Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kaptam egy hírlevelet a Bailador Táncstúdióból, hogy gyermek klubbot indítanak.
Tud erről valaki valamit?
csicseriborsó
 
 


Sziasztok!

Akkor én most egy kicsit lendítenék az oldalon! ;)

Valaki járt-e már foglalkozáson a Biztos Kezdet Klubban???

Nagyon ígéretesek a szórólapon hirdetett programok!


Várom a válaszotokat!!!

Kép
lbadri
 
 


sziasztok!
halásztelki kismamákkal ismerkednék :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Sziasztok!

lbadri: én még nem voltam a biztos kezdet klubban, de tervezem, hogy elmegyünk majd valamikor, ha úgy alakul :lol:

nóri79: itt tudsz halásztelki kismamákkal ismerkedni :lol: . Többek között Velem is :lol:

Andi, Viki merre jártok?

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


timóca te merre laksz halásztelken? :D
én a páromon,és a familiáján kivül szinte senkit nem ismerek :?
és igy elég uncsi :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok. Ahogy látom a halásztelki kismamák elég elfoglaltak :) Én is ismerkednék anyukákkal , kismamákkal.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ti már lehet, hogy ovisok vagytok?

Hol vagytok?

Kép
lbadri
 
 


Mi nem vagyunk ovisok még. Bölcsisek lehetnénk de az itt úgyebár nincs :(
Mennyi idős a babód lbadri?

Kép
csucsu05
 
 


2,5 éves lesz néhány nap múlva a nagyfiú.

Én is örülnék, ha lenne bölcsi... :S

Kép
lbadri
 
 


merre fele laktok? Mármint melyik részén Halászteleknek? Mi a béke utcában. Otthon vagy a babóval akkor gondolom te is ha nincs bölcsi?
Második babó?

Kép
csucsu05
 
 


Mi Ht új részén lakunk, de tősgyökeres ht-i vagyok.

Tesó pedig nem jön és nem lesz. :(

Kép
lbadri
 
 


Tesóval remélem nem bántottalak meg? Én nem vagyok tősgyökeres HT-i. Mégcsak 2éve lakok itt. Szinte senkit nem is ismeres. Akit igen azt a férjem révén. A férjem és családja sem tősgyökeres de ők már régóta itt laknak, elmúlt 20éve. Az anyósék is itt laknak a Béke utcában velünk szemben pont :) :(
Az új részén HT-nek nagyon szép házak vannak. Mi is néztünk ott házakat de nem túl olcsó. Igaz itt HT-en semmi sem olcsó. Egy telek is vagyonba kerül. :(

Kép
csucsu05
 
 


Nem-nem, nem bántottál meg, egyszerűen csak nagyon nehéz volt a terhességem.

Kép
lbadri
 
 


Akkor megértelek. A lányom is állítólag csoda, hogy megvan a doki szerint. Szóval mi most próbálkozunk a kistesó témával de eddig nem jött össze. Igaz a férjem mondja is mindig akkor 3an leszünk. Sokáig én is úgy voltam, hogy nem kell kistesó. Most megpróbáljuk de eddig nem jött össze. Még egy kicsit próbálkozunk ha nem jön össze akkor sem leszek elkenődve. 3asban is szép az élet :)

Kép
csucsu05
 
 


Te még otthon vagy akkor a babóval úgye?

Kép
csucsu05
 
 


Igen, itthon vagyok vele.

Játszótérrel még nem próbálkoztál? Ott is tudsz ismerkedni.

Mi elő szoktunk ott is fordulni, bár nem gyakran.

Sajnos, tegnap majdnem átgázolt két "nagy" gyerek a fiamon. Véletlen szerencse volt, hogy nem sikerült nekik. :( Pedig 2 méternél több nem volt közöttünk... Nagyon megijedtem.

Kép
lbadri
 
 


Jártunk mi is játszótérre de ami nincs még leharcolva az a focipályánál lévő. Kiszoktunk sétálni de valahogy úgy érünk oda, hogy senki nincs ott. Mi olyan 10kor mentünk és 1/2 12kor jöttünk ebédre haza. Majd alvás és utána meg már nem igen megyünk mert jön Apa haza és játék van ezerrel. Vagy elmegyünk közösen bicózni. Vagy ha netán elmennék délután tutti esni kezd az eső vagy fújj a szél. Van a kertünkben is homokozó a lányom mindig ott van. Imádja.
Hogyhogy átgázolt a fiadon majdnem két nagy gyerek? Vadultak?

Amúgy voltunk ficánka tornán nagyon jó volt a lányom élvezte. Ti nem voltatok még?

Kép
csucsu05
 
 


Tudod ott lebzselnek nagyobb, 10-12-14 éves gyerekek (olykor nagyobbak is) és viháncolnak. Fiúk-lányok, kutya-macska játék. És a fiúk őrülten átrohantak mindenen...

Nekünk a focipályás játszótér messze van, azaz autóval szoktunk oda menni, és csak ha valami műsor van ott.

Egyébként délelőtt gondolom házimunka, főzike van, ezért nem találkozol olyankor senkivel. Én is így szoktam csinálni. Csak ha már van előző napról ebéd, akkor megyek délelőtt. ;)

Kép
lbadri
 
 


Hát igen. Én elég korán kelek és a lányom is. Így már korán megcsinálok szinte mindent. A lányom már 1/2 12kor majdnem mindig alszik. Alszik vagy 2órát én meg addig is csinálom amit kell. Mire délután fel kell addígra már az Apja is itthon van és indul a közös játék. De néha néha délután is kimentünk de az elenyésző.
Melyik játszótérre jártok ti?
A focipálya nekem sincs közel gyalog mire kiérünk én már el is fáradok :)

Én a gyár mellet szoktam menni a másik játszótérre nem tudom sajnos az utca nevét ahol van. Szóval arra írtam, hogy nagyon levan harcolva. Oda járnak a nagygyerköcök bicajozni meg rombolni. Oda azért nem megyünk csak ritkán.

Kép
csucsu05
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok

Van egy Álomvirág légzésfigyelőm, amire már nincs szükségem, és nagyon elégedett voltam vele. Azért írok ebben a rovatba, mert a közelség miatt személyesen is át tudnám adni.

Új ára 23400,- volt tavaly. Én adnám 14000,- ft-ért.
telefon:30/3100056

Érd
g.erika
 
 


Sziasztok!

Régi topikosok, nagyon eltűnt mindenki!!! Én is... 8)

Csucsu, Adri meséljetek a gyerkőcökről!
NEkem két lányom van, a nagyobb már ovis, most lesz négy éves, a Lámpás oviba jár, és nagyon szereti. A kicsi 1,5 múlt, kész dumagép, folyamatosan beszél, be nem áll a szája. Sajnos kevés időm van netezni, mert nem nagyon viselik el, ha a gépnél ülök. Most hatalmas játékban vannak az emeleten, azért tudok írni egy kicsit.
Jó lenne fellendíteni a halásztelki topikot! Dobjatok fotókat is, ha van! Kép

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok Halásztelki kismamik.
Én új vagyok itt remélem befogadtok?!
Van olyan köztetek aki a Dunasor utca vagy valahol a kisgyár utca közelébe lakik?
HAlásztelken csak pár barátnőm van de már ők nm kismamik.
Szeretnék töb kismamával találkozni megismerkdni és jókat beszélgetni.
[url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita: Én nem a kisgyár utca de közel hozzá a Béke utcában lakok. ha gondolod akkor dumcsizhatunk. De jó látom 10hetes kismama vagy. Gratulálok. Nálunk egy 2éves lányunk van ha gondolod szivesen adok tanácsokat vagy ötleteket. Igaz szeretnénk még mi is kistesót reméljük mihamarabb összejön.
Mit érzek kisfid lesz vagy lányod?
Első baba lesz? Melyik dokihoz jársz? Írjál magadról ha van kedved.

Kép
csucsu05
 
 


Andi: Bocsi sajnos nem válaszoltam neked. Kihalóban van a topic talán azért nem jöttem mert nem volt itt nagy mozgás. Az én lányom 2éves. pont tegnap volt a szülinapja. A te 1,5éves lányod már beszél? De jó? az enyém is folyamatosan mondja de csak pár szót értek. Még halandzsázik.
Tényleg jó a lámpás ovi? Csak kevés gyereket vesznek fel úgy hallottam mert kicsi.
Írj azért még ha lesz időd.

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu05.Hallottam már a Béke utcáról majd a páromat megkérdezem merre fele van,hogy be tudjam magamnak tájolni. :)
Holnap töltöm be a 11.hetet.
Köszi a gratulációt.
Nekem is van egy 22 hónapos kisfiam (Máté).
Én úgy érzem,hogy ismét kisfiú lesz,de a kínaifogamzáshoroszkóp szerint lányom lesz.A családom is inkább kislányt szeretne,de szerinem mindegy mi lesz csak egészséges legyen. :)
Dokihoz a Szőczei Beához járok és a Jahn Ferenc Délpesti kórházba fogok szűlni.
Van msn címed?
Ha gondolod majd ünnepek után talizhatnánk,nemárt barátokat szerezni.
További szép napot.Anita. :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia anita!

Az jó lesz ah talizunk legalább a gyerköcök eljátszanak. Van msn cimem majd ott is dumálhatunk: varady73@hktv.hu
Majd ott akkor beszélünk.
Szia: Era

Kép
csucsu05
 
 


szia.Csucsu05.felvettelek msnre. :lol: :lol:
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üzenet szövege

Sziasztok!!!Sajnos úgynézki megnyíllik az út a nagygépek elött a Tököli reptéren, lessz sport, fapados, és katonaigép leszállás!!az engedély kiadva már. Ha nem teszünk semmit oda a nyugalmunk,az egészségünk,és főleg a gyermekek miatt is fontos!!A Kolozsvári ovoda és az ált isk felett van a leszállás, az ártalmait egész Halom érezni fogja Főleg a zajzónában élők!

Megvolt a megbeszélés, az időpontot kitolták egy héttel, hogy több idő legyen a szervezésre. Így az új időpont

január 15. du 3-4 ig.

Tököli reptér mellett, a zöldségesnél (ahol van az a nagyobb placc) lesz a gyülekező, ha szükség van rá, el is tudunk pár embert vinni, de mivel félpályás útzár lesz, ezért jó lenne hogy aki tud kocsival jönne.

Rendőrséggel még egyeztetik az új időpontot, de valószínűleg nem lesz ellene kifogásuk.

Mivel sajnos az nlcn kevesen jelentkeztek, ezért kérlek titeket, minél több embert értesítsetek. Ez most tényleng nagyon fontos. Ott lesz a sajtó, meghívást kap több politikus is, tehát ha most kevesen leszünk szinte bizos hogy a reptér megnyílik a nagygépek előtt. Szóljatok szomszédoknak barátoknak.Nagyon fontos akit érdekel a rendelet az megtalálja a szigethalom honlapján az egyéb és forum alatt. Gyertek és adjátok tovább a levelet minnél több embernek hogy sokan legyünk hogy érjen valamit Sziasztok
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok,most költöztünk Halásztelekre,kismamákkal ismerkednék. Nekem egy 14 hónapos kisfiam van,a Viola utcában lakunk.
moncsi1027
 
 


szia moncsi1027.merre laksz halásztelken,merre van az a viola utca?
én a dunasor utcába lakom ,hátúl a gátnál.
mesélj magadról.
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Moncsi: Mi a Nitácskával már találkoztunk személyesen is. Mesélj valamit a kicsiről.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Nitácska,a mi utcánk a kisgyár utcából nyilik,hol van a gát?
Nem ismerem Halásztelket,még csak pár kört tettünk a köpontba.
Ti merre szoktatok sétálni? Én csak délelőtt szoktam lemenni Hunorral,mert 2körül alszik el és mamire felébred már sötét van.
Mi Pestről költötünk ide ,a gyes előtt az idegsebészeten dolgoztam mint gyerekápolónő,a közeljövőben tervezzük a kistesót ha összejön.
moncsi1027
 
 


Szia Csucsu. Hunornak hívják a kisfiam a héten lesz 15 hónapos,most próbálkozik a beszéddel,még nem nagyon megy neki.Kis nyugodt gyrek egyedül is eljátszik,már tervezzük a kistesót neki.Olvastam,hogy ti is szeretnétek kistesót,sok szerencsét hozzá!Gyakran találkoztok a nitácskával és hol szoktatok talizni?
moncsi1027
 
 


Moncsi: Nitával elöszőr msn-en beszéltünk aztán az egyik nap átcsaltuk magunkhoz. A gyerekek igy jobban elvoltak mint kint. sajna kint még nincs olyan jó idő. Ezért várom a tavaszt mert lehet menni sétálni, játszótérre .
Mi is délelőtt szoktunk menni sétálni. Ha van kedved mehetünk majd ha jó idő lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


szia moncsi1027.te merre fele laksz?
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Mi még ugyan nem lakunk Halásztelken hanem Szigethalmon. De Halásztelken építkezünk és ha minden jól megy akkor májusban költözünk. A mi telkünk a Gábor Dénes utcában van, az pedig ha a főútról megyünk akkor a spár utcájába kell befordulni és addig kell menni amig egy nagy üres placc nem lesz, ott épülnek most ikerházak, illetve a miénk is, de az nem iker.

Nekem van 3 gyerekem, két lány és egy fiú. Betti 9 éves, Norbi 7 lesz, és Réka pedig 4 lesz. Mi pedig tervezzük a negyediket. Illetve októberben már sikerült, de sajnos karácsony előtt elvetéltem. Így most újult erővel próbálkozunk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: szia. Képzeld mi meg most adtuk el a házunkat és szigethalmon nézünk újat. Illetve ott is. Még a végén váltjuk egymást:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia nitácska!Mi a Viola utcában lakunk a Kisgyár utcából nyílik.
Már találtam egy játszóteret,most hétvégén a szép időben voltunk,arra sétálni,ez amelyiknek egyik része focipálya,van még másik játszótér is vagy ez az egy létezik Halásztelken? Ti merre szoktatok sétálni és mikor?
moncsi1027
 
 


Moncsi: a focipályánál lévő játszótér a legjobb nyáron lett kész. van még játszótér de azt a nagygyerekek leharcolták már. Az az Ady Endre utca sarkánál van. Tapasztalatból mondom az nem olyan jó mint ahol voltál hétvégén.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu tényleg? Mi most áruljuk a miénket itt Szigethalmon. HA van kedved nézd meg a www.szigetinfo.hu oldalán is rajta van. 27,2 -re van tartva.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: megnéztem a házatokat nagyon szép. az igazság, hogy újat szeretnénk venni mert arra a szocpolt fel tudjuk venni. Miért költöztök el onnan? Hisz az már kész és nem kell elölről kezdeni mindent.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu 3 gyerkőcünk van, és 2 szoba, szertnénk még egy negyedik babát is, úgy volt hogy ezt bővítjük felfelé, de végül úgy döntöttünk hogy mivel anyuék is kiakarnak költözni Pestről így jobb ha veszünk egy nagy telket amin két ház elfér. It Szigethalmon nincs akkora telek, csak Halásztelken, így ott vettük meg. A miénk májusban lesz kész, és anpokban már anyuékét is elkezdték, az alap már kész van. Most pedig ők is árulják a pesti lakást.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: akkor együtt lesz a család. Én is Pestről költöztem ki Halásztelekre és nem bántam meg. nagyon szeretem csak nekünk is 3szobás és jó lenne ha más elosztású lenne. Ezért gondoltuk mi is , hogy eladjuk. Úgy néz ki van vevőnk már rá. a héten foglaloznak.
Most gőzerővel keressük a házakat ami új és kész is lenne mire ki kéne költözni. Viszont itt halásztelken a gond, hogy önáll házat nem nagyon épitenek csak iker házakat. Ami még nem is zavarna de annak a kertje kicsi és az alapterülete sem túl nagy. Szigethalmot végig jártuk már nincs avlóban ott nagytelek és az ikerházak szörnyűek ott hátula temetőnél. Volt egy szép ami új és önálló de 350nm es volt a telke. Az pedig nagyon kicsi volt.
Most gőzerővel nézzüka házakat.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu hát igen az a baj hogy rengeteg ikerházat építenek, sőt szinte csak azt, és a minőség, hát arról inkább ne is beszéljünk. Azt nem szabad megvenni. De az a baj hogy itt szigethalmon is csak szinte olyat árulnak, itt az utcánkban is csak azt építettek, úgy hogy nem könnyű. Ilyen szempontból még halásztelken a telek is nagyobbb és azon van iker ház.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Igazad van de sajnos nekünk nem lesz sok időnk. Április 7én ki kell költözni így ha vennénk telket nem lenne kész. valószínű igy marad az ikerház. Itt valóban Halásztelken még az ikerházak is nagyobb telken vannak mint Szigethalmon. Egy önálló ház nagyon szupi de sajnos a kényszer nagy úr. A mostani házunk önálló nem új de teljesen kivül belül fel van újítva. És igy is hallom a szomszédot néha ha a kertben beszélget. Szóval az áthallás miatt úgyanaz.
Remélem sikerül találnunk itt házat.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: