Új privát üzeneted érkezett!

Látod milyen vagy amíg én itt kreálok te ellebegsz?Kép
pkismarti
 
 


Sehol senki?Mi lesz itt kihalunk?
pkismarti
 
 


Ugy látszik "egy csak egy legény van talpon e vidéken."Vagy hogy is van ez?
Azért ha mégis ide tévedne valaki segítsen már nekem.Pénteken Pestre kell mennünk és nem jött össze a kocsival való bejutás.Engen meg ha kipakolnak a Nyugatiban már el is tévedtem.Egy szó,mint száz utálom Pestet.A Mária utcai szemészetre kellene eljutnom.Szájbarágósan onnan,hogy pl:a Nyugatinál felszállok a 6-osra ,megyek x megállót stb.Valami ilyesformán.Előre is köszi.Annyi segítségem azért talán lesz,hogy valószínűleg anyukám is jön.
Sonia a lóvé Lindánál.
Linda köszi a délelőttöt,hazatértünk után lyányka evett és beájult.Gondolom Dani is nagyott aludt.
Pusssz
pkismarti
 
 

 
 


Márti, este összelápotolom magam (még estébben mint most vagyon) és leírom neked a szemklinika megközelítését, csak jól ki kell számolnom a megállók számát, mert csak név szerint megy kapásból Kép Én már jártam Liliommal a szamklinikán, nem lesz komplikált megtalálni!!! Leírom mailben részletesen.
Sonia
 


De jó!Végre VALAKI!És mindjárt segíteni is tud.
Hogy telt a suli?Bírtad ilyen betegen ,nem akartál kiesni a padból?
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!!

Márti, én nem tudom, hol az a klinika. Még jó, hogy megy veletek anyukád!
Soniának oda adtam a pénzt.
Dani cirkuszolt a rend kedvéért, de azért aludt 1 órát Kép Jó volt, hogy itt voltatok, jót tettetek a lelkemnek!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajna semmi időm nincs olvasni és írni. Ezer a meló bent, megy a munka átadása is és így terhesen azért sokkal strapásabb, estére hulla vagyok. De decembertől, ha otthon leszek és remélhetőelg lesz internetük, rendszeresen jövök!!
Most kezdem a 29. hetet. Sajna a terheléses cukrom kicsit magas lett (75g cukor, vérv. 2 óra múlva): 7,5. 7,8-tól cukorbeteg valaki... Orvoshoz holnap megyek csak, meglátjuk most kell-e figyelnem a szénhidrátokra. Egyenlőre nehezen tudnám elképzelni (világ életemben vékony voltam, sose fogyókúráztam...).

Tünde nemsokára szülni fog szerintem. Ő is csak a munkahelyéről tudott internetezni. Reméljük jól van...

Üdv Mindenkinek!
Adél
adél
 
 


Szia Adél!

De örülök neked!! Mártival éppen tegnap beszéltük, hogy eltűntél te is meg Tünde is.
Vele nem ismeritek egymást személyesen?
Ne aggódj a vércukor miatt, de vigyázz magadra és várunk amikor csak jönni tudsz!
Szia, puszi:
Linda

Ui: Tudni már, hogy fiucska, vagy lányka lakik a pocidban?
bellana
 
 


Sziasztok!
LINDA ,DE JÓ HOGY TEGNAP TALIZTUNK ÉS NEM MA.Lányka átment téli maciba.3/4 7-kor kajcsizott utána féf 11-ig aludt.Most meg már 12.től megint húzza a lóbőrt.
Adél nekem is volt a terhesség alatt kiemelkedő cukrom.Én előtte való nap sok édességet ettem.Nem mondták,hogy nem lehet.
Mindjárt itt a december,hogy repül az idő?
Majd akkor jó sokat írj!Ahogy itthon maradtam szülés előtt akkor fertőződtem meg a nettől.Adig utáltam gép közeléba lenni,pedig muszály volt.A munkahalyen csak azzal dolgoztam.
Puszi mindenkinek:Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Holnapra meg esőt és mindenféle nyalánkságot is mondanak...
bellana
 
 


Sziasztok szellemtestvéreim a netben!

