Új privát üzeneted érkezett!

Írok augusztusi bejegyzést is, csak hogy legyen:)

Panna, megy az építkezés, munkások felvonultak? Nálunk is megy a betonkeverő ezerrel, aztán a fiúk bejönnek a házba és mindent összejárkálnak, a fürdőszobát óránként takarítom és a nappalit is. Persze a lényeg a jó eredmény lesz:)

Puszi a többieknek is, lépek, mert sír Dorka
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :)

Panna,
HATALMAS (halk) gratula!!!

Twist,
Ez megérzés volt,amit legutóbb nekem írva szántál? ;)

Akkor ezennel egy hír:
IGEN, naptár szerint 7+3 napos kismama vagyok!!! :D
Nem mertem elmondani mind máig, ugyanis ma voltam először dokinál.
Van baba, volt szívhang!!! Viszont tegnap este nagyon megijedtem, ugyanis este volt egy csöpp barnázás. :( Gondolhatjátok, hogy mit éltem át, nem bírtam onnantól semmire sem gondolni, tv-t nézni miegyebek. Kész voltam!!! De másnap azért bizakodtam, hogy nem történhet meg velünk ismét a tragédia, mert valahogy éreztem is,hogy csak kell ott lennie valakinek, meg nem volt azóta barnázás (LEKOPOGOM).
De ezennel kaptam Ultrot és 2X1-et kell szednem.
2 hét múlva pedig ellenőrző UH.

Azért meggyugodtam, de totálisan szerintem majd a 12. hét után fogok (vagy ha majd a kezemben tartom a picit).
Amúgy pedig a petezsák naptár szerinti 7+3 napos, a baba viszont csak 6+4. Doki szerint normális, lehet később indult be vagy fogant, illetve még szarakodás volt az UH géppel is, mert valami nem volt tökéletesen beállítva rajta és így nehezen volt kivehető a baba, ezért még az is lehet,hogy csak nem látszott jól és a baba is naptár szerinti méretekkel rendelkezik. Hát engem csak az érdekel, hogy rendben legyen. Szóval azért még lehet drukkolni.
De remélem rendben lesz.

Esztó,
Remélem minden rendben lesz és nem nagy a gond. Gondolok Rátok!

Anna, Ildi? Hogy vagytok ? Lehet már babáztok? Azért csak jelentkeztek! Sms jöhet nekem a jó hírről! :)

Szilvi, Kora? Mizujs Veletek?

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Új névvel ismét itt :)

Panna, Gab : Hatalmas Gratula!!!!!!!!!! Nagyon - nagyon örülök Nektek :)

Folyamatos a frissités a topicban :)

Mi még egyben, elvileg jövőhét szombatra vagyok kiirva, azt mondták a dokik,h nem várja meg de lassan úgytűnik mégis :)
Csütörtökön megyek Uh-ra.

Fanni 4 éves szülinapos kép :

Kép


Ildi
Vendég
 

 
 

Gyönyörüek a képek a gyerkőcökről :)
Esztó: Remélem már megoldódott amit nem akartál leirni, de gond volt!
Vendég
 


Fannigabi: vajon mire utalhat a név:)???))))))))))))))))
Szóval, Fannika nagyon szép kislány! Nagyon sok és szép haja van. Dorkámnak is úgy szeretnék már copfot kötni:)

Gabolino, szuper vagy!!! Igen, valahogy ráéreztem:) Szuper, akkor a 12. hét után hangos gratula! Utrogestan szuper, én is azt kaptam, nagyon jól segít, és fokozatosan szabad csak abbahagyni.

Dorkám szépen fejlődik, nagyon beindult most, cm-ben és súlyban is, majdnem 1 kg-ot hízott egy hónap alatt:) Ez a hozzátáplálás dolog nagyon bejött nálunk. Olyan étvágya van, hogy csak na....:) Alig győzöm. Volt, hogy éjjel 10-kor felkelt és nagyon sírt. Nem tudtuk mi a gond és kiderült, hogy iszonyúan éhes volt. És két doboz bébiételt bevágott (nem volt már időm főzni neki, ezért a vésztartalékot nyitottam fel). De szépen is fejlődik az ételtől, szóval, szuper minden.)
Vendég
 


Sziasztok,

Először is HATALMAS GRATULA GABI ÉS PANNA!!! :)
nagyon nagyon örülök nektek!!! Ne aggódjatok, minden rendben lesz érzem! :)
Twist, jól bejött a megérzésed :)

Ildi,
szüljéééééééééél már :) ugye írsz majd???
Drukkolunk Nektek is!!! kitartás!
Fanni szuperédes!Boldog szülinapot utólag!

Anna???

Mérnökasszony, Twist, a csajok nagyon édesek és szépek!
Hogy bírjátok a mindennapokat?

Jól megígértem, hgoy jövök és jól nem tudtam jönni...sajnálom :( egész héten tanfolyamon vagyok, reggeltől estig, egy vállalkozáson dolgozunk, majd meglátjuk mi lesz és akkor elmondom :)
A rossz az, hogy apum lassan 3 hónapja kórházban, nagyon nincs jól, most is intenzíven...eléggé megvisel. na de nem akarom lehúzni a hangulatot.

Suli...hát nem sikerült a matek, így február helyett júniusban lesz államvizsga,legalábbis remélem :? :roll:

Többiek???

na megyek, eldőlök, mert holnap korán kelek.

puszi mindenkinek!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jaaaaaaaj Gabi, vmelyik nap ha lesz időm megkeresnélek Dunakeszivel kapcsolatban :) mármint ahova költöztetek, azzal kapcsolatban :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, sajnálom a matekot, de majd legközelebb sikerül:)
Köszi, a mindennapokat jól bírom:) Repülnek a hónapok, mindjárt 7 hónapos lesz Dokra. Szerencsére a párom minden hétfőn-kedden itthon van szabin szeptemberig, így nagyon élvezem, hogy együtt a kis családunk:) A többi 3 hétköznapot meg valahogy eltöltöm. Sétálni már nem nagyon járunk, mert megjött a GYED és benzinre sem fog mostantól telleni sajnos:-(
Vendég
 


Gabi! Micsoda jó hír! Hát én is nagyon gratulálok neked a kis pocaklakódhoz! Szerintem picit előttem jársz, én most lehetek 5+4 napos. De majd holnap mondanak biztosat, mert holnap délután megyek a dokihoz. Te hova jársz dokihoz, hol fogsz szülni?

Esztó! Apud remélem rendbejön! Nem csodálom, ha kivagy. Jobbulást neki!
Én is sajnálom, hogy a matek miatt nem mehettél el az államvizsára. Gondolom már szeretnéd letudni az egészet. Ne bánkódj, majd legközelebb!

Ildi! Fanni nagyon szép! Megy a drukk, hogy induljon a szülés, én emlékszem olyan türelmetlen voltam a végefelé...

Twist! És még gyes-nél milyen rezhető lesz a különbség a gyed utalása után! Ügyes vagy hozzátápival! Apa most nálunk is sokat van itthon mostanság, végre sikerül nekünk is családi életet élni...
Melósok dolgoznak, persze: kertet, pincét... Addig jó míg a földszintre nem kell bejönniük... Utána én is takaríthatok majd ezerrel...

Férjem ma kinyírta a számítógép USB portjait. NIncs a gépemen net sem. Remélem sikerül vmi gyógyírt találnia, mert ha nem , vehetünk új gépet.

panna1
 
 


Sziasztok Lánykák!

Ildi,
Csodaszép Fanni! Mint mindig! Nagyon tetszik a kép! :)

Esztó,
Nagyon sajnálom az apukáddal történteket! Remélem rendbe jön!
A vizsga kellemetlen, de ne is törődj vele, majd meglesz!
Mit szeretnél tudni Esztó? Kérdezz bártan,hívj nyugodtan! :)

Panna,
De jó, hogy ilyen hamar mész már dokihoz. ANdorral én s így voltam, már a 6.héten először, mert akkor TBs rendelésre mentem és csak utána váltottam dokit.
Most is a Szent Istvánban fogok szülni, akinél Andort is szültem. Szeretem azt a dokinőt!Kedves, korrekt, jó szakember!Szóval hozzá járok magánrendelésre a 3.kerbe. Nincs messze amúgy innen. ÉS Te?Hogy vagy? Tünetek?

Nekem baromira nincs étvágyam, valszeg mert annyira savas vagyok,hogy csak nah! Elég car, de nem érdekel :D

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál, egyenlőre annyi, hogy picike peteszák, benne egy még apróbb maszattal :lol: . A lényeg, hogy nem méhenkívüli, és van ott "valami". mérni még nem tudta a doki, annyira korai. 4 hét múlva megyek megint, akkor már mér, meg ad papírt is a doki, indulhat a kötelező körút: védőnő, házidoki, vérvétel, stbstb.

Gabo! Én még egyenlőre jól vagyok (hátha léteznek még csodák és most megúszom), néha van olyan, hogy valamit úgy ennék, eszembe is jut, hogy mit, aztán mikor meglátom, inkább mégsem.... RÉkával is így kezdődött. Azttán a 7-8-9. héten elég ramatyul voltam. NÁnyinger, hányás, étvágytaanság, élmosság. Asszem ez az ami várható.... NA majd kiderül.
Én is a 3. kerületbe járok a dokimhoz, de a MArgitban szándékozok majd szülni (megint). Ott szülésza dokim.

panna1
 
 


Bocs, most hirtelen ennyi, mennem kell..
Jó hétvégét mindenkinek!

panna1
 
 


Panna: gratula a maszatkához!! Szuper! Nekem még az 5. héten semmi sem látszott a petezsákban, meg is ijedtem. Aztán a 6. héten dobozó szívű édes pici 7 mm-es kismanót láttak:) Meg is nyugodtam:)
Remélem, hogy még megvannak a kismama ruháid és Réka cuccai. Nem kellett továbbadnod a rokonoknak a babadolgokat?

Voltunk szombaton piacon, nagyon szuper nadrágokat vettünk Dorkának, még egy Scamp-es nacira is beruháztunk. 74-80-as ruhák kellenek már neki, most egy hónap alatt majdnem 1 kg-ot hízott és meg is nőtt rendesen, szupi!:) A 74-es rugikban nem tudja kinyújtani a lábait már, tehát elővettem a nagyobbakat (amiket örököltünk). Megyek is bébiételt gyártani, mert az étvágya szerencsére nagyon jó. És még egy jó hír, szeptemberben keresztelő lesz, úgy örülök, hogy sikerült elintézni, ragyogok:)))))
Vendég
 


Sziasztok!

Csak beugrani van időm, Emma nemigen hagy élni...

Fildi! Azt hittem már a kisbabó fotóját látom majd. Kitartás!!!! Én már eléggé odavagyok, minden bajom van, pedig már közel a cél. Hogy bírod?

Esztó! Sajnálom Apukádat! JObbulást! A vizsga meg majd meglesz!

Amúgy megvagyok, a dokim ha addig nem történik semmi 23.-án befektet és 24.-én akkor megcsászároznak. Olyan fura így előre tudni... De már most 3 kiló fölött van a kiscsajom, 38 hetesnek mérték, és félti a hegemet...

Emma szegénykém nem tudom hogy lesz el nélkülem... amikor mondom neki hogy lesz pár nap mikor nem leszek itthon egyfolytában csak azt hajtja hogy ne menjek el, hiába mesélem neki a sok csábító programot ami rá vár majd azokban a napokban... Apája biztosan agyonkényezteti majd, és itt lesz a sógornőm is segíteni... mégis odavan, és őszintén szólva én is... Nagyon nehéz lesz, főleg este és éjjel, mert olyankor csak engem fogad el...

Gabi, Panna! Azért szépen halkan gratulálok! Jó egészséget, és minden jót kívánok!!!! :) Látom azért mindíg lesz utánpótlás! :))))

És boldog szülinapot utólag is Rékának!

Na, mennem kell, Emma nyííííííg!

Jövök este ha tudok...

Kép
Kép
annaemma
 
 


Csak gyorsban:

Esztó: Apukádnak jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Anna:Én szombatra vagyok kiirva, doki pénteken vár vizsgálatra, szerintem inditani akarja majd, mert nálunk Fanni 10 nappal a kiirt elött született 4 kilósan anno.

Igaz,UH-n lassan 1 hónapja voltam akkor volt 2700 a súlya,gondolom,most is csinál uh-t.

Nem szeretném túllépni, nem tudok 2 naponta Fannival BKV-val ctg-re és egyéb dolgokra járni,ha pl.apa vidéken van (mint ma is).

Málnalevéltea,homeós golyókból kétféle, 2-3 órás játszóterezések, fel-le a harmadikra mivel itt nincs lift, takaritás ezerrel,stb,frontok- és semmi.

Türelmes gyerek csak én nem vagyok már az :)


Drukkolok,h nálatok is magától induljanak a dolgok majd!!!
Vendég
 


Fannigabi: nekünk is ez volt a baj, hogy naponta CTG-re kellett járni, nekem Pestre és nem volt aki elkísérjen. Veszélyben éreztem magam a végefelé. Hétköznap apuméknál voltam Pesten, hétvégén a párommal,így oldottuk meg végül.
De jó, akkor Annaemmával mindketten hamarosan babázhattok.
A nagytesókkal sok sikert kívánok, hogy bírják ki ügyesen, míg anyu pár napig nem lesz.

Esztó, remélem, hogy apukád jobban van!

Ma 7 hónapos Dorka baba és ma jött ki az első fogacskája is, vásárlás közben vette észre a párom.) A fogínyét áttörte egy pontban a kis fehér gyöngyöcske. Úúúúúgy örülünk neki!
Vendég
 


Ildi!

Homeós bogyóból ezek: Caulophyllum 30CH és Cimicifuga 30CH? Én ezeket tudom, felváltva naponta 1x5golyó. A málnalevél teát ittam Emmánál, de nem emlékszem hogy kell... megírod ha van időd?

Te is meg vagy hajtva rendesen ahogy írod, és mégis ilyen lusti ez a baba... Remélem azért beindul, próbáld szugerálni... (nekem az indítás a császár miatt ki is van zárva, szóval ha nem indul meg akkor tuti műtenek... )

Dorkának boldog hófordulót, és gratulálok a fogacskához!:) Mostantól majd vigyázhatsz a szopinál....

Kép
Kép
annaemma
 
 


Ezek,amiket irtál,csak 4*5 és 5 illetve 9 ch-ban.

A teát én napi 2*iszom, egy bögre forró vizhez 1-2 teáskanál fű.

Az a legviccesebb,h anno 30 hetesen meg azért volt para mert nyilt,rövidült,stb,most mikor kéne meg... :D

Oroszlán jegyű lesz a Drága,úgyhogy már most Ő a főnök kb.

Akkor pláne drukkolok nagyon!!!

Jön megint a meleg,na az nem hiányik Neked sem gondolom én már előre utálom.
Vendég
 


Twist: Hivj bátran Ildinek, rövidebb mint a nickem :D
GRATULA a fogacskához :)

Nálunk nagytesónak hoz a baba egy barbiet (nem ám egy sima barbiet hanem A Barbiet amit szeretne amúgy) meg minden látogatásra van eltéve egy kis ajcsi neki amit majd kereshet.
Igazából nappal ellesznek apjával vagy aki épp a soros, de este a min. 3-4 mese és átkarolva avlást nemtom hogy fogja nélkülözni arra a 4 napra.
Vendég
 


Nekem anno meg sem mozdult a méhszáj, és a kiírt napon császároztak, igaz, Emma faros volt, így nem is nagyon szerettem volna ha simán születik...

Köszi a tea adagot... holnap veszek!

Nappal Emmám is ellesz az apjával, meg a többi rokonnal akikhez elláltogatnak, nekünk is az este a veszélyes, ha az Apja megy át éjjel, hisztirohamban tör ki értem, nem tudom mennyit fognak így aludni... Szegények, mindkettőt sajnálom, meg magamat is, mert valószínű én meg odabent bőgök majd, hisz fel fognak hívni, hogy nyugtassam meg... ááááá.

Nálunk is lesz ajándék mikor hazajövünk, de a látogatásokra mit vigyek? Ötletek???

Kép
Kép
annaemma
 
 


Na ez az, elöre parázok attól,h mikor bejönnek meg mennek haza ott fogok sirni.
Amúgy is meg akkor még a hormonok is...
Mindegy,max hülyének néznek a folyosón :D

Nálunk lesz 2 kifestőfüzet (egy dinós és egy hercegnős),egy kisautó (a Villám egyik szereplője), illetve Dörmi Maci sütiszelet amit imád.

Az ajcsit pedig az első látogatásnál a baba adja oda :)

Éss most szombaton 30+ fős buli (apai dédi szülinap) akik,ha megvan a baba akkor bejönnek mind, ha nincs akkor nekünk kell menni,úgyhogy nyugi az nem lesz.

Pénteken jönnek fel,vasárnap mennek haza.

Illetve vasárnap lesz valami Kalandpark ?! veresen, ahová párom huga vinné Fannit ha akar menni. (tudtok erről valamit mert neten semmi nincs).
Vendég
 


Nem tudok kalandparkról... de érdekelne engem is.

Kifestő... Emma még kicsi hozzá, nem igazán értékeli, de a csoki/süti lehet jó.
Mi a baba ajándékát akkor adjuk amikor hazajövünk, legalábbis így terveztük. Szerinted jobb első talikor??? MOndjuk elég nagy amire én gondoltam( még nincs meg). Én egy ilyen babaápolós-etetős szettre gondoltam babával együtt... akkora dobozt behurcolni???

Te hol szülsz Ildi? Én az Uzsokiban.

Kép
Kép
annaemma
 
 


Én is Uzsoki :)
Afaneh doki és Kriszta szülésznő, akiknél Fannit.

Te kinél?

És asszem ma elkészitem a bábakoktél nevű cuccot, mert ma kiderült ctg-n,h szombattól nem kétnaponta hanem naponta kéne bemenni, 2 naponta magzatvizvizsgálat..

Na én ezt nem várom meg az biztos.

Nekünk mondjuk a Barbie dobozban is kisebb mint egy baba szett az biztos.
Esetleg szinesceruzák,gyurma,nem tudom mit szeret amúgy Emma?
Vendég
 


Afaneh szintén. :)))) De fura... :lol:

Mi az a bábakoktél???

Szülésznőnk nincs, mert egyfolytában esélyes a császár, így nem kerestem... :oops:

Szabad tudni ti mennyit szántok a dokinak, szülésznőnek? Priviben is jó... :roll:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Bábakoktél: http://www.babaszoba.hu/articles/Kik_is ... 0310134250

Nálunk anno véletlen ez a szülésznő volt ügyeletes és nagyon megszerettük,Fanni 1. szülinapjára is eljött a babazsúrra :)

Most pedig mivel össze-vissza tudunk menni ctg-re (mikor Zoli ráér,van kocsi és Fannival tud lenni) igy voltunk már este 10-kor,meg ma reggel 7-kor,igy az Uzsokiba járunk hozzá, az utsó terhes vérvételt is ő csinálta,igy eléggé jól jön,h van :)

Priviben ment a többi.
Vendég
 


SZülésznő ügyileg lesz aki lesz, ha kell majd egyáltalán.

Privi megy!

Kép
Kép
annaemma
 
 


Sziasztok!
Szoktalak titeket olvasni,meg már írtam is aszthiszem,csak megakadt a szemem az uzsokin, én is ott szültem kétszer is,császár volt,csak én márciusban szültem, pont folyt a felújítás,meg 2007-ben hábermajer a dokim.
berni77
 
 


SZia Berni!
Én örülök hogy már kész van a felújítás... már csak az hiányoza...
Lehet ekem is megint császár lesz, de azért örülnék ha megindulna hamarabb... Programozott volt neked? EZ olyan fura szerintem. :roll:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Egen,nekem is van olyan ismerősöm aki felujitás alatt szült ott-valami hihetetlen állapotok voltak.
De mostmár olyan mint egy szálloda, nagyon örülök neki (mondjuk meg is vártuk direkt,h kész legyen mire mennék kb.) :)
Vendég
 


Sziasztok!
Igen programozott volt a 38.héten,így is 3700gramm volt, és 57cm.
Hát brutál volt akkor a kórház,mondjuk én a császáros szobába voltam az őrzővel szemben, ott jó volt,meg a szülőszoba nagyon szép volt,meg az őrző is jó volt.
De most már túl vagyunk, már nemsokára 6 hónapos lesz a pici drágám:)
Fannigabi, és annaemma nektek meg kitartást már nincs sok hátra:)
Annaemma majdnem egyidősek a lányaink,az enyém 2 éves 10 hónapos.
berni77
 
 


És most már nem 12 órát kell feküdni császár után ,hanem 6 órával a műtét után fel kell kelni,hát az se volt valami kellemes!
berni77
 
 


Sziasztok!
Berni, üdv! Nekem is császár volt és 5-6 órával utána fel kellett kelnem, bejöttek éjfélkor és kísértek pár lépést, muszáj volt. Én másik kórházban voltam, de ugyanez volt a protokoll.

Drukk a finishez lányok!:) Nemsokára babázhattok:)

Képzeljétek, Dorka felült, azaz ülve játszott ma már. ANnyira örülök! Első fogacskája is kijött. Állandóan a szájában van a kezecskéje és vizsgálgatja, hogy mi lehet az. Meg is szúrta az ujját és sírt. Majd megszokja:)
Kép
Vendég
 


Hű Berni, jó nagy volt akkor a babád... mekkorára nőtt volna ha bentmarad végig???? És miért volt programozott, ha szabad tudni??? Ti merre laktok?

Én örülök hogy fel kell kelni a műtét után, én amikor Emma született alig vártam hogy kikelhessek végre az ágyból. Na persze nem volt valami kellemes, de örültem.
Azt tudja valaki hogy fájdalomcsillapítóval lehet e szoptati amíg nem történt meg a tejbelövellés??? Vagy nem lehet egyáltalán olyankor??? Én elhatároztam hogy most mindent és mihamarabb megteszek, mert Emmánál nem sikerült szoptatnom, csak két hónapig, az is borzasztó volt, 40 perc 10ml... :cry:

Én még nem láttam a felújított kórházat, de biztosan nagyon klassz meg szép. Igazából nekem az sem lett volna baj ha lepukkant, más dolgok számítanak szerintem igazán.

Dorkának gratulálok a fogacskákhoz meg a csücsüléshez is!

Ildi! Eltűntél tegnap... Csak neeeeeem????

Kép
Kép
annaemma
 
 


Hát engem engedtek szoptatni fájdalomcsillapítóval a kórházban. De egyre kevesebbet kaptam. Azt lehetett csak használni, amit ők adtak, engedélyeztek. Szuriban kaptam, később aztán vízben lehetett feloldani az ampullát és úgy meginni. Mikor a kórházból hazaengedtek, már nem szabadott szedni.
Vendég
 


Én csak egyszer kértem mikor Emmám született, akkor kaptam is még az infúzióba az örzőben, na az olyan klassz volt, egy pillanat alatt hatott, nem tudom mi lehetett. Mindenesetre ha lehet vele szoptatni, akkor az jó, és nagyban megkönnyíti a dolgom majd.

Kép
Kép
annaemma
 
 


Anna: Semmi...elfogyott viszont a cimicifuga 9 ch és 30-asat vettem hátha :)

Nálunk is az a para,h Fanni 10 nappal korábban született 3950 grammal,igy most remélem nem lesz 5 kg a gyerek...

Oké,sima szülés volt meg minden de akkor is,veszélyes az neki is,Fannit is úgy könyökölték ki a végén már a kis 36 centis fejkörfogatával -és a tesó fiú akik nagyobbak családon belül elvileg...

Az elöbb fájni kezdett a hasam,azt a vigyort :) Én röhögve megyek be szülni,annyira váro már,h induljon.

Nagyon türelmetlen vagyok de van rá több okom is.

Twist: Dóóóri de ééédes szép baba!!!
Vendég
 


Oh... Ildi! Azt hittem tényleg action van...
Remélhetőleg beindulnak mostmár a dolgok. Bábakoktélra beneveztél?
Hátha folytatódik a fájdogálás...

Tudom, nagyon hülye kérdés, de mikor elkezdődik, az hol fáj??? Csak azért kédezem, mert Emmánál semmi fájásom, semmim nem volt, így nem tudom mire kell számítani. A derekam szokott fájni, meg megfeszül a hasam, ennyi... :roll:

Kép
Kép
annaemma
 
 


A fáj nálam az amikor már nem fekszem le vele azzal,h majd ha lesz valami úgyis felébredek.
Tehát,ha már tényleg fáj (alhas).
De nekem mondjuk erre külön figyelni kell mert a fájdalomküszöböm nagyon magas.
Holnap doki,meglátom mit mond (uh nélkül nem jövök el az biztos,azt sem tudjuk,mekkora) és ha a vizsgálat (amit el tudok képzelni,hiszen Ő sem akar várni sokat) után sincs semmi akkor szombat du. koktél.
Vendég
 


Kíváncsi leszek mit mond holnap a doki... A kórházba mész? Reméletőleg ha más nem, némi változás beállt már, nemigaz!?
Én elkezdetm a málnalevél teát, meg a homeós cuccokat, meglátjuk hatnak e, bízom is benne meg nem is. :roll:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Homeós csak akkor hat,ha hiszel benne!
De akkor nagyon!
Tényleg!
És drukkolok ezerrel ám!

SZTK-ba megyek holnap de., hát én is kiváncsi vagyok nagyon.

Privit nagyon akarok irni,esküszöm ma meglesz,ha elöbb nem,este !!!
Vendég
 


Oké, akkor igyekszem hinni... én amúgy rögtön a 30CH-sokkal kezdek, nekem ezt tanácsolta egy homeós ismerős.
Várom a privit majd. :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Ezt most találtam,elolvastam 5 cikket és egy szó hülyeség nem volt bennük,nagyon tetszik!!!

http://kismamaknak.hu/
Vendég
 


Megnéztem ezt az oldalt... tényleg vannak klassz cikkek. KÖszi! :wink:

Kép
Kép
annaemma
 
 


Láttad ezt Ildi??? Nekem szimpibb mint a vodka.

Szülésindító “koktél”

Ez az a keverék, amely segíthet abban az esetben, ha túlhordod a babádat és szeretnéd elkerülni a kórházi szülésindítást (amit valjunk be sokunk szeretne elkerülni) a homeopátia segítségével.

Hozzávalók:

* 1 adag Caulophyllum thalictroides D4,
* 10 csepp Cimicifuga D2,
* 1 adag Pulsatilla D30.

Ezeket az összetevőket kell 2 deciliter vízbe tenni, feloldani, és kis kortyonként 1 óra alatt meginni.

A koktél összetevőiről egy gyógyszerész szavai:

- a Caulophyllum-ot természetes oxitocinnak is nevezik, homeopata orvosok már a 9. hónaptól javasolják, mert fellazítja a méh izomzatát. Szülés alatt segíti a méhszáj tágulását,

- a Cimicifuga fájásgyengeségre jó, tehát segíthet beindítani a szülést,

- a Pulsatilla szintén a méhre hat, a rendszertelen fájásgyengeséget rendszeressé teszi.

Kép
Kép
annaemma
 
 


Ezeket szedem lassan egy hónapja :) Mondjuk nem bekeverve!

A pulsatillát nem, de az akkortól kell mikor már van mit rendszeressé tenni, de köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy!!!

Holnap valamit varázsolok este vagy szombat este,dokit meg UH-t még megvárom.

De.pl ha az számit ,szülést álmodtam és eddig csak a bal lábam dagadt az is kicsit,ma mind a kettő 6*akkora és a szomszédasszony is közölte (3 unokája van,a legutóbbi 1 hós)hogy megváltozott az arcom.

Namost az álom meg az arc lehet a sima idegbaj jele is de a láb gyanús.

Vagy már mindenbe belelátom hehe :D
Vendég
 


Éss még egy jónak tünő oldal,ezt sem ismertem (ez egy ilyen nap) :)

http://www.babasmamas.hu/index.php
Vendég
 


Azért volt programozott mert így beszéltük meg a dokival,az előző császi miatt is, meg a mérete miatt is.Az első nem volt programozott az elsőnél nem lehetett,ugyan azt is tudtuk hogy császár lesz,de a lányom meg 3800gramm volt és 55cm.
Erdőkertesen lakunk annaemma!
Igen annaemma az a koktél amit adtak műtét után infúlzióba az nagyon is klassz volt,én olyat aludtam tőle,szerettem volna még kérni :oops: de mivel 6 óra múlva fel kell kelni, így már nem adtak.
berni77
 
 


Sziasztok,

Anna, Ildi hajrááááááá :)
Én is az uzsokiban szültem, és pont a csaszi után egy nappal költöztettek minket le. Hát az valami katasztrófa volt...láttam képeket az új szülészetről, nagyon szép lett.
Nekem is programozott csaszi volt, a gerincem miatt.

Kitartás Lányok! :)

Szia Berni :)

Twist,
Dorka nagyon cukker :) édesbogár.

Képzeljétek apumat kiengedték 3 hónap után a kórházból, most májtranszplantációra vár, vagyis még a kivizsgálások vannak hozzá.

Mi jövöhéten megyünk nyaralni már úúúúúúgy várom :) Álmos nagyon nyügös mostanában, kiderült hogy allergiás, még nem tudjuk mire de a tej és a parlagfű az esélyes. Megyünk majd allergia vizsgálatra is. Közben jönnek a rágó fogai, úgyhogy még ez is rátesz egy pár lapáttal...

Többiek??? Kora, Prünyti, Gabi, Szilvi, Pingi, Mérnökasszony???
mindenki nyaral? :)

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, örülök, hogy apukád hazajöhetett. A máj dolog remélem, hogy hamarosan meglesz és minden okés lesz, utána már csak gyógyulgat szépen és minden rendben lesz:)

Hát mindenki nyaral:)

Eszti: mi a baja a gerincednek?
A fog miatti nemalvást és nehéz időszakot át tudom érezni. Dorkának a második foga jön és éjjel felsír, szopiztatni kell. Nehezen alszik el és gyakran sír. Kenegetem neki zselével, amit a gyógyszertárban vettünk, olyankor egy rövid ideig minden okés. Aztán megint sír. De viszont nagyon cuki a kis fogacskájával:))))
Vendég
 


Sziasztok!

Esztó:Nagyon örülök,h kiengedték és sok sikert és kitartást a továbbiakhoz is!!!

Ma voltunk reggel dokinál, baba most 4 kg, 2 ujjnyira nyitva viszont aminek nyitva kell, illetve doki adott egy szurit a hátsómba,úgyhogy hétvégén baba lesz.

Ha ma akkor az apai dédivel egy napon lesz a szülinapja ,ha szombaton akkor a kiirt napon plussz ugyan az a csecsemős nővér lesz ügyeletben akit Fanninál is imádtam , ha vasárnap akkor pedig a házassági évfordulónkon születik :)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: