Új privát üzeneted érkezett!

Aranyosak vagytok csajok, köszi :)

Ildi,
király :) majd írsz, ha megszületik Gábor bébi? :)
Jó kis súlyban van :)
Mennek a drukkok!!!!

Twist,
Porckorong sérvem van csigolyaív szakadással meg ilyenek. Azért volt csaszi mert rosszabbodhatott volna a normál szülésnél.
Igy is volt már olyan hogy morfium tartalmú injekciókat kaptam amikor nem bírtam járni.

Álmos éjszakai és nappali alvásával nincs gond. Csak borzasztó nyűgös napközben. VIszont én már nem szarozok, adok neki nurofent, mert akkor látványosan megnyugszik. Kenegetni én is szoktam de sz@rt se ér :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, ma én is adtam Panadolt Dorkának, mert egész nap nyafog, tényleg keményen hisztizik szegényke a foga miatt. Különben olyan aranyos kislány:) Csak most ez a fogzás rémes. Most éjjel 3-kor felkelt sírva és meg kellett szopiztatni és csak úgy aludt vissza. Szóval, nehéz időszak ez. KItartást nektek is!


Ildi, drukkolok! HÉtvégén Gáborka megszületik, hurrá!:))) Két ujjnyinál még engem is hazaküldtek. Anyukám fel is volt háborodva:)
Vendég
 


SZiasztok!

Esztó! Örülök hogy kiengedték Apukádat! Minden jót Neki/Nektek!!!!

Ildi! Hajráááá! Gyors és könnyű szülést kívánok, na meg jó egészséget az egsz családnak!!! Van aki értesít mindet ha megszületik a kislegény?

Esztó! Nektek jó nyaralást!!!

Megyek, mert le kell mostmár kapcsolnom Emmát....

Kép
Kép
annaemma
 
 

 
 

Twist:Én nem korházban voltam,csak SZTK uh és vizsgálat.
Fannival is akkor mentünk már cska be mikor már nagyon muszáj volt (fájások órák óta és már elfolyt a magzatviz is), most sem fogunk berohanni.

Köszönjük a drukkot mindenkinek!

Fanni is 3950-el született és majd 2 héttel elöbb igy ez a súly min.várható volt most is :D

Anna: Gabolinonak megy az sms,Ő lesz a hiradó :)

Ma van a 30 fős buli anyósnál, Fanni már felöltözött,h induljunk (jön 2 unokatesója is) :)

Ma este kéne szülni,megegyeztünk apával, na majd meglátjuk a Kisoroszlán mit szól hozzá :D Azt tudtam,h főnök jegy de ennyire ?!
Vendég
 


Ildi! Annyit gondoltam Rád az este...
Jött a nagy vihar, és Nekem egy pillanatara meg sem állt ez a pocakbaba, egyfolytában műsor volt, órákon át... Azt is hittem hogy lesz valami, de elaludtam.

Kíváncsi leszek bajön e a tervetek... a mai szülés. :lol:

Jó szórakozást a bulin! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Utcabál lesz ma Veresegyházon:

"2010. augusztus 14-én 14.00-től kezdődően
Ligetek Fesztivál néven
utcabált tervezünk az itteni lakosok megmozgatására.

A Mosoly BABAbolt nyitvatartása: 9.00-13.00
és 14.00-18.00!!!
A ligetfesztivál ideje alatt szeretnénk kedveskedni a Vásárlóinknak, úgy, hogy mindent terméket 20 %-kal leértékelünk ( az eredeti akciók felett!!!!)
Tehát egyes termékekre akár 50 % kedvezményt is biztosítunk!

Ezen célul tűztük ki az árvízkárosultak megsegítését. A Magyar Vöröskereszttel történt előzetes egyeztetés alapján a rászorultaknak leginkább szárazélelmiszerre és tisztító valamint vegyszerre lenne szükségük ehhez egy standot állítunk fel és várjuk az adományokat , melyet a fesztivál után jutatunk el a magyar vöröskereszthez.
A Szervezők Rengeteg programot terveztek a lakosság számára :
14.00-15 .00: Gyermekeknek vizes palackos bowlingozás
- Kötélhúzás
- Fütty verseny
15.00 -16.00: Kick boksz bemutató
16.00-18.00: Kreatív programok gyerekeknek:
Kresszverseny
Gyöngyfűzés
Só-liszt-gyurmázás
Arcfestés…stb
A kreatív programok mellett :
Bemutatkozik a Mini Akadémia készségfejlesztő programokkal
Lovasbemutató
Táncbemutatók
Egyéb Cég bemutatók
Folyamatos programok több helyszínen.
18.00-tól: Emma néni mesél

19.00-21.00: Zenés táncos bemutatók

21ó-x : Fellép a The GVolumen Zenekar kisérőzenekarával

A programok között a tombolahúzás.(17ó-21ó)

A fesztiválon kaphatók különböző ételek (Pl: CSÜLÖK PÖRKÖLT), italok, üdítők felnőtteknek, gyereknek egyaránt.
Gyermekek vattacukor, popkorn. "
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi,
sokat gondolok Rád,várom az sms-t.

Esztó,
Örülök,h kiengedték apukádat.

Olvaslak ám benneteket,csak telefonról és onnan is pötyögök,ami igen hosszadalmas,mert most szigorúan pihennem,feküdnöm kell egy darabig. Sajnos megint volt pici barnázás,ezért kell feküdni.
Kedden megyek uh-ra,de már nagyon izgatott vagyok.Remélem minden rendben lesz.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino, pihenj sokat, vigyázz magadra!
Nem kaptál Utrogestant, vagy valamit, hogy tapassza a babát (sárgatest hormon)?

Drukk Ildi!!+++++++++++++
Vendég
 


Gabolino, pihenj sokat, vigyázz magadra!
Nem kaptál Utrogestant, vagy valamit, hogy tapassza a babát (sárgatest hormon)?

Drukk Ildi!!+++++++++++++
Vendég
 


Twist,
De kaptam. Napi 2x1-et szedek. Te mennyit szedtél?Jól emlékszem,hogy Neked is kellett szedned?
A dokinőm igazából csak annyit mondott,hogy pihenjek, viszont egy másik (fórumról ismert) nődoki barátnőm azt javasolta,hogy szigorúan feküdjek. Szóval ha már vki ezt mondja,akkor most erre az opcióra hallgatok. Azt mondta,hogy lehet nem vedtek észre valami vérömlenyt akát az uh-on és az okozza időnként a barnázást. Ahhoz viszont,hogy az felszívódjon, feküdni kell. Semmi munka, megerőltetés.
Most itt van húgom holnapig, egy tündér, mindent csinál helyettem. Andor is édes, mert amennyire most anyás, annyira türelmes, figyelmes és szépen elvan a húgommal is.
Sajnos volt rossz álmom, ami valahogy nem hagy nyugodni. Azért bízom benne,hogy kapaszkodik a picike és hogy már elég nagy is és hogy nem lesz semmi baja. Nagyon bizakodva várom a keddet, de olyan messze van még! :S

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Majd kérdezd meg, hogy nem kell-e emelni az Utró adagot, mert volt akinek kellett, hogy elmúljon a barnázás. Én nagyon durva adagot, 3x3-at szedtem :oops:

Ó, megyek sír szegény Dorka, ez a fogzás nem túl könnyű.
Vendég
 


Twist,
mikor az első uh-ra mentem 2án,akkor ugye előző nap volt barna pötty és ezért kaptam az utrot.Nekem is azt mondta a dokinőm,hogyha erősödne,akkor emeljük az adagot. Legutóbb megint csak egy reggel volt,azóta nem-LEKOPOGOM-és ekkor hívtam is a dokit,de azt mondta,h pihi és meglátjuk.Lehet nyugodtabb lennék ha 3at szednék 1nap. De magamtól ezt nem teszem persze.
Kitartás Dorkának!

Andorom olyan szép kis mondatokban beszél ám már Lányok. :) Annyira büszke vagyok rá!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!
Csak előkerülök már én is. 8)

Nahát, mennyi hír!

Gabi szigorúan tartsd be amit mondd a doki, nehogy legyen vmi, tudom milyen rossz ez a barnázás! Nekem aug végén volt amikor tehes voltam, hát mondanom sem kell, hogy bömbölve rohantam a dokihoz, nekem is kellett pihennem pár napot, de utánna minden rendben volt! nagyon drukkolok!!!
Édes lehet Andor a mondataival. Levinek is néha vannak olyan beszólásai! Mostanában azt hajtja hogy "álljunk meg egy szóra!" :D Nem is tudom honnan szedte.

Panna te hogy vagy, minden rendben?

Esztó sajnálom apukádat, reméljük a legjobbakat! A nyaralás/kikapcsolódás biztos jót fog tenni!

A szépséges Dorka babának gratula a 7. hónaphoz és a fogacskához! Levinek is olyan nehezen jöttek a metszők... jó sokat szopizott ő is, az megnyugtatta. Érdekes, hogy a metszőknél a homeós bogyó sem segített (erről kence gélről nem is beszélve), viszont a rágófogaknál nagyon jól bejött!

Nálunk van változás szobatisztaság terén, minden a wc-be megy (1x csak elkezdte), eddig csak 2x pisilt be éjjel! 1x meg délután is, igazából azon meg nem is csodálkozom. Persze vendégségben...

Éééés elkezdett pedálozni! A motor után azt hittem nem fog csak jó sokára. Triciklivel is nyomul, meg támasztókerekes bicajjal is egyenlőre csak betonon megy, de csuda ügyes. Mondjuk a támasztókerekeket le kellene szedni, mert így soha nem fog megtanulni egyensúlyozni...
Vettem neki egy foglalkoztató füzetet is: okos 3 éves a címe. nekem tetszik és Levinek is, egész ügyes! Valamivel le kell foglaljam, mert írtó látványosan tud unatkozni és olyankor nagyon rossz is. Főleg, hogy voltunk a nagyiknál meg Márianosztrán (ismerős 2 gyerekes családnál) meg itt is voltak vendégek pár napot 2 gyerkőccel. Szóval nagy volt a nyüzsi amit nagyon élvezett, viszont most meg durván unatkozik. Ha nem történik 2 percig semmi akkor már jön a kérdés: "na mit csináljunk?" :roll: 8)

Ezt a kalandparkot én is figyeltem, a Cba-nál ki van rakva egy tábla, de az ég világon semmi nincs ezen kívűl ráírva...ha jól emlékszem :oops: :roll:

Lehet Ildinek azóta már megvan a babója? :)
Anna szorítok nektek is! Ja, én kaptam vmi csillapítót az infúzióba, másnap meg simán adtak egy algopirint. Nem is tűnt fel az sem, hogy felállítottak császár után 6 órával... igaz a 24 órás vajúdás után kicsit ki voltam, ki szedték Levit, megmutatták és már durmoltam is csak vmikor délután keltem fel. De akkor meg megkínzott egy idióta nővér. :( :twisted:

Ha kimaradt vmi (ami elég valszínű) akkor bocsi, most már megyek lefekszem, hátha el tudok már aludni.

KépKép
kora
 
 


Ja, és Berni ismét üdv közöttünk! :D

KépKép
kora
 
 


Szép jó reggelt Lánykák!

Éééééés akkor meghoztam a csodálatos hírt Fannikáéktól :D :

"Sziasztok! Tegnap éjjel 01:47-kor, egy óra alatt megszületett gyönyörűséges kisöcsém Fekete Gábor Zoltán 4180 grammal és 60 centivel :-) Mindenki jól van!*Fanni "

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Ildi,
Itt is NAGYON GRATULÁLOK Nektek! És nagyon várom a képeket! :)

Kora,
De jóóóóóó, hogy jöttél!!! Sokat gondoltam Rátok, hogy mizujs lehet, úgy eltűntél. Gratula Levinek a szobatisztasághoz! Na meg a bringázáshoz is!
Gondolom, hogy van dumája! :D
Andor,amit most rendszeresen mondogat, az a "ne félj tőle, csak aaa ......" és a ....helyére mond valamit éppen,amit lát/hall, pl. fagyis autó, fúró, fánt (elefánt) meg ilyenek. Olyan édes. Szerintem marhára tetszik neki, hogy egyre hosszabb mondatban tudja már előadni magát.
Te most dologozol? Bocsesz ha írtad már, de nem rémlik, hogy mi lett végül. :S
Igen, fekszem, pihenek szigorúan. MOndjuk most eléggé fájdogál a derekam is, amit nem tudok, hogy mitől, főleg,hogy az utóbbi 2 napban csak pihentem.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gratula Ildinek! Isten hozott Gáborka idekint!:)) Sok tejcsit kívánok!:) Tényleg jó könnyű szülés lehetett és pont időben érkezett a kissrác, tökéletes volt minden:)

Gabolino: Akkor szupi, hogy a barnázás után kaptad csak az Utrót és segített, mert így a nullához képest emelték, ha így nézzük:)
Lehet, hogy alakulgatsz odabent, azért fáj a derekad, nem lehet?

Kora: ezer éve!:) Gratula a szobatisztasághoz, de jóóó lehet! Az édes duma is jó lehet és a "barokk körmondatos" beszéd:)
Unokaöcsémék voltak itt még a névnapomon aug-ban és olyan dumája volt a srácnak, hogy kifeküdtem:) Pl. hogy "Bepuszilom én a vizet is":)))) Alig várom, hogy a kiscsajom beszéljen már, biztos jópofa lesz.

Jaj, ez a fogzás nagyon fárasztó, mindig sír, ha ébren van. Most is alig bírtam visszaaltatni, csak a Dentinox segített. A szájában van az ökle és fogja az ínyét, innen lehet tudni, hogy ott fáj szegénykének.
Vendég
 


Ildi,
Hatalmas gratula :) nem semmi milyen hamar megszületett :) Jó kis súlyban van :D

Gabi,
Pihenj, pihenj, pihenj!!!! nem lesz semmi gond!

Kora,
Hello :) de jó hogy jöttél! Nagyon ügyes Levi, hogy ilyen gyorsan szobatiszta lett.
Meló ügyben van vmi bíztató?

Panna, nálatok minden OK?

Én már készülődök a holnapi indulásra, jaj nagyon várom már. remélem jó idő lesz...

megyek is.
Szép 7végét mindenkinek.

Anna hajrááááááááá :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Éljeeeen! Gratulálok!!! Sok-sok boldogságot kívánok Ildiéknek, jó egészgéget, sok tejcsit! Mostmár hipp hopp elszalad ez a pár nap és tökéletesen együtt lehet a család!!!!! :)

Kora! :) Jó hogy itt vagy! :) Gratulálok a biciklizéshez! Emma még csak tricivel nyomul, akkor is leginkább ha sima vagy lejtős az út. :lol: Kis lustikám! :)

Gabi! Vigyázz magadra nagyon, gondolok Rád! :) Andor biztos írtó cuki! :) A derekad fájhat a sok pihenéstől is... Kitartás!!!!

Twist! Fogzásra Chamomilla, Viburcol, dentinox(bár szerintem ez halottnak a csók kategória).
A borstyánláncot sokan dícsérik, azt is kipróbálhatjátok!
http://www.kismamablog.hu/fogzas/fogzas-homeopatia

Na, megyek, összekapom a családot... :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Köszi Esztó! :D

Kép
Kép
annaemma
 
 


Emmáék: köszi, felírom, megnézem, megveszem. Egy próbát megér:)
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi hatalmas gratula elsősorban neked, de persze az egész családnak, tényleg szupergyors voltál ezzel a hatalmas babával, nagyon ügyi vagy!!! Sok-sok tejcsit és boldogságot kívánok a kibővült családnak én is! :D

Anna, Levi is csak sima terepen gyűri még.

Tényleg, a borostyán láncról én is sok jót hallottam! Próbáljátok ki!

Meló: Úgy néz ki Roliék munkahelyére felvesznek részmunkaidőbe Újpesten. Már nyár elején felvettek volna, most egy diák dolgozik a leendő helyemen. Majd élettertam vizsgálatokat meg min. ellenőrzést kell csinálnom ha minden igaz. (Fogalmam sincs az egészről, de jobb mint a semmi).

Szobatisztaság: na igen amikor végre valahára elkezdte a drágám akkor már szupersebességgel haladt, de ha jól sejtem Emma volt igazán profi ebben! :D

Gabi most jutott eszembe, hogy nekem a terhesség első 6-8 hetében veszettül fájt végig a hasam és nem volt mégsem gond! :)

KépKép
kora
 
 


Kora, gratula a munkához! És hogy fogsz bejárni Pestre, hogy döntöttél? Autó vagy vonat, vagy busz?
Vendég
 


Sziasztok!
Most csak azért jöttem, hogy megkérdezzem Twisttől, hogy vette-e már borostyánláncot?
Ma voltam venni mosódiót és kiderült, hogy a csaj árul ilyen nyakláncokat is jó áron, gomdoltam esetleg érdekelhet. A ligetekben lakik.

KépKép
kora
 
 


Kora: még nem vettem. 3000 Ft alatt van? Priviben megírod, hol érhető el? Hát lehet, hogy túlvagyunk most egy ideig a fogzáson... 2 fogacska kijött, gondolom, ilyenkor szünet van. Nem értek hozzá:)))
Vendég
 


Sziasztok!

Twist! Egyáltalán nem biztos hogy szünet van fogzás ügyileg, össze vissza jönnek sokszor, nagyon változó kinek mikor bújnak elő. :wink:

Én ma megyek dokihoz délután, kíváncsi vagyok mit mond... Minden nap, minden percben arra gondolok hogy na majd most.... Aztán semmi. Kíváncsi leszek egyáltalán várható e valami a doki szerint...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Twist! Elküldöd a blogotok elérhetőségét? Bedöglött a böngészőm, és nem tudom hol keressem...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok Lányok!

És akkor az uh-os eredmény: :) minden a legnagyobb rendben! Éééééédesen ficánkolt a kis drága csöpp! MOzgott keze, lába, nagyon cuki volt! Crl:2,6cm, szóval 9+3-nak felel meg. Vagyis teljesen naptár szerinti szerintem, mert ma van a 9+4 nap. Én annnnnyira boldog vagyok Lányok és úgy megnyugodtam!!!
Nagyon szépen köszönöm a sok drukkot!!! Persze, reméljük tövábbra is minden rendben lesz.
Van egy szép kis képen is róla, és tök olyan a kis buksi profilja, mármint a fej formája, mint Andorunknak! :) Szép nagy homlokú babuka.

Semmi rendellenességet nem látott a nő, nem tudni mitől lehetett a barnázás, szerinte akár akkor kellett volna megjöjjön mondjuk és azért volt. Mert semmi hemaglóma és miegyéb.
Szóval ő azt mondta, hogy persze, pihenjek, amennyit tudok meg amenyi jól esik, de ő nem kötött ágyhoz.
Most viszont megyek pihenni/aludni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabi!

Nagyon örülök hogy minden rendben van és jól vagytok!!! :) Vigyázz Magatokra továbbra is!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


sziasztok gyors hozzászólás, az előbb csomót írtam és elszállt

Gratulálok Ildi és jó egészséget nektek

Annaemma: hogy bíírod a végét? kitartást neked

Panka Gabolino: Gratulálok nektek és nagyon irigy vagyok én is nagyon szeretnék már másodikat Örülök Gabolino, h minden rendben

Twist részvétem Dorka miatt
Remélem legalább nem lázasodik a foga miatt Nekünk a védőnő mondta, h van vény nélkül kapható helyi érzéstelenítős krém, amit napi 3x-4x lehet használni, lehet, h legalább éjszakára meg lehetne próbálni, nem? Hozzátáplálással hogy álltok? Jövőhéten esetleg randizhatnánk

És rólunk:ESzti mostanában látványosan gyorsna fejlődik, neki is kinn van az első fogacskája, szerencsére eddig csak egy "nehezebb" esténk volt, de akkor is egyből megnyugodott ha kézbe vettem. Már nagyon mászik, szereti ha kivezsem a járókából és a nappaliban csattoghat, amerre akar. Szereti apa DVD-t lerámolni a tv alatti polcról. Aztán volt, h beszorult a polcra, enm jött rá, h onnan kitolatni kéne, nem mindenáron bemászni :lol:
És olyn édi, ahogy odacsattog hozzám és felkapaszkodik a lábamon, olyan édes. Ma már az elengedett kezes álldogálást próbálgatta, szerencsére elég közel voltam, mert persze nem igazán ment a dolog :lol:
A legtutibb az volt, mikor üldögéltem a fölön vele és ő egyszer csak felkapaszkodott rajtam és elkezdte rángatni a melltartóm pántját. Éhes volt a drága :lol:
De minden nap van valami új én meg nem győzök csodálkozni

Remélem most nem száll el az irományom :?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Mérnökasszony!

Nagyon édi lehet Eszti ahogy csattog.... :)))

Én már kivagyok, alig várom hogy túllegyek az egészen.... :oops:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Gabolino: nagyon-nagyon örülök a babucidnak, hogy minden rendben vele, hurrá!:))))

Annaemma: kitartás, már nincs sok hátra. Most már olyan kemény kánikula sem lesz, kellemesebb lesz az utolsó hónap és majd a babázás is.)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.18 12:07-kor.
Vendég
 


Mérnökasszony, de jó, hogy újra itthon vagytok!:) Persze, örömmel megyünk sétálni jövő héten! Nagyon szívesen látnám már Esztikét, mennyit nőtt, hogy változott stb.-)
Nagyon cuki lehet Esztike, hogy ilyen mozgékony már, kis ügyi!:)
Most már nálunk is nyugi van a fogzás miatt, mert amióta kijött a ketteske is, azóta már nem fáj neki. Egy ideig nyugi lesz:) A Dentinox nagyon jó volt tényleg.
Dorka állandóan masnikat köt ki, zipzárokat húz le, ügyes a pici kezecskéivel:) És már kis akaratos is. Ha jól eljátszik és elveszem onnan, akkor sír. Pl. apa nyakláncával játszik apa karjaiban és én elveszem onnan (hogy apa tudjon fizetni a pénztárnál), akkor kitör a parasztgyalázat és mindenki csak nézi, hogy az anyukájánál sír a gyerek. Ciki. Szóval, nem lehet megzavarni, ha el van merülve valami rosszalkodásban:)

Hozzátápit majd elmesélem személyesen, de már husi is van a menüben, mindent szívesen eszik, de főleg, édes legyen:)) Anyatejcsi is még van szerencsére, bár fogas babának adni kicsit fájdalmas:)))
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak kicsit elhavazva....

Először is óriási gratu neked Ildi a kis Gáborodhoz, aki nem is olyan kicsi baba! Remélem lassan otthon vagy már, és Fanni is jól tűrte ezt a pár napot nélküled! Az oroszlán jegyű gyerekről meg már tudok mesélni elsőkézből.... Hát elég nehéz eset az tuti...

Esztó! Jó ,hogy apudat kiengedték! Remélem azóta nyaraltok már és az is jól sikerül! Kitartás a fogzáshoz! Csak kibújnak lassan azok a kis rágófogak!

Gabo! De jó, hogy minden rendben van odabent! Elhiszem, hogy megijedtél a barnázástól, e úgy látszik a pihi is jót tett. Te akkor vhogy március végefelé vegy kiírva, ugye?
Álmos édes lehet a dumájával! Én is imádom, ahogy RÉka mondja a magáét... Ráadásul tök sok mondókát, dalocskát kezd el magától mondani. Meg vagyok lepve, hogy mi mindenre emlékszik. Ami a kedvencem: Hát persze... És amit utálok, mert mindig hiszti közben hajtogatja: Ne mondj ilyet aja!

Kora! Gratu nektek a szobatisztasághoz!

Mérnökasszony! Édes lehet Eszter a kis örökmozgó!
Twist! Ügyik vagytok hozzátápival! Gratu az első fogacskákhoz! Nálunk voltak szünetek néha a 2-2 fog kibújás között. De volt, hogy folyamatosan jött RÉkinek. Kitartást hozzá, készülj fel lelkileg, hogy most egy éven keresztül elég sokszor lesz hasonló "élményben" részed.

Annaemma! Kitartás a végéhez! Már nincs sok idő vissza, és csak tudja a pöttöm, hhogy mikor is kell kijönnie! De elhiszem, hogy már szívesebben lennétek kettőben.... Nem véletlen ez a természettől: a végén már nem is érdekli az embert, hogy fáj-e vagy sem, csak jöjjön már ki vhogy! :wink:

panna1
 
 


Na és akkor rólunk:
Réka túlélte sikeresen az apai nagyszüleivel a sátorozást. Mondjuk szobatisztaságban visszaesés volt, meg mikor elhoztam, aznap este 35 szúnyogcsípést számoltam rajta (nem tudom, hogy miért nem lehetett odafigyelni a bekenésre, külön szóltunk :evil: ), lassan elmúlnak a nyomok. Mikor elhoztam, másnap sokat tüsszögött, náthás lett, vagy még ott fázott meg, vagy aznap éjjel, mert akkor 2x bepisilt még annak ellenére, hogy szobatisztán hagytuk ott a gyereket... Még most kászálódik kifelés a náthából. Orsszívás is már csak párszor kell neki. A lényeg, hogy mindennek hatására olyan szinten anyás és hisztis let RÉka, hogy elég nehezen viselhető. Tök sokat nyafog, nyávog szinte mindenen, pedig előtte nem volt ilyen.
Többiek: Ti hogy kezelitek amúgy a hisztit? Nálunk ilyenkor folyamatosan "anya ölbe" kérése van, ha pedig mondok valamit, pl menjen a szobájába, vagy hagyja abba a hisztit, akkor "nem,nem akajom" a válasz. Kész vagyok tőle teljesen, férjem méginkább, az ő reagálása meg teljesen kiakaszt engem, szóval ördögi kör... :cry: Nem túl rózsás a helyzet. Nagyon remélem, hogy a teljes gyógyulással alábbhagy ez az anya-mánia is. :? Anyum jövő héten itt lesz, szerintem az is segít majd. Persze az anya-mánia pozitív oldala, hogy tök sokszor odabújik hozzám RÉka, megsimogatja az arcomat, puszit ad, átölel, szeretget, és mondja,hogy "szejetem aját" :P . Ilyenkor olyan kis imádnivaló!
Ja, és teljesen szobatiszta lett, nem kell pelus éjszakára sem, szól ha pisilnie kell. Csak a bugyit-nacit nem tudja még letolni, ebben segíteni kell neki.


Én rendben vagyok, kezdek már hányingerezni, étvágyam közelít a nulla felé. Van, hogy kisebb adagot bírok csak megenni, mint RÉka. Remélem, hogy még 1-2 hét és túl leszek a rossz részén.
Valószínűleg szeptember elején megyek dokihoz megint, akkor mérni is fog, meg kapok papírt, amivel jelentkezhetek a védőnőhöz is.

Házépítésünk is folytatódik: Végre lehőszigetelték a tetőt, készül a kerítés (egyenlőre az alapja) is. Csak néha sok a hisztis kismanóm mellé még az emberekre is felügyelni, mert apának néha azért a saját ügyeit is vinni kell, ilyenkor én irányítom a melósokat. Tegnap pl. éppen ezért Réka egyszer bepisilt és egyszer bekakilt, mert én hátul voltam, és mire meghallottam hogy szól, meg visszaértem, addigra már nem bírta tartani... És ilyenkor sír a Drágám, hogy mit csinált. Én meg vigasztalom, hogy ez nem az ő hibája, hanem anyáé.

Na megyek aludni, mert ilyenkor este egyre inkább kerülget róka-koma, jobb lesz ha lefekszek!

panna1
 
 


Panna: Szegény Rékuci, akkor nagyszülői kiképzésben volt úgymond része és elhiszem, hogy nagyon anyás lett utána, anyával mégiscsak sokkal jobb. 35 szúnyogcsípés, szegény, viszkethetett.
Gratula, hogy jól haladtok a házzal. És hogy a babuci jól van odabenn:) Hol fogsz szülni terveid szerint? Itt a közelben van a Kistarcsai kórház, a Hatvani és a Váci.

Tegnap nagyon rossz esténk volt, órákon át keményen sírt Dorka és nem tudtuk, hogy mi baja van. Mindent megpróbáltunk. Végül apa hasán aludt el ringatás közben, mint kiskorában. Én meg úgy kikészültem, hogy eldőltem, mint a zsák. Lehet, hogy még egy fogacska van útban?....
Vendég
 


Twist!
Simán lehet, hogy máris indul a követkző fogacska-pár. De inkább az legyen, mint valami készülő betegség!

Én BP-en a volt MArgit-kórházban fogok szülni, ott van a dokim, meg RÉka is ott született. És elégedett voltam mindennel. Majd időben elindulunk :D

panna1
 
 


Panna, az nagyon jó kórház!:)

Evés közben sír Dorka. Eszik boldogan, aztán nagyon sírni kezd. Aztán ha elpakolom az ételt, akkor azért sír, mert még éhes. Elmúlik neki a fájdalom és újra nyitja a száját, mint egy édi madárfióka:) Mivel hatalmas étvágya van, nincs hasmenése, láza, amúgy jókedvű, tehát nem gyanakodnék betegségre, csakis a fogzásra. Most is bekentem neki Dentinox-szal, alul és felül is és hipp-hopp elaludt. Fogzás gyanús...
Vendég
 


Twist!

Akkor tuti az! Emlékszek RÉkának is volt ilyen. Persze ő már akkor darabosat evett, nem csak pépeset, és ha ráharapott valmire ott ahol a fogacska bújt, akkor keserves sírásba kezdett, és már nem akart enni tovább.
Dorka már eszik darabosat is, vagy csak teljesen pépeset?

panna1
 
 


Panna: én még nem mertem darabosat adni neki, nem is tudom mikortól kéne.

Jöttök ma Veresre? Lesz kamionos felvonulás a Fő utcán, oda mindenképpen kinézünk, sosem láttam ilyesmit itt:))
Vendég
 


Jaj, tudom mit szerettem volna mesélni: megkóstoltuk az ország tortáját a Sulyánban, szilvásgombóc torta. Nagyon fini!

Itt találtam egy honlapot, ahol minden rajta van Veresegyházi életéből, riportok stb. Még az ország tortájáról is van riport és a programajánlót is érdemes megnézni.
http://www.veresi-tv.hu/
Vendég
 


Twist!

Én kerestem a programokat, de nem találtam semmit sehol. Vagyis ilyen kamionos felvonulást abszolút nem.
Mi voltunk már bent Veresen dél körül (egy ismerőssel akkor kellett találkoznunk az M3-nál), fagyiztunk, sétáltunk egy kicsit, és hát mi is beszereztünk 2 szeletet az ország tortájából :lol:
És nagyon jó, hogy benéztem ide, mert a kocsiban felejtettem a sütit :oops: . És arról jutott eszembe, hogy olvastam, hogy megkóstoltátok....Remélem ezt a 3 órás aszalást azért kibirta, és nem lesz még semmi baja....
A szökőkútnál lent láttam a táblát a programokról, és igazán holnap lesznek érdekesebb dolgok, amire mennénk is. Csak mi holnap reggel indulunk Szombathelyre, mert megyünk lagziba, úgyhogy ebből kimaradunk.
Pedig jó lenne már személyesen is találkozni veletek!

Na megyek, mert még elő kell túrnom a szép ruhákat a dobozból (ugye ezeknek még nincs helyük, amíg nincsenek meg a beép. szekrények), vasalok, meg pakolok össze lassan.
Réka meg az apjával odakint lapátol :lol: . Egy része készen van a kerítésnek, ami támfal is egyben, és amögé töltik vissza a földet. Gondolom Réka nagy segítség neki :wink: :lol:

panna1
 
 


A főúton, ahol a zenélő szökőkút van, ott van az átjárónál egy tábla, ott a kamionos felvonulás híre. De amúgy a veresi tévén úgy néztem a hírek között, hogy csak este lesz és discós felvonulás, azt már nem várjuk meg.
Mi is voltunk délután országtortázni. Vettünk 4 szeletet:) És a pékségnél délutáni sütésű friss kenyeret, ha már a kenyér ünnepe van:)
Holnap úgyis piacozunk, majd megnézzük milyen programok vannak.
Jó kis hétvégétek lesz, nem fogtok unatkozni:)

Ildi: majd nagyon várjuk a képeket a piciről!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük először is Gabinak,h bemásolta az smst, utána pedig mindnekinek a nagyon kedves jókívánságokat!!!

Gábor nagyon jófej gyerek, 3. napon már 90-eket evett, majdnem születési súllyal jöttünk haza, itthon is 3 óránként kel fel enni :)

Teszek pár képet ,próbálok jönni majd olvasni is!!!

Kép Kép Kép
Vendég
 


Ildi, nagyon gyönyörű a kisfiad, olyan kis elégedetten mosolyog:) Gratula a jó evéshez, és persze így tovább tud aludni is, ha ilyen jókat kajál. Ügyik vagytok!
Összeszoktatás jól megy Fannikával?
Vendég
 


Szia Ildi!!!

Alig vártam már hogy halljunk felőletek! :)
Hogy vagytok??? Nagyon édi Gábor!!! :)
Hogy teltek a kórházas napok, Fanni hogy viselte? Tetszik neki a tesó??? Jaj, annyit kérdeznék... tudom nem nagyon érsz rá... :)

Nekem változott a program, csak 25.-én megyek be, és 26.-án érkezik Majám...

Gratulálok mégegyszer!!!! :D

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna: Az Uzsoki mint egy szálloda, nem mondanám kórháznak-zöld a műtősök ruháján kivül sehol nincs,kaja tök jó,minden ott dolgozó kedves,rendes ,segitőkész ,aranyos.
24-órás roomin-in szuper,látogatások lazák (délelött 10-11:30, du.15-19).
Én végül nem Afinál szültem mivel nem ért be,az ügyeletes is nagyon kedves volt!
Mi jól vagyunk,Fanni tesóval tök jól van,velem is már kezd kibékülni,nekem kell őt megszoknom újra,de még sokat van nagyiknál délutánonként.
Drukk Nektek!!!
Vendég
 


Anna: Akkor már csak pár nap és Majácska megérkezik, de jóó!:) Hol fog aludni? Lesz külön szobája? Második babánál biztos nagyobb fejtörést okoz a dolog. És nagyon izgi:)

Ildi, örülök, hogy jól sikerült a kórházi bentlét és hogy már ilyen szépen felújították az Uzsokit:) Sok tejcsit kívánok!
Vendég
 


Ildi! Örülök hogy ilyen klasszul alakultak a dolgok, és hogy jól vagytok! :) NAgyon kíváncsi vagyok hogy milyen a kórház... Biztos szép meg minden, és bízom benne hogy a személyzettel is jóban leszünk. :)
Fannival pedig a legjobbakat!!!!! :) Biztos hamar összerázódtok, és szuper lesz minden!

Twist! Nálunk úgy alakul ez a szobadolog, hogy van egy gyerekháló és van egy játszószoba.... Eleinte éjszakára mondjuk nem lesznek egy szobában, azzal kicsit várunk még.... Aztán majd úgy lesz ahogy hozza az élet, nem ragaszkodom az ötletemhez, bár sztem jó lenne így, hisz Emma nincs kötve a kicsi alvásához stb, játszhat amikor akar.! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Ildi,
Hatalmas gratuláció ismételten! :)
Csodálatosan szép baba Gábor, olyan kis kisimult az arca :) Nagyon édesek Fannival! Örülök,hogy minden rendben alakul!

Anna,
Nagyon várom már a kis Maja képeket is :D Kit fogsz értesíteni majd az örömhírről? :) Szívesen megírom a csajoknak ha még nem szóltál másnak. Hm?

Twist,
Gratula a fogacskákhoz meg a kajáláshoz! :)

Én kicsit be vagyok sokallva, mert úúúúgy vártam ezt a hosszú hétvégén, most meg már alig várom,hogy vége legyen. Ugyanis szerda óta krízis helyzet van a cégnél, összeomlott a rendszer és Szabolcsom látástól vakulásig dolgozik. Szó szerin. Reggel megy és 10-11kor jön, de tegnap éjjel fél 1ig kellett bent lennie. Persze többen vannak bent, nem csak ő. Ma is bent van, elvileg talán most már alakul a helyzet, de kíváncsi vagyok hogy ez még most meddig tart jövő héten. Baromira fáradt vagyok most így egyedül Andorral. Sokat kell vele kimenni, ahol állandóan utána kell rohangálni, mert mindenhová berohangál (nincsenek megcsinálva itt még a kapuk a házaknál), és hát a házimunkával sem haladok rendesen.
Ebéd után meg persze próbálok aludni, míg ő is alszik, mert különben összerogynék d.u. 5kor. És fáradékony vagyok, pedig ez csak a 11. hét. Mi lesz később? Remélem erőre kapok majd, na meg ez a meló dolog sem tart örökké.
Jah, és visszatért az émelygésem. Tegnap igggen durva volt és most sem kellemes. VAlahogy a d.u.-i alvás után rosszabb lesz.
Nah, nem panaszáradatot akartam írni, csak ez van :) ezért nem nagyon jöttem a napokban.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: