Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyönyörűek ezek a lányok! Irigy vagyok minden lányos anyukára, de hátha a második nálunk lány lesz. Bár a pároméknál csupa fiú van, tehát esély nem sok.

Sikerült végigolvasnom a tegnapi napot.
Köszönöm a meghívást, de Zalán még elég kevés időt van fenn, annak meg nincs értelme, hogy fél órára elmegyünk, aztán vagy sikerült elaltatnom, vagy hazajövünk mert nyügi. De legközelebb már biztos megyünk, addigra már egymást is jobban fogjuk ismerni. Legalábbis én titeket. A másis kecskeméti topikba is szoktatok írni?
Nóri

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Ma voltunk védőnőnél: 8590 gramm és 67 cm... Egy hónap alatt megint hízott 700 grammot...nem tudom meddig tart ez...lassan nem fogom elbírni...
Megkapta az oltást is, meg se nyekkent a drágám... egyébként minden rendben a náthából is kijöttünk már teljesen...azért a calcimusc-ot adom még neki...

Olyan köd van... de azért sétáltunk egy nagyot.

Ma asszem csinálok almáspitét... a férjem nagyon szereti és hát tegnap volt a 6. évfordulónk...már ilyen régóta vagyunk együtt...nagyon rohan az idő...

Kép

Kép
falevel2
 
 


falevel-nagy gratula nektek!!!Meg 100x ennyit,es ugyanilyen boldogok legyetek,mint eddig.Ugyes csajszid van.Habar 4 honaposan ennyi kg :shock: ,az nem baj?Nem terheli le kicsit?Mit mondott a doki?

Nori-mindenki kislanyt szeretne 2-3-diknak.Dehat ez sajna nem tollunk fugg,hanem apucitol.Hatha osszejon. :lol: Szivesen vartunk volna,ugye mandula?Hatha a kovetkezo nagy randira mar ti is eljosztok. :roll: En szoktam irni a kecskemeti babavarokba,de ritkabban mostmar.Nagyon nincs idom.


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Sziasztok!

Azt Falevél gratula a lánykádhoz szép nagy baba!És szép is! :lol:

Nori: hát én nem irok másik topicban itt tök jó mert már ismerjük egymást és örülünk ha jönnek újjak is!(mármint a kecskemétibe)

Timcike. azért remélem Ágika is tetszik majd Atticynek!
Bár akkor egyedül lesz lány ennyi hapsi közt! :D

Apa fiút akar másodiknak! :lol: :wink:

Szerintetek Mano tudja a randit?
Tudja valaki a számát vagy valami elérhetőséget amin tudunk neki szólni mert Bendére is kíváncsi volnék! :wink:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


uhhhhhhhhhh-mogyo-most leegtem. :oops: Bocs,mar el is felejtettem,h.neked is lanyod van,ennyi fiu kozt.Ne haragudj.Biztos komoly bunyo lesz erte a pasijaink kozt. :lol: :wink: Hisz egyedul lesz kiscsaj. :wink:


Heeeeeeeeeee-hova tunt mindenki???? :shock:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, sűrűek voltak a napjaink és valszeg lesznek is, mert holnap már újra megy a férjem is dolgozni!

Nem is merem ígérni, hogy a taliig tudok újra írni. /most is úgy írok, hogy Bálint itt van az ölemben/ De bizti megyünk.

Honeynak is szóltam, még nem tudja, hogy jönnek-e.

Ennn!
Nagyon sajnálom a Papádat, nagyon nehéz egy ilyen helyzet, szólj, ha tudunk bármiben segíteni!

Mandula!
Én is örültem, hogy hallottam a hangodat. :-)


Minden babát megcsodáltam, szépséges szépek vagytok!!!!!!!!!! :-)))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, persze, lefelejtettem, hogy

[size=18]ISTEN ÉLTESSEN MINDEN ATTILÁT! :-)))))))))))))))[/size]

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


timcike. én sűrűn vagyok de hát magamnak sokszor mit irjak! :oops:

Várom már én is a talit!

Hú alig kaptam tápszert képzeljétek el hiánycikk! :shock: :shock: :shock:
Egy tápszer nem gáz ez!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Falevél: Ez nem semmi! Szerintem Dani olyan 7 kg körül lehet!
De ez tényleg jó kis súly, elég lehet cipelni! :lol:
A szurinál nagyon ügyi kiscsaj volt!

Mogyo: A lánykád el lesz kényeztetve!!! Ennyi pasi közt!

CSajok, ugye nem lesz ilyen köd, mert akkor hogy megyünk el???

Tényleg, Manóról tud vki vmit?
Vendég
 


Hát üzüzni kéne neki is valahogy!

Kép
mogyoland
 
 


Hát küldtem neki pü-tremélem megkapja!

Kép
mogyoland
 
 


Ha nem gond, szóltam Borsikának is. Azt mondta, majd meglátja, mert előtte éjszakázik.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Eddig nem volt jó a net, ma meg nem győztem visszaolvasni, meg vendégek is jöttek! Majd talán éjszaka pótolom.
Arról Mogyó értesített, hgoy lenn a tali, és talán Manduláéknál a héten. (Csüt v péntek???)

Ha belváros, akkor mi babakocsival mennénk, és azt hiszem a csütörtök nekünk jobb, mert pénteken gyógytornára megyünk du (3).
Valamivel készüljünk (üdi-csoki-rágycsi-mogyi????) :D

Most megyek, mert Bende sír. este a fürdetés után jövök, ha lesz valaki... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ennn: Ez nagyon jó ötlet volt, mármint hogy szóltál Borsikának. Remélem el tud jönni!

Manó: Mandula a Dobó krt. -n lakik, szóval elég jól a központ! :D
Tali csütörtökön 10-11 körül náluk.
Nagyon örülnénk, ha ti is jönnétek Bendével!
Ja és úgy van, hogy mindenki hoz vmit, Mogyo tejespitét, én elvileg sörkiflit, meg vmi üdcsit!
Hát én nem hiszem, hogy leszek később, mert totál kivagyok!
Dani rosszul aludt, és a mai nap sem úgy alakúlt, ahogy elterveztem. Sajnos, az egyik bank kiszúr velünk folyamatosan! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Nagbri az infót! Az nekünk is jó! :) MElyik bank ez az álnok????
Jó pihenést!


Akkor mi is megyünk, Mandula, ha még beférünk Hozzátok! :D
Esetleg muffin jó lesz, ha viszek???? (almás-fahéjas) Ha szeretitek??? Vagy inkább üdítő legyen? esetleg mindkettő????
Mindjárt fel is teszem tölteni a fényképezőgépet! Tisztára be vagyok sózva! :D :D :D :D :D

Azért pü-ban írja meg vki lszi, hogy mi a pontos cím... :oops:
Köszi! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó, közben látom írtál. Köszi! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike: a doki mindig nagyokat mosolyog Sárika sonkáin... de egyelőre nem szóltak, hogy gond lenne a súlya, mert anyatejet kap...Ja és a jövő héten már 5 hónapos lesz a kisasszony!

Mandula: jó hogy ma találkoztunk...bár így most rosszabb, hogy nem tudok a találkára menni...
Azért érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manó: OTP Nagyon utálom őket, ez már nem az első szívatós esetünk! Sajnos! Biztos nem tetszik nekik,hogy elvisszük tőlük a hitelt, de ez már akkor is sok! CSak egyszer szabaduljak meg tőlük!
Vendég
 


Nagbri :(
ti választotok bankot, és egyébként ők vannak értetek és nem fordítva. csak ezt hajlamosak elfelejteni... :roll:

mivel senki nem írt, így akkor muffint viszek meg egy doboz üdítőt. :D :D

Falevél, szép nagy baba Sárika! :D tényleg jól fejlődik!!! :D de a lényeg, hogy egészséges legyen! :D
drukk a vizsgához!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!
Voltunk tegnap mi is védőnőnél. Ádám most 8890 gramm, szóval péntek óta felszedett 200 grammot. :D

Falevél! Nagyon örültem én is, hogy találkoztunk! Mindjárt küldök pü.-t! Meg gratula Nektek az évfordulótokhoz! Szép idő az a 6 év! :) Mi még "csak" 4 éve vagyunk együtt, idén lesz majd az 5. évfordulónk. Míg el nem felejtem, drukk a vizsgádhoz!

Manó! Persze, hogy jöhettek! :) A muffin is tökéletes lesz. De csak akkor sütkérezz, ha van időd, amúgy teljesen jó az ücsi is. :wink:

Ennn! Köszi, hogy értesítetted Borsikát! :) Remélem el tud jönni!

Timci! Persze, hogy tudtunk volna várni! :wink: Amúgy mi van Veletek? Milyen meglepit kaptak az Attilák?

Brigi! Ez hihetetlen! Állandóan kínlódik a bank Veletek? :( Remélem hamarosan megoldódik!

Mogyo! Köszi, hogy szóltál Manónak! :) Tényleg furi, hogy nem lehet kapni tápszert! :shock: Hány gyógyszertárat jártatok végig?

Most rohanok, mert még ezer a dolgom. Ha lesz időm benézek! Szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Hát Mandula kezdetem itt aztán be a bagoly utcára és ott mondták ,hogy nincs a városban sehol és ekkor kimentünk kadafaluba hátha ilyen kisebb helyen van és hála kaptunk!

Kép
mogyoland
 
 


noemi-utolag is koszonjuk szepen a nevnapi koszontot.

falevel-csak azert kerdeztem,mert mikor otthon voltam,megmutattam Attyci-t a dokimnak,es el volt persze ajulva tolle,de szerinte Atticy tulsulyos.Es az nem egeszseges.Szerintem meg nem.Hisz nincs vastag keze,meg labacskaja. :roll:

mogyo-szerintem a Mc Donald s-nal a konyvesbolt mellett levo gyogyszertarba,biztosan talalsz.Nekem is meg annak idejen kellett oltoanyag atticy-nek es korbejartam egesz Kecsot,mig abba megtalaltam. :evil:

mandula-velunk minden a legnagyobb rendben van.Mar nagyon varjuk a holnapot.Atticy ujra megszerette a hintajat.Nezi a Minimaxot,dumal.Atticy kapott egy furdo vizilovat,a nagy meg egy szett boxeralsot :oops: ,meg egy Kenvello-s felsot. :wink: Remelem,Atticy nem fog uvolteni a hatso ulesen,mert akkor megorulok. :roll:

Csajok-ha feledesbe merult meg egyszer megemlitem,ha Aventos cuccokra van szuksegetek, forduljatok nyugodtan hozzam,olcsobban adom,mint az uzletek,es vadi ujjak,eredeti csomagolasban vannak,ugye mandula es Brigi? :wink: :oops:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Igen,ez így igaz! Képzeld, mostanság akarom majd Daninak bevetni az üveget! Akkor még a kemény csőr miatt nem ment!

Mandula: igen, ez még mindig annak a folytatása, de te ezt ugye tudod! :lol: Már nagyon unom őket, de elvileg hamarosan kiderül, hogy jutottunk-e végre vmire!

MÁr én is nagyon várom a holnapot!

Estére meg akkor sütöm a sörkiflit!
Remélem holnap nem lesz nagy köd! Na meg nekem se üvöltsön hátul Dani, mert kitörnek az ablakok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mandula, szerintem Bende hagyni fog sütni. Ha nem, akkor este fürdés után megcsinálom. :)

Falevél, gratulálunk az évfordulóhoz! :):):) Jó sok idő eltelt már azóta.... :D

Timcike, nálatok meg utólag is boldog névnapot a fiúknak! :D
Avent... hm... majd lehet küldök pü-t. :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy el vtam veszve, de nyakig vagyunk a problémákban! A gép vírusos, így van, amikor félóra míg bejön egy oldal, aztán meg egyszerűen ledob a netről. :twisted:
A komolyabb bajunk a kutyusunkkal van, még karácsony előtt lett rosszul, szombaton operálták. Kiderült, hogy méhdaganat. 3,5kg egy 15kg-os kiskutyában! :shock: :cry: Úgy nézett ki, hogy minden oké, szépen gyógyult, aztán tnap este Párom hív. hogy a dokinál vannak, kiderült, hogy a kis hülye védőgallérral együtt kibontotta a sebét. Újra varrták, de sok vért vesztett, nem biztos, hogy túléli. :cry: Kimentem takarítani, hát az a látvány életem végéig kísérni fog! Mint egy gyilkosság helyszíne lett vna! Nem részletezem, nem szeretném, hogy vki rosszul legyen! Én azóta is rosszul vok! :(
Szval mi most kihagynánk sajnos a talit (bár nagggyon jó lenne találkozni Veletek!), egyrészt mert most minden szabadidőmet leköti a tanyára rohangálás, még a megfázásból se gyógyultam ki teljesen és nem szeretnék lefertőzni senkit! Remélem legközelebb már tudunk menni! Majd mképp írjatok élménybeszámolót, meg tegyetek fel sok-sok képet!

Patrik egyébként jól van, leszámítva, hogy nagyon kínlódik a fogával! Nektek bevált a Dentinox(v. Dentimox?) gél? A napokban veszek és kipróbáljuk. Védőnénink javasolta még , ha nagyon kínlódik éjjel, akkor 3 napon át este adjunk neki egy kis kanál Panadolt. Lehet erre is szükség lesz, bár most jól aludtunk.
Holnapra jó babázást, beszélgetést kívánok Nektek! Na meg köd- és jégmentes időt! :wink:

Kép
honey78
 
 


mano-köszönjük szépen. :wink:

honey-nagyon szurkolok,h.meggyógyuljon a kutyulitok.Nagyon sajnálom,h.ti sem jöttök.Reméljük,legközelebb csak sikerül mindenkinek eljönnie. :wink:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát Honey, nagyon sajnálom amin keresztülmentek! Nem lehet könnyű, én is tudom. A látványt meg el tudom képzelni! Azért én is remélem, hog meggyógyul!

Csajok, ugye holnap normális idő lesz??? Mondjátok, hogy igen! Én annyira szeretnék elmenni!
Vendég
 


Honey, nagyon sajnálom, hogy ilyen történt veletek! Remélem, felépül a kutyátok!

Nagbri, szerintem hasonló lesz az idő, mint ma. Ez még belefér?? :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Honey, Patriknak már nő a foga? Jó korán kibújik neki!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Óh nem is mondtam szerintem de Bendénel utólag boldog hófordulót4

Már 4 hós elmúlt de gyorsan telik az idő még nem olyan rég beszélgettünk,hogy mi volt az ultrahangon meg a dokinál!

Honey: sajna a kutyusért remélem minden rendbe lesz!
Átérzem ezt a helyzetet!
És jobbulást neked!
Patriknak meg sok puszi olyan jó lett volna látni a kis vasgyúrot!
és már én is kérdeztem ,hogy jöhet-e a fog azt mondta lehet kb3,5 hósan elkezdődik némelyik babánál!

És nem függ össze vele ,hogy jó vagy rossz lesz az a fog akinél hamarabb jön!
Ő tudja valamikor tán fogorvos volt!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, köszi! Hát igen, nagyon szalad az idő! :D Én csak a karikákat számolom a szemem alatt, ami az évek múlásával valahogy csak szaporodik... :lol:

Fog: már előre félek, ha elkezd Bendének nőni a foga, mert így is nagyon sebesre szívja a cicimet... :shock:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Hát remélem, hogy el merek indulni ilyen időben is, de az is lehet, hogy már 8-kor ott leszünk Kecsón, mert inkább apával átmegyünk!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi! Remélem én is! Ha hamarabb jössz, nyugodtan gyertek föl! :wink:

Mogyo! Szegény! Akkor kifutkároztad magad! :roll: Míg el nem felejtem annyira kíváncsi vagyok: ki az a közös ismerős? :?:

Manó! Elhiszem, hogy félsz a fogzástól. Van olyan baba, aki nem harap (ezt csak hallottam), Ádi mondjuk harapott, de neki 5 hónaposan kinőtt az első foga.

Majd este folytatom, mert Ádival nem bírok. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Ezt felejtsd el! Tuti nem költözünk be hozzátok egész napra! Majdcsak megleszünk valahogy, meg bízom benne, hogy mégse lesz ilyen köd!

Mit csinál Ádi, hogy nem bírsz vele?

Amúgy Dani ma sokat alszik, remélem nem lesz beteg!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok veszve!
Meg próbálok el menni. ma este megyek éjszakára dolgozni, ha fel tudok kelni akkor megyek csak adjatok egy címet. meg telefon számot. arra az estre ha kicsit meg alszok, rá tudjak valakire csörögni hogy ott vagytok-e még!
Remélem találkozok veletek holnap!

Kép
Kép
Kép
borsika33
 
 


Szia Borsika! De jó! Vagyis jó lenne, ha eljönnél! Remélem sikerül felkelned!
Vendég
 


Borsika! Írtam Neked pü.-t!

Brigi! Pedig komolyan nem zavartok. Ádi állandóan pakolni akar, ha leteszem mászni. Most is előkotorta a fényképeket, és majdnem elkezdte enni őket. :roll: Csak ezért nem tudtam többet írni. Most meg azért nem fogok tudni többet, mert megyek takarítani. Majd ha kész vagyok jövök megint. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Oké Adri, én is leszek valószínűleg, mert még most fogok nekiállni sörkiflit sütni!
Remélem nem szúrom el! :lol: Eddig még csak egyszer csináltam!
Vendég
 


Megvagyok! És Te Brigi? Hogy sikerült?

A szendvicset csak holnap reggel csinálom, nehogy kiszikkadjon.

Honey! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni! remélem egyszer csak összehozzuk! :wink: Borzasztó , ami a kutyusotokkal történt. :( Remélem sikerül megmenteni! Kérdezted a Dentinoxot. Nálunk nem nagyon vált be, de van olyan ismerős baba, akinél használt. Szóval nem nagyon tudom mitől függ, lehet én nem dörzsöltem be eléggé. :roll:

Timci! Akkor meg volt a névnaposok öröme! :) Tök jó, hogy Atticy is lefoglalja magát. Gondolom, míg tv-t néz addig Neked jut egy kis szabadidő. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri! Most állok neki csinálni!
Vendég
 


Akkor nem szóltam! :) Írj, ha kész vagy!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!!!

Mindjart talakozunk.En csak azert imatkozok,h.ne sirjon az uton,es,h.kapjak parkolohejet. :lol: Felhivtam Borsit.Azt mondta,olyan 2 fele tud jonni.Mondtam neki,h.az is jo,mert mi ugysem megyunk 2 elott haza.Hehe,megesszuk Adri idegeit. :lol: :wink: Kell menjunk nagy bevasarlast csinalni,mert itt Koroson nagy valszatek nincs a Tescoba.Ugyhogy,ha tetszik,Adri,ha nem mi megvarjuk nallad Attilat. :lol: Persze,ha az agyadra mentunk,kirughatsz minket,nyugodtan.Persze csak humorkodok ne vedd szivre.De ha nem gond,tenyleg megvarnank nallad,mig Attila vegez. :roll: Mit szolsz?

nagbri-jo sutest,mar alig varom,h.megkostoljam,,kivancsi vagyok,milyen lehet.Attilam cukrasz,de meg nem hallott a sorkiflirol.Ha izlik elkerem a receptjet,ha nem titok. :wink: Engem az idojarasi viszonyok nem zavarnak,persze a kod-on kivul.De latod nagbri,jut eszembe-kuldtem havat,latod?Megigertem.Es sikerult betartanom.Jo szokasom szerint.Amerre te fogsz menni holnap,ott tuti szaraz lesz az ut,elintezem neked.

borsi-vigyazz a 30 gyerekedre. :wink: Es holnap varunk nagy szeretettel.


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: köszi a köd elhajtást, örülnék neki! Na meg a havat is köszi! :lol: Jól jött!

Amúgy az első adag már kisült, de férjecském lopikázott belőle! nekünk nagyon bejött! Amúgy nem titok a recept, és nem is nehéz megcsinálni! virsli van benne!
Ja, és akkor már ketten megyünk Adri agyára! :lol: Szegény, egy darabig biztos nem kér majd belőlünk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sül az utolsó adag sörkifli! Azért ne számítsatok vmi hatalmas nagy adagra, kb. 40 db az egész!
De asszem egész jól sikerült!
Vendég
 


Timci! Nem fogtok az agyamra menni! Különben is régen találkoztam Veletek, úgyhogy lesz mit kibeszélni! :wink: Még az is lehet, hogy a fiúk együtt mennek bevásárolni, mi meg addig megvárjuk Őket itthon és beszélgetünk. :lol:

Brigi! Biztos nagyon finom lesz! Azt hiszem régen anyukám is csinált ilyet, én imádtam! :D Bocsi, hogy nem jöttem előbb, csak puskát gyártottam a kereskedelem vizsgához, mert abból egy kukkot sem fogok tanulni. :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


nagbri-minden tollem telhetot megteszek. :wink:

mandula-Attila nem tud egyedul vasarolni,mert en tudom,h.miket kell vennie. :oops: Olyan 12 utan tudunk indulni. :wink:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Na, lányok, írjatok!!!!!!!!!!!!!!! Hogy sikerült a találka????
Nekem jól ment a vizsga, apa is szuperul elvolt a kisasszonnyal... pedig nagyon nehéz volt itthagynom őket, még nem voltam Sárától távol 2 óránál többet...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél, gratula a vizsgához!
a tali szerintem szuper volt, legalább is amíg ott voltunk, mi nagyon jól éreztük magunkat. :D :D :D :D :D (köszönet MAndulának elsősorban, hogy rendenlkezésre bocsátotta hajlékukat! :):):):):):) (mehetünk takarítani is????? :D)
Majd szorgalmazzuk a következő talit, és akkor Ti és Honey-ék és mindenki - remélem - el tud jönni! :D

Mindjárt töltök fel egy-két képet, amik jobban sikerültek.

Lányok, erről jut eszembe, mikor már eljöttünk eszméltem rá, hogy még sem csináltunk (addig) közös képet. remélem, azért a délutáni brancsról készült 1! :D
egyébként Bende hazáig aludt. Szegény jól elfáradt és a sok újdonság miatt nem tudott aludni. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Na mi is hazaértünk!
Adri! Nagy-nagy köszönet, nagyon jól éreztük magunkat!
Most vacsi, fürdetés, utána jövök a képekkel!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?