Új privát üzeneted érkezett!

Na sziasztok!

Hát mi meg most ertünk haza anyóséktól!

Falevél gratula a vizsgához!

A tali tényleg jól sikerült és köszönjük Mandulának a felajánlást!És a vizet! :wink:

Hát fényképekre én is kíváncsii vok!
Ja mikor eljöttünk mi sem csináltunk egy géppel sem közös fotot!Na majd Timcikééknél! :wink:

Kép
mogyoland
 
 


Kép 1

Kép 2

Kép 3


Kép 4

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép 5

Kép 6

Kép 7

Kép 8

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Jó fotók!

Tetszenek nagyon !
Apa is most tanulmányozza a gépet úgyhogy legközelebb én is tudok fotózni!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Teszem fel az összes képet, amit készítettem! 25 db!!!

Nagyon örülök, hogy végre találkoztunk, öröm volt megismerni Benneteket! :-)))

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


És a második adag:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Hát ennyi!
Nagyon jók szerintem!
A többi is ami már felkerült!

Manó!
Külön köszönöm azt a klassz fotót! :-)))))))))))))) És nagyon örültem, hogy megvártál és tudtunk beszélgetni! :-))))

Sajnálom, hogy mindenkivel nem tudtunk találkozni, de majd legközelebb!

Mandula!
Nagyon hálásak vagyunk a lehetőségért! :-))) Nagyon köszönjük a türelmet, a kiszolgálást és a kedvességet!

Sok puszi Mindenkinek!
Noémi és Bálint

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!

Az Uram most viszi fel a Honey-hoz a DVD-ket! :-)))

N.

És nem tudom, hogy mondtam-e, hogy természetesen mi is nagyon köszönjük a kutyusos mesét! :-))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!

És Brigi!

Várjuk a receptet! :-)))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép Édesek, nem? Kép Még mindig! Kép Kriszta és Aziz Kép A család Kép Kicsit messze lakunk egymástól, de barátok leszünk! Kép A jóbarátok! Kép 3-an párban! Kép 4 pasi! Kép Ülööök!

Na most így hirtelen ennyi!
Recept jön!
ADRI: MÉGEGYSZER NAGYON KÖSZIIIIIII!
Vendég
 


Jaj, Nóri, nagy gratula a sikeres vizsgádhoz!!!
Vendég
 


Szuperek a képek, és a tali is biztosan szuper lehetett. :D :D :D
Jó lenne esetleg, ha a képek mellé írnátok, h ki kicsoda, mert nem sikerült minden anyukát és babát belőnöm :oops: (főleg a babákkal vagyok gondban :oops: )
Borsika, sikerült végül elmenned???
Tavasszal remélem már mi is tudunk menni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Igen, ott volt Borsika is, csak akkor úgy belendültünk a dumcsizásba, hogy nekem is már akkor jutott eszembe, amikor elment, hogy egy db képet se csináltunk! :(

Egy kis segítség!
Az a kép, ahol apuka is van, a Mogyó család Ágikával.
A piros-fekete csíkos felsőben Kriszta látható Azizzal!
Szőke hosszú hajjal Adri, ő volt a házigazda!
Manó magasnyakú fehér pulcsiban volt, és Bende kis kantáros farmer nadrágban.
Noémi a mindig vigyorgó csajszi Bálinttal!
Timcike kisfia pedig a Nike melegítőben látható!
Remélem ezzel segítettem!
Vendég
 


Köszi, így már sokkal másabb. Ágiékat ismerem személyesen még a kórházból :D
Nagyon irígy vagyok ám :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! Örülök, hogy megismerhettelek Benneteket! :D
Mégegyszer köszönöm, hogy eljöttetek és nagyon szívesen, máskor is! :wink:

Nóri! Nagy gratula a vizsgádhoz! Ügyes vagy!

Nagyon jók lettek a képek! :D

Sajnos nem sok képet csináltam, mert lemerült a gép időközben. :oops: Azért, ami van azt én is felteszem:

Kép

Kép Manó + Bende

Kép Noémi + Bálint

Kép

Kép Kriszti + Aziz

Kép

Kép

Kép
Kép
mandula82
 
 


Na csajok,most en jovok,megint lekoroztetek.Mi kb egy oraja ertunk haza,hisz meg nagy bevasarllast is le kellett tudnunk. :( Atticy nagyok kifaradt.Hisz egy nap min.3x szokott aludni,es ma csak 2x aludt nagyon keveset.De most edesen szunyal. 8)

Sajnalom,h.2 anyucit meg a ket picurkajat nem ismerhettem meg szemelyesen.Remelem,h.a jovo honapban csak sikerulni fog,mikor nallunk lesz megrendezve a nagy tali. :roll:

Nagyon jol a ereztem magam,csak nagyon hamar elrepult az ido,es nem mindenkivel tudtam sajna beszelni....meg babazni. :(

mandula-szuper hazigazda voltal!!!!!Nagyon koszonom az Angyalkat,nem gondolod,h.tulzasba vitte egy kicsit az Angyal a dolgot? :roll: Meg persze a vendeglatast is.Szuper volt.

nagbri-kerem a receptet.Imadnivalo volt a kiflid.

Ki is sutotte a mufint?Na inkab en mafint esorkiflit ettem.Egyiknek sem tudtam ellenallni. :lol: :oops: Puzilom a kezeit akik kesziktettek. :wink:

Minnya dobok kepket.


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hú lányok, irigykedek ám most rendesen!!!!!!!! :D Olyan szép ez a sok kisbaba! Látszik, hogy jó volt a hangulat...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ennn! Remélem, hogy majd Benneteket is megismerhetünk! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ennn: Legközelebb úgy csináljuk hogy ti is ott lehessetek, jó?

Mandula: Jók a képek! És tényleg kösz a lehetőséget! Azért így jobb volt, mint vhol kint lett volna! :D

Timcike: Receptet holnap írom ide, ha nem gond, ma már lusti vagyok hozzá!
Képzeljétek, Daninak még itthon is nagyon jó kedve volt! Akkorákat nevetett! :lol:

Ja, igen, a muffin is nagyon fincsi volt, és ne hagyjuk ki Adri szendvicseit se, Bence élen járt a pusztításukban, na meg persze én is! :lol: :oops:
Vendég
 


Nóri: legközelebb te is biztos ott tudsz lenni Sárikával! És akkor lesz még egy kislány, hogy össze ne vesszenek ezek a pasik azon egy szem kislányon, Ágikán. Gondolj bele milyen jó soruk lesz a csajoknak! Ennyi pasi közt!!! :lol:
Vendég
 


Timci! Szerintem nem vitte túlzásba az angyalka. :D A muffint Manó csinálta! A receptekre én is kíváncsi vagyok! :wink: Amúgy nagyon szívesen! :D Ádit nekem sem kellett ma este altatnom. :lol:

Nóri! Legközelebb remélem nem esik pont akkorra a vizsgád, de akkor meg úgy időzítünk, hogy Ti is ott tudjatok lenni. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


valamikor febr.elején majd kell mennünk szemészetre, de szerintem addig is megyünk majd anyumékhoz biztos, meg utána is. Csak nekünk inkább a hétvégék jönnek számításba, mert apa dolgozik.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Brigi! Örülök hogy ízlett! Elküldjem a receptjét? :lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 



Nori-GRATULALOK!!!!Ugyes vagy! :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

En nagyon elvoltam a 3 pasitol ragadtatva,ez latszik is,mert szinte csak oket fenykepeztem. :lol:

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép Kép Kép KépVedul Agica is csatlakozott a fiuk klubjaba. :lol:
Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hat ennyi lenne.Szep almokat kivnok mindenikotoknek,es millio puszi! :wink:
Egyebkent,olyan kod volt,h.ha Attila nem ment volna elottem,kocsival akkor tuti csak 30-al jottem volna hazafele. :oops: Nem lattam a savokat meg igy sem... :(


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hű tényleg jó képek és ,hogy Ágika vigyorog mindenhol! :roll:
És a pasik nagyon jók meg hát mi is jók voltunk!
Ja és egy kép negyon tetszik ahol Ádi fogja a fejét és gondolkodik! :lol:
Timcikéjéban azt hiszem a 8-ik kép!

Mindjárt rakok fel én mert tegnap sikerült készíteni itthon az új géppel!



Kép
mogyoland
 
 


egyszer csak elfogy az az ujj!
Kép

fürcsizek
Kép


jóllakottan
Kép


ez csak úgy Kép



Kép

no comment Kép


Kép




Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Timcike, Borsika, rossz, hogy el kellett jönnünk addigra, mire odaértetek és nem találkoztunk! :( Legközelebb remélem, nem lesz semmi egyéb, és akkor személyesen is megismerkedhetünk! :D Na meg ott lesz Falevél és Ennn is, meg mindenki! :D

Mandula, a szendvics receptje nekem is jöhet! :lol:
és tényleg még egyszer külön köszönet mindenért. Nagyon klassz volt! :D

Muffin... mindjárt megkeresem a receptet. Örülök, hogy ízlett, most csináltam ilyet először. Apának is ízlett, neki 2 db-ot hagytam. :? Reklamált is rendesen! :?

Nagbri, a sörkifli receptet én is várom... :) Nagyon fincsi volt! :D

Tündériek ezek a gyerkőcök! :D :D :D :D :D :D :D :D

Most mentettem el a képeket, kb fél órája ezt csinálom! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


és akkor a recept:

Almás muffin

Hozzávalók:
1 alma
24 dkg liszt
1 teáskanál sütőpor
1 teáskanál fahéj
1 csipet só
9 dkg cukor
0,5 dl növényi olaj
1 tojás
1,25 dl tej

Elkészítés:
A sütőt 190 °C-ra előmelegítjük, a muffinformákat kivajazzuk.
Az almát megmossuk, meghámozzuk és apró darabokra vágjuk. A lisztet egy tálban összekeverjük a sütőporral, a fahéjjal és a sóval. Egy másik tálban összekeverjük a cukrot, az olajat, a tojást és a tejet. Hozzáadjuk a lisztes keveréket és az almadarabkákat, jól elkeverjük.
A masszát a formákba töltjük, 20-25 percig sütjük. ebből a mennyiségből 12 db lesz.

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Agicanak meg mindig gyonyoru szemei vannak. :wink:

mano-en is szivbol remelem,h.megismerju egymast.Mostmar ez nem rajtunk mulik,hanem a gyerkocokon,mostmar Ok diktalnak nekunk. :lol: :wink: Koszi a receptet. :wink:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sörkifli:

0,5 kg liszt
10 dkg margarin
1 tojás (fele a tésztába, fele a kiflik tetejére)
2 dkg élesztő
2-2,5 dl tej
1 evőkanál só
1 kávéskanál cukor
A lisztet a margarinnal elmorzsoljuk, 1 dl tejet a cukorral és az élesztővel felfuttatunk
Hozzáadjuk a fél tojást és a sót, és annyi tejet, hogy nyújtható legyen a tészta.
Fél órát pihentetjük, utána 6 db gombócot gyúrunk belőle, és ezeket egyenként tányér nagyságúra nyújtjuk. Megkenjük őket vagy vajjal, vagy mustárral, és 8-ba vágjuk őket (kis háromszögek ha mindig felezed a tésztát)
A virslit én először félbe vágom, utána megint, majd 3 részbe. Szóval egy virsliből 12 db kiflibe való lesz!
Összetekerjük, megkenjük tojással, szórunk rá sajtot, és kivajazott tepsiben megsütjük. Közepes lángon.
Hát remélem érthetően írtam le!
Ha nem csak szóljatok nyugodtan! :lol:
Vendég
 


Mogyó: Nagyon jók a képek!

És Manó, igazad van, gyönyörűek ezek a gyerkőcök! :D
Tényleg, mi volt a tornán?
Vendég
 


Hol van mindenki??? :(
Vendég
 


Hétvégi pihenés. :wink:

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ne már! Úgy hiányzik mindenki! És különben is, így hogy beszéljük meg a jövő hetet??? :lol:
Vendég
 


Na már a jövőhéten is talizunk!
Nem is rossz ötlet!

Egyébként újra meg újra megnézem a fotokat és mindig jókat mosolygok rajta!

Borsika mikor ment!
Fogadok ahogy eljöttünk! :?
Na majd legközelebb remélem mindenki látja egymást azért!

Nyáron mikor jön a Kriszti haza Azizzal akkora is tervezünk egyet!

Kép
mogyoland
 
 


párom is jól érezte magát ahoz képest ,hogy egyedül ő volt "férfi" a fiúk közt! :D :lol:

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Kriszti azt mondta, hogy júliusban! Szóval akkorra mindenképp időzítünk egy talit!
Örülök, hogy a férjed is jól érezte magát!
Borsika kettő körül jött, ha jól emlékszem!
Vendég
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
maci1981
 
 


Nagbri. jók a vonalzóid!

Kép
mogyoland
 
 


MOgyo: Köszi! Az este ráértem, aztán beújítottam!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát mi is elvoltunk voltak rokonok,anyósék hoztak rengeteg ruhát mivel most akció van az auchanbe és bevásároltak neki! :lol:

Sehol senki amugy!

Brigi:holnap probálom ki a sörkiflit!

Ja ma is meg tegnap is tejespitét sűtőtem mert nem tartós tejet vettem azt hiszem mostanában nem sütők!Csömöröm van már belőle!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Akkor ezek szerint érhetően írtam le!
Azért majd számolj ám be róla, hogy hogy sikerült!!!
Hát mindenki jól eltűnt! :(

Adri, mi volt a suliban???
Vendég
 


Hahó!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat! :-))) Most sikerült az összes képet lementem. :-)

Nagbri!
Kérdeznék vmit. Láttam, hogy van olyan virágocskátok, amit a Libero küld. Mi is várjuk már. Ti mennyi idő után kaptátok meg? Mi már több, mint 5 hete elküldtük az 5 figurát, de még sehol semmi... Már úgy várom, azért kérdezem, hogy ha Ti viszonylag hamarabb megkaptátok, akkor rákérdezek a megadott telefonszámon, hogy mi a helyzet a miénkkel. :-)
A receptet köszönjük! :-)))
És tényleg jók a vonalzóid! :-)

Manó!
Megnéztem az iwiwen, 17 közös ismerősünk van. :-) Amin viszont ledöbbentem, hogy kíváncsiságból megnéztem, hogy a férjeddel mennyi van és 48!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))
Milyen tornára mentél? N. Krisztihez?

Honey!
Tegnap hevesen integettem Nektek délután! :-))))))))) Láttál? Kocsival jöttetek haza. Mi újs a kutyussal?


Lányok!
Én tegnap csináltam egy nagyon klassz és egyszerű túrótortát! Leírjam? Nagyon jó, csak picit drága, mert egy kiló túró kell bele!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi. Hát nekünk is volt legalább annyi idő, de nem tudom pontosan mikor küldtem el. Ráadásul én csak két figurát mellékeltem, mert nekem annyi volt, mivel moshatózunk ugyebár. De nagyon rendesek voltak és elküldték.
Dani nagyon szereti!
Szerintem várd még meg a jövő hetet, és csak utána telcsizz! Szerintem nálunk is hasonló idő telt el!
A tortát azért írd le, itt nálunk mindenki szereti a túrót!
Vendég
 


Köszi az infot! :-)

Itt a recept!

Túrótorta tészta nélkül

Hv:
15 dkg puha vaj
1 bögre cukor
2 csomag sovány túró /egyenként 50 dkg/
1 evőkanál liszt
1 evőkanál citromlé
1 csomag vaníliaízű pudingpor
4 tojás
vaj a formához
porcukor a hintéshez

A sütőt felmelegítjük 200 C-ra. Kivajazzuk a 24 cm átmérőjű tortaformát. A vajat elkeverjük a cukorral túróval, liszttel, citromlével és a pudingporral. A tojásokat egyenként hozzákeverjük.
A túrómasszát a formába öntjük és a sütőben 45 percig sütjük. A süteményt kicsit lehűlni hagyjuk, kivesszük a formából és megszórjuk porcukorral.

Mazsolát is lehet hozzá tenni.
Én több, mint egy órát sütöttem, mert a tűpróba alapján 45 min után még eléggé folyós volt.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszi Noémi!

Beszámolok amint sütöttem ilyen tortát! Nagyon klassznak tűnik!
Vendég
 


Sziasztok!
Elkapott a sárga irígység a képeket nézegetve. Látszik, hogy jól éreztétek magatokat. És a babák hihetetlen gyönyörűek! Főleg ahol a 3 fiú ül a szőnyegen. Meg ahol fogják egymás kezét a babák.

De látom Zalán nem csak korban a legkisebb, hanem súlyra is. 10 hetes és még csak 5100 gr. 3850-el született, de nem egy zabagép.
Az interneten olvastam, hogy az Ifjúsági Otthonban van Baba-mama klub. Igaz ez? Jár vmelyikőtök?

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Szia Norri!

Tényleg nagyon jó volt a tali, de legközelebb talán ti is el tudtok jönni Zalánnal!
Szerintem nem kicsi a súlya neki sem!
A Baba-mama klubról én sajna semmit nem tudok!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?