Nem rég mentek el anyósomék. Jól eljátszottak Danival, meg feszengtünk egy keveset Kép
Veletek mizújs?
Márti, holnap megy veletek valaki????
Jaj, nagyon szorítok, én már tök ki lennék. Gondolom te is félsz a holnaptól.
Ádi ma csak jó későn jön haza, csak pancsi körül, ki nem lehet menni, mert esik...hosszú lesz ez a nap.
Csóközön:

Linda
bellana
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi a bíztatást cukor ügyben! Ma este megyek dokihoz, kivi vagyok Ő mit mond.
Tündét nem ismerem személyesen. Gondolom, majd ha otthon leszek én is, megszületnek a babák, bizti megismerkedünk.
2-szer azt mondták, hogy kisfiú lesz a bébink, dehát majd meglátjuk... Sárga lesz a szobája, kék-sárga (kicsi piros is van rajta) bordűrrel, amin macik strandolnak.
Persze megint rohanok, csak beugrottam.
üdv
Adél
adél
 
 


Szia Adél!
Drukkolunk!
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda Anyuval megyek végül is és kengurúban viszem a lányt.Már fáj is a fejem két napja úgy sajnálom.Ismerősök nem is ajálották,hogy bemenjek vele,de lehet be sem engednének a szobába.
Az embernek rámegy a fél napja ha nem több a vonattal való cihelődésre.
Sonia ugye nem áztál ronggyá miattam?Élőben is aranyos a ruci,mint képen volt?
pkismarti
 
 


Drága Márti!

nagyon fogok szorítani nektek!!! Neked, hogy meg ne szakadjon a szived, Timikének meg, hogy ne fájjon neki nagyon!!!
Pusziözön:

Linda
bellana
 
 


K Ö S Z Ö N J Ü K ! ! !
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Ma egész nap nem járt erre senki?
Szerencsére túl vagyunk ezen a napon és a megpróbáltatásokon.
Annak ellenére,hogy azt mondták ne menjek be a gyerekkel nekem kellett őt lefogni.Utána kezem ,lábam remegett.Kicsi sakálkám úgy sírt,majd beszakadt a dobhártyám.Itthon már aludt egy nagyot.Többé-kevésbé én is túl tettem már magam a dolgon.Két napja egyfolytában stresszeltem magam itthon és ennek még érzem nyomait.A vonaton hazafelé kicsi lány már úgy vigyorgott meg gagyarászott,mintha mi sem történt volna.Jó neki még könnyen felejt.Remélem sikerült az átmosás és nem kell megismételni.Azért elég macerás volt a bejutás.Vagyis inkább ez a rengeteg fel-le öltöztetés.Az idő viszont nekünk kedvezett és nem tetézte a cipekedést még egy ernyővel is.
Megkellett állapítanom a pesti emberek udvariasabbak,mint a váciak.Nem nézték,hogy a gyerek a hasamon lóg a kengurúban,hajrá gyerünk nehogy ne jusson ülőhely nem baj ha az anyuka esetleg felbukik.
Mindent egybevetve azért tűrhetően telt a nap.
Kis kóbor lelkeim írjatok már,ne árválkodjam itt egyedül.
pkismarti
 
 


Szia drága Márti!

Örülök, hogy túl vagytok rajta!!!!!!!!!!
bellana
 
 


Köszike,de nagyon szűkszavú vagy!?
pkismarti
 
 


Jajaj! Folyik Dani pancsi vize, majd holnap jövök, pusziiii:
Linad
bellana
 
 


No akkor ezek szerint odataláltatok és nem bonyolítottam túl a dolgot az aprólékosságommal Kép
A karácsonyi fellépő ruhátok már itt figyel. Tündéri lesz a hölgyikéd benne, miért nincs nekem is ekkora bébim, hogy beleférne?? Kép Persze más sem hiányozna most nekem, mint még egy törpe! Legalábbos a jelen helyzetben semmiképpen. Jövő hétre tervezem ám már ezerrel a deákvári kirándulásomat, mégsem akkora túra, mint Zsuzsihoz kizötyögni a világ vége után két sarokra lévő lakhelyére!
Örülök, hogy alányod ilyen könnyen feldolgozta a történteket. Nem akartalak előre stresszelni vele, hogy biza ott az anyukák fogják le a bébiket a vizsgálathoz. Enyim is próbált ezerrel kalimpálni, persze ő már majdnem kettő volt, de másfél már tutira, mikor odakerültünk. De dokinő szerint semmi korrigálandó baja nincsen, ami van, az még a természetesség határán van, bár az átlagtól eltér. Így viszont magyarázkodhatok állandóan a bölcsiben, de inkább ez, mint valami komolyabb.
No adok teret a többieknek is...
Sonia
Sonia
 


"mert kihalt minden, zene se szól, nincs Bethoven, nincs Rock and Roll..."
Kép
Sonia
 


Jaj te szegény!
Ugye milyen rossz,ha egy lélek sincs aki cseverésszen veled?
Szuperul oda találtunk,de nem a Csepreghy u.volt amin bekellett menni hanem a Pál.Az volt a járdasziget után az első és pont a szemklinikával szemben jött ki a torkolata.
Lindától már kérdeztem te mit szólsz egy hármas talihoz?
Csak az időpontot kéne egyeztetni.Nekem úgy néz ki a három nap közül bármelyik jó(kedd,szerda,csütörtök).Ugye ezt írtad?
Nektek kell egymáshoz hangolódni és persze engem is értesítsetek jó?Kép
pkismarti
 
 


Én most így vaktában a keddre szavaznék. A kisebbikem megint náthás, most semmi komoly, de hát ugye a csuda tudja. A vitaminjait vagy mi a csuda az, nem akarja bevenni, mert nem jó az íze. Most majd hozok neki másikat epertől ,hátha az bejön. Bár ebben a redves időben nem csoda, ha megfázik, egyik nap három fok, a másikon tizenhat. Tiszta bolond egy idő!
Sonia
 


Sziasztok Csajszik!

Örömtelenül jelentem : Dani éjjel belázasodott és még mindig 39.2 C a láza...Amúgy más tünete nincs, nem köhög, nincs bedugulva a kis orra. A közérzete viszont pocsék. Nem tudom mi lehet, de ha nem múlik akkor holnap doki.
Most apázik, nem is akar hozám átjönni, pedig apucinak dolga volna.
Puszi:
Linda
bellana
 
 


mielőbbi gyógyulást nektek!!
a fennmaradó tünetek, amiket hiányolsz, jelentem megvannak! enyim köhögött rendesen éjjel, és hozta a formáját,mert nappal semmi, és mosta délutáni alvás alatt sem semmi. Orra folyik, ha nem is nagyon és nem is állandóan. Láz az viszont nálunk nincsen.
Ettől eltekintve, ha nem lesz nagyobb gáz, én mennék arra a Márti féle talira, mert saras vagyok már egy halom cumóval Kép
Sonia
 


Sziasztok!

Sonia:
Persze, hogy menjél a Mártiékhoz, eszembe sem jutott, hogy ha mi nem tudunk menni akkor te se menj!!!
Dani ugyanúgy van, hol rajtam hol apáján csüng elesetten. A kedve nem rossz, kapja a kúpot meg a Panadolt ha kell. Nekünk az utóbbi nem jó semmire...
bellana
 
 


Szegény ,kicsi Dani!Minnél gyorsabban gyógyuljon meg.Biztos ez a nyavajás idő hozott valami kórságot.Timike is kedvetlen öröké csak nyafog.
A szemecskéje talán javult valamit.Tegnap benyögte a sógorom,hogy ő bevitt volna Pestre.Hát mi vagyok én gondolatolvasó?Eszembe sem jutott hozzá fordulni mindig elfoglalt.Azt mondta majd legközelebb.Ne legyen még egy ilyen!!!
Sonia akkor várlak,majd egyszer összehozunk egy hármas randit is,esetleg egy többest is.Talán szerdán megyek valahova a Duna-partra járókáért.Majd beszervezem az anyukát.Gondolom ha a netre feltette a hírdetését akkor van neki otthon.Majd kiderítem.Nem lenne baj kicsit szaporodnánk.Susan is írt egy pár perce,hogy reméli tetszik a ruci.Majd megírom neki.
pkismarti
 
 


Hát NEKEM nagyon tetszik a ruci :o))) Suzannal állandó kapcsolatban vagyok már, lassan odaköltözöm hozzá. Megint kell mennem hozzá valamikor :o)) Most éppen viszek, a változatosság kedvéért.
Van valaki váci még a babaszobán? Mármint a járóka miatt kérdezem. Érdekes!
Holnap egyetemen leszek, csak este jövök, majd akkor pontosan lemailezzük, hova is kell nekem mennem kedden, és főleg mikor nem alkalmatlan.
Sonia

Ps: feltettem az etetőszékünket a babaszobára, bár gondolom egyikőtöknél sem éppen aktuális a dolog Kép
Sonia
 


Elkéstél az etetőszékkel.Én kerestem,merthogy az a biztos ami már itthon van .Szeretek begyűjcsizni.Pont két hete a keresztelőre kaptunk egyet,igaz az fából van.
Néztem ,hogy te is ide-oda csapongsz most a neten.Láttam Susannal való eszmecseréd is.
Kissé nehézkes a hozzánk való kijutás,pedig nem is lakunk a világ végén ráadásul 2 buszmegálló között,csak hát a busz járat olyan nehézkes tőletek.Majd pontosan egyeztetünk.
pkismarti
 
 


Mit nekem busz? A nyáron Liliommal gyalog mentünk a Dunaweb irodába. Tudod hol van?! Kép Szóval csak ne fogjunk semmit a nehézségekre!!! Megyek és ott leszek. :o)) Persze ha végre elárulod, hol is az az ott. Már csak úgy kb. Bár ha buszmegálló közelében vagy, akkor nagyon eldugott helyennem is lehettek!! Kép
Sonia
 


Szisztok Anyócák!

Voltunk dokinál Danival. Na lányok találjátok ki mi a baja? Semmi extra : jönnek a fogai. 2 örlő már kinnt van, de ezeket láttam már, de jön fennt kettő örlő meg a szemfogak. Azért van láza meg fájdalmai. Mára már nincs jó kedve, sokat sír, szenved. És mindez azért, hogy 6 évesen kihulljanak...
Szóval ha még beleférünk szivesen mennénk mi is a randira. A szerda nem jó egyedül.
Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Jaj de jó,hogy nincs komoly baj :én is a fogaira gyanakodtam,mikor írtad,hogy még nem is náthás.De hát mi vagyok én jós béka?
Soniáék holnap jönnek gyertek ti is.Egyeztessetek mivel és mikor jöttök.Timi szerintem 9 előtt nem szalonképes addig biztos alszik.
Pussssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti! Mi taxival megyünk szerintem. Sonia írj, hogy az jó e nektek.
Márti, mi is 9 utánra gondoltunk Danival.
Holnap hívlak, ha indulunk.
Puszi:
Linad
bellana
 
 


Ja, igen babakocsit vigyünk?
bellana
 
 


Nem tudom hozzál-e.Szerintem inkább beszélgetni fogunk nem?Majd hívj esteleg kérdezd meg Soniát van e kedve csavarogni.Habár ha sétát tervezünk tuti a rossz idő.
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Bízom benne, hogy neketek jobban sikerült a délelőtt mint nekem. Enyhén szólva frusztrált a helyzet, hogy nem tudok elmenni a talira.
A kulcs időközben megkerült. Háromnegyed délben hívtam immáron sokadjára férjuram, hogy eröltesse meg az agyát, milyen emléki vannak a kulcsról amit ő tegnap látott is, mert ő vette el szerelmünk gyümölcsétől. Kérdeztem, hogy nem lehet-e, hogy a tegnap itt járt rovarírtó tette e zsebre...hajrá paranoia!
Erre megvilágosodik ám az emberem és feljajdulva közli, hogy nála van a kulcs,ott a zsebében!!!!!!!
Na, halljátok! Én meg egész délelőtt a gyereket szekírozom, ő meg persze nem érti mit akarok, sír, sírok...Feltúrom az egész lakást, még a használt pelusokat is szétszedem hátha a bébi odadobta. Szennyestartó ki stb..mindent felforgattam. Sőt,még párocskám engem szidott, hogy hova tűnt a kulcs.
Szóval itt penészedünk ebben a csodaszép időben.
Ember 4 körül jön, utána megyek fodrászhoz, levágatom a hajam. Legalábbis ezzel a szándékkal megyek. Unom már ezt a hajat, jó lenne valami más.
Remélem nem az tetőzi majd be ezt a hülye napot, hogy rettenetes lesz még a hajam is....

Linda
bellana
 
 


Na,lányok, hol vagytok?
Íme a fodrászolás eredménye kicsiben. Szerintem tuti. Ádinak is tetszett.

LindaKép


Naaaaaaa????????

Puszi!
bellana
 
 


Na csajszik, hát kár nektek hajat vágatni, Kép
vagy annyira megijedtetek a képmásomtól, hogy már nem is mertek írni ? Kép
Nahát!

De Dani cuki, nem?! Akkor hajrá, tessék pö-työg-ni Linducinak. Találó név...
bellana
 
 


Na jó. megkérem a babanet szerkesztőit, hogy javítsák át a topic címét : Linda monológjai-hozzászólni tilos-ra. Kép
bellana
 
 


Szia!
Nagyon humoros vagy.Hányszor akarod még,hogy megdícsérjem a frizurád?Kis telhetelen.
Holnap hó meg minden.Hát persze megszokhattuk volna,ha mi találkozunk ez van.
Tegnap vettünk Timcsinek járókát.Nagy Pistike cipelte haza kis Pistikétől.Pisti nevű kisfiúé volt,de tök vadiúj.Nagy Pisti mondta is ,hogy új csak nem mi bontottuk ki a csomagból.Brevi típus négy kapaszkodó fülecskével.Nem tudom az anyuka fog-e majd velünk társalogni,mindenesetre lelkesen megígérte,hogy idefog látogatni.Remélem jól adtam meg merre felé keresse kis csapatunkat.Anettnek hívják.
Ma délelőtt sem unatkoztam a barátnőm jött szórakoztatni.Ez van ha beindul az élet.
Mindenesetre rengetegen eltüntetek.
Adél,Tünde1,Tünde2(bocsi a számozásért,de ketten is vagytok-voltatok)Katica,Moncsi,Bori.
Borinak meg van bocsájtva ő most 1000-el babázik.Szülés után rögtön nekem sem volt kedvem gépezni.Azért kíváncsi lennék rájuk.Kár,hogya nővére nem tud tájékoztatni minket.
Sziasztok:
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok,
nem haragszom a számozásért, tényleg eltűntem, de túlléptük az átlagárhoz tartozó átlagbyte-ok számát és most keményen ketyeg a számla.
Sonia, jobbulást Lillomnak! Linda, tetszik az új frizurád, előtte is rövid volt már a hajad? Daninak a szemfoga már látszik is?
Márti, időközben nézegettem a keresztelős fotókat, édes kislányod van ám.
Nagyon fáradt vagyok már, mi jól vagyunk, betegek hál' Istennek nem, egyébként Béla még mindig harapdál.
Jóéjt,
Tünde2 Kép
Tünde
 


Sziasztok!

Dani beteg...Délután viszem dokihoz. Szörnyen köhög, nem kap levegőt és nagyon maga alatt van.
Alszik most délelőtt!!
Majd írok, hogy mi volt, de gondolom jól megfázott, akárcsak én...

Tünde! Mi is túlléptük, még nem tudom mennyi lesz, át kéne állni ADSL-re.
A hajam hosszú volt mindig.
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Linda!
Jesszus ,remélem nem kapjuk el,bár még Timi jól van!!!!!Azért nektek jobbulást.Mégsem a száraz levegő volt a ludas már tegnap bennetek kevergett a baci.Ha most alszik akkor tényleg baj van olyan kis örök mozgó.Tegnap Gabi ezt mondta,hogy ha sor kerül a pesztrálásra akkor ő szívesen elvan a Danival.
Tünde!Jaj de jó ,hogy jelentkeztél már alig csevegtünk páran .Gondolkoztunk Lindával,ez már lassan csak a mi topikunk lesz mert más már nem is írt.Több ötletem nincs a harapás ellen majd kinövi.Mindenesetre legyél olyankor vele szigorú,mert ha csak egy pici enyhülést lát még azt hiszi ez egy jó pofi játék.
Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Semmi pánik, csak náthás egy kicsit a Dani, nem is kaptunk semmit csak orrcseppet, szóval nem ragadós, csak szokás szerint túlparáztam a dolgot...Ciki, de ilyen vagyok. Szóval ezt mindenki magának gyűjti be. Mármint a náthát.
Sajnálom, hogy megijesztettelek Kép

Puszi:
Linda


Ui: Jól esett, hogy Gabi így felajánlotta a segítségét! Azért ez nem semmi 1 kamasz fiútól!
Nagyon klassz srácod van!
bellana
 
 


Köszi,aranyos vagy!!!
pkismarti
 
 


Szia Márti?

Jól vagytok?

Sonia, merre vagy?
bellana
 
 


Én teljességgel erre vagyok Kép Elmerülve kéne lennem holmi házidolgozatban, amit hétfőre kell megalkotnom, majd kiselőadást tartanom belőle. Nem mondom, hogy bele sem kezdtem, de még van tennivaló vele bőven.
Holnap láthatós napunk lesz, pikáns egy program vasárnapra, de hát ez van. Hétfőn egyetem, kedden Pest, szerda bank, csütörtök Pest, péntek egyetem. És az ember lánya ne zavarodjon meg Kép Persze magamnak szerveztem, tudom, de akkor is fárasztó.
Hát úgy nagyjából most ennyi van.
Sonia
 


Sziasztok!
Jól vagyunk.,már amennyire egy átvirrasztott éjjel után jól lehet lenni.Éjfélig kukorékolt a lány és utána is vagy 5 * ébresztett a hajnal folyamán.Nem beteg,foga nem jön nem tudom mit virgonckodott.
Most a keresztszüleit várom viszik sétálni én meg megyek aludni.
Márti
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: