akarta mondani amit ét hogy ezen nem szabad spórolni.
Szerintem is mérvadó az - főleg ha már jár - hogy ő idomítja a lábához a cípőt vagy már olyat kap amit más az ő lábához igazított.
Bence nagyon akaratos! Ha valamit nem kap meg amit akar vagy nem úgy történik valami ahogy Ő elképzeli (akárcsak az anyjaKép) akkor olyan hisztit levág hogy csak pislogok. Megfeszíti magát, ökölbe szorítja a kezét és sikít ahogy a torkán kifér. Sokszor lefekszik a földre és csapkodja a parkettához a fejét.
Általában ezeket a hisztiket csak velem csinálja
KépHa bárki mással van akkor tud viselkedni.
Bulcsú mikor hisztizik?

Kiváncsi: Aranyos vagy, hogy aggódsz értem!!Kép
Nagyon jól esik, hogy ennyien bíztatnak!Kép
Hogy vagytok? Nálatok miből adódnak a hisztik?
Nálad néha nem szakad el a cérna?Kép
Nagyon szégyenlem magam amikor arra gondolok, hogy én egy gyerektől is ennyire ki tudok bukni. Hát akkor akinek több vanKép

Éva: Köszi a drukkolást, már én is egyre jobban izgulok a holnapi nap miatt. Na nem a vizsgálattól tartok, hanem az eredménytől.
Örülök, hogy nálatok minden rendben van és jobban vagytok.
A lakással meg ne törődj! (mondom én, aki takarító mániás vagyok)Kép
Bence is imádta és a mai napig imádja nyitogatni a szekrényeket de én nem zártam egyiket sem. Nem azért mert nem akartam hanem nem tudtam és egyszer csak megunta. Szerintem ha tudja hogy nem szabad annál jobban csinálja. Próbáld meg hogy ha nem foglalkozol vele, akkor nem-e unja meg. Láttam olyan családot ahol befőttes gumit tekertek a szekrények ajtajának gombjaira és ezzel akadályozták meg hogy a gyerek kinyissa.
Na most már eldugulok, remélem vasárnap már újra köztetek lehetek. Legyetek addig is jók, puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


sziasztok
Én olvasok ám, csak az írás... Most legfőképp azért jöttem, hogy Katinak megmondjam, gondolunk Rád holnap, s szorítunk, hogy minden okés legyen, sőt, utána ne legyél rosszul egyáltalán. A szemed egyébként azóta változott vmit?
Aztán gyorsan írjál majd, hogy minden okés, mert itt izgulunk!!!! Kép Ezt a mosolyt is vidd magaddal Kép
puszi,
bringáék

ui: azért ez a szűkszavúság, mert állandóan úton vagyok, Pécs, Veszprém, Győr és Bp. között vmelyik suliban. Októberben már jobb lesz (remélem).
De azért még előbb jövök ám beszámolni Rólunk, olvasni meg folyamatosan.
bringa
 
 


Sziasztok!

Tudom ritkán tűnök csak fel itt a topicban, de ez főleg azért van mert még nem nagyon tudok hozzászólni a babás dolgokhoz, nekem még csak néhány centi hosszú lehet a babám és még nem rakja szét az edényeket, meg még cipőt sem kell neki venni, viszont ha tehetem minden nap elolvasom az új hozzászólásokat és csöndben de én is nagyon drukkolok Katinak!
Még mindig nagyon várom az infokat a dokikról, de ha nincs időtök, akkor csak a Turcsányiról írjatok, mert eddig őt ajánlotta egy távoli ismerősöm úgyhogy eddig ő a kiválasztott.
Továbbra is lelkes olvasótok maradok és néha azért jelentkezem is.

puszi
Zsófi
Zsófi
 


Sziasztok!

Nálunk van hiszti :-(
Az a baj, hogy apa mindent megenged, anya meg a zord szigor. Ki használ a kisasszony. Bár mostanában én bírom tovább. De nem javul a helyzet, hanem romlik. Volt mikor annyira felpörgette magát a kisasszony, hogy hányt. Nehéz lesz kezelni. Sajna olyan, mint én. Akaratos :-)Magamból kiindulva nem jó a ’szigor’, mert annál inkább. De ahhoz, hogy lehessen rá hatni még kicsi. Fogalmam sincs mit tegyek :-(

Giti: cipővel kapcsolatban nem elég, ha csak kezdetben van jó cipő. A férjem húga is mindig megvette lányának a siestát, s hasonló ’jó’ cipőket, nem is volt gond. De mikor kifejlődőtt a lány öntudata, ő mondta meg mit akar, s a divatcipőktől annyira ’element’ a lába, hogy már nem is gágog, hanem már libacsasült :-) Nem tudott mit tenni, a lánynak ez kellett :-(

Anyapoc :Nem szabad spórolni a cipővel az biztos! Kata most kezd utánozni. Mindent megért, s a szavak elejét mondogatja. Néha elég nehéz kitalálni, mit akar.
Ami hirtelen eszembe jut:
fksz
 
 


Zsófi
Addig is, amíg összeszedem magam, a topic archívumában, az elején Anyapoc is és én is írtunk a dokikról. Bocs, de most nincs időm, de nem felejtettelek ám el. Ott le van írva a lényeg.

Szilvi
Kata nagyon ügyi, hogy már ennyit tud!!! Hanna még nem mond semmit, ami érthető Kép

puszi,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Még egy kicsit leragadva a cipőtémánál....
Anyapoc! Kép Szerintem az, ha használt cipőt veszünk a gyereknek hasonló merénylet, mintha vadiúj kinait vennénk. Egyik rosszabb, mint a másik Kép -valahogy ezt akartam elmagyarázni, csak lehet, hogy nem jött le úgy ahogy akartam.
Mi nemcsak Siestát veszünk (sőt azt már egyre ritkábban, mert az ára elég magas, a választék siralmasan gyér) Nagyon szerettük pl. kisebb méretekben a Melaniát és most bejött a Pablobsky (remélem jól irtam) cipellő is.
A sportcipőknek nemigazán van olyan belső talpkiképzésük mint pl. a Siestának.
Mi Nike-t szoktunk venni és ott homályositottak fel, hogy ezeket egyiket sem képezik úgy ki belül, mert ez sportcipő- ez volt a magyarázat. Az tény, hogy hordott már Nike és Fila sportcipőt is, és nem volt semmi baja benne a lábikójának. Most az oviba az udvarra szaladgálós cipőnek Skippyt vettünk. Kérdezte az ismerősöm miért nem kinait, merthogy arra a pár órára szaladgálni jó az! Na ettől kapok idegrohamot. Pár órára sem jó az szaladgálni, egyszerűen nem vinne rá a lélek sohasem !

Zsófi!Attól mert neked a babuka még a pocakban lakik, gyere és ne csak olvass minket, hanem csatlakozz a beszélgetésekhez. Oszd meg nyugodtan velünk azokat a kérdéseket, dolgokat, amik foglalkoztatnak, ird le amik veled, veletek történnek. Szóval tessék irogatni! Kép

Kata! Az már eleve megnyugtató,hogy az MR negativ eredményt hozott. Ugyanigy remélem, hogy a gerinccsapolás is hasonlóan negativ eredményt ad!
Azért milyen jó, hogy nem kezdték el ész nélkül az infúziós kezelést!
Szoritok Neked Kép

Szilvi! Kata tényleg nagyon ügyes már, ahogy irod miket mondogat Kép Gergő 2 éves koráig szinte meg sem szólalt, de miután elkezdett beszélni, egyfolytában jár a kereplője....Le sem lehet lőni. Kép És azt mondják a lányok cserfesebbek Kép

Giti
Giti
 


Na sziasztok!

Szóval akkor mégegyszer:dehogy spórolok a jó cipőn,csak ha lehet,akkor a jó minőségű, de olcsóbb megoldást választom.Szóval a mminőségen esezm ágában sincs sprórolni.Ha eddig nem ezt következtettétek kia,kkor hajráKép!Sajna nem tudok róla,hogy Vp-ben a Siestán kívül lehet-e a mást kapni,mert gyeremk cipőbolt csak 2 van,mindkettő ezen márka képoviselet,így is hívják őket.Leehet a nagy bababoltban is kapni más márkájút,de az uolyan árban van,amit vettem a kismama boltban.
Magyarán lehet ezen spórolni,ha az ember nem sznobizmusból veszi a cipőt.Kép

Zsófi

Mindjárt írok mailt a dokikról,de olvashatod amit Bringa írt,az is jó.

Kati

Na mi a hyelzet?Remélem jól vagy és csupa jót mondtak!Hiszti egyenlőre elmúlt,legfeljebb akkor van,amikor enni vagy inni akar abból,amit mi fogyasztunk.Gondolom,ez azért van,mertmásképp még nem tudja kifejezni,hogy ő is abból szeretne.De így nagyonKépKépKépDe el még nem fekszikKépKép!

Szilvi

Akkor nagyon belejött Kata,egyem a szívét!Olyan édi lehet!Annyira várom,hogy Bulcsú is beszéljen,kíváncsi vagyok a hangocskájára.Egyenlőre a ba,va megy,néha akkor is ,amikor kutyát lát,de még nem következetesen használja.Mert ugye Apára is ezt mondja olyakor,amikor utánozni akar,de nem egyértelműKépKép

Giti

Hát én csak azért vettem a használt szandit,mert azt hittem,még kb 1 hétig kell.Akkor még nem igen ment Bulcsú,gondoltam kocsiban üléshez OK.Aztán csak elindult és lám,még mindig 20 fok vanKépKépJól jártam,de már mindegy.
Apa is mondta,hogy vegyünk Nkie sportcipőt,mert milyen édi.Én viszont nem akarom és mondtam,hogy nem bízok meg benne.Abban igaza van az eladónak,hogy ez sportcipő,azért nem olyan a belső kiképzése..Vagyis nem utcai,mindennapos viseletre találták ki.Vagyis ilyen alapon pláne nem vennék.Amit kaptunk,azzal Bulcsú jól eljátszik,de a lábára nem adom.Kínait meg aztán soha!!!!Bár megjegyzendő,újabban a márkás cuccokat is ott csináljákKépKépKép!

Na pusszantás,mert gyermek üvöltve ébredt!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Látom, cipő-téma van soron már egy ideje.
Enyim gyereknek eddig egy zárt cipője és egy szandija van, mindkettő Siesta. Mi is nézegettük a sportcipőket is, de őszintén szólva most elgondolkodtattatok, ezekután bármilyen édes is, inkább türtőztetem magam és nem fogok olyat venni. Én is azt gondolom, hogy a cipőn nem szabad spórolni. Ruhákat sokszor veszek használtan, mert nagyon jók és tizedébe kerülnek az újnak, de cipőben én is hajthatatlan vagyok.

Kati! Jelenkezz minél előbb a jó hírekkel! Már nagyon izgulok érted.

Egyelőre én is bekötözöm a szekrények ajtaját, csak miután bekötöttem, tuti, hogy onnan szeretnék kivenni valamit. Kicsit macera, de a Tescoban a gyerekzár (1db) kb. ezer forint. Úgyhogy ezt talán mégsem venném meg.
Úgy vettem észre, hogy attól függetlenül pakol, hogy figyelem-e vagy nem. Imádja.
Ami viszont bevált az utóbbi időben, hogy a fürdőben kifejezetten neki pakoltam tele egy szekrényt műanyagokkal és egyéb kacatokkal. Azt szintén nagy élvezettel rakodja és még szabad is neki.

Szilvi - Kata nagyon ügyes, hogy már ennyi dolgot tud mondani. András a legtisztábban azt mondja, hogy apa (az anya mindig kéznél van, úgyhogy nem túl érdekes), én néha nyanya vagy any vagyok. Ha leül, mondja, hogy csüccs, ha macit vagy ahhoz hasonlót lát, akkor brumm(a). Pápát tud inteni és mondja is hozzá. Még van egypár szó vagy szótöredék, de nem mindig használja őket következetesen.

Lányok! A hiszti nálunk is beidult, de igen erőteljesen. Kisfiam olyan akaratos, hogy félelmetes. Próbálom letördelni a szarvacskáit, de néha szinte lehetetlen. Anyapoc,Szilvi, Kati, látom Ti is hasonló gondokkal küzdötök. Mi is a dühöngős fajtából vagyunk, kéz ökölbe szorítása, fej padlóba verése és ordítás megy, ha nem vagyok vele elég határozott. Jobb napokon ki tudom védeni, de mindig kihasználja a gyengébb időszakokat.

Zsófi- Szerintem is gyere nyugodtan többször is és írjál. Ilyenkor olyan sok kérdés kevereg az emberben, hátha tudunk segíteni néhány dologban.

Vigyázzatok Magatokra!
Hsc (Hisztik csillapodjanak!)

Éva
déenes
 
 


Sziasztok lánykák!Kép
Ma jöttem meg a kórházból és a gerincvízvétel eredménye NEGATÍV lett!!!!!!!!!!!KépKépKép Egy már lezajlott látóideg gyulladást állapítottak meg. Kb. 3-4 hónap múlva fog teljesen felszívódni.
A gerincvízvétel értéke annyira a határon van hogy így sem kizárni sem megerősíteni nem tudják ezt a betegséget sajnos. Majd a délpesti kórházban kell felkeresnem egy orvost aki kizárólag ilyen betegekkel foglalkozik és az ő véleményét is kikérni. Mivel egy tesót akarunk Bencének mindenképpen szükség lenne a tanácsára.
Hát ennyi. Most nagyon boldog vagyok mert itthon lehetek Bencével és a párommal!!!!!!KépKépKép
Hát röviden ennyi történt.
Örülök, hogy mindenki jól van és aranyosak a gyerkőcök!!!!KépKép
Köszönöm mindenkinek az aggódását nagyon aranyosak vagytok!!!!
Egyenlőre ennyit írok mert még egy kicsit fáradt vagyok és erőtlen.
Legyetek nagyon jók!!!!!! Mindenkit puszilok:
Kati
kfk
 
 


Hurráááá!!!!!! KépKépKépKépKép
kíváncsi
 
 


Kati
Nagyon örülünk az eredménynek. Kíváncsian várjuk még a másik orvos vélemémyét is, aztán egy másik pozitív tesztről is a beszámolódat Kép

bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Bulcsú éppen visszafelé fejlődikKépKép!
Múlt heten már ment vagy 5 métert egyedül,erre elkezdte,ha hívom,akkor lecsücsül és mászikKép!komolyan mondom,direkt szívatKépKép!
Beszéd nuku,illetve van,csak nem értemKép!Mindenfélét mond következetesen dolgokra,csak egyenlőre nem kivehető.Vagy velem van a gond?KépKép
Vettem neki zsírkrétát,nagy élvezettel csapkodja a laphoz és tetszik neki,hogy nyomot hagy rajta.
És tegnap először került rá az esőköpenyKép.Nagyon tetszett neki öltözködésnéál,mert még nem látott ilyet, és egész úton úgy ült egyhelyben,mint a cövek.Alig látszott ki alóola,csak az arcocskája és meg sem mozdult,csak a szemeit forgatta.Egyszerűen édi volt.KépNa de melyik babóca nem az???????

KatiKépKépKép
Nagyon örülök,hogy kiderült a probléma oka.Legalább ezzel előrébb vagytok!
A tesóhoz meg hajrá!!!Drukkolunk(és persze irigykedünk isKépKép)!!!!

Éva

hisztihez nektek is gratula,nem lehet Andris semmi!Azért nálunk ennyire nem durva a hyelzet,de az biztos,ha vmi nem úgy történik,ahogy szeretnéa,kkor mérgelődik a maga módján,sokszor kicsit erőszakosan is.Újabban nem lehet tőle semmit elvenni,már csak elkérni.Ha van kedve,akkor odaadjaKép.És nagyon ügyi,hogy már ennyi mindent mond,nálunk még se híre se hamva a beszédnek.Csak nevet rajtam,ha dumálok neki folyamatosanKép!



Zsófi
Nem felejtettelek el,de most a suliból írok és mindjárt rohanok haza.Amint tudok,írok emilt!

Bringa
már megint szűkszavúak vagytokKépKép!Hannáról nem is hallunk soha semmit!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kata! CSak most olvastam a fejleményeket és ez nagyon jó hir, hogy negativ lett KépREméljük a másik orvos, a specialista is csupa jó hirekkel fog szolgálni!

Lányok! Katának és anyapocnak már megküldtem a listát. Aki még szeretné,hogy küldjek fotós listát, jelezze nekem mailben és küldöm. Bár hétfőn hoztam el a ruhákat, már nagyon kezdek fogyatkozni, de azért minden méretből van. Email cimem: gitike@freemail.hu

Bocs, hogy ilyen rövid voltam, jövő héten már igyekszem többet is irni, csak most rohanás az életem.
Giti
Giti
 


Sziasztok!
Kati - Ez nagyon jó hír! Remélem, a másik orvos is csak megerősítheti majd ezt a véleményt. Ugye egy kicsit azért megnyugodtál?

Anyapoc - Úgy látszik, Nálatok a mozgás terén nagyobb most a fejlődés, nálunk meg beszédben.
Ne mondd már, hogy Bulcsú visszafele fejlődik! Tök jó inkább, hogy már önállóan megpróbálkozott a lépegetéssel. Most egy kicsit pihen, aztán majd már 10 lépést fog megtenni egyedül. Alig győzöd majd utolérni.
András nem igazán akar egyedül menni, ha nincs kapaszkodó, akkor - kényelmes gyerek lévén - leül és a popsiján csúszik oda, ahová szeretne. Állítólag apja is ugyanígy csinálta, de ezen a popsincsúszáson eddig még mindenki jókat derült és csodálkozott.

Giti - Azt hiszem,én most nem kérem a listát, mert múlkor Bp-en felruháztuk a kisfiamat, úgyhogy jó sok őszi-téli cuccunk van.

Azt hiszem, nem meséltem, milyen nagy izgalom volt nálunk. Az a helyzet, hogy építkezünk, és most éppen elfogyott a hitelből felvett pénz, úgy volt, hogy nem sikerül folytatni mostanában. Aztán egy isteni szerencse folytán sikerült bentlakással eladni a lakásunkat, így az építkezés is mehet és nem kell albérletbe költöznünk. Igaz, ez nem tartozik a topic témájához, de úgy örülök és muszáj volt megosztanom Veletek.

Jók legyetek!
Puszi!

Éva
déenes
 
 


Sziasztok!Kép

Alíg bírok magamhoz térni. Egyfolytában takarítok és főzök és mosok és vasalok. Utógondozás!Kép Azt mondta a doki, hogy minnél többet pihenjek és semmi stressz. Hát nagyobb megterhelés ér amióta itthon vagyok mint egy átlagos hónapban!KépKép
Mindenkinek nagyon köszönöm az aggódást és a sok-sok drukkot!!!

Kiváncsi: Úgy eltüntél!! Csak nincs valami baj?

Bringa: Köszi neked is a drukkot!Kép

Anyapoc: Nagyon aranyos lehet Bulcsú!!Kép Nem szivat csak úgy érzed!Kép) Nekem is volt ilyen érzésem Bencével. A fiam is szeret rajzolgatni, főleg a tapétára. Most vettünk neki a BNV-n egy úgynevezett csodafilcet. A készlethez adnak egy olyan filctollat is ami eltünteti a "rossz helyre" került firkálásokat is.
Milyen dolgozni? Jó egy kicsit kikapcsolni nem?

Giti: Neked is köszi a drukkot!Kép

Éva: Igen, egy kicsit megnyugodtam. De teljesen majd akkor fogok ha ez a doki is bíztató dolgokat mond.
A baba-mama klubba amikor jártam ott volt egy kisfiú (azt hiszem talán egy hónappal volt fiatalabb mint Bence) és Ő sem nagyon akart felállni, Ő is mindent a popóján közelített meg míg a kortársai már mentek. Azóta már Ő is fut!Kép
Gratula a lakás eladáshoz, na meg hogy ilyen jól sikerült. Nem kell az új tulajnak semmit fizetnetek?
Ez is topic témaKép Minden ami velünk történik jó és rossz egyaránt.
Na megyek már, legyetek nagyon jók!!!!
Puszi nektek: Kati
kfk
 
 


Én eltűntem??? Hát éppen két napja örömködtem veled! Kép Azóta is egyfolytában! Kép
Csak sokat írni nincs időm, ha mindenhova akarok valami "jelet tenni". Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

A múltkor nem is írtam,mennyi baleset érte Bulcsút kb msáfél óra leforgása alattKép.
Egész du nyűgös volt,naná,hogy akkor,amikor vásárolni szerettem volnaKép.Minden boltban balhézott,alig tudtam nézelődni tőle.De ennek otthon meg is lett az eredménya.Először odacsuktam az ujját a szekrényhez,mert ugye mindig láb alatt és ott,ahol énKép(hol máshol).Bömbölés-->nyugtatás...Aztán a konyhaszekrény niytott ajtajában botlott el,amikor rohant az apja után vacsorázni...orrabukás,szája felreped,vérzik...üvöltés-->nyugtatás.Kezdtem besokallni,de azért még felkerült az i-re a pontKép.Vacsora,kicsi fiam egyszer csak felelmeli a lábát és ellöki magát az asztaltól...székstül.Éppen utána tudtam nyúlni,de kibillent a székből(csak picike székKép)és orraesett..ismét.Üvöltés-->nyugtatás.Na ekkor mondtam azt,hogy jobb,ha megy aludni,mert akkor legalább nem történik vele semmi.Kicsit sok volt a jóból aznapraKépKép.

Rájöttem,hogy beszél az én gyermekem,csak nem magyarulKépKépKép!Pl egész gyakran mondja,hogy Bebüüüü...nem tudja vki lefordítani???KépKépKép

Éva

Csak viccnek szántam a visszafejlődést,bárnéha kicsit kétségbe esek.De látom,nálatok is apjafia.Nálunk is Apa kezdett ilyen későn járni,így nem is aggódok.Na meg benne van még az időben,csak az ember mindig úgy várja,hogy csináljon már vmit.Aztán meg nem győzök csodálkozni,hogy jéé,ezt is tudja,meg ezt is,meg ezt is...Így járok,amikor a kis színes könyvét nézegetjük.Annyi mindent tud má belőle,pedig nem is mondtuk el neki.Csak felismeri arról,amit egyébként lát.De azért már mondthatna vmitKép.
Jó,hogy tudtátok eladni a lakást,lehet,hogy majd nekünk is ezt kell.Nem csökkentette nagyon az értékét?

Kati

Na,ja,nem rossz,ha a tapétáról le lehet szedni.Nálunk most a szírkréta a szájba menő...persze borzalmas íze van,de az mindegy.Még jó,hogy a járólapról egyébként lejön.
Azért ne dolgozz ám annyit,mert aztán majd azért nem fogsz látni!Tudod,látástól vakulásig..KépKépKép!
Jó dolgozni,csak sok energiát követel.Mindig csak azt veszem észre,hogy már megint este 11 és még meg sem álltam.De hát ez már csak így megy.Jobb nem lesz,azt hiszem.De tényleg jó,hogy otthonról el lehet szabadulni.Annál jobban várom,hogy végre otthon legye.Ezért nagyon várom már az őszi szünetet is!!!!Egy teljes hét a lurkóval!Szuper lesz!Ha jöttök le,szólj ám,mert akkor talizunk,Szilvivel ezt beszéltük meg.Na mge ha ráértek egyáltalánKép!

Giti

Jövő hónapban mennyire lesz ez még aktuális?Mármint abból,ami megmarad,ha marad.Mert jelenleg nincs egy vasam sem,mert nekem is fel kellett ruhzákodnomKép erre a fránya dolgozásra....Nem sértődöm ám meg,ha eladzs mindentKépKépKép!Áááá,dehogy....KépKép

Na puszz!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc! Megkaptam a mailt Kép Mostanában annyi munka volt+rohanás volt az életem, hogy ritkábban tudtam benézni, ezért nem is olvastam a topikot. De most mindent bepótoltam Kép
Szóval! Novemberre biztosan kevesebb lesz már az árukészlet, mert folyamatosan rendelik a ruhákat és jönnek a régi vásárlók is+ itt lesz a nagybörze is. De ha gondolod, szivesen megirom mi az ami maradt, és abból mazsolázhatsz!
Bulcsu bebüjével kapcsolatban. Nálunk is volt és a mai napig van olyan szó, amit szerintem már sosem fogok megfejteni , hogy mit jelent, de GEri intenziven használta (pl: takum, pu-mu-ma) Ez a kis saját szókincsük. Kép

Kata! Várlak titeket vagy a férjed a ruháért. Különben ha Bencével jöttök, akkor is fel lehet jönni az osztályra. Kép

Hétvégén megtartottuk Geri szülinapját, bár igazából ma van neki Kép
Végül vonatos tortát rendeltünk, amiből inkább a tűzijáték izgatta, a tortát meg sem kóstolta (4 éve nem eszik tortát, nem lehet rávenni) helyette befalt két kindert. Az nagyobb öröm volt neki.
Apa pedig vett nekem egy szép csokor virágot Kép

Évi! Gratula nektek, ügyesek vagytok és sok sikert az épitkezéshez. Hol tartotok most?

BE kell fejeznem, sziasztok: Giti
Giti
 


Giti

Majd jövöik Gerinek BSZ-t kívánniKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Lányok úgy izgulok!Kép Csütörtökön megyek Eros Ramazotti koncertre. Nagyon várom már!!! Férjem itthon a gyerkőccel én meg megyek a barátnőimmel. Remélem klassz lesz. Pénteken meg úgy döntöttem megint el kezdünk járni usziba. Szüksége van a gyereknek társaságra na és az is mellette szól, hogy szerintem sokkal ellenállóbb a kis szervezete.

Anyapoc: Bulcsú!Kép) Bence is előbb beszélt japánul mint az anyanyelvén!Kép)Kép)
Szegény akkor össze-vissza verte magát.Kép De komolyabb baja nem történt és ez a lényeg.
Elhiszem hogy nagyon várod már az őszi szünetet, de ha ilyen hamar véget ér egy napod akkor csak úgy repkednek a hetek!Kép
A fiúk azt mondják sokkal lassabban fejlődnek mint a lányok. Akárhány ismerőssel beszélgetek és lányuk van mindegyiknél azt látom hogy sokkal előbb ment, beszélt és lett szobatiszta.
Most hétvégén megyünk le, összehozhatunk valamit valahol ha ráérsz!Kép

Giti: Ígérem hogy a héten el fogjuk hozni amit megrendeltünk, lehet hogy már holnap. Megpróbálunk családilag menni, de ha sehogy nem megy akkor csak Béci ugrik fel érte. Köszönöm a türelmedet!Kép
Gerinek nagyon boldog szülinapot kívánok!!KépKép Mit kapott? Nem eszik tortát??????? Hogy-hogy?Kép
Apától szép gesztus volt!!!!!

kiváncsi: Merre jársz? Olyan szűkszavú vagy!

Na most többet nem írok, mert szerintem így is sokat firkáltam.
Legyetek nagyon jók, sziasztok:
Kati
kfk
 
 


Sziasztok!Kép
Lányok úgy izgulok!Kép Csütörtökön megyek Eros Ramazotti koncertre. Nagyon várom már!!! Férjem itthon a gyerkőccel én meg megyek a barátnőimmel. Remélem klassz lesz. Pénteken meg úgy döntöttem megint el kezdünk járni usziba. Szüksége van a gyereknek társaságra na és az is mellette szól, hogy szerintem sokkal ellenállóbb a kis szervezete.

Anyapoc: Bulcsú!Kép) Bence is előbb beszélt japánul mint az anyanyelvén!Kép)Kép)
Szegény akkor össze-vissza verte magát.Kép De komolyabb baja nem történt és ez a lényeg.
Elhiszem hogy nagyon várod már az őszi szünetet, de ha ilyen hamar véget ér egy napod akkor csak úgy repkednek a hetek!Kép
A fiúk azt mondják sokkal lassabban fejlődnek mint a lányok. Akárhány ismerőssel beszélgetek és lányuk van mindegyiknél azt látom hogy sokkal előbb ment, beszélt és lett szobatiszta.
Most hétvégén megyünk le, összehozhatunk valamit valahol ha ráérsz!Kép

Giti: Ígérem hogy a héten el fogjuk hozni amit megrendeltünk, lehet hogy már holnap. Megpróbálunk családilag menni, de ha sehogy nem megy akkor csak Béci ugrik fel érte. Köszönöm a türelmedet!Kép
Gerinek nagyon boldog szülinapot kívánok!!KépKép Mit kapott? Nem eszik tortát??????? Hogy-hogy?Kép
Apától szép gesztus volt!!!!!

kiváncsi: Merre jársz? Olyan szűkszavú vagy!

Na most többet nem írok, mert szerintem így is sokat firkáltam.
Legyetek nagyon jók, sziasztok:
Kati
kfk
 
 


Ne hari hogy én balga 2x küldtem el!Kép
kfk
 
 


Szia Kat, sziasztok lányok!
Hát igaz, hogy szűkszavú vagyok itt. Kép Annyira sajnálom, de én az ilyen élménybeszámolós topikokban nem találom fel magam igazán! Nap mint nap nem vagyok képes leírni azt a sok apróságot, ami történt, ha meg csak ritkán nézek be, akkor nem tudom követni, mi minden történt veletek, meg minek is írnám le, hogy ma palacsintát sütöttem és kivasaltam egy hegy ruhát, nem olyan érdekes. Ha érdekes történik velem, vagy gondom van, akkor peidg a tematikus topikokba vagy a minek örültél mába írom meg. Akkor meg írjam meg kétszer? Mindenki hülyének nézne...Pedig tudjátok, hogy máshova elég sokat tudok írni, de nekem kell hozzá valami inspiráció, valami téma, hogy aköré fűzzem a gondolataimat. Ugyanezért nem tudtam tartósan írni a gyerekes topikba se, ráadásul ott a lányok olyan termékenyek is, hogy nem is bírtam követni...Kép
De láthatjátok, hogy a többibe azért írok bőségesen! Kép
Hát ez van. De azért most megírom, hogy ma elvittem a három kisebbet az állatkertbe, gyönyörű szép nap volt, meleg, napsütés, irtóra élvezétk a srácok, én is. A kicsi is legfeljebb negyed órát aludt, annyira fel volt dobva. Este szerencsére nem kellett őket lapáttal zavarni az ágyba! Kép
Puszi mindenkinek!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Izé...Kat helyett Kati...Kép
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert visszamentem az archívumot olvasni és írni már nem volt időm.

Anyapoc
köszönöm a részletes beszámolót a dokikról, igaz csak ma olvastam a leveledet, mert hétfő-kedden szabin voltam, de így utólag legalább megerősített, hogy jó választás a Turcsányi.
Egyébként épp tegnap találkoztam vele először, megcsinálta a 12 hetes UH-ot, kedves volt, pont olyan amilyen dokit elképzeltem.
A párom is elkísért UH-ra és nagyon jó érzés volt látni, ahogy ott izgett-mozgott a képernyőn a mi kisbabánk. Már 53 mm az ülőmagassága és minden rendben van vele. Abban bíztam, hogy Uh után már megnyugszom,hogy minden rendben és elmúlnak a rosszulléteim, de sajnos a wc ölelgetés még mindig napirenden van nálam.
A munkahelyemen bejelentettem, hogy nov. 1-ig dolgozom és utána táppénzre megyek, mert már nem nagyon bírom ezt a nagy távolságot ami a párom és köztem van (persze csakis a kilométerek), és csodák csodájára, a főnököm egyből érdekeltté vált abban, hogy segítsen nekem elhelyezkedni a mi hivatalunk veszprémi kirendeltségénél (nehogy már itt foglaljam a pozíciót!). Úgyhogy még az is lehet, hogy nov. 1-től Veszprémben fogok dolgozni és nem kell 6 hónapig táppénzen lennnem.

Mindenkinek szép napot kívánok!
pusz
Zsófi
Zsófi
 


Sziasztok!

Na,lassan közeleg az őszi szünet,amit már nagyon várunk.Végre kicsit többet lehet Bulcsúavl és végre talán többmindenre jut időm...Nem tudom,Ti hogy vagytok vele,de nálunk olyan gyorsan elmegy egy nap,hogy egyszerűen mire észbe kapok,addigra már este 11 vanKép.És akkor nem is csináltunk semmi különöset...

Bulcsú elkezdett szövegelni,egyre többet,de a kínai mellett már a thai nyelvet és a bantu nyelvjárást is profin beszéliKép!Következeteswwen használ szószerű vmiket,de érthetetlen.Bár ma reggel,mintha az "apa" szó hangzott volna el a szájából,amikor Apa megpuszilta,de azóta sem hajlandó.Viszont édesen mutatja,mit csinál a halacska(tátog--inkább cuppog),de azt sem hajlandó mindig megmutatni,pedig olyan édi,amikor csinálja...asszem kezdek belenyugodni,hogy még 1-2 évig várunk,mire beszélni fogKép!

Még jó,hogy írtam a szerk-nek,hogy archiváljon,úgy látom,megint esedékes lenne.Na meg a táblázatott megint felrakom,csak nem mostKép.

Giti

Akkor Gerinek BOLDOG SZÜLINAPOT!Sajna nem otthon vagyok,így nem tudok gifet feltenni,de amit otthon is nethez jutok,pótolom!Milyen volt?KÉpet tegyél ám fel,ha tudsz!!!!Mazsolázgatással egyet értek,ami marad,abból válogatok.Akkor nov elején küldj listát a maradékból,köszike!!Kép

Kati

Megírom a telszámomat mailben és ha itt vagytok,küldj egy üzit,vasárnap ráérünk.Szombaton csak azért nem,mert még munkanap van a sulibanKép.
Akkor Bence és Bulcsú biztosan jól meg fogják egymást érteniKépKép!Volt olyan kollégám,aki azt mesélte,hogy az ő fia 3 és fél évesen kezdett bezsélni.De csak azért,mert megcsípte egy kakas,jól elkáromkodta magát és onnantól kezdve beszélt.Egyébként igaz,hogy a lányok gyorsabbak.Nálunk Apa is ilyen kis megfontolt volt,így nem aggódokKép!

Kív(áncsiKépKép)!

Azért látod,tudsz Te ,ha akarsz!!!Milyen hosszú leveled lett megint!De majd taláxunk másik topikban.Milyen mostanság Bécs?Nem akartok még hazajönni?Tényleg,gyermekeid tudnak németül és magyarul is????És milyen a bécsi álltakert?


Zsófi

Akkor ez jó hír,veszprémiek lesztek hamarosanKép!
Gratulálok az 53 mm-s csodához...hogy múlnak a hetek...már 12 hetes vagy?Nem rég voltál 9!!!!!KépKépKép
Ha bejött Turcsányi,akkor jó,többet nem is írok,nehogy összezavarodj!!!!KépKépKépAz UH-ot a kórházban csinálta?Azzal lesz kis gondod,hogy az SZTK rendelésén nagyon sokan vannak mindig.NEm muszáj őt megvárnod,ha nem akarsz vele beszélni.Viszont az orvosi pecséteket követeld ki,mert tudod,csak akkor vagy jogosult Gyedre,ha legalább 4 van.Így néha azért verekedd be hozzá MagadKép!


Na pussz,megyek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kata!
örülök, hogy itt voltatok és tudtunk személyesen is találkozni. Remélem a pulcsi is jó lett, a sapiba jól mutatott a nagylegény! Nagyon aranyos Bence ! Kép
Most csütörtökön volt Ramazotti koncert? De imádom az ő zenéjét. Tanultam olaszul évekig és teljesen beleszerelmesedtem az olasz nyelvbe Kép

Anyapoc! Köszönöm a szülinapi jókivánságot!
Többek között kapott Legot (már nem a duplót, hanem az Exploret, amibe sok apró is van), hozzá alaplapot, Russ mackót, most a mini példányt (van neki egy nagy, amit első szülinapra kapott, van egy pici maci, őt hurcolja mindig magával és most kapta a bébi macit) igy már egész készlete van a Russ macikból, de nagyon imádja őket. velük alszik, viszi oviba, mindig vele van valamelyik medve úr! Kapott mesekönyvet, ruhát, édességet stb.
Képet is fogok feltenni, csak még meg kell szerkeszteni a kamerával.

Mára ennyi, sziasztok: Giti
Giti
 


Sziasztok!Kép
Nagy a csend errefelé!Kép Mit csináltok lánykák?Kép
Na megvolt a nagy koncert!!!!!!KépKép Nagyon tuti volt!Kép 8500,- Ft volt a jegyünk (a legolcsóbb) és kb. 10 m-re áltunk a színpadtól és mindent láttunk!Kép Ezt az élményt nem szabadott volna kihagynom!Kép Utána elmentünk egy zenés klubba és leöblítettük a koncert porát!Kép 1 órára haza is értem. Nagyon jól esett egy kicsit kikapcsolódni.
November 8-9-én megyek Agykontroll ismétlőre már azt is nagyon várom. Muszáj egy kissé felfrissíteni a régen tanultakat meg egyébként se hiszem hogy hátrányomra válik.
Hétvégén voltunk Balcsin. Nem valami jól sikerült sajnaKépKép A legjobb az volt, hogy Szilviékkel összejöttünk egy kicsit!Kép

Kíváncsi: Szerintem akkor jelentkezel amikor csak akarsz!Kép Mi mindig szívesen látjuk a levélkéidet!Kép
Gyerekek biztosan nagyon élvezték az állatkertet és sokáig még emlegetni is fogják!Kép

Zsófi: Nagy élmény lehetett az UH!Kép Kíváncsi vagy rá már nagyon, nem? Ezek a rosszúllétek meg csak elmúlnak hamarosan.
Gratula a "leendő" veszprémi munkahelyedhez!!Kép
Vannak újabb fejlemények?

Anyapoc: Nem jött át a telcsiszámod!!Kép Vagy nem is küldted el? Jó lenne pedig veletek is összejönni!Kép
Bulcsú nagyon aranyos lehet. Hamarosan rájön Ő a beszéd ízére!Kép
Bence már mondja hogy 2 éves, Kaplár Bence Fehérnek hívják Kép) és a büdösben lakik mert a Budapestet még gondot okoz neki kimondani.
Gondolom már nagyon várod az őszi szünetet. Most van nálatok is? Kihasználsz minden percet hogy a fiaddal legyél?

Giti: Nagyon örülök, hogy taliztunk!!!!!!!!!KépKép
Szerintem tudtunk volna még beszélni, ha több időnk lett volna!KépKép Jó lett a pulcsi is, köszike!Kép
Nekem is nagyon tetszik az olasz nyelv, de 2 évig tanultam angolt is és az osztrákoknál is 2 évet töltöttem, úgyhogy ezekből kéne valamit felmutatnom utána tanulni szeretnék olaszt.
Te akkor nagyon jól beszélsz a nyelvükön, nem?
A temperamentumuk nagyon tetszik az olasz embereknek.
Várjuk a képeket a szülinapról!!!!!!!

Jók legyetek, puszi Nektek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!Kép
Most először kidühöngöm magam!!!!!KépKép Az előbb írtam nektek egy kisregényt és eltünt minden!!!!!Kép Nagyon dühös vagyok!!Kép
Csütörtökön volt a nagy koncert!!!!KépKép Nagyon jó buli volt! 8500,- Ft-ba került a jegyünk (ez volt a legolcsóbb). Lent voltunk a küzdőtéren és mindössze 10 m volt köztünk és a színpad között. Nem szabadott volna kihagynom!!!!Kép
A koncert után még beültünk egy zenés klubba leöblíteni a koncert porát, olyan 1 óra felé értem haza. Jól esett egy kicsit kikapcsolódni.
Pénteken usziban voltunk a gyerekkel. Elég sokat kihagytunk megint ezért féltem hogy gondot fog okozni a visszaszoktatás, de hála az égnek nagyon ügyes volt.
Szombaton lementünk Balatonra de nem sikerült valami jól. A legjobb az volt hogy egy kicsit összeröffentünk Szilviékkel!Kép
Novemberben megyek Agykontroll ismétlőre is. Nagyon várom!Kép Muszáj egy kicsit felfrissíteni a régen tanultakat és legalább megint kikapcsolódok.

Kíváncsi: Nem baj ha nem vagy egy "élménybeszámoló típus" a lényeg az hogy néha adsz valami jelet magadról!Kép
Mindig szívesen olvassuk a levélkéidet!Kép

Zsófi: Nagy élmény lehetett mindkettőtöknek az UH!Kép A rosszúllétek meg csak elmúlnak hamarosan.
Gratula a "leendő" veszprémi munkahelyedhez.
Van valami újabb fejlemény?

Anyapoc: Nem jött át a telcsiszámod!Kép Nem is küldted el? Egyszer összejöhetnénk!!Kép
Bulcsú nagyon aranyos lehet ahogy próbálja magát megértetni. Majd rájön Ő a beszéd ízére!!Kép Bence most azt mondogatja nagy hévvel, hogy 2 éves, Kaplár Bence Fehérnek Kép hívják és nem Budapesten lakik, hanem a büdösbenKépKép A Budapestet még nagyon nehezen mondja ki és a büdös az egyszerűbb!Kép
Nálatok is most van az őszi szünet? Gondolom minden üres percedet Bulcsúval töltöd.

Giti: Nagyon örülök hogy találkoztunk!!KépKép Szerintem ha több időnk lett volna akkor tudtunk volna még beszélgetni!!KépKép Jó lett a pulcsi, köszike!Kép
Nekem is nagyon tetszik az olasz nyelv. Egyszer ha nagyon szorgalmas leszek majd neki állok és megtanulok olaszul.
2 évig tanultam angolt, 2 évig dolgoztam az osztrákoknál úgyhogy először ezekből a nyelvekből kéne leraknom valamit, utána jöhet az olasz.
Te akkor nagyon jól beszélsz ezen a nyelven, nem?
Na többet nem írok most, legyetek nagyon jók!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Kati

Akkor most látod,hogy átjöttKépKépKép!De azért így legalább biztosan mindenki elolvassa!

Nem tudtam átküldeni a számom,mert bek...ált a net,de most mindjárt küldöm és ha legközelebb jöttök,akkor összehozzuk a talit.Most amúgy sem lett volna túl jól,mert szombaton dolgoztam,aztán du és este is egy-egy szülinapi parti volt,vasárnap meg a túlélésKépKépKép!
De majd legközelebb!!!!

Egyre több olyat hallok,hogfy a gyermek 3 éves kora körül kezdett beszélni,de akkor már mondantokban.Így nem vagyok kétségbe esve,dehát úgy hallanaám már a kis hangját beszéd közben!!!!!
Egyébként beszél ő,csak nem értem mindig.Illetve én értem,csak nem egészen magyarul van.
Na jó,rám már vmi nynynynyanyanyanynynynyny-t mond,de így hosszan.És volt már "apa" is,de csak egyszer kétszer.De ha harangszót hall,akkor ba-ba-ba-ba megy,és ha mondom,hogy porszívózunk,akkorr pfüpfü megy.Vagyis pedzi márKépKép.

Az olaszok témába kicsi belekotyogok.Ugyanis barátnőmnek most olasz szerelme van(elég komoly),de az olaszok minket pénzéhesnek tartanak és azt hiszik,hogy Magyarország putri(már elnézést) és azt mondják,hogy a magyar nők lelépősek.Szóval lóvéra hajtanak.Ezen jól felháborodtunk,de nincs mit tenni.Azért nekünk is vannak sztereotípiáink az olaszokkal kapcsolatban.

Szóval jó volt a koncert????Akkor még jó,hogy ide írni kell és nem beszélni,mert hangod biztosan nem sok van.Mennyi ideig tartott?És kb mennyien voltak?Gondolom sokan.Hol is volt helyileg?

Még egy kérdés...mi Bence nevében a Fehér?????De édi lehet!!!!!KépKépKép

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép Szia anyapoc!
Itt nagyon rossz idő van!Kép Felétek is? Nem nagyon tudunk kimozdulni Bencével mert hol eseget.
Mit csináltok a 4 nap alatt? Van valami progitok?
Mi itthon maradunk és pihenünk. Vagyis ha jó idő lesz akkor kirándulunk egy nagyot. Visegrádra, Dobogókőre és a Mátrába is szeretnénk elmenni.
Vettünk egy új autót!!!!!!!KépKép Suzuki WagonR+. Volt már egyszer de 4 hónapos korában ellopták. Azt hittem a szívem szakad meg érte!KépKép Most megint megpróbáljuk. Igazából azzal lett volna jó kirándulgatni, de sajna még a héten nem tudjuk átvenni.
Anyapoc: Várom a telcsiszámod, tényleg nagyon jó lenne találkozni és összejönni veled és Szilvivel.
Bringa hol van? Olyan régen hallatott magáról!!!!!! Őt is be kéne vonni, ha a nagy utazgatásban tud ránk időt szakítani!KépKépKép
Nekünk is elég feszített volt a hétvégénk úgyhogy részünkről se lett volna túl jó.
Újat írtál az olaszokról mert én még nem hallottam ezt a variációt!Kép Na hát a putriról tudnék mesélni. Én csak azt hallottam, hogy nagyon féltékenyek az olasz pasik.
Hangom van, mert nem tudtam énekelni. Annyira azért nem ismerem a szöveget de dúdolásból jó vagyok!KépKép 20 órától 22 óráig tartott. A budapesti Sportarénában volt és majdnem tele volt. Nagyon kevés szék maradt üresen.
Kaplár-F. Az "F" Fehéret jelent, csak nem írjuk ki, kivétel hivatalos iratokon.
Na elég most ennyi belőlem. Jók legyetek!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Szia Kati

Hát itt is pocsék az idő,az biztos...meg is áztunk kicsit,de végre tudtam venni 1 hete Bulcsúnak esőkabátot,így nem volt gond.És olyan édi benneKépKép.
Ma ismét be akartam adatni neki a Meningococcus elleni védőoltást,de amit vittem oltóanyag,nem volt megKép.Vhogy eltűnt az orvosi rendelő hűztőjéből.A drnőnk tajtékzott és nem érti...De azért lesz oltóanyagunk,mert a város ingyenesen adja,ugyanis most derülktki,hogy támogatják az oltástKép.De legalább megúszta kicsi fiam.Viszont vittünk a drnéninek szalvétamatricékat és nagyon örült neki...KépKép
Biztosak vagytok a Suzukiban???Nem akarom leszólni,de nem a legbiztonságosabb autó.De ha ennyire szeretitek,akkor úgy is mindegy,hogy mit mondokKép!És amit elloptak,azt hogy oldottátok meg?
Na,majd most előkeresem a mailcímedet és elkülöm a számom.!!!!
Mi is mennénk vmerre,csak még kérdés,hogymilyen idő lesz.Na meg túl messzire nem tudunk,mert ugye Bulcsú még mindeng 2szer alszik egy napKép.Így nem igen akaromfelborítani a rendet.De a kirándulást mi is régóta tervezzük...
Bringa megvan,mert írt egy másik topikba,deúgy látszik,közénk nem jönKép.Egyenlőre...KépKép

Na megyek,mert megy a Vészhelyzet!!!!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Vészhelyzet!!!
De jó! Itt nem tudom nézni, pedig én is nagyon szeretem! Kép
Mostanában itt is nagyon vacak idő van, amire kijutok a fiúkkal az utcára, már fordulhatunk is vissza, mert csöpög az eső. De azért azt hiszem, igazán nem lehet okunk panaszra lányok, hiszen ebben az évben szinte végig hihetetlenül jó idő volt, nem?
Az állatkert annyira jó volt, hogy másnap vissza is mentünk, hogy a maradékot megnézzük - még így sem sikerült egészen. Szép állatkert - de azért a pesti szebb! KépKépKép Aztán meg bizonyos állatok hiányoznak nekem innen, a bécsiből, például a csimpánz, a kenguru, a puputeve. Azért Bence fiam azóta hozogatja a műanyag állatkákat egyre csak!
Anyapoc,
nyugi, Bence már két és fél, és hol van még a beszéd! Kép Ne hagy magad, ill. Bulcsút hasonlítgatni Kati zseni fiacskájához! KépKépKép (Úristen, kétévesen még egyik fiam se szólt se bű, se bát! Kép)
Szóval te is járkálsz a wiwen! Kép
Kati,
hogy alakul a szemed? Még jó, hogy Ramazottihoz elég volt a füled is! Kép
Mindenkinek a legjobbakat!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


<pre>
Anya Baba Születési hely és idő Névnap Lakóhely
Kíváncsi Dániel Pál; Flórián; Sebestyén Teodor; Benedek; Kelemen Máté 1991.02.03 Budapest 1996.06.17 Budapest 1998.04.07. Budapest 2001.04.31. Sopron 2003.01.15. Sopron ?? Bécs jelenleg
Giti Dávid Gergő 1999.10.14 12.30 Budapest
Kati Bence 2001.09.14 08.23 Budapest
Szilvi Kata 2002.04.06 04.29 Balatonalmádi
Bringa Hanna 2002.08.22 Veszprém 03.28 Veszprém
Anyapoc Bulcsú 2002.08.24 Veszprém 06.04 Veszprém
Éva András 2002. 08.25. Veszprém 11. 30. Veszprém </pre>

anyapoc
 
 


Sziasztok!Kép
Nála hála az égnek ma nem esett az eső és ki tudtunk menni az udvarra. Legalább 3 órát lent voltunk. Sokat sétáltunk és még az egyik kis barátja is lent volt akinek kiváltképpen örült.

Anyapoc: Látom a tálázatot csudi jó!!!KépKép
Kíváncsi erőteljesen vezet!Kép
Nagyon ari lehet a kis esőkabátjában!Kép Bencének nyáron vettem sárga feketét és egy gumicsizmát. Utóbbit előszeretettel hordja a szobábanKép
Oltás!KépKép Nem csodállom, hogy őrjöngött a dokinő!
Nekünk az ellopott Suzuki WagonR után is Suzukink volt (amit most beszámítanak) úgyhogy ismerjük. Nem mondom hogy más nem tetszene jobban, de sajna erre van pénzünk. Most 6 éves a jelenlegi Suzukink és csak 700.000-900.000,- Ft közötti összeget akarnak adni érteKép Úgyhogy muszáj most túladni érte. Beszámolták 1.100.000,-ért és nem kellett befizetni szinte semmit és havi 45.000,- a törlesztőrészlet. Most sajna nem tudunk rá többet szánni de ezt meg el kell adnunk.
Mikor ellopták a Wagon-t áprilisban pótolnunk kellett mert a férjemnek munkaeszköze az autó. Akkor vettük a Swift Sedant. A biztosító csak októberben fizetett.
Hát így elég nehéz jól időzíteni ha még ennyit alszik a csemetéd. Valahova közelre azért szerintem menjetek el ha jó idő lesz.

Kíváncsi: Nem zseni az én fiam!!!!Kép Szerintem egyáltalán nem jó egymáshoz hasonlítani a gyerekek fejlődését, mert ez annyira egyedi!
Tényleg szebb a Pesti állatkert???Kép Nem vagy Te egy kicsit elfogult? Ott is ilyen drága?
Jól vagytok egyébként? Ebben a taknyos időben nem támadott meg benneteket valami vírus?
A szemem még csak egy picit javult, de úgy vettem észre hogy amikor felidegesítem magam akkor rosszabb. Tehát ez elég stresszfüggő.
Hétfőn vagy kedden megyek vissza kontrollra.
Na legyetek jók és puszi nektek:
Kati
kfk
 
 


Kati

És új Skodában nem gondolkodtatok?Mert hasonló árkategória,viszont biztonságosabb konstrukció...Nem akarom leszólni a Suzukit(nehogymegbántódjatokKép),csak féltek Benneteket!
Egyébként ezeken a beszámolásokon meg hiteleken most döbbentem le.Minap volt erről szó a TV-ben.hogy hiába számítják be jó áron,meg tűnik szupernek az ajánlat,kiderül,hogymarha drágán veszed a kocsitKép.Sajna csak a beharangozást láttam,nem az egész műsort...ha volt már.

Mennyi ideig fog tartani kb mire meggyógyul a szemed,Vagy nem tudnak időt mondani?

Jaj,gumicsizma!Olyan édi lehetKépKéplátom magam előtt,ahogy tipeg esőkabátban és gumicsiziben!Nekem is volt,amikorkicsi voltam.Fehér,és vmi színes elefántvagy mi voltaz oldalán.IMÁDTAM!!!!

Na pussz,mert késő van..alig tudok elszakadniKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok! Szia Anyapoc!
Skodában nem gondolkodtunk. Szerintem Béci azt meg sem nézte, de biztos hogy nem akar. Apósoméknak Skoda Feliciájuk van és nagyon nem tetszik neki!Kép Dehogy sértődök meg!!!!!!!!KépKép
Hát az biztos, hogy ez a beszámítás úgy van megoldva hogy nekik (mármint az autószalonoknak) jó legyen!Kép Az tuti hogy jól fel kell készülni az új autóból és a havi részletekből. Mi fél éve kerülgetjük a kását, úgyhogy elég alaposan utánaérdeklődtünk mindenhol mindennek.
Hogy a szemem mikor gyógyul meg teljesen azt nem tudom. Úgy veszem észre, hogy amikor idegesebb vagyok akkor szarúl látok nagyon, de ha nyugodt kiegyensúlyozott vagyok akkor sokkal jobban látok mint eddig.
A dokinő szerint 3-4 hónap!Kép
Giti hol van????? Ő is olyan régen jelentkezett. Szilviről meg nem is beszélve!!!!!!!!
Nem is kérdeztem tőle pedig találkoztunk a hétvégén.
Na jó legyél, puszi:
Kati
kfk
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